Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély I

+12
Simeon
Chancery
Leonard
The Gleam Eyes
Szophie
Chakna
Danee
Kayaba Akihiko
Rikomono
Strea
Hinari
Cardinal
16 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 29 2016, 15:48

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Pént. Szept. 02 2016, 15:39


A macska-kutya után talán valami ezekhez hasonló kisállatot várnál, ám nyuszik vagy papagájok helyett most manók jönnek - összesen négy darab, nehéz buzogányokkal a kezükben. Ha eddig kongott a fejed az ütésektől, ezután hogy fog No

Riko -32

4x Rikomono (Sebzés: 60 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Buzogányos Manó

Rikomono (47. szint): 200/115 HP, 245/245 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rikomono Pént. Szept. 09 2016, 14:16

Koboldok! Ja nem, ezek nem... ezek... manók? Kár, hogy csak négyen vannak, simán lennék a Hófehérkéjük. Vagy az nem manó volt? Ehh, faszom se tudja már ezeket a hülye meséket, szerintem jobb lesz, ha egyszerűen kilapítom ezeket a lényeket, aztán besöpröm a jutalmakat és lelécelek. Ja, ez tűnt a legoptimálisabb megoldásnak, főleg hogy a buzogányaik kurva idegesítőek voltak, kiszámíthatatlan meg minden. Nem vagyok otthon ezekben a típusú fegyverekben, meg az ellenük való harcban, de azért megpróbáltam kiütni a kezéből az egyiknek, úgy is, hogy sok hatása nem lesz, de a lulz kedvéért miért ne? Ezek nekem nem voltak ellenfelek Rolling Eyes

Legyakom őket, ha nem dobok négynél több egyest, illetve az egyiknek megpróbálom kiütni a kezéből a buzogányt, csak mert Razz
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 09 2016, 14:16

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Kedd Szept. 13 2016, 18:19


A kazamatát sikeresen végigvitted, így lezárom a játékot.
Jutalmad 69 exp és 3 bronzláda, amikben összesen 450 aranyat, 2 Szerencsés Ritmus Potiont, 1 Energia Potiont és 3 Kristálykövet találsz.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 28 2018, 15:51


Chakna (21) - HP:90 | F:40 | E:17 | I:47 | K:18 | GY:31 | S:20 | P:65
Danee (40) - HP:200 | F:60 | E:95 | K:60 | GY:81 | S:60 | P:210
Szophie (43) - HP:175 | F:95 | E:13 | I:96 | K:37 | GY:79 | S:8 | P:55

Érkezzetek meg és jelezzétek, hogy használtok-e Észlelést ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Danee Csüt. Nov. 29 2018, 18:33

Jó mókának tűnt újra kazamatázni menni, de most nem akartam bevárni a céhtársakat, kitudja mikorra lett volna újra szabad időpontjuk, inkább rábíztam a véletlenre, és kitettem egy hirdetést a Kezdetek Városának főtéri hirdetőfelára.
Azon is annyi volt, hogy, max 3fős partiba keresek két szobatársnak való lányt.
Ha szépek és okosak is egyben akkor nem állnak szóba velem,
akkor tárt karokkal várom őket egy kazamatás huncutságra, az ...
Na ezen kellett kicsi gondolkodnom, végül a kastély név jól csengett, bejelöltem hát
az Obszidián kastélyt.
Őszintén? Fogalmam sem volt, hogy az hol van, szintben jónak tűnt, de úgy kellett utánakérdezgetnem,
hogy megtudjam, hogy Nysterben áll.
Ja, hogy ez az a kastély? De hát ott már jártam!
Megnéztem újra a földszintet, meg a kiállítást, aztán letáboroztam a bejáratnál.
A bográcsban kisadag gulyás-levesre emlékeztető valami rotyogott. Mellette egy tábla:
Kazamata party itt. Danee.
Ha megérkeznek a lányok, akkor lesétálhatunk beszélgetés közben a kazamatához is.

Fogok használni Észlelést (3).

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chakna Csüt. Nov. 29 2018, 22:28

Nem volt kérdés... Amikor megláttam a hirdetést a kezdetek városában. A körítés nem érdekelt, ha tudtam azonnal írtam a hirdetés feladójának, hogy ott leszek.
Gondolkodtam rajta egy keveset, hogy vajon akarok-e bármiféle tárgyat vinni magammal, ami segíthet, de végül úgy határoztam, hogy nem. Nem adnának reális képet róla, hogy mennyit haladtam, úgyhogy az inventorymban pihenő néhány tárgyon kívül nem vittm magammal semmit. Legrosszabb esetben kiteleportálok majd a kazamatából. Persze, a társamért lehet aggódni kellene, de úgy voltam vele, hogy aki ilyen hirdetést ad fel, azt talán nem kell féltenem, hogy ott marad vészhelyzetben...
Nem sokat tanakodtam, de ne mis siettem. Kényelmes tempóban megkerestem a térképemen a kijelölt helyet, és a legrövidebb úton oda teleportáltam.
Íjammal a vállamon sétáltam a kastélyhoz, ahol egy ismerős lovag fogadott.
- Szervusz Danee - biccentettem, és érdeklődve pislogtam a bogrács felé. Érdekes elgondolás kazamatára készülve bográcsozni, de be kell vallanom, nem rossz hangulatot adni az indulásnak. - Örülök, hogy újra látlak - ... épségben. Az ő neve nem volt azoké között, akikét rendszeresen figyeltem  a monument of life-on, de ettől függetéenül valahogy tényleg örömmel töltött el, hogy ismerős arcokat láthatok... Hogy nem esett mindenki a rendszer áldozatául.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 03 2018, 18:52


Amint megláttam a hirdetést, rögvest ugrottam is a jelentkezés gombra, annak ellenére, hogy még azt sem néztem meg, kihez fogok becsatlakozni. Az volt az igazság, hogy én magam is társakra vágytam egy kazamatához, de nem tudtam, kihez és hogyan fordulhatnék. Megjegyeztem magamnak, hogy ha máshogy nem megy, akkor egy cetli segítségével is toborozhatok társakat magamnak, majd elküldtem az üzenetet. Csak ekkor tűnt fel, hogy a választott személy neve nem más, mint Danee. Hosszú másodpercekig csak pislogtam rá, de végül úgy döntöttem, nem foglalkozok a dologgal. Reméltem, hogy a legutóbbi kis jelenetemet nem sínylette meg a viszonyunk, akármilyen is legyen az éppen. Előtte volt egy jól elsült találkozásunk már, és én azóta őszinte nyíltsággal viseltettem a férfi iránt. Nem foglalkoztatott hát a téma többet, és a megadott időpontban meg is jelentem a megfelelő helyen, habár kicsit késve. Ott aztán még egy ismerősbe botlottam, de sajnos a leány nevére már nem emlékeztem, csak arra az elromlott wc csészére, amely annak idején összehozott minket. Illedelmes mosollyal arcomon köszöntem nekik, és kicsit félszegen ácsorogtam mellettük, meg- meglesve, mi is készül ott a bográcsban. Az észlelésem automatikusan be volt kapcsolva, hiszen védett övezeten kívül vezetett erre az utam, és arra vártam, hogy bemenjünk. Mindeközben megnéztem a csapatunk listájában, hogy is hívják a lányt; Chakna. Megfogadtam magamban, hogy most már nem fogom elfelejteni többé.
Vezér mindeközben úgy tűnt, a kelleténél nagyobb érdeklődést mutatott a sülő hús iránt. Orrával komolyan szimatolni kezdte a bográcsot, majd mancsát az oldalának érintette - nagy hiba volt. Habár fájdalom nincs a játékban, a programozása mégis feljajdult a kellemetlen forróságtól, aminek következményeként hirtelen feldöntötte a lábast, annak tartalma pedig a földre ömlött. Mielőtt még elpixeleződött volna az egész, a farkas gyorsan ott termett mellette, és elkezdte megenni. Nesze neked farkaséhség.

_________________
Obszidián Kastély I - Page 2 0510Obszidián Kastély I - Page 2 1110Obszidián Kastély I - Page 2 0310
Obszidián Kastély I - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 10 2018, 20:49


Vezérnek nem sok ideje marad, amíg az étel el nem pixeleződik, utána viszont talán már beléptek a kastélyba, ahol kellemes félhomály és csönd fogad titeket. Egy alig öt perc séta után pedig meg is érkeznek első áldozataitok: 6db Zombikutya morog rátok, kettesével ugorva neki a csapatnak.
Vezért úgy tűnik különösen nem kedvelik, fogaikat mutogatba kapnak feléje és próbálják elkeríteni a többiektől.

Szophie, Danee, Chakna 12-12 sebzés.

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 96, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.5 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 55, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Zombikutya


Danee (40. szint): 200/200 HP, 210-12=198 páncél, 300/300 CSP
Szophie (43. szint): 175/175 HP, 55-12=43 páncél, 185/185 CSP
Chakna (21. szint): 90/90 HP, 65-12=53 páncél, 90/90 CSP


Sorry a késésrt, máskor nyugodtan szóljatok, ha pár napon belül nem írok!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Danee Szer. Dec. 12 2018, 17:27

Kevergetés közben elővettem az 1000 kérdés 1000 válasz című kiskönyvemet, mely a "Hogyan ne legyünk seggfejek" alcímet viselte.
A sokadik oldal olvasása közben lányos csicsergés csapta meg a fülemet
- Szervusz Chakna - néztem fel a vendégemre, s félretettem a könyvet, felálltam, leporolva magam és követtem a tekintetét
- Oh, igen, kísérleteztem egy kicsit a hazai ízekkel, azt hiszem már kész van, csak hűlnie kell
- Én is örülök, hogy láthatlak, jól megy a sorod? -
lehajoltam a bográcshoz és a fakanálról megkóstoltam, mit sikerült alkotnom
- Megkínálhatlak? - szedtem a választ meg sem várva. Úgy voltam vele, hogy ha nem szeretne kísérleti nyúl lenni, akkor én biztos megeszem

Szóval így tányérral a kézben nézek Chakna kisasszonyra, amikor ...
- Oh, minő meglepetés, Szophie! És persze Vezér! - igyekeztem valami mosolyfélét mutatni a külvilág felé, de a boss előtti jelenet után, aminek kiváltója voltam, nem igazán tudtam hányadán állunk.
- Izé, örülök, hogy éppen veletek indulhatok neki a kazamatának! És bocsi a múltkoriért - küldtem ki mindkét lánynak a parti meghívót
- Ami azt illeti ... - kezdtem volna bele, de Vezér úgy döntött kiszolgálja magát, csak elszámította magát - eh, hehe, mindegy, amúgy sem sikerült túl jóra
- Jó étvágyat Vezér!
- Szóval -
néztem újra az idomár lányra - nem tudtam, hogy te meg Tachi, úgy értem, most sem igazán vagyok benne biztos, hogy miről is van szó, de ha jól rakom össze a dolgokat és Tachi az a Makoto, akiről beszéltél...
Mit is mondjak, hogy is mondjam, egyáltalán jól gondolom, amit gondolok? Mindjárt kiderül, hogy egészen más valaki és ... de ...
- Nos, ... elnézésedet kérem, amiért olyan otromba módon, és tapintatlanul viselkedtem

Megvártam mi kerekedik ki ebből s csak ha már látom jelét, hogy indulhatunk, akkor szerelkeztem fel és vezettem le őket a kazamatákba. Ahol szinte rögtön zombivá aszott kutyafélék célpontjává váltunk. Lecsaptam kétszer is, majd látva, hogy kettejük közül Szophie páncélja sérült nagyobb arányban, a pajzsommal őt igyekeztem megvédeni

2 támadás: 1-1 a Zombikutyákra és a pajzs Szophiet védi

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 12 2018, 17:27

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 12 2018, 18:51


Habár megpróbáltam kerülni a témát, tudtam, úgyis szóba fog kerülni valamikor. Arra viszont nem számítottam, hogy ennyire hamar ki fogja bökni a lovag, méghozzá éppen a másik lány előtt. Nem mintha bármiféle takargatnivalóm lett volna. Mélyet sóhajtottam, és szomorúan Daneera mosolyogtam.
- Nem tudhattad. - ráztam meg a fejem, miközben emlékeimben kotortam. Nem rémlett, mikor csatlakozott Danee a bossolásokhoz, és nem volt róla tudomásom, hogy bármikor is láthatott minket együtt. Habár két évig tartott a kapcsolatunk, akkoriban Danee még nem képezte az ismertségi körömet. Nem hibáztathattam érte, ha szándékán kívül megbántott. A következtetései közel helytállóak voltak, persze nem is számíthattam másra, a legutóbbi kirohanásom után.
- Sajnálom, Makoto említése elég fájó pont számomra. - ráztam meg a fejemet. A név kiejtése már önmagában nehézséget okozott, hangom is jól hallhatóan megremegett.
- Nem akartam úgy viselkedni, és problémát okozni. Remélem, nem haragudtatok meg rám. - szabadkoztam mindenek előtt, kicsit rémesen éreztem magamat az akkori viselkedésem miatt. Nem akartam, hogy így ismerjenek meg az új emberek. Amíg nem voltam itt, jócskán kicserélődtek a boss tagok, és tudtam, így nem számíthatok a maradéktalan szimpátiájukra, mivelhogy nem is ismertek. Ezek után még egy vallomással tartoztam a fiúnak, a tisztánlátás végett, hiszen ő is csupán találgatott, és ezt ki is fejezte. Igyekeztem gyorsan túl esni a részleteken, nehogy ezzel untassam harmadik társunkat.
- Igazából.. a férjem volt. - voltaképp ez volt a leggyorsabb módja annak, hogy tisztázzam a szituációt. Elszorult a torkom, ahogy kiejtettem a szót, kezem automatikusan üres gyűrűsujjamra vándorolt. Leszegtem fejemet, és előrerohantam a kazamatában. Ennek következményeként betámadott pár szörny, de nem érdekelt. Összeszorított fogakkal támadtam rájuk, Vezér pedig követett. Őt nem nagyon kellett noszogatni, hogy a dögökre vesse magát.

_________________
Obszidián Kastély I - Page 2 0510Obszidián Kastély I - Page 2 1110Obszidián Kastély I - Page 2 0310
Obszidián Kastély I - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chakna Szer. Dec. 12 2018, 19:34

Meg tudtam érteni… A kísérletezgetés valamelyest fel tudja dobni az állandó mobokkal vívott harcok közötti időt.
- Jobbat idebent nem is kívánhatnék - válaszoltam a kérdésére mosolytalanul. Meggyőződésem, hogy kevés embert találnék Aincardban akinek jobb sorsa van mint ami nekem jutott… Úgy tűnik ez egy ilyen hely… Remélem te sem szenvedsz hiányt semiben - teszem hozzá , nem teljesen puszta  udvariasságból, hanem őszinte érdeklődéssel.
Nem utasítom vissza Danee udvariasságát, bár be kell vallanom, hogy még nem kóstoltam a bográcshoz rotyogóhoz hasonló ételt.
- Köszönöm a kedvességedet - biccentek, halvány mosolyt erőltetve az arcomra.
Éppen át tudom venni tőle a tányért, amikor újabb ismerős érkezett, Szophie, akivel egy elég… különös délutánt tölhettünk együtt. Vezér ezúttal nem ember alakban érkezett.
Barátságosan biccentettem feléjük, hiszen Danee gyorsan magához ragadta a szót.
Először kicsit értetlenül hallgattam a bocsánatkérést, de lassan mégiscsak összeállt a kép. Már azon felül, hogy Makoto említésére megremegett a tányér a kezemben… Nem nekem szólt, hanem Szophienak. Hiába próbáltam megálljt parancsolni a gondolataimnak, azok máris  körülötte kezdtek forogni… Nem, nem lenne igaz, hogy megdöbbentett egy újabb lány, aki  része volt az életének… Bár nem tudtam sokat róla, annyire megismertem, hogy tudatában legyek: sok nő kapott helyet az életében.
Mereven tanulmányozva a kezemben szorongatott tányér tartalmát némán fohászkodtam, hogy ne folytassák, tudják le a témát, és többet ne beszéljünk róla.  Az eddiginél is kicsivel komorabb árnyalatot öltött az arckifejezésem.
A kérésem nem talált meghallgatásra. A lány, bizonyára jó okkal, magyarázatba is kezdett…  Az első, ami megütötte a fülemet, a név volt, amit használt. Ugyan biztos nem lehettem benne, de úgy hittem, hogy az, hogy ezen a néven emlegeti, azt jelenti, hogy  nem csupán futó kaland volt kettőjük között. Újra megpróbáltam máshova kényszeríteni a gondolataimat, de hiába.
A megdöbbenést az utolsó kijelentés okozta. Ha eddig nem lehettem benne biztos, ezután teljesen biztos volt, hogy komoly kötelék volt közöttük… Nekem Makoto egyáltalán nem beszélt róla… Arról sem, hogy volt felesége… A tányér fölött lopva a lányra bámultam. A látvány elég volt, hogy egy addig ismeretlen érzés keveredjen a gondolataimba: Láttam rajta… Nem voltam egyedül a gyásszal.
Önző voltam… Nem mondtam semmit… Majdhogynem úgy tettem, mintha alig értenék valamit a helyzetből… Odamehettem volna, hogy  támogatást nyújtsak neki… Mondhattam volna, hogy megértem a fájdalmát… De nem tettem. Nem tettem, mert nem voltam képes tovább fűzni ebbe az irányba a beszélgetést… Nem voltam képes arra, amit Szophie megtett: Kimondani Makoto nevét, és beszélni róla…

Némán sétáltam utánuk a kazamatába, ami végre háttérbe száműzte Makotot a gondolataimban.  Mire utolértem őket, ránk támadtak a síron túli kutyák. Felhúztam az íjamat, és nem is gondolkodva elengedtem egy nyilat a Szophiet támadó egyik kutyára.

//Támadás az egyik zombikutyára.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 12 2018, 19:34

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 18 2018, 18:19


Danee második támadása sajnos nem talált, de még ígyis sikerült megszabadulnotok a kutyák felétől. A maradék kettő teljes életes morogva-, a Chakna által sebzett pedig vicsorogva veti rátok magát...

Danee -6, Chakna -12

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 96, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.5 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 55, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
3x Zombikutya


Zombikutya #1-5: 80/80 hp
Zombikutya #6: 80/25 hp

Danee (40. szint): 200/200 HP, 192 páncél, 300/220 CSP --> 3.2 SP
Szophie (43. szint): 175/175 HP, 43 páncél, 185/99 CSP --> 3 SP
Chakna (21. szint): 90/90 HP, 41 páncél, 90/69 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Danee Szer. Dec. 19 2018, 21:36

- Nem tűnsz túl boldognak...
- Jól sejtem, hogy ez inkább volt szarkasztikus volt? -
kérdeztem Chaknát.
Bár tudom magamról, hogy szinte sose mosolygok, maximum, ha vicceset hallok, látok, csak már annyira megszoktam, hogy a világ körülöttem sokkal normálisabb, mint én a morgós zordságom.
Szóval alapvetően azt feltételeztem mindenkiről, hogyha nem őszinte a mosolya, akkor ott valami probléma van.
- Jó étvágyat hozzá, csak vigyázz vele, mert még forró!

Aztán megjött a másik útitárs is, már ha Vezért külön nem számítom.
Nem szeretek kertelni, mert ha nem kezdek bele rögtön, akkor csak húzzuk, halasztjuk a dolgot és a végén már azért sem kerül szóba, mert túl kínossá válik az egész téma. Jobb túlesni rajta gyorsan.
És mellesleg nagyon kíváncsi voltam, hogy e között a két "különleges" lélek között tényleg szövődött-e valami románc, vagy akárcsak amolyan barátság extrákkal...
Szóval tényleg volt köztük valami!
- Hátööö, akkor nem kérdezem meg, hogy mégis mennyire ismertétek egymást...
- Chakna, te amúgy vágod, kiről van szó? Lovag kaszt és vörös indikátor, nem túl gyakori együttállás
- Rá se ránts, Szo, felzaklatott a dolog, inkább leléptél, ez nem egy kötelező dolog, és nem harc közben tűntél el, úgyhogy igazából nem volt ebből semmi gond. Oziriszt nem értettem, úgy adta elő, mintha a világvége történt volna, Hinari is lecseszett, részben igaza volt, részben nem, de mi bementünk, a többség, akik ott maradtak. Amint feléledt a boss, engem ki is ütött, de élek.

Persze csak a burok miatt. Pedig mások mindig dobálom fel a pajzs kristályokat, most eszembe se jutott, hogy érdemes lenne, pedig akkor jó eséllyel túléltem volna azt a csapást
- A férjed? Hogyhogy a férjed? Ő nem éppen férj típus, ha érted, mire gondolok...
Közben a kutyák elég izgágán táncoltak, rájuk fért volna egy fertőtlenítés és egy hosszabb pihenő, de inkább kiosztottam 3 szúrás-vágást mindegyik felé.

3x 1-1 támadás a zombikutyákra

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 19 2018, 21:36

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 19 2018, 23:11

- Nem tudom, mit tett Ozirisz és Hinari, de minden bizonnyal miattam történt. Nagyon sajnálom. - hajoltam meg előtte bűnbánóan, és tényleg úgy is gondoltam a dolgot. Szörnyen éreztem magam a történtekért, na nem mintha egyébként nem lettem volna már így is padlón.
A helyzet ellenére felkuncogtam szavain, habár nem őszintén, és nem szívből jövően. Inkább amolyan szomorkás mosoly terült el az arcomon, mégis, magamhoz képest egészen játékosan tettem hozzá:
- Hidd el, én tudom a legjobban - ráemeltem a tekintetemet a lovagra. - Majd egyszer elmesélem, ha gondolod. De ez már nem mostanában volt - megráztam a fejem, mint aki el akarja hessegetni a rossz gondolatokat. - Hosszú időre a börtönbe kerültem, és csak nemrég jutottam ki. Szóval érthető, ha senki sem tudott róla. Talán így már nem is számít az egész. - lehorgasztottam a fejemet. Nem számít, csak nekem. Még most is, ennyi idő után is. Nem tudok menekülni a szerelemmel átitatott hálójából. Mindig is elveszett voltam, amióta meghaltak a szüleim, soha nem találtam a helyemet, soha nem volt családom. Vele végre adott volt a lehetőség, hogy úgy éljünk együtt, mint egy egész. Ott volt, a tenyerembe hullott, én pedig elmenekültem a saját érzelmeim okozta zűrzavar miatt. Elhagytam azt, aki a legfontosabb, csupán azért, mert képtelen voltam megküzdeni saját démonaimmal. Most már soha nem csinálhatom vissza, amit elbaltáztam. Nem akartam belegondolni, a fiú vajon milyen érzelmekkel viseltetett az eltűnésem iránt. Abból, amit a találkozásunkkor láttam, és amit Hinari mesélt, nagyobb felfordulást hagytam magam után, mint én arra számítottam. Ebből is látszik, mennyire alábecsültem a saját fontosságomat. Azért futottam el, mert értéktelennek tartottam magamat. És azért bántottam meg másokat, mert számítottam nekik.
- Na de elég ebből a témából. - ütöttem össze tenyereimet. - A mobok nem irtják ki magukat. - rápislantottam mindeközben Chaknára is. Nem úgy festett, mint aki túlságosan élvezi a beszédtémát. Persze ezen nem csodálkozhattam, bár az arcán játszó szomorúság teljesen összezavart. Látszott rajta, hogy rossz passzban van.
- Gyere, koncentráljunk inkább a harcra. - fogtam meg a kezét, és szorítottam meg barátságosan, majd rámosolyogtam. Ha nem húzódott el, egészen a mobok érkezéséig kézen fogva sétáltunk.

(Támadunk.)

_________________
Obszidián Kastély I - Page 2 0510Obszidián Kastély I - Page 2 1110Obszidián Kastély I - Page 2 0310
Obszidián Kastély I - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chakna Csüt. Dec. 20 2018, 00:01

Azt hiszem nem kell különösebben nagy nyomozóképesség, hogy erre rájöjjön…
- Csak… Kicsit sok minden történt - próbálom rövidrezárni a témát. Túl sok minden. De tényleg meggyőződésem, hogy Aincardban kevés olyan ember van, aki nem mondhatná el magáról ugyanezt, vagy akár többet is. Én egyszerűen csak próbálom folytatni az életemet, és nem beszélni róla. Úgy nem jár állandóan ezen az agyam… Talán…
- Köszönöm - hálálkodom ismét. Óvatosan kóstolok bele a levesbe, ami jólesően felmelegít kicsit.
Úgy fest hiába reménykedtem… Ez a téma tovább folytatódik mint szeretném… Ráadásul nem is tudok egyszerűen kimaradni belőle. Danee nekem szegezi a kérdést… Kiesik a tányér a kezemből. Reflexből lehajolok összeszedni a darabokat, miközben kissé hadarva rávágom, csak hogy ne kérdezzenek többet
- Nem. - majd a tányér után maradt pixeleket markolva, zavartan, fel sem nézve helyesbítek. - Csak hallottam róla. - Így nem kell úgy érznie egyiküknek sem, hogy szükségem van rá, hogy elmagyarázzák ki volt…
A figyelmemet erőnek erejével is odakötöttem ahhoz az apró momentumhoz, amit Danee ezután említett. A legutóbbi bosson, amit történetesen tudom, hogy Eiki vezényelt le, történt valami… Azon túl, hogy Danee, aki ránézésre nem egy gyengének mondható játékos, majdnem ott maradt… És ez megtörténhet a következőn, akár Eikivel, akár akárki mással… És nem tehetek semmit, hiszen a közelében sem vagyok még a boss szintjének… Ha eddig gondolkodtam is volna rajta, hogy mégsem megyek most be kazamatázni… Ekkor meggondoltam magam. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ezt a lehetőséget az exp szerzésre veszni hagyjam csak mert kényelmesebb lenne elsétálni…
A megjegyzésre fájdalmasan összerándult az arcom. Egyet kellett értenem Szophieval. Én is megtapasztaltam rövid ismerettségünk alatt, hogy Makoto nem az a fajta, aki elviseli az kötelékeket…
Szophie szavait hallva megfogalmazódott bennem, hogy a fiú sokkal jobban értett engem, mint gondoltam volna… Vajon hogy tudta elviselni a tudatot, hogy az a lány, akit feleségül vett börtönben van… Még nem halott, de bármelyik percen megtörténhet, hogy meghal, és nem tehet semmit… Én nem sokáig voltam ebben a tehetetlen helyzetben, de majdnem belerokkantam… majdnem…
Ha nem tette volna meg Szophie, akkor én nem bírtam volna tovább, és kértem volna, hogy csak… hagyjuk ezt a témát…
Amit viszont utána tett a lány, az meglepett.  A kezemet megfogva hívott maga után. Nem húzodtam el. Helyette közelebb léptem, és átöleltem a másik karommal. Nem tudtam tovább csendben maradni… A fülébe súgtam
- Sajnálom… - Csak ennyit, semmi többet. Lehet nem fogja érteni… lehet félre fogja érteni… De ebben az egyetlen szóban voltam képes neki is jelezni, hogy osztozom a gyászában… És bár elég gyenge a próbálkozás ehhez, de támogatást is kifejezni.

A mobok érkezése kifejezetten jót tett… Sikerült a nyilaimon keresztül levezetem a rövid beszélgetés alatt felhalmozódott feszültség egy részét.


//Ha maradt még kutya, támadom.


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 20 2018, 00:08-kor.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 20 2018, 00:01

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 20 2018, 21:38


A kutyákat komolyabb fertőződés nélkül leütöttétek - vagy legalábbis most így hiszitek Twisted Evil -, mehettek tehát tovább. A kastély viszonylag magas, sok lépcsőt kell mászni, ám egyszerrecsak meglátjátok a fényt a kanyar végén. Ennyivel megúsztátok volna és máris a tetőn lennétek? Ha közelebb mentek, sajnos rájöhettek, hogy még korántsem: csupán Fénylő Menyétek állják el az utat és karmolnak meg, a területüket - és a ládát - védve.

Chakna 20-at, Danee (mivel Szophiet is védi) 30-at sérül.

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 96, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 9, Távolsági sebzés: 56, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.2 SP kiskörönként.)
5x Fénylő Menyét

Danee (40. szint): 200/200 HP, 162 páncél, 300/300 CSP
Szophie (43. szint): 175/175 HP, 43 páncél, 185/185 CSP
Chakna (21. szint): 90/90 HP, 21 páncél, 90/90 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Danee Kedd Dec. 25 2018, 16:06

Chakna elég gyászos hangulatban volt, Sophie nem rég tudta meg, hogy a kedves "férje" finoman szólva kikerült a játékból, és itt álltam én tanácstalanul harmadikként, igaz nekem semmi újat nem hozott az elmúlt időszak, amiért újfent búsulnom kéne.
Just the same old sh*t.
És ha most egy kanapén ülnénk búval baszottan, különösebb cél nélkül, akkor bizonyára feladatomnak érezném, hogy elfeledtessem velük minden bánatukat, jobb kedvre derítsem őket, valami vidám történettel, vagy egyszerű bohóckodással
- Igen, a börtönt már említetted, és hogy be kellett kerülnöd oda, de legutóbb nem részletezted mi okból ... - néztem rá kérdőn, hogy esetleg most van-e kedve effélékről kitárulkozni, de ahogy látom, erre vajmi kevés esély van. És talán az én szempontomból nem is játszott a dolog különösebben nagy szerepet.
- Nem, azok tényleg nem fogják kiirtani magukat - értettem egyet Szophieval, és rögtön le is csaptam a zombikutyákra, hogy ne csak a szám járjon feleslegesen. Egyébiránt félő volt, hogy valami nyavalyát is elkapunk tőlük, ha páncél alá jutnak a harapásaik, és azt nem szerettem volna megvárni, se nem megtudni, hogy miféle kórságot hordoznak.
Azt viszont örömmel láttam, hogy Szophie nem teljesen közömbös Chaknával szemben, és mintha felvidítani igyekezett volna azzal a kézfogással. Vagy ez egy gyönyörű barátság kezdete lett volna?

A lépcső lett az új ellenség és nem győztem magam alá gyűrni őket, annak reményében, hogy elvezetnek valami nagy és dicsőséges tett felé, de legalább is vár ránk valamiféle jutalom legfölül, a tetőn.
Már látni véltem a fényt, a lépcsősor végén, amikor...

Suddenly Menyétek!  Shocked
Haraptak keményen a kis dögök, én meg lendületből s legalább annyira reflexből vágtam közéjük, majd változtatva az eddigi taktikán, inkább Chanknát igyekeztem a pajzsommal védeni

3x1 támadás 1-1 menyétre, a pajzzsal immáron Chaknát védem

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 25 2018, 16:06

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Jan. 16 2019, 11:09


Hát igen, nem volt meglepő, hogy Danee egyenesen egy adag fénylő menyétbe rohant az előbb említett fénylő kincseskamra helyett, de hát ez várható volt egy kazamatában. Szophie arcára lágy mosoly került, ahogy a jelenetet figyelte, és előresietett a lovagfiú mellé. Akrobatikáját felhasználva kecsesen ugrott az átkozott bestiákhoz, és egy csinos kis vágással jutalmazta őket, miközben Vezér, a hófehér farkas kevésbé kecsesen, de annál inkább vérszomjasan, marcangolni kezdte őket éles hófehér fogaival. Szo szívesen rászólt volna, hogy "Fuj, köpd ki!", mert az igazat megvallva elég túlviláginak néztek ki, de természetesen tisztában volt vele, hogy semmi baj nem érheti az állatkáját, lévén, az csupán egy program, ahogy maguk a menyétek is.
Közben visszatért a fiú mellé, és örült, hogy új vizekre eveztek a témakörben, mert ami azt illeti, a börtönről sokkal szívesebben társalgott. Nem volt nagy titok, az a helyzet, hogy mit művelt magával, és ennyi idő távlatából már nem is borzongott meg az emlékek hatására. Annyira. Nem akkor, ha csak felszínesen gondolt vissza arra az időszakra, és nem elevenítette fel a szörnyűségeket. Szóval készségesen válaszolt a fiú feltett kérdésére, bár egy kicsit megkésve a támadássorozat miatt.
- Magam alatt voltam - vont vállat lazán. - Depresszióba zuhantam, senki sem segített, és kerestem egy megoldást, hogy.. kivonjam magam. Szóval elintéztem, hogy börtönbe küldjenek - magyarázta, mintha csak semmiség volna az egész. Végső soron, azok fényében, amik azóta történtek, ez mára már mind semmiség volt. Szinte arra sem emlékezett, mi miatt volt depressziós, halványan rémlett ugyan Zu, és még sok más esemény, de azok mára már csak egy letűnt múlt emlékeinek maradványaivá avanzsálódtak. Két ember maradt meg azokból az időszakokból emlékeiben, két ember, akik miatt megbánta döntését. Akiket nem akart magára hagyni, mégis megtette. A többi? Azok nem számítottak. Teljesen tiszta lapot kezdett, amikor kilépett, és ez a Daneeval való kapcsolatára is igaz volt, ami egészen szépen, már-már idillien indult azon a havas délutánon. Aztán ott volt Chakna, akivel jót dumáltak egy adag sütemény mellett a wc-s incidens után. Igen, szép lassan ebben az életében is gyűjtögetni kezdte az emlékeket és élményeket, és ennek örült. Annak is, hogy most itt lehet velük. Arcára halovány mosoly költözött, ahogy rájuk nézett.

(2x támad Vezér is és Szo is.)

_________________
Obszidián Kastély I - Page 2 0510Obszidián Kastély I - Page 2 1110Obszidián Kastély I - Page 2 0310
Obszidián Kastély I - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.