Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twister Biliárd és Póker Club

+25
Tachibana Makoto
Akito
Cearso
Danee
Enheriel
Hayashi Yuichi
Chancery
Szophie
Morrigan
Shukaku
Kazuma
Askr
Tetsuko Jin
Kusumi Ayani
Halász Alex
Hinari
Kayaba Akihiko
Kyuushiro
Aidor
Ryuninji Ren
Mirika
Anatole Saito
Tatsuki Ranmaru
Peter Worker
Rosalia
29 posters

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 28 2015, 06:13

Bár úgy éreztem most is hasonlóan jó kis megbeszélésre számíthatunk, azért jó szokáshoz híven elküldtem az értesítést a többieknek, akik szokásuk volt megjelenni a bosson. Mivel ez egy elég fontos infó, így Tachinak és Rennek is küldtem levelet, hisz nem voltam tisztában a pontjaikkal. Ha végül valaki megérkezik, mosolyogva bólintok nekik, majd amint mindenki helyet foglalt neki is kezdek.
- Sajnos megint egy érdekes bossal találkozunk. Bár jelen pillanatban még csak 3 dolgot tudok róla. Az első az ereje, és a speciális képessége. Mind a kettő 100-as értékű. A másik az, hogy a bossra az instant killezős hatásúakat leszámítva mindenfajta kristály, vagy méreg használható, hiába van a leírására írva, hogy bossra nem hat. No... mielőtt harcba indulnánk gondoltam jobb ha ezt közlöm, hogy potikból és kristályokból is felkészüljünk. Ha úgy vélitek én szívesen ellátom a frontot jóadag méreggel. A Gyengítő Méreg segítségével le tudnánk csapolni az erejét, ha azt nézzük, hogy 1 játékos 3 támadása után már -18 erő. Speciális méreggel pedig az SK szintjét vihetjük le ugyanennyivel. A másik dolog meg az lenne, hogy jó lenne tudni, hogy kinek a képijeire ne számítsunk. Szóval srácok... kinek nem éri el az Sk szintje a bűvös 50-est? Én még éppen hogy, de fölötte vagyok.

eddigi infók:

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 28 2015, 13:11

Nekem is volt most a boss infóm, még ha elég semmitmondó is, talán lesznek, akik értékelni fogják. Besúgó uraságot már rég látogattam meg, ez tény, hisz az aranyamat más célokra gyűjtöm egy ideje, de lassan ismét kénytelen leszek arrafelé is venni az utam, ha lépést akarok tartani. Jegyzetfüzettel felszerelkezve a macskával ismét beléptünk Twisterbe, arra a helyre, amit régen elkerültem volna, most pedig lassan már törzshelyünkké változik, már amikor meg vagyunk hívva Neutral
Ayani minden információmorzsáját, amit megoszt velünk, feljegyzem, és kissé felemelem a kezem, hogy jelezzem, most én kívánok akkor szólni ezek árnyékában. Nem akarok senkinek a szavába vágni, szóval várok, ha szükséges, majd elmosolyodom.
-Én csak annyit tudtam szerezni, hogy a boss egy kobold volt azelőtt. -tárom eléjük az én aprócska semmiségemet. -Az én speciálisom pedig nem éri el az 50-et... max a felét. Viszont mérgekkel én is besegíthetek, még a boss előtt bevásárolok máshonnan is meg tőled is, Aya-chan Embarassed
Legalább megtanulom használni azokat is, hisz ellenem bevetve már nagyon is jó szolgálatot tettek másoknak, én pedig talán egyszer, ha méreghez nyúltam, és akkor se bántam meg, a rémisztő név ellenére.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 28 2015, 15:22

- Remek-Remek szívesen várlak Chan. Jaj srácok ammm... jött még két stat közben. A boss fegyverkezelése és gyorsasága is 100. Szóval.... pech...

Eddigi adatok:

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 28 2015, 16:38

- Szóval feltételezhetjük, hogy minden egyes pontjának száz az értéke. 500 HP, 100 páncél. Nehéz eltalálni, a specek nem, vagy nehezen működnek ellene, akinek nincs legalább 50 a gyorsasága, azt letöbbszörözi. Switchlánc kell, hogy a sebzését el tudjuk osztani, aki lassú, az használhat olyanokat, mint a paralízis méreg vagy a lökés kristály. Viszont a mérgekkel találni is kell, szóval azokra nem bízhatjuk magunkat. Rövid telitalálat potikkal kell felszerelni a legnagyobb sebzőket, Saya-chan is jól fog jönni, az íjászoknak is van biztosan találó dolguk. Ha tényleg csak 600 sebzést kell bevinnünk, akkor ez nem lesz nehéz, csak működnie kell annak a switchláncnak - sóhajtottam egy nagyot. Miért pont Ren szervezi ezt az egészet? Valahogy kételkedtem benne, hogy majd olyan kvalitásokat mutat, mint Yuichi >.> Pedig ezt a bosst meg lehet verni előre tervezéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Enheriel Vas. Jún. 28 2015, 16:47

Én is megérkeztem a bossos beszélgetésre, de nem túl boldogan, mert az a beképzelt, semmirekellő Ren szervezi, aki biztos kijelenti, hogy a hozzám hasonló nyomorékok menjenek inkább vissza a patkánylukba. De persze nem fogjuk majd legyőzni, mert Ren szokásához híven csak magára fog gonsdolni, s inkább mindenkit élőpajzsnak fog használni, minthogy csináljon bármit is, kivéve, ha már mindenki kiesett vagy meghalt miatta, mert akkor csakis az övé lehet a boss item. Ahogy beszélgettek, eszembe jutott egy gonosz ötlet, amit nem bírtam visszafojtani:
- Nekem lenne egy ötletem: Mivel Ren folyton csak arról papol, hogy ő mindent jobban tud, mint mindannyian, ezért egyedül harcoljon a bossal. Ne segítsünk neki véletlenül sem, úgyis olyanokat mondott, hogy én pl felesleges vagyok, s le merném fogadni, hogy szerinte Jin is csak azért van ott, mert a kis világában mindenki fenekét nyalja csak. Ja és hogy senki nem tud gondolkodni, csak ő, mert ő fiú. S Burkot is szerezzen magának, meg tárgyakat is.

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 28 2015, 19:18


- A switchlánc működéséhez pedig megbízható emberek kellenek - sóhajtottam, továbbvíve Miri gondolatmenetét, Enhi javaslatára egyelőre nem reagálva: fölöslegesnek tartottam már a boss előtt táplálni a feszültséget, és bár bennem is felmerült, hogy válogatott csapattal kéne menni, de Mirika felvetése teljesen ésszerűnek és jónak tűnt - Ayani, a spec képességre tett pontok száma mindegy: ha meg is haladja az ötvenet, akkor is rizikós használni őket. Most az itemekre kell hangsúlyt fektetni, azokkal az alacsony sebességet és fegyverkezelést is lehet kompenzálni. Csupán gondoskodni kell róla, hogy mindenkinél nála legyen a megfelelő item, éshogy ne kerüljön be senki a partyba, akinél nincs, vagy aki nem fog switchelni - mondtam; igaz ez Ren jelenlétével máris bizonytalanná vált - ha pedig Tachibana is eljön, duplán.
- Kobold? - erre viszont felhúztam a szemöldököm, önkéntelenül is felidézve Srentokot, aki akár testvéreit is követhette volna... és ők is koboldok voltak. Abból alakultak át, az invázió hatására akár. Ahogy a mostani boss is. Egy újabb Bunmei? Elsötétült pillantással dőltem hátra, karjaimat keresztbe fonva, csöndesen hallgatva a továbbiakat. Reméltem, nem lesz igazam... a Bunmei családdal, főleg azon kritikus nap után, nem voltam túlzottan kibékülve.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Danee Vas. Jún. 28 2015, 20:06

- Sziasztok! - mondtam halkan, a klub-helység ajtaján benyitva - A boss megbeszélésre jöttem, jó helyen járok?
- Amúgy folytassátok csak, ha nem zavarok, én leülnék ide -
mutattam az egyik fal mellé helyezett székre
- Ja igen, Danee vagyok - hajlongtam egy sort, aztán hangtalanul leereszkedtem a karfák közé
Fura. Innen mindenkivel találkoztam már így vagy úgy, de legalább egyszer futólag. Ezek szerint be se kellett volna mutatkoznom. Na mindegy.
A besúgót emlegették, s kissé feszengve éreztem magam, hogy én semmit se hoztam tőle, főleg így, jött-mentként.
Megnyugtatott a gondolat, hogy a képességeink most nem fognak sokat a latba vetni, mert az én harci képességeim már kitöröltem. Kellett a hely.
Ide-oda röppentek az egekbe szökő számok, és már kezdtem azt érezni, hogy rossz helyre jöttem. De burok az kell majd, ez már biztos, és pontosság potion is. Drága mulatság lesz, de várjuk ki a végét
Jobb híján figyelmesen hallgattam a szakma veteránjait.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 28 2015, 20:13

- Óh! Milyen nagyszerű Rolling Eyes - még meg is tapsolom a kis társaságot
- Éppen hogy felfedeztem a boss termének ajtaját, máris szervezkedtek és még üzenetet is kaptam- lehívom a menüm és pár pötyögés után kezembe varázsolok egy kívánatos epershake-t. Kortyolok is egy keveset a hűsítő folyadékból.
- De lenne egy kérdésem - lehuppanok egy kényelmesnek tűnő ülő alkalmatosságra.
- Kérte valaki a segítségeteket? - én nem az tuti. Arra minden bizonnyal emlékeznék, na meg nem is voltam úgy beállva mostanában, hogy időugrás lett volna a vége Suspect
- Teljesen logikátlan az, amit műveltek. Elkerülhetnétek a veszélyt, megspórolhatnátok egy rakat aranyat és még a boss is le lenne győzve.... erre önként akarjátok magatokat odavetni.... elmagyaráznátok nekem, hogy miért van ez?

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Enheriel Vas. Jún. 28 2015, 20:46

Ki hívta ezt meg ide?
- Fölöslegesen jöttél ide hisztizni Ren, úgyis csak a szád a nagy, mert egyébként csak last hit-elné, hogy megkaphasd a jutalmat, amit meg se érdemelsz. De már nem kapsz olyant, mert sorsolás van, amiről persze, hogy nem tudtál, mert nem hallottad a híreket a nagy egódtól... Mi legalább előre szervezzük a második próbálkozást, mivel te úgyis el fogsz bukni, mert csak beképzeled magadban, hogy egyedül le tudsz győzni egy boss-t, egyébként csak egy egyszerű kis senkiházi van, aki csak ahhoz ért, hogy Mirikát és Hinarit hergeld, s mondogasd, hogy mekkora gyökér mindenki, de harcolni már nem igen tudsz Reginald nélkül. Szóval menj, s essél minél előbb túl a vereségeden, amit a boss ellen fogsz kapni.

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jún. 28 2015, 20:50

Betértem én is a megbeszélésre, illedelmesen napszakhoz méltón köszöntem. Nem vártam se vállveregetést semmi ilyesmit. Hosszú az út ahhoz, hogy jobb parancsnok lehessek, ahogy a katonaságban a tábornokok. De azért itt a helyszínen is van két sokkal képzettebb személy. Meghallgattam mi is a helyzet a bossal, miután elhelyezkedtem egy széken és beszámolóik szerint, ez a boss is gondolkodós és sebződés eloszlás kell a harcolók között. Enheriel ötletére a szék alját kezdtem el kapargatni, ezzel sikerült kissé lenyugtatnom magam, de még így is felszisszentem. Azonban igyekeztem a lényeget leszűrni. Viszont a hatszáz sebzés bevitele túl egyszerűen hangzott. Az előző boss életereje, mint a segédkönyvből kiderült kétezer ötszáz pontja volt életerőn. Miért lenne ennek csak száz?
- A fegyverkezelésem alacsonyabb a bossénál, nem dupláz le, de kevés az esélyem, hogy eltaláljam. Mielőtt rátudnék ütni gyengíteni kellene , biztosabb találatokkal. Egy hosszú pontosság potiont fel tudok ajánlani már most Sayanak - mondtam Mirire reagálva. - Esetleg indíthatná a harcot RenAi fegyverkezelés bónusszal, majd Jin ezt lemásolná. Ez inkább az adott parancsnoktól fog függni, hogy vállalná-e a kockázatot, vagy előbb beveti a legnagyobb találati esélyű játékosok egyikét speciális csökkentő méreggel -hogy ezek után mi következne, jó kérdés de valószínű hamar vége is lenne a boss harcnak, ha tényleg csak hatszáz az életereje. Viszont ha az életerő és a páncélpontok aránya igaz rá, akkor több sebzést kell bevinni.


//Ren érkezése előtti poszt ez, majd lesz még

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 28 2015, 21:05

Tovább kortyolgatok fincsi shakemből, de egy kis kuncogás kiszalad a számon.
- Kedves Enheriel! A hisztéria az pontosan az, amit most te csinálsz. - adom tudtára, hogy magát minősíti ezzel az egésszel.
- Kérdezd meg őket. Őket, akiket hergelek, hogy hányszor vettem el előlük az itemet. Hányszor tagadtam meg a heal-t, vagy a buffot, csak azért, hogy én kapjam meg az itemeket. Bátran... rajta.. kérdezd meg őket - nem egyszer segítettem őket az itemhez, mert engem az egyáltalán nem érdekelt és ezután sem fog. A hazugságot ellenben nem szeretem, főleg ha róla hazudnak
- Ha rossz színben akarsz feltüntetni, akkor azt hazugság nélkül tedd, na nem mintha alapból lenne ilyesmire szükség

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 28 2015, 21:18

- Enheriel, légy szíves. Ha csak mocskolódni vagy itt, akkor inkább menj haza - szóltam rá a lányra, és még finom is voltam. Megvannak a bajaim Rennel, de erre aztán, amit ez a csajszi csinált, semmi szükség nem volt.
- Te meg ne hülyéskedj, semmi esélyed egyedül. Kétszer találhatod el biztosan, meg tudod állítani talán két-három körig, de a kitartásod nem végtelen, és kibírsz vagy... három ütést? Én biztosan ott leszek, ha akarod, ha nem. Mert ott akarok lenni, hogy segítsek neked is, meg mindenkinek közelebb kerülni a 100. szinthez - fontam keresztbe a karjaimat, és néztem a nagyszájú szöszire a homlokomat ráncolva.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 28 2015, 21:27


- Egyetértek Mirivel. Tudjuk, mi lesz a vége, ha egymásnak esünk, úgyhogy Enhi, kérlek nyugodj meg - mondtam, továbbra is karba tett kézzel, de inkább kérőn, mintsem vádlón - Ami pedig Rent illeti, az itemek terén neki van igaza. Persze legtöbbször elviselhetetlen, de ha kell és ő is akarja, együtt tud működni - fél pillantást vetettem csak a fiúra, az előzőeket csakúgy mellékesen közölve, hisz gondolataim még mindig Srentok és a koboldok körül forogtak - Szóval, én is segítek, és jó lenne a személyeskedéseket abbahagyni végre, hogy a bossra tudjunk koncentrálni - néztem az idomárlányra jelentőségteljesen, majd intettem a pincérnek, hogy hozzon nekem valami üdítőt. Ahogy elnéztem, nem lesz akadálytalan ez a találka sem.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 28 2015, 21:37

Csak csóválom a fejemen a történteken. Enhi nekiállt balhézni Rennel, amire csak a szememet, forgatom, majd mindenki elmondta a számukra fontos dolgokat. Végül, ha mindenki befejezte végül ismét én jövök.
- Igazad van Hinari, hogy rizikós, de azért megvan rá akkor is az esély, hogy sikerüljön. Enhi. Hagyd csak a frászba Rent, ő ilyen, sajnos nem tudunk semmit sem kezdeni vele, és talán így van rendjén. Amúgy meg, ha Ren neki akar menni egyedül miattam tegye, de én Mirivel tartok. Ahova ő megy, odamegyek én is. Apropó erről jut eszembe. Miri, Hina milyen mérgekből kezdjek gyártani és mennyit? nekem megvannak a terveim miből, hogyan, de azért hátha nektek is van ötletetek. És be kell szereznünk Páncél bőr potit. 100 sebzés ide vagy oda, ha leüti a páncélt utána, akkor jól járhatunk.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 28 2015, 21:38

Helyes-helyes.... ezzel elejét vettük a további hazugságoknak.
- Az rendben van, hogy segíteni akartok, de azt nem értem még mindig, hogy miért. Az oké, hogy én sosem hagytalak titeket magatokra, de akkor már rég folyt a harc. Szóval nem lenne muszáj ott szenvednetek Razz.... Mi ennek az oka? :O - teszem fel újra a kérdést, mert választ még nem kaptam.
- Ha ár szóba került az item.... ha arról van szó nektek adom, ha sikerül levernem- felelem és szabad kezemmel böngészni kezdek a menümben.... keresgélek ezerrel. - A hallottak alapján.... ahhoz a három körhöz adj még hozzá kilencet. tizenkét körig bírnám a képességeim nélkül...

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 28 2015, 22:01

- Én már elmondtam miért... Nem akarok kihagyni egy harcot sem. Eddig se tettem, mindegy milyen káosz volt körülöttem. Segíteni akarok az embereknek, és én így tudok segíteni a legjobban - mondtam. Volt egy ilyen elhatározásom, sokat gondolkodtam, hogy mit akarok kezdeni magammal, és végül mindig ide jutottam - És sose azért mentem harcolni, hogy itemet szerezzek, speciel a pontok sokkal értékesebbek - tettem hozzá. Mondjuk jó mondja, akinek mindkét kése bossdrop, de azért bőven annak olyanok, amiket én is odaadtam másnak.
- Tizenkét kör? Úgy, hogy van cooldown a bénító jellegű cuccokon? Úgy, hogy mindegyiket csak egyszer használhatod? Belekalkuláltad a pihenést is? Elég lehetetlennek hangzik, hogy kibírsz egy tucat támadást - csóváltam a fejemet - Hadd kérdezzek én is: miért nem akarod, hogy segítsünk neked? Egy ilyen boss ellen sokkal egyszerűbb csapatban vonulni. Ha olyan lenne, mint a halálfalós, érteném a dolgot, mert azt egyszerűbb egyedül megverni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 28 2015, 22:31

- Aha, a pontok Rolling Eyes - így azért valamelyest értelmet nyer a dolog, de azért egy pontért ennyit kockáztatni, :O Erre ott van a túlélő csarnok, ráadásul ott két pontot is lehetne szerezni. Ha nem én lennék a csúcstartó, mennék még egy körre, de ugye nem lehet >.>
- Azt elismerem, hogy kell hozzá egy minimális szerencse is, de ti tudjátok a legjobban, hogy nem igazán hibáztam még.  A  pihenésre is van megoldásom. Van egy receptem, egy méreg, amit magamon használhatok. A mérgezés alatt nem tudnak sebezni. Cserébe a lejárta után a sebzésem háromszorosát szenvedem el, de az én sebzésem csak 13. 39 még mindig jobb, mint 300 - mondjuk érthető, hogy miért nem hallottak a a méregről. eddig nem is használtam  és reklámozni meg alapból nem szoktam az ilyeneket.
A kérdésen meg meglepődöm.. azt hittem nyilvánvaló Suspect
- Így nem kell figyelnem rátok és attól tartanom, hogy elfogy a hp-m, míg ti bohóckodtok. - sajnos előfordult már az utóbbi is Sad
- ... és nem "láttok" a bossfight-on Suspect Odáig minden rendben, ameddig megtervezitek, de amint valami ismeretlen, nemvárt dologgal kerültök szembe sorra hozzátok a rossz döntéseket. Mint annál a pókkirálynős csúnyaságnál is. Az impro az nulla és hiába tépem a szám, nem hallgattok rám Rolling Eyes Asszem ez az oka :roll.

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 28 2015, 23:39


- A százhoz képest a mínusz 16 nem sokat ér, inkább másfajta itemek fognak kelleni – feleltem Ayaninak elgondolkozva, előhívva közben a guidebook itemlista részlegét – Főleg olyanok, amik kört vesznek el a bosstól vagy biztos találatot adnak nekünk, Szerencsés Ritmus Potionból is kéne párat főzni a közösbe, mielőtt nekimegyünk a bossnak. Ezen kívül van pár potion és méreg, ami jelenleg nem elérhető, főleg a nagyobb tiereken… - húztam el a szám, ujjaimmmal a sorokon haladva végig - A Páncélbőr potion körátadás híján nem lesz jó, hacsak nem négyen megyünk be, viszont a Füst Kristályt kipróbálhatnánk. Emellett kellhet még Erősítő Kristály, Lökés kristály, Erőtér Kristály, Gyenge Területi Kábító Kristály, Mobszorító-, majd tépőkristály, akár Pajzs Kristály és Gyenge Anti-mob Kristály is, bármelyik után használhatunk Copy Kristályt még, ha úgy adódik – soroltam, és örültem, hogy végre a harccal foglalkozunk – Ez nem is kevés. Szóljatok ha kihagytam valamit – tettem hozzá, kortyolva az időközben megérkező italból, végighallgatva Rent is.
- Nem szenvedés, Ren – tettem le a poharat – A legnagyobb téttel bíró harc, mindazoknak, akik ki akarnak jutni. Mindaddig, amíg meg van hozzá a szintem és rajtam múlik, én ott leszek, segíteni. Képtelen lennék otthon ülni, ha közben tehetek is valamit – néztem a fiú szemébe határozottan, és tényleg így gondoltam. Ez volt a legfontosabb. Hisz minél hamarabb jutunk ki, annál kevesebben halnak meg. Nem tudtam, Ren átérezte-e ezt valaha, de abban biztos voltam, hogy ő is kint lenne már: a való életben bizonyára többen sztárolják, mint idebent, és ez a váltás elég érdekesen érintheti – noha semmit sem tudtam a kinti sztárok életéről, és Renről is csak keveset. Mirika ellenérveire bólogattam: nekem is soknak tűnt az a tizenkét kör, ám mindaddig nem szóltam bele, amíg Ren nem vetette fel a mérget. Összeráncolt homlokkal kutattam kicsit a leírások között, rá is akadva arra, amiről a fiú beszélt – Szerintem ezt csak csapattárson használhatod, magadon nem… mármint ha a Fájdalmas Menedékre gondolsz, arra, ami szintén nem kapható a publikum számára – jegyeztem meg enyhe éllel – Persze ha kipróbáltad már és működött, az más – vontam meg a vállam, végtére is, ő fedezte fel a receptet, mi csak a leírásból tudunk következtetni. Mirika kérdésére adott feleletére viszont csak elnyúltam a széken, hangosat sóhajtva, de nem felejtve el rögtön ezután a tekintetemmel és egy apró fejrázással állítani le Yuichit (Ayani őt is külön meghívta volna?), mielőtt a fiú felszólalt volna helyettem. Pont erről beszéltem. Elviselhetetlen. De szó nélkül hagytam, ezt most igen, mert szerintem jól csináltam mindent a tizenkilences bosson, ráadásul kiesők nélkül vittük végig, ami, figyelembevéve a boss nehézségét, nem volt kis teljesítmény. Persze Ren az Ren, és csodálkoztam volna, ha valamit beszólás nélkül hagy. Így azonban csak a fejemet ingattam, és inkább visszatértem az üdítőmhöz, mielőtt bármit is mondtam volna, közben persze figyelmesen hallgatva a megbeszélés további szakaszát. Lassan ideje lett volna a konkrét létszámról és taktikákról beszélni, előbbit persze előre sosem tudhattuk. Hogy ki jön el végül és ki újak lesznek, akikről eddig nem tudtuk, hogy elérték a boss szintjét. Egyáltalán, Danee mióta érte el, és hogy kapott infót erről a megbeszélésről, ha senki sem tudta, hogy tudna jönni?

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jún. 29 2015, 00:42


- Ez szép és jó, de miből gondolod azt, hogy segítesz? :O - na, nem csak én vagyok itt a nagyképű úgy hiszem, gihihihi..
- Működik magamon, ez 100%-ig biztos- megosztom ezt az újabb csekélyke információt. Azután figyelem a látványos, néma tagadást, az elutasítást... pfff, de sokszor láttam én már ezt. A reakciója mindent elárul >.>
- Látod? - hanyag mozdulattal Hinari-chanra mutatok, miközben Mirika-chanra nézek.
- Meg van róla győződve, hogy mindent jól csinált, csak mert minden jó, ha a vége jó. Az meg sem fordul a fejében, hogy ez talán azért van, mert nem követtem a  parancsait Rolling Eyes - logikus gondolkodás.. Ha hallgatok rá, nem úsztuk volna meg ennyivel.
- Egy  pók lecsapása helyett 1600-hpt szedtem le a queen-től - innentől jönne az, hogy mi lett volna ha, de van egy olyan érzésem, hogy felesleges
- De hagyjuk is....amíg sértésnek veszitek minden szavam tanács helyett, úgy sem értitek meg. az ember a hibáiból tanul, de ahhoz látni kell a hibát....... és még én vagyok nagyképű... >.> - kikortyolom a nedűmet a pohárból és előveszek még egyet...  
- Te vinnél olyan embert magaddal, aki nem lát és nem hallja a hangod? :O - kérdezem Miri-chantól és ezzel talán meg is válaszoltam a kérdését teljesen.
- Bosson csapatnak kellene lennünk, de ahelyett nem vagyunk más, mint pásztor és nyája... egy rakás bólogató birka, akik elítélik azt, aki a saját feje után megy...... tiszta tréééééééééééééééééé >.> - mérgelődöm....

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Enheriel Hétf. Jún. 29 2015, 16:46

- Nem mocskolódok Mirika, csak azt mondom, amit látok: hogy Ren ugyanolyan veszélyes lesz lassan a frontosokra, mint Tachibana és Szophie, akinek már kimosta az agyát az utóbbi fiú. Mit gondolsz, miért kértem legutóbb, hogy egyesek ne jöjjenek a bossra? Mert nem akartam, hogy valamelyikük magánakciója miatt valaki végleg meghaljon. Igazából azért jöttem, hogy ha érdekelne, elmondanám a képességeimet, köztük az újat, vagy ha eszembe jut valami, elmondjam nektek. - Komolyan Mirika, minek véded Ren-t? Hogy ha úgy van, Ren fogja magát, s odalökjön a boss elé, hogy te halj meg, ne ő, mert előbb utóbb Tachi szintjére süllyed? S még csodálkozol, hogy Shu annyi rosszat mondd rólatok, pedig tudom, hogy a fele nem igaz.

//a fehér rész NEM mondja Enhi, az narrátori szöveg. Csak hogy ne történjen galiba emiatt.//

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 03 2015, 17:51

Komolyan mondom, hogy a csaj butasága már komoly méreteket öltött... nagyon kezd fárasztani facepalm
- De, ez mocskolódás - árulom el neki az igazságot... a vak is látja Suspect
- mit is láttál egészen pontosan, amiből ezt szűrted le? Abból, hogy hébe-hóba segítettem rajtatok a szorult helyzetekben? Néha megmentettem valakit? Most is azért nem akarok magammal vinni senkit, hogy magam helyett a boss elé lökjem a... kit is...scratch  a senkit? :O - szerintem ez a csaj súlyos téveszmékkel küszköd Rolling Eyes
- Ha csak azért jöttél, hogy a hazugságaidat terjeszd rólam, akkor már mehetsz is haza. A frontnak nincs szüksége rosszindulatú pletykákra, mint a feltörekvő vezérfaló, vagy az Aincradi fekete-özvegy - utalok Hinari és Miri-chan esetére... ezek a rosszindulatú emberek Rolling Eyes


- Visszatérve.... legyen, ahogy akarjátok, de ne lesz ilyen egyszerű dolgotok - iszom egy korty fincsi shake-t.. egyszerűen mennyei :F
- mindenki maga dönti el, hogy akar-e jönni, vagy sem. Remélem ismeritek a saját értékeiteket. Elég trééé a kis 60-as sebzésű playerre kört áldozni, mialatt valaki 100-as sebzést szenved el Rolling Eyes - félreérthetetlen pillantásokat teszek a hazudós lányka és a Yuichi kölyök felé.
- Ha az ilyenek mégis jönnek, akkor ne várják el, hogy amint bajba kerülnek, valaki megmenti őket. Persze, ha a healer a saját feje után megy és olyanra pazarol HP-t aki már amúgy is reménytelen - utalok bakayani ballépésére, amikor Yowai'chi-nak töltött hp-t, akit egy kör múlva ki is ejtett a boss... nem is tudom, hogy mire gondolt. az már csak plusz pont, hogy pont a céhvezéreknek kellet volna a hp, gihihihih...
kiiszom az italom, majd felállok...
- Tehát, ah jönni akartok, akkor felőlem okés, majd elküldöm a koordinátákat de..... A felsorolt itemekről.... mindegyikből kell egy darab. Beszéljétek meg egymás között, hogy ki melyiket hozza. Tele vagytok, nem lehet nehéz dolgotok, én a mérget hozom - még a végén elvárják, hogy én hozzak mindent... .kitelik tőlük Suspect
- Továbbá: Aki tudja, hogy csak kolonc.... ne jöjjön. Aki titkolózni akar, ne jöjjön. Aki potyaleső, ne jöjjön Rolling Eyes   Ha valaki szándékosan akadályozna minket, én magam ejtem ki a harc kellős közepén - ez így is van... szívfájdalom nélkül nekirontok az arcátlannak.
- A bosson nincs céh, nincs haver, barát, szeretőőőő... Vagyok én, vagytok ti és van a boss... ennyi..... ellenvetés, hozzáfűznivaló? :O

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Danee Pént. Júl. 03 2015, 19:42

- Ha trének érzed, akkor nyugodtan lépj vissza, Ren - vágtam közbe, megtörve eddigi némaságom
- Szeretnélek emlékeztetni rá, hogy a Boss-harc nem privilégium, hanem egy közös ügy
- Ha pedig önbíráskodni akarsz, akkor számolnod kell a következményeivel is
- Bár úgy tűnik errefelé a bárányok, farkasok és a juhászkutyák jól megtűrik egymást

Remek egy társaság tényleg, Rent olyan vádak érték, amikre nem láttam bizonyítékot, erre most ő esik át a ló túloldalára
- Egyébként is miféle körről beszélsz? Magyarázd már el légy oly szíves! Valamiről tán lemaradtam?
Olyan dologokról zagyvál, mintha legalábbis a HoMM3-ba csöppentünk volna, vagy neki tán laggol a játék, és körökre osztottnak érzékeli?
- Amúgy, ja - fordultam Enheriel felé - még ha igazak is lennének a vádjaid Enheriel, az előadásmódod akkor is abszolút méltatlan egy nőhöz, rossz volt hallgatni, ahogy előadtad magad...
Azzal visszadőltem a szék háttámlájának, úgy éreztem, az itt látott feszültségek nem mai keletűek, és már Souryuunál is megtapasztalhattam valamit abból, hogy mennyire megy a széthúzás a frontharcos brigádon belül.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Enheriel Pént. Júl. 03 2015, 19:42

/Ren, mondtam hogy a fehér szöveget nem mondja Enhi, illetve nem is mondtam, hanem írtam XD//

- Kedves Danee, az lehet, hogy eltúloztam, de én legalább azt teszem, amire kérnek, s nem fogom magam, azt mondom, hogy kit érdekel, ha meghal valaki, mert a fejem után megyek. Mi lesz, ha ez a boss csak azokra támad, akit nem védenek? Mi lesz, ha arra fog rájátszani, hogy egymásnak ugorjunk? Mi lesz, ha képes a frontosokról másolatokat csinálni, s azokat harcba küldeni? Akkor most mit tesztek azon kívül, hogy Ren-t véditek? Szépen kijelentitek, hogy azok mostantól ne jöjjenek egy Bossra sem, akik Ren szerint haszontalanok, így még kevesebben segítsenek rajtatok, s mindenki azt gondolja, hogy Shu-nak van igaza, miszerint a Frontosok mocskos, önző férgek, akiket csak a dicsőség a fontos, mint Ren-nek? Vagy végre tesztek róla, hogy azok ne jöjjenek, akik nem akarnak csapatba dolgozni, s veszélyeztetik a másikat, még ha a barátaitok is?

_________________
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Danee Szomb. Júl. 04 2015, 12:56

- Most tényleg engem kérdezel ezekről a dolgokról, drága Enheriel? - néztem szét a többi jelenlévőn célzásképpen
- Ha ennyire kíváncsi vagy a véleményemre, nos...
- Ha már olyan kegyben részesültünk, hogy VAN lehetőségünk kivédeni a halált, gondolok itt a pánik burokra és a kristályra, azzal, aki ezek léte ellenére bemerészkedik életbiztosítás nélkül, azzal sajnos nem tudunk mit tenni, csak a saját érdekében felszólíthatjuk, hogy hagyja el a boss termet, amíg még életben van
Azt hittem ezek a dolgok triviálisak. De legalább is, az, aki boss terembe merészkedik, kell, hogy rendelkezzen annyi kurázsival, hogy körbekérdezősködik a hogyanokkal kapcsolatban. De persze mindig vannak meggondolatlanok, de hogy 20. szintig eljusson valaki és emiatt haljon meg...
- Mi lesz ha? Rögtönzünk, és ha nem megy megpróbáljuk újra - mondom, mint ami mi sem természetesebb. Aki kicsit is odafigyel a hírekre, annak tudnia kell, hogy elég sok boss terem csak második próbálkozásra sikerült
- Ami meg a haszontalanságot illeti, az előbb épp ezt mondtam Rennek, ha figyeltél volna. Aki nem akar harcolni a Bossal az természetesen ne jöjjön, a többieknek pedig senki ne akarja megtiltani
- Mindenki meg tudja szerintem oldani magának, hogy túlélje és hasznos is legyen, elvégre ez egy könnyű bossnak tűnik így elsőre, csak találjon mindenki módot arra hogy eltalálja, én magamnak potion formájában ezt meg tudom oldani, de mivel a boss nagyokat üt, gyorsan ki fogja ütni a társaságot egyenként, ezért csak a szerencsénkben bízhatunk. Ha sok a páncélja és területi támadásai is vannak, akkor leszünk bajban, máskülönben pite
Reméltem, hogy a kis kitérő nem untatta annyira a jelenlévő koponyákat, hogy elfelejtsék, amit mondani akartak
- De szerintem lépjünk túl ezen a témán, én sem szeretnék erre több szót pazarolni, inkább meghallgatnám azt, akinek van még valamilyen infója, vagy építő ötlete a taktikát illetően

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Hinari Csüt. Júl. 09 2015, 19:47


De nagyra van a mázlijával – sóhajtottam halkan, de egy szót nem szóltam Ren újabb megnyilvánulásaira, s a jelzőkre is csak egy fintort vágtam: Ren egyszerűen nem éri meg, hogy felidegesítsem magam rajta. Ennél pedig már csak az Enhi és Ren között kialakult vitára volt kevésbé szükségem, amibe Danee is beszállt, és már tényleg a határán voltam annak, hogy leállítsam őket, amikor végre kezdett lecsillapodni a dolog.
- Támogatom Danee javaslatát, már ami a vita befejezését illeti – szóltam közbe – És Ren utolsó mondatát is. Nekem több információm nincs, az itemekből meg, amik nincsenek meg az alapítványnak, vállaljon mindenki párat – folytattam a fiú gondolatmenetét – Bár azt hiszem pár napnál több fog kelleni hozzá, hogy megteljen a növénypiac, de remélhetőleg sikerül időben elintézni. Esetleg kérdés, Ren vagy mindenki felé? – néztem körbe, s ha senki sem akart felszólalni, részemről lezártnak tekintettem a mai napot, és ha mások is úgy voltak vele, Yuichival együtt köszöntem el, még rámosolyogva Mirire a twister előtt, mielőtt elindultunk volna. Egyáltalán nem tetszett, ami a frontosok között mostanában lezajlott, de mielőtt nagyobbat lépnék előre, még több dolog is hátravan. Elsősorban a mostani boss, azon belül is Ren hozzáállása a csapatmunkához és a többiek, de leginkább Enheriel hozzáállása Renhez… utána jöhetett a céh felgyűlt dolgainak rendezése, ami megintcsak igénybevett egy-két hetet. De már volt pár gondolatom a fronttal kapcsolatban. Alkalomadtán majd fel is fogom vetni Mirinek, de nem most. Most még túl nagy a káosz ahhoz, hogy jó visszhangot kapjon…

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Twister Biliárd és Póker Club - Page 6 Empty Re: Twister Biliárd és Póker Club

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.