Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sword and Phoenix

+36
Akichi Murai
Kuradeel
Cearso
Rosalia
Saya
Arisu
Shukaku
Tsu
Justin Taylor
Kremylla Lyeen
Suzume
Yue
Miu
Ilsette
Thunder
Lydia Einsberg
Licht
Viktoriya
Viktor Kireyev
Daichi
Aidor
Zakuro
Noxy
Kurokoto
Kayaba Akihiko
Chancery
Hayashi Yuichi
Mao
Kazuma
Hermit
Miyako
Mesuda Reiko
Kagura
Asuka
Kyuushiro
Allen Dante
40 posters

6 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Hétf. Jún. 02 2014, 21:46

//Nanami Haruka//

Reggel kómásan, kócosan, még fél álomban azon tűnődtem hova is kéne mennem. Nem sok helyet ismerek itt és még kevesebb személyt. Ami lehet, hogy jó de lehet rossz. Talán abba, hogy nem ismerek sok mindenki az a jó, hogy addig is nyugtom van és nem kapom az ívet minden felől. Az árnyoldala meg az, hogy így unatkozom nincs kihez szólnom és hiába megyek akár hova is egyedül nem buli. Valaki csak kéne akivel néhanap elmehetnék szórakozni, akkor valami olyan helyre kellene mennem ahol sokan vannak és van esélyem arra, hogy valaki szóba is áll velem. Akkor nagyjából meg van az, hogy hova is megyek, már csak össze kéne vakaróznom és neki indulni. Hossza szöszmötölés után sikerül olyan formát öltenem, amibe emberek közé mehetek. Na jó csak átöltöztem és egy fésűt eresztettem a hajamnak, de az pont elég volt ahhoz, hogy emberi formám legyen. A készülődés is csak azért volt hossza mert nehezen vettem  rá magam a cselekvésre. Akkor indulásra készen vagyok, indulhatok is utamra…Ez a város számomra egy labirintus, egyáltalán nem ismerem ki magam az utcákon és lehet el is tévedtem. Már jó ideje bolyongtam az utakon, mire egy fogadóra lettem figyelmes, mivel már kezdett elhagyni minden lelki erőm, mindennemű gondolkodás nélkül léptem be a helyre, még a nevét sem néztem meg. Viszont amint beléptem az ajtón azzal kellet szembesülnöm, hogy az egész kóceráj tele van és sehol egy szabad hely. Jó ideig játszottam a keselyűt mire sikerült helyet találnom, persze azt úgy, hogy az ott tartózkodok pont elmentek, én meg nagy lendülettel vetettem magam a székre. Rendelni nem rendeltem semmit, igazából csak leakartam ülni végre az pedig pipa, most pedig ücsörgök itt magamba, addig míg nem nyerem vissza a lélekjelenlétem.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Yue Szer. Jún. 04 2014, 18:09

Egy szép reggel abból szokott állni, hogy nem kell korán kelni így addig aludhatsz ameddig akarsz. Én is szépen és nyugodtan aludtam de amikor felébredtem mert hapciztam egyet akkor vettem észre, hogy a földön fekszem és vajon ki volt az ágyban. Hát természetesen az én társam, Inukami aki úgy aludt mint a bunda. Felkeltem a padlóról és megfogtam a takarómat és kihúztam a takarót Inu alól és ezzel Inu leesett a földre.
-Mi a francot művelsz te lány?!-kérdezte Inu.
-Kölcsönkenyér visszajár!-mondtam Inu-nak.
Morgott egyet Inu.
-Na én megyek öltözni.-odamentem a szekrényemhez és kivettem nem kevés ruhát aztán kimentem az ajtón és bementem a fürdőbe.
Lefürödtem és törülközőben odamentem a szekrényhez és kivételesen viszonylag hamar megszárítottam a hajamat ami azért nagy szó mert nagyon hosszú. Arcomat és fogamat megmostam. Megfésülködtem és utána jött a nagy kérdés. Milyen ruhát vegyek vajon fel ma?
-Nem, túl sötét, túl jelmezes. Tökéletes!-mondtam aztán felvettem a nagy nehezen kiválasztott napi ruhámat. Megcsináltam a hajamat és végül kicsit fújtam magamra parfümöt aztán kimentem és mondtam Inu-nak, hogy megyünk sétálni. Szinte mindenhol jártunk amikor megláttam egy fogadót. Mivel unatkoztam így gondolkodás nélkül bementem. Pár fiú/férfi rám nézett és Inukami viszonozta a "Ha a közelébe jöttök megöllek titeket " nézésével. Egy hely sem maradt. Láttam, hogy egy lány mellett és előtte van van egy-egy hely ahova én és Inu leülhetnék ha a lány is engedné. Odamentem a lányhoz és megkérdeztem.
-Szia. Leülhetünk?-kérdeztem a lánytól.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Suzume Csüt. Jún. 05 2014, 19:52

KREMYLLA


Sword and Phoenix. A híres vendéglő ahol az emberek pihenhetnek, ehetnek az íncsiklandozó ételekből és akár lemehetnek a fogadó külön bejáratú küzdőterére is. Nem egyszer hallottam már ennek a helynek a nevét és mindenhol csak dicsérik. Nem volt ám kérdéses, hogy előbb utóbb mindenképp megfordulok itt és így is lett. Ez a negyedik alkalom, hogy itt vagyok de az igazság az, hogy most először ültem le egy asztalhoz is. Eddig, csak egy futó pillantást vetettem a helyre ami annyira, rendezett, összeszedett és nyugodt, hogy az én ízlésemnek egyszerűen túl unalmas. De most kivételt teszek. Szükségem volt egy kardforgatóra a csapatomba, hogy kipucoljunk egy kazamatát. Azt viszont már nem tudtam megmondani, hogy miért pont itt akartam én keresni csapattársat. Talán nem baj ha van egy higgadt, kulturált jóvágású egyén aki rendet tart majd a harc alatt. Meg akit majd idegesíthetek is közben  Cool 
De a hely tényleg eléggé „elit” volt. Csinos cseléd lánykák, jóképű pincérek, móka, kacagás. Csak én gubbasztottam a sarokban és kissé unott fejjel piszkáltam az előttem lévő ételt. Figyeltem az embereket és arra jöttem rá, hogy elég sok kardforgató van Aincradban. Jó ez elvileg annyira nem meglepő, nem véletlen SWORD art online a neve a játéknak. Választék volt bőven és egyik másik emberke még érdekesnek is bizonyult. Nehéz a döntés.
- Válasszon társat a sors! – Mondtam ki hangosan is közben fogtam a kanalam és egy kis adag rizst bele téve. Az egyik kezemmel szemmagasságba emeltem még a másikkal hátra húztam. –Tűz! – Kurjantottam egyet és katapult szerűen kilőttem a rizst. Nem mondanám, hogy túl messzire repült de a rizs lövedék pontosan egy lány feje tetején landolt.
~ Teli találat!~ Nyugtáztam magamban. Ha a lány felém fordul szemtelenül elmosolyodom és a kanállal a kézben integetek neki.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Kremylla Lyeen Szomb. Jún. 07 2014, 12:17

SUZUME

Különös kíváncsiság van bennem úgy... reggel óta. Valami Sword and Phoenix nevű, ha emlékezetem nem csal, fogadóról, vendéglőről beszélt a minap hajnali óráiban egy számomra ismeretlen személy, persze nem kihallgatás, hallgatózás folyamán. Mindössze ezt a nevet hallottam, semmi többet, és megmaradt emlékezetemben. Egyszerűen nem hagyott nyugodni. Mindenféle elfoglaltsággal próbáltam elterelni gondolataimat, de általában visszataláltam erre a témára. Már csak azért is, mert jobbnál jobb elképzeléseim voltak ezzel kapcsolatban. És a jobb rossz értelemben értendő, mert hát olyan marhaságok pattantak ki dióhéjnyi agyamból, mint például az, hogy kardokból van összerakva minden. A széklábak és asztallábak kardok, a pincérek ugyanerre a fegyverre rakják rá a tálcát, és a rajta lévő ételekkel, italokkal egyensúlyoznak. Mintha zsonglőrködnének, és ezzel szórakoztatnák a vendégeket. A főnix meg ott mászkál, csipegeti a neki rakott magokat. Másik elképzelésem a sok közül, hogy a főnix láthatatlan lovagokkal küzd. Egyszerűen eszméletlen, milyen marhaságokat nem gondolok.
Ahogy ezek eszembe jutnak, fejcsóválva homlokon csapom magam, ahogy a városban járok újra. Lassan kezdem ismerni a legtöbb helyet, de még így is van mit felfedeznem, így hát az általam még nem ismert utcákban kóvájgok. Hosszú percek telnek el, mire kezdem úgy érezni, hogy eltévedtem. Azért nagyon remélem, hogy el fogok találni abba a kis fogadóba, ahol én szálltam meg.
Körbepillantok, de ismerőset és ismerőst nem látok. Megfordulok, mire meglátom a fogadót, amit ma emlegettek. Idétlen félmosolyra húzom a számat, és képtelen vagyok elhinni. Hát... A sors úgy akarta, hogy az említett helyet megtaláljam, de hogy mi a fene vele a célja? Ez egy kiváló kérdés.
Bizonytalanul bámulom a bejáratot, aztán körbenézek, valóban nincs-e errefelé senki se, akit ismerek, majd végül betérek már csak azért is, hogy megkérdezzem, merre találok vissza a főtér felé. Reménytelen a helyzetem és én magam is.
Ami bent vár rám, egyszerűen lenyűgöz. Pislogok párat, hogy megemésszem, mit is találtam. A hely rendezett, gyönyörű, és elképesztően szívesen laknék itt, ám ennek a pénztárcám, amiben csekély pénz van, nagyon megjárná. Valószínűleg semmi se maradna benne, ha egy-két éjszakát itt töltenék, így hát csak érdeklődve nézek körül.
Egy pincér igyekszik nekem segíteni, ahogy belépek, akit azonnal le is intek. Nem áll szándékomban itt ebédelni, így hát rögtön belekezdek a kérdésáradatomba, ami jelen esetben csak egyetlen kérdés: merre van a főtér? Erre a pincér értetlenül néz rám, majd válaszol, és megköszönve a választ, rám mosolyog, majd el is megy. Úgy tűnik, rájött arra, hogy nem vagyok valami vevő az itteni szolgáltatásokra, de azért körülnézek. Kissé beljebb lépdelek, hogy jobban szemügyre vehessem a helyet. Valószínűnek tartom, hogyha valaki egyszer fizetné az ebédemet, és nem lenne kikötés, azaz bárhol bármit és bármennyit ehetnék, akkor ide kérném a belépőmet.
Megelégelve a látványt, sarkon fordulok, hogy az elmagyarázott útvonalnak megfelelően visszataláljak a saját helyemre, amikor valami a fejemre esik. Újabb értetlen pislogás követi ezt, bal kezemmel a fejem felé nyúlok. Először azt hiszem, egy madár pottyantott rám, de hát ez lehetetlen, mivel egyrészt épületben vagyok, másrészt nem érzékelem, hogy olyan híg lenne... Na nem mintha tapasztaltam volna egy ilyen balesetet, de el tudom képzelni. Megbizonyosodva arról, hogy ez nem egy madár által itt hagyott ajándék, megnyugodva tapogatom a fejemet, másik kezembe söpröm azt a valamit, amiről kiderül: rizs. Valószínűleg ez nem az egész adag, amit rám sóztak, biztos tovább repült pár szem.
Egyik szemöldökömet felvonom, és figyelem, ez mégis micsoda. Mármint mi volt ennek a célja, mert ha az idegesítés, akkor ez most kivételesen nem jött be.
Körbefordulok, hogy lássam, ki az, akinek szándékában áll valamit tenni velem, és nem csalódok: megtalálom. Legalábbis megtalálni vélem egy szemtelenül vigyorgó, kanállal integető lányban. Ez egyszerre idegesítő és nevetséges, idegesítő a mosoly miatt, nevetséges a kanál miatt. És hogy ne legyen elég ez a kettő, még az értetlenség is kapcsolódik ehhez. Lerí rólam, hogy nem tudom elképzelni, mi dolga van velem. Most menjek oda? Vagy húzzak kifelé? Nem úgy tűnik, mintha el akarna zavarni... Behunyom a szemem, mély levegőt veszek, majd kifújom. Kinyitva aranyló pillantásomat úgy döntök, akkor megkérdezem, mégis mit szeretne, ha már ilyen látványosan magára hívta a figyelmemet. Odalépek, és csípőre tett kézzel kertelés nélkül mondom is:
- Gondolom, volt ezzel valami célod. Mit akarsz? - Hangom egyáltalán nem ellenséges, inkább zavart, szavaim viszont lehet, kissé ellenszenvesnek tűnnek, de tényleg nem áll szándékomban játszani az idegbeteget. Ahhoz most kissé döbbent vagyok a hely és a rizslövedék miatt.

_________________
Stat::


Adatlap
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Suzume Hétf. Jún. 09 2014, 10:36


Kremylla


Vicces volt nézni a lány reakcióját.  Tök jó lenne ha lenne valamiféle gondolat olvasó skillem is, akkor beleláthatnák a kicsiny buksijába. Biztosan jót nevetnék azon, hogyan is mérgelődik magában meg úgy az egészen. Bár ki tudja, lehet hamarosan meg is tudom mit gondol mert nekem esik. :3 Ahogy intek neki kivehető rajta, hogy hirtelen nem is tudja mit is csináljon aztán egy hatalmasat sóhajt. Kíváncsian figyelem őt. Talán most próbál lenyugodni. Végül elindul felém és csípőre tett kézzel áll meg előttem.
~Csak nem ezzel akarsz határozottságot és magabiztosságot tükrözni?~ Tettem fel magamban a kérdést ahogy közben végigmértem a tekintetemmel a lányt.

- Gondolom, volt ezzel valami célod. Mit akarsz? – Kérdezett rá a szándékaimra amire én csak még inkább elmosolyodtam.
~És igen! Ezzel próbál komolynak és higgadtnak tűnni.~ Emeltem képzeletbeli kezeim a magasba, de persze a valóságban nem mozdultam. Egyelőre legalábbis. A lány szemébe néztem jó pár másodpercig végül behunytam a szemem, letettem a kanalat és hátradőltem a székemben. Mire újból kinyitottam a szemeim már intettem is leendő társamnak, hogy inkább foglaljon helyet.
- Kényelmesebben tudunk csevegni. – Tettem hozzá a jelzéshez, még inkább nyomatékosítva a kérésem. Ha így teszt n előre dőlök, ujjaimat összefonva az arcom előtt tartom és azok fölött nézek át a lány szemébe.
- Egyenes, határozott és céltudatos voltál. Hát én sem kertelek. A célom az volt, hogy ide gyere amit meg is tettél. – Mosolyodom el újból. – És azt akarom, hogy csatlakozz a kazamatatisztító csapatomhoz. – Ezután elhallgatok. Figyelem a reakcióját és látható kíváncsisággal várom a választ.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Hétf. Jún. 16 2014, 18:56

//Nanami//

Talán rendelnem kéne valamit, ha már beültem ide. Most az, hogy itt ücsőrgöm majd lépek rendelés nélkül az kissé bunkósság lenne részemről. Sőt ahogy látom ki is figyeltek maguknak az NPC-k, meg néhány játékos is, gondlom az indikátorom miatt és azt figyelik mikor kezdek balhéba vagy ilyesmi. Ha már ennyire figyeltek, akkor kértem egy étlapot és nézegetni kezdtem, mi is itt a választék. Unottan lapozgattam az étlapot, ugyanis nem voltam sem éhes, de még édességre sem vágytam és szomja sem voltam…Bár ha enni nem kell semmi akkor rendelhetnék egy üdítőt csak, hogy még is rendeljek valamit. Már inteni készültem az egyik felszolgálónak, mikor egy kérdés ütötte meg a fülem. Kiemeltem a tekintetem az étlapból és elvánszorgott a köd is szemem elől, mármint jobban mondva a fejemből, mert eddig elég ködös volt a fejem és tekintetem is, de ez is csak az unalom műve volt. Egy lány állt előttem. Érdekes mód többes számba kérdezett, de nem láttam vele senki, így kicsit furcsállva kezdtem el végig mérni az előttem álló személyt. Majd félig meddig az asztal alatt, mármint az én szemszögemből az asztal takarásában volt egy kis farkas kölyök. Értem szóval ő egy idomár és itt a petje, így már értem a többes számot. Talán most már böknöm kéne neki néhány szót, már néhány perce csak váratom és méricskélem, még a végén azt hiszi innen valaki, hogy őt választom a következő áldozatomnak akit kivégzek. Persze ez nem igaz, de hát ugye senki se látja a másik múltját, meg azt hogy mit élt meg eddig, így meg a sablonos a vörös indikátorosok kegyetlen gyilkosok jelző marad meg, még akkor is, ha ez nem teljesen igaz vagy épp teljesen más miatt olyan az indikátor színe amilyen. Na, de tényleg köhögnöm kéne valamit a lány felé, meg akkor adok le egy rendelést is, ha már azt terveztem az előbb.
-Persze szabad.
Közben intettem az egyik arra tévedő pincérnek és bár valami üdítőt akartam rendelni eredetileg, valahogy még is csak hirtelen váltás lett belőle és innivaló helyett egy jó nagy epres fagyi kelyhet kértem. Mikor kihozták a rendelésem a lánnyal mit sem törődve kezdtem el szépen lassan enni a fagyim, persze néha egy-két suta pillantást vetettem a társaságom irányába, hátha akar valamit szólni vagy ilyesmi.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Kremylla Lyeen Kedd Jún. 17 2014, 17:39

SUZUME

Az újabb vigyorra egyik szemöldökömet kérdőn felvonom. Most vagy teljesen érthetetlen ez a szituáció, vagy mindenki számára kristálytiszta, mit is akar tőlem ez a nőszemély ilyen módon felhívva magára a figyelmet. Eltűnődök azon, hogy most a bolondját járatja-e velem, mert hát miért is ne tehetné? Könnyű dolga lenne velem, ezt be kell látnom. Hamar csőbe lehetne húzni, vagyok én olyan hülye, hogy mindenféle csapdába belelépjek. Biztos megérezte, és ezt ki akarja használni.
- Hát ha olyan hosszúnak ígérkezik a beszélgetés... - motyogom inkább magamnak, mint a másiknak, így kelletlenül helyet foglalok. Hátamat a támlának támasztom, kezeimet összekulcsolm az ölemben. Kissé talán feszes a testtartásom, arcomról pedig - tőlem szokatlan - határozottság tükröződik. Megártott a Kyuuval való találkozás, most kezdem csak igazán érezni.
- Igen, azt valahogy sejtettem - jegyzem meg enyhén gúnyos félmosollyal. Valahogy kiváltja belőlem ezt a pimaszságot. Mindössze rá kell nézni, és az embernek pimaszkodni támad kedve, de most komolyan. Persze ez a félmosoly is hamar lehervad arcomról, amint elhangzik a következő kijelentés, aztán újabb kérdő pillantást kap az ismeretlen. Pislogok párat, de szólni nem tudok.
- Őőő... - Hát igen, ennyire futja tőlem hirtelenjében. - Te most csak viccelsz velem... - vigyorgok idétlenül, és ugyanilyen idétlenül próbálok kipréselni magamból egy rövid nevetést. Természetesen sikertelenül, leginkább csak levegő áramlik ki a számból, hang nélkül. - Még ha komolyan is gondolod... - kezdem el, és mindez számomra csupán egy elképzelés, ez pedig hangomon is érezhető, nem beszélve a feltételes módról. - Miből gondolod, hogy hasznodra válhatok? Nem vagyok se híres kazamatatisztító, de még hírneves kardforgató sem. Miért pont én? Csak mert pár rizsszem az én fejemre repült? - vonom kérdőre tettét és annak okait. Igazából hitetlenül állok a dolog előtt. Az életem meg már sokadszor fog fenekestül felborulni - először akkor, amikor bekerültem ebbe a játékba, és itt ragadtam, következő alkalommal a minibossal való akaratlan találkozásom... Hogy a Kyuushiroval való találkám mennyire volt számomra fordulat, még magam sem tudom. Szerintem semennyire. Annyira azért nem rázott meg, mint mondjuk most ez. Hányszor fog még viccet űzni velem ez az átkozott sors?

_________________
Stat::


Adatlap
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Yue Pént. Jún. 20 2014, 16:07

Miután beléptem akkor remekül lehetett látni, hogy a hely teljesen tele van. Néztem körül és egy lány mellett és előtte volt hely,  kettő hely ami nekünk nem jött volna rosszul. Kellett nekünk egy hely ha már bejöttünk így odamentem és megkérdeztem a lányt, hogy leülhetünk e. Közben láttam, hogy az indikátora piros ami azt jelenti, hogy ölt már embert. Nem annyira féltem de azért jó ha vigyázok. Kicsit röhejes, hogy ez egy játék de talán itt lelhetjük halálunkat. Viszont én akkor is kijutok mert a szüleimet biztos, hogy nem a születésnapom másnapján láttam utoljára. Meg ha kijutok akkor tisztáznom kell néhány dolgot a szüleimmel. Érdekes, valamelyest örülök a történteknek. A lány percek múlva válaszolt, a válasza az volt, hogy szabad. Miután válaszolt én leültem a lány elé. Inu inkább az asztal alatt maradt ahol szépen pihent. A lány intett a pincérnek és rendelt egy epres fagyi kelyhet. Amikor a pincér kihozta a lánynak a fagyi kelyhet akkor elkezdett enni.
-Jó étvágyat.-mondtam az előttem ülő lánynak mosollyal az arcomon.
Intettem a pincérnek aki odajött és mondtam, hogy kérek egy csokoládés fagyi kelyhet és narancslevet. A pincér kihozta amit rendeltem. Elkezdtem enni a csokis fagyi kelyhet. Nagyon finom volt, mondjuk először eszem fagyi kelyhet így nem is csoda.
-Ahogy látom ízlik.-mondta Inu az asztal alól.
-Persze, hogy ízlik! Először eszek fagyi kelyhet.-mondtam Inu-nak.


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 24 2014, 12:05-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Justin Taylor Hétf. Jún. 23 2014, 00:08

/Bárki aki hajlandó velem játszani/

Fejlődni. Mindig ez az egy szó jár a fejemben és mindig csak erre tudok gondolni amióta a kettes szintre léptem. Ez a szint így nagyon rossz … nem vagyok vele elégedett. Hiszen tudom magamról, hogy sokkal jobb is lehetnék és, hogy sokkal többre vagyok képes. És mégis … a lustaságom miatt nem tudok rendesen fejlődni. Pedig nagy szükségem lenne rá. Ha ez így megy tovább soha az életben nem jutok ki innen. Rendben … akkor indulás … elvégre attól nem fogok fejlődni ha csak itthon ülök ás sajnáltatom magam. Gyerünk fejlődni!
Fel álltam a székemből és nagy léptekkel siettem az ajtó felé miközben fejben a fejlődési stratégiámon dolgoztam. Kereshetnék valami küldetést? Vagy el mehetnék valakivel kt-ba? Csak ezzel az a baj, hogy nem ismerek túl sok embert. És nem akarom folyton őket zargatni ha valami ilyesmihez támad kedvem. Így is folyton velük vagyok ami nem baj … de valahogy még is egy idő után már unalmas. Viszont most nem azért megyek ki, hogy ismerkedjek hanem azért, hogy fejlődjek valamennyit. Szóval akkor maradnak a küldetések. Keresésre fel!
Remek. Egész nap keresgéltem … és semmi. Végül is miért is lenne egyszer az életben szerencsém? Akkor biztos összedőlne a világ. Mindegy … meg esik az ilyen. Majd holnap újra megpróbálom. Viszont nagyon el fáradtam és egész nap ettem semmit. Otthon meg a készleteim ki fogytak és már amúgy sem lenne erőm főzni magamnak. Meg amúgy sincs valami sok jártasságom a főzés terén … csak alapfokon megy, de ez nekem bőven elég ahhoz, hogy ne halljak éhen. Meg van! Meg van mit fogok tenni! El megyek a Sword and Phoenixbe. Amúgy sem voltam még ott és azt hallottam, hogy a szakácsuk valami istenien főz. És ki tudja lehet, hogy majd megismerkedek pár új játékossal. Igaz, hogy nem ez volt a célom a mai napra de hát azért az ismertségek is jól jönnek.
Ahogy sejtettem, a fogadó tele volt vendégekkel. Körül kémleltem az étteremen hátha megpillantok valahol egy szabadhelyet. A következő pillanatban pedig szerencsémre pont fel szabadult egy két személyes asztal. Gyorsan oda „rohantam” az asztalhoz nehogy valaki más elfoglalja. Azt helyet én már ki szemeltem magamnak és senkinek sem adom át … ennyi Wink . Miután helyet foglaltam az asztalnál oda jött hozzám egy csinos cselédlány és fel vette a rendelésemet. Én pedig vártam … igazából első sorban a rendelésemre … viszont azt is vártam, hogy vajon mikor fog le ülni hozzám egy másik játékos. Ha egyáltalán lesz ilyen játékos.


A hozzászólást Justin Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 21 2014, 20:26-kor.

_________________
Színem: Burlywood


Sword and Phoenix - Page 6 2hz324z




Sword and Phoenix - Page 6 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Suzume Hétf. Jún. 23 2014, 20:12




KREMYLLA

Mit mondhatnék? Már most élveztem a lány társaságát. Az a szemöldök felvonás. Valamiért egyfajta perverz öröm fogott el látva, hogy valami nagyon nem tetszik neki, vagy valami ehhez hasonló. :3
- Kettőnkön áll milyen hosszú lesz ez a beszélgetés, nemde? – Billentem egy icipicit oldalra a fejem. – Kérsz valamit? Enni, inni? Légy most a vendégem! – Hívom meg a lányt. Magabiztosan ült velem szembe sőt, még egy huncut félmosolyt is sikerült az arcára varázsolnom ettől pedig különösen jó hangulatom lett. Rá tértem a lényegre és láthatóan meglepetésként érte.
- Viccelhetnék is! Mondjuk egy kop-kop viccel. Vagy esetleg kiderül, hogy bekerültél a kandi kamnerába és kiderül, hogy az egész SAO-s benragadás csak egy átverés, de nem! A lehető leg komolyabb vagyok. Azt akarom, hogy légy a társam. – Nyomatékosítom az akaratom. A lány mosolygott, vagy inkább vigyorgott és neki is kezdett az eszmefutatásának.
- És pedig komolyan gondolom. – Szúrom be a lány szavai közé. A kérdése jogos. Kellene valami frappáns válasz. – Tudtad, hogy a harcművészek bármit használhatnak fegyvernek. Akár egy gumicsirkét is használhatnák fegyvernek. Hmm, vajon milyen lehetne azt lóbálni? A lényeg, hogy magán a pontokon ez semmit nem változtam. Szóval nyugodtan harcolhatok ellened egy gumicsirkével az bizony megállítja a kardodat és keményen megsebez ha kell.  Ugyan ez a helyzet veled is. Kezdő kazamatába megyünk, a pontjaid meg vannak hozzá akár kezdő vagy akár nem, max picit könnyebb lesz kitisztítani. Az, hogy mennyire vagy híres, hogy nézel ki vagy mennyire vagy ügyes kardforgató mellékes. Ezért is hagytam, hogy néhány rizsszem válasszon helyettem. – Van ennek egyáltalán értelme? Biztos van ha már ennyire belelendültem Razz
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Szomb. Júl. 05 2014, 23:44

//Nanami//


Álmos lassúsággal kezdtem bele a fagylalt kehelybe. Ez a világ nem valódi, de még is ugyanaz a kellemetlen hideg érzés fog el mikor eszem a fagylaltot. Meg persze, ha itt végünk akkor kin se ébredünk fel. Olyan ez mintha nem is egy játék lenne ez az egész, hanem egy másik világ, ami valahogy magába szippantott jó pár embert. Egy másik önálló világ, aminek mások a szabályai, mint annak amibe eddig éltünk. Egy szabály egyezik csak mindkettőben, az pedig a halálra vonatkozó szabály. Ha egyszer meghaltál nincs második esély, egyik világban sem. De vissza a mostani jelenethez. Kicsit fintorogva eszem a fagylaltot, finom és pont jó az állaga is, Nincsenek benne kósza jégdarabkák, amik fájón roppannának szét a fogaim között. Az eper darabok is frissek és édesek, nem pedig a savanykás mirelit. De még is az a apró fintor minden falatnál ott ült az arcomon, szinte alig észrevehető, de ott van az arcomon. Miért is? Mert nem igazán rajongok az ilyen hideg nyalánkságokért. De ebben a melegben ezek a nyalánkságok a jók. A hideg üdítőktől meg még inkább kivagyok. Nekem nem jobb a melegben hideget inni, hanem rosszabb. Felhevülve, hirtelen beleinni a fagyos italokba, egyszerűen borzasztó számomra. A fagyi kehely azért jó, mert azt tudom a magam sajátos lassú tempómban majszolni. Igaz emiatt gyakran, már iszom a fagyit nem eszem…Az idomár lányka aki ide keveredett…Nos, szerintem nem igazán járt még kint a nagyvilágba, de attól függetlenül a legtöbb dolgot megkaphatta amit kiejtett a száján. Valahogy sugárzik róla. Bár engem ez hidegen hagy. Mindenki azt az életet éli amit kapott. Én sose akartam többet, mint ami nekem jutott, így másokra sem néztem irigykedve sosem…Mikor jó étvágyat kívánt és a fagyi evés közben kialakult fintorom, próbáltam valami mosollyá alakítani.
-Köszönöm. Jó étvágyat neked is.
Követtem a sémát, amit az ilyenkor megeső formalitás megkíván. Még mindig méregetve figyelem a lányt. Van valami ami, zavar benne. De nem tudom mi és ez zavar. Fél füllel elcsípem a pet és az idomárja közötti szóváltást. Ez kicsit meglepett. Nem evett még fagyi kelyhet. Ez a tény egyszerre meglepő és mókás számomra. Nem tudtam türtőztetni magam és nevetésbe fakadtam ki.
-Ezt most komolyan mondod? Pedig nem úgy nézel ki mint egy ágról szakadt kölyök. Az én vagyok, te biztos nem ahhoz réteghez tartozol és még sem ettél még sose ilyet! - mutatok a kehelyre, és közben még mindig nevetek és vihogva folytatom tovább a mondandóm- Valahogy ez vicces. Minden gyerek eszik fagyit életében legalább egyszer. A fagylalt kehely is fagyi csak nagyobb a mennyiség, mint a tölcséresnél.
Már kezdtem kellemetlenül, hosszúnak tartani a nevetésem, így összehúztam magam és a kezem a számra tapasztottam, így próbáltam magamba fojtani ezt a szűnni nem akaró vihogást. Majd végül, fogtam és egy jó nagyot kanalaztam a fagylaltból, majd egy jól látható fintor ült ki az arcomra és ez el is fojtotta a nevetést. Visszadobtam a kanalat a kehelybe, majd egy teljesen érdekeletlen arckifejezést felvéve ismét beszédbe kezdtem.
-Bocs nevetés miatt. Egyébként én Miu vagyok. És te ki vagy?
Befejezve a beszédet, felkönyököltem az asztalra és megtámasztottam fejem. Még mindig tartom azt a nemtörődöm arckifejezésem és álmoskásan pislogok a lányra, néha egy-két futó pillantást vetek az asztal alatt lévő farkas kölyökre is. De vele egyenlőre annyira sem foglalkozom mint a gazdájával.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Yue Vas. Júl. 06 2014, 01:02

A lány miután mondtam neki, hogy jó étvágyat ő szintén mondta nekem. Miután Inu és én befejeztük a beszélgetést az előttem ülő lány valamiért erősen nevetni kezdett. Nem értettem, hogy miért nevet. Nem mondtunk semmi vicceset Inu-val. A lány kérdezte, hogy komolyan mondom-e, hogy nem ettem még fagyi kelyhet. Meg, hogy nem nézek ki ágról szakadt gyereknek, és , hogy ő az ágról szakadt. Vihogva folytatta tovább a mondandóját. Mondta, hogy minden gyerek eszik fagyit életében. Én most először ettem de ez sem számított annyira igazinak ha úgy nézzük. Miután mindent elmondott a lány, bocsánatot kért a nevetésért és bemutatkozott. Mint kiderült a neve Miu. Szép neve van.
-Szia Miu. Én Nanami Haruka vagyok, az asztal alatt fekvő farkas meg Inukami, de szereti ha Inu-nak becézik.-mutatkoztam be és mutattam be Inu-t Miu-nak.
-Egyedül is be tudok mutatkozni.-mondta Inu szokásosan de most kicsit nem annyira érdekel hangon.
-Bocsánat, hogy megkérdezem de miért gondolod azt, hogy gazdag vagyok, és, hogy mi olyan vicces abban, hogy még nem ettem fagyi kelyhet-kérdeztem Miu-tól mert valamiért érdekelt, hogy miért és mennyire nézek ki gazdag gyereknek és, hogy mi a vicces abban, hogy még nem ettem fagyit.
-Egyébként elég sok mindent nem csináltam életemben. Nálam nem annyira nagy dolog, hogy nem ettem még fagyit, vagy, hogy nem voltam fürdőruhában, vagy a háznak a területén kívül és így tovább.-mondtam Miu-nak.
-Komolyan nem értem, hogy miért tagadod le, hogy bezárt madárkának is nevezhetnének téged?-mondta Inu.
-Mert azért annak nem lehet mondani...Legalább is remélem.-mondtam habár a végén kicsit már halkabban.
-Ühüm, szóval reméled.-mondta Inu.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Kremylla Lyeen Kedd Júl. 08 2014, 10:01

SUZUME

Megjegyzésemre visszakérdez, és ezen kérdését igaznak találom. Hogy ezt jelezzem, csak biccentek egy aprót, és láthatóan meglep hozzászólása. Elég közvetlennek tűnik első körben, ami jó pont, hiszen nem nekem kell egyedül szenvednem a beszélgetés erőltetésével. Na nem mintha azt kéne, hiszen a szavak jönnek maguktól - az én számból és az övéből egyaránt.
A meghívására újabb zavar lesz úrrá rajtam, pislogok párat, aztán lenyelem az első értelmetlen szavakat, amiket legszívesebben mondanék. Ez váratlanul ért, valljuk be.
- Nnnemm, köszönöm - felelem bizonytalanul, és ez inkább hat kérdésnek, mint kijelentésnek. Igazából azt sem tudnám megmondani, szükségem van-e most valamiféle élelemre vagy italra. Éhesnek nem mondanám magam, mint ahogy szomjasnak sem... Szóval egy megerősítő fejrázással nyugtázom, hogy nem óhajtok semmit, megvagyok én így is. Sokáig amúgy sem áll szándékomban maradni, még a végén elfelejtem, merre is kell visszamenni. Meg még így sem valószínű, hogy belemegyek a játékba.
Válaszadás a köbön. Elég érdekesen veszi ki magát ez a helyzet, a lány, vagyis nő stílusa is hozzájárul ehhez. Nem negatív értelemben, csak... Számomra még fura. A következő válaszadás, amellyel már kezd meggyőzni, szintén. Elvetemült egy gondolkodása van, ezt meg kell hagyni, de ahogy megszokja az ember, egészen szerethető. Az elején kissé ellenszenves hozzáállásom a nőhöz kezd változni jó irányba.
- Ebben igazad van - jegyzem meg, és az elképzelésre, miszerint egy gumicsirkét lóbál valaki a feje felett, és azzal üti-vágja a mobokat... Kuncogást vált ki belőlem. Ilyet tényleg lehet? Semmi kedvem sincs kipróbálni, mert lehet, mégse jönne be ez az elképzelés, és nem akarok hasraesni egy ilyen miatt.
- Mi lett volna, ha egy magasabb szintű harcosra esik a rizs? - érdeklődök továbbra is, mert hát az tényleg kérdés, miféle eseménysor követte volna azt. Valószínűleg nem akar egy könnyebb kazamatába küldeni egy magas szintű kardforgatót - fogalmam sincs, mik ott a szabályok, de logikusnak vélem, ha kevesebb tapasztalat járna mindenkinek, hiszen a magasabb szintű valaki megvédi őket az összes mobtól, a többiek meg nem csinálnak semmit. A magam részéről kezdem ezt egyre inkább a véletlen munkálkodásának tulajdonítani, hiszen ez volt az első alkalom, hogy itt megfordultam. A nő szemszögéből ez talán inkább szerencse kérdése volt.

_________________
Stat::


Adatlap
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Hétf. Júl. 21 2014, 14:45

//Nanami//

A felszólalásom után a lány is bemutatkozott és érdekes mód, nem volt olyan ellenséges mint amire számítottam. Kicsit gúnyolódó hangon folytattam a társagást a lánnyal.
-Örvendek Nana-chan. Remélem nem gond, hogy így szólítalak? Ha baj szólj és stílust váltok. – mosolygok rá pimaszul és kacsintok egyet felé – És örvendek neked is Inu. Látom elég harapós kis farkas vagy? Akkor is harapsz ha valaki megakar simogatni?
Hallgatom tovább a lánykát. A kérdése után csak kuncogok egyet.
-Ácsi! Egy szóval sem mondtam, hogy gazdagnak néznélek. Csak azt határoltam be, hogy te biztos anyuci és apuci kicsi lánya vagy és bármit megadnak neked amit kérsz. Ez nem egyenlő azzal, hogy a vagyonotok saccolnám meg. Bár ilyen esetben az is látszik valamelyest. –Tovább hallgatom  a mondandóját és tartom a pimasz vigyort az arcomon. – Áhá! Tehát egy kalitkába zárt madárkához van szerencsém vagy neked jobban tetszik a toronyba zárt hercegnő kifejezés, netán?
A fagyit meguntam, így a majdnem félig teli kelyhet odébb löktem és rendeltem egy kávétortát.
-De vissza térve arra, hogy miért olyan vicces, hogy nem ettél még fagyit, mármint fagylaltkelyhet. Azért, mert én árva vagyok és az utóbbi időben magamat kellet eltartanom, mivel túl idős voltam már ahhoz, hogy valakik örökbe fogadjanak. Bár ne is vágytam rá. Szóval a kisebbekkel többet törődtek, így magamról kellet gondoskodnom, de még így volt szerencsém néha megengedni magamnak az ilyesfajta nyalánkságokat. Bár gyakran mondható el az, hogy az utca embere többet tud a világról, mint egy gazdag valaki, akinek csak pénze van, de semmi más… - elkezdtem enni a sütimet, közben megengedtem egy szemforgatást magamnak – Na szóval ennyit az életünkről. Én nem vesézem tovább az enyémet, neked sem kell a tiédet. A kis cimborád felengeded a másik székre vagy az asztalra? Vagy lent fog lapulni az asztal alatt és morgolódni egész idő alatt?
Visszavéve az eddigi pimasz viselkedésem, kicsit cukkolva tettem fel kérdésem. Bár semmi említésre méltót nem tettem eddig, de előbb terep felmérés és aztán belekezdeni az igazi szórakozásba. Bár, ha jól kifogunk jönni akkor inkább nem cukkolom majd.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Yue Hétf. Júl. 21 2014, 20:06

//Miu//

-Nem, nem baj ha úgy hívsz Miu. Nem kell stílust váltanod, egyáltalán nem zavar. -mondtam Miu-nak majd mosolyogtam. Rám mosolygott, bevallom, hogy kicsit pimaszul, utána meg kacsintott egyet.
-Harapósnak harapós vagyok, viszont nem is vagyok annyira kicsi.-mondta Inu.  -Egyébként ha megsimogatnak akkor egyáltalán nem harapok.-mondta Miu-nak Inu. Kicsit rímelnek a neveik, Miu, Inu.
-Jól van Inu, jól van. Nősz még majd.-mondtam Inu-nak.  Kérdés, hogy mikor.-mondtam Inu-nak de nem de nem bírtam ki így elnevettem magam.
-Nem volt vicces Haruka. -mondta nekem Inu.
-Az igaz, hogy anyuci és apuci dédelgetett kislányuk vagyok. Viszont eltökélt célom lesz amikor kijutok a játékból, hogy kimenjek a városba! Lehet, hogy ciki de ln még soha nem jártam a birtokunk területén kívül. Így egyáltalán nem ismerem a nagyvilágot, vagy minek nevezik. -mondtam Miu-nak.
-Ezért mondom én, hogy ketrecbe zárt madárka, vagy toronyba zárt királylány.-mondta Inu Miu-nak. Náhány dolgot muszáj lesz elmagyaráznom Inu-nak.
Amit Miu mondott utána, hogy ő árva és, hogy egyedül kell eltartania magát olyan szomorúnak hangzott. Én nem tudnám elképzelni az életemet ha a szüleim elhagynának. Viszont abban teljesen igaza volt, hogy az utca embere olykor többet tud mint a gazdag ember. Utána Miu  elkezdte enni a süteményét.
-Inu, szék?-kérdeztem Inu-t.
-Oké, amúgy sem hideg annyira már a padló mint az elején. -mondta Inu és felköltözött a mellettem lévő székre.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Szomb. Júl. 26 2014, 23:03

Elég barátságos ez a páros. Még egyszer sem említették meg a rikítóan szemet szúró indikátorom. De addig sincs probléma és feles drámázás és magyarázkodás. Mint kiderül elég elzárva élt a világtól. Ez kicsit érdekes. Soha sehova nem ment még. Ezt sose értettem a pénzes emberekben, megtehetnék, hogy elmehessenek szórakozni bárhová a világon, sőt egyesek még a személyzetüket is betudnák fizetni egy világkörüli útra, úgy hogy semmi nagyobb vesztesége nem lenne belőle és még is bezárva élnek a nagy házaikba és bezárva tartanak mindenki mást is.
-Ha kiszabadulsz a játékból és kiszabadulsz a kúriából, akkor keress meg. Valahol egy park elhagyott elfeledett részén fogok kóbormacskákat etetni…Sőt lehet ott is fogok lakni. Kitudja mi lesz vele, ha kijutok innét.
Bököm oda lánynak kicsit viccelődve. Nekem tényleg nem komoly vicc az sem, hogy lehet az utcára kerülök végleg. Valahogy megoldanám. Ha máshoz nem is ahhoz értek, hogy miképp éljem túl egyedül, még úgy is hogy szeleburdi és ügyetlen vagyok. A farkas pufogását meg fel sem vettem. Viszont lehet nyüstölni, nem zavarja, ha simogatják. Ezt nekem bőven elég volt megtudnom. A farkas nekem szánt mondandójára csak nevetve reagáltam.
-Inu pajtás, én is ezt mondtam az imént.
Kicsit furcsa párost alkottak. A kissé nagyszájú morci farkas és az elvarázsolt kislány, aki nem sokat tud a külvilágról. Olyan mókásak így együtt párban. Közben az ordas koma felköltözött a székre, bár nem sokáig tartózkodott ott. Ugyanis amint felugrott a székre én már nyúltam is érte és az ölembe vettem. Elkezdtem cirógatni a füle tövét és az állát, majd a kis kobakját kezdtem el simogatni. Majd ahogy engedte simogattam tovább, ha megengedi, hogy a mancsát is piszkáljam, akkor valami mancs masszázs szerűt kap tőlem. Lehet, hogy egy farkast nem így szokás gyöntőlni, de én az úri szellemű macskákhoz szoktam és ők mindig jó néven vették, ha minden porcikájuk megvakargatják és megcirógatják.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Yue Vas. Júl. 27 2014, 01:02

Miu mondta kicsit viccelődve, hogy ha kijutok a játékból akkor keressem meg. Az eddig rendben van. Viszont az, hogy egy park legelhagyatottabb részén találom majd meg, sőt, talán majd ott is lakik, az még viccnek is rossz. Talpra esett lány, velem ellentétben aki még a külvilágot sem látta. Biztos, hogy ha kijutok akkor nem leszek többé ugyanolyan mint azelőtt, megismerem majd a külvilágot, és a megszokás kedvéért szerzek egy farkast!
-Akkor a szavadon foglak. Megkeresni megkereslek majd Miu, ebben biztos lehetsz!-mondtam Miu-nak. -Viszont akkor te is eljöhetnél majd hozzám. Egyébként ha hülyének is fogsz emiatt nézni de ha tényleg nem lesz hová menned akkor majd nyugodtan hozzám költözhetsz amíg nem tudsz normális helyre költözni. Vagy ha szeretnél akkor a szüleim adnának munkát, így akkor lassan de biztosan vehetnél magadnak egy saját otthont. Ha gyanúsnak találod akkor ne félj mert nem vagyok és a szüleim sem emberrablók sem gyilkosok. -mondtam Miu-nak.
Miu nevetett azon amit Inu mondott. Miu mondta, hogy ő is ezt mondta az imént. Ez igaz is. Inu még egy perce sem volt a széken mert Miu az ölébe tette Inu-t. Kicsit vicces volt nézni. Aztán Miu elkezdte Inu-t cirógatni amit persze Inu élvezett is.
-Most a nagyon király isteneknek szánt mennyországban vagyok a luxus lakosztályban.-mondta Inu. De úgy mint aki mindjárt elolvad. Olyan aranyos volt.
-Ha ennyire tetszik Inu akkor csak küldj üzenetet és már hozom is neked ingyen és bérmentve. -mondtam Miu-nak kicsit nevetve.
-Olyan aranyos vagy most Inu.-mondtam Inu-nak.
-Olyat mondj amit még nem tudoook.-mondta Inu, de hallatszott, hogy élvezi a cirógatást.


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 08 2014, 00:07-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 29 2014, 08:27


Kremylla


A kérdésemre csak bólintott egyet. Úgy tűnt egyet értettünk ebben. Viszont mikor megkínáltam őt étellel már visszakozott amit nem is akartam annyiban hagyni.
- Gyerünk! Rendelj nyugodtan bármit én állom! – Noszogatom picit. – Vannak ám nagyon különleges falatok amit máshol nem igen ehetsz. Meg itt úgy se kell attól félni, hogy elhízol. – Próbálok valami érvelés félével elő hozakodni. Mellesleg ez is az egyik ok amiért szeretek itt lenni. Olyan dolgokat is tudok enni amit valószínűleg odakint soha nem fogok, ráadásul nem is kell figyelnem arra mit eszek. A való életben azért mindig figyeltem a vonalaimra ami így utólag bele gondolva nagy baromság volt. Nyolcvan kilóból van mit leadni de ötvenötből? Szerintem mire kijutok olyan leszek mint egy csontváz. Na mindegy. Közben a beszélgetés is terelődött a maga medrében ami abból állt főként, hogy a lány próbált értelmet találni abban miért pont őt választottam. Igyekeztem némileg logikus választ adni és sikerült is ezzel valamennyire megnevettetnem ami mosolyra késztetett.
- Baromi nagy mákom! – Vágom rá rögtön a kérdésére a választ de szinte rögtön el is nevetem magam. Viccnek szántam többnyire bár tény, hogy könnyebb dolgom lenne kaziban, viszont nem az a fő célom, hogy ki is vigyem azt. Az mellékes. Nekem a képimhez kell alap anyag de ezt inkább nem közlöm a lánnyal.
- Ja igen, egyébként még be se mutatkoztam ha jól emlékszem. Suzume vagyok! – Mutatkozom be. – Mesélj egy picit magadról! Ha egy csapatban leszünk fontos a bizalom és, hogy ismerjük egymást. Kérdezz te is nyugodtan bármit. – Vetem fel az ötletet.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Chancery Szer. Aug. 06 2014, 12:39

//Justin//

Hmmmmr... a kedvenc éttermem :3
~Ja, mert van Phoenix a nevében.~
-Ne turkálj a fejemben >.>
Szólok rá halkan, bár magam sem tudom, vajon tényleg turkált-e, vagy csak én mondtam ki hangosan a szavakat. Álomkelő a saját elmondása szerint gondolatokat nem tud olvasni, viszont sosem tudhatom, ezen jártassága mikor lép szintet, avagy lép-e egyáltalán, vagy fix, hogy miként működik. Azt viszont aláírhatom, hogy igaza van.
Dust - a nem-harci petként mellém szegődött főnix - ezúttal fióka formájában üldögél az asztal közepén, ott, ahol normális esetben a gyertya lenne elhelyezve. Szokása szerint néma csendben burkolózva, szemét félig lehunyva követi figyelemmel a környezetét, miközben én unalmamban az inventory-mat rendezgetve várom a már megrendelt étkeket és italt. Nem eszek valami sokat itt se, valószínűleg ez is egy olyan tulajdonság, amit a kinti világból hozhattam magammal. Sosem voltam képes megenni akármiből is olyan adagot, amit a normális emberek pont táplálónak gondolnának. Én egész egyszerűen egy ilyen adag felével is bőven beérem... de talán ezért cserébe kicsit gyakrabban éhezem meg, mint mások, ebből kifolyólag nem napi háromszor, de képes vagyok akár ötször-hatszor is étkezni. A Sword And Phoenix séfje pedig már jól tudja ezt.
Végül az előételek meg is érkeznek; egy nagy tál sushi :3 Na, ha van valami kaja, amiből képes vagyok rengeteget enni, akkor az ez. A maki stílusúakat máris magam elé húzom, a másikat pedig, aminek mindig elfelejtem a nevét, Álomkelő veszi magához ügyes mancsaival.
-Ittadakimas o/ -mosolyodom el és bár nem akarok senkit megsérteni, az ujjaim közé csippentem a falatot, alaposan meggörgetem a szójaszószban és hopp... már csusszan is a számba :3
Imádom az ilyen pillanatokat, mikor elfelejthetek minden gondot és bajt, minden elém kerülő feladatot, és egy tál sushi társaságában figyelhetem, hogy a főnixem miért is diskurálja annyira tőlünk nem messze azt a srácot... Suspect

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Justin Taylor Szer. Aug. 13 2014, 18:57

/Chancery/

Miután sikerült helyet találni magamnak a Sword and Phoenixben és a rendelésemet is kihozták, szép lassan el kezdtem belőle falatozni. Hát nem tévedtek amikor azt mondták, hogy az egész Aincard legjobb szakácsa főz itt. Ez a kaja isteni. \o/ Nem csoda, hogy mindig sokan vannak itt. Ahogy körbe néztem az éttermen mindenhol vidám játékosokat láttam. Úgy láttam, hogy szinte mindenkinek volt társa akivel tudott beszélgetni. Kivéve engem. Én csak itt ülök egyedül egy kétszemélyes asztalnál. Egy játékost láttam, csak aki még egyedül ült rajtam kívül … vagyis ő sem volt egyedül, mert ott volt vele a petje. Tök jó az idomároknak, hogy van egy olyan hűséges társuk mint ezek a petek akik mindig ott vannak velük és ha harcra kerül a sor, akkor bármi áron meg védik őket. Lehet jobban jártam volna, ha én is inkább az állat idomár kasztot választom az árnyharcos helyett.
Miután el pusztítottam az ennivalót amit kértem, úgy gondoltam, hogy én még mindig éhes vagyok. Így hát rendeltem magamnak desszertnek egy „kis” palacsintát. Wink Gondoltam, ha már egyszer úgy is hiába keresgéltem egész nap akkor miért ne jutalmazhatnám meg magam egy kis finomsággal. Hiszen az sosem árt … főleg nem itt ahol ehetek belőle bármennyit akkor sem hízok el.
Ismét egy nagyon csinos cselédlány hozta ki nekem az ennivalómat.

- Arigato!
Miközben a palacsintámon nyammogtam nem tudtam nem észre venni, hogy annak a játékosnak a petje akiről az előbb beszéltem végig engem figyelt. Az még érthetőbb lenne, ha mondjuk a társa figyelne engem … na dehogy pont a pet legyen az aki szemügyre vesz. Kár, hogy nem vagyok gondolat olvasó, kíváncsi lennék rá, hogy mit gondol.

_________________
Színem: Burlywood


Sword and Phoenix - Page 6 2hz324z




Sword and Phoenix - Page 6 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 17 2014, 14:24

~Udvariatlanság ám így bámulni másokat.~
A macska meglegyinti farkát és sárga szemeit a főnixre veti, aki meg se moccan a szidalom hallatán. Szemei továbbra is a fiút fürkészik, mire én is, hogy kíváncsiságomnak eleget tegyek, odanézek. Nem ismerős, még sosem láttam ezelőtt, hacsak nem esetleg egy régi küldetésen vagy eseményen. Épp palacsintát hoznak ki elé, mire eszembe jut édesapám, a Palacsintakirály.
Inkább elkapom a tekintetem, mielőtt engem is bambuláson kapna, és bekapom az utolsó pár szem sushit. Felemelem a kezem, hogy fizetnék, de alig hogy elkezdem a procedúrát az érkező pincérrel, Dust szárnyra kap és heves csapások múltán a srác asztalán landol, bár szerencsére nem tör össze semmit.
-Dust! -kiáltok fel talán kicsit hangosabban. -Elnézést, tartsa meg a többit. -nyomom meg gyorsan a gombot és kicsit többet is adtam a számhoz, mint amennyi a valódi számla, hogy minél gyorsabban a kezeim közé kapjam a macskát és rohanhassunk a madár után. Hiába, ha már két petje van az embernek, az jár némi megnövelt odafigyeléssel, amit a jelek szerint most elhanyagolhattam.
-Sumimasen! -hebegem rögvest, amint odaérek, és egyik karomban a macskát tartva, szegény hátsó lábai szinte lógnak lefele, mint a gumi, másikkal a főnix után kapálózva próbálom magamhoz édesgetni a fiókát. Dust viszont rendre elsiklik a kezem elől, szemét továbbra is a fiún tartva.
~Te már jártál nálunk.~
Hirtelen megszólalása, a lágy női hang megbénít egy pillanatra. Összehúzom a szemöldököm, majd kihasználva, hogy a főnix végre megállt, gyorsan magamhoz kapom őt is, így már mindkét karomra jut egy-egy pet.
-Bocsánat... néha mond furcsaságokat... -kuncogok zavaromban. -Tényleg bocsánat a kellemetlenségért... ><;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Kremylla Lyeen Csüt. Aug. 21 2014, 12:49

SUZUME

Nagyon erősködik, hogy rendeljek valamit. Alsó ajkamat harapdálom, a különleges falatok csábítóan hangzanak, bár az utolsó, amit felhozott érvnek, az nagyon nem igaz rám: csomót eszek, de azt rögtön aznap le is dolgozom, így a valóságban sem volt valószínű, hogy kis dundi leszek. Amilyen szeleburdi, mozgékony és miegymás akasztható a nyakamba... Na meg az idegeskedés! Abban aztán profi vagyok.
- Amilyen különlegesek, olyan drágák is lehetnek - mondom. Nem szeretném kizsákmányolni vagy kihasználni őt, és bár tudom, hogy a nő az, aki meg akar hívni, így nem mondhatja senki sem azt, hogy pióca módjára szívom le a pénzét, akkor sem akarok belemenni túlzottan. Persze előbb-utóbb valószínűleg kénytelen leszek belemenni...
Válasz érkezik a kérdésemre: nagy mák. Hát az biztos, elmosolyodok, és ahogy kitör belőle a nevetés, halkan én is kuncogok. Csak viccelt. De tény, hogy sokkal jobban járt volna egy magasabb szintű kardforgatóval, mint velem. Lehet, hogy a Kyuushirotól származó cuccaim nagyon megdobják a pontjaimat, de attól még gyengének érzem magam.
Amikor bemutatkozik, kicsit meglepődök. Valóban, még be se mutatkoztunk! Te jó ég! Kissé különös is így belegondolva, hogy úgy beszélgettem vele, hogy fogalmam sem volt, mi a neve. Ez is új nekem, és ebből is látszik, hogy ez a nőszemély, azaz Suzume könnyen képes megtörni a sablonokat. Hát én is általában úgy kezdem, hogy "Helló, Kremylla vagyok"...
- Kremylla Lyeen - mondom kissé megilletődve, és zavartságom akkor fokozódik, amikor Suzume arra kér, meséljek magamról. Pislogok párat, és azon gondolkodok, hogy mégis mit mondhatnék magamról. - Pontosan mire vagy kíváncsi? Nem akarok arról beszélni, ami nem érdekel.

_________________
Stat::


Adatlap
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Justin Taylor Szer. Aug. 27 2014, 15:07

Szóval éppen ülök a Sword and Phoenixben, eszem a palacsintámat. Amikor azt veszem észre, hogy az asztalomon landolt egy főnix. oO Hát ilyet sem mondhat el magáról mindenki. Hogy evés közben egy főnix landolt az asztalán. xD
- Szia! Hát te meg kivel vagy? – Mondjuk nem értem minek kérdezem meg, mikor valószínűleg meg sem értem amit mond. Elvégre nem vagyok állatidomár. De nem is volt szükség rá, hogy a kis pet válaszoljon, mert az idomárja a következő pillanatban már ott is termett az asztalomnál és sajnálkozott.
- Semmi baj. Legalább volt egy kis társaságom. – Mondtam mosolyogva. De közben nem tudtam figyelmen kívül hagyni, hogy a lánynál akihez a griff tartozik egy macska is van.
- Ő is a te peted? – Lehet, hogy illetlenség lett volna ezt megkérdezni egy idegentől. De még nem találkoztam olyan játékossal akinek két petje lett volna.      
Az idomár próbálta magához hívogatni a fiókát. Azonban az el siklott a kezei elől és továbbra is engem nézett. Nem tudom, hogy mi tetszhetett meg neki ennyire rajtam, de azért most már egy kicsit zavar, hogy engem bámul.
- Hol … jártam? – Miket mond itt össze-vissza ez a fióka? Hiszen most látom őket először. Nem találkoztunk még soha. Akkor, hogy emlékszik rám? Eközben az idomár kihasználva, hogy a fióka nem mocorog gyorsan a kezébe vette és ismét heves bocsánat kérések hangzottak el tőle.
- Semmi gond! Nem csinált semmi rosszat. - Mondtam továbbra is mosolyogva. De nem azért mosolyogtam, hogy udvarias legyek. Hanem, mert ez az egész kis főnixes közjáték végre feldobta a napomat. A kis főnix szavai pedig igazán szöget ütöttek a fejembe.
Smile

_________________
Színem: Burlywood


Sword and Phoenix - Page 6 2hz324z




Sword and Phoenix - Page 6 D55367460241b660d6eedf66f69f5c87_3fe439c4eef4a996af37e470aa6677cd13278837
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Suzume Csüt. Aug. 28 2014, 10:52

Láttam rajta, hogy bizony csábítja őt a sok finom falat, mégis ódzkodik attól, hogy rendeljen bármit is. Kedves és figyelmes de egyben ostoba lépés is.
- Nem hallottad még a mondást? Ha adnak fogadd el ha ütnek szaladj el. – Mosolyodom el, most már sokadszorra. Na jó nem is értem min csodálkozom ezen, folyton vigyorgok mint a rohadt tök XD. – Pénz nem akadály. Egy mmo-ban könnyebb pénzt keresni mint a valóságban. Csak kimegyek a mezőre, lecsapok pár vadkant és már meg is van a napi betevő. Szóval emiatt igazán ne fájjon a fejed. – Nyugtatgatom őt. Végül eljutottunk a bemutatkozásig és mikor arra, kértem meséljen magáról nem igazán tudta mit is mondjon.
- Mindenre! – Tárom szét a karjaimat. – Aztán majd kiválogatom ami nem érdekel. De azért adhatok némi tám pontot. Pl. hogy kerültél a játékba? Vannak már ismerőseid itt, kik azok? Családtagok is bennragadtak veled? Mit gondolsz magáról Aincradról? Mit csináltál odakint stb. – Azt hiszem ezzel most adtam pár felelni valót. – Persze ha nem akarsz válaszolni nem kell, de cserébe én is válaszolok bármilyen kérdésre. – Azt hiszem ez fair ajánltat. Sosem titkoltam az életem és a tetteim hiszen az már csak a múlt, túl sokat nem befolyásol az életemben ha mások is tudnak róla, ezért is nem tudtam soha megérteni mások miért titkolnak annyira mindent. Fölösleges, azt hiszik azzal, hogy nem beszélnek bizonyos dolgokról elfelejthetik. Milyen ostobák is tudnak lenni az emberek.


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Chancery Kedd Szept. 02 2014, 10:46

//Justin//

-Öö... igen, persze. -hebegem zavartan a választ a kérdésre. Furcsa, hogy sokan mennyire meglepődnek ezen, miközben a játék egyik leghíresebb játékosának is két petje van; Reginald és Aikon. Hisz mióta Rennel is először találkoztam, döbbentem rá, mennyire jó lenne egy főnix mint második pet, még ha azzal nem is harcolhatok, mint Álommal. És lám, rengeteg időbe telt, hatalmas utat jártam be, és hatalmas hibát is vétettem, mégis egy nap ott fogadott a tojás a kandallóban.
A fióka végül hagyja, hogy elkapjam, de furcsa megjegyzése még mindig zavar, és a jelek szerint nem csak engem. Mégsem válaszol, legalábbis nem azonnal, csak lehunyja a szemét és összehúzza magát, bolyhos is gombóccá változva így, apró bóbítával a fején. Már szeretnék tovább lépni, mikor hangja ismét felcsendül.
~Nálunk. Éreztem a jelenléted.~
-Úgy érted, a céhházban? O.o
Persze hiába kérdezek, a madár ismét csendkirályt játszik, kis fejét pedig bedugja apró szárnya alá, jelezve, hogy az ő munkáját ezzel megoldottnak tekinti. Én pedig hirtelen nem is tudjam, hogy merre mozduljak. Meghajolok, már amennyire a két állatot tartva képes vagyok, hogy így fejezzem ki a bocsánatom.
Persze mennék is rögvest, de most Álomkelő az, aki kiszabadul a szorításból és könnyelműen leül az egyik székre. A hatalmasnak mondható macska úgy tesz, mintha eddig is ott ült volna, majd kérdőn rám néz.
~Mi van? Nem maradunk?~
Ááááámoo... Hihetetlen ez a két rosszcsont, pedig még sosem viselkedtek így.
-Ne butáskodj, hagyd nyugodtan enni. Gyere.
~Pedig tényleg ismerős. Biztos nem találkoztunk már vele?~
Majd Justinra néz és végigméri. Persze nem valami feltűnően, vagy zavarba ejtően, csak megnézi magának, majd fordul is vissza az asztal felé, hogy a palacsintát vegye szemügyre, de végül úgy dönt, az nem az ő ízlése. Én nyúlok felé, hogy visszavegyem magamhoz, de Álom elsiklik a béna kezem elől.
~Nyugodj már le és üljünk le beszélgetni.~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 6 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.