Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miu vs Cearso

3 posters

Go down

Miu vs Cearso - Page 2 Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Márc. 20 2015, 09:23

Nem tudom sokáig állni a tekintetét, ezért inkább félreforditom a fejem, és a kandalló tűzét kezdem el bámulni.
-Szóval a Romlottra gondoltál Róka-san alatt.
Néhány másodpercig kinosnak tűnik a csend. Vagy nekem legalább.
-Én... én sajnálom, amit a viadalon csináltam. Nem gondolkoztam mielőtt cselekedtem volna. Fogalmam sincs mi ütött belém. Nem akartam...
Elcsuklik a hangom, és nem tudom befejezni a mondatot.
A céhes dologra azonban már van válaszom.
-Mindig van egy kiskapu. Mindig. Csak néha nincs értelme megkeresni. De szerinted Danee az egyetlen, aki meg tudna hívni a céhbe? De ha nem jönne össze a dolog Danee céhével, akkor is van néhány céh, amelyik szívesen fogad. Sok helyre be tudnálak ajánlani.
A következő reakcióján nem tudtam nem elmosolyodni.
-Valakinek még ez se tűnt fel.
Hiába nem figyelek a lány felé, azt azért észreveszem, amikor támadni próbál. A kezem reflexből  nyúl a védekezésre, de nem a kardot, hanem a lány kezét veszi célba. Megragadom a lány csuklóját, és elvezetem a támadást, hogy a levegőt találja el az oldalam helyett. Most veszem csak észre, hogy mennyivel kisebb és törékenyebb a kacsója, mint az enyém. A támadás után se engedtem el a lány kezét, nehogy ismét eszébe jusson megszúrkálni. Bár ezt egy egyszerű mozdulattal el tudnám érni.
-Most harcolunk, vagy beszélgetünk? Nekem nem megy a kettő egyszerre.
Ekkor fordulok vissza, hogy ismét a lány szemébe próbáljak nézni.
-Vagy..?
Inkább be se fejezzem a mondatot, és hogy Aranyszem figyelmét is elvonjam a dologról a következő módszerhez folyamodok: Hogy elvegyem a kardját, elkezdem csavarni a kezét, hátha reflexből elengedi a kardot. Ha ez megtörténik, akkor a másik kezemmel felvenném azt a fegyvert. És ezt lobálva válaszolok mégis a kérésre.
-Majd a küzdelem után szivesen beszélgetek róla. Egyelőre elég tudnod, hogy Aincrad egyik legveszélyesebb embere, és én találkozni akarok vele.


/megpróbálom kicsavarni a kezedből a fegyvert[Cear nem tudhatja, hogy le akartad tenni a fegyvert], ha szerinted ez nem számít támadásnak hadd figyelmen kivűl a kockát, egyébként közelharci támadás 5 sebzéssel.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso - Page 2 Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 20 2015, 09:23

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Miu vs Cearso - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso - Page 2 Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 27 2015, 23:29

Az aréna küzdelmet inaktivitás miatt lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 05. 20-án küzdhettek meg.

Jutalom Cearsonak: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Cearso +80 pont
Miu -20 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso - Page 2 Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.