Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twister Biliárd és Póker Club

+25
Tachibana Makoto
Akito
Cearso
Danee
Enheriel
Hayashi Yuichi
Chancery
Szophie
Morrigan
Shukaku
Kazuma
Askr
Tetsuko Jin
Kusumi Ayani
Halász Alex
Hinari
Kayaba Akihiko
Kyuushiro
Aidor
Ryuninji Ren
Mirika
Anatole Saito
Tatsuki Ranmaru
Peter Worker
Rosalia
29 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Biliárd

Témanyitás by Aidor Vas. Május 26 2013, 18:15

//Unaloműzési kísérlet akció után//
Elmosolyodtam, belőtte a fehér golyót.
-Hát ez pech barátom. Mondtam, ezek szerint én most kétszer ütök, csak nehogy belőjem én is a fehéret... Nem festene túl jól egy ilyen esélyt elpuskázni. Úgy fest ő sem biliárdozott eddig túl sokat, így az előny mellettem áll. Már vagy 3 órája gyakorlok... vajon mennyi kell még ahhoz, hogy veteránnak számítsak? Ironizáltam magamban. Az előző körömben sikeresen átvettem a vezetést, most pedig alkalmam van, mérföldes előnyt szerezni. Kamishi át adta a helyét és elfoglalta a helyét az asztal oldalán, most én jövök. Előre dőlök, félszememet becsukva célzom meg az asztalon szanaszét heverő golyókat amik csak arra várnak, hogy valaki belökje őket a helyükre. De előtte...
Jól felszerelt vagy, hanyadik szinten vadászol? Nem lenne kényelmesebb, ha legalább biliárd asztalnál, nem lenne nálad az a penge? Lehet tévedek de az efféle meccseken nem sok hasznát veszed, nem többet mint a törött lábú nyúl a sétapálcának. Vagy elefánt, a tojás keltetőnek. Mondtam ki az első két dolgot ami példának eszembe jutott és még nem mellékesen igazam is van... habár én akár kényelmesen el is hordhatnám egész nap a tőreimet, még aludhatnék is velük, elvégre a méretükből kifolyólag nem zavarnának, de védett területen belül minek legyen nálam? Annyi erővel akár kifüggeszthetnék egy táblát a nyakamra, hogy "hahó árnyharcos vagyok de gőzöm sincs te mi vagy, szóval nyugodtan üss rajtam az erdőben". [Hisz ha már képes rá, miért ne?] Abba meg egyenesen rossz belegondolni, hogy egy fél embernyi kardal a hátadon vagy oldaladon, aludj... [megborzongtam]
Na mindegy itt az ideje tarolni. Mondom és elütöm a golyót, utána a másikat.
Ütés után felfigyeltem arra, hogy Kamishi a környéket fürkészi.
Vársz valakire, vagy csak nem jártál még itt? Bár az utóbbit fölös leges volt feltenni elvégre akik régebb óta járnak ide azok általában nem most játszanak először Biliárdot. Még akkor sem ha általában pókereznek. Persze ez nem azt jelenti, hogy még soha nem járt itt, legfeljebb azt, hogy nem olyan régóta jár ide és azóta is csak pókerozott.

Pont: 2,5


Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Biliárd

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 26 2013, 18:15

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Május 26 2013, 18:51

//Unaloműzési kísérlet akció után//

A francba, valahogy a fehér golyó is beletáncolt a lyukba. Ellenfelem most meglehetősen nagy előnyt szerezhet, ha nem baltázza el.
És nem! Ráadásul a lövései, ha nem is voltak kiemelkedőek, azért elég jól sikerültek. Hm, most megnövelte az előnyét.
De nem behozhatatlanul.
Hm, azt mondja, jól felszerelt vagyok. Talán látott már Szabdalót? Mert a kard... hm... kidolgozottságából nem nagyon lehet következtetni az erejére. Vagy látott már ilyet, vagy csak találgatott.
-Hogy őszintén megmondjam, csak egyes szintű vagyok. A kard is csak a szerencse folytán került hozzám, bár jobban mutat, mint amennyit ér. - hülye leszek elmondani. Nem vagyok teljesen idióta. Elmosolyodom, majd az asztalhoz lépek.
-Remélem, most nem lesz akkora balszerencsém. - és elütöm a fehér golyót. Na, a nagy számok törvénye alapján ez egy jól sikerült lövés lesz, ha csak a szerencsére alapozom. Viszont nem hiszek a nagy számok törvényében. És amúgy sem szokásom a szerencsére hagyni a dolgokat, jobban bízom a saját tudásomban. Bár ami nincs, abban nem lehet megbízni.
-A kardot már megszoktam. - önkéntelenül végigsimítok az övemen pihenő Szabdaló tokján.
-Semmivel nem lenne kényelmesebb, ha most levenném, mindig nálam van. Kivéve persze, ha alszom. - mi van az elefánttal? Persze, értem, meg minden, de ez most poén akar lenni? Te jó ég, ez szerencsétlenebb, mint gondoltam.
-És te hányadik szinten vagy? Csak nem a frontharcosok között harcolsz? - sokmindent el tudok képzelni, de ezt a fickót boss ellen harcolni nem. Csak érdekességképpen tettem fel a kérdést, bár hangom ugyanolyan nyugodt, mint eddig. Ami azt illeti, a boss jobban járna, ha Aidor is küzdene ellene...

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Május 26 2013, 18:52

[off] Hoppá, dobnom is kellene... [/off]

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 26 2013, 18:52

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty re

Témanyitás by Aidor Hétf. Május 27 2013, 15:12

//Biliárd//

Nem rossz, még elmegy, ha mérföldes előnyt nem szereztem vele de jelentős. Ezt már nem hozza be egy könnyen.
Egyes szintű lenne? Szerencse útján került hozzá az a fegyver? Meglehet... a fegyvert nem ismerem fel de ép elég kezdő fegyvert és felszerelést láttam már ahhoz, hogy meg mondjam sem a páncélzata sem a fegyvere nem kezdő eszköz. Egy egyes szintű pedig mire össze szed annyi pénzt ami ezeknek a megvásárlására kell addigra már szintet is lépett... tehát vagy hazudik vagy ő a világ legszerencsésebb embere... tegyünk egy próbát...
Értem, ááá nem vagyok én front harcos csak egy egyszerű kezdő... Neked viszont jó magas lehet a keresés képességed ha ennyi mindent találsz... Mutatok végig a páncélzatán, miközben 1000 hálát adok azért, hogy én nem harci díszben vagyok, amúgy a móka kedvéért alig észrevehető jeleket hagytam az arcomon amik hazugságra utalnak, most azt is megtudjuk mennyire jó ember ismerő, vigyorgok magamban és biztos ami biztos a hangsúlyomra is helyeztem egy enyhe komolytalanságot, ami talán felkelti a figyelmét. Nincs is annál jobb mikor az ember azt hiszi hazudnak neki mikor az igazat mondják. Hopp... ezt ismét elszúrta, vigyorodok el az asztalt bámulva.
A'sszem megint én jövök. Húzódik széles vigyorra a szám. Ha ez is sikerül akár kőbe is véshetem a győzelmemet. Elhelyezkedek az asztal végén, hasonlókép előre hajolok és megcélzom a golyókat, lássuk mi sül ki... Minden esetre sajnálom, hogy láthatólag nem tud, vagy nagyobb valószínűséggel nem akar semmiféle információval szolgálni a magasabb szinteket illetően, szívesen elbeszélgettem volna, a csapdákról, buktatókról, körülményekről és lényekről... Na majd legközelebb... addig is megnyerem ezt a mecset.

Pont:2,5+1,5+2= 6 pont





Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty re

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 15:12

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Május 27 2013, 16:15

//Billiárd//

[off] Még mindig a kezdő ruha van rajtam. Talán máskor hülyének néznélek, most azonban, mert jókedvemben vagyok, átváltok a Bronz Vértre, amit azóta szereztem. Így igazad lesz. [/off]

Hm, kezdő? Érdekes. Főleg, hogy megrezzent egy arcizma. Hazudna? Nem kizárt, bár az véletlen is lehet. Még szerencse, hogy nem kell félnem tőle. Valahol az egyes és a négyes szint között lehet, ehhez jön hozzá a véleményezett hazugsága, hogy nem egyes szintű. Bár, ki tudja. Lehet, hogy hülyét csinál belőlem, közben röhög rajtam. Bár, megmondom őszintén, nem nagyon érdekel, mit gondol rólam.
Mindenesetre szépen begurítja a fehér golyót. Na, legalább nem vagyok egyedül.
-Szép volt! - mondom megjátszott elismeréssel, majd egy ideális helyre teszem a golyót. Mármint egy olyan helyre, ami szerintem ideális. Nem kizárt, hogy egy profi a fejét fogná, mit csinálok, de fenntartom azt az állításomat, hogy nem érdekel a játék. Persze, amikor bejöttem ide, még érdekelt, de azóta sokminden változott...
Hát akkor kétszer jövök. Egymás után, szinte szünet nélkül hajtom végre a két lökést, közben azon gondolkozom, mit is mondjak.
-Ha a keresés mértékétől függne, milyen jó tárgyakat találunk, akkor még mindig kezdő cuccban lennék. Mondtam már, hogy csak szerencsém volt. És azt is, hogy jobban néznek ki, mint amennyit érnek. - átlátszó? Talán, de nagyon nem érdekel. Hangszínem mindenesetre nyugodt, az biztos nem árul el.
Hm, nagyon érdekli a felszerelésem. Talán kezdő, és infót akar, talán csak simán kíváncsi. Egyik eshetőséget sem zárhatom ki, de közben figyelnem is kell a reakcióira. Talán szégyenli a felszerelését, azért visel köznapi ruhát, talán csak alkalmazkodik a helyhez. Vigyáznom kell, ne áruljak el túl sokat, de pár dolgot kiszedjek Aidorból. Na meg úgy kell tennem, mintha érdekelne a billiárdmeccs végkifejlete...

Pont: 2

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 16:15

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766612103_86ee832108_s Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Május 27 2013, 16:15

//Billiárd//

[off] Még mindig a kezdő ruha van rajtam. Talán máskor hülyének néznélek, most azonban, mert jókedvemben vagyok, átváltok a Bronz Vértre, amit azóta szereztem. Így igazad lesz. [/off]

Hm, kezdő? Érdekes. Főleg, hogy megrezzent egy arcizma. Hazudna? Nem kizárt, bár az véletlen is lehet. Még szerencse, hogy nem kell félnem tőle. Valahol az egyes és a négyes szint között lehet, ehhez jön hozzá a véleményezett hazugsága, hogy nem egyes szintű. Bár, ki tudja. Lehet, hogy hülyét csinál belőlem, közben röhög rajtam. Bár, megmondom őszintén, nem nagyon érdekel, mit gondol rólam.
Mindenesetre szépen begurítja a fehér golyót. Na, legalább nem vagyok egyedül.
-Szép volt! - mondom megjátszott elismeréssel, majd egy ideális helyre teszem a golyót. Mármint egy olyan helyre, ami szerintem ideális. Nem kizárt, hogy egy profi a fejét fogná, mit csinálok, de fenntartom azt az állításomat, hogy nem érdekel a játék. Persze, amikor bejöttem ide, még érdekelt, de azóta sokminden változott...
Hát akkor kétszer jövök. Egymás után, szinte szünet nélkül hajtom végre a két lökést, közben azon gondolkozom, mit is mondjak.
-Ha a keresés mértékétől függne, milyen jó tárgyakat találunk, akkor még mindig kezdő cuccban lennék. Mondtam már, hogy csak szerencsém volt. És azt is, hogy jobban néznek ki, mint amennyit érnek. - átlátszó? Talán, de nagyon nem érdekel. Hangszínem mindenesetre nyugodt, az biztos nem árul el.
Hm, nagyon érdekli a felszerelésem. Talán kezdő, és infót akar, talán csak simán kíváncsi. Egyik eshetőséget sem zárhatom ki, de közben figyelnem is kell a reakcióira. Talán szégyenli a felszerelését, azért visel köznapi ruhát, talán csak alkalmazkodik a helyhez. Vigyáznom kell, ne áruljak el túl sokat, de pár dolgot kiszedjek Aidorból. Na meg úgy kell tennem, mintha érdekelne a billiárdmeccs végkifejlete...

Pont: 2

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 16:15

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Aidor Kedd Május 28 2013, 18:12

//Biliárd//

Ez van, vonogatom az elismerő szavak hallatán a vállam, na ellenfelem sem örülhet soká, mivel megint elszúrta... Ez azt jelenti, hogy vagy őstehetség vagyok vagy az ellenfelem bénázik. Akár hogy is megint én jövök. Hogy nem a keresés mértékétől függ, hogy milyen jó tárgyakat találsz? Ez igaz, csak a valószínűség nő. Kicsit félre értett de se baj... Mindenesetre nem tetszik ez az indulatosság. Ha bár a szavakat továbbra is rezzenéstelen arccal nyugodtan mondta, ez a sietségre és indulatra utaló szó "mondtam már", nem kedvelem az ilyen szavakat, fárasztóak.
A jókedvem mindenesetre elszállt és akaratlanul is felsóhajtottam, úgy tűnik itt már senki nem fog jól mulatni... mindenesetre meg se próbáltam letörtségem leplezni... elment a kedvem a további diskurálástól. Inkább a játékra összpontosítottam. Lehajoltam úgy ahogy az előbb is, céloztam és lőttem, legalább ezt a játékot megnyerem... Úgy fest kezdek bele jönni, az előző lövésemről szólva... jó nem volt túl jó... de ki nemhibázik? Ilyen emberrel még nem találkoztam [meg amúgy más ilyen lénnyel sem]. Azt hiszem túl sokáig mulatoztam itt, lassan ideje lenne vissza térni a kazamatákhoz, jobb lesz gyorsan megnyernem és tényleg a fejlődésre koncentrálni különben nem jutok előrébb. Ez a figura mindenesetre fárasztó, megállás nélkül hazudozik ez már biztos... na nem mintha én nem ezt tenném... de az más tészta... hogy miben más? Nem tudom... Az viszont kétségtelen, hogy nem szeretem meg sejtésem szerint ő sem ha bizalmas információk felől érdeklődnek vadidegenek. Na mindegy, itt az ideje nyerni: Elütöttem a golyót...


pont:6 pont

Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28 2013, 18:12

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Jún. 04 2013, 17:47

    8-as bossmegbeszélés. Hivatalosak rá: Mirika, Anat, Peter, Hinari (a JL képviseletében), Ran


Nos… rendben – toltam feljebb a szemüvegem. Bevallom: zavarban voltam. Nem örültem, hogy minden tekintet rám szegeződik, pedig nyilván figyelemre volt szükségem ahhoz, hogy meg tudjuk beszélni a következő boss taktikáját. – Kezdjük talán a tényekkel – harákoltam kicsit. Torokköszörülés. Majd úgy döntöttem, hogy valódi tekintetemmel itt az ideje, hogy felvegyem a szemkontaktust az álló helyzetemben velem szemben álló ruhafogas két ágával. Felváltva szemeztem velük.
A boss feltehetően valamilyen mezőségi állat lesz, legalábbis az elsődleges információ, amit tudunk róla, az az, hogy zöld. Másrészről szerintem a taktika indukálni fogja, hogy komoly szükségünk lesz tankokra. A boss ugyanis nehezen eltalálható. Ez alatt nem fegyverkezelési nehézséget értek, hiszen akkor ez például nem lenne igaz rám, az én nyílvesszőim akkor is halálosan pontosak lennének. Nem. A bosst statisztikai adatok alapján minden második támadás fogja csak valóban megsebezni. – Kis csendbe burkolóztam, hogy mindenkinek legyen ideje végiggondolni, mivel is jár ez. (Bosstalálathoz mindenkinek halál/korona kockával kell majd dobnia. Halál esetén nem sebződik a boss. Ez fix.) – Gondolom egyetértetek velem, hogy ez rendkívül hosszú harcot fog eredményezni. Éppen ezért logikusnak találom, hogy tankokra szükségünk lesz – néztem körbe jelentőségteljesen. Nagyrészt a fókuszaimmal. Nagyon jól esett tekintetemet a ruhafogasra… akasztani.
Hallottam Mirika nagylelkű felajánlását a YJ felé. Peter, nagyon jól áll rajtad a Gólem! Nem emlékeztem, hogy ilyen szépen cizellált a mintázata. Gondolom továbbra is tudtok a másik taggal tankos munkát bevállalni. A céhetekben csak hárman vagytok? Több emberrel még nem találkoztam. Hinari: azért kértelek, hogy légy itt, mert Páncél nem jelent meg a korábbi bosson. Nem csak ő, hanem Ai is remekül jönne a harc során. Utol tudod érni őket? Illetve személyesen is érdekel Páncél hogyléte.
Ha más a statisztikai adatoknál tartunk: úgy gondolom, hogy érdemes volna beszélnünk a segítőkről. Ugyan nem hinném, hogy ennél a bossnál is elő fognak fordulni, de… ha mégis, gondban leszünk a taktikát illetően. Eddig három segítő-típus volt: az első bosson probléma nélkül meg lehetett ölni őket. A legutóbbin viszont lehetetlen volt, ha ilyennel találkozunk, előbb kell a bossra koncentrálnunk. A harmadik típus pedig a pókok és egyéb minionok. Módszeres irtásuk lesz a megoldás szerintem kisebb szinteken. Egyetértetek velem? – kaszáltam körbe széles mozdulatokkal a tekintetemmel a teremben, mintha szénát feldolgozó NJK volnék a mezőről.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jún. 05 2013, 02:34

Jólesően dőlök hátra a díványon, jobb kezemet a háttámlán pihentetve. Bal kezemmel elgondolkodva végigsimítok a szakállamon, miközben hangtalanul hallgatom végig Ranmaru mondandóját, s egyelőre kivárok. Még végig kell gondolnom a hallottakat. Épphogy csak végeztünk a hetedik bossal, s máris neki akarunk rohanni a nyolcadiknak. A tempó csöppet sem zavar, én felkészültnek érzem magam, bár némi grindelés még rámférne, valószínűleg a kazamata kitisztításával meg is lesz az a szint, amit elvárok magamtól, ugyanakkor aggasztó, hogy az előző harc során négyen is meghaltak és ketten piros életsávval épphogy csak túlélték. Persze a burok megvédte őket, de úgy érzem csak visszahúznak bennünket élharcosokat ezek a tagok. Persze mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, hadd fejlődjenek, hadd próbálhassák ki magukat a fronton, pláne így, hogy a pánik bigyó bizonyítottan kimenti őket, ám ezek után megfogadom Peter legutóbbi tanácsát. Nincsenek puszipajtások, barátok, szerelmek, nem mentegetek senkit, arra ott a burok, a tankokra és kiváltképp a dps-ek ütőerejére nagyobb szükség van, mintsem elpazarolni azt. Elég rideg hozzáállás ez, magam is meglepődtem kissé, amikor az elhatározás megszületett bennem, de a hatékony csapatmunkához szükség van arra, hogy az ütőképes gárda minél előbb ki tudja végezni a főnököt és megtisztuljanak a szintek. Kezdem néha azt érezni, hogy elkockásodok, hogy már csak adatokban és rpg szlengekben tudok gondolkodni és megszűnök az a mosolygós bohóc lenni, de a bossharc sosem gyerekjáték. S ezt tudják mindannyian, akik most összegyűltek...
A bogaraktól nem félek, szóval szerintem egy méretes szitakötőtől, pláne egy katicabogártól sem tojnék be, tehát ilyen szempontból szerencsés is lenne egy gyomorsavat hányó rusnyaság helyett valami természeti lénnyel megküzdeni. Azt nem tudni, hogy lesznek-e segédei, mindenesetre a találati esély csökkenése aggasztó momentum. A sebzésemmel elégedett vagyok, de lehet nem ártana növelni a sebességem, hogy minél több esély kínálkozzon eltalálni majd a bosst. De ezt még átgondolhatom hatvanhatszor, itt és most mást kell megvitatni, s nem csak magammal.
- Ismét vállalom a tank szerepet, Peterrel legutóbb is jól össze tudtunk dolgozni. A tankok közötti switch hullámmal, ha szükséges a nem tankok extra switcheivel pedig lazán bírjuk több körön keresztül is. Ez még csak a 8. boss, bírnunk kell! - Itt kis hatásszünetet tartok, hogy a szavaimnak legyen súlya, majd kissé előrehajolok ültömben, kezeimet immáron az ölemben pihentetve. - A 7. bossnál helyes döntésnek bizonyult, hogy előbb a főnökkel végezzünk, aztán térjünk át a segítőkre. Amint nyilvánvalóvá válik az esetleges társmobok sebzése, onnantól kezdve automatikusan tudunk rendeződni az előbb csak a bosst támadó taktika és a legutóbbi csoportbontásos módszer között. Ami pedig a támadási sorrendet illeti, amondó vagyok, hogy ne legyen variálás, legfeljebb küldjetek előre engem, s az első gyors tankig tudom tartani a frontot. Kis potim is van még, a közös inventoryba is tudok dobni be belőle. Fontoljátok meg, hogy miként gazdálkodtok velem. - Mondandóm végére azért egy mosolyt megengedek magamnak. Rent nem akartam felkínálni úgy, mint magamat, egyrészt mert a nevében nem beszélek, másrészt szerintem ő maradjon csak switcelhető aranytartalék a képességével, mint eddig.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 09 2013, 16:27

<< 8. boss >>


Limonádé-szerű valamit iszogattam. Jól esett a savanykás íze, frissítő volt és segített az előttem álló feladatokra koncentrálni. A feladatokra, amelyekhez az égvilágon semmi energiát nem éreztem, semmi motivációm nem volt rá. Valaki rám sózta a 8. boss szervezését, de nem tudtam magam lelkesen belevetni magam a feladatba, sőt magát a bosst se volt kedvem megnézni közelebbről. Nem volt meg az a fílingje, ami régen, inkább teher volt, mintsem egy izgalmas event, amivel közelebb kerültünk a kijutáshoz a játékból. Legutóbb a burok nélkül négyen haltak volna meg, közülük ketten a céhtársaim voltak, és biztos voltam benne, hogy Kota is az áldozatok között lett volna, ha ott van. Nálam se sokon múlott, ha Ren nincs ott megint...
Megráztam a fejem. Nem volt szabad elgondolkodnom, túl sok hülye gondolat fordult meg a fejemben mostanában. Inkább beleittam az itókámba és fásultan hallgattam a többiek mondandóját. Ranmaru a fogassal szemezett, de biztos voltam benne, hogy rajtunk tartja a szemét, miközben beszél. Legalább is a többieken. Az kizárt dolog, hogy rám nézzen, akkor rögtön elpirulna Rolling Eyes Mindenesetre ez akkor megint egy hülye boss lesz az információk alapján, nekem meg külön szívás lehet, bár fene tudja. Felsóhajtottam, mi nemigen tudtunk tankokat felajánlani. Akiknek sok élete volt, azoknak másra kellett, engem meg alapból leszedálnak a bossok, mert gyors vagyok és hamar magamra vonom a figyelmüket.
- A pontosság potik gondolom működnének, ha tudnánk párat szerezni, az jó lenne - jegyeztem meg, közben nekiálltam magamban számolni a lehetséges tankokat. Peter, Ai-chan, Páncél, Taidana, Nii-chan... Hinari-chan? Talán elég lesz, de... - Rita is lehetne tank Rolling Eyes - Nem bírtam ki, hogy ne közöljem be, mást amúgy sem nagyon tudtam hozzátenni. Ranmaru meglátásai jók voltak, Anaté szintén... még a végén lesznek olyan jó stratégák, mint én. Különösen az utóbbi fejlődött sokat, és ami azt illeti, Peter összeszedettsége is kellemesen meglepett a múltkor. Határozottan jó benyomást keltett bennem.
- Ayani fejével majd igyekszem beszélni... - tettem még hozzá, gondolva itt arra, amit múltkor művelt. Becsültem benne, hogy milyen önfeláldozó tud lenni, de amit tett, az felelőtlenség volt. Még egy ilyen hiba akár életekbe is kerülhet, kényesebb helyzetben pedig bebukhatjuk a harcot is.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Kedd Jún. 11 2013, 13:23


Bizonytalanul álldogáltam a bejárat előtt, kezemet a kilincsen nyugtatva, tekintetemmel a hely nevének díszes, színes feliratát bámulva. Mondanom sem kell, mennyire kényelmetlenül éreztem magam, hogy pont engem hívtak meg, pedig a céhben talán én voltam a legújabb tag. Nem gondoltam volna, hogy megérdemlem a megtiszteltetést, ám Ran levele kétséget kizáró volt. Lehet, hogy Lewist nem érte el. Igen, ez lehetett az oka.
Sóhajtottam, majd egy bólintás után, végre beléptem a helyiségbe. Egy bossmegbeszélésen nem volt helye a határozatlanságnak, főleg nem a többi frontharcos előtt. Bár aligha hittem, hogy sok információval rendelkeznék, azért igyekeztem én is hozzátenni valami érdemlegeset a beszélgetéshez, és elgondolkodva hallgattam a taktikát és a tényeket. Nehezen eltalálható, zöld lény… hát ebből szaladgál egypár a valóságban, így sokkal okosabbak nem lettünk, ám Rannak igaza van, ami a tankokat illeti. E téren pedig a JL az egyik legjobb, így már nyitottam is volna a számat, amikor a szemüveges folytatta.

- Ai-val beszéltem, a minap összefutottunk, és biztosított felőle, hogy ott lesz. Lewist viszont én sem láttam mostanában, de ha a bossig nem találkozunk, írni fogok neki – feleltem – Ezeken felül, én is vállalnám a tank szerepét. A képességem révén tudok alkalmazkodni majd az adott szituációhoz, így azt hiszem nem lesz probléma – próbáltam valami mosolyfélét erőltetni az arcomra. Rendkívül elégedett voltam a helyzettel, már azt is sikernek könyveltem el, hogy egyáltalán megszólaltam. Pozitív fejlődés, és a magabiztosságomnak is segíthet egy kicsinykét.
Hátradőltem, és elmélyülten iszogattam a valahonnan a kezembe került italt. Úgy döntöttem, innentől intézzék el a tapasztaltabbak, ám nem álltam meg, hogy ne ejtsek meg egy neheztelő sóhajtást Miri beszólása után, feltűnően neki címezve a dolgot. Rita amúgy se volt mostanában túl jól, és élete sincs sok. Ha más nem, ezt a stella után nagyon jól tudtam. Szólni azonban nem szóltam, fölösleges volt, mindannyian tudtuk ezt szavak nélkül is, a lány meg ennyiből is pontosan levehette, hogy mi a véleményem.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Peter Worker Vas. Jún. 16 2013, 09:30

Megvolt az érzés, hogy valamiért egyedül éreztem magam. Voltak mellettem Íjászfiú Ranmaru és Árnyharcos Mirika. Egyszerű harcos Anat és a kardok mestere Hinari. Itt voltam testileg, de lelkileg máshol. Igen boss gyűlés, ennek kellett volna járnia a fejemben, hogy mennyire elrontottam a előző szervezését és örülni, hogy ezt nem szólták meg nekem, de nem, most másra gondoltam. Igazából nem is tudom, hogy mire, ismeretlen érzés volt. Hiányérzet. 
- Persze, jó lesz. - álltam fel a székemről, fordulni akartam, ám zavartan álltam még és vakartam a fejem - Sarunak, a másik tagnak majd szólok, hogy mi hogyan. Tankok, igen, vállaljuk. - mondtam függetlenül attól, hogy legutóbb elleneztem ezt, ám most inkább a beletörődés vezérelt - Elnézést. - és álltam tovább. Pillanatra meginogtam, képzeletemben egy kedves arcú, német lány szaladt el. 

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Jún. 16 2013, 21:35

[Billiárd]

Ej, ej, már megint hibázom. Igen, valószínű, hogy az előbb nem tettem jó helyre a fehér golyót, és ez okozta a nem túl jó lövést. Vagy csak az, hogy irtó szerencsétlen vagyok. Igen, ez az eset valószínűbb.
Ellenfelem meg sem szólal, csak ellövi a fehér golyót. A lyukba.
-Látom, egyikünknek sincs jó szériája... - mondom érdeklődő hangon, majd odalépek az asztalhoz. Na nem mintha érdekelne ez az egész, de ezt nem lenne túl poén kimutatnom. Túl... hm, közönséges lenne. Adjuk meg ennek az íjásznak a játék örömét.
-Tényleg, neked milyen fegyvered van? Megmutatod? Mindig is érdekeltek az íjak. - hm, tényleg nem hazudom. Valóban érdekelnek az íjak, persze csak a kíváncsiság szintjén, hiszen sosem lennék íjász. Nem tudom magam elképzelni távolsági harcosként, nem nekem való... viszont az íjat, mint fegyvert szeretem.
Akkor foglalkozzunk egy kicsit a játékkal is! Kétszer lövöm el a fehér golyót, így két lehetőségem adódik a hibázásra. Mondjuk nyugodtan hibázhatok, nem nagyon érdekel. Nyerjen csak, ha ezáltal jobban felszabadul. Egészségére!
-És miért döntöttél úgy, hogy a távolsági harcot választod? - egyszerűen csak mondok valamit. Az 'ellenfelem' kezd eléggé befagyni szocializálódás szempontjából, és ezt nagyon nem szeretném. Így hogy a francba tudjak meg róla sokmindent? Nem, inkább beszéltetem. Az mindig jól jön, ráadásul nem nekem kell jártatnom a szám. A beszéd egy bizonyos ponton túl fárasztó, a fárasztó dolgokat pedig nem szeretem. Elég nekem a billiárdozás is, mint energiaelszívó tényező. Mondjuk fölös energiám éppenséggel van, nemhiába jöttem ide szórakozni, de pont nem a túl sok beszédre szeretném pazarolni.

Pont: 2

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 16 2013, 21:35

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Aidor Vas. Jún. 23 2013, 20:20

[Billiárd]
Ismét egy bravúros lövés! Remek, ez már a... hanyadik is?
És nem csak az ellenfelemnek, nekem is! Most mind a ketten ennyire bénák vagyunk vagy csak megbuherálták ezt a masinát? Biztos ami biztos, benéztem alá, de semmi, persze ez még nem kizáró tényező. Fogtam  a dákót és ismét ütöttem. Váratlanul ért de ellenfelem hamarabb unta meg a csendet mint azt vártam volna tőle. És ami még váratlanabb volt kiszúrta a mesém egyik gyenge pontját, persze nem nehéz, de kevesen veszik rá a fáradtságot, hogy gyanakodjanak, az indoka meg... az elég gyenge. De ez még nem változtat azon a tényen, hogy veszélye a kérése és el se utasíthatom. Nagyon ügyes, de rajtam nem fogsz ki, ha te így akkor én inkább nyílt lapokkal játszok. Persze ez nem azt jelenti, hogy elismerem, hogy nem íjász vagyok, csak annyi, hogy feltárom előtte azokat a tényeket amiknek egyértelműnek kell lenni-e azok számára akik csak egy kicsit is úgy gondolkodnak mint én.
Azt sajnos nem tehetem. És ha rám hallgatsz te se tedd ha csak nem leszel olyan erős, hogy nyugodtan felvágj a felszereléseddel. Tudod a tudás hatalom, és akinél a tudás van az a harcban is előnyben van. Most még vígan  biliárdozunk és remélem még sokat fogunk de holnap lehet, hogy már élet halál harcot vívunk. Nem ismerjük a másikat, ne fedd fel előtte a titkaidat, mert lehet, hogy egy álnok portyázó akinek a szemében csak egy újabb célpont vagy! Mind ketten kezdők vagyunk, ezért erre figyelj oda, itt ahol már sok a magas szintű sokkal kiszolgáltatottabak vagyunk. Persze az utolsó mondathoz ismét odaraktam ugyanazokat a hazugságra utalójeleket, nehogy ez buktasson le.
Ezt egy barátomtól halottam akit hamarabb engedett be a játék, sajnos meg halt szerencsétlen... bár ő mondta mégis csak olyannal osztott meg bizalmas információkat akivel nem kellet volna, rossz emberben bízott. De én tanulok a hibájából! Ezért nem mutatom meg az íjam, se a páncélom, kitudja, ha nyomozol utánuk vagy látl már olyat meg tudhatod a bónuszuk értékeit ami még önmagában nem jelent nagy veszélyt de ha szerzel még néhány jó információt veszélyesé válik én mondom!
Rögtönzéshez képest, egész jó lett, büszke lehetek magamra még akkor is ha ezzel volta kép meghazudtoltam a saját őszinteségem, de egy bizonytalan ember még mindig jobb a magabiztosnál.

Na de vajon, hogy sikerült az ütés, sajnos nem figyeltem oda...

Pont: 6

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Aidor Vas. Jún. 23 2013, 20:21

// dobni elfelejtettem pedig azt is kéne XD//

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 23 2013, 20:21

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 13 2013, 12:47

[10. boss meeting]

A kupakanácsra meghívva: Mirika, Hinari, Peter, Ren, de csatlakozhat más is (kivéve pirik nyíltan Razz ), nem zárt körű

A szokásos köszöntések és formaságok után minden kertelés nélkül vágok bele az infók sorolásába, mikor megérkeznek azok, akiket a szokott helyre invitáltam. Ha összedugjuk a fejünket, talán többre megyünk a taktikát illetőleg, mint hogy otthon egyedül a kanapén gubbasztva agyalnék a továbbiakról.
- Alaposan utána jártam az utóbbi hetekben ennek a tízeskének. Előre szólok, hogy a pletykák igazak, tényleg fel kell kötni a gatyót. Két stat adatot sikerült összemazsolázni a bossról: kitartása 5 fölött van, de ami ennél fontosabb, hogy az ereje 10 és 20 közötti, ergo nagy szükség lesz Aira, Peterre, arra a Voicos lovag srácra és én is tudom tartani egy ideig a bosst. Heelerek is jól jöhetnek. - Kis szünetet tartok, hogy reagálhassanak erre, aztán következhet a fekete leves.
- A bossnak 3 fázisa van, viszont maga a főellenség csak a 3. fázisban fog megjelenni. Az előtte lévő két fázisban a segítői lesznek, akiknek viszont boss funkcióik vannak, tehát nem hatnak rájuk azok a kristályok és mérgek, amik alapból hatnának. - Azonban a végére tartogattam azt az infót, ami a leginkább felboríthatja és befolyásolhatja a jövőbeni taktikánkat.
- Az egyik infó szerint, idézem: "Ekheros megsebzéséhez vagy egy íjásznak kell használnia a lélek nyilat vagy egy harcművésznek kell átlépnie az elkárhozott lelkek világába." Na most kezdjük ott, hogy én arra számítottam, hogy I. Bunmei lesz a szintfőnök. IV. Bunmei a 3. boss volt, III. Bunmei a 7. boss, II. Bunmei egy miniboss, akire lassan fél éve vadászom. A Bunmeinek a "legenda" szerint az első 10 szint nagy mobjai, ergo nem lennék meglepve, ha maga I. Bunmein lenne a 10. boss, az említett Ekheros pedig az első vagy a második fázisban előjövő segítő lenne. Egy a lényeg, harcművészekre és íjászokra lesz szükség, s valószínűleg arra, hogy mi is átadjuk majd a köreinket nekik. Én igyekszem meggyőzni a két íjász ismerősömet és Violára is számítok. Hinari, Yurihime is készen áll? Várom a további javaslatokat a taktikát illetőleg!

boss infók:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Peter Worker Kedd Aug. 13 2013, 13:38

Nem vettem részt mostanában a közösségi életben, eltűntem. Féltem, megszólják, ám még nem tették ezt szóvá nekem, minek nem kicsit örültem. Hisame a háttérbe feküdt, kértem korábban, hogy ne zavarja a mostani beszélgetést és szerencsére jól viselkedett. Vagyis mondjuk inkább úgy, hogy jól viselkedett velünk, hisz a pultos már messze földön átkozta nevét. No mindegy, a vállamat vonva fordultam vissza az asztalhoz.
- Az erő tíz és húsz között? Viselnem kell a megváltót! A kitartása öt fölött? Most talán érni fog valamit a magas kitartásom. A szörny csak a harmadik fázisba fog megjelenni? Apróság, mindig is türelmes voltam.  Íjászok és harcművészek? Úgy  a szeme közé köpöm én azt a nyilat és állítom bele művészi mozdulatokkal a késem, hogy csak na! – legalábbis ezt mondaná a határozott, magabiztos Peter, de én nem ő voltam.
- Az erő tíz és húsz között? Első sorba fognak küldeni, megint sokat üt, míg én keveset. A kitartása öt fölött? Lassan fog fáradni, masszív egy dögöt kapunk. A szörny csak a harmadik fázisba jelenik meg? Mi lesz az első kettőben akkor? Íjász és harcművész? Nincs íjász, nincs harcművész. – ezt mondanám én, ha őszintén szólnék most, de az nem sok jót segített volna.
- Hát ez siralmas. – konstatáltam egyszerűen, majd tartottam némi szünetet, hogy újra átgondoljam – Ja, az. Ha ilyen erős és ilyen kitartó, úgy remélhetőleg lassú lesz. Kik gyorsak, talán többször tudják majd ütni, de csak talán. Reméljük azért nem lesz magas mindegyik pontja, hisz kell valami gyengéje legyen, ugye? – már - már ebben sem voltam biztos igazából, de mindegy is.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 2 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.