Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kard és kardforgató

3 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2015, 15:05

Pókkirálynő: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 24 2015, 15:48

Hina hp: 230-18+18(~20)=230

- Még két teljes kör?
Fáradtan lélegeztem, ki, be, ki, be, a Pókkirálynő előtt állva, teljes felszerelésben.
- Igen.
- Mit gondolsz, szüntessem meg most az Element Absorbot?
- Még ne.
- Rendben.
A pontos sebzéseket nem tartottam észben, az a Katana feladata volt. Ő tudta, mennyit sebzek, a bossok pontjait pedig elmondtam neki, így akár csata közben is el tudta végezni a szükséges osztásokat és kivonásokat, amíg én inkább a pontos támadásokra összpontosítottam. Újabb kombinációk, belevittem egy Hina-féle négyesvágást is, aminek alapjait még Yuichitól tanultam, ám a fegyverkezelésem jócskán magasabb volt, szinte lehetetlen volt hibáznom, így tulajdonképpen nem is számított a kivitelezés. Akár egyhelyben állva is csapkodhattam volna, a rendszer biztosította a biztos találatot. Én azonban jobbnak láttam, ha gyakorlok is, így minden mozdulatomat megterveztem, végül erős sárgába lökve a Pókkirálynő életét.
- Most?
- Amennyiben a következő körben, vagy utána pihensz.
Bólintottam, és deaktiváltam a képességet. Razonek ellen még kelleni fog.

Pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, majd 1 támadás a bossba. Összesen 7*83=581 sebzés. A kör végén deaktiválom a képességemet.
A totem fejfedő miatt gyógyulok 20 hp-t.
Boss hp: 991-581=410

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2015, 19:54

Boss: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 24 2015, 21:42


Hina hp: 230-18+18(~20)=230

Szó nélkül folytattam a támadásokat. Igaz, csak egy vágásra futotta az első sorozatból, és így, hogy a felére feltöltött cselekvéspontjaimból is csupán két támadást tudtam elindítani, nem leszek képes ebből a körből leütni a bosst és átkerülni a második fázis elejére. Ez azért nehezebb volt, mint a tizedik boss három fázisa, mégis ugyanannyi pontot ért a csarnokban. Nem igazán értettem, hogy miért.
Tehát támadtam, majd pihentem, majd újra támadtam, és így tovább, ezúttal képesség nélkül. Furcsa volt nélküle. Olyan… mintha hiányozna valamim. Legalábbis a szörnyharcok ellen, pvp-ben szinte nem is használtam mostanában. Nem mintha sok harcom lett volna… Miután végeztem, hátraléptem egy keveset. És most megint várunk…


1 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, 1 támadás, összesen 4*83=332 sebzés.
Boss hp: 410-332=78

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2015, 21:47

Következő kör hálózás.
Boss: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 24 2015, 22:03


Hina hp: 230-18+18(~20)=230

Most nem érdekelt a Pókkirálynő. Ő tudott mozogni, a célpontja én voltam, így minden rosszérzés nélkül sétáltam hátra Alexhoz. A boss pedig követett, nyolc lábával ügyetlenül kopogott utánam, ahogy ráérősen lépkedtem, egy kicsit gyorsítva csak mindig, hogy ne érjen utol.
- A következő körben le fog hálózni – mondta a Katana. Megtorpantam. Ilyen gyorsan letelt volna a négy kör? Nem akartam a kelleténél tovább húzni, de Razonek ellen nagyon kellett a teljes CSP ahhoz, hogy életpontveszteség nélkül le tudjam ütni. Toporogtam egy kicsit, majd döntöttem: adtam egy lágy csókot a fiúnak, közben hátulról sebzett belém a boss, de a totem szinte azonnal visszatöltötte - ahogy a következő körben is vissza fogja. Ha ennyit vártam, egy kör oda vagy vissza, már igazán nem számított…


Teljes pihikör, CSP max.
A totem fejfedő miatt gyógyulok 20 hp-t.
Folyamatos pihi addig, amíg a lehálózás tart, a totem fejfedő miatt hp-veszteség nem lesz.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 03:52

Boss: 18
Kiszabadultál.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 10:02


Hina hp: 230-18+18(~20)=230

Türelmesen vártam, hogy leteljen az idő, s addigis azzal voltam elfoglalva, hogy a vértem adta súlyemeléssel próbálgattam a hálót, amit a boss rám rakott. Támadni persze nem tudtam, de a mozgás az könnyedebben ment, mint gondoltam. Már ami a helyzetváltoztatót illeti, természetesen: a helyváltoztatás még hármas szintű súlyemeléssel is esélytelen volt. A királynő sebzett, Alex fejpántja gyógyított, a Katana hallgatott, én pedig számolgattam a hátralévő köröket, hogy vajon mennyi kell még, hogy leüthessem Razoneket, és a Pókkirálynőt is újból. A következő kör után, persze. Aztán csak véget ért a lehálózás is, így elérkezett az első fázis utolsó köre s egyben a második fázis első részének első köre. A Pókkirálynőnek alig volt már élete, így azt egy ütéssel leszedtem, majd előrementem, fogadva az elém jövő idomárt, csak a szemem sarkából nézve, ahogyan a pók visszahúzódik. Vissza se kéne menned – néztem utána fejcsóválva – Alighogy elhelyezkedsz, már jöhetsz is le újra.
Valóban nem terveztem sok kört elfecsérelni az egyszerűbb fázissal, és utána Razonek dupla sebződése is jól fog jönni. Persze ehhez előbb vagy ki kell várnom a három kiskört, vagy leütni a páncélját, de inkább az előbbit választottam, a kevesebb életpontveszteség és az időhatékonyság miatt. Egy képességhasználat után megtámadtam tehát Razoneket, levéve egy keveset a páncéljából, s vártam, hogy megtehessem ezt újra.


Megvárom, amíg véget ér a lehálózás (-18+20hp kiskörönként, hp-változás tehát nincs, a szószámot azért megírtam ehhez is), utána leütöm a Pókkirálynőt, majd:
[Razonek fázis] 3x jövök, és semmire sem kell dobnom.
Képességhasználat: erőm nő 59-el. 3 támadás Razonekre, összesen 3*142=426 sebzés.
Sisak: +20 hp nekem
CSP: 240/90

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 18:28

Razonek: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 18:32


Hina hp: 230-18+18(~20)=230

Túl gyors volt, alig volt többletköröm ellene, s ez nagyon nem jelentett jót. Kezdtem úgy érezni, hogy ez a harc így rendkívül hosszú lesz, nem a tizenkilences, hanem úgy az egész. Az összes. És nagyjából a felénél voltam még csak, ha a pontokat nézzük, bár ezek után már vagy egyszerűek jönnek – ilyen sorsolások után nem lett volna éppenséggel hátrány -, vagy megkapok egy nagyon nehezet újra. Nem akartam. Végezni akartam, minél kevesebb veszteséggel, mint az életpontjaimat, mind pedig az itemeket tekintve. Mokkrer ellen ígyis elhasználtam előbbiekből egy csomót, s az utóbbi visszatöltődését is csak Alexnak köszönhettem.
Belévágtam hát még kettőt, majd pihentem a következő előtt.


2 támadás Razonekbe: 284 sebzés. Utána pihi.
Sisak: +20hp nekem
Boss: 782/72 páncél
CSP: 240/120

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 18:35

Razonek: 19
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 18:36

Hina hp: 230-19+19(~20)=230

- Válts át gyorsaságra.
- Miért?
- A képességed nélküli erődből is átütöd a páncélját, a magasabb gyorsasággal pedig többet tudsz támadni, már duplát sebezve.
Bólintottam, tulajdonképpen nem is értve magamat, miért is kérdeztem rá bármire is, amit a Katana mondott vagy javasolt. Fény. Razonek, főleg majd a Pókkirálynővel együtt, igen nehéz ellenfél volt, nagy sebzéssel, amennyiben persze nagy sebzésnek vesszük mindazt, amit a sisak nem tud azonnal korrigálni. A kettejük együttes támadását pedig nem tudta. Bal kezemet magam elé vontam, rápillantva a gyűrűmre, mielőtt folytattam volna a támadást: a nevető koponya különleges képessége még kelleni fog. Azonban nem most. Most elsőnek leütöttem az idomár páncélját, ezzel előhívva a petjét újból, majd megvártam a fázisváltást, végignézve a szemfognövesztésen át a szembevérzésig mindent. Majd támadtam tovább. Mintha mi sem történt volna.


Képességhasználat: erőből átváltok gyorsira, így lesz 5 többletköröm (101+59+16=176 gyorsi). Az első támadással leütöm a páncélját, majd a fázisváltás után támadom mégegyszer, utána pihi, végül 2 támadás. Összesen (váltás előtti)83+(váltás utáni)2*3*83 sebzés, azaz 581.
A totem fejfedő miatt gyógyulok 20 hp-t.
Razonek: 0 páncél, 1062/553 hp
Pókkirálynő: 531/531 hp
Hina CSP: 120/34

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 18:43

Razonek: 20
Pókkirálynő: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 18:45


Hina hp: 230-19-17+20=214 hp

Tudtam, mi következik, a fegyveremnek szólnia sem kellett.
- Így viszont végeznünk kell a következő három kiskörben – feleltem neki: az Element Absorb előnyei közé tartozott, hogy lehetett váltogatni, ám minden váltás növelte a lehűlési időt, így nagyon sokat nem játszhattam ezzel. Különösen nem egy olyan bossnál, ami jó hosszúra elnyúlt, és ez most ilyen volt, hisz nemcsak Razoneket kellett elpixelezni, hanem a már másodszorra előbukkanó Pókkirálynőt is. Visszaváltottam erőre, majd a kötelező pihenés után kettőt ütöttem a főbossba, ezzel el ki is ejtve őt a harcból. Nos, már csak mi maradtunk – fordultam a pók felé, ám már túl fáradt voltam hozzá, hogy bármit is csináljak, és gyorsaságom se volt rá elég. Mint oly sokszor ezelőtt, megint várnom kellett a folytatáshoz…


Visszaváltás erőre, pihi és két támadás Razonekbe. Összesen 568 sebzés, amivel el is pixelezem.
Sisak miatti gyógyulás: 20 hp.
Razonek: leütve
Pókkirálynő: 531/531 hp
Hina CSP: 120/34
Element Absorb aktív: 6/4

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 18:46

Pókkirálynő: 18
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 18:47


Hina hp: 212(előző körben 2 sebződéssel kevesebbet írtam)-18+20=214

Egyszerű ütlegelés; sok taktikázás már nem volt hátra. Ott volt a Pókkirálynő, a Katana és én, a lelátóról Alex figyelt mögöttem, ám most nem néztem hátrafelé, annál jobban kellett rákoncentrálni az utolsó pár körre. Egyből nem fogom tudni leütni, mivel hiába nincs már itt Razonek, mégis az ő pontjai a viszonyítási alapok. Három támadás, amiből az egyik mindenképpen pihenőkör, ráadásul a Pókkirálynő az idomárával ellentétben nem sebződik duplát. Nem éppen jó kilátások. Kezemet kékes fénybe vonta a fegyver izzó éle, s halovány foszlányt húzott maga után, ahogyan oldalról belészúrtam hegyét a boss potrohába egyszer, majd mégegyszer. S a koponya nevetett, s mosolyogva vettem egy kézbe a kardot, hogy a felszabaduló bal kezem előrenyújthassam. Lila fonalak fonták körbe a pókot; mozdulni sem bírt. A sisakom pedig újabbat ugrasztott az életcsíkomon, teljesre egészítve ki azt.

Pihi, majd két támadás, végül pedig használom a Lila Koponya Gyűrűmet, amivel lefogom egy körre a Pókkirálynőt.
Totem fejfedő: +20 hp.
Pókkirálynő: 351/67 hp.
Element Absorb aktív: 6/5

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 18:48

Boss: 0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 18:56


Hina hp: 214+16(~20)=230 hp

Alig maradt élete, a csíkja már egy képesség nélküli, egyszerű támadástól is elfogyott volna, ahogy a két vágásom által abból leszedett mennyiséget néztem. A gyűrűm is szorosan tartotta; én akkor mozdultam, amikor a fonalak már kezdtek visszahúzódni. Esélyt sem hagytam neki a kitérésre, nem mintha ki tudott volna térni, ennél a statkülönbségnél. Felugrottam, és egy felülről indított, egyenes vágással elpixeleztem.
Majd fáradtan léptem hátra egyet-kettőt. Ez hosszú volt. Kezdtem kimerülni, lelkileg, és nem fizikailag. A fizikaival semmi gond nem volt, a cselekvéspontjaim minden kör után reseteltek, az életpontjaimra meg vigyáztam. Ám most jó lett volna egy könnyűt kapni ezután. Egy igazán könnyűt. Sóhajtottam, majd beléptem a következő terembe…


Leütöm a Pókkirálynőt is, jöhet a következő – remélhetőleg alacsony sorszámú – boss. @.@

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 19:06

Ellenfeled: Jeges Őrület

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 19:14

Skip: 2->1

Ellenfeled: Jeges Őrület

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 19:17

Skip: 2->1

Ellenfeled: A Mezők Ura

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26 2015, 17:05-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 25 2015, 19:57


A képi nézi mivel random mennek a bossok, hogy kari melyiket kapja. Minden körre külön. És mivel a 21es boss jött, és újrasorsolást kértem, és alapból 1/17 az esélye hogy a 21est kapjam erre a körre, mivel ez már megvolt az alap sorsolásnál, így mostmár a képi így áll a mostani bossfordulóra: 17:1/1 (1). Ezzel betelt a számláló, így erre a fordulóra már nem kaphatom (tehát a kövi 16 sorsolásnál nem, amíg a számláló nem lesz a végén 17 - de ugye mivel csak 2x lehet ezt a fordulót sorsolni, így mindegy) a 21est ^^ Szal a Mezők ura csak az első újrasorsolás volt Smile Btw a képit pont az ilyen szerencsétlenség a köbön esetekre találtam ki, nem véletlenül >< No

El sem akartam hinni. Egy ilyen sorsolás után, komolyan megkapom a huszonegyest következőnek? A fejemet ráztam, úgy bámultam egy pár pillanatig a Jeges Őrületet, amit nem tudtam volna leszólózni, vagy csak nagy szerencsével - amiből ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem volt túl sok részem a mai harc során.
- Újrasorsolást kérek - húztam el a szám szélét, és nyitottam le a menüm, hogy a rendszerrel is tudassam a változtatási kérelmet. A helyszín változott, és én másodpercek alatt egy teljesen más helyet láttam és érzékeltem magam körül. A Mezők Ura. Bólintottam: ez azért jobb volt, mint az előző, de itt is szerepe volt a szerencsének, és maga a boss is csupán egy pontot adott - még jó, hogy erre ott volt a képességem, ami bizton átjuttatott az ilyesféle nehézségeken. Fény - mondtam ki gondolatban, itt ugyanis sok pontos támadás kellett, hogy valóan sebezni is tudjak. Ezek után pedig felizzítottam a Katanát, és pár pihenés közbeiktatásával belevágtam a bossba annyit, amennyit csak képes voltam.


Semmire sem kell dobnom. Képivel gyorsaságot emelek, aminek hála 12 támadásom van. 5 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi. A (már föntebb megismert xD) pernamens képimnek köszönhetően minden 2. dobásomnak koronának kell lennie, amennyiben az első koponya volt, így a 9 támadásból a 2.,4.,6.,8. mindenképpen korona lesz akkor!, ha az előttük lévő koponya (ha az előttük lévő korona, akkor bármelyik lehet). Dobás után azért sztem editelem a hsz-t és fixálom hogy mennyit sebeztem ><
Tehát: 1.korona (OK), 2.korona (OK), 3.koponya --> 4.korona, 5.-6. korona (OK), 7.koponya--> 8.korona (OK), 9. koponya --> 10. majd biztosan korona lesz. Összesen 6 találat, azaz elvben 498 xDDD sebzés.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 25 2015, 20:02-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2015, 19:57

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Kard és kardforgató - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s Kard és kardforgató - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s Kard és kardforgató - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s Kard és kardforgató - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s Kard és kardforgató - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s Kard és kardforgató - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s Kard és kardforgató - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s Kard és kardforgató - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s Kard és kardforgató - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 26 2015, 17:06

Boss: 6
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Szomb. Dec. 26 2015, 20:05


Hina hp: 230-6+6(~20)=230

A képességem, az, amelyiket csak egy-egy, a Katana élén felvillanó fényből láthattam, újra a segítségemre volt, bár most csupán egyszer volt szükségem rá. A szintfőnök ügyesen kerülte a támadásaimat, s én sem várattam őt túl sokáig: eszembe jutott, hogy talán meg kellene várnom, amíg enrage módba vált, de sokat nem számított, az erőm a debuffokkal együtt is bőven elég volt, és két körnél úgysem fogok többet itt tartózkodni. Az első sorozat után felmérve az életét pedig… csak a fejemet ingattam hitetlenkedve: alig maradt élete. De tényleg, egy icipici kis piros szösz csak, az életcsíkja sarkában. Támadtam hát újra, mostmár ténylegesen el is pixelezve őt.

Támadások, az első biztosan korona, a többi az előzőek szerint, bár nem fognak kelleni Smile Elpixelezem a bosst és megyek a következőhöz. (2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, 2 támadás)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató - Page 5 Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.