Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event]Vakrandi

+29
Desdemona
Bacchus
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Shukaku
Yurihime
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Hürrem
Hermit
Lydia Einsberg
Aidor
Maci
Danee
RenAi
Szophie
Yoshiaga
Joey Chrome
Tachibana Makoto
Michiko
Licht
Snowcat
Chancery
Asasel
Tsubasa Norika
Noxy
Jun
33 posters

2 / 16 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Jan. 25 2014, 19:53

Épp edzett és trikóban, egy törülközővel a vállán nyitott ajtót.
- o_O - Nem jutott szóhoz, Anat úgy festett mint akit felhúztak, és nem most fog lejárni, de nem is a közel jövőben. Rámeredt a hátrébb facepalmoló Mirikára, majd fújt egyet.
- Egy pillanat. Rolling Eyes - Azzal rájuk csapta az ajtót olyan lazán, mint aki többé már nem akarja kinyitni soha. De azért kissé megvárkoztatva ugyan a lelkes céhvezért, de mégis meggondolta magát és kinyitottajelent egy színesebb felszerelésben. Kék és zöld színekkel operálva,, nah meg kabát, félhosszú, mert azt szereti és jól is áll rajta, mert hideg volt. o_o
Eegen, észre lehet venni bátran, hogy Alex megfogadta a bohókás céhvezér javaslatát és elkezdett (de csak óvatosan) színesebb ruhákat hordani.
Mirika szavait hallva csak elvigyorodott, majd Anat felé fordult a kérdésével.
- Tulajdonképp mi is az ahova megyünk? Surprised -
Talán így az út felénél csak elmondja. Rolling Eyes Ha nem akkor mély hallgatásba burkolózott.. válaszul. xD Ahm, amikor a kapuk elé értek egyből leesett a szitu. Ő is látta ám a szórólapot csak épp nem érdekelte.
- facepalm - Anatra nézett, és le lehetett olvasni róla az értetlenkedés. Ez most komoly? Be akarsz oda ... ODA hurcolni? No Megtette. >.>
Lemondó hangsúllyal diktálta be a nevét az oda érkező "lánykának".
- Alex ._. -
~ Hová kerültem? facepalm ~
Körbe nézve nem sok ismerőst látott maga mellett a fiúk körében. Anaton kívül talán még a AS-en látta a másik szöszit, és.... az Abrahamban a harmadikat. Nagyjából ennyi. Jah meg persze Ren facepalm, meg Jin, akit a bossokon szokott felfedezni. Elég halk egyéniség, de tankolásban verhetetlen. Hmmm, ennyi? O.o

_________________
[Event]Vakrandi - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Szomb. Jan. 25 2014, 21:11


Határidő: Január 31. (Az adott körben több reagot is írhattok, hogy minél jobban megismerhessétek a partnereteket.)
Szólimit: 250 szó

A névsor összeírása után sietve megválaszolták az időközben felmerülő kérdéseket, megnyugtatnak mindenkit, hogy az itt fogyasztható étel és ital teljesen ingyen van, majd elhagyják a termeket egy rövidke pillanat elejéig, amint pedig visszatérnek egy újabb terembe vezetnek mindenkit. A fiúk és lányok új termében is néhány pincér illetve pincérnő sorakozik fel, az esetleges rendeléseket fogadják majd. Illetve egymástól elválasztott fülkéket láthattok, megszámozva (1-13ig számozva). A lányok kezébe pedig egy számmal ellátott kártyát nyom a korábbi segítő, miközben a fiúk oldalán is hasonlóan zajlik minden.

*Fiúk oldalán*
- Az összesítést elvégeztük, gondosan átválogattuk a "résztvevőket", ti lesztek azok akiknek minden "randi" alkalmával termet kell váltania. - az idézőjellel szedett részt a hölgy mutogatta ujjaival, közben arra ösztönöz mindenkit, hogy elfoglalja a kis szobácskáját.

*Lányok oldalán*
- Kialakítottuk a párokat, a kezetekben található kártyán szereplő szám az az ajtótokat jelöli amiben várjátok a beszélgetőpartneretek. - kifejezéstelen arccal tájékoztat bennetek, majd az ajtó felé segíti a félősebb lányokat, illetve, megkérdezi, hogy hozhat e valami harapnivalót, esetleg italt.

A beszélgető "szobák" nem túl nagyok viszont kényelmesen elfértek benne, akár négyen is, középen egy asztal, kényelmes székek minimálisan bútorozott helyiségek. Kezdetben a belépő feleknek fel kell kapcsolniuk a villanyt, hogyha nem szeretnének félhomályban társalogni.
Sorsolás 1:
Lányok listája:
Az így kialakuló párok, az egyszerűség kedvéért!:

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Noxy Szomb. Jan. 25 2014, 22:47

- Szervusz, Chan - köszöntem a lánynak. - Köszönöm, megvagyok, mennek a dolgaim, egész jó irányba. És te hogy vagy? Minden oké feléd?
Alaposan végigmértem a lányokat. Nem sokkal utánam rögtön beállított valami magamutogató leányzó cselédruhában. Igaz, régebben én is voltam egy cselédruhában, bár az még mindig nem volt ennyire kihívó, mint az, amit ez a lány magára húzott. Azt hiszem, ő lesz a jelenlévő társaság ribanca. Aztán jött még egy ribancszerűség, bár a sunyi rókaképű ábrázata és vörösindikátora inkább arra utalt, hogy azért nála csak a fent említett személy a nagyobb... na tudjátok, mi.
Licht. Vele voltam már egy küldetésen, de valahogy nem bírtam azok után barátságosan fogadni, miután besúgóim szerint valami olyan céh tagja, akik bérgyilkosokból állnak. Félek, hogy arról a céhről fogok még eleget hallani. Sárga a lány indikátora...
Na lássuk, kik vannak még itt... mit keres itt Tachibana Makoto?! Jól van, rendben, elment... egy-két számomra ismeretlen lány. Szophie-t, RenAi-t, Yurihimét, Mirikát, akikkel hetedik boss óta folyamatosan harcolunk a frontos, barátságosan köszöntem. Mirika (mintha olyan képet vágott volna, mint aki csak kényszerből jött volna ide, nem tudom), biztos hasonló célból van itt, mint én. Na mindegy.
Mikor kivártam, amíg a neveket gyűjtő srác végzett, elmondta az instrukciókat, majd kaptunk számozott cetliket, amik azokat a szobákat jelezték, ahová egy-egy embernek be kell mennie. Kedves bevezetés mellett átléptem az egyes számú szoba ajtajába, és egy villanykapcsolás mellett leültem a helyemre megvárni az első fiút, aki ide belép egy kis beszélgetésre. Ha megjön, akkor fogadom a kedves ismerőst.
- Szervusz Jin! Rég láttalak a bossokon. Hogy vagy?
Annyit tudtam Jinről hírek szerint, hogy RenAi párja, csak a kérdés, hogy nem-e csajozási célből jött ide. De szerintem, mint én és remélhetőleg Chan és Mirika, ő is csak újakkal szeretné bővíteni a baráti körét. Fel kell készülnöm rá, hogy úgyis fogok találkozni olyan fiúkkal, akik egyből rám akarnak mászni. Sajnálom srácok, köztünk csak barátság lehet, mert az én szívem már Oziriszé!

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 25 2014, 23:10


-Mi lettünk a tizenkettes.
-Tizenkettes. Az majdnem tizenhárom.
-És?
-Azt sokan balszerencsés számnak gondolják. Persze én nem vagyok babonás… de…

A lány már minden kibúvóba megkapaszkodott volna azért, hogy ne kelljen ezt csinálnia, de hazudni továbbra sem akart Timidusnak, így csak nyögvenyelősen kereste a kifogásokat.
-Biztosan nem mehetnénk haza Timidus?
-Nem.
-De miért nem?
-Már várnak ránk.
-Majd… majd biztosan akad más is. Nagyon sokan vannak itt, és tuti nem haragudna meg ránk, és azt sem tudja, hogy ránk kellene megharagudni… vagy tudja?
-Shu!
-Oké, oké. Tényleg nem lenne szép dolog faképnél hagyni szegény valakit, aki már alig várja, hogy találkozzon veled. De… én ehhez továbbra is minek kellek?
-Fordítani.
-Na neeem! Ha már itt vagyok, akkor már én is igenis ismerkedni fogok. Persze csak barátkozni, és hátha valaki más is pettel érkezett. Végül is nem tudhatjuk, és akkor lehet még érdekesen is alakulhat…
-Persze-persze. Illetve… Persze! Érdekesen! Úgy bizony! Mehetünk végre?
-Biztos?
-Ingyen süti. Biztos. Sütit kérünk!
-Valami… valami olyat kérünk, amit mindenki szeret… vegyes süteményt… ha szabad. Sósat és édeset is, és akkor a beszélgetőtárs is vehet.
-És keserűvizet! Azt szeretjük!
-Jó a sima víz is.
-Keserűvíz!
-Rendben… ha esetleg van… akkor tonikot szeretnénk.
-És egy poharat két szívószállal.
Vigyorodott el a sárkány, de a lány ezt már nem volt hajlandó lefordítani.
-És nagyon szépen köszönjük.
-Igen.

Mindketten meghajoltak, majd beléptek a szobába. Természetesen Timidus elől, és azonnal felkapcsolta Shukakunak a villanyt. A lány ugyan nem félt a sötétben, de azért a sárkány tudta, hogy látás jártasság nélkül rosszul érezheti magát, és igyekezett előzékeny lenni, ha már a lány belement a játékba. Shu szépen helyet foglalt az asztalnál, megköszönte a behozott ételeket és italokat,  majd szépen elrendezett mindent úgy, hogy mindkét asztalféltől egyenlő távolságra kerüljön a sütemény. Timidus először kereste a számára külön elhelyezett magasított széket, de amikor rájött, hogy nem fogja megtalálni, akkor kicsit sopánkodott a vendéglátók hanyagságán, majd elhelyezkedett az asztalon.
-Keserűvíz! Kérleeek!
-Persze…

Shu már kezdett is kutatni az eszköztárában a sárkány tálkája után, de az mancsát a kezére téve megállította, és a pohár felé bökött az orrával.
-Azt hittem azt nem szereted.
-Azt nem is. De olyan izével igen.

Csipogta, és ezúttal a szívószálak felé mutatott. A lány csak sóhajtott egyet, majd kitöltötte a pohárba a tonikot, és elhelyezett benne Timidusnak egy szívószálat. A sárkány természetesen azonnal játszani kezdett vele, bökdöste az orrával, buborékokat fújt vele, és rágcsálta. Shu elmosolyodott, és kis játékos gúnnyal a hangjában szólalt meg.
-És te szeretnél randizni?
-Yep! Miért?

Nézett fel a sárkány a játékból, és úgy tett, mintha egyáltalán nem értené, hogy mire gondol a lány.
~Igenis nagyon ügyes leszek. De ha nekem nem tetszik, akkor majd átpasszolom neked, hogy te is gyakorolj egy picit. Ártani nem fog. Ez az izé meg vicces… szerezzünk otthonra is.~
Timidus egyre inkább belemerült a szívószál rágcsálásába. Soha nem rágott meg semmit ezelőtt, pedig Shu szerzett neki ilyen játékokat, és bár Shu azt nem tudta, hogy a fejlődése, -ami lassan egyre közelebbinek érződött- esetleg majd jár-e valamiféle fogváltással, és bár nagyon reménykedett benne, hogy nem, azért megtartotta a játékokat.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jan. 26 2014, 00:56

Sok izgalmat nem tartogatott az első terem, mindenki el volt foglalva a maga dolgával és jószerivel a kutya sem hederített rám. De nem csak rám, egyébként is minimális volt a kommunikáció az urak között. A lányok oldalán ez biztosan teljesen másképp van, az ő természetükből hiányzik ez a fajta gát, cseverészésre születtek :] Ami azt illeti, számos kellemetlenkedő alak került elő, így botor dolog lett volna tőlem felhívni magamra a figyelmet és feleslegesen keresni a konfliktust velük. A szép hölgyekért voltam itt, nem pedig néhány bohóc megalázása miatt. Ez utóbbi nem is tűnt olyan jó unaloműzőnek, mint a villámrandizás, mely csupán egyfajta kóstoló volt, és ha jól megy a sorom és szerencsés leszek, jó néhány név oda fog kerülni a "raktáramba", ha szabad ilyen otrombán kifejeznem magam :]
Egyetlen szó nélkül fáradtam át a következő terembe, ahol újabb tájékoztató várt minket, illetve szám szerint 13 fülke. Mit tesz isten, gyors létszámolvasást tartva pontosan ennyien voltunk, minő meglepetés. Nos, részemről mindez lényegtelen volt, a lebonyolítás pedig triviálissá vált, amint kezünkbe kaptuk a "sorsolás" eredményét. A 12-es szám teljes jellegtelensége nem ígért sok jót, engem elsősorban a négyes ajtó vonzott ugyanis, illetve volt egy olyan megérzésem, hogy a hatos mögött is egy olyan lány vár rám, aki esetében sok... kellemes dologra számíthatok :] Ámde mit lehet tenni, a véletlen az úr, így hát befáradtam a számomra kijelölt helyiségbe.
A szobába bejutva tekintetem egyből a partnert kereste, és egyből bele is futottam egy súlyos hibába: kimutattam meglepetésemet egy pillanatnyi megtorpanással. Mással nem, hiszen mimikám felett tökéletesen uralkodtam, ám tapasztalatim szerint a gyerekek sok olyan dologra felfigyelnek, ami felett egy felnőtt már átsiklik így felkészültem a legrosszabbra. Barátságosan elmosolyodtam és beljebb léptem, megközelítve a számomra fenntartott széket.
- Szervusz, én Tachi vagyok. Kit tisztelhetek benned, kis hölgy? - hajoltam meg némi színpadiasságot vegyítve mozdulatomba az elegancia kedvéért, majd amíg a válaszát hallgattam, villámgyorsan felmértem a terepet. Az asztal közepén nagy gonddal elhelyezett sütemény, benne széles választékkal, hogy még véletlenül se nyúlhasson mellé a beszélgetőtárs ízlésével; és nem maradhatott el az ital sem, valószínűleg ásványvíz a színből ítélve. Ám a figyelmemet mégis a szívószálat rágcsáló kissárkány vonzotta leginkább, aki nyilvánvalóan nem a díszlethez tartozott :]
- Szabad? - kértem engedélyt arra, hogy helyet foglaljak, ám ettől függetlenül folytattam, akár elhelyezkedhettem kényelmesen, akár talpon kellett maradnom - Aranyos kisállat. Tollas sárkány, ugye? - érdeklődtem kedvesen, így nem megfeledkezve a petről, aki nyilván fontos része a leány életének. Különös, Vezérrel egyáltalán nem törődtem sosem, és most mégis rögtön az elején érintem az idomár, avagy inkább szelídítő társát - Mi a kedvenc eledele? - tettem hozzá az újabb kérdést, hisz' tisztában volta vele, hogy a peteknél ez fontos témakör. A megfelelő étekkel magasan lehet tartani a kisállat hűségét. Mindeközben majdnem végig a sárkányt néztem, és csupán futó pillantásokra tévedt a tekintetem a leányra, miközben állandóvá vált arcomon a lágy mosoly. Kíváncsi voltam sok mindenre, ám helytelen lett volna egyből lerohanni kérdések özönével. Egyelőre az érdeklődésemet megragadta a gyermek, elsősorban puszta jelenlétével, de vajon meg is tudja-e tartani? :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Licht Vas. Jan. 26 2014, 10:41

Elkezdték összeírni a neveket, közben kit láttam még az utánam érkezők sorába, hát ha nem mást mint Lydiát, bár nem vett észre és nem úgy nézett ki, mint akihez most érdemes szólni, így nem köszöntem neki, sőt az is feltűnt,hogy Dunkel nincs vele, talán emiatt is tűnhet kissé zaklatottnak még. Közben még egy-két dologról felvilágosítást kaptunk, többek között arról, hogy az étel és ital ingyenes. ~Akkor nem fogom vissza magam, hátha csillapítja a lelki viharom egy ki süti, vagy amit már rég ettem perec…~ Átvezettek minket egy másik terembe, ahol számozott ajtók voltak, majd mindenki kapott egy számot is, én személy szerint a 4-es számot kaptam, így amint minden útbaigazítást megkaptunk, rögtön meg is kerestem, bár nem volt nehéz ott volt az egész elejében. Belépve a szobába az első amit keresnem kellet az a villanykapcsoló, mert azt mindig keresem, sose tudom elsőre felkapcsolni a villanyt, kis fal tapogatás után sikerült végre fényt csinálnom a helységbe, majd leültem és próbáltam elnyomni a vita hangokat a fejemben. ~Saját magam őrjítem meg, most már itt vagyok nincs vissza, mosoly fel és mindenkivel aki betért beszélgetek az nekem nem akadály úgy se.~ Ami még nem maradhatott ki az a rendelés volt, így neki is álltam leadni a listát a pincérnek.
-Egy adag apró süteményt, egy nagyobb fonott tálba kérek perecet és még egy szelet eper torta és egy bögre tej, ja meg még egy kancsó tea és két pohár hozzá.
Kihoztak mindent, majd elpakolgattam az asztalon, a teát bepakoltam az asztalközepére attól jobbra az pró süti, és balra pedig a perecek lettek lehelyezve, majd megettem a szelet tortám és meg is ragadtam egy perecet és nyamogni kezdtem rajta közben pedig a tejet is iszogattam, közben vártam ki lép be az ajtón, mit első áldozat akivel társaloghatok. Addig is körbe-körbe vezetem a tekintetem a helységben és bambulok ott magamnak.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 26 2014, 11:17


Ahogy az ajtó megnyikordult, vagy ha csak akár nyikordulás nélkül is megmozdult a kilincs, Shu azonnal felállt ültéből és a széke mellé lépett, hogy megfelelő módon köszönthesse az illetőt. Természetesen Timidus is megadta a tiszteletet a maga módján, persze csak a számára sokkal kényelmesebb módon. A szívószál rágcsálását ugyan ez időre abbahagyta, de zsákmányát nem volt hajlandó elereszteni, így a kék műanyagdarabot a szájában tartva, azt a fiú felé mutatva köszöntötte. Illetve csak köszöntötte volna, ha nem akad meg mindkettejük tekintete a piros indikátoron, illetve azon, hogy a fiú meglepődött attól, hogy őket találta a szobában, és ez ha csak egy pillanatra is, de elbizonytalanította.
~Tudtam, hogy nem kellett volna ide jönnünk! Nem minket akarnak itt látni, és nem velünk akarnak itt találkozni, hanem sokkal nagyobb, felnőtt lányokkal és nőkkel, és akkor most biztosan zavarjuk, és csalódást okozunk, és talán még dühös is lesz amiért feleslegesen fecséreljük az idejét, és akkor haragudni is fog ránk, pedig azt nem akarom. Vagy… vagy az is lehet, hogy csak azért ideges, mert azt hiszi, hogy én ideges vagyok azért, mert neki piros az indikátora, és akkor azt hiszi, hogy én már nem is akarok vele beszélgetni, mert ugye kicsi vagyok, és akkor én ettől félek, meg előítéletes vagyok, pedig nem is. Jajj… valahogy meg kell nyugtatnom, hogy én emiatt nem tartom rossznak, mert tudom, hogy lehet, hogy csak baleset volt, és biztos az volt, mert különben mit keresne ilyen helyen emberek között, ahol felismerhetik…~
Míg ő ezt hadarta végig a fejében, a fiú átvette a kezdeményezést, és már be is mutatkozott. Shu természetesen tudta, hogy az etikett előírása szerint amúgy is neki kellett előbb bemutatkoznia, legalább is ha őt „kis hölgyként” azonosítja, nem pedig gyerekként… Mélyen meghajolt, hiszen a férfi is eléggé elegánsra vette a mozdulatot, majd bemutatkozott.
-Kon'nichiwa, Tachi-sama. A nevem Shukaku.  
-Hali, én meg Timidus.

Csipogott közbe gyorsan a sárkány is, és ő is bemutatott egy meghajlást, mellsői megrogyasztásával.
-Igen. Ő pedig itt Timidus.
A szabad kérdésre természetesen bólintott, és miután a fiú helyet foglalt, ő is ugyanígy tett. Azzal, hogy Tachi Timidus felől kezdett érdeklődni, rögtön egy hatalmas jó pontot könyvelhetett el magának mindkettejüktől. Timidus már akkor tudta, hogy a fiú meglátta, hogy ki is itt az egész szereplésnek az alanya, amikor az afelől érdeklődött, hogy szabad-e őt megsimagatnia. Természetesnek vette, hogy a fiú fél tőle, és bár imponált neki, hogy a srác kiszúrta, hogy kinek kell udvarolnia, de elhatározta, hogy ő azért ilyen könnyen nem adja magát, így nem lépett.
-Igen, tollas sárkány. Teljes életnagyságban, de leszek még nagyobb is. És köszönöm a bókot.
Bólogatott Timidus, és kihúzta magát.
~Még ajándékkal is készült? Milyen előrelátó. Ha szívecskés bon-bont hozott, akkor persze azt is el fogom fogadni, mert szeretem az édességet, de remélem azért felkészült a sárkányokból.~
-Igazából… még nem találtam olyan ételt, ami ne lenne a kedvence.
-Héj! Még azt fogja hinni, hogy falánk vagyok.

A sárkány azonnal oldalba bökte a lányt a farka hegyével az asztal alatt, és gyorsan kijavította.
-Természetesen a hal.
-Oh… igen. Talán a halat szereti a legjobban. Félig átsütve.

~Remélem akkor is fogom tudni majd kicsit nyersre készíteni neki az ételt, amikor fejlődik a főzőtudásom… Timidus nem hajlandó elhinni, hogy azok a halak azért lesznek olyanok, mert elrontom.~

-És neked mi a kedvenc ételed? Remélem a sütit szereted. Nincs is olyan ember, aki ne szeretné a sütit. Meg keserűvíz. Az is van… teljes ellátás.
~El vagy kényeztetve, úgyhogy viselkedj rendesen.~

A sárkány mondandója tartalmára rá is erősített azzal, hogy a süteményest tányért orrával közelebb tolta a fiú felé, valamint felkapott egy szívószálat, amit ezúttal óvatosan tartott a fogai között, nem rágta meg, picit a magasba emelkedett, és onnan ejtette bele a partner poharába. Shu csak pislogva nézte a jelenetet, és nem mert rászólni a sárkányra, mert nem igazán tudta mire vélni az események ilyesfajta folyását. Timidust eddig csak egyszer látta így viselkedni, amikor Álomkelő előtt kinyitotta az ajtót, és már akkor sem érette, így csak halkan kommentálta az eseményeket.
-Remélem… remélem nem haragszik. Timidus csak kedveskedni szeretne.
-Mi az, hogy szeretne? Az is! Aranyos és kedves vagyok, ezt ő is látta azonnal. Shu!
-Igen… tonikot kértünk… remélem szereti. Tölthetek?

Ha igenlő választ kapott, akkor felállt az asztaltól, és töltött a fiú poharába. Ha nem is egy pincérnő ügyességével szolgálta ki Tachit, de azért tudta, hogy nem az asztal fölött vagy a másik válla felett hajolunk át, és a poharat sem érintette a kezével, sem az üveggel.
-És ha velem beszélsz…
-Oh… igen. Timidus, mint a legtöbb pet általában, megérti az emberi beszédet. Nyugodtan felteheti neki is a kérdéseit, és válaszolni is fog. Néhány szavát már értem, és igyekszem fordítani. Remélem nem okoz kellemetlenséget…
-Egy sárkánnyal beszélhet! Méghozzá velem! Miféle kellemetlenség?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 26 2014, 14:01

Ahogy várakozva ültem a helyemen feltűnt, hogy Snowcat is közöttünk ül. Szerencsére nem találkozott össze a tekintetünk, és ezek után igyekeztem egyáltalán nem nézni arrafelé, ahol ő foglalat helyet. Nem volt kedvem az epés megjegyzéseit hallgatni, nem azért jöttem, hogy vele vitatkozzak. Végre jól akartam magam érezni ezen a remeknek ígérkező eseményen, és tudtam, hogy ő csak elrontaná a kedvem.
Aztán egyszer csak belépett egy nagy darab vicces medveruhás emberke. Elsőre totál ledöbbentem, de ahogy lopva a jelmezét elemezgettem, egyre nehezebb volt visszatartanom a felszakadni kívánó nevetést.
Hál' istennek két ismerő arc toppant be, így sikerült megmenekülnöm önmagamtól.
- Sziasztok! - pattantam fel ültemből, és igyekeztem kezet rázni mindkettejükkel
- Anat'-san? - néztem a régi ismerősöre kérdőn - Hát te? Mi lett Violával,hogy te meg itt vagy?
- Cső Alex! Csak nem te is itt szeretnél becsajozni? - vigyorogtam, megveregetve a vállát, hisz ezek szerint egy csónakban evezünk
- Remélem, ha már eljöttem, itt lesz majd - fohászkodtam halkan, a ránk váró szobaajtók felé sandítva - Hinari is a lányok között...
Az új teremben, ahova tereltek minket, sietve felmarkoltam két borospoharat és némi nézelődés és válogatás után a kezembe kaptam egy vörösboros palackot, az édesebbik fajtából, a pincér segítségével kinyittattam, és két ujjam közé csíptem az extraként felém nyújtott kártyát, érdeklődve fordítottam meg, majd mosolyogva konstatáltam, hogy egy számot találtam a hátoldalán. Hát persze, mi más is lehetett volna.
Derűsen léptem a négyes szoba ajtajához, majd bár szükségtelenül, ám mégis illendőség szerint kopogással jeleztem hogy belépek a helyiségbe. Adtam pár pillanatnyi időt a már minden bizonnyal odabent lévő hölgynek, majd beléptem
- Bonjour Mademoiselle! - vettettem a valóban bent ülő lányra biztató mosolyomat
- Ha megengeded... - s a kezemben lévő poharakat és borospalackot óvatosan az asztalra helyeztem
- Hümm... - néztem körben a helységben komoly képet vágva, s hogy nehogy azt érezze hogy nem vele foglalkozom, egy könnyed mosolyt hintettem el
- Azt hiszem, egy kissé erős ez a fény így... - jegyeztem meg, s elővettem a tárolómból egy mécsest, rögtön le is tettem az asztalka egyik szélére, s a nadrágom szárán végighúzva meggyújtottam egy gyufát.
A mécses hamarosan apró lángra lobbant, a gyufát pedig hanyag mozdulattal oltottam el, mire földet ért volna, már pixel se maradt belőle, a falhoz léptem, és lekapcsoltam a villanyt
- Remélem, nem haragszol! - foglaltam helyet én is, majd rögtön fel is pattantam, hátracsúsztatva a széket
- Ne haragudj, még be sem mutatkoztam! A nevem Danee - s remélve, hogy majd ő is így tesz, a kezemet nyújtottam, hogy kezet csókolhassak neki
Ha ezzel megvoltunk, a borért nyúltam:
- Szeretnélek megkínálni ebből a vörös édes nedűből, ha nem veszed zokon! Tölthetek neked is? - s akár így, akár úgy, de magamnak mindenképpen töltöttem
- Szóval... - kezdtem, de elakadt a szavam. Mit is szoktak mondani egy ismeretlen hölgynek egy vakrandin?
- Hehe - nevettem kicsit zavaromban - még sosem voltam vakrandin! Eddig még mindig ismertem a lányt már korábbról, mielött randevúra került volna sor. Neked is ez az első vakrandid?
- Látom teával is készültél -
tereltem a szót másfelé, és egyúttal a nála felhalmozott édesség és italmennyiség felé sandítottam
- Én is imádok teázni, meg teaházakba járni... - igazából fogalmam sincs hova szerettem volna kilyukadni, nem készültem semmilyen szöveggel, próbáltam keresni valami támpontot, amin elkezdhetünk beszélgetni, de így nehéz volt. Igazi tünemény volt a lány a kék szemével, és a fekete hosszú hajával, de azt hiszem arról már lekéstem, hogy megdicsérjem, legalábbis most valahogy sehogy sem jött a számra.
Helyette valami egészen fura kérdés hagyta el a számat:
- Na és egy ilyen tüneményes szépséget melyik céh sorai közt lehet megtalálni?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Lydia Einsberg Vas. Jan. 26 2014, 14:21

Nem vettem észre egy ismerősömet se de lehet, hogy csak a tömeg miatt. Elmondták mi fog következni és egy olyan terembe vezettek minket ahol számozott ajtók voltak. Megkerestem azt az ajtót amin a kilences szám volt és bementem. Nagyon  sötét volt a szobában és vagy öt percig kellet keresnem a kapcsolót ezután pedig leültem és vártam mi fog történni. Mivel az étel és az ital ingyen van eléggé sok mindent kértem a pincértől.
-Kérnék egy tál aprósüteményt egy kancsó teát, két pohárral és még valamilyen sós rágcsálnivalót.
Miután kihozták a rendelést mindent elhelyezgettem az asztalon,  és tovább vártam. A várakozási idő alatt megint elgondolkoztam Dunkel hogylétéről. Eszembe jutott, hogy mi van ha már felébredt és nem talál engem sehol. Nagyon aggódom miatta. Szóval nem biztos, hogy tudok rendesen figyelni arra akit majd beküldenek hozzám. (Nem baj, akkor is koncentrálnom kell. Ki kell vernem a fejemből Dunkelt egy kis időre hisz a céh épületében nem eshet baja.) Mondtam magamba, és igyekeztem másra gondolni főképp arra, hogy milyen is lehet aki be fog  jönni és, hogy miket is akarok majd kérdezni. Végig csak ezzel törődtem, hogy koncentrálnom kell, de még mindig nagyon izgulok nem nagyon  megy nekem az ismerkedés. De már késő, nem fordulhatok vissza már végigcsinálom. Amíg várok addig megeszek pár darab sütit, hogy lenyugodjak és eltereljem a gondolataimat a kedvencemről. Össze raktam a fejemben, hogy majd mit is akarok kérdezni és rávettem magam, hogy nem kell izgulnom nem lesz semmi baj. Mihelyst hallottam az ajtó nyikorgását és belépett a beszélgető partnerem mindent elfelejtettem és újból izgulni kezdtem, hogy nekem ez nem fog menni.
Lydia Einsberg
Lydia Einsberg
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Oct. 10.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 26 2014, 16:20

Judyval kezdődő kedélyes beszélgetésünket nem sokkal később Shukaku megjelenése szakítja félbe. Nagyon örülök a kislány látványának, és legszívesebben megölelném, de kérdései, amivel elkezd engem záporozni, alaposan megdöbbent.
-Mit keresek itt? Bejöttem egy kávéra O.o -nézek rá döbbenten, de furcsa, zavaros beszéde csak-csak tovább nyújtja a rossz előérzetem, hogy nem vagyok jó helyen. Oh, ha legalább ÁK-t magammal hoztam volna, ő biztos tudná, hova keveredtem.
A növekvő tömeg végül el is éri, hogy sürgősen el akarjam hagyni a helyszínt - sosem bírtam, ha sok ember volt összezárva egy helyen, de még mielőtt elköszönhettem volna, átvezetnek minket máshová. Nos, most már teljesen biztos, hogy nem fogok cappucinót inni .__.;
Ránézek a kezembe nyomott számra, majd körbekémlelek, hogy ki mit tesz. Páran belépnek a megfelelő számú fülkébe, én viszont nem tudom, akarom-e követni a példájukat. Lassan lépdelek a sajátomhoz, és valahol az ajtó előtt jut eszembe, hogy hol is lehetek.
Nem ez a kávéház volt pont kiírva helyszínnek a vakrandihoz?

Uramisten! Egy vakrandin vagyok? De hogyan? Nemá'! Nekem semmi szükségem ehhez! Nekem már ott van életem szerelme, az értelmem, a mindenem, akit soha semmi pénzért nem hagynék el. Hogy fogom én magam kibeszélni ebből, ha a fülébe jut?
Lehunyom a szemem, de kisvártatva inkább az ajtófélfának dőlve próbálok nyugalmat erőltetni magamra. Karimmal átölelve a mellkasom igyekszem kiverni a fejemből az érzést, mikor másik, sötét felem, Real One, Leptys tisztességtelen módon illegette magát a hasonló sorsra jutott Yuichi, a fehér hajú rohadék előtt, ahogy az ölébe ült, ahogy... majd' kiver a verejték, pedig azt hittem, már túltettem magam rajta. Nagy levegőt veszek és próbálok lecsillapodni.
Azután Jay nem haragudott. Igaz, hogy legszívesebben ment volna kinyírni Yuichit, úgy kellett őt visszafognom az ajtóban, de egyébként nem volt baj. Nem történt semmi, és nem is fog soha. Legalábbis ha nem párt keresek, hanem csak új barátokat... elvégre, mintha valami ilyesmi is lett volna rá írva.
Visszaszaladok egy asztalhoz és felkapok egy ott lévő papírt az eseményről. Igen, nem feltétlenül az új szerelmet kell is keresni... hála az Égnek. Jóval megnyugodva lépek az ajtóhoz ismét és mély levegőt véve a kilincsre teszem a kezem.
Csak új barátok. Az sosem árt. Csak azt remélem, senki nem esik belém, hogy kosarat kelljen neki adnom... bár nem mintha ennek nagy lenne az esélye. Ahhoz én túlzottan is alulfejlett meg csúnyácska vagyok .__.
Belépek a hármas terembe és döbbenetemben először a lábam gyökeredzik a földbe, majd széles mosoly terül szét az arcomon.
-Ren-sama! Nahát!
Becsukom az ajtót és felkapcsolom a villanyt, mert azért sötétben mégsem lenne jó beszélgetni :suspect:Ren-samáról mondjuk tudom, hogy nőcsábász, de engem szerencsére anno a Karmazsinban sem csábítgatott, viszont még élénken él bennem, mennyire élveztem a társaságát. Meg Regiét. Főleg Regiét :3
Ha megengedi, leülök a kis asztalhoz, de tény, hogy nem oldódtam fel teljesen. Feszengek. Vajon azt gondolja, hogy párt keresek? Én, egy rót kiskacsa? Uh, miért érzem úgy, hogy ezt rögvest tisztáznom kell vele?  Megtegyem? Nem lesz túl gyanút keltő? Bár mi lehet gyanút keltő? Najó... elég sokminden Suspect
-Hát a két kis társad hol van? -nézek körbe, bevallom, a szőr- és tollgombócokat keresve. Bár ha jól emlékszem, Regi már nőtt azóta, hogy utoljára láttam...

Ren-sama elég sokat változott, mióta utoljára láttam, a haját is levágatta, aminek picit mondjuk nem örülök, de az úgyis magánvélemény... viszont mikor ránézek... egy pillanatra megint érzem magamban Leptys komisz hangulatát...

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Licht Vas. Jan. 26 2014, 16:42

Majszolva a perecem és iszogatva tejemet, már-már teljesen elfelejtettem milyen rendezvényen vagyok épp, sikerül elnémítanom a belső vitámat és teljesen elbambultam, kissé túlzottan is elkalandoztam más dimenziókba. Valaki kopogott az ajtón, ez kissé visszahozott a jelenlegi idő síkra, de még mindig elvoltam varázsolódva kissé, majd nem sokkal a kopogást követően be is nyitott valaki vigyorogva és hangosan köszönve, időm nem volt reagálni a dolgokra, már le is tette az asztalra a kezében lévő két poharat és az üveg bort. Meglepve teljesen kikerekedett szemekkel pillogtam az illetőre, aki közben komolyabb arcra váltva körbe nézett a szobába, majd a fényviszonyokról beszélt valamit, majd elővett egy mécsest meggyújtotta, majd azzal a mozdulattal lekapcsolta lámpát is, ezzel rögtön félhomályt csinálva a szobában, én még mindig meglepve pillogtam nem tudtam mit fűzni a dologhoz, túlzottan is elfejtettem milyen rendezvényre is jöttem, így eleinte egy-két bizonytalan nyöszörgésen kívül nem sokat tudtam mondani és szinte teljesen reakció mentes maradtam minden egyébre csak meglepett pislogásra voltam képes. Közben az illető bemutatkozott végre és a kezét is nyújtotta amit persze nem igazán fogtam fel, így annyin kívül, hogy kiböktem a nevem még mindig nem tudtam sokat mondani vagy reagálni.
-Öhh…Én Licht vagyok!…Ö…örvendek.
Közben a borélt nyúlt és megkérdezte tölthet e nekem is, mármint gondolom még mindig le voltam lassulva a társaságomhoz képest, mivel különösebb reakciót nem mutattam, így gondolom a velem szembe lévő fél úgy gondolta nem kérek, bár nem is gond a jelenlegi állapotomba még lehet jobban lelassulnék tőle. Látszólag folytatta is volna az eddig lendületes beszédét, de egyszerre csak át ment össze-vissza beszélésbe, olyasmikről, hogy eddig még nem volt vakrandin, aztán áttért a teára, úgy tűnt eléggé kiesett a szerepből, közben én meg magamhoz tértem a meglepettségemből és képes voltam végre mondatokat alkotni.
-Nos, nekem se volt még szerencsém ilyesmihez, igazából mindig is idióta dolognak tartottam, de az hogy mégis mit keresek itt azt én se tudom, engedtem a kíváncsiságomnak, így itt kötöttem ki.
Itt szünetet tartva, próbáltam összerakni a teaházas hebegését, de annyiban hagytam szimplán téma terelés lett volna csak rossz irányba, de azért fűztem hozzá egy rövidebb mondatot.
-Az asztalon elhalmozott dolgokról csak annyit, hogy próbáltam jó házigazda lenni még, ha nem is beszélek sokat az illetővel azért még is legyen valami, meg egyébként is minden ingyenes, így kicsit ezt is kihasználom.
Ezek után jött a kérdés amit nem vártam, melyik céhbe tartozok, hát ezt valahogy meg kell kerülni, sajna nem akarok sokat beszélni róla. ~Nah igen céh, már rájöttem, hogy nem igen szerencsés téma ez nálam, meg egyébként is kapok eleget a céhvezér pattogásából, még kéne azért is, hogy boldog, boldogtalannak beszélek róla.~ Gyorsan végig vittem magamba a gondolatot, majd végül csak belekezdtem a válaszba.
-Nem hinném, hogy hallottál volna róla, mivel nem rég alakultunk, bár igaz nem rég sikerül megvenni a céh épületet is, de ennél többet nem tudok a céh számlájára írni.
Majd itt be is fejezve a mondatot, azon gondolkoztam, hogy tereljem a témát a céhekről, bár igen ezek után, hogy említettem nem rég alakultunk csak több kérdésnek nyitott utat. ~Na de mire váltsak meg, hogy ezek után érdekelne, hogy ő melyik céh tagja, ha egyáltalán tagja egynek, de nem kérdezem meg, egyébként se hoztam volna fel témának pont a céheket. De nem is ez a lényeg, hanem mire váltsak át, így nehéz, hogy fogalmam sincs kivel állok szembe.~ Gondolkoztam mivel is bújhatok ki a céh téma alól, de nem tudtam semmit se kitalálni, így hogy egy teljesen idegen sráccal vagyok szembe, bár igaz az eredeti kérdésre nem igazán válaszoltam, így jó halkan az orrom alatt motyogva végül kiesett a számon a céh neve is.
-Egyébként a céh neve Crazy Cemetery… - itt el is fordultam és eléggé össze is húztam magam, még annál is kisebbre mint amilyen vagyok és igyekeztem olyan halkan mondani a céh nevét amennyire csak tudtam, sajna az, hogy kicsit fújok a céhre a vezér hibája, de most nem ez a lényeg, a lényeg az,hogy gyorsan témát kéne váltani, de mire? Ötlet híján visszatértem a perec evéshez és vártam, nem szóltam semmit csak nyammogtam magamba.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jan. 26 2014, 17:10

Nos, a lányka tekintetének ködössé válása arról tanúskodott, hogy elkalandoztak a gondolatai, amit én két dolognak tulajdonítottam: az egyik a belépésnél vétett szarvashibám, a másik pedig a fejem felett vöröslő indikátor, melyre kétségkívül rátévedt a pillantása. Egyik sem végzetes, habár ha jó benyomást kívánok kialakítani benne, akkor azért tennem kellett, márpedig semmi okom nem volt rá, hogy közönyösen, netalántán otrombán viselkedjek egy gyermekkel szemben. Különösen úgy, hogy semmit sem tudtam róla.
- Yoroshiku onegaishimasu, Shukaku-san, Timidus-san :] - folytattam és egyben fejeztem be a magam részéről a bemutatkozási formulát, megjegyezve magamban, hogy nem csak a kislány jólnevelt, hanem a sárkánya is. Nehéz volt a csipogását nem bemutatkozásként érteni mikor mímelte a gazdáját is, és Shukaku szavaiból úgy tűnt, ő érti is, amit a petje mond, amiben egyre biztosabb lettem, ahogy kettejük kommunikációját figyeltem. A kisállat különösen lelkesnek tűnt, szöges ellentéte volt a némaságba burkolózó, háttérbe húzódó peteknek, habár konzekvenciát nem lehetett levonni a viselkedésminta szűkös mennyiségéből adódóan. Lehetett faji, de akár egyéni jellemző is. Vagy csak nagyon meg kíván mérgezni :]
- Ugyan, értékelem a figyelmességet. Nem mondhatok nemet egy ilyen kedves párosnak, nemde? - bólintottam mosolyogva a kislánynak a kérdésére, és a Timidus által felkínált tálból is elvettem egy sós aprósüteményt. Ám nem kívántam viszonzás nélkül hagyni a kedvességet - Hoztam valamit, ami ha nem is félig átsütött hal, de talán ízleni fog :] - vagyis inkább volt nálam, hála Szophie torkosságának, azonban a szituációhoz jobban illett ez a szófordulat. Rövid pötyögést eszközöltem a menüben, mire kezemben egy szalvétába csomagolt taiyaki jelent meg, és azt nyújtottam át a kissárkánynak. A szívószálnál biztosan ízletesebb :]
- Be kell valljam, teljesen le vagyok nyűgözve. Egy nap igazán jó feleség és anya lesz belőled :] - szólítottam meg Shukakut, Timidusra egyfajta gyermekeként tekintve már most is - Azonban nem kerülhetem el a kérdést: miféle szellő hoz egy 10-12 éves kisleányt és a sárkányát egy villámrandira, ahol csupa felnőtt keres magának ismeretséget? Remélem, nem veszitek tolakodásnak a kérdést :] - járattam tekintetemet a páros között. Roppantul ritka élmény volt egy ilyen illedelmes kislány figyelmét élvezni, egészen elsöpörte lényemet a belőle áradó őszinte és ártatlan igyekezet. Mégis miért? Azt hiszem ennél különösebb és különlegesebb partnerem nemigen lehet itt :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 26 2014, 17:39

- Igazán kedves tőled! - reagáltam az asztalon elterülő felhozatalra, szájam sarkában és a szememben egy komisz mosollyal
Nem tehetek róla, de legszívesebben elnevettem volna magam a helyzeten, a magam mamlaszságán, ahogy egyik percről a másikra elrontottam a belépőmet, majd az ő zavarán, és lám egyikünket sem a fene nagy romantika hiánya zavart ide
- Szóval kíváncsi lélek vagy? ... hümmm - ejtettem el egy sokat mondó megjegyzést
- Krézi Szemötri? Elég... khm... örültnek hangzik, netán temetkezési vállalkozás? - mertem kicsit piszkálódni, mert bár elsőre a temetőről egy vörös céh jutott volna eszembe, az ő indikátora patyolat zöld volt
- Nem, valóban nem hallottam még rólatok, amúgy én is céh tag voltam még nem is olyan rég - hintettem el lazán - egy ismertebb céhnél, a White Roseról talán hallottál már!
- De valami nem volt az igazi. Kiléptem -
közöltem nemes egyszerűséggel, és nem kevés büszkeséggel kevert boldogsággal az arcomon
- Talán alapítok sajátot... Rolling Eyes- tettem kis hatás szünetet - ... valami őőőrültet, sok-sok vidámsággal és könnyedséggel!
A vak is látta volna rajta, hogy feszeng ettől a témától, így nem feszegettem ennél tovább
- Látom oda vagy a perecért, tényleg olyan finom, amilyennek látszik? Friss még? - szuggeráltam a kezében lévőt
- Kérhetek egyet én is? - álltam fel a székről
- Tudod mit? Hagyjuk ezt a hülyeséget - vigyorogtam rá - mind a ketten azért jöttünk, mert kíváncsiak vagyunk, és mert szeretnénk jól érezni magunkat! Öntök neked is egy keveset, próbáld csak ki, desszert bor, remekül menne a süteményedhez! - fordítottam a fejem a tortaszelete felé, és öntöttem is neki a másik pohárba, kicsit közelebb is tolva felé, na nem az orra alá. Ha nem akarja, nem kell meginnia
- És amúgy is, olyan nagy ez az asztal... - fogtam meg a székem háttámláját
- Közelebb ülnék, mert így szinte alig látom a szemed színét - azzal felemeltem a székem, és megforgatva, támlával az asztal felé nézve tettem le Licht mellé, és úgy is ültem le rá, támlával szemben
- Kérhetek? - ismételtem magam komiszan mosolyogva
Vagy felenged ebből a rémült özike pózból, vagy elmenekül

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 26 2014, 19:09


-Látod? Mondtam, én hogy érti, hogy mit akarok. Okos fiú ő. Megkínáltam sütivel, és már eszik is. Annyira aranyos nem? Olyan szófogadó!
Timidus egyre magabiztosabbá vált, és emellett egyre biztosabbá abban, hogy ez a fiú most valóban neki udvarol. Ennyi véletlen egybeesés, ennyi neki intézett kedvesség és eleve a fiú hozzáállása, mármint hozzájuk állása, de azért mégis inkább hozzá… szóval ez már egyáltalán nem lehetett véletlen. Úgy döntött, hogy akkor most itt az ideje egy picit komolyabbra fordítani a szót, és tartott egy kis terepszemlét. Mellső mancsait a pohárra helyezte, fejét a mancsaira, újra elkezdte a szívószálat rágcsálni, és végigmérte a fiút. Nem nagyon igyekezett leplezni ezt a tevékenységét, és még az sem érdekelte volna, ha Tachi mondjuk egy kicsit zavarba jön, bár nem ezt képzelte el a fiúról. A sárkány nyugodtan mérte végig, néha még szemezve is vele, halkan mordulva és csipogva –mivel hümmögni nem tudott- valamit helyenként, mintha hol elégedettségét, hol elégedetlenségét fejezné ki.
~Elég magas, de egyben vékony is. Eléggé fejlett, még sportosnak is mondanám. De azért hozzám persze nem érhet fel. Biztosan gyorsabb és ügyesebb vagyok. Bármelyik embernél gyorsabb és ügyesebb vagyok, még úgy is, hogy Peter tud repülni… repülni… (legyintett közben a farkával)… mindössze viszi a szél mint azokat a vicces virágizéket. És a vörös szemek… hmm… úgy tudom, ez nem valami jellemző náluk. Persze nekem is kék a szemem, meg ugye Shu szeme is kékes… illene közénk egy ilyen pirosszemű? De legalább öltözködni tud, nem úgy, mint a Bunkó. Igazán elegáns, és megtalálta a szeméhez illő színeket is. Elég jó jelölt, de azért nem szeretnék elhamarkodottan ítélkezni.~
Bár nem habarodott bele a sárkány, abban biztos volt, hogy elgondolásával ellentétben nem kell a „köszönjük, majd értesítjük” szlogent bedobnia, és nagyon örült annak, hogy ilyen jó a felhozatal.
~Álomkelő hogy fog irigykedni, hogy neki csak egy Aldó jutott, aki kiskirálynak hiszi magát, de megijed a saját árnyékától is, nekem meg egy ilyen udvarias, és kedves, és…~
Álmodozásából a megfigyelt alany zökkentette ki, aki újabb ajándékkal igyekezett kimutatni hódolatát a sárkány felé, és ezzel lekenyerezni.
-Igazán nem kellett volna!
~Mutimutimuti!~

Timidus igyekezett nyugodt maradni, egy ideig gondolkodott, amíg a fiú feltette Shukakunak a kérdését, és még legyintett is újra a farkával, hogy ez tényleg felesleges, meg őt nem lehet megvenni, amikor is meglátta a fiú kezében a hal alakú süteményt. Nagyon elkerekedett a szeme, és még bele is pirult… illetve az ő esetében ez szemlesütést, a fülek hátracsapását és halk, gurgulázó csivitelést jelentett. A sárkány zavarban volt, de azt tudta, hogy ő már választott is. Elrebegett egy köszönömöt, majd gyorsan Shukakura pillantott, és jelzett neki, ezúttal zavarodottságában a szemének becsukásáról is megfeledkezve. Shu, aki ismerte a sárkány jelzéseit, ezáltal hatalmas jelentőséget is tulajdonított ennek a freudi elszólásnak, igyekezett visszafojtani a nevetését, de gyorsan lefordította a szót. De azért még  hozzá is fűzte észrevételeit Timidusnak, amíg a sárkány rá figyelt, de csak a saját sárkánynyelvén, hogy ne hozza őt zavarba. Mindössze ugyanazt a hangot hallatta, amit a sárkány az előbb, mire az kiöltötte rá a nyelvét, és inkább visszafordult a fiúhoz, Shu pedig tovább mosolygott. Mint ismeretes, Timidus nem használta az emberek által kitalált neveket, hanem ő maga ragasztott mindenkire valami jelzőt, ami neki éppen tetszett. Shukakura a szeret jelentésű csipogást használta, ami csukott szemmel kiejtve nála baráti szeretetet jelentett, illetve ugye a lány nevét, nyitott szemmel viszont már sokkal forróbb érzelmeket jelölt, amit eddig a sárkány legtöbbször csak csúfolódásra használt, most azonban ő lett a csúfolódás tárgya, bár ezzel nem sokáig foglalkozott. Lassan odaröppent a fiúhoz, de nem vette el a kekszet, mindössze a felét harapta le, majd orrával meglökte a srác kezét annak arca felé, és bőszen vigyorgott, és doromboló morgást hallatott, majd picit elszégyellve magát visszavonulót fújt, és visszaröppent a lány oldalára, és zavarában újra a szívószálat kezdte rágcsálni, fél szemmel továbbra is a fiút lesve. Shu eddig bírta türtőztetni magát, és ha nem is kitört belőle a nevetés, mert az ugye tényleg nagy gorombaság lett volna, és Timidust sem akarta megbántani, de annyit megengedett magának, hogy kicsit hangosabban kuncogjon a jeleneten. Még a kérdésre is kis nevetések között válaszolt, de így legalább tudott, mert enélkül az anyaság meg a feleségeskedés gondolata annyira zavarba hozta volna, hogy nemigen tudott volna felelni.
-Azt hiszem Timidus már meg is válaszolta. Ő rángatott ide engem, és igazából ő szeretne magának barátokat találni… és persze én is… de persze én nem úúúúgy barátot…
~Bár ahogy nézem Timidusnak nem lenne ellenére…~

Kicsit moderálta magát, abbahagyta a nevetést, kihúzta magát ültében és igyekezett összeszedni a gondolatait.
-Lassan elérjük a tízes szintet, és Timidus fejlődni fog. Egyre többet és többet szeretne harcolni, és én ebben nem vagyok olyan ügyes. Szerintem ezért akart ide jönni. Úgy gondolja, hogy a fiúk körében biztosan könnyebben talál valakit, aki szívesen harcol mellette. Ugye Timidus?
-I… Igen! Persze! És nagyon köszönöm a sütit. Igazán finom volt. És… és azért udvarolni is lehet… továbbra is…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 27 2014, 00:45


Ai és Hermit



Sok mindent nem értek magamban, és sok mindent persze másokban sem… hogy miért nem azt nem tudom, talán nem is érdekes… egyedül azzal kell törődnöm ami épp történik velem, és azokkal a dolgokkal amik lehetőséget nyújtanak ahhoz hogy úgy távlatokat nyissanak meg számomra. Nem érzem úgy hogy rossz lenne amit csinálok, és szeretném ha ezt Jin-is érezné. Mármint ha Ő is azt érezné ezzel kapcsolatban amit én. Tudtam hogy nem fog szimpatizálni az ötletemmel, Mármint Molly-éval.. vagyis mégis csak az enyémmel… de nem is sejtettem hogy ez megingathatja, és az arcából akkor, abban a pillanatban az értetlenség mellett ezt szűrtem le. De most az egyik legnagyobb feladatom, hogy kicsit szociálisabbá tegyem. Mármint hogy több kedves ismerőse legyen. Jelenleg nem áll olyan kapcsolatban senkivel rajtam kívül, akit közel engedett volna magához, és ez fáj. Ez nem jó. Persze most tudom hogy rossz neki és lehet pont azon tanakodik hogy talán mégsem Őt érzem az igazinak. De ebben téved, és be kell hogy bizonyítsam, mint ahogy azt is hogy amit teszünk az nem rossz, és nem hátrány. Majdcsak feltűnik neki is hogy mennyi emberke is gondolkodik hasonlóképp mint én. Sokan leszenek itt párok, vagy épp páratlan párosak akik mind azzal fogják kezdeni a mondandójukat miképp én is. Hogy csak ismerkedni vagyunk itt, nem pedig pár keresni. Persze ez maga az event kifordítása, bár ha valaki elolvasta az is látta hogy nem csupán az jelentkezhet aki az igaz szerelmet keresi. Féltem Jint bár tudom hogy nem kell. Azt szeretném hogy legyenek olyan ismerősei akik meglátják benne a jót és szeretni, tisztelni fogják. Bár azt is tudom hogy nem egy elveszett fiúcska aki tud magának barátokat keresni, épp csak nem akar. Sokat csalódott már, és a bizalmat könnyű elveszíteni, ugyanakkor nem jár helyes úton az aki ennyi után feladja, és kizár másokat az életéből, nem akarom ezt látni, és végig nézni… elszomorodom tőle. Azt akarom hogy boldog legyen, és igaz ez most próbára tesz minket, de ha csupán egy aprócska esélye is van annak hogy könybben nyisson másokra és ezáltal egy boldogabb életre, akkor megéri.

A váróban látok pár ismerős arcot, céhből és boss-okból is, de túlzottan nem volt idő bárkivel is szóba elegyedni. Bemondtam a nevem, helyet foglaltam de már szint jött is az NPC-hogy az ajtóhoz vezessen amiben majd várakozni fogunk. Belépve feltűnt hogy sötét van így felkapcsoltam a villanyt. Fogalmam sem volt róla hogy mégis mennyi idő, mire jön az első „vendégem”. Gondosan elrendeztem az italokat és a harapnivalót az asztalon, majd mielőtt bejöhetett volna bárki is, kitettem néhány saját készítésű nyalánkságot is. Szerettem ezeket az ételeket és reméltem hogy a „vendégemnek” is ízlik majd. Kicsit ideges voltam mint amikor valaki felelni készül, és tudja hogy tanult, tudja hogy nincs olyan kérdés amire ne tudna helyes választ adni, tudom hogy nincs mitől félnem, és miért aggódnom. Bár úgy örülnék hogy ha Jin is itt lenne velem. Elkezdek idegesen matatni a nyakamban lévő nyakláncal. Majd nyílik az ajtó, én pedig levegőt is elfelejtek venni ijedtemben.
- Szia, RenAi vagyok. – Mutatkoztam be szőke vendégemnek.
- De szólíts csak Ai-nak. – Teszem hozzá mosolyogva és meghajolok előtte. Majd helyel kínálom, ha nem ült volna le magától. Majd leülök én is és… *tücsökciripelés* Kicsit kínosnak éreztem a helyzetet így élesben, és durva hogy egyre többet gondolok Jin-re. Legszívesebben felpattannék, átszaladnék a fiú terembe, és megkeresném őt, megcsókolnám mindekni előtt és lelépnénk innen. De ezt most nem tehetem meg, elvégre nem csak magamért vagyok itt, a drágámért is erősnek kell hogy legyek.
- Mi szél hozott erre? Barátkozni vagy társat keresni vagy most itt?-Kérdeztem az első dolgot ami az eszembe jutott, ami tulajdonképp nem volt más mint egy sablonszöveg amit a váróban magoltam be magamnak.
- Személy szerint csak új ismereteket szerezni vagyok itt, van barátom, és szinte hihetetlen de őt is el tudtam rángatni, igaz csellel… amiről kiderült hogy nem is kellett volna.. ugyanakkor tudtam hogy nem fog tetszeni neki a dolog… és most mégis csak a kedvemért… - Vörösödtem el.
- Neee, ne gondolj minket olyannak… >< Nem nyílt kapcsolatban élünk, és nincsennek is problémáink… de… szerettem volna több embert megismerni, és lehet furcsán gondolkodok és nem kellett volna… - Hadartam pipacsvörös fejjel, bár önmagam sem értem miért is magyarázkodok, szót sem hagyva a „társamnak”. Majd felsóhajtottam, kifújtam a levegőt és kissé lenyugodva folytatom.
- Huhhh, gomennasai… tényleg, csak tudod aggódom kicsit… érte is… és azért is hogy ez vajon miféle változást fog hozni kettőnk között, mármint Jin és én közöttem… - Traptáltam, és még ha kapcsolatot is akart a srác biztos hogy sikeresen elijesztettem o/…
- Mesélj magadról, még nem nagyon találkoztunk, sőt az sem rémlik hogy boss-okon láttalak volna, bár olyan sokan megfordulnak ott hogy minden arcot és nevet szinte képtelenség megjegyezni… - Próbáltam védekezni arra az esetre ha neki legalább bossokról rémlenék, de nem, szerintem  biztos hogy még nem találkoztunk.
- Hahhh, eszembe jutott egy tök jó játék! A neve adok-kapok. Személy szerint szeretek fogadni, szórakozni, játszani így most kiötlöttem egyet. Főleg mivel új arc vagy számomra.- Adtam indokot a játék stílusára.
-Nos, röviden legyen úgy hogy egy az mostani és egy a kinti világból szotori. Mindig a kérdező dönti el hogy melyikből kell mesélni. És anniból áll az egész hogy például ha én kérdezek elsőnek akkor az így hangzik: Benti, és cikis sztori. És neked őszíntén el kell mesélned egy álltalad választott történetet. Majd fordul a kör és te kérdezel. Szerintem nem nehéz, így ha van kedved kipróbálhatjuk.- Ha „társam” bele egyezett akkor kezdtem is, persze ha Ő nem volt gyorsabb.
- Nyihiii, akkor élesben. Benti és mesélj valami romantikusat! – Hehee, biztos vagyok benne hogy ezzel megfogtam, a pasik nem szeretnek romantikázni, vagyis a legtöbb, kíváncsi vagyok az arcára és nyúlok az egyik csokis poky-ért amit szépen lassan elrágcsálok míg Ő mesél.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Mirika Hétf. Jan. 27 2014, 01:32

Yoshiaga prof :3

Naccerű, kaptam egy sorszámot, ahhoz tartozott egy ajtó is, minden adott volt ahhoz, hogy sorban osztogassam a kosarakat a befáradó uraknak. Fejemet fogva sodródtam az árral, úgy hogy mindeközben biztosra vettem, Anat remekül szórakozik. Hű, ha most ő lépne be az ajtón, tuti képébe nyomnék egy... tortát, jah. Nem, azt még poénnak is venné, nem jó Rolling Eyes Sőt, bármit hajítanék az arcába, még vissza is hajigálna Neutral Ezt az embert nem lehet megbüntetni Neutral Uramisten, mivel érdemeltem én ki ezt a sorsot? No
- Ööö... passz, legyen mondjuk... - fánk nem jó, vagyis... - ...mondjuk pár darab fánk külön, aztán valami csokis süti, meg tej :3 - már csak azt kellett volna hozzátennem, hogy a Mikulást várom, és teljes lett volna a napom. Ja igen, ez a rendelésem volt, ha nem lenne nyilvánvaló,  fánk meg biztos azért jutott kapásból eszembe, mert Anatra gondoltam épp ._. Huh, tényleg, mi lesz, ha Alex jön be? Na, az poén lenne, akkor még komolyan is venném ezt az egész bohóckodást :3 Mindenesetre a villanyt felkapcsoltam, hogy azért ne vakoskodjak, és levágtam magam a székemre. Keresztbe tettem a lábam, és rákönyököltem az asztalra, hiperlaza benyomást keltve. Vagy inkább csak az unatkozó lányét, aki még a csápos boss karmai között is szívesebben lenne, de leginkább a párja társaságára vágyott. 'ttaku wtf
Lustán pillantottam az ajtó felé, mikor az kinyílt. Ócska szemüveg, tudósköpeny, karikás szemek. Te jó ég, hány éves ez a fickó? Az apám is lehetne, mit keres ez itt? Suspect Biztos valami vén perverz, micsoda fogás :/ És én ezzel az alakkal leszek egy légtérben tíz egész percig? Mint valami rémálom. Megfojtalak, Anat Mad Bájos műmosolyt húztam az arcomra és legalább ugyanilyen édesen integettem a fickónak. Ugye csak képzelődtem, hogy belépett?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Hétf. Jan. 27 2014, 08:52

Ai és Hermit


* Nem kellett sokat várni, jöttek más fiúk is. *
~ Öcsém, egy halomnyi retardált! ~
* Megjelent Ren, az a csupaszképű, aki akarva-akaratlanul beleköt mindenkibe. Majd megjelent Anatole is, akit az AS-en ismert meg. Az is olyan egoista, mint az a Ren. Nem csodálkozik azon, hogy az önelégültek jelennek meg az ilyen eventeken. Majd megjelent Alex. Nocsak, nocsak. Egy darabig őt figyelte Hermit. A szöszke se fogja felismerni, mert Hypnoze-ként találkoztak. Végre elmondta a dagi nőci, hogy mi a feladatuk. Megkapta az ajtószámot, hova kell mennie. Elindult. Igazából kényelmesebb lett volna számára, ha a nők mászkálnak, de valóban az az "udvariasabb", ha a férfiak "járnak" a lányokhoz. Fuf, kicsit piszkos fantáziája megelevenült. Bekopogtatott a nyolcas szobába, benyitott. A lány már be is mutatkozott. Hermit megfogta a is kacsóját, s csókot lehelt rá. *
- Üdvözletem, szépségem. Hermit vagyok.
* Majd helyet foglalt, de előtte még körbekémlelt a szobában. Azt hitte, mindenki egy szobában lesz,s csak asztalokat váltanak, de ez így "idillikusabb"? Arra nem gondoltak, hogy esetleg egy rohadék kihasználja a helyzetet, s leteperi a lányt? Ha sokkal magasabb szintű az illető, akkor a lány semmit nem tehet ellene. Gyorsan végigfuttatta tekintetét a lány alakján. Már kapta is az első kérdést. Bár az asztalon volt pár finomság, mégsem nyúlt egyikhez sem. *
- Akár egyik, akár másik. Semmi jónak nem vagyok az elrontója.
* Majd eleresztett egy sármos mosolyt. *
- És te miért jöttél?
* Majd már kapja is a választ. Mindvégig a lány szemeibe nézett, s le nem vakarta volna magáról mosolyát. Azt akarta éreztetni a lánnyal, hogy tetszik neki. Függetlenül attól, hogy nem jött be neki, hogy ennyit csacsog. Komolyan, ezek a nők csak dumálnak és dumálnak. Amelyik meg csendesebb, az meg fiús. Egy normális nő nincs a világon! Gondolta így Hermit... Szóval kiderült, a leányzónak már van barátja. Hermit igazából semmire nem gondolt a dologba, de Ai már szabadkozott is. Egy pillanatra felnevetett. Hermit meg sem tudott igazán szólalni, de végre szót kapott úgy, hogy az előző téma ezzel el is lett terelve. Ejnye, ejnye, pedig lett volna hozzáfűznivalója. *
- Nem, még nem voltam bosson.
~ Minek segítsek a kijutásért? ~
* Majd a lány már egy játékot akart játszani. Játék? Hermittel? Bármikor! Razz Mikor a lány ismertette a játékszabályokat, már fel is tett egy "kérdést", avagy közölte a témát. Hermit úgy csinált, mint aki elgondolkodik. Hátradőlt a székben lazán, s oldalra nézett, mint a merengők. *
- Hmm... benti... és romantikus? Hmm... hm...
* Majd elvigyorodott, s előrehajolt a lányhoz, s mélyen a szemébe nézett még midig lehengerlő tekintetével. *
- Egyszer egy különleges eseménykor megláttam egy gyönyörű lányt. Kedves és aranyos volt. Úgy csivitelt, akár egy kismadár, hangja zene volt fülemnek. Szép kék, hosszú haja volt, s azzal sem foglalkozott, hogy én sárga indikátoros vagyok. Pedig ha tudná, hogy miket műveltem. A lány csak beszélt és beszélt, elragadtatva saját magát, s szinte észre se vette, ahogy megérintem az arcát.
* S ekkor Ai arca felé nyúlt, s ha sikerült, végigsimított rajta. *
- Ekkor a lány csendben maradt, megilletődött, a lélegzete is elakadt. Szíve gyorsabban vert, s nem tudta, mihez is kezdjen magával, úgy zavarba jött. Belenézett szemembe kérdőn, mint aki ezt kérdi: Mit akarsz tőlem? Én pedig lassan közelítettem felé...
* Ekkor jobban közelített arcával a lány arca felé. Majd suttogóra vette. *
- ...majd megcsókoltam.
* Lehelte a lány ajkainak. Ha Ai már korábban ellenáll, akkor nem fojtatja. De ha sikerül a színjátékát végigjátszani, akkor mielőtt ajka a lányéhoz érne, megáll. Majd szélesen elvigyorodik, hátradől,s nagy lazán így szól. *
- Szal valami ilyesmi volt...és te hogy jöttél össze Jinnel?
* Az önelégült tekintet levakarhatatlan volt az arcáról. Ez is csak egy ribanc a sok közül, nem éri meg küzdeni a barátságáért. Annál érdekesebb, ha szívatja, s zavarba hozza, így figyelheti a reakcióit. Így legalább a lány is rájön, hogy ha már van egy szerelme, nem érdemes kihívni maga ellen a sorsot ezekkel a randikkal. Hisz ki tudja, mit hoz a jövő, s milyen helyzetbe rángatja egy ilyen esemény.*

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Snowcat Hétf. Jan. 27 2014, 15:05

Mintha egy világ telt volna el, amíg végül felül tudtam kerekedni ezen a hájas tehenen, és végül körülnéztem, mert azóta újabb kanfajtársak jelentek meg a színen.
Megdöbbentem. Egy... maci? Mi ez? Ez valami pet? Egy robot? Vagy valami állati akármi... nyaLOL! Vannak furcsa figurák, mint például én macskafüles fejhallgatóval és félig nyávogós szövegeléseimmel, de ez már tényleg vitte a pálmát. Egész vicces volt a jelenet, amit a ronda dagadt banyával levágtak.
- Nyo, helló Alex! Mizujs? - köszöntöttem egy régi ismerősömet, akivel már voltunk együtt a Tégla küldiben, bár nem hiszem, hogy hallott volna.
Remek, még ez a hülye áruló Danee-gyerek is felbukkant, aki még csak annyit sem érdemelt, hogy akár egy macskásan megvető pillantást vessek. Regina fújt a srác felé, de rácsaptam az orrára, hogy azért viselkedjen szépen, mivel nagy társaságban vagyunk.
És ím megjött a Tacsicska Makufirc is, aki jól összetörte az én édes szívszerelmem törékeny szívecskéjét. Az ő esetében legszívesebben én is követtem volna Regina példáját, de az is az a típusú kanfajtárs, aki még ennyit sem érdemel meg. Az ilyen alakok szégyelljék össze és vissza magukat, nyo.
És itt vannak a top tizesek is, de róluk inkább nem mondok véleményt, mert még nyem ismerem őket személyesen. De ott ez a szőke srác /Hermit/...
Volt egy olyan sejtésem, hogy már találkoztam volna vele. Valakire emlékeztetett az a sunyi képe, főleg azok a szemek, ahogy csillogtak neki. Találkoztunk mi már valahol? Ismerem én a valóságban is? Egyik hülye volt-osztálytársam? Nem tudom, majd talán eszembe jut, hogy honnan ilyen ismerős nekem a kanfajtárs... vagy esetleg egy hasonmásával találkoztam volna... na jól van, hagyjuk végre.
Regina rá morgott a legjobban, ezért megint meg kellett fegyelmeznem egy orrcsapással.
- Szégyelld össze és vissza magad, nyo! Vakrandin vagyunk, nem morgóversenyen!
- De papa, a szaga, meg az az aura, amit mi állatok... - kezdte halkan, de leintettem.
- Attól, hogy sárga az indikátora valakinek, még nem kell rámorogni! Biztos bunyózott a kocsmában vagy valami. Most pedig csönd, mert nem fogom tőled hallani a csúf debellát, mert éppen mondani akar valamit... cső, kandajtárs, Snowcat vagyok - mutatkoztam be egy másik szőkének /Joey Chrome/, csakhogy legalább itt is ismerkedjem. - Jó volt a Moby Dick beszólásod.
És ez igaz is, mert valóban majdnem elröhögtem magam, amikor felkiáltott. Very Happy
A rondaság beszámolt a vakrandi mivoltjáról, aztán számokat kaptunk. Na végre, lassan kezdünk! Kíváncsi vagyok, vajon miféle kedves hölgyekkel fogunk itt találkozni, akik keresnék az igazit. Ha tetszenék valamelyiknek, az egy kedves bók, de irántam érzett szerelmüket nem viszonyozhatom ugyanúgy, hiszen csak barátkozni jöttem új arcokkal. Remélem, majd lesz még annyi idő, hogy megismerkedjem itt a többi kanfajtárssal is, akikkel még itt nem vagyunk nagy ismeretségben.
Nya, én és a petem már rögtön abban a szobában találtuk magunkat, ahol találkozunk az első lánnyal, akivel összehozott minket a sorszám. Mikor bejött, felálltam egy pillanatra, hogy barátságosan kezet fogjak vele és bemutatkozzam.
- Üdvözöllek, bájos szép hölgyem, Snowcat vagyok, ő meg a petem, Regina. Örvendek a szerencsének. És téged hogy hívnak?
Regina barátságosan integetett a mancsával, aztán mikor helyet foglaltam, az ölembe vágta magát. Egek, már nem bírom ölben tartani, lassan akkora, hogy mindjárt leszakadok alatta... na jó, pedig csak a fiatalkort éri el lassan. De ettől még esélyes, hogy hamarosan lovagolhatok a hátán.
- Hölgyeké az elsőbbség, kisasszony! - szabadkoztam szerény kedvességgel a lánynak. - Kérlek, mesélj valamit magadról, amit csak meg tudsz velem osztani. Megtiszteltetés, ha szép lányokat hallgathatok meg.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tsubasa Norika Hétf. Jan. 27 2014, 15:33

Itt ez a sok-sok szép és csinos lány (és én is egy szép és csinos lány vagyok, ami azt ileti, sokkal kreatívabb is, mint ezek itt mind :] ). A jóképű srác, aki bejött hozzánk neveket kérni, nem reagált a viccelődő flörtömre, viszont a néggyűjtés után elmagyarázta, hogy mindannyian egy külön szobában leszünk, de nekünk csak egy helyben kell maradnunk, míg a jó srácok váltogathatnak minket. Hihihi, némi femminista gondolattal örültem neki, hogy nem nekünk kell ide-oda menni, ez hadd legyen most férfias munka. \o/
- Szia Tachi-san! :] - integettem az első számú szeretőmnek, mikor egyszer csak egy pillanatra bekukkantott. Biztos látni akarta saját szemével, hogy milyen lányok vannak itt. Örülhet, hogy egy ismerőssel, mint velem, találkozhat még a randi folyamán. Jó lesz majd arra a kis időre megint elmókázni. :]
Na vajon ki lesz az az első szerencsés Tachit leszámítva, aki ezzel az igazi női aktorral találkozhat? És ki lesz a a kis huncut, aki talán megpróbálná rám vetni magát? Kik lesznek azok a jóképű srácok, akik a vakrandi után is találkoznának velem, az igazán vonzó egyéniséggel? Tachival ki tudja, mikor futunk itt össze, de jó, hogy van egy ismerős, akivel úgyis van egy közös témánk.
Én csak azt szeretném, ha örömet tudnék okozni ennek az erősebb nemnek, különben is mire valók a bájaim, ha nem arra, hogy így dróton rángathassak mindenkit, akikre rávetem a hálómat?!
- Pápá, csajok, majd jelentkezem, mikor sikerült hódítanom - kacsintottam kacéran a többi lány felé, aztán bementem a kettes számú szobába találkozni az első szép szál legénnyel.
Ám előtte óvatosan kivettem egy gyíkfélét /Falatka/ a dekoltázsamból, és alaposan szemügyre vettem.
- Nahát, hogy te milyen kis cuki és huncut kis gyíkocska vagy? Hát hol van a gazdid, kicsim? Na sebaj, majd én gondoskodom rólad, amíg nem kerül elő a gazdád.
Visszatettem a dekoltázsomba a kis gyíkot, aki remélem még most is velem volt, mikor beléptem a sötét szobába, amire rögtön hoztam is a fényt - azaz nemcsak az én megjelenésemmel, hanem egy villanyfeloltással. Amíg vártam, illedelmesen elropogtattam egy pokey-t, és egyet szürcsöltem a teáscsészéből, amibe töltöttem magamnak. Azért az első srácnak is töltöttem egyet, hogy ne fárassza magát ilyesmivel.
És végül jött is.
- Üdvözlöm, jó uram! - köszöntöttem egy meghajlással. - Tsubasa Norika vagyok, aktor és bűvész. Megtiszteltetés, hogy én lehetek az első, aki önnel találkozhat az első fordulón. Véletlenül nem ön tetszik lenni az első tízek egyike? *.*
Milyen nagyszerű látni egy ilyen fontos személyt ilyen közelről! Nagyon elfoglalt lehet azzal a sok-sok bosszolással, fejlődéssel és ilyesmivel, úgyhogy szerintem neki is jólesik, hogy végre egy kicsit kikapcsolódhat egy ilyen jó kis társaságban, mint én. :]
Ha a gyíkocska még ott van velem, és észreveszi a férfiú, könnyed legyintéssel kuncogok egyet.
- Jajj, ne aggódjon, uram! Ez csak egy elveszett kis petecske, és én most vigyázok rá, amíg elő nem kerül a gazdája, addig gondoskodom én róla. Ön esetleg nem ismeri, vagy tudja, hogy ki a gazdája neki? :3
Jajj, de faragatlan vagyok! A kis gyíkot még meg sem kínáltam. Vajon eszik Pokey-t? Próbeszerencse, megkínáltam azért eggyel, hátha kéri.
Ha már nincs ott a gyík, akkor ez az egész gyíkocska dolog meg sem történt.

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 27 2014, 16:12

Kétségbeesetten hajolgattam, kerestem, kutattam Vezér és Falat után. Néhányan furcsán is néztek rám, amiért egy gyíkot keresek a szoknyájuk alatt... de Falatot ismerve biztos vagyok benne, hogy valami ilyen helyen lesz - ugyanis gyík révén szereti a csendes, meleg, szűk, takarásban levő kis réseket. Vezér meg.. fogalmam sincs, hogy egy akkora farkas hova a francba tud eltűnni. Méghozzá egy hím farkas.. nők között. Megvakargattam a tarkómat, miközben ma már kis milliomodik alkalommal járattam végig szemem a társaságon, nem odaillő füleket keresve. Ekkor viszont egy kék haj takarta el látóteremet.
- Ohh, szia RenAi! - mosolyogtam a lányra.
- Mégis hogy érted a kérdést? :O - döbbentem le. - Nekem azt mondták, hogy itt idegenekkel ismerkedhetek nyugodt, sütizős körülmények között. Pasizásról szó sem volt. - Az a srác.. Mégis hova küldött engem? Micsoda egy gonosz alak volt, hogy ilyen tudatlanságban hagyott! ._. Csak találkozzak vele még egyszer, megkapja a magáét. - Egyértelműen ismerkedés, barátszerzés. - feleltem végül a lány kérdésére, bár már leszűrhette, hogy a másik variációról eddig fogalmam sem volt. - Ohh, Hime, szia! - mosolyogtam aztán zavartan a lányra, amint megjelent. Muuhh.. - Ne-nem zavartál, én már megyek is. Meg kell keresnem Vezért és Falatot. - mondtam idegesen, kifogást találva hirtelen távozhatnékomra, és el is lépkedtem, tettetve a gyík keresést. Bár ha már egy majd két méter magas farkast sem találtam..

Számok? Ajtók? Ehmm.. Micsoda szervezés egy ilyen egyszerű eseménynek.
- Egy pudingot.. Illetve kettőt. - Vajon a fiú megharagszik, ha rendelek neki? És vajon szereti az ilyesmit? - És két szelet tortát. Meg túrós borzast. Meg lekváros buktát. Meg nutellás palacsintát. - soroltam a srácnak, kimondva minden ételt, ami csak hirtelen az eszembe jutott. Egy sós sem volt közötte. - Meg még kakaót! Melegen! - tettem hozzá gyorsan, nem feledkezve meg az italról sem. Azt hiszem, a srácnak elege is lett belőlem, mert miután nagy nehezen felírta a rendelést, sietve távozott. Remélem, az ismerkedős partnerem édesszájú.^^ Lecsüccsentem a megadott terembe, pont a villanykapcsoló mellé. Eszembe jutott, hogy lekapcsoljam, és a sötétben várjam a nekem osztott társat, aztán amikor megérkezik, jól ráijesztek majd.. Azon töprengtem, hogy megcsináljam-e, így folyamatosan le-fel kapcsolgattam a fényt. Végül odaléptem az ajtó mellé, és le.. Ekkor lépett be az alak.
- Buuu..! - ijesztettem meg. És süti darabok repültek mindenfelé._. A pincér volt.
- Elnézéééést! - sipítottam, és próbáltam felszedegetni a sütit maradékokat, hogy aztán a kezemből szálljanak fel a pixelek..
- Hozok újat. - morogta a srác, én pedig inkább csendesen lekuporodtam az asztal mellé, meg sem moccanva. Csak a gyomrom korgását lehetett hallani a beállt csendben. Remélem, siet azzal az új adaggal! >.< Ekkor léptek zaja közeledett. A pincér! A kaja! És nem.. Ez már a társam. És no kaja._.
Kezet (?) fogtunk, amit egy kicsit furcsán tettem meg, ugyanis eléggé meglepődtem ezen a fajta köszönési módon. Kézfogás?? Mik vagyunk mi, üzleti partnerek? Vicces.
- Ohh.. Micsoda fogadtatás, milyen szép szavak. - kuncogtam a "bájos szép hölgy" hallatán. - A nevem Szophie, én is örülök. - mosolyogtam rá kedvesen. - Nocsak, egy idomár. Üdv Regina. - nyúltam az állat felé simogató szándékkal, de előtte még a gazdájára néztem, hogy szabad-e. - Én is az vagyok, habár engem egy morgolódó farkassal áldott meg a sors, nem pedig egy ilyen aranyos kis jószággal. - pillantottam a foltos kis macsekra a fiú ölében, majd a fülekre mind az állaton, mind a fiún. - Te összeöltözöl a peteddel? - méregettem a különös jelenséget. Voltaképp én miért nem hordok farkas bundát, farkas farkat? Agyarakat?
Kuncognom kellett. ahogy hallgattam.
- Mondd csak, szerinted Aincradban minden srác ilyen illemtudóan bánik a lányokkal, és ilyen szép kifejezéseket használ irányukban, avagy csak én futok össze mindig hozzád hasonlókkal? - nevettem fel. Ejnye.. Úgy érzem, el vagyok mostanság kényeztetve bókok terén.
- Voltaképp én csak ismerkedni jöttem, nem randizni. - motyogtam, hogy tisztázzuk a tényeket. Kissé rosszul éreztem magam, hogy ilyesmit kell szegénykének mondanom, azok után, hogy olyan kedves velem.. De pont ezért nem szabad játszanom szegénnyel! És ekkor megérkezett a rendelésem.*w* - Sütiii! - kiáltottam fel, aztán gyorsan elszégyelltem magam, és inkább csendben vártam, hogy a tömérdek étel felét elém tegyék le.
- Remélem, szereted az ilyesmit.. Voltaképp én mindig ilyeneket eszem, és nem jutott más az eszembe, amikor rendelni kellett. Sajnálom. - szabadkoztam.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 2 0510[Event]Vakrandi - Page 2 1110[Event]Vakrandi - Page 2 0310
[Event]Vakrandi - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Jan. 27 2014, 16:30

//Lydia//

Snowcat, a macskafülű fiú legalább barátságos volt velem, és tetszett neki a Moby Dick-es megszólalásom. De mi az, hogy kanfajtárs?O_O Meg öregem, milyen gyors ez a nő ahhoz képest, hogy akkora, mint egy mamuttank! Alig ment ki a teremből, mikor minden név megvolt, de már jött is, hogy átvezessen egy teremben, ahol pár pincér és pincérnő volt (rám kacsintott az egyik?O_O), és egy csomó fülke 1-től 13-ig. Bár megjegyzem, a nagydarab nő elég csúnyán néz rám a Moby Dick óta.O.o A fiúknak kell termeket váltogatni, a lányok meg várnak. Én a 9-est kaptam, úgyhogy mentem is oda, közben imádkoztam, hogy ne egy női ruhában bújt imitátort, azaz transzvesztitát kapjak elsőre. Elsőre bekukucskáltam. Úristen, egy gyönyörű lány!O///O Azonnal visszacsuktam hangosan az ajtót. Hú de beszartam... volna! De szerencsére nem tettem! Alaposan zavarban jöttem. Majd félénken megint kinyitottam az ajtót, de ezúttal be is mentem.
- öhm, szia! - dadogtam zavaromban. - Milyen jól áll rajtad ez a fekete ruha.O///O – pirultam el, de nagyon. Azt hiszem olyan vörös lehettem, mint a Jalapeño-i csilipaprika. Vagy mit a hülyére főzött rák. Zavaromban csak leültel a székre, ami üres volt, és pár perc csend után szólaltam csak meg.
- Izééé... A nevem Joey Chrome. És a te neved?>///< - ejj, micsoda dolog, hogy már az első lánynál úgy viselkedek, mint egy negyven éves szűz, aki még mindig az anyjával él! Eiji-ék biztosan fognák a hasukat a röhögéstől, vagy már rég a földön lennének, totál kiütve a röhögés miatt.
- Honnan származol? Mármint a valóságba, ha szabad tudnom? Én Amerikai vagyok, csak átköltöztem japánba.>///< - ezt elcsesztem. Nem kicsit, nagyon. Miért nem bókoltam ellőtte neki, vagy valami, én hülye barom állat! Nem csoda, hogy soha nincsen csajom eddig, és valószínűleg nem is lesz, amekkora szerencsétlenségem van!T_T


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 27 2014, 18:26-kor.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Event]Vakrandi - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Snowcat Hétf. Jan. 27 2014, 17:00

Milyen jó, hogy a kishölgyike rendelte ezeket a finomságokat, ami szemnek és szájnak jó. Imádom az édességeket, egyből meg is enném mindet, ha egyedül lennék, de mivel itt van Regina és ez a Szophie nevű szép leányzó is, így megőriztem hidegvéremet. Regina dorombolva tűrte a gyengéd simogatásokat, mielőtt az ölembe vágta volna magát a kis sunyi állat.
Első kérdésére megadtam a választ kedves mosollyal. A bókokat amiket kaptam tőle, meleg szívvel és jóleső érzéssel fogadtam. Bár a legtöbb lány, akinek eddig tetszettem, hasonló jelzőkkel vagy perverzebb módon őgyelegtek körülöttem. Örülök, hogy nem egy Angelica Katharinával ültem szemben!
- Hát, tulajdonképpen eléggé egy macskás alak vagyok, de még mondhatjuk azt, hogy minden szép leánykával nagyon kedves szoktam lenni, akár egy macska, és segítem barátaimat bármiben, ha baj van. Nyocsak, esetleg még léteznek más férfiak is, akik hozzám hasonlóan kedveskednek a hozzád hasonló kifinomult kisasszonyokkal? Éljen, mégis csak maradt még valamennyi kultúra a mai férfitársadalomban!
Ezen egy jóízűt kuncogtam, majd elvettem egy sütit a tálkából. Regina végül leszállt rólam, és dorombolva odament Szophie-hoz, hogy kérjen még egy kis simit tőle. Mikor Szophie elmondta, hogy ő csak ismerkedni jött ide, csak egy szélesebb vigyort varázsolt az arcomra.
- Akkor nem vagy egyedül! Tudod, én a White Rose céhvezérének kedvese vagyok, és én is azért jöttem ide, hogy megismerjek pár új arcot. De végül is ettől még mindig kötelességem kedves lenni a lányokkal, nem igaz? Amúgy neked van valakid, Szophie kisasszony? Kérlek, mesélj magadról!
Amíg beszélt, vagy elkezdett magyarázni valamit, addig megettem a süteményemet és megittam a kakaómat, de mindvégig csak rá figyeltem. Aztán, mikor befejezte, és kéri ő is, hogy meséljek magamról valamit, el is kezdem:
- Mint rólam már észrevetted, szeretem a macskákat, de amúgy is sok mindent szeretek ám. A White Rose céh vezérőrnagya vagyok, valamint a céhen belül működtetek egy ennél a kocsmánál ezerszer barátságosabb bárt (ahonnan jóformán a drogosokat és a full részeg alakokat kivágok) Szakés Macska Bár néven, de a valóságban is ugyanezen a helyen dolgoztam, csak az meg az apám tulajdona. Korban nem látszik, de tulajdonképpen most decemberben töltöttem be a tizenkilencedik évet, és tulajdonképpen az igazat bevallva csak szeretek bolondozni vidám hangulat érdekében, ám ha úgy van, akkor elég komoly tudok lenni, harcokban meg ravasz és kegyetlen, ha nincs más választás. Nagyon szeretem a fagyot és a telet, olyan jó dolog, főleg a karácsony miatt, kábé az ilyen tulajdonságom miatt van erre vonatkozó speciális képességem nekem és Reginának. Amit nem szeretek, az a hazudozás, az agresszió és a részegek. Tulajdonképpen nem is értem, miért ez a sok-sok verekedés és erőfitogtatás, mikor a dolgokat van, hogy elég egy leleményes hidegvérrel, vagy ésszel megoldani. Te esetleg nem voltál már ilyen helyzetben, kedves Szophie

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 27 2014, 17:38

Teddy x Vez.. Ronika


[Event]Vakrandi - Page 2 CatgirlinaBlackDress


Számot nyomtak a kezembe! Mi ez? Hagyjanak békén! Én ezt nem akarom! Hol van már az a lány? Áhh..! Ott van a céhtársaival! Végreee!
- Erre kisasszony! Nem kell félni. - mosolygott rám egy csávó. Kisasszony? Hova marad így a farkas beszületem? Ne!
- Engedje el a kezem! - morogtam rá nyávogósra ocsmányított hangon, mintha csak lány lennék. Nem fogdossa holmi férfi a kezem.
- Elnézést hölgyem. Fáradjon arra! - mutatott egy teremre. - Esetleg hozhatok valamit? - kérdezte udvariasan. Igen, pár mobot.>.> Meg egy Szophiet. Mit is felelne most az én kis gazdim?
- Egy csokis sütit! Meleg tejjel! - mosolyogtam rá, már amennyire az a vicsor keretein belül ment._.
- rendben! maga fáradjon csak beljebb - mutatott a teremre - és érezze jól magát! Mindjárt hozom a rendelését. - egy terem. Nekem most ide le kell ülnöm? És várni? Valami embert? Hogy aztán beszélgessek vele, ahogy Szophie szokta? Én nem vagyok ember! Nem vagyok ő! Még csak lány sem vagyok! Hagyjanak engem békén.>.> Lehuppantam a székembe, és vártam. Én biza nem beszélek többet, mint amennyit szoktam! Közben megérkezett a rendelésem, és azt kezdtem el falatozni. Amikor belépett a "párom" éppen hogy csak odafordítottam a fejem, és végigmértem az illetőt.
- Csá. - "üdvözöltem". És örüljön neki, hogy ennyivel megtiszteltem legalább. Ekkor tudatosult bennem, hogy a párom egy medve._. Yaru kettő, vagy mi? Engem üldöznek a maci ruhás férfiak? Esetleg..
- Te is egy pet vagy? Egy program, mint én? - fordultam immár teljes testemmel felé, szememben érdeklődő kíváncsisággal. Ez már valami. Inkább egy ilyennel töltöm az időmet, mint holmi emberrel. Persze ez nem jelenti azt, hogy élvezném a dolgot, vagy hogy nem fogom Szophiet ezért kinyírni. És mennyivel jobb lenne, ha mobok pixeleinek darabjai szállnának fel a számból, mintsem holmi sütemény..

Színe Vez..ronikának az event alatt: PaleVioletRed

_________________
[Event]Vakrandi - Page 2 0510[Event]Vakrandi - Page 2 1110[Event]Vakrandi - Page 2 0310
[Event]Vakrandi - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 27 2014, 20:12

- Akkor az én petemmel nem jönnél jól ki. Ő amúgy sem szereti a macskákat, és.. macskás lévén gondolom te sem a farkasokat. - nyomogattam meg ártatlan kíváncsisággal a kis cicafüleket.
- Igen, van egy srác, aki hasonlóan édesen beszél. - mosolyodtam el. - És igen, ritka dolog, de vannak még kulturált emberek. - bólogattam helyeslően. - De sajnos egyre jobban kezd elveszni. Pedig szerintem a mai tudás alapú társadalomban ennek épp ellenkezőleg kéne lennie. Valamiért mégis, ahogy felértékelődött a tudás munkaerő piaci értéke, úgy tűnt el az emberekből tömegesen a tudás iránti vágy, és jött helyébe egy olyan elvetemült gondolkodás mód, hogy könyveket olvasni "tré", és voltaképp faragatlan, buta embernek lenni menő. Soha nem fogom megérteni ezt. Néha úgy érzem magam, mintha rossz korba születtem volna. Viszont mindig öröm rendesen megnevelt fiatalemberekkel találkozni. - mosolyogtam csillogó szemekkel. Közben megérkezett a rendelésem is, így neki is láthattam a kakaónak, meg a finomságoknak.
- Jó étvágyat! - mondtam jól nevelt kislány módjára, majd neki álltam eltüntetni az édességeket. Közben beszélgettünk. És hát.. Voltaképp hamar megtudhattam, hogy abban a céhben van, amelyikről még nem tudok sokat, csak morzsányi információkat. És a vezér az a lány lehet, aki egyszer vezetett bossokon minket. Nahát, ő lenne a kedvese? De aranyos!
- Öhmm.. - jöttem egy kicsit - nem épp látványosan - zavarba. - Voltaképp i-igen. Vehetjük úgy, hogy va.. van valakim. - Ezt így még sosem mondtam ki._. Igazság szerint kicsit zavarban voltam, hogy egy idegen előtt ezt így ki kellett jelentenem. És meséljek magamról.. áhömm..
- Igazából én azért vagyok most itt, mert nagyon szeretek ismeretlenekkel ismerkedni. Szórakozásomat lelem a széles ismeretségi kör kialakításában. És A Justice League tagja vagyok elég régóta, bár nem is tudom voltaképp mit keresek abban a céhben. Igazság szerint inkább a barátok, mint elvek miatt vagyok még ott. Aztán.. Szeretek mókázni, játszani. És természetesen minden játékban én nyerek mindig! Persze ez csak természetes.. - mosolyodtam el amolyan büszke, nyertes, magabiztos mosollyal.
- És te? Mondj te is egy kicsit többet magadról. Ne csak én beszéljek. - kuncogtam, és belekortyoltam a kakaómba.
- Fuu.. egyszer szívesen meglátogatnám azt a helyet, ha elvezetsz oda. - kacsintottam rá, miközben a bárról szóló történetét hallgattam.
- Olyan idős vagy? - ámuldoztam. Egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne vágjak bele a szavába. - Én kis pisisnek érzem magam a saját 17 életévemmel. Még a felnőtt kort sem érem el. - tettettem elszontyolodást. - És milyen érzés hogy legálisan vehetsz alkoholt? - ugrattam nevetve.
- Én is szeretek bolondozni! - ujjongtam. - Bár én sokszor harcokban is. Bár van, amikor komoly vagyok, de azt nem szeretem. Az olyan rossz érzés. - húztam el a szám.- Én is szeretem a havat, meg a Karácsonyt! De én a tavaszt is! Meg a nyárt, igen, az nagyon jó! Meg az őszt.. Az emlékeztet voltaképpen leginkább az otthonomra. - mondtam az elejét vidáman, a végét inkább csendesen, bánatosan.
- Nem. Igen. Nem tudom. - mondtam az utolsó kérdésére, miközben magam sem tudtam a rendes választ. - Tudod a farkasom, a petem szereti az erejét kimutatni. Viszont annyira nem vettem még részt önfejű harcban. Legalábbis nem emlékszem ilyesmire.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 2 0510[Event]Vakrandi - Page 2 1110[Event]Vakrandi - Page 2 0310
[Event]Vakrandi - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jan. 27 2014, 21:23

Tapasztaltnak mondhattam magam, ami az emberi testbeszéd értelmezését illeti. Sokat tanulmányoztam azt, olvastam róla, vagy éppen megfigyeltem és összevetettem a látottakat a könyvekben szereplő mintákkal. Ha valamiben nagy étvágyam volt, az mindenképp a különféle jellemtípusok és azok összetevőinek elemzése volt, ennek köszönhetően tudom akár a testtartásból is megmondani, hogy milyen hangulatban van a másik. Shukaku esetében is ezekből építkeztem, már a süteményes tálka pedáns elhelyezése is árulkodó volt, segítség abban, hogyan viszonyuljak a kislányhoz. Ugyan elő-előfordul, hogy mellényúlok egy-egy gesztusommal, hiszen én magam is emberből volnék, ám jelen esetben a legjobb úton haladtam affelé, hogy kellemes beszélgetést bonyolítsak le indikátorom ellenére is. Shukaku semmiképpen sem érdemelte meg, hogy ugyanúgy kezeljem, mint a Ren- vagy Anatole-féléket. Őket elrontották a társadalmi normák :]
Azonban ahogy tekintetem Timidusra tévedt időnként, vagy ha éppen vele törődtem, gyorsan rá kellett ébrednem, hogy ismereteim semmit sem érnek a sárkánynál. Csupán találgatni tudtam, melyik jelzése mit is jelenthet, és miközben voltak triviális gesztusai, mint a süteményes tál felém tolása vagy a szívószál beledobása a poharamba, tekintetének vagy fülének játéka már feladta a leckét. Csupán annyiban voltam bizonyos, hogy rosszat nem tettem, a kisállat által kiadott hangokban semmi fenyegető nem volt. Még a halk morgást sem tartottam igazán annak. Igyekeztem nem kimutatni tudatlanságomat és érdeklődve figyelni, bár nem volt egyszerű, mikor Timidus felemelkedett az asztalról a süteményért, vagyis annak a feléért. Ami viszont igazán különös és érdekfeszítő volt, az a sárkány és a gazdája közötti kommunikáció folyékony mivolta. Shukaku már arra is vállalkozott, hogy imitálja kisállata nyelvét. Lenyűgöző! Nélküle valószínűleg nem értettem volna meg az iménti gesztust sem, de a szavakból nyilvánvalóvá vált, hogy a barátságát fejezte ki vele, mintegy megosztotta velem a taiyakit. Ami azt illeti, ez még az én arcomra is őszinte mosolyt csalt, igazán könnyű volt megkedvelni a párost :]
- Nahát, szóval erről van szó! - kuncogtam jómagam is - Igazán megtisztelő, köszönöm :] - süllyesztettem a fejemet valamivel mélyebbre meghajlásképpen - Ahhoz, hogy egyszer nagy és erős sárkány legyen belőled, valóban nem árt, ha már most előre gondolkodsz. Bölcs vagy, a tapasztalatszerzés fontos része a folyamatnak - pillantottam Timidusra komoly tekintettel - Sajnos én magam nem vagyok a harc híve, csakis akkor ragadok kardot, ha muszáj. Nem lennék megfelelő párja - fordultam immár a lány felé sajnálkozó arcot vágva - Neked is van már terved arra, mi leszel, ha felnősz? :] - kérdeztem elmosolyodva, és lassan hátradőltem a székemen. A kezemben lévő süteményt letettem az asztalra úgy, hogy a sárkány könnyen elérhesse. Az én ízlésemnek túl édes volt a vörösbab-töltelék, különösen a sós süti és a keserű tonik mellé.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 2 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 16 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.