Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély I

+12
Simeon
Chancery
Leonard
The Gleam Eyes
Szophie
Chakna
Danee
Kayaba Akihiko
Rikomono
Strea
Hinari
Cardinal
16 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chakna Csüt. Jan. 24 2019, 14:23

Kicsit könnyebb szívvel hallgattam tovább a társalgást, ami már kevés bé érintett személyesen, de... Mégis. Börtön... És kijutott... Mennyi ideig lehetett ott? Mi történt?
Úgy tűnik újra és újra rá kell jönnöm, mennyire nem ismerem a történetét még azoknak sem, akiket közel gondolok magamhoz... Sokkal kevésbé vagyok része az életüknek, mint gondolom... Nem vagyok fontos szereplője annak, ami Aincardban történik... 
De ki vagyok én, hogy vájkáljak olyan dolgokban, amikről nem akarnak beszélni, vagy akár elfelejteni próbálnak...  Nem akarok ehhez hasonló kellemetlen pillanatokat...
És mégis... Meg szeretném kérdezni Szophietól... Szeretném, hogy meséljen... szeretnék többet tudni Makotoról, az életéről... Szeretném jobban ismerni... Szophieval együtt. Bizonyára kivételes lány, ha ilyen komolyan meg tudta ragadni Makoto figyelmét. 


Végül a harc lassította a társalgást. Én pedig ismét szembesültem vele, hogy le vagyok maradva.Viszont ezen gondolkodni majd a kazamata végén is ráérek. Egyelőre megteszem ami tőlem telik, és próbálok még tanulni is a tapasztaltabbaktól.
Nyilammal az egyik több életponttal rendelkező menyétet veszem célba, abban a reményben, hogy elég lesz, hogy eltűnjön. Hogy annyival is kevesebb gondjuk legyen a következő támadásukkal.


//ha van menyét támadok az egyik kevésbé megviseltre.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal9545/9700Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2019, 14:23

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Csüt. Jan. 24 2019, 19:21


Danee megsebzett hármat, Szophie és Vezér pedig a maradék kettőt, azonban egyikük sem volt képes elpixelezni a mobokból - és még Chakna támadása is mellé ment; valószínű a menyétekből áradó fény zavarhatta meg... Mindenesetre maradt az öt ellenfeletek, igaz mind piros életcsíkkal. Dühödten támadják Szophiet (kettő próbál meg kétoldalról belemászni a lány pólója alá és jól megharapni őt) és Daneet (ő jobban jár, csak a lábszára keltette fel a mobok érdeklődését), aki immáron Chaknát védi.

Danee 40-et, Szophie 10-et sérül.

Danee (40. szint): 200/200 HP, 122 páncél, 300/180 CSP --> 3 SP
Szophie (43. szint): 175/175 HP, 33 páncél, 185/99 CSP --> 3.8 SP
Chakna (21. szint): 90/90 HP, 21 páncél, 90/69 CSP --> 1.4 SP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 27 2019, 00:38

"The Door to Light"

Nem a remélt kincsek voltak, nem is a fénylő menyétek.
A mosoly volt, ahogy feltűnt mellettem egy pillanatra, s már suhant is tovább.
A bajtársiasság, mindaz a derű, és játékosság amit láttam benne,
ami ámulatba ejtett, és magával ragadott.
A harciasan, de mégis viccesen kinéző farkason pedig,
aki a fogai közé kapta az egyiket a menyétek közül,
majd' kicsordult a könnyem.

Ezzel a ragadós mosollyal az arcomon kerestem aztán Chaknát is,
és megvártam, míg tekintetünk találkozik, hogy egy szemhunyásnyi
pillantással tudassam, hogy hálás vagyok, hogy itt van velem, velünk,
hogy örömmel tölt el, és hogy ne féljen, vigyázok rá, ha kell.

De a menyétek nem adták ilyen könnyen magukat,
Egy harapás a lábamba elég jele volt annak, hogy még kéne kezdenem velük valamit.
Igyekeztem hát elrázni magamról a kis gézengúzokat,
Aztán az idillt elrontva csizmám orrával a magasba rúgni, talpával kilapítani őket.

- Senki sem segített? Mitől voltál magad alatt?
- És jól sejtem, hogy akkor még nem vörösödött az ott fölötted? -
mutattam az indikátorra
- Meg mintha JL-s lettél volna, rémlik, amikor te, meg RenAi és azt hiszem Shukaku ...
Ezek tényleg baromi régen voltak, nem vagyok benne biztos,
hogy az akkori kis kirándulásunk harmadik női tagjai éppen Shukaku lett volna,
de a félreérthető jelenetek Aival és tán Szophival is, szóval, valakinek nagyon nem tetszett az ott akkor ...

Viszont nagyon úgy éreztem, hogy Chakna kimaradna a beszélgetésből:
- Chakna, mesélj már valamit te is, mi a helyzet az Artesben? Szeretsz ott lenni? És mióta lett újra ez a céhetek neve?

//ugyanúgy 3x1 támadás, ugyanazokra de most lábbal
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal7644/7700Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 27 2019, 00:38

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 12 2019, 19:34


- Igen, a Justice League céhet erősítem, majdnem mióta csak a játékba kerültem. Még a legelején léptem be, amikor Lewis volt a céhvezér. Azóta sok minden történt, bár nem hivatalosan még mindig céhtag vagyok - mondatom után leráztam magamról egy bestiát, aki éppen lecsippantott egy adag páncélpontot tőlem, de aztán újra a fiú felé fordultam.
- Vörös indikátorral nem lehetek rendes céhtag, a rendszer automatikusan kidobott.
- Arra viszont nem igazán emlékszem hirtelen, hogy mire gondolsz.. Tudod, a börtönben elég sokat felejtettem, csak a leglényegesebbek maradtak meg - pirultam el zavaromban. Meg a gondolatokra. Valójában főként két ember maradt meg, és az összes hozzájuk kapcsolódó emlék és élmény. A többiek mintha csak egy távoli mese részei lettek volna, amit valaki egyszer mondott nekem. Mintha nem is lettek volna valóságosak. Sem Shukaku, sem mások. Makotom és Hinari voltak az egyetlenek, akik számítottak, amikor visszatértem. Az összes jelenlegi érzésem azóta épült újjá, egy új ember érzéseiként.
Mindeközben nem voltam rest, és támadtam a bestiát, amelyik az előbb olyan csúnyát harapott belőlem, Vezér pedig egy másikat. Meg még egyet. És még egyet.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal12046/10500Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chakna Pént. Feb. 15 2019, 20:42

Hallgattam csendben Szophie történetét. Nekem ez így most kényelmes volt. Ő beszélt, a saját gondjairól, amik engem nem érintettek közvetlenül. Félreértés ne essék... Elszomorított, és ha tehetnék valamit, akkor megpróbálnék változtatni rajta... De mégis felszabadítóan hatott rám a tudat, hogy ez most másvalaki múltja, amivel bármennyire akarna bárki, senki nem tudna már mit kezdeni, és nem nekem kell mindezzel együtt élnem. Azt már korábban eldöntöttem a beszélgetés során, hogy ha lehetőségem adódik rá, hogy könnyítsek neki ezen a terhen, örömmel fogom megtenni, és ez elterelte a figyelmemet arról, amivel nekem magamnak kell megbirkózni.
Ebből billentett ki kissé Danee kérdése. Hirtelen nem is tudom mit mondhatnék, ameddig a tekintetem meg nem akadt a céhlogón a feje felett. Ez eddig nem tűnt fel... Igaz, nem sok lehetőséget hagytam rá, hogy bárkivel összefussak a Unity céhházban, de a korábbi találkozásainkról emlékezhettem volna rá, hogy Danee is ugyan annak a céhnek a tagja, mint Eiki.
- Az Artesben történő dolgokról éppen nem vagyok teljesen naprakész. Egy... megállapodás miatt mostanában a Unitynél töltöm az éjszakákat. - - válaszolok a korábbinál üdébben. Ez a mondat valahogy saját magamnak szúr kést a szívembe... Cserbenhagytam őket... És még csak meg sem próbáltam tájékozódni, hogy mi a helyzet "otthon"... 

A magam iránti dühtől vezérelve lőttem bele újabb nyilat a legkevesebb élettel maradt menyétbe.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal9545/9700Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 15 2019, 20:42

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 17 2019, 17:52


Miután elfogytak a mobok, haladhattok és beszélgethettek tovább. Időtök van bőven: jó tíz perc gyaloglás után lépnek elétek a kazamata főszörnyei, négy darab Buzogányos Manó. Meglengetik fegyverüket és három Daneet találja el, egy pedig Szophiet.

Danee 3x8=32 sebzést, Szophie 8 sebzést szenved el.

Danee (40. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 300/300 CSP
Szophie (43. szint): 175/175 HP, 25 páncél, 185/185 CSP
Chakna (21. szint): 90/90 HP, 21 páncél, 90/90 CSP

Buzogányos Manó 1-4: 50/50 HP, 10/10 páncél

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.1 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 96, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 3 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 55, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2 SP kiskörönként.)
4 Buzogányos Manó
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Danee Kedd Feb. 26 2019, 20:13

- Egen, Lewis. Még rémlik a neve, abból az időből, mikor nézegettem, melyik céhbe lenne jó majd egyszer bekerülni
Abba a céhbe, ahol Hinari is tag volt. Akkor még csak tag. Uh, ez egy zavarba ejtő időszakom volt...
- Még tag vagy? - kérdeztem vissza meglepődve - Kvázi. - tettem hozzá a félreértést elkerülendően
Feltűnt, hogy Hinari nagyon szívén viselte legutóbb a Szophieval történteket, de ...
- Én azt hittem, hogy egy az egyben szakítás volt a céh és közted - de ez így mindjárt más megvilágításba helyezi a dolgokat
- Azt hiszem, az egy közös szafarizás lehetett, bár nem vagyok benne 100%-osan biztos. Nekem is kiesnek dolgok, nem mostanság volt, az már biztos. Évek. hosszú évek.
Ki emlékszik már ezekre rendesen. Minden olyan ködös és távoli.

Nem úgy a Chaknát érintő ismeretségem:
- Nocsak! Nálunk? Erről most hallok először. Nem mintha bármi kiemelkedő pozícióm lenne a céhben, de azt hittem, nekem is elmondja Chan, ha valami új céhet érintő megállapodást köt
- Minden éjszakát? Vagy csak eseti jelleggel? Reggelinél összefuthatnánk a konyhában, ha szereted a rántottát meg a forró csokit -
ajánlottam fel teljesen komolyan

Aztán jött, aminek jönnie kellett...
Ilyen belépőre igazán nem számítottam a pirosnál, pláne nem egy komplett vonósnégyesre, ahogy betaláltak, amint lelassítottam
- A manóba, hát ez meg mi?
- Nincs nálam pénz és nem kértem pajzs kiegyengetést sem! -
nincs annál felháborítóbb, mikor az ember pajzsát elözönli egy rakás manó a pirosra váltott kereszteződésben. Főleg, hogy tudtam, hogy hamarosan újra zöldre vált, és ha nem indulok el időben, akkor mindenki rá fog feküdni a dudájára.
Idegesen rántottam elő a fegyverem, s függőleges legyező mozdulattal igyekeztem letakarítani a manókat buzogányostól, mindenestől a pajzsomról. Járt a karom fel-alá, akár a motolla

//3 támadás, manónként 1-1
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal7644/7700Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 26 2019, 20:13

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 17 2019, 16:07

Nem volt már sok hátra a csalafinta kis lényekből, így társalgás helyett inkább rájuk kezdett el a páros összpontosítani. Vezér előreugrott, és támadott, idomárja pedig rögvest követte őt a harcban. A páros tökéletes pontossággal és akrobatikus szépséggel hasította a teret, nyomukban csupán pixelfelhő úszott. Dolguk végeztével Szophie ajkaira elégedett mosoly költözött, és könnyedén vetette hátra haját, amolyan "Így kell ezt csinálni" mozdulattal. Vezér ezzel szemben csendesen csupán tovább haladt. Ő inkább a további ellenségeket és a kazamata végét kereste, a dolgára összpontosított. A harcot komolyan kell venni, még idefent is, ahol hozzávetőleg sem olyan félelmetesek az ellenségek, mint odalent. Az ember hajlamos rá, hogy jó dolgában elfelejtse, veszélyesek ezek az aranyos kis bestiák is. A farkas viszont soha nem felejt.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal12046/10500Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Chakna Hétf. Márc. 18 2019, 00:06

Amit a lovag mondott, meglepett. Én abban a hitben voltam, hogy minden céhtag tudtával és beleegyezésével lehetek ott, Eiki agyament feltételének következményeként…
-Az éjszakákat, néhány kivétellel. És reggel nem szoktam sokáig maradni… De alkalomadtán nem lenne ellenemre - próbáltam kissé még zavartan hárítani. A legkevésbé volt kedvem újabb emberekkel mélyebb ismeretséget kötni a kelleténél…
Az ajkamba haraptam. Hagytam, hogy a társalgás elterelje a figyelmemet, pedig ha jól sejtem a rendszer egyébként sem engedett volna olyan gyorsan reagálni, hogy akár az egyik megjelenő manót megsebezzem, szerencsés esetben el is pixelezzem… Mire mozdultam, már vége volt… És mint kiderült, ezzel a kazamatát is kipucoltuk... Én pedig épphogy csak ki tudtam venni valamicskét a dologból...
De nem engedtem, hogy ez az érzés eluralkodjon rajtam. Nem.
Udvariasan, halvány, baráti mosollyal meghajoltam Danee felé.
-Köszönöm, hogy megengedted, hogy csatlakozzak. A szolgálatodra lehetek bármiben, kérlek, keress bátran. -  küldtem neki barátfelkérést, hogy ezt kényelmesen megtehesse. Azután Szophie felé fordultam, igyekezve úgy, hogy Danee ha lehet ne hallja, nehogy udvariatlanságnak értelmezze, hogy a kérdéssel nem mindkettejükhöz szóltam.
-Lenne kedved egy teához, vagy hasonlóhoz? - kérdeztem. Szerettem volna kicsit tovább figyelni… kicsit jobban megérteni, és ha szüksége van rá, és engedi, akkor segíteni neki. Persze mindezt csak akkor, ha neki sincs ellenére. A legkevésbé sem szándékoztam bármit erőltetni.
Ha igent mondott, akkor vele együtt, a találkozásunk óta történtekről érdeklődve már séta közben, ha elutasította az ötletet, akkor pedig újra átgondolva azt a kicsiny plusz információt, amit ma megtudtam sétáltam vissza… Volt néhány átgondolni való dolog, ami, bár nem egyszerű, de az eddiginél valamivel kevésbé kritikus gondolatkörbe vezetett.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal9545/9700Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Hétf. Márc. 18 2019, 17:35


Gratulálok, a kazamatát sikeresen végigvittétek!
Jutalmak fejenként:

66 Exp
450 Arany
1x [T3] Különleges Erő Potion
1x [T3] Olcsó Katyvasz Potion
1x [T3] Perfekt Frissítő Potion

Ezen felül Szophienak az epikusához 3 db Kristálykő.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal0/0Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Márc. 21 2019, 20:37

Hinari (50) - HP:300 | F:84 | E:104 | K:60 | GY:200 (220) | S:80 | P:85 (van epikus)
Leonard (26) - HP:100 | F: 46 | E:50 | K:28 | GY:57 | S:4 | P:55 (nincs epikus)

Talán csak a véletlen sodor ide titeket, vagy szánt szándékkal választjátok ezt a kis egyszerűbb dungeont újdonsült mentorságotok megünneplése végett. Mindenesetre viszonylag szép időtök van, süt a nap és a szél is kellemesen simogatja a bőrötök. Pont megfelelő idő, hogy leöljetek pár mobot.

// érkezzetek meg és jelezzétek használtok-e észlelést //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Leonard Csüt. Márc. 21 2019, 22:29


Mi is lenne jobb a frissen - vagyis már annyira mégsem frissen - megkötött szövetség megünneplésére, mint egy jó kis kazamata? Igen, a kocsma, a buli, még egy erdei séta is megfelelőbb volna. Ennek ellenére Leo és Hinari ma mégis egy kazamatázásra indult, végül is, ha már így alakult a dolog, akkor a legjobb lenne ki is használni ugyebár, most először tesztelve az új kis eszköz képességét, ami ott fityegett mindkettőjük csuklóján. Leo még a mai napig nem mert beköltözni a Palotába, abból való félelmében, hogy ki fogják onnan tenni a szűrét, amint megérzik használt zoknijainak szagát - ami már csak azért is butaság, mert a rendszer tenne róla, hogy tisztává varázsolja a ruhaneműket. Na jó, valójában attól rettegett, hogy az álom egyszer csak összetörik, még mindig nem hitte el, hogy ez megtörtént vele, szóval egyelőre csak óvatosan közelítette meg a Palota bejáratát. Ezen a verőfényes, kék eges tavaszi reggelen tehát a kapualjban várta meg Hinarit, ahogy legutóbb is tette. És, csakhogy eleget tegyen legutóbbi kötelességének, miután megkérdezte a lányt, hogy a közelben van-e Alex, és az nemmel felelt, egyszerűen előhúzott egy szál rózsát az invertoryjából.
- Ne értsd félre, csak tartoztam vele - mosolygott teli fogsorral rá őszintén, aztán tovább sétált jókedvűen a napsütésben fürödve. Lassacskán meg is érkeztek aztán célállomásukhoz, aminek kapujában Leo hátrahagyta korábbi jókedvét, és hirtelen elkomorult. Észlelése eleve be volt kapcsolva, mint úgy általában, most pedig megállt egy pillanatra, és fülelt. Figyelte a kastélyt, a rezgéseit, börtönben tanult módon, akárcsak egy vadállat figyeli az erdőt ösztöntől hajtva.


Észlelés bekapcsolva.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal18220/10500Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Hinari Csüt. Márc. 21 2019, 23:05


Nem értettem a fiú félszegségét: hogy nem költözött be a palotába azonnal, az még rendben volt, hisz se Ozirisz, se Silence nem tette ezt meg az első napokban, de hogy még az épületbe se jön be, holott mint céhtag van rendszerengedélye rá, azt furcsállottam kicsit. Talán - mivel barátok és börtöntársak voltak - automatikusan Szophiehoz hasonlítottam őt, ám ahogy egyre több időt töltöttem vele, rá kellett jönnöm, hogy ég és föld a kettő.
Nos, kivéve a furcsa helyzeteket.
... Mint amilyen épp ez is volt.
- Öh... köszi - vettem el a rózsát amolyan megrökönyödéssel kevert vidámsággal, hiszen virágot kapni minden nő szeret s ez velem sem volt másképpen, de... az ezt megelőző kérdés szöges ellentétben állt az azt követő laza derűvel és ezt nem igazán tudtam hova tenni. Kis fáziskéséssel siettem csak utána.
- Voltál már a kastélyban? - tudakoltam, ahogy Nyster felé tartottunk - Nem hinném, hogy nehéz dolgunk lesz - tettem hozzá mosolyogva, bár csak akkor, amikor megláttam rajta a fokozódó feszültséget ezen hatalmas épület árnyékában. Magam is felszerelkeztem, de azúttal a lopakodást nem kapcsoltam be: nem akartam, hogy emiatt minden mob azonnal őt támadja; az új vértem miatt amúgyis nekem kellene sebződni csak.
- Tényleg, te mit kaptál az adventi küldetésből? Nem szoktad hordani? - kérdeztem, mert ahogy elnéztem, még mindig a gyakori, nem túl jó felszerelései voltak rajta. Igaz, pár kovácsolást intéztem már neki, de azok is még mind a bankban üldögéltek, sorukra várva. Talán ez a kazamata majd meghozza a kívánt hatást, vagy ha kell, eljövök még vele egy-két alkalommal. Ha nem volt más hátra, belöktük az ajtót és elindultunk a palota teteje felé. Kíváncsi voltam, miféle mobokkal futunk össze először és Leo mit tud kezdeni velük.


Észlelés IV aktív, de a Lopakodást nem kapcsoltam be.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal29686/10100Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Márc. 21 2019, 23:35

Végül utatokra indultok egy kis „románc” után. Hát igen Leo után döglenek a nők, bár lehetséges, hogy a lábszagától és nem a sármjától, de ez annyira nem is olyan lényeg. Mindenesetre megindultok és Hinari vezetésével belökitek a kastély főbejáratának ajtaját, majd megindultok közösen a hideg folyosókon. Bár csöppet sötét van, szerencsére ez nem gátol meg titeket semmiben, még Leot se, kinek nincsen Látása. Mindenesetre, ahogy haladtok előre, Hinarit váratlanul fekete csápok ragadják meg és durván a falhoz rántják. A becsapódás nyomán 28 sérülést szenved el, azonban legnagyobb megrökönyödésére talán a nyálkás, fekete csápok még nem végeztek. Egy-egy csoport a karjára, egy-egy pedig a lábára van tekeredve. Lassan igaz, de elkezdenek fölfelé csúszni a karján és mivel Leo holtbiztos, hogy jártas a hentai művészetben jól tudja, hogy ő szőkesége igen kelle…vészes helyzetbe került, ahogy a csápok el-eltűnnek a nő páncélja alatt. Bár a csápok lefogják valamelyest, a magas szintű amazonunk könnyedén kivághatja magát a helyzetben egy-egy ügyes vágással, de hát miért is akarna elmenekülni innen…


Obszidián Kastély I - Page 3 77f5f16affd7fdf76a98c9be056fc79b


#1-#4 Üreglakó: 70 HP

Hinari (Sebzés: 104, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.7 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
Üreglakó


Hinari (50. szint): 300/300 HP, 57 páncél, 300/300 CSP
Leonard (26. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 140/140 CSP

Tartalék
Obszidián Kastély I - Page 3 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Leonard Csüt. Márc. 21 2019, 23:55

- Még régebben voltam, igen, de az már tényleg nem mai történet - válaszolt csendesen, és egy kört írt le kezeivel és vállaival, nagyjából úgy, mint aki bemelegít. Nem mintha szüksége lenne rá, de ezzel jól ki tudta fejezni, mennyire berozsdásodott a legutolsó alkalom óta. Akkor még rendben volt a szintje a mostanival ellentétben.
- T4-es páncél - válaszolt aztán, kissé elhúzva a száját. - Még nem tudom hordani - Azért persze előhívta a menüjéből, csak hogy megmutathassa, milyen überkirály vörös színben pompázik, meg a neve is de jó, meg a statjai is milyen szuperek, és a képessége is mennyire menő. Igen, odáig meg vissza volt az új felszereléséért, amit mintha csak rá szabtak volna, és büszkeségét nem is rejtette véka alá. Ami azt illeti, képtelen is lett volna. Szélesen vigyorgott mindehhez, hogy meg lehetett szinte vakulni a belőle áradó napfénytől és ragyogástól. Pedig mindez valójában egészen drámai helyzet volt, és valahol mélyen teljesen letörte a tudat, hogy már régen nem T3-as felszerelést kellene hordania, sőt..
Közben megérkeztek a palotához, és annak rendje és módja szerint be is mentek. Leo nem érzett semmilyen fenyegetést maga körül, és igaza is volt, ugyanis a csápok rá egyáltalán nem voltak veszélyesek, ellenben társnőjével. Egy pillanatig csak állt ott teljesen belevörösödve a képbe. Sokat látott férfi ő, de ennyit azért még ő sem tapasztalt. Legalább is élőben nem, khm. Szóval igen, látványosan összezavarodott, és nem tudta, mitévő legyen. Már csak azért sem, mert ha azokat a csápokat le akarja vágni, kínosan közel kell mennie céhvezéréhez, főleg ha pontosan akarja végrehajtani a csapást, és nem véletlenül a lányt eltalálni. Szóval igen, kifejezetten kínos volt a szituáció, de Leo végülis egy kis torokköszörülés után megugrotta a dolgot. Megpróbálta a lehető legprecízebben végrehajtani a műveletet, és ha esetleg el is hibázza, úgy irányítani a kardot, hogy az ne vágja meg társát véletlenül sem, és közben nem túlságosan erősen koncentrálni az orra előtt zajló jelenetre. Szívesen kiáltott volna valami hősieset, mint hogy "Megmentelek, ne aggódj!", de ezekben a pillaantokban benne rekedtek a szavak.


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 21 2019, 23:56-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal18220/10500Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 21 2019, 23:55

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Hinari Pént. Márc. 22 2019, 00:34


Vidám mosollyal néztem el, ahogyan a vértjéről áradozik: mutatta nekem egyik irányból, másikból, a statjait is lehívta és a leírást is, nekem pedig már önmagában attól jókedvem lett, hogy mennyire látszik rajta a boldogság. Azok után, amiket mesélt, ráfértek az ilyen örömök. Egy egyedi, saját és nem utolsó sorban erős item fontos volt a továbblépésben és talán ezért is örültem ennek én is annyira.
- Nekem is tetszik - bólintottam - Illik hozzád és a képessége is jó - mondtam, miközben fél kézzel már a kaput nyomtam befelé - Ne aggódj, nemsokára fogod tudni - tettem hozzá biztatón, látva a pillanatnyi elkomorodást és mosolyogtam rá, szavak nélkül toldva hozzá, hogy "segítek". Kicsit feljebb is emeltem a karomat rajta a karkötővel, hogy értse a célzást, bár tanulva a céhkertben történtekből, ez valószínű úgysem fog megtörténni.

Bementünk. Az észlelésem kis idő múlva annak rendje és módja szerint be is jelzett, de... de a támadás formájára nem voltam felkészülve. Alkalmam sem volt feltápászkodni a falhoz csapódás után, máris lefogtak... és több volt belőle és hideg volt, nyálkás és mozgott. Nem jutott eszembe a párhuzam. Hogy is jutott volna, amikor azok emberek voltak, erőszakosak és az eliminálásom volt a céljuk, nem pedig... ez... Egy pillanat alatt lesápadtam és valamilyen furcsa gombóc került a torkomba. Éreztem a bizsergést, amely hullámokban futott végig rajtam, szívverésem fokozódott és gondolataim közel sem a visszatámadáson jártak.
Én... tegnap este óta elfelejtettem visszakapcsolni az etikai módot.
Amikor pedig Leo a látóterembe került és rájöttem, hogy tulajdonképpen ő épp végignézi az egészet, talán még őnála is jobban elvörösödtem. Egyszerre a zavartól, a szégyentől és... nos, a helyzettől. Maradjunk csak ennyiben. Légzésem szaporábbá vált, ahogy a csápok becsúsztak a páncél alá és talán épp ekkor volt Leo is a legközelebb hozzám... nem is mertem ránézni, szőke tincseim arcomba csúsztak és talán így is volt ez jól. Nem találta el őket. Súlyemelésem meg nem volt, hogy egyszerűen kitörjek közülük, gondolataim elúsztak, az elme  valamely tudattalanabb erő játékszerévé vált, de... nem, most felszínre tört, felszínre kellett törnie. Hisz voltam én már ennél nehezebb helyzetben is, nem? Behunytam szemeim, erősen marokra fogtam a Katanát (te jó ég milyen gondolatokat tapasztalhat ő most!? O.o) és kivágtam egyet a fiútól távolabbi oldalra. Az egyik combomon ténfergő csápot céloztam, amely rendületlenül kereste az utat fölfelé... majd ha nem találtam el, mégegyszer, ha pedig pixelekké vált, a másik lábam felőlire irányítottam a támadást, de... eközben a kezeimet érők folyamatosan feszítettek hátra, nyálkájuk bevont és szívták ki belőlem az energiát és az akaratot minden ellenállásra irányuló mozdulatra. Végül, amikor az egyik a blúzom alatt elérte a mellemet, végleg behunytam a szemeimet és elengedtem magam. Csak... érjen véget ez az egész. Még egy kis idő kell... hogy újra tettet nyerjen az akarat... csak... egy nagyon kevés. De addigis...



Két támadásra futja azért  Neutral Ha az első nem talál, a másodiknak biztos találata van.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal29686/10100Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 22 2019, 00:34

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Márc. 22 2019, 10:41

Leonard bár viszonylag észnél volt az arcát elöntő vér és az a tudat, hogy nem akar kárt okozni a nőben elég volt, hogy csapása a csáp helyett, csak a falba csapódjon, mely aztán vissza is löki őt csöppet. Eközben Hinari próbál szabadulni és bár a csápok szorítása és nyálkás érintésük gátolja a lányt, sikerül azért a lábainál lévő lényeket levágnia, mielőtt elég bajos mezőkre mászkálnának. Hogy szerencse-e, vagy pech (nyílván pech Sad ) azt mindenki eldönti magának, ám ahogy az egyik csáp a lány keblére tapad, a nyálkás tapadókorong szerű képződmények okozta bizsergéstől képtelen tovább támadni. Hamarosan a csápok örömmel masszírozgatják a lányt, amit talán Hina nem bán annyira, ám mikor a nyálkás csáp érintését megérzi a nyakán tudhatja, hogy az ero-csápok még nem végeztek. a kissé érdes csáp vég végig simítja a lány a arcát, mintha látszólag keresne valamit… eközben ha Leonard új erőre kapna az életben lévő lény társa egyik szabad csápjával egy irányba bök a fiú mögött. Látszólag mutatva valami felé… lényegében a fal egy titkos rekeszét mutatja, ahol egyelőre bár csak alig-alig, de kivehető egy aranyláda aprócska kis részlete. Vajon Leonardot képesek lefizetni a gonosz csápok? Vajon Hinari meddig bírja magát visszatartani? Nem tudni biztosan, de az biztos, hogy a lány további 14 kéj… őőő… csápsebzést szenved el.


Obszidián Kastély I - Page 3 77f5f16affd7fdf76a98c9be056fc79b


#1-#2 Üreglakó: 70 HP

Hinari (Sebzés: 104, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.7 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
Üreglakó


Hinari (50. szint): 300/300 HP, 43 páncél, 100/300 CSP
Leonard (26. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 114/140 CSP

Tartalék
Obszidián Kastély I - Page 3 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Leonard Pént. Márc. 22 2019, 15:14

Leo ösztönösen arrébb mozdult a kard útjából, és figyelte a lány vagdalkozását, de az nem tartott túl sokáig. A fiú még mindig össze volt zavarodva, egy ideig nem értette, mi történik előtte. Például, hogy Hinari miért nem sikít legalább, vagy káromkodik, vagy akármi. Miért tűri az egészet szótlanul? Miért hunyja le a szemét, és miért piheg úgy, mint aki.. Óhh!
A kardforgató fiú szélesen elmosolyodott, és leengedte a kardját. Tekintetével követte a csápok útját, és még a páncél takarásából is meg tudta állapítani, pontosan merre kalandozhatnak azok a dolgok.
Egy pár pillanatig még állt, és összevont szemöldökkel figyelte a jelenetet, de aztán amikor a másik csápos lény határozottan meg akarta vesztegetni - legalább már tudja, hol kell keresnie majd a ládát -, kicsit kijött a béketűrésből.
- A világért sem szeretném félbeszakítani a szórakozásodat, de az a helyzet, hogy haladni kéne - lépett oda a lány mellé, és próbált meg még egy vágást intézni a csáp felé, amely most Hinarit kényeztette a páncél alatt.
- Igazán tekintettel kell lennünk Alexre is - megcsóválta a fejét, és tovább küszködött, hogy kiszabadítsa a lányt. Oké, látványnak nem utolsó a dolog, de ennél több élvezetet egy foglalt nőtől nem várt a világért sem. Remélte, hogy a mostani csapása sikerrel jár esetleg, ha pedig nem járt, dupla olyan határozottsággal esett neki a csápoknak a következő körben.
Egy nyugalmasabb pillanatban azért még fejcsóválva hozzátette:
- Első ránézésre meg nem mondtam volna, hogy te ilyen típusú lány vagy. Remek dolga lehet ennek az Alexnak melletted.


A hozzászólást Leonard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 22 2019, 15:16-kor.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_bal18220/10500Obszidián Kastély I - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 22 2019, 15:14

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 3 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.