Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holt Állatok Erdeje

+9
Kasumi
Hinari
Eru
Ozirisz
Silence
Mirika
Kayaba Akihiko
Strea
Cardinal
13 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Csüt. Okt. 01 2020, 22:07


Leo még egy pár pillanatig figyelte a lány vonásait és reakcióit, de azok láthatóan rendben voltak. Úgy tűnt, meglepően gyorsan sikerült túltennie magát a traumán, amit a kazamata okozott, bár azt nem tudta eldönteni, hogy ez az ő megjelenésüknek vagy másnak volt-e köszönhető, ahogy azt sem, hogy elő fog-e jönni még egyszer ez a pánikrohamszerű hiszti. Ettől függetlenül megnyugodva fújta ki a levegőt és emelete meg kardját, hogy besegítsen Hinarinak.
- Igenis, főnökasszony - szalutált vigyorogva, miután magán érezte céhvezére jelzés értékű pillantását, és ez a mozdulat meglepően jól állt neki. Ezután gyors mozdulattal a pókok közé vetette magát. Fürgén lekövette a szőke lány előző csapásait, habár még így is látványos volt, mennyivel lassabb és ügyetlenebb is ő.

/Támadom 2,3-at, ha valamelyik csapás nem sikerül, megismétlem./


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 01 2020, 22:08-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal18220/10500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 01 2020, 22:07

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chakna Szomb. Okt. 03 2020, 12:29

Mire a nyilam célba talált, és pixelekre szakította a pókot, Hinari és Leo is mozdultak, így a maradék néhány mob is eltűnt, én pedig csatlakoztam a társasághoz, a beszélgetésbe is bekapcsolódva.
Mosollyal nyugtáztam, hogy a lány közben valamelyest megnyugodott. Reméltem, hogy ha pár szót váltunk más témáról, amiben magabiztosabban mozog, a maradéka is elszáll a riadtságának, és talán valóban kissé önző módon, de a saját történetemben is segít rendezni néhány elvarratlan szálat.
Közben persze igyekeztem kihasználni az időt, amíg nem kellett mobokkal harcolni, hogy teljesen felvegyem a lépést Hinarival és Leoval.  A csapat hátvédjeként sétáltam, a jártasságaim jelzésein keresztül is figyelve a környéket. Így jobb esélyem volt, hogy ne kelljen közelharcból kihátrálnom, ha újabb mobok érkeznek.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal9545/9700Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Szomb. Okt. 03 2020, 13:19


Az erdőbe az utolsó pók elpixeleződésével tért vissza a némaság: kifújtam a levegőt és rámosolyogtam a lányra.
- Még nem volt időnk bemutatkozni. Én Hinari vagyok, ők pedig Chakna és Leonard. Téged hogy hívnak? - kérdeztem biztatón, majd Leora pillantva bólintottam végül - És igen, a céhtársam jól mondja: majd ezután beülhetünk valahova egy teára vagy forrócsokira, van is egy jó cukrászda a közeli városban. Chak is biztos szívesen jönne - fordultam az íjászlány felé, hiszen őt úgy ismertem meg, mint aki mindenkin is szeretne segíteni. Meghát, többen talán többre jutunk és nagyobb eséllyel tudunk neki segíteni megtalálni, akit keres. A cukrászda pedig mégsem a palota; oda azért ismeretlenül nem szívesen hívok senkit.
Ezután jött Chak kérdése a bétáról, így addigis, amíg ők váltottak erről pár szót, a környezetünket kémleltem, egyre beljebb sétálva ebben a borzalmas, hullákkal teli erdőben. Sokáig nem jött semmi; talán öt-hat percet is lépkedhettünk így, mielőtt jártasságom újra bejelzett volna.
- Kilenc mob - torpantam meg és figyeltem felfelé - Oda nézzetek - mutattam a körülöttünk lévő fák felé, amiknek vaskos ágain egy csoport gorilla bámult le ránk a magasból. Nyeltem egyet és felizzítottam a fegyverem. Az állatok egy pillanat alatt ugrottak le, vettek körbe minket és támadtak ránk dühösen és erőteljesen. Hátracsaptam egy arcomba hulló tincset és ijedten pillantottam Kasumi felé, de szerencsére még rendben volt az életcsíkja.
- Sebzésük fejenként húsz - hallottam a Katanát is és bólintottam: akkor a lovagon lévőkkel kezdem. Föld!
Most nem kockáztathattam meg, hogy esetleg Leoék ne pixelezzék el azokat, amiket én megsebeztem, így felbuffolt erővel indultam feléjük és szedtem le a lovagról mindet, mielőtt először kaszttársam, majd a Chakán lévők felé fordulnék.


dobási arányok:

Mobok köre:
Leo 2x20=40, Hinari 3x18 (20) és 1x20 = 74, Kasumi 2x20=40, Chakna pedig 1x20 sebzést szenved el.

Fehérbundás Gorilla #1-2: HP:90, P:30 (Leo)
Fehérbundás Gorilla #3-6: HP:90, P:30 (Hinari)
Fehérbundás Gorilla #7-8: HP:90, P:30 (Kasumi)
Fehérbundás Gorilla #9: HP:90, P:30 (Chakna)

Játékosi kör:
A rúnám miatt kevesebbet sebződök, amíg van páncélom, a vértem miatt pedig kapok +0.7 SP-t (5.Cool. Képességaktiválás: növelem az erőm, ezáltal egy hitből pixelezem a gorillákat. Megy 5 támadás a mobokba pixelezésig, a következő sorrendben: 7,8,1,2,9; a permám miatt max 1-et hibázhatok, így a 7-8-1-2 mindenképpen pixelezve. A köröm végén gyógyulok 20 hp-t a fejpántom miatt.

Hinari (50. szint): 320/320+63 HP, 53 páncél, 300/25 CSP
Leonard (46. szint): 205/205+41 HP, 41 páncél, 470/470 CSP
Chakna (39. szint): 170/170+34 HP, 62 páncél, 205/205 CSP
Kasumi (0. szint): 240/210 HP 130/130 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal29686/10100Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 03 2020, 13:19

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kasumi Szomb. Okt. 03 2020, 16:06

A csata végeztével Kasumi elrakta kardját és a pajzsát a hátára tette mint egy hátizsákot. Végül vett egy nagy levegőt felkészülve a beszélgetésre, mivel a sok beszéd kicsit kiesik a konfort zónájából, de ettől függetlenül nem az zavarja leginkább hanem a környezet.
-Engem Kasuminak hívnak. - Mutatkozik be a lány halk hangon, de azért érthetően. -Sajnálom, de már nem igazán emlékszem a bétára, mivel csak az első bossig jutottam el akkor. - Fordul Chakna felé. -Csak a 15. szintre tudtam feljutni, pontosabban csak addig élveztem. Sose szerettem nagyon a játékokat, mindig elvoltam a saját kis világommal. - Tart egy kis szünetet, és elkezd egy kicsit lendületesebben beszélni, mivel a legfontosabb részhez jutott. -Az akit keresek, ő győzött meg, hogy próbáljam ki ezt a játékot. Ezért vettem részt a bétában. - Kasumi tudta, ha nem mondja el kit kerese talán nem is fognak tudni segíteni neki, de félt egy esetleges választól.
-Az akit keresek... Makunak hívják, egy átlag magasságú európai fiú, hosszú kócos barna haja van. Nincs nagyon elképzelésem, hogy mióta lehet benn a játékban mivel a játék kezdetekor a béta után belépett a játékba. Egyszer mikor meglátogattam a kórházba megemelkedett a pulzusa és nem tudtam mi lehetett vele ezért így nyolc év után vissza jöttem a játékba, hogy megkeressem és meg tudjam védeni.- Mesélte a lány aggódva. -Nyolc év kihagyása után nem igazán emlékszem vissza a bétára, néha merülnek fel emlékek. - Szomorúan néz Chaknára. -Ami pedig a fagyizást illeti tetszene. - Mosolyog lány Leora és Hinarira. /Ha esetleg valaki tud említeni valamit Makudáról akkor a lány szeme felcsillan és kérdezgeti, hogy merre van, mit csinál, hogy van./

Kasumi odafordul Hinari felé miközben elmondja az információit a mobokkal kapcsolatban.
-Utáltam a gorillákat, még az alacsonyabb szintűeknek is magas volt a fegyverkezelésük, ha jól emlékszem. - Mondja Chaknának. Közbe újra elővette pajzsát és kardját de a gorillák ereje túl nagy volt és még a pajzs mögé bújva is negyven hp-t veztett. A nagy erő miatt hátra esett és megint földre került, de most nem maradt ott mint a pókok esetében. Amint fel állt látta, hogy Hinari ránéz.
-Megvagyok. - Nyugtatja meg Hinarit. Kasumi látta, hogy az íjászukon van egy gorilla, ezért azzal akart foglalkozni elsőnek.
-Chakna! - Figyelmezteti az íjászt és gyorsan oda fut a gorilla és Chakna közé, hogy következőnek Kasumi kapja a sebzést, közben tanácsot ad Chaknának. -Bízd csak rám, te segíts Hinarinak.



/Chaknával pozíciót váltok, így a következő Chaknára irányuló támadást én kapom/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal2131/3500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Szomb. Okt. 03 2020, 16:41


Miután Leo és Hinari az elmúlt években jó pár közös csatában vettek részt, kicsit sem volt meglepő, hogy közös munkájuk hamar meghozta a gyümölcsét. Amíg pihentek Kasuminak is megeredt a nyelve. Leo csendesen hallgatta, csak egyetlenegyszer csuklott aprót, miközben próbálta visszanyelni feltörni készülő nevetését; amikor elképzelt egy átlagos, barna hajú, kissé szőrös európai srácot, aki a Maku nevet viseli.
Gondolataira az ékezetet a hirtelen megjelenő gorillák tették fel. Egy csapásra kitört belőle a hahota, amit eddig gondosan megpróbált elnyelni. Végigpillantott a lányokon, akik valószínűleg nem tudták hová tenni a reakciót, de továbbra is szórakozottan mosolygott. Olyannyira, hogy egyáltalán nem védekezett a szőrös Makuk támadásával szemben és ezt bizony páncélpontjai bánták.
Mélyet sóhajtott és úgy döntött, ideje volna összeszedni magát. Rápillantott Chaknára és Kasumira, akik láthatóan azzal voltak elfoglalva, melyikük legyen egy gorilla következő célpontja. Mélyet sóhajtott, aztán gyors támadássorozatba kezdett, hogy minél hamarabb eltüntethessék a megmaradt állatokat - és ne kelljen összeveszni rajtuk.

/Támadom Gorilla#9, 3; két-két vágással/
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal18220/10500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 03 2020, 16:41

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 04 2020, 15:11

Zavartan megvakartam a tarkómat és biccentettem , amikor Hinari bemutatott Kasuminak. Kicsit jobban kéne uralkodnom az érzéseimből fakadó kíváncsiságomon. 
-
Persze, ott nyugodtabban is lehet beszélgetni. - bólintottam a felvetésre, hogy  közösen üljünk le valami cukrászdába ha kijutottunk a kazamatából.
-
Értem - bólintottam egészen halvány elkeseredettséggel. - Sokan vannak itt hasonló okból - mosolyogtam rá, aprót füllentve, hiszen fogalmam sem volt, mennyien érkeztek szerettük után... De nem akartam beszélni róla, hogy én történetesen biztosan egészen hasonló hozzáállással, nagyon hasonló okból érkeztem a játékba... Ami miatt ha nem hívnak is kerestem volna később a lányt, hogy segítsek neki, remélhetőleg mielőtt..
A gondolatokból az észlelésem, és Hinari jelzése zökkentett ki. Megérkezett a következő adag mob.
Mire felemeltem az íjam, Hinari és Leo már elpixelezte a lányt támadó mobokat, és mire kinéztem egy új célpontot Kasumi elém vetette magát, hátrálásra is kényszerítve, és ha ez még nem is okozott volna gondot, megzavarta a kilátásomat, és egy gyökérben meg is botlottam, így mire le tudtam volna reagálni a hirtelen változást, a Kasuminak ugrani készülő gorillát Leo elpixelezte, így nekem maradt a döbbent pislogás, mert nem értettem a helyzetet.
Azért lassan feltápászkodtam, morogva.
-
Ezt... Máskor ne csináld - igyekeztem visszafogottan közölni, hogy nagyon nagyon nem örülök, hogy elém ugrott. Nem, nem érdekelt, hogy nem tudtam az egyik gorillát lelőni emiatt. Sokkal inkább, hogy fogalmam sincs mennyi élete van, ahogy neki sem arról, hogy mennyi páncélpontom, és életem van még, így pedig egyszerűen nem fért a fejembe, hogy így veszélyezteti magát....
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal9545/9700Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Vas. Okt. 04 2020, 21:38


Figyelmem folyamatosan a környezetünkre összpontosult, így csak félig tudtam a közben zajló párbeszédre figyelni: ezek szerint Kasuminak hívják és nem az a mindenáron játékos fajta, mint a legtöbben, akik belogoltak ide.
- Többezer játékos él Aincradban, ennél sajnos több információ kell - szóltam hozzá a témához én is és elengedtem egy apró sóhajt - De a cukrászdában majd elmondasz mindent, rendben? Nekem vannak kapcsolataim, megpróbálunk segíteni - mosolyogtam rá biztatón, amit viszont azután mondott, arra összeráncoltam a homlokom:
- Ha végig aktív volt a nyolc év alatt, aligha fogod tudni megvédeni a jelenlegi szinteddel - mondtam és egyszeriben megsajnáltam a lányt - Azóta sokminden történt - tettem hozzá elmélázón és hirtelen eszembe jutott Naithen. Ő is utánam jött, de ő csak... látni akart, mint én őt. Azóta is minden héten belogol egyszer, ha a munkája és az edzések engedik, de ő ki tud menni.
- Egyébként ugye nem NerveGearral jöttél be? - torpantam meg és néztem a szemeibe komolyan, mert ez fontos kérdés volt, de a gorillák pont ezt az időpontot választották a megjelenésre, így ha Kasumi válaszolt is, tovább már nem tudtuk folytatni a gondolatmenetet.
A minket körbevevő mobok erősek voltak és rettentő hangosak.
Leo hirtelen támadt nevethetnékjére csak értetlenül és elnéző mosollyal pislogtam és ugyan felmerült bennem, hogy egy alkalmas pillanatban megkérdezzem tőle a miérteket, de az előttünk álló harc ennél sokkalta fontosabb volt most. Felizzítottam a Katanát és támadtam és ugyan a Katana mély hangja elveszett a gorillák mellveregetésének ütemes kongásában, mégis meglepő volt kicsit, hogy senki sem figyelt fel rá. Vagy csak ennyire megszokták már, már ami Leot és Chaknát illeti? Kasumi adatmegosztására csak tétován bólintottam és ezután elkezdtem figyelni a lányt, akinek viselkedését sehova sem tudtam tenni: halkan és szinte rémülten beszél, a kis szintje ellenére viszont odaáll a nálánál erősebb Chakna elé és még utasítgatni is elkezdi.
Váltottam egy pillantást Leoval, majd rajtam volt a mély sóhajtás sora.
- Chaknának igaza van. Hiába vagy lovag kasztú; ha a szinted alacsony, próbálj inkább hátul és, nos, életben maradni. Minket nem kell félteni - bólintottam feléje, majd megprödültem és egy-egy ütéssel elpixeleztem a maradék gorillát.


dobási arányok:

Mobok köre:
(Fehérbundás Gorilla #7,8,1,2,9,3 elpixelezve.)
Hinari 3x20=60 sebzést szenved el.

Fehérbundás Gorilla #4-6: HP:90, P:30 (Hinari)

Játékosi kör:
A vértem miatt kapok +0.6 SP-t (6.5). Pihi, 3 támadás, pihi és 1 támadás a maradék gorillába. Az első támadásom fix találatos, a következő ötből pedig max 1-et hibázhatok, azaz dobástól függetlenül minden mob elpixelezve (de azért dobok).
A köröm végén gyógyulok 20 hp-t a fejpántom miatt.

Hinari (50. szint): 320/320+23 HP, 300/100 CSP
Leonard (46. szint): 205/205+41 HP, 41 páncél, 470/470 CSP
Chakna (39. szint): 170/170+34 HP, 62 páncél, 205/205 CSP
Kasumi (30. szint): 240/210 HP 130/130 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal29686/10100Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2020, 21:38

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kasumi Hétf. Okt. 05 2020, 18:08

Mikor Kasumi be állt a gorilla elé és annak támadása előtt még Leo elpixelezte kicsit morcosan nézettre mivel hasznos tagja akart lenni a csapatnak. Nehogy úgy érezzék, hogy Kasumi csak egy csomag a hátukon. Viszont mikor meghallotta a két lány vélemény kifejtését Kasumi elszégyellte magát.
-É-én csak bizonyítani akartam, hogy nem vagyok haszontalan. - Sajnálkozott a lány. Ennek hatására a lány visszatért a csendes, nyugodt kényelmébe, igyekezve figyelmen kívül hagyni a környezetét.
/Mármint a kazamata területét. Foglalkozva a mobokkal és a csapattagokkal./

Kasumi az előzőek hatására csak egy egyszerű kard suhintással ront neki a megmaradt gorillák egyikére, figyelve a többiek pozícióit. A csata végeztével Kasumi megmondja Hinarinak, hogy milyen eszközzel jött be a játékba-
-De, NerveGearrel jöttem be, mivel csak az volt elérhető a számomra. - Ekkor a lány tartott egy kis szünetet. -Viszont, ha lehetett volna másik eszközöm akkor sem biztos, hogy használtam volna, mivel a NerveGeart is a bácsikámtól kaptam. - Zárja le mondandóját.



/Támadom a #4. Fehérbundás Gorillát/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal2131/3500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 05 2020, 18:08

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Hétf. Okt. 05 2020, 23:42


Hinari végül elintézte a maradék mobokat, mielőtt Leo egy újabb nekifutást vehetett volna. Kicsit morcosan pillantott céhvezérére, amiért az learatta a babérokat. Még mozgott volna egy kicsit, ha már így belejött. Végül egy sóhajjal leeresztette a kardját, de el nem tette. Még nem értek a kazamata végére.
Miközben sétáltak, fél füllel a lányok beszélgetését hallgatta. A sisakos félmondatra felkapta a fejét. Teljesen logikus kérdés volt, mégis... Ilyen alapvető lenne, hogy az emberek ki-be lépkedjenek egy másik sisakkal?
Nem, Kasumi válasza egyértelművé tette, hogy nem lehet az. Leo egy fáradt sóhajjal nyugtázta a botor, öngyilkosságnak is beillő tettet. Van, akinek tényleg megéri feláldozni az életét egy barátért? És vajon ő, Leo, kiért tenné meg?
Újra Kasumira pillantott. Habár azt mondta, nem volt másik eszköze, a lány sem tűnt túl meglepettnek, amiért ilyesmiről beszélgetnek. És Chakna? Leo kérdőn pislogott a lányra, hogy kiderítse, ő mit tud az ügyről.
A végén még beigazolódik az elmélete, miszerint lassan minden játékoson a másik sisak van már.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal18220/10500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chakna Hétf. Okt. 05 2020, 23:49

Maku… európai fiú… valami piszkálta az emlékeimet, de egyelőre nem ugrott be, főleg, mivel közben a gorillák megakasztották a beszélgetést
Hinarinak viszont igaza volt… De erre én is sajnos túl későn jöttem rá…
A kérdésre viszont elkerekedett szemekkel kaptam fel a fejem, és néztem Hinarira. Hogy… tessék? Ez meg milyen kérdés? Hiszen csak a NerveGearrel lehetett használni a játékot… Hogy máshogy jött volna be?
És talán ez is hozzá tett, hogy mire reagáltam a harci történésekre, Kasumi elém állt, megbotlottam, és  a Liga tagjai közben el is pixelezték a gorillákat…
Egyetértőn bólintottam Hinari megjegyzésére, közben megpróbálva a szőke céhvezér szemébe nézni, tekintetemben félig kérdéssel, félig kijelentéssel: Beszéljünk majd kérlek.
Kasumi reakciója viszont… Megint megakasztott… Sóhajtva húztam magamhoz, és kócoltam kissé össze a haját.
-Egyáltalán nem vagy haszontalan, nem kell bizonyítanod semmit. Az is nagy segítség, hogyha a sebesült mobokat elpixelezed. Mi  sem tudunk sokkal többet tenni - pillantottam Hinarira mosolyogva - Így a leghatékonyabb a csapatmunka. - fejeztem be a gondolatot.
A téma pedig visszaterelődik a sisakhoz… És ha Hinari kérdése összezavart… Kasumi válasza még annál is inkább kihúzta a lábam alól a talajt… Csak az volt elérhető Számomra… Miért tette hozzá, hogy neki?
Megtorpantam egy pillanatra. Az nem lehet. Nem Lehet, hogy találtak megoldást, és még nem sikerült végetvetni ennek az egész cirkusznak. Lehetetlen, hogy… Nem, nem lehet, hogy meg tudták volna menteni… Hogy lett volna lehetőség, és nem tették meg… Nem lehet!
Ha felnéztem volna, feltűnt volna Leo kérdő pillantása, de kellett egy pillanat, hogy lehunyjam a szemem, vegyek egy nagy levegőt, és úgy sétáljak tovább. Majd. Majd megkérdezem.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal9545/9700Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 06 2020, 10:53


Még néztem egy ideig a körülöttünk szálló pixeleket: kékben és fehérben villogtak a sötétzöld erdő félhomályában, mintha csak megannyi, apró bogár lenne, akik valamiért mindig minket találnak meg. Elmosolyodtam a gondolatra, fejemet pedig csak ezután fordítottam a többiek felé: Kasumi magyarázatára arcomon halovány mosoly suhant át, de Chakna már előttem reagált, így én csak bólintani tudtam, megértőn, hiszen idebent fontos, hogy legyen valami, amit tehetünk. Bármilyen csekélyke is legyen az, főleg az elején. A lány következő mondatára viszont jól láthatóan sötétült el az arcom, vonásaim megkeményedtek és idegesen haraptam be ajkaim, mielőtt kimondtam volna az első véleményem. Meggondolatlanság.
- A NerveGear kisüti az agyadat és megöl. Akár a bácsikádtól kaptad, akár nem - közöltem vele, ám ekkor megláttam Chakna és Leo pillantását és hirtelen eszembe jutott, hol is vagyok, kikkel is vagyok. A dühöm egy pillanat alatt elszállt és mélyet sóhajtottam, majd átvettem a Katanát a másik kezembe és körülnéztem újra:
- Induljunk tovább.
Nem akartam erről beszélni. Az íjászlányt nyilvánvalóan újdonságként érte a dolog, amíg Kasumit és Leot csak bántottam volna a témával, jobbnak láttam hát, ha előbb a jelenlegi feladatunkra koncentrálunk. A sok állattetem között pedig hamarosan észrevettem négy mobot, akik éppen azokat falták be nagy hévvel, zajjal és jóétvággyal. Hányingerem lett a látványtól, ami a hullafalók mocskos támadásával csak még kifejezőbb lett.
- Tüntessük el ezeket minél előbb - tanácsoltam a csapatnak, aztán felizzítottam a fegyverem és a sajátomon kívül minden mobba vágtam egy keresztet: egyik vágást az egyik, másikat a másik oldalról.


dobási arányok:

Mobok köre:
Mindenki 26-26 sebzést szenved el.

Játékosi kör:
A vértem miatt kapok +0.2 SP-t ( 8.5 ). 6 támadás, pihi, majd 1 támadás a lárvákba a következő sorrendben, két találatig: 3,2,4. Sebzésem 116+82=198, azaz két találat után 4 hp-t fogok hagyni a moboknak. A köröm végén gyógyulok 20 hp-t a fejpántom miatt.
Köröm végén a mobok:

Hullafaló Lárva #1 - HP:400/202 (Hinari)
Hullafaló Lárva #2 - HP:400/4 (Leonard)
Hullafaló Lárva #3 - HP:400/4 (Kasumi)
Hullafaló Lárva #4 - HP:400/4 (Chakna)

Hinari (50. szint): 320/320+17 HP, 300/200 CSP
Leonard (46. szint): 205/205+41 HP, 15 páncél, 470/470 CSP
Chakna (39. szint): 170/170+34 HP, 36 páncél, 205/205 CSP
Kasumi (30. szint): 240/184 HP 130/130 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal29686/10100Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kasumi Szer. Okt. 07 2020, 16:11

Kasumi csendben bólintott Chakna vigasztalására. "De arra esküdtem, hogy megvédek mindenkit." Gondolta magában. Azonban már-már ki is jelentette volna viszont nem akart további feszültséget kelteni ezért inkább magába fojtotta.

-Ezzel tisztában vagyok. - Jelentette ki a lány Hinari sisakkal kapcsolatos beszélgetésükre. Miután Hinari mondta, hogy inkább haladjanak, Kasumi gondolta, hogy inkább nem akarja feszegetni ezt a témát.

Miután elérték a következő hullámot Kasumit egyszerre kapta el a rettentő félelem és a rosszullét. "Ki készülök ettől a helytől, nem akarok még egyszer idejönni." Motyogta magában. Ahhoz, hogy ne kapjon most pánik rohamot nagyon nagy levegőt kellett vennie.
-Legközelebb ha megint erre járnék gázmaszkot fogok hozni. - Mondta halkan, fél mosollyal. Miután elmondta a véleményét előhúzta kardját és pajzsát. Mire neki rontott volna az ellenségnek Kasumi látta, hogy Hinari elég szépet rájuk sózott, így már csak egy jól bevitt támadás kellett. Az egyik szörny Kasumi támadása előtt még azért kicsit megkóstolta, de szerencsére nem állt rosszul élet szempontjából és igyekezett figyelmen kívül hagyni a pillanatnyi fájdalmat.



/Támadom: Hullafaló Lárva #3-at/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal2131/3500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 07 2020, 16:11

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Csüt. Okt. 08 2020, 18:48


Leo csak kapkodta fejét egyik lányról a másikra. Chaknán látszott, hogy teljesen össze van zavarodva, Hinari inkább másfelé terelte a témát, Kasumi pedig... Nos, nem volt teljesen egyértelmű a viselkedéséből, hogy akkor most tud-e a másik sisakról vagy sem. Leo úgy döntött, ez a téma többet érdemel annál, mintsem harc közben beszéljék meg, de azért nem bírta ki, hogy pár szót oda ne vessen a lovaglánynak egy széles és barátságos mosoly kíséretében.
- Azért engem érdekelne, odakint mit tudtok a játék állapotáról és a fejlesztőkről. Ráadásul csomó más dolog is történhetett az elmúlt nyolc év alatt. Majd mesélj róluk, jó? - kacsintott még rá, aztán megpörgette kardját a levegőben és nekiállt elpixelezni a maradék ocsmányságot Hinari vágásai után. Csak egyetlen gondolat emésztette; miért nem jutott eddig eszébe, hogy mindezt Mirikától is megkérdezze?

/Lárva #4, 2 egyből elpixelezve, #1 a maradék három támadásból elintézve. (90, 100 és 116 sebzéssel a permám miatt.)/
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal18220/10500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 11 2020, 15:38

Nem tudtam koncentrálni. Csak lépkedtem a többiek után, megszokásból az észlelésem jelzéseit figyelve.
Hinarinak igaza volt. Haladnunk kellett, és mielőbb kipucolni a mobokat a kazamatából.
Nem teljesen nyugodtam meg Kasumi válaszától, hogy tudja, mit tesz a Nerve Gear a bentrekedt áldozatokkal. Hogy mit tett Takashival.  Nem akartam arra gondolni, hogy a már bejutottakon is tudnak segíteni. NEM.
Későn reagáltam a hullák között előtűnő lávákra. Mire észrevettem hogy Hinari mozdult, Leo is elpixelezett a lárvákból, és Kasumi is megütötte az egyiket. Vége is a harcnak. Leengedtem az íjamat.
- Akkor egy forrócsoki mellett még elbeszélgetünk? Rémlik valami egy európai fiúról, akire illik a leírás, és a neve is hasonlóképpen cseng - pillantottam Kasumira miután kifújtam a tüdőmben rekedt levegőt. Azt hiszem jobban is járok, ha egyelőre a lány problémájával foglalkozom, nem a belépés lehetőségein agyalok.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal9545/9700Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Nov. 03 2020, 17:11

A hullafalók ma se laktak jól, de talán majd legközelebb...

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Kapcsolat Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Démonszem Potion
3. hullám, Ezüstláda: 400 arany, [T4] Izzó Páncél Potion, 8 db Kristálykő (Kasumi nem kap követ)
Összesen: 148 Exp és 800 Arany
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal0/0Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Dec. 15 2021, 18:46

Miko (45) | É: 30 | FK: 113 | E: 72 | K: 45 | Gy: 133 | SK: 58 | P: 240
Leo (50) - HP:205 | F:70 | E:92 | K:85 | GY:195 (214) | S:49 | P:180 - epikus van
Hinari (50) - HP:330 | F:102 | E:125 | K:60 | GY:234 (257) | S:90 | P:170 - epikus és legi van

1. hullám: 7x Aincradi Uhu - HP:150 | F:56 | E:14 | GY:46 | S:41 | P:0
2. hullám: 6x Aincradi Uhu - HP:150 | F:56 | E:14 | GY:46 | S:41 | P:0
3. hullám: 3x Hullafaló Lárva - HP:400 | F:32 | E:40 | GY:28 | S:29 | P:0

Have fun.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal0/0Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 15 2021, 21:19


- Áh, nézd, itt például van egy - guggoltam le Holt Állatok Erdejének szélén egy tetem mellé, amelyből arany szikrázás adta az arra tévedő kalandor tudtára, hogy a lootját még nem fosztották ki, vagy azóta respawnolódott - De a kazamata végén - pont azért, mert kevesen viszik végig csak emiatt - tucatjával találni belőlük. Az "oszlófélben lévő húscafat" pedig ritka kincs, a tetemek nagyjából negyede dobja csak, a többi mind "oszló húscafat" vagy "csontdarabka" - böktem rá a panelra és elégedetten húztam át az inventorymba az egy darab nekem kellő lootot, majd zártam azt be és álltam fel, Leora mosolyogva.
- És ha éppen az jár a fejedben, hogy ez mennyire undorító, hát, igazat kell, hogy adjak - sóhajtottam egy grimasznak is beillő mosollyal, majd indultam tovább az erdő belseje felé - De tudod... a hatodik szinten csak ezzel a típusú csalétekkel tudsz Fehérszárnyú Keselyűre vadászni, aminek tollát a tizenötödik szinten élő törzsek díszítőmesterei egyedüli cserealapként fogadják el a sehol máshol nem szerezhető alapanyagaikért. Ilyen például a kinti burgonyához ízben igencsak hasonlító Barna Agata, ami bizonyos pogácsákhoz elengedhetetlen - mosolyogtam rá a srácra - És bizony kifogytam belőlük - tettem hozzá és hirtelen megálltam, ahogyan elérkeztünk az erdőben lévő kazamata bejáratához és az Észlelésem is közeledő játékost jelzett, igaz inkább mögülünk, mintsem a helyszín mélyebb területei felől. Mivel egymagam egyáltalán nem akartam bevállalni egy ilyen utat és lehet ki sem tudtam volna a helyet szólóban tisztítani, így még előző este kértem meg a fiút, hogy tartson velem és szerencsére pont megfelelő volt neki az időpont. Azt pedig, hogy pontosan miért is akarok ide eljönni, csak most, útközben magyaráztam el neki részletesebben is, igaz - kiindulva a csirkés esetből a szafarin - elképzelhetőnek tartottam, hogy Leo boldogan meglett volna ezen információk nélkül is.
- Valaki jön - fordultam aztán a jártasságom által jelzett irányba egy fokkal feszültebben és azért biztos ami biztos alapon kihúztam a tokjából a Katanát, úgy vártam meg, ki az, aki pont most téved ide, amikor mi is itt vagyunk.


Aktív dixi: Kalandwarf
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal29686/10100Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Miko Szer. Dec. 15 2021, 22:07

Foszló hullák tömkelege, megannyi élőholt, szenvedő állat összegzése. Ez jellemezte az adott szint általános leírását, ahova véletlenül elkalandoztam. Hogy miért? Igazából gőzöm sincs. Jószerével csak sétálgattam a szintek között elvarázsolva, arcomon különös pírral díszítve. Alig telt el pár nap azóta, mióta Leo-kun és én… A gondolat, mi a fejembe szállt, szinte kipukkantott egy lufit a fejemben, mely nyomán meglepetten pislogok körbe és furcsállóan veszem észre, hogy hol is vagyok pontosan. Az egészen eddig arcomon lévő kába mosoly, most először tűnt el, mintha csak egy varázslatból ébredtem volna fel. Nagyokat pislogva nézek jobbra, majd balra ismét, majd valami nem hagyott nyugodni. Természetesen mire észleltem, hogy mi ez a dolog, kicsit kínosan érzem magam, ugyanis az Észlelésem jelezte, hogy a velem szemben lévő bokor mögött emberek várakoznak. Hogy ártalmas gondolatok fordultak meg a fejemben? Ugyan… a fejemben minden rózsaszín volt jelen pillanatban, így kellemesen dudorászva kerülöm meg a bokrot, hogy odaköszönjek élénken az erre járóknak, mikor is tekintetem előtt nem más arca jelent, meg… mint Leoé.
- Le…Le…L…L…LEO? – lepődök meg dadogva - Sz...szia, m...mit csinálsz itt?
A hülye is láthatja, hogy valami furcsa bennem, hogy valami nem stimmel, hisz az alaptermészetem ismeretében furcsa, hogy valakinek felbukkanása ilyen reakciót vált ki belőlem. Azonban ez még csak hagyján. Szemem álandóan el-elvándorol a fiúról, mintha nehezen tudnék rá koncentrálni és nyíltan látszódik zavarom. Arcomon intenzívebbé válik a pír, én pedig az egyik oldalsó tincsemmel kezdek el játszani, hogy ezzel is próbáljam csökkenteni zavarom. Ha csak Hina nem jelez, ittlétéről, nagy eséllyel észre sem veszek, csak majdnem egy perccel később, mikor pedig realizálom, hogy kit látok, meglepetten nézek a női kardforgatóra. És bizonytalanul egy kérdés szakad ki a számon.
- Hina-chan…. ti… randiztok?
Hangomban nem volt sérelem, se semmi negatív érzés, nem voltam féltékeny vagy ilyesmi, ahogy irigységet se éreztem… de valahogy… ez volt az első dolog, ami kiszökött belőlem, mintha fel se fogtam volna, hogy éppen hol vagyunk és miért.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal9662/9700Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Szomb. Dec. 18 2021, 10:32



Már amikor kora reggel, a Palotából kilépve egy hatalmas adag hó igencsak veszélyes magasságokból csapódott a nyakába, akkor sejtette, hogy ez a nap el van cseszve.
Bár a nagy adag jég már régen elpixeleződött a kapucnijáról, az össze-vissza lapuló hajtincseit azóta sem tudta a helyükre egyengetni, ez pedig rém bosszantó volt, hiszen így folyamatosan eltakarta a látótere egy kis szegletét a frufruja, ráadásul úgy festett tőle, mint egy csapzott kutya. Nesze neked hódítás meg sárm.
Még szerencse, hogy erre a napra nem tervezett semmi mást, csak egy kis kazamatázást Hinari oldalán, ami a kristálykövei szegényes számát figyelembe véve kifejezetten jó ötlet volt, a várttal ellentétben pedig az sem zavarta, ha közben ki kellett fosztaniuk néhány hullát a húsdarabjaikért. Ez teljesen más volt, mint egy ebéd miatt kitörni egy védtelen csirke nyakát.
- Nem kellett volna ilyen ritka alapanyagokat rám pazarolnod - lepődött meg, amikor a lány közölte, pontosan mi miatt is volt olyan fontos épp erre a helyszínre tévedni, a párbeszédet azonban nem tudták folytatni, mert az észlelés közbeszólt. Feszülten fordult a jelzés irányába, de ott ártó szándékú idegen helyett szerencsére csak Miko bukkant fel.
Nyugodt mosollyal köszöntötte, észre sem véve a zavarát, aztán a kérdést hallva elvigyorodott.
- Úgy hallottam, Hinari szereti az extrém randihelyszíneket - kacsintott nevetve, de természetesen fél pillanattal később helyesbített, még mielőtt Miko valami furát gondolna.
- Valójában csak kitisztítjuk a kazamatát és alapanyagokat gyűjtünk. - Jókedvét azonban ebben a pillanatban félbevágta egy bagoly hangja, Leo pedig látványos változáson ment keresztül. Egyetlen pillanat alatt sápadt el és fordította fejét a fa felé. Keze önkéntelenül is a kard markolatán nyugodott, sokat pedig nem gondolkozott a továbbiakon sem: kérdés nélkül rontott neki a szörnyetegeknek.

Aincradi Uhu #1-3 HP:150 | P:0 (Hinari)
Aincradi Uhu #4-6 HP:150 | P:0 (Leonard)
Aincradi Uhu #7 HP:150 | P:0 (Miko)


Baglyok köre:

Hinari 42, Leo 42, Miko 14 sebzést szenved el.

Harci adatok:


Hinari (50. szint): 330/330 HP, 128 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 205/205 HP, 138 páncél, 275/425 CSP
Miko (45. szint): 150/150 HP, 226 páncél, 225/225 CSP


/Támadom Aincradi Uhu#7-et, pixelezés után #1-et. Első támadásom nem fogyaszt CSP-t./

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_bal18220/10500Holt Állatok Erdeje - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 4 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.