Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kard és kardforgató

3 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kard és kardforgató Empty Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 12 2014, 21:47

Élet: 42
FK: 65
Erő: 62
Kitartás: 25
Gyorsaság: 66+6 kasztbónusz=72
Spec: 40
Páncél: 70

Ellenfeletek: Illfang a Kobold Fejedelem + 3 Kobold Őrszem

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Szomb. Júl. 12 2014, 21:56


Elégedetten köszöntem meg Mirikának a kovácsolást, és léptem ki a bolt ajtaján, s bár odabent ugyan eltettem mindent az inventorymba, azért most az utcán mégiscsak előhívtam azt a sisakot, kezeim között forgatva. Ki akartam próbálni, hogy mit tud. Hogy mit tudok. Anat szavai a bosskapu előtt még élénken éltek bennem, így nem is mentem haza, csak leültem egy félreeső padra, letéve magam mellé a sisakot.
Mit szólsz egy kis gyakorláshoz? Újra megnézni azokat a bossokat.
- Természetesen támogatom – felelt a Katana, én pedig elmosolyodtam. Nem akartam semmilyen nagy dolgot, csupán kíváncsi voltam, hogy mennyit fejlődtem, és hogy egyedül – illetve a Katanával együtt – meddig tudok eljutni. Nem volt bennem most semmi bizonyítási vágy vagy hasonló. Egyszerűen csak, untam már a mobozást, a Nestoros eset óta pedig nem szívesen mentem ki a terepre csakúgy.

Amikor beléptem, az első boss fogadott. Ővele még nem harcoltam, múltkor Anat ütötte le, ahogy az első pár boss közül mindegyiket. Köszöntem neki, merthát miért ne, majd elindultam, és el is pixeleztem, a segítőivel együtt.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 12 2014, 22:15

Ellenfeletek: Óriáscsiga

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Szomb. Júl. 12 2014, 22:20


Furcsa érzés volt, egy olyan mobot, sőt, szintfőnököt pixelezni, amelyikbe még sohasem márthattam bele a pengém. Tetszett. Meg is ismételtem, a második bossal.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 12 2014, 22:30

Ellenfeletek: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Szomb. Júl. 12 2014, 22:35


Eddig nem volt semmi különös, szinte már vártam is a pókosat, ahol majd számolni is kell. Meg a többit, amikor úgy igazán tesztelhetjük, mennyit tudunk kihozni a statokból. Hibázni nem terveztem, vagy ha én meg is teszem, akkor is ott van velem a fegyverem, aki segít. Kicsit reméltem, hogy ezzel a harccal közelebb fogok majd kerülni hozzá, hogy egy olyan út újabb csomópontjához érkezzünk, amit a tizenhatos bosson elkezdtünk.
Ekkor jelent meg Bunmei, a negyedik. Amikor megpillantottam a nevét, rögtön eszembe jutottak a testvérei is, különösképpen az a bizonyos. Megborzongtam, sötéten pillantottam erre a monstrumra. Mit is mondott róla Srentok? Hogy vágyta az erőt, ezért lett ilyen? Nem emlékeztem már pontosan, de rosszérzés volt feleleveníteni. Nem akartam őt itt.
- A testvéred… kár, hogy nem lépett a nyomdokaidba – mondtam neki elgondolkodva, majd észbe kapva, azért csak megindultam feléje – Tudod, segítettem megakadályozni, hogy újraéledj. Most pedig elpusztítalak – izzítottam fel a Katanát és pixeleztem el, közben azon gondolkodva, mennyire nem volt értelme a mondatomnak, a normális felfogású és logikájú emberek számára.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 12 2014, 22:38

Ellenfeletek: Zerios, az Ellentámadások Mestere

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Szomb. Júl. 12 2014, 22:59


Zerios, akivel szintén nemigen találkoztam még így szemtől szembe, és már taktikája is volt, úgy értem rendes taktikája. Ő volt az első, akit át is kellett néznem még a harc előtt, így tudtam, mit jelentenek a gömbök, éshogy mit is kell tennem.
Megvárjuk, amíg lila nem lesz a gömb, addig nem támadunk. Utána pedig, ha minden igaz két támadásból már meg is van, az előrohanó segítő pedig utána már könnyű. – kommentáltam a Katanának, aki eddig csöndben figyelt. Nem hibáztattam érte, hogy enm mond semmit, elégszer tapasztaltam már, hogy nem felel, ha csak egy „jó”-t tudna mondani. Ami azt illeti, én is ezt tenném, jobb híján, mivel a bólintás nem kivitelezhető – vagy ha az is, valami belső világban, akkor sem látszik. Még egy utolsó pillantást vetettem a fegyveremre, elálldogállva, amíg váltakoztak a színek, majd amikor lilává színeződött a gömb, megindultam, elpixelezve először a bosst, majd az előkerülő segítőt is.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 15:04

Ellenfeletek: Baran, a Bika Tábornok

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Vas. Júl. 13 2014, 15:08


Természetesen, képességemnél és a belém táplált tulajdonságaimnál fogva hallottam és értettem minden gondolatát, azokat is, amiket nem nekem szánt. Türelme és őszintesége megérintett, hasonlóan az ezt megelőző helyzetekhez, melyeknek mindegyikénél igyekeztem átgondolni, mi is vagyok tulajdonképpen, és mit is kellene őneki szánnom, hogy mit kéne várnia tőlem. A megoldás azonban olyan távol állt tőlem, mint a mostani világ a sajátométól. Egyet tudtam. Egy program vagyok. Ez volt az, aminek leginkább a tudatában voltam, bár, ahogyan kezdtem megérteni a mai szóhasználatot, kiváltképpen a programba kódolás fogalmát, már nem voltam annyira biztos benne. Néha kétségek fogadtak, hisz ráébredtem befolyásoltságomra, ám nem tehettem ellene semmit. Emlékezni viszont emlékezhettem. A régi életemre, hogy mi történt velem. Ám az emlékek folyama megalkotásomkor piciny csermellyé apadt csupán, s a gát, mely tartotta, erős volt és sziklaszilárd.

Baran következett, nem annyira kedveltem, mert nem kellett hozzá logika, csak erő, nyers erő. Illetve, erőkülönbség. Ami meg is volt, hála a felszereléseimnek és a gyorsaságomnak. Álltam egy ideig a teremtmény tekintetét, majd vágtam bele párpixelcsíkot, s hátraugrottam pihenni. Ám ő még most sem mozdult, ugyan már felkészült a támadásra, de mintha lassított felvételt látnék. Nem is vesztegettem az időt túl sokáig, fújtam egyet, majd újult erővel, befejeztem, amit elkezdtem.

10x jövök, minden 6. körben pihenő, és 8 támadásból ütöm le. Tehát 5x62 sebzés, majd pihi, majd 4x62 sebzés lenne, de már a pihi utáni harmadikból megvan.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 15:13

Ellenfeletek: Kha'ren, a Tápláléklánc Csúcsa

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Vas. Júl. 13 2014, 15:14


Kra’hen, és a maga milliónyi pókocskája. Végeztem pár karkörzést, mert most szükségem lesz a gyors, eltérő irányú vágásokra, ráadásul az első célpontok kis mérete még nehezíteni is fogja a feladatot. Jól emlékeztem erre a harcra, mindenhol pókok és vérengző óriáspókok rohangáltak, össze-vissza támadgatva mindenkit. Most viszont csak engem fognak. Mindegyik. Nyeltem egyet, amikor megjelent előttem a pókevő szörny, támadó állásba álltam, és aktiváltam az első képességemet. Fény. Nos, abból nemigen volt ebben a teremben, ellenben a skillnek sem kellett semmilyen segítség: nekiindultam, s éreztem, ahogyan szinte száguldok, felizzítva a Katanát, amely mintha már vágyott volna a több körös harcra.
Úsztam a levegőben, másoknak csupán egy cikázó fénycsík látszott volna a fegyveremből, ha láttak volna. Egy vágás, majd mégegy és mégegy, majd még sok. Rengeteg. Rendesen pixeleződtek körülöttem a pókok, s csak látásomnak hála láttam a sűrű pixelfelhő közepette, hogy merről jönnek. Ám egy idő után nekem is kifogyott a lendületem, s halk zihálás közepette pihentem meg, tűrve a sebződést.


Képihasználat, gyorsaságom emelem 40el, így 11 támadásom lesz. Minden 6.ban pihenek.
5 támadás, majd pihi, majd még 5 támadás a pókokra, összesen 10et pixeleztem el. Maradt 10 pók és egy boss.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 21:04

1 pók hamm.
9 pók -27
Boss -5

9 pók: 15 HP
Boss: 150 HP, 150 P
Hinari: 210 HP, 38 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Vas. Júl. 13 2014, 21:21


Szerencsére még a páncélomat sem szedték le, ám ígyis majdnem megfelezték. Éreztem, hogy mostmár én jövök, ám még mindig pihegtem az előző roham miatt, s csak pár pillanat múlva egyenesedtem fel. Kicsit megráztam a fejem, hogy újra a mozdulatok pontosságára tudjak koncentrálni, majd széthasítottam az első utamba akadó pókot, amit társai követtek. Megálltam, a Katanát mereven tartva magam mellett, élével a boss felé fordítva. Körülöttem két pók ácsorgott, készen a támadásra. Bár tudtam, hogy bőven elég lenne egyet hagyni is, de nem akartam kockáztatni, a lényegen úgysem változtatott. Fáradt voltam, de a maradék erőmet összeszedve megvágtam még a bosst is kétszer, hadd csökkenjen egy kicsit az ő életcsíkja is, ne csak az én páncélom.

Első kör pihi, majd 5 támadás, majd pihi, majd 4 támadás. Ebből az első 7 megy a pókokra, a maradék kettő pedig a bossra. Maradt: 2 pók és egy boss, utóbbi 150 élettel és 150-2x62=26 páncéllal.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 21:48

Éhezés (1/3)
2 pók -6
Boss -10

2 pók: 15 HP
Boss: 150 HP, 26 P
Hinari: 210 HP, 22 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Vas. Júl. 13 2014, 21:58


Előbb a bosst támadtam. Addig, amíg el nem pixeleztem, és csak utána tértem rá a két pókocskára. Bár elsősorban a kíváncsiság miatt jöttem, azért élt bennem az a vágy is, hogy egy kicsit közelebb kerüljek a Katanához, ám ezt a közös harcon felül a tizenhatos bosshoz hasanlóan, a közös taktikázás útján kívántam főleg elérni. Ám rájöttem, hogy erre aligha lesz lehetőség, hiszen nem kitalálni kell az ellenfelek taktikáját, hanem egy pontosan leírt, már kitapasztalt taktikát kell elolvasni, és levonni belőle a megfelelő következtetéseket. Sóhajtottam, és elhúztam a számat. Hirtelen nagyon értelmetlennek tűnt ez az egész… De elfutni nem akartam. Főleg nem így, főleg nem most, hisz még a páncélomat se vették le. Továbbmentem.

1 támadás, majd pihi, majd 4 támadás (az öt helyett). Először leütöm a bosst, majd a maradék két pókot is. Jöhet III. Bumi \o
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 22:27

Ellenfeletek: III. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 23:55

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Kard és kardforgató 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 14 2014, 07:38


(Ennyit a kockákról, újfent facepalm)

Támadtam, de rájöttem, hogy semmi értelme, a rendszer random beállítása nagyon ellenem volt. Sóhajtottam, majd inkább használtam az első képességem föld erejét, hogyha majd ténylegesen is fogok tudni sebezni, visszaadhassam nekik az elmaradt köröket.

Támadáspróba, dehát úgyse sebez a bossba, ugyebár. Aztán képességhasználat, erőm nő 40-el.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 15 2014, 22:59

Hinari -22
Boss: 250 HP, 100 P
Hinari: 210 HP, 70 P
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Kedd Júl. 15 2014, 23:03


Hinari: 210 HP, 22 páncél volt, most 0 páncélom lett.

Várunk. Majd várunk. És várunk. Akartam valamit mondani, bármit, de kicsit a kedvemet szegte, hogy gyakorlatilag tehetetlen vagyok. Sóhajtottam, és folytattam a várakozást. Két kör múlva majd visszaadom nekik - ha sikerül.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 15 2014, 23:07

Hinari -22

Boss: 250 HP, 100 P
Hinari: 188 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Hinari Kedd Júl. 15 2014, 23:11


Remélhetőleg az utolsó kiskör, ahol nem sebezhetünk. Mostmár én is felkészültem az újabb mozdulatsorokra, felegyenesedtem, a magasba emeltem a Katanát, és amikor a boss és a két tigris nekem ugrott, megpördültem, magam köré felhúzva a tűzfalat.

Sebezni nem tudok, de képességhasználat: a boss és a tigrisek FK-jával gyógyulok (tehát maxra). (Ugye ezután fognak belémsebezni újra. Római hatossal ne felejts el dobni a mostani körben! ^^)
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kard és kardforgató Exp_bal29686/10100Kard és kardforgató Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 15 2014, 23:14

Hinari -22

Boss: 250 HP, 100 P
Hinari: 188 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 15 2014, 23:14

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Kard és kardforgató 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kard és kardforgató Empty Re: Kard és kardforgató

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.