Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

+5
Aoi Shizuka
Suzume
Kokoro
Jun
RenAi
9 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Hétf. Feb. 02 2015, 18:55

Türelmesen várakozok a megbeszélt helyen, talán nem késtem el, a falnak támaszkodva figyelem a járókelőket, remélve, hogy talán éppen valamelyik szövetségest pillantom meg. Persze ez nem így történt. De azért eljátszadoztam a gondolattal, milyen jó is lenne, ha csak úgy a semmiből felbukkanna a kislány az onsenből akinek megígértem, hogy lakhat velem a nyaralásom ideje alatt. Talán ha minden másképp történt volna, mostanra valamelyik környező dombocskán sütkéreznénk, vagy a folyóparton horgásznánk, esetleg felfedeznénk azt a barlangot amely bejárata előtt most méretesebb sziklák hevernek össze vissza. Milyen szép is lenne. Mennyivel békésebb lenne mint a mostani helyzet. Ki akar egyáltalán a nyaralásán kétségbeesetten nyomozni eltűnt emberek után, miközben szörnyetegek ólálkodnak az utcákon éjszaka, és semmi sem az ami valójában. Egy ház fellógatott emberekkel, egy barlang amiben van valami, maszkok, és üres sírok, rémisztő szörnyetegek és egy eltűnt lány hangja. Ha Suzunak igaza van akkor valószínűleg az a szörnyeteg talán Kokoro-chan megtalálásának első nyoma. Talán a szörnyeteg megette, talán ö maga Kokoro-chan, elvégre a lény neve is utal rá ami nem lehet véletlen egybeesés. Nem igazán vagyok biztos benne, hogy mit kellene hinnem, vagy gondolnom vele kapcsolatban, de fegyverekkel legyőzni biztosan nem tudjuk majd. Legalábbis egyelőre úgy fest csak áldozatok árán sikerülhet. Éppen időben érkezett egy üzenet, hogy ne várjak tovább a fogadó előtt, az onsenben lesz a találkozó. Megdöbbenek, majd vállat vonok felette és elindulok az új célirány felé. Majd amint beérkezek, nem vetkőzöm le,  ruhában lépek be a fürdőhelyiségbe.
- Elnéézést. - hajtom féle a függönyt, majd pillantok körbe ismerős arcokat keresve, nem is foglalkozok azzal, hogy odakint hülyének néznek amiért csak így betörök, de emiatt ráér később fájnia a fejemnek.
- Áh, megvagytok. - bökök rá először a fiúra, majd pedig a lányra. - Ezernyi dolgom lenne még, ezért kérlek siessetek a beszámolóval. Szeretném ha elmesélnétek mindent amit megtudtatok a maszkkal kapcsolatban, illetve mintha Shizu említette volna, hogy rájöttetek valamire. Mi lenne az? - majd pedig elveszek egy zsámolyt és kényelembe helyezem magam már amennyire egy zsámolyon lehet.
- Apropó... ki is ez a "Shiro" pontosan? - mutogatom a nyuszikákat az ujjaimmal, gőzöm sincs mi folyik itt, de úgy látszik nagyon lemaradtam valamiről.

//ah nagyon önző kérésem lenne >< A héten én is akarok írni, mert hétvégén nem jött össze, viszont valószínűleg csütörtökön délután tudok leghamarabb írni x__x Esetleg kaphatunk egy dupla nappalt, ha a többieknek is megfelelne?>< Már csak a karakterek konzultációja miatt is >< //

Edit: reag írva


A hozzászólást Jun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 02 2015, 20:02-kor.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Kokoro Hétf. Feb. 02 2015, 18:59

Nagyon sokat beszél. Vajon megtehetném én is? Beszélhetnék ilyen sokat. Nem, figyelmeztetem magam. Nem szabad. Nekem nem szabad sokat beszélnem. Azt a vendégek nem szeretik. A nevelők nem szeretik. Ő talán egy nevelő. Egy nevelő, aki beszélhet sokat. Elsápadok.
Figyelj arra, amit mond.
Megkevert betűk. Kokoro? Rokkoo? Kyrie...?
A többiek érdekében jó lenne iparkodni.
-De... én...
Nyújtja a kezét. Elfogadjam? Nincs időm eldönteni. Nincs időm mérlegelni. Megragadja ő; meleg. Szinte rángat. Alig merek beszélni. Hosszú ideje lennék itt? Még egy napja se...
Cajkal... Jackal... morog, vicsorít, vinnyog. Kis bundája felborzolódik, ahogy Umesuzra... Suzumera... néz. Morn... Norm... felemeli kis lábacskáit.
Négyen vannak. Két sakál, két pók. És még valaki. Odapillantok, eltűnnek. A nevek a fejemben zengenek. Kokoro.
-Temető... -már nem beszél. Kinyitom a szám. Rokkoo kinyitja a számat. -A temetőben voltam. Kokoro sírja... nem tudtam mozdulni. És hallottam... Junt.
Mi történt még? Még történt valami. Tudom, érzem. De nem emlékszem. Próbálok emlékezni, de nem emlékszem. Nem megy. Nem jön elő. Eltűnik a távolban, a ködben, a messzeségben. Mobok. Mobok, össze vanak keverve a betűk. Kokoro és Rokkoo. Ugyanazok a betűk. De melyik vagyok én? Melyik lehetek én?
A moboknak össze van keverve a betűk a nevében.
A mob Rokkoo.
Akkor én lennék Kokoro?
És ha én vagyok Kokoro... akkor Rokkoo... és Kyrie?
-Többre... nem emlékszem. Sötét volt, és valami rám nehezedett.
Túl sokat beszélek, de... ő kérte, hogy tegyem. Hogy mondjak el mindent. De én nem emlékszem mindenre. Vajon most ki fogok kapni? Vajon megver érte? Mi lesz velem? Még hosszú a nap... és... ő annyira... energikus. Szinte magával rángat. Próbálom követni, próbálok lépést tartani vele. Én nem értem... de talán... megértem.


//A dupla-nappalt támogatom én is, ha Suzume-nak van rá kapacitása, mivel én szerdától keddig nem fogok tudni írni Smile Vagy legalábbis nem biztos//

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Feb. 05 2015, 00:04

- Határozatlan? - akadt ki a sértésen - Kösz... valakinek az a baja, hogy határozott próbálok lenni, valakinek meg hogy...
- Érdekes? -
néz fel a fiúra - Aha...
Is-is. Neki IS van egy érdekes személyisége, meg az idomárjának is...
- Ne haragudj, de ezt egy vak is simán megmondaná... és ha ilyeneket mondasz, hogy nagyobb az önbizalmam, mint azt gondoltad, akkor ezek szerint eddig totál lenéztél, nem igaz?
Szemét! Még hogy nagyobb az önbizalmam, mint gondolta, meg van képe letagadni miután végigmustrált, mint valami árucikket, és még zavarba ejtő megjegyzéseket is tett. Bunkó!
- Most is csak szekálsz, látod? És még csak a fogadóba se vagy hajlandó jönni, olyan vagy már! - puffog Ren után sétálva
A többire már nem hajlandó semmit se mondani, s amikor végre ő is átadhatná magát az onsen kellemesen forró vizű kényeztetésének, akkor sem lehet nyugta:
- Ha láttál fedetlenül, akkor elég ha visszaemlékszel, mert én itt nagyon jó elvagyok. Hallani nagyon jól hallak. Látni is, ha nagyon muszáj.
Kíváncsian pillant oda, amikor Ren a semmiből előteremtett italát élvezi hangosan, de most is csak egy pillanatra, aztán már kapja is el a fejét, mint aki sose nézett oda
- Csak ennyit mondott? - kérdezz vissza csalódott hangon Shizu - Mást nem?
- Háááát... -
nyújtja el a szót - nem rossz, de...
- Lehet? -
fordul Ren felé csillogó szemekkel, aztán kap csak észbe és kapja el a tekinteté
- De csak ha nincs semmi trükközés! Akkor kérnék - merül el orrig a vízben, apró buborékokat fújva a felszínre

Aztán megjelenik a színen Jun. Shizuka már pattan is szolgálat készen, megint csak egy gondolatnyi idővel később jön rá, hogy most ő amúgy anyaszült meztelen, és Ren is láthatja, meg Jun is. Gyorsan huppan is vissza a vízbe
- Szia Jun-chan! Köszi, hogy jöttél! Ren - mutat a fiú felé a kő fölött - éppen azt mondta, hogy úgy lehet a maszkokat visszahelyezni a tulajdonosukra, ha előbb elkábítjuk őket. Vagyis... a démonokat, nem? - néz segélykérően Renre
- Meg mintha másról is beszéltek volna, de azt nem hallottam
- Ren-kun?
- Shiro az a lány aki Rennel volt, mikor találkoztam velük a temetőben, állítólag ez a lány volt az a maszktörő gyilkos, aki azt a fiút, a fürdőben... de megszökött Rentől

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Feb. 08 2015, 21:54

- Nem-nem… nekem egyáltalán nem bajom se ez, se az. csak megjegyeztem, hogy egy picikét határozatlan vagy. Hogy ez baj vagy sem, azt majd te eldöntöd saját magad Razz elég mulatságos már csak a beszélgetés is ezzel a csajjal, hehehe…  van egy érdekes felfogása az tuti Rolling Eyes Valahogy mindent túlreagál, esetleg félreért…. ha jobban belegondolok, ezek tipikus női „tulajdonságok”  Rolling Eyes
- A vak is megmondaná… hogy? Mit mondana meg a vak is egészen pontosan? :O – ez valóban érdekelne engem, mert nem teljesen értem most ezt Suspect
- Mondd csak ki bátran amit gondolsz… én is azt teszem mindig Razz reagálok ezzel mondata első felére…. én sem érthetek mindent, csak majdnem mindent Rolling Eyes
- Nem igaz, ha  lenéznélek, szóba sem állnék veled – tényleg abszurd dolgokat szűr le abból, amit mondok. Lehet alaposan meg van zavarodva… vagy kattanva? :O  Csak nem Suspect
- Azért, mert az elején megmondtam, hogy én az onsenbe akarok menni, nem a fogadóba. Kellemes pihenésre vágyom, nem kimerítő tervezgetésre. Te meg magadtól követsz Razz – Az onsen szerencsére tökéletes állapotban van, úgy, mint korábban.
- Nem... mást is mondott…. - Már csak arra kell figyeljek, hogy idejében elhagyjam ezt a helyiséget, mert nem akarok újra abban a  trutyiban úszkálni… fúúúúj >.>
- A te dolgod, én annyit mondtam, hogy nem kell szégyenlősködni, mert már láttam mindened.  Biztos fárasztó lehet folyton arra ügyelni, hogy épp mit látok meg. Nekem szerencsére nincs ilyen problémám Cool sosem voltam igazán szégyenlős, és nem is tervezem, hogy valaha az leszek. egy ilyen kidolgozott testet kár takargatni, hát nem teszem, ha nem muszáj Cool  
Miután kis frissítőre vágyva előveszek egy kis italocskát, megkérdezem shizu-chant is, hogy ő kér-e, mivel az illem úgy diktálja, na meg nekem van most bőven készleten.
- Veeeh.. ugyan miféle trükközés lenne? Ha gondolod, akkor előbb beleihatok én is, ha már ennyire tartasz tőlem Razz ezen akár meg is sértődhetnék, de csak azért sem teszem ˇ^ˇ
- Milyet kérsz? Alkoholos, vagy mentes?

Hírtelen megjelenik még egy személy, az a bizonyos Jun-chan, de ő nem szándékozik a vízbe jönni, hanem a forró és nyugtató vízen kívül foglal helyet.
- Shiro-chan egy ezüsthajú player lányka, aki ebben a questben veszélyes rátok nézve Suspect  - adok egy rövid
jellemzést és hosszan belekortyolok az italocskámba
- Veeeeeh…. pihenni akarok…. – nyavalygok egy kicsit…. lazítani kellene most >.>
- Az időrablásért kárpótlást követelek ˇ^ˇ  - az a minimum, amiért lazítás közben traktálnak a gondjaikkal <.<
- Szóval…. vannak a démonok, ők azok ugye, akiknek összetört a maszkjuk. Aztán van a maszk. Ha rajtad van, akkor nem látnak a démonok, ha sérült, akkor érzékelnek már.  Valószínűleg ha több maszk van nálad, akkor is érzékelnek, mert Shiro-chan azt mondta, hogy nem hagyják csak úgy, hogy visszarakjuk a maszkot…. ennyi…. asszem Rolling Eyes

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Jun Hétf. Feb. 09 2015, 19:47

Az onsenbe érve rögvest szembe is találkozom Shizu-channal aki úgy tűnik ledobta gátlásait és újult erővel áll hozzá a feladatunk megoldásához. Először megdöbbenek majd pedig egy egyszerű Hellóval köszönök is neki, mire ö visszadobja magát a forróvízbe. Nem értem mire fel ez a nagy szégyenlősség hiszen neki lenne mire büszkének lennie. Értetlenül megvakargatom a fejem és vállat vonok felette. Nincs időm butaságokon elmélkedni amikor dolgom van.
- Fenébe, nincs semmi olyan dolgom amivel le tudnék bénítani bárkit is. Esetleg utána tudtok járni, hogy a városban lehetne-e készíttetni paralízis mérget vagy valami hasonlót? Jól jönne most, elvégre azok a dögök nem tűntek türelmes fajtának. Sőt... - csak úgy minden szó nélkül megütött. Gonosz, kegyetlen, alattomos lény. De ha ők tényleg a lányok akkor, nincs más választásunk mint kimenteni őket. Hatalmas sóhajtás kíséretében rázom meg a fejem. - Ahj túl sok a tenni való... Szóval Shiro... Ha veszélyes akkor jó lenne ha valahol bezárva tudnánk. Nem lenne jó, ha még több hátráltató tényezőnk lenne. - vonom le a következtetést a beszéd alapján. A megszökés puszta hangzása is megrémít, de tudok vigyázni magamra.
- Ah köszönöm az információt. Én annyit tudtam meg, hogy  valami van abban a régi beomlott barlangban, ami talán fontos lehet. Mielőtt eltűnt Suzu, a kezembe nyomott egy fáklyát, de bejutni nem sikerült. Szóval ha nem bánjátok én eltűnök csáklyát keresni. Ha kerestek üzenjetek és küldöm a koordinátákat. - küldök egy csókot és az ajtó felé lépdelek, majd onnan visszakiáltok.
- Majd valamivel meghálálom a segítséget.

Kecses léptekkel hagyom el a fürdőt, majd amint kiérek az épületből futásnak eredek és a kendo klubig meg sem állok, majd az első utamba eső alakhoz fordulok.
- Elnézéést. A vezetőt keresem. A kovács küldött, ércekre lenne szüksége. Nagyon nagyon nagyon fontos lenne.  

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Feb. 11 2015, 22:23

- Hogyhogy mit?
- Moo! Amit itt egyfolytában próbálsz tagadni! -
fordul Ren felé
fel is pakolja a karjait az idomait eltakaró szikla tetejére, a s a kinyújtott karok közé leengedi a gőzben kókadozó fejét
- Látszik rajtad, ilyet nem lehet elhazudni csak úgy, rád van írva az egész! - mutat is a fiú felé a pihentetésként kinyújtott karjaival, épp csak csuklóból felemelve a kezét, s ahogy tenyere visszahanyatlik a szikla túl felét ölelve, a fejét is oldalra hajtja a víz felé eső (legyen jobb, Rentől jobbra ül) karjára
- Nem értelek, egyszer zavarba ejtő módon bókolsz nekem, utána meg letagadnád, hogy tetszettem? Nem tudok kiigazodni rajtad... komolyan...  - sóhajtozik kókadozva
- Oh, az jó, tényleg azt hittem, de akkor jó... - dönti a fejét a másik karjára, miután azt összenyomorgatta kicsit a fejével
- Persze, hogy követlek, baka! - feleli durcás, álmos hangon egy ásítás kíséretében - hanem jönnék utánad, hogyan tudnám meg a válaszokat a kérdésekre ebben a maszkos rejtélyben! Te voltál együtt azzal a Shiro nevű lánnyal, nem én...
- Igen, fárasztó... de én nem vagyok híve a nudizásnak... mint egyesek... -
feleli néhány egymást követő, gyorsan elfojtott ásítás közepette
- Oké, ha előbb látom, hogy iszol belőle te is, akkor kérnék egy mentest valami... nem is tudom... eprest, már úgyis úgy érzem, menten elalszom

Egy Junnal később:
- Kárpótlást, mi? Ne masszírozunk már meg mindjárt? Vagy esetleg valami mást szeretne az úrfi? - vág közbe cinikusan
- Jun! - fordul a lány felé, miután kiosztotta Rent - Nekem kallódik még valahol a táskámban egy para fegyverméreg, ha jól emlékszem, de készíteni is tudok, ha kerül elő hozzá gomba. Barna gombából kell kivonni, annak van ilyen mérge, de majd körülnézek, hátha találok valahol!
- Jól van, ha rá tudom venni Rent, akkor lehet mi is odamegyünk majd a barlanghoz. Azt én is meg akartam nézni még tegnap, de aztán, valahogy kimaradt a végén. Jól van, menj csak, de nem csákányt akartál mondani?

A csókra csak néz nagy pislogva, hogy azt most Jun kinek szánta. Rennek?

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Feb. 16 2015, 14:33

- Ez igazán vicces, mert én nem emlékszem arra, hogy bármit is tagadtam volna. Mondjuk ennek az ellenkezője is igaz, de én csak kérdezgettelek, semmi több Rolling Eyes - nem kamu, tényleg nem tagadtam semmit, meg meg sem erősítettem, csak kérdezgettem erről-arról meg amarról, meg persze szórakoztam egy picikét Rolling Eyes
- Ilyen alapon azt is biztosan állíthatom, hogy én tetszem neked Razzaz ő logikájával élve az én állításom is simán helytálló, ez nem vitás… meg mellé menő is vagyok, hehe Cool
- Ez szerintem kölcsönös, mert egyértelműen nyomulsz rám, de még mindig a szikla mögött rejtegeted magad. Szóval egyáltalán nem értelek Razz   - fészkelődöm kicsit, keresem a lehető legkényelmesebb pozíciót, tarkómat a medence széléhez támasztom és lebegek egy kicsikét a vízen… ennél jobb nincs is.
- Nem nudizás az, ha egy fürdőben meztelen vagy Razz Vagy nálatok ruhában szokás fürdeni? Razz szurkálódok még egy picikét, mikor betoppan Jun-chan. Megosztok vele némi információt, illetve velük, mert elvileg így juthatunk csak előrébb az érdekes küldivel kapcsolatban.  
- Hai-hai… mintha én tennék bármi ilyesmit >.> - Közben legörgetem a menüm, hogy valami epres italkát keressek benne a lánykának. Nincs nehéz dolgom, mivel az eper a kedvencem szinte mindenben. Fagyiban, jégkrémben, shake-ben stb-stb….
- A képzeletedre bízom Shizu-chan Razzválaszolok a kárpótlásos kérdésükre. szerintem teljesen jogos a kérésem, mert ezt éjjel is meg tudtuk volna vitatni, nem pedig a lazításom közepén <.<
- Nekem van rá egy képességem Rolling Eyes - vetem közbe kedvtelenül és tovább böngészek valami alkoholmentes epres gyümikoktél után. Na ebből a fajtából nincs sok, de talán akad Suspect  Mire felkapom újra  a tekintetem, Jun-chan már sietve távozik is…
- Gyors megbeszélés volt az egyszer biztos…. és ezért kellett volna nekema   fogadóba menni? Még jó, hogy nem hallgattam rád Razz még egy kis kotorászás az italaim között és megtalálom azt, amire szüksége van a lánynak.
- Tessék, sima gyümikoktél, főként eper, alkoholmentes…. – hívom le a kezemebe a szép nagy poharat…még szívószálat is raktam bele neki. Azután kinyújtom a kezem, jöjjön érte, vagy valami, mert én el nem mozdulok innét az tuti ˇ^ˇ
- Ja... majd elfelejtettem - gyorsan belekortyolok egy kicsit, csak a biztonság kedvéért...

_________________
[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 10 2015, 20:19

A küldetést inaktivitás miatt lezárom. Amennyiben a mesélő még történetileg is be szeretné fejezni a küldetést, szóljon PÜ-ben és megnyitom a küldetést, hogy beírjon egy zárót. Plusz ha valaki küldetésre járó bónuszt használt fel itt, akkor utólag is szólhat még. A jutalmakat Suzume helyett Yuuki kapja.

Jutalom: 100 exp +  60 exp magas szint miatt + 30 exp bónusz, azaz összesen 190 exp és 200 arany
Rennek +40 (szóló bónusz)
Metamorph +95 exp

Céhbónuszok:

Artes Liberales: 100 arany, Esutel +6 exp, Shukaku +8 exp, Alex +13 exp, Meredith +21 exp, Jun +20 exp, Saya +20 exp, Raven +20 exp

Angelic Voice: 100 arany, Kokoro +2 exp, Aidor +39 exp, Rin +39 exp, Atoru +38 exp, Mirika +38 exp, Ayani +38 exp

White Rose: 100 arany, Minori +0 exp, Akae +24 exp, Ryutoshi +24 exp, Enheriel +24 exp, Jin +23 exp

Justice League: 200 arany, Yuichi +29 exp, Silver +29 exp, Ozirisz +29 exp, Shizuka +29 exp, Hinari +28 exp, RenAi +19 exp, Szophie +28 exp

Jártasságok:

Jun az alábbi itemeket találta: Irányítópálca, Minotaurusz Sisak

Shizuka: Potion/Méregfőzés (T2): Gyenge Bossgyengítő Méreg Recept, Frissítő Potion Recept
Növénylátás (T2): 100 -> 120, 2 Vastag Tövisgyökér 4 Faeno Ág 3 Vörös Gomba 3 Nihil Levél 8 Óriás Pitypang

Ryuninji Ren: Fegyverkészítés (T3): Gyémánt Kesztyű Recept
Potion/Méregfőzés (T3): Fájdalmas Menedék Méreg Recept, Szerencsés Ritmus Potion Recept
Érclátás (T2): 154 -> 174, 5 Fémkő 4 Vastag Bőr 4 Drágakő 5 Tömény Rubin 2 Acél

Jun: Kristályírás (T3): Mágnes Kristály Recept, Illúzió Kristály Recept
Növénylátás (T3): 215 -> 235, 6 Nihil Ág 5 Eknier Levél 3 Gyilkos Galóca 5 Ezüst Százszorszép 1 Gigantikus Pitypang

Kokoro: Páncélkészítés: Selyem Köpeny Recept , Kidolgozott Bőrruha Recept
Érclátás: 46 -> 66, 6 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 2 Halvány Rubin 5 Vasérc

Yuukinak: Gyenge Anti-mob Kristály Recept, Farkasagyar Recept, 6 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 2 Barna Gomba 5 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Hide-And-Seek - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Hide-And-Seek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.