Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Trükkös Tolvajok

+4
Fuun Kotarou
Adachi Kaede
Tomoyama Tsubaki
Diabel
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Nov. 11 2012, 16:44

Spoiler:

Tsubaki feltűnően kicsit puffant a földön, ellenben az életpontjai szintén puffantak a kellemetlen kis baleset mellékhatásaként. Az idő pedig nem akarózott lelassulni hogy legalább segítségére legyen a gondolkodásban, amint felpillantott azok a gaz szemek már közeledtek is feléje, igaz most már csupán hatan voltak. Ez csak egyetlen dolgot jelenthetett egy játékban: kinyiffant! Tsubaki tehát rögvest összekapta magát és a következő kis közeledő dögöt célozta meg támadásával, aztán hátrébb szökkent és ha nem esett fel például a saját lábaiban akkor máris a következőt vette célba, azt az esetet leszámítva ha előző támadása nem bizonyult sikeresnek vagy elegendőek, mikor is ugyanazt a majmot próbálta meg eltüntetni a föld színéről
Legszívesebben loholt volna a ház ajtajához hogy megnézhesse mi volt arrafelé a helyzet, de az építmény túloldaláról még csak nem is láthatta, ideát pedig maga is támadás alatt volt. A szörnyecskék márpedig gyorsabbnak tűntek nála, így a lefutási próbálkozás eleve veszett ügynek tűnt számára. Harcolnia kellett hát elsősorban, legyűrni az ellenséget hogy elég szabaddá váljon olyan mozgáshoz miben nem akadályozza meg valami vagy valaki... na és persze valamik vagy valakik. De az esély ott volt hogy bizony rosszul szerepelt le az imént, s a majmok szorongatásában csak egy dolog nem követelt meg extra munkát:
- Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeee!
Sikított megint, illetve... várjunk csak, nem dobott valakinek egy "viccet" sikítással kapcsolatban? Talán még kapóra is jöhetne...

/elnézést a rövid reagért, ígérem nem csinálok belőle rendszert/

_________________
[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Nov. 14 2012, 00:49

>>Trükkös Tolvajok<<
A képességem hatására megzavarodnak egy picit. Ennek nagyon is örülök, hisz így sokkalta könnyebbé és veszélytelenebbé válik az egész harc. Az egyik majmot is egyetlen csapásom leterítette. Ugyan az elején a rossz pontelosztásom miatt igencsak bajban voltam, de mostanra kifizetődött, hogy a fronton kockáztattam szinte a kezdetek óta az életem. Ugyan kifelé nem mutattam, de könnyes büszkeség fogott el, hogy inkább kardra költöttem, mint kényelemre. Mire körbenéztem és elemeztem a helyzetet a papa ordibálása újabb elleneket hozott a fejünkre, s ezúttal négyen voltak. Nah igen, egyszerre nem lehet mindent csinálni. A papára vigyázni, az elfnek segíteni, a majmokat ütni, és természetesen a Saját védelmem fenntartani. Így hát azonnali döntésre jutottam. Mivel nem nagyon volt kedvem npc-kkel szórakozni ezt rásózom az elfecskére.
Te foglalkozz a küldetésadókkal, védjek őket, és próbáld valahogy meggyőzni róla, hogy minden okés. A tetőn van egy emberünk, meg még egy valahol. A hangjából ítélve nincs túl jó helyzetben, letisztítom a helyet, és rád hagynám a védését.
Gyors mozgásba lendülök, mivel a röpke tájékoztató alatt már mozgásba lendülhettek a majmok. A különleges képességem használatával hirtelen a semmiből megjelenek a majom előtt aki másra támadt volna. Blokkolom a támadását, és egy újabb gyors megmozdulással ráijesztek. A jó öreg belépés, kilépés technikát használva riogatom a majmokat, és szorítom őket olyan helyzetbe, hogy ne veszélyeztethessenek másokat. Több, mint valószínű, hogy Kaede számára is villámként jelenek meg itt-ott, s a karom, mintha többfelé osztódna és egyszerre támadna, jobbról, balról, alulról. Az ilyen trükkök mellett valódi támadásra nem jut időm, így a majmok számának redukcióját azután kezdem meg, hogy megfelelő terepre tereltem őket. Talán a csöpke agyukat könnyebb becsapni, mint egy játékosét, és jobban lehet irányítani őket az ösztönszerű mechanizmusuk miatt. Miután végeztem megtörlöm a homlokomat, mivel kimerítő így harcolni. Ránézek a lányra.
Akkor számítok rád.
Majd becsukom magam mögött az ajtót, és sietek az udvarias kis csaj segítségére, hisz mondta, hogy mivel jelez, és az imént hallhattam is azt a bizonyos jelet. Remélem még időben odaérek. Minden erőbedobással sietek, és próbálok neki besegíteni. Itt is az első, hogy a felállítson valami csatatér féleséget, és garantáljon maguknak egy kis mozgásteret a biztonságosabb harc érdekében.
- Hogy állsz élet ügyileg? Lehet egyedül is el tudok bánni velük, de nem ártana egy kis segítség.
Próbálok úgy helyezkedni, hogy a legjobban védhessem magunkat, egyelőre elég fáradt vagyok hozzá, hogy ne rontsak nekik, valamint azt sem tudom, hogy hogyan bírna egy all out fightot az elf.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Diabel Szer. Nov. 14 2012, 10:04

Elfogytak. Ez szinte hihetetlen. Kardjaitok és kristályaitok one hit-tel vágták át őket, sok pikszel repdesett mostanában körülöttetek, az éjszaka sötétségét nem csak a kis kunyhó belső lámpácskái törték meg, hanem a sok színjáték is. És elfogytak a majmok.
Ha körbenéztek, igen gyors lezajlású csatán vagytok túl: Shana alakja a hold fényében áll a tetőn, körülötte nincs már egyetlen mob sem, csak az utolsó szivárványszínű virtuális pelyhek bomlanak már szét. Nem csapkodja már senki az ajtót, a Papa is elcsendesül, hiszen nincs már tolvaj, nincs mozgás, nincs ugrálás a háztetőn, visszaáll a régi csend. A fák susognak Tsubakiék körül, de nem csillan meg semmilyen szempárban a fény, matt fekete-barna-zöld minden, eltűntek az aktivált kristályok fényes animációi is.
Alig vesztettetek életpontokat, van, akinek a páncélja mindent védett:
Tsubaki: élet 13, páncél 2
Kaede: élet 16, páncél 2
Kotarou: élet 20, páncél 2
Shana: élet 5, páncél 0
A Papa élete egyetlen ütést szenvedett el, azt is még a legelején, amikor végül kirontott a házból.

Egy fütyülő hang lassan mássza meg a hallhatóság határát, és egyre erősödik tovább, a végére lehetetlen nem hallani. A kis házból jön. Nyikorog a padló, majd elhallgat. Alig egy perc, ha eltelik, és ha nem néztétek meg a házat, akkor a Mama jön ki hozzátok a szabad térre:
Nagy harc volt ez már, megérdemeltek egy kis teázást jutalomként. Sikerült elkapnotok a tolvajt? Gyertek be, gyertek be, teázzáunk. Mindenki szereti a teát, igaz?

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szer. Nov. 14 2012, 10:49

/Kaede kimaradt?/

A majmot sikerült elintéznie, de ekkor utolérte a másik kettő és rácsimpaszkodtak. Ezért is volt kellemetlen hogy nem vett minden szükséges helyre páncélt és most szabadon pofozhatták és a többi. Rettenetesen bosszantó volt ez a kiszolgáltatottság, ahogy többé erőpontoktól mentesen próbálta sikertelenül leszedni magáról a támadóit. Az a visongás és huhogás meg az egész csatazaj nehezítette a helyzetét, a koncentrációja megtört és csak sikongatott külsőleg talán komikus módon és helyzetben, miközben ő egyáltalán nem érezte úgy hogy vicces vagy szórakoztató lett volna az egész. Ez nem volt már harc, csak annak egy gyenge árnyéke ahol mindössze az egyik félnek volt mozgástere, ráadásul dühítő létszámfölényben is: kettő az egy ellen, nem erősek de visszatámadni nem igazán működött a számára
Valójában nem telt el hosszú idő és a páncélján kívül nem is szedett be semmilyen formájú sebzést egészen az esése óta. Furcsa helyzetéből pedig a felbukkanó padlási fiú látszott kimenteni, ahogy feldúlta a terepet saját kénye-kedve szerint, majd leszedte Tsubakiról az akaszkodó majmocskákat
- Arigato, Senpai! - kiáltotta hálásan, majd kezelésbe vette kristályát ha volt még szempár a láthatáron
De aztán az egész felfordulásnak vége szakadt, ahogy a 12 Majom elfogyott ebből a világból és a csend visszatelepedett a kunyhóra és környékére. Nem volt állaturalom egy vírus tizedelte ember kisebbségű világban és... ja, eltértünk a tárgytól. Szóval, ahogy Tsubaki összeszedte magát és az életpontjait ellenőrizte, egy szerinte gőzös sípolás ütötte meg hegyes új fülecskéit, mely akár egy feltett teáskannából is származhatott. Nyomban utána akart nézni a dolognak, de az idős hölgybe futott bele az ajtóban
- Természetesen szeretem! - válaszolta lelkesen, de aztán megemberelte és egyben kihúzta magát, s hozzátette - Utánuk megyek, még van egy fontos elintéznivalóm!
Azzal sietett is arra a dolgára, ami ebben a világban wczés híján most az volt hogy felmásszon a padlásra és ellenőrizze az ottani dolgokat szépen lassan, egyesével hogy nem e hiányzott semmi sem, amióta először inspektálta át a helyet

_________________
[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Shannon Ashdawn Szer. Nov. 14 2012, 17:30

Ahogy fel sikerült húznom magam az első, majd a második lépcsőfokon, egyre növekedett a kinti zaj. Pillanatok kérdése volt, és a harmadik fokra kapaszkodásnál meg is történt; először a tetőről hallatszódott eszeveszett vijjogás, majd egy puffanást lehetett hallani a házaspár szobájából. Ijedten kaptam oda a fejem, rögtön gondolatok százai futottak át a fejemen, hirtelen nem tudtam tisztán gondolkodni. Nem tudtam, mit is kezdjek magammal.
Aztán végül úgy döntöttem, segítek a házaspáron, akik pár pillanattal később ijedten fel is visítottak. Megálltam a rohanásban, fogni kezdtem a fejem; nem volt ínyemre, hogy még este is más ordítását hallgassam, ahelyett, hogy aludnék. Tudtam, hogy nagyon ki fogok készülni.
- Itt van a tolvaj, itt van a tolvaj! – Hallatszódott az öregapó jajveszékelése, és az, hogy döngetett egy másik ajtót, ahol valószínűleg bejutott… valaki.
Természetesen a tolvaj szóra azon nyomban felkaptam a fejem, és elindultam, hogy segítsek; számítottam arra, hogy talán erősek is lehetnek, hogy talán alul maradhatok –természetesen, utóbbi még is csak lehetetlen volt, mert rólam beszéltünk… - ezért előkaptam a késeimet a felszereléseim közül, és ajkaim már hangtalanul ismételgették a speciális képességem nevét, hogy azonnal mondhassam, ha gond van.
Topp-topp, tipp-tipp, valahogy így hangzott, ahogy kicsi talpak tucatja döngette a tetőt. Egyre agresszívabbak voltak, közben hihegtek, huhogtak – ezek a hangok alapján be tudtam azonosítani, hogy majmok voltak a támadóink. ~Majmok? Micsoda badarság, majmoktól félni, ellenük harcolni!
Pedig úgy tűnt, hogy ez a helyzet. A házaspár szobájából is hallatszott a mókás hang, és már a tetőtérben is; közeledtek, a fentiek harcba is elegyedtek vele. Viszont ott benn…
Benyitottam, hogy segítségükre siessek, és még épp időben érkeztem – az ajtón, amelyen át akartak törni a majmok, segítségkérően villogtatta az „Immortal Object” feliratot, ám csak pár másodpercig: alig néhány pillanatra a segítségem jöttére a benn lévő majomnak is erősítés jött, pedig az előbb említett egyed már meghalt.
- A tolvaj, a tolvaj! Itt van a házamban, a tolvaj itt van! Meg akar lopni! – Voltak mondatok, amelyeket teljesen bután rakott össze, de mindnek az volt a lényege, hogy őt épp meg akarják lopni, és mindezt első sorból hallhattam, ahogy épp a fülembe ordította belépés után. Alig tudtam megállni, hogy ne szóljak vissza kicsit agresszívabban, de lenyugtattam magam – elvégre a betörő majmok egyszer csak megálltak, mint kiderült, hála a velünk lévő fiúnak. Természetesen a nagypapa nem hagyhatta annyiban, hogy csak úgy megússzuk a csatát, egyre többet és hangosabban ordítozott, mintha mind a száz szintet be akarta volni harsogni, hogy hallják a nyomorát, hogy segítsenek rajta – talán a közelben lévő pár játékos –már, ha járkált valaki ilyenkor az erdőben, de elképzelhető volt- is felfigyelt a zajra, amely tényleg aggasztóan hangos volt.
Szó, mi szó, elég gondtalanul vetette ránk magát egy következő, a tetőről érkező majomhullám. Az ajkaimon táncoló nevet most kimondtam, és rávetettem magam az első majomra. A találat biztos volt, így felgyorsultam, és így pattogtam egyik állatról a másikra, a végén már elérve a speciális képességből eredeztethető legnagyobb gyorsaságot.
Habár azt híresztelik, a majmok milyen intelligensek, ahhoz már nem tudtak felérni, hogy én milyen gyorsan tudok mozogni; volt, aki képes volt rám vetni magát, kettő közös erővel még a páncélomat is megtörte, ami valljuk be, nagyon ellenemre volt. Természetesen még inkább bedühödtem, a tetőre is kiugrottam, hogy ott kaszaboljam a felénk tartó utánpótlást. Társaim is így tettek; harcoltak, küzdöttek, csatáztak a lények ellen, amíg egyre inkább fogyni nem kezdtek. Először igen kétségbeejtő volt, mintha egy hidra ellen harcoltunk volt, úgy ha kettőt levágtunk, akkor négy termett a helyén – de elejét vettük ennek, és amilyen gyorsan jöttek a majmok, olyan hamar el is fogytak hála pengéinknek, kristályainknak és kitartásunknak.
Büszkén húztam ki magam a tetőn, és alakomat kiemelte, hogy a holdfény hátulról világított meg; magamat illegetve ereszkedtem le a tetőn, átvizsgáltam, min is vagyunk túl – bizonyára több tucat majmot öltünk le, ha nem többet, és elég gyorsan. Hihetetlen teljesítmény volt, ha belegondoltunk, hogy ennyi lényre csak négyen voltunk, és az nem segített, hogy a nagypapó ordítozott.
Fáradtan dőltem neki a falnak, de rájöttem, hogy még akkor se pihenhettem; füleimet irritáló sípolás kezdte el bántalmazni, mely nem nyugodott le még percekig, sőt, hatása csak erősödött. Hamarosan már csak a fülem kezdett el csöngeni, míg a zajt már nem hallottam, de utánanézni, hogy mi is volt az, egyszerűen nem volt kedvem ekkora csata után.
Ezt megérezhette az öreganyó, aki a harcból felocsúdva már is teát készített nekünk – hiába, néha pont, hogy az öregek aktívabbak, mint mi.
- Nagy harc volt ez már, megérdemeltek egy kis teázást jutalomként. Sikerült elkapnotok a tolvajt? Gyertek be, gyertek be, teázzunk. Mindenki szereti a teát, igaz? – Kérdezte nyájasan mosolyogva, és beinvitált minket. Én csak mosolyogva, biccentve köszöntem meg a gesztust, majd miután magamhoz kaptam a teát, szürcsölni kezdtem. Elég finom volt…

_________________
Jártasságok: Növénylátás~Potion/Méregfőzés

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alacrop[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alacrop2
If you run, you won't see me stab you!
Shannon Ashdawn
Shannon Ashdawn
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Sep. 30.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Fuun Kotarou Vas. Nov. 18 2012, 02:33

>>Trükkös Tolvajok<<
Minden tökéletesen haladt. Belefeledkeztem picit a harcba, s már inkább örültem a majmoknak, mint átkoztam őket, hogy nincs nyugtom és nem tudok gondolkodni. A nagyzásomnak az lett a vége, hogy bekaptam ezt-azt. Ám szerencsére ez az életemen nem látszódik meg, őszintén megsértette volna a lelkem és büszkeségem. Az is lehet, hogy a számfölény miatt, vagy épp nem voltam elég jó, hogy kikerüljem az összes támadást. Azonban ezeket inkább hanyagoltam a lehetőségek közül, pontosabban az egom nem volt hajlandó elviselni ezek létezését, így hát ignorálja. A kis elfecske ismételten jól neveltnek bizonyult, annyira, hogy jelen rpg helyzetben már-már kellemetlenül éreztem magam a mellette bunkósággá törpülő magatartásommal. A helyzetre visszatérve szinte egyik pillanatról a másikra csendesült el az egész környék. Amiben több nyomasztó tényező is volt a számomra. Talán csak elterelés volt, de ahhoz ennyi mobot használni különösen macerás, vagy a másik ami talán kevésbé rossz, hogy még jön valami amivel meg kell küzdenünk. Az előbbi azért mondható kellemetlenebbnek, mivel nem tudjuk ki/mi volt és hol van/ hová lett. Az éles hangra azonnal ugrom, a kard már félig kint van a tokjából, mikor az ajtóba faralva a kifelé jövő anyóka után leesik, hogy mi is az. Egy nagy szusszanással visszalököm a kardot a hüvelyébe, majd lazítok az állásomon.
Bah, ne tessék így ráhozni a frászt a szegény emberre. Ennek ellenére meg kell hagyni, ma már másodszorra találja ki a kedvencemet.
Hiába volt csak téves ugrás, ennek ellenére is picit ideges maradtam. Valamint, szinte semmi sem ment úgy, ahogy terveztem, javasoltam, s ez kissé kellemetlen. Persze tisztelet a kis elfecské(k)nek. A fontos elintéznivalóra bólintok, s hagyom egyedül menni, most már csak nem történik semmi. Az ilyesmik nem szoktak annyira hosszú questek lenni, könnyen lehet, már végeztünk is vele, bár picit vonakodom leengedni az éberségem, amit a majmok támadása felébresztett. Bent az öregektől próbálok informálódni gondolatomat megerősíttetni/megcáfoltatni.
Az összes tolvaj majmot elkaptuk, és intézkedtünk róla, hogy ezek már ne jöjjenek vissza. Valóban csak a majmok lehettek a rablók? Van más jel, nyom a tetőtopogáson kívül?
Közben természetesen nekilátok a teának, hisz nem annyira finom, ha kihűl. Talán a hegyesfülű hoz valami infót, bár a fene tudja mit akar csinálni most. Nyugodtan várom a fejleményeket, és próbálok a kinti zajokra is figyelni picit, nehogy lekéssük nyugalmunk miatt a valódi tolvajt, már ha létezik.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Diabel Kedd Nov. 20 2012, 18:45

Bár Tsubaki volt az, aki igen alaposan járta körbe a környéket, olyannyira, hogy még a padláson hagyott értékeket is megnézte: és bizony semmi nem hiányzott onnan. Hiszen a majmok még csak be sem tették mancsukat a padlásba, bár a tetőn Shana közbelépéséig bizony rajcsúroztak egy páran. Mégis Kota figyelhet fel egy apró felkiáltójelre látóterének jobb szélén. Az invertory ikonja áll mellette. Ha megnézi felszerelését, láthatja, hogy új eszközzel bővült a készlete, ez pedig nem más, mint egy Kesztyű (+2 erő). A harc közben dobhatta neki valamelyik majom.

A néni és a bácsi kedvesen tölti ki benn nektek az itókákat.
Épp kérdezni akartam, hogy sikerült elkapnotok a tolvajt? – ismétli meg korábbi kérdését ugyan abban a hangsúlyban a nagymama, miután Kotarou feltette a saját kérdését, amiben a nagymama kérdésére a válasz elhangzott már. Úgy tűnik, mintha a nagymama ettől megmerevedne, nem mozdul, levegőt sem vesz, csak folyik a kezéből a tea bele épp valamelyik csészébe. Abban a pillanatban, ahogy az innivaló kicsordulna, felemeli a kannát, így bár tele lesz a csésze, nem ömlik ki.
Akkor köszönjük, hogy itt voltatok. Gratulálunk, sikeresen teljesítettétek a küldetést! – mondja a két idős NJK teljes szinkronban. Húsz arany utalódik át nektek.
Sajnos nem tudunk többel szolgálni, azonban a küldetés rövidsége ellensúlyozza a pénzt.

Kaede feláll, illedelmesen elköszön tőletek, hálás, amiért veletek teljesíthette a küldetést, majd távozik.

Sorrend: fix. Az új reagsorrend szerint
Határidő: három nap továbbra is

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szomb. Nov. 24 2012, 17:57

Tsubaki nem volt rest, hosszasan időzött a padláson és habár mindent fenekestül felforgatott, ugyanúgy hagyott végül maga mögött mint ahogy találta - ha nem éppen kicsit rendezettebben és tisztábban. Tűnődve mászott le a létrán és konstatálta hogy valóban nem surrant be senki vagy semmi az összetűzés ideje alatt. Azonban megint nem volt éppen hasznos itt sem, mellesleg hiányérzete is volt az egész dologgal kapcsolatban. Majmok rágcsálták volna meg az ételkészletet, vagy a majmok csak valamiféle átmenetek voltak a bonyodalom és megoldás között? Gondolataiba merülve lépett be az ajtón, odabent pedig a többieket találta ahogy a maradék teájukat szürcsölték fel - már aki szürcsölt, szóval inkább hörpintették ha nem csaptak zajt vele. A két NJK szóduettjéről tehát már nem maradt le, a teáról azonban igen még ha kimondottan nem is bánta. Az igazi probléma a haszontalanság érzet volt ami nem hagyta nyugodni, zavarta hogy semmit nem csinált amivel bármi előnyt hozhatott volna a többiek számára. Perzisztens probléma volt továbbá és emiatt is volt ennyire lehangoló. Nem is kellett már az aranygyűrűje hogy emlékeztesse őt sorozatos bukásai kezdetére, arra a katasztrofális éjszakára annak a nemesi birtoknak a kertjében. Azonban az öregek végszavára helyre kellett rázódnia már csak illemből is hiszen volt egy fontos tennivalója
- Szükségtelen nagy jutalom, annak örülök hogy segíthettem! - hajolt meg az ajtóban, majd megfordult és kisétált az éjszakába

Tűnődve sétált be a fák közé és csak néha pillantott hátra hogy lássa, vajon a többiek is távoztak e már? Valóban, az a hozzá hasonlító lány elég gyorsan elhagyta a harc helyszínét. Kicsivel arrébb azonban megtorpant és először megint csak visszanézett, aztán pedig felnyitotta a menüjét és szemügyre vett benne valamit. S ha ki kellett valaminek derülnie akkor ki is derült, mármint lehetséges volt hogy hiába is kapott némi arany jutalmat úgy a küldetés még mindig teljesítetlenül virított ott ahol eddig is? Ha így volt, nyugtalanul pillantott körbe és azon gondolkodott el, hogy vajon vissza kellene mennie a többiek megkeresésére és felhívni a tényre az ő figyelmüket is? Már ha még ott voltak... amit ki is akart deríteni

_________________
[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Nov. 30 2012, 16:29

>>Trükkös Tolvajok<<
Már pontosan emlékszem miért is utálom néha az npc-ket. Ez a sablon amivel össze-összefutok egyszerűen szánalmas. Persze megpróbálok ettől még normálisan viselkedni, s így félig figyelmem kívül hagyom az öregek megfagyását. A teáért picit aggódom, de aztán hála ég nem folyik ki. Az egyikünk elment megnézni a holmikat, ezt jónak is láttam. Nemsokára visszatért. Nem említett meg semmit, szóval úgy tűnik rendben van. Valamint a küldetés is elvégzettnek, vagy félig késznek kell lennie. Engem kicsit zavar a könnyűsége. Az már meglep, hogy el is köszönnek rögtön és elhúznának. A kis elfnek, aki megköszönte a jutalmat még utánaszólok.
Hé! Szerintem ne bóklássz ilyenkor odakint, hiába nincsenek mobok. Nem állítalak meg, de én itt leszek a padláson néhány okból kifolyólag. Ha gondolod majd gyere vissza, egyedül kicsit unalmas lenne.- Majd visszafordulok az öregekhez.–Köszönöm, esetleg kell még valamilyen segítség?
Érdeklődöm hátha van még itt küldetés. Nem volt valami hosszú ez, és amint már említettem meglepően könnyű, bár ez utóbbi lehet a szintem miatt van. Ha nincs semmi már, akkor felmászok a padlásra, és bevackolódom az iménti helyemre, amiből kiugrottam. Kicsit eszegetek, iszogatok, és megpróbálom apróságokkal lefoglalni magam. Böngészem a holmijaim között, nézegetem a kiadásaimat, bevételeimet. Kicsit meglepődök, mikor egy kesztyűt találok, úgy tűnik a mobok nem csak nekem dobnak, legalábbis úgy tűnik ezt nem tudom hordani. Természetesen a figyelmem nem hagyom lankadni, és igyekszem figyelni, hátha jön még valami. Legrosszabb esetben is eltöltöm itt az éjszakát, aztán majd otthon alszom, az éjszakázások úgy sem állnak tőlem messze. Persze egyik oka annak, hogy nem mentem el, hogy hiába vagyok magas szintű több ember összeáll pk-zni akkor engem is ki tudnak szedni. Bár egyelőre szerencsére elég kevés ilyenről hallottam. Ha végeztem a holmik átkutatásával az inventorym-ban akkor nekiállok megcsinálni egy alap költségvetést, ezek után már unalmamban a küldetés rovátkámat böngészem, a megoldott, és megoldásra várókat. Bár olyan sok még nincs belőlük így hamar kifogyok, s az éjszaka egy része még hátra van. Ha visszajött a kis csaj, akkor természetesen nem hagyom figyelmen kívül őt sem, így lényegesen tovább tart majd a böngészésem, s talán el is telik az éjszaka. Vagy nyugisan, vagy újabb kihívással. Természetesen nem fogok itt időzni napokat, így amint felkel a nap elindulok vissza a városba, feltéve, ha nem jött közbe valami.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Diabel Szomb. Dec. 01 2012, 19:52

Jasami, Shizuka: a Tövismadarak csapata, aminek az általatok ismert Kraal is tagja volt, engesztelésképpen, hogy ilyen komoly problémát okoztak, és hálaként, hogy veletek sikerült megoldani a problémát, némi belső huzavona után, amely során lényegében ugyan azt mutatták be, mint az asztalnál: módszeresen ugratták egymást, mentek az oda-odacsípések, végül mégis egyetlen csapatként határozták el magukat, hogy egy kis kalandra invitálnak benneteket. A küldetés idejének a ma estét kötötték ki: a megbeszélt helyen türelmesen vártak rátok. Információtok: nem volt sok, de a mosolyuk őszintének tűnt. Jelent ez még nektek valamit az eddigi események után? Azt mondták, hogy jó muri lesz. Ehhez hasonlót eddig nem találtak, de így, hogy tudják, hogy létezik, már keresni fogják a játékban. Hogy pontosan miről van szó? Hamarosan ti is látni fogjátok.
A Kezdetek Erdejének széléhez invitáltak titeket. Az érdekesség pedig alig fél órán belül indul is: zörren a bokor mellettetek, majd egy fekete ruhás férfi vágódik ki belőle.
Utána! – kiáltja el magát a Tövismadarak női vezére, és a csapat boldogan indul is. Éjszaka van, de egy-két tagnál van fáklya. Kraal kérkedve az éjjellátásával természetesen elöl halad, és figyelmezteti a csapatot a kidőlt fatörzsekre, bukkanókra. Tíz perc rohanás után a távolban fény kezd pislákolni, majd egy házra lesztek figyelmesek. Most már csend uralkodik a csapaton, némán futtok. A tolvaj mindig ott van körülöttetek. NPC, de szellem is lehetne: mintha nem is látna benneteket, úgy szalad.

Kota, Tsubaki: nem kizárt, hogy a küldetésablakotok többször is jelzett frissülést, azonban ha legördítettétek a listát, semmi különöset nem találhattatok, minden rendben volt. Ettől függetlenül a következő pillanatokban újra jelentkezhetett a frissülés jelzése. Az sem kizárt persze, hogy ilyesmi nem fordult elő veletek.
Az éjszaka még javában tartott, amikor felfigyelhettetek a csoportra. Nem eshetett nehezetekre, hiszen a fáklyák messziről világítottak, hiába csöndesedett el az a társaság, mire hozzátok értek.

Sorrendre a javaslatom a reagálások megkönnyítése érdekében: Shizuka és Jasami, majd Tsubaki, végül Kota.
Határidő: az eddigi három nap.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szomb. Dec. 01 2012, 21:48

Shizukáék a kaland után megbarátkoztak Kraalal és céhével. Legalábbis úgy tűnt, hogy valamiféle barátság szövődött köztük. Épp csak céhmeghívást nem kaptak. De nem is baj. Az okozott problémák miatt egy kis kalandra invitálták őket. Persze a már tőlük megszokott civakodás és egymás ugratása sem maradhatott el. Shizukát kezdte szórakoztatni a társaság. Talán egy nap mégis belép egy céhbe. De egyenlőre jó neki függetlenül is. A Kezdetek Erdejéhez volt megbeszélve a találkozó. Egy ideig csak vártak. A lányt kissé zavarta, hogy nem kaptak túl sok információt a kalandról, épp csak morzsányit. Neki egy őszinte mosoly már az általános iskolában sem volt elég. De úgy döntött, ad egy esélyt a társaságnak.
-Mit gondolsz, miféle kaland lesz ez? Remélem, hogy azért lesz valami haszna.-osztotta meg a gondolatait Jasamival, benne kicsit jobban bízott, mint a társaságban.
Végül a vezér rikkantja el magát, hogy utána. Shizuka nem vár magyarázatra, a többiekkel együtt futásnak ered. A képessége révén érzékeli az előttük lévő NPC-t. Mivel Kraal amúgy is elől van, másoknál meg fáklya ég, így ő takarékoskodik a sajátjával. Hamarosan fényt pillant meg a távolban, nem sokkal később pedig egy ház körvonalazódik ki a sötétben. Az üldözött személy pedig mintha észre sem vette volna az őt követő társaságot. Pedig a vezér elég hangosan kiáltott, amikor elindultak.
~Ahogy elnézem más lehetősége nincs, csak az a ház. De onnan csak akkor juthat ki észrevétlenül, ha van valami járat a ház alatt. Az nem volna szokatlan egy játékban.
Végül egész a házig követték az NPC-t. Addigra mindenki elcsendesedett, még a zajos céhtagok is. Már csak az a kérdés, hogyan tovább pontosan?



_________________
Statjaim:
Spoiler:




[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Orimune Jasami Hétf. Dec. 03 2012, 18:48

Eltelt egy kis idő mire sikerült megszoknom az új társaságot. Nem voltam túl jóban Kraalal, de igyekeztem egyszerűen csak nem figyelni rá. A többiekkel egyenlőre komolyabb nézet eltérésem nem volt bár őket annyira nem ismerem, szóval még nem döntöttem el, hogy szeretem őket, vagy sem. Ahogy elindultunk a küldetésre Shizuka megjegyezte, hogy reméli ebből kiszedünk valami hasznot amire enyhén bólintottam.
-Én is remélem, nem ártana, ha végre mi is fejlődnénk, az utóbbi küldetés eléggé nehéz volt... Bár az igazából nem is volt küldetés.-Mondtam halkan, miközben végre találkoztunk a többiekkel.
-Oké készen állunk.-Mondtam mielőtt a csapat vezetőnk hangos kiáltással el nem indított volna minket. Egy kissé pislogtam ezen a hangos kijelentésen de ennek ellenére elindultam utánuk. Szerencsére nem volt nehéz lépést tartani köszönhetően a gyorsaságunknak, és Kraal is figyelmeztetett az akadályok előtt, szóval még könnyebb dolgunk volt. Az NPC nem tudott lerázni minket, és gyorsan beértük, így nem sokára egy ház elé kerültünk. Úgy tűnt oda igyekszik, szóval, felkészültem arra, hogy nem sokára történni fog valami, ha a házba érünk. A kezemet a biztonság kedvéért a markolatra helyeztem. Együtt maradtam a csapattal, és Shizukára néztem. Kissé kíváncsi voltam vajon volt-e valami tervük a többieknek, mert nekem most nem igazán jutott eszembe semmi. Meg kitudja mennyi csapda lehet a házon belül.

_________________
Akit nem lehet eltalálni nem lehet megölni. Gyorsaság mindenek fölött!

Spoiler:
Orimune Jasami
Orimune Jasami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Kedd Dec. 04 2012, 14:09

Tsubaki átvizsgálta a küldetés információkat: nem hogy nem volt lezárulva, hanem éppen frissülést jelzett. /Ha jól értelmezem, vagy rejtett új küldetés frissülés? Majd korrigálsz ha kell?/ Ez... normális volt? Elsőre nem, hiszen akkor valami ki lett volna írva! Hacsak... hacsak nem éppen az állt fent, ami okából tulajdonképpen a küldetés információit is ellenőrizte? Igen, kellett lennie valami rejtett feladatnak, amiért lezáródás és tovább futás között vacillálódott a menüje. Majmok... majmok... vagy, amit az imént rágott a fejében, majmokhoz tartozó idomár? Nem értette, muszáj volt utánajárnia a társainak hátha többet tudott valamelyikük mondani
Így hát lökés kristályával a kezében visszasietett a házhoz és körbe nézett. Nem látott senkit, talán valamilyen menü hangra emlékeztető zörejeket, de nem tudott semmit vagy senkit sem azonosítani...
- Hahó! Van itt még valaki?! - kiáltotta hát

Elméletileg kapott választ, vagyis még ha Tsubaki nem is hallotta az utána szólást korábban, a fiú nem a semmiért mondta és valójában még ott volt. Tehát, biztosan válaszolt Tsubakinak és így az alábbiak is megtörténhettek. Ugyanis amint felhívta magára a fiú a figyelmét, már nem is volt nehéz megállapítani hogy a válasza honnan is jött. Felmászott hát a létrán és ahelyett hogy megkereste volna hol gubbasztott, a sötétbe meredve megszólalt
- Elnézést Senpai amiért zavarom! - kezdte előzékenyen - De valami nincsen rendben a küldetés teljesítésével, van valami amit nem fejeztünk be? Talán egy rejtett sidequest, vagy hasonló?
Tűnődve meredt saját menüjére, ami megint frissült
- És megint, itt valami elromlott!
Zavartan nézett körbe most, nem látván sokat egyedül a bejáraton látott ki jól a holdfényre (?). Meglepődött azonban, mert ha nem is láthatta azért a siető lépteket lassan már azért kivehette?
- Egy pillanat... valaki jön? - húzódott közelebb, s megragadva a létrát halkan megpróbálta felhúzni...

_________________
[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Dec. 08 2012, 22:47

>>Trükkös Tolvajok<<
Egyelőre úgy tűnt végeztünk, de én koránt sem voltam ilyen biztos benne, valamint nem volt kedvem ilyen későn már az erdőben kószálni, így a padláson a már előre melegített helyemre visszavackoltam magam. Mire végeztem majdnem mindennel és elkezdtem volna unatkozni lentről felszólt a kis elf. Elfekszem a bejárathoz, és kinézek. Válaszolok, majd intek neki, hogy kerüljön beljebb, mintha csak otthon lennék.
Oh, hali! Hát, mondtam, hogy én itt leszek nem? Amúgy meg nem zavarsz, már úgy is kifogytam a csinálhatnékból, csak unatkoztam volna.
Aztán hagyom, had mondja el amit szeretne. Bólogatok, miközben hallgatom. Én is tapasztaltam a furcsaságot, mikor azt a részt nézegettem, ez is csak erősített abban, hogy megvárjam itt a reggelt. Bár továbbiakban tuti nem fogok itt rostokolni, ahhoz én elfoglalt ember vagyok, vagy mi.
- Nyugi, jelenleg úgy sem tehetünk többet, minthogy várunk, mégsem üldözhetünk az estében valamit vagy valakit akiről vagy amiről szinte semmit sem tudunk.
A felszólalásra, hogy valaki jön, azonnal fal mögé pördülök. Majd mikor látom, hogy a létrát akarná piszkálni, megfogom a vállát.
-Hagyd! Ha feljön valaki, akkor mondhat egy utolsó imát, na meg ha most piszkálod, akkor azt észre lehet venni. Inkább szép csendben várjuk ki a végét.
Aztán jómagam a fal mögül óvatosan próbálok kilesni, s csak reménykedem benne, hogy nem vesznek minket észre (ugyanis nincs bent a padláson fényforrás, legalábbis remélem, ha volt kiiktattam, vagy most teszem meg.). Alaposan szemügyre veszem a kinti eseményeket, hogy pontosan mit-kit, miket-kiket látok, és hogy az hova megy-jön. A fegyverem készenlétbe tartom, s ha valaki a létrán felfelé igyekezne, beljebb húzódom, hogy bent kaphassam el, ne kelljen üldözni.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Diabel Hétf. Dec. 10 2012, 01:21

Küldetésvállalók! – rikkantott fel a Tövismadarak közül egy eddig csöndesnek mutatkozó fiúcska. Többször volt kitéve már korábban is a náluk megszokott heccelődéseknek, és bár sohasem válaszolt, okos tekintete mégis magára vonzotta a többiek állandó szurkálódását: az a kölyök mindig figyelt! Ezúttal halovány pirosas színben fénylett a szeme, mintha a tárgyak mögé látna.
Judith már adta is ki az utasítások: Francba! Kraal, tisztítsd az utat! Többiek: védeni a Tolvajt! – A parancsot kapott fiú már robbant is ki a tömegből, élvezetből száguldott, a létra alig néhány lépés volt neki, mire fenn termett a padláson: hihetetlen sebessége volt, mintha eddig minden egyes pontját arra költötte volna. Fegyverét a kezében szorította, és nem maradt tétlen: ha más nem kezdeményez, majd megteszi ő. Hamar rájöhettek, hogy a célja nem a károkozás, állandóan az ellökéseteken próbál dolgozni.
Jó pár lépéssel lemaradva mögötte néhány fő fogta közre a Tolvajnak nevezett alakot.
Jasami, Shizuka, kérlek segítsetek be! – kiabálta folyamatosan a parancsokat Judith, miközben ő maga is az NJK-t védő csapat élére állt. – Valakik a területet is csekkolják! – mondta, mire a hátul maradt emberek nagy része nem a létrát, hanem a ház környékét célozta meg.
A Tolvaj mintha most sem vett volna észre semmit az egészből, minden további lassítás nélkül kapaszkodott fel a létrára és indult el rajta…

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Hétf. Dec. 10 2012, 11:25

Az eddig csendes fiú elrikkantotta magát, hogy küldetésvállalók. Shizuka a házra pillantott, de ő nem látott semmit. A legtöbb részen talán sötét volt az épület, így nem láthatott senkit. Egyenlőre.
~Ez megnehezíti egy kicsit a dolgot. Főleg, ha ellenünk vannak. Annál izgalmasabb a játék.
Már a háznál voltak, amikor Judith elkezdte a parancsokat osztogatni. Shizuka aktiválta a képességét, hogy időben tudjon a közelben lévő lehetséges ellenfelekről. A céhvezető előreküldte Kraalt, hogy tisztítsa meg az utat. A fiúnak nem kellett kétszer mondani, már száguldott is fel a létrán, alig követhetően. Ez idáig nem volt szokatlan. Csak az volt meglepő, hogy a tolvajt kellett védeni. Elsőre Shizuka azt gondolta, hogy el kell csípni, mielőtt eléri a házat, persze ebben az esetben Kraal már beérhette volna. Így inkább kivárta, hogy végül is mi lesz a feladat. Tehát akkor most meg kell védeni a tolvajt, hogy megszerezhesse, amit akar. Gondolta, akkor ez lehet a cél.
-Menjünk utána!-mondta Jasaminak.
Amennyiben sem a fiúnak, sem Judithnak nincs ellenvetése, valamint a terület is tisztának tűnik, felkapaszkodik a létrán ő is a tolvaj után. Szeretné látni, mi sül ki ebből a küldetésből. Bár elítélendőnek tartja a lopást, de most mégis segít benne. Ki tudja, talán valahol nemes célt szolgál ez. Bármit tesz is, a képességét aktívan tartja, nehogy meglepjék. Amint felér a létrán, máris előrántja a kardját, hátha azok a ’küldetésvállalók’ ellenséges szándékkal fognak fellépni velük szemben.
~Nos, akárhogy is alakuljon ez a kaland, remélem, tényleg megéri végigcsinálni. Jól jönne lassan egy új kard. Utána kell nézzek, merre dobálnak jókat az ellenfelek…

_________________
Statjaim:
Spoiler:




[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Orimune Jasami Kedd Dec. 11 2012, 17:15

Hirtelen a csapat egyik tagja megszólalt akit eddig nem hallottam beszélni. A szeme vörös volt ami elgondolkodtatott vajon milyen képessége lehet. Én kissé furcsálltam a helyzetet, és nem is értettem miről van szó amíg meg nem kaptam az utasításokat. Egy kissé meglepődtem, hogy most nem mi megyünk az NJK után hanem védenünk kell, amire elkerekedtek a szemeim. Most egy bűnözőt segítünk? Ah ha tudtam volna akkor nem vállalom el. Sóhajtottam egyet, és követtem a többieket, és igyekeztem Shizuka közelében maradni, nem tudván, hogy mit csináljak jobbnak láttam a lány mögött maradni. Ő rögtön ajánlotta hogy kövessük az NJK-t amin elgondolkodtam egy darabig de mivel úgy gondoltam, hogy nem igazán van mit vesztenem elkezdtem utána mászni, persze csak akkor ha a nagy vezér nem fog minket vissza. Egyenlőre csak kéznél tartottam a fegyveremet, és megpróbáltam körbetekinteni, bár a sötétben aligha lehetett látni bármit is, de a biztonság kedvééért elővettem a kardomat, és Shizuka közelében maradtam, nem tudván, hogy azok a "küldetésválalók" velünk vannak-e vagy ellenünk és hogy vajon milyen erősek lehetnek. És vajon ölnek-e? Nem lenne túl kellemes az irdatlan nehéz katakomba siker után meghalni.~Jaj, miért mentem én ebbe bele? Még csak nem is tudjuk mi a küldetésünk.~Gondoltam aggódva, miközben védekező állást vettem fel. Túl sötét volt ahhoz hogy tisztán lássak, és mivel a fáklyámat felhasználtam ahhoz, hogy legyőzzem a boszorkány mestert most tök sötétben kellett megtalálnom az utamat.
-Miért van itt ilyen sötét?-Kérdeztem sóhajtva, bár valószínűleg a JK-k csinálták, hogy a mezőny nekik kedvezzen amit könnyen eltudnék képzelni, hiszen ez jó megoldás bárki ellen, akinek nincs éjjellátása. Mondjuk Kraalnak volt szóval ő valószínűleg jobb helyzetben van mint mi most. Én csak folytattam a védekezést, amíg nincs kire támadni addig aligha érdemes bármi más pózt felvenni.

_________________
Akit nem lehet eltalálni nem lehet megölni. Gyorsaság mindenek fölött!

Spoiler:
Orimune Jasami
Orimune Jasami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Pént. Dec. 14 2012, 22:32

Tsubaki rögtön elengedte a létrát, amint a kardforgató rászólt. Nem egészen értett egyet az ötlettel mert szerinte ha valaki feljönne, akkor úgyis lelepleződnének. Sőt...
- De miért, Senpai? - tette hát halkan szóvá aggályait az óvatossággal kapcsolatban - Ha valaki feljön akkor úgyis kiderül, hogy itt vagyunk. Mellesleg csak az akarhat ide feljönni akinek dolga is van itt, nem?
Kérdőn meresztette rá szemeit, mert hát a végszót neki kellett kimondania ha már ő javasolta a létra békén hagyását. Ki tudja, talán Tsubaki javaslata ezúttal hasznos is lett volna ha megfogadják. De ha a kardforgató be is adta a derekát addigra már késő volt, ugyanis egy árny ugrott fel a padlásra és mintha pont feléje nyúlt volna, vagy hasonló...
- KIYYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! - szökkent hátra sikoltva Tsubaki, mert már nagyon régen volt hogy valakinek ennyire sikerült ráijesztenie - Megtámadtak!
Márpedig a jövevény a semmiből surrant fel a létrán és iramodott feléje, mondhatni hogy szinte meg sem állt! Tsubaki pedig aligha volt olyan állapotban, hogy a nála idősebb fiú segítségét kérje az ügyben. Gyorsan kellett gondolkodnia, hiszen a fenyegetés villámcsapásként jött és idő sem volt a gondolkodásra. Megpróbálta összeszedni egyensúlyát amint az idegen alak a kardforgatót próbálta épp fellökni, s sebzés kristályát megragadva támadást indított! Nem a májával lett baj, a végeredmény egy egészen másféle sárgulás lett Tsubaki feje felett, azonban úgy is vehetjük hogy a kurzor mindenkinek egy játékbeli szerve volt. Igaz, ez a meglátás talán kissé furcsa volt... Ilyesfélén márpedig nem volt idő gondolkozni, Tsubaki eltökélte magában hogy most bizony a tettek ideje jött el, s a fenyegetést bármi áron vissza kell verni! Nem akarta cserben hagyni azt a szegény házaspárt, elvégre ha valakinek dolga volt a padláson az vagy az értékek védelme, vagy azok éltüntetése kellett hogy legyen... nem?

_________________
[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Dec. 15 2012, 00:05

>>Trükkös Tolvajok<<
Ahogy sejtettem, jönnek fel. Támadó állást vettem fel, hogy miénk legyen a kezdeményezés. Kicsit aggódtam, hogy a túl jó lelkü kis elf nem lesz hajlandó rátámadni másokra, még ha csak npc akkor is. Gondolkodtam, hogy mit kellene válaszolnom neki, vagy valami, de már késő volt. Szinte azonnal támadásba lendültem. Örültem neki, hogy kis fény szűrődik be kívülről, és már jóideje sötétben vagyok, így már amennyire lehetett átálltam a fényviszonyhoz. Meglepetésemre a csajszi szinte habozás nélkül súlyt le áldozatára. Ha nem tudnám, hogy nem teljesen szándékos, ledöbbennék, de így szerencsére megúsztam egy bazi nagy áll leeséssel. Ám nem nagyon lökte el őket, ezek szerint többféle mágia van. Annyit talán sikerül neki üzennem így akciózás közben, hogy: "A másikkal!" Az indikátorát nem láttam, mert nem arra figyeltem, helyette inkább őrült vigyorral az arcomon kezdtem el sorozni az elé kerülőket. Nagy mázli, hogy unlockoltam az akrobatikámat. Az ilyen szűk helyek kihasználására szerintem több mint tökéletes, ráadás nem is tudnak jól támadni hárman, vagy nem egyszerre az fix. Ahhoz nagyon is szűk a hely. Szüntelenűl zúdítom kedveskémmel az irdatlan csapásokat, s nem restellem használni a különleges képességem sem, amit jelenleg csak részben tudok kihasználni. Természetesen az ellenfelektől is függ a hatása, azt leszámatva a csapásaim akár több helyről is jöhetnek egyszerre, másik irányba hajolok el, mint amit látnak, hasonló. (már ha sikerül használni.) Ám a fontos része ne maradjon ki. Felszólítom őket, a megadásra.
Kapitulátusz!- Kiáltok fel, miközben valaki felé épp egy suhintást intézek, és megpróbálom kiütni kezéből a fegyverét.- Akarom mondani, adjátok meg magatokat rabló banditák, nem fogtok ti semmit lopni az öregektől!
Természetesen, ha belátják a helyes utat és megadják magukat nem bántom őket, s addig is míg ráeszmélnek erre igyekszem inkább szivatni őket, mint ahogy azt az csávótól látom. Remélem nem riad vissza a harctól a kezdeti hirtelen támadás után a társam.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Diabel Szomb. Dec. 15 2012, 16:35

Kraal egyáltalán nem számított arra a reakcióra, ami fenn fogatta őt. Gyorsasága még épp elég volt arra, hogy Tsubaki első támadását kikerülje, azonban ekkor csapást mért rá Kota is, és a pengéje a meglepett fiú húsába mart. (Kota is sárgult) Kraal kettes szinten állt, azonban pontjai java részét a sebességére költötte, pénzét pedig új jártasságok megszerzésére, így az illúziók ellen sem tudott védekezni, és a második csapás nyomán élete pirosba csúszott…
Ezek valami vadállatok… – állt döbbenten és teljesen ledermedve immáron Shizuka és Jasami között, kezében kardjával, baljával pedig a való világból berögzült reakcióval a vörösen világító vágásnyomokat markolta magán.
Egy orgyilkos céh vette be magát oda! – ordította lentről szinte sikításba csúszó hangon a továbbra is figyelő fiatal srác, aki a csapatot is riadóztatta Tsubakiék miatt. Az a két ember, akik a lenti terület ellenőrzését kapták feladatul, most dermedten figyeltek felfelé.
A Tolvaj nem állt meg, elég nyilvánvaló volt, hogy nem érzékeli a körülötte zajló eseményeket. Vele együtt pedig az őt körbevevő további három ember is felért a padlásra. – Miről beszélsz, szerencsétlen barom?! Egy nem létező küldetésért embert ölnél?! Félre! Félre! – kiabálja magából kikelve Judith, a csapat vezetője. Kevés a hely, és túl sok az ember már a padláson.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Szomb. Dec. 15 2012, 17:36

Kraal ment elől, mivel ő volt a leggyorsabb a társaságból. Azonban arra még ő sem számított, hogy ilyen fogadtatásban fog részesülni. Ahány találatot kapott, hamar átment pirosba. A végére Shizuka és Jasami is oda értek. Shizuka kissé maga mögé próbálta utasítani a sérült fiút. Legalább addig álljon félre, míg felgyógyul.
-Úgy tűnik, emberedre akadtál idefenn…-jegyezte meg Kraal felé.
Persze nem cukkolni, vagy gúnyolni akarta, csupán egy megjegyzés volt, amit ilyenkor néha el szokás sütni. A kardját védekezésre készen tartotta maga előtt. Sem sérülést nem szeretne, sem azt, hogy lefegyverezzék. A fiú egy régi Harry Potterből kölcsönvett varázsigével próbálkozik. De aztán elmondja a mondandóját is hozzá. Shizuka ez után tett egy lépést előre, jelezvén, hogy ő fog felszólalni. Amennyiben épp nyugalom van. Bár általában nem a legbeszédesebb, azért nincs híján a humorérzéknek. Köhintett párat, hogy megtisztítsa a torkát.
-Fus Ro Dah!-kiáltott rá a fiúra egy régi játékból kölcsönvett kiáltást utánozva, majd rövid hatásszünet után folytatta:- Illetve, dobjátok el a fegyvereiteket és nem esik bántódásotok.
Azt nyilván a két ellenfél is észrevette, hogy ők vannak túlerőben. Így ha csak nincs valami nagyon ütőképes taktikájuk, könnyen otthagyhatják a fogukat. Bár elég szűk a hely a padláson. Remélhetőleg azért leszakadni nem fog a nagy súly alatt. Bár ez nem valódi padló. Elméletileg ki kell, hogy bírja. Közben felér a tolvaj és másik három ember is. Judithnak nem igen tetszik, hogy valaki az egyik emberére támadt és még fenyegetőzik is. Nos, ezért talán senki sem hibáztathatja.
-Akkor, hogyan tovább? Félre álltok?-kérdezte a két idegent.
Közben a képességére hagyatkozva kicsit pásztázta az épületet, hátha többen is vannak.



_________________
Statjaim:
Spoiler:




[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Orimune Jasami Hétf. Dec. 17 2012, 09:33

A rossz érzés ami keringett bennem úgy tűnt nem sokára valósággá fog válni. Bár felmentünk, nem igazán volt semmi amit csinálhattunk volna. Kraal szinte azonnal pirosba ment át, és meghátrálásra lett kényszerítve. Az NPc-t meg közben szem elöl tévesztettem, szóval nem igazán tudtam mit tehetnék, főleg, hogy úgy tűnik két ellenfelünk is van, és az egyikük úgy tűnik még Kraalnal is gyorsabb, vagy csak a szerencsétlen nem képes kétszer is elkerülni. Az ellenfél elkiáltotta magát, egy ősrégi regény egy szavát idézve amit nem igazán olvastam csak irodalom órán merült fel, ha jól emlékszem az évezred elején volt híres olvasmány. Mindegy is, mielőtt még lett volna alkalmam, hogy átgondoljam a válaszomat Shizuka már hozzá is tette a saját válaszát egy újabb ősrégi játék a Skyrim ordításával. Azzal elég sokat játszottam, egész jó volt a korához képest. A fejemet kissé oldalra billentettem, miközben sóhajtottam egyet.
-És ha belegondolok hogy egy nappal ezelőtt még legfeljebb farkasokkal akartam harcolni...-Sóhajtottam, miközben vissza gondoltam a nap kezdetére. Rögtön az első ellenfeleim bivaly erős zombik voltak, aztán pedig egy boszorkány mester. Most meg PC-k akik kis híján felaprították Kraalt, gyönyörű, szépen be lettünk hajítva a mély vízbe.
-Nem kellett volna belemennünk ebbe a küldetésbe.-Mondtam viszonylag nyugodt hangon, mintha nem lenne semmi baj, de belül szorongtam, attól félve, hogy ezek a játékosok előnyben részesítik a gyilkosságot, ami a lehető legrosszabb vég lenne számomra.
-Van egy olyan érzésem, hogy nekik a mi küldetésünk ellentéte van feladva, lányok.-Mondtam aggódva, miközben próbáltam a felmérni az ellenfeleket.-Mellesleg mi ez az orgyilkos céh ami szóba jött az előbb?-Tettem fel a kérdést, mivel úgy tűnt csak én hallottam meg a lenti ordibálást.

_________________
Akit nem lehet eltalálni nem lehet megölni. Gyorsaság mindenek fölött!

Spoiler:
Orimune Jasami
Orimune Jasami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Dec. 22 2012, 20:42

>>Trükkös Tolvajok<<
Ellentámadásom nagyobb sikerrel járt, mint azt hittem. Csupán rá akartam ijeszteni, és elszórakozni velük, ám az első csapás után hiába láttam, hogy túl nagyot ütök, a másodikat már nem tudtam megállítani. A rendszer átka, a kétütéses támadást, melyet a játék segített nem lehetett félúton megszakítani. Kicsit megnyugszom, mikor látom, hogy túlélte. Lehet már nem túl sok keresnivalóm van itt az első szinten hármasként. Főképp a gyarapodóban lévő felszerelésemet tekintetbe véve. A rohamosan gyarapodó rossz szájú megjegyzések hirtelen komorrá tesznek, s komolyan megfordul a fejemben, hogy a többit is alaposan megszorongassam. Aztán egy az enyémhez hasonlóan ősi poén jött felém. Mellkasom megindul hátra, egyik lábam elemelkedik a földről, és közben nevetséges „Buh” hangot adok ki, mintha mellbe talált volna valami. Aztán a bal lábam, ami a levegőben volt gyors talajt és, és újra felveszem a beállásom.
Bakker, most jövök rá, hogy a kapitulátusz sem működött. Ez közel volt.
Ennek köszönhetően megtört a a romló hangulatom, és tisztább fejjel tudtam belevágni az felérkezők és az előtte lévő sértések és abszurd dolgokra válaszolásnak.
-Nos, meglehetősen ostoba, és szerfelett sértő orgyilkosnak nevezni Aincrad leghatalmasabb céhét. Ami meg azt illeti jogos önvédelem. Ha már így ránk rontotok, miközben a fene tudja kik vagytok még szép, hogy megvédem magunkat. Arról meg ne is álmodjatok, hogy megadom magam pár emberkének egy számomra előnyösebb helyzetben. Közel sem hiszem, hogy kedvetek lenne megkockáztatni egy frontharcossal való küzdelmet, úgy hogy még csak ki sem tudjátok használni a létszámfölényeteket. Mivel nem vagyok sem ostoba, sem gyilkos, maximum rommá verlek titeket, míg belátjátok, hogy nem kellene velem harcolni. Bár ha utána is kockáztok, akkor mint az életemre törőket foglak kezelni, és nem hagyom magam.
Megköszörülöm a torkomat, és az az illető felé fordulok, aki felhozott egy igen érdekes témát.
-Felettébb furcsának hangzik a dolog, de remélem tudod, hogy ezzel nem fogom beérni. Ha kérhetlek gyorsabban magyarázd meg a helyzetet, úgy, hogy el is higgyem, minthogy a kardom reagáljon a tolvajra, vagy a banditákra.
Ez utóbbinál végignézek a szemben felsorakozott emberkéken. Őszintén szólva magabiztos vagyok a saját erőm tudtában. Az viszont már koránt sem tetszik, hogy ennyi ellenféllel harc közben figyelnem kellene, véletlen meg ne öljem őket, avagy én meg ne haljak, csak mert alábecsültem egyiküket. A végén még be is adom a derekam, de ez majd csak attól függ, hogy adja elő a dolgot.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Diabel Hétf. Dec. 24 2012, 00:45

Ha már így ránk rontotok” – nagyjából eddig jut Kota a mondandójában. Bárhogy is vesszük, ez most nem az a szituáció, amikor nyugodtan áll mindenki, és békésen, tiszteletben megvárja, hogy előadja monológját.
Miért, mégis mi a fenét keresel itt, te barom?! – Judith teljesen kikelt magából, de ez már nem segít a helyzeten. Megrekedtetek a tetőn, mindenki álló pozíciót vett fel, miközben tényleg sokan vagytok, így a Tolvaj akadályba ütközik: pont Judithba. Alakja errort ír, majd pixelekre bomolva eltűnik. Kota küldetéslistája innentől kezdve nem frissül. Továbbra is teljesítettet jelez, és az is marad.
Poti. Van valakinek egy potija? Ez a barom majdnem kinyírt – Kraal döbbenten mered saját piros életvonalára. Túlságosan elfoglalt most saját agonizálásával, semhogy Shizukának válaszoljon, csak egy szúrós oldalpillantást enged meg magának.
Judith nem hagyja ennyiben az egészet. Még egyszer Kotára mutat:
Sárga az indikátorod. Senki nem támadott meg téged, egyedül te okoztál életpontveszteséget. Orgyilkoskám… Visszavonulás, srácok, buktuk a küldetést a nyomorék miatt! – Judith szinte köpi a szavakat. Párszor belerúg a padlás szélébe, hadd villogjon az az Immortal Object felirat.
Céljuk szerint Kraal és Judith a létrát használva fog lemászni a tetőről. A férfi óvatosan oldalazva fog elhaladni Kota mellett, minél messzebb tőle, akár kap potit, akár nem. Kis csapatuk összegyűlne még egy utolsó megbeszélésre a ház mellett. Shizukát és Jasamit is közéjük várják.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Hétf. Dec. 24 2012, 10:31

Az ellenfél veszi a lapot és úgy reagál, ahogy a jó öreg Skyrimben is működött ez a dolog. Ez megért egy apró félmosolyt Shizukától. Azonban Judith igen csak ideges lett, amiért bukták a küldetést. A tolvaj pont belé ütközött, mint akadályba, hibát jelzett, majd eltűnt. A céhvezető rendesen beolvasott a másik oldalon lévőnek, mint orvgyilkosnak. Bár a céh, amiben állítása szerint volt, egyáltalán nem orvgyilkos céh. Shizuka csendben megvárja, míg Judith befejezi a kiabálást és a padlás szélének a rugdosását. Ez után végül visszavonulót fúj. A lány sóhajt és elteszi a fegyverét.
-Hát akkor…további kellemes estét.-mondja kicsit humorosan célozgatva, ha már kettesben maradnak a padláson.
Shizuka is elhagyja végül a padlást és lent csatlakozik a céh csapatához. Bár nem igazán tudja, hogy mit lehetne most megbeszélni ezen. Legfeljebb egy következő alkalmat, amikor neki futnak és remélhetőleg nem akadályozza majd őket egy másik játékos. Beáll közéjük és várja, hogy miről lesz szó azon kívül, hogy egy másik játékos elrontotta a mókát, amit ígértek.
-Ne mérgelődj, Judith. Előfordul az ilyen.-próbálta kicsit lenyugtatni a lányt.
Összefonta a karját és türelmese várt. Közben Kraalra tévedt a tekintete, aki az imént kapott egy szép sebzést. Ha a fenti srác így meg tudta csapni, akkor biztos nem kezdő szinten van már ő sem. Ezt a képessége nélkül is meg tudná mondani.
-Akkor? Megpróbáljuk valamikor újra? Vagy, van esetleg valami pótterved?
Jasamira pillant, de nem szól semmit. Azon töpreng éppen, hogy innen merre tovább. Ha ez most nem jött össze, meg kellene próbálni egy másik küldetést, vagy csak elvonul szörnyeket öldösni.

_________________
Statjaim:
Spoiler:




[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Trükkös Tolvajok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Trükkös Tolvajok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.