Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holt Állatok Erdeje

+9
Kasumi
Hinari
Eru
Ozirisz
Silence
Mirika
Kayaba Akihiko
Strea
Cardinal
13 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 08 2020, 09:50

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 09 2020, 15:14

harci dolgok:


- Zita? Ki az a Zita? - kérdeztem kissé meglepetten Eru-chant. Valahogy senkire sem illett a becenév, különösen úgy nem, hogy nem tudtam róla, hogy bárki is csipázná a majomhúst közülünk. De legalább a lány lelkesedett a majmokért :3 Én annyira nem, idegesítőek voltak, és az egy, ami rám tapadt, zavart a mozgásban is, miközben kapaszkodott belém, és rángatta a dolgaimat. Mondjuk sikerült orrba vágnom véletlenül Rolling Eyes
- Nem, Momo, nyugi van! - figyelmeztettem a sárkányom, ő ugyanis már nagyon szemezett az engem nyaggató makival, de az volt az utolsó prioritás jelen helyzetben. Egyébként is aggasztott kicsit, hogy csak hármat tudtunk lenyomni ennyi idő alatt, ez még necces is lehet.
- Nem tudjuk, mi jön ezután, inkább tartalékoljuk a maradék életpontjaid, ha lehet, Ozi-kun - reagáltam a fiú aggódására. Ugyanis nem csak erősebb volt nálunk, hanem minden bizonnyal tankosabb is. Bár egy ilyen helyen nem számítottam arra, hogy gondunk lenne az életpontjainkkal, most magasabb szinten vagyok eleve, mint amikor az itteni bossal harcoltunk.
- Eru-chan, segíts ki Ozi-kun majmával, ha nekem nem sikerül! Az én majmom legyen az utolsó célpont! - adtam ki az elképzelésem, optimális esetben még hallgatnak is rám. Az imént több, mint a felét leszedtem az egyik életének, szóval a sebesültet talán ki tudom végezni egyedül is. Aztán jöhetnek Fuwa-chan  majmai.


Két pár támadás, első és harmadik kocka az enyém. Nekem az első, Momónak pedig mindkét támadása biztosan a kettesbe megy. Ha nem hibázok, akkor a második támadásom az ötösé.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 09 2020, 15:14

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 09 2020, 15:17

A támadásaim után:

Éji Majom #2: 11/120 HP
Éji Majom #5: 70/120 HP
Éji Majom #6-7: 120/120 HP
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Május 11 2020, 12:07

Fogytak a majmok, és szerencsére a gyorsaság-buff segítégével kicsit jobban oda tudtam tenni magam az ügy érdekében. Ezúttal a szerencse is kegyes volt hozzám, hisz a hiénáknál azért elég rendesen bénáztam, a majomkodás viszont kétségkívül jobban ment. Kár, hogy nincs olyan opció, hogy a számunkra nem kedvelt mobokat beadjuk a menhelyre, hogy kihozzunk cserébe valami könnyebben apríthatót...
- Igaz, nem tudjuk mi jön – értettem egyet részben Mirikával – Az életpontjaim miatt ne aggódj, tudok gyógyítani, szóval senki sem lesz veszélyben :3 – mosolyogtam rá a lányra, kicsit megnyugtatva, hogy tényleg biztonságban vagyok, ahogy mindenki más is. Bár érthető az ő taktikázása is – az a jópár boss levezetése nem tűnt el nyomtalanul – hisz nem tudni, sem azt, hogy a főszörny mekkorát üt, sem pedig azt, hogy mennyire lesz nehéz a specet aktiválni vele szemben.
Majd felmértem a terepet, és végül az egyik teljes életes majmot támadtam, remélhetőleg épp oly könnyedén vágom le, mint egy perccel ezelőtt a fajtársait...


// egy támadás egy teljes életes majomra

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 12:07

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Hétf. Május 11 2020, 16:28

Siker örömével kereste a következő majmot. Volt is egy, eléggé kevés élettel. Annak futott neki, hogy elpixelezze. Nem engedi, hogy bántsák Oziriszt!
És mivel lendületben volt a csapás után, már fordult is tovább a másik makihoz, amelyiknek már nem volt teljes az életcsíkja. Ezúttal alulról csapott felfelé irányuló csapással.
Közben meghallotta, amiről Ozirisz és Mirika beszélt, úgyhogy odalépett hozzájuk, és széles mosollyal reagált ő is.
- Nem lesz baj! - jelenti ki komolyabb magyarázat nélkül. Neki magától értetődő, hogy amíg így együtt vannak, és vigyáznak egymásra, és Ozirisz is itt van, bármi lesz még előttük a kazamatában, nem eshet senkinek semmi baja!

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 16:28

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Hétf. Május 11 2020, 16:54

-Zita egy kedves barátom.- Miri arca elé tartom bal kezem.-Miri ő Zita.- Makik hangosan makogtak és kétségse fért hozzá itt ők akarnak Janik lenni ma.
-Nem fuj Zita viselkedj!-Valami furcsa sugalatt volt, fura és perverz. Nem tudom miért kellene Miri fenekébe harapnom.
-Ozi, barátunk vagy még szép aggódunk. Ez csak természetes.-Kikerülöm az egyik maki támadását. Él tátom a szám többiek menyire ügyesek. Remélem én is ilyen jó leszek egyszer.
-Most is Ozi majmait fogom zaklatni.- Ökölbe szoritom kezeim és elmosolyodom. Méregetem kit is csipjek fülön.
Mérlegelnem kell talán a legjobb lenne legkevesebb életel rendelkezöket támadni.
-Meg probálom leggyengébbeket leszedni Ozirol.-Támadásta készültem és reméltem találok.

/Mindk két támadásom két legkevesebb életel rendelkezö mobot céloza/

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 16:54

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 11 2020, 22:55

harci dolgok:


Fuwa-chan ugyan optimista volt, de engem kicsit aggasztott, hogy mennyire lassan fogytak a majmok. Persze így harc közben olyan nagyon sok idő nem volt gondolkodni és válogatni az eszközökben, de azért próbálkoztam. Momo még nem tudott újra tüzet fújni, pedig jó lett volna odapörkölni, ami pedig hirtelen eszembe jutott, és hatásos lehetett volna, nos, azt nem leltem meg se a bankban, se a batyumban. Maradt az, hogy megpróbálok minél pontosabban célozni.
- Ozi-kun, kicsit egyszerűbbé tehetnéd a dolgunk :3 - kacsintottam rá, utalva arra, hogy nagyon kéne tőle most egy kis segítség. Fogytán volt az időnk, de talán annyi még belefért, hogy fújjak egyet és lenyugtassam magam, mielőtt elengedem a nyilamat. Momo azt fogja követni a támadásával, és ha jók vagyunk, az egyik majmot máris tálcán kínálhatjuk kivégzésre.
- Olyanról még nem hallottam, hogy valaki a kezét elnevezte volna - pislogtam kicsit Eru-chanra, ahogy bemutatta "Zitát", bár így az elmém hátsó sarkában megfogalmazódott egy gyanú. Mármint... a kiscsaj árnyharcos létére egy kést használt, és a szabad kezét úgy kezelte, mintha az egy különálló lény lenne. Ez a sztori kicsit ismerős volt, de... csak nem lehet az, ugye?

Képességpróba, ha összejön, a saját támadásom biztosan talál (50 seb). Szóval a kocka Momóé (20 seb). Célpont a majom, amelyik Fuwát csipkedi.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 22:55

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 11 2020, 22:56

Hát akkor dobunk saját támadásra is...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 22:56

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Vas. Május 17 2020, 23:42

Úgy tűnt, mindenki megnyugodott. Eru szavaira pedig azért bőszen bólogatott. Igen, Ozi a barátjuk, és aggódnak érte, ha ez a sok majom mind őt támadja. De... Már nem is volt olyan, ami a kardforgatót csócsálta volna. Még kettő összesen, az egyik sérült, és őt próbálta összekarmolni és harapni, a másik pedig még teljes életcsíkkal. Ezen gyorsan változtatni kell!
A sebesült majdnem sárga életcsíkkal volt, de a másik még élénken ugra-bugrált, ami nem tűnt túl bíztatónak. Az sok sebzést jelenthet még Mirikának. Ezért a virgonc makinak szaladt neki, hogy végigszántson a hátán a karddal. A lendülete pedig kitartott annyira, hogy ezután még megpróbálhassa kupán is csapni a majmot a kardja élével, és ha minden igaz, elpixelezze. Legalábbis remélhetőleg.


// Halál két csapásból a Mirit támadó majomra.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2020, 23:42

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Kedd Május 19 2020, 12:31

Furán néztem Mirire, miért olyan különös ha valaki elnevezi akezét? Sokan elneveznek valamit, például tárgyat vagy testrészt.
Na mindegy talán csak számomra természetes az ilyesmi.
Úgye kis férgecském? Zitának cimetem a gondolatom, de lassan tenyleg kerdeses ép az elmém. Elég gyakran állokle beszélgetni vele. Vagy csak a kapcsolatunk lép új szintre?
-Nem értem miért nem hallotál ilyenröl még. Van aki tárgyakat nevez el. Miert ne lehetne barátomnak egy szép neve?
Igen volt rendes megnevezése bal kezemnek, de Zita sokkal szebb szerintem.
Vissza térve makikra akik elégé meg ritkultak, márnem tépáztak senkit akkora kedvel.
-Büdös, bolhás dögök, gondolatol hozzám ernek viszketni kezdek.-Támadásba is lendülök, gyorsan meg mutasam nekik itt bizony nem terem banán.

/Támadás egyetlen makiba/

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2020, 12:31

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Kedd Május 19 2020, 15:55

- Egyelőre még időben vagyunk, de szűkösen... - válaszoltam Mirinek. Ezek a kazamaták nem kifejezetten azért nehezek, mert erősek a szörnyek, hanem inkább az időlimit ami kihívást jelent. Többek között ezért reménytelen a kazamaták szólózása a szintem és a felszerelésem ellenére. Hiába tudnám lenyomni őket normál körülmények között, anélkül, hogy veszélyben lennék, ha itt a rendszer visszavonulásra készteti őket. Annyira meg nem vagyok se gyors, se nagy sebzésű, hogy egy-egy ilyen csoportot egymagam legyűrjek a rendelkezésre álló idő alatt...
Elmosolyodtam Fuwa reakcióján, és a társaim aggódásán is kissé meghatódtam. Kristálytisztán emlékszem rá, hogy amikor az a rémes szarvas taposott, Sil mennyire komolyan vette a dolgot, és mennyire határozottan cselekedett.
Közben Fuwa elintézte az egyik megmaradt példányt, Miriék és Eru a másikat is a pixeleződés közelébe vitte. Így nekem már csak befejezni kell amit a lányok elkezdtek. Kis rákészülés után támadást indítottam az utolsó majmóca ellen. Ha kitért a kardom elől, úgy a céhbankból előbányásztam egy Red Bullt, aztán újult erővel igyekeztem csapást mérni a bestiára.


// egy támadás a megmaradt makira (-50 CSP, marad 25 CSP)
// ha elvétem a támadást, akkor céhbankból egy Vörös Bika Poti (CSP nullázódik, viszont +1 "free" támadás, amire még futja az SP-m). Ha az első támadásom talált, értelemszerűen nincs potizás és második támadás.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2020, 15:55

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Kedd Május 19 2020, 20:09

harci dolgok:


Uh... ez elég necces volt, egy pillanatra megzavarta a koncentrációm a rajtam kapaszkodó maki, és ez elég is volt ahhoz, hogy kiessek a fókuszomból, de így is sikerült eltalálnom a célpontomat. Momo ellenben bosszúsan rázta meg magát, mivel a majom eltáncolt előle - egyenesen Eru-chan kezébe, majd Ozi-kun kardjába. A túlerő ellen már nem tudott mit tenni, úgyhogy fújtam egyet megkönnyebbülten. Ez egyáltalán nem volt könnyű még úgy sem, hogy Ozi-kun velünk volt. Ilyenkor látszik, hogy van még hová fejlődni nekem is, és hiába ilyen lelkes, de Fuwa-channak is.
- Hát... ahogy érzed, Eru-chan - adtam meg magam, pedig ez egészen biztosan nem volt normális dolog, én se nevezem el a füleimet például. Szóval a kiscsaj vagy hibbant egy kicsit, vagy tényleg arról van szó, amire gyanakodtam. Vagy mindkettő Neutral
- Na jó, ugorjunk bele az ismeretlenbe... - dünnyögtem az orrom alá, majd intettem mindenkinek, legyen az ember vagy dragoon, hogy kövessen. A kazamata mélyén egyre szaporodtak a félig megdézsmált hullák, és határozottan nem volt kellemes a bűz az én különösen túlérzékeny orromnak. A többieknek biztosan nem volt ilyen rossz, én azonban feltekertem egy kendőt az orrom elé. Aztán hát... megérkeztünk egy félhomályos tisztásra, és én megláttam az ismerős halmot. Egyből felismertem a lényeket, még ha ezek jóval kisebbek is voltak annál, mint amire emlékeztem. Csupán a látványuk is megtorpanásra késztetett, de addigra már megérezték a jelenlétünket, és a rendszer sem habozott kiírni a lények nevét. Hullafalók... egészen pontosan a lárváik. A féregszerű lények láthatóan nem voltak gyorsak, de így is elértek minket, mielőtt támadhattunk volna. Egyből Ozi-kun felé kaptam a pillantásom, akire kettő is rászaladt.
- Fenébe... először Ozi-kunról szedjük le őket! Ez lehet, hogy nehéz lesz, pontosan kövessétek, amit mondok! - szólaltam meg tőlem talán szokatlan komolysággal. Mármint... ők szerintem még nem nagyon láttak így, legfeljebb Ozi-kun egyszer-egyszer, nagyon régen. Jól emlékeztem rá, mennyire nehéz volt ezekkel a dögökkel harcolni, nem tehettem meg, hogy könnyelműre veszem a figurát, pláne nem úgy, hogy a fiú élete egyből sárgába csúszott. Azonnal igyekeztem némi távolságot kreálni, hogy ellőhessem a nyilaimat, amik útmutatásul szolgáltak Momónak is. Ő is... furán reagált, talán kicsit berzenkedett? Nem tudom, de tétovábbnak tűnt a szokásosnál.


Felső három kocka az enyém (50-50 seb), alsó három kocka Momo (20-20 seb). Minden támadás az egyesbe, ami Ozit támadja.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2020, 20:09

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Szer. Május 20 2020, 11:16

A majmok végre eltűntek mind, és indulhattak tovább. Mirika viszont valamiért még idegesnek tűnt... Jó, igazából Fuwának se tetszett sem a látvány, sem a szag. Biztosan nem ez a hely lesz a következő rajzán...
De nem félt, és nem tartott tőle, akkor sem, ha nem tudták, mi lesz a következő. Sőt, izgalmasnak találta a felfedezést. Biztonságban érezte magát Ozirisz mellett, illetve Mirika és Eru támogatásával. Megoldanak mindent! Ügyesen.
Meglátva a lárvákat elfintorodott. Ezeket biztos, hogy senki nem akarná ölelgetni.
A komolytalansága, ami először csillogot kissé a szemében, azonnal elszállt, Mirika határozott utasításait hallva. Ez így ismerős volt neki: Valaki megmondja mit csináljon, ő pedig igyekszik pontosan azt csinálni.
Most is bólintott. Szóval Oziriszról kell a lárvákat elpixelezni. Jólvan. Neki is lendült. Nagy sebességgel. Négyszer is bele tud csapni abba, amelyiket Mirikáék már megsebezték. És még mindig nem pixeleződött el... Szívós rondaságok...


//#1-es lárva -240 HP.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Szer. Május 20 2020, 16:33

A majmok elfogytak, helyére viszont kaptunk izé... - Ezek meg mi a búbánatok? - tettem fel a kérdést. Részben meglepett, hogy efféle dögökbe futottunk bele, részben meg... fújj, nem szeressük a férgeket, lárvákat, bogarakat és hasonlókat... Pláne nem úgy, hogy ezek azért elég rendesen sebeznek, és lassan a bakancsot is lerágják a lábamról...
Ami az életpontjaikat illeti, ezeknek ahogy látom megadatott a hosszú élet. Legalábbis többet osztottak életre, mint én. A lányok már nekiestek az egyik példánynak, de még mindig életben volt. Én egy másikat szemeltem ki magamnak – a megkezdettet meg úgyis leütik a lányok. Szerencsére ezek nem a tipikus kapkodó idegbeteg-féle gyors és mozgékony lárvák, így minden nehézség nélkül el tudtam találni. Egyet balról, egyet jobbról, majd a másik közeli – szintén teljes életes – lárván is láttam, hogy szegény szerencsétlen igényli a törődést. A második két támadásom így neki hagytam. A negyedik lárva meg húzzon sorszámot. Egyelőre az volt a célom, hogy a lehető legjobban lesebezzem a dögségeket, hogy a társaim ki tudják végezni őket. Igaz, kicsit gonosz húzás így rájuk nézve, mert van egy olyan sejtésem, hogy akik kivégzik őket... hát, hogy is fogalmazzak: kétlem, hogy rózsaillatú pixelek fogják beteríteni a "szerencsés" nyertest...


// két-két támadás (150/támadás) két teljes életes példányba, a halál/koronák a lángoló katana specére mennek (korona esetén +26 tűz alapú sebzés, magas láz, ideális esetén pixeles köhögés)
// vikinggyűrű spec miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t (50/200CSP, 0.7SP maradt)

// edit: 2*150+26=326 sebzés / lárva


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 20 2020, 16:36-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2020, 16:33

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s Holt Állatok Erdeje - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 2 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.