Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sword and Phoenix

+36
Akichi Murai
Kuradeel
Cearso
Rosalia
Saya
Arisu
Shukaku
Tsu
Justin Taylor
Kremylla Lyeen
Suzume
Yue
Miu
Ilsette
Thunder
Lydia Einsberg
Licht
Viktoriya
Viktor Kireyev
Daichi
Aidor
Zakuro
Noxy
Kurokoto
Kayaba Akihiko
Chancery
Hayashi Yuichi
Mao
Kazuma
Hermit
Miyako
Mesuda Reiko
Kagura
Asuka
Kyuushiro
Allen Dante
40 posters

9 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Saya Csüt. Ápr. 23 2015, 18:34

~És... mégis... működött Suspect  ~
Ugye-hogy-ugye-hogy-ugye? :3
~Ettől függetlenül ez túl sok. Azt a szolgalétet magadban majd vond vissza szépen, attól függően, mennyi tárgyat választ. Na, akkor keresd elő azt a listát...~
Mondjuk mire ezt mondja, már elkezdtem, mert ugye már van lista, hogy majd mi lesz eladva a bankból a zsibvásár keretében, de azért a Hugi folytatta, én  meg hümmögök az Arisunak, hogy igen, az volt a régi íjam akkor most már :3
~És mutasd meg neki, de köss ki egy határt, hogy mennyit vihet el! Artemis legyen akármennyire jól hirdetve, egyenlőre még rosszabb, mint a régi fegyvered. Ha fejlődik is, akkor sem kellene mondjuk teljesen kifosztania a Liment. Ezen kívül minél több tárgyat visz, annál kevesebb aranyat adj még neki mellé.~
Najó, de azt honnan találjam ki, hogy mikor mondjak neki eleget? O.o
~Majd segítek.~
Közben az Arisu is beszélt, szóval a vége picikét egybefolyt, de azért értettem én mindkettejüket, és boldogan mosolyogtam, miközben azt kerestem, hogy is lehet láthatóvá tenni a menüt másoknak is. O.o
-Jaj, ugyan. Mármint, ha Artemis legendás, akkor megéri :3  De azért ne hidd ám, hogy odaadok én mindent. Ha kell segíteni ÉS tudok, akkor segítek, ez az egyik. A régi íjam mindenképp megkapod, a másik. És itt a lista, mutatom mindjárt, válogass nyugodtan, és mellé jár majd pici arany, ha szeretnéd, de azt majd most megtárgyaljuk, hogy ez a része milyen arányban legyen Razz
Szinte csak a Hugi szavait közvetítettem, csak én mosolygok és vidám vagyok közben, amíg ő olyan holt komoly, hogy még egy halott is megijedne tőle. Meg hát megtalálom a módot is, ezért már látni a menümet, rajta a lista megnyitva, és az Arisu elé mutatom, hogy jól láthassa, meg ne is legyen kényelmetlen.


Spoiler:
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Arisu Vas. Ápr. 26 2015, 15:11

Kicsikét pislogni kezdtem, úgy éreztem volt némi váltás a viselkedésében. Ara-ara... becsalogatott a mézes madzaggal, és most visszavágja kicsit, hogy ne ragadtassam el magam túlságosan? Okos, csak szükségtelen volt. Ha azt hiszi, trükköznie kell, téved. A lényeg az volt, hogy az érdekeink találkozzanak, egy jó üzleti partnerség sosem arról szól, hogy ott nyerészkedjen valaki, ahol csak tud. Éppen ezért van a papának is olyan nagy szava, mert róla tudják, hogy becsületes és megbízható. Ami engem illet, én most felcsaptam a jegyzettömbömet, benne a saját kis listámmal, és máris azon voltam, hogy összehasonlítsam a kettőt, egyezéseket találjak benne. Többnyire csak ingattam a fejemet, kétszer álltam meg egy pillanatra, és a jegyzetemben apró ponttal jelöltem meg a kiszemelt tárgyakat.
- A Vas Sisak és Kapcsolat Gyűrű érdekel~desu - közöltem leplezetlen csalódottsággal. Olyan hosszú volt a lista és olyan keveset találtam rajta, amire szükségem van... - Mennyit ér ez a kettő és az íj? - kérdeztem végül, és rátámaszkodtam újra az állammal a kézfejemre. Többet vártam, ugyanakkor ebből és a tapasztalataimból azt a következtetést vontam le, hogy a legjobb tier 1-es tárgyak hiányoznak a polcokról, vagy igen nehéz és munkás őket beszerezni. Ennyire nem lenne már rájuk kereslet? Érdekes, azt hiszem ennek még utána fogok nézni.
- Az aranyról milyen elképzelésed van? A pici... nem hangzott túl jól - emeltem fel a fejem elégedetlenségemet kifejezve a szóhasználattal kapcsolatban. Remélem nem gondolták azt, hogy csupán tárgyakat fogunk cserélni. Nekem szükségem volt aranyra is.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Saya Vas. Ápr. 26 2015, 18:18

Csak kettő? Sad  És mind a kettő csak T1 O.o  Megnézte vajon egyáltalán a T2-őt is, vagy abban még ennyire nem gondolkodna? Surprised
~Van egy ajánlatom: kérdezd meg tőle.~
-T2 biztos nem kell semmi? Surprised -döntöttem félre a fejem egy picit és pislogtam nagyokat, miközben magam felé fordítottam a listát. -Később se fog? A Sólyomsisak is jó, meg az Egészséggyűrű is.
Igen, mert nekem is volt Sólymos sisakom, és nagyon jó volt, nem adott túl sokat, de eleget az akkori szintemhez, most meg már magasabb vagyok :3 Csak íj kéne új szinte, az meg itt van közel, csak ezek utána már pláne nem tudom, hogy mennyire. Csak egy hajszálnyival tűnik gyengébbnek az enyémnél, és ezen kívül nem tudok róla semmit >.>
-Azt hittem, többet fogsz vinni, azért mondtam picit. -csücsörítek, aztán folytatom :3 -Mert adok én mindenképp, csak nem mindegy, mennyit :3  Viiszont...
Jaj, most ezt hogy fogalmazzam meg? D:
~Mondjuk: viszont annak érdekében, hogy...~ -és ahogy Hugi mondta a fejemben, én ismételtem utána:
-Viszont annak érdekében, hogy tudjam, mennyit szánjak rá, ami mind a kettőnknek megfelel, kérdeznék még valamit. Mit érdemes még tudni Artemisről? Mitől legendás? Hogy értetted, hogy nem kell majd megválnom tőle sosem? Ebből sejtem, hogy fejlődne valamiképp, de azt hogyan? Oké, ezt az elején kellett volna, tudom, csak izgatott voltam nagyon >w<
Az utolsó mondatot már nem mondta a Hugi, az én voltam teljes valómban \o  Meg még mielőtt elfelejtem, kiveszem a két tárgyat, amit Arisu kért eddig, de egyenlőre nálam van, mert majd a végén egybe adom oda neki :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Arisu Kedd Ápr. 28 2015, 16:38

Megráztam a fejem a kérdésre. Pontosan tudtam, mire van szükségem, és mire nincs, nem fogom hagyni magam és elfogadni olyan tárgyakat, amik nem kellenek.
- Más terveim vannak~desu - feleltem, miközben azért megnéztem azt a két valamit. A sisakot még értettem is, de a gyűrű nem is ad több pontot, mint mondjuk az a Kapcsolat Gyűrű. Azonban se így-se úgy nem lesz rájuk szükségem, ahogy egyetlen T2-es felszerelésre sem. Legalábbis ha a terveim jól sülnek el :3
- Sose tudhatod, milyen kérésekkel fogsz találkozni egy üzletkötésnél ;P - kacsintottam a lányra. Én a helyében biztosan nem használtam volna jelzőket, különösen nem olyat, hogy pici. A jelzők használata az eladó dolga, azaz az enyém, hihi :3
- Sou desu ne... - gondolkodtam egy keveset a kérdése után, majd átlapoztam a jegyzettömbömet Artemis információt tartalmazó oldalára.
- A legendás azért legendás, mert önmagától fejlődik. Mindegyikhez más-más kell, Artemis például párbajokkal szerez fejlődési pontokat. Emellett vannak különleges tulajdonságai is, például fény nyílvesszőket használ, amiket ő maga teremt mindig, amikor felajzod... Ez kicsit ijesztő, kipróbáltam~desu... Na de emellett minden lövés után nő a sebzésed is :3 - közöltem mindazt, amit magukról a legendásokról és Artemisről összegyűjtöttem. Kakkoi volt, igazán méltó a legkülönlegesebb íjhoz. Kicsit sajnáltam, hogy meg kell válnom tőle, de nem volt értelme megtartanom. Talán majd később, amikor már erős leszek és befolyásos, akkor visszaszerzem :3
- Ah, azokat pedig még elteheted. Sumimasen, elfelejtettem említeni, hogy még csak az ajánlatot hallgatom meg, és majd akkor döntök, ha minden érdeklődő felől hallottam~desu Embarassed - sütöttem le a szemem pironkodva. Óriási hibát követtem el, ezt minél hamarabb el kellett volna mondanom. Remélem nem bántottam meg vele Saya onee-sant.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Saya Szer. Ápr. 29 2015, 20:31

Szóval az Arisu még tanitgat is, meg hát amikor elmagyarázza, hogy Artemis mi is pontosan, a Hugi teljesen bepörög és közli, hogy neki akkor ez mégpedig kell, mert akkor ezek szerint mi fejlesztjük, tehát valóban örök életű fegyverről van szó. És hát tényleg jó lenne egy ilyen, most, hogy már az Anat nincs, és így nem fog tudni segíteni nekem új fegyverek után kutatni, mert hát én nem értek hozzá Sad
De aztán szegény még bele is pirul abba, hogy nem most lesz a csere, csak ha döntött, pedig egyemmeg, erre aztán tényleg semmi szükség. Mármint, elrakom akkor batyuba a két tárgyat és legyintek mosolyogva :3
-Jaj, nem gond! De elteszem addig, mert nehogy esetleg elvigyék előled, aztán akkor baj van Sad -forgatom most én a szemem, mert hát no, ezek hamarosan akkor vásárra kerültek volna, és ha Arisu esetleg engem választana, akkor nem tudnám neki odaadni, na az meg aztán lenne az égés Embarassed
És akkor még hátravan az arany megbeszélése ^^;
~Na nézzük... van ezernyolcunk. Plusz tizenöt a bankban. Egy legendás fegyver nagyon sokat érhet. Három tárgyat már kap értük, számítsuk bele. A Rubin Íjad legyen mondjuk... azért mégis csak T2, mondjuk olyan 500 arany. A két T1 együtt mondjuk 300. Ha hozzácsapjuk a mi vagyonunk, az 2600 arany, ami nem kevés rögvest. Persze ez csak becslés, de...~
Lassan próbálj a végére érni, mert egyrészt én megzavarodtam, másrészt azért sokáig nem kéne nagyon csendben lennem, hiába gyorsak a gondolatok @.@
~Mi lenne, ha még 2400 aranyat kivennénk a bankból és hozzácsapnánk? Tehát 4200 aranyat kapna összesen tőlünk.~
Akkor már legyen kerek és kiveszek még 800-at, úgyis vissza fogom fizetni nekik Surprised
~Ahogy érzed.~
-Akkor most jön nekem a neheze, mert hát... aranyhoz már végképp nem értek Embarassed  Meg hát mondtad, nem tudom, milyen kéréssel találkozom Razz  Meg a terveidet sem tudom Rolling Eyes  Figyii, most mondok egy olyat, hogy a három tárgy, meg még 5000. Az fedi a terveidet? Embarassed
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Arisu Szomb. Május 02 2015, 23:39

- A-Arigatou... desu... - bólintottam még mindig a vörös pírral küzdve. Jó-jó, ez valószínűleg csak nekem ciki, azt az onee-san már bizonyította, hogy nem ért az üzletkötéshez, szóval az ő figyelme biztosan elsiklik egy ilyen apró részlet felett, de ha a papa ezt látta volna, akkor nagyon gyorsan vacsora nélkül találnám magam, és egy hosszú-hosszú leckét kapnék tőle, amiért ilyen felelőtlen és amatőr hibát követtem el. Milyen jó, hogy nem látta, tehee~ ;P Na de lényeg a lényeg, kissé zavarba jöttem, de megnyugodva konstatáltam, hogy nem lett belőle különösebb baj, és megúsztam egy elnézéskéréssel. Inkább bele is temetkeztem az üdítőmbe, jobb lesz mielőbb elfelejteni ezt a baklövést. Saya is kicsit mintha elmélyedt volna a gondolatai között, úgyhogy az arcom gyakorlatilag a poharamban is maradt, amíg ő csendben megtárgyalta magával, amit meg akart. Épp akkor kortyoltam bele másodszor is a gyümölcslé-szerű borzalomba, amikor újra megszólalt, és így még a számban volt az ital, amikor kiejtette a száján azt a számot. Hát kevés híja volt, hogy kiköpjem, és nem azért, mert vacak volt a minősége. Azonban a látványos reakciót így sem úsztam meg, ugyanis diszkréten félrenyeltem, jó fél percig tartó köhögéssel díjaztam hát az ajánlatát.
- 5000... arany? - kérdeztem tétován, arra gondolva, hogy biztosan van valami váltópénz, és abban érti az összeget. Szereztem arról információt, hogy mennyiért árulták ezeket a fegyvereket, amikor megjelentek a világban, ott figyelt a jegyzeteim között, de ha ezt aranyban értette, akkor nagyságrendekkel magasabb összegről beszélünk, ami sokkal több volt, mint amire számítottam. Nagyon-nagyon közel álltam hozzá, hogy itt helyben kezet fogjak a lánykával és megkössem az alkut, úgy kellett megmarkolnom a nadrágom, hogy ne nyúljak át az asztal fölött. Gyorsan vettem is egy nagy levegőt, hogy lenyugtassam magam.
- Khm... tetszik az ajánlat, azt hiszem megállapodhatunk ebben, és mindenképpen értesítelek majd, hogy elfogadom-e~desu - bólintottam, és fel is rúgtam néhány aranyszabályt ezzel, de annyira felülmúlta a várakozásaimat a dolog, hogy nem is mertem elkezdeni alkudni, nehogy meggondolja magát. Viszont nem akartam elbúcsúzni, nehogy lerázásnak tűnjön, úgyhogy gyorsan kerestem valami témát, amivel levezethetünk.
- Egyébként megkérdezhetem~desu, hogy mi az a kis jel a zöld csíkod felett? - érdeklődtem, már csak azért is, mert már láttam másoknál is, csak még sosem volt alkalmam kideríteni. Amúgy nagyon fura volt, hogy ha koncentrál az ember, akkor ilyen jeleket meg csíkokat lát a többi ember feje körül, nem tudom, meg fogom-e ezt valaha szokni.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Saya Vas. Május 03 2015, 11:29

-Jaj, jól vagy? Surprised
Még fel is keltem és figyeltem meg ha Arisu nem akar jobban lenni, akkor megütögetem a hátát, mert ahogy köhög, úgy biztos, hogy cigányútra ment a falatja, vajon azért, mert túl keveset mondtam volna? Sad
~Vagy túl sokat Suspect  ~
Jó, az is lehet, de nem baj, mert végülis elfér, meg majd jó sokat fogok dolgozni, hogy visszafizessem a céhemnek :3  Meg emlékszem még, mikor az Anat mondta, hogy az közös, mindenki annyit vesz el belőle, amennyit akar, arra nem emlékszem, mondta volna-e, hogy vissza is kell rakni, de én most kötelezni fogom magam rá, és nincs mese ˇ^ˇ  Még sosem vettem ki ezelőtt belőle semmit, szóval már ezért is megteszem. De Arisu már jobban van szóval visszaülök, miközben ő még levegőket vesz. Tudom, milyen, mikor félrenyel az ember, szóval meg tudom érteni :3
~És máris elfogadta? Még alkudni sem akar... vagy ő sem egy tapasztalt üzletkötő, vagy nagggyon sokat mondtunk.~
Nem baj az, én szívesen adom neki :3
~Neem, neem, gondold át, ezek szerint nem is ér ennyit ez a fegyver... De hogy kéne most diszkréten elkezdeni alkudozni a saját árunkra?~
Hugi, hagyjad, már megvan, meg amúgy is, ez most az én akcióm ><
~Oké-oké Rolling Eyes  ~
És én ezt most így akarom csinálni ˇ^ˇ
Aztán persze pislogok még kicsit, mert nem értem elsőre, hogy mire gondol, aztán egy 'Jaaaa' hagyja el a számat, mert rájövök, még rá is bökök az ujjammal nagyjából arra, amerre van. -Az? Az a céh jelképe, amihez tartozom. Az Artes Liberales... mondjuk most már Jumpy Vigor a neve ^^;
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Arisu Hétf. Május 04 2015, 14:32

Bólogattam egy sort, hogy ne aggódjon miattam. Megfulladni nem fogok, csak egy kis köhögés @.@ És az lassacskán elmúlt, csak a torkom bizsergése maradt meg, és egy-két kósza folytatása a köhécselésnek, miközben mélyeket lélegeztem... vagyis próbáltam mélyeket lélegezni. Persze attól még, hogy elmúlt a félrenyelés és a hatásai, a sokk még megmaradt, és csak remélni tudtam, hogy nem kötötték össze az árajánlatot és a köhögésemet Embarassed Nem örültem volna neki, ha emiatt visszakoznának, pedig lehet, hogy nem is olyan sok ez a pénz, csak nekem az, mert még sose volt nálam 300-nál több arany. Sőt, száznál több is csak rövid ideig, mert folyton forog a tőkém. Még nem voltam teljesen tisztában a teljes pénzügyi rendszerrel, egyelőre az alsó tierekkel foglalkoztam, hiszen én is ott mozogtam, illetve szerettem volna mozogni. Kicsit feszülten vártam, mi lesz a lány reakciója, de végül nem mondott semmit, én pedig ezzel úgy vettem, hogy elfogadhatom az ajánlatát ténylegesen. Hirtelen nagyon kíváncsi lettem, hogy a többi érdeklődő mit fog mondani :3 Elvégre a többi nélkül még azt sem ítélhettem meg, hogy ez az ajánlat mennyire reális.
- Ara... szóval így jelzik, hogy valaki céhhez tartozik? - tettem fel a költői kérdésem, és rámeredtem a szimbólumra. Hümmögtem egy keveset, aztán óvatosan kérdeztem még egyet - És egy céh... egy céhnek milyen a felépítése? Úgy hallottam~desu, vannak beszállítóik, meg ilyesmi - érdeklődtem, mert hát jó lett volna tudni, miben több és jobb egy céh, már ha több vagy jobb egyáltalán. Nem mintha hozzám méltó lenne bármelyik is, abban bizonyos voltam, hogy a legjobb és legtökéletesebb céhnek én lennék a vezetője.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Saya Hétf. Május 04 2015, 16:42

A céh felépítése? Húha, hát... igazából ezt még nagyon nem is figyeltem meg Surprised  Mármint, várjál csak, összegezzünk gyorsan, amíg azért kortyolok én is a sajátomból, mármint az italomból, nah. Meg a beszállító aaaz... Suspect
~Kereskedők. Mint azok, akik a pénzt, a növényt, az érceket hozzák, satöbbi.~
Ahaa, így már értem, ja tényleg, szoktam is látni őket minden hónapban :3
-Hát, ha jól tudom, akkor van sokféle. A mienk az például kereskedő céh, mondjuk én is még csak tanulom ^^; És amúgy igen, jönnek kereskedők mindig, meg növénygyűjtők meg ilyesmi, szóval beszállítanak \o/  Majd ha lesz hamarosan a zsibvásárunk, akkor meghívlak és akkor majd tudsz beszélni a Junnal, ő azért jobban ért ezekhez, mint én Embarassed
Egyébként nekem még mindig olyan fura, hogy most ő a vezérünk, mármint, nekem még mindig az Anat képe ugrik elő ilyenkor, de már kezdem megszokni, hogy őt nem mondhatom, hogy majd beszélek vele, mert erre már nem lesz lehetőségem Sad  A Jun viszont ugyanolyan cuki és segítőkész, meg nagyon pattogós, mint én... voltam Rolling Eyes
~Azért lassacskán kezdesz már ismét pattogzani :] ~
Ja, lehet, de akkor is hiányzik és mindig hiányozni fog ><
-Ja, meg amúgy minálunk az van, hogy minden meg van beszélve meg mindenben lehet szavazni, ezt nem tudom pontosan, hogy szokták nevezni Embarassed  De tudom, hogy van olyan is, ahol a vezér szava az egyetlen, a többiek meg tűrnek, de nem tudom pontosan, ilyen céh az melyik lehet. Én csak a sajátunkat ismerem meg kicsit a frontharcost meg egy közösségit, de az nagyon picike Rolling Eyes
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Arisu Szomb. Május 09 2015, 18:19

Kereskedő céh... emésztgettem a kifejezést, valamiféle kereskedelmi együttműködésnek képzeltem el, ahol a felek egy hálózatot alkotnak. Mint egy konzorcium, vagy egy cégbirodalom. Ha okosak, akkor egy brand-et használnak. Jó tudni, hogy ilyenek is vannak, majd ha meglesz a saját birodalmam és bajba kerül egy-egy kereskedelmi céh, akkor én leszek a megmentőjük Cool
- Wakatta, várom a meghívást~desu :3 - bólintottam mosolyogva. Kíváncsi voltam, mit tud mondani egy olyan ember, aki ért is a kereskedéshez, és nem csak egy kezdő, mint Saya onee-san. Nem ártott jó kapcsolatot ápolni azokkal, akik nagy szeletet hasítanak ki maguknak a piacból, de igazság szerint ez még a jövő zenéje lesz, először a saját jelenlétemet kell megalapoznom, desho?
- Akkor a te céhed nem működhet elég hatékonyan. Mindig kell egy vezéralak, aki irányít és meghatározza az utat, amit követ a vállalat. Ha minden kérdésben szavazás van, akkor a döntési folyamatok lassúak. Az idő pedig pénz, különösen a kereskedelemben - magyaráztam, miért is tartom rossznak azt, amit csinálnak. Nem is fogok csatlakozni hozzájuk, meg egyébként is, én nem olvadok be sehova, én olvasztok be másokat, teehee~ ;P
- Azt hiszem, most már ideje mennem~desu. Hálás vagyok a válaszokért, az ajánlatod pedig megfontolom, és ha döntésre jutok, értesítelek~desu :3 Arigatou gozaimasu, onee-san~ - álltam talpra, és meghajoltam, ugyanis úgy döntöttem, hogy ez jó pillanat a búcsúra. Nem is haboztam elhagyni az asztalt, és miután kifizettem az üdítőt, ami mellesleg borzalmas volt, így egy cent borravalót sem ért, elhagytam a vendéglátó helyiséget. Jöhet a következő kliens :3

// Köcce a játékot~desu ;P //
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Saya Szomb. Május 09 2015, 23:02

Hajjaj, mégis kellett volna valamiféle leckéket vennem, csak hát amíg az Anat élt, addig folyton mindenki a bossokkal volt elfoglalva, aztán én is inkább arra törekedtem, aztán jött a frissítés ezekkel a céhizékkel, és csodálkoztam is, hogy kereskedők legyünk, ne frontharcosok, de én ezt rábíztam az Anatra, mert ő mindig jobban értett hozzá, meg ilyesmi, és már megint nagyon sokat dumálok fejben ><
Mondjuk kell is, mert mikor Arisu megszólal, hogy nem működünk hatékonyan, és el is magyarázza, hogy szerinte miért, egyrészt én elszomorodom - és ezt nem is leplezem -, másrészt a Hugi éktelen haragra gerjed és nagyon oda kell figyelnem, hogy nem törjön elő, de azért ökölbe szorulnak a kezeim, szerintem ha nem digitálisak lennénk, most elfehérednének Embarassed
~Mégis mit képzel magáról? ><  Engedj előre, szétharapom a torkát! Még jó, hogy szét vagyunk csúszva meg nem működünk jól, *cenzúra*, most halt meg a vezérünk, te tudálékos liba!~
Ne szidjad már szegényt, nem tudhat róla mindenki azért, vagy elfelejtette, vagy ki tudja, nem is ismerhette szerintem, és hagyd, nem tudálékos, nagyon is kedves meg aranyos és segítőkész Sad  Nincs vele semmi baj, nekem tetszik, mert cuki. De várj, majd beszélek neki én, asszem, de csak azért, hogy te lenyugodj >.>
-Hát... most épp... azért vagyunk lassúak, mert... a vezéralakunk... meghalt... -najó, az utolsót már nem tudom, mennyire halkra sikerült mondanom, nem akartam hangosan, és még mindig szorongatom a ruhám szélét, mert a Hugi dühös, hogy az Arisu tapintatlan meg ilyesmi, pedig szerintem van neki tapintása Surprised  Én meg csak... nekem meg csak hiányzik az Anat. Nagyon hiányzik Sad
Viszont legalább a Hugi csak fújtatott egyet és abbahagyta a morgást, így megint csend van, csak érzem őt olyan kis vörös gócként a fejemben, ami kavarog össze-vissza, és vicces mondjuk, mert ha ilyenkor ördögszarvakat meg farkat képzelek oda akkor nagyon cuki és muris, de mondjuk most erre nincs is kedvem. Elmosolyodom, mert Ari nem is akarja végül firtatni, feláll és elköszön, én meg még előtte szintén felállok nagy hévvel és meghajolok, ahogy a japánok szoktak :3
-Persze-persze, és köszönöm én is :3 És... vigyázz magadra Embarassed
Najó, szerintem már végül ezt is csak sutyorogtam. Én mondjuk maradtam egy nagyon picit még, mert megittam az italom, aztán elmentem én is, de hagytam azért kicsike borravalót helyette is. Mert biztos elfelejtette Embarassed


//Köszöntem én is :3
Saya's Trading Skill Increased to 1 \o/ //
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 11 2015, 13:06

Arisu: Futó *Fegyver*
Saya: Gyors Futás Kristály

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Kedd Május 19 2015, 18:52

"előzmény"  Cearso 
 
-Pontosan.  Ezek szerint mind a ketten más névvel illetjük meg. :3
Feljött az átkos viadal is. Pedig aztán az-az, amiről soha többet hallani sem akarok…
-Nincs miért bocsánatot kérned. Egyikünk sem gondolkozott. Egyébként meg te legalább nem tűntél el, nem úgy mint az a jó madár Danee.  Rolling Eyes
-De ennyit pont elég is volt beszélnünk a viadalról. Elég szépen megjártam és nem akarok sokat foglalkozni ezzel. Ami ott volt elmúlt, ami történ megtörtént és nincs mit ezen szépíteni. ^^
Beszélgetünk, meg harcolunk is. Sőt többnyire csak beszélgetünk és nekem nincs is kedvem harcolni. Főleg azután, hogy ilyen könnyen eltudta venni a kardom. Engem inkább a beszélgetős szál érdekel jobban.
-Tudod mit? Akkor zárjuk le itt a harcot és beszélgess nekem. Te úgy is okosabb, meg jobban informáltabb vagy min én. Szóval leinformálhatnál engem is picit, úgy sem árt néha tudnom is dolgokról. :3
Meg se vártam a válaszát, már fel is adtam a küzdelmet. Teljesen mindegy lett volna, hogy mit mond, így is úgy is feladtam volna a játékot.
-Most pedig kérem vissza a kardom.
Tartom a tenyerem és amint vissza kapom el is teszem az invertorymba. Úgy se kell az most már. Majd megragadom a kezét és húzni kezdem magam után.
-Gyere, itt nem jó beszélgetni. Keressünk egy helyet, ahol nyugodtan letudunk ülni és beszélgetni. Na, meg persze ahol lehet sütit is enni, meg ilyesmiket. :3
Egészen a Sword and Phoenix-ig vonszoltam magammal. Onnantól hagytam, hogy maga mehessen, arra amerre akar. Pontosabban az asztalhoz, amihez lehuppantam.
-Nos, akkor hol is tartottunk a beszédben?  Surprised
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Cearso Csüt. Május 21 2015, 14:29

-Nekem egy kicsit rossz a névmemóriám, ezért mindenkinek adok egy neki illő becenevet, amiről gyorsabban fel tudom ismerni. Az Aranyszem is ezért van. Ugye nem zavar?
Nem igazán akarom, hogy a betegségem miatt megutáljon. De addig még nem jutottunk el, hogy őszintén beszéljek is az én kis hibámról.
-Rendben, akkor nem fogom ezentúl felhozni a témát. És felejtsük is el, ha azt szeretnéd.
-Zárjuk, ha ennyire szeretnéd.
És már véget is ért a küzdelem.
-Visszakapod, de majd csak ha kiérdemelted. Addig nálam marad.
Kihasználom a mester szintre emelt bűvészkedésemet, majd egy ügyes mozdulattal úgy tettem, mintha eltenném az inventorymba a kardot, de mivel véget ért a küzdelem, a fegyver automatikusan visszakerült a lányhoz. Hiába nem vagyok harcművész, az elvett fegyver az elvett fegyvernek számít. És a küzdelem végén mindig visszakerül a jogos tulajhoz.
Azért az, hogy elkezd maga után húzni, nem egy kicsit lepett meg. Még ellenkezni sem maradt időm. Mekkora erő lakozik ebben a kis lányban.
A hely ahova cipelt elég ismerős volt. Marluna ugyanis nagyon sokáig itt húzta meg magát, míg sikerült szert szereznie egy hasznos kis szobára a Kayaba Kaszinóban. Tehát nem most járok itt először.
-Minden vörinek ez a törzshelye?
Csúszott ki a számon, mikor egyberaktam a darabkákat, miközben leültem Miu-val szemben az asztalhoz.
-Valami olyasmiről volt szó, hogy szeretnél jól informált lenni, és szeretnéd visszaszerezni a fegyvered. Meg arról, hogy sütizni szeretnénk. Mit szeretnél, miről beszéljek?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Miu Szer. Május 27 2015, 17:54

-Az én névmemóriám se a legjobb. Mindig nehezen jegyzem meg mások nevét. Ezért szokásom nekem is beceneveket aggatni másokra, leginkább olyat, ami illik az adott személyre. :3
-Nem zavar az, hogy adtál nekem egy másik nevet. Bár amit te találtál ki nekem határozottan hosszabb, mint az eredeti nevem. De ha neked így jó, akkor nem vitatkozom vele. :3
A kardom nem akaródzott vissza adni, pedig én kértem. Egyébként is mit érthet az alatt, hogy ha kiérdemlem. Én nagyon is megérdemlem azt a kardot, már csak a kasztom miatt is. ˇ^ˇ Mert ugye a kardforgató tudásom, hagy mit magam után, szóval amiatt biztos nem…
-Hát én azt sajnos nem tudom megmondani neked, hogy minden vörinek ez a törzs helye. Bár az enyém biztos nem. Asszem' most vagyok itt másodszor. :3
A keresztkérdésemre, kaptám válaszul egy keresztkérdést.
-A fegyverem már itt van nálam. A küzdelem zárásával visszakaptam, tehát arra már nincs gondom. :3
-Egyébként meg említettél valakit, valami K..Ka…hmm…Kazu…Ohh, meg van valami Kazuma volt a neve. Ugye? Róla kezdtél el valamit mondani és azt mondta, hogy a harc után folytatod… vagy valami ilyesmi volt… <.<
A sütis részhez meg nem tettem megjegyzést, csak rendeltem magamnak egy mogyoró torta szeletet, abból is jó nagyot, majd neki kezdtem az elfogyasztásának.
-Most már minden a helyén van. Várom a sok újdonságot, amit te tudsz, de én nem. ^^
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 20 2015, 21:09

-Hosszabbnak tényleg hosszabb, de én ezt sokkal könnyebben jegyeztem meg. És ha téged ez nem zavar, akkor továbbra is ezt használnám.
És már ezt is szoktam meg. Tehát elég nehezemre esne máshogy hívnom Aranyszemet, mint Aranyszem. Amíg senkit se zavar a dolog, addig rendben is vagyunk szerintem.
-Csak azért mondtam, mert ismerek egy vöröst, aki elég gyakran ide hív, mikor találkozunk. Tőle is rengeteg dolgot tanultam meg. Például azt is, hogy az emberek képesek a változásra, és szükségük van legalább egy apró kötelékre.
Eszembe jut, miként találkoztam először Marlunával. Akkor eszembe se jutott, hogy mi egyszer valamikor olyan kapcsolatot ápoljunk, mint most.
-Ezek szerint rájöttél a trükkre.
Mosolygok a lányra, mikor megemlíti, hogy a kardja már rég nála van.
-Kazuma.
Segítettem ki a lányt, mikor egy kicsit belezavarodott a névbe.
-Biztos nem ismered? Csak reménykedtem, hogy az azonos színű indikátorotok miatt összehozott titeket a sors már legalább egyszer. Mindegy, ha nem, akkor nem. Nem mintha ennek törvényszerűnek kellene lennie. Ezek szerint majd úgy futok össze vele, hogy alig tudok róla valamicskét. Már csak ki kell találnom valami apró indokot, amivel közel kerülhetek hozzá.
Végül én is ugyanazt rendeltem, amit ő, de mielőtt hozzáláttam volna az ételhez, még válaszoltam a kérésére.
-Mi az, amit tudsz? Mert nehéz újat mondanom, ha a régi ismereteidet nem ismerem.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Noxy és Shu smerkedő

Témanyitás by Noxy Pént. Dec. 25 2015, 16:23

//Kezdetnek nyitódal \o/: https://www.youtube.com/watch?v=hsqa_6GoqN4

Megy a szokásos élet; a zene szól, rossz vagy jobb képűbb arcok járnak és kelnek a kocsmába, a kalinkamaty kihagyhatatlanul zajlik, és a részegek hangosan énekelnek. Totálisan még nem voltam betépve, de már meglátszottak rajtam a becsiccsent állapot előjelei. Csak úgy néztem ki a korsó söröm mögül, és gondolatban tettem a csípős megjegyzéseket mindazokra, akik már a látványból is okot adnak arra, hogy ezt a tiszteletet meg is érdemeljék.
Itt van például ez a hájas disznó ott a saroknál. Több benne a zsír, mint az ész meg skill együttvéve sem, de azért fel akarna vágni egy-két NJK csajszinak, akik arra van beprogramozva, hogy kiszolgálják a vendégeket étellel és itallal, semmi másra. Vagy ott van az a fekete göncös páva, akinél csodálkozhat az ember, hogy elbít egy akkora kardot, pedig egy elvékonyodott vakarék, ráadásul harcos. Biztos az sokat tett a súlyemelésre, habár ki tudja....
Na de nézzenek oda, mi jön be az ajtón! Mi ez? Színes rivaldafellépés? A játék tónusai számomra elfogadható enyhén sötétebb tónusúra állítottam be, de még így is bántja a szememet az az ostoba szőke kiscsaj a rózsaszín felszereléseivel. Ha Kayaba tehetné, ezzel a szöszikével meg magával a játékkal reklámozhatná a Barbie babákat a naiv, még befolyásolható kislányoknak.
Mikor nagy nehezen sikerült levennem a szemem a rózsaszín jelenségről, visszatértem a korsóhoz, és legurítottam. Remélem még ma elrészegedhetek egy kicsit, mert már ez a mai látvány lassan kiégeti az agyamat is, nemhogy a szememet. Ha szerencsém van, még ma eltakarodik a barbibaba, meg rajta kívül még néhány cirkuszba való bolond is.
Ezekkel kell végigvinnem még 76-77 szintet? Jobb lenne összekapkodnom magam, mert ha további szintekre akarok jutni, nem kéne itt dekkolnom ezekkel a selejtekkel. Ha lesz rá lehetőség, nyitni fogok egy saját kocsmát, saját felszolgáló NJK-kal, és csak igazi igazi játékosokat fogok fogadni. 18 éven aluliak és selejtek kizárva!
A zene idővel később átváltott, a vendégek számra egyre nőtt, ahogy bennem is az esély, hogy még többet is igyak a kedvenc sarokban fekvő asztalomnál, felrakott lábakkal és cinikus bámészkodással. Nem hiszem, hogy valaki ide fog jönni hozzám csak úgy, ezért hát rendeltem még három korsó sört. Magamnak.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 25 2015, 16:43

Az Anattal folytatott harcuk óta igencsak megnőtt a helynek a látogatottsága. Eddig is tudták persze az ide látogató emberek, hogy itt személyre szabható harcszíntér található, de azóta már majdnem mindenki tisztában van a hely ezen tulajdonságával. Anat persze azóta kiesett, de azok, akiknek tetszett az Aréna korlátlan lehetősége, mégsem akarták a pontjaikat veszélyeztetni, azok itt gyűltek össze. Timidus is ezért járogatott ide egyre gyakrabban. A részeg embereknek volt egy fura harcmodora, egy igencsak érdekes technikája, amit el akart tőlük lesni. Persze azzal is megpróbálkozott volna a cél érdekében, hogy ő maga igyon, Shu azonban ezt megtiltotta neki, szóval maradt az a lehetőség, hogy más kárán tanuljon. Timidus pedig tanult is. De most nem emiatt voltak itt. Frilina egyik gyakori vendégét keresték, akiről egy kedves ismerős útján tudtak meg elég sokat. Na jó, nem elég sokat, de ahhoz eleget, hogy megtalálják. Ez volt a törzshelye, volt róla személyleírás, és már csak meg kellett találni. Azután a rózsaszín fura lány után már az sem lephetett meg senkit, hogy Shu és Timi újra ide téved. A pultos egyébként is ismerte őket a harctér miatt, és azt is tudta, hogy tonikot isznak. Csak azt nem tudta, hogy mit keresnek itt ebben az időben. Általában olyankor szoktak jönni, amikor kulturáltabb a hangulat. Persze a kis idomár most sem akart balhét. Szépen megkérte az úriembert, hogy fizesse vissza a pénzt amit ellopott, majd amikor az hangosan káromkodni kezdett, egy papírlapot dugott az orra alá. Ezután újra csönd lett, egy zacskó arany landolt az idomárnál, majd mindketten az egyetlen üres asztal felé vették az irányt, azaz Noxyhoz. Shu meghajolt, Timi csak bólintott, majd az idomár illedelmesen feltette a kérdését.
-Jó estét kívánunk! Megengedné, hogy leüljünk ide, amíg megvárjuk az egyik barátunkat? Azt mondta, hogy itt találkozunk...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Noxy Szomb. Dec. 26 2015, 12:52

Eddig egészen jól megvoltam magammal, és a söreimmel. A háttérben sokkal értelmesebb kocsmai számokat is elkezdtek játszani. Se béna, se túl indulatos, hogy a részegeket verekedésre bírja. Ha ma én is berúgom, nem szeretném, ha történne velem rosszabb, mint egy verekedés.
Egészen addig éltem itt világomat, amíg egyszer csak megzavart valaki jó dolgomban, és rápillantottam egy kölyökre. Idomár, mivel van neki egy sárkánygyíkja. Mi ez a hajlongás? Mi vagyok én, valami japán főúrnő, akiknek hajlongania kell? Hiába, túl sok itt a japán és más ázsiai játékos, mivel SAO eredetileg japán gyártású game, ami elsőként a japcsiknál jelent meg. Nem vagyok rasszista, meg hasonló, csak túlságosan divat lett a számomra ez az egész japán módi. Végül is én egy európai vagyok, hegyvidéki származással. Arrafelé nem hajlonganak és kawaii-oznak az emberek.
- Nem vagy te még túl fiatal ahhoz, hogy ilyen késdobálókba gyere be egy szál magadba? Nálam nem jön be a "tudok vigyázni magamra" szöveg, kölyök - Azért engedékenyebbé váltam. - Na jó, tedd le magad, máshova úgyse tudnál leülni anélkül, hogy ne spézizzen ki valami kötekedő alak.
Azzal többet nem törődtem velük, és visszatértem a sörözéshez. De a lábamat levettem, hogy leülhessen ide a kölyök a petjével. Nem igazán izgat, hogy minek jött ide és kire vár, az nem az én dolgom. Én nem kotnyeleskedem mások dolgaiba, csak ha azok sem viszonyozzák ezt a rossz szívességét. Remélem, hogy ha idejön az, akivel találkozna a kölyök, elmennek innen. Nem mintha annyira örülnék neki, ha érkezésig nekem kellene játszanom a bébiszittert.
Végül a második korsó söröm is elfogyott, a harmadikhoz nyúltam. Az üres üveget átpasszoltam az arra járó felszolgáló NJK-nak. Ne értem; a már az ötödik nagy korsó sört iszom, és eddig semmilyen hatása. Ugye nem valami iszonyatosan rossz minőségű kacatot adnak nekem annak a sörtípusnak a nevében, amit eddig rendeltem?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 26 2015, 13:31

-Késdobáló?
Pislogott értetlenül Shu, majd elhúzta a száját, amikor körülnézett.
-Nem tudom, azt hiszem ezek az alakok csak most tévedtek ide. Biztosan a szilveszterre készülődnek, vagy valami. Amikor én jártam itt, eddig mindig teljesen normális volt. Tudod, ez nem egy kocsma, hanem egy fogadó, ráadásul még küzdőtere is van, ami olyan, mint az Aréna.
Ezzel lecsüccsent, sőt, szinte levetette magát a székre, Timi pedig a közelében maradt, az asztal alá feküdve. Ő most nem akart se enni, se inni, úgyhogy nem foglalt helyet. Meg egyébként is érdekelte, hogy mi fog ebből kisülni. Shu ellenben folytatta a csacsogást. Úgy hallotta, hogy az iszákos emberek szívesen beszélgetnek, meg kedélyesek, és az előtte lévő poharak számából ítélve ez a nőszemély eléggé iszákos volt.
-Egyébként pedig egy nagyon ügyes séf dolgozik a konyhán, szóval finomságokért is szoktunk ide jönni, ha éppen nincs időm elkészíteni nekem, vagy csak flancolni szeretnénk. Ez igazából egy kultúr hely... remélem hamarosan elmennek ezek a... szóval érted...
A kipécézésre egy kicsit összevonta a szemöldökét, és kuncogott.
-Egyrészt nem vagyok egy szál magamban, hiszen itt van Timi is. És ha nem hiszed el, hogy tudok vigyázni magamra, akkor nem is mondom. Meg egyébként sem kell vigyáznom magamra, mert nem hiszem, hogy bárki belénk merne kötni, aki tudja, hogy kik vagyunk.
Az újabb korsó rendelésénél már megcsóválta a fejét. Neki és Timinek ekkor érkezett meg a málnaszörp, a friss víz és a pulykasali az idomárnak, a pástétom a sárkánynak.
-Látod? Tudják, hogy mit szeretünk. És... egyébként nem lesz ez egy kicsit sok? Ha valami gond van, szívesen segítünk, és eredményesebben, mint ez...
Bökött a poharakra, majd nekilátott az evésnek.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Noxy Szomb. Dec. 26 2015, 14:59

Számítottam arra, hogy az állatidomár kölyök egyszer kinyitja a száját, de arra nem, hogy megállás nélkül csacsogni, okoskodni és bizonygatni fog. Csak mondta, mondta, mondta és mondta a magáét. Egy percre se maradt csendbe. Legalább az állata nem beszél vagy hasonló.
Mintha nem tudtam volna, hogy mi eza hely. Kocsma, fogadó, aréna, nem tökmindegy?! Számomra itt a játékban egy és ugyanaz a fogadó meg a kocsma. Fogadóban is ugyanúgy leisszák magukat az emberek, csak itt bérelnek szobát a másnaposság kiheverésére. Kt-t itt még a vécében is le lehet vezetni. Ami a társaságot illeti, csak azért mondja, mert vagy nem járt itt sose ilyen időben, mikor itt a díszes társaság, vagy csak nagyobb söpredékekhez szokott, s ezek meg lófittyek már számára. Én bezártságunk első napja óta itt töltöm a legtöbb időm és más hasonló lebujban.
Meg másrészt nem érdekel engem, kicsoda ez a kölyök és mennyire ismerik, meg hanyas szintű. Azt hiszi, ha fitogtatja ezt, akkor majd elájulok tőle? Ha 100. szintet is elérte volna, vagy a legnagyobb bajnok is lenne, vagy alázóra verne, a szememben akkor is csak egy szószátyár kölyök marad, se több, se kevesebb.
Ezekre nem is reagáltam amúgy. Úgy tettem, mintha itt se lett volna. De aztán... olyan pontra tapintott, amiért haragudni tudnék.
Mi a jó fenét szól bele az én sörözési szokásaimba?! Senki nem ütheti bele az orrát az én magánügyeimbe, semmilyen körülmények között, mert nem az ők dolguk, hanem az enyém.
Egy pici ér feldobbantott a homlokomon, majd sóhajtottam egy nagyot. A helyemben mások már rég a kölyök arcába nyomták volna saját étkét. De én ilyet nem teszek másokkal, mert vidéki vagyok, de nem paraszt és akkora bunkó.
Csettintettem egyet, és a felszolgáló rögvest hozta az újabb három adag korsót. Az utolsó elfogyott, amíg magamban morfondíroztam. Az első korsónak rögvest nekiláttam. A két korty közötti szünetet kitöltöttem egy-két szóval.
- Ússz a Csendes-Óceánban, kölyök.
Remélem, megértette az üzenetet, és nyugtom lesz végre.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 26 2015, 15:14

Nem értette, ahogyan azt sem értette, hogy mi a bánatért nem válaszol neki ez a valaki. Az ugye egy megfelelő válasz lett volna, hogy illedelmes, és evés közben nem dumál, de ugye ő nem evett, csak ivott, Shu pedig azt tudta jól, hogy ivás közben nemhogy nem szabad beszélni, de csak nem hogy kötelező az, hogy ha van asztaltársaságod, akkor szót válts velük. Nem mintha ő annyira odalett volna azért, hogy értelmetlen dolgokról fecsegjen. Ő nem fecsegett értelmetlen dolgokról, ő csak a fontos információkat osztotta meg, ahogyan most is megtette az ismeretlennel. Tudta jól, hogy bármit mond ez a valaki, ez a hely nem ilyen szokott lenni, nem késdobáló. Persze abban lehet valami, hogy ilyen időben még nem járt itt, de mivel ugyan hangosan ezt sem mondta ki a köpenyes, így nem volt mivel vitába szállni, azaz teljesen egyértelmű volt, hogy az idomárnak van igaza. Na és akkor még Timi meg sem szólalt, de ennyire azért még nem kell előre rohanni. Szóval ott tartunk, hogy Shu falatozik, Timi is falatozik, és a lány eközben értetlenül bámul az idegenre, hogy mit is akar mondani. Na persze ez nem tartott sokáig, hiszen hamar leesett neki a szitu, és felnevetett.
-Hát persze! Már mindent értek! Te is idevalósi vagy! Mármint... hogy... hogy érted. Nem olyan mint mi, akinek kint is van indikátora, hanem itteni. Ők szoktak ilyen szótlanok lenni, és csak néhány mondatot tudnak, ahogyan te is.
Itt már suttogósabbra fogta, és szomorúan csóválta a fejét, maga elé meredve.
-Nem értem, hogy Kayaba miért teremtett ilyen buta AI-okat, amikor téged is meg tudott teremteni, Timidus. Nézd... szegény is csak annyira van programozva, hogy itt üljön és igyon, és eljátssza, hogy zavarjuk. Sokszor gondolkodom azon, hogy fel kéne szabadítani valahogy őket, de...
~Talán valami küldetés. Én leszek a jóságos segítő, aki kimenti az NPC-t az alkoholizmusból. Hogy én mindig ilyen küldikbe botlom! Köszi Kayaba!~

Egy pillanatra az ég felé pislantott, majd újra Noxy felé fordult, és megint a magabiztos és biztató mosoly volt az arcán.
-De az alkohol akkor sem megoldás! Gyere ki szépen a friss levegőre, és megbeszéljük, hogy mi a baj, és segítünk.
Ezzel fel is pattant, és ha elég gyors és elég ügyes volt, akkor az asztalon lévő korsók tartalma a földön végezte, majd elpixeleződött. Az alkohol nem megoldás, és a leszokás úgy kezdődik, hogy megszabadulunk tőle. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Noxy Szomb. Dec. 26 2015, 17:50

Egy pillanatnyi csend következett be, amire azt hittem, végre hosszabb lesz és eseménymentes. Csak iszogattam tovább a sört és oda se bagóztam a kölyökre és a háziállatára.
Ám ezt a pillanatnyi békét a kölyök elnevetése törte meg. Csak akkor figyeltem fel rá, mikor saját füleim hallatára kijelentette, hogy én is idevalósi vagyok. Először nem értettem, mi az istenverte kutyafenéről szövegel itt nekem.
- Hogy... mi van? - néztem rá a kölyökre, mint normális ember a problémás esetekre.
Nem hallottam, mit sugdolózott a petjének, de nyilván rólam beszélt, olyan modortalan benyomást keltve, mintha nem is élő személy lennék, hanem egy idióta mob vagy njk. Aztán leesett végre, hogy mi baja van most meg.
Ez azt hiszi, hogy njk vagyok! Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Egy ötéves kölyök is észrevenné, hogy annyira van közöm az njk-khoz, mint ennek a korsónak a valóságban hagyott füzeteimhez. Itt az egyedi kinézetem, és itt van az is, hogy nem csinálom mindig ugyanazokat a mozdulatokat, amint egy njk szokott.
- Csak viccelsz vagy ennyire ostoba vagy? - kérdeztem, de nem is figyelt oda a kérdésemre, mert abban a pillanatban indított támadást a pénzemből vett korsóim ellen. Az utolsó pillanatban mentettem meg két korsómat. Egyiket azt ugye eddig is ittam, a másikat meg pont az asztal szélére tettem, így azt még az utolsó pillanatban meg tudtam menteni, a többi három a földön landolt.
- Álljál már le, kölyök! - néztem rá szúrósan a kölyökre. - Neked teljesen elmentek otthonról! Akkor iszom, amikor akarok, és ahogy akarom, különben is szeretek inni, ennyi. Felnőtt ember vagyok, élem az életem a saját belátásom szerint. Nemhogy örülnél annak, hogy ideülhettél... ha ehhez nem tartod magad, akkor ennyit tanácsolok neked: menj el az oviszoláriumba, barnulj le... aztán kopj le! Vagy megyek máshová élvezni az estét, ahol a magadfajta kölyköket nem engednek be...
Talán tényleg máshova kéne mennem ezuán inni. Mostanság nagyon megnőtt ennek a helynek a létszáma olyan alakokkal, akik nem szívesen hagynának nyugtot egy tisztességes játékosnak.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 26 2015, 19:24

-Ez az!
Szorította ökölbe maga előtt a kezét Shu, és nagyon elégedett volt, hogy magára tudta vonni a hölgyemény figyelmét. Oké, tévedett, talán mégsem ilyen egyszerű az NPC, mint hitte, hanem ő is egy bonyolultabb tervezés, de azt nagyon utálta, ha ignorálják. Senki sem érdemli meg, hogy ignorálják, és főleg ő nem, szóval senki nem ignorálhatja. Persze az is megfordult a fejében, hogy a hölgyemény mégsem NJK, de egyelőre ugyanolyan sablonos volt a viselkedése, mint az NJK-knak. Kiömlött a söre, ő dühös lett, leszidta Shut és még csúfolódott is, ráadásul olyan ovis módon, hogy emiatt ő tűnt ovisnak, nem pedig Shu. Bibibííí! Szóval Shu csak megforgatta a szemeit, és szélesen mosolyogva, meg hümmögve bólogatott.
-Igen, igen. Már látszanak is az alkoholizmus tünetei. Ingerültség például. Meg... hogy is hívják ezt, Timidus? Tudod, volt az az íjász, aki szintén ilyen iszákos volt... és ő is haragudott, amikor elvettük az italát. Megvan! Elvonási tünetek!
Felhúzta az orrát, majd kiöltötte a nyelvét a nőre. Nagyon megsértve érezte magát, hiszen újfent a magassága és a kora miatt piszkálták, amikor annál többet, mint ő, talán senki nem tett le Aincradban az asztalra. Igazán megérdemelhetne már egy kis tiszteletet.
-Engem mindenhova beengednek, ahova téged is, kivéve ugye akkor, ha vörös indikátoros vagy. Egyébként szerintem igenis NPC vagy, és arra vagy programozva, hogy igyál. Ezért is nem tudod otthagyni az italodat, és kijönni velem a friss levegőre, ahol megmutathatnád az indikátorodat.
Ekkor dugta ki a fejét Timidus az asztal alól, és kérdő tekintetét társára szegezte.
-Miért keresed a bajt, Shu?
-Csak... küldetést szerzek. Te mondtad, hogy találjak valami izgiset, és józanná varázsolni egy szegény részeges falusit szerintem nagyon nagy jó cselekedett. Nem olyan jó, mint amikor egy egész várost mentettünk meg... de elég jó.

Ezzel, ha sikerült neki, megragadta Noxy kezét, de nem kezdte el kirángatni, csak mélyen a szemébe nézett.
-Ha nem vagy NJK, azt azzal bizonyíthatod, hogy kijössz velem.
És igen, ezért is dühös volt, mert érezte a másikból, hogy alantasabbnak gondolja az ittenieket önmagánál, és ez nagyon nem tetszett neki. A legbutább NJK is okosabb annál a játékosnál, aki itt ül és alkoholizál ahelyett, hogy élvezné Aincrad gyönyöreit.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Noxy Vas. Dec. 27 2015, 20:39

- Te jó szagú úristen... - csóváltam a fejem, mivel csak azért is folytatta a maga ostobaságait a kölyök. - Hogy lehet valaki ennyire ostoba, mint te, kölyök? Nem értettél a szép szóból. Hogy tartsd magad távol az én dolgaimtól és menj a dolgodra - Persze Noxy karját nem sikerült elkapni, mert elkezdett menni minél messzebbre ettől az istenverte bosszantó vakaréktól.
- Mi a gond, Noxy? - nézett oda egy játékos törzsvendég, mivel felfigyelt arra, hogy elhúzom a bitcsíkot a helyiség másik végébe. - Sose szokásod lelépni a kedvenc helyedről.
- Hát most megteszem, mert itt egy teljesen hülye kölyök, aki njk-nak néz, és nem hagy békében piázni.
- Ja, hogy az ott? Na ne már... az a kölyök Shukaku, a legerősebb frontharcosok egyike. Nagyon OP... és azt mondják, kotnyeles és dilis is...
- Még egy ok arra, hogy lerázzam magamról. Nem kell a nyakamra egy okoskodó kis szájhős. Veszélyben a piáim tőle, mert kész őrült
- Nem is csak az övéi - nézett elképedve a törzsvendég a maga piái mögül. - Már a tisztességes kalinkás játékosok sem nyugodhatnak és élvezhetik életüket.
Mikor jó messzire elértem, leültem folytatni az ivászatot. Az mellett elővettem a noteszt, és a ceruzát is, hogy összefoglaljam az újévi fogadalmakat számpont szerint.

1. Nyitok egy kocsmát - őrült kölykök kizárva
2. Létrehozok egy igazán pompás piát
3. Talán belépek egy céhbe
4. Csak módjában iszom le magam, hogy becsípve is ki tudjam magam húzni a pácból
5. Frontharcos leszek
6. Kedves leszek azokkal, akik kedvesek hozzám. De bunkó leszek azokkal, akik úgy szint azok velem. Legalábbis csak megpróbálok
7. Kitalálok frappáns beszólásokat és trollkodok egy kicsit másokkal
8. Felhúzom a jártasságaimat
9. Hatalmas trófeagyűjteményt teremtek
10. Elmerülök a küldetések rejtelmes világaiba, és ugyanezt teszem a Túlélő Csarnoknál és az Arénánál is (Habár az esélyem nulla a túl OP ellenfelek miatt)
11. Felcsípek néhány csatlóst, akik el tudnak helyettem végezni néhány munkát.
12. Gyakran fogom gyakorolni képességeimet
13. Maradok olyan, amilyen eddig is, és nem fogom hagyni csak azért is, ha másoknak megvan hozzá a rossz képe beleszólni az én dolgaimba.


Szerintem eléggé gáz lett az újévi fogadalmam, de majd úgyis lesz még időm módosítani. Eltettem a jegyzetet, és közben elfogyasztottam a söreimet. Meg is kaptam a következő utánpótlást. Még mindig nem fér a fejembe, hogy miért nem érzem még akár a becsiccsentésnek előjeleit sem. Komolyan mondom, hogy odamegyek a kocsmároshoz és kiszedem belőle, hogy mégis miféle szarokkal kínálnak. Mert hogy ez nem az, amit rendeltem, holtbiztos. Ilyen szar ízt és állagot soha nem éreztem még a valóságban sem.


A hozzászólást Noxy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 27 2015, 21:13-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Sword and Phoenix - Page 9 Empty Re: Sword and Phoenix

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.