Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély I

+12
Simeon
Chancery
Leonard
The Gleam Eyes
Szophie
Chakna
Danee
Kayaba Akihiko
Rikomono
Strea
Hinari
Cardinal
16 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 22 2019, 12:35

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Jún. 27 2019, 22:01

Az első hullám elég könnyen lemegy és volt olyan sejtésem, hogyha nagyon akarnám a többibe se lenne túlságosan bonyolult dolgunk a többiekkel. Mindenesetre nem szólok semmit. Ahogy azonban megyünk folytatódik a jó kis dungeon harc hamarosan felbukkan a patkány ellentámadás. Alapjáraton nem sok vizet zavartak volna, de ahogy felkúsztak Chan-chan ruháján, ami miatt kénytelen volt villantani kicsit… azért egy kis köhintéssel el kellett rejtenem mosolyom. Persze troll vérem még most sem nyugodhat.
- Na szép! Már mióta a céhtársad vagyok nekem bezzeg nem engedsz bejutni a szentély alá. – mondom neki csipkelődve.
Nem mondom, hogy nem teljes mértékben volt kamu a dolog, de mivel a lány foglalt volt, eszembe sem volt rámozdulni a vezérasszonyomra.


// ha élne még egy patkány, azt lecsapom //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal10/8100Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Vas. Jún. 30 2019, 17:34


Simeon? Surprised
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Simeon Hétf. Júl. 01 2019, 22:24

Tengerszem azonnal közelebb húzódott a lányhoz, amint az a patkány annak ruhája alá ment és ő is várta, hogy mikor adódik alkalom ahhoz, hogy közbeavatkozzon. De nem volt rá szükség: a páros, vagyis hármas még azelőtt elintézte a maradékot, hogy Simeonék akárcsak megmozdulhattak volna.
- Szép volt! - lelkendezett a srác és már trappolt is volna fel a lépcsőn a következő szintre, amikoris újonnan bemutatott céhtársa valami érdekeset mondott - Szentély? Surprised - bámult a harcosra csillogó szemekkel és nem, nem vágta le az utalást - Van itt egy titkos szentély? Vagy a céhházban? Csapódó rácsokkal meg fáklyákkal meg kincsekkel és csontvázakkal? - jött bele egy szempillantás alatt és már nézte, merre is lehetne továbbmenni még. Talán van egy kandalló, ami mögött a titkos lépcső kezdődik, mint abban az öregbácsis küldetésben volt? Lehet a céhházban is van ilyesmi?
Ha hazaérnek, mindenképpen meg kell néznie!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal16717/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Csüt. Júl. 04 2019, 12:42


Nos, szentélyt azt épp nem találtok - kivéve, ha Chan is akarja, de azt kötve hiszem Rolling Eyes -, marad tehát a felfele vezető út. Elég magas a kastély, ami azt illeti, kell vagy két emeletet is mennetek, mire elállja az utatok valami. Egy naaagy valami. A póksárkány a plafonról ereszkedik alá és torlaszolja el a lépcsőt hatalmas méreteivel. Fogai közül nyál csorran ki és meg is marja Simeont, aki ha nem figyel, könnyen bucskázhat párat lefelé.

Simeon 13-at sebződik.

Vad Póksárkány - HP:140 | P:0

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:145 / S:158 / P:171, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 128, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 65, Pet sebzés 45, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.3 SP kiskörönként.)

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 81 páncél, 290/290 CSP
Chancery (45. szint): 305/305 HP, 26 páncél, 225/225 CSP
Simeon (32. szint): 150/150 HP, 64 páncél, 180/180 CSP

Határidő: július 11.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 04 2019, 14:57

Chancery elmosolyodik, furcsa, rá talán nem igazán jellemző módon. A tekintet, amit Eikire vet, kissé sunyi, ravaszkás, még talán alig láthatóan kacsint is egyet.
-Erről majd még beszélünk később. -kuncog. Persze esze ágába sincs engedni semmit, talán ő maga se tudja, mi is történik vele pontosan. Mikor a patkányok utolsója is eltűnik, kifújja magát és megváltozott, kissé anyásabb mosollyal Simeon felé fordul, még meg is borzolja kicsit a fiú haját, ha a polip engedi.
-Még én se tudom biztosan, mi van a céhházunk alatt, de egy szentély tényleg nem lepne meg. Ha viszont nincs, én benne vagyok, hogy építsünk egyet. Lassan úgyis lehet, hogy ideje lesz bővíteni a házat. -kuncog.
Felfelé talán elsősorban ez a téma, avagy ez gondolatainak fő középpontja. Álomkelő halad elől, és a második emeletre érve meg is torpan, mereven a plafont nézve. Nincs semmilyen különleges beállítása, csupán a programkódjának engedelmeskedik, hogy macska lévén valamennyire érzékeli, ha közelít a baj. És a póksárkány le is ereszkedik, aminek a láttán Chan kiegyenesedik és a szájára tapasztott kézzel próbálja az örömvisítását tompítani.
Mert hát pók is, sárkány is, és mindkettőt imádja.
-Jól van, bocsánat, én őbenne kicsit még gyönyörködök, de üssétek le nyugodtan <3 -kuncog. Álomkelő nem ilyen érzelmes, ő rohamoz, oda, majd akár a gepárd, megfordul és visszafelé is igyekszik elkapni karmaival ellenfelét. Chancery ezúttal nem támad, gyors vonalakkal próbálja egy jegyzetfüzetbe felrajzolni a póksárkány alakját. Dust vár egy kicsit, majd sivít egyet, mielőtt a magasból lecsapna kétszer a mobra, de azt is csak azért, mert meg merészelte harapni Simeont. Ezt követően a fiúhoz röppen, hogy bár picike és esetleg, legalább drukkoljon neki a földről való felkelésben.


Első két kocka Álom, második kettő Dust. Chan átment fangirl-be.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal2062/2100Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 04 2019, 14:57

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Júl. 04 2019, 19:33

Chan-chan úgy tűnik rossz emberrel húz újat. Őszinte leszek, azért meglepődtem, mikor szavait hallom, hisz jól tudom, hogy van partnere. Viszont ő neki is tudja, hogy én nem utasítok vissza egy női közeledést, pláne, ha ilyen kellemes partnerről van szó, mint Chan-chan. Tudnia kéne ennyi idő alatt, hogy én ezt a megjegyzést keringőfelkérésnek fogom venni.
- Szavadon foglak. – mondom hát ki végül és kacsintok rá egyet.
Persze, mikor haladnánk tovább már venném is kézbe a fegyverem, azonban ahogy lépek párat, egy hirtelen rendszerüzenet állít meg. Őszintén, eléggé meglepett ez a dolog, de ahogy leokézom és megnézem az üzenetet azért kénytelen kelletlen felnevetek.
- Kayaba, te aztán tudsz időzíteni. Hallod Chan-chan ezt figyeld, a keblecskéid szerencsét hoztak. – mutatom neki a panelt, mit nemrég kaptam.
A panel tartalma egy képesség megszerzése. Már egy ideje vártam már, mikor kapom meg végre az 5. képességemet, és úgy tűnik végre megkaptam azt. A képességleírás pedig vicces, de a kazamatákhoz vonz be. Bár vicces, hogy a Bolondok Aranya nevű képességre tettem szert, a hatás azért jóval nagyobb. A képesség megkönnyíti az aranyládák megtalálást, ez milyen jó már! Ha esetleg Chan-chan közelebb jött áttanulmányozni a dolgokat, akkor fél karral átkarolom nyakát és kicsit magamhoz húzom nevetve. Az eddig rosszkedvem az előző terem óta szinte elpárolgott és megint olyan voltam, mint rég. Hogy a helyzet, vagy a tény, hogy talán végre van lehetőségem olyan cuccost szerezni, ami megkönnyíti a dolgom… egyszerűen frissítő. Így hát várakozva indulok meg és az utolsó teremhez érve várom már a ritka leütését, mi hamarosan meg is történt Chanéknak hála.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal10/8100Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Simeon Szomb. Júl. 06 2019, 14:58

- Jó, jó! - ujjongott Simeon csillogó szemekkel - Majd kutassuk fel együtt, hátha van valami! Képzeld voltam egy küldetésen, ahol egy házban a kandalló mögöttről indult lefelé egy titkos lépcső és volt ott kincs meg soook sok csontváz és egy kürtöt kellett megfújni, hogy elmenjenek! - mesélte Chancerynek már a lépcsőn felfele. Tengerszem ellenben szótlanul ámde éberen figyelt és amikor Álomkelő megállt, ő is követte pettársa példáját. Csak nem tudta, merre nézzen.
- Ph-ph! - ijedt is meg egy kicsit, amikor a sárkánypók úgy eltalálta Simeont, hogy a fiú a meglepettségétől el is felejtette, melyik mondat közepén tartott éppen. De a mob nem sebzett sokat.
- Köszönöm, Dust - simogatta meg a főnixet szerettel - majd polipját is, aki erre rögtön vörös lett az irigységtől. Mire azonban a polip vissza tudta volna adni a sárkánynak, amit az gazdájának adott, márcsak az állat pixeljeivel találta szembe magát. Simeon nevetett és az ölébe vette a polipot:
- Majd legközelebb - mosolygott rá és ennyi már elég volt, hogy Tengerszem is megbékéljen kicsit. Hogy eközben céhtársaik mit beszélgettek, azt egyikük sem figyelte. A pókféleség eltűnt előlük, irány eggyel feljebb!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal16717/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Csüt. Júl. 11 2019, 13:02


Hát, a többiek nem várták meg, hogy Chan részleteiben is lerajzolja a mobot, de talán majd legközelebb. Mindenesetre innentől már tényleg csak két-három lépcsőforduló a kazamata vége, ami egy folytatás nélküli, nagyobb terembe torkollik. Négy buzogányos manó vár rátok, fegyverüket meglengetve sóznak rátok és igyekeznek kiütni, vissza a lépcsőkre.
Vajon a terem végében lévő ládát védik ennyire?

Eiki 2x8=16, Simeon és Chancery 8 sebzést szenvednek el.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:145 / S:158 / P:171, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.4 SP kiskörönként.)
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 128, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.2 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 65, Pet sebzés 45, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)

Buzogányos Manó #1-4: 50/50 hp, 10/10 páncél

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 65 páncél, 290/290 CSP
Chancery (45. szint): 305/305 HP, 18 páncél, 225/225 CSP
Simeon (32. szint): 150/150 HP, 56 páncél, 180/180 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 11 2019, 14:00

-Oh, nem csak ők, én hozok elsősorban szerencsét, drága. -nevet fel pajkos mosollyal, miközben folytatja a vázlatolást. Még miután a pók el is pixeleződött, amennyire még emlékszik rá, befejezi, majd elrakja, hogy majd később, odahaza kipótolja a részletekkel, no meg talán az Útmutató segítségével. Bólogatva és hümmögve hallgatja Simeon lelkes csacsogását is, majd miután eltette a füzetet, összecsapja a kezeit.
-Úgy hallottam Kokorótól, az egyik rendszeres könyvtárlátogatómtól, hogy az ő céhházukban is találtak egy titkos lépcsőt egyszer, aminek az alján csontvázsereggel kellett szembenézniük. Ki tudja, talán a mi egyik kandallónk mögött is lapul egy. Majd ha hazaérünk, körbenézhetünk, hát ha találunk valamit. Oksa? -mosolyog rá. Kételkedik ugyan benne, hogy pont hasonló kazamatára bukkannának, de tudja jól, hogy minden céhházban akadhat egy titkos küldetés, amit csak a tagok fedezhetnek fel és pucolhatnak ki különleges jutalmakért.
Egyszerre örül Simeon lelkesedésének és Eiki látszólag visszatért jókedvének is. A mob elpixeleződése után viszonozza az átkarolást, a másik karját pedig Simeon felé nyújtja, hogy jöjjön ő is, és folytassák az útjukat. Persze, így jóval nehezebb lépcsőt mászni, hisz nagy valószínűséggel úgy dűlöngélnek, mint a részegek, és ha veszélyesnek ítélné a dolgot, nevetve ki is bontakozik a fiúk karjaiból, még mielőtt azért buknák el a kazamatát, mert lebucskáznak és az eséstől vesztik el minden életpontjukat.
Az utolsó terem bejáratánál megáll, hátradobja a haját és félredönti a fejét. -Csak négy? Na, ha őket is kiütjük egy kör alatt, mindenki a vendégem egy italra. -igazítja meg a Kesztyűt. -Kérsz valamit, Álom?
~Köszönöm, nem, elleszünk. Legközelebb mehetnénk magasabb szintre? Ezen szétunom az agyam...~
Chancery keresztbe tett kezekkel, a lábával megtámasztva magát várja be a manók ütését, hogy megakadályozza a visszalökést, majd rögtön el is taszítja magától öklével a manót, hogy hagyja szépen békén.


/első két kocka én, második két kocka Álom, második két kocka Dust. Én és Dust elvagyunk a Manó 1-el, Álom pedig becélozná a 2-őt, majd ha pixel, a következőt :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal2062/2100Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 11 2019, 14:00

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Júl. 11 2019, 14:54

A fejemet csóválva nézek vezérasszonyomra és csak a szememet forgatom, ahogy Simeont húzza. Nem bánnám alapjáraton, hogy próbál neki kedveskedni, de a srác már kicsit így is eléggé hiperaktív, ha még tovább adja alá a lovat, talán három napig sem fog aludni, míg meg nem találja a levezető járatot, ami mivel nincs, így elég nehézkes lesz. Mindenesetre nem szólok közbe csak csóválom fejem. Chan átkarolt és Simeont is hívta és én igazából nem bántam, hogy így mentünk fel. Nem féltem, hogy leburulunk, ha meg mégis megdőlnének, egymagam képes lennék megtartani mindkettőjüket, így ez nem olyan vészes.
- Hagyjad csak. – legyintek a lány felé – Majd viszek neked egy italt kostolóba. Mindig te állsz mindent, most az én sorom jön. – mondom a lány felé – Simeon te meg vendégem vagy valamire. - veregetem hátba a fiút – Ha szükséged van bármire szólj.
Végül megforgatva kicsit a Falánkot én magam is akcióba lépek.


// 3 támadás, a full HP-sokat priorizálom, utolsónak hagyva a Chan által megsebzett dögöt //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal10/8100Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 11 2019, 14:54

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Simeon Kedd Júl. 16 2019, 17:37

- Csontvázsereget? - ámult el Simeon azonnal - Olyannal mi is találkoztunk már! - tette hozzá, de ahogy Chancery folytatta, a srác szeme úgy lett egyre csillogóbb: tényleg, fel fogják kutatni a céhház alatti részeket, együtt? - Ugye Dust is jön? - kérdezte.
- Ph-hhhh...
- Csak... a fény miatt - mentette Simeon a menthetőt és mosolygott rá először a polipjára, majd az idomárlányra - Oksa! - bólintott végül rá határozottan és lelkesen. A csoportos átkarolás láttán először egy kcscit megszeppent, de utána az előzőnél is lelkesebben lépett oda a felé nyújtott karhoz és fogadta azt el. Ha nem egy félhomályos lépcsőn lettek volna, lehet a könnyek is látszódtak volna a szeme sarkában.
- Kiütjük, bizony - bólogatott és ezúttal nem hagyta ám, hogy mindenki beelőzze, mint az előző körökben! Tengerszem még a harcos srác előtt odaugrott az egyikhez és megpróbálta jól kupáncsapni, csakhogy aztán idomárja könnyebben végezhessen a tántorgó manóval. Persze ha nem sikerült, úgy Eiki leütötte mindet, igazából ez már mindegy volt a párosnak: így, csapatban a céhével ők a legjobbak! Még csak meg sem kellett izzadni.
- Köszönöm - felelt udvariasan és boldogan a fiú a felajánlásra - Elmehetnénk valahova akár most! Kicsit megéheztünk a sok lépcsőtől - vallotta be a fiú és polipjára pillantott, aki hevesen bólogatott hozzá. Egy kis édesség neki bármikor belefért!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal16717/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 16 2019, 17:37

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 13 2019, 16:47


A kazamatát sikerrel kitisztítottátok, gratulálok hozzá! Elnézést a zárás késéséért.

Jutalmak:
1. hullám, Nincs láda
2. hullám, Nincs láda
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Energia Potion és Channak 3 db Kristálykő
Összesen: 51 Exp és 150 Arany

Zárnyitás:

Simeon (Zárnyitás: 2. szint): 1 db Bronzláda
150 arany és [T3] Olcsó Katyvasz Potion
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szer. Május 27 2020, 00:08


Szophie (48) - HP:195 | FK:91 | E:35 | I:126 | K:51 | Gy:102 | SK:9 | P:95 /epikus van/
Mirika (33) - HP:150 | F:53 | E:20 | I:50 | K:33 | GY:111 | S:51 | P:75 /epikus nincs/

Nyster. Mirika számára talán nosztalgikus lehet újra végigsétálni macskaköves utcáin, miközben a kastély felé igyekeztek. Apropó, kastély: nem, Szo, ez nem az a másik, de talán hasonlíthat belülről. Vajon pont emiatt, új dekorációs ötletekért jöttél ide? Esetleg csak Mirikának segíteni?
Lépjetek be és döntsétek el, hazsnáltok-e Észlelést.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Május 27 2020, 00:25


Szophie lustán ücsörgött a kastély előtt, a mező egy kifakult pontján, és várt. Úgy döntött, ez a mai nap lesz az egyik a kevés közül, amit harcra és fejlődésre fordít. Nem nagyon éhezte már az exp-t és fejlődést, de nem volt jobb dolga. Valójában soha nem volt semmilyen dolga. Az élete kezdett unalmas és fakó lenni. Valamit kezdenie kellett tehát magával.
Azzal tisztában volt, mennyire megfogyatkoztak az ezen a szinten mozgó játékosok, de arra nem számított, hogy a kastély ekkora népszerűtlenségnek örvend. Ásított egyet, Vezér pedig átfordult a másik oldalára. Feladni nem készült a várakozást. Otthon se tudott volna mást csinálni. Ehelyett inkább elővett egy teáscsészét, és rögtönzött partit tartott. Már az utolsó kortyokat szürcsölte, amikor a közelben feltűnt végre egy sziluett, ráadásul ismerős.
- Áhh, Miri! - integetett szélesen, és magához képest egészen őszinte mosoly tűnt fel az arcán. - Nincs kedvetek egy henteléshez? - bökött a háta mögött elterülő kastélyra. - Egyébként is olyan régen beszéltünk. Azt hittem, már sosem fogunk, miután... - Nem fejezte be a mondatot. Még ő maga sem tudta pontosan, mire is gondolt ezalatt. Csak annyit tudott, amennyit mindenki más, és akik tudták, azok közül is kevés volt, akik tényleg értették a jelentőségét: Mirika visszatért a játékba, egy sárkány oldalán, és azóta a JL céhét erősíti.

Észlelés bekapcsolva.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal12046/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Mirika Szer. Május 27 2020, 13:21

- Szophie-chan...? - szólaltam meg, miután az ismerős hang forrása felé fordultam, és megláttam a hevesen integető alakot - Szophie-chan! - kiáltottam vissza immár meggyőződve arról, hogy nem képzelődök, majd odaszaladtam a lányhoz és megöleltem.
- Jó téged látni :3 - örömködtem széles mosollyal az arcomon - Meg téged is, Vezér :3 - guggoltam le hozzá, és vakartam meg a farkas füle tövét. Ha szereti, ha nem.
- Hát, nem pont ezért jöttem erre, de miért is ne? - gondolkodtam el egy kicsit, de végül beleegyeztem, mert hát tök régen nem láttuk egymást, és jó lett volna kicsit beszélgetni. Meg fejlődni is, közben. Kellemeset a hasznossal. Közben árnyék vetült rám, mert megjelent mögöttem a nálam már méretesebb Momo is, aki kíváncsian bámulta meg a párost.
- Ő itt Momo :3 - mutattam be, mert azt hiszem ez még elmaradt. Találkoztunk mi már azóta egyáltalán, hogy visszajöttem? Annyi minden összefolyik néha, azt se tudom, hol áll a fejem...
- Uh, mi a helyzet veletek? :3 - kíváncsiskodtam én is, miközben elindultunk befelé. Itt is jó régen voltam már, ezért is voltam most itt. Hiányzott Nyster, szerettem volna újra felfedezni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal11225/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szer. Május 27 2020, 18:52


Végül beléptek. Beszélgetnétek még? Hát, azt egyelőre későbbre kell halasztani, ugyanis társaságotok akad: tizennyolc, zöld szem figyel fel rátok a sötétből. Talán Vezér szaga az, ami ennyire iiritálja a nagymacskákat? Mindenesetre Mirinek, ha odafigyel, még van esélye egy lövést elereszteni, mielőtt rátok támadhatnának - utána azonban kíméletlenül belétek vájják karmaikat.

Szophie 5x11=55, Mirika pedig 4x11=44 sebzést szenved el.

Vörös Csíkos Tigris#1-5: HP:70/70 (Szophie)
Vörös Csíkos Tigris#6-9: HP:70/70 (Mirika)

Mirika (Sebzés: 50, Pet sebzés 20, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 35, Pet sebzés 126, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.3 SP kiskörönként.)
9x Vörös Csíkos Tigris

Mirika (33. szint): 150/150 HP, 31 páncél, 165/165 CSP
Szophie (48. szint): 195/195 HP, 40 páncél, 255/255 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Május 27 2020, 19:06


Kicsit meglepődött az ölelésen, bár ő sem tudta volna megmondani, miért. Régebben teljesen természetes volt közöttük, hogy így üdvözölték egymást. A boss kapuja néha úgy nézett ki, mint egy ölelés találkozó.
Talán az volt a baj, hogy rengeteg idő eltelt azóta, emlékei megfakultak, és... Úgy tekintett arra az életére, mint ami csupán egy álomban létezett. Semmi sem volt valóságos többé, ami a börtön előtt volt, ez az ölelés azonban igen. Zavartan lehajtotta a fejét, és egy hajtincsét kezdte el piszkálni. Tiszta őrület viszontlátni egy lányt, akiről azt hitted, csak álom volt.
Vezér már találkozott a sárkánnyal, így csupán egy biccentéssel jelezte felé, hogy észrevette, máskülönben tartózkodó volt. Vagyis az lett volna, ha Miri nem támadja le őt is egy jó adag simogatással. Nem tudta eldönteni, hogy élvezze-e a kényeztetést, vagy rámorogjon. Végül hagyta magát, de a dolog végeztével amilyen gyorsan csak lehetett, odébb húzódzkodott. Nem fésülgetős kiskutya volt ő.
- Szia Momo - mosolygott rá Szophie petjénél sokkal barátságosabban a sárkányra, és odanyújtotta a kezét, hogy annak legyen alkalma megszagolni. A szagminta fontos, nem? Mindeközben olyan érzése volt, mintha már látta volna valahol az állatot. Simán lehet, hogy elsétált az orra előtt párszor a városban, és még csak észre sem vette, hogy Mirihez tartozik. Te jó ég, sokkal jobban oda kellene figyelnie az utcákon!
- Unalom unalom hátán - sóhajtott végül, miközben a kastély felé vették útjukat. - Egyszerűen nem találok többé semmit ebben a világban, ami igazán lefoglalna.
Nagyon kifejteni a gondolatait azonban nem tudta. Éppen csak kinyitotta a vasból készült, ormótlan méretű kaput, hirtelen megrohamozta őket egy adag tigris. Nem volt bosszús emiatt, hisz épp ezért jöttek. Vezér élénken vetette bele magát a harcba, hogy megmutassa újdonsült pet társának, ki itt a főnök; a sárkány azonban egy leheletnyivel erősebbnek bizonyult.
Kis lemaradással aztán Szophie is követte az állatokat, gyakorlott mozdulatokkal nyársalta fel az egyik tigrist, amíg már csak pixelei maradtak.

Vezér megöli #Tigris1,2-t, Szophie két csapásból #3-at.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal12046/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Mirika Szer. Május 27 2020, 19:30

Emlékszem, amikor megnyílt ez a kazamata, akkor a legveszélyesebb helyek közé tartozott, olyan magas szintű volt az akkori viszonyok között, hogy még áldozatai is voltak. Ahhoz képest én azt hiszem, sose jártam még itt, megelégedtem a kastély biztonságos részének bejárásával. Nos, most majd beleszagolhatok a pixelek áztatta levegőbe is. Ha már szagolgatás, Momo kicsit értetlenül bámulta meg Szophie-chan kinyújtott kezét, valószínűleg azért, mert nem volt benne semmi. Rendszerint akár én, akár mások nyújtják felé a kezüket, abban van valami csemege.
- Hát, gondolom nem lehet sok mindent csinálni, ha eléred az ötvenes szintet ^^" Engem is most elsősorban az motivál, hogy elérjem a front szintjét, látni akarom mi változott arra :3 - feleltem. Mondjuk kicsit érdekesebb sztorikat vártam ennél, de ha uncsi itt élni, akkor uncsi - Majd én feldobom a napjaidat :3 A bossok nehezek most? - érdeklődtem, mert hát meg se fordult a fejemben, hogy a lány esetleg elkerülné azokat a harcokat, főleg ha unatkozik.
Odabent aztán már egy kicsit komolyabbá váltam, hiszen a szörnyek megjelenésére akartam koncentrálni. Nem lett volna jó elszalasztani egy támadást, mert elbambulok, de így is majdnem sikerült.
- Micsoda fogadtatás - pislogtam kicsit a tigrisek mennyiségén, majd mielőtt elértek volna minket, már el is eresztettem egy nyilat, majd intettem Momónak, hogy a lövéseimet kövesse, mielőtt a körülöttünk ugráló nagymacskák újabb nyilakat kaptak volna az arcukba.


Első kocka az extra támadásom másfélszeres CSP-ért cserébe. A második sorban az első és a harmadik kocka az enyém, a második és a negyedik pedig Momo támadása. Én sorban meglövöm a 6-7-8-at, Momo pedig ha tudja, akkor lecsapja a sérülteket.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal11225/10500Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 27 2020, 19:30

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szer. Május 27 2020, 19:42


Úgy tűnik, viszonylag egyszerű dolgotok van a találatokkal, ugyanis amint a tigrisek közelebb érnek, nagy testükkel már nem nagyon tudnak kitérni a haparásaitok, csapásaitok, nyilaitok, karmolásaitok elől. Nem ám akkor, amikor még távol voltak! De ígyis eltűnt a nagyrésze, szóval csak így tovább.

Tigris #1,2,3,7,8 elpixeleződött.

Szophie és Mirika 2x11=22 sebzést szenvednek el.

Vörös Csíkos Tigris#4-5: HP:70/70 (Szophie)
Vörös Csíkos Tigris#6,9: HP:70/70 (Mirika)

Mirika (Sebzés: 50, Pet sebzés 20, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.5+0.5=3.0 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 35, Pet sebzés 126, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.3+0.3=2.6 SP kiskörönként.)
9x Vörös Csíkos Tigris

Mirika (33. szint): 150/150 HP, 9 páncél, 165/116 CSP
Szophie (48. szint): 195/195 HP, 18 páncél, 255/159 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 5 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.