Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Project D

+7
Aoishi Airi
Jun
Kyuushiro
Szophie
Tsubasa Norika
Nomad
Rosalia
11 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 01 2013, 10:34

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Project D - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Tsubasa Norika Pént. Aug. 02 2013, 12:00

Hát jó, úgy tűnik a bogárkákkal simán mennek a dolgok, de a köpenyes srác és a farkas a Fűrészfejet (hmm, talán ráhibáztam volna a nevére?) támadta egyből. Úgy tűnik egyelőre semmit se szedtek róla, de amit a srác mondott, hogy nagyjából tízet sebez, alighanem hasznos információ volt. Nálam van legalább egy hp-növelő itóka, amivel még keresztbe tehetek a megkedvelt ellenséges karakternek. Nah, szó, mint szó, essünk neki.
Ha sikerül újra használnom a képességem, könnyebben átsuhanhatok a kaszámmal csapkodva a kijövő "ínyencségeket", és célba veszem a Fűrészfej karjait, megpróbálva azt levágni róla.
Ha nem sikerül, akkor cikk-cakkos mozdulattal utat vágok magamnak az áradatban, hogy minél előrébb jussak. Ha sikerült elérni a mobot, akkor is a karjait igyekszem levágni, mint az első lehetőségnél.

/1. kocka - támadás, 2. kocka - képesség/

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 02 2013, 12:00

The member 'Clio Chronos' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Yurihime Pént. Aug. 02 2013, 13:47

Egyre több és több állat vett minket körbe, végeláthatatlan folyamot képezve körülöttünk. Nehéz volt átlátni köztük, és nehéz volt nem törődni velük, ahogy védelmemet összeroppantották a sokaságukkal. Összerándultam az apró lábak, testek érintésére, sikongattam a csípések, harapások össztüzében, és csupán csak Szophie-sama tartotta bennem a lelket, ahogy kétségbeesetten hadonásztam és küzdöttem a szörnyekkel. Tántorogva igyekeztem őket lerázni magamról, de egyszerűen túl sokan voltak. Fél szemmel észrevettem, hogy a többiek a súlyosan sérült urat próbálják meg leszerelni, így jobb híján én is megpróbáltam közelebb férkőzni hozzá, hátha hasznomat veszik. Kis híján elcsúsztam, a bokám is kibicsaklott, ahogy véletlenül ráléptem valamire, az összpontosítás pedig lehetetlennek bizonyult ezek között a körülmények között. Nem adhattam azonban fel, igyekeztem meglendíteni fegyverem tompa végét és azzal rámérni egy ütést a férfiú testére.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 02 2013, 13:47

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Hétf. Aug. 05 2013, 13:19

//Nomad jól csináltad, mindkét késedhez kell dobnod halál/koronával.//

Clio, a képességdobásod sikertelen, nem tudod aktiválni a szárnyaidat, tovább ne is próbálkozz a használatával, mivel Fűrészfejnek sokkal magasabb a spec pontja, mint neked.
Vezér kettő és Clio egy támadása volt sikeres, mait nem tudtak megakadályozni a kis lények, így összesen 61 sebzést mértetek Fűrészfejre ebben a körben, életpontja azonban továbbra sem csökken. Ő is ellentámadásba lendül, s ezúttal Junt támadja, 10 pontnyit sebezve az életén.

Fűrészfej -97
Nomad: 32 hp 0 páncél
Jun: 5 hp 0 páncél
Szophie: 75 hp 13 páncél, Vezér: 38 hp
Clio: 20 hp 6 páncél
Yurihime: 52 hp 15 páncél

Támadás folytatódik, 250 szavas limit eltörölve a harc végéig.
Határidő: 5 nap/kör

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 05 2013, 22:47

Mért van itt ennyi bogár? Hiába próbálok közelebb jutni, mindig az útban vannak és valahogy sikerült elkeverednem a fűrészestől, és mire lekapartam őket magamról be is nyeltem egy jókora támadást.
- Ezt még visszakapod! - idegesen mutogattam felé, majd az életpontjaimra pillantottam, ami szélsebesen haladt a pirosba. - de-de-de az előbb még..olyan sok...volt... - ha valamire nem is erre biztosan nem számítottam. Ez a nap lehetne ennél rosszabb? Elrabolnak, majd megmérgeznek, kalitkába zárnak, most meg bogarak közt fürdőzve küzdök az életemért, egy kiégett rockerrel, 'nii-channal, a hercegnővel, és a farkasos lánnyal. Hogy mutassak így példát nekik, ha én dobom fel a talpam először? Még azt a mini potion-om is felesleges lenne ellőnöm, úgysem segítene már, túl nagyot sebez. De egyet azért még lekeverhetek neki, bosszúból.
- JÁÁÁ - kiáltva rohantam keresztül a csótányok és patkányok tömkelegén. - Ezt védd ki ha tudod!

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 05 2013, 22:47

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Tsubasa Norika Pént. Aug. 09 2013, 17:58

- Skacok! - kiáltok oda a többieknek. - Valaki védje a kölyköt, mert mindjárt megmurderol itt! Addig próbáljuk róla elterelni Fűrészes Haverunk figyelmét!
Igaz, ami igaz, mivel partiban vagyunk mind, láttam, hogy a kislánykának milyen kritikus szinten van már a hp szintje. Ha nem lennénk ebben a helyzetben, most legszívesebben kiröhögtem volna a kicsikét, mert az imént még valami olyasmiről pofázott a kis egoista fejével, hogy lesznek köztünk, akik előbb fognak elesni. Hát ő bizony azok közé került, de azért mégsem szeretném, ha valaki itt tényleg meghalna közöttünk, akármilyen szimpi, k***ög, idióta vagy egoista vagy akárhány éves az illető.
Ekkor bájos, rám kevésbé illőbb kecses nőiességgel bepózoltam az emberünknek (Fűrészfej), lehúztam egy kicsit a napszemcsim, és bájosan rebesgettem felé a szempilláimat.
- Juhúúú, szépfiú! A megjelenésed szikrát gyújt a szívemben. Nem akarsz randizni egy olyan hölgyikével, aki éppen a te stílusod?
Sikerül, vagy nem sikerül, megfelelő pillanatban nekimegyek a kaszámmal.

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 09 2013, 17:58

The member 'Clio Chronos' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Szomb. Aug. 10 2013, 13:21

Én csak nagyban álltam egy helyben, és próbáltam kikerülni a rondaságokat, míg Vezér a fő rondaságot rohamozta változatlanul nagy erőbedobással.

_________________
[Küldetés] Project D - Page 6 0510[Küldetés] Project D - Page 6 1110[Küldetés] Project D - Page 6 0310
[Küldetés] Project D - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 10 2013, 13:21

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Project D - Page 6 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Project D - Page 6 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Vas. Aug. 11 2013, 13:58

Valami nagyon nem stimmel itt. Bár mind a két támadásom sikertelen volt hála a rám akaszkodó kis moboknak, miknek köszönhetően nem sikerült elég nagyot ugranom, így két kisebbet sikerült átszúrnom a fűrészes fejű helyett. Viszont nem csak a kaszás csaj találta el, hanem a farkas is méghozzá kétszer egymás után. Nem valami lassú a dög. Biztos eléggé magas szinten van hozzánk képest a gazdája. Viszont nem ez a része a fontos, hanem, hogy nem megy le az élete Fűrésznek. Picit hátrálok, hogy kellő távolságban legyek, miközben az apróbb mobokat irtom a közelemben, és próbálom megfigyelni a célpontunkat. Valami gáz van vele, viszont ha le kell győznünk,kell lennie valamilyen gyenge pontjának. Talán, ha a fűrészeket támadjuk, vagy éppen, hogy ki kéne valahogy kaparni belőle őket. Ha már arról beszélt, hogy a végső harc, gondolom nem áll fent az az opció, hogy nem szabad támadni, szóval nem tudom egyenlőre eldönteni, hogy mit is kéne tennem. Szívesen megpróbálkoznék a képességemmel, így meg egy nagyobb területet is meg tisztíva, viszont a többieket semmi kedvem eltalálni vele, és sárgává változni. Főleg nem Jun-t jelen helyzetben, mert az számomra instant vörös jelző lenne. Kissé gond, hogy nyolc métert kell hagyni köztem, és mások között ahhoz, hogy használhassam, viszont más esetben nagyon is hatásos lenne. Látszólag nem sok életet hagyott neki a fickó miután eltalálta, viszont mindenki támadásba lendül úgymond. Erre még a kiégett rocksztárunk is elkezd magyarázni, hogy vigyázzunk rá, aztán a prédának kezd el szövegelni, miközben próbálja elméletileg talán elbájolni. Bár az már biztos, hogy, ha egy másik játékban lennénk, most fejem fölött megjelent volna egy "WT..." felirat. De végül csak rá támad ő is, aztán még a farkas is bevisz három szép találatot. Én is hamar megindulok megint megpróbálva utat vágni magamnak a kis mobok között, aztán megint megpróbálok rátámadni. Ezúttal viszont megpróbálom kihasználni robotikus mozgását, és elég közel férkőzve hozzá, a fejében lévő pengéket célzom meg. Reménykedek benne, hogy sikerül elérnem az annyira áhított fémes csengést, vagy a vörös vonalat, de hamar vissza is vonulok minél távolabb tőle, és a többiektől is. Ha sikerül, ha nem, akkor is megpróbálok erőt venni magamon, és egy mély levegőt veszek.
- Mindenki maradjon messzebb nálam mint nyolc méter! Főleg te!
Szólok oda a többieknek, aztán Junra mutatok a végén. Vagy megsértődik, vagy rájön, hogy az élete miatt. De ez nem izgat különösebben. Remélhetőleg hallgatnak rám, mert különben nem fogom tudni bevetni a képességemet. Pedig azzal elméletileg biztosan sebeznem kéne, és még egy kicsit talán el is tudnám lökni. Nem beszélve erről a rengeteg kis mobról.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 11 2013, 13:58

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Yurihime Vas. Aug. 11 2013, 17:05

Elvétettem a támadásomat, kritikus pillanatban reppent elém egy darázs, ezzel megzavarva az összpontosításban. Keserűen visszakoztam, mielőtt ellentámadásba foghatott volna ellátásra szoruló ellenfelünk, ám Jun-samát meglátva elfogott a rémület, midőn megpillantottam fogyatkozó csíkját.
- Jun-sama! - kiáltottam fel, és a tőlem telhető leggyorsabban odaküzdöttem magam hozzá, és megkíséreltem azt a mozdulatot, amitől zölden felizzott a naginatám pengéje. Megszúrtam a kisasszonyt, és a nyakánál látszó sáv kiegészült és ismét zölddé változott.
- Vigyázzon magára, kérem ^.^ - Rámosolyogtam, majd vettem egy mély levegőt és újra nekitámadtam a minket fenyegető úrnak, próbálva nem rálépni a lábam körül nyüzsgő békákra és pókokra >.<


// Junt felgyógyítom a képességemmel 20 HP-ra, mesélői infó alapján nem kell dobnom rá //


A hozzászólást Yurihime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 11 2013, 17:06-kor.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 11 2013, 17:05

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Vas. Aug. 11 2013, 19:20

Jun, Vezér és Nomad támadásai sikeresek voltak. Összesen 94-et sebeztetek rajta, életsávja azonban továbbra sem változik. Talán nem is fog?

Yurihime képessége aktiválva, 20 HP-ra gyógyított Junon. Nomad, következő körben aktiválhatod te is a képességed!

Fűrészfej kifejezéstelen tekitettel mered Cliora a nő kérdését hallva, aztán újból támadásba lendül, s ismét Junt támadja, 10 HP-t sebezve rajta.

Fűrészfej -191
Nomad: 32 hp 0 páncél
Jun: 10 hp 0 páncél
Szophie: 75 hp 13 páncél, Vezér: 38 hp
Clio: 20 hp 6 páncél
Yurihime: 52 hp 15 páncél


A harc folytatódik, a kis mobok továbra sem hagynak nyugodni benneteket! Sorrend továbbra sincs!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Vas. Aug. 11 2013, 19:49

Ezt neked te dög! Csak úgy hasított keresztül a mellkasán a pengém mély heget hagyva maga után. Elégedett is voltam vele, de inkább nem néztem végig a vörös pixeldarabkák táncát inkább arrább rohantam tőle mielőtt még feleszmél és visszatámad. Meglepődtem amikor a rocker aggódni kezdett értem. Na mi van csak nem rájött, hogy vagyok olyan értékes sőt még értékesebb is mint bárki más? Nem most mindenki értékes... A hercegnő közelebb sietett hozzám, az arcán aggodalom sőt inkább félelem ült. Csak megnyugtatóan rámosolyogtam, hogy nincs semmi baj, túléltem. De valami gyanús volt, a fegyvere zölden kezdett izzani, és egy elkezdte felém tolni, szúrásra készült.
- Mi-mi-mi-mi? - ijedten kapkodtam a fejem, de a szúrás inkább hatott egy szúnyogcsípésnek mint gyilkos döfésnek. Az életpontjaim a magasba szöktek. - Meggyógyultam! Köszi hercegnő! - illedelmesen megköszöntem, próbáltam az övéhez hasonló illedelmességgel. Húsz pont már elég jó életpontnak, ezzel még kibírom a harc végéig, ha minden jól megy. Vagyis, csak akkor ha egyáltalán valaha is átmegy piros zónába a fűrészes élete... Nomad is lesújtott rá, két újabb vágást ejtve rajta, majd amint lepattant mindenkit távolság tartásra intett. De nem a mobtól hanem tőle. Mégis mit gondol, hogy csak úgy utasítgathat? Szép...felkaptam magam és elindultam minél messzebb tőle, de a fűrészes is jött utánam, és mialatt füstölögtem ő hátba támadott.
- Ez nem ért! Csak féltékeny vagy mert én szép vagyok és ezért engem támadsz igaz?! - megfordultam és egy mielőtt még eltűnne egy válasz vágást próbáltam ejteni a mellkasán. Ha sikerül ha nem minél messzebbre menekülök mind a szörnytől mind nomad-tól. Biztos helyen pedig kikeresem az utolsó mini potion-öm amit máris felhasználok.

//+5HP elhasználtam az utolsó mini potion-öm :3//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 11 2013, 19:49

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Vas. Aug. 11 2013, 19:49

/halál korona kimaradt.../

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 11 2013, 19:49

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Tsubasa Norika Vas. Aug. 11 2013, 20:06

Kimonos csaj meggyógyította az egoista törpét, aki még szépnek is hiszi magát. Én se vagyok egy Miss Amerika, de a kicsikének van még mit tanulnia. Na akkor sasszé az áradattól, kaszával utat vágva abban, meg egy kis fordulás és tekergés... és csapás rá a Fűrészkénkre.

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 11 2013, 20:06

The member 'Clio Chronos' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Hétf. Aug. 12 2013, 11:55

Most akkor mi van? Bebugolt a rendszer, és azért nem mutatja, ahogyan lemegy az élte, vagy tényleg nem megy le az élete? Fuhh...! Pedig annyira, de annyira ügyesen támadunk! Vezér is itt kerülgeti ezeket a rondaságokat, szinte folyamatosan trutyiban ugrál, meg pókokat cincál, erre még ez sem hozza meg a hatását. Most is, ahogyan közelít újra a fűrész felé, hirtelen elé ugrik egy piszok patkány. Hogy én hogy utálom ezeket. Akadájozak itt minket..

_________________
[Küldetés] Project D - Page 6 0510[Küldetés] Project D - Page 6 1110[Küldetés] Project D - Page 6 0310
[Küldetés] Project D - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 12 2013, 11:55

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Project D - Page 6 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Project D - Page 6 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.