Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

+5
Aoi Shizuka
Suzume
Kokoro
Jun
RenAi
9 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Aug. 09 2014, 17:56

Shizu egészen paradicsom vörössé válik, ahogy a fiú egyszál semmiben, egyáltalán nem zavartatva magát meghajol előtte.
Egyszerűen nem lehet időben félre nézni.
Azt hitte, hogy ... nem is tudja mit hitt, hiszen már az előbb is a legnagyobb természetességgel csobbant a vízben anyaszűlt meztelenül...
Talán mégis azt hitte, hogy a fiú észhez tér és ilyesmi eszébe se jut majd, de tessék...
Legszívesebben elsűlyedne szégyenében, vagy még inkább, varázsütésre eltünne a medencéből, valami nyugodtabb helyre, amilyennek az onsennek is lennie kellett volna

Csak hebeg-habog, levegőért kapva, nem is tudja, mit mondjon erre.

Újabb lányok érkeznek, van aki valóban nem rejtegeti magát törőközővel, és Shizu tudja, jól, hogy minden joga hozzá, sőt, ez lenne itt a normális... ha valóban szeparált medence lenne. A ruhás jövevényt az egyik érkező nevén nevezi, és végre nem ővele foglalkoznak. Nevek hangzanak el, úgy tűnik itt többen is ismerik egymást, s Shizu kezd kicsit feszengeni, kivülállónak érezni magát.

Aztán újabb csobbanás. Megint. Semmit sem tanul...
Shizu rosszallóan, már-már dühvel és megvetéssel néz rá, észre sem veszi, hogy az újabb hullám megoldotta a már előbb is kibomlással fenyegető törőlközője sarkát.
A hullám pedig már viszi is, hogy ösztönösen kap a közszemlére kerülő mellei elé.
A fiúnak is van megjegyezni valója a ruha miatt, és miközben Shizu a vízben úszó elszabadult sarkát vadássza, valahogy megragadnak benne a fiú szavai.
Vacillál, majd...
- Igaz... - jegyzi meg halkan, miután meggyőzte magát a dologról:
Kicsit felemelkedve húzza ki maga alól a törölközőt, s a szárazra teszi ki
Sokkal kellemesebben esik a víz, bár a kövek kissé kényelmetlennek hatnak, s nagyon felnézni se mer.
Örül, ugyan, hogy volt mersze megtenni, de nem egészen biztos abban, hogy jól tette-e.

Aztán hirtelen sötétségre és hidegre kapja fel a fejét. Újabb fura látomás. De most nem csak egy villanásnyi idő.
Megbabonázva kiséri figyelemmel a jelenetet, mozdulna, de a tagjai mintha megfagytak volna a félelemtől. Aztán, ahogy az egyik maszkos meghal, a másik alak is felszívódik.

Kaparászás. Odakap a maszkhoz, hogy aztán új üzenetre leljen rajta.
Csak aztán veszi észre, hogy a látomás egy része nem múlt el: a sötétség megmaradt, az épületek épp oly romosak, s ő a kellemesen meleg helyett, egy poshadó hideg nyálkás vízben kuporog.
Undorodva hátrál ki pók-mászásban a medencéből, akár egy eszelős, a törölköző után tapogat, de nem leli, így hát sietve magára ölt egy váltás ruhát a menüjéből.

Minden túl gyorsan, túl ijesztően és drasztikusan történik, akár egy horror filmen. Egy valóságot öltött horrorfilmben!
A Suzumének nevezett lány, és a Kokoroként bemutatkozó másik, aki az állatkáival jött be az imént még a vízbe, a maszkjaikról kezdenek el tanakodni
Korábban is furcsálta, hogy mit keres mindenkinél maszk, de most még gyanúsabbá vált a dolog. Ráadásul Suzume megdöbbentő dolgokat kérdezett
- Igen, nekem is volt látomásom - feleli halkan, meglepetten - és a maszk is...
- Mibe keveredtünk? - teszi fel a költői kérdést aggodalmasan
Aztán Kokoro maszkja eltűnik, s ugyanúgy jár mint a látomás szereplője
- Kamisama! - szörnyülködik, s félve préseli a mellkasához a maszkját - Én nem adom oda senkinek!
Sietve arca elé húzza, két kézzel takarva, amennyire csak lehet
- A maszkunk az életünk - teszi a kijelentést megdöbbenve - el kell innen tünnünk, mielőtt mi is meghalunk!
Most bánja csak, hogy nem nézett körbe a falucskában, mielőtt a fürdőben megállt ejtőzni.
- Ugye ki lehet innen jutni? A faluból - kérdezi megszeppenve a többieket


//reag: Ren, Suzume

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Aug. 10 2014, 00:31

- Hehehe…. – a lányka csinos arca most vörös színben pompázik. Ki hitte volna, hogy ennyire szemérmes? Én aztán nem Rolling Eyes Eldőlve csobbanok még egyet, aminek hatására felszabadulnak a domborulatok is.  Mik vannak… simán megéri csobbanni a koedukált fürdőkben, persze ha van miért.
- Szép cicik Wink a dicséret mindig jólesik, adják azt bármire. Azután kényelmesen elhelyezkedem, hogy  azt tegyem, amiért eredetileg idejöttem
- Na, ez az! Egyel több ok, amiért élvezni lehet ezt a fürdőzést – mondom kuncogva, mikor a korábbi lány úgy döntött, hogy megszabadul a törölközőtől, ami alapból csak hátrány egy onsenben. Én magam el sem tudnám képzelni a törölközőben való pancsit… még csak annak nevezni sem lehet.
Hátradőlök, ellazulok és talán még a szemem is becsuknám, ha nem lenne mit nézni, így azonban nyitva marad. Aztán hírtelen sötétebb lesz, a jó meleg fürdővíz egyik pillanatról a másikra kihűl, hideg lesz és szutykos, ronda iszapos meg minden. Nem igazán tudom, mi van, mi történik, ez az egész túlontúl hírtelen jött.  
- Deja vu… - mondom amint az áttetsző szellemalakokat megpillantom. Ahogy elnézem, mást nem nagyon tehetek, nézem hát a műsort, amit előadnak itt nekem.
Hmmmm…. érdekes volt Rolling Eyes Értelmét ugyan továbbra sem látom, de az volt. Kiugrom a medencéből, mert ebben a vízben már nem lehet lazítani, de fel nem öltözöm. Had lengedezzen csak a zászló, mert amint visszaváltozik itt minden, én újra csobbanok az fix.
- Jah, volt valami hasonló – igen, valami rémlik azon a hídon és az a maszk még most is nálam van, bent az inventoryban, mint minden kacatom …  ezek szerint mindenkinél volt valami flash…  
Ami ezután történik, attól tátva marad a szám egy pillanatra. Az egyik maszkot eltörik és annak gazdája pixeleire „robban” Talán pont a tanácstalanság miatt nem veszítem el azonnal a hidegvérem és förmedek rá a lányra tettei végett, de ennek köszönhetően némileg higgadt maradok, főleg miután látom, hogy nem bukkant fel a vörös indikátor, vagyis nem történt haláleset.
- Szerencse, hogy nagy cicijeid vannak, és nem lett piros az az indikátor, különben mérges lennék Razz persze nőket amúgy sem bántok Rolling Eyes ilyen szempontból
- Amúgy mi történt a kislánnyal? Emlékszik valaki a nevére, hogy rákereshessünk? – kérdem, egy barátfelkérést akkor küldhet neki valaki, és ha elfogadja, akkor máris látjuk a térképen, merre is található.
- A leomlott híd nekem, illetve a petemnek nem akadály Cool menőzök egy picit, mert azt is kell néha.
- Veeeeeh… nemrég volt egy hasonló küldim ilyen szellemalakos, nyomozóféle… - ott én voltam a nyerő, simában megoldottam rejtélyt Cool
- Persze, szerintem simán kijuthatunk – egy kis pozitív hozzáállás sosem árt, de  valami most sem hagy nyugodni scratch
- Ha a maszk az életünk, akkor miért az arcán viselte a kissrác? Ha ennyire törékeny, akkor nem lett volna jobb az inventoryban tartani? Itt valami nem okés scratch  - töröm a buksim….. semmi…. alig van valami infónk arról nem is beszélve, hogy okosnak okos vagyok, mégsem észlény Suspect

Reginald balszerencséjére nem talál senkit az épületben, így kaját sem tud szerezni és tovább korog a pici gyomra. Mikor megunja és épp indulni akar egy másik épület felkutatására, hogy az ott találtaktól lejmoljon, lépésekre lesz figyelmes. Ő pont nem az az ideges, még kevésbé óvatos fajta, így egyértelmű, hogy a hang irányába indul, és rövidesen megpillantja annak forrását… Hamar megállapítja, hogy életében nem látta még.
~ o.O?! Baaaaka, én sose tévedek el ˇ^ˇ ~ förmed rá egyből a lányra. még hogy ő eltéved? Na persze, az esélytelen Rolling Eyes
~ >.< és sose fáradok eeeeel!!!! De éhes vagyok ~.~  Adjá’ kaját >.< ~   kéri arról teljesen megfeledkezve, hogy alig van pár ember a gazdin kívül aki megérti őt.
Már nyitja a csőrét, hogy bekapja a felkínált falatot, amikor eszébe jut mi lett megbeszélve a múltkori ismeretlen eredetű kajafalás következménye után. Nem eszik meg olyat, amire a gazdi nem bólint rá…
~ >.< fufufufuuu >.<  Gyere velem >.< !!! ~  esze ágában sincs lemondani a vacsorájáról, így csőrével ráfog a lányka felsőjére és vonszolni kezdi maga után, a gazdi irányába….
~ Gyere má’!!!...

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Yue Vas. Aug. 10 2014, 00:46

A vízben ültem, Inu kivételesen ha hiszik ha nem hölgyeim és nyulaim, de nem figyelte tovább a férfit mert ha próbálkozni akarna akkor egy karral kevesebben távozna. Nem hittem, hogy valaha is láthatok ilyet, ez nagyobb esemény mint egy hullócsillag. Legalább is aki az én helyemben lenne és Inu-val élne együtt az szerintem ugyanúgy gondolná, vagy legalább is hasonlóan. Látni lehet, hogy jóban vannak egymással a lányok. Kicsit irigy voltam, a valóságban egyáltalán nincsen a kertben élő állatokon kívül egy barátom se. És talán már meghaltak szegénykék. Ismerkedtem már de nem hinném, hogy attól még szereztem barátokat. Úgy tűnik, hogy az én sorsom, hogy magányosan, és barátok nélkül haljak meg. Végül is részben az én hibám, hogy 13 évig nem tettem semmit az ügy haladásában. Elég nehéz lesz ha kijutok a játékból...Már ha kijutok. Ha úgy nézzük akkor egyszer úgy is meg kell halni, de én megmondom őszintén nem itt szeretném halálomat lelni. Szeretnék barátokat szerezni, ha esetleg tudok akkor egy beszélő, kicsit de kedves farkast szerezni aki olyan lenne mint Inu, majd egyszer találkozni a nagy ő-vel, majd gyerekeket szülni aztán felnevelni őket, és szeretném megélni, ahogy játszhatok az unokáimmal majd mondjuk 90 évesen meghalni. Na, el is terveztem a képzeletben a hátralévő életemet. Na de majd lesz valahogy. Mivel szerintem vörös lennék mint egy paprika vagy egy paradicsom így az ott lévőférfira még véletlen sem fogok és nem is akarok ránézni. Meg amúgy sem vagyok kíváncsi a látványra. Nem is tudom, talán kellene mondani valamit, hogy ne csak egy vízben ülő néma legyek. Inkább nem, nem tudok kinek mit mondani. Inu-val meg inkább nem szeretnék társalogni most, és ez kölcsönös, most nyugi van. Kellemesen de csöndesen, legalább is az én részemről csöndesen eltelt az idő. Néha kimásztam a vízből aztán visszaültem. Nem nagyon beszélgettem senkivel, egyszer csak az óra éjfélt ütött. Az rendben is van, viszont az már egyáltalán nincsen rendben, hogy közben minden megváltozik. Az víz iszapossá és hínárossá válik. Rögtön mint egy nyuszi úgy ugrottam ki a vízből. Nem kicsit volt undorító. A medence szélén a kövek megvoltak repedve. Mint ha egy horrorfilmben lettem volna megint. Inu nézett, hogy van e valamilyen veszély. Kezemben volt a maszkom. Lihegést hallottam, egy fiú lihegett. Látszott rajta, hogy nem bírja sokáig. Az volt az érdekes, hogy maszk volt az arcán. A fiú nem látott minket. A mocskos fürdővíz alá bújt, vagy is akart bújni. Mi vagy ki elől menekül? Erre a kérdésemre ki volt a válasz. Egy hosszú ezüstös színű hajú, gondolom, hogy lány jött be. A fiú ösztönösen hátranézett, rettegve arcához szorítva a maszkját. A lánynak szintén maszk volt az arcán. Amint hátranézett a fiú, egy tör repült az arcához ezzel kettéhasítva a maszkját. A fiú sárga pixelekre hullott. A sírás és az ájulás között voltam. Számhoz kellett szorítottam a kezemet mert különben hangos sírásba kezdtem volna. Még Inu is elképedt. Ezután a látomás véget is ért. Kaparászós hangot hallottam a maszkom felől. Macskakaparásnak nézett ki ami oda volt írva.
-Istenem, ez szörnyű! A maszk az életünk, ha az eltörik akkor meghalunk!-mondtam zaklatottan.
-Ez már nem játék! Ezt az idióta maszkot úgy kell védenem mint ha az életed lenne, ez nekem nem tetszik Haruka!-mondta idegesen Inu. Erre én nem szóltam semmit mert tudtam, hogy Inu-nak igaza van.

Egy lány (Suzume) megkérdezte, hogy mindenkinek volt e látomása és kapott e mindenki egy maszkot.
-Igen, volt a látomásom. És valahogyan a maszk is hozzám került.-mondtam a lánynak.
A lány (Suzume) nyújtotta a kezét és egy másik lány (Kokoro) oda is adta neki a maszkját. A hosszú fekete hajú lány (Suzume) megnézte a maszkot majd nem tudom, hogy véletlen vagy direkt de széttörte a maszkot. A rózsaszín hajú lány (Kokoro) mint a látomásban látott fiú, sárga pixelekre hullott. Viszont az indikátora nem változott meg. Nem érdekel, hogy véletlen volt e, vagy nem de az én maszkomat aztán nem kapja meg! Inu mindezt látva jónak tartotta ha figyeli azt a lányt ha tudja. Persze csak ha hozzám és Miu közelébe akarna menni. Mivel Miu-t ismeri és kedveli is Inu, így ha tudja akkor ha kell megvédi, de akkor is én vagyok a védelem listán az első. Nagyjából a Miu maszkját kapja el ha kell.
Nos, most vagy kutatok egy kicsit éjszaka, vagy visszamegyek a szálláshelyemre.
-Az biztos, hogy a maszk az életünk. Szerintem ezt a támadó is tudta, a fiú úgy próbálta védeni azt maszkot mint az életét. Ha tényleg van a maszknak köze ehhez akkor lehet, hogy az a lány azokra vadászik akiknek van maszkjuk?-feltételeztem.
Egy hosszú fekete hajú lány (Shizuka) kérdezte, hogy ki lehet-e a faluból jutni.
-Én úgy tudom, hogy nem lehet kijutni, csak én egy idióta pletykának hittem ezt.-mondtam Shuzkának.
-Nem akarom azt mondani most, hogy megmondtam. De én megmondtam. Megmondtam, hogy nem kellene ide jönni, habár én nem ezek okok miatt mondtam, ha ezt tudom...-mondta Inu.
-Igazad van Inu. Sajnálatos módon teljesen igazad van.-mondtam Inu-nak.


//Shizu, Suzume-val beszéltem :3 //

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Suzume Vas. Aug. 10 2014, 11:23

Abban a pillanatban, hogy eltöröm a maszkot a lány is pixelekre hullik. Igen, valami ilyesmire számítottam és szerencsétlen szintén narancs pixelekre bomlott. Érdekes, hogy mindenki inkább azzal volt elfoglalva, hogy a lány eltűnt. Őszintén szólva arra számítottam, hogy majd nekem esnek szóban vagy fizikálisan mert, hogy lehettek ilyen szemét és aljas, hogy megölöm szerencsétlen „fogalmam sincs ki ez a lány” kisasszonyt. Nem így. Ehelyett elkezdtek pánikolni, hogy most mi lesz. Egyedül a fiú volt az aki próbálta használni a fejét és higgadt maradt. Végre valaki…
- Nekem is ez jutott eszembe. – Fordulok oda hozzá. – Nyilván a maszk valami kulcs fontosságú tárgy lehet. Én arra tippelnék, hogy vannak olyan szellemek amik támadnak de ha rajtunk van a maszk akkor nem látnak vagy hasonló. – Mutatok a hologramokra. Igen, nyilván ez a legkézenfekvőbb megoldás. Más játékokban is láttam már hasonlót.
- Ti meg ne hisztizzetek már! – Förmedek rá a két idegesítő kis fruskára. – A lány nem halt meg ahogy ti se fogtok ha széttörik a maszk! A halál animációja nem narancs színű pixelek. Ez valami más. És ahogy a fiú mondta az indikátorom se változott. Él csak el teleportált. – Mindig is utáltam a filmekben is és a játékokban is azokat a p***kat aki folyton vinnyognak, hogy most mi lesz meg, hogy megfognak halni. Irritáló. Bár jó horror szokás szerint ők lesznek a következők akkor. Cool
- Ne ringassátok magatokat hiú reményekbe. A pletykák azt mondják, hogy aki betér az nem jön ki! – Hessegetem el az ostoba feltételezéseket. – Meg különben is amint beléptünk ide a küldetés elindult. Ez nem egy szokványos helyszín. Dungeon ha úgy tetszik. Nem fog kiengedni amíg nem oldjuk meg a feladatokat kivéve ha esetleg nem lehet fel adni. – Ebben a pillanatban előhívom a menüm és a z aktív küldetéseim vizslatom, hogy benne van-e a faluval kapcsolatos küldi meg azt is, hogy ki lehet-e lépni belőle. Minden esetre megosztom a többiekkel amit a menüben találok majd bezárom. Nekem eszem ágában sincs kilépni. Persze előtte még felszerelem a cuccaim ha már úgyis ott matatok.
- Persze próbáljatok teleport kristályt használni és rögtön kiderül. – Vonom meg a vállam. – Én minden esetre teszem amit a játék akar. Derítsük ki mi történik. – Mondom is elindulok kifelé. A maszkom elteszem, most még nem lesz rá szükség hiszen ő maga mondta. Az első éjszaka nyugalommal teli. Nem kell félnem, hogy szükség lesz rá és addig is biztonságban van. – Aki akar az velem jöhet. – Mondom még mielőtt kilépnék az onsenből de nem várom meg a választ. Utam innentől fogva a korházba vezet. Tipikus horror helyszín és van is benne furcsaság. Az ágyakon mint ha feküdnének ám mikor lehúzom a takarót eltűnik az alatta lévő test. Különös. Minden esetre igyekszem felkutatni minden zegzugát. A kórtermeket átnézem, kórlapokat ha találok, könyveket és feljegyzéseket keresek, különösen  az orvosi szobákban. Bármit ami információval szolgálhat.

/Mindenki aki jelen van de föként Ren/

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Vas. Aug. 10 2014, 16:57

Nagy nehezen kimásztam a vízből miután picit megvizsgáltam a maszkot amit ezek szerint mindenki más is megkapott. Egy teljesen átlagos rókamaszk, szépen kidolgozva, mint amilyeneket a fesztiválokon is lehet kapni. De a belekarcolt szöveg nem tűnik cseppet sem megnyugtatónak, ezek szerint elindult egy titkos küldetés azzal, hogy elfogadtam ezt a kis kiegészítőt. Sietve lépkedtem a kijárat felé, hogy az öltözőben találhassam magam még mielőtt mindenki kiözönlik. Közben magam mögött hallom ahogyan a kislány beszél, majd hangosan elkiáltja magát, ijedtemben azonnal hátrafordulok, és már csak az utána maradó kósza pixeleket látom a levegőben kóvályogni. Először elszörnyedek, elfehéredik az arcom, és rögtön a hibást kerestem a lányban akinek odaadta a maszkját a kis naiv lányka. Közben az egyik lány jön is a feltevésével, hogy a maszk az életünk, mire a lány helyesel. Mégis hogy lehetnek ilyen nyugodtak? Épp az imént tűnt el valaki közülünk mindenféle nyom nélkül. Már éppen vitára nyitom a szám amikor teljes magabiztossággal kijelenti, hogy nem halt meg. Mély levegőt veszek, egy rövidke másodperc elejéig lehunyom a szemem és kifújom. Meg kell nyugodnom, ha most nekimegyek valamelyiküknek akkor csak tovább rontok a helyzeten. Még ha direkt is csinálta, a lány életben lehet. Nem vörös volt, nem vörös... egészen biztos, hogy nem vörösek voltak. Ismételgettem magamban ezzel is nyugtatva magamon.
- Vagyis akkor most nekünk meg kell találnunk valamit, vagy valakit úgy, hogy a semmiféle információnk nincs róla mi is lenne az? Ez egy vicc... - fontam karba a kezeim, és a lányra meredtem(Suzu). - Bárhogy is legyen... elég sokan vagyunk ahhoz, hogy akár az egész várost lefedhessük. Fiatal még az éjszaka, szóval az lenne a legjobb, hogy ha nem mindenki egy irányba csődülne, hanem több részt is átvizsgálnánk információk után kutatni. - az iménti látomás, a fiú, majd Kokoro-chan eltűnése. Valószínűleg a városka tényleg nem az aminek mondja magát, és talán a nappali békés képe, és az esti városka mást fog mutatni. Legszívesebben elmennék innen, és soha többé nem térnék vissza. De a szívem azt diktálja, hogy itt kell maradnom, és elővarázsolni a Voice-os lányt. Még ha nem is egy ismerős céhből való lenne akkor sem hagynám itt. Még fiatal, kicsi, biztosan elveszettnek érzi magát egyedül, akárhol is van.
- Én fürdőháztól délre eső részeket nézem meg. - jelentettem ki, hogy a többieknek is legyen arról elképzelése merre is bóklászok, hátha valamire ráakadnak, az idő alatt, amíg én távol vagyok. - Ha valamit találok majd megosztom veletek, és azt hiszem az lenne a legjobb, hogy ha mindenkit felvennénk, hogy lássuk egymást a térképen ha szükséges. - álltam elő egy ötlettel, de mégsem kezdeményeztem, és kezdtem küldözgetni a meghívókat. Már indultam is a öltözőbe, gyorsan felpakoltam magamra a páncéljaimat.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by RenAi Vas. Aug. 10 2014, 23:18


Első éjszaka.




Résztvevők:
¤ Kokoro
¤ Jun
¤ Aoi Shizuka
¤ Miu - Jelezte hogy kilép. Senki ne várjon rá! :3
¤ Ryuninji Ren
¤ Nanami Haruka
¤ Enheriel - Nem pótolt, kiesett!
¤ Suzume





Kokoro:
Ügyes kislány/ok vagy/tok. Máris tudod mit is szerettem volna elérni. De a maszkjáért sírdogáló kislány kívánsága meghallgatásra talált. Talán… Hirtelen a semmiből, a magasból mintha csupán egy tollpihe súlyával bírnának hullanak az égből alá különbékeféle maszkok, és nemhogy több száz, de több ezer… És vigyázz azok nem maradnak meg a víz felszínén, ha leértek ők ugyan tovább merülnek. Nehezen de épphogy meglelheted ha ügyes vagy, és mikor ez sikerült, Jakal kaffogását is meghallod a ávolból, akinek a hátán Norm csücsül. És most? Hogy megvan mindened, magára hagyod a tükörképed? :3

Reginald:
A lány megszeppenve pislog párat. De sejti hogy az étel lehet a fő dolog amiről csipog neki. Így kedvesen nyújtja is felé, majd mikor látta hogy a madárka csőre nyílik is, de egy falatot sem eszik, megszeppen kissé.
- Nem... finom?... – Pedig olyan sokat foglalkozott vele… Miután a madárka bele csípett a ruhájába, majd húzni kezdte, először ösztönösen lépett hátra egyett, de sikerült megértenie…
- Azt szeretnéd hogy veled mennyek? Megszeretnéd keresni a gazdit ugye? – Hangja kedves volt, és miután megértette mit is szeretne a kis petecske, meg is nyugodott.
- Rendben, segítek neked. Megkeressük a gazdit együtt.  – Mosolyodott el, és követte a madárkát, egyenest oda ahova ő vezette. Időközben meg-megkóstolta az ételt amivel a főnixet kínálta, de ő nem talált rajta semmi furát…

Suzu:
Legörgetve a menüd, meg is találod a küldit a listáidon. A leírás így szól:
„Szokatlna pletyka terjeng Kakurenbo falucskáról, ha vagy olyan bátor derítsd fel a rejtélyt de vigyázz ha belépsz onnan nincs kiút míg…
Egyéb adatok: Koordináták. És némi párbeszéd a pletykákról, úgymond kedvcsinálónak.”
Ha egyedül ha nem a korházba érve, egy jó ideig nem találsz semmit… Unalmas adatok a kolapokon, sem a nevek, sem számok, dátumok nem igazán mondhatnak semmit… Találsz pár sima jegyzetet, recepteket is… de semmi hasznos… De ha leleményes vagy az orvosi szobában nem a fiókban ugyan de az íróasztal lábánál, a földön a sarokban, zöld fény csillan meg valamin… Jobban szemügyre véve egy hangkristály az. Ha meghallgatod:
- Ostoba voltam mikor elválaltam ezt a küldetést… Nem értem mi folyik itt, annyit tudok csak amit a maszk üzen, de sokra nem megyek vele… Van velünk egy lány… eleinte nem láttuk, lehet nem is akkor jött mint minkor mi… Úgy hiszem Ő sokat tud és azt mondta segít… Ma vele fogok találkozni de nem bízok benne. Hiába kedves, és segített, már nem tudom kiben is bízhatnék meg… Ezt a kristályt azért használom fel, hogy ha valami történne… ha nem… nem élném túl, vagy ilyesmi… hogy tudd ne bízz meg benne… - Hirtelen elhallat, majd ha fülelsz tovább hallgathatod a kristályt, a beszéd abba marad, helyete léptek majd ajtónyitódás hangja hallatszik, némi motoszkálás, és ismét beszéd…
- Szi..szia… - A hang az előző fiúé volt… félt és idegesen csengett…
- Szia.. – Válaszlt egy gyenge és lágyabb hang…
- Az üzenetben amit nekem hagytál, azt állítottad hogy segítesz… és elmondod mi is folyik itt… - A fiú hangja halk volt, mintha csak attól félt hogy valaki kihallgatja…
- Igen… ti mind tévedésben vagytok… a maszk nem…  - A lány elhalgat, neszelést hallotok, majd hangosabb lépést toporgást…-
- Tudtam…. tudtam hogy elárulsz! – Egy másik lány hangja csengett fel, idegesen, mérgesen…
- Várj félre érted…. – A fiú hangja ideges volt, magyarkodó …Majd a fiú felordított, és több énem hallottad…
- Te sem úszod meg!... – Hallod ismét a jövevény hangját, majd pár fegyver suhintást, nyögést és ennyi… egy könnyedén lépkedő hangot, amely nyugodtan távozik… a léptei nem sürgetik… nem kopognak… és ezzel véget is ér a felvétel…

Jun: Kérlek írd meg hová mész bővebben, és utána kapsz mesélést.

Mindenki: A teleport kristályotok nem működik… Ha valaki barátnak akar felvenni bárkit is, csak hajrá. :3

Ez a kör még a kutakodásotoké lesz, legyetek ügyesek.
^^ Ha bárki is megkísérli megtámadni a másikat, a maszkjáért, amit nem hiszek, de azért leírom! Annak egy halál-koronát kell dobnia a sikerért, kivétel ha a másik önszántából adja oda. :3

Határidő:08:17 - Jövő vasárnap!


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 12 2014, 22:15-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 11 2014, 00:04

Még mindig nehezemre esik elhinni azokat a dolgokat amiket odabent, illetve illetve idekint láttam. Mégsem a nap játszott velem, nem csak képzeltem azokat a fura történéseket. A házak tényleg romosak voltak, sehol egy ember, vagyis, lehetséges, hogy vannak, de azok rejtőzködnek. Furcsa, ez az egész olyan furcsa, kezd összefolyni a fejemben mindkét része a városkának. A romos és a nem romos. Vajon melyik az igazi? Lehetséges, hogy mindkettő. Sőt több mint valószínű, hogy az amit látunk nem egy illúzió, és amit tapasztalunk sem az. A város egészen biztosan úgy van tervezve, hogy bizonyos idő elteltével elénk tár néhány dolgot a rejtett részéből. Az egyik srác említette, hogy a híd összeomlott. Valaki nem akarja, hogy elhagyjuk ezt a helyet. Óvatosan a falnak döntöm a hátam, és lenyitom a menüm a térképet bóklászom. Az öltözködés szerencsére nem tartott sokáig, mint ahogyan máskor sem szokott, ezért azon nyomban kijöttem a szabad levegőre. Ha a többiek megfogadják a tanácsom akkor perceken belül érkeznie kellene egy felkérésnek aminél persze az elfogadás gombra pöccintenék rá. Ha pedig nem akkor minden bizonnyal bent már kész káosz van. Vállat vonok és egy pillanatra felnézek az égre.
- Hmm. - hangos hümmögéssel töröm meg a csendet, ami már több mint idegesítő volt. - Dél... Délre fogok menni. - ismételtem magamban, emlékeztetőül, a többieknek is ezt mondtam. Nem verem át őket. Tényleg dél felé fogok indulni. Az ujjammal egy egyenes sávban haladtam lefelé a térképen, kiválasztva a célomat. Két lehetséges cél is volt, de egyik sem tűnt biztatónak. Egy házikó távol a többitől, vagy egy temető. Hülye lennék ha a temetőt választanám. Igaz, hogy ha én elrejtenék valamit biztosan oda tenném el, de az a ház most sokkal jobban izgatja a fantáziám mint néhány régi sírkő nézegetése. A már megszokott mozdulattal el is tüntettem a térképet, és magam mögött hagyva az onsent, rátértem az utcára. Pár méternyit haladva el is érkeztem ahhoz a kereszteződéshez amin érkeztem. Megnézzük, hogy ki él abban a házikóban. Remélhetőleg pedig meleg fogadtatásban lesz részem.

//Bumm 10. Üres épület :3 //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Aug. 11 2014, 00:53

Hide and Seek

Mit mondhatna az ember lánya egy olyan megszólalásra, "dícséretre", ami ha nagyközönség előtt hangzik el akkor rendkivül zavarbaejtő, sőt tahó megnyílvánulás is talán. Ami, ha egy párocska intim együttléte alatt hangzik el, akkor egészen más jelentéssel ruházódik fel, és talán jól is eshet...
Shizu csak zavartan kapott maga elé, a karjai takarásába rejtve őket. Olyan megalázónak érezte a helyzetet, lopva nézett csak körül a többieken, remélve, hogy más nem figyeli ennyire és ilyen módon.
Nem akart durvasággal válaszolni, de a szégyen pillanatok alatt dühvé fort benne így is.
Egyszer csak azon kapta magát, hogy a fiú fölé hajol, csípőre tett kezekkel, előre hulló tincsei közül mérges szemekket villantva mordul rá a srácra
- Mi a fenét akarsz ezzel mondani?! Talán akarsz valamit tőlem? Mert ha nem, akkor hagyj békén!

A többit már tudjuk. Szellemek, tömeges maszkbezúzás.

Suzume potensnek tűnt. Valahogy rögtön a vezetőt látta meg benne, aki akkor is képes higgadtan a tényekről gondolkoni és a gondolatait nem féltve szóvá tenni, amikor más még a sokktól reszketve szűköl.
- Szóval amíg a maszk sértetlen és nem kerül ki a kezünkből, addig nem járunk úgy mint ő! De akkor a maszk nem is véd meg, nekünk kell megvédeni a maszkunk... ha jól értem
Közben azért előkerült a teleport kristály, de mit sem használt.
- De ki, vagy kicsodák a támadók? Remélem mi nem fogunk egymásnak esni, ugye?
Biztos, ami biztos magára öltötte a harci felszerelését, majd a falu térképét kezdte böngészni
- Nekem gyanús a barlang! Valaki járt már ott? Lehet, hogy nem is a faluban kéne keresgélni... bár... majd késöbb
- Szerintem is fésüljük át a falut előbb, mindenki kutakodjon máshol, úgy hamarabb jutunk valamire! -
sóhajtott egy nagyot
Shinji vajon mit tenne ilyenkor? Hümmögött egy sort ahogy a térképen feltűnő épületeken futott át a tekintete,  majd az egyik fölött elmélázott
- Én meglesem a kovácsműhelyt, úgyis itt van a szomszédban!
Igen, a kovácsműhely, minden falu egyik legfontosabb helye. Általában a falu előljárói közt voltak számon tartva az efféle mesterek, és valószinüleg nem csak patkolókovácsként, vagy egyszerű falusi szerszámokért volt felelős, de talán érthetett fegyverekhez, vértekhez.
Feljegyzés, netán valamilyen különleges alkotás maradhatott ott
Mindenesetre megér egy szemlét


//Shizu a kovácsműhelyt megy átkutatni

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Suzume Kedd Aug. 12 2014, 18:52

A lány kérdésére (Jun) csak mosolyogva bólintottam.
- Pontosan, nem értem mi ezzel a probléma. Ha tudnánk mit keresünk megölné a kutakodás örömét. – Vigyorgok. Némi tanakodás után végül abban maratunk, hogy külön válunk és úgy fogunk kutakodni. A barátfelkérést elfogadom attól aki elküldi nekem majd elindulok a kórház felé. Tetszett a hely, régi horrorfilmek hangulatát idézték. Igyekeztem valami használható infót találni ám sem a kórlapok sem az orvosi feljegyzések nem mutattak semmi érdekeset. Ekkor azonban egy kristályra bukkantam, méghozzá egy hangrögzítő kristályt ráadásul már használták is így volt rajta felvétel. Érdeklődve hallgattam a rajta levő párbeszédet. Persze pont mikor valami hasznos infót adott volna akkor szakítják meg. Hmm… a maszk nem… vajon mi lehetett volna a vége. A másik érdekesség, hogy árulásokról és szövetségekről is szó esik. A küldetés megkövetelné, hogy egymásra támadjunk? HA hozzá veszem, hogy az indikátorom színe nem változik valamint a „megölt” játékosok nem halnak meg ez elég valószínű. Gondolkodóba estem. Ez eléggé izginek hangzik de tehetném még inkább azzá. :3
Mit is mondott az a fekete hajú lány hová is megy? Fejben felidéztem a mondatait és hamar eszembe is jutott. Ha jól emlékszem ő volt az egyetlen aki a fejére húzta a maszkot. Milyen ostoba.
Felvettem egy csóka alakját és kirepültem a kórház egyik nyitott ablakán és a kovácsműhely felé vettem az irányt. Köröztem egy darabig fölötte, letelepedtem a tetőn amíg a lányt vártam mert előbb vagy utóbb ki kellet, hogy jöjjön. Amint ez megtörténik felreppenek a magasba, várok egy picit majd zuhanóbombázóként iramodok meg a lány felé. Még a levegőben formát váltok és egy kobold alakját öltöm magamra, karmaimmal pedig egyenesen a maszkját célzom…

dobás



A hozzászólást Suzume összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 12 2014, 19:00-kor.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by RenAi Kedd Aug. 12 2014, 21:49

Jun:
A tizes épület, nem memglepő hogy ez is romokban, az ágyak lábai kitörve, a székek, bútorok felborítva... ámbár ha jobban megnézed, inkább úgy néz ki mint amit összhehordtak, a nappaliban.... minhta valamiféle bunkert akartak volna belőle építeni. Közelebb lépve megfigyelhetsz a befelé fordított asztal lapján, három függőleges vonalkát...jobban szemügyre véve, mintha körömmel csikarták volna bele, vagy valami tompa fegyverrel... ha a konyhát is felderíted, ami kissé bentebb van az épületben, egy pillanatra gusztusos illat lengi körbe a folyosót, majd végig sétálva rajta rotyogás hangját is hallod. Mintha épp főznének. Kinyitva a konyha ajtaját nyikorogva enged némi fényt, melyben láthatod hogy egy nagy lábas főzelék szerű étel rotyog, amibe bele pillantva, nem hogy gusztusos, de egyenesen gusztustalan látvány fogad. Fekete, ragacsos sár szerű étel van benne, amiben csak úgy úszkálnak a bogarak. Ha sokáig bámészkodsz, nedves, ragadós, nyúlós érzést érzel a válladon. Mintha valaki elfolyatta volna a nyálát. A plafonra pillantva, egy gyorsan eliszkoló árnyat pillanthatsz csak meg, ami gyorsan el is tűnik. Ha kitartóan kutakodsz még rálelhetsz valamire, csak bátran. :3

Shizu:
Te hamarosan elérsz a kívánt helyszínre, hisz céltudatosan jelölted ki azt magadnak. A kovácsműhely első pillantásra talán nem lehet túl hangolatos egy védtelen lányka számára. Hisz a sötét még fenyegetőbbé teheti a helyszínt, az omladozó falak, a kopott bútorok, és a falon alig-alig megmaradt fegyverek... Ha becsukod magad mögött az ajtót, az egyik fejsze le is zuhan a földre, elpixeleződve, de nyomot hagyva maga után... A díszlet nem nagy szám, ámbár a páncél kiállítás, melyek vakon pislognak feléd, szintén kísérteties hatást kellet. Ha elsétálsz az egyik mellett, egy kisfiú hangját hallod.
- Vigyázz! Nem érhet baj! Vigyázz! Védd meg!... - És ezek a szavak suttogva ismétlődnek meg újra- és újra... független, mit is csinálsz... Ha van bátorságod és mégiscsak bele kukkantasz a a sisak mögé, a hang megszűnik, és üresen tátong előtted a páncélzat... Teljes csend lesz... sem szél, sem bogarak kaparászása, a kinti morajok...mind-mind megszűnnek. Ha megfordulsz hogy tovább kutakodj, szemmagasságba találod magad egy kisfiúval, alig tizenhárom-tizennégy lehet, de ő nem a talpán áll úgy mint te... nem. Pont fordítva, mintha csak a plafonra vonzaná a gravitáció, teljesen lefelé lóg előtted, és szinte orra érinti a tiédet...
- Illetlen dolog a kíváncsiság.- Suttogja vigyorogva, majd eltűnik... ennyi történt csupán.Bár az feltűnhetett hogy ő nem volt annyira áttetsző mint a többi szellemkép ami nem reagált rátok... Még kutakodhatsz nyugodtan ha van hozzá idegrendszered, de ha kimész... akkor szembetalálkozol egy kobolddal, aki sikeresen széttörte a maszkod...

Reagáld le, majd jön a kövi mesélés. :3

Suzu:
A támadásod sikerült, de csak ha Shizu kilépett az épületből. Ha ezt még nem teszi meg, le kell reagálnod 250 szóban, hogy miként vársz addig.


Akikre még várunk: Nanami, Ren és Kokoro. Csak a reagjuk után lesz folytatva hogy ne legyen kavalkád.


Megjegyzés: Nem tudtam eldönteni a halálkorona pontos jelentését, így alkottam egyet. Itt.
Tehát ha a támadó, halált dob, így azt is szór az ellenfelére. Ha koronát, akkor a megtámadott megúszta.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Aug. 12 2014, 23:14

Fogalmam sincs, hogy mi lelte a lányt, az egyik pillanatról a másikra szégyenlősségét levetkőzve mutat meg mindent magából és szinte villámló szemekkel mered rám Suspect Nagyon érdekes….
- Hogy én? Csak megdicsértem a cicidet, amit most oly előszeretettel mutogatsz nekem Wink – pillantok a keblecskékre. Valamivel jobban vonzza a tekintetem, mint az indokolatlanul mérges tekintete Rolling Eyes
- Mi a kívánságod? Mit akarjak tőled, ha már így letámadtál? – kérdem mosolyogva. Nagyon érdekes dolgok történnek a közös fürdőkben… Lehet gyakrabban kellene ilyenekbe járnom? Elvégre a SAO nagy előnye, hogy nincsenek öreglány playerek Suspect

A műsor után hozzáteszem észrevételem, de ezután jóformán csak szemlélője vagyok a történteknek egészen addig, míg nem látom jónak a közbeszólást, és persze néha-néha vetek egy pillantást az undi vízre, hátha visszaváltozik és tovább élvezhetem a fürdőt, de ennek semmi jelét nem látom Sad  
- Szellemek? ezek az áttetsző izék? – kérdem rápillantva az egyik ilyen teremtményre.
- Mégis hogyan árthatnának ezek nekünk? scratch - nem igazán értem, de az tuti, hogy itt mindenki átsiklott egy fontos tény felett.
- Az senkit sem zavar, hogy a kis srácot nem egy szellem támadott meg, hanem egy másik maszkos illető? Ha ez küldi akkor lehet mindenki Mcleod és csak egy maradhat Suspect - közlöm és várom a korábbi kérdésemre a választ, de senkitől sem érkezik…
- Ej, de szívtelen egy banda. Micsoda társaság az, ahol nekem kell a jófiút játszanom? Általában én vagyok a negatív szereplő Rolling Eyes nagyot sóhajtok és legörgetem a menüm, ideje felöltözni, mert fürdés már úgysem lesz Sad
- Attól, hogy a kislány nem halt meg, még nem biztos, hogy biztonságban van… szóval megkérdem újra…. valaki emlékszik a nevére? – veeeeeh…. mindenki olyan kegyetlen Sad csak magukkal foglalkoznak… micsoda banda Rolling Eyes Nem is érzem magam biztonságban Suspect
- Ez az ideiglenes barátlistás dolog jónak tűnik. Nem lenne rossz tudni, hogy merre jár a másik, főleg, hogy a bögyös az előbb játszotta el a bizalmat Suspect - nem tudom ki mennyire vevő erre, mindenesetre, ha kapok felkérést, azt elfogadom… ideiglenesen arra az időre, míg haza nem jutok.
Nekem úgy tűnik, hogy mindenki céltudatos és tudja hová akar menni… én szerintem csak téblábolok valahol, vagy szánok egy kis időt az eltűnt kis csajra, ha megtudom annak a nevét végre…
Mikor mindenki lelépett, már nekem sincs okom itt lenni, így elhagyom a korábban hívogató épületet
~ Reeeen! Ezt megehetem? ~ jön szembe velem petecském és ami furcsa az az, hogy cipel magával valakit… egy számomra ismeretlen lánykát.
- Én felőlem  - vonok vállat, mire Reginald máris ráveti magát a lánynál lévő kajára.
- Akaratod ellenére rángatott ide? – kérdezem a lánytól és gyanúsan nézek Regi-re…. tőle kitelik.

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Szer. Aug. 13 2014, 00:09

Erőt vettem magamon és ott is hagytam a többieket a fürdőházban. Feltéve ha van olyan hülye aki még ott marad azok után amiket láttunk. Kokoro-chan eltűnt, és a fura látomás.. Meg persze még a híd is tropa ha a srác információi helyesek. Óvatlanul el is fecsegtem, hogy hova fogok betérni, habár pontosan nem határoztam meg a helyet, csak az irányom a térképen. Ugyan nem igazán van okom félni, még ha erősek is, mert a képességem egy ilyen változó helyszínen csak az előnyömre lehet. Talán a romoknál lenne szerencsésebb a helyzet, a sok törmelékkel pillanatok alatt kicserélhetem magam. De ennyire ne szaladjunk előre. A fő most, hogy kicsit nyomozgassunk, információk után kutassunk. A ház külsőre nem túl bizalomgerjesztő, sőt mi több ahogy megláttam el is ment tőle a kedvem, hogy belülről is megvizsgáljam. Óvatosan löktem be az ajtót eleinte csak résnyire, majd belestem rajta, vártam egy lélegzetvételnyit, és beléptem rajta.
- Eh - grimaszoltam egyet, látva a hatalmas rumlit, cseppet sem vagyok oda azért, ha valamit ilyen állapotban látok. Ezt az épületet nem is lehet háznak nevezni. Minden romokban hever, lakhatatlan. Óvatosan átverekedtem magam a földre dobált/borult tárgyakon, nem akartam túl nagy zajt csapni, és az ágyakhoz léptem, majd megpróbáltam a matracot eltávolítani, hátha valaki alá rejtett egy-két izgalmas dokumentumot ami segíthet egy keveset megtudni mi is folyik itt valójában. Miután ezzel végeztem, szemügyre veszem a körbehajigált bútorokat is. Mintha valaki előre tudta volna, hogy valami történni fog. Talán kaptak előrejelzést a támadótól? De akkor mért nem menekültek el? Vagy rejtőztek el valahova? Akárhogy is ez az egész különös. Végigsétálva a folyosón, egyik kezem szorosan húztam végig a falon, olyasmi magasságban ahol egy kilincsnek kéne elhelyezkednie. Kitudja lehet éppen sikerül rábukkannom egy titkos ajtóra, vagy egy tapétával lefedett átjáróra. Mielőtt még az ajtóhoz értem volna, elővigyázatosságból átváltoztattam metamorphot egy hosszabb bottá, és azzal löktem be az ajtót ahonnan a furcsa illat szivárgott kifelé. Először csak félig, majd végül egy erősebb lökéssel nyitottam ki teljesen, majd léptem is be rajta, magam mögött becsukva azt, és ha tehettem egy székkel, vagy valamilyen tárgyal eltorlaszolva az utat, nehogy valaki, vagy valami kövessen és hátba támadhasson. Először is a gázon rotyogó fazék tartalmát lestem meg. A fedő levételével először grimaszoltam, de valahogy számítottam rá, hogy hasonló látvány fogad majd. Vissza is csaptam rá a fedőt, szánakozva sóhajtva, amikor is valami fura nem emberi dolog érintését érzem a vállamon. Rémülten ugrok oldalra, majd azzal a lendülettel egy 180°-os fordulatot veszek védekező testtartást öltve, keresve a hívatlan vendéget.
- KI AZ? KI VAN OTT? - követtem a tekintetemmel a fura plafonon cikázó jelenséget. Gyorsan kapcsolva a botom dárdává alakítom és hajítom is a célpont felé. Ami ha eltűnik gyanakodva fordulok vissza a fazékhoz. Lehet van benne valami ami nekem kellhet. A dárdát felvéve bököm meg, majd borítom ki a tartalmát. Alaposan megnézem van e benne bármi ami nem oda való, majd ha nem találok semmit, megfogok valamit amire felállhatok, és a korábbi árny eltűnési helyénél kezdek kutatni a plafonon. Lehet van itt egy padlástér?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Aug. 13 2014, 01:49

//META: hehe, ha már van választási lehetőség...

Previously at the onsen:
Dúlt-fúlt Shizuka, ahogy szégyene elérte azt a hőfokot, ahol már haragra lobbant
- Nem mutogatom, csak te nézed ilyen mereven, és egyébbként is az arcom itt van feljebb, ha már beszélünk, ide nézzél! Amúgy is, illetlenség más melleit szóbahozni! - mutatott a saját feje felé
Kívánságom? Hökkent meg egy pillanatra magában. Azt kívánom bácsak ne lennél itt! Hah!
Már remegett a keze a dühtől, úgy kellett ráfognia. Meg is riadt tőle, ahogy a tekintetét az önkéntelenül remegő tagjára fordította.
Ochitsuke, Shizuka, ochitsuke! Nyugtatgadta magát gondolatban.
Hogy létezhet, hogy ennyire kikeljek magamból? Régen sose történt ilyen, most meg egyre többször azon kapom magam...
- Semmit - mondta sokkal halkabban, s a hangjában már nyoma sem volt a dühnek, csak némi szomorú, beletörődő felhang halatszodhatott.
Visszaült a vízbe, felhúzott térdeire engedte a homlokát, s már csak annyit mondott:
- Ne nézzél... Kérlek...

Késöbb a kovácsműhelyben:

Bár a poros, romos, lehagyatott kovácsműhely látványa nem épp volt kedvére való látvány, a halloweenes kaland óta valamelyest megedződött már a lelke. Remélte, hogy erre felé azért nem vadászik majd rá padló alól felszökkenő rém, és bízott benne, hogy valóban csak emberekkel, vagy esetleg ártalmatlan szellemekkel fog csupán találkozni.
Azért így is félve nyúlt mindenhez, az elboruló fejsze miatt is egy hatlamasat ugrott ijedtében, s a sikolyt se tudta hírtelenjében elfojtani, pedig szeretett volna észrevétlen maradni, ki tudja ki vagy mi bújkál odabent.
Visszatámasztotta a falnak a jó öreg fanyúzót, aztán nekilátott szétnézni.
A suttogó hangtól borsodzni kezdett a háta, lemerevedett, ijedten nézett szét. Nem tudta elsőre mit is tegyen: válaszoljon, vagy tegyen úgy mintha itt se lenne. Végül aztán megszünt a suttogás, helyette megjelent a kisfiú, a plafonon állva fejjel lefelé
- Hé, várj kisfiú! Ne haragudj! - szólt utána szeliden - Segíts kérlek! Ki vagy te és mi ez a dolog a maszkokkal?
Reménykedett, hogy még viszontláthatja a fiút, de akár visszajött, akár nem, egy idő után folytatta a kutakodást, közben a fiú szavain kezdett rágódni
Nem érhet baj? De védjem meg?
- Hogy érted azt, hogy nem érhet baj? És kit nem érhet baj? - kérdezte a levegőbe, közben belepillantott a páncélba a sisakon át. Úgy tünt teljesen üres, viszont erről eszébejutott, amit a melleit dicsérő fiú mondott a maszkról.
Le is vette az arca elől, egy ideig nézte, nézegette, majd ő is a tárolójába súvasztotta. Nem tudta, hogy kell-e viselni a maszkot, mert erről semmi nem szólt, csak hogy tartsák magunknál.
Aztán jobban megnézte magának a páncél sisakját, s ha talált rajta rostélyt, akkor a saját fejére próbálta, hogy jó-e rá, s talán még a maszk is elférhet alatta...
Jól eljátszott vele, de aztán csak ráunt, s ha ilett rá, hát magán hagyta. A rostély ugyan nem húzta magára, a legkisebb zajra magáracsapta. Neki látott a falakon, bútorokon karcolásokat, hátrahagyott üzeneteket keresgélni, s hogy lásson is valamit, a karácsonyra kapott Egyedi Csillag Kristályát vette elő, s némi morfondírozás után bekapcsolta.


//elhasználom az Egyedi Csillag Kristályom

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Kokoro Szer. Aug. 13 2014, 11:57

-Nézz fel.
Keze előre mutat. Előre, a fejem fölé. Mosolya széles, megnyugtató. Tágra nyílt szemekkel nézem. Nem merek a szemébe nézni. De látom, hogy ő egyenesen az enyémeket nézi.
Végül felemelem a fejem. A szám, az állkapcsom elveszti erejét. Lehullik, s ha bőröm nem lenne, a földig tenné.
Maszkok. Több ezer, több millió, megszámlálhatatlan. És két alak. Jackal, Norm. A sakál maga alá húzza lábait. Nyelve kilóg fogai közül. Arcán a szokásos, boldog, széles mosoly. Norm a feje tetején ücsörög. Egyik lábacskájával a fülbe kapaszkodik, másikkal integet. Nekem integet. Elmosolyodom, könnyeim még folynak. Felemelem a kezem. Integetek én is.
Boldog vagyok. Visszakaptam őket. Amint leérnek, kinyújtom a kezeimet. Magamhoz ölelem őket, szorosan. Boldog vagyok. Végtelenül boldog. Még sosem voltam ilyen. Még sosem éreztem ilyet. Sosem.
A maszkokra futólag nézek rá. Van köztük sokféle. Kutya, macska, asszony, démon. Lassan hullanak alá a semmibe. Tükörképem mozdulatlanul nézi, figyeli őket. És minket. Az örömünket. Jackal csóválja a farkát, verdesi az alkarom. Nyelvével végignyalja az arcomat, egyszer, kétszer, sokszor. Nocsak. Ott a Timidus maszk is.
Végül leteszem őket. Végignézek a hulló maszkok sokaságán. Jackal találja meg végül. Fogai közé kapja, és visszaszalad hozzám. A róka. A maszkom. Az ő maszkja. A kettőnkké. A maszk, amivel a bőrébe bújhatok. A fejemre húzom, mint mindig. A zsinór jólesően szorul a koponyámra.
-De még nem vagy teljes.
Lenézek a lábaimhoz. A tükörképem leguggolt. Úgy néz rám. Mosolyogva.
-Kyrie.
Összehúzom a szemöldököm. Az kicsoda?
-Ne félj a szembe nézni. Ne félj semmitől.
Kicsit félredönti a fejét. A haja lágyan omlik a földre. Mosolyog. Kedvesen.
-Menj nyugodtan. Csak ezt ne feledd, ha majd neked kell tanácsot adnod. Ne félj mások szemébe nézni. Mert a szemben van az igazság és a tudás, amit annyira szeretnél. És ne félj. Már nem érhetnek el téged sem a korbáccsal, sem semmivel, amíg ebben a világban vagy.
Lehajtom a fejem. Kinyitom a szám. Majd inkább becsukom.
-Utána se félj.
Bólintok. Nem tudom. Hihetek neki? Ne higyjek neki? Nem tudom. Mosolyog. Becsukom a szemem. A maszk mögé bújok. Az arcomra húzom. Beszívom a fa illatát.

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by RenAi Hétf. Aug. 18 2014, 12:25




Első éjszaka.- Pirkadás.





Résztvevők:
¤ Kokoro
¤ Jun
¤ Aoi Shizuka
¤ Miu - Jelezte hogy kilép. Senki ne várjon rá! :3
¤ Ryuninji Ren
¤ Nanami Haruka - Jelezte hogy kilép.
¤ Enheriel - Nem pótolt, kiesett!
¤ Suzume






Regi; Ren:
A lány akit magával hurcolt Reginald, nem ellenkezett ugyan, de látszott rajta hogy alig bír lépést tartani a nagyra nőtt madárkával. A kezében a bentós tálcával igyekszik úgy egyensúlyozni hogy a rágnatás ellenére se pottyannyon ki belőle semmi finomság. Nem kellett sokat túrázniuk, a csipogó csőrös hamar megpillantotta a gazdáját, majd a madárka mögül előbukkant a lány is. Regi csipogot valamit, persze a lány ezt nem érthette így csak értetlen meredt, megszólalni sem volt ideje mire Regi belekóstolt a finomságokba. A lány megszeppenve figyelte az eseményeket, majd a fiúra köszönt.
- Szia… nem… mármint nem tudtam mit akar pontosan, de nincs semmi gond. – Mosolygott zavarában. Majd ha Regi befejezte, eltette a tálcáját.
- Shiro vagyok, örvendek a találkozásnak. – Hajolt meg az idomár előtt.
- Ő ugye a te peted? Kicsit elkóborolt, és aggódtam hogy talán eltévedt. De ezek szerint nem. – Cirógatta meg Reginald füle tövét ha engedte a  kis-nagy főnix.

Hiába minden, úgy tűnik többet időztetek mintsem gondoltátok volna. Reggeledik, ismételten megszólal a gong szó, és minden visszaáll a rendszerű, kellemes állapotára. Az emberek mintha nem történt volna semmi sem folytatják nyugodt napjaikat.

Jun:
Bátor kis teremtmény vagy Jun-nyahh~ Ezt már szeretem. A leves tartalmát kiöntve nem igen találsz semmit, csupán mintha gyerekek dobálták volna össze teljes főzéstudás nélkül. Látsz benne kis kötéldarabkát, játékbaba újjat, egy elmaszatolódott papírdarabot amire mintha kézzel írtak volna, de a fekete szlötyiben aligha kiolvasható maradhatott volna, és egyébb oda nem való dolgot. Az árny eltűnési helyét kutatva, ténylegesen találsz egy szűk feljárót, és kell némi ügyesség a fejljutásához, de nem lehetetlen. Ha sikeresen felérsz hasonló morbid látvány fogad. Hét baba felakasztva a nyakánál fogva, egy egy székbe ültettve papírkoronával a fején. Csend van, de ha a padlástér végét is felfedezed szuszogást hallasz… sűrű, levegő után kapkodó szuszogást. Egy oldalára fordított dobozt találsz… Amennyire csak közeledsz hozzá annyival lesz a hang egyre erősebb… Majd mikor hozzáérsz, egy fekete szinte elszenesedett kéz nyúl ki belőle és ragadja meg a karod. Ha felfordítod, vagy ha elkapod a kezed a doboz így is úgy is megbillen és a talpára áll… A kéz eltűnik, a dobozban három karmolásnyom található… Ha megfordulsz, egy felakasztott kövér fiút látsz, úgy tizenhat lehtetett. Az arca felpüffedve, bőre máladozó… de tekintete ide-oda cikázik, mire megállapodik rajtad.
- A harmadik éjszakát nem éled túl! A harmadik éjszaka te is a rabja leszel! – Gúnyosan felnevet, majd nem történik semmi több. A teste ott lóg ugyan, de nem mozog, nem beszél nem tekinket semerre, csupán téged figyel meredten, ha még mindig abban a koordinátában állsz. Ha megmozdulsz már nem követ a tekintetével. Lassan ismét reggel lesz, és hamarosan meg is szólal a már egyszer hallott gong-szó. Reggel hat óra. Minden visszaváltozik a kellemes, nyugalmas állapotára. Az emberek ismét tömegével lepik el a várost és mit sem selytve semmiről, nyugodtan folytatják mindennapjaikat.

Shizuka:
Hiába próbáltad a fejedre, csupán díszként hordhattad volna, és ha elhagytad a szobát, a sisak vissza teleportálódott a saját helyére. A fakakon karmolás nyomok, és még letört köröm darabkák is helyt kaptak, közelről nem láthattál semmi érdekeset, de ha távolabb altál a fal egy fajta térképet rajzoltatott ki, csak ha ügyes vagy akkor láthatod hogy a térkép a temetőhöz vezet. De pirkad, és közel erősen közeledünk a hat órához… talán épp a temető határait elérni van időd mire ismét gong szólal. És a minden visszaváltozik az eredeti, nappali kellemes nyugodt állapotára.

Kokoro:
Alig pár lépés megtétele után, az „álom” szertefoszlik, és pihe puha ágyacskában térsz magadhoz, kellemes illatott árasztva magából. Kipillanthatsz, az ablakon melyen csalogatóan süt be a napfény. Az utcák ismét forgalmasak, telis-teli emberekkel és élettel. Kereshetsz bárkit a fürdőben talált emberek közül, de nem találsz senkit. Ha bárki is a barátlistádon volt, szintén nem látod, viszont egy dologra felfigyelhetsz. A neved betűi összekeveredtek, mint ahogy a petedé is. A neved amit kiírva látsz nem más mint: Rokkoo, a petedé meg:  Cajakal és még Normé is: Morn. Furcsa lehet elsőnek, mivel sem az okát sem semmit nem tudsz, de talán van esélyed kideríteni mi is ez az egész.

Suzume:
Téged a tetőn vár a pirkadat, szemed előtt kell életre minden, és kelit ismét a nyugodt békés falucska illúzióját.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 18 2014, 18:31

Gyanakodva fordulok a fura lábas felé, amiből irtózatos bűz száll fel, és tölti meg a levegőt. Fegyveremmel óvatosan böködni kezdem, majd alányúlok vele és a gázra borítom, hogy a tartalma egységesen terüljön el, és lehetőleg semmi se vesszen el belőle, feltéve ha egyáltalán találok benne bármit is. A lötty szétterjed, és hamarosan már láthatóvá is válnak a kiesett darabkák. Játékdarabok, babakéz, papírcetli. Óvatosan kiemeltem a papirost, undorodva tőle ugyan, de nincs más választás. A legapróbb nyom is nyom, nem hagyhatom figyelmen kívül. Széthajtogatom a szétázott cetlit, de a szöveg rajta már olvashatatlan. Még a legapróbb remény is tovaszállt, hogy sikerülne visszaállítanom eredeti alakjába, hogy aztán elolvashassam. Vajon mi volt ráírva? Taktikai információ, néhány dolog a faluról, esetleg egy segélykérő levél? Már sosem tudom meg. De talán jobb is így. Következő kiszemelt célpontom a fura árny eltűnési helye, avagy a mennyezet. Nem lenne meglepő ha egy padlástér lenne felettem, és valójában egy játékos tréfált meg. Valaki aki talán magyarázatot adhat ezekre a szörnyűségekre. Az ajtót eltorlaszoló széket nem használhattam, elővigyázatosság. Helyette minden más tárgyat pakoltam, hogy elég magasra felérjen a kezem, hogy kinyithassam a feljárót. Nagyot nyeltem, óvatosnak kell lennem. Ijedten dolgoztam a feljárón, a már idegesítően hosszú csendet csak az én munkálataim zavarták meg. Majd végül sikerült megoldanom a fel utat. Kis szenvedésbe került mire feljutottam, de amit odafenn láttam jobban meglepett mint hittem. Nem az árnyat találtam ott. Sokkal inkább néhány fellógatott babácskát. Koronával a fejükön. Szörnyülködve néztem végig rajtuk. Lehet, hogy ezek csak élettelen tárgyak, de mégis szentségtörésnek érzem azt amit tenni fogok. Egyesével meghajolok és bocsánatot kérek tőlük, majd a ruhájukban kezdek turkálni. Zsebekben, ingujjakban, korona alatt, bárhol ahol lehet valami elrejtve.
Miután ezzel végzek, tovább nézelődök.
- Hm? - törtem meg a csendet ismét, habár ez most nem igazi csend volt. Rajtam kívül valami más is zajt csap. Szuszog. Lélegzik. Lenne itt valaki más is? Elbújt volna? Megkeresem. - hahó? - szólalkoztam fel miközben óvatos léptekkel haladtam előre, fürkészve a terem minden zugát. Ki hitte volna, hogy pont egy dobozból kinyúló kéz lesz az ami a frászt fogja rám hozni? Ijednek estem el, pontosabban ültem fenékre. De amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el is tűnt az a valami. De nem volt sok időm ezen agyalni. Máris jött a következő furcsa dolog.
- A rabja? Minek a rabja? Miről beszélsz?! - horkantam fel, és szinte már ordítozok a hullával. - Mégis mit csinálok. Ez csak hallucináció. Ki kell jutnom innen. - Eszméltem fel. Ez nem lehet a valóság. Ez nem a valóság. El kell mondanom a többieknek.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Kokoro Kedd Aug. 26 2014, 16:23

Kyrie. Kyrie. Kyrie. Kyrie.
Mindig ugyanaz a hangsúly. Ugyanaz a szó. Pontosan ugyanúgy. Mint egy felvételnél. Amit újra és újra lejátszanak. Összehúzom a szemöldököm. Nem értem. Nagyon nem értem. Kyrie. Mi lehet ez? Ki lehet ez? Ismerős, ismeretlen. Hallottam már, nagyon régen. Rettentő régen. Kinyújtom a kezem, sötét van. Korom sötét, nem látok semmit. Sem a kezem, sem az orrom. Mert ezt szokták mondani: nem látok az orromig sem. Ez most igaz rám.
Madárcsicsergés. Kyrie.
Tudom már, miért van sötét. Kinyitom a szemem. Napfény üti meg, összehúzom. Megijedtem tőle, meglepett. Valami nehéz telepedett a hasamra. Odanézek: Jackal. Feje tetején Norm. Engem néznek, boldogan, jókedvűn. Lóg a nyelve, mint mindig. Elmosolyodom. Kinyújtom a kezem, megvakarom a füle tövét.
-Sziasztok.
Reggel van, a napfény meleg. Beárad az ablakon, nem húzták be a függönyt. Egy ágyon feküdtem. De nem történt semmi, érzem.
Felkelek. Miután Jack leszállt rólam. Az ablakhoz lépek, kinézek rajta. A faluban vagyunk. Fel vagyok már öltözve. Így aludtam el?
Jackal vakkant egyet. Feléjük nézek. Norm a fejem fölé mutat. Nincs ott pedig semmi. Csak a zöld valami. Indikátor. Ami mutatja, hogy én jó vagyok. De mégis. A sarokba pillantok.
-Rok...kü...? -próbálom kiolvasni. Rokkoo. ... He?
Nem értem. Felemelem a kezem, megérintem. Nem történik semmi. Rokkoo. Kokoro.
Kyrie.
Jun.
Jun, a fürdőből. Biztos ez az ő szobája. Mondta, hogy idejöhetek. A fürdő...
A maszkom! Ijedten kapok a fejemhez. Még ott van, épségben. Kiváló. Az arcom elé húzom. Így lépek ki az ajtón. Le, az utcára. Erőt gyűjtök, bátorságot. Már nem kell félned.
-E... elnézést...
Szólítom meg, aki szembe jön végül.
Én... eltévedtem. Merre van... a... a fürdő...?
Maszk mögött bátrabb vagyok. Merek beszélni. De nem nézek a szemébe.

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Suzume Szer. Aug. 27 2014, 09:53

Vártam a lányt, akár a lecsapó vad az áldozatára ő azonban nem nagyon akart megjelenni. Hosszú, nagyon hosszú és nem mellesleg még annál is inkább unalmasabb percek következtek. Csak ott ültem azon a tetőn és vártam. Ha ezt tudom akkor inkább csinálok valami mást. Végül, hosszú várakozás után kijött és… A támadás elmarad. AZ hittem lefordulok a tetőről mikor megláttam, hogy a maszk már nincs a fején. Nem értem mi lett ez a hirtelen a váltás, a fürdőben még úgy szorította magához, hogy azt hittem rá nőtt az arcára. Vagy a feje felveszi a maszk formáját. Erre most meg eltűnik. Én meg itt dekkoltam fél éjszaka! Ez eléggé kiábrándító. Ezért meg érte. Így hát végül nem is teszek semmit. Csupán néztem ki a madár fejemből és néztem a lányt ahogy elbattyog a dolgára. Még jó darabig ücsörögtem ott és vártam a hajnalt. Ami persze annak rendje és módja szerint el is jött. A rémes romos falucska megint idilli üdülő hellyé avanzsált. Szépen vissza változtam az emberi formámba és vissza mentem a fürdőházba. Úgy tűnt még a többiek előtt értem ide így hát szépen levetkőztem és elkezdtem megmártózni a vízben. Nem igazán volt kedvem már bárhol máshol is szétnézni, főleg, hogy ezt előző nappal már megtettem és nem találtam semmit. Úgy tűnik csak éjszaka érdemes kutakodni. A nappalok viszont kellemesek így hát élvezem annak lehetőségeit. Kíváncsi vagyok a többiek mit találtak. Hmm… vajon meg mutassam nekik a hangfelvételt? Majd még meglátom, olyan fú de értékes infókat nem igazán tartalmaz.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Aug. 30 2014, 21:27

Ajkát lebiggyesztve vette tudomásul, hogy akárhányadjára is nézi végig a helyiséget centiről centire sehol se találni üzenetet, vagy bármiféle feljegyzést, amivel egy kicsit is kiokosíthatná magát a jelen helyzettel kapcsolatban.
Bár nyomok voltak, történetesen karmolás-nyomok, de nem sikerült beléjük látni semmiféle rendszert. És ahogy a köröm darabokat vizsgálgatta, rá kellett jönnie, hogy ha csak nem valami különleges esetről van szó, és valaki fájdalmában karmolta a falat meg a bútorokat, akkor itt bizony szó szerint foggal, körömmel harcoltak. Hogy kik, az nem derült ki.
A térkép viszont érdekesnek bizonyult. A temető. Talán nyomra vezet...
Ezzel a meggyőződéssel a lelkében igazított még egyet a sisakon és aztán kilépett a múló éjszakába.

Ijedten kapott az arcához, ahogy a sisak megmagyarázhatatlan módon lefoszlott róla, akár egy tartósságát vesztett tárgy.
A fémes kongásra fordult vissza a kitárt ajtóból, hogy aztán a vértezet nyakán lássa viszont a csökönyös jószágot.

A hirtelen ijedtség, és most ez a szinte mágikus jelenség, sok-sok frusztráltság, és egy cseppnyi düh. A öklével dühösen csapott a levegőbe, egy morcos sóhaj kíséretében, aztán sarkon fordult, épp észrevett a fán egy madarat, amint őt bámulta
- Te meg mi a a fenét nézel?! Nincs jobb dolgod? Hess innen! - lóbálta fenyegetően a karjait a madár felé, de mivel amaz a fán ült, hát nem álltatta magát vele, hogy ettől amaz mindenképp összerezzen majd.

Lassan pirkadt az ég alja, ám Shizukának most a sok duli-fuli után nem ugrott be, hogy csak az éjszakák másfélék, így hát már temető sírköveit nyaldosták a hajnali napfelkelte első sugarai mire odaért.

Az árnyak, az éjszaka minden balsejtelme lefoszlani látszott a tájról, akárcsak az ő szívéről. Nagy sóhajjal lépett be a temetőbe, ha már ott volt hát gondolta körülnéz.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by RenAi Hétf. Szept. 01 2014, 11:55


Pirkadás; Második nappal.




Jun:
A babákonnál nem találsz semmi furcsaságot, egy dolgot kivéve. Kinek a koronáján belülre, kinek a ruháján belülre, mintha mindegyiknek a: Segíts! Szócska lenne elhelyezve. Mondani nem mondanak semmi, nem mozognak, csupán lógnak…
A hulla nem válaszol vissza, mégis hallod a hangját, a fejedben.
- A halál rabja!... – Hangzik a válasz. Gondtalanul lejutsz, és az épületet is el tudod hagyni, ami fakón sötéten figyel utánnad… Időközben elkezdt prikadni, és minden, minden visszaalakul a reggeli, rendezett önmagába.

Kokoro:
Miután megismerkedtél újdonsül neveddel, bátor kislány létedre elindultál felfedezni a kis várost. Míg először könnyedén eltaláltál a fürdőhöz, most némi útbaigazítást is kapsz a kedves falubeliektől.
- Mondd aranyoskám.  – Egy idősebb nővel találkoztál szembe.
- Ohh, ilyen korán fürőzni kívánsz. Egye fene, a higéénia itt is fontos, és kikapcsolódásnak sem utolsó… Itt van szembe velünk Kedveském.  – Mutat kissé balra a fogadó ajtójától. A fürdőházban nem találkozol sem Jun-al, sem senki ismerőssel, pár npc-n kívül.

Suzu:
Gond nélkül tértél vissza a fürdőházba, ahol élvezheted a kellemes fürdődet, társaságra is lelhetsz, akár. Minden rád van bízva. :3 Kokoroval, sem Rokkoo nevű lánnyal nem találkozol.

Shizu:
Gond nélkül jutsz el a temetőbe, ahol pirkadásra csak sima sírkövek jelentek meg, de ha elég ügyes voltál elkaphattad miként válltozik vissza nappali dizájnba, ugyanakkor ebből selytheted hogy talán érdemes lesz ott még szétnézni.

Ren:
500 szóval pótol. Nem kap mesélést, mert nem tudok mit kezdeni addig az njkval, míg nem látom miként kezeli.


[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 046d522a-be89-4333-aa39-8cfeedd7f3ee

Épületek listája:

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Kedd Szept. 02 2014, 18:58

Mint valami félkegyelmű állok egy látszólag elhagyott épület padlásán, és egy fellógatott babához beszélek. Talán kezdek megőrülni. De még ha tényleg így is van, ki fogok jutni, és előkerítem valahonnan a kislányt is. Nem halt meg. Itt van valahol, egészen biztos. Csak rá kell jönni merre is van pontosan. Idegbeteg módjára vitatkozok magamban, még mielőtt felkel a nap annyi infót kellene kihúznom ebből a játékszerből amennyit csak lehet. Azonban egy picuri információn kívül már semmire sem jutotta. Végül hátráltam tőle, megigazítottam az öltözékem.
- Köszönöm... - pillantottam vissza rá, majd elhagytam a házikót. Nincs több keresnivalóm itt. Rossz helyen kezdtem a nyomozást. Fogom magam és egyenesen az onsen épületébe térek vissza. Nincs is jobb hely, a pletykák gyűjtésére mint egy forgalmas fürdőház. Mivel a legtöbb ember imádja az ilyen kényeztetést, ezért sok mindent elkotyognak amit a tulajok és dolgozok el is raktároznak. Végigtrappoltam az úton, nem foglalkozva a körülöttem lévőkkel, az utamba kerülő emberkéktől pedig egyesével kérdezgetni kezdtem a fenti házikó után. Legfőképpen a tulajokra próbáltam rájönni kik is lehetnek. A fürdőház ajtaján besétálva azonnal a recepcióshoz siettem.
- Láttam egy aranyos házikót a folyóparttól nyugatra, egy picuri szirten. Nagyon tetszetős, meg tudná mondani ki a tulaj és merre találom? Szeretnék vele elbeszélgetni egy picit. - támaszkodtam a pultra, és figyeltem miként reagál a kérdésemre, az túl oldalon álló egyén. Picit vártam, hogy magyarázkodhasson, próbáltam biztatni, még egy kevéske arannyal is, hátha a pénz beszélteti majd. - Egyébként van a környéken valami látnivaló amit mindenképp meg kellene néznie egy hozzám hasonló turistának? Tegnap érkeztem, és még nincsenek terveim mit is nézhetnék meg elsőként. - mosolyogtam az illetőre. Ha van olyan hely amit ajánl az csak nekem való lehet. Ha sikerrel járok, ha nem végül betérek a fürdőbe, azonban ezúttal nem vetkőzök neki, találkának amúgy is ezt a helyet jelöltük meg..
- Blaah, elegem vaan~ - pillantok körbe, majd ha meglátok valakit a tegnapiak közül trappolok is oda hozzá, hogy információk után érdeklődjek.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Szept. 06 2014, 13:50

A napfelkeltét elcsípni mindig különleges élmény, és kifejezettn szép látvány, bár ha ezt az ember lánya egy temető sírkövei között teszi, akkor kissé árnyaltabbá válik a dolog:
A megújulás egyetemes jelképe e jelenségként elég erőteljes kontrasztban áll az elmúlásnak szentelt emlékművek sokaságával, s bár Shizuka nem esik kétségbe az elé táruló látvány láttán, hisz aligha állna itt sírkő bármelyik szerettének, mégis elszorul a szíve, ha az eltávozott kedves rokonaira, ismerőseire gondol.
Ebben a melankóliában leledzve sétál lassan végig a sírok közt, magában felolvasva a neveket, meg-megállva egy-egy egyedi sírkő láttán, pár pillanatra megcsodálva azokat külön is.

Majd a falucska főtere felé veszi az irányt, felfrissítve fáradtságtól és alváshiánytól megfáradt arcocskáját a szökőkút vizével, rövid sétát tesz még a faluban, szemrevételezi a házakat: a kovácsműhelyt, istálót, bekukkantva a dojoba is, szívélyesen köszöngetve a helyieknek.
Csak a barlang bejáratátol fordul vissza, miután amennyire csak tőle tellett megvizsgálja, hogyan is lett eltorlaszolva.
Végezetül visszatér a faluba, s hamarost a fogadóban találja magát
- Ohaio gozaimasu! - köszön vidám csengő hangján a fogadósnak
- Szeretnék megszállni, ha van még szabad szobájuk! Ha lehet olyat kérni, akkor a legcsendesebbet, jól zárhatót kérném!
- Ezen kivül szeretnék még megreggelizni, mert órák óta nem ette már semmit sem, és kopog a szemem az éhségtől!
- Ó, és ha nem jönnék elő a szobából, akkor kérem mindenképpen ébresszenek fel késő délután!

S ha óhaja teljesült, akkor komótosan megreggelizik egy ablak menti asztalkánál, minden falatot különös elégedettséggel majszolva el.
Ennek végeztével pedig új szobájának kulcsra zárt ajtaja mögött elnyúlik az ágyon, hogy némi hempergés, mocorgás, párna gyömöszölés után, teli hassal átadja magát a megnyugvást és álmokat igérő alvásnak.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Suzume Vas. Szept. 07 2014, 17:13

Elég sokáig kellet várnom a többiekre. Mondhatni már túl sokáig. Most biztos ha nem egy virtuális játékban lennénk már teljesen kiáztak volna a végtagjaim de itt bizony semmi ilyesmiről nincs szó. Élveztem a szép és kellemes meleg vizes fürdőt amíg valaki meg nem jön és bizony jött is, méghozzá Jun-chan. Azt hiszem ez volt a neve. Nem tétlenkedett rögtön infók után kérdezősködött én pedig nem voltam rest megmutatni neki így szépen el is indítottam a hangfelvételt közben vígan úszkáltam tovább a hátamon. Nem ártott nekem se, hogy újból meghallgassam tehát külön jó volt. az már más kérdés, hogy nem sok újat tudtam meg belőle.
- Én úgy veszem, hogy ez valami kieséses, harcos valami lehet ha engem kérdezel. Ami viszont jobban érdekel, hogy mit akarhatott a lány mondani a maszkról. Mert az már az elején is biztos volt, hogy fontos szerepet kap a küldiben. Na és te? Találtál bármi érdekeset? – Mondom el a véleményem majd kérdezek rögvest vissza. A befolyt infó után, már ha volt ilyen, kimászom a fürdőből és egy intéssel otthagyom a lányt. Nem tartottam valószínűnek, hogy bárki is meg fog még jelenni szóval maradni sincs semmi értelme. Ehelyett inkább visszamentem a korházba. Igaz egyszer már voltam ott nappal is de meg akartam győződni arról, hogy ezek a hangfelvételes dolgok csakis este jelennek meg. Esetleg nappal más féle nyomokat találhat az ember így jó alaposan átkutattam hát mindent. Meg kell tudnom mit akart a lány mondani a maszkkal kapcsolatban még a többiek előtt. Ha az amire tippelek akkor jobb ha nálam van ez a lépés előny.


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 07 2014, 17:39

Cseppet sem jó hangulatban trappolok be a fürdőházba, sebesen végigpásztázom a jelenlévőket, majd megdöbbenve tapasztalom, hogy a korábbi társaságból csupán egyetlen valaki van jelen. Sóhajtok idegesen, nem vagyok elégedett. De most nincs időm arra, hogy a többiekkel foglalkozzak, egy éjszaka alatt nem tűnhetett el mindenki. Annyira meg csak nem voltak hülyék, hogy egymással viaskodjanak, hogy aztán darabokra tördeljék egymás maszkját. Odasietek a lányhoz, üdvözlöm, és máris a tárgyra térek, mire ö előkap egy hangrögzítő kristályt és lejátssza a tartalmát. Türelmesen végighallgatom, fülelek minden részletet próbálok memorizálni, majd miután vége lett, várok egy pillanatot. Gondosan rakom össze a fejemben a szétszórt puzzle darabkáit, de az eredmény csupán annyi, hogy "Mégis mi az ördög volt ez?"
- Ez az üzenet.. Mégis hol találtad? - kérdezek - Rosszat sejtek. Attól tartok, hogy valaki mindenképp azt szeretné, hogy egymás ellen forduljunk. A többiek biztosan azért nem jöttek vissza, mert ők máris kételkednek a "csapatmunkában. - micsoda vicc. "csapat", mindenki szeme előtt kéne tartania a kijutást, nem pedig hülye önös kis akciókba kezdeni, majd a megszerzett információt még csak tudtunkra sem adják. Szép kis társaság. De ettől függetlenül jó látni, hogy ez a lány nem olyan. Persze én sem leszek önző, mindent kitálalok neki.
- Szétnéztem abban az elhagyatott házikóban délen. Úgy tűnt valakik lakják, vagy lakták... minden romokban hevert, mintha valami ellen harcoltak volna, és közben jó alaposan szétzúzták a berendezést. - gondolok vissza a kitört ágylábakra, felborogatott bútorokra. - De, azt hiszem volt ott valaki rajtam kívül. Valaki követett, és figyelt. Pontosan tudta merre vagyok, és minden bizonnyal magas lopakodás jártassága van, mert nem sikerült észlelnem. - végigfut rajtam a hideg, és egy picit elmerengek. Még egyéb fontos dolgokra próbálok visszaemlékezni, azonban nem találtam lényeges dolgokat, amikről még beszámolhatnék.
- Azt hiszem, most már sokkal óvatosabbnak kell lennünk. Ha bármi is történne, írj nyugodtan, egy üzenetet, elég a koordinátákat csatolni és odamegyek. - majd intettem neki, és el is hagytam a fürdőházat. Először is visszatértem a fogadóba, és ledőltem egy picit, de még sötétedés előtt, elindultam a Kendo klubba.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Kokoro Hétf. Szept. 08 2014, 16:00

Oh, nem. Tévedni tetszik. De nem merek megszólalni. Nem merek többet beszélni. Meghajolok, megköszönöm. Megyek arra, amerre mutatott. Benézek, köszönök. De nincsenek ott. Nincs ott Jun. Aki mosta a hátam, a hajam. Bizsereg a bőröm, rá gondolok. Kellemes volt. Szeretném ismét érezni. De nincs itt senki. Jackal is szimatol. Cajakal. Morn. Néznek körbe, ők se látnak senkit. Kérdőn pillantanak felém.
-Nem tudom.
Rövid válasz, halkan. Megfordulok, elköszönök, s kilépek a fénybe. Nincsenek itt. Nincsenek sehol. Nem látom őket. Merre lehetnek? Mi történt velük?
Elindulok az úton. Azon, ami kivezet a faluból. De nem akarok elmenni. eg akarom keresni őket. Hogy lássák, jól vagyok. Minden rendben. És... hogy mi történt.
Lassan haladok. Néha hátranézek. Hát ha meglátok valakit. De csak a falusiakat. Kedvesek, mosolyognak. Köszönnek és integetnek. Friss levegő simogatja az arcom, a hajam, a maszkom. Kicsit félretolom. Így jobban élvezhetem a hús szellőt.
Végül megállok. Balra nézek; temető. Megannyi sírkő, jobbra, balra dőlve. Néha én is dőlök, mint ők. Végül elindulok felé. És belépek a temetőbe. Vonz valami, megragad, húz magához. De nem tudom, micsoda.
Odabent minden sötétebb lesz. Pedig ez nincs így. Csak itt ilyen a levegő. Mert itt nagyon sokan vannak, körben. Rengetegen, de nem látom őket. Még sosem voltam temetőben. Egyszer voltam temetőben. Nagyon-nagyon régen. Valami a vállamra nehezül: a nevelő keze. Lassan ereszkedik a koporsó. Majd a másik is.
-Anyu... apu...?
Minden fekete volt. A nap ragyogott. A balesetnél esett.
Ismét itt vagyok. Minden csendes, nyugtató, nyomasztó. Megszorítom a maszk szélét. Félek, de mégsem. Olyan jó itt lenni, menekülni akarok. Cajakal és Morn reszketnek, egymáshoz bújnak. A lábaim mellé kuporodnak.

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.