Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holt Állatok Erdeje

+2
Sinon
Cardinal
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 01 2015, 15:10

A 16. szint erdősége, tele tetemekkel, a belőlük falatozó állatokkal... és persze a gyilkosaikkal.

Lények
1-3. Hullafaló Lárva
4-6. Csuklyás Keselyű
7-9. Hiéna
10. Nekromanta

Zsákmányok előfordulási aránya
50% - 2x Ezüst Százszorszép
20% - 1x Páncélbőr Potion
20% - 2x Vércsepp
10% - 2x Hullótoll
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal0/0Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Sinon Vas. Jún. 07 2015, 12:24

Diceless Kazamata

Malcolm - Shukaku & Timidus - Kurokawa Yuuki - Chancery & Álomkelő - Kusumi Ayani & Tűzrózsa




Malcolm: HP:220 | F:74 | E:58(+16 kés) | K:33 | GY:104 | S:10 | P:80 | Lvl: 41
Shukaku: HP:220 | F:65 | E:2 | I:81 | K:49 | GY:46 | S:47 | P:45 | Lvl: 43
Kurokawa Yuuki: HP:150 | F:79| E:53 |K:29 | GY:64| S:1 | P:75 | Lvl: 28
Chancery: HP:160 | F: 42 | E: 15 | I: 60 | K: 33 | Gy: 53 | S: 26 | P: 60 | Lvl: 28
Kusumi Ayani: HP:245 | F:37 | E:8 | I:48 | K:19 | GY:43 | S:53 | P:50 | Lvl: 29

Mehet is a játék. Majd tessenek szólni, hogy mikor kívánják az első játszótársat.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal10/10Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 08 2015, 12:57

MTM írta:
Kedves Shukaku és Timidus!

A jegyzeteim szerint arról érdeklődtetek a legutóbbi találkozásunk alkalmával, hogy miként tartottam fenn magamat a játék kezdete óta. Szeretném megmutatni nektek és egyben meghívnálak benneteket egy közös kalandozásra. Elkéne a segítség, mert ebbe az erdőbe még egyedül nem mertem bemenni. Találkozzunk a Kezdetek városának határában, az erdő szélén és elmesélek mindent! Hívj még nyugodtan más barátokat is, 3-ig ott várlak!
Anthony

És ahogy írtam is, szépen ott vártam a lánykát és a sárkinckáját. Soha nem láttam még őket - mármint láttam, csak nem emlékszem sajnos - így csak reménykedni tudok abban, hogy nem létezik még egy kék hajú lány tollas sárkány pettel >.< Az igazán nagy balszerencse lenne, még a végén elrabolnának, amilyen butus vagyok >.< Önmagába abba is elég vakmerő belegondolni, hogy én meg a kazamatázás meg a kalandozások. De ha egyszer a jegyzeteim szerint ezt szoktam csinálni, akkor kénytelen leszek elhinni. Ok nélkül nem írok le semmit, márpedig azt az üzenetet hagytam magamnak, hogy Shukakut és Timidust hívjam el kazamatázni a Holt Állatok Erdejébe. Csak tudnám miért pont oda? >.< Jójójó, többször nem kérdőjelezem meg saját magamat. Bizonyára az ottani kazamatában még nem jártam és hát zombik közé tényleg nem kellene egyedül mennem. A jegyzeteim szerint pedig a lány ígéretes lehetőség számomra atekintetben, hogy barátra lelhessek. Akkor pedig vétek lenne elszalasztani egy ilyen közös kaland lehetőségét.
Ha meglátom Shukakuékat, akkor már fel is pattanok és jó előre integetek nekik. - Sziasztooook! - Odafigyeltem ám, még védett területen belül vagyok, így nem eshet bántódásom. Azt is igazán nehéz elhinnem, hogy tökegyedül meg tudom védeni magamat, de gondolom minden jönni fog majd ösztönösen, hiszen a pontjaim arról árulkodnak, hogy gyakorlott harcos lehetek. Mondjuk fogalmam sincs arról, hogy a 41. szint sok-e, vagy éppen kevés, de a felszereléseim elég biztonságosnak tűnnek pontok alapján, bár a külsejük nem túl bizalomgerjesztő. Gyémánt mellvért, közben meg egy kinyúlt pulcsi? O.o Fura ez az Aincrad...
Szóval ott tartottam, hogy ha megérkeznek a többiek, és megbizonyosodtam arról, hogy valóban ők Shukaku és Timidus, akkor elkezdem vázolni a tervet.
- Elviszlek benneteket kazamatázni \o/ A 16. szinten, a Holt Állatok Erdejében még nem jártam - picit elgondolkozom, vajon tényleg nem jártam még ott - és bevallom félek is odamenni egyedül, ezért szeretném kérni, hogy csatlakozzatok hozzám. Benne vagytok, vagy egyedül kell mennem? Embarassed
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 13:21

-Timiduuus! Megszereztem az új barátunk nevét!
-Melyik új barátunkét?
-Oh… el is felejtettem, hogy túl sok új barátot szereztünk mostanság. De ez most Anthony. Elviszem neki Enheriel levelét, biztosan örülni fog neki. Meg… talán nem véletlenül nem adta meg a nevét, mert az olyan fura is. MTM. Szerinted mit jelenthet?
-Fogalmam sincs.
-Hát… szerintem az egyik M az a… nem tudom. Majd megkérdezzük tőle, és ha titokban szeretné tartani, akkor nem mondjuk el senkinek.
-A Kezdetek Erdejébe nem mert volna még egyedül bemenni?
-Hmm?
-Azt írja, hogy ebbe az erdőbe még egyedül nem mertem bemenni, és azt kéri, hogy találkozzunk a Kezdetek városának határában, az erdő szélén. A Kezdetek Városa mellett a Kezdetek Erdeje van.
-Szerintem máshova szeretne minket majd vinni, de azt mondta, hogy majd mindent elmesél. Viszont nem megyünk egyedül.
-Kit akarsz hívni?
-Yuukit. Bebizonyítjuk neki, hogy nem minden vörös goni. Anthony a légynek sem tudna ártani, olyan szegény kis szerencsétlen, szóval biztosan elég cuki lesz Yuukinak is, hogy megmásítsa az elképzeléseit.
-Hívjuk Chant is.
-Chant? Mit szeretnél Chantól?
-Álomkelővel akarok találkozni, de neki nem tudunk levelet küldeni, viszont ha jön Chan, akkor jön Álomkelő is.
-Régen tényleg sokat dumcsiztatok ÁK-val, szóval rendben, elhívjuk őket is. Van még valami, vagy ennyit írjak?
-Elég lesz ennyi.



Kód:
Hali Yuuki!

Gyere lécci háromra az erdőhöz vezető kapuhoz a Kezdetek városába. Megküzdünk együtt a démonaiddal.

Üdv: Shu és Timi


Kód:
Kedves Chan és Álom!

Gyertek kérlek háromra az erdőhöz vezető kapuhoz a Kezdetek városába. Bmutatnánk két régi barátunkat két új barátunknak.

Üdv: Shu és Timi


Majd már csak teleportálni kellett, egy kicsit sétálni, és visszaintegetni Anthonynak, majd meghökkenni a felvetésen.
-Hogy… kazamatázni? De hát miért? A Holt Állatok Erdeje eleve olyan lehangoló hely… de a kazamata meg még lehangolóbb, ráadásul csak kaszabolós butaság az egész. Miért szeretnél oda menni?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 08 2015, 13:34

- Hát, mert ott még nem jártam! A szafarizást még csak most kezdtem el megismerni, és nem ártana feltérképezni a terepet. Két borzot kell elkapni ott, igaz? Bizony, olvasgatom ám a könyvecskét, amit tőled kaptam! - húzom ki magam büszkén, holott koránt sem biztos, hogy jól emlékszem arra, hogy két borzot kell elkapni a 16. szinten egy újabb szafari kitűzóhöz. De legfeljebb majd kijavítanak. - Tudom, hogy kaszabolós butaság, de mivel én nem szoktam párbajozni meg arénázni - ezekről is A könyvben olvastam először - ezért másból kell exp-t szereznem. Küldetést pedig nem láttam most kiplakátolva a főtéren. Úgyhogy marad a kazamata. Igaz, már nem akarok többé bossra menni, de azért szeretnék fejlődni, hogy megvédhessem magam. Szeretek mindent a magam erejéből elérni, de ha már egyszer barátokat szeretnék szerezni, akkor talán egy picikét csalhatok azzal, ha meghívlak benneteket. Jönnek még mások is?
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 13:39

-Hát... izé... igen, a tizenhatos szinten két borzot kell elkapni, de őket meg lehet fogni simán az erdőben is. És... nem tudom, hogy mit lehet kapni a kazamatáért... de miért nem küzdőterezel? Mondjuk... akár küzdőterezhetnél velünk is. Sokkal biztonságosabb és murisabb, mint a kazamata, és még állatkákat sem kell ölni érte. És... három barátomat hívtam még meg, elvileg háromra itt lesznek.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 08 2015, 14:02

- Jaj Shukaku! Az állatok nem halnak meg, hiszen újraélednek! Megkapjuk értük a jutalmat, aztán Kayaba újraalkotja őket. Azt hittem, ezt te is tudod! - magabiztosan kihúzom magam és összefonom a karjaimat a mellkasom előtt. Ha egyszer azt írtam a jegyzetemben, akkor az úgy is van. Aztán mikor mondja, hogy jönnek még mások is, akkor annak nagyon megörülök és ez látszik is az örömittas kitörésemben. - Jönnek mások is? Ésésés kicsodák? Mit kell róluk tudnom? - Elő is kapom a jegyzetfüzetemet, hogy felírhassam a fontos információkat. Hagyok helyet arra is, hogy utólag majd a külső leírását is odabiggyeszthessem a későbbi felismerés érdekében. Aztán a nagy izgatottság átcsap egyfajta komorságba. - Ugye ők jobbak, mint akik a boss kapuja előtt voltak? - Igen ám, olvastam a jegyzeteimből, hogy nagyon csúnyán elbántak velem. Ezek után hogy merjek barátokat keresni? Sad


A hozzászólást Malcolm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 08 2015, 14:08-kor.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 14:07

-Nem lehetsz benne biztos...
Csóválta a fejét Shu szomorúan, majd a vámpír szemébe nézett.
-Nem tudhatjuk, hogy ugyanaz az állat éled-e újra, és nem egy másik, és ha még ugyanaz is lenne, te is azt mondtad, hogy nagyon rossz érzés volt kiburkolni, pedig te is újraéledtél akkor. A barátaim miatt pedig ne aggódj! Chan nagyon kedves, álomkelő is, Yuuki mondjuk... ő egy picit tart azoktól, akiknek vörös indikátor van a fejük felett, de majd te szépen bebizonyítod neki, hogy te kedves vagy. Bizti nem lesz nehéz.
Mosolyog biztatóan, majd kifújja magát.
-Egészen biztosan nem szeretnék a kazi helyett inkább küzdőterezni? Ha elég magas a szinted, akkor még több Exp-t is kapsz.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 08 2015, 14:14

Az állatos előadásával csöppet sem hat meg *gyermeki dacosság on*, tudom nagyon jól, hogy ezek nem igazi állatok, az emberek viszont igaziak, így eszem ágában sincs párbajozni, pláne nem arénázni. Nem vagyok én gladiátorharcos! Hogy nézhetik azt emberek százai? Brrrr... - Egészen biztosan kazamatázni szeretnék, sokkal inkább, mint párbajozni ˇ^ˇ
Vörös indimicsoda? O.o Olyan szavakat használ ez a lány, hogy csak kapkodom a fejemet. De nem kérdezhetek rá, butának fog gondolni T.T Majd ha hazamegyek, akkor utánaolvasok ennek is a guide bookban... Vagy a vörös hajamra gondolt? De ugyan mi a csudáért tart valaki a vörös hajúaktól? scratch De igen, majd kedves leszek, meg mosolyogk és akkor nem fog tartani tőlem. Mindenesetre felírom Yuukihoz, hogy kóros hajszínfóbiája van O.o
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 14:25

Shu sóhajt egy hangosat, majd megvonja a vállát.
-Oké, rendben, de csak azért mert a hullás erdőbe akarsz menni.
~Nem veszíthetem már el ilyen gyorsan... biztos nagyon csalódott lenne, ha Szophie után én is olyan nagyon csúnyán bánnék vele... és végül is Timi kedvéért is Arénázom, akkor az ő kedvéért is kazizhatok... de csak azért, mert ott eleve halott állatok vannak.~
-És csak most az egyszer, mert elsőnek mész, úgyhogy segítünk. Nem hagyunk senkit magára, aki a segítségünket kéri. De... Chanékat akkor is meg kell várni. ja igen... szóval ő az előző céhvezérem, Álomkelő pedig egy cica. Yuuki pedig...

Itt felhúzza a ruhája ujját, és megmutatja a sárkányos tetkót.
-Emlékszel még erre? Na ő a másik tagja a csapatnak. Ő is nagyon kedves, csak egy picit előítéletes, mert a vörösök nagyon csúnyán bántak vele... de már beszéltem vele erről, úgyhogy jól fog viselkedni.
Ám a biztonság kedvéért azért ír még egy levelet.


Kód:
Meglepetésnek szántam, de leírom, hogy ne legyen semmi gond. Egy vörös indikátoros lesz velem, akivel viszont semmi gond nincs. Szerintem még azt sem tudja, hogy mit jelent a vörös indikátor. Valószínűleg már elkezdett kiűződni belőle a Démon, és emiatt azokat a cselekedetekre, amiket a démon befolyása alatt tett, nem is emlékszik. Láttam már olyat, hogy valakiből eltűnt a vörös, meséltem. Semmi baj nem lesz, bízz bennünk!
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 10 2015, 22:25

Álom valami miatt már kettőkor el akart indulni, izgatottan kapargálta az ajtót, hogy mehetnékje van. Minden alkalommal felkaptam, ami nem is olyan könnyű dolog már, és visszavittem a kandalló elé, mire makacsul visszament az ajtóhoz. Nem igazán volt az ínyére, hogy még ötven percet várnia kell, és próbált is rábeszélni a hamarabbi indulásra, mondván, hogy Timdiusék biztos elírták és már ott vannak.
Végül Worg tett pontot az ügy végére félkor, s felajánlotta, kísérjük el a városba. Látnotok kellett volna, hogy suhant előre a macska; mint egy rakéta.
Háromnegyed volt, mire beértünk a városba gond nélkül. Két szó a mindig pattogó Szaffival, elnéztem, ahogy eltűnnek a piac forgatagában, majd megfordultam és követtem a saját pattogó macskámat az erdő szélére. Mikor messziről megpillantottam a kis háromtagú társaságot, egy pillanatra megijedtem, lépteim lelassultak, ahogy jobban felmértem a helyzetet. Eltelt pár másodperc, de a vörös játékos nem mutatott semmilyen ártó szándékú mozdulatot, és Shukaku sem reszketett a félelemtől vagy kiabált esetleg dühében, pont ellenkezőleg. Lelkesen magyarázott a maga sajátos módján, a vörös pedig mosolygott és nevetett, válaszolt a számára. Tehát ő lehet az egyik új barát, akiről írt?
Miután én magam is megnyugodtam, mosolyogva, magabiztos léptekkel közeledtem tovább feléjük, és mikor már hallótávolságba kerültünk, Álom tőle szokatlan módon ugrott a három alak közé és körbeforogva mindenkit üdvözölt némi boldog, halk dorombolással. Amint ezt a mozdulatot letudta, letelepedett Shu és Timidus mellé tovább dorombolni, míg én is beértem a kis társaságot.
-Üdv. -tekintve, hogy egy idegen is van köztünk, ezt gondoltam megfelelő köszöntésnek, és miután, ha engedte, öleléssel fogadtam a kislányt és a sárkányt, a férfi felé fordultam és nyújtottam a kezem. -Chancery vagyok, a társam pedig Álomkelő.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal2062/2100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 06:15

-Szia Chan! Szia Álom!
A lány egy ölelést kap, még Timidus is átfogja őt a szárnyaival, hogy leginkább hasonlítson egy ölelésre, Álomkelő pedig azonnal simagatódni kezd, ha már ilyen dorombolós kedvében van.
-Nyo, akkor szeretném nektek bemutatni Anthonyt, az új barátunkat. Talán hallottatok róla, ő volt az, aki a legutóbbi Bosson segíteni akart a frontosoknak, de ők csúnyán bántak vele, szóval azért hívtalak ide titeket, hogy megmutassam, hogy nem mindenki olyan nagyon bunkó, mint néhányan a frontoról. Ja igen, majdnem elfelejtettem! Enhiékkel is találkoztunk, tudod, ők is ott voltak a fronton. Azt üzenik, hogy egyáltalán nem értettek egyet Szophiékkal, és ők is szívesen taliznak majd veled. Tudod, akartak levelet küldeni, csak az Anthonyra nem működött, szóval mondtam nekik, hogy én úgyis talizom majd veled, és akkor átadom az üzenetet. Smile
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Jún. 11 2015, 09:55

Azt hiszem ennél jobban nem is időzíthetett volna a senpai és nem mellesleg a legjobb emberhez fordult. Az első üzenetet olvasva már el is kezdtem felkészíteni magam a nagy csatára már ha lesz, de biztos lesz hisz egy démonnal állunk szembe de második üzenet már picikét lelohasztotta a lelkesedésem az is csak azért mert ebből kiderült hogy mégsem lesz csata, viszont így legalább nem fogunk senkit veszélynek kitenni. A senpai még mindig azt hiszi a démonok megszállják az embereket de majd elmondom megint, hogy ez nem így van. De szegény denevérsólymot (pm Yuuki nyelven) már nem fogom vissza küldeni már így is háromszor kellet megjárnia az utat, elég hogy a senpai annyit tud, hogy megyek.
Egy emberrel viszont többen voltak mint amire számítottam, ja meg egy aranyos cicussal is, viszont ők nem tűntek bűnözőknek. Ahogy közeledtem úgy kezdtem egyre jobban kihúzni magam teljesen fölöslegesen mert a végén csak nem bírok magammal és futva vetem magam a senpai nyakába.
- Rég láttalak senpai… vagyis annyira nem... de mégis! – Ölelem őt jó szorosan magamhoz. – Nézd, nézd!- Lépek picit hátrébb és mutatom fel a bal alkaromon lévő JL logót. Igen ezt is magamra tetováltam. – Most már hivatalosan is Justice League tag lettem amit neked is köszönhetek senpai. – Lelkendeztem. – Ja igen a nevem Silverose Yuuki, avagy a karmazsin kardforgató, nagyon örvendek a találkozásnak. – Fordulok a másik lány felé és mélyen meghajolok többek között azért is, hogy megsimogassam a cicáját. – Cicaaa… - Viszont elég is a bohóckodásból hisz fontos dolog miatt jöttem ide, ezt azzal is jelzem, hogy megint kihúzom magam amennyire csak lehet és a torkom megköszörülve igyekszem egy picivel komolyabb hangnemet megütni miközben eggyel közelebb lépek a gyanúsítottam felé.
- Ezennel a Justice League céh és a törvény nevében letartóztatlak gyilkosság vádjával… - Kezdek neki a kis mondókámnak amit már azóta gyakorlok, hogy beléptem a céhbe. Igyekeztem minél kevésbé fenyegető lenni viszont ugyanakkor határozott és magabiztos. – Kérlek add át a fegyvereid és a hazatérés kristályod arra az időre amíg kivizsgálom az ügyed, ha így teszel és együtt működsz azt enyhítő körülménynek fogom venni a végső ítélet meghozatalában. – Wiii milyen kis hivatalos vagyok és ez tökre bejön, de csak nyugodtan… kimért vagy és fontos. Ne vigyorogj!
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal7230/7300Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 10:16

Hát akkor következzék az újabb lerohanás, az újabb ölelkezés, és Álomkelőt immár ketten simagatják. Shu mosolyogva fogadja az új céhjelvényt is. Valahogy számított erre, és a terveiben benne is foglaltatott, hogy megvizsgálja, mennyire is hű Yuuki a fogadalmához.
-Gratulálok Yuuki, nagyon ügyes vagy! És remélem be is tartod, amit beszéltünk…
És nem is kellett sok, Yuuki már elő is adta a kis mondókáját, Shu pedig egy szökkenéssel termett közte és Anthony között.
-Nyo, pont ezért hívtalak. Anthony már volt a fronton is, és onnan is elzavarták, meg csúnyán bántak vele azért, mert vörös. Azért hívtunk ide téged, mint az igazság képviselőjét, hogy bebizonyíthassa, hogy egyáltalán nem bűnös. Itt vagyunk öten rajta kívül, és nézz rá! A légynek sem tudna ártani, ugye Anthony?
Mosolyog megnyugtatóan a fiúra, majd mellé is lép.
-Anthony szeretné bebizonyítani, hogy ő nem érdemli meg, hogy így bánjunk vele, szóval elhívott mindnyájunkat egy közös kazizásra, ahol megmutatja, hogy mennyire csapatjátékos. Ugye te is tudod Yuuki, ha már ilyen komolyan veszed a rendfenntartást, hogy mi az az ártatlanság védelme? És azt is tudod, hogy ha együttműködik velünk, tehát segít egy kaziban, akkor azzal vádalkut köthetünk.
Igazából fogalma sem volt semmiről, csak megpróbált valamit összekotorni, a nyomozós filmekből való emlékek közül.
-Szóval most szépen elmegyünk kazizni együtt, és közben végig figyelheted Anthonyt, mondjuk úgy, hogy házi őrizetben lesz, a végére pedig mindannyian jól összebarátkozunk. Sokkal jobb, mint állandóan bilincselgetni meg ilyen butaságok. Nemde?
Kacsintott Yuukira, és nagyon remélte, hogy a lány megbízik benne annyira, hogy elfogadja a javaslatát.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Jún. 11 2015, 10:35

Őszintén szólva reméltem, hogy a senpai nem fog a fiú védelmére lépni de mivel az egész az ő ötlete volt így ez várható volt. Hagytam, hogy elmondja a véleményét és csak ezután lépek fel ellene.
- Egyelőre még nem csattan bilincs. – Vigyorogtam. – Először bíróságra visszük az ügyet ahogy azt kell és mivel Aincradban már rég nincs ilyen mert többnyire a kard szava az ami ítéletet mond ezért ezt most én fogom képviselni. Lehet, hogy ártalmatlan de nem ártatlan. Súlyos bűnt követett el amit most kitárgyalunk és ezután nyilvánítjuk ki az ártatlanságát. Ha valóban ártatlan vagy… ühm… Anthony – Pillantottam rá a fiúra, azt hiszem a senpai így hívta. – Akkor nincs mitől tartanod. – Nyújtom ki felé a kezem még mindig a fegyvert és a kristályt várva, megdobva még egy nyugtató jellegű mosollyal.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal7230/7300Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 10:44

-A bíróságon mindenki csak az indikátort fogja nézni, és senki sem mer majd megmukkanni, aki esetleg védené őt. Tudod jól. Így volt a Bosson is. Senki nem tudta, hogy van-e nála Burok, csak simán rácsukták a Boss kapuját, és akár meg is halhatott volna. Kérlek Yuuki, most én vagyok az ő védőügyvédje, és azt szeretném, hogy engedd meg, hadd bizonyítsa a kazival, hogy csak jót akar. Bízz bennem, kérlek! Nem azért hívtalak ide, hogy azonnal őrizetbe vedd, amikor pont barátkozni szeretne. De...
Fordul Anthony felé továbbra is mosolyogva.
-Látod? Ezt mondtam, picit bizalmatlan a vörösök irányába... de ne aggódj, minden rendben lesz. Biztosan nem akarhatja meggátolni, hogy bizonyítsd, hogy barátságos vagy, hiszen az nem lenne jogszerű...

(Szerintem hagyjuk Malcicát is szóhoz jutni...)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Csüt. Jún. 11 2015, 10:46

Irigy vagyok. Nagyon-nagyon irigy. A lányok és még a cica is úgy ujjongják körbe Shukakut, hogy a látványtól majdnem párás lesz a szemecském. Én ilyen fokú figyelmet és szeretetet soha de soha nem kaptam. Próbálom a legörbülő számat megállítani a remegésben, mert nem szabad ám sírni, most nekem mosolyogni kell, meg köszönni, meg jó benyomást tenni. Nem szúrhatom el. Az viszont egészen felüdít, hogy a cica minden visszafogottság és rosszalló méregetés nélkül dorombolással üdvözöl, tudtommal ez jót jelent. Lehajolok Álomkelőhöz én is, s ügyetlenül megpaskolom a buksiját. Ez azért mégis nagyobb előrelépés, mint amikor Shukaku a kezembe nyomott egy vadmacskát, én meg bután azt se tudtam, hogy mit kezdjek vele, csak lógattam a levegőben eltartva magamtól. Az pedig különösen megható számomra, amikor Shukaku a barátjaként mutat be T.T
- Sziasztoook! Anthony vagyok, a társaim pedig Shukaku és Timidus, de te biztos jobban ismered őket, mint én ^^" - Jaj, itt valami félreértés van a levelezéssel kapcsolatban, jobb lesz mielőbb helyretenni - Ó, hát úgy nem is fog menni. Ha levelet szeretnétek írni nekem, akkor címzettnek azt adjátok meg, hogy eMTéeM ^^ - Tovább nem magyarázom a dolgot, mert nem is tudnám. Nem emlékszem ugyanis, hogy miért ezt a usernevet választottam annak idején Embarassed De ha egyszer ezt választottam, annak biztosan nyomós oka volt ˇ^ˇ Yuukit már egy fokkal félénkebben fogadom, mert a bemutatkozása olyan magasztos és előkelő, én nem tudok ilyen elegánsan előadni magam. Aztán a szöveg, amit előad, teljesen letaglóz. - Én? Gyilkos?! O.O - Hát ezt meg honnan veszi? Ez a hajszínfóbia tényleg nagyon kóros dolog lehet nála, de ez azért már tényleg túlzás. Shukaku rögtön a védelmemre kel, amiért hálás pillantást vetek rá, de közben inkább lenyitom a menümet és kotorászni kezdek. Csakhamar előkerül a két macskakrom fegyverem és a hazatérés kristályom is, amit készséggel átnyújtok a rendőrlánynak.
- Tessék, csak ez a két fegyverem van. Majd harcolok puszta kézzel a kaziban. Ez pedig a hazatérés kristályom. - Megvárom, míg Yuuki elveszi őket, aztán pironkodva a sárkányos lányhoz fordulok. - Shukaku, így már szükségem lenne arra a burokra, amiről a legutóbb beszélgettünk. Legalább is azt írtam a jegyzeteimben, hogy te ki tudsz segíteni ezügyben. - Aztán visszafordulok Yuukihoz. - Mikor kaphatom vissza a felszereléseimet? Embarassed - Abban biztos vagyok, hogy nem vagyok gyilkos, memóriaproblémák ide vagy oda, soha nem lennék képes elvenni egy másik, valós ember életét. Szóval nincs miért elítélni és ez biztosan ki is fog derülni. De vajon mikor? O.o
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Jún. 11 2015, 11:15

- Te is megvéded őt a szín ellenére. – Jelentettem ki. - Én pedig nem csak a megkülönbözető jelzést látom, az csupán bizonyíték arra, hogy rosszat tett és segít kézre keríteni a bűnözőket. Sokat tanultam Silver senpaitól és tőled, többek között azt, hogy mindenkinek jár egy esély. Én viszont úgy gondolom az esély csak azoknak jár akik tényleg megbánták a tettüket és hajlamosak arra, hogy jó útra terelődjenek. Én bízom benned senpai de kérlek te is bízz bennem. Tudom mit csinálok. – Mind a ketten ugyan azt akartuk elérni csupán másképp. Csak a senpai azt még nem tudta, hogy nekem van egy titkos fegyverem, de ezzel még várok picit.
- Ne aggódj, nem kell puszta kézzel harcolnod és burokra se lesz szükséged. – Mosolygok továbbra is Anthonyra és átveszem tőle a tárgyakat. – Addig nem megyünk be még ez az ügy nem tisztázódik és utána rögtön vissza is kapod őket. – Nyugtatom őt. Nem célom se megöletni sem meglopni a fiút. – A vádat már ismered. Gyilkosság… - Kezdek neki. – Erre egyértelmű bizonyíték a fejed felett lebegő vérpecsét vagy ahogy sokan mások hívják, indikátor. Kérlek mondj el mindent az említett vád kapcsán. – A senpai a levélben írta, hogy nem emlékszik rá ami bonyolítja az egészet bár Ayse esetében sem volt egyszerű dolgom.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal7230/7300Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 11:19

Shu csak mosolyogva bólint, de azért Malcolm kezébe nyomja a Burkot.
-Nem ellenünk kell megvédenie, de nem akarom, hogy valami baja essen. Tudod, ilyen tanúvédelmi program, csak éppen Burokkal. Viszont... akkor arra én is kíváncsi lennék Anthony, hogy mit tudsz az indikátorról a fejed felett. Smile
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Csüt. Jún. 11 2015, 11:58

- Hát ti nem is a hajszínemről beszéltek? Shocked - Csak most esik le az egész. Szóval nem a külsőm miatt gondolja, hogy rosszat tettem. Már megint ez az indiizé szó. Kezdek nagyon kétségbe esni! Erősen arra fókuszálok, hogy mi van a többiek feje felett. Három zöld, egy sárga, meg egy narancsospirosas. Tekintetem ide-oda cikázik a színes bigyuszok között. Most első alkalommal félve ugyan, hogy mit látok majd, de feltekintek a saját fejem fölé. A látványtól határozottan megriadok. Szóval erről a vörösről beszéltek eddig, nem a hajamról.
*Malcolm eközben belül ugrásra kész, hogy átvegye Anthonytól az irányítást. Amíg azonban nincs konkrét támadási szándék, addig nem próbál meg menekülni. Hárman vannak ellene, nem lenne ildomos támadást kezdeményezni. Meg kell adni az esélyt arra, hogy a kölyök a tudatlanságával kimagyarázza magát.*
- Fogalmam sincs hogy az enyém miért ilyen színű! - kezdek el hadarni idegesen - Esküszöm az életemre, hogy nem gyilkoltam meg senkit sem! Csak mobokkal harcoltam eddig, azokkal is csak kazamatában vagy küldetésen. Azokat pedig Kayaba újrateremti, nem valós emberek. Én... én... nem tudok olyan vád ellen védekezni, amit nem is tettem meg! O.O Mégis hogy bizonyíthatnám az ártatlanságomat? Már el is ítéltél, mint a frontosok... - Már mindent értek. A frontosok azért bántak velem csúnyán, mert ők is azt hiszik, hogy gyilkos vagyok! O.o - Le lehet mosni valahogy ezt a pecsétvalamit? Mindenki azt hiszi, hogy gonosz vagyok, pedig nem tettem semmi rosszat! Bármire megesküszöm! - A burkot egyelőre nem merem elvenni, nehogy azzal is megvádoljanak, hogy tolvaj is vagyok.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 12:08

-Látod? Mondtam, hogy nem is emlékszik semmire. Most...
Végignéz a fiún, majd szomorú tekintettel Yuukira pislant.
-Szerintem nem hazudik. Egy gyilkos nem viselkedik így. Sok gyilkost láttam már, voltak akik félre akartak vezetni... de egyik sem ment a frontra rengeteg erős harcos közé ismeretlenül. Tachinak is ott van Szophie biztosítéknak. Kazumának is ott van Szophie biztosítéknak. Mindenkinek van valaki, aki megvédi... Anthony csak most kezdett el megismerni minket.
És akkor most következett az újabb fázis.
-Biztosan tudod, hogy léteznek olyan bájitalok, amik elkábítják az embereket. Azt is tudhatod, hogy a Sötét Elf például képes irányítani más állatokat. Mi van, ha ő is ezért nem tud semmiről? Tudom, azt mondtad, hogy a démonok nem veszik át az emberek felett az irányítást... de mi van, ha tévedsz? Találkoztam már olyannal, aki semmire sem emlékezett. Tudok olyanról, aki csak bizonyos dolgokat felejtett el. Láttam már ilyen hipnotizáló izéket egyszer. Hogyan büntethetnéd meg olyasmiért, amit nem is ő csinált?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal12695/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Jún. 11 2015, 12:30

Shu és Anthony szavaira is csak bólintottam, valójában sok mindent nem tudtam tenni.
- Egészen biztos vagyok benne, hogy a démonok nem tudnak embereket megszállni de lehet igazad van és valami más átok miatt lett ilyen. Viszont ha te bízol Anthonyban akkor én is bízom benne.- Bólintok egy hatalmasat a senpainak bizalmam jeleként és ismét a fiúra tekintek. - Főleg, hogy megmutattad, hogy hajlamos vagy az együttműködésre ezért úgy döntöttem a büntetésed folyamatos megfigyelés alatt tartás lesz. – Megint csak egy sejtelmes vigyor ült ki az arcomra és elkezdek a zsebemben kotorászni. Ideje megmutatni az én titkos, gonosz elleni fegyverem. – Tádáááá! – Emelek a magasba egy összehajtogatott papírlapot. – Azt kérdezted le lehet-e mosni a vérpecsétet, nos a kezemben tartom az ősi varázsigét amivel ez lehetséges. Igaz csak véletlenül bukkantam rá nem olyan rég a családi könyvtárban és még sosem próbáltam ki de ha hajlandó vagy rá kipróbálhatjuk rajtad és ezzel bebizonyíthatod az ártatlanságod és kaphatsz egy újabb esélyt arra, hogy az emberek ne gyilkosként kezeljenek. – Itt tartottam egy kis szünetet majd kifújva magam folytattam. – Azonban ha a megtisztítás után ismét bevörösödsz akkor azzal is számolnod kell, hogy utána már nem lesz több esélyed és kénytelen leszek téged börtönbe zárni. – Úgy gondolom ez teljesen érthető és jogos. – A hajszíned miatt pedig miért is gondolna valaki rossznak? A vörös hajszín menő. – teszem még hozzá felfelé mutatott hüvelykujjal. :3
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal7230/7300Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Malcolm Csüt. Jún. 11 2015, 13:30

Nincs itt szó semmiféle démonról! Engem aztán nem szállt meg semmi! Ez bizonyára csak valami tévedés. Bugos az avatarom, vagy valami ilyesmi. Lennie kell logikus magyarázatnak.
- Ez a "folyamatos megfigyelés alatt tartás" eléggé baljósan és fenyegetően hangzik, de mivel tiszta a lelkiismeretem, állok elébe. És mivel rendörnő vagy, ezért jogodban áll megtenni, nem fogok ellenkezni. - Persze, hogy rendőrnő, az előbb mutatta meg a jelvényét Shukakunak. Bár elég fura, hogy egy tetoválás a jelvénye, pláne úgy, hogy nagyon régen a rendőrök nem viselhettek tetoválásokat, de hát változnak az idők, a SAO pedig amúgy is modernebb, hiába a középkor feeling. Érezze csak, hogy valóban együtt akarok működni, mással úgyse nagyon győzhetem meg, csak a kiváló magaviseletemmel.
Aztán elkezd libegtetni előttem valami papírost és amikor elkezdi széthajtani, akkor be is ugrik, hogy animekben meg más játékokban láttam már hasonlót. Mágikus tekercs! \o/ Ezek szerint ebben a világban is lehet mégiscsak varázsolni *.* Nemcsak magasztos, de nagyon menő is ez a rendőrlány, ha ilyenjei vannak *.* Rettentően fellelkesülök és látszik is rajtam ez, így mégiscsak elfogadom Shukakutól a burkot, amit erősen a mellkasomhoz szorítva állok meg Yuuki előtt.
- Persze, hogy hajlandó vagyok rá! Bármit megteszek annak érdekében, hogy az emberek ne higgyenek gyilkosnak! Igaz, hogy nagyon félek, hiszen azt mondtad, még sosem próbáltad ki, de a burok majd megvéd. A bosson is megvédett, csak nem lesz baj... ugye? - Az ugye inkább már csak Shukakunak szólt, aki felé egyre erősödő félelemmel és remegéssel pillantok. Örülnék, ha most megfogná a kezem és bátorítana, de ezt egyrészt nem merem kérni, másrészt meg nem akarom, hogy baja essen vagy mondjuk az én pecsétem átragadjon rá pale Azt már épp csak fogom, hogy megdícsérték a hajszínem, de én vagyok a buta. hiszen Yuukinak is vörös a haja, akkor nem lehet vörös haj fóbiája O.o Nah, már úgyis mindegy.
- Ha nem sajnálod, hogy rám kell elpazarolnod az egyetlen tekercsedet, akkor állok elébe! - Majd összeszorítom a fogaimat és a szemeimet is és várom a következményeket.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal6854/6900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 11 2015, 13:41

(Nem csak Malcicát kéne megvárni... ha szabadna kérnem olykor Embarassed )

A vége ismét az lett, hogy csak kapkodtam a fejem. Megszólaltam volna, de amint a számat nyitottam, valaki megtette helyettem, még ha nem is azokkal a szavakkal vagy értelmezéssel. Jobb híján végül félreálltam és hagytam, hogy kibontakozzanak az események, na meg az immár puffogó Álomkelőt próbáltam lenyugtatni, aki ugye nem igazán csípi, ha vadidegenek nekiállnak gyömöszölni őt engedély nélkül :]
Mire eljutott egy pontra a beszélgetés, már nem is volt értelme, hogy megszólaljak. Sikerült dűlőre jutni, Yuuki felől ugyan különösnek tűnt ez a túlbuzgóság, hogy rögvest le akarta csukni a vörös játékost, de igazából őt is megértem. Hinari-t is millió támadás éri, hogy "nem végzi rendesen a munkáját", talán a céhükön belül radikális figyelmeztetések történtek, hogy ezúttal nyoma is legyen mindannak, amit művelnek. És lám, itt is van hozzá a pecsét.
Fél szemem pedig folyamatosan Anthony-t lesi. Anthony-t, aki a bosson még MGM volt. Van valami abban a fiúban, ami egyszerűen megfog, megragad, és húz magához, szinte látni a szemén, a kisugárzásán, hogy... nem is tudom elmagyarázni. Puszta megérzés, hogy jobban meg kell őt ismerjem.
Mást nem tudván tenni, még csak hozzáfűzni sem tudok immár semmit az eseményekhez, karba tett kézzel és türelmesen várom, hogy induljunk.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal2062/2100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Jún. 14 2015, 19:30

- Remek! – Csapom össze a tenyerem. – Akkor kezdjünk is rögtön neki, a tekercs miatt ne aggódj, nem csak egyszer tudom használni. – Mosolygok. – Kérlek térdelj le és fogd meg ezt így. – Utasítom a fiút mialatt széthajtom a papírt és odaadom neki úgy, hogy folyamatosan tudjam olvasni a rajta lévő szöveget. – A rituálé célja, hogy a varázsige segítségével olyan hatalommal ruházzam fel a fegyverem ami képes megtörni a különféle átkokat és pecséteket így a vérpecsétet is… khm… vagyis indikátort. – Teszem hozzá, hogy a többiek is értsék majd előhúzom a kardom és biztos kézzel tarom magam előtt és ha Anthony megtette amit kérek már neki is kezdek a varázsige felolvasásának bár a kardom már abban a pillanatban felvillan ahogy felveszem a szükséges pozíciót.
- Parancsolom, hogy távozz tőle tisztátalan lélek!
Ne eméssze lelkét tovább elkövetett vétek!
Távozz ártalom és minden támadó,
üvöltő démonok és gonosz légió!
Tűnj el Ahriman, törj meg kezem alatt,
tisztulj a sebből, mi újra felszakad!
Örök igazság, őseim hatalma segítsd most kezem!
Ez erő felett, mi nekem adatott, én rendelkezem!
Rettegj és menekülj, mikor kiejtem a nevet,
melybe minden világ majd beleremeg:
Démon béklyó!

Ahogy az utolsó szó is elhagyja a szám rögtön vízszintesen vágok a katanával szinte mérnöki pontossággal kettészelve a megkülönböztető jelzést. A vérpecsét azon nyomban apró morzsákká robban ám nem tűnnek el mint ahogy azt másnál már megszokhattam. A kis darabkák újból egyesülni kezdenek és ismét felveszik a jól ismert formát a különbség viszont annyi, hogy ezúttal már nem vörös hanem zöld színben.
- Meg is volnánk… azt hiszem. – Fújom ki a levegőt leeresztve a fegyvert.

/Yuukinak nem tűnik fel de az ő indikátora ugyan abban a pillanatban vörössé változik./
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal7230/7300Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.