Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holt Állatok Erdeje

+9
Kasumi
Hinari
Eru
Ozirisz
Silence
Mirika
Kayaba Akihiko
Strea
Cardinal
13 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 18 2021, 10:32

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Szomb. Dec. 18 2021, 15:54


Egészen addig nem is gondoltam bele, hogy külső szemmel nézve valóban ritka lootokat használok, amíg Leo rá nem világított a tényre.
- Mostanában már csak a legkiválóbb minőségű alapanyagokból főzök - mosolyogtam rá könnyeden - Időm pedig van elmászkálni értük és kikísérletezni az arányokat, így egyáltalán nem fáradtság - tettem hozzá, miközben előhúztam a Katanát, a jövevény viszont az igencsak elvarázsolt Miko személyében bukkant elő a bokorból, így a pillanatnyi feszültséget hamar felváltotta a vidámság és én jókedvűen köszöntem rá, mégha nem is hallott meg. Némiképp furcsálltam a lány hebegését és habogását, azt pedig végképpen, hogy Leo mintha észre se vette volna ezt, holott jól láthatóan feléje irányult a harcművész tincs-csavargatása és vöröslő pislogásai. Arra viszont, hogy esetleg megkérdezzem Mikot, jól van-e, nem volt lehetőségem: a lány kérdése megakasztott, Leo laza, reflexszerű válaszára pedig most én voltam az, aki a kelleténél egy fokkal halványrózsaszínűbb arccal, zavartan fordult el, inkább a kazamatát kémlelve.
Még jó, hogy pont ekkor jelentek meg a baglyok.
Leo szinte azonnal mozdult. Éreztem a körülötte izzó levegő feszültségét, ahogyan a mobokat vadgosta körülöttünk és hogy ez minél hamarabb megszűnjön, most megemelt sebzéssel szálltam bele a madáraprításba és próbáltam az összeset elpixelezni, amiket kaszttársam otthagyott.


A rúnám miatt 10%-al kevesebbet sebződök (3x14 helyett keményen 3x13-at xD).
A vértem miatt kapok +0.3 SP-t (5,6 --> 5,9).

Megemelem az erőmet, hogy one hit legyen egy bagoly, majd megy 5 támadás a mobokba, ilyen sorrendben (találat után megyek a kövire): #4,5,6,2,3. A permám miatt max 1-et hibázhatok, a gyűrűm miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t.
(Azaz, mivel Leo leütötte heteskét és egyeskét, Mikonak vagy nem marad mob, ha minden támadásom talál, ha meg marad, akkor is csak a hármaska.)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 18 2021, 15:54

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Miko Szomb. Dec. 18 2021, 19:20

Látszólag Leo semmit se vett észre zavaromból, bár ez nekem sem tűnt fel. Elég furcsa is lett volna, ha a saját zavaromat észre veszem, főleg, hogy jelenleg úgy el vagyok varázsolva, mint egy Disney hableány, aki életében először látott kétlábú egyént. És Leo se segített rajta, ahogy kérdésemre, instant helyeslő… vagy legalábbis olyanféle választ adott nekem. Mire én csak csodálkozóan nézek körül, minta ekkor eszmélnék fel, hogy hol is vagyok. Már készültem is volna mondani, hogy „furi vagy Hina-nyan, hogy szereted a foszló dögök látványát”, mikor is Leo azért kijavított.
- Aaaah. – mondom élénken – Segíthetek? – kérdezem csillogó szemmel, hisz ha segítek, hasznos lehetek Leonak, és akkor talán megsimizi a buksimat!
Viszont a megjelenő baglyok során érzem, hogy Leo kissé megváltozik, és nyíltan érezni lehet benne a feszültséget. Így mikor a többiek csapásai nyomán a baglyok egy kivételével szétfoszlanak, én is becsatlakozok a harcba, a lábamra szerelt Metával, és a fáslis lábam három intenzív rúgásától már az is pixeljeire robbant. Végül leérkezve miután körbe nézve nem látok több baglyot, Leora emelem tekintetem, aki, ha még mindig feszült, akkor odalépek hozzá. És a fiú fejét megfogva egyszerűen a kebleimre húzom kobakját (mely során, ha csak nem guggol le félig, elég görnyedten kell állnia), majd duruzsolva simogatni kezdem a fejét.
- Jól van, ne aggódj elmentek a csúnya baglyok, yosh-yosh!
Természetesen, ha zavarba jönne és elhúzódna, rávigyorgok teli szájjal, de ha elfogadja a simizést, akkor türelmesen megvárom, míg megnyugszik. Miko-mama nem végez fél munkát, ha meg kell nyugtatni a porontyokat! Még ha az a poronty vagy sok évvel idősebb is nála, és vagy sok centivel magasabb is!


// biztos találat, 2x támadok, permám miatt +0.2 SP-t kapok, így nyerek még egy támadást, amivel meg is ölöm a fennmaradó utolsó baglyot //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Szomb. Dec. 18 2021, 21:48



Karbafont kézzel, sziklaszilárdan állt és felhúzta fél szemöldökét Miko támadását látva. Természetesen esze ágában sem volt lehajolni, engedve a húzásnak, ez pedig egy olyan látványt eredményezett, ahol a lány, mint egy karácsonyfadísz, lógott a nyakában. Nos... egészen addig, amíg szelíd határozottsággal le nem hámozta magáról. Tekintete egyértelművé tette, hogy most nincs olyan hangulatban, hogy tolerálni tudja az ilyen hülyeségeket, a segítőszándékot pedig bizonyára értékelte valahol legbelül... a felszínen azonban egyáltalán nem értette. És jól sem érezte magát tőle, sőt, rettenetesen bosszantotta, hogy emiatt talán gyengének tűnhet. Méghogy kifogjon rajta néhány hülye bagoly! Micsoda ostobaság. Semmi szüksége nincs nyugtatgatásra, ez csak... egyszerű düh, ennyi az egész. Aminek persze nem tett jó az sem, amikor újabb bagolyhuhogás hangzott fel. Leo megfogadta, hogy ha egy mód van rá, a jövőben elkerüli a helyet. Vagy épp ellenkezőleg, addig jár ide, amíg az összes baglyot ki nem írtja a szinten. Ritka idegesítő állatok, ráadásul olyan apró kisnyulakat szoktak vacsorázni, mint amilyen Tapsi is.
Meg... amilyen Leo is volt néhány hónappal korábban, mielőtt felébredt az alvó oroszlán.

Aincradi Uhu #1-2 HP:150 | P:0 (Hinari)
Aincradi Uhu #3-4 HP:150 | P:0 (Leonard)
Aincradi Uhu #5-6 HP:150 | P:0 (Miko)


Baglyok köre:

Hinari 28 26, Leo 28, Miko 28 sebzést szenved el.

Harci adatok:


Hinari (50. szint): 330/330 HP, 105 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 205/205 HP, 110 páncél, 225/425 CSP
Miko (45. szint): 150/150 HP, 198 páncél, 225/225 CSP

/Támadom Uhu #5-6-t pixelezésig./


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 18 2021, 21:48

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 19 2021, 11:43


Kicsit úgy éreztem magam, mintha valami fontos történésből lettem volna kihagyva, ami kettejük között esett meg és ami Miko - mondjuk a bosshoz vagy a T5 kazamatához képest mutatott - reakcióját ennyire kiélesítette volna. Persze a lelkesedése és energiája semmit sem változott, így örömmel bólintottam rá a csatlakozási kérésre, az első adag bagoly leütése után viszont kezdtem egyáltalán nem érteni, mi folyik itt tulajdonképpen.
Mintha Miko észre sem venné, hogy Leo éppen min megy keresztül.
- Hamar üssük le őket, aztán irány a kazamata főboss - tanácsoltam a lánynak könnyeden és követtem Leot; felizzítva a Katanát pedig annyi baglyot pixeleztem el, amennyit csak ennyi idő alatt képes voltam.



A múltkori képim miatt még mindig one hit egy bagoly. Megy 5 támadás a megmaradtakba (#3,4,1,2,6), pixelezés után megyek a kövire. Az első 2 támadásom fix (ezekre nem is dobok), a többi háromból pedig max 1-et hibázhatok (azaz hiba esetén hatoska marad Mikonak, Leo által lesebzetten).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 19 2021, 11:43

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Miko Hétf. Dec. 20 2021, 14:06

Leo nem hajolt le, de még csak nem is görnyedt. Nem mosolyogott és nem is éreztem, hogy lágyulna a feszültsége. Érzem, hogy morcosan felfújom az arcom, bár nem annyira, mint régen tettem volna. Helyette sóhajtok egyet és elengedem a férfit megrázva a fejem. Leo sosem mondja el, ha valami baj van, vagy ha valami zavarja, most is csak a dac sugárzik belőle, de nem kérdeztem rá, mert tudom, hogy nem szereti és amúgy se kapnék választ rá. Arcom kissé aggodalmassá válik, de nem szólalok meg és csak a távozó fiú után nézek, aki újból neki támadt a baglyoknak. Hina javaslatára csak egy tompa „ühüm”-re futotta. Végül miután Hina is megindult egy újabb sóhaj után én is megindulok a duo után. Ez a kis jelenet sajnos hideg zuhanyként ért és elvitte a lendületemet, de azért még meg kell néznem mit tehetek, hátha még ki tudok valamit hozni a magam stílusában.

// 2x támadom a sérült baglyot, de elvileg 1 találat is elég, fix találat //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 20 2021, 19:18



Elégedetten szemlélte, ahogy a legutolsó bagoly is pixeleire hullik és végre elcsendesül körülöttük a hullaszagú erdő. Odasétált a közelben megmaradt húsdarabokhoz, megnézegette az itemeiket, de mindössze egyetlen olyan darabot talált, ami Hinarinak jó lehet. Ezt át is adta a lánynak egy halvány mosollyal kísérve, hiszen emiatt voltak egyáltalán itt, aztán folytatta útját a kazamata mélye felé. Már nem volt messze a vége. Egyetlen pillanatig sem foglalkozott Miko kedvtelenségével, hiszen nem gondolta, hogy ezt ő okozta volna. Volt már sokkal elutasítóbb és sokkal durvább is vele, a lány mégsem szontyolodott el soha ennyitől, pedig Leo sohasem árult zsákbamacskát. Most sem tette, egyszerűen nem ért rá az ilyesmire. Amikor azonban meghallotta az arvarban a mozgolódást - éppen egy időben azzal, hogy az észlelése is jelzett -, rögtön rávetette magát az utolsó, magas életpontokkal rendelkező ellenfelekre. Remélte, hogy ezekkel együtt Hinari már elég alapanyagot fog tudni gyűjteni, hogy visszatöltse a fölöslegesen Leora pazarolt raktárát.

Hullafaló Lárva#1 - HP:400 (Hinari)
Hullafaló Lárva#2 - HP:400 (Leonard)
Hullafaló Lárva#3 - HP:400 (Miko)

Mobok köre:
Miko, Hinari és Leonard 40 sebzést szenvednek el.

Hinari (Sebzés: 125, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 9.1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 7.7 SP kiskörönként.)
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.8 SP kiskörönként.)


Hinari (50. szint): 330/330 HP, 130 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 205/205 HP, 140 páncél, 50/425 CSP
Miko (45. szint): 150/150 HP, 200 páncél, 225/225 CSP

/Támadok hétszer, amivel elpixelezem #Lárva 3 és 1-et. (92+112+122+132 sebzéssel az elsőt, 142+142+142 sebzéssel a másodikat.)


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Miko Kedd Dec. 21 2021, 09:38

Leot látszólag nem zavarta a szontyolodásom, ami még egy sóhajt produkáltatott belőlem, de ezúttal egy apró szomorkás mosoly is megjelenik az arcomon. Hiába ilyen komor velem szembe a fiú, tisztán érzem a mellkasomban, hogy ennek ellenére se tudok másfelé pillantani, csak felé. Ejj-ejj. Ezt hívják reménytelenül szerelmesnek. Ara-ara.
- Heh. Úgy tűnik, reménytelen vagyok. – mondom magamnak motyogva.
Majd elszánt vigyorral az arcomon, megindulok a fiú után. Ahogy pedig elszaladok mellette, a lárvák pixelfelhőjén túl odakiáltok neki.
- Ezért jössz nekem egy vacsival, Leo! – mondom kidugva rá a nyelvem.
Nagy eséllyel gőze sincs arról mi miatt is „tartozik” nekem, de engem az se zavart. Helyette a egy pörgőforgó rúgással díjaztam meg a lárvát, egymás után ötször is, majd a hihetetlen pörgést a földre érkezve szüntetem meg, elszánt vigyorral az arcomon, ami addig tartott, miután realizáltam, hogy a pörgésem nem maradt abba. A földön egy véres tócsa volt, mint dijázn, mi aztán befagyott, és megcsúszva rajta földre pottyanva, egészen az egyik fának csúszva bevertem abba a fejem egy „Doh” kíséretében, ami nyomán a fa tetején lévő koszos hódarab egyszerűen a fejemre pottyant, eltakarva engem a külvilágtól.

”OC” post:

Nem mozdultam és a hideg hó ellenére is érzem, hogy arcomon pír szalad végig. Nem akarok megmozdulni, mert érzem, hogy méltóságom elhagyott… bár tudom, hogy sohase volt túl sok, de pont Leo előtt ilyen csúnyán elesni… kíííííííínos!


// 4x támadom a megmaradt Lárvát, majd mivel nyerek ezzel +0.4 Sp-t egy 5. is befigyel ezzel összesen 360 dmg //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 22 2021, 08:53


Szerencsére elég hamar végeztünk a második adag bagollyal is és így bőven volt rá lehetőségünk, hogy körülnézzünk lootok után az erdő egy kissé távolabbi részein is. Leo talált is egyet, amit mosolyogva köszöntem meg és én is nézelődtem még, felrugdosva néhol a fagyott avart, hátha alatta is rejtőzik egy tetem. A kazamata mélye viszont más mobokat rejtegetett és mire odajutottam, hogy segítek eltakarítani ezeket a lárvákat én is, már alig maradt, amit támadhattam.
- Ez könnyű volt - tettem is el a Katanát egypár vágás után elégedetten, próbálva nem odafigyelni a Miko-Leo párbeszédre, hogy pontosan milyen vacsoráról is van szó és miért. Csupán a lány esését néztem végig, majd arcomon egy félmosollyal segítettem őt fel, bár azért nem aggódva túlzottan, hiszen semmi baja nem eshetett a lánynak; ez nem az a világ volt - Köszi a segítséget, mindenkinek - mosolyogtam rájuk és még körbejártam a környéket megfelelő lootok után, amiből itt, az erdő legmélyebb pontján jócskán akadt is: ennyi elég lesz a karácsonyi nagybevásárláshoz és ki tudja... talán egypár egyéb ajándékhoz is :3


Leütöm a maradékot.
Kalandwarf lv0 --> lv1

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 27 2021, 20:59

A kazamatát sikeresen kitisztítottátok. Jutalmatok:

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Vastalp Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Kapcsolat Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Kapcsolat Potion

Továbbá 4 db Kristálykő Leonak és Hinának

Összesen: 124 Exp és 600 Arany

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 5 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.