Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély I

+12
Simeon
Chancery
Leonard
The Gleam Eyes
Szophie
Chakna
Danee
Kayaba Akihiko
Rikomono
Strea
Hinari
Cardinal
16 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Obszidián Kastély I Empty Obszidián Kastély I

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 18:14

Nyster városának közepén áll egy fekete kastély, tele veszélyes kazamatákkal. Ez közülük a legkönnyebb.


A terület főszörnye
4x Buzogányos Manó - HP:50 | F:31 | E:12 | GY:26 | S:40 | P:10


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:17-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 26 2016, 13:04

Hinari (45) - HP:250 | F:84 | E:92 | K:50 | GY:111 | S:67 | P:55


Bevezető kör. Nysterben vagy, hiszen a kobold invázió ellenére az élet nem áll meg. Célpontod a város közepén magasodó sötét kastély, azon belül is az egyetlen megnyitott emelete. Ha eleget mosolyogsz, el is jutsz odáig, ha nem, akkor mehetsz a börtönbe a -1. szintre a többi játékos közé. Persze az igazi célja ennek a körnek csak az észlelésed használatának jelzése, hogy tudjak dobni ;P
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 26 2016, 23:23


Egy kis felfedező körút, amíg a szobor készül, s bár a teleportkapuk továbbra sem voltak nyitva, így nagy sereget nem lehetett hozni, de azért a negyedik szintről fel tudtam sétálni, az elhagyatott bosstermen át. Nem volt célom harcba elegyedni. Sem a koboldokkal, sem a vezetőjükkel, csupán a környéket szerettem volna feltérképezni, meg a várost, feljegyezve magamnak az esetleges módosításokat - a terv szerint ugyanis éjjel mentünk, én pedig nem szerettem volna meglepetéseket.
A szintem bőven meghaladta az övékét. Az összes mobét, aki itt tartózkodott, így a magas szintű lopakodásommal és észlelésemmel könnyedén el tudtam manőverezni a járőröző koboldok között, és hamarosan a kastély előtt találtam magam - persze a főbejárat előtt vagy több tucat őrrel. Más utat kellett tehát keresnem. Zajt nem akartam csapni, így ami kapu zárva volt, azzal nem próbálkoztam, helyette besurrantam egyen, ami félig már amúgyis nyitva állt, remélve, hogy elvezet a miniboss tartózkodási helyére, vagy legalábbis közel hozzá: jó dolog lett volna, ha elsőre megtalálom a legrövidebb utat. És nyilván, éppen ezért, nem is reménykedtem benne.


Észlelés aktív.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 29 2016, 11:10

Meglepetés~ Na jó, annyira nem, mert észleled az érkezését, de az orrszarvú így is alaposan felöklel, alig hogy belépsz a kazamatához tartozó folyosóra.

Hinari 11 sebzést szenved el.


Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Vak Orrszarvú


Hinari (45. szint): 250/250 HP, 44 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 29 2016, 12:42


Megpróbáltam halk lenni, lopakodással és óvatos mozdulatokkal, s csak azért nem néztem be minden sarkon tükörrel, mert ott volt helyette az észlelés... ami jelzett is, alig pár lépéssel azután, hogy behúztam magam után a kaput. Aztán jött az orrszarvú. Nagy gőzzel és mindenhogy de nem halkan, én meg igyekeztem elébe rohanni, nehogy a kelleténél tovább csapjon zajt, nem feledkezve meg róla, hogy bal kezemmel belekapaszkodjak a szarvába annak öklelése közben. Így nem taposott el és nem is tudott a falhoz vágni, helyette kitámasztottam, és egy alulról lendített, jobb kezes vágással felhasítottam a hasát, majd rögtön a falhoz lapultam, a pixeleffekt ugyanis játékos jelenlétére utal; a mobok nem gyilkolásszák egymást csakúgy. Illetve általában nem. Bár ezeknél a koboldoknál én már semmiben sem voltam biztos...
Kivártam egy keveset, majd továbbindultam, készen rá, hogy újabb mobok is az utamba fognak kerülni: ha egy volt, valószínűleg lesz több is. Sajnos...


Leütöm az orrszarvút.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 01 2016, 11:40

Tekintve, hogy a kazamata területén vagy, nem meglepő módon kapsz még mobokat a nyakadba. Rothadó húsuk bűze, kilátszó csontozatuk nem valami étvágygerjesztő látvány, ráadásul van vagy féltucat ezekből a zombikutyákból. Ja, és nem is olyan lomhák, mint a filmbéli társaik, tudnak futni, meg minden. Meg is harapnak.


Hinari 5x5 sebzést szenved el.


Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Hinari
Hinari
5 Zombikutya


Hinari (45. szint): 250/250 HP, 19 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 01 2016, 20:20


És lett több is, méghozzá nem is kevéssel, többen pedig nagyobb zajt csaptak, ami számomra kifejezetten rossz hír volt - kivéve, ha a koboldok nem menekültek el már innen rég a kutyák förtelmes szaga elől. S mint ilyen, még részemről is belefért egy fintor rögtön azelőtt, hogy oldalba kaptak volna, s mire el tudtam hátrálni tőlük, hogy felmérjem a lehetőségeimet, már négy harapásnyom alakú bemélyedés virított a páncélomon, s a köpenyemen is volt egy ötödik. A klasszikus filmes gondolatok - az olyasmik, hogy "ugye nem fertőztek meg?" meg a "vajon kijutok-e innen élve?" - helyett azonban engem a koboldok és a miniboss sokkal inkább érdekelt, így minél hamarabb túl akartam lenni ezeken a járatokon, minél gyorsabban átvágva magam a bestiák között - szó szerint.
Nem néztem külön utána a statjaiknak. Mi kell ahhoz, hogy egy körből végezhessek az egész falkával?
No igen. Ilyenkor kifejezetten jól jött a Katana.
- Egy ütésből végzel velük, a gyorsaságod megemelésével pedig pont elég támadásod lesz - felelte a fegyver, és igaz a találati esélyekről nem nyilatkozott, de azt magam is látni fogom; a tervet nemigen befolyásolta. Köszi. Fény! - feleltem s igyekeztem aktiválni az element absorbot, majd belekezdtem a négyvágásos technika egy módosított formájába, remélve, hogy a végső szúrásra is lesz időm a vágások után, újra némává téve a kastély ezen szakaszát.



Képivel gyorsit emelnék, siker esetén 196 gyorsim lesz, azzal lehatszorozom őket. 5 támadás+pihi, egyé esetben 3 támadás, különböző mobokra.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 01 2016, 20:20

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Obszidián Kastély I 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 07 2016, 10:35

Hát, ez nem volt valami komoly kihívás számodra. Szerintem ezek a manók se lesznek azok, viszont különös késztetést érzel arra, hogy elfogyaszd az agyukat, úgyhogy meg kell próbálnod a koponyájuk tetejét lecsapni :]

Hinari 4x7 sebzést szenved el.


Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Hinari
4 Buzogányos Manó


Hinari (45. szint): 241/250 HP, 0 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Hinari Csüt. Ápr. 07 2016, 14:17


Egyre kevesebb kedvem volt a kastély ezen részén bóklászni, és remélni, hogy lesz egy út, egy titkos elágazás, ami felvezet a királyi lakosztályba, a koboldőrség nagyjának háta mögött. Ez csak egy kazamata volt. Tele hangos mobokkal, s minél tovább tartózkodtam itt, annál több jött, s bár az exp sosem jött rosszul, mégis, én nem ezért jöttem ide. Ám visszafordulni sem akartam: a minimapom ezen része mégcsak az üres feketeséget jelezte, egy új alagútrendszer felfedezése pedig nem várt információkat rejthetett, újabb, eleddig ismeretlen mobokét, vagy új itemekét akár. Sose lehetett tudni.
Aztán volt az a pillanat, hogy én is megijedtem, és nem a felém igyekvő manóktól, hanem inkább a gondolatomtól, ami velük kapcsolatban a fejembe férkőzött. Megbámultam a korábbi harapások helyét, majd megráztam a fejem. Biztos ezek a filmek teszik. Semmi realitás nincs egyikben sem... Persze a saoban sem volt, illetve nem annyi, mintha a valóságban lennénk: itt sárkányok röpködtek körülöttünk és a megannyi nap körül, nem volt fájdalom és minden elfért a rendszerben, még táska sem kellett. Miért ne tennének bele akkor egy ilyesmit is?
- Ki kell jutnom innen... - jegyeztem meg félhangosan, miközben belevágtam az egyik manóba, és lassan elkezdett foglalkoztatni az az amúgy elég bizarr gondolat, hogy vajon, ha újra védett övezetben leszek, vajon akkor, elmúlik ez? Közben rendületlenül ütöttem a manókat. Egyiket a másik után, és nem, nem a koponyájukat: miért tettem volna? Úgyis elpixeleződnek, miután lenullázódtak, pár piros csík ide vagy oda.


Még mindig buffolva van a gyorsim. Addig támadom az elsőt, amíg el nem pixeleződik és így tovább, pihikörökkel közte, ha szükséges.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 09 2016, 13:12

Egy hit elég is volt hozzájuk, menekülj, mielőtt uralma alá hajt az agyak iránti vágy!

Lezárom a kazamatát. Jutalmad 51 exp, 20 arany és egy bronzláda. A ládában 150 arany, egy Veszélyérzet Potion és három Kristálykő van.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 06 2016, 17:47


Rikomono (47) - HP:200 | F:60 | E:2*60 | K:49 | GY:115 | S:60 | P:85
Razonek Tüskéje, Szivárvány Köpeny

A kobold megszállás után azért már nyugisabb a hely, de korántsem annyira, mint képzelnéd: alighogy belépsz, négy kardfogú leopárd támad rád, látszólag azon marakodva, melyikük szakítson ki több pixelt belőled. A sebzésük mindenesetre máris levette a páncélod több mint felét.


3x Rikomono (Sebzés: 60 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kardfogú Leopárd

Rikomono (47. szint): 200/200 HP, 85/37 páncél, 245/245 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 09 2016, 15:52

Nem manapság volt, hogy utoljára idetoltam a képem. Hát, semmi sem változott. Ugyanolyan uncsi kastély, ahová a szerencsétlen diákokat ráncigálják teljesen értelmetlenül. Nem attól lesz valaki kultúrember, mert látott pár szépen kifaragott oszlopot, freskót a falon, vagy végigjárt egy ilyen helyet és rácsodálkozott, hogy ott egy ablak Rolling Eyes A szörnyek annyira nem voltak uncsik, mert azért egy rossz "dobás" és máris megszívtam, de eddig szerencsém volt, és most se tűnt kifejezetten lehetetlen feladatnak a négy cica, amelyik máris azon volt, hogy lebirkózzon és széttépjen. A torkomat azonban nem adtam, inkább én vágtam át az egyikét, miután kétszer belehasítottam a virtuális husikájába, aztán oldalra gurultam, és azon voltam, hogy megsebezzem egy másik leopárd lábait, hogy aztán feldönthessem könnyen és felhasítsam a hasát. Aztán vagy összejön, vagy nem, különösebben nem taglóz le, ha elbaszom egyszer. Ezek erős mobok, benne van a pakliban.

CSP-felező képi aktiválva, aztán üröm az első cicát, ameddig ki nem nyiffan, majd folytatom a másodikkal. Páratlan számú találat után rajta marad egy ötös mérgezés.
-92 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 09 2016, 15:52

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 13 2016, 18:07


Négy volt, maradt kettő meg egy harmad. Az elhullt cica pixelei mondjuk nemigen zavarják társait, akik továbbra is igyekeznek ide-oda ráncigálni. Az egyik még rád is lép, amikor oldalra gurulsz Surprised

Cicus #1 elpusztítva, cicus #2 pedig kemény 10 hp-val indul neki a második körnek.
Riko -36 hp

Rikomono (47. szint): 200/200 HP, 85/1 páncél, 245/153 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rikomono Szer. Aug. 17 2016, 19:18

Geh, azért mégis bosszant, amikor egyet elhibázok. Pedig nem voltam maximalista, és a harcban benne van, hogy nem lehet mindig szétbaszni egy ilyen szörny fejét egyből, de azét mégis, jobban szeretem, ha csak pixelek formájában kell látnom ezeket az izéket. Szerencsém, hogy van tapasztalatom közelharcban, szóval annyira nem ijesztő, amikor ilyen nagymacskákkal kell birkózni. Kicsit olyanok, mint amikor a nálam két fejjel magasabb melákoknak kellett megmutatnom az edzésen, hogy a méret nem minden, és én örömmel vettem magamra a szerepemet, hogy megszégyenítsem a nagyképű barmokat. Egyik-másik tök normális lett, miután lejjebb adtak az arcukból. Na de ezekből nem normális krapekok lesznek, hanem pixelek, szóval meg is ragadtam a lábát annak, amelyik rám tehénkedett, és lendületből nekikúrtam a sérült cicusnak. Kreatív, szeretek így pixelezni Rolling Eyes Aztán már a késeimmel támadtam, nem nagyon akartam hagyni, hogy felkeljen az, amelyiket elhajítottam az imént. Ha minden jól megy, egy vs egy birkózómeccset is tarthatok a végén Rolling Eyes

Az első támadásom pusztakezes (32 sebzés), a sérült cicát célzom vele, a többi rendes késes. Addig ütök, ameddig le nem nyomok egyet, aztán ugrok a következőre.
-69 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 17 2016, 19:18

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 20 2016, 20:52


A pálya hirtelen megváltozik, és egy négyszögletű ring emelkedik ki, hogy elkezdhessétek a birkózást \o/ ... jah am nem, illetve maximum a képzeletedben: a kastély továbbra is rideg és fekete, a megmaradt nagymacska pedig ad egy jobb horgost, amíg képzelegsz, majd vicsorítva várja a következőeket.

Ketteske és hármaska elpixeleződik, marad egy sebzett négyeske.

Riko -12hp

Rikomono (47. szint): 200/189 HP, 245/84 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rikomono Vas. Aug. 21 2016, 10:03

Hékás, nem bokszolni akarok, hanem birkózni Rolling Eyes Kis rohadék, azt hiszi, hogy majd ezzel megszívat, de nem tököltem sokat, ha nem birkózhatunk, akkor nemes egyszerűséggel levágom a mancsát, aztán átszúrom ennek is a torkát. És ennyi. Mondjuk jó lenne nem elbaszni, mert sokkal menőbb, ha simán levágom, mintha bénáznék, még akkor is, ha most az égvilágon senki nem lát, mivel egyedül voltam, mint az ujjam. Az én kis ártatlan lelkecskémet balzsamozni kell néha ilyesmivel, szóval jobban teszi a kis csíra, ha nem akadékoskodik, és hagyja, hogy kiontsam a pixeleit.
- Puszta kézzel két kés ellen úgy, hogy az ellenfeled nem valami béna amatőr.. hát ezt elcseszted, cica - kommentáltam, majd előre is szökkentem, hogy végrehajtsam az ítéletet.

Négyet dobok csak, hátha nem lesz benne három egyes x3 Ha mégis, akkor dobok még kettőt Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 21 2016, 10:03

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Pént. Aug. 26 2016, 23:44


A rendszer talán úgy gondolta, hogyha a macskák nem, a kutyák majd kihívást okoznak Surprised Eggyel több is van belőlük, kilógó húsuk pedig halványan vöröslik a torony félhomályában, ahogy beléd harapnak.

Riko -30

3x Rikomono (Sebzés: 60 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Zombikutya

Rikomono (47. szint): 200/159 HP, 245/245 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rikomono Szomb. Aug. 27 2016, 18:16

Megráztam a fejem. Kicsit össze kell kanalaznom magam, lehet mégis kicsit megszédültem a "pofonoktól", mert túl sokat hibáztam magamhoz képest. Jó, ez azért itt nem játék, pláne egyedül nem, de úgy fest, szeretek veszélyesen élni Rolling Eyes Meg én azt is vágom, hol a határ, ellentétben egyesekkel, akik túl büszkék ahhoz, hogy megfutamodjanak. Na, ezekből a fazonokból lesznek a Sword Art Online dicstelen halottjai. Vannak már egy-két ezren azt hiszem.
Ebbe a kastélyba amúgy éjjel kéne jönni, akkor még egésze félelmetes is lenne így, holdfény mellett. A szűk ablakokon beszivárgó napfény inkább valami osztálykirándulás feelinget ad, annyi különbséggel, hogy itt kiszabadultak a közeli állatkertből a furábbnál furább állatok. Mint például az élőhalott kutyák. Ezeket gyűlöltem a zombis játékokban, mert kurva gyorsak és kurva nehéz őket eltalálni. Na, ezek se kivételek, úgy kellett kirántanom a karomat az egyik szájából.
- Braaaaainz Neutral - szólaltam meg tök közönyös hangon, majd arra gondoltam, hogy a fejük tetejét csapom le, és kettéhasítom a megmaradt, gondolkodni képtelen agyukat. Ez mondjuk még menne is egy rendes game-ben, de itt előbb pixelekre esnek, mint hogy gyönyörködhessek a hullájukban Rolling Eyes Na meg, csonkolni se olyan könnyű.

Szép sorban megkezdem a kivégzés, két találat után ugrok a következőre.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 27 2016, 18:16

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Vas. Aug. 28 2016, 21:04


Most elgondolkodhatsz rajta, hogy mennyire zombik és mennyire kutyák, mert van, amelyik felnyüszít amikor eltalálod, de igazából lehet csak a boldogságtól, hogy talán még éppen elérheti a fejed, mielőtt elpixeleznéd. Egyébként egészen hatékonyak a támadásaid, meg a négylábúak is gyengébbek, úgyhogy marad kettő, mire a végére érsz. Talán el tudsz ugrani előlük, hogy csak a karmaik érjenek el, mert ezek nyakra mennek, és igyekeznek ledönteni a lábadról, hogy ne is támadhass, amíg nem harapdálnak meg jó nagyon.

Riko -12

Rikomono (47. szint): 200/147 HP, 245/176 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Obszidián Kastély I Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rikomono Hétf. Aug. 29 2016, 15:48

Egy szuszra levágtam hármat. Mondjuk képviselték a zombik alapvető szerepét, egyenként kurva gyengék, de az erejük a létszámukban rejlik. Igaz ahhoz, hogy engem kihívhassanak, minimum háromszor ennyi kutya kellett volna. Ezeknek már nem akartam hagyni, hogy lábtörlőnek használjanak, szóval hátráltam egy-egy kisebb szökkenéssel, hogy ne tudjanak levenni a lábamról. Kutyákra nem izgulok rá, pláne olyanokra nem, akik ilyen... hullagyengék Rolling Eyes Aztán egy óvatlan pillanatban irányt váltottam, és hátrálás helyett megindultam előre, hogy áttörjek a maradék két rühes dög között, és szépen felhasítsam közben őket ilyen nyaktól... öhm... ameddig van oldaluk, mer' ugye ezeknek inkább csupasz bordájuk volt Rolling Eyes Még mindig elég friss voltam, egyáltalán nem kellett visszafognom magamat, szóval nagy elánnal támadtam őket.

Lö támadások a maradék kettő ellen.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.