Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event]Vakrandi

+29
Desdemona
Bacchus
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Shukaku
Yurihime
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Hürrem
Hermit
Lydia Einsberg
Aidor
Maci
Danee
RenAi
Szophie
Yoshiaga
Joey Chrome
Tachibana Makoto
Michiko
Licht
Snowcat
Chancery
Asasel
Tsubasa Norika
Noxy
Jun
33 posters

9 / 16 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 11 2014, 16:30

Előre dőltem a székemben, és rákönyököltem az asztalra, úgy hallgattam a fiút. Mire a szövege végére ért teljesen tiszta lett előttem, hogy mi is történt, és legbelül jót is nevettem ezen, ám arcomra csak egy fölényes mosoly került.
- Szóval maga az, aki az én alkalmazottammal így bánt. - mondtam lassan, hangosan, ám egyáltalán nem mérgesen. Természetesen benne vagyok egy kis játékban, hogy ne volnék! Én most igazgató kisasszony vagyok!
- Viszont elnézve, hogy nem csinált nagy galibát, és.. megfelelő indokkal elő tudott állni.. - tettettem, hogy elgondolkodom valamin, majd lenyitottam a menüm, és egy adag teleírt papírt vettem elő. Gondosan tanulmányozni kezdtem őket, szakértő szemekkel méregetve.. pedig csak bevásárló lista, meg napi teendő lista volt. Persze ezt ő nem tudhatta, és hivatalos iratoknak is tekinthette őket.
- Nos.. A szabályzatban nincs megállapítva az ilyen esetekre semmilyen konkrétum. Tudod még kezdő üzletvezető vagyok, így nekem is át kel olvasnom a saját szabályainkat. - fordultam felé kedvesen elmosolyodva..
- Azt hiszem, a büntetésed.. Hümm.. - tettettem újra, hogy elgondolkodok. - Randiznod kell velem. Most. - mosolyodtam el pajkosan.
- Odakint csak a vendégeim beszélgetnek, ne is foglalkozzon vele. - intettem. Aztán majd meglátjuk, mi sül ki ebből a játékból most.
Újra felötlöttek bennem a gondolatok, de elhessegettem őket. A trófea egyáltalán nem egyenlő a bábukkal. Nem vagyok rossz!
Inkább beszélgessünk most, játszadozzunk.. Az jobb, mint a buta gondolatok.
- Na és.. Mesélj valamit magadról. - mosolyodtam el. - Mindent, amit csak egy magamfajta hölgy tudni szeretne. - megkevergettem a teámat, és beleszürcsöltem. Citromos. Nem ízlik.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 9 0510[Event]Vakrandi - Page 9 1110[Event]Vakrandi - Page 9 0310
[Event]Vakrandi - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Snowcat Kedd Feb. 11 2014, 19:02

Vezér/Veronika
Időbe telt, mire végül a pincér végre valahára hajlandó volt tücskökkel kiszolgálni. Noha régebben egyszer ettem tücsköket, de csak Egyiptomban, mégis furcsa volt számomra, hogy most egy kis tálnyi tücsköt eszem szegényebb arabok módjára. Végül is én vagyok most az, aki megmenti az emberiséget a tücsökinváziótól, nyo! Hacsak éppen nem azért invázióznak, mert megeszem a tesóikat.
A furcsa kutyalány is nekiesett a tücsköknek, amit ő is ugyanolyan jóízűen fogyasztott, mint én. Azt nem tudom, hogy evett-e hozzájuk valamit, de azt igen, hogy én mit ettem hozzájuk. Majonézt és kechupot, plusz jól megsózva, és egy kevéske oliva olaj, hogy jó tocsogós legyen. Rá meg ettem paradicsomot is.
Miután elfogyasztottuk mindet, ütött az óra. Egek, tücsökevéssel ment el az idő!
- Ajj, de kár! Akartam volna még egy kicsit beszélgetni veled, hogy például miért állnak hozzád közel a kutyák, mi a kedvenceid és ilyesmi, kedves Lady Veronika! Na mindegy, majd máskor. Én is örültem, hogy megismerhettelek, szépséges lelkitársam. Szervusz, te is vigyázz magadra, és gond nélküli fejlődést kívánok neked! :3
Az utalást, amit Veronika Reginára értett, nem értettem. Regina már az utolsó szónál elröhögte magát hangosan, amíg ki nem vittem a folyosóra, hogy megkérdőjelezzem ezt a viselkedését.
- Mégis minek ez a röhögés, nyo?! Lady Veronika biztos rosszat gondol rólunk miattad!
- Ugyan már, papa... igazából nem az, csak...
- Csak?
- Majd elmondom neked, persze, ha vége a vakrandinak! XD
Remélem is, hogy elmondja, mert már nagyon furdalt a kíváncsiság. Remélem nem valami cikis dolog, amiért csak a vakrandi után mondja el... ójajj, hogy mi lesz még itt, nyo. -.-

Álomkelő/Bastet
Ó, mi ez itt? Cosplaytalálkozó? Egy dolog, hogy macskásan öltözöm férfi létemre, de ez már rajtam kívül a harmadik, aki füleket és farkat "növesztett". Csak ez a lány pont ugyanolyan macskás, mint én.
Csakhogy ő itt a farkaslánykával ellentétben elég morcos volt egyrészt, másrészt meg nagyon nem viselkedik szépen. Köszönés helyett rám riparkodik, hogy "hát te meg"... volt ennek gyerekszobája, nyo?  Suspect 
- Ejnye, kisasszony, nyugi van - próbáltam higgadtan beszélni hozzá. Ejj, ez a Regina már megint kezdi a röhögést! Mégis miféle cikis dolgot tettem, hogy így nevessen a lányok társaságában? Bezzeg Lady Szophie-nál ez nem volt így, de nem ám.
Higgadt és jókedvű maradtam vele szemben, mármint a mérges lánnyal, nem Reginával. Őt majd még megnevelem egy kicsit. Tinédzseri szintre lép mindjárt, és már ilyen kezelhetetlen.
- Tulajdonképpen mi a probléma, kisasszony? Esetleg tudok bármiben is segíteni?

Regina's POV:
Na ne már! A papa még egy emberré változott pettel került össze! Ez már tényleg vicc! Egy komédia! Ha majd elmondom neki, akkor leesik az álla. Ismerem én ezt a cicamicácskát. Ő az a lány, akinél egyszer bepróbálkozott Villámlás, de faképnél hagyta. Talán annyit áruljak el papának, hogy nagyon goromba típus? Áh, minek, had essen át ezen is, addig is én szórakozom egy pöpetkét ezen az unalmas vakrandin.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Justin Taylor Kedd Feb. 11 2014, 19:13

/Shukaku/
A lány ott állt a terem másik végében mikor beléptem és ott állt mellette egy pet. Szóval akkor egy idomárral fogom eltölteni ezt a randit, az első SAO-s randimat. Nem tűnt valami idősnek, de nem ítélek meg senkit első látásra.

- Örülök hogy találkoztunk.
A kis tollas sárkány üdvözlés képen csipogott egyet. Nagyon szeretem az állatokat szóval egyből lesett hogy mit akart ezzel jelezni, meg persze a bólogatásából is rá lehetett jönni hogy mit akart nekem mondani.
- Na, akkor örülök hogy nem tartottalak fel sokáig.
Kicsit mondjuk szégyeltem magam hogy késtem, de hát most mit tegyek, nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe hozni magamat se meg a lányt sem azzal, hogy nem az alkalomnak megfelelően nézek ki. Lehet hogy emiatt páran nyálasnak fognak tartani, de ez van. Shukaku helyet kínált nekem, de mivel én vagyok a fiú még is csak az az illendő ha én kínálok neki helyet. Szóval odasétáltam hozzá és kihúztam neki a széket, megvártam míg helyet foglal, majd én is leültem. Próbáltam felvenni a szemkontaktust, hogy jobban megtudjam állapítani mit is érezhet. Ő azonban mindig lesütötte a szemeit. Egyértelmű, hogy zavarban volt, de ez teljesen érthető tőle. Shukaku szerintem egy nagyon aranyos lány akinek nincs túl sok önbizalma, de azért remélem hogy majd tudunk rendesen beszélgetni egymással és hogy jóban leszünk a randi után is. Teljesen beletemetkezett a teás bögréjébe, nem nagyon mert a szemembe nézni. Biztosan azt várja hogy én kezdeményezzem a beszélgetést. Hát hiába mindig a fiúknak kell kezdeményezni.
- Mi újság? Mi történt veled ebben a világban?  

_________________
Színem: Burlywood


[Event]Vakrandi - Page 9 2hz324z




[Event]Vakrandi - Page 9 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Kedd Feb. 11 2014, 19:52

//Snowcat//

Nyugi van? Mit képzel ez? Engem még ő merészel nyugalomra inteni? Még csak nem is a gazdám, közünk nincs egymáshoz. Oooo, de fel fogom még hasítani valamelyik kis pincérlány képét, ha kiszabadulok innen ><
Na, de gondolkozzunk kicsit? Nagyjából mennyi idő szokott lenni egy ilyen vakrandi? Nem órák kérdése, az biztos, elvégre Csan is egy időben lépett ki az egyik szobából a többi lánnyal.
Nagy erőfeszítésembe kerül, hogy a fülem és a farkam a helyén maradjon, amiket egyébként nem lehet látni, mert elrejtettem őket... Razz de ha már valaki leírta, hogy látszódnak, akkor egye kutya, látszódjanak, de ha rajtam múlik, nem sokáig. Nagyjából olyan lehetek, mint aminek Csan mesélte egyszer az egyik japán animét, ahol a főszereplő lánynak folyton macskafüle nőtt, amit rejtegetnie kellett. Mély levegőt veszek és remélve, hogy azért nem látott olyan hú de sokat a dologból az ipse, megpróbálom kontrollálni magam.
-Hát, segíteni nem nagyon... -sóhajtok végül felé fordulva. Na igen, a szemem az maradt macskás és sárga, de annak a Hürremnek is ugyanilyen volt, így nem hiszem, hogy túlzottan feltűnősködnék vele. -Egy... barátnőmért jöttem, erre betuszkoltak ide. Hülyék. Honnan veszik, hogy... áh, mindegy is. -legyintek végül és leülök az egyik erre való alkalmatosságra. Öntök egy kis teát - ha már Csan annyit iszik, én is megkóstolom, és míg a számhoz emelem a csészét...
...meglátom a mások macskát Suspect
-Naba.... -kezdeném, de gyorsan elharapom a szót, miközben Regit figyelem. Ahogy jár a farka, egyértelmű, hogy rájött valamire. Oh istenem... el kell vele beszélgetnem, hát ha tudja, mi a frászkarika történt velem... Suspect
-Khm... szia neked is. -köszönök végül a macskának. Valahonnan ismerős, de ha fejbevernek se tudom, hogy honnan.... Suspect -Szép cica. Mi a neve?
Egy zseni vagyok. Így tuti rájövök, honnan ismerős :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 11 2014, 20:00

-Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk.
Ismételte meg a mondatot, meghajlás helyett most csak zavartan, de mosolyogva biccentett.
~Ezt… ezt nem az elköszönéskor szokták mondani általában? Vagy… vagy szabad… illetve lehet az elején is? Végül is az elején is örülhetünk a találkozásnak, de azért a végén csak biztosabbak lehetünk abban, hogy jó volt-e. Hmm…~
-Nem… egyáltalán nem. Ugye Timidus?

-Persze, hogy nem. He?
A sárkány furcsállta, hogy a fiú ilyen hamar Shu felé közelít, hiszen eddig mindkettő vendég csak levágta magát a székbe, és még Tachi is csak beszélgetés vége felé hajolt olyan közel. Ez a fiú azonban valóban feléjük tartott, és ez mindkettejüket meglepte. A sárkány ide-oda forgatta a fejét kettejük között, de mivel feszültséget nem érzett, mármint az általános idegességen ívül, és a fiú sem tűnt olyannak, mint aki támadni készülne, így odaengedte barátja mellé. Először Shu sem tudta, hogy miért lép hozzá ilyen közel Justin, de amikor az megfogta a széket, már megértette, és elegánsan, -már amennyire tudta leutánozta a filmekben látott módot- helyetfoglalt. Azt azonban nem tudta elkerülni, hogy ne piruljon el még jobban, de azért igyekezett minél tisztábban, jól hallhatóan kiejteni a szavakat.
-Köszönöm szépen!
Timidus csak pislogott, nem nagyon értette, hogy ez mire volt jó. Shu, mivel ilyesfajta társasági eseményen nem nagyon vett részt, nem tartotta fontosnak az illem ezen részét megmutogatni a sárkánynak. Timidus nagyon szépen tudott köszönni, az asztalnál viselkedni, és minden olyat, amit Shu fontosnak tartott megmutatott neki, de randizni, meg ellenkező neműekkel illemkedni nem tanította meg, így a sárkány gyorsan meg is kérdezte.
-Ez… minek?
-Ez kedveskedés.
-Hogy… de… le tudsz ülni egyedül is…
-Ez ilyen… szokás Timidus. A fiú segít a lánynak, és kihúzza neki a széket. Udvariasság.
-Oh… ez esetben…

És Timidus úgy döntött, hogy mégsem a társa ölében fog helyet foglalni, hanem ehelyett felröppent, odalebegett egy másik székhez, amit még Shu helyezett neki oda, és türelmetlenül figyelte a fiút, csak egy egész csöppet, finoman jelezve, hogy saját magának is szeretné kiérdemelni, azaz inkább kikövetelni az udvariasságot. Shu csak megmosolyogta az eseményt, hiszen látta előre, hogy ez lesz, és biztatóan nézett a fiúra, szavaival próbálva megelőzni a katasztrófát.
-Bizonyára te is észrevetted, hogy nem csak egy lány tartózkodik a szobában. Timidus szeretne megkérni…
-Oh… hogy ezt kérni kell? Te sem kérted. Na jó… léééécci.

Nyújtotta el a csipogást is a sárkány, és kedvesen bámulta a fiút. Ha mindezzel megvoltak, Shu is tudott válaszolni a kérdésre, bár még ezalatt az idő alatt sem találta ki, hogy mit mondjon.
-Hát… rengeteg minden. Ilyet… én sohasem tudtam válaszolni a hogy vagy kérdésre.
Elpirult, és újra kortyolt a teából.
-Ennyi sok idő alatt rengeteg minden történik, én pedig nem szeretnélek untatni… persze sok érdekes dolog is történt… de az is lehet, hogy az csak nekem érdekes… szóval…
~Most mit csináljak?~

Nem tudta befejezni a mondatot, így inkább csak könyörgőn emelte a szemeit a fiúra, hogy mentse ki valami könnyebben behatárolható téma felvetésével.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Atoru Kedd Feb. 11 2014, 21:01

Figyeltem a lányra és úgy tűnt, nincs szerencsém. T.T Tehát mégis ő az igazgató, de legalább nem üvöltözik. És ez számomra jó jel. Nem sokára megnyitotta a menüt és egy köteg papírt vett elő. o.o Ez aztán sok szabályzat. Legalább is annak néz ki. Ennek ellenére, erre nem készült, de meg is magyarázta azzal, hogy még új az üzleti életben. Azonban a kávéházán látszott, hogy még sokra viheti, hisz ahogy hallom, elég sokan vannak. Majd nem sokára meglett a büntetésem: randi, méghozzá vele. Kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy mit takar ez a mondat.
-Ra-randi? –dadogtam. Hogy randizzak egy idegennel? Habár, ez még elég enyhe büntetés annak ellenére, hogy mit csináltam. De nemsokára még valami eszembe jutott. Mikor is randiztam utoljára? Talán a balesetem előtt? Lehettem akkor, vagy nyolc éves. Az pedig számomra az őskort jelenti. És ez volt az a pillanat, amikor nem kicsit elpirultam és be is pánikoltam. Miről szoktak ilyenkor beszélni? A családról? Érzésekről? A szintről? A kasztomról? Kedvenc dolgokról? Jártasságokról? Hobbiról? Előéletről? Segítség! >.< ~Oké Ato, nyugodj le, ha látja, hogy pánikolsz, azzal csak rosszabb lesz.~ Ezért aztán próbáltam nyugtatni magam és egyenletesen venni a levegőt. Miután ez többé kevésbé sikerült, töltöttem egy kis teát, hogy lenyomjam a torkomban a gombócot és belekezdtem.
- Nos, tudod, már nagyon régen randiztam, még egy balesetem előtt így nem tudom, hogy ilyenkor mit szoktak mondani. –mondtam ki nehezen a szavakat – De, azért néhány tudok mondani. A játékot a tesómmal kezdtük, de ő már… Khm, fogalmazzunk úgy, hogy már nincs játékban. A játékban eddig nem túl sokat tevékenykedtem, így sok mindent arról nem tudok mondani. De amúgy egy kedves, kicsit szórakozott, sokat gondolkodó fiú vagyok, aki sajnos nem éppen a tettek embere. – mást nem nagyon mondhattam, hisz ilyen helyzetben is már régen voltam. De még egy valami eszembe jutott. – Mindezek mellett még egy kicsit hogy is mondjam… Fura vagyok. – ezzel nem tudom mit akartam elérni. Igazából semmi jó nem sülhet ki szerintem ebből a „randi”-ból.
- Na és, te mit tudsz mesélni? –kérdeztem én is.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Feb. 12 2014, 02:30

Van tea. Nagyon jó :] Úgy véltem nem a lány készült fel a fogadásomra imigyen, legalábbis nem utalt rá semmi jel. Nem kínált meg vele, nem érdeklődött a tekintetével, hogy vajon észreveszem-e a kedvességét, és még csak az is kimaradt, hogy látványosan nem figyelt rá oda. Egyszóval a forró ital nem az ő érdeme volt, hanem a személyzeté. Annyi baj legyen, én sem gondoskodtam semmi ajándékról, a Timidusnak szánt édesség is puszta véletlen egybeesés volt az ízlése és az inventorym tartalma között.
Elégedettséggel töltött el a megdöbbent fizimiskája, így megragadtam az alkalmat, de leginkább a csészét, és kényelmesen hátradőltem a fotelben. Fújtam kettőt a tea felszínére, majd beleszürcsöltem a folyadékba, melynek íze elveszett a hőmérséklete mellett. Kellett még neki egy-két perc, hogy ideális hőfokra hűljön, amivel a melegség és a zamat is egyensúlyba kerül. Hosszú pillanatok teltek el a válasza után, kényelmetlenül elnyúlt a hatásszünet, melyet tartottam.
- Nem haragszom, Judy-chan, elfogadom a döntésed, még ha helytelen is - szólaltam meg végül rezignált, távoli hangon, mint akinek nem is itt jár az esze. És valóban, inkább éreztem magam a metsző, hegyi szélben a forró teát fogyasztva, mint ebben a szobában. Rendkívül hűvösen bánt velem, még a stílusára vonatkozó tanácsom is elsiklott a füle mellett. Bizonyára érezte a halvány provokálást, legalább a percepciója kellően fejlett.
- Unalmas vagy. De ami még fontosabb kérdés: miért kívánod, hogy untassalak? - kérdeztem, óvatos fészkelődés közben, hogy hátam minél inkább hozzásimuljon az ülőhelyem háttámlájához. Megállapításom nem volt véletlen, aki ezek után képes ilyen standard kérdésekkel bombázni és elvárni azt, hogy érdektelen dolgokat meséljek... Nos, csak sajnálni tudtam, hogy egy érdekesnek szánt beszélgetésre ennyire elutasítóan reagált. Kap még egy esélyt :]
- Mesélj inkább te! Két kérdést adok neked, megválaszthatod, melyikre válaszolsz. Csak az egyikre felelhetsz, és az egyikre mindenképpen kell - állítottam fel a szabályokat tárgyilagos hangnemben - Milyen színű bugyi van rajtad? Illetve... mi a véleményed az olyan emberekről, akik menekülnek a váratlan helyzetek elől? :] - tettem fel a két darab érdeklődésemre számot tartó kérdést, majd újra megkóstoltam a teámat. Határozottan finomabb volt így, hogy néhány fokkal esett a hőmérséklete.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Szer. Feb. 12 2014, 15:12

Egy randi rendezvényen vagyunk. Természetes, hogy randit kérek tőle, nem? Mondjuk azért a szervezők felvilágosíthatták volna, mielőtt belökték hozzám, de.. Áhh, mégse. Így sokkal viccesebb.Öröm volt látni, ahogy szép lassan felfogja, mit is akarok tőle. Megkuncogtam a szerencsétlenkedését.
- Baleseted? - ragadta meg a képzeletemet a szó, és kaptam az alkalmon, hogy visszakérdezzek rá. - Mi történt? - előrébb hajoltam, és érdeklődve a szemébe néztem.
- Ne aggódj, egy randin általában.. nos, beszélgetni szoktak. De azért lehetnél egy picit határozottabb is. - mosolyodtam el. Amikor a tesójáról mesélt, akaratlanul is egy kicsit elszomorodtam, bár úgy vettem észre, mintha őt annyira nem hatná meg ez a dolog. Valahogy túl könnyen mondta ki a dolgot, és hamar haladt is tovább. Persze megeshet, hogy csak nem akarja föleleveníteni magában a dolgot, és ezért inkább nem gondol bele jobban a szavai tartalmába. Igen, azt hiszem ez történhetett.
- Akkor meg is van bennünk a közös. Én is fura vagyok. - nevettem fel. - És te miben vagy fura? - észre sem vettem, átváltottam valamikor a tegeződésbe. Persze ez teljesen természetes dolog, ha már egyszer randin vagyunk..
- Hát.. - gondolkodtam el. - Voltaképp velem már sok minden történt a játékban. Történetesen most éppen vállalkozásba kezdtem, mint láthatod. - magamban nevettem. Ugyanakkor tényleg nem lenne rossz ötlet kávéházat nyitni. Sőt... - Aztán.. hümm.. frontharcos vagyok. - említettem meg csendesen, de hamar át is siklottam e felett az apró tény felett, és fojtattam. - Szeretek játszani. Sokat, akármit. És persze mindig nyerek. Imádom a süteményt, és a teát. - kivéve ezt a citromosat előttem. A szervezők a hibásak. Nem kérdezték meg, milyet is akarok. - Van egy ember petem, meg egy pet emberem. Mit is mondhatnék még? Mire vagy kíváncsi? - néztem rá kérdőn.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 9 0510[Event]Vakrandi - Page 9 1110[Event]Vakrandi - Page 9 0310
[Event]Vakrandi - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Noxy Szer. Feb. 12 2014, 17:24

Helytelen? Mi az, hogy a döntésem helytelen? Akkor lenne helytelen a döntésem, ha úgy döntenék, hogy az ölébe ülnék. Tachi meg ott ült nyugodtan, huncut arcával szürcsölgette a teáját. Mit képzel, minek néz engem? Valami könnyűvérű cafkának, akinek el kell olvadnia tőle és szíveket mereszteni rá, ha meglátja első ránézésre.
Most meg arról beszél, hogy untatom. Csak szerettem volna valami udvarlástól kívülállóibb baráti beszélgetésbe folyamodni, és kijelenti, hogy unalmas, és miért kívánnám, hogy untasson. kívülről nagyon nyugodt voltam, de belülről úgy éreztem, hogy valami kezd pengetni azokon a bizonyos ideghúrokon, de még túl lassú játékkal.
Na de akkor most meséljek magamról, vagy feleljek az egyik kérdésre a kettő közül, hogy milyen színű a bugyim és hogy viszonyulok a váratlan helyzetektől menekülő emberekről? Ha nem lennék annyira fegyelmezett, most annyira mérges lennék, hogy az indikátoromat sem sajnálva felpofoznám és inkább lelépnék a vakrandiról. De mivel az vagyok, szándékosan a második kérdésre adtam meg a válaszomat.
- Hogy mit gondolok azokról az emberekről? Hát tudod, megvannak néha az okaik, mint például valaki rámászik a másikra, vagy meg akarják ölni, ilyesmi. Persze az ilyesmikre általában fel kell készülni, de ha az a dolog nagyon váratlanul ér, akkor természetes, hogy próbálják azt elkerülni, hacsak nem egy olyasféle, ami nekik kedvező lenne.Én néhányszor éltem ezzel a dologgal, még ha az váratlanul is ért.
Vajon Tachi mit gondol a saját kérdéséről. Jó lenne ezt megkérdezni tőle, de úgysem lenne erre hajlandó választ adni. Kell egy olyan kérdés, amivel elvonnám úgy a figyelmét az elkövetkező pár percre attól, amiért eljött ide csalni barátnőjét.
Egy pillanatra csendbe burkolóztam, ahogy a szavaim után ittam egyet a teámból és vettem egyet a süteményből. Megkínáltam Tachit is, hátha kér belőle.
- Na és ha szereted az ilyen témákat, akkor most én teszek fel neked két kérdést, és csak az egyikre válaszolhatsz. Egyik kérdésem az lenne, hogy miként ismerted meg Szophie-t. A másik meg az lenne, hogy eddig hány lányt sikerült az ujjaid köré csavarnod? Csak kíváncsi lennék rá ezekre.
Ren méltó ellenfele is lehetne ennek a nőcsábász alaknak. Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen mértékű kihívás után melyikük nyerné el a "legszoknyapecérebb szépfiú" címét. Szophie-nak joga van tudnia barátja hátteréről, és ha nem is akarná elhinni, akkor is mesélni fogok neki arról, hogy nem volt valami bölcs választás Tachibana Makoto, csak mert tud udvarolni (még ha perverz és sértő módon is) és jól néz ki. Számomra Ozirisz a legsármosabb, legjobbképűbb... sőt, mi több, ő nekem a legtökéletesebb férfi egész mindenségben, és ez a srác itt úgysem fog a nyomába érni.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Feb. 12 2014, 18:44

Újabb kérdés suhant el a füle mellett, mely halk sóhajt váltott ki belőlem. Noha meg tudom érteni, hogy egy ilyen nehéz kérdésre nem tud választ fabrikálni, azért nem bántam volna, ha megpróbálkozik vele. Az ilyen kihívásoktól szép és izgalmas az élet, nem attól, hogy mindig a könnyebb utat választjuk, ahogy most Judy-chan is tette. És lám, szemtelen kérdésemnél sem okozott meglepetést. Pont úgy járt el, ahogy vártam, és a nyilvánvalóan - egyébként engem legkevésbé sem érdeklő - tabunak számító kérdéskört elkerülve belesétált a csapdámba. Halvány vigyor került az arcomra, miközben a szavait hallgattam a teám szürcsölgetése közben, és újabb kényelmetlenül hosszúra nyúló hatásszünettel ajándékoztam meg a hölgyeményt, amíg komótosan letettem a csészét.
- Nem fogalmaztál meg véleményt. Talán azért, mert rájöttél, negatív színben tüntetnéd fel magad vele? Elvégre mióta kettesben vagyunk, mást sem csinálsz, csak menekülsz a váratlan helyzetektől, melyekbe hozni kívánlak :] - dőltem előre, és ujjaimat összekulcsoltam magam előtt, a combomra támaszkodva. Mélyen a lány szemébe néztem, ezúttal nem csak szavakkal, de viselkedéssel is provokáltam. Tekintetem fölényes volt... Vajon mikor pattannak el nála a húrok? Mennyire vannak kötélből az idegei? Kibír-e tíz percet egy szobában velem, vagy idő előtt feladja? Izgalmas, izgalmas... :]
- Nahát... köszönöm, de az édeset önmagában nem szeretem - utasítottam vissza a kínálást, az eddigiekhez képest kifejezetten udvariasan. Mi több, őszinte udvariassággal, elvére ha valaki kedveskedni próbál nekem, hogy nézne ki, ha durván és sértően utasítanám el? Egy hölggyel szemben ilyet nem kívántam tenni.
- Ez egy érdekes kérdéspáros, ugyanis semmi értelme nincs a két kérdésnek együtt :] Külön-külön még igen, de azzal, hogy kifejezed, tudsz Szophieról, egyben vissza is tartasz tőle, hogy a másik kérdésedre válaszoljak. Nem azért, mert a válasz számomra kellemetlen lenne, ez bármilyen kapcsolatban gátló tényező lenne a fiú számára - elemeztem ki félhangosan a próbálkozását. Utánozni próbált, talán azt remélve, hogy végre kiveszi az irányítást a kezemből és az ő tervei szerint halad tovább a beszélgetés a saját medrében. Ámde úgy fest, megint csak csalódást kellett okoznom :]
- Nos, ha azt gondolod, mindezek után nem merek válaszolni a második kérdésedre, tévedsz :] Mindazonáltal a kérdésed pontatlan volt, hiszen nem tértél ki rá, hogy az egész életemre, Aincradra, vagy erre a vakrandira vagy kíváncsi. Ha a mai napot nem vesszük, a válasz nulla. Ugyanis nem én csavarom az ujjaim köré a lányokat, hanem ők csábítanak el engem :] Viszont a mai nap kivétel, ugyanis már három hölgyet is levettem a lábáról: egy kislányt, egy sárkányt, és egy cicafüles kisasszonyt is,teljesen szándékosan. Elvégre randizni vagyunk itt :] - kuncogtam önfeledten jártatva a szám, tőlem talán kicsit meglepő módon, ám Judy-chan nem ismer, így nem tudhatja, máskor mennyit beszélek - Te lettél volna a negyedik, ha nem untam volna meg húsz perc alatt - tettem hozzá közönyösebb hangnemre váltva, majd némi hallgatás után felálltam és a lány mellé sétáltam az asztalt megkerülve. Eleinte úgy tűnhetett, a fotelje mögé tartok, ám végül egy huszárvágással letettem magam a szék karfájára.
- Elhinnéd, ha azt mondanám, Szophie még aznap belém esett, hogy a szeme láttára ezt csináltam egy másik lánnyal...? - nyúltam ki, és kezemmel végigsimítottam Judy-chan rendkívül vonzó combján. Elvigyorodtam, majd mielőtt reagálhatott volna, már fel is pattantam és valóban a fotel mögé pördültem - A lábaid megérdemelmek egy ezüstérmet... oh, most látom csak, megszegtem a szabályokat. Nahát... micsoda figyelmetlenség. Mentségemre szolgál, hogy sosem volt erősségem a szabályok adta béklyókban maradni :] - könyököltem rá Judy-chan székére. Itt az ideje kiakadnod, csibém, hadd lássam, ahogy tombolsz :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Atoru Szer. Feb. 12 2014, 19:44

Úgy tűnik volt néhány olyan mondatom, ami felkeltette az érdeklődését, persze ezekre válaszoltam is.
- Még talán 8 vagy kilenc éves lehettem? Akkor történt, hogy a városban, ahol éltünk, átmentem az úton a bátyám után, de engem elcsapott egy autó és a lábaimat már soha többé nem tudtam használni. – Itt hagytam egy kis szünetet, majd folytattam. – Ezután néhány évvel kijött a SAO és így egy új élet reménye költözött szívembe. És itt vagyok, tudom mozgatni a lábaim, azonban ezért túl nagy árat fizettem… - azonban nem akartam elrontani a hangulatot, úgyhogy inkább befejeztem.
- Jó, azt tudom, hogy beszélgetni szoktak, de nem tudtam, hogy mégis miről beszélhetnék, hogy mi érdekel téged. A határozottság, hát az valamiért mindig hiányzott belőlem. –mosolyogtam rá.
- Tehát te is fura vagy? –néztem rá megilletődve. – Egyáltalán nem nézel ki furcsának. Nem is tudom elképzelni, hogy milyen furcsaságod lehet. És ezt komolyan is gondoltam. Ez után pedig úgy látszik, hogy végre megtört kicsit a jég. Tegező viszony. \o/ Valamiért a magázódás mindig olyan fura volt nekem. A tegeződés mellé azonban egy kérdés is járult. Hogy miben vagyok fura? Körülbelül mindenben. >.< Valamiért úgy érzem mindig magam, mint aki más, mint a többi. De akkor megemlítek néhány dolgot.
- Hogy miért vagyok fura? Szerintem azért, mert ahogy észrevettem, nekem nehezebben megy a barátkozás, mint másoknak. Néha azt veszem észre, hogy kisebb-nagyobb játékos csoportok beszélgetnek, nevetnek és viccelődnek egymással, míg nekem alig van ismerősöm. Maximum a céhvezérem és néhány játékos, akikkel a küldetéseken találkoztam. Ezen kívül, egy kicsit, hogy is mondjam… Könnyen élem az életem. Persze nem úgy, mint ahogy a gazdagok, mert gazdagtól egy kicsit nagyon messze járok, hanem inkább úgy, mint akinek nincs sok dolga. Általában csak azt csinálom, amihez kedvem van. Ez mindig más. Küldetések, mob ölés, vagy éppen csak császkálás, vagy éjjel, vagy nappal. De az estét jobban szeretem, hisz olyankor fent vannak a „csillagok” is, amikből szeretek különböző formákat és lényeket csinálni. Egyébként bocsi, úgy látszik egy kicsit elragadtam magam. – mentegetőztem így a végén, mert nehezen tudtam befogni a számat. Pedig nem szoktam ilyen lenni. Úgy látszik, ez a lány kihozza belőlem a maximumot. És ahogy látom, elég szép is. Bár ne így találkoztunk volna. Majd hallgattam az ő történetét is. Szóval egy frontharcos!  Judy után ő a második, akivel találkoztam eddig a frontról.
- Oh, szóval frontharcos vagy? Mondd, milyen a fronton? Veszélyesek a bossok? Nehéz ellenük harcolni? Mikor lettél frontharcos? Mindig az akartál lenni? Voltál már nagy veszélyben? Melyik a legjobb kaszt a bossok ellen? Melyik volt az eddigi legnehezebb boss harc, amin részt vettél? – árasztottam el kérdésekkel, azonban egyet inkább kihagytam. A "Hány játékost láttál már meghalni?" kérdés lehet, hogy rosszul érintené, sírni látni pedig nem akarom. – Egyébként bocsi a sok kérdésért, csak sok frontharcossal a kisebb szinteken nem igen találkozni, ha pedig találkozok is eggyel, nem biztos, hogy felismerem, hogy az. Az egyetlen frontharcos ismerősöm is csak Judy, a céhvezérem, azonban őt inkább nem zaklatom ilyennel, így is sok a dolga. Hisz ti is csak játékosok vagytok, mint akárki más. Habár elég értékes játékosok vagytok, hisz ha kijutunk, akkor nektek köszönhetjük. - mosolyodtam el újból. Azonban a kijutást nem nagyon vártam. A kinti világban már nincs semmi, amiért harcolhatnék. Maximum a bácsikám és néhány barát az iskolából, de más nem. ~De néha ennyi is elég és itt nem csak egy játékosról, hanem az összesről van szó.~ Hallottam egy hangot a fejemben.
- Tudod, egy nap, majd én is a fronton szeretnék harcolni, hogy a többi játékos boldogan élhessen együtt a családjával odakint. –mondtam neki komolyan. Azonban nem értettem, hogy honnan jött, ez a hirtelen komolyságom és eltökéltségem.
- Mit értesz azalatt, hogy egy ember peted és egy pet embered? Légyszi, elmondod? Ezt a két kifejezést valamiért nem tudtam hova rakni. Az utolsó kérdés pedig váratlanul ért, habár nem kellett volna. Hisz mire lehetek kíváncsi vele kapcsolatban? Lényegében alapból meg se ismertem volna, hogyha nincs ez a váratlan teleportálás. De ha már kérdezte, akkor válaszolok.
- Mondd, Szophie, –remélem, nem fogja zokon venni, ha így nevezem- mi késztetett téged arra, hogy megvedd a játékot? – Szarkasztikus taps magamnak. Ennél még hülyébbet se kérdezhettem volna! Hát nem az, hogy játszon? :facepalm:Mindegy, amit mondtam, azt már nem tudom visszavonni.


A hozzászólást Atoru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 12 2014, 20:21-kor.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Justin Taylor Szer. Feb. 12 2014, 20:19

Miután Shukaku leült a helyére a kis sárkány is úgy gondolta, hogy szeretné ha helyet kínálnák neki.
- Ó persze. Elnézést. Hölgyem – kihúztam egy másik széket Timidusnak – kérem foglaljon helyet.
Természetesen csak mosolyogtam az egészen és belementem a játéba. Timiduson látszott, hogy nagyon örült neki, hogy rá is figyelnek. Most, hogy már mind két hölgy helyet foglalt az asztalnál én is helyet foglaltam. Igyekeztem olyan kérdéseket feltenni ami Shukaku száméra is megfelelnek. De nem jártam túl sok sikerrel. Látszott rajta hogy nem nagyon örült a kérdéseimnek, főleg azért mert nem nagyon tudott rájuk mit válaszolni. „Nem szeretnélek untatni” nem értem miért hiszi mindig mindenki azt, hogy untatni fog ha belekezd valamibe amire ráadásul én vagyok kíváncsi. Engem tényleg igazán érdekelt, hogy mi történt vele, jó persze nem azt kértem hogy tartson ebből egy két órás kiselőadást, de azért jó lenne ha mondana magáról valamit. Könyörgő szemeket vetett rám mintha csak azt mondaná: „Kérlek ments meg!”. Hosszasan hallgatott biztos azt várta hogy valami mást kérdezzek tőle. Azonban egyenlőre még én sem tudtam, hogy mit kérdezhetnék tőle vagy, hogy mit mondhatnák neki. Szerettem volna ezt a kis időt amit itt eltöltünk a lehető legjobban eltölteni és a lehető legjobb formámat hozni. Azonban a dolgok eddig nem úgy sültek el mint ahogy én azt elterveztem. Nagyon remélem, hogy majd azért Shukaku is egy kicsit megfog nyílni és nemcsak én fogok kérdezgetni tőle hanem ő is tőlem. Most azonban még mindig azt várja hogy válaszoljak neki.
- Nem untatsz egyáltalán. Szívesen meghallgatlak.
- Téged mi vezérelt … úgy értem arra hogy kipróbáld a Nerve Geart?

_________________
Színem: Burlywood


[Event]Vakrandi - Page 9 2hz324z




[Event]Vakrandi - Page 9 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 12 2014, 20:53


A sárkány cicaszemei beváltak. Ezt a nézést Shu mellett sajátította el, aki sokszor mesélte neki, hogy ilyenkor cicaszemei vannak, és annak nem tud ellenállni. Timidus azonban hiába fürkészte sokszor Álomkelő tekintetét, ő sohasem látta, hogy bármi ellenállhatatlan is lenne a macska nézésében. Persze az elszántságot, a rátermettséget, az unalmat vagy a dühöt, vagy éppen az értelmet ő is látta ÁK szemeiben, de ellenállhatatlanságot azt sohasem, így egy idő után fel is adta ennek a keresését, és elfogadta, hogy sokszor nincs értelme azoknak a szavaknak, amiket az emberek mondanak. Később azt is megtudta, hogy ezt, amikor direkt beszélnek értelmetlenül, ők szófordulatnak hívják. Mindenesetre a cicaszemek beváltak, Timidus pedig elégedetten és a tőle telhető legnagyobb kecsességgel ereszkedett a székre.
-Köszönöm szépen!
Csipogta, majd elhallgatott és figyelt. És figyelt. És hallgatott. Majd amikor pár másodperc csönd után úgy döntött, hogy már elég türelmes volt, akkor elővette (szerinte) csodálatos hangutánzó képességét, és ciripelni kezdett, és ha megtévesztően hasonlóra nem is, de felismerhetőre sikeredett az előadás.
Szerencsére azonban ezt sem kellett túl sokáig csinálnia, mert a fiú észbe kapott, és feltett egy sokkal inkább behatárolható kérdést, amire Shu is azonnal felkapta a fejét, és mosolyogva válaszolt.
~Jajj! Ezt már sokkal könnyebb lesz megválaszolni, mert ehhez hasonlót nemrég kérdezett Tachi, és neki is válaszoltam… illetve inkább ő válaszolt helyettem, de mindenesetre akkor is van válaszom.~
-Azért jöttem ide, mert nagyon tetszett a világ, és a benne élő mobok, különösen az állatok, és azon felül pedig a petek. Őket figyelem, és mindent leírok róluk egy könyvbe. Igen… leginkább ezért.
~Meg persze jobb dolgom nem volt, mert elfogytak a könyvek, és amíg itt vagyok, addig nem ott kint vagyok… de ez már nem fontos, hiszen nem mehetünk ki.~
-És… téged?
~Miért vagyok ilyen rossz ebben? Majd… majd gyakorolnom kell.~

Shu újra elpirult, mert rá kellett jönnie, hogy az évek alatt, amíg csak néha szólalt meg, vagy éppenséggel mindössze illedelmesen válaszolgatott a kérdésekre, a megtanult szövegekkel, utána pedig csak Timidussal beszélt, eléggé elfelejtette, hogy miképpen is kellene egy társalgásba belefolynia, az elindításában pedig csak nem is reménykedett. Belátta, hogy ha a fiú nem elég ügyes, akkor hamar eljutnak odáig, hogy némán üljenek egymással szemben. Shu számára abban az esetben, ha nem az őt érdeklő témákról volt szó, kellett valaki, aki beszélteti. Timidus eközben rájött arra, hogy bár nagyon jó neki, hogy kihúzta Justin a széket, viszont arról a székről éppenséggel semmit nem lát, így felröppent, és elfoglalta a jól megszokott helyét Shu közelében, az asztalon.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Enheriel Szer. Feb. 12 2014, 21:30

//Kérem törölni ezt a posztot//


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 12 2014, 21:39-kor.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 9 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Event]Vakrandi - Page 9 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Peter Worker Szer. Feb. 12 2014, 21:37

Veronika

Bekapott egy pillangót…
Egy pillangót…
Bekapott…
Tátotta egyszer csak nagyra a száját, a fogai ijesztően élesnek tűntek hirtelen, majd harapott. Nem féltem, nem nevettem. Csak pislogtam nagyokat és néztem, na meg nem értettem, hogy ezt mégis miért csinálta.
- Éhes vagy? – kérdeztem egyszerűen, de mutatkozni sem mutatkozott még be. Szó mi szó nem erre számítottam. Nyilván egy randi sosem úgy alakult, ahogy megtervezte azt az ember, de ez igencsak furcsán kezdődött. Sokszor használtam ezt a szót: Furcsa. Leginkább csak akkor, mikor nem tudtam kifejezni magam, mikor nem jutott eszembe a megfelelő szó. Olyankor mindig ezzel pótoltam ki. „Tudod, olyan furcsa.” Azonban most nem kerestem mást, ezt akartam használni. Furcsa volt, mit csinált az imént, furcsa volt ő maga is, furcsa volt ez az egész jelenet.
Nem szólt, csak ült előttem, nem árulta el a nevét. Az imént a fogai, a Chanhoz hasonló fejpánt és a feneke alól ki – ki kandikáló szőrös farok. Úgy gondoltam eleinte, hogy csak egy kis játékos díszítés, de most így megmozgatta a fantáziámat egy kicsit. Előrébb hajoltam és könyököltem rá az asztal lapjára. Valamiért nem akartam hangosan szólni, mintha egy titokra jöttem volna rá, úgy szóltam halkan.
- Te egy cica vagy? Ha simogatom a hasad, úgy dorombolsz? – hunyorítottam a hatás kedvéért és nem mozdultam. Kíváncsi voltam és úgy véltem, ha ő megengedhetett magának ilyen furcsaságokat, akkor én is viselkedhettem kicsit másképp. Mondjuk úgy, hogy hangot adtam a gondolataimnak. Nyilván ezt mástól nem kérdeztem volna meg így, de az előttem ülő név nélküli lány valamiért más volt, mint a többi lány, más volt bárkitől is, kivel eddig találkoztam. Ez nem volt rossz, csak furcsa a számomra.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Event]Vakrandi - Page 9 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Feb. 12 2014, 21:40

Judy Noxia
Judy-nak nagyon fontos lehetett, hogy elfogadtam a meghívást a céhébe, mert boldogan ölelt meg.O.o Ilyen kevesen vannak, vagy mi a rák? De vissza a beszélgetéshez. Kiderült, hogy az első fiúja elcseszte, nem kicsit, nagyon, aztán a másodikban találta meg az igazit. Hát, gratula neki, bár én csalódott voltam. De megnyugtatott, hogy mindenki csalódik meg szenved, míg meg lesz az igazi. Ez reményt adott nekem valamennyire. Majd meg kért, hogy meséljek történetet, vagy a legutóbbi kalandomat.
- Oké!Very Happy Képzeld el, múlt héten Grifi, egy haverom szerelmes lett egy csajban, mi meg próbáltunk segítenu neki, hogy elnyerje a szívét, totál sikertelenül, végül egyik nap abban a fogadóban volt egy másik lánnyal, amelyikben mi. Biztattuk, hogy menjen oda, hívja meg egy italra, és Grifi elindult, de a félúton teljesen le volt dermedve, ugyanis a csaj elkezdett csókolózni a másik lánnyal, és akkor derült ki, hogy lánykedvelő volt! Hallod, pont olyan képet vágott Grifi, mint mi, mikor láttuk ezt, azt hittem kiesik a szemem a helyéről, akkorát néztem! - szegény Grifi azóta annyira óvatos, hogy az már fájdalmas nézni.:S Hirtelen megszólalt az óra, miszerint lejárt az idő.
- Neked is Judy!^^ Én is remélem!^^ - ezzel mentem ki a szobából.


Hürrem
Megkaptam a számomat, majd megkerestem az ajtót. Megtaláltam. Benéztem. Némá, ez Hürrem! Tudjátok, az a fehér hajú, sárga szemű lány!
- Nahát! Szia Hürrem!^^ - köszöntem neki. - Ezer éve nem láttalak, mi újság?^^ - azóta nem láttam, mióta ellopták azt a gyilkos zongorát! Észrevettem, hogy csak süti meg tea van. Na mindegy, nagyon úgy sem sütizek. Leültem a lány mellé, közben vártam a kérdésemre feltett választ.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 9 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Event]Vakrandi - Page 9 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Licht Szer. Feb. 12 2014, 23:04

-Ez a fránya kíváncsiság, mire rá nem veszi az embert…ugye? Én nem akartam jönni egyáltalán, aztán csak ide rángatott a kíváncsiság…
Arra, hogyan is teltek az eddig körei, hát arckifejezésből és válaszból ítélve nem ment eddig jól szegénynek, de ezt nem is firtatom mintha én jobb köröket tudnék magam mögött, na jó nem volt rossz csak az én hozzá állásommal van baj. Közben voltak ezek a zajok, hát tényleg fura volt kissé, minek után eddig nem volt semmi ilyesmi, bár hallgatózás jártasságom sincs, lehet akinek van olyan az eddig is hallott zajokat. Aidor felkelt a helyéről, mondván szól, hogy legyenek csendesebbek, de megtorpant az ajtóban, mármint az nem engedte tovább mint később kiderült. Szóval be vagyunk zárva ide, bár lehet eddig is így volt csak a kutya se nézte, lényegtelen az jobban érdekel így, hogy mi a fenét csinálnak odakint, mit építenek ép át a helyszínen, bár azt még se játszhatják meg, hogy bezárva tarják az ajtót az idő letelte után is, abból lenne csak paraszt gyalázat.
-Be vagyunk zárva, hmm…lehet eddig is így volt ez csak nem nézte senki se…Csak tudnám mit csinálnak kint, miféle terep rendezés folyhat ép?...De ha kimegyünk úgy is kiderül csak nehogy negatívra sikeredjen a meglepetés…
Itt megint elgondolkoztam, milyen meglepetést lehet okozni egy ilyen eseményen?...Meg hát mit várnak a szervezők vagy…. Mire készülhetnek? Innentől ennyi érdekelt kész, bár ha nem lenne zárva az ajtó akkor a kinti rendezkedés se érdekelne, sőt lehet meg se nézném, de igaz is mindig az a legérdekesebb amit nem lehet vagy nem érhetsz el, ez valami alap emberi programozás vagy csak én vagyok ilyen?
-De ha tíz perc után se engednek ki minket panaszt teszek…Bár nem szólok semmit, legalább tudom kivel vagyok össze zárva, ki tudja kit kivel zárhattak össze azért még is csak ismeretlen találkoznak egymással többnyire…Na jó ezt befejezem mielőtt olyat mondok amit nem kéne.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Yurihime Csüt. Feb. 13 2014, 00:20

Danee-sama

Igyekeztem jó házigazda lenni, Alex-sama pedig igazán hálás vendég volt, még ha jómagam csupán a tálaláson dolgoztam, így nem érdemeltem sok köszönetet. Ettől függetlenül mindent megtettem azért, hogy a fiatalember jól érezze magát, és hogy ne zavarja a társaságom, lelkes hallgatóság próbáltam lenni. Egészen fellelkesített engem is, ahogy a süteményekről áradozott, és bár nem szabadott volna, rávett arra, hogy mégis meg-megkóstoljak egy-egy édességet. Valóban mennyei ízük volt, ám Alex-samával ellentétben én meg tudtam állni, hogy ne legyek túl falánk, csupán diszkréten majszoltam el azt az egy-két szeletet, ami a legjobban ízlett neki. Ugyan arra elég nehézkesen tudtam rávenni magam, hogy egy fokkal kevésbé tiszteletteljesen szólítsam meg az ifjú harcost, így azt hiszem azon kevés alkalommal meg is botlott a nyelvem, mikor megpróbáltam megszólítani Alex-samát, így pedig kénytelen voltam sűrű bocsánatkérésekkel ellensúlyozni az ügyetlenségemet Embarassed
A tíz perc pedig hogy elrepült...! Egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy egy kakukkos óra jelzése zengi be a helyiséget, és imigyen eljött a szívfájdító búcsú pillanata. Kedvesen mosolyogva köszöntem meg a kellemes perceket, majd elbúcsúztam a mielőbbi viszontlátásban bízva, és vidámságtól sugározva léptem ki a szobából. Nem távolodtam el messzire, egészen pontosan az ajtó mellett várakoztam, hogy visszamehessek és felkészüljek az újabb vendég fogadására. Ugyanis ez itt valamiért így ment, noha nem feltétlenül értettem egyet ezzel. Alex-samával is szerettem volna többet társalogni, hogy jobban megismerhessem Sad Mikor visszatértem, valamiért újra fel kellett kapcsolnom a villanyt, ám nem haboztam ezt megtenni. Viszont az elém tárló látványtól halk sikkantás szökött elő torkomból, jobb kezemet pedig mellkasom elé kaptam ijedelmemben pale
- M-Moushiwake arimasen, nem számítottam rá, hogy van bent valaki Embarassed Ha nem veszi tolakodásnak, megkérdezhetem, hogy miért a sötétben üldögél, fiatalember? ^.^" - nyögtem ki halvány hangon, kissé talán dadogva is. Szívem a torkomban dobogott, ám igyekeztem nyugalmat erőltetni magamra és közelebb merészkedni a vendégemhez. Jaj istenkém, fel sem tudtam készülni rá Sad
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Csüt. Feb. 13 2014, 10:03

Éhes vagy? - töltötte be a kérdés a termet és a fejemet. Ott visszhangzott belül. Nem tudom. Most tényleg fogalmam sincs, mi erre a válasz. Éhes.. Nem akarok több sütit. Elég volt. Éhes.. Ha azt mondom, hogy az vagyok, akkor megint édességet kell ennem?
Éreztem még a számban a pillangó víz ízét. Kérdését vajon ez miatt tette fel, vagy mert hallotta gyomrom esdeklését? Nem tudom. Éhes vagyok.
- Csak.. Kíváncsi voltam. - sütöttem le a szemem. Talán illetlenség volt az ajándékot csak úgy megenni, talán nem szabadna így bánni ezzel a szegény fagyott állatkával. Hisz én sem örülnék neki, ha valaki megenne. Ha Szophie most itt lenne, akkor ő biztosan tudná, mit kel tenni. elszidna, vagy nevetne. Nem tudom. De nem kényszerítene süti evésre. Húst rendelne, nagy adagot, fogamra valót.
- Meg akartam tudni, hogy pillangó, vagy jég íze van-e? Vagy valami teljesen más..- fojtattam. Nem kifogásként mondtam, csak el akartam magyarázni a helyzetet, a harapásom okát.
A nevem még mindig nem mondtam meg. Nem tudom az okát. Még várat magára, hogy bemutatkozzak. El kell döntenem, hogy az igazit mondjam-e, vagy az álnevem.
Én is közelebb hajoltam, amikor ő tette. Gondoltam, biztosan valami érdekeset talált az asztal közepén, azt kell megnézni. Még a farkammal is izgatott csóválásba kezdtem. Így hát igencsak ledöbbentem, amikor nem egy különös valamit mutatott, hanem halkan suttogva kérdezett tőlem. Méghozzá milyen kérdéseket.. Füleim érdeklődve csaptam előre, és farkam csóválása teljesen megállt pár pillanatra.
Még előrébb hajoltam, és beszálltam a "találjuk ki, ki ül előttünk" játékba. Természetesen én már nyertem, mert akkor rájöttem, ki ez a fiú, amikor belépett az ajtón. De persze egy farkas elméjével egy ember nem versenyezhet, így nem róhatom fel neki, hogy nem tudja. Még azért sem haragszom, hogy cicának hisz lompos farkam ellenére. Az emberek tudatlanok.
- Szerinted valaki fülekkel csak cica lehet? - suttogtam, majd szám elé tettem kezem, és kuncogtam. Rávezetem szép lassan az én kis titkomra. Persze közben ez a has simi ötlet is megtetszett. Milyen régen nem simogatott senki rendes farkashoz illően.Sad Bezzeg a ronda macskákat mindenki kényezteti, de csak mert azok illetlenül kérik maguknak az emberi szeretetet. Én nem fogok leereszkedni ilyen alantas szintekre, majd megsimogatnak, ha úgy gondolják, megérdemlem. Nem kuncsorgok ilyesmiért.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 9 0510[Event]Vakrandi - Page 9 1110[Event]Vakrandi - Page 9 0310
[Event]Vakrandi - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Csüt. Feb. 13 2014, 10:25

- Nyolc éves korod óta nem randiztál? - hunyorítottam. Ez.. fura. Persze ha azt nézzük, hogy szegény a lába miatt valószínűleg ki sem ment a házból.Sad
- Sajnálom. - hajtottam le a fejem. Lehet egy embernek ennyi baja? Most kérdezhetném, hogy akkor a játék neki megváltás-e. Természetes, hogy az, ha végre járhat, sok év után. Ugyanakkor.. ugyanakkor ha a testvérével történt tragédiát nézzük, akkor mégsem örülhet ennek az egésznek. Szegény, szerencsétlen. Végre egy jobb világba került, ahol boldog lehetne, erre.. Erre itt is tragédia éri. Tudom milyen elveszteni egy családtagot, habár az én bátyám még ép és egészséges. Legalábbis remélem. A testvérem mindig megvolt, és meg is marad nekem. Biztosan. De ő.. A testvéri támasz nélkül maradva. Nem is tudom, mit mondhatnék erre.. Szörnyű?
- Mindenféléről beszélgetni. - mosolyogtam rá. - Eddig nem is csinálod olyan rosszul. - döntöttem egy kicsit oldalra a fejem, majd a sütiket kezdtem el figyelni. Vajon már képes vagyok megenni őket? Elmúlt az édesség csata hatása? Áhh nem, nem próbálom inkább meg.
- Hümmm.. Ez szerintem nem furaság, csak.. csak egyszerűen nem vagy társasághoz szokva. - gondolkoztam el. - Csak légy egy kicsit határozottabb, menj oda hozzájuk nyugodtan, és beszélj ilyen össze-vissza mindenféle dologról, ami csak az eszedbe jut, mint most. Meg kérdezz tőlük nyugodtan akármit, ha nem akarnak, akkor nem válaszolnak. Ennyire egyszerű változtatni a te furaságodon. - mosolyodtam rá barátságosan. Gondolom a lába miatt nem ment emberi társaságba, és épp ez miatt nem tudja hogy kezelni az ilyen helyzeteket. Nekem is jó nagy adag "furcsaság" kellett ahhoz, hogy kitörjek a szótlan önmagamból egy kicsit. Bár még így is.. így is vannak esetek, amikor inkább önmagamba burkolózok.
- Szerintem a könnyelmű élettel sincs semmi gond. Én szeretem az ilyesmit, és nagyon szívesen is élnék így. Egyébként ne hidd, hogy a gazdagok dologtalanok. Nekünk van még csak rengeteg dolgunk. - sóhajtottam. - A vállalatok vezetése, papírmunka, tárgyalások, találkozók, kötelező megjelenés társasági rendezvényeken. És akkor még nem beszéltünk a  helyes viselkedés, példamutatás, etikett betartásának kötelezettsége alól. - mormoltam. - Szegény, de szabad embernek lenni sokkal jobb. - újabb sóhajts hagyta el számat. És még itt is van egy farkasom, aki munkára ösztökél folyamatosan. Szörnyű._.
- Céhed? Megkérdezhetem, milyen céh tagja vagy? - kaptam fel a fejem a szóra. - Én a Justice League-be tartozom. - mosolyodtam el. - Nem tudom, ismered-e.. - Br az előbbi beszélgetésemből Daneeval az derült ki, hogy elég ismertek vagyunk. scratch
Nem hittem volna azért, hogy a frontharcos dolog ennyire megragadja.
- Nyugi-nyugi. - intettem le. - Azért ez nem olyan nagy dolog. Mindig ugyanaz a téma, folyamatosan reggel felkelés, boss, szenvedés, vége, alvás. Néha egy pár izgalommal vagy drámával fűszerezve mindez. De az csak ritkán van. Egyébként meg szerintem egyik kaszt sem jobb egy boss ellen, mint a másik. Mindnek meg van a maga előnye és hátránya, mint ahogy minden boss képessége más és más. - fújtam egyet, és reméltem, ennek a témának vége ezzel.
- Ohh semmit-semmit. - nevettem. - Csak furcsa kis állatkát kaptam én, ennyi az egész. - mosolyogtam rá.
Az utolsó kérdése viszont érdekes volt, és régen nem kérdezte tőlem senki, talán soha.
- A bátyám vette nekem. - sóhajtottam. - Azt mondta, ez segít visszarázódni a hétköznapi életbe. És igaza is lett. - Egy őrült elme mennyei ajándéka. Mai napig fogalmam sincs, hogy ezzel jót tett-e velem, avagy sem. Az viszont biztos, hogy minden kockázat ellenére, ha a mai tudásommal visszamehetnék abba az időbe, akkor is belépnék a játékba. Amennyi jót kaptam ettől a világtól, semmi rossz szavam nem lehet rá.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 9 0510[Event]Vakrandi - Page 9 1110[Event]Vakrandi - Page 9 0310
[Event]Vakrandi - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Noxy Csüt. Feb. 13 2014, 19:04

Egy sejthető szemforgatással sóhajtottam, amikor elkezdett okoskodni az imént adott válaszaimról. Nem éppenséggel az a probléma, hogy én szerinte menekülnék a hülyeségeitől, hanem az, hogy egyrészt nagyon kikezdően és tolakodóan mászik rám minden egyes nyálas szavaival. Másrészt meg hogy tehet ilyet valaki a barátnőjével? Egy dolog, ha egy párkapcsolatban élő ember eljön ide ismerkedni másokkal, hogy barátokat szerezzen, de hogy így a maga módján kikezdjen másokkal, afelett nem tudok elsiklani. Nem tudom, mit csinálok, ha Tachiba Makoto hozzám mer érni.
Amíg olyasvalamiről okoskodott, amiben nagyon sokat tévedhetett, "na jó, rád hagyom az egészet" stílussal megittam a maradék teámat. Amikor végre véget ért az előadás, elfogyott a teám.
- Nagy kár, pedig egy hölgy kérdésére azért mindenképpen illett volna válaszolni, így hát a következő kérdésedre nem fogok választ adni, ha olyasmi, így kvittek leszünk - mondtam tőlem szokatlanul szemtelen mosollyal. Nem biztos, hogy ezzel még megnyertem volna a csatát, de végül is van benne erős igazság. Egy vakrandi arról szól, hogy megismerjük a másikat tíz perc alatt, nem? Bár nagyon ostoba volt a srác, ha azt hitte, hogy ezzel büntetne. Amíg töltöttem egy újabb teát, elárulta, hogy lett belé szerelmes Szophie, ahogy kikezdett egy másik lánnyal és... nekem túl gyors a reflexem ahhoz, hogy ezt ő el is kerülhette volna. Éppen ittam a forró teából, amikor hozzá mert érni a combomhoz, hogy megsimogassa! A hirtelen reakcióm azzal járt, hogy az érintésre nagy hüledezésemre egyenesen az arcába prüszköltem a teámat, bár közben jött is a kanapéhoz játszani a rossz szépfiút.
- Hát ez mellékes, és tudod, hogy az ilyenért egy hozzám hasonló ártatlan, de párjához hűséges hölgyike mit tesz, ha egy magadfajta csirkefogó kikezd vele? - Felpattantam és mérgesen a szemébe néztem.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Csüt. Feb. 13 2014, 19:16

*közérdekű közlemény*
Mivel múltkor is kérésre kicsit ki lett tolva a határidő ezért most is két nappal több időtök van írni. Vasárnap este érkezik a következő kör :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Justin Taylor Csüt. Feb. 13 2014, 20:33

Végre sikerült feltennem egy olyan kérdést amit Shukaku is megtudott válaszolni. Annak különösen nagyon örültem hogy szereti az állatokat, legalább lesz egy közös téma amin eltudunk indulni.
- Én is nagyon szeretem az állatokat. Majd szólj ha megjelenik a könyved, szívesen elolvasnám WinkA lány enyhén elpirult. Ez az ilyen tipikus lány dolgok közé tartozik, mindig ha egy fiú valami olyan dolgot csinál ami neki vagy nagyon tetszik vagy zavarba ejtő akkor egyből el pirul az egész arcuk és nem mernek a srác szemébe nézni. Valahányszor jártam egy lánnyal azok is mindig ezt csinálták szóval már hozzá vagyok szokva. Viszont ettől lányok a lányok és szerintem ez egy aranyos szokásuk. Shukaku még tűnődött egy darabig aztán ő is kérdezett…
- Én igazából oda vagyok ezekért a virtuális játékokért és amikor meghallottam hogy kijött a sword art online egyből meg akartam szerezni. Igaz hogy rengeteg munka és nyelvtanulás kellett hozzá de végül meglett. Aztán gondoltam hogy meló előtt gyorsan kipróbálom…
Shukaku újra elpirult, mint ahogy az várható volt. Eközben a kis Timidus úgy döntött inkább jobb lesz neki ha gazdája közelében marad és felrepült mellé az asztalra. Igaz hogy a kis sárkány valamilyen szinten eltakarta gazdája arcát, de még így sem tudtam nem észre venni hogy mennyire zavarban van. Nem szerettem volna hogy kínossá váljon a helyzet. Úgy látszik hogy Shukaku nagyon nehezen tud megbízni az emberekben.
- Megértem hogy izgulsz, de nem kell ennyire zavarba jönnöd, nem eszek embert Very Happy;)– Próbáltam egy kicsit el pojénkodni a dolgot hogy még jobban megértessem vele, hogyha velem van akkor nem kell zavarban lennie. Nem tudom hogy ettől mennyire fog megnyugodni, de remélem hogy azért hatásos lesz

_________________
Színem: Burlywood


[Event]Vakrandi - Page 9 2hz324z




[Event]Vakrandi - Page 9 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Atoru Csüt. Feb. 13 2014, 20:50

- Azért randizás nélkül is teljes életet éltem. –mosolyogtam rá. De azért ennek ellenére az is igaz, hogy így nem lettem túl jártas ezen a téren.
- Sajnos nem tehettem nagyon semmit. Túl gyenge voltam, a bátyám pedig önfeláldozó… De légy szíves hanyagoljuk ezt a témát, nem szeretek erről beszélni… - És ez igaz is volt. Minél jobban hozzuk fel a témát, annál fájdalmasabb lesz az emléke. Csak remélhetem, hogy a játék nem öli meg véglegesen azokat, akik meghaltak idebent. Azonban, ha tényleg így van, akkor mit mondok majd a bácsikámnak? Ebbe még nagyon bele se gondoltam. Talán azt mondjam, hogy Hachiro feláldozta magát az én érdekemben? Hogy én nem néztem körül eléggé, én voltam túl lassú és… túl gyenge is.
- Tényleg úgy gondolod, hogy kezdek belejönni? –néztem a lányra. Remélem, hogy tényleg jól csinálom, és nem csak úgy mondja.
- Szóval, csak jobban ki kéne tárulkoznom az emberek felé? Köszönöm a tanácsot. –mosolyogtam újból csak. Talán tényleg igaza van. Talán csak jobban meg kéne nyílnom a többi játékos irányába, hisz végső soron az a célom és azért is léptem be Judy céhébe, hogy segítsem a játékosokat, de úgy nem tudok segíteni, ha nem ismerkedek. Legalább is nehezebb.
- Persze, nem úgy értettem, hogy nektek könnyebb, sőt, így utólag belegondolva, hogy ezeket elmondtad, talán még nehezebb is nektek, arisztokratáknak, hisz sokkal több mindennek és mindenkinek kell megfelelnetek az életben. Például itt vagy te, az élő példa, aki frontharcos és mellette még kávéházat is vezet. Gondolom, ez a kettő nagyon betábláz téged. – És éppen ezért kezdtem becsülni Szophie-t. Hiszen nem elég, hogy tesz azért, hogy kijussunk, de még a kikapcsolódásunkat is biztosítja ebben a világban. – A szabad emberekkel viszont az a baj, hogy a legtöbb esetben nincs életcéljuk. Persze azt leszámítva, hogy ki akarnak jutni. Eddig nekem se volt sok célom ebben a világban, csak lézengtem a városokban, néha elmentem egy küldetésre és legtöbbször mobot öltem, de magam sem tudom, hogy miért tettem ezt. Míg ti vért izzadtok a boss harcokban, addig én csak feküdtem a fűben, vagy kikapcsolódtam. De aztán elegem lett ebből és változtatni akartam. – Úgy tűnik megint elkapott az igazságmondó rohamom. >.< De valamiért úgy érzem, hogy ennek a lánynak sok mindent elmondhatok.
- Oh, a miénk csak egy kicsi céh, alig vagyunk hárman-négyen. Phoenix Brotherhood a neve, nem hiszem, hogy hallottál róla, de a céhvezetőnk neve lehet, hogy ismerős. Judy Noxia, ő is a fronton harcol. Talán ismered?- kérdeztem tőle- A Justice League-ról pedig csak néhány ízben hallottam, de úgy jobban nem ismerem őket, de nem is vagyok nagyon jártas a céhek világában. – mondtam, mert tényleg így volt. Egy-két céh, amit hallásból ismertem, plusz a saját céhünk, de többről nem tudok. Justice League… Jobb lesz megjegyezni ezt a nevet.
- Oh, tehát a peted is fura.Surprised – Ez meglepő volt, hisz mi lehet fura egy petben? Na de mindegy, ha nem mondja el, hát akkor nem mondja el.
- Hogy- hogy vissza kellett rázkódnod a hétköznapokba? - Kérdeztem vissza. Talán ő is elszigetelődött a környezetétől?
- Ömm, még egy kérdésem lenne. Mi hajt előre a játékban téged? Mármint mi adja a motivációt, hogy részt vegyél a frontharcokon és kijuss ebből a világból? – Mostanában elég furcsa kérdések jutnak eszembe. Ezekről le kéne szoknom.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 13 2014, 20:55


~Tetszik neki! Állatokról van szó, és még nem kezdett el fecsegni. Shu zavarban van. Hogy ez mennyire aranyos! No… ügyes vagyok vagy nem vagyok ügyes? Tudtam, hogy fogok neki találni valakit!~
A lány felnézett, és most már kevésbé volt kipirult, és talán valamivel nyugodtabbnak is tűnt. A sárkány gyorsan a segítségére sietett, és kimondta a legfontosabb szót, amivel ki tudta zökkenteni ebből a teszetoszaságból. Elmosolyodott, és biztatóan csipogott.
-Shu! Ő még gyerek… mit ijedezel?
-Oh… szerinted…
-Hát persze! Na gyerünk!
-Hát… oké…

Bólintott nagyot a lány, és újra a fiú felé fordult.
-Örülök, hogy te is szereted az állatokat. Egyébként örülök, hogy nem eszel embert… akkor nehezen tudnánk jóban lenni.
Kuncogott egyet, majd úgy döntött, hogy mivel a srác ismételten nem tett fel kérdést, akkor bátorkodik ő kezdeményezni. Mégsem engedhette, hogy ne használják ki teljesen ezt a rövidke időt, amijük van,
-Van esetleg kedvenced, vagy mindegyiket szereted? Mármint az állatokat. Vagy… esetleg fajták szerint? Emlősök vagy hüllők? Volt melletted esetleg valaha kisállat? Jajj… bocsi!
Gyorsan szájára szorította a kezeit, és pirulva kuncogott.
-Az a baj… hogy ez pont a kedvenc témám… és ha nem hallgatok el, akkor beszélek… viszont akkor túl sokat… sajnálom!
-Ne izgulj már ennyire! Vicces vagy.
-Mondod te! Te sem viselkedtél máshogyan amikor Tachi volt itt…
-Áh! Most megfogtalak! Akkor ugyanaz a helyzet ezek szerint? Shukaku szerelmeees! Shukaku szerelmeees!
-Azt… azt nem mondtam…
-De-de! Látom rajtad!
-Nem is!
-De-de!
-Csitt! Különben is…

Újra elpirult, és ijedten fordult vissza Justin felé a kis vitájukból, de félig még mindig Timidusnak intézte a szavait.
-Bár nagyon szeretem a peteket, különösen Timidust, de most ugye veled kellene foglalkoznom… sajnálom… megint.
~Ejnye már Timidus! Elrontok mindent miattad!~
-Szóval… azt hiszem, jobb amikor izgulok és kevesebbet beszélek…

Újrara belekortyolt a teába, hogy elfojtsa a mentegetőzést, amivel valószínűleg elpazarolta volna a maradék idejüket is.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 9 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 16 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.