Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miu vs Cearso

3 posters

Go down

Miu vs Cearso Empty Miu vs Cearso

Témanyitás by Miu Szer. Jan. 28 2015, 22:15

Talán egy olyan bő hónapja lehet, hogy én utoljára annak az Arénának nevezett nagy épületnek a falai között jártam. A mai nap megint ide keveredtem. Pusztán azért mert unatkoztam és jobb ötletem nem volt ezen meg a mob hentelésen kívül. Na jó csinálhatnék még ezer más dolgot, de azokhoz most egyáltalán nincs kedvem és miután mindent végig pörgettem magamban az arénába való szenvedéshez volt most a legtöbb kedvem, többnyire. Ott ücsörgöm bent az épület aulájában egy padon és unottan könyökölök a térdemen és támasztom a fejem. Itt semmi se változott mióta utoljára itt jártam, még mindig nagyon sokan vannak itt és még mindig nehéz ellenfelet találnom itt. Ahhoz, hogy kicsit jobban tudjak válogatni a kihívók közt fejlődnöm is kéne, de nincs kedvem ahhoz, hogy rátapossak a szintem növelésére. Ha most elkezdenék őrülten csak a fejlődére összpontosítani, akkor kimaradna a móka része a dolgoknak és azt kicsit sem szeretném, akkor inkább fejlődök csiga tempóban. Hossza ücsörgés után, úgy döntöttem, hogy mozgásba kezdek. Általában mindig akkor botlok bele valakibe, mikor bóklászom, ha egy helyben várok akkor meg várhatok itt napokig is, senki se fog észre venni. Elkezdtem körbe járni az nagy gyülekező termet, ahol a többi játékos vagy csapat társat kereset vagy kihívó felet, feleket kerestek. De én nem találtam egy érdekes figurát se akit érdemes lenne zargatnom. Már kezdtem fel adni mikor is egy ismerős alak tűnik fel előttem. Rögvest oda is rohantam hozzá.
-Üdv Cearso-kun! Már nem nagyon tudom, hogy mennyi is a kettőn közötti szint meg egyéb különbség…Viszont nem lenne kedved kiállni ellenem egy harcra?
-Íjász ellen még nem harcoltam, szóval még ha ki is kapok akkor is okosabb leszek utána valamivel. ^^

 
Pontok:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 30 2015, 18:06

Semmi se örök, csak a változás. Ez ugyanúgy igaz az aréna szabályaira is. Egy apró átírás is mennyire megváltoztathatja az ember stratégiáját. Még időben megszereztem az információt, ezért lemondtam a soron köbvetkező küzdelmeimet.  Vagyis, hogy pontosabb legyek egy kis haladékot kértem az ellenfelemtől, és most itt állok egy megfelelő ellenfél nélkül.
Egészen addig, amíg ide nem jön hozzám egy ismerős.
-Szervusz, Miu-chan.
-Hát, nem olyan rég még együtt kaziztunk, szóval nem lehet köztünk nagy a gap.
-Nem nagy ördöngösség íjász ellen harcolni. Egyszerűen meg kell próbálnod minél közelebb maradnod hozzám, és akkor nagy bajban leszek. És ne csodálkozz, hogyha nem találnak olyan könnyen a támadásaid.
Ennyi felvilágosítás a részemről elégnek is bizonyul.
-Ha nagyon akarod, akkor még a küzdelem után is beszélhetek neked az íjászokról.
Mosolyogtam a szokásos öszinteségemmel.
-Ugye nem probléma, ha én alakítom a helyszínt?
Ha belement, akkor elindulok a küzdőtér felé.

Miután bementünk, egy erdei faházikó belseje vett körbe minket. Ha jól nézem, akkor méghozzá a nappali. A szoba közepén egy hatalmas asztal két székkel. Mellette pedig egy kandalló szolgálja a hőt az egész helyiségnek.
Míg Miu a helységgel van elfoglalva, én már készülök is a támadásra, mikor Miu nem figyel, felajzom az egyik nyilamat,  és hátulról övök rá egyet.
-Ne feledd, mi most éppen küzdünk.
Majd odasétálok az egyik székhez, és leülök.
-Ennek ellenére, kiélvezhetjük a hely varázsát.


adatok:
tudnivalók:
Szint:11

támadás lopakodás bónusszal.
Ha talál akkor 32+3+10=45 sebzés


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 02 2015, 16:56-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 30 2015, 18:06

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Miu vs Cearso 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 02 2015, 16:47

-Na igen. Nem rég voltunk egy csapatban kazamatán, de azóta bármi megtörténhetett.
-Ugyan én tehetséges vagyok, szóval nekem az is nagy ördöngösség ami másoknak nem. Viszont én nekem meg olyan dolgok mennek egyszerűen, amiktől mások haja égnek áll az esetek nagy többségében.
Bár még tudnám lökni a rizsát, most inkább visszafogom a beszélőkém. Most amúgy se beszélgetni jöttem és ha egyszer beindulok akkor elég nehéz lelőni. Persze összelehetne kötni a kellemest a hasznossal, viszont ha elkezdem jártatni a csipogóm akkor semmi se lesz a harcból, szóval inkább igyekszem takarékra venni magam.
-Annyira azért nem akarok kiokosodni az íjászokból, még a végén netán túl sokat fogok tudni és én is az leszek. Razz  – jegyeztem meg kicsit heccelődve – Viszont attól még szívesen beszélgetnék veled a harc után. ^^
-Nyugodtan állíts be te a harcteret. Én amúgy se nagyon értem ezt a dolgot, pontosabban nem igazán értek az ilyen panelon beállítós bigyókhoz.
Igyekeztem megfigyelni, hogy miképp is műkszik ez a terep beállítósdi, de így se lettem okosabb. Na mindegy, majd ha legközelebb ide keveredem akkor én állítgatok és akkor talán majd megértem és talán valami értelmes harcteret fogok majd összerakni itten.
Beléptünk a játéktérre és váó! Hirtelen egy kis erdei házban találtam magam. Olyan kis nyugodt volt és hangulatos. Kedvem lenne leheveredni a kandalló elé és élvezni a tűz által nyújtott kellemes meleget. A magamba lefolytatott terepelemzés közben teljesen kiment a fejemből, hogy hol is vagyok pontosan és miért is vagyok itt. Így természetesen sikeresen a hátamba is kaptam egy nyílvesszőt. Ugrottam pár métert előre, majd vissza is zökkentem a valóságba.
-Persze-persze. Most már nem fogom elfelejteni. Csak kissé túlzottan is érdekes harcteret választottál és elbambultam kicsit. ^^"
Vakargattam meg a fejem, majd előhúztam a kardom a tokjából. De nem helyeztem magam támadó pozícióba, egyszerűen csak elővettem a kardom, hogy a kezemben pihenjen.
-Nekem az ilyesmit nem kell kétszer mondani, mindig is hamar eltudtam varázsolódni.
-Viszont előbb viszonoznom kéne valamivel az előbbi kedves gesztust. :3
Lassan oda sétáltam Cearso elé, majd emeltem is a kardom, azzal a szándékkal, hogy kicsit megszurkáljam a hasát. Akár sikerül a dolog, akár nem fogom magam és leülök a kandalló elé és kicsit sem zavartatom magam amiatt, hogy épp egy aréna harcon vagyok. Persze most már azért nem varázsolódom el teljesen és igyekszem figyelni a kedves ellenfelemre is.
-Most már lehet élveződni a hely varázsában. De amúgy miért egy ilyen helyet választottál harctérnek? Ez a hely inkább azt mondja, hogy: Gyere és pihen meg itt egy kicsit. Mint azt, hogy: Itt harcolhatsz egy jót. Surprised

Hp: 30/50 Páncél: -
Pihi: 1/5
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 02 2015, 16:47

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Feb. 05 2015, 12:46

-Nos igen, mindenki másban tehetséges. Például egy igazi bűvész ismérve a megfelelő figyelemelterelés. Ezért ne vedd le soha a szemed az ellenfélről.
Mosolygok a lány reakcióján.
-Hiába tudsz sokat az íjászokról, attól még nem leszel íjász.
A támadásom nem keveset sebzett, ha ilyen ütemben haladunk, a következő támadásom már ki is üti a kicsi lányt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen is előfordulhat.

-Persze, támadj csak.
Nem fogok kitérni a támadás elől, ha erre számít. Talán pont ez zavarja meg a lány támadását.
-Előfordulhat, hogy nincs kedvem komolyan küzdeni ellened. Talán egy kicsit honvágyam is van. Tudod, több mint két éve nem igazán jártam a külvilágban, és ez van a legközelebb ahhoz, amire most vágyok. Bár erdőben is több, mint öt éve utoljára éltünk utoljára. Persze mindent ezzel sem lehet pótolni.
Majd felállok a székről, és leülök a lány mellé.
-A családomat például nem igazán tudja pótolni semmi. A szüleim sok leleményes dologra is megtanítottak. Amit a viadalon csináltam, azt is ők tanították. Bár eddig csak elméletben tudtam, hogy működik.
-Meg aztán ott van az öcsém. Eléggé magának való, de ha az ember jobban megismeri, akkor elég szeretetre méltó teremtés ő is.
-Tényleg, neked senki sincs, aki hiányzik?
Teszem fel a kérdést, miközben felé fordulok, és meglököm egy kicsit a vállát, persze csak annyira, hogy a rendszer épphogy közelharci sebzésnek vegye, ha egyáltalán sikerül.

Közelharci támadás. 5 sebzéssel

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 05 2015, 12:46

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Miu vs Cearso 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Miu Szer. Feb. 11 2015, 17:10

-Én mindig igyekszem az ellenfelemre figyelni, de olyan hamar eltudnak kalandozni  a gondolataim és nehéz sokáig koncentrálnom valamire.
-Akkor úgy mondom, hogy még a végén kasztot váltok és kardforgató helyett íjász leszek.
Persze nem gondoltam komolyan csak kötekedni szeretnék kicsit. Bár úgy néz ki, hogy ez kis sikerrel jött össze. Nem úgy mint a Cearsotól kapott találat. Na annak sikere lett szépen meg is ette a Hp-m nagy részét. Aztán amit én produkáltam meg siralmas volt és nagyon kínos is. Kis híján orra buktam és emiatt mellé is ment az úgy nevezett támadásom, amit meg Cearso meg sem próbált kivédeni csak, hogy igazán égő legyen számomra a produkcióm. Ezek után nehéz volt tovább állni olyan arccal mintha mi sem történt volna. Persze nekem jól megy az, hogy valamivel kevés ideig foglalkozzam és gyorsan terelni is kezdtem a témát és szerencsémre Cearso sem akadt fent a dolgon. Viszont azon meglepődtem, hogy hirtelenjében mennyi mindent megtudhattam róla, pedig ennél jóval egyszerűbb választ vártam a kérdésemre. Majd egész végén a hozzám fűzött kérdése még inkább meglepett. De az is lehet, hogy már csak azért döbbentem le még bónuszba, mert már benne voltam a döbbenetbe és márt nem tudtam reagálni már. Viszont gyorsan alább is hagyott az érzés, majd vettem egy mély levegőt és neki kezdtem a válasz adásnak.
-Nincs... Nincs kikhez visszamennem mert már nagyon régóta nem élnek azok a személyek, így találkozni sem tudok már velük. Legalábbis addig nem még élek, viszont az életemnek sem akarok véget vetni csak amiatt, hogy láthassam őket. Meg hát biztos, hogy ők sem örülnének a dolognak…
Hirtelen elkomorodtam és a tüzet kezdtem el bámulni. A tűz volt az ami azt a sok mindent elvette tőlem és már arra is sikerült rájönnöm, hogy félek is tőle, abban az esetben, ha körbevesz és nagyon nagy tűz van. Aztán azt is érzékeltem, hogy a társaságom vállba vereget éppen annyira, hogy a rendszer támadásnak titulálja és máris mozdult kicsit az életcsíkom a negatív irányba. A kardom mellettem pihent, eddig ugyanis egy hirtelen és lomha mozdulattal megpróbálom kicsit oldalba piszkálni vele Cearsot. Elég ügyetlenül néz ki a mozdulat azzal a nagy karddal, de hát a barátságos környezet és beszélgetés ellenére, még is csak párbajozunk egymás ellen. Vagyis legalább azt a látszatot szeretnénk kelteni.

Hp: 25/50 Páncél: -
Pihi: 2/5


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 11 2015, 18:48-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 11 2015, 17:10

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Cearso Kedd Feb. 17 2015, 08:27

-Még véletlenül se jusson eszedbe hogy ilyet csinálj. És most nem a kasztváltásra gondolok. Azt neked kell tudnod, hogy milyen harcmodort kedvelsz. De a másikat ne csináld. Nekem bőven sok volt az a sokk, amit a viadalon kellett elviselnem. Pedig én még alig ismerlek.
Akkor most jöhet egy bűvészmutatvány, hogy oldódjon a hangulat.:
Belenyúlok a kandallóba, majd mikor kiveszem a kezem, egy aprócska tűznyelv marad a markomban. Vagyis. Nem a markomban hanem pár milliméterrel felette lebeg, így nem éget meg, csak a hőt érzem. Persze ez a pár milliméteres távolság csak nagyon de nagyon közelről észrevehető. És az egész csak illúzió.
-Szereted a tűzet? Egy kicsit nehéz vele bánni, de ha elég óvatosan bánsz vele, akkor nagyon sok mindenre képes lehetsz.
A követkző pillanatban a tűz elillan, és nem marad a nyomában semmi.
-Amúgy gondolkoztál már azon, hogy céhbe lépj, és védelmet élvez azokkal szemben, akik csak az indikátorod miatt akarnának megölni, még mielőtt rendesen megismertek volna?
Nem véletlenül húzom el ezt a párbajt. A küzdelem kezdetén kikapcsoltam a felvételek készítését, és olyan helyszínt választottam, ahol nem lát a közönség. Szóval bármit is mond a lány az kettőnk között fog maradni.
-Illetve van egy olyan sejtésem, hogy hatalmas vihar készülödik, aminek az lesz a célja, hogy elüzék a vörösöket. És amióta Kazuma bejelentette, hogy a börtönből ki lehet jutni szerinted fognak azzal törödni, hogy börtön kristályokat gyártsanak?
pihikör
hp:full páncél 19(-16)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 23 2015, 16:36

-Nyugi. Nem tervezem azt, hogy saját kezűleg vessek véget az éltemnek és sehogy másképp sem hajszolom a halált. A viadalos dolog sem volt szándékos. Igazából szívesen játszottam volna még picit tovább ott, de Róka-san közbe szólt és ez lett a vége.
Igazából akkor én is kétségbe voltam esve. Elég sokáig meredtem magam elé azután is mikor ki teleportáltam a játék térről és újra a kezdeti téren találtam magam. Eszem ágában sincs meghalni a vörös indikátorom is erről jeleskedik, hisz akkor választhattam volna azt, hogy nem ölöm meg azt a másik játékost. De túlzottan féltettem a magam életét ahhoz, hogy ne tegyem meg a dolgot. Azóta is bánom a dolgot és viselem a tettem súlyának bélyegét, biztos nem tenném meg újra, de akkor nem volt más választásom.
-Nem igazán kedvelem a tüzet. Sok mindenkit elvett tőlem, sőt ha nem lenne ott bent a kandallóban, hanem kiugrana a helyéről akkor még félnék is tőle. Sőt most is félek tőle, de nem esek kétségbe a látványától és nem blokkolok le.
Meglepve néztem a tüzes mutatványát Cearsonak. Nekem bőven elég volt megbékélni a tűzzel, nem akarom irányítani és nem akarok játszadozni sem vele. Tudom, hogy mire képes a tűz és pont emiatt nem akarok a szükségesnél közelebb kerülni hozzá.
-Nem áll szándékomban megtanulni játszani a tűzzel. A saját bőrömön tapasztalhattam meg, hogy mire képes ezért nem akarok vele jóba lenni.
A céhbe lépés felemlegetése nem volt újdonság számomra. Ha jól rémlik akkor Danee is beakart szervezni maga mellé, bár a viadal óta nem hallottam felőle és még csak elérni se tudom.
-Gondolkoztam már ilyesmin. Igazából Danee-kun be is akart szervezni a maga céhébe, csak én kérettem magam egy picit, mert nem igazán mertem rögtön igent mondani az ajánlatára, mert féltem kicsit attól, hogy megint megjárom, ha gondolkodás nélkül rögtön igent mondok. Viszont a viadal óta nem találkoztam vele és még csak elérni se tudom. Fogalmam sincs, hogy mi lehet vele és kicsit aggódom is miatta.
Egy pillanatra elgondolkoztam, majd gyorsan vissza kapcsoltam a jelenlegi eseménykehez.
-De ez egy másik téma. Ezt nekem kell megoldani. 
-Még is milyen viharról beszélsz? Milyen Kazuma? Milyen börtön? 
Tettem fel meglepődve a kérdéseimet. Tényleg semmi fogalmam nem volt a dolgokról.
-Tudod… én nem vagyok valami jól informált, így én semmi előjelét nem látom a dolgoknak. Meg fogalmam sincs a dolgokról.
Hirtelen elfelejtettem azt is, hogy épp arénázunk. Bár igaz a hangulat sem olyan mint egy aréna harckor szokás lennie és még a helyszín sem harchoz van kitalálva. Sőt valahogy mostanra már érdeklődésem is vesztettem a harc iránt. 

Hp: 25/50 Páncél: -
Pihi: 2/5
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Cearso Hétf. Márc. 02 2015, 01:26

-Akkor megnyugodtam. Senki se örülne, ha egy ilyen szép virágszál csak úgy szó nélkül eltűnne ebből a világból.
És hogy lássa, hogy komolyan beszélek, és nem csak bókokkal akarom elönteni, még a haját is kifésülöm a szeme elől, ha meg nem volt a szeme előtt haja, akkor csak a vállára teszem a kezem, és mélyen a szemébe néztem. Néhány másodpercig még így szemezek a lánnyal, majd mikor értelmezem a további beszédét, akkor megrázom egy kicsit a fejemet, hogy visszatérjenek a gondolataim.
-Róka-chan?
Nézek most értetlenül a lányra.
A tüzes mutatványom nem igazán tett rá valami jó benyomást.
-Bocsi ezt egyáltalán nem tudtam. Nem akartam rád ijeszteni.
És a tűz már el is tűnt a kezemből. Még szerencse, hogy csak egy olcso büvésztrükk volt.

-Tehát van egy biztonságos céh, amelyik meg tud védeni? Akkor ajánlom, hogy fogad el az ajánlatot, és ha úgy érzed, hogy ők is elnyomnak, akkor bármikor otthagyhatod a céhet. Ha meg nem, akkor nyugodtan szólj nekem és elintézem a dolgot.
-Te aztán tényleg eléggé tájékozatlan vagy. Azt azért észrevetted, hogy egy játékban rekkedtünk? 
Nézek ismét a lányra, majd kacagok egy nagyot a saját viccemen.
-Na jó, gondolom erre azért rájöttél.
-Tényleg nem tudod ki az a Kazuma?
Most még csak álcázott támadással se próbálkozok, hiszen még a lány se támadt rám. Azt meg ne érezné fair-nek, ha ezt kihasználnám.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Miu Pént. Márc. 13 2015, 12:27

Kicsit meglepve kaptam fel a tekintetem Cearso szavaira, meg az utána való cselekedetére. Nem igazán értettem, hogy most mit akar. Szimplán jobb kedvre deríteni vagy lelket önteni belém vagy is-is vagy…Az örökké valóságig sorolhattam volna magamban a listát.
-Hát én véletlenül se mondanám a  -chan jelzőt arra a rókára. De egyébként Róka-san alatt Tachibana-sant értem. Nem rémlene, hogy valaha is rendesen bemutatkozott volna nekem, így elneveztem arról a róka képéről, ezért hívom így.
Következett a tüzes mutatvány, ami annyira nem nyerte el a tetszésem.
-Nem ijesztettél meg. Ez nálam már egy ösztönös félelem, ez nem az ijesztgetős kategória.
A céhes téma meg nem igazán olyan egyszerű, mint ahogy azt elmondja. Hisz elég érthetően elmondtam, hogy a viadal óta nem láttam az a kergét és még csak elérni sem tudom. Plusz a védelem adást se mondanám biztosra. Meg totál nem vágom most a témát se most már.
-Mint említettem, a viadal óta nem láttam Danee-kunt és elérni sem tudom. Fogta magát és felszívódott vagy nem tudom…
Viszont úgy néz ki, hogy nagyon le vagyok maradva az eseményekkel.
-Azt azért észrevettem. Ez egy eléggé feltűnő dolog. ˇ^ˇ
Aztán megfogtam a mellettem pihenő kardom. Igaz hogy már teljesen elterelődtünk más irányba, viszont elvileg mi még minidig egy aréna harcban vagyunk. Igaz erre csak a sárgán rikító élet csíkom emlékeztetett, de hát na…Megragadtam a fegyverem, majd megemeltem és igyekeztem bevinni egy találatot, egy döfés formájában, aminek konkrét célja sem volt csak szúrkodok itt a kardommal és kész. Az egész után vissza letettem a kardom oda ahol eddig pihent, aztán visszatértem a beszélgetésbe.
-Tényleg nem tudom, hogy ki az a Kazuma. Szóval, ha szeretnéd akkor nyugodtan elmesélheted nekem, hogy kiről is van szó. :3

Hp: 25/50 Páncél: -
Pihi: 3/5
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Miu Pént. Márc. 13 2015, 12:28

dobás  facepalm
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 13 2015, 12:28

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Márc. 20 2015, 09:23

Nem tudom sokáig állni a tekintetét, ezért inkább félreforditom a fejem, és a kandalló tűzét kezdem el bámulni.
-Szóval a Romlottra gondoltál Róka-san alatt.
Néhány másodpercig kinosnak tűnik a csend. Vagy nekem legalább.
-Én... én sajnálom, amit a viadalon csináltam. Nem gondolkoztam mielőtt cselekedtem volna. Fogalmam sincs mi ütött belém. Nem akartam...
Elcsuklik a hangom, és nem tudom befejezni a mondatot.
A céhes dologra azonban már van válaszom.
-Mindig van egy kiskapu. Mindig. Csak néha nincs értelme megkeresni. De szerinted Danee az egyetlen, aki meg tudna hívni a céhbe? De ha nem jönne össze a dolog Danee céhével, akkor is van néhány céh, amelyik szívesen fogad. Sok helyre be tudnálak ajánlani.
A következő reakcióján nem tudtam nem elmosolyodni.
-Valakinek még ez se tűnt fel.
Hiába nem figyelek a lány felé, azt azért észreveszem, amikor támadni próbál. A kezem reflexből  nyúl a védekezésre, de nem a kardot, hanem a lány kezét veszi célba. Megragadom a lány csuklóját, és elvezetem a támadást, hogy a levegőt találja el az oldalam helyett. Most veszem csak észre, hogy mennyivel kisebb és törékenyebb a kacsója, mint az enyém. A támadás után se engedtem el a lány kezét, nehogy ismét eszébe jusson megszúrkálni. Bár ezt egy egyszerű mozdulattal el tudnám érni.
-Most harcolunk, vagy beszélgetünk? Nekem nem megy a kettő egyszerre.
Ekkor fordulok vissza, hogy ismét a lány szemébe próbáljak nézni.
-Vagy..?
Inkább be se fejezzem a mondatot, és hogy Aranyszem figyelmét is elvonjam a dologról a következő módszerhez folyamodok: Hogy elvegyem a kardját, elkezdem csavarni a kezét, hátha reflexből elengedi a kardot. Ha ez megtörténik, akkor a másik kezemmel felvenném azt a fegyvert. És ezt lobálva válaszolok mégis a kérésre.
-Majd a küzdelem után szivesen beszélgetek róla. Egyelőre elég tudnod, hogy Aincrad egyik legveszélyesebb embere, és én találkozni akarok vele.


/megpróbálom kicsavarni a kezedből a fegyvert[Cear nem tudhatja, hogy le akartad tenni a fegyvert], ha szerinted ez nem számít támadásnak hadd figyelmen kivűl a kockát, egyébként közelharci támadás 5 sebzéssel.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 20 2015, 09:23

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Miu vs Cearso 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Miu vs Cearso 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 27 2015, 23:29

Az aréna küzdelmet inaktivitás miatt lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 05. 20-án küzdhettek meg.

Jutalom Cearsonak: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Cearso +80 pont
Miu -20 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Miu vs Cearso Empty Re: Miu vs Cearso

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.