Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] OFF

+17
Chitose
Askr
Mirika
Allen Dante
Hermit
Hinari
Anatole Saito
Ken Reed
Nomad
Miyazaki Momo
Peter Worker
Szophie
Noxy
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyuushiro
Diabel
21 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Diabel Pént. Ápr. 26 2013, 10:59

Sziasztok!

Több visszajelzést kaptam, hogy a jutalmazást előbbre kéne hozni, így mindenki meg tudja még abban a hónapban játszani belőle a saját számait a lottón, fejlesztheti a céhét ésatöbbi. Részemről ez nem jelent problémát, a jutalmazás készen van. A határidőt előrehozom, méghozzá vasárnap (28) éjfélre. Járna nektek az egy hét, hogy kedd éjfélig kelljen csak írnotok, tehát ha ez bárkinek problémát jelent, kérem, hogy jelezze. Biztos vagyok benne, hogy találunk megoldást.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Event] OFF - Page 4 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Szophie Pént. Ápr. 26 2013, 17:41

5. kör
Bolondoknak áll a világ!

Csendesen néztem a zümmögő kis tárgyat. Vissza menjek? Vissza akarok menni? Hát persze, hisz az elmúlt időben végig ez miatt nyafogtam.. Vagy mégsem? Nem érzek kimondhatatlan vágyat, és az itt maradás keserűségét sem. Egyszerű makacs ragaszkodás lenne részemről ez az egész? Hisz itthon vagyok, vége. A normális emberek mindent megadnának ezért. Azt hiszem, tényleg megőrültem. Vagy mégsem? Függő lettem. Vagy mégsem? Talán csak azért volt jó ez az egész, mert ott egyszerűbb minden? Hisz ott elmenekülhettem a világ elől. Igen, mindig is úgy gondoltam, hogy az ottani élet jóval egyszerűbb, mint a rendes. Monoton harcok, sütizések, egyszerű szórakoztató mindennapok. Ennyi. Itt viszont rögtön a nyakamba zuhant mindaz, amit itt hagytam a bejelentkezés pillanatában. Az emlékeim újra rám törtek, és meg kell mindenképpen birkóznom velük. Itt nem futhatok el. Újra magamra kell vállalnom a birtokaink vezetésének feladatát, suliba kell járnom, érettségizni, majd főiskolára menni. Fontosabb, értelmesebb problémákkal állok szemben, mint az, hogy esetleg már megint mobokat kell gyilkolászni. Be kell pótolni az elmúlt egy évet minden tekintetben.
Hjajj.. Hullámként csaptak össze a fejem felett a feladatok, és nem tudtam velük mit kezdeni. Már megint ott álltam teljes csüggedtségben, és menekülni akartam. Menekülni a valóságból egy másik világba, ahol a legnagyobb problémám a gonosz társam folyamatos nyafogása. Itthon vagyok, ez a normális. A futás nem megoldás..
Egy hang riasztott fel mélázásomból, így annak irányba fordítottam fejem.
– Ez a terápiájuk első lépése. Hogy saját maguknak kell megválniuk a sisaktól. - jött oda egy szemüveges férfi hozzám, aki valószínűleg az orvos. Megválaszolta mindazon kérdéseket, amelyek eddig a fejemben kavarogtak. Úgy éreztem, jó lesz most egy kicsit beszélni valakivel. Elmondani mindent egy kívülállónak. Igen, függő lettem, és igen, csak menekülni akarok. Viszont nincs maradásom ebben a házban, ebben az országban. Egyszerűen nem megy..
- Én.. - bizonytalanul elfordítottam a fejem, és az ablakon át néztem a kinti nyüzsgő tájat. - Vissza akarok menni. Végig akarom vinni a játékot rendesen.. - kezdtem bele. Éppen készült, hogy mondjon valamit, de a szavába vágtam.
- Viszont rájöttem, hogy ez nem megoldás az életem problémáira. Talán csak menekülök. Futok a problémáim elől, a gondok elöl, az élet elől. - kis szünetet tartottam, hangomat remegni éreztem, és lélegzésem is egyenletlen volt. - Mindig is úgy gondoltam, hogy az a hely ezerszer jobb, mint itt, csak sokáig nem tudtam magam sem tökéletesen eldönteni, hogy miért. Egyszer valaki azt mondta, hogy a játék megőrjít minket. Hogy igaza volt-e? Azt hiszem, nem.. Tudja én mindig is őrült voltam egy kicsit, azt hiszem. Legalábbis egy ideje biztos. A szüleim elvesztése.. - elharaptam a mondatot. - A játéktól sokan csak azért ijedtek meg, mert tudatosult bennük a sajt halandóságuk. Bennem ez az érzés már régen kialakult. Akármikor meghalhatok, akármelyik pillanatban, akármitől. Itt is ugyanannyi a veszély, csak ezt ők nem fogják fel, mert ebbe születtek, ezt megszokták, azt nem. Itt viszont álarcban jár a halál, míg ott egyértelmű, és kivehető az, hogy körülöttünk van. Potokban lehet mérni, hogy még mennyi van hátra, és azt is, hogy mikor kell elfutni. Egyszerűen legyőzhet egy magamfajta is akárkit, ha van elég pontom. - nagyot sóhajtottam. - De tejesen elkanyarodtam a témától... Úgy érzem, csak menekülni akarok a saját sorsom elől azzal, hogy azt a játékot játszom.. Megőrültem, függő lettem, hívhatja akárhogy.. De a lényeg az, hogy egyszerűen csak elfutok.. Viszont ott újra a régi vagyok, az a gyerek, aki voltam.. - Igen, és hogy ez miért lehet? Egyszerű.. Gyermekkoromban még nem értettem semmit. Még nem nehezedett a vállamra a világ súlya. Még nem vonatkozott rám semmi, csak éltem, boldogan. Nem értettem dolgokat, és az értetlenség tett gondtalanná. És ebben a játékban megint nincsenek gondjaim. Nem azért, mert nem értem őket, csak ez az egész túl egyszerű ahhoz, hogy nagy problémákat generáljon számomra.
Megsimítottam a sisakot, majd egy kicsit megforgattam a kezeim között.
- Nélküle is tudsz élni. - szólalt meg, egyértelműen a játékra célozva.
Bólintottam. Igen, tudok, de vajon akarok-e?
Hirtelen ötlettő vezérelve felpattantam. Ez nem bizonyult túl jó ötletnek, mert hirtelen megszédültem, és majdnem összeestem, de mindez nem érdekelt. Kifutottam a teraszomra, az ajtót kitárva, majd kiléptem. Meleg idő volt, a szél enyhén fújt, belekapva a hajamba. Behunytam a szemem, és élveztem a pillanatot.
[Event] OFF - Page 4 Tumblr_m38zobovpy1qzk6tao1_500
Igen, tökéletes. Visszamentem, és a meglepődött orvoshoz fordultam.
- Ez a világ tökéletes bizonyos szempontból.. - Magam mögé nyúltam, és megfogtam a sisakot. - Viszont mindez ott is ugyanúgy megtalálható. - Magamra kaptam, és még egyszer utoljára a férfira mosolyogtam, mielőtt végleg visszaléptem volna. Hiszen a jó dolgok ott is ott vannak, és legalább már biztosra tudom, hogy törődnek még velem. A bátyám is foglalkozik velem, és tényleg számítanak rám, bíznak bennem. Akkor miért ne élvezhetném még egy kicsit a gondtalan gyermekkorom? Hisz nem mindenki visszasírja azt? Ha megtehetem, hát megteszem..
Az első szint, főváros, főtér. Pont, mint a legelső belépésem alkalmával. Nagyot szippantottam a virtuális levegőből.
- Gyermekkor üdv újra itt! - A SAO-i életet hasonlítani a gyermekkorral? Igen, valószínűleg bolond vagyok.Smile Vezér meg már tiszta ideg lehet, úgyhogy gyorsan haza kell mennem hozzá.. Ez itt az én igazi világom. Itt vagyok önmagam. /itt vásárolok! *reklám szöveg*~Dm~xD/ A problémáim meg megvárják még, hogy lelkileg rendbe rázódjak az elkövetkező szintek kivitele alatt. Talán addigra felnövök.. Talán.Wink

_________________
[Event] OFF - Page 4 0510[Event] OFF - Page 4 1110[Event] OFF - Page 4 0310
[Event] OFF - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szomb. Ápr. 27 2013, 14:18

- Most... magamra hagynál?
*Kérdeztem gyengén. Ő utoljára szeretetteljesen átölelt, majd elment. Itt volt az ideje, hogy végiggondoljam a dolgokat. A SAO-ban átélt dolgok óvatossá tették. Nem, most már nem vehetem le a NerveGeart. Biztosan meghalnék.*
~ De vajon miért nem engedted Istenem, hogy levegyem? Miért kellett rajtam maradnia? Nem akarok visszamenni! ~
* És most már belekezdtem a bőgésbe. Egyszerűen zokogtam. Hosszú percek teltek el így, mire végre befejeztem a sírást. *
~ Végülis így is élhetnék. Ezzel a fejemen. Áh, ennek semmi értelme! Az egy dolog, hogy maradhatok itt, de nagyon mozogni nem tudnék, meg kinek lenne kedve egy számítógéppel a fején élni?! Miközben mások odaát küzdenek az életükért és a kijutásért. Nem hagyhatom őket magukra. A céhemet sem. Számítanak rám! De mi van ha meghalok? Akkor jobb lett volna itt maradni! Ugyanakkor így is egy élőhalott maradnék... ~
*Sóhajtottam egy nagyot. Körbenéztem, az asztalomon találtam lapot és tollat. Felálltam, leültem az asztalomhoz és írni kezdtem.*
~ Kedves anya és mindenki! Marika néninek bár azt mondtam, ne szóljon rólam, úgy döntöttem, mégis így kell tennem. Meg akartalak védeni benneteket a fájdalomtól. De örüljetek! Önszántamból térek vissza a SAO világába! Ne vádoljátok magatokat, se egymást! Így kellett lennie, Isten így akarta!
A száz szinten elég gyorsan haladunk. Magasabb szintűek sokan, én is, mint amilyen szintet áttörtünk, így ne aggódjatok, hamarosan mindenkit kimentünk onnan! Ne aggódjatok, nagyon veszélyes küzdelmekbe nem megyek bele. De igyekszek mindenkinek segíteni, akinek csak tudok. Bekerültem egy céhbe, melynek minden tagja nagyon kedves. Ma költöztem be a céhházba, csodálatos szobám van ott! Egyébként íjász vagyok, s nem is olyan rossz harcos. ^^ Ha kijutok, büszkék lesztek rám!
Azt akarom, hogy tartsatok ki, s legyetek erősek, várjatok rám! Anya, tőled zserbót kérek szépen, ahogy kinyitom a szemem. Smile Bátyám, te meg szerezz nekem valami szép zenét! Apa, te meg mosd le a kocsit a tiszteletemre! Very Happy
Ne bánkódjatok, mert azzal megszomorítjátok a szívemet! Abban a hitben megyek vissza, hogy hallgattok rám! Bízzatok bennem!
Ha mégsem térnék vissza, legyetek abban biztosak, hogy... nem hiába történt. Vagy valakit megmentettem, vagy valami nagy célt értem el azzal...
Elmondok nektek egy titkot. Egyszer, régen egy különös gondolat támadt bennem. Ezt kértem Istentől: add, hogy halálom legyen életem legnagyobb győzelme!
Ezzel a gondolattal, lelkesedéssel megyek vissza, s megyek megmenteni társaimat! Tiszta szívvel, lelkiismeret furdalás nélkül távozom tőletek, s kérlek, emeljétek szemeteket a magasba!

Szeretettel:
Eszter ~
* Mikor letettem a tollam, elmosolyodtam, de hiányérzetem támadt. Valamit még meg kell tennem, mielőtt távozom. Körbenéztem asztalomon, s megtaláltam a Bibliámat. Csak úgy felcsaptam, és random módon kiválasztva egy verset elolvastam: Elküldelek titeket, mint bárányokat a farkasok közé.
~ Értem! ~
* Egy hatalmasat sóhajtottam, mosolyom szélesre húzódott. Tudtam, mi a feladatom, tudtam, mit kell ott tennem. És ez hatalmas kincs volt számomra. A Bibliámat úgy hagytam nyitva, ahogy volt, felálltam, s visszafeküdtem nagy nehezen az ágyba. Gyenge voltam nagyon. Betakaróztam, kényelmes pozíciót vettem fel. S törekedtem arra, hogy a testem úgy merevedjen le, hogy mosolygok. Majd hangosan kimondtam a kulcsszót... s magával ragadt a már ismerős világ...

A Főtéren találtam magam a Kezdetek városában. Hatalmas nyüzsgés volt körülöttem, senki nem figyelt fel rám. Körbenéztem, majd a kezemet néztem, s ökölbe szorítottam, majd újra kinyitottam. Majd ugrottam egyet. Nem fájt semmim, nem éreztem fáradtságot. *
~ Íme gyengeségem tovaszállt. ~
*Megfordultam a városból kivezető út felé, majd lelkesen elmosolyodtam.*
~ Meglátjátok, mindenkit megmentek! ~
* Majd ahogy csak bírtam rohantam és csak rohantam ki a városból, ki a rétre, s amíg csak bírtam, úgy gyakoltam a mobokat, mint valami terminátor. Minden célom az volt, hogy minél gyorsabban erősödjek. Eddig nem nagyon érdekelt a szint, csak a túlélés. De most végső célom az lett, hogy én legyek a legerősebb, legügyesebb, s a legmagasabb szintű! Hogy számíthassanak rám a többiek.*
~ Kösd fel a gatyád Kayaba! Mert Esutel visszatért! ~

//Én is köszönöm ezt az eventet! Sok különleges gondolat jelent meg a karakteremben, s kapott egy jellemi löketet is. Smile Még egyszer köszönöm!//
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Ápr. 27 2013, 16:14

>>5. kör<<

- Ne vedd leeee!!!...
Egy hosszú pillanatra statikussá vált a kép. Úgy ragadtak mindannyian, ahogy a lány rávetette magát Alexre. Átölelte és mindkét kezével fogta mind a srác kezeit, mind azt az utálatos sisakot. Félt, és tudta, annak ellenére cselekedett, hogy a fiú kifejezetten kérte: hagyja békén, de nem foglalkozott vele. Legalább is addig nem, amíg veszélyben tudta azt az embert, akiért annyit idegeskedett eddig is. Nem volt benne biztos, hogy baja lenne, ha levenné, de akikről eddig levették a NerveGeart, meghaltak. Az utóbbi esetekről pedig kiderült, hogy a sisak nem működik, azonban ez itt igen! Alexé működik! Égnek a ledek, zölden villog mindkettő, és fel is csipogott. Miért nem hagyta Alexet beszélni akkor? Annyira félt, és nem akart hallani arról az utálatos helyről, már pedig a fiú arról akart beszélni. Elvesztette az önuralmát, abba viszont biztosan belehalna, ha látná meghalni őt. Őt, aki annyi éve megszólította és kedves volt vele. Az egyetlen sok-sok éve. Őmiatta tudott újra élni, és az ő bátorítása miatt lettek barátai. Azt hitte, hogy lappangó szerelme viszonzásra talál majd, de Alex elkezdett visszahúzódni tőle. Nem érti, hogy miért, de ez nem indok semmire. A megmentőjének élnie kell!
Alex ledöbbenten ült kissé féloldalasan. Már lehanyatlott a keze a takaróra. Csönd, nem voltak rajta drótok, amik a műszerekhez voltak kötve. Nem dobolt hangosan a szíve át a szobán. Ám a NerveGear pityegő hangját már ő is meghallotta. Yuki megmentette volna? Nem tudott mit mondani. Még össze sem szedte magát, mikor betoppant még valaki a már amúgy is zsúfolt kis szobába. Egy szemüveges alak. Biccentett a nővéreknek, megnézte Alex kórlapját, s közben rezzenéstelenül állta mind a kis beteg és Yuki, mind a három nővér meredt tekintetét. Végül rámosolygott Alexre, amit ugyan a fiú nem viszonzott, aztán a rajta csüngő lányhoz szólt.
- Hölgyem? Mi történt, ha szabad tudnom? Sajnos, elég sokan nem tudták levenni a NerveGeart, ha jól látom Alex san sem.
- Nem lehetett…
Nyögte vissza kissé halkan, megszeppenten a lány. Nem volt ijesztő a férfi, de a hangjában valamiféle felsőbbség teljes felhang érződött.
- Nézze!...
Rámutatott a szőke lovagunk sisakján villogó zöld lámpákra, de olyan óvatosan, mintha magától az érintéstől is baja eshetne a fiúnak. A férfi hümmögni kezdett. Egy darabig így maradtak, s a most láthatóan szaktekintélynek örvendő megane az állát dörzsölve fogott beszédbe.
- Ez nem biztos… hmm be is jelentkezett Alex san?
Fordult most már ténylegesen is a betegükhöz. Alex egy darabig csak tátott szájjal bámult vissza. Majd valahogy mégis értelmet kaptak a zöld tekintetek. Kissé meg is rázta a fejét válaszadás közben.
- Nem… még nem…
A férfi elmosolyodott.
- Na látja! Még nincs veszve semmi. A kedves nővérek pedig jól jártak el, amikor nem erőszakkal próbálták levenni a NerveGeart.
Ekkor Alex másik oldalára ült, mintha csak egy családtag lenne, és a lehető legédesebb hangon szólalt meg. Minden jel arra mutatott, hogy a férfi a testtartásával, a beszédével, és a hangszínével is igyekszik kimutatni, hogy Alexnek csak jót akar. Nagyon impozáns is lehet ez akár…
- Neked kell eldöntened, hogy leveszed e. Még nem léptél be, van választásod.
~ Ó, tényleg?...nem tudom, miért ilyen biztos mindenki abban, amit mond? Talán Kayaba minden orvost kioktatott, hogy mit tegyenek, ha Serverleállás van? ~
De inkább visszamosolygott a férfira. Nem megbántani akarta, de mosolyában nem volt semmi őszinteség. Az egyik nővérke kedvesen az ágy mellé ültette közben Yukit, ő pedig az ágyra meredt. Akkor most mi is legyen?
~ Az előbb abban maradtam, hogy bármi lesz, nem fog letörni, de most megint csak nekem kell döntenem. Nincs okom visszamenni, azonban mindig is biztonsági játékos voltam. Ha esély van rá, hogy baj lehet, akkor más megoldást keresek.
Persze ugyanezt mondanám el akkor is, hogy ha csak egy kis esély van arra, hogy kijuthatok, akkor megpróbálom. … Mások elvileg már kijutottak. Nem tudhatom biztosra, de nincs okom kételkedni egy kórház személyzetében. Orvosok és nővérek arra esküdtek fel, hogy az emberi életet védelmezzék. Nem hazudhattak.
Akkor pedig le is vehetném akár. ~

Kis csöndet tartott a gondolatmenetében. Hallani akarta a pityegést. Még mindig ott van. Yukira nézve pedig egyértelművé vált, hogy világít is. Aztán mintha fény gyúlt volna az elméjében, felegyenesedve nézett rá a mellette ülő orvosra. Annak kellett lennie, ebben biztos volt a köpenyét és a tekintélyét nézve. De nem csak rá, mindenkin végig járatta a tekintetét.
- Ha teljesen biztos lehetnék abban, hogy levehetem, akkor nem haboznék egy percig se, így viszont megváltozott a helyzet. Lehet, hogy csak az én tévképzetem, vagy félelmem szülte gondolatok ezek, de a tény, hogy működik a NerveGear, aggasztó.
Számomra az.
Aincrad egy börtön sok szempontból, más szempontból viszont egy kihívás. Talán sosem tudnék rendbe jönni, hogy ha most megfutamodnék. Ha úgy hagynám ott azt a helyet, hogy gyáván elmenekültem. Pedig ha most levenném a sisakot, akkor ezt tenném. Meg kell… nem is, meg akarom mutatni, hogy ez a korosztály sem kevesebb a többinél. És ezt csak úgy tehetem meg, ha visszamegyek. Ha leveszem a sisakot, és netalán meghalnék, az csak egy értelmetlen halál lenne, de ha életben maradnék, akkor pedig gyávaság.
Nincs jó út. Értsék meg kérem.

Yuki sírva fakadt. Az orvos arca viszont meg se rezzent, habár a nővérek már tettre készen álltak, épp csak az orvos jelenléte akadályozta meg abban őket, hogy lefogják a fiút, és letépjék róla a sisakot. Alex fújt egyet. Hát akkor itt az idő. Rég volt, hogy kiejtette ezt a két szót. Ám még mielőtt bármit is tehetett volna, a lány felpattant, és hisztérikusan üvölteni kezdett vele. Nem ért hozzá, ahhoz túlságosan is remegett, de egy jókora jelenet tanúi lehettek a szobában lévők.
- Eldobod magadtól az életet egy játék miatt!?!? Azon a helyen már rengetegen haltak meg, hát nem érted? Itt kint van rád szükség! A családod, a barátaid. Őket cserbenhagynád azért, hogy megmutasd milyen nagy vagy? Hát kit érdekel Kayaba Akihiko?!?! Önző vagy Haluasu Alekushi, önző a végletekig, csak magadra gondolsz!
Annyira ideges volt, hogy a fiú nevét teljes japán akcentussal ejtette ki, és üvöltött, ahogy csak bírt, közben pedig patakokban folytak a könnyei, de Alex elkapta az alkarját és magához húzta. Mélyen a lány szürke szemeibe mélyesztette az övéit. Már amennyire lehetett a sisaktól. Az orvos közben egy nemet intett a nővéreknek.
- Ne mond el a szüleimnek, hogy felébredtem.
Csak ennyit mondott. Semmi többet, de ezt határozottan, s a lány el is hallgatott. Elengedte Yukit, majd hátra dőlt. Kényelmesen elhelyezkedve, még elütött egy poén szerűséget az orvosok felé.
- Aztán legyen gondjuk rám. Miután visszajöttem, fel akarom még keresni a régi aikidos tanárom. ^^ Azt hiszem rám fog férni. Wink
~ Nah jó, nagy levegő… szem lecsuk és…mehet… ~
- … Link Start.


[Event] OFF - Page 4 Kaichouwamaidsamafull19

Az a kis „féreglyuk” fogadta elsőnek, ami akkor anno. Furcsa egy összeállítás, főleg, hogy erről mindig a Csillagkapu jut eszébe. SG-1 forever! Nah, de most nem O’neil ezredessel megy go’auld vadászatra, hanem Aincradba tér vissza egy kis Kayaba vadászatra. A Főtéren találta magát. Már meg sem lepődött ezen, hiszen leállás volt, vagy mi. De azért mégis olyan furcsán hatott az egész. Otthagyta a szüleit, a kishúgát, azért, hogy itt lehessen. Rossz érzés. Valamilyen szinten igaza van Yukinak, azonban őt nem ez vezérelte. Igaz, hogy le akarja győzni az eddigi viszolygását, és esélyt lát abban, hogy talán ebben a világban olyan emberré válhat, aki könnyedén veszi az akadályokat. Hiszen kitudódott. Nem ilyen, hiába hitte ezt magáról évekig. És ezt a hibát ki kell küszöbölni. Ezért van itt.
Feltett szándéka visszatérni a szeretteihez.
Körbenézett, s rácsodálkozhatott a mit sem sejtő ember tömegre. Hát ők nem élték át azt amit ő? Csak néhányan kerültek ki, még ha csak egy kis időre is? Érdekes, érdekes egy szerverleállás ez, az már szent. Valahogy az a gondolat is beférkőzött az agyába, hogy ezt Kayaba direkt programozta be, vajon a kis kísérleti nyulai hogyan reagálnak egy esetleges kijutási lehetőségre.
- És győztél Kayaba. Maradtunk. Őrültek vagyunk. Mind azok vagyunk.
Egy széles vigyor terült el az arcán. Fáradt volt, de mégsem olyan mértékben, mint kint azt várhatná. Agyő fájdalom, helo mobok. Végül pedig hangos hahotába fogott. Ingatta a fejét, de olyan jóleső volt nevetni. Egész eddig a teljes idegösszeomlás kerülgette, és örült, hogy röhögésben került felszínre, nem pedig például bőgésben. Az mondjuk égő… majd, ahogy kissé alább hagyott a rázkódás, fogta magát és körbe járta a helyet. Végig húzta a kezét a falon, s mindent megfigyelt, vagy megfogott, amit lehetett. Csak úgy ahogy egy kíváncsi gyerek tenné, teljes érdeklődéssel, szinte futva téve meg a távot. Eddig nem érdeklődött semmi iránt, ami ezt a világot jellemezte. Utálta és nem volt hajlandó tudomást sem venni róla, azonban ez megváltozott mostanra. Rómában, viselkedj úgy, mint a rómaiak.
Végül nem bírta ki, hogy szét ne tárja a kezét, és elkiáltsa magát.
- Visszatértem Kayaba! Újra Ainrcadban van Halász Alex! Rettegj, mert ez lesz a veszted!

//Csatlakozom Esu chanhoz. Az elején azt hittem, hogy össze fog omlani a karim, de úgy néz ki, sokkal erősebb, mint hittem ^^
ez az event sokat formált rajta, és szerzett egy célt magának. : D Nah meg ambíciót ˇˇ
Atigatou érte, nagy vagy Di Wink cheers //



A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 28 2013, 10:35-kor.

_________________
[Event] OFF - Page 4 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Noxy Szomb. Ápr. 27 2013, 21:35

5. kör

Elég nagy balhé volt, amiből az lett a vége, hogy John hátraesett és eltörött a lába. Anna hívta a mentőket, és amíg meg nem jönnek, nyújtotta neki az első segélyt. Senki nem szólt semmit, csak John nyöszörgött egy kicsit. Csendben figyeltem a körülöttem zajló eseményeket és Annát, amíg én és John között tevékenykedett. Hol a nevelőapámmal foglalkozott, hol engem pesztrálgatott legnagyobb bűntudattal az arcában és a lelkében, amíg még lehetett. Ha én visszatérek a SAO-ba, és John beviszik a mentők a kórházba, akkor egy ideig egyedül fog maradni a testem mellett, miközben a lelkem és az agyam a virtuális világban tengődik tovább az életben maradásért.
Hát igen, ha már elkezdtem a játékot, akkor muszáj befejeznem. Csak egy egyszerű szerverleállás volt, és ha nem térek vissza, lehet, hogy ezzel az életemmel is fizetnék. Pedig itt volt a választási lehetőség: vagy leveszem a sisakot a fejemről, és megkockáztatom a saját életemet John kedvéért, vagy pedig inkább visszatérek SAO-ba, ahol szintén a saját életemért kell harcolnom. Ördögi kör, és úgysem lenne más választásom, akárhogy is akarnám.
A NerveGear már működésre készen állt. Visszatértek az emlékeimbe a képek, miként tudtam bejelentkezni. Éppen hogy már írtam be a felhasználónevemet és a jelszavamat, mikor hallottam John kétségbeeséssel kevert dühös kiáltását.
- Ne, Judy, ne! Ne lépj be! Gyere vissza, de rögtön!
- John, ne csináld! - hallatszott Anna hangja.
- Sajnálom, John, de meg kell értened végre. - mondtam. - Akár abba akarom hagyni, akár nem, sajnos ezen függ az életem.
- Nélküle is tudsz élni. - morogja John.
- Nélküle is tudok élni, amint elértem a 100. szintet. - mondtam. - Sziasztok, legyetek jók. Hamarosan találkozunk.
John "ne" felkiáltása túl későn jött, addigra beléptem a játékszerverbe. Fehér és kék fény csíkok közt száguldott az immár virtuális énem. Aztán megjelent előttem a WELCOME TO SWORD ART ONLINE, és a fény elhalványulásával ismét ott találtam magam, ahol utolért engem a szerverleállás. Törökülésben a mezőn.
Minden úgy volt, ahogy előtte. Esteledett itt Aincradban. De én se mozdultam el a helyemről egy jó hosszú ideig. Ki kellett hevernem a szerverleállást és az otthonomban történt eseményeket. Kis bűntudattal képzeltem el, hogy miközben viszik a mentők a törött lábú Johnt a kórházba, az utánam siránkozik, és csak hajtogatja, hogy hibát követtem el, Anna meg körülötte kering, amíg a mentőkocsi el nem hajt a nevelőapámmal, és akkor visszatér a testemhez, hogy arról gondoskodjon, amíg ismét vissza nem térek a valóságba.
Aincrad-i időben már este kilenc óra volt, mire elmozdultam végre a helyemről, majd visszamentem a Kezdetek Erdejébe. Ott ellenőriztem az értékpontjaimat és az inventorymat. Szerencsére minden rendben volt, és se a képességem, se a jártasságaim, se a felszerelésem nem szenvedett kárt a szerverleállás alatt. Remélem, a többi játékosnál se történt semmi ilyesmi. De ki tudja, hogy ők miket éltek át abban a pár percben, amíg a valóságban voltunk... talán ők körülöttük boldogság volt? Vagy hasonló feszült események? Akármi is történt velük, senkinek se kívánom az utolsó pillanatokat, aminek részese voltam.
Nyugovóra tértem. Másnap folytatnom kell a nyomozást Natsumi és a petje után. Ha már megígértem a nővérének, hogy előkerítem és elviszem hozzá, akkor úgy is lesz. De eközben folytatnom kell a fejlődéseimet túlélés és napi ellátás érdekében. Akármennyire szeretné John és Anna, hogy hamar visszatérjek, nem akarok kapkodni. Mégis igyekszem eljutni a 100. szintig, hogy a család egy hosszú idő után újra egyesüljön. John egy nap talán... de talán végre meg fogja érteni, hogy miért volt muszáj visszamennem, és miért nem akartam, hogy leszedje rólam a NerveGeart. A SAO-n áll vagy bukik minden, és ha túlélem, akkor végleg felszabadulok fogságából és a nevelőszüleim visszakaphatnak.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Ápr. 27 2013, 21:57

Apám erélyes tekintettel kezdi el kikísérni az ápolókat a kórházi szobámból. Hevenyész ellenkezést még próbálnak intézni ellene, de végül beadják a derekukat. Semmi értelme a balhénak, hisz nyilvánvaló, hogy semmi bajom nincs és való igaz, hogy van még dolog máshol is. A hangosbemondó még mindig sorolja a szobák számát, ahova ellátást várnak. Kezemet a sisakhoz emelem, hogy azt hihessék, önként le akarom majd venni én is, ahogy befejezem az érkezést. Apával szépen összedolgozunk, anélkül távoznak, hogy erőszakot kellene bevetni. Az nem a Saitok asztala, ész érvekkel és logikázással mindig is többre mentünk.
- Köszönöm, hogy idefáradtak, de a fiamnak most még nyugalomra van szüksége, nem arra, hogy orvosok méregessék minden négyzetcentiméterét. Felveszem a kapcsolatot Dr. Kurosaival, a fiam személyi kezelőorvosával, vele megbeszélem a továbbiakat. - Majd Apa már veszi is elő a telefonját, s igyekszik becsukni az ajtót az ápolók mögött.
- Várjanak! - érkezik a felkiáltás odakintről, s nyomában ott jár egy kezelőorvos. Apám szemrebbenés nélkül berántja előtte az ajtót, majd kulcsra zárja azt. Még hallatszik odakintről, hogy az orvos olyanokat mondogat, hogy a terápia első része az, hogy megválunk a sisaktól. Nélküle is tudunk élni...
- Hazudik! - kiáltok fel kétségbeesve Apámat győzködve, aki kezét még mindig az ajtó kilincsén tartja. Attól félek, hogy őt sikerült meggyőznie az orvosnak.
- Anatole, te is tudod, hogy igaza van. - Közben elindul az ágyam felé, majd leül annak a szélére. - Nem győzhetlek meg valahogy, hogy mégis maradj? Ezer másik ilyen játék van, s azok legalább biztonságosak.
- Ez nem játék! Most Aincrad az otthonom. Örülnék, ha a családom is velem lehetne, minden nap gondolok rátok és hiányoztok. De vissza kell térnem. Kérlek tartsd tiszteletben a döntésem. Egyébként is már késő, látod, már újra aktív a szerver, pár perc és él a kapcsolat. - megkocogtatom a sisakot, amelyen ekkorra már zölden világítanak a ledek.
- Pár hónap és kint leszek, meglásd! És ne hagyd, hogy Anya magát hibáztassa, tudom, hogy mardossa a lelkiismeret, amiért megvette nekem a játékot. - Nagyot nyelek, ahogy ismét Anyámat emlegetem. Jó lett volna vele is találkozni, de akkor valószínűleg nem sikerült volna az elválás. Akkor nem lett volna annyi lelkierőm, hogy visszatérjek és folytassam azt, ami félbemaradt. A szakorvos már az ajtón dörömböl és követeli, hogy engedjük be. Apám arra pillant, én viszont elkapom a kezét. Pórbálom erősen megszorítani, férfias kézfogásban részesíteni, de nem sokra futja jelenlegi erőmből. Elszánt tekintettel pillantok az öregemre, majd ideje búcsút venni.
- Nem hozok rád szégyent! Hálás vagyok mindenért. Minden jót kívánok, Apám! - Látom rajta, hogy szólni próbálna, de nem tud. Mr. Saito, a szavak embere, de ha érzelmekről van szó, némaság tör rá. Megszoktam már, most sincs másként. Örök feszültséget okozott ez köztünk, de most a tettei több érzelemről árulkodtak, mint amit valaha kimutatott felém. Büszke voltam rá, hogy a fia lehetek, hogy Saitonak születtem. Minden hibája ellenére szerettem az Apámat. S most... most búcsút intettem neki. Hogy visszatérhessek oda, ahova tartozom. Lehajtom a fejem a párnára, lehunyom a szemem, majd hagyom, hogy a sisak működésbe lépjen. Apa kezét mindeközben nem engedem el.

[Event] OFF - Page 4 Utanoprincesamafull7561

Beírom az azonosítót és a jelszavamat, mint fél évvel ezelőtt.

LINK START!
Érzem, ahogy bizsereg a bőröm, ahogy puzzleként épül föl újra a testem pixelekből. Ismét a Kezdetek városában vagyok, úgy teleportálódom oda, mint amikor Kayaba Akihito toborzott bennünket össze azon a bizonyos napon. Mámoros érzés a kórházi szoba helyett újra a Főtéren lenni, ugyanakkor az elmémbe villan a felismerés, hogy részben igazuk van az orvosoknak: a játék függővé tett és én nem tettem semmit az ellen, hogy legyőzhessem. De mint ahogy azt Apámnak is mondtam, ez már nem játék. Ez az életem, s odakint már nem találnám meg a helyem, ha lezáratlanul hagytam volna itt. Tenyeremre pillantok, amellyel az imént még Apa kezét fogtam. Mintha még mindig érezném a bőrömön az érintését. Ökölbe szorítom a kezem, ahogy egyre többen jelennek meg körülöttem, szintén pixeljeikből felépülve a szerverleállás után. Nem szabad, hogy látszódjanak rajtam az érzéseim, sokkal erősebbnek kell lennem ezután. Nem hozhatok szégyent a nevemre! Már csupán egyetlen kérdés foglalkoztat: Hol van Violeta?

[Event] OFF - Page 4 Offiu


//Köszönöm az eventet Dí, ennek hála megszületett bennem az új Anatole Saito. Óriásit fejlődött a karakterem jelleme, még egyszer köszönet érte!//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 28 2013, 07:54

Egyszer csak csend lett. Csak egy pillanatig tartott, és egy fülsértő sikoly előzte meg, de ott volt. A döbbent csend, ami aztán tovaszállt, és az ágyam alatt nyúlkáló ápolót már nem láttam viszont, mikor kinyitottam a szememet és kikukucskáltam az ujjaim között. Csak most jöttem rá, mennyire görcsösen ragaszkodtam ahhoz a nyomorék sisakhoz, hogy már az állam is majd belefájdult, annyira csikorgattam a fogaimat, tenyeremben pedig ott volt a körmeim lenyomata. Úgy voltam ott összegömbölyödve, mintha az életem múlott volna rajta és... hát tulajdonképpen így is volt. Lanyhult a védelmem, győzött a kíváncsiságom. Látni akartam, mi vonta el a nővér figyelmét. Vért pillantottam meg. Ezer éve nem láttam olyat, a piros pixelcsíkok már beleégtek az elmémbe és átvették a valódi sebek helyét ott. A földön egy nő feküdt a lábát fogva, aki meg az imént olyan nagy elánnal kapkodott a Nerve Gear után, mellette gubbasztott. Nem láttam mit csinált, nem is érdekelt. A lényeg az volt, hogy nem velem foglalkozott.
A sisak már teljesen működőképes állapotba került, fogta a jeleket. Világított minden LED, aminek ilyenkor fénylenie kellett, és halkan búgott a fejemen. Én pedig magam elé meredtem. Most már ha akarnám, se vehetném le. Elmerültem a saját gondolataimban és vártam, hogy elsötétüljön a kép. Hogy visszakerüljek Aincradba, visszarántson a szerkentyű. De ez nem kart megtörténni, és amikor felnéztem, megrezzentem a látványtól. Egy idegesítően bárgyú vigyorral néztem szembe valami középkorú hapsi előadásában. Mondott valamit, amit nemigen fogtam fel, csak a reakciót váltotta ki belőlem. Felnevettem, akkora baromságot mondott. Már nem tudom, mi volt az, viszont a nevetésem is lassacskán elhalt. Könnyek szöktek a szemembe.
- Mondja meg nekik, h-hogy jól va-vagyok, ne aggód... janak miattam... - kibuktak a szavak az ajkaimon fakó, sírástól fuldokló hangon. Sok mindenre döbbentem rá abban a pillanatban, és csak a jéghegy csúcsa volt az üzenet a szüleimnek, amit erre a dokira bíztam. Ez volt az egyik felfedezésem: tudok üzenni nekik. Azonban nem emiatt tört el a mécses. Most, hogy nem volt visszaút, a sors különösen kegyetlen tréfát űzött velem. Ráébredtem, hogy nekem vissza kell lépnem abba az átkozott világba, nem fog visszateleportálódni a tudatom önmagától. Csakhogy... nem voltam rá képes. Hogy kimondjam azt a két szót. Maradni akartam, látni anyut és aput, megölelni őket, reggelit csinálni nekik, röhögni a barátnőimmel Tanaka sensei hülye haján... Nem pedig... koboldokat pixelekre szedni, szintbossokat nyüstölni és farkasszemet nézni a halállal. Eszem ágában sem volt visszamenni, vállaltam volna azt is, hogy betegségtől gyengén feküdjek hetekig szinte magatehetetlenül, csak ne kelljen visszatérni oda.
Csakhogy választásom már nem volt. Ami persze nem volt teljesen igaz, mert ha nem mondom ki azt a hülye parancsot, akkor maradok itt kint. De hogy? Évekig ágyhoz kötve egy sisak rabságában? Az nem élet, a francba is! Vissza kellett mennem... Legalább legyen meg a szabadság illúziója... Elcsendesedtem, és mereven bámultam magam elé. Felhúztam és átöleltem a térdeimet, néztem ki a fejemből hosszú percekig, aztán remegő hanggal, kelletlenül kiejtettem a szavakat: link start. A két szó, ami iránt mérhetetlen gyűlöletet éreztem, visszarepített a halálos álomvilágba. Mikor kinyílt a szemem, a két talpamon álltam, a gyengeségemnek is nyoma veszett, és fehér falak meg neoncsövek helyett a szabad ég és a Nap fogadott. A maga virtuális valóságában. Könnyűnek éreztem a testemet, mintha ólomsúlytól szabadultak volna meg a végtagjaim, de mégis felmondták a lábaim a szolgálatot és térdre zuhantam. Üres tekintettel bámultam magam elé, aztán a kezembe temettem az arcomat. Nem tudtam... nem tudtam, helyesen cselekedtem-e, hogy a félelmeim valósak voltak-e. Mi van, ha kiszakadhattam volna a SAO-ból?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Kazuma Vas. Ápr. 28 2013, 12:40

Kinyitottam a szemem és ismét csak a fehér plafont láttam a fejem felett. A csöndet csak a kintről beszűrődő gyenge zajok törték meg. Megint itt vagyok. Még mindig itt. Viszont mindenki más eltűnt. Fejben találgattam, hogy vajon meddig nem voltam magamnál de nem sokra jutottam. A kezemet mindenesetre bekötözte valaki és egy másik szobába, kerültem. Örülök, hogy nincs itt senki. Csak fölöslegesen bonyolítanák a dolgokat, amihez most semmi kedvem. Percekig csak bámultam a plafont a gondolataimba merülve. A sisak halk zümmögéssel jelezte, hogy még mindig itt van. Valamiért nem lépett vissza. Talán meghibásodott?
Megnyikordult az ajtó, amire a kelleténél kicsit gyorsabban kaptam fel a fejem. A nyakam nagyot roppant és sajogni kezdett. Egy köpenyes lépett be aztán becsukta maga után az ajtót. Ha ez is azért jött, hogy levegye, rólam a sisakot akkor nagyon meg fogja bánni. Addig kellett volna megtenniük, amíg aludtam. Elhatároztam, hogy ha kell ezt is, elintézem.
– Látom felébredt végre. Elnézést kell kérnem a korábban történtekért. Elvégre csak ön döntheti el, hogy mit akar kezdeni magával. - közelebb húzta a széket az ágyhoz és elhelyezkedett rajta. Fáradtan dőltem vissza a párnára.
– Ha ennyit akart mondani akkor mehet is. Már döntöttem. - válaszoltam neki hidegen. Közelebb hajolt és próbált a szemembe nézni.
– Miért akarsz visszamenni? - érdeklődött. Csak azért jött hogy telebeszélje a fejem a marhaságaival, jöttem rá.
– Ne érdekelje.
– Igaz… Nem hibáztatlak. Sokkal könnyebb elfutni a problémák elől, mint szembenézni velük.
– Én nem futok. - sziszegtem mostmár sokkal idegesebben. Miért nem fogja fel, amit mondok?
– Nem? Akkor vedd le a sisakot és nézz szembe a valósággal. - felé fordítottam a fejem és belenéztem a szemébe. Határozott volt és figyelmet követelt magának. A tekintete úgy fúródott az enyémbe mintha megpróbálna vele a lelkembe látni. Utáltam az ilyen szemeket.
– Nélküle is tudsz élni. - egy pillanatig haboztam, aztán kimondtam az első szót, ami eszembe jutott. Azonban más is eszembe jutott. Már tudom, hogy jutok vissza.
– Buk-ta. - mondtam ki szépen tagolva. - Most pedig akár el is mehet, mint ahogy korábban tanácsoltam.
– Válaszolj még azért egy kérdésemre… - Ahogy hirtelen felültem az ujjaim a nyakára, fonódtak és erősen szorítottam.
– Azt mondtam, tűnjön innen, amíg megteheti. - sziszegtem bele az arcába. A határozott szemen átsuhant az ijedtség árnyéka és tetszett a látvány. A kezem után kapott de addigra már elengedtem. Nem lett volna erőm, hogy tovább tartsam a szorítást, ha megpróbálja lefejteni a kezem. Egy dolog maradt csak hátra.
– Link Start! - mondtam ki a kulcsszót, miközben visszadőltem a párnára. Azt már nem is éreztem, ahogy a fejem leért.
A harmadik szint városának főterén voltam. Mindenem a helyén volt. Te vagy a bolond doki, ha azt hiszed, hogy ezt eldobom magamtól. Félreismertél, ha azt hitted, hogy meghat a szöveged. Mostmár tudom, mit kell tennem. Meg kell keresnem Szophiet. Felvettem a maszkom és maximumra kapcsolva rohantam végig a jól ismert utcákon. Jól esett futni a fekvés után. Majd szétvetett az energia. A kinti gyengeségem, pedig már csak egy rossz álomnak tűnt. Most ébredtem csak fel igazán. Nem tudom melyik világ igazibb de, azt pontosan tudom, hogy hol a helyem.

*Én is köszönöm az eventet. Kazu egy másik oldalát is megismerhettem. Very Happy*
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Hermit Vas. Ápr. 28 2013, 14:50

- Várjon!
* Erre a hangra felnyitotta a szemeit. Egy szemüveges figura állt előtte. Valószínűleg AZ ORVOS. A nővér döbbenten, védekezőn szólalt meg.*
- Uram, nem akarta levenni. Szegény fiú, visszaakar menni. Mennyi trauma érhette!
* Hermit e szavakat használva eleresztett egy fintort, majd felült. Végre volt egy kis erő benne. Furcsa volt a látvány. Két fehér köpenyes ácsingózik, a beteg a hálóingében pedig a padlón ücsörög. *
- Biztosan erőszakoskodott. Mikor változik meg végre, Ayame?
* Tette fel a kérdést magabiztos és szigorú hangján, ugyanakkor érezhető volt, hogy jól ismerik egymást, s a nővér nem veszi sértésnek ezt a hangnemet. *
- A gyerek teljesen bepánikolt. Nem engedi, hogy a közelébe menjek.
* Az orvos vállat vont s eleresztett egy grimaszt is. *
- A helyében én sem hagynám.
* Ayame enyhén sértetten csattant fel.*
- Na de kérem, csak a munkámat végzem!
* A szemüveges cukkoló mosollyal (^^) fordult a nőhöz. Közben legyintett a kezével.*
- Hát persze, tudom, tudom.
* Majd leguggolt Natsu elé, de a nőnek folytatta beszédét.*
- Ez a terápiánk első lépése. Hogy saját maguknak kell megválniuk a sisaktól.
* Natsu a szemeibe nézett, s vett egy mély levegőt. A férfi most már neki szólt.*
- Nélküle is tudsz élni.
* Hermit elmosolyodott, de ebben a mosolyban gúny, és mérhetetlen nagy szomorúság volt, valamint határozottság is. Feltápászkodott, az orvos segített neki. Eltolta gyengén magától a férfit, s visszabotorkált az ágyhoz. Lefeküdt, a párnát a feje alá tette. *
- Igaza van. Tudok nélküle élni. De nem akarok!
* Majd azonnal kimondta a kulcsszót, amivel újra Aincrad lenyűgöző világában találhatta magát.*
- Link Start!

*A Főtéren találta magát. Körbenézett, senki nem foglalkozott vele. Sétált előre pár lépést, a hirdető táblánál találta magát. Csak bámult maga elé, majd térdre esett. Lehajtotta a fejét, lehunyta a szemét. Majd halkan vihogni kezdett, majd az égre fordítva tekintetét hatalmas hahotába tört ki. Egyesek valószínűleg bolondnak nézték. Olyan jóízűen nevetett, mint még talán soha. Talán a feszültségét nevetésben öntötte ki. Jó ez így. Mikor végre kinevette magát, hatalmas mosollyal az arcán feltápászkodott, s elindult egy nagy sétára. Végre, itthon van! Határozottan lépdelt, meglátogatott minden kis helyet, bejárta a város minden zugát. Amihez csak lehetett hozzáért, ahol nem látták, néha fel is szökkent. Ez az otthona. Itt az lehet, aki akar. Lehet idióta, lehet veszélyes, lehet kedves, lehet szemtelen és bunkó is. Itt nem kísérti a múlt. Itt nem számít, mit gondolnak róla. Itt nem számít, mit tesz, mert súlyosabb következményei nincsenek. Nem tudta meg, hogy mi történt azokkal, akik itt meghaltak. Nem is érdekli. Így is úgy is marad eredeti elvei mellett. Elvek. Ezen a szón elvigyorodik. na igen, még egy magafajtának is vannak elvei. *
~ De jó lenne veled személyesen találkozni Akihiko! ~
* Megállt egy sikátor bejárata előtt. Hosszú volt és keskeny. Senki nem volt a közelben. Elvigyorodott, s amilyen gyorsan csak tudott, futni kezdett, közben üvöltött.*
- Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

//Köszönöm a különleges eventet! Smile //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Viola Vas. Ápr. 28 2013, 18:43

Az orvos nyilván észrevette zavart pillantásomat, mert homlokát ráncok kezdték árkolni olyan művészi pontossággal, hogy egy rövid időre azt hittem rajzolva van neki. Ezek a ráncok idővel aztán kisimultak, ahogy a doktor arca fokozatosan pókerarccá formálódott. Az ember azt hihetné, hogy egy robot: Idegesítően érzelemmentes.
- Fél év hosszú idő. A tudata átállt a virtuális világra, így megint hozzá kell szoknia a valósághoz. Ez időbe telik majd, nem beszélve a hosszú és fáradtságos munkát, ami aztán a beidegződött reflexekkel is leszámol. Remélhetőleg. - szavai hidegen csengenek fülemben. Tényleg olyan, mintha egy géppel beszélgetnék. Az ilyen ember miért megy orvosnak? Ha aztán a páciensek inkább tőle tartanak, mint a betegségüktől? Azt hittem itt majd mosoly fogad, meg gratuláció, mert kijutottam, nem pedig ilyen irtózatos közöny.
- Minden rendben lesz. Én segítek neked. - Yukka hangja vágja keresztül a hirtelen fellépő ellenséges csendet. Az ágyhoz lép, s megfogja a kezemet. Kedves mosolya nyomban nyugalomra int, s azt is megengedem magamnak, hogy feszült testemet elernyesztve, gondtalanságról álmodozva visszadőljek a háttámlára.
- Azt sem tudom, hogy hol kezdjem el. - nyögöm ki, mire Yukka felhőtlen mosolya eltűnik, s értetlen pillantást vet rám. Nyilván nem tudja, hogy mire gondolok, így inkább gyorsan szavakba öntöm, mielőtt rosszra gondolna.
- Persze megkeresem Anatot. Vele képes vagyok bármire, de tényleg! Ha az oldalán vagyok teljesen úgy érzem magam, mint egy királynő. - még a kezemet is a magasba emelem örömömben, ha csak arra gondolok, hogy végre a valóságban is találkozhatok a párommal, s csak annyi a dolgom, illetve a kettőnk dolga, hogy megtaláljuk a másikat, s aztán élhetünk itt is a SAO nélkül úgy, ahogy odabent.
- A SAO nélkül... - ismétlődik meg a fejemben, melyet szavakba is öntök. Ennyi idő után, ennyi kaland után egyszerűen lehetetlennek tűnik nem ott élni a varázslatos helyen, ahol bármi megtörténhet. Mi lesz ezek után? Szürke hétköznapok várnak rám itt egy csodák nélküli világban, ahol a varázslatnak hűlt helye sincs? Ahol nem tudok teleportálni, ahol nem vagyok erős? Ahol a tapasztalatokkal csak képzeletben lépek szintet?
- Én uhh! - kapok a fejemhez hirtelen, ahogy rám tör a gonosz felismerés. Lassan jött el, de határozottan rám telepedett: Idekint semmi vagyok. Egy senki. Egy a sok ember közül, aki a mindennapi betevő falatért gürcöl... Kezemmel lassan a NerveGear felé nyúlok, de Yukka megelőz, s felkapja azt magához szorítva.
– Várjanak! - egy újabb férfihang tölti meg a termet. Pillantásomat oda vetve egy a mellettem lévő alakhoz hasonlót vélek felfedezni. Arca azonban kicsit más, s hajszínük sem egyezik meg.
– Ez a terápiájuk első lépése. Hogy saját maguknak kell megválniuk a sisaktól! - mondja határozottan, s a barátnőmhöz lép, majd erélyesen kiveszi annak kezéből a sisakot.
– Nélküle is tudsz élni! - hangja olyan mély meggyőződést hordoz magában, hogy mikor felém nyújtja a NerveGeart, én egy egyszerű mozdulattal odébb lököm azt, majd fejbe csapom magam.
- A fene vigye el! - csattanok fel mérgesen. Mégis hogy képzeltem azt, hogy az életemet leélhetem egy video játékban? Normális körülmények között sosem lenne szükségem erre a játékra és most sincsen rá szükségem. Tudok az lenni, aki akarok, itt is!
- Köszönöm. - vigyorodok el végül a férfira, aki elégedetten kászálódik fel az ágyamról. A gép-orvos is feltápászkodik, s mintha egy pillanatra az ő arcán is végigszaladna valami érzelem, ami aztán teljesen elveszik.
Yukka újra mellém telepszik, s megint kapok egy kiadós ölelést. Egy valóságosat. A valóságban.

Ezek az első perceim a valóságban fél év óta. Valahogy idegennek tűnik minden. Az emberek nem értik a félelmeimet, az aggodalmaimat. Leszokni a játékról és visszaszokni az életre... Ennél nehezebbet el sem tudok most képzelni, de sikerülnie kell, mert Anat ott van valahol, s rám vár, hogy együtt gyűrhessük le a csodák után következő szürke hétköznapok keserűségét...
[Event] OFF - Page 4 Kepatmeretezes_hu_InstaCam_20130426_112015du._www.kepfeltoltes.hu_

[Én is köszönöm az eventet, igazán kihozta a karik jellemét, tetszetős volt! :3]
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Diabel Vas. Ápr. 28 2013, 19:47

Diabel írta:
Sziasztok!

Több visszajelzést kaptam, hogy a jutalmazást előbbre kéne hozni, így mindenki meg tudja még abban a hónapban játszani belőle a saját számait a lottón, fejlesztheti a céhét ésatöbbi. Részemről ez nem jelent problémát, a jutalmazás készen van. A határidőt előrehozom, méghozzá vasárnap (28) éjfélre. Járna nektek az egy hét, hogy kedd éjfélig kelljen csak írnotok, tehát ha ez bárkinek problémát jelent, kérem, hogy jelezze. Biztos vagyok benne, hogy találunk megoldást.

Sziasztok!

Többen jelezték, hogy nekik ez problémát jelent, így akkor marad a kedd éjfél. Addig még mindenki eldöntheti, aki eddig nem írt, hogy karaktere megy, vagy marad.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Event] OFF - Page 4 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Askr Kedd Ápr. 30 2013, 20:20

Valahogy mindketten éreztük anyával, hogy percek kérdése és a szerver ismét helyreáll. Embla izgatottan a combomra helyezte mindkét mellső mancsát, s helyével a derekamhoz simult. Elmosolyodva simogattam meg a kutya fejét, s a jobb a füle tövét vakargattam. Még egy utolsó pillantást kellett vetnem a szobámra, mielőtt visszatérhettem volna a játékba, a virtuálitás, a képzelet világába. Tekintetem ismét az anyáméval találkozott össze. Szelíden mosolygott, majd gyöngéden megragadott a két vállamnál fogva és az ölébe fektetett. A meghitt békesség teljesen elöntött, mikor tekintetemmel csak a plafont kémlelhettem. Anya úgy szeretgetett, mint annak idején, a játékba ragadás előtt, kisgyermekkoromban. A legnagyobb békességemben jókorát sóhajtottam. A kutya kissé féltékenykedve, de ugyanolyan nyugodtan nyüszítgetett és a derekamra döntötte fejét. Annyira jólesett az a szeretetteljes törődés, amit ketten nyújtottak így, az utolsó néhány percben, amit a valóságban töltöttem. Habár békében telt az a maradék idő, a szívem mégis olyan hevesen dobogott, ahogy még soha. Elvégre bármelyik pillanatban aktiválódhatott a NerveGear. Még volt egy utolsó kívánságom, mielőtt visszamegyek a Sword Art Onlineba. Ismét sóhajtottam, majd megrángadtam anya ruhájának ujját. Lassan, habozva tekintette le rám.
- Megtennéd, hogy amíg "elalszok", eldúdolod azt az altatódalt, amit régen énekeltél lefekvés előtt? - kérdeztem nagyon halkan. A dallamára igazán emlékeztem, csak a szövegére nem. Pedig a dal nagyon is hozzámillő volt: magányosságról, végzetről és búcsúzásról szólt és ez egy elválláshoz tökéletes volt. Azt hiszem, egy végső utazással tudhattam összepasszolni. Anya megint csak habozott, de aztán rákezdett. Rögtön lehunytam a szememet. Egyrészt békésnek, másrészt mélységesen szomorúnak éreztem, ahogy anya dúdolta. Habár töredékesen, de emlékeztem arra, hogy régen valamelyest élénkebben dúdolta vagy gyakrabban dalolta el. A vége felé annyira keservesen éreztem magamat, hogy egy könnycsepp csordult le az arcomról. Pontosan akkor kezdett munkához a NerveGear. Nem volt sok időm a hosszú, érzelgősebb búcsúra, így is elég szomorúra fogtam.
- Annyira... szeretlek. - motyogtam alig hallhatóan. Egyet pislantottam és máris az a fényesség töltött el mindent, mint akkor, amikor félévvel ezelőtt, először léptem be a játékba. Ám ezúttal nem lepődtem meg, mint akkor, hiszen már ismertem az érzést. Nem tudtam felmérni, pontosan mennyi ideig tartott a visszacsatlakozás, de mikor végre megint bent voltam, ott találtam magamat, ahol hat hónappal ezelőtt megkaptam az instrukciókat KA-tól, a többi játékossal együtt. Ott álltam és a semmibe nézve, semmi sem érdekelt. Lassan felnéztem az égre és elmosolyodtam. Visszatértem azért, hogy az életem kockáztatásával kijátszam mind a száz szintet és kijussak a játékból.

_________________
[Event] OFF - Page 4 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Event] OFF - Page 4 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 30 2013, 20:30


Behunytam szemeim. A hasító fájdalmak ellenére próbáltam tiszta fejjel gondolkozni. Rendezni magamban a lehető legtöbb dolgot, mielőtt bármit is tennék, mielőtt bármit is mondanék neki. Ő sem szólt semmit, s az idő végeláthatatlan folyama korlátlanul rendelkezésünkre állt: a gép önmagától nem jelentkeztetett be. Én kellettem hozzá.

Arcomra gúnyos mosoly ült ki: még itt is, még így is el akarják hihetni velünk, hogy mi döntünk. Hogy akkor ejtjük ki a két szót, amikor mi akarjuk, tőlünk függ, s nem mástól. Nevethetnékem támadt, hiszen átláttam a dolgot. Hiába igyekeznek elvakítani, végül mégiscsak ők irányítanak, kezdve gondolatainkkal, kihasználva a lelkes naivságot, és a végén tényleg elhisszük nekik, hogy nem szólhatnak bele. S az igaz, hogy a szavakhoz emberi beszéd kell, ám a NerveGear a fejünkön van, zöld villogása pedig hullámokban közvetíti felénk a félelmet. Félelmet az ismeretlentől, aminek a halál csupán az egyik formája, ám a legijesztőbb mindközül.
- Nyerd meg a bajnokságot, oké? – a mondatot lassan mondtam ki, még mindig küszködve, égő torokkal, ám annál nagyobb elhatározással. Naithen rám nézett, meglepettségét meg sem próbálta titkolni. Sosem biztattam. Soha, semmire, hiszen nélkülem is mindent elért, s eredményei számának növekedésével egyszerre nőtt a köztünk lévő távolság. Kialakítottam a kis világomat, s egy idő után már nem is voltam kíváncsi az újabb kupákra és oklevelekre, legbelül dühös is voltam egy kicsit, ám a külvilág felé ezt sosem mutattam: ők mindig csak a csöndes, visszahúzódó lányt látták, s szüleim hiába próbálták néhányszor, nem tudták áttörni a falat.
- Hát persze – felelte végül, s hosszú évek után most mosolyogtunk egymásra először – De nehogy lemaradj mögöttem! – tette még hozzá vigyorogva.
- Nem is! – szólalt meg Hinari határozottan, egy pillanatra átvéve Annabell helyét, s mindhárman együtt nevettünk.

Ekkor lépett be a doktor, szemöldökét kérdően húzta feljebb, láthatóan nem értette a szituációt. Hogy is érthette volna? Nem tudott semmit. Az eddigi célom, hogy életben maradjak és fejlődjek a játékban, elősegítve annak kijátszását, egy pillanat alatt átalakult: Naithen biztatása több erőt és motivációt adott, mint azt el lehet képzelni, s már nem azért akartam győzni, hogy bizonyítsak neki. Már nem akartam jobb lenni nála, hiszen már nem volt én: együtt voltunk, egymást segítve, közös célokkal. Újra testvérek voltunk, és számíthattunk egymásra, még akkor is, ha külön világban éltünk.
- Mennem kell – néztem a bátyámra újra, hangomban öröm helyett komolyság csengett. Választásom már nem volt, de tudtam, hogy nem fogok meghalni bent, addig nem, amíg magaménak tudhatom a támogatását. Ahogy ő is nyerni fog, mert ennek így kell lennie. Bólintott, s én is bólintottam.
Azóta is egymás kezét fogtuk, s éreztem, ahogy erősebben szorít, mint eddig. Igyekeztem beleégetni tudatomba az érzést, hogy ha kell, emlékezni tudjak a szorítására és a vele járó, megnyugtató fájdalomra. Hogy emlékezzek mindarra, ami ma történt.
- Sok szerencsét, hugi.
- Köszönöm. Hamarosan találkozunk.
Utoljára egymásra néztünk, egy utolsó bólintás, egy mosoly, s akkor ott, számomra nem létezett semmi az azúrkék, óvó szempáron kívül. Sem az ablak felől fújó, hűsítő szél, sem a doktor bepánikolt, rendreutasító makogása, még az azóta bemondott szobaszámok és a hozzájuk kapcsolt nevek sem. És miközben kimondtam a két szót: Link Start!, egy név akaratlanul is megütötte fülem. Az utolsó hang volt a valóságból, de egyben az első is, ami igazából Aincradhoz kötött.

… 203-as szoba, Willie N. Axonlight, doktorra nincs szükség, 204-es szo…


A jelszó beírása és az adatok ellenőrzése után (amire a rendszer felhívta a figyelmünket) újra a főtéren találtam magam, a nyüzsgő tömeg közepén, s ahogy felfogtam a velem történt dolgok következményeit, erőtlenül támolyogtam az egyik pad felé. Nem is értettem hirtelen, hiszen rengeteg időm lett volna még. Megvárhattam volna a szüleimet, elmesélhettem volna mindazt, ami ezidáig történt velem. Ők is láthatták volna, mit tett velem a játék, hogy a karakterem bőrébe bújva a user is megtalálta azt, amire a valóságban eddig esélye sem volt. Magabiztosságot. Optimizmust. Új látószögeket és fejlettebb, érettebb tudatot. Persze afelől kétségem sem volt, hogy Naithen meg fogja győzni őket, meg is kell tennie, hiszen butaság lett volna olyasmit kérni tőle, hogy titkolja el a felébredésem. Az orvosok úgyis elmondják nekik, az első alkalommal, amikor eljönnek látogatóba, s a hazugság lehet, hogy könnyebb, de sosem kifizetődő.
Kezem ökölbe szorítottam, és felálltam. Nem késlekedhettem, nem pazarolhattam az időt: minél többször visszaemlékeztem a hangosbemondó szavaira, annál biztosabb voltam magamban. Van még itt dolgom. Bőven van.


/ Köszi az eventet, Dí! Wink /

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Ápr. 30 2013, 21:47

- Óóóóóó…… nem-nem-nem, ezt nem hiszem el, ezt nem hiszem el - idegeskedek az ápolónő nem is olyan kis mellein. Érdekes lehet, ilyet nem szoktam csinálni, főleg nem egy lányon fekve. Viszont a tudtat, hogy ez a förtelem a fejemen van, kikészít. Most akkor, ha leveszem, megsül az agyam vagy mi? Valami ilyesmi rémlik nekem a nyomi szövegéből, még aznapról.
- Ha leveszem, kampec?- felnézek a párnáim tulajdonosára. Még mindig hüledezek. Tényleg ennyire szerencsétlen vagyok? Önkéntelenül húzom fel az átokverte gépezetet? Valaki nagyon utálhat engem odafent Sad
A lányok felsegítenek, nem mintha kényelmetlen lenne a ciciken, csak most valahogy nem örülök neki Ha nem lennék ennyire gyenge, levezetném a dühömet, őrjöngenék, meg ilyesmik. A mozgás is nehezemre esik, a dühöngés gondolatára is megszédülök. Komolyan, ha a csajok nem lennének itt, elsírnám magam. Bömbölnék, mint egy csecsemő, de nem, nem égethetem magam a lányok előtt, erősnek kell maradnom. Lefektetnek az ágyba, ijedt arccal néznek rám. Nagyon megerőltethettem magam, mert tényleg úgy érzem végem van. Hamarosan el is nyom az álom.
szemeim lassan kinyitom, bántja a fény, még mindig, de nem annyira, hiszen a fránya sisak szemellenzője még mindig ott van, vagy inkább már megint. Jót tett ez az alvás, sikerült lenyugodnom úgy ahogy és erőm sincs a túlzott lereagálásához, ezért nem veszek róla tudomást. Kint vagyok és ez a lényeg. A Sisak a fejemen? Hát azt majd eltávolíttatom valami menő módszerrel. 2022-t írunk vagy mennyit az ég szerelmére, csúcs technológia van vagy mi a fene. . Nehézkesen fordítgatom fejem, körülnézek. Látom, megint kezd tisztulni . Meglepődve látom, hogy egy csomó könnyes szempár néz felém, és egyre csak közelednek.
- Onii-chan!!
- o.O- ismerős hangokat hallok, bár kissé tompán a Nerve Gear miatt, mert már újra működik. A két pici húgom támad le egyből. Folyamatosan magyaráznak, nem értem mit mondanak, hadarnak, meg sírnak egyszerre. Lehetetlen számomra kiszúrni a mondandójukból valamit is. Na jó.. a baka-t értem, csak nem veszek róla tudomást.
- Hééé! Yuni, Yuki elég már, ez fáj
- Nem-nem-nem Onii-chan no baaaaaka, baka,baka, baka- ellenkeznek mint mindig és csak rajtam csüngnek. Erőtlen kezeimmel azért megölelgetem őket. Nekem is nagyon hiányoztak.
- Rika-nee, Sue-neechan, Ka-san…. Tadaima- veeeh. cask legurul egy-két kövér könnycsepp az arcomon. Férfi vagyok, a fenébe márt, miért ejtek könnyeket ilyen semmiségért?
- Okaeri – üdvözölnek közösen és ők is rám szakadnak, mindenestül.
- A-agyon nyom-tok- . A fater sehol, és nem is hozzuk szóba. jól tudja mindenki, hogy milyen a kapcsolatom vele. Azért… talán….. talán most mégis elviselném egy rövid idegi biztosan. Fáj, nagyon is, hogy így rám nehezednek, de örülök is neki, újra kint vagyok, újra a családommal és újra sztár leszek, jah, itt már az vagyok, keverem a két világot.
- o.O – egy fazon jelenik meg hírtelen, elrontva a pillanatot és mindenféle hülyeséget hord itt össze nekem.
- Hehe, kimennétek egy percre?- kérdezem a családomat, akik eleget tesznek a kérésemnek, kivéve a két picit, ők nagyon ragaszkodnak hozzám, nem tágítanak, ám legyen. Nagy sóhaj után rámosolygok erre a féleszűre itt előttem.
- Na ide figyelj barátocskám. Terápia? Terápia? TERÁPIA? – azt hiszem, hogy a felgyülemlett feszültséget rajta fogom levezetni.
- Adok én neked terápiát – ebben a pillanatban elkezdem dobálni mindennel amit érek. Először párnák, majd takaró, korházi papucs, még az odakészített mankó is repül felé.
- Gambare Onii-chan, gambareee- drukkolnak a húgaim, hogy űzzem el a szörnyeteget, aki az imént próbált meg meggyilkolni. Hát normális ez? Kis híján az infúziós állványt is hozzá vágtam, csak az jobban fájna nekem, mint neki.
- Ezt neked… huhh…. én most alszok - Azzal elterülök, sötétség. Túlhajszoltam magam, ma már másodjára. Pedig a kitartásomon sok pont van. Ja persze, itt nincs pontrendszer, itt csak én vagyok….
- o.O – kinyitom a szemem és ijedten veszem tudomásul, hogy a két pici éppen leakarja hámozni rólam a sisakot.
- Vááááááá- üvöltök fel, mire Yuni és Yuki ijedten hátrahőkölnek. Én pedig felülök.
- Mit csináltok?- kérdezem. Már sötét van, a többiek biztos kint vannak és csak ez a kettő maradt itt velem. Húúú, de megijedtem, majdnem kinyírtak a húgaim. Ennyire nem csípne engem odafent?
- Mi-mi csak le akartuk azt venni- beszélnek kórusban. Mindig is nagy volt köztük a szinkron.
- De miért?
- Már úgy sem működik nem, Onii-chan?- elképedek. Ezek szerint ezek akármelyik pillanatban kinyírhattak volna. Ha nem ébredek fel, már hulla lennék o.O Ebben a világban mindenki az életemre tör? Veeeh, holnap elmegyek valami szakértőhöz és leszedetem ezt a valamit. Én nem rohangálok egy időzített bombával a fejemen.
- Még működik, nem vehetem le-felelem, miután kicsit lehiggadtam. Egy nap két gyilkossági kísérlet ellenem, nah szép. Odahívom a hugicáim és összebújunk, mint régen, biztos nagyon megijesztettem őket.
- A-akkor miért nem alszol?- kérdezik könnyes szemekkel pffff… nem kellett volna ordibálnom.
- Mert kikapcsolt egy rövid időre, és felébredtem
- És és a-akkor nem alszol el megint?- hehe, hiányzott a beszédük, hogy mindig, mindent egyszerre mondanak, nagy az összhang, el is mosolyodok.
- Nem, és nem is fogok
- Honnan tudod Onii-chan?
- Hát onnan, hogy a belépéshez ki kell mondani azt h Link Start! …. O.O – Ez most komoly? Most tényleg? Ennyire hülye lennék? Jön a belépő animáció és a kezdetek városának főterén találom magam.
- Óh.. én mekkora egy emeletes varom vagyok!!!- üvöltözöm, csapkolódok, toporzékolok, falat fejelgetek, meg a talajt is, öklözök össze vissza. A fájdalomérzet elmúlt már és tele vagyok energiával, amit most féktelen tombolásba fektetek bele.
- ***** **** ********** **** ** ** * ********** ******** ***** *** ** ******* ***** ** ***- Szóróm magamra az átkokat ezerrel. Nincs mese ezzel vége Sad A kitartás pontjaim hamar elfogynak és lihegve elterülök
- Bárcsak ne lenne az a nagy pofám….


_________________
[Event] OFF - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Chitose Kedd Ápr. 30 2013, 22:13

/Ötödik kör./

Fejemet lehajtva bámultam az ágyneműm mintázatát. Azt mondta "Kár". Nem mintha elszomorodtam volna emiatt. Hiszen megszoktam már Yukimi természetét, gondoltam, miközben egy erőltetett félmosolyt varázsoltam magamra. Mégha ezt is mondta, biztos vagyok benne, hogy nem úgy gondolta, vagy nem ezt akarta mondani, vagy valami más... de akkor mi ez a nyomasztó érzés ?
- Yukimi ! Kislányom, de rontsd el a hangulatot ilyen ostoba viccekkel ! - szólt rá anyám. Igen, igen, ő még ezt hiszi, hogy viccel.
- De én komolyan mondtam ! - csatant fel a húgom. Szinte már ártatlannak mondható, megbántott pillantással nézett fel anyánkra. - Az utóbbi fél évben, míg ő nem volt otthon, minden olyan jó volt ! Csak mi ketten voltunk, anya. És én azt hittem ez örökre így marad... de most egyszerűen csak úgy felébredt ! Ah, ez igazságtalanság ! - fakadt ki Yukimi, és pedig hallottam a hangján, hogy már majdnem sírt. Végezetül felugrott a székről és kirohant.
- Kislányom, várj már ! - kiáltott utána anyám, és ő is menni akart, de...
- Ne menj ! - mondtam neki, és a kezemmel utána kaptam. Természetesen nem tudtam megfogni, de elértem, amit akartam: anya itt maradt. Önző dolog volt tűlem, tudom, de akkor azt akartam, hogy anya minnél tovább velem lehessen.
- Mi baj, kicsim ? - nézett rám aggodalmasan. Nyilvánvalóan nem értette, miért állítottam meg.
- Yukimi okos lány, biztos vagyok benne, hogy nem megy olyan helyre, ahonnan ne találna vissza. Azon kívül biztos csak a WC-re ment, ott kisírja magát, aztán újra feltűnik. De te, anya... most maradj itt velem. - kértem.
Ismét felé nyújtottam a kezem, és ezúttal el is értem, a karját magamhoz vontam, az arcommal pedig hozzábújtam.
- Chitose...? - kérdezte meglepettem anyám. Nem volt hozzászokva az ilyenfajta viselkedésemhez.
Olyan jó volt pusztán így maradni. A SAO után biztonságra vágytam, és ha ő itt volt velem, mindez már csak egy távoli rémálomnak tűnt. Végül ezt az idillikus pillanatot apa zavarta meg: épp akkor tért vissza, és azt mondta, van még két látogatóm, egy hosszú, gesztenyebarna hajú lány és egy szőke fiú.
- Heeeh ? Akira és Tsuzune is eljöttek ? - kérdeztem tágra nyílt szemekkel. Vajon ezek ketten honnan tudhatták, hogy felébredtem ? - Hol vannak ?
- A földszinten, a recepciónál. Valami regisztrációs lapokat töltenek ki, azt hiszem. - válaszolt apa.
- Oké, akkor én megyek. - mondtam, majd egyszerűen felkeltem az ágyból.
- Hova mész, kicsim ? Miért sietsz annyira, hisz úgy is ideérnek ! Neked pedig még nem szabad járkálnod ! - szólt rám anya.
- Ugyan, anya, előbb-utóbb mindenképp újra járnom kell. - legyintettem csak, és már indultam is volna kifelé.
- De még nem ! - mondta anyám, majd megfogta a karom. - Még pihenned kell ! Miért nem akarsz pihenni ?
- Tudod, nem erről van szó. Csak, minnél előbb itt akarom hagyni ezt a helyet. A kórházat, ami csak arra emlékeztet, mennyi idő kimaradt az életemből. Ezt a szobát, ahol fél évig magateletetlenül feküdtem. - mutattam körbe a helyiségben. - És ezt az átkozott gépezetet, ami... - ránéztem a Nerve Gear-re. - ... még mindig villog, NÉZD ! - kiabáltam hisztérikusan. Dühös voltam, ehhez kétség se fér. Miért működik még mindig ez a szerkezet ? Hisz már rég ki kellett volna kapcsolnia ! Egy szeméttelep az egyetlen hely, ahol szívesen látnám viszont ezt a sisakot. Darabokban !
- Rendben van, kincsem, nyugodj meg, ha ezt akarod, kimegyünk. - próbált meg nyugtatni anyám. - Gyere. - azzal karon fogott és óvatosan elkezdett kivezetni. - Majd kinn leülünk valahol, utána kiveszlek a kórházból és hazamegyünk, hogy ott végezzék el a további terápiákat.
Ezután a lift felé vettük az irányt együtt, hárman. Azonban feltűnt előttünk egy férfi, egy orvos, és ránkkiáltott:
- Várjanak ! Ez a terápiájuk első lépése. Hogy saját maguknak kell megválniuk a sisaktól. - jelentette ki az ismeretlen férfi.
- Na-na álljon meg a menet, itt valamit nagyon félrenézett, doki ! - csattantam fel. - Én meg tudok válni attól a sisaktól ! És meg is akarok ! Soha többé nem akarom látni ! - magyaráztam az orvosnak, de hiába.
- Adják kezébe a NerveGeart. - hozta meg a döntést. Nem értettem a helyzetet. Mit akar ez az ember ? Miért akarja, hogy megfogjam a Nerve Gear-t ? Közben az orvos már a kórtermem felé tartott, hogy kihozza a Nerve Gear-t. Ahogy a szüleimet elnéztem, láttam rajtuk, hogy ők sem tudják, mit miért csinál a doktor, de ők megpróbálták elfogadni és bízni benne. Nemígy én.
- Anya, apa, menjünk innen ! - kértem őket.
- De kicsim, várjuk meg, mit mond az orvos ! - mondta anyám.
- Nem, el akarok menni ! Haza ! - kiabáltam, majd önállóan elindultan a lift felé. Az infúziós állványt már szinte vonszoltam magammal, annyira igyekeztem elhagyni ezt a helyet, hogy már fájt a testem. De mégse sikerült. A látásom fokozatosan elhomályosult és elájultam.
Ismét a kórházi szobámban tértem magamhoz. Az ágyamban feküdtem, mellettem ült anya, jobbról-balról pedig apa és az orvos állt.
- Chitose... - hajolt oda hozzám anya. A szemeiben aggódás, sajnálat, megróvás ? Inkább ezek keveréke. Megfogta a kezemet. - Kértek, hagyd, hogy segítsenek rajtad. - mondta csendesen.
Elkerekedtek a szemeim. Hogy segíteni ? Rajtam ? Ez nevetséges. Miben lenne szükségem segítségre. Jó, a testem nem teljesen egészséges, de majd meggyógyulok, ez csak idő kérdése. Hamarosan minden helyreáll. Akkor hát miért ? Miért tegyem meg azt, amit ez az igeden férfi mond ?
- Rendben van. - mondtam ki végül. A kezeimet magam elé tettem, hogy meg tudjam fogni a Nerve Gear-t. Úgy döntöttem, elfogadom, amit anya mond. Hiszen ez az első kérése annak az embernek, akit fél évig folyton látni akartam.
- Nélküle is tudsz élni. - jelenntette ki bíztatóan az orvos, miközben a kezembe adta a Nerve Gear-t.
- Igen. - bólintottam magabiztosan, majd elmosolyodtam. - Hisz' nagyon sok bepótolnivalóm van !

/Diabel, én is köszönöm a kalandot. Azt a kört, amibe a zene linkjét is beleraktad, olyan élvezetes volt megírni, mint még soha egy post-ot sem. És maga a zene is nagyon tetszett !/

_________________
[Event] OFF - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Peter Worker Kedd Ápr. 30 2013, 23:08

– Nélküle is tudsz élni. – ha akarnék.
Mondtam, mit mondanom kellett és kerültem a főtérre.
Hogy hogy kezdődött mindez? Ki akartam próbálni, hogy tudok e magamnak sérülést okozni és szó szerint behúztam magamnak egyet. És hogy mi lett ebből? Káosz. Káosz, miről már csak a legnyugodtabb helyen tudtam csak gondolkozni. Az növényház szobája, hol üvegekben életek voltak. Az egyik ilyen befőttnek támaszkodva ültem a padlón, mert kedvileg nem éreztem magam feljebb.
[Event] OFF - Page 4 Dgafhhsh
Szóval a káosz. Verekedtem az Anyámmal, birkóztam vele. Persze így utólag könnyű átgondolni, hogy mit kellett volna valójában tennem, de ez nem volt ilyen egyszerű. Nem olyan volt ott, mint egy könyvben, nem olyan, mintha egy szerepjátékba írnék. Nem tudtam megállítani az időt, nem volt időm átgondolni, hogy miként kéne cselekednem. A főhősök a történetekben ilyenkor mindig valami nagy beszédet tartanak, hogy hogyan is tovább, miként kerülnek ki innen újra és mentenek meg mindenkit, de bennem nem változott meg semmi, csupán csak egy gondolat nyomasztott, de az tépte a szívemet: Verekedtem az Anyámmal a fenébe már! Ki csinál ilyet? Ki ekkora barom? Csak azt tudtam, hogy nem akartam megválni a sisaktól, nagyon nem és így bántottam meg Anyát kint a szobában. „Kint a szobában.” Mókás megnevezés, de ez illett most ide. Ez mert a Sao világa jelentette most a bent.
Nem akartam ki kerülni innen még. Meg lett volna rá a lehetőség, de ennek nem így kellett véget érnie. Végig kellett vinni a száz szintet, az jelentette a véget, nem egy véletlen hiba. Véletlen, mert az volt. Senki se szólt semmit sem, mikor megjelentem a téren, mintha mi sem történt volna. Egyáltalán nem azt akartam, hogy körbeugráljanak, de úgy tűnt, csak velem történt ez meg. Ezért volt véletlen, melyről senkinek sem szóltam. Senkinek sem meséltem el és ha beszéltem is volna, biztos hazudtam volna a történtekről. Szégyelltem magam, ezért sem álltam fel még a földről, nem volt olyan pozitív gondolat, mely most fel tudott állítani.
Kinyílt egy virág egy üvegben mellettem. Gyorsan. Pár kisebb levél zöld pompával vált semmivé, majd keletkeztek újra már nagyobbként és a virág is kinyílt, nagyobb, pompásabb lett. Gyönyörű volt mindezt végig nézni, majd a gondolat: Ez nem a valóság. Lett volna lehetőség megszökni innen, de maradtam. Nem mert sikertelen lettem volna kint és itt voltam valaki, egyáltalán nem. Mindenhol egy senki voltam, ezen kár lett volna vitatkozni. Gondolkodtam sokat, hogy miért maradtam, de nem tudtam eldönteni. Egy kaland volt ez, mely történéseit én alakítottam és fogalmazódott meg a gondolat, miként tintát fogok majd és megírom. Címe: Egy csendes fiú halk története.
- Apa. – Hisame sétált elő pár üveg mögül. Próbált óvatos lenni, szárnyaival nem akart eltörni, felborítani semmit sem – Várnak ránk és még Lottinak is ígérted a tanítást.
- Igen. – néztem fel rá. Megtámaszkodtam a hideg csempén, majd toltam fel magam – Menjünk. – bólintottam felé, de nem mosolyogtam, sokáig nem mosolyogtam még. Igen, korábban megfogalmaztam, nem változtam semmit sem, a hangulatom átmeneti volt, azonban ez sokáig tartott.
- És Apa, hogy halad Lotti a japánnal?
- Halad. – néztem felé. Terelődött a téma, mi eredményezett egy kisebb kedélyváltozást – Bár, nagyon rossz tanár vagyok. – nyújtottam a nyelvem.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Event] OFF - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Diabel Szer. Május 01 2013, 01:41

Sziasztok!

Az event:

A szokást nem törném meg: kevéske kört tervezek, még a Semminél is kevesebbet…

Hát, valahogy így kezdődött az OFF, és be kell vallanom, hogy soha nem gondoltam volna, hogy így kinövi magát. Hogy pontosan mire gondolok? Már akkor is alig kaptam levegőt, amikor elkezdtetek sorra jelentkezni rá, de utána még az első egy-két körben is sorra jöttek be az új emberek. Ez viszont mind hagyján ahhoz képest, hogy tényleg szinte mind be is fejeztétek! Alig hittem a szememnek! Iszonyatosan jó érzés volt!
Végül nemhogy a Semminél kevesebb kör született, hanem majdnem duplája. Örök hálám üldözi ezért Egilt, mert ha ő nem mutatja meg, hogyan lehet levezetni egy ilyen eventet, hiába motoszkált az OFF ötlete régóta a fejemben, soha nem tudom kivitelezni.

Már az elejétől kezdve próbáltam ijesztgetni kicsit titeket, hogy ne legyen annyira sétagalopp az event. Döbbenten konstatáltam, hogy mennyire hatásosan műveltem ezt. Nagyon nehezen álltam meg néha, hogy ne írjak egy-két usernek, hogy nem, egyáltalán nem kell aggódnia a karakteréért, eszem ágában sincs kinyírni. Képzeljétek, volt, hogy konkrétan megírt PM-et x-eltem ki végül. Szóval erősen meg kellett küzdenem magammal is, miközben igen, valahol nagyon jól szórakoztam, amikor az új körök megérkezésekor mentek az agyalások chaten. Mert egyébként nem, soha ki nem bírtam végül, hogy JK user akaratától függetlenül pusztuljon el egy küldetésen. Ahhoz képest Vio eléggé halottnak tűnik így, igaz? Nos, akkor beszélgessünk még kicsit erről.

Néha úgy érzem, érdemes kicsit megerőszakolni a karakter jellemét, mert itt-ott befigyelhet egy-két plusz jutalom akkor. Néha én is ennek a partján állok, mert látom másoknál, hogy aki kicsit ügyesebben forgatja a szavakat, az úgy tud dolgokat műveltetni a karakterével, hogy közben végig karakterhű marad. Döbbenetes!
Máskor viszont haragszom miatta. Itt is például mélységesen együtt éreztem azokkal, akik komolyan agyaltak azon, a karakterük miért is venné vissza a NerveGeart. Született nem egy iszonyatosan kreatív megoldás: Peter, Mirika, Hinari, Anat – a teljesség igénye nélkül. Volt viszont, aki azt mondta, hogy a karaktere soha nem venné vissza. Igen! Tudom, hogy Tai-al nekem se nagyon lenne visszatartó erőm. Ezen annyit gondolkoztam, hogy mindenképpen szeretnék megoldást kínálni rá. Nem tudtam beharangozni előre, mert az utolsó kör lefolyása alatt zajlottak az egyeztetések, és így az event is veszített volna a súlyából, de most pótolom: mindenkihez, aki ilyen vagy olyan formában, de végigvitte az OFF-ot, intézek egy felhívást keringőre. Ez pedig az OFF 2.0: Log in/Log out! Külön meghívlak benneteket! Smile




A jutalmazás:

Nagyon sok fejtörést okozott nekem a jutalmazás. Legszívesebben mindent a kezetekbe nyomnék, egy pluszpontot, plusz egy szintet, olyan 500 aranyat és még ércet/növényt is, látástól függetlenül. Jó lenne, igaz? Smile

Megnéztem a korábbi eventeket, és zárásukat. Lássuk, végül hogyan sikerült egyezségre jutnom saját magammal: 500 karaktereket kellett, hogy írjatok, tehát 50 arany jár minden kör után. 5 körös volt az event, ez összesen 250 arany.

Minél többen nem fejezik be az eventet, annál többre taksálnám a teljesítők jutalmát.

Hatan nem fejezték be az eventet. Volt, aki már az elejétől kezdve nem írt, mások az első kör után döntöttek úgy, hogy nem folytatják, és két ember az utolsó körre hagyta abba. Mindegyik után tíz aranyat számolok, így hatvan arannyal bővül a jutalmazás. 310 arany.

A színesítő elemek, mint képek és... nos, talán csak a képek lesznek ilyenek, azokat nagyon szeretem. Nem tudom, hogyan fogom tudni "megfizetni" az árukat annál, aki beletesz ilyeneket (elképzelhető, hogy sehogyan), de azért biztatlak titeket a használatukra. Very Happy

Nagyon sokat gondolkodtam, hogy mi legyen azokkal, akik rendre pakolták tele képekkel a reagjaikat, mert tényleg vannak olyan karakterek, akikhez egyszerűen nincsenek képek. És megfogott az is, amit anno Judy írt: itt a lényeg, hogy szavakkal ki tud fejezni magad, nem pedig képekkel. Egyet kell, hogy értsek vele. Ezért azt hiszem, ez először és utoljára lesz szempont jutalomosztásnál.
10 arany jár: Hermit, Allen, Mirika, Vio, Alex, Peter
20 arany: Anat, Szophie, Chitose, Hinari

Így, hogy a karakterek nem találkoznak, szeretném külön jutalmazni azokat, akik főkarakterrel és multival is végig fogják nyomni. Le a kalappal előttük! Már ha lesz ilyen.

Esu – Hermit páros! További 50 arannyal jutalmazom az elszántságot!


És végül 20 exp jutalomban részesítek még mindenkit, aki részt vett az eventen. Köszönöm nektek, hogy ott voltatok rajta! Így végül az alábbi jutalmak születtek:


Résztvevők

  • Anatole Saito: 20 exp, 330 arany
  • Violeta del Sanchez: 20 exp, 320 arany
  • Kyuushiro: 20 exp, 310 arany
  • Peter Worker: 20 exp, 320 arany
  • Hinari: 20 exp, 330 arany
  • Mirika: 20 exp, 320 arany
  • Halász Alex: 20 exp, 320 arany
  • Koshitsu Esutel: 20 exp, 360 arany
  • Judy Noxia: 20 exp, 320 arany
  • Ryuninji Ren: 20 exp, 320 arany
  • Szophie: 20 exp, 330 arany
  • Kazuma: 20 exp, 310 arany
  • Chitose: 20 exp, 330 arany
  • Hermit: 20 exp, 370 arany
  • Askr: 20 exp, 310 arany


Gratulálok nektek! Very Happy cheers

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Event] OFF - Page 4 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Hitodama Szer. Május 01 2013, 11:53

//Am, Dicchan megengedte, hogy írjak egyet én is. Köszönöm szépen!//

Mizuki már nem sokat észlelt a kinti világból, csak halk sírást miközben egyetlen régről ismerősnek tűnő kép lebegett a szeme előtt azóta hogy erőtlenül megint elterült a földön. Nem tudta miért habozott, nem értette, az égvilágon semmi sem kötötte a valós világhoz már hosszú hosszú ideje. Valami azonban mégsem engedte gondolkodás nélkül megtenni, az a hang ami teljesen más volt a többi. Miközben nyöszörgött az ápolónő, a másik beszélt hozzá, s valami új férfihang mondott valamit az életről, ő egyedül a sírást akarta hallani. Valamiért nem volt más, tudta hogy ki sírt csak azt nem tudta hogy miért. Ettől pedig elbizonytalanodott
Aztán ráébred miért... de akkor mégis mit kellett tennie? Ha most itt hagyja a barátját... akkor olyan lesz... olyan lesz, mint az a nő aki régen őt magára hagyta? Mizuki tudta, hogy mire vágyik... akarta a teljes életet, vágyott rá, megint a kardjával akarta megtörni ellenségei sorát, de... most mégis csak habozni tudott, habozni saját szavai és a sírás között. Kinyitotta szemeit és az ágy alá pillantott. Ő most is ott volt, sisak a fején, szemei könnyeztek és úgy látszott, valami nagyon bántotta
Fájt, fájt hogy nem értette mi bántotta a barátját, nem értette hogy miért érezte rosszul magát amikor láthatóan megmenekült. A gépe működött, de ő mégis sírt és Mizuki nem tudta hogy mit kellett volna mondani neki. Csak egy dolog volt már biztos: nem akarta itt hagyni. Nem tehette, ahhoz túl messze esett az alma a fájától, s nem tudta hogy barátja gondolataiból neki szinte semmi sem jutott. Nem tudta hogy neki mi minden más veszítenivalója volt, mennyi fontosabb dolog a világon egy apró kis lánynál, aki a barátja akart lenni. Ha tudta volna, talán nem lett volna ilyen bizonytalan, igen ha tudta volna hogy mennyire jelentéktelen volt az ő szemében is, mellékszereplő a sok főszereplő árnyékában, egy olyan barát aki talán csak akkor létezett amikor éppen ott állt mellette és látta
Félreismert valakit de erről nem volt tudomása, s most még csak meg sem fordult hasonló a fejében, mert az aggodalom visszatartotta, míg az álma magával próbálta húzni. Mégsem tett semmit, várt és várt, nem mondta ki a varázsszavakat de nem is szólt mást sem. Nem akart itt lenni egyáltalán, mindössze egyetlen nagyon erős oka volt rá hogy mégis, mégis itt legyen. Egy barát akit nem akart magára hagyni, egy barát aki számára közel sem jelentett annyit mint neki ő. De nem tudta, tudatlan volt, világéletében legfeljebb csak találgatott, nem bízott az emberek többségében míg néhány kevés, szám szerint három ember minden szavát hajlandó volt elhinni, s vakon bízni bennük. Egyikük pedig itt volt, szorongásban ebben a ronda világban, ahonnan Mizuki csak szabadulni akart, de most nem vitte rá a lélek
De nem maradt, nem, mégsem. Nem azért mert felülkerekedett jó szívén, hanem mert hallotta, hallotta azokat a szavakat barátja szájából és most... most már semmi nem tartotta itt. Oda húzta minden: az álmai, az a három fontos ember, az élete, és az ígérete. Lehunyta szemét, a kép visszatért. Ha maradt is volna valami még ebben a világban, már minden fontos dolog odabent volt, a hamisan igazi világban, ott ahol élt, ahol élni akart. Ahonnan nem akart visszatérni
- Link... start...

_________________
[Event] OFF - Page 4 8836284[Event] OFF - Page 4 8836319
[Event] OFF - Page 4 11619235
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Diabel Szer. Május 01 2013, 12:07

A késés miatt nem jár néhány bónusz. 20 exp és 250 arany.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Event] OFF - Page 4 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] OFF - Page 4 Empty Re: [Event] OFF

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.