Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Obszidián Kastély Empty Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 19:27

Nyster városának közepén áll egy fekete kastély, tele veszélyes kazamatákkal. Ez közülük a legkönnyebb.

Lények
1. Szamuráj Csontváz - HP:50 | F:47 | E:7 | K:10 | GY:26 | S:40 | P:20
2. Rohanó Zombi
3. Zombikutya - HP:80 | F:40 | E:6 | K:14 | GY:31 | S:40 | P:0
4. Buzogányos Manó
5. Négyszemű Csiga
6. Vörös Csíkos Tigris - HP:70 | F:35 | E:11 | K:11 | GY:44 | S:40 | P:0

Zsákmányok előfordulási aránya
40% - 2x Vastag Tövisgyökér, 2x Óriás Pitypang
30% - 1x Nagy Potion (+40 HP)
20% - 2x Vércsepp
10% - 2x Csontszilánk


A hozzászólást Klein összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 19:15-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 27 2014, 12:06

Halász Alex - HP:120 | F:15 | E:62 | K:13 | GY:43 | S:12 | P:45
Raven - HP:145 | F:30 | E:29 | K:18 | GY:40 | S:14 | P:94
Koshitsu Esutel - HP:130 | F:27 | I:38 | K:9 | GY:40 | S:18 | P:50

Halász Alex (Sebzés: Z68 | S74 | P81, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Szamuráj Csontváz
Koshitsu Esutel (Sebzés: 38, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Szamuráj Csontváz
Raven (Sebzés: 29, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Szamuráj Csontváz

Életek
Szamuráj Csontváz: teljes élet, teljes páncél

Alex: 120 HP, 45 páncél
Esutel: 130 HP, 50 páncél
Raven: 145 HP, 94 páncél


Ha szeretnétek, írjatok egy megérkezős kört, ahol összetalálkoztok, megbeszélitek a taktikát, stb. Ha nem írtok ilyet, akkor Alex kezd. Hajrá \o/

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Feb. 27 2014, 13:47

~ Elküldtem *.* ~
Végre. \o/ Elküldteee /o/ Banzaiiii \o\ De mit is? Surprised Hát kérem szépen egy-egy kedves meghívót Ravennek és Esunak. Egy új kazamata nyílt meg, és hála Crusher barátunknak Alex szerzett tudomást róla legelőbb. A levélke tartalma nem volt hosszú. Egyszerűen rátért a lényegre és meghívta őket egy közös tisztításra, meg "könnyű" exoé szerzésre. Nem utolsó sorban, amit ugyan már nem írt bele, de kimondatlan igazság volt, hogy nem igazán ismerik egymást. Azaz ő Esut talán a legjobban is, Anat után, de Ravennel még szinte semmit nem beszéltek és ha jól tudja, hasonló szinten állnak ők hárman. Hát akkor meg miért ne? Volt azonban még egy igen fontos tényező amiért őket kérte meg. Az együttes. \o/ Ravent mindenképp bent akarta tudni a zongora tudása miatt és Esut sem akarta kihagyni, hiszen hallotta már énekelni. Eddig csak Mer és Saya kettőse az amit nem tudna még hova tenni, meg Mertől egy kicsit tart is. >.> Az a lány kattant. No
Nah mindegy, tudott ám ő is kedves lenni azon a bizonyos Sweet dreames találkozón, ami nem annak készült eredetileg csak összefutottak. Surprised
A megadott időben ő már teljes felszerelésben várta a többieket a Limen előtt. Mosolyogva intett amikor előbukkantak és együtt indultak el a kazamta bejáratához is. Útközben pedig hát persze hogy arról beszélt, amiért el is hívta a két jómadarat. Surprised
- ... Tudjátok egy ideje már összejárogatunk Anatékkal zenélgetni. Nincs kedvetek csatlakozni? Surprised -

_________________
Obszidián Kastély 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Márc. 03 2014, 14:22

*Alextől privátot kaptam. Hogy segítsek neki egy kazamata kitisztításában? O.o Hááát. Először is erősen meglepődtem. Másodszor pedig, nem vagyok a legbátrabbak közé sorolandó egyén, így erősen bepánikoltam a kéréstől. Főleg, hogy kb. velem megfelelő szintű kazamatáról van szó. Igazán kockázatos, ez az életembe is kerülhet. De ismerem Alexet, ha én nem megyek, megkér valaki mást, vagy képes elmenni egymaga. Azt meg nem hagyhatom! ˇ^ˇ Amikor összetalálkoztunk, megnyugodtam, hogy Raven is velünk jön. Rápillantottam. Volt egy közös beszélgetésünk és KT-nk is. Kíváncsi voltam, hogy valóban sikerült-e egy kicsit jobban megismerkednünk. Alexre pillantottam ezután, elmosolyodtam, s végre elindultunk. Izgatott voltam, de most pont, hogy nem a beszédességet, hanem a némaságot hozta ki belőlem. Amikor feltette Alex a kérdését, meglepődtem. *
~ Ez most mégis hogy jön a kazamatához? ~
* Tudom, ez az én bajom, hogy nem szeretek másról beszélgetni, mint ami igazán fontos, vagy ami az adott helyzetben foglalkoztat. Feleslegesnek, sőt idegesítőnek éreztem ezt a kérdés a jelen pillanatban. Ravenre pillantottam, mert igazán érdekelt az ő válasza. Tudtam róla, hogy zongorázik, s ha belépne a csapatba, akkor talán tényleg komolyan megalakulhatna egy együttes, ami azt bizonyítaná Aincradnak, hogy idebent is ugyanúgy zajlik az élet, mint odakint. Ez azt is jelenti, ha én csatlakozom, akkor véglegesen is elfogadtam helyzetemet, azt, hogy ide lettem bezárva. *
- Lehet róla szó.
* Mosolyodtam el végül. Nem volt kedvem konkrét választ adni. Mégis biztatásként volt az a mosoly az arcomon. De még bármi lehet. Lehet, hogy most meghalok. És akkor hiába ígértem meg előre. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Phobos Hétf. Márc. 03 2014, 15:00


Átlagosnak mondható napomat egy üzenet zökkentette ki rendes kerékvágásából. Leszögezem, hogy Alexet a szintek megtisztításán kívül nemigen ismertem, csupán rendszeres alkalommal láttam a céhházban. Azt hiszem ez már rendszeres lesz: céhtársak elhívnak valahova, valamikor, hogy megismerhessenek. Nem éreztem magamat érdekes személynek, de hát ők is csak idegenek - és az idegeneknek megvannak a fura, gyakran elég ostoba szokásaik. Minden esetre mindennek megvan a maga oka, s ennek az elhívásnak is volt - lehetett.
Egy kazamata megtisztítása nem hangzott túlságosan jó lehetőségnek arra, hogy közelebbről is megismerjen... vagy igen? Ennek ellenére nem voltam visszautasító, amúgy is kíváncsivá tett az, mit szeretne tőlem. Kissé meglepődtem, hogy Esu is velünk tart, de végtére is hárman jobban boldogulhatunk. Egy bólintással köszöntöttem őt is, s miképpen haladtunk célunk felé, meglepetten hallgattam Alextől, valójában mire ment ki a meghívás: zenekar? Egy hosszúra nyújtott hümmögéssel, s ajkam elé tett, behajlított ujjal jeleztem a dolog fontolóra vételét. Szinte mindenki tud arról az Artesből, hogy zongorázok - ezen nem volt min meglepődni. Egy meghívásnak örülhet az idegen, ami azt jelenti, hogy szívesen látják valahol. Persze meglepő, hiszen például Alex konkrétan sehogy sem ismert, és én sem őt.... de Anat nem véletlenül választotta be a céh soraiba. Mindenki okkal volt itt, s ha már a zsenialitásomat arra is használhatom, hogy viszonozzam a számos szívességet, annak már örvendhetek. Viszont...

- Csak egy dologra vagyok kíváncsi. - szóltam hozzá. - Milyen stílusban játszanánk? Ha klasszikuson kívül, akkor azt hiszem lenne min finomítanom. - Igen, klasszikus zongorán csak klasszikust lehet játszani. Ha valami modernebbre gondolt vagy gondoltak, akkor a feladat őrájuk nehezedik, hogy szerezzenek az aktuális stílusukhoz illő pianínót. Ha valami újat próbálhatok ki, az már jó pont. Megvártam a válaszát, aztán úgy döntöttem, fontolóra veszem még. A kazamata bejáratánál azonban eszembe jutott valami, amit érdemes lenne a harccal kapcsolatban megosztani:
- Szerintem egyikőtök se switcheljen le, elég sok a páncélom... vagyis nem fogok egykönnyen fűbe harapni. - a végén halványan elmosolyodtam. Nem állt szándékomban vezérkedni, csak jó, ha tudnak erről.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Hétf. Márc. 03 2014, 15:32

Nyster a játék eddig felfedezett települései közül talán a legszebb. Persze kinek, mi a szép, de a rengeteg virág, a vidám színekben pompázó környezet és a kellemes időjárás a legtöbb játékos szívét melegséggel tölti el. Maga az Obszidián Kastély kicsit ki is lóg a környezetből a maga feketéllő tornyaival, belül azonban már szemet gyönyörködtető művészi alkotások, szobrok, oszlopok, falfestmények díszítik az egyszer látogató által bejárható területet. Ti azonban nem ide jöttetek, hanem az egyik lépcsősor felé kell, hogy vegyétek az irányt, melyhez érve felugrik a küldetésjelző ablakocska. Ha elfogadtátok, márpedig miért ne tennétek meg, elindulhattok felfelé. Szűk és sötét csigalépcsővé válik a járatotok hamarosan, nem könnyű terep a harcra. Azonban a veletek szemben, lefelé sétálgató, katanával felszerelt csontváz pont hogy nem szeretne titeket tovább engedni Rolling Eyes

Alex, hajrá!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Márc. 03 2014, 16:29

Kiérve Ainrad népes városából, átugranak Nysterbe. Szép helyett választott Alex az expé szerzésre. A séta közben pedig, ahogy tervezte is, beszélgethetnek. Illedelmesen megvárt mindenkit, hogy mesélje el, ami megfogalmazódott benne, majd mintha kirobbanni látszana a jókedvével együtt, összecsapta vidáman a tenyereit.
- Yoshi ^^
Akkor ezt megbeszéltük. *.* Minden második nap összejövünk a zeneteremben. Nézzetek be holnap, akkor is lesz próba \o/
Óhh Raven, leginkább egy rockbandára hasonlítunk, de keverjük a különféle stílusokat. ^^"
Ha van kedved ennek ellenére is, tudok egy jó helyett a 2. szinten. Van ott egy hangszerüzlet...féle, csak saosan. Én is onnan szereztem be a dobomat.
-
Egyértelműen igennek vette Esu talánját, meg már úgyis összeszoktak. Az a lány el fog menni egy próbára és ott is ragad. \o/ A jómúltkor is, mikor megmutatta azt a Skillettes számot, alig bírta megállni a lány, hogy ne énekeljen. És végül, nem is tudta. 8)Időközben elérkeztek az Obszidián kastélyhoz. Nagy, fekete tornyai már messziről hirdették a pompás emelvényt, ám a hármasuk nem a főbejárat felé vette útját, hanem a hátsó részhez, ahol a quest is kezdődik.
- Anat solo gitározik, Jun a ritmusgitáros, Ayato meg basszuson játszik. - Folytatta lelkendezve Alex a kis beszámolóját, azonban ennek is vége kellett szakadjon, mivel felugrott a panel, hogy ideje a kazamatára figyelni. Elfogadták hát a meghívást, de, ahogy Raven is, Alex is megállt a bejárat előtt egy kis megbeszélésre.
Ravenre bólintott.
- Rendben. Arra gondoltam amúgy is, hogy te lennél a tankunk. Idővel majd tudlak váltani amolyan árnyéktank dps féle lehetek, ahogy Anat a múltkor elmagyarázta. scratch
Szóval én rohamozok. 8)Ha sokan lesznek, akkor Raven te vond magadra a támadók figyelmét, hátha könnyebb lesz leszednek őket. *.*
Esu chan. Te pedig a mi support karinkleszel. ^^ Messzebbről kisegítesz a pontos nyilaiddal és figyelmeztethetsz minket az érkezőkről.
Hányan vannak, milyenek, merről érkeznek. Ilyesmik. Surprised
Jó így? :3 Kérdés? :3
Ha nincs akkor mehetünk. -.*
-
Beléptek. Talán Alex gyorsija miatt, de végül ő került előre. :suspect:Nem baj, jó így. is. Surprised Mondjuk a szűkebb felfelé vezető lépcső nem a legideálisabb csatatér, e ha már így talán a meglep...azt is elszalsztották, ahogyan a csontváz Szamuráj...Suspect Meglengette a katanáját.
Alexre mégis örömteli vigyor ült ki. Lerántotta a hátáról Barran pallosát és magasabb kiadásban rohamozta meg a csontit. Cool
- Waaaaarh /o/ -

_________________
Obszidián Kastély 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 03 2014, 16:29

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Hétf. Márc. 03 2014, 16:49

Ééés... mellé! A pallos a lépcsőbe csapódik, miután a csonti könnyedén félretolta a kardjával a hatalmas fegyvert, a lendület meg elvitte Alexünket kukutyinba zabot hegyezni. A szamuráj szemürege vörösen villan, és megszületnek az első pixeldarabkák, melyek a harcosból származnak.

Alex 7 sebzést szenved el.

Életek
Szamuráj Csontváz: teljes élet, teljes páncél

Alex: 120 HP, 38 páncél
Esutel: 130 HP, 50 páncél
Raven: 145 HP, 94 páncél

Esutel következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Márc. 03 2014, 17:16

* Alex jókedve életidegen volt jelenlegi hangulatom miatt, de mégis mosolyra fakasztott. Talán igaza van, jobb is, ha jó kedvel megyünk kazamatázni, lehet, hogy az utolsó harc az életünkben, s miért viseljük azt szomorúan? Válasza után Ravenre pillantottam, hogy belemegy-e a hangszervásárba, s szereti-e egyáltalán a rockot. Nah igen... hogy rock? Akkor biztos megyek! :cheers:Bár a minden második napi próba kicsit megijesztett. Annyira lelkes még nem vagyok, bár ki tudja, nincs egyéb dolgom, legalább nem töltöm hülyeséggel a szabadidőmet. Rápillantottam a közeledő kastélyra, mármint mi közeledtünk, de most olyan volt, mintha az közeledett volna felénk. Szóval közben Alex még mindig lelkesen sorolta, hogy kinek milyen szerepe lesz a csapatban. Tetszett a dolog. Elfogadtuk a felkérést, majd megálltunk egy minimegbeszélésre. Raven szavaira bólintottam. Egyetértettem vele. Egy darabig jó lesz ez így. Csak pislogtam Alex szent beszédére. *
- Heh, na várjunk. Mi vagyok én? Számológép?!
* Kérdeztem enyhén túljátszva a felháborodottat, majd elmosolyodtam. *
- Te lennél a másik tank? Szerintem nekem kicsit több HP-m van, mint neked. Hihi.*
* Vigyorodtam el kihívóan. *
- Majd meglátjuk az első kör után, hogy ki lesz itt a számoló gép.
* Majd játékosan kinyújtottam a nyelvem Alexra. Végre elindultunk, s az első ellenféllel már szembe is kerültünk. Alex nagy hősiesen előkapta hatalmas fegyverét és... hupszi. *
~ facepalm~
- Switch Alex!
* Már csak azért is, hogy ha ismét támad a csonti, akkor a kövi sebzés engem érjen. Aztán majd Raven magára tolja, s rajta is hagyjuk. Ezután pedig céloztam, s megpróbáltam eltalálni a csontikát. *


// 1x38 sebzés. Felejtsd el a másik kockát Very Happy //


A hozzászólást Koshitsu Esutel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 03 2014, 17:17-kor.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 03 2014, 17:16

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Obszidián Kastély 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Hétf. Márc. 03 2014, 18:11

Reppen a nyílvessző, és valamilyen csoda folytán bele is akad valahogy a csontvázba, aki lebucskázik a lépcsőfokokon és kardjával felhasítja Esu bőrét.

Esutel 7 sebzést szenved el.

Életek
Szamuráj Csontváz: -18 HP (zöld)

Alex: 120 HP, 38 páncél
Esutel: 130 HP, 43 páncél
Raven: 145 HP, 94 páncél

Raven következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Phobos Kedd Márc. 04 2014, 14:35


Készségesen megadta a választ. Persze voltak még kételyek, vajon lenne-e helyem egy sziklabandában (mert nem értem, miért nevezi úgy...), de majd meglátom. Ahhoz az ismeretlen nevűeket is ismernem kéne, ám még van időm a gondolkodásra. Minden esetre megköszöntem a választ.
Megörvendezett, hogy ugyanarra gondoltunk. A múltban nem egyszer volt már, hogy valaki mindig mást akart, s sosem lehetett kiegyezni rendesen - persze nem az Artesben. Az Artes összetartó közösség volt, ostoba idegenektől mentesen - már amennyi tagot ismertem. Még nem tudtam, hogyan kéne viselkednem a nem-ostobák között, így az Alex és Esutel közötti játékos jelenetre sem reagáltam. Csak a pókerarc. Az ment. Még. Ahogyan beléptünk a kastélyba, az egyik lépcsősor előtt felugró ablak jelezte a kazamata elejét. Kezem ügyébe vettem pajzsomat, illetve az oldalkardot, aztán a páncélomat is magamra öltöttem. Büszke voltam rá, mint a legerősebb, legkitartóbb páncélra a fronton. Egy önelégült, de halvány mosoly ült arcomra, mikor a kazamatába lépve szembejött velünk a csontváz. Visszagondoltam azokra az óriásokra, és arra a szörnyű harcra: az nem fog megismétlődni... Alex már rohant is, hogy leterítse a zsákmányt, de az lepattant a csontváz kardjáról. Egy meglepődött "Hoppsz" hagyta el a számat, mielőtt Esu megsebezhette volna a szörnyeteget.

- Switch, Esutel. - dörmögtem hallhatóan, hogy magamra vonjam a kardoskodó csontváz figyelmét, s amint rám nézett, határozott csatakiáltás közepette pajzsommal megpróbáltam eltaszítani magamtól, és a kard élével egy csapást mérni a nyakára.

//1x29 sebzés, ha talál.//

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 14:35

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 05 2014, 23:51

Raven sikeresen Esu elé ugrik, így a csonti következő támadása már az ő páncélján csattan, de kardja célt téveszt és elsuhan a lény teste mellett. Levegő: -29 HP.

Raven 7 sebzést szenved el.

Életek
Szamuráj Csontváz: -18 HP (zöld)

Alex: 120 HP, 38 páncél
Esutel: 130 HP, 43 páncél
Raven: 145 HP, 87 páncél

Alex következik, most ügyesebben hadonássz!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Pént. Márc. 07 2014, 15:05

- Több életed? Hahh ezt ki mondta? ˇ^ˇ -
Majd rásandított Esura és elmosolyodott. - Számolhatok én is. ;P - Viszonozta a lány közvetlen játékosságát,majd kiegyensedve, mintha valami nagy bejelentést akarna közzé tenni épp. - De nekem kicsit több a sebzésem. Razz -
Büszke volt ám a nagy erejére. Vééégre. *.* Nem fogja megunni ezt az élvezetet, amit a nagy sebzés és annak jelenléte ad. Így erős, így megvédhet másokat. Cool
És hogy ezt bizonyítsa is, gondolta majd ha nem is one hitteli, de szépen leviszi sárgába az életét az első felbukkanni akárminek is. *.* Ez az elmélet rögtön az elején megbukott, mikor a ravasz szamuráj félre tolta ő meg ment tovább fékeveszetten, aztán még hátsón is szúrták a katanával! Suspect Persze nem fájt....még. Neutral
Esu egyből le is switcelte róla :/. Ehhh, ennyi volt a nagy árnyéktank dps Alex pályafutása? Feltápászkodik. Legalább Raven teszi tankbeli kötelességét. Egy lányt két ilyen magas szintű játékos mellett ne érje sérülés. ><" Most, de eddig is, bajtársnak tartotta Ravent. Hallgatag fiú, de kedves és nem különösebben kíváncsi. Valahogy így tudná jellemezni,. Az a fajta, aki jó hallgatóságnak.
De a fiú karja is csak a levegőt szelte, és ahogy látja, ezek szerint egyedül Esu nyila ért célba. Nem hiába, az íjászok jó célzók. A magas FK. kocka kudasai Tenni kell arra a nyavalyás FKra No . Most azonban így fogja kinyiffantani a szörnyet. /o/
Ha tudja. xD
- Hora \o\ - És már suhant is a nagy pallos újfent, csontira éhesen.

_________________
Obszidián Kastély 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 07 2014, 15:05

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 08 2014, 14:57

Ééés... mellé! A pallos a lépcsőbe csapódik, miután a csonti könnyedén félretolta a kardjával a hatalmas fegyvert, a lendület meg elvitte Alexünket kukutyinba zabot hegyezni. Avagy hiba került a mátrixba.

Raven 7 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Szamuráj Csontváz: -18 HP (zöld)

Alex: 120 HP, 38 páncél
Esutel: 130 HP, 43 páncél
Raven: 145 HP, 80 páncél

Nah, Esu-chan, mutasd meg hogy kell ezt Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szomb. Márc. 08 2014, 19:09

* A hős lovag, Raven avagy Gilbert a megbeszéltek szerint magára vonja a mobocska figyelmét s haragját. Majd támad. Facepalm. Hát ez is mellé. Majd Alex nagy hősiesen, mintha mi sem történt volna korábban, újra támad. Ismét pontosan ugyanaz történt. facepalm *
- Srácok! Ez most komoly? Mennyi van a fegyverkezeléseteken? Alex, na majd te számolsz, én meg addig szétverem ennek a valaminek a csontos... fenekét! ^^
* Nyújtottam ki ismét a nyelvem a srác felé. Tudtam, hogy nem veszi zokon, majd valahogy kivágja magát a helyzetből. Ajánlom is neki! ˇ^ˇ Úgy döntöttem, mégsem a segg kifejezést használom, mert azért annyira lazának nem kellene lennem nálam két magasabb szintű srác mellett. Pf... De mit kezdenek a szintjükkel, ha el se tudják találni az ellenséget? Ha így haladunk, sose lesz ennek vége. Főleg, hogy képit sem tudunk használni. Na mindegy. Artemisz húrját meghúzva ismét kilőttem egy nyílvesszőt a csonti felé. *
- Artemisz, téged választalak!
* Kiáltottam el magam. Hiába, mostjó kedvem volt, s az orrommal a plafont szagoltam büszkeségemben.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 08 2014, 19:09

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 09 2014, 16:02

Tessék, tanuljatok a hölgytől, fiatalurak. Telibe kapta a csontit és szomorú szamurájt varázsolt belőle... vagyis pixeleket, méghozzá jó sokat. Megnyílt előttetek az út felfelé, és kisvártatva végeztetek is a lépcsőzéssel. Egy nem túl nagy terembe jutottatok, talán még 10 méter széles sincs. Oldalt pedig egy rácsos ajtó emelkedik fel, ahonnan lusta, de fenséges léptekkel elétek lépdel egy << Vörös Csíkos Tigris >>, veszettül morogva rátok.

Raven (Sebzés: 29, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vöröscsíkos Tigris
Halász Alex (Sebzés: Z68 | S74 | P81, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vöröscsíkos Tigris
Koshitsu Esutel (Sebzés: 40, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vöröscsíkos Tigris

Életek
Vöröscsíkos Tigris: teljes élet

(2) Alex: 120 HP, 38 páncél
(2) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(1) Raven: 145 HP, 80 páncél

Raven kezd ezúttal!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Phobos Hétf. Márc. 10 2014, 06:55


Szerencsétlenség. Vagy én voltam pancser, vagy pedig a csontváz csak a hölgyeknek adott előnyt, és Esu végül elpusztította azt. Semmit se hagyott nekem vagy Alexnek. A lány felszólalására egy darabig mást nemigen tudtam tenni, mint pókerarcot vágni.
- Cöh, csak szerencséd volt... - Végül megelégeltem azt, amit mondott a fegyverkezelésről. Az enyémmel semmi gond sem volt... Alexnek talán igen, de nekem nem!
Vállamat megvonva indultam/indultunk el, s a következő terembe jutva már-már attól tartottam, hogy az itt lakozó mob/mobok kiirtása sem fog másképp végződni. Csodálkoztam, amiért csak egy tigris bukkant elő a semmiből - szerencsétlenség vagy sem, miért csak egy? Szemeimet résnyire összeszűkítve néztem bele a tigris pofájába, erősen megmarkoltam fegyveremet, pajzsomat oldalamhoz szorítottam. Jobb szerencsét kívánva rohamoztam meg a nagyra nőtt macskafélét, hogy egy vetődés közepette képen törölhessem az oldalkardommal.


//Ha talál, -29 HP a cicától...//

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 10 2014, 06:55

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Csüt. Márc. 13 2014, 00:31

Szép svung, de csak a levegőt karcolta. A macska fürge és mozgékony, könnyen félreugrott. Már-már megalázóan könnyedén. Sőt, még arra is van lehetősége, hogy karmaival felszántsa a lovag páncélos testét.

Raven 11 sebzést szenved el.

Életek
Vöröscsíkos Tigris: teljes élet

(2) Alex: 120 HP, 38 páncél
(2) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(2) Raven: 145 HP, 69 páncél

Hajrá Alex!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 15 2014, 11:33

- Moo, nanda? Neutral - Letörten állt meg, míg Raven felfogta az ütést, ami most neki jött volna, aztán végül is Esu vitte a pixelsírba egyedül a csontit. Meg is kapta ám a srác, hogy ezek után számolgasson ő. wtf
- Van elég a fegyverkezelésemen! ˇ^ˇ ....
~ Legalább is ebben a szent hitben éltem eddig. Sad ~
Aztán leesett az álla. Tényleg fenéken kapta a nyilával a csontit Esu chan. :O És el is pusztult! Elpusztult, pedig ők Ravennel bele se tudtak karcolni. Az egészet Esutel chan küldte a sírba. Teljesen magától! Ez jó érzés lehetett volna, hiszen ez azt jelenti, hogy Esu chan is erős, megtudja védeni magát, azonban a tény, hogy ő még csak bele se tudott érni, elvette ezt az élményt. Tényleg kellett volna többet tennie a fegyverkezelésre. Neutral De akkor meg lassabb lenne és gyengébb. >.<
Majd tovább haladtak. Nem tudott mit mondani a lány szavaira. Felemelkedett egy rácsos ajtó és egy tigris bukkant elő mögüle. Míg Raven megrohamozta Alex felé mutatott a pallossal.
- Egy. - Felelte unottan a lány felé. Megszámolta az ellent, lehet támadni. ˇ^ˇ Aztán Raven megint luftolt. :faceplam: - Egy gyors tigris. - Egészítette ki, majd támadó állásba helyezkedett. Ő jön, és most találni fog! >.- Horaaa! :O -
Megindult és teljes erőből csapott oda a cicusnak. Hadd érezze a haragját, amit nem tudott levezetni a szamurájon! Lendült a pallos, és széltébe próbálta elkapni a vörös csíkos mindenit neki. Ravent még nem switchelte le, leginkább a fájdalom érzet miatt is. Meg amíg a fiúnak van páncélja, addig nincs is miért aggódni.

_________________
Obszidián Kastély 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.