Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event]Vakrandi

+29
Desdemona
Bacchus
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Shukaku
Yurihime
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Hürrem
Hermit
Lydia Einsberg
Aidor
Maci
Danee
RenAi
Szophie
Yoshiaga
Joey Chrome
Tachibana Makoto
Michiko
Licht
Snowcat
Chancery
Asasel
Tsubasa Norika
Noxy
Jun
33 posters

5 / 16 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Szomb. Feb. 01 2014, 22:02

Szophie példáját követve én is helyet foglaltam a szabadon álló széken: zakóm hátulját lazán hátradobva, s kissé igazítva térdnél a nadrágon
- Köszönöm, bár azt hiszem, ez csupán annak tudható be, hogy nem kedvelem igazán a kávét, a teakultúrát teástul, teaházastul viszont annál inkább! - dőltem hátra székben, kicsit féloldalt fordulva, a pincér érkeztét várva
- Az öltözékedért? - pislogtam értetlenül - De hiszen remekül festesz ebben a szoknya-blúz összeállításban, igazán illik az alakodhoz, és azok a masnik is nagyon aranyosak, amiket az imént láttam a szoknyádon! Ami azt illeti, én kifejezetten szeretem látni, ha egy lány szoknyában jár, és gondosan ápolt, hosszú haja van
- Ha megengeded megjegyeznem: rendkívül szexin festesz így!

Feltűnt, hogy az elébb végigvizslatott, különösen a hajam volt ahova vissza-visszatérni láttam a pillantását egy-egy röpke pillanatra
- Jól gondolom, hogy egyikünk sem idevalósi Miss Szophie? Mármint japán? - mert, bár fekete haja volt, az arca egyáltalán nem hasonlított semmilyen eddig látott ázsiai vonású arcra sem - Én a magam részéről, az öreg Európából jöttem, egy egészen kis országból, Magyaroszágból, de talán Hungaryként jobban ismerős lehet! - puhatolóztam rögtön a kiléte felől
Idő közben megérkezett a pincérünk, lerakosgatta a tálcájáról elénk a üres teáscsészéket, csészealjakkal természetesen, egy kis, gőzölgő teáskancsót és egy kis tányért, tele cukros tasakokkal, és két citromfacsaró közé szorított citromgerezddel. Végezetül a félbehajtott újságot is lehelyezte elém, az asztalra
- Köszönjük! - szóltam a távozó pincér után, majd a székről felállva nyúltam is a kancsóért
- Önthetek neked? - kérdeztem, s ha megengedte, akkor az övével kezdve kitöltöttem mindkettőnk csészéjébe a kellemes illatú feketéből


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 02 2014, 15:59-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Feb. 01 2014, 22:21

Chan-chan :]

Igencsak jó hangulatban léptem ki az ajtón, pedig még csak nem is egy telt keblekkel megáldott szépséggel "cseréltünk számot" az esti kaland reményében. Épp ellenkezőleg, egy 10-12 éves forma kislány és a sárkánya varázsolt el, és nem abban az értelemben, amire először számítottam egy vakrandi kapcsán. Még az én fagyos szívemet is megmelengették ártatlan bájukkal és kedvességükkel, remekül éreztem magam majdnem felnőtt ember létemre a társaságukban. Ezek után úgy voltam vele, hogy innen már csak hab lesz a tortán, ha bugyik is fognak hullani, már most úgy gondoltam, hogy megérte eljönni, nem távozok üres kézzel. No de ez nem jelentette azt, hogy eredeti célomat máris feladnám, hiszen kilátásom nyílt néhány szemrevaló hölgyikére szándékos eltévedésem során :]
Némi várakozás után megkaptuk az újabb kártyákat, és ezúttal a hármas számot sodorta a kezembe a szél. Megigazítottam az öltözékem, és vettem egy mély levegőt. Nem kívántam még egy olyan baklövést elkövetni, mint az előző belépéskor, még akkor sem fogok meglepődni, ha egy női ruhákba öltözött farkasember fog velem szemben állni, bizony :] Megragadtam a kilincset és határozottan belöktem az ajtót, arcomon egy sármos mosollyal léptem be a következő szobába... a sötétbe. Nahát, újabb váratlan fejlemény. Az okra, ahogy a szobára is, hamar fény derül, hiszen kicsit korán érkeztem, de nem késlekedett sokat asztaltársaságom sem, és immár szembenézhettem a hölggyel. Az első gondolatom róla a "csodabogár" szó volt, elnézve rózsaszínnel csíkozott barna haját és a fején ülő álfüleket, ám természetesen semmilyen ítélet nem született az elmémben, leszámítva azt, hogy nem az én ízlésem.
- Vau... vagyis... szervusz :] - köszöntem vissza, korántsem olyan lovagiasan, mint szoktam, inkább közvetlenül megszólítva a leányt. Nem tudtam nem észrevenni, mennyire fel volt zaklatva, így kicsit aggódva pillantottam feléje.
- Rosszul sült tán el az előző randid? - kérdeztem rá kertelés nélkül, majd bűvészet jártasságomhoz folyamodva odaléptem hozzá, és látszólag a füle mögül rántottam elő egy vászonzsebkendőt, majd nyújtottam át neki.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Szomb. Feb. 01 2014, 22:40

- Oh.. értem. - mosolyogtam. - Nekem is gyermekkorom óta nagy kedvencem a tea, és főleg a fekete. Természetesen csak erősre főzve. Az olaszok szokása gyengén inni, ami voltaképp szinte már-már gasztro bűnnek is számít. De persze ez nekik elnézhető, hiszen náluk a fő ital a kávé, és teát csak igazán ritkán isznak. - momdtam elmélyedve az általam vélt teakultúra fejtegetéseben. - Én mindig csak cukorral iszom. A citrom vagy tej véleményem szerint elnyomja magát a tealevelek ízét. Így csak cukorral ízesítem, hogy ne legyen annyira keserű, ám mégis csak annyira, hogy édessé se válljon. Én mondom, csak így éri meg teát inni. Főleg, ha az mínőségi, és rendesen el van készítve. - teljesen elmerültem a témában, talán túl hosszan is. De egyszerűen késztetést éreztem arra, hogy elmondjam áláspontomat, szokásaimat, nem csak országom tradíciója miatt, hanem sokkal inkább magam miatt.
Végül észrevetem, mennyire elegánsra fogta, és elszégyelltem magam átlagos, mindennapi viseletem miatt.
- Értem én, nem is azért hordom, mert nem csinos.. Csak úgy gondolom, ha te így kicsinosítottad magad, egy hölgynek is illendő lenne. Sőt.. - dünnyögtem.
- A hajam? - fogtam meg az egyik tincsemet, emeltem fel a vállamról, és kezdtem el azt vizslatni. Tetszik neki.. a hajam? Nem is tudom, miért, mindeddig lényegtelen elemnek tűntek szinte hosszú tincseim. Egyszer még azzal a gondolattal is eljátszottam, hogy levágom, nehogy zavarjon a harcban.. Végül nem tettem. Talán azért, mert körülöttem mindenkinek hosszú haja volt, anyának, a szolgálóknak, minden nőnek. Talán azért, mert valóban szeretem fürtjeimet, eljátszadozhatok velük unalmas órákon, fésülgethetem, miegyéb. Talán csak a megszokás miatt.. Na meg ki látott nemes hölgyet férfiasan rövid hajjal?
Szavaira elöntötte arcomat a pír, habár ezt mindig próbálom rejteni, mellőzni. Most viszont egy pár pillanatig teljesen zavarba jöttem, és nem is tudtam vonásaimat rendezni egy hamar. Ilyen nyíltan kijelenteni, hogy... szexi vagyok. Hát..o///o Könyörgöm, alig ismerem pár perce.>.< Mondjuk még mindig jobb, mintha a combomat taperolná, mint nem is tudom ki.Rolling Eyes
- Kö..köszönöm. - hebegtem. Erre most mit lehet mondani? O///O
Végül nemzetiségek felé terelődött a téma. Különös, hogy mennyi itt a külföldi, és hogy mind mennyire jól tud japánul.
- Arról a helyről hallottam. - mosolyodtam el. - Jártam is a fővárosotokban kicsi koromban, igazán gyönyörű helyként él emlékeimben. Én Angliában születtem, mint őseim legtöbbje is, habár immár hat.. vagyis inkább már hét éve Japán szigetén élek. - adtam meg kérdésére a választ. Voltaképp én egy bevándorló vagyok ott. Vagyis a testem az, mivel az elmém és lelkem már Aincradba vándorolt.
- Igen, köszönöm. - hagytam, hogy töltsön nekem, majd beleraktam három cukrot a teámba, elkevertem, és csendesen iszogatni kezdtem.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 5 0510[Event]Vakrandi - Page 5 1110[Event]Vakrandi - Page 5 0310
[Event]Vakrandi - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Szomb. Feb. 01 2014, 23:57

//Tachi//

Megbotlott kutya-köszöntése azért egy halovány mosolyt csak-csak kölcsönöz sápadt arcomra. Még mindig jobb, mint mikor egyszer, odakint, medvének csúfoltak. Életemben egyszer vettem a bátorságot arra, hogy egy farsang alkalmával macskafüleket aggassak magamra, de persze a lányoknak ez valahogy nem tetszett... és rendre azt mondták, hogy azok medvefülek inkább. Mondjuk, azoknak a lányoknak mi tetszett egyáltalán, már a fiúk lába közötti területtől eltekintve?
Megszólalni viszont nem igazán tudok. Ő kérdez, egyenesen kitalálva, hogy mi is történt pontosan, amitől azért picit csak-csak fellélegzek. Nem értett félre, nem gondolta a legrosszabbat rólam, mint egyesek. Mikor közelebb jön, akkor mondjuk megijedek kicsit, és fejemben ismét felvillan Ren-sama utolsó mondata. A szemétláda... hát már sosem fog kimenni a fülemből?
Érdeklődve figyelem, mit csinál, mielőtt válaszolnék, s hála az égnek, semmi különöset. Már persze azon kívül, hogy elővarázsol egy zsebkendőt. Hálás mosollyal fogadom el, bár nagy szükségem hála az égnek már nincs rá.
-Köszönöm. -bólintok és még utoljára, illetőleg remélve, hogy utoljára, megtörlöm vele a szemem. -És igen... valami olyasmi.
Nem akarok rosszakat gondolni vagy mondani Ren-ről..... szerencsére mielőtt túl hosszúra nyúlna a csend, bekopog a pincérnő a teámmal, leteszi, majd perdül is kifele sebesen. A vanília lágy illata szinte azonnal betölti a szobát és megnyugtatja a szívem.
A kérdés az, mihez kezdjek ezután? Leülök az asztalkához az egyik fotelba, kezemben a forró tea, előttem pedig egy, valljuk be, jóképű pasi, aki velem ellentétben randizni érkezett. Bár mosolyogva tisztába vagyok azzal, hogy úgyse hajtana rám. Jay-en kívül szerencsére senki se hajt rám... csak neki vagyok vonzó, aminek ugyan örülök, de azért picit el is szomorít.
Hisz melyik lánynak ne esne jól, ha bomlanának utána a pasik? :3
-Hát akkor... -hebegem végül, a tea immár fél kézben fogva, a másikkal egy hajtincsemet csavargatva. Mosolygok. Még reszketek picit, de mosolygok. Ideje kivernem Ren-t a fejemből, majd akkor törődöm vele, miután vége ennek az egésznek. -Izé... én Chan vagyok. És... benned kit tisztelhetek, bűvész úr? Smile

Azért annyira próbálok elővigyázatos lenni, hogy nem a teljes nevemen mutatkozom be... ha már ahhoz túl későn kapcsoltam, hogy talán be sem kéne :roll:Mégiscsak... szóval... tudjátok. Óvatosság. Csak nem is tudom...
Kell valaki, aki megért, és ilyenkor hajlamos vagyok túl könnyelmű lenni. Bár itt lenne Álom...

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Aidor Vas. Feb. 02 2014, 11:06

Egy nagy terembe kísértek bennünket, ami tele volt kisebb szobákkal. A nő mindannyiunknak adott egy számot és elmondta, hogy a lányok bent várnak bennünket. 10 percünk van, addig lehet beszélni. Ez elég kevésnek tűnik... ismerkedéshez nagyon. De nyilván azt akarják, hogy haladjunk. A szerelmet pedig nem szabad sürgetni... legalábbis így vélekedek. Bár a TV-ben ezt csinálják... jó 2 óra alatt megismerkednek és már házasodnak az utolsó 5 percben. A 2. epizód meg már a gyerekkel kezdődik. Persze a film az film... de ez most valahogy erre emlékeztet.

Végül megtaláltam a szobát ebbe kell bemennem... Nagyot nyeltem... Hirtelen kétségeim támadtak. Tényleg jó ötlet ez? Mi van ha meg se tudok mukkanni és szimplán hülyét csinálok magamból? Mi van ha egy ismerősömmel futok össze? Rengeteg a kétely... Hirtelen letört a kezdeti maga biztosságom. Egyre inkább azon járt az eszem inkább haza megyek és szégyenemben fel „süllyedek” 1-2 emeletet. Abban nincs semmi extra. Mész ütöd ami az utadba áll. Futsz ha piros zónába ér az életed és ennyi... Nem kell tőle félni. A legrosszabb az, hogy feldobod a talpad és szétrobban az agyad. De itt sokkal több forog kockán. Nem mindegy, hogy büszkén vagy megszégyenülve halsz vagy élsz... Szóval a logikus megoldás az.... nem... nem... nem. Bent várnak rám. Nem okozhatok csalódást. Ha már idáig eljöttem végig csinálom! Megragadtam a kilincset... és ekkor jeleztek. Lejárt az idő. Mi???? *gondoltam* Annyit agyaltam, hogy lejárt az idő. Most aztán... ne inkább nem is foglalkozok vele. Nem sokára megtudtam merre kell tovább mennem. Itt már nem haboztam. Sóhajtottam egyet és beléptem a szobába...

Alibi:


_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Halász Alex Vas. Feb. 02 2014, 15:46

Hime samához érve

Az a mondat, és az a kérdés! O.O Csak bámulni tudott, ahova eddig is. xP Viszont abba a kérdésbe belevörösödött, és félre is vitte a tekintetét, majd megakadt egy édes süteményen. Akkor lehetett hallani egy halovány csengettyűt. Mennie kell, de még válaszolnia is valamennyire.
- Hát, jól vagyok köszönöm. :3 További szép napot. Razz -
Hátrállt ki nevetgélve. És persze nem is kell hozzá tenni, hogy mit tartva közben szemmel, nehogy eltűnjenek.
Kiérve kifújta magát. Ez a szoba rettenetes volt!
~ Azt hittem meghalok :no ~
Majd kapott egy újabb cetlit egy újabb szép számmal, aminek volt egy hozzá tartozó szobácska is, és érthető okokból kiindulva, vélhetőleg volt is bent valakit. Egy lány. Rolling Eyes Egyszerűen nem akart bemenni. ._.
Semmi kedve nemvolt hozzá, így csak álldogált egy darabig, de csak betuszkolták őt is. ._.
Ha már megjelent szépen csinálja is végig, mi? Ezért valamit ki kell találnia Anatnak. Bosszúúúú ><
Mikor azonban nyitotta az ajtót a kellemes szoba és a kényelmesnek tűnő fotelek mellett azonban ott volt ő is. Régen látott ismerős. Még az első küldijében ismerte meg igazán a lányt. JLes, és még Lewis alatt csatlakozhatott hozzájuk, vagy még előbb. Talán még Ran ideje alatt. Szegény lány, akkor két céhvezért is elveszített. Jobb nem ezt a témát felhozni. Kedvesen integetve közelítette meg a neki szánt ülőhelyet és köszöntötte a ~szintén~ nagy mellekkel megáldott teremtést. :3
- Szép napot Hime chan! ^^ ööhm, hívhatlak így? Embarassed -
Azonban a mosolygós arc, ami szinte soha nem tűnik el a kedves lány arcáról feljebb vonzotta a tekintetét, s csak egy pillanatra időzött el a telt idomokon. Leült, majd eszébe is jutott egyből, hogy a másik szobában elfelejtette elvenni a sütit. Rámutatott az egyik csokisabbra, ami jól nézett ki.
- Szabad? Surprised -
Most, hogy régi ismerőssel került össze kissé szabadabb is lett. Gyorsan rá is kérdezed, hogy miért is van itt.
- Ismerkedni jöttél, vagy téged is a céhvezéred rángatott el? :3 - majd csokis sütit harap. :3

_________________
[Event]Vakrandi - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Asasel Vas. Feb. 02 2014, 17:06

Találkozás Michiko-val, hirtelen elválás, majd az új szoba.


A teremben ülve figyeltem a befelé igyekvő férfi/fiú hadát. Pár perc múlva belépett Snowcat, aki barátságosan köszöntött, és jó létem felől érdeklődött. Udvarias, lényegre törő szavakkal biztosítottam, és hárítottam el kérdéseit. Bár közben folyamatosan a bejáratot figyeltem. Egyszer csak megjelent egy vörös indikátoros, majd egy csuklyás fazon is, aki valahogy ismerősnek tűnt nekem. Nem volt sok időm agyalni rajta, mert megérkezett a névsorolvasónk, egy nem kis méretű nőnek a képében. Míg elmeséltük neki neveinket, ő elmondta, hogy mi lesz a feladatunk. Kapunk egy papírt, rajta egy számmal. Ahogy megláttam az ötös számot, felnéztem, tekintetemmel megkerestem a kijelölt szobát, és leültem várakozni. Nagyjából nyolc percen keresztül ültem, és vártam, hogy megjelenjen egy nő/lány, és besétáljon azon az ajtón. A többiek - mármint a fiúk - eltűntek, a számukra kiszabott szobában. Zajok érkeztek belőlük, és ekkor döbbentem rá ostobaságomra. Felpattantam, és szinte sietve lépdeltem a kis szoba ajtajához. Kirántottam, és beléptem rajta. Nem foglalkoztam a környezetemmel, még csak rá sem pillantottam. Szemem ugyanis egy gyönyörű lány tapasztotta magára. Odasétált hozzám, kezet nyújtott, és köszöntött. Megdermedésemben csupán egy finom kéz csók, és egy enyhe meghajlást sikerül bemutatnom, majd akadozó szavakkal magam is kimondom a nevem.
- Üdvözöllek, a nevem Asasel. - aztán visszaváltok a saját énemre, és enyhe határozottsággal a már jól előkészített asztalka felé terelem. Székét kihúzom, leültetem, majd magam is helyet foglalok vele szemben. - Nos, elnézést a megvárakoztatásért, egy kissé bolond voltam. Vártam, míg betér valaki előttem ebbe a szobába, és csak később döbbentem rá, hogy már akár bent is lehetsz. - nevetem el magam feszengve. Meglátom közöttünk a csészéket, a teás kancsót, és megemelve megkérdezem, kér-e esetleg egy csészével. Ha kér, úgy öntök neki. Magam nem iszok.
- Hmm...hmmm. Miről akartam veled beszélgetni? - mosolyodok el, miközben a kezdésen agyalok. - Szeretném először is leszögezni, hogy nem pár keresésen volnék, bár hozzáteszem, semmi jónak nem állom útját, inkább ismerkedés céljából jöttem el erre az eseményre. - fogok bele, és végig mosolygok. Próbálom elővenni barátságos mosolyaim egyikét, és mivel nem igazán vagy gyakorlott benne, így nem is tudom mekkora sikerrel működik. Ahogy belefognék mesélni magamról valamit, halk zajra leszek figyelmes, mely a társalgás végét hívatott jelezni. Szomorúan megcsóválom a fejemet, bocsánatkérően ránézek Michiko-ra, majd lassan feltápászkodok.
- Elnézésedet kell kérnem, a botorságom szülte a késést. Pedig örültem volna a beszélgetésünknek. Talán, ha később lesz még kedved, és összefutunk valahol, megpróbálhatjuk újra. Majd egy gyors kéz csókkal, és meghajlással elköszönök, és távozok a szobából.
Onnan kiérve visszatérek az előző terembe, ahol emberek habzsolják az ingyen ételt. Sokuk bizonyára csak azért van itt, vélekedek a dologról. Leülök egy fotelbe, egy üveg ásványvizet szorongatva várom a folytatást. Lassan meg is tudom, szintén egy papír segítségével, hogy most a tizenhármas szoba lesz a cél. Elmosolyodok. ~ Ha már a szerencse számom, remélem szerencsével is járok. - gondolom, miközben megindulok a kiszabott szoba irányába. Belépve az ajtaján egy tágasabb, takarosabb, és minden szempontból kényelmesebb szobát pillantok meg, mint amibe az imént jártam. A várakozó lány felé fordultam, miután megfigyeltem a környezetem. Alacsony, még hozzám képest is. Ez volt az első gondolatom, és erre magabiztosabban elmosolyodom. Míg közeledem felé lassan végigmérem. Nem erőszakosan, nem bántón, csak megszemlélem azt, akivel talán még kapcsolatot is alakíthatok ki. Fekete egyenes szálú haja, két copfba fogva himbálózik, akár az inga. Barna, csillogó szemeiben mosoly bujkál. Odalépek, meghajtom derekamat kissé, majd felegyenesedve kezemet nyújtom felé.
- Üdvözöllek. A nevem Asasel. Én leszek az elkövetkező kis időre, a beszélgetőpartnered. - majd asztal felé invitálom, vagy egy fotelba, és leülök mellé, vagy vele szembe.
- Az előző beszélgetésem sajnálatos módon rövidre sikeredett, de szeretném, ha ez nem így lenne. Szeretném még az elején tisztázni, hogy magam csupán ismeretségeket kötni jöttem, bár a párkapcsolatot sem vetem meg, ha úgy alakul. - nevetek rá, és ezzel befejezettnek is vélem a bemutatkozást. - Általában a hölgyeké a lehetőség, hogy meséljenek először magukról, de úgy vélem, te is inkább hárítanád a kezdeményezést, így mesélek egy kicsit magamról. - egy kisebb levegőt veszek, pár másodpercre kitekintek magamból mielőtt folytatnám. - A kinti világban Tokióban éltem a családommal. Nem voltunk igazán tehetősek. Én pedig nem voltam mindig az a gyermek, melyet a szüleim kívántak. Így az iskolát elhagytam, helyette munkába álltam. Mikor hallottam a SAO-ról, úgy éreztem eljött az ideje a lépésemnek. Így hát megvásároltam a sisakot, és a játékot, és beléptem a világába. Árnyharcos kasztom van, és nekem nagyon tetszik az itt lét. Bár egy-két szabállyal nem értek egyet, azért elboldogulok. Egészen idáig szólóban játszottam, de úgy döntöttem, most már eléggé magányos vagyok ahhoz, hogy keressek egy barátot, céhet, vagy bármit, akivel megbeszélhetem a kis dolgaimat. Célom egyetlen, szeretnék a legerősebbé válni, ami tipikus MMO sablon cél, de én mindent megtennék, hogy az lehessek. Sajnos nem túl nagy rá az esélyem. - mosolyodom el savanykásan. Felnézek, bele a lány szemébe, és reagálás után kutatok. Amennyiben unalmat, vagy ellenszenvet vélek felfedezni szemében, úgy lassan elhallgatok. Elkomorulok, mosolyom lehervad, és az asztalt fixírozom. Ha nem, akkor is befejezem a mondanivalóm, és ránevetek.
- Nos dióhéjban ennyi. Remélem nem nézel ostobának, vagy nagyképűnek. Most pedig, mesélj magadról egy kicsit. - nézek rá, és teljes figyelmem leköti válasza.

//Michiko elnézést, nem sikerült hamarabb írnom. Most próbálok odafigyelni rá.//

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Yurihime Vas. Feb. 02 2014, 17:37

Hiába vártam, hogy valaki belépjen, az ajtó nem nyílt ki. Bizonytalanul üldögéltem, egyre többször vetettem rövidke pillantást arra a bejáratra, ahol bejöttem. Nem voltam benne biztos, hogy jó helyen járok, ugyanakkor azt sem tudtam, mit tehetnék. Nem szerettem volna kínos helyzetbe kerülni azzal, hogy megbizonyosodok róla, abba a szobába jöttem be, ahová irányítottak, így jobb híján óvatosan elvettem egy süteményt, és majszolni kezdtem a két kezembe véve, mint egy aranyos mókus Embarassed Nem tudom, hány perc telhetett el így, de egyszer csak egy csengettyű szólt, és kihívtak a helyiségből anélkül, hogy vendéget láttam volna. Kérdő tekintettel pillantottam a segítő személyzetre, de nem mertem zavarni őket, amikor amúgy is olyan elfoglaltnak tűntek Embarassed A fülke száma viszont jó volt, meggyőződtem róla, félénken rápislantva az ajtóra. Összezavarodtam, és még az előbbinél is bizonytalanabbul tértem vissza, mikor azt mondták, hogy fáradjak be újra, és érzéseim csak fokozódtak, mikor megláttam, milyen változásokon ment keresztül a szoba o.O
Szerencsére ezúttal nem maradtam egyedül, pedig már-már arra gondoltam, hogy magányom kiteljesedéseként senki sem fog bejönni hozzám Sad Ámde Alex-sama megmentett, és egyből felderült az arcom, ahogy megláttam a szőke hajú fiatalembert ^.^
- Ohisashiburi, Alex-sama ^.^ - hajoltam meg tiszteletteljesen, mosolyogva - Anou... ha szabadna megjegyeznem, jobban örülnék, ha még a Hime-sannál maradna Embarassed - jegyeztem meg félénken, majd kicsit zavartan helyet foglaltam az asztalnál, ám rögtön fel is pattantam, ahogy ráébredtem, én itt vendéglátó vagyok. Figyelmetlenné váltam, csak mert egy ismerőst láttam meg, hogy lehetek ilyen udvariatlan? Sad
- T-természetesen, Alex-sama! Megkínálhatom esetleg valami üdítővel is? ^.^ Van mindenféle tea és gyümölcslé is ^.^ - igyekeztem jó házigazda módjára érdeklődni, ám azt hiszem kicsit lámpalázas voltam, feszélyezett az ismeretlen helyzet. Legalább nem lesznek rólam katasztrofális véleménnyel... talán No
- I-igen, azt hiszem Embarassed Mármint barátkozni, Hinari-sama nincs itt ^.^ Miért, mit lehet itt még csinálni? - kérdeztem kissé oldalra billentett fejjel a fiatalúrtól, miközben ugrásra készen vártam, hogy ha valamilyen kívánsága lenne, akkor a legjobb tudásom szerint szerettem volna teljesíteni.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Noxy Vas. Feb. 02 2014, 17:54

Joey Chrome

Miután búcsút kellett vennem Jintől az idő lejárata után, vártam egy kis ideig, hogy jöjjön a következő fiú vagy férfi, akivel el kell töltenem a következő tíz percet. Abban reménykedtem, hogy nem fogok olyan fiúkkal találkozni, akik nem nagyképű, sötét, trollkodó alakok. Mivel én már több centit növesztettem azon a bizonyos páncélon, így könnyebben fogom tudni elviselni az ilyeneket - már csak azért is, hogy egy-két új barátot vagy csupán ismerettséget tudjak szerezni. Jin pipa.
Mivel itt alig fogyott valami, nem kellett az újratöltés, de mivel megkívántam a kedvencemet, a kókuszos roládot, abból elég bő mennyiségű adagot rendeltem a jobb napokat is látott pincértől, aki már ment is mogorva képével a rendelésért. Mi van ezekkel? Úgy csinál, mintha leordítottam volna a fejét vagy olyan dolgokat rendeltem volna, amit nem akarna hozni. Pedig csak három finom kókuszos roládot kértem... hacsak nem futott össze olyan párocskákkal, akik igencsak kihozzák őt a sodrából. Hát igen, amikor jelentkeztek erre a munkára, számítaniuk kellett volna arra, hogy a munkájuk korántsem lesz napfény és kacagás. Tessék rám nézni! Én csak mostanság alapítottam a céhemet, ami szintén kemény munkával jár fenntartani, mégis fel voltam rá készülve ilyesmikre.
Megkaptam végül a kókusz roládomat, de még nem láttam neki. Kicsit modortalannak tartom azt, hogy jön hozzám valaki és látja, hogy én már nagyban csipegetek mindenből, még azelőtt, hogy elkezdünk beszélgetni. Nos, ami igaz, az igaz, a fiúkat az ilyesmi nem érdekli, de a nők nélkül nem maradt volna meg mára a jó kultúrák, amit nekik sem ártana néha betartani, máskülönben elég durva barbári világot élnénk... barbári világ! Hah! Hát a SAO nem lenne elég barbári, hogy a játékosok fele ölik egymást, mint például ez a titokzatos Crazy Cementery és a Liberators?! Pont ezért is alapítottam meg a céhet, hogy segítsünk másoknak és igazságot szolgáltassunk a bűnözők ellen.
Végül a várakozás után végül megérkezik a következő fiú, aki szerencsére egy ismerős arc volt.
- Szervusz, Joey! - üdvözöltem a fiút kedves mosolyommal. - Miújság van veled? Kiheverted azt a múltkori Darkness-akciót?
Vártam, hogy mit mond, vagy mit csinál, és ezekre reagálok is /majd kövi posztban/, aztán mikor végre leül, ettem egy falatot a roládból, és beszélni kezdtem.
- Ne haragudj, ha a múltkor megrémisztettelek, de végül is nem ölt meg téged az a kis bérgyilkos... na, más téma! Miújság van veled mostanság?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Feb. 02 2014, 22:11

Megnyugodva vettem tudomásul, hogy ezúttal nem léptem aknára. Bármennyire is nem kívánok általánosítani, az első benyomás azzal kezdődik, hogy vizuális képet nyerek a partneremről, és az első szavaimat többnyire csupán ez alapján tudom megválasztani. A megannyi formátum pedig meghatározott elemekre épül, amit az öltözködés stílusa, a mimika és a testbeszéd, valamint az én saját, szubjektív tetszési indexem dönt el. A lány sápadt arca, vörös szeme és remegő hangja mind-mind elkeserítőek voltak, ám gondosan odaszúrt, apró humorbonbonom máris felfelé kanyarította azt a csöppnyi kis szájat, további tetteim pedig lassan, fokozatosan enyhítették a rossz közérzetét. Neki is, és nekem is jobb, ha mindketten jó hangulatban vagyunk, még ha nem is szándékoztam romantikus légkört teremteni, a tíz percet némi beszélgetéssel könnyen el lehet tölteni :]
- Igazán nincs mit, egy megtört hölgy láttán nem maradhatok tétlen :] Bár talán nem vadidegenként kellene ilyesmit mondanom, de ha kikívánkozik valami, ne légy rest megosztani velem. Nem fogok vele visszaélni, bármit is mondasz :] - ajánlottam fel a segítségem, megkockáztatva, hogy egy rövid időre megérintem a vállát, törékeny állapot ide vagy oda. Hogy rokonszenvesen viselkedtem-e, az kétségtelen volt, ám nem kívántam túlságosan elhalmozni a törődésemmel, és így megijeszteni, ezért végül visszakoztam, amit a pincér megérkezése is segített. Megvártam, amíg a leány helyet foglal, majd én is követtem a példáját. A bőrfotel ízléstelenül nyikorgott alattam, cseppet sem illett a hangulathoz a kellemetlen zaj. A helyszín nem nyerte el a tetszésemet, az előző berendezés hiába volt sterilebb, mégis sokkal praktikusabb volt.
- Oh, milyen figyelmetlen vagyok, hát be sem mutatkoztam még - mentegetőztem komikusan rémüldözve, majd megköszörültem a torkom és megigazítottam az ingem gallérját, minta fojtogatna - Örvendek, Chan kisasszony. Az én nevem Kun :] - mosolyodtam el, egyértelművé téve, hogy cseppet sem szántam komolynak ezt a bemutatkozást, azonban troll valóm nem hagyhatta ki ezt az ordító gólhelyzetet. Legyen a neve valós, avagy álnév, mint az enyém, talán nem sértődik meg, ha némi tréfálkozást még becsempészek a szobába :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Vas. Feb. 02 2014, 22:52

//Tachi//

Először nem is értem, miért vidul ennyire a bemutatkozást illetően. El kell telnie pár másodpercnek, mire felfogom. Chan és Kun... Chan-chan és Kun-kun. Talán mert nem vagyok japán, s nem tűnt fel rögvest a véletlen egybeesés, amivel nem is igazán akarok törődni, hogy szándékos-e vagy sem. Jóleső, immár vidám kuncogással veszem tudomásul a dolgot, tán rémülettől sápadt arcom is nyer ezzel egy kis színt, nem tudom. Itt nincsenek tükrök, nem is kívánom őket. Nem akarom látni a pofázatom...
-Jóóólvan... -tör elő belőlem magyarul, ahogy az lenni szokott, miközben hátradőlök, megízlelve a tea finom illatát. Hiába, egy jó rooibosnál nincs fenségesebb és megnyugtatóbb ezen a világon. A cappucinó ráér későbbre is.
Félig lesütött szemmel, immár fényben, alkalmam nyílik jobban megfigyelni mostani partnerem. Ren-samát már ismertem, így végül csak frizurájának változására figyeltem fel, ezúttal viszont egy vadidegennel találtam szemben magam. Még sosem láttam őt ezelőtt, vagy ha mégis, akkor már nem emlékszem rá. Vásárlóm... talán, bár erre se vennék mérget. Hiába, az én memóriám sosem volt a legjobb...
-Hát... -nem tudom, mit mondjak. Hiába ajánlja fel, hogy bármit, most valahogy nem akarok sokat beszélni az előbbi esetről. El akarom felejteni. Meg akarom beszélni Rennel. Tudni akarom, mi a fenét gondolhatott, mikor megszólalt... és mit akkor, mikor csendben maradt. -Egyszerűen csak olyasminek néztek, ami nem vagyok.
Ennyi talán elég is lesz okfejtésnek. Kun nem tűnik hülyének, szerintem rögvest kitalálja a szavaim mögötti rejtelmet, és ezek után csak remélni tudom, hogy nem fog ő is annak nézni, vagy úgy viselkedni velem. Bár ha így tenne, itt a csengő... szólhatok a személyzetnek. És akkor elhagyom ezt a helyet. Addig is viszont nézzünk előre pozitívan... és kéne valami téma.
-És mivel foglalkozol, Kun-kun? -mosolyodom el. Kun-kun. Erről eszembe jut egy réges-régi japán rajzfilm, amiben így hívtak egy plüsskutyát. Nyomozó volt, mindenféle csiri-csáré rejtélyt kellett megoldania, s fő ellensége természetesen egy nagy gonosz macska volt.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Mirika Hétf. Feb. 03 2014, 01:47

No, akkor összegezzünk. Volt egyszer egy krapek, aki a kezdetektől fogva egy kommunikációs csőd volt, hülye kérdéseket tett fel, aztán ahelyett, hogy válaszolt volna az én értelmes, jól megalapozott, normális beszélgetésre hajazó érdeklődésemre, egyszerűen magába mélyedt és elrabolt tíz percet az életemből. Hát ezek után nem csoda, hogy még annál is morcosabban intettem neki búcsút, mint amilyen hangulatban elkezdtem ezt az egészet, és a számat húzogatva dobtam le magam az előtérben, amíg a következő körre előkészítették a szobákat. De legalább amíg unatkoztam, bedobtam a sütit és megittam a tejecskémet :3
Aztán most itt van nekem egy srác, aki a komplett ellentéte a másiknak, de úgy, hogy átesett a ló túlsó felére is. Kezet nyújtott, oké, elfogadtam. Bemutatkozott, megtettem én is: "Szia, Mirika vagyok :3" Tiszta sor, nem? Még oda is invitált az asztalhoz, egész udvarias volt. De aztán? Szóhoz se hagyott jutni, csak beszélt, beszélt, és beszélt. Az tuti, hogy baromira szereti hallani a saját hangját, és ha figyeltem volna, az elcsípett szavak alapján az egész élettörténetét meghallgathattam volna, de a legkevésbé sem érdekelt, hogy milyen gyerek volt és hányast kapott hatodikban a fizikadolgozatára, amit leöntött kakaóval. Persze próbáltam jó pofát vágni az egészhez, mosolyogni olyan édesen, ahogy csak tudtam, mert nem akartam vele nagyon bunkó lenni, de nem tudtam, mennyire látszódott az arcomon, hogy műmosoly díszíti, és ami azt illeti, egyre nehezebb volt fenntartani. Huh, Anat... megfojtalak :3 Ő bezzeg tuti keblekben lubickol >.> Bárcsak a helyében lehetnék Sad Fészkelődtem egy sort a fotelben, aztán megköszörültem a torkom, mivel végre lepasszolta nekem a szót a fiú.
- Hát, köszönöm nagylelkűséged, de ha ennyire biztos vagy benne, hogy mit fogok mondani, akkor miért parancsolsz rám, hogy beszéljek magamról? :3 - feleltem némileg rángatózó szemöldökkel, majd hozzátettem - Beszélj csak nyugodtan, az előző körben úgyis egy olyan fazonnal hozott össze a sors, aki meg se mukkant. Legalább ellensúlyozod, nekem meg tökmindegy, hogy unatkozok :3 - döntöttem kissé oldalra a fejem cseppet sem őszinte mosollyal. Lehet kicsit bunkó voltam, sőt talán nagyon is, de amúgy is a hátam közepére kívántam ezt az egész vakrandit. Még a cicafüleim is lekonyultak, bágyadtan ültek a fejem tetején, pedig máskor ha figyelek, mindig hegyezem őket.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Asasel Hétf. Feb. 03 2014, 10:34

Csak állt, aztán ült, és próbált magára valamiféle odafigyelő arckifejezést varázsolni, és egy-egy mosollyal bújtatni ásítozását. Hangom lassan elhal, felnézek rá, látszik rajta, hogy unatkozik. Szavai nem bántanak, helyette ostobának érzem magam, spontán. Bár tény, hogy lehet benne valami. Ahogy beléptem a következő szobán eldöntöttem, hogy mostantól megnyílok a lány előtt aki szembe jön. Úgy sem hinném, hogy újra találkoznánk. Így hát, sikeresen elújságoltam minden érdektelent magamról - ő is érdektelennek tartotta -, és közben nem igazán sikerült izgalmassá tenni a beszélgetést. Felnézek rá, sóhaj mögé rejtett ásítás vigyorog vissza rám, így hát befejezem a süket dumát, és felállok.
- Elnézésedet kérem. Nem állt szándékomban zavarni téged. Nem tudom ki borított ki, de nekem semmi közöm hozzá, ebben biztos vagyok. Viszont, ha úgy döntesz beszélnél róla, vagy bármiről ami veled kapcsolatos, kérlek jelezd! - közlöm vele komoly arccal, majd hátat fordítok neki, és leülök egy távolabbi fotelbe. Kezembe kapok valami alkoholfélét, egy hajtásra lenyelem, majd kényelembe helyezem magam, az elkövetkező hat-nyolc percre. Félig lehunyt szemmel mormogok, csak úgy magamnak, szokásomhoz híven.
- Szép kis ötlet volt, meg kell hagyni Asasel! - kezdek bele. - Mit gondoltál, majd bárkit is érdekelni fogod? Ostoba, ostoba ember vagy! Ezután fogd magad aztán ugorj le a szintről. Még egy programozott madár is többet beszél ennél a lánynál. - morgolódok, környezetem háttérbe szorul. - Te! Te majd itt megismerkedsz valakivel, aki biztos a barátod lesz. Hahahaha... - nevetek fel zordan saját sületlenségemen. - Ne viccelj! Én sem állnék szóba magammal, ha nem lenne muszáj. Áááá... - csapok térdeimre, és ismét felállok ültömből. - Hagyjuk is. - visszafordulok a feketeséghez - nem foglalkozok az arcára kiülő érzelemmel, melyet az előbbi párbeszéd (saját magammal) okozott - és hideg, lassú hangon rákérdezek.
- Nos, mivel eléggé nem úgy alakultak a dolgok, ahogy azt vártuk, úgy érzem beszélhetek a te nevedben is ezzel kapcsolatban, így csupán annyi kérdésem lenne, hogy kérsz-e egy pohár italt?. - férfihez méltó cselekedet volt, legalábbis szerény személyem így vélekedik róla. Aztán meg ki tudja, ő, hogy fogja ezt feldolgozni. Eddig is lapos hangulata, talán már az első szint alsó részét súrolja, kitudja. Bár, az igazat megvallva engem is kezd felbosszantani ez a vakrandis dolog. Erre még ő is rátett egy lapáttal. Ha nem mutat semmi akaratot a beszélgetésre, úgy leülök egy távolabbi fotelba, és érdeklődve figyelem a lányt, és a környezetünket.

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Feb. 03 2014, 18:20

Kellett egy kis idő, mire Channak leesett a tantusz, mindazonáltal megmosolyogtató volt végignézni a folyamatot, mely az értetlenkedés állapotából indult, és végül vidám kuncogással fejeződött be. Mindig örömömre szolgál, ha képes vagyok vidámságot csalni egy hölgy arcára, legyen az udvarlásom tárgya, vagy egy számomra semleges leány, mint most Chan. Habár elképzelhetőnek tartottam, hogy belőle is lehetne olyan szép kisasszonyt varázsolni, aki után minden férfi megfordul az utcán, azonban az nyilván ellenkezne a stílusával, amit szeret.
- Engedd meg, hogy kíváncsiskodjak: ez milyen nyelven volt? :] - kérdeztem mosolyogva, államat pedig végül kézfejem megnyugtató támaszára helyeztem, és pillantásommal ragadtam rá a lányra, mintegy figyelmemmel megtisztelve a jelenlétét és a felém közlendő szavait. Elmém egy elrejtett zugában felrémlett alakja, majdnem biztos voltam benne, hogy már láttam valahol, azonban nem tudtam eldönteni, az merre is lehetett. Nem is volt fontos, csak az itt és a most a lényeg :]
- Nahát... - töprengtem el, ezúttal talán kicsit zavarbaejtőbben végigmérve Chant, ám végül ingatni kezdtem a fejem - Akárhogy is nézlek, nekem nem tűnsz kutyának ;] - kacsintottam rá, majd elkomolyodott a tekintetem és a lány szemébe néztem - Megnyugtatlak, vonzom azt a típust, így van velük tapasztalatom. Szemernyi közöd sincs hozzájuk. Legalább felpofoztad? :] - hajoltam kicsit előrébb, bizalmasabb légkört próbálva teremteni ezzel. Természetesen nem kellett bővebben kifejtenie, mire gondolt, ugyanakkor bárki is ült vele szemben tíz-tizenöt perccel ezelőtt, azt az illetőt csak egyetlen, ide nem illő szóval tudnám jellemezni, ha ezt a lányt ribancnak nézte. Én magam éreztem sértésnek, hogy azonos fajba tartozom vele, pedig nem is tudtam róla semmit azon kívül, hogy szörnyen megbántott egy nőt.
- Nos, embereket gyilkolászok, szoknyákat hajkurászok, lopok, csalok és minden ilyesmi, amit csak el tudsz képzelni. Én rossz ember vagyok, Chan-chan :] - vigyorodtam el fejemet kissé lehajtva, számat aljas félmosolyra húzva. Rendkívül hitelesek lehettek azok után a szavaim, hogy mindent megtettem a vigasztalása kedvéért, és a hangsúlyom sem volt éppen egy gonosz alakhoz illő.
- És te, cicus? Tejecskét iszol, halacskát eszel és dorombolsz, ha simogatnak? :] - kérdeztem vissza hátradőlve a fotelben, és kényelmesen elhelyezkedtem, miközben hasamon összefűztem az ujjamat, leszámítva a két hüvelykujjamat, melyek egymást támasztották meg.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 03 2014, 21:54

//Tachi//

Hogy milyen nyelven? Oh, persze. Bár az itteni hosszú idő óta a japán eléggé a nyelvemre nőtt, néha még nem veszem észre azonnal, ha megszólalok az anyanyelvemen is. Szerencsére ez már csak akkor esik meg, ha csak valamilyen töltelékszót mondok, mint az iménti is, hangulatkeltőnek. Egyébként már... gondolkodni is többet gondolkodom angolul és japánul... Suspect
-Magyarul ^^ Kifejeztem, hogy "értem én a viccet".
Mosolygok. Egyre őszintébben, főleg a férfi következő szavai után. Felnyúlok a fejemhez és megérintem a macskafüles pánt oldalát, ami úgy szorul a fejemhez, hogy érezzem, mégis jól essen, hogy ott van. Egyedül a folyamatos nézés zavar, jómagam is inkább az asztallapot bámulom, és csak ritkán pillantok fel, a hangulatom mégis kezd feloldódni. Szerencsésnek érzem magam, hogy ezúttal egy normális és humoros partnert sorsoltak ki nekem... ha egy másik Ren-félével hozott volna össze a Sors, már sírva szaladtam volna ki.
"Remélem is, hogy nincs közöm hozzájuk", gondolok magamban, de hangosan már nem mondom ki inkább. Nem akarom sértegetni a lányokat, főleg a hátuk mögött, akármilyenek is legyenek. Az, hogy alapvetően irtózom az olyanoktól, az az én dolgom, de attól még jogom nincs ócsárolni őket... igaz?
-Elszalasztottam sajna, pedig talán megérdemelte. -kuncogok és tovább csavarom az egyik hajtincset szorgosan, nyugtatón. Olyan ez nekem, mint másoknak a cigaretta... és ha valakit zavar, majd úgyis szól, hogy ne csináljam, legalábbis remélem.
Rövid bemutatkozása viszont úgy érzem, rosszkedvem utolsó szeleteit is elfújják lassan. Most már merek feljebb nézni hosszabb ideig, és kezemet a szám elé téve nevetek. Gyűlölöm a csálé fogamat mutogatni, így ha eszembe jut, mindig így teszek inkább... oh, KayaBá, legalább ezt elvehetted volna tőlem >.>
-Szerintem nem rossz ember vagy, hanem politikus. -no jó, ez talán nem olyan jó, mint amiket ő süt el, de sebaj. Mentségemre legyen, legalább próbálkozom, amit ritkán szoktam. Majd fejemet rázva ismét a teámért nyúlok - lassan kezd hűlni.
-Oh, nem. Nem szeretem a halat... vagyis mondjuk úgy, hogy barátkozom vele >.> De egyesek szerint dorombolok, ha simogatnak :3
Egyesek szerint... Jay szerint :3 Oh, Istenem, könyörgöm, bocsáss meg nekem, amiért most kicsit élvezem egy másik férfi társaságát is... >.> Legalábbis bizonyos keretek között.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Hétf. Feb. 03 2014, 23:32

//Szophie

A tea. Nahát! Érdeklődéssel hallgattam Szophie beszámolóját: Nem is tudtam, hogy az olaszok másként isszák! Az angolokról ugye mindenki tud. Ők a tea császárai, hiszen évszázados tea és fűszer importjuk után nem csoda, hogy sajátos teázási kultúrájuk, mindennapjaikba beépülő szertartás vált. Indiából és Ceylon szigetéről hozatva főleg. De amiről még olvastam, és egy török kávéházban volt is kedvem megtapasztalni, az a közel-kelet tea szokásai: az erős török kávé, és a sivatag nappalainak hőségben és és fagyos estéin fogyasztott tea a beduin sátrak árnyékában. Még messzebb pedig ott volt Kína, Vietnam és Japán, egész Ázsiában nagy tisztelete volt ennek az egyszerű, de jótékony frissítőnek, a japán teázásra pedig már nem egyszer láttam példát itt is, ott is. Elgondolkoztatott a lány mondandója, fontolgattam, hogy megosztom a felszínes kis tudásomat a témában, de végül másfelé tereltem a szót, talán nem is a legszerencsésebb szavakat használva...

Bár elsőre magabiztosnak nézhettem ki, és remélem még tudom is tartani magam ehhez, de ha tudná, hogy mennyire járatlan vagyok a dicséretek terén, háh! Mindig is távol állt tőlem, hogy nőcsábásszá váljak, de azt talán nem is sejthetik az itteni lányok, hogy még csak a normálisnak mondható átlagot se ütöm meg ilyen téren. Helyette sikerül rengeteg gátlást kifejlesztenem az évek során, mely már-már olyan végleteket ölt, hogy van hogy meg nevezni se tudom, mitől parázok be. De, semmi gond, itt vagyunk, nagyjából alkalomhoz illő hacukában, legalább talán ebben elértem egy szintet, és mosolygunk. Mosolyog, mosolyog. Na ez se ment soha természetesen magamtól. Persze, az mindjárt más, ha megnevetettnek, vagy kifejezetten boldog vagyok, vagy csak egyszerűen van kire visszamosolyogni. De hogy én kezdeményezzek ebben is, úgy hogy az még természetesnek is hasson...

Szóval, ez a szexi vagy dolog is erősnek bizonyult, már ha egy kicsit is jobban bele gondolok, ez elég zavarba ejtő lehetett a számára, ilyet hallani egy vadidegen srác szájából, rögtön az első pár percben. Nem is igen értem magam, miért sütöttem el. Oké-oké, persze, így éreztem, és elhatároztam, hogy több érzést és bókot fogok kimondani, de ez azért erős túlzás így elsőre. Baka desu!
- Elnézésedet kérem az illetlen szóért, mely elmém pillanatnyi zavarában elhagyta ajkaim! - igyekeztem illően bocsánatot kérni tőle
Hál' istennek sikerült témát váltani, mielött még hosszú kínos csönd állt volna be:
- Ó, Angliában! - lepődtem meg őszintén - A ködös Albion, ahogy az irodalmáraink elnevezték! Nahát! ...
Megfordult a fejemben hogy rákérdezek, merre laktak angol földön, és mégis miért kötöttek ki Japánban végül, de nem akartam nagyon személyeskedni, hiszen Aincradban mindenki jogosan félti és rejti el a valós kilétét mások elöl
Amit viszont ekkor megpillantottam... Igazából nem is értem, hogy eddig hogyhogy nem tűnt fel
- Most látom csak, a Justice League tagja vagy? - kérdeztem rá tiszteletteljes ámulttal, lopva az apró céh címerre pillantva
- Úgy tudom, az az egyik legnagyobb tiszteletnek örvendő céh, és ahol a legtöbb lány... - haraptam el a mondatot. Ezt talán még sem kéne így kimondani - akarom mondani: hölgy található meg más céhekhez képest!
Úristen, ez a beszélgetés nem megy sehová sem, márpedig nem őt kivesézni vagyok itt, hanem állítólag randizni. Méghozzá vakrandizni, tehát csak tíz percem van. Volt. Már biztos eltel néhány belőle. Kéne valami téma, valami... gyorsan... csőőőőőőőőd...
- Legutóbb lett rendezve egy bál, innen nem messze - kezdtem hirtelen ötlettől vezérelve - ha nem csal az emlékezetem, talán épp Halloween idején...
- Nem is tudom, hogy kérdezzem -
adtam fel végül az addig még csak, csak felszínen tartott könnyed stílust - szoktatok, mármint a JL tagjai részt venni efféle nagy táncos mulatságokon?
- Igazság szerint, én imádok táncolni -
valltam be mindenféle hőzöngés nélkül - nem tudom, hogy te hogy vagy vele Szophie... chan... ha hívathatlak így - tettem félve a jelzőt a neve után, még mindig puhatolózva, hogy hogyan is kellene társalognom vele és egyáltalán megszólítanom őt - hogy a kikapcsolódásnak ezen zenés, megmozgató formája mennyire szeretett teljes a számodra... - hagytam félbe szándékosan a kérdést, remélve, hogy majd ő kénye kedve szerint megválaszolja anélkül, hogy a válasz bármelyikünk számára is rosszul eshetne

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by RenAi Kedd Feb. 04 2014, 11:59


Hermit




Furcsa gyerek ez a szöszi-herceg jelölt. Bár tény hogy kiigazodni nem tudok rajta, de pár percnyi beszélgetéstől nem is várok sokat, ilyen téren valahogy a spontnán ismerkedést és a küzdőteres játékokon való megismerkedést is jobban előnyben részesítem. Ide az emberek felkészülve jönnek, a spontán az ugye spontán jön, nem nagyon van idő másnak kiadni magad mint ami vagy, a küzdőtéren meg el sem tudná gondolni az ember hogy mégis mennyi minden kiderül a harcstílusból, harcmodorból, bár értek már ott is meglepetések az tény. Hermit mosolyogva fogad, és igyekszik kedves lenni velem, legalábbis ezt láttam, mind addig amíg el nem értem nála egy bizonyos pontot. o/ Lő és goaaal! Szakadnak a húrok, legalábbis a srác idegei, eddig bírták, előtérbe helyezte végre az igazi személyiségét, ami nem kevés elégedettséggel töltött el. Mégiscsak kellemes délután lesz ebből, gondoltam magamban, és önelégült arckifejezéssel figyeltem a srác mondandóját, viselkedését. És kerestem „önmagát”. Majd mikor átnyújtottam neki a lapot amin kicsit korrigáltam a „művén” látszólag megint valami olyat csináltam amivel még a maradék húr is megpattant és elszakadt nagyot csapva  belülről neki. Hangos hahotázásban tört ki, én meg az eddigi önbizalommal telt önelégült arcocskámat felváltotta a bamba értetlen önmagam.
- Heehh?~ - Jött ki belőlem az első szó önkéntelen… Itt már éreztem hogy valami nem stimmel. Azt akartam eléri nála hogy ne játssza meg önmagát, hogy megmutassa ki is Ő valójában, és rávezetni hogy rossz ember nincs, mindenkiben van némi szeretni való, bár sokaknál jó mélyre le kell ásni azokért. De az tény hogy mindenkiben van. Hiszek benne. A srác megdicsért hogy milyen okos vagyok. *-* És hogy mindenre rájöttem. *-* Ekkor ismét elégedettség fogott el, és legszívesebben megöleltem volna Hermit-et, de erre nem hagyott lehetőséget, mert fogta magát és idő előtt lelépett. Egy ideig még mosolyogva ültem az asztalnál majd belém hasított a felismerés.

- Wheeeeeeeeh!~- Hallhatták akár a másik szobában is, a hangom…
- Ez a srác gonooosz! ~ - Tudatosultak bennem a dolgok, mármint hogy csupán játszadozott velem. És hogy miről is jöttem rá?… Sok gyanús jel volt, de nem tanúsítottam neki nagyobb figyelmet, zavar volt a mesélésében, hogy embert ölt de mégis csak sárga… akkor a másik… ha valakit lebuktatnak hogy milyen az ideges lesz és nem pedig hahotázni kezd >< bár ezt azzal hogy megdicsért kiütötte, onnantól nem rá figyeltem, hanem csupán el akartam hinni a szavait. >< és a másik… idő előtt lépett le! Sikerült kiborítania! >< Mégiscsak sikerült kiborítania…>< És tény, bár ennek „gyümölcsét” Ő már nem érezhette, valószínű még azt hiszi hogy még mindig az önelégültség tengerében úszkálok… és hogy nem jöttem rá semmire.
- Idő előtt lépett le… - Nyögtem ki halkan üveges szemekkel.
- Szakított velem… dobott engem… - Tudatosultak a dolgok bennem.
- Mármint.. ilyen az… ilyen az ha valakivel szakítanak? Ilyen mocskos használt rongynak érzi magát? Tele bűnel… és.. és csalódással, fájdalommal, keserűséggel… megalázottsággal? – Kicsit összetörve önmagamban, próbáltam felépíteni azt aki voltam… még sosem tapasztaltam ilyet. Eddig senki nem hagyott csak úgy magamra, senki nem játszadozott velem úgy mint egy marionett figurával… senki, senki nem akadt aki mint igazi férfi csupán itt hagyjon magamra… QQ Életemben most először, dobtak és élem át a csalódás eme gyengített fokozatának igazi keserűségét… Nagyot sóhajtottam és elővettem egy papírt… jobban megnézve csupán nevek voltak rajta… nevek és még pár dolog. Hermit is felkerült erre a listára… méghozzá közvetlen Ren-alá… Ezen a részen csupán hárman voltak eddig, hárman… legfelül Zhel, neve volt, ami most lehúzva figyelt… de nem azért mert sikeresen elvégeztem amit szerettem volna… nem… csupán azért mert jelenleg nem találom meg máshol mintsem az egyes szint, kezdetek városának, Black Iron Castle épületén belül, és ott is csak a nevét… az elhunyt játékosok között. Azóta is haragszom rá… haragszom mert nem volt gyenge, aki csak úgy meghallhatott volna… De ez most mindegy! Ismételten felsóhajtottam, és vissza térve a jelenhez, tapasztalatot gyűjtve és szerezve éltem meg az eseményeket.
- Ezzel is több lettem… - Tökéltem be magamnak, és kezdem azt is beismerni hogy talán tényleg butaság volt ide eljönnünk… QQ Ki tudja még kivel futhatok össze… >< Felcsillant a szemem, sikerült ráébrednem hogy azzal hogy Hermit elhagyta a szobát, maradt pár szabad percem. Megnézhetem Jin mit csinál. *-* Vajon kivel van, vajon jól érzi-e magát?... Minden kérdésemre választ kaphatok hála Hermintenk… „hála” *Ördög szarvak, és farkinca és mellé egy sunyi mosoly is társult*
- Hihihii, akkor most meglesem mit csinálhat az én párocskám! – Szökelltem fel a székből, és kezdtem el ballagni az ajtó felé egy pocky-val a számban. Egy aprócska hang megszólalt a fejemben hogy talán nem kéne, mivel az bizalmatlanságom jele lenne, bár megbízok benne, épp csak azt akarom tudni hogy jól érzi-e magát, mert ha nem akkor … akkor… akkor nem tudom, de jól kell hogy érezze magát! >< És hogy mindezt tudjam, elég csupán a kulcslyukon bekukucskálnom… széles vigyorral léptem még párat. Majd képek villantak fel, hogy mi van ha… mi van ha olyat látok amit nem akarok… ha olyat tapasztalok amit jobb ha nem tenném…. ha például valakivel épp smacizik… akkor mit teszek? >< Betörök hozzájuk, leszedem a csajt és addig ütöm amíg besárgulok? Vagy esetleg, Jin ellen fordulok? Tudnám egyáltalán bántani? Esetleg csak gyáván elszaladnék mint valami idióta… rám vallana… már mindkét verzió tökéletesen illene rám… QQ De lehet csak vissza kéne ülnöm, tudomást sem venni az egészről… jobb ha nem tudok dolgokról… és jobb ha nem csinálok magamnak bajt. Ha nem történik semmi és meglátna, joggal hihetné hogy tesztelni hoztam ide… bár van benne valami. Durva hogy mennyi féle igazság létezik csupán egyetlen dologra. Igaz az hogy csábított a dolog hogy itt le tudom tesztelni Őt, csábított hogy itt talán ismerkedhet meg valakivel, akire számíthat és barátokat találhat, és igaz az is hogy a bizalomnak nagyobb bátorság kell, mintsem addig ezt tapasztalni mertem volna. Ismételten felsóhajtottam, és a két kezemmel egyszerre apró két kis pofont adtam magamnak, afféle ébresztőkén. És újra mosolyogtam. Nem volt őszinte, aggódtam és féltem, elbizonytalanodtam, de most kell csak igazán bátornak lennem, biztattam magamat is. Félúton jártam, mikor én is ki akartam menni kicsit levegőzni, erre lekapcsolódott a villany.
- Ejnye… már le is járt volna az idő? – Kérdeztem magamtól, és igazából be sem tudtam volna magamnak határolni hogy ez most gyorsan vagy csiga lassan telt el… nem tudtam volna megmondani… mert olyan volt mintha egyszerre lett volna a kettő, ami meg ugye képtelenség…






Peter



Még mindig a ugyanott álltam a sötét szobában, nyújtózkodtam egyett, majd lassú léptekkel, nehogy felbukjak valamiben, megkerestem a kapcsolót, és az ajtó felé nézve láttam hogy két pár lábacska árnyéka toporog az ajtó mögött, melyből az egyik el is ment. oO Felkapcsoltam a villanyt ismét fényt csalva a szobára, és már hallottam is hogy valaki kopog is az ajtón. Pár pillanatra lemeredtem. Az ajtó előtt állva azt sem tudtam hogy mit csináljak. Nyissam ki csak simán? Bár ettől félek… mármint kinyitni az ajtót… >< Ki tudja ki állhat ott mögötte, főleg az előzőek után. Kicsit zavarba jöttem, és mivel tudtam hogy nem várhat ott örökké, így gyorsan megigazítottam a hajam, átnéztem ruhám, és a ráncokat kisimítva foglaltam helyet, majd nyugodt hangot erőltetve magamra megszólaltam:
- Szabad. – Szinte oda se mertem nézni, de mégis az ismerős hang gazdájára pillantottam, akaratlanul is zavart mosolyt keltet bennem. ~Hehe, a perverz kukkoló… ><~ Legbelül sikítottam hogy valaki mentsen meg, egy psichopata… most meg Ő… Bár tény hogy bajom nincs vele… sőt kifejezetten aranyosnak találom, de nincs mentsége arra hogy még hatos szinten végig kukkolt miként fürdök meg a meleg forrás vízében. >< Erre nincs bocsánat, persze kötöttünk egy fogadást hogy ha a küzdőtéren győzök akkor hallgat a dologról egész életére. De ezt a megtörtént dolgot, már nem fogja kitörölni semmi sem… „Kellemes meglepetés…” remélem a kellemes alatt tényleg a kellemeset érti, és nem pedig az emlékeket amiket akaratlan okoztam neki. >< De ami megtörtént azon nem tudunk változtatni, el kellene fogadnom, de valahogy nem megy. Akárhányszor meglátom, az jut az eszembe hogy ő egy „perverz kukkoló” persze tény hogy hibáztam én is… de akkor is, ki gondolta volna hogy pont az egyik legelhagyatottabb erdejében, az egyik kis forrásnál fog Ő is kikötni, vagy bárki… >< De felejtsük el… legalábbis el kéne.
- Részemről is! Rég láttuk egymást. – Mondtam, persze nem hazugság volt, örültem hogy látom, de a kis tüske ott fog maradni legalábbis attól félek. Bár… ha fordítva lett volna… ha Ő fürdik és én járok arra… vajon… vajon én is meglestem volna? oO Vörösödtem el fülig.

~ Ai képzeletbeli világa:  És láttam magam előtt a fiú meztelen felsőtestét a gőzölgő melegforrásban, miként lassan emelkedik ki, és már látszódik a keresztcsont által lévő két kis betüremkedés, a derekán, ami olykor olyan sexy tud lenni a pasiknál.*-* Majd mikor még fentebb emelkedik.. akkor látom… látom hogy fürdő naci van rajta…><” ~

Csakis én vagyok olyan hülye hogy meztelenül fürdök egy nyílt vizű forrásban… ><” Még a képzeletem is okosabb nálam, mivel ott is alsó volt rajta… ><” Még mindig vörös arccal pislogtam a fiú felé és mikor átadta nekem a virágot le voltam nyűgözve. Lehet túl hamar ítéltem meg?... Lehet, de most tiszta lappal indíthatunk mind a ketten, vagyis főként én. Csillogó szemmel vettem át a virágot, imádom őket. *-* Sok szép emléket idéz fel bennem Jin-el.
- Kö..köszönöm. – Dadogtam, és igyekeztem magam összeszedni.
- Imááádooom! – Tört ki belőlem, mikor forgatni kezdtem a kezemben és gyönyörű fényjátékot keltett benne a lámpa fénye.
- Hehee, te aztán érthetsz az udvarláshoz! – Dicsértem meg, célozva a virágra.
- Az előző partnerem kicsi hogy is mondjam „fura” volt, de úgy néz ki te máris űberelted. -Öltöttem ki a nyelvem, és kacsintottam egyet a fiúnak.
- Mond csak Peter, mi járatban erre felé, tényleg barátnőt keresel vagy csupán barátkozni vagy itt? – Kérdeztem és megvártam a válaszát.
- Én, vagyis mi, mármint nekem van barátom és imádom, mi inkább csak ismerkedni jöttünk, barátkozni. Trükköznöm kellett, hogy eljöjjön, mármint, lehet nem kellett volna, de biztos vagyok benne, sőt éreztem is hogy nem igen tetszik Jin-nek a helyzet, de úgy vagyok vele hogy minden lehetőséget meg kell fogni hogy megismerhessük egymást, önmagunk és hogy barátokat szerezzünk. – Mosolyogtam kedvesen. Kíváncsi vagyok a véleményére.
- Pocky-t? – Kérdeztem és nyújtottam át neki a dobozt megbillentve hogy kikukucskáljon pár darab.
- Én imádom, zseni volt az aki feltalálta! – Mosolyodtam el, és rótam le tiszteletem a pocky istenének.
- Tényleg, most tűnt csak fel? Hisame-t hol hagytad? QQ – Kérdeztem kissé aggódva, nem nagyon láttam állatidomárt a petje nélkül szaladgálni bárhova is. QQ Remélem nem történt baj, hacsaaak…*ördög szarvacskák és farkinca plusszolva egy sunyi mosollyal*
- Hacsaaaak, te titokban vagy itt? *-* XD - Kérdeztem, kissé meglepődtem, bár meg tudom érteni hogy akkor a petjét miért is hagyta otthon, nehogy eljárjon a szája hogy a kis gazdija milyen eseménykére járkál. Ez de cukiii *-*



_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Peter Worker Kedd Feb. 04 2014, 13:50

RenAi

- Hehe. Köszönöm. – a dicséreteit hallgatva ültem le az asztalhoz vele szemben. Talán csak a helyzet miatt, de kényelmetlen volt a szék kemény fája, rossz volt most ülni rajta.
- Tényleg barátnőt keresek. – mosolyogtam bárgyún felé - Azt hiszem, hogy ezt kell egy ilyen eseményen. – bár, hogy feltette ezt a kérdést úgy máris elgondolkodtatott, hogy vajon tényleg erről szólt e ez az egész és hogy folytatta, úgy meg is kaptam a választ a fel nem tett kérdésre. Nem, nem csak erről szólt.
- Eh. – gyenge, lemondó sóhaj, mely nem kicsit fejezte ki a csalódottságomat. Nem mintha e pár pillanat alatt oly szerelemittasan tekintettem volna a lányra, azonban hogy a csírájában fojtotta el még a képzelgést is, úgy az kicsit váratlan és kellemetlen volt a számomra. Míg neki barátja volt, addig én barátnő reményében ültem vele szemben. Pedig annyira készültem, izgultam és most úgy tűnt, hogy nem lesz eredménye. Persze egy lánnyal való találkozásból túlzás lett volna levonni az egész eseményre a következtetéseket, de nem tudtam nem másra gondolni, minthogy fölöslegesen jöttem el most erre.
- Köszönöm. – hajoltam közelebb és nyúltam egy kínált pocky-ért – Egyedül jöttem, őt otthon hagytam. – majd a következő kérdését hallva zavartan fordítottam el a fejem, hogy ne lássam a szemeit és ő se az enyémeket – Igen, titokban.
Valóban nem tudott róla senki sem, és valóban nem véletlenül nem volt mellettem Hisame. Nem akartam, hogy tudjanak a céljaimról, nem akartam, hogy segítsenek nekem. Persze minden tanács jól jött volna, ezt nem tagadom, de ez olyan dolog volt, mit most egyedül kellett elintéznem. Megszereznem, ha lehet így mondani. Olyan dolog mit egy férfinak egyedül kellett csinálnia. Hisamét elhozni magammal ostobaság lett volna és felelőtlenség. A sárkány nyilván előadta volna magát és bár nem szégyelltem, ez most nem róla szólt. Mások tudtára adni pedig nem akartam ezt. Nem akartam, hogy az esetleges itteni kudarcokról ők is tudjanak.
- Azt hiszem, hogy barátod van, úgy a kérdéseimet most improvizálnom kell. Valahogy nem számítottam erre. – fordultam újra felé és nyújtottam a nyelvem, hogy ilyen gonosz helyzetbe hozott engem.
Idő közben újra a képességemhez fordultam és hajoltam közelebb hozzá. Tenyerembe egy jégből készült pillangó kelt életre és irányítottam azt lassan Ai felé. Valamiért könnyű volt most ezt csinálni, lenyűgözni őt, miközben a kérdéseken gondolkoztam. Ahogy a pillangó a pici orra hegyére szállt, úgy szóltam is ismét.
- Mond csak, ha nem lenne Jin, úgy hirtelen látnál esélyt rám és rád? – gyakorlatilag semmit sem tudtunk a másikról, így ez a kérdés talán úgy volt fölösleges, ahogy volt. Mi emlékezetes is volt köztünk az a rég „elfelejtett” küzdelem volt csupán. Ahogy a csillogó víz lassan csorgott végig a meztelen combjain… eh, szóval elfelejtett küzdelem.
- Hogy tudnálak levenni a lábadról? - figyeltem rá.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Event]Vakrandi - Page 5 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Kedd Feb. 04 2014, 14:56

*Komoly tekintettel ballagott az újonnan kisorsolt... szerencsétlen áldozathoz. Élvezetes volt ezt a RenAi-t kikészíteni, bár korán sem biztos, hogy sikerült. De ha van annyi gógyija, hogy ebből a lelépésből és nevetésből, s ironikus megszólalásból rájön arra, hogy mindvégig csak szórakoztak vele, akkor lehet, hogy agyvérzést kap. Gyűlöli az önelégült mosolyt látni. Nőkön még inkább, de amúgy is. Csak egyedül ő mosolyoghat így! ˇ^ˇ Kissé zavartan, s idegesen megvakarta a tarkóját, amikor az új ajtó előtt állt. *
~ Most melyik szerepemet vegyem fel? ~
* Sóhajtott egy nagyot. *
~ Mekkorát nézne, ha... hihiiiiii ~
* Csettintett csak a hatás kedvéért, s máris Hypnose-zá változott. Majd benyitott. Kacsintott egyet a lányra, majd kezével csábosan integetett. *
- Hmm, hello kislány, ugye bejöhetek?
* Meg sem várva a választ becsukta az ajtót, s le is ült az asztalhoz. Keresztbe tette a lábát nőiesen, s csak nézte, nézte a lányt. *
- Üdv! Hypnose vagyok! Olyan izgatott vagyok. Az előző kislány olyan csúnyácska volt, de te tényleg nagyon dögös vagy!
* Nézett végig a számára cseppet sem imponáló alakon. Nah igen, RenAi jobban tetszett neki, de azt ennek a csajszinak nem kell tudnia. *
- És téged hogy hívnak, szépségem?
* Áhh, imádja hülyíteni az embereket! Szegény csaj most ki lehet akadva, hogy egy nővel találta magát szemben. *



_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 04 2014, 15:32


Shu nyugodtan fáradt ki a szobából amikor arra kérték, és kissé idegeskedve lépett vissza, csodálkozva azon, hogy milyen gyorsan átrendezték az egész helyszínt.
~Talán előre be volt állítva, és csak meg kellett nyomni valamit. Kayaba bácsi ezt is biztosan megtervezte.~
Végighúzta a kezét az üvegasztalon, és gyorsan elrendezte rajta az ételeket a megfelelő sorrendben. Kissé fúrcsálta, hogy egy dohányzóasztalon akarnak étkezést lebonyolítani, de a virágok már annál inkább tetszettek neki. A csengettyűt természetesen esze ágában sem volt bántani, és Timidusnak is jelezte, hogy majd csak akkor fognak esetleg rendelni valamit, ha végeztek a következő tíz perccel, hiszen látta a felszolgálókon, hogy picit fáradtak lehetnek a sok vendégtől, és nem szeretett volna alkalmatlankodni. Ha nem kellett volna az érkezőt várnia, akkor bizonyára jobban megnézegette volna a virágokat, de így csak vigyázzba vágta magát a fotel mellett, és várta, hogy beléphessen a következő alak, akit üdvözölhet. Amikor azonban egy hölgy lépett be az ajtón, ő azonnal felkapta a fejét, teljesen elvörösödött.
-Gomen nasai!
~Hát akkor ezért változott meg minden. Rossz szobába jöttünk vissza! De miért nem szóltak nekem? De… de.. engem ide kísértek vissza…~
-Gomen nasai Kisasszony! Azonnal szólok a… azonnal szólok valakinek!

Hadarta gyorsan, mélyen meghajolt és kiszaladt az ajtón, így szerencsére meg sem hallotta a Hypnose további szavait. Timidus mindössze felvonta a szemöldökét, és egy kérdő csipogást hallatott, majd ő is társa után eredt, ezután értetlenkedve bámulta a lányt, aki értetlenkedve bámulta az ajtón szereplő számot.
-Mi a baj Shu?
-Ez a tizenkettes.
-És?
-Akkor mi mégis jó helyen vagyunk.
-És?
-Akkor ő van rossz helyen.
-Miért?
-Mert… mert nem szabadna ott lennie.
-Miért nem?
-Mert ott egy férfinak kellene lennie… vagy egy fiúnak.
-Miért?
-Ez most… ezt nem most fogom elmagyarázni.
-Miért nem?
-Timidus!

A sárkány csak vigyorgott. Bár a nemi szerepekkel és a szaftosabb dolgokkal nem volt tisztában, azt azért tudta, hogy a mesékben is általában királylány és királyfi van. Azt azonban már nem értette, hogy Shu miért van annyira kiakadva attól, hogy most éppenséggel egy nő van odabent.
-Menjünk vissza! Még a végén megbántod szegényt!  
-Hát… oké…

Kirázta a fejéből a zavarodottságot, de továbbra is félénken lépett vissza az ajtón. Nagyon zavarban volt, hangja reszketően, halk hangzott fel.
~Most… hogy mondjam meg neki, hogy tévedett? Bizonyára… bizonyára csak eltévedt, és majd jót nevet, és bocsánatot kér… és én is természetesen… kedves néninek tűnt… azt hiszem…~
Belépett az ajtón és újra mélyen meghajolt.
-Gomen nasai Kisasszony! Azt hiszem rossz ajtón tetszett bejönni… ez a tizenkettes és ezt nekem osztotta ki a személyzet. Itt is van a papír amire rá van írva. Tessék.
Tette le az asztalra a kártyát a nő elé, majd újra kihúzta magát, és várt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Kedd Feb. 04 2014, 15:57

* Ahogy bement egy olyan döbbenetes arcot látott maga előtt, amiért már érdemes volt megszületnie erre a világra. A lányka már szabadkozott is és kivágtatott. Hermit utána fordult, s végignézett rajta. *
~ Ehj, szal egy idomárral van dolgom. ~
* Keresztbe fonta a karját, míg várt a lánykára. Addig körbenézett. *
~ Az előző szoba nem így nézett ki. ~
* Morfondírozott magában, közben hallgatózott, mit is beszélget a lány a sárkányával. Már azt is tudjuk, hogy azt Timidusnak hívják. Nézegette a virágokat, majd bekapott egy falat süteményt. *
~ Hjaj, lehet, hogy a következő randin csak leülök és jól bezabálok, s nem teszek egyebet. Hihi. Azért egy pofont még be kellene szereznem. ~
* A lányka bizonytalanul visszatért. Hermit ránézett az asztalra letett kártyára, majd elgondolkodott, s újra a lányra nézett. Szélesen, s kedvesen elmosolyodott. *
- Ne aggódj, kedveském, nincs szó semmilyen félreértésről! Neked itt a helyed úgy, mint nekem. ^^ Én vagyok az új vendéged.
* Kacsintott egyet, s enyhén meghajolt. *
- Hypnose a nevem. Benned kit tisztelhetek?
* Nézett csábosan a lányra. *
~ Jaj Istenkém, de rég szórakoztam ilyen jól! ~
*Majd a vicces sárkányra nézett, mert igenis, jól hallotta az előbbi rövidke beszélgetésüket. Hermit is tud ilyen idegesítő lenni! \o/ *
- Milyen aranyos sárkányod van. Szia! ^^
* Integetett az állatkának. *
- Mi a neve?
- Mondd csak. Harap? Megsimogathatom?
* Kérdezte totálisan bájosan. *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 04 2014, 16:25


Shu csak idegeskedve pislogott a nőre, bár az a pislogás lassan felért volna a twitcheléssel is, de a lány igyekezett gyorsan felülkerekedni a zavartságán, ami ugyan nem nagyon ment neki, de pár erősebb pislantás után legalább a szemrángás abbamaradt. Még mindig nem értette, hogy mit keres itt egy nő, és ez miért jó így, de mivel neki bemutatkoztak, így illendő volt neki is megtennie.
-Kon'nichiwa! A nevem Shukaku, ő pedig itt Timidus. És…
Nyelt egy nagyot. Nem nagyon szokott ellenkezni, és most sem fűlött hozzá a foga, de azért a miértekre szerette volna tudni a választ, így tehát azért halkan, de csak megkérdezte.
-Én… úgy tudom, hogy itt igazából párokat keresnek… és akkor… akkor hogyan…
~Talán ez a néni direkt… hát persze… de attól, mert ő más nénikkel szeretne… attól még az ajtóra az volt rajzolva, hogy férfiak… de… de…~
-És… én… illetve én nem… mármint…

-Nyugi már Shu!
Ereszkedett le a sárkány a lány vállaira, és farkával eltakarta annak száját, hogy egy picit elhallgattassa, majd újra halkan morogni kezdett, hogy megnyugtassa a társát.
-De…
-Kedves?
-Az… de…
-Bánt minket?
-Nem…
-Na nem is fog, mert megvédelek. Nincs mitől félned.
-De…
-Majd megmutatom. Figyelj!

Timidus a nő felé fordult, mellsői megrogyasztásával meghajolt, majd megvillantotta fogait és megrázta a fejét, ezután egy szökkenéssel a levegőben termett és a nő előtt lebegve tartotta a fejét, hogy meg szabad őt simogatni. Persze ő is készenlétben volt, nem bízott ám Hypnoseban, de most valahogy meg kellett nyugtatnia a lányt, és mivel védett területen voltak, és a nő még tetszését is kifejezte irányába, ami ugye természetes volt, így ez bizonyult a legjobb módszernek Shu meggyőzésére.


A sárkány beszédéből csak csipogást értesz. :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Snowcat Kedd Feb. 04 2014, 16:53

Vezér/Veronika //Uhh  Shocked //

Megvártam, amíg megkapom a következő sorszámot, és mentem a folyosón, ahová a kövi szobába indulnék be, de... mit keres itt ez a hülye trollkodó vörös hermafrodita?! A lányoknak a szobában kell várakozniuk, nem?! Akkor ő miért ment be abba a szobába?
Csak annyit láttam, hogy mikor befordultam a folyosóra, egy pillanatra megláttam azt a bestiát, aki annyira szeretett hülyére venni mindenkit abból a kis csoportból, ahonnan kiszavaztak, mert fájt nekik az igazság. Valami itt nekem nem kóser... de nagyon nem. Tulajdonképpen az igazság már az agytekervényeimben járt, nyo, de még így sem tűnt fel nekem rögtön a két furcsaság, ami a mai nap folyamán meglepett engem. Sajnos azért nem mindig vagyok egy zseni, aki rögtön kombinálgat, gondolkozik meg ilyenek, engem mindig vagy az állatok, vagy Enhi-chan, vagy a céh körüli dolgok, vagy pedig azok a barátok érdekelnek egy ilyen helyzetben, mint ez a vakrandi azzal az undorító banyával az élen.
Regina fújt egyet dühösen, de végül elrángattam ahhoz a szobához, ahol egy tehetősen csinos hölgyike fogadott bennünket. Érdekes, hogy kutyafarka és fülei vannak... nyohát, egy farkas-fan? Csak meg ne kergessen, hehehehe! Very Happy
- Üdvözletem, szép kisasszony! - köszöntöttem német udvariassággal a farkas-lányt. - Hadd bátorkodjak megdicsérni szép ruhád és farkas-kellékeid! Snowcat vagyok szolgálatodra, ő pedig a kedves pettársnőm, Regina... na de Regina! Nem illik modortalanul kinevetni másokat!
Csak tudnám, hogy mit röhög Regina! Amióta beléptünk ide, úgy vigyorog, mint a fakutya. Nyo, mindegy, talán majd megmagyarázza nekem, ha nem akar büntetést kapni, amiért nevet ezen a szegény lányon.

Regina POV:
Ez a csaj fiú! Fiú! Érzem a szagát, érzem a férfiak bűzét! Ő az a szőke srác, akit egy ideig nézett eltűnődve papa... de ő úgyse hallgatna rám, szóval majd valahogy be kell bizonyítanom neki, hogy ez a Hypnose nevű csaj, aki keverte a bajt a Tégla-játékba, AZ a fiú... jajj egek, csak ne húzigálna már folyton mindenhova! Eleve se akartam jönni erre az ostoba vakrandira... különben is minek?! Papának van már jó pár barátja és nője is, nekem meg egy idióta "mostohatestvérem", akkor minek akart idejönni? Ja igen, mert "új arcokat akart látni".
De ha már a nőnek álcázott fiúknál tartunk, akkor mi történt Vezérrel? Én már egyből felismertem ösztönből és szagból is Vezér egyedi farkasszagát, ahogy beléptünk a szobába. Vicces, hogy egy ilyen szép, büszke kanfarkas egy csinos nőember alakját viseli... nem tudom ennek mi értelme, de az tény, hogy nagyon vicces ám. Ha ezt a papa megtudja... jót fogok majd röhögni a képén, ahogy már előre el is képzeltem. Sőt, már nevetnékem is támadt!
- Vezér úr! Nahát, szia! - köszöntem Vezérnek petnyelven. - Hát te hogy kerülsz ide egy nőember alakjában? Át akarod verni a srácokat, vagy mi? Az biztos, hogy jól kitolsz majd a papával!
Papa persze mit sem sejt az egészből, ő már a szokásos módon elkezdett kedveskedni ennek a szép és bájos hölgynek. Kár, hogy nincs fényképezőgépem, hogy lefotózzam az egész komédiát! X3

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 04 2014, 17:42

- Ne-nem gond. - nyökögtem. - Azt hiszem, a dicséret az én önbizalmamnak kedvez. - mosolyodtam el, ugyanakkor végig lesütöttem a szemem. Vajon mindezek után nem lenne bántó, ha közölném vele, hogy nem is randizni jöttem? Egy alapvető félreértés miatt cseverészek most férfiakkal. Persze tény, hogy élvezem a figyelmet és törődést. Hát akkor meg miért is nem veszem rendes randinak a dolgot? Nagyon bunkó dolog lenne.. eljátszadozni vele? És az utánna jövőkkel. Szerintem jobb, mint egyszerűen közölni, hogy nálam ugyan ne próbálkozzanak. Meg hát.. most egy kis ártatlan játékban mégis ki nem lenne benne? Ő is csak nyerhet vele.. Danee, mostantól te is a bábúm vagy! Játsszunk! Smile
- Igen. - mosolyogtam. - Csak nem érdeklődsz az irodalom után? - kérdeztem, ha már szóba hozta.
Aztán észre vettem, hogy tekintete a fejem fölé terelődött.
- Igen, tag vagyok. - néztem én is a kis ikonra, melytől valószínűleg bandzsítottam is kicsit. - Nem is tudtam, hogy ilyen hírünk van.. Mármint azt tudtam, hogy jó erős kis céh, főleg a sok frontharcos tagnak köszönhetően, dee.. annyira azért csak nem nagy dolog.. - avagy mégis? Dehisz az Artes, vagy Voice mellett.. nos, azt hiszem, azok mellett is megállja a helyét. Most hogy mondja, tényleg kivételes kis céh. Habár én inkább a családias légkör, Hinari és Ozirisz miatt vagyok még tag. Nem is tudom.. amikor csatlakoztam, Ai-chan úgy dobálta az emberek után a szórólapjait, most meg.. Sok idő eltelt azóta. Belül melegen elnosolyodtam.
- Ohm.. azért csini fiúcskák is vannak nálunk. - nyújtottam ki pajkosan a nyelvem. - Nem is értem, a JL nőcsábászairól miért nincsenek még legendák. - nevettem fel. Bár Oziriszt kocsmai történetek már biztosan övezik.
- Ooohh! - pattantam fel hirtelen. - Nem mondod, hogy volt egy bál, én pedig nem is tudtam róla! - ráztam meg a fejem. Egy ilyen dologról lematadni. :O Tuti akkor is Vezérrel kellett moboznom._. Igen, valami mintha rémlene csontvázok elleni harcról azokból a napokból.
- Ha megyünk, akkor nem céhesen, együtt, csak saját döntés alapján. Közös rendezvényeink általában zártkörűek, és a JL palotában tartjuk őket. - momdtam, próbálva elmagyarázbi a dolgokat. Bár érdekes lenne közösen menni, egy nagy csapatként. Na majd legközelebb!
- Én egy kicsit szégyellős vagyok a tánctéren, de jól tudok, és szeretek is táncolni. Habár tényleg nehéz erre engem rávenni. - kuncogtam. Legutóbb az életemet fenyegették hozzá.
- Na és te mi okból lettél táncoslábú? Vonzott a benne rejlő romantika? - érdeklődtem kuncogva.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 5 0510[Event]Vakrandi - Page 5 1110[Event]Vakrandi - Page 5 0310
[Event]Vakrandi - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 04 2014, 18:27


Magabiztosan dobtam hátra vállam felett a hajam.. várjunk, a végén még magyon elragad a női szerep! Bár a jó viccekhez szükség van alantas dolgok vállalására is. No meg, ha el is kürtöli ez a macska a világnak, hogy ki vagyok.. Ki hinne neki? Azért okos, hogy rájött, nem mintha nehéz lenne észrevenni domináns hím farkasokhoz illő illatomat. Mivel nem akartam lebukni, nem válaszolhattam pet nyelven. Csendesen a macska fölé halyoltam, és megsimogattam.
- Azt hiszem, jó mulatság lesz. - kacsintottam a petre, majd az idomár emberre néztem, aki minden bizonnyal igen buta, avagy naív, esetleg csak szerencsétlen személy. Szerencsétlen.. igen, az, amiért pont velem hozta össze a sors.
- Egy farkas, és egy macska cosplayes.. tényleg jó móka lesz. - kuncogtam lányosan. - Az én nevem Veronika, örvendek. - nyaltam meg a szám, ám csak mimdez után esett le, hogy mindez az embereknél nem szokás, vagyis de, csaak.. különös értelemmel bír, ha jól tudom. Szerencsémre - avagy nem - volt már alkalmam megfigyelni Szophiet randi közben, így annyira talán nem is bénázom ezt most el. Leültem a székre, kezeim az állam alatt összekulcsoltam, és érdeklődve figyeltem a fiút, miközben farkammal izgatott csóválásba kezdtem. Most jön az a rész, hogy beszélni kell.
- Öhmm.. hogy viszonyulsz a mobokhoz? Szerinted is rettentő jó ízük van? - locsogj, és meg ne állj! Mindenféle értelmetlenséget kell mondanom! - A célom az örök süteményevés. A könyvek jók. A macskák puhák! Világbéke. Csokissüti. Majom jeti a hegyen. - mormoltam fapofával, majd mikor mindezt elmondtam, bájos mosolyt erőltettem az arcomra. Elképesztő az alakításom. Szinte biztos vagyok benne, hogy gazdim is pont így csinálja mindig. És most egy kérdés még irányába, hogy megkoronázzam a tökéletest.
- Hogy viszonyulsz a tücskök fontosságához? - most pedig egy ide illő kacér mosoly következik.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 5 0510[Event]Vakrandi - Page 5 1110[Event]Vakrandi - Page 5 0310
[Event]Vakrandi - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 5 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 16 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.