Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keleti rész

+47
Kanami Minagawa
Leonard
Chakna
Tachibana Makoto
Nedzsem
Takara Kazutoshi
Nex
Nolan Daneworth
Rosalia
Arisu
Kazuma
Yue
Chancery
Asato
Cearso
Shukaku
Phobos
Meredith White
Jun
Saya
Kremylla Lyeen
Kyuushiro
Kokoro
Julia Redfox
Hinari
Aoi Shizuka
Hürrem
Ai Hane
Peter Worker
Aoishi Airi
Taidana
Miyazaki Momo
Zhel T. Everett
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyrena Juurei
Aiko
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Viola
Kimiko
Yoshiaga
Hitodama
Yuyume Aokii
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
51 posters

1 / 24 oldal 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Hitodama Csüt. Szept. 20 2012, 15:46

A lány mormolása és valószínűleg nyúlánk ellenfelének szánt felszólítása kis híján hátrapillantást váltott ki Mizukiból, de előtte még mindig ott volt a magabiztos melák. Valószínűleg nem fogyott még le sok életpontja, talán egyenlőre még csak a páncélpontjait sikerült legyűrni. Így hát Mizuki balra szökkent egy vágással, ami összecsendült a férfi buzogányával, de a következő fordulattal már betalált a vállába. Nem váratott magára tovább, ismét vágott és szúrt, csapott és ugrott, egyre kilátástalanabb helyzetbe hajszolva a fickót akinek a harci kedve is kezdett alábbhagyni. A társát elfogó lányhoz nem férhetett hozzá, mert Mizuki végig lekötötte és az eredmény az lett hogy a melák felhagyott a harccal és egyszerűen belesántikált a harcolókat körülvevő tömegbe
- Mi az hogy elmenekülsz, egy igazi harcos szembenéz a halállal! - suhintgatta utána kardját, s a győzedelmes kaszás lány is ennek lehetett szemtanúja, amikor Mizukit keresve nézett körbe - Ha gyáva lennék, most hátulról kaszabolnálak le de beérem azzal is hogy JOBB VAGYOK NÁLAD!
Vetett egy pillantást a kitartáspontjaira, tulajdonképpen nem törődve azzal hogy mások vagy őt nézték vagy éppen eloldalogtak a közelből. Pötyögött a menüjében jutalmak után kutatva, de csalódnia kellett ugyanúgy mint a várt kihívás hiánya miatt
- Pfúj, ennél azért többet vártam - tette el végre kardját és körbepillantva felfedezte a megcsappant körülálló mennyiséget és a kaszás lányt - unalmas...
Talán a szintlépés miatt csökkent a harcok kihívása, vagy valami egészen más lehetett az oka. Egyszóval nem volt igazán oda a jelenlegi helyzetért, ami lehetett volna bonyolultabb is de mégsem úgy alakult. Megvonta hát a vállát és inkább úgy döntött hogy továbbáll onnan és mondjuk benéz egy fogadóba enni valamit, vagy hasonló
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal135/500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yuyume Aokii Csüt. Szept. 20 2012, 21:50

Meglepetten pislogtam micsoda arca volt a kis törpének, pont elkaptam a jelenetet, ahogy ellenfele megfutamodik, és ő meg közben hangosan kiabál utána.
~Besz*rás a kiscsaj...~gondoltam, igazából még mindig csak az lepett meg, hogy hogy férhet ennyi energia egy ekkora aprólékba. Egyik szemöldököm leheletnyit megindult fölfelé, ahogy találkozott a tekintetük, pont akkor, mikor kinyögte, hogy "unalmas".
~Nem elég, hogy nagyképű, nagyszájú, de még az is tuti, hogy valami nála sem százas.~nem tudtam őt hova tenni, jó esetben más már eleve aligha mert volna megszólalni, nemhogy egy majd hatszor nagyobb ellenfélnek neki menni. Jó persze, tudom, tudom, ebben a játékban pont, hogy a harc, a küzdelem a lényeg, meg mindenki hősnek képzeli magát, de akkor is, itt én KELL, hogy legyek a SZUPERHŐS, vagyis jobban mondva már az vagyok...vagy legalább is...valami olyasféle...azt hiszem...
Szemmel láthatóan nem volt megelégedve, és itt kicsit elgondolkodtam, hogy vajon, nekem is hozzáállást kellene változtatnom, hogy képes legyek előrébb haladni? Hiszen lényegében ez lenne a cél, legyűrni az összes szintet, és lehetőleg mindeközben megtartani minden testrészem és életben maradni. Talán valamit rosszul csinálok, TALÁN mégsem jó az, ha hős vagyok...ugyan már! Az nem lehet!
Elbambultam, és mire feleszméltem már csak a tökmag hátát láttam, ahogy elindul, távolodva a tömegtől. Ezután olyat tettem, ami még hozzám képest is igencsak eltért a megszokottól: utána kiabáltam! (én?!)
-Hééé, tökmag, váááárj meeeg!-intettem neki, és furcsa módon még a lábam is magától lendült meg, hogy utolérjem őt. Persze nem akartam ám én sértegetni, mert tényleg ne, csak mivel a nevét nem tudtam, ez meg annyira illet rá, így ez szaladt a számra. Pár nagyobb futólépéssel be is értem, és már ott lépkedtem mellette, bár nem tudtam, hogy merre is tart, vagy hogy zavarja e hogy ott vagyok mellette, de valamiért felkeltette az érdeklődésemet, és ha már legyőztem egy ekkora dolgot magamban, akkor már nehogy már egy kis törpe zavarjon el?! Egy ideig csendben lépkedtem mellette, már ha közben úgy nem döntött, hogy betérünk valahova, és csak néha néha (na jó, majdnem fél percenként) néztem rá. Nem, nem mintha nem láttam volna már más karaktert, csak az ismerkedés nem volt éppen az erősségem, pedig már nem voltam 10 éves...mekkora ciki ez nekem...szép kis hős vagyok...
Yuyume Aokii
Yuyume Aokii
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 11.
Tartózkodási hely : 1. Szint

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10/50Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Hitodama Csüt. Szept. 20 2012, 22:52

Mizuki mintha a kaszás lány hangját hallotta volna, amint valamiféle tökmagról kiáltozott. Viszont mivel nem úgy csengett mint aki bajban volt, ő inkább csak ment tovább és még hátra sem nézett, gondolatai pedig egy ízletes ebéd körül forgolódtak. A siető járókelők nagy lábaikkal könnyedén előzgették a kis lábú, komótosan sétáló Mizukit, így hát felzárkózni mellé sem volt nehéz. A töpörtőnyi lány egy ideig nem is figyelt fel arra hogy valaki lépést tartott vele, csak miután másodszor is látni vélte szeme sarkából a felé forduló fejet jött rá az igazságra. A harmadik pillantás érkeztekor már ő is visszanézett, sőt mi több abban a másodpercben meg is állt és csak úgy, közömbösen várakozva figyelt, hogy mit akart. No jó, azért egy kicsit szúrós volt a tekintete, de semmiképpen nem villámokat szóró vagy haragos, a legjobb szó talán a kemény volt. Igen... kemény tekintet. Mindössze választ nem kapott a néma "mit akarsz?" kérdésre, úgy festett hogy a kaszás lány - mert hogy a kaszás lány volt az illető - maga sem tudta hogy mit akart, Mizuki legalább is valami hasonlóképpen értelmezte az egészet. De valakinek meg kellett törnie a csendet, Mizukinak pedig ez igazán jól ment amióta a játékban volt...
- Kellene valami? - kérdezte, s a tekintete is úgymond 'lehiggadt' - Nem szedek kérdésekért aranyat, aki igen az lusta megdolgozni érte. De csak úgy nem is osztogatom, szóval miről lenne szó? Itemet keresel? Mobokat? Dungeont? Küldetést? Boltot? Vagy a játékfunkciók nem tiszták?
Hát igen, tapasztalat és gyakorlat teszi a mestert... Ez már csak így volt manapság, amióta megkérdezett nem egy olyan játékossal találkozott, akinek szüksége volt segítségre játékban található dolgok és szolgáltatások megértésére. Amolyan rutin kitérők voltak, merthogy Mizuki nem félt a kitérőktől, az igazi kihívás abban volt ha kitérővel is időben véghez vitt egy fő tervet
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal135/500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 25 2012, 22:35

<<Ranmaru>>


Foggalmam sincs, mi ütött belém. Itt volt ez a srác, komolyan mondom szerintem az egyetlen közös bennünk az a kasztunk. Na meg hogy ugyanazt a játékot játsszuk. Ennyire ki lennék éhezve arra, hogy kapcsolatot építsek? Tény, rohadtul egyedül maradtam ebben az MMO-nak csúfolt börtönben, se család, se haverok, se senki más, de hogy képes legyek egy Ranmaru-típusú srác társaságát keresni, na az már... huh... Normál esetben hozzá se szólnék, ebben szinte teljesen biztos voltam @.@ Úgy értem... mi pozitívat látnék benne? Csak egy pápaszemes, beképzelt mitugrász, akinek nincs is ki a négy kereke talán, erre mit csinálok? Barátnak kérem fel :/ Elment az eszem, most már tuti Neutral
- Hah, minden pasi azt mondja, hogy ő más, mint a többi, de mind ugyanolyanok vagytok Rolling Eyes - szóltam be neki, és hogy bizonyítsam ezt az örök igazságot, fogtam magam, na meg a karját, és átkulcsolva azt benyomtam a melleim közé. Még rá is kacsintottam. Most állj ellent annak a két aranyas követelésemnek, kicsi fiú :3
- Szóval mivel is tartozol nekem? :3 - incselkedtem pajkos hanglejtéssel. Persze semmi komolyság nem volt bennem, csodálkoztam volna, ha bedől a provokációnak egy ilyen felvezetés után. Játszani viszont jó volt. Ahhoz képest, hogy... miért is jöttem én ide? Bocsánatot kérni? Nem, nincs miért. Inkább csak tisztázni, hogy akkor most haragszik-e rám vagy sem, de nem úgy tűnt, így az én lelki békém is helyrerázódott egy picit. Igen, saját magam miatt kellett idejönnöm. Nem azért, mert annyira törődnék Ranmaruval, nem. Az első én saját magam vagyok, és ha én okés vagyok, akkor jöhet mindenki más.
- Hahaha, jó vicc! Én meg a baklövések? Melyik párhuzamos világból csöppentél ide, hogy ilyeneket képzelődsz? ÉN foglak figyelni és ÉN nem fogom engedni, hogy TE rontsd az íjászok hírnevét, Tatsuki! Razz - kötözködtem, persze karját továbbra is túszként fogva tartva a kebleim között. Jó volt az ott, engem nem zavart. Nem voltam egy szégyenlős, prűd szüzike, a saját korosztályomat simán az orránál fogva vezettem. Na nem mintha nagy tapasztalatom lenne, de ki tudom használni, hogy csajszi vagyok Rolling Eyes
- Na mi lesz? Vagy nem akarsz a barátom lenni, cuncimókus? :/ - biggyesztettem le az ajkaimat csalódottságot tettetve, ha már lúd, legyen kövér alapon. Ha nem fogadja el a felkérést, akkor szimplán hülye. Pár hónap múlva nem lesz olyan srác a normális játékosok között, aki ne akarna a barátlistámon szerepelni, feltéve ha akkor még élni fogok, és úgy játszom, ahogy szoktam.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Szept. 29 2012, 13:02

// Kana //

Hogy reagálni? Erre az egészre? Lehetetlen! Képtelenség!
Ott álltam Kanával szemben, és utáltam ezt az egész világot! A játékot! Legszívesebben nem is itt lettem volna, hanem… nem is tudom. Talán egy másik Nerve Geares játékkal játszhatnék, lehet, hogy mióta itt vagyunk, egy másik fejlesztőcsapat már egészen új játékot adott ki. Abban talán már mágia is lenne. Az milyen király volna!
Khm… Kana. Lehet, hogy nem vetted észre, de… az a helyzet. Szóval az a kellemetlen helyzet. Az a szituáció állt elő. Hogy… Szóval…
Rühelltem az embereket! És most főleg Kanát. Egyszerűen felfordult a gyomrom tőle. Tény, hogy régen vágtattak át rajtam ilyen érzések, problémát jelentett a feldolgozásuk, meg a regisztrálásuk, meg úgy un bloc az elfogadás, hogy valami képes így felkavarni. Valaki. És bár sok érzelmet nem is igazán értettem, hogy mit jelent, de az biztos, hogy nagyon utáltam őt. Nagyon-nagyon utáltam!
Esetleg megtennéd, hogy… Ha már ez így megtörtént. Csak annyira, hogy már ne… Szóval ne éppen a… Ha esetleg nem zavarna téged, hogy én nem akarom… Ha megbeszélhetnénk, hogy nem igazán… Mert talán te is észrevetted már. Esetleg… Hogy…
Arra gondoltam, hogy még mázli, hogy a személyazonosságok tiszták. Mert Kayaba visszaadta az arcokat, meg a testeket… nemeket. Már kezdtem kapizsgálni ennek a lényegét. Hogyan bízhatnál különben egy emberben, ha azt sem tudod, hány éves, milyen nemű, hogyan is néz ki valójában?
Kana. Szeretném elfogadni a baráti meghívást. Méghozzá azzal a kezemmel, amit épp… amit éppen a… Amelyiket fogsz. Megtennéd, hogy elengeded?
A tekintetemmel felkerestem az ő tekintetét, de az összes fókuszomat látóterem széleire irányítottam. Azt hiszem, elvörösödtem. Lábujjtól kobakig. Nem értettem, hogyan lehet ennyi vérem. Égett az arcom. A tenyerem elzsibbadt. És mégis szinte lángolt. A lábaim elnehezültek. A fülem kattogott.
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal115/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 27 2012, 23:30

<<Ranmaru>>


Annyira muris volt, komolyan mondom! Minden lélekjelenlétemre szükségem volt, hogy ne törjek ki nevetésben. Felbecsülhetetlen kincs volt egy zavarba jövő fiú reakciója számomra, a világ legviccesebb dolga a kárörvendés után! xD De tényleg, és nem azért, mert nevetséges lett volna, és nem is az volt a célom ezzel, hogy megalázzam. Muris volt, mert egyszerűen tök cuki volt, ahogy a srác nekiállt hebegni-habogni, és közben folyton a rabságba ejtett karja felé pislantgatott, én meg minden ilyen pillanatot kihasználtam arra, hogy megmozduljak, csak hogy még jobban zavarba hozzam, hogy még cukibb legyen, hogy még több örömet szerezzen nekem. Még, még, még! Telhetetlen voltam, és egyre csak bátorított a sok se füle-se farka mondat.
- Hem? Egy szavadat se vágom Surprised Engem nem zavar semmi :3 - tettem az ártatlan és értetlen kislányt tündérien mosolyogva :3 Egyre közelebb és közelebb hajoltam, egyre jobban hozzányomva magam Ranmaruhoz, és szépen pislogva figyeltem, ahogy fokozatosan vált át az arca egyre sötétebb vörösbe, ahogy egyre terjed a pír a pofikáján. Én is elkezdtem vörösödni, csak én azért, mert baromi nehéz volt visszatartani a röhögést, de ment. Mert mennie kellett, a hatás kedvéért muszáj volt. Egyrészt, másrészt meg mert nem akartam, hogy besérüljön rám a fiú kicsi, érzékeny lelke. A gonosz, menő szépség ugyanis nem gúnyt űzött a Mr. Kocka Ranmaruból, hanem csak a szitut találta eszeveszettül viccesnek. A reakciót. Bárki lenne a kebleim fogságában, ugyanígy nevethetnékem lenne, ha ezt a fajta viselkedést váltanám ki.
- Jaaa, bocsika :3 - kértem elnézést, és végül elengedtem a karját, hadd pötyögjön. No de, no de! Ez egy pillanatig sem jelentette azt, hogy a hadművelet véget ért, elvégre nekem célom is volt mindezzel önnön szórakoztatásom mellett! Surprised Szememet lesütve, szendén álldigáltam Ran mellett, míg ügyködött a menüjén, és addig is lágyan és félénken mosolyogva a fülem mögé söpörtem a hajamat, majd átpattogtam a fiú másik oldalára és ezúttal én hívtam elő a menüt mutató- és középső ujjam lefelé irányuló mozdulatával. Dúdolgatva kattogtattam az inventory-m irányába, majd szépen lejjebb gördítettem, és kiválasztottam pár felszerelt ruhadarabot. Pár pillanat múlva egy digitálisnak ható szemcsésedős bigyó keretében lefoszlott rólam az összes ruhám, kivéve a cuki, rózsaszín, és ellenállhatatlanul szexi alsóneműmet. Mit érdekelt engem, hogy játékosok és NPC-k mászkálnak körülöttünk? Nem tudtam zavarba jönni pár úgy bámuló férfi szempártól, főleg akkor nem, mikor ilyen pompás és élvezetes szórakozásom volt társaságom személyében.
- Saa... hol is tartottunk, Ran-chan? :3 Nem szeretnél valamit? Mert én nagyon szeretnék... valamit :3 - tapadtam megint oda egészem szemérmetlenül mézes-mázos hangnemet használva, csak ezúttal a másik karját támadtam be a srácnak, és úgy bújtam hozzá. Hová lehet ezt még fokozni? Orrvérzés? Ájulás? Félreértés? Feladja? Ellök? Letámad? Még izgis is volt ez a kis kaland. Csak tudnám, hogy jutottunk idáig? ._.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Nov. 06 2012, 22:57

//Kana//

Figyelj csak, Kana… – kezdtem bele, bár ez a tény nagyon megrázott engem is. Mert az én hangom volt, az én szám mozgott, de ki beszélt? Hogy én… az biztos, hogy nem! Matematikai valószínűség-számítással tudnám bizonyítani, hogy nem így van! Nem lehet így! Én ugyanis mindeközben valahol a saját testem egy rejtett kis zugocskájában feszengtem, messze, nagyon messze a virtuális valóságtól, nagyjából annyira messze, mintha a SAOban is Nerve Gear került volna a fejemre. Szóval tényleg elképzelhetetlenül messze.
Kana, Kana… – mondogattam, mint megakadt lemezjátszó, pontosabban mondogatta a testem, mint megakadt lemezjátszó, mert nekem továbbra se volt közöm ehhez a pixelekből álló, mégis látszólag inak és izmok hajtotta gépezethez, aki elvesztve kapcsolatát a külvilággal, üveges szemekkel meredt maga elé.
Kana… Kana… – ismételgette még, számomra rejtély, hogy milyen indíttatásból, vagy mégis milyen szándékkal. Bármin is változtatni viszont nem állt hatalmamban. Én csak csendben meghúztam magam agyam egyik sötét rejtekében, amíg a vész elvonul.
Kana. – Egész határozott felhang, kíváncsian vártam, mi fog kisülni belőle. – Az a helyzet, hogy el kell mennem…
Elképzeltem, ahogy ott áll a testem, karján lóg a meztelenkedő Kana, és én csak annyit mondok rezignáltan: el kell mennem. Mit ne mondjak, azt hiszem, nem sikerült túl hihetően előadnom magam.
Sóhajtok egyet – csak én, a testem nem –, és tovább hallgatózom. Egész érdekes a szituáció innen bentről, mélyről. Bár nem túl kényelmes, úgy érzem, bokáig állok valamiben, lötty-szerű lé, ami körbeölel. Hideg és elemészt, emlékek kavarodnak fel bennem tőle. Mintha folyamatosan emelkedne, csikizi a bőröm. Kellemetlen érzés.
Arra gondolok, talán vér, de nem értem az egész szituációt, és ismerve saját magamat, egy ilyen helyzetben a vérem egészen máshol szokott összpontosulni. Ettől a gondolattól emlékek jutnak eszembe. Nem túl kellemes emlékek hasonló szituációkból. Nem olyanokból, amikor lányok pucéran dörgölőztek oda hozzám, hanem olyanokról, amikor egy lánnyal kettesben maradtam… Eh, kellemetlen emlékek.
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal115/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Csüt. Nov. 08 2012, 01:55

<<Ranmaru>>


Valahol ott kezdett unalmas lenni a dolog, amikor beakadt lemezjátszóként nekiállt ismételgetni a nevemet. Elmaradtak a vicces reakciók, csak bekattant valahogy. Kiégethettem szerencsétlen agyát, gondolom még sose került ilyen közel egy lányhoz se. Nem vágom, pedig annyira nem néz ki rosszul, a pápaszem nélkül talán még barátnője is lehetne, ha nem ülne egész nap a gép előtt. Persze nem egy olyan vagány és menő csaj, mint én, csak valami középszerű eminens fruska, aki értékeli az okos buksiját. Taliznak a könyvtárban a polcok között, esetleg egymás mellé kerülnek tanulás közben és könyvmoly-szerelem, tudjuk hogy van ez. Ők ketten lettek kihagyva a házibuliból, ahol folyik az igazi élet, és ahol én pasizok be... vagy sem.
Felsóhajtottam, attól is elment a kedvem, hogy lecsapjam a magas labdát. Ebben a szituban tuti nem jött volna ki belőle semmi vicces, ha belövöm a ziccert, bezzeg mondjuk a barátnőimmel... vagy mondjuk akár Kotarouval is lehetett így csipkelődni, de ezzel a fafejjel elég nehéz volt kialakítani egy értelmes szájkarate meccset. Szóval... inkább fogtam magam, elengedtem Ranmarut, odébb léptem kettőt, és visszavarázsoltam magamra a ruhámat. Ne legeltesse más a fehérneműs alakomon a szemét, amikor én nem akarom.
- Ha lépned kell, hát nincs mit tenni. De akkor is lógsz nekem annak a nyílnak a Ranmaru-féle árával Razz - illegtem-billegtem előtte immár szende, de azért huncut kislányként, hátha visszatér közénk és képes lesz értékelhető kommunikációra. Tulajdonképpen, amiért idejöttem hozzá, azt megtudtam, szóval részemről ennyi volt. Másra nem voltam kíváncsi, a barátlistámon meg már úgyis ott van, szóval ha akarok tőle valamit, tudni fogom hol keressem.
- Örülök, hogy láttalak! Maradj egészben, ha lehet! Bai bai~ :3 - integettem kedvesen mosolyogva, teljesen meghazudtolva az ártatlan cukiságommal annak a rámenős csajnak a képét, amit az imént mutattam neki. Hátat fordítottam neki, és szép nyugodtan továbbindultam. Már csak egyszer fordultam vissza, úgy tíz lépés után, hogy lehúzzam a mutatóujjammal a jobb szemem alatt a bőrt, és közben nyelvet nyújtsak neki szemtelenül. Sokkal jobban éreztem így magam most, hogy ezt is tisztáztam, eggyel kevesebb dolog nyomta a lelkemet.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Nov. 09 2012, 13:09

//Kana//

Ott állt a testem leforrázva. Azt hiszem, hogy szánalmas látványt nyújthatott nélkülem, de nekem közben egészen más dolgom akadt: küzdöttem az életemért. A fejem felett csapdostak a hullámok, én pedig kalimpálni is alig tudtam, mert ledermesztett az a töménytelen memoár, minden egyes szívdobbanással több és több kép villant az eszembe, amiben tök egyedül vagyok, tök egyedül vagyok, épp tök egyedül vagyok és tök egyedül vagyok. Nem volt túl szívderítő látvány, most ráadásul az életem függött azon, hogy felülkerekedjek rajtuk.
Szia… Kana – mondta a testem gépiesen, és hirtelen én is benne találtam magam, én beszéltem, eltűnt az áradat, ami folyton átcsapott a fejem felett, eltűnt a közelemből az íjászlány is, eltűntek a rossz szájízt előidéző gondolatok… újra nyugodt békémben találtam magam. Egy kicsit mintha fájt volna a fejem, már amennyire a SAO-ban bármi is tud fájni az embernek, majd vidáman a volt küldetéstárs után néztem. Nem emlékeztem sokra abból, hogy mégis mi történt közöttünk az előbb, de azt hiszem, a nyilakról beszélgettünk, meg arról, hogy mit éltünk mi át alig néhány napja. Valami beárnyékolta az előbbi beszélgetést, ez is rémlett, de nem tudtam volna pontosan megmondani, hogy micsoda, így nem zavartattam magam.
Jó volt, hogy itt voltál. Egy másik küldetésben majd még összefutunk. Elvárom, hogy ott legyél a boss szobájánál is! – Talán még integettem is, ebben sem vagyok biztos. Nagyon furcsán éreztem magam, émelyegtem.
És integettem? Mintha nem is én magam lennék. Azt hiszem, felfordult a gyomrom. De a SAO-ban nincs hányás. Ahogy fejfájás sem…

Nem tudom, hogyan hagytam magam mögött a Keleti részt. Csak abban vagyok biztos, hogy határozottan megkönnyebbültem, mikor már mögöttem volt. Fényes nappal béreltem szobát, és feküdtem le aludni. Nagyon fáradt voltam, mintha a kitartáspontjaim nemhogy nullára, hanem egyenesen mínuszba fordultak volna. Nem értettem az okát. Azonnal elnyomott az álom.
Az egész napot átaludtam, és csak másnap hajnalban ébredtem fel.

(off) Köszönöm a játékot! Élmény volt, az biztos, és hosszú, az is biztos. Megérte! Very Happy(/off)
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal115/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yoshiaga Hétf. Nov. 26 2012, 18:15

Szem, kinyílt. Orr, szívott, a levegő lassan beáramlott a szervezetembe. Száj, csukódott, 0.92 másodperc alatt elzárta a külső, hideg nyálat a belsőtől. Kezem nyúlt, oldalra, egy baklövésnek köszönhetően sikerült a szemüvegemet lelökni az éjjeli szekrényről. Szervezet, beindult, virtuális szimulációra kész, az ötvenkettes kód lefuttatva, a kód teljesítménye a tegnapihoz képest 0.00012%-ot növekedett. Felkeltem az ágyról, megkerestem a szemüvegemet, fel is vettem. 23.78 másodperc, a mai nap alulteljesítettem. Felvettem minden szükséges felszerelésemet, közöttük a hentes fejszémet is, hiszen ki tudja, hogy mikor próbálkoznak meg kirabolni a korrupt játékosok. Bár elég valószínűtlen, hogy még mindig a kezdetek városában dekkolnának. Utamon a kezdetek városának keleti része felé tartottam, úgymond a kereskedőt részlege felé, hogy megpillanthassam minden a saját módján működik-e. Amint beléptem, csomó kereskedőt láttam, ugyanúgy a szokásosak álltak ott és árulták az áruikat, semmi különös nem történt. A nap is sütött a fejemre, ami most nagyon nem kellett, sőt, hadd fokozzam, kifejezetten nem kellett. Ha lett volna nálam konzol, gyorsan estét csikartam volna, a mező széli vaddisznónak van most kedve megvakulni. Nem káromkodtam, nem volt a szokásom, és máig nem az, ha pedig mégis megtenném, akkor csak kicsúszott a számon. Neki dőltem egy portékának, de természetesen nem háttal, hanem arccal előre. Élveztem, hogy egy kevés ideig valamiféle árnyékban lehetek. Természetesen, hogy ne tűnek illemtelennek körül is néztem az áruk között, majd vettem is valami haszontalanat, amit levélben, csatolmányként küldtem a 2165-ös számú játékosnak, aki gondolom még életben volt. Hamarosan megpillantottam egy másik játékost, aki ugyanígy a város keleti részében tartózkodott. Úgy látszott, mintha nem valami konkrét cél miatt jött ide, bár lehet, hogy a szemembe virító napsugár megrontotta döntő és megfigyelőkészségemet. Oda sétáltam a leányzóhoz, kissé meghajoltam, majd miközben megszólaltam, előre nyújtottam a karomat, hogy arra helyezhesse kezét és egy tisztelettudó úriemberhez méltóan adhassak rá egy csókot. Természetesen semmi flörtölés nem volt mögötte, csak így illett.
- Üdvözletem, mélyen tisztelt leányzó! - a megpillantás után 6.25 másodperccel megszólítottam egy idegent, új rekord - Yoshiaga vagyok - tartottam egy rövid szünetet - professzor. Kinek a személyét tisztelhetem önben? Netán segíthetek valamiben?
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10500/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kimiko Hétf. Nov. 26 2012, 19:04

Egy csodás nap kezdetét véltem, mikor felébredtem. A bérelt szobában, hála istennek volt fésű ezért kócos hajamat meg is igazítottam. Attól még, hogy egy virtuális világban vagyunk, jó, ha az ember ápoltan tartja magát. Már túlléptem a sok tragédián, ami történt velem. Tudtam, hogy ezzel a játékkal, valami új jön el az életemben. Valami különleges. És, hogy ez a kaland, nem egy egyszerű megmérettetés lesz. Itt nem lehet percemberkének lenni, előre kell tervezni mindent, valóságosan látni kell magad előtt a jövőt. Ami persze nem egyszerű. Nagyot elmélkedtem a tükör előtt, közbe nézve magamat, fésültem a hajam. Örömmel nézegettem magam a tükörbe, ebben a világban nincsenek pattanások. Itt minden olyan, mint abban a pillanatban, amikor a Nerve Gear „letapogatta” a testünket. De ki tudja, mi van a valódi testemmel. Ez annyira nem érdekes, mert most számunkra, ez a realitás. Elvégezve még néhány reggeli dolgot, arra lettem figyelmes, hogy éhes kezdek lenni. De nagy bajom volt! Nem tudtam, mit vegyek fel. Az inventorymba, nem volt semmi. Csak egy vért, kard, kristály, potion. Semmi stílusos. Így hát, kimerészkedtem a házikóból, valami csúnya göncökbe. Megtaláltam egy npct, az npcnél hál istennek, voltak ruhák. És mind ingyen! Azért voltak ingyenesek, mert annyira nem voltak különlegesek, és nem is adtak semmilyen + pontot. Tökéletesek voltak számomra. Meg is vettem néhány göncöt. Mivel nyilvánosan is át tudtam öltözni, csak a levegőbe intettem, kiválasztottam a legeslegszebbik ruhát. Persze, felvettem. Formásan mutatott rajtam, nehéz volt nem észrevenni.

Keleti rész - Page 2 Inori_by_asmo0deus-d5mbhlr

De egyre éhesebb és éhesebb lettem. Nyújtóztam egyet a bolt előtt, jó nagy nyújtózás volt. Mivel kulturált nevelést kaptam, ezért a szám elé raktam a kezem, mert természetesen utána ásítottam is egy óriásit. Ha nem raktam volna a szám elé a kezem, az emberek bele láttak volna a gyomromba. Valahogy mindenki mosolygott rám… Fura volt, lehet, hogy a különleges képességem miatt. Vagy csak szokásosan, a szépségem babonázta meg őket. Örülnék, ha legalább itt nem lennék mindig a figyelem középpontjába… De körülnéztem, mindenki sietett valamerre. Az emberek égtek a vágytól, hogy átvigyék a játékot. De nekem mégse volt sok kedvem, főleg ma, főleg ilyen szép időben szörnyeket ölni és questeket teljesíteni. Még jobban körülnéztem, láttam, hogy csak én vagyok egyedül rendes ruhában, mindenki, páncélban van körülöttem. Nem értettem őket, én abban járok, ami kényelmes nekem, mivel itt biztonságban vagyok… Fura……. Itt az emberek furák…. Gondoltam. Ennyire kényelmes lenne nekik, az a vért, meg az a csizma? Én inkább járok mezítláb minthogy abban a rothadt csukában… De lehet, hogy ezt csak azért gondolom, mert el voltam kényeztetve otthon! Elmélkedéseim közepette, a gyomrom jelt adott, hogy most aztán végképp kéne valamit ennem! Elsétáltam hát, a Keleti Részre. Hohóóó! Itt aztán volt árus. Kerítettem is egy jó, már amit itt jónak lehet nevezni, árust. Szép-valójában csúnya- ételeket árult. Miközben álltam, és bámultam az ételre, rám köszönt, egy fura alak. De ő egy úriember módjára viselkedett. Nyújtottam a kezemet, kézfogásra, de kézcsókot kaptam. Majd, gügyögve megszólaltam.
- H…Helló! É….Én Kimiko vagyok. Örvendek.

Keleti rész - Page 2 Guilty_crown_inori_by_kokoroyukiyume-d54aw34

Valósággal elpirosodtam. Nem tudtam miért. Talán, mert ez az első ember, akivel beszélgetek egy rossz incidens óta? Lehet… Vetettem rá azért egy pillantást. Ez aztán egy fura alak- gondoltam. Szemüveges, professzornak nevezte magát, ami vallott a kinézetére, fura viselkedéssel. De hát, mi az első gondolata az embernek ilyenkor? Idősnek nézett ki, lehet, hogy egy perverz, aki meg akar erőszakolni? Egyáltalán, lehet olyat ebben a játékban? – Ezek a gondolatok futottak át a fejemen. Hát még, amikor realizáltam, hogy egy csavar áll ki a fejéből. Ez már mindent vitt. Eddig ő volt a legfurább emberke, akit láttam. Mégis, mosolyogva köszöntem vissza. De a szemembe látszott a megdöbbenés. Yoshiaga szemei, eléggé komolyak voltak, nem láttam benne lágyságot, olyan, mintha egy farkast látnék, miközben a prédájára néz. Nagyon félelmetes volt. Nem tudtam mit válaszoljak neki, azon akadt fent a fejem, hogy hogyan néz ki. Meg a professzor szón. Eléggé érdekesnek tűnt egy így, professzorok, általában, nem ilyenek. Legalábbis akiket én ismertem azok nem, ő inkább, valamilyen Einstein kaliberű őrült tudós… De milyen rossz dolog, ilyeket feltételezni egy emberről… De egy szó, mint száz (valójában eddig még csak kb 500 szó volt.) úgyhogy helyesbítek, egy szó, mint 500. Fura egy emberke ez. Egy lila gőzöcském sem volt, hogy mit mondjak neki. A gyomrom, viszont kérlelte az ételt. Egy óriásit korgott, amikor elengedte a kezemet. Én a hasamra raktam a kezem, és simogatni kezdtem azt. Majd elpirulva mosolyogtam.
- Enni szeretnék valamit, de nem tudom, hogy mit, és hogy hol… Tudnál ebben segíteni Yoshiaga?
Egy kis hatásszünetet tartottam.
- Bocsáss meg, de nehezen bírom kimondani a neved. – vakargattam a fejem, elengedve egy cuki mosolyt :3 – Szólíthatlak csak profnak?
A gyomrom csak úgy sajogott az éjségtől, már tényleg idő volt valami ételnek is jutni arra a tájékra. Igaz, hogy virtuálisnak, de attól még, nem ártana. Mert gondolom, itt is fenyeget az, hogy éhen halok.
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal125/150Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (125/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Nov. 27 2012, 20:18

Úgy látszott, hogy valamiféle magabiztosság hiányban szenvedhetett szegény lány, hiszen a bemutatkozásomra kifejezetten fura módon válaszolt. Lehet, hogy annyira megijesztette őt a játék, hogy azóta sem tud rendesen beszélni, sőt az arca is kissé bepirosodott. Tudtommal nem voltak betegségek a világban, nem tudtam mi okozta. Kimiko néven mutatkozott be, valószínűleg nicknév, vagyis nekem annak tűnt. Biztosan nem az a teljes neve, mondjuk engem nem is az érdekelt, ez is teljesen megtette, csak meg tudjam szólítani a hölgyet. A rövid kínos csönd közben, miközben úgy nézett ki, mintha a leányzó furcsán nézegette volna a fejemet, én is jobban megnéztem, hogy mégis kivel van dolgom. Hamar feltűnt a rózsaszín haja, ami, hát, hogy is mondjam, elég különös. Nemcsak, hogy a haja, hanem a szeme is szokatlan színű volt, méghozzá vörös. Na ez aztán a furcsa lány! Testalkatilag és ruha szempontjából nem volt vele gond, bár azokhoz nem is nagyon konyítok, pedig mondják, hogy a férfiak 94.33%-át az csábítja első pillantásokra, azon belül is túlnyomó többségben a testalkat. Én inkább a különösen rózsaszínes kinézetén elmélkedtem... fura genetikai mutáció, az biztos. A csendet azonban egy has törte meg, mégpedig az előttem állóé, aki rövidesen azután be is jelentette, hogy éhes. Megkérdezte, hogy tudnék-e esetleg étkezőt a környéken. Tudtommal a kezdetek városában három nagyobb étkezde van, közülük az egyik relatív közel tartózkodik.
Aztán megtörtént. Lassan, mint a vaj kezdtem elolvadni. Természetesen nem szó szerint, az több, mint 274.52 másodpercembe telne, hogyha kifejezetten magas hőhatást produkáltak volna rám. Ez inkább olyan belső olvadás lehetett, a fülemen keresztül mintha ezernyi szivárvány szállt volna be és amint meghallottam azt a szót, hogy "prof", örömömben hátra estem, majd jól beütöttem a fejemet. Szerencsére nincsen fájdalom, így esés után, merev testtartásban megigazítottam a szemüvegem, miután tovább olvadtam a földön. Ez a történés körülbelül 60.03 másodpercig tartott, ami az új földön fekvés rekordom. Ezután gyorsan felpattantan, mereven megálltam, kissé meghajoltam és megszólaltam.
- Szíves elnézését kérem! Természetesen szólíthat profnak, ha úgy tetszik önnek, és kérem jöjjön, elkísérem önt a legközelebbi étterembe.
Kinyújtottam a kezem, hogy az alkaromba kapaszkodhasson, de ha nem merte vagy elutasította természetesen nem zavart, egy hölgy dolga, hogy elfogadja vagy elutasítja a segítséget. Őt kísérve, vagy nem kísérve, csak magam környékén tudva vezettem tehát el a legközelebbi étterembe. Választottam egy két székes asztalt, gondoltam, hogy nem kell több szék két személynek, majd a leány székéhez mentem, kihúztam neki és megvártam, amíg ráül. Ezután én is helyet foglaltam, majd kinyitottam az első menüt, amit a leány felé fordítottam. Beállítottam, hogy automatikusan az én aranyamból vonja le az összeget.
- Tessék választani, a korgó gyomor nem sokáig csöndes.
A menü legördült és megjelent a sok étel. Egy gombnyomással gyorsan kikapcsoltam, hogy látszódjon az áruk. Ha látszódna, elég illemtelennek gondolhatná magát a hölgy, ha drágát választana, így azonban semmi gond sem lesz elvek és érzelmek terén.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10500/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kimiko Kedd Nov. 27 2012, 21:21

A professzor meghívott egy étterembe. Amit nem elleneztem, mert a hasam nagyon korgott. A gyomrom korgása eléggé hangos volt, szerintem sokan hallották, hisz reggel óta nem ettem semmit, és itt ugyanúgy éhes az ember, mint a valóságos életben. Ha nem lett volna itt ez az úriember, aki mellesleg furcsa, akkor szerintem már rég kiraboltam volna a kaja árust. Amikor elindultunk, úgy rakta a kezét, hogy átkaroljam. Azért annyira még nem ismertem őt. Ezért nem karoltam bele a kezébe, csak mentem mellette, udvariasan. Egy bizonyos mondatom után, elolvadt a férfi. Nem tudtam mitől. Talán valami jót mondtam volna? Vagy az aurám rossz hatással van rá? Mondanám azt, hogy férfi logika. De pont a logikánkkal kritizálnak minket, lányokat, a férfiak. Szóval nem tudtam, hogy ezt most mire véljem. Csak fetrengett a földön, körülbelül 1 percig. Szinte kicsattant az agya az örömtől, már ha, van neki. Mert egy csavar van a fejében, bármennyire is fura. Ez fájhat neki? Nem tudom. Miután befejezte a szivárványhányást, tovább mentünk. Egy étteremhez értünk Az étterem naaaaaagy volt. Az ajtaján még egy 3 méteres hapsi is befért volna, simán. Az ajtó, valami jó fából lehetett, egy ilyen a való életbe drága lenne, de eben a világban csak egy tucat pixel. Majd beléptünk. Hát belülről még milyen gyönyörű volt, ilyen étterembe már voltam, sőt, sokkal puccosabba is. De ez akkor is, gyönyörű volt. A professzor odavezetett egy asztalhoz, 2 szék volt ott, több nem is kellett. Váratlan vendégekre nem számítottam. Sőt, még ismerősöm sincs. Milyen fura… Pont, egy őrült tudósnak kinéző hapsit ismertem meg először ebben a játékban. Lehet, hogy a külső csal, és belsőleg, ő egy nagyon is rendes ember. Eddig az jött le, hogy egy úriemberhez van szerencsém, bár sosem tudja az ember, lehet, hogy csak valami hátsó szándéka van. Amikor leültünk, a menüvel ügyködött valami a prof. Nem tudtam, hogy mit csinált. Amikor már a kezembe jutott, én csak a neveket láttam, az árakat nem. Volt ott minden, sült csirkétől kezdve, egészen a vegetáriánus salátákig. De az áruk sajnos, nem voltak oda írva.
- De az áruk? – kérdeztem tőle kétségbeesve.
De utána, belegondoltam, hogy majd utána kifizetem neki az én részemet, azért mégse egy ember fizesse ki helyettem, akit most ismertem meg. Ezért szabadon válaszoltam.
- Én egy ráksalátát kérek. Italnak pedig egy teát.
Válaszoltam neki. Csak egy salátát eszek, pont elég lesz az. Nem akarom mutatni, hogy valójában mennyit is birok enni, főleg nem ismeretlen emberkék előtt. Ez neveletlenségnek számít, főleg ilyen úriemberek körében. Nem tudtam, hogyan viselkedjek vele. Az, ahogyan viselkedik, és ahogyan kinéz, pont egymás ellentéte. Pont ez, az érdekessége. Amikor kiválasztottam az ételt, és az italt, átnyújtottam neki a virtuális menüt. Csak szimplán, át toltam az asztalon a kis noteszt, ami a virtuális levegőbe vetítette ki a menüt. Így sokkal kényelmesebb volt választani, főleg, hogy volt rajta keresés opció is, amivel csak beírtam, hogy saláta, máris kiadta nekem, hogy mi kapható itt.
Valahogy mindenki körülöttünk, engem figyelt. Nem tudom miért. Ennyire erős lenne az aurám? Tudtommal csak arra hat ki, aki nem messze van tőlem. De lehet, csak a hajam, és a szemeim keltenek feltűnést. De ekkorát? Úgy tesznek, mintha nem láttak volna még fehér embert. Pedig ebbe a játékba aztán minden fura ember megtalálható. Itt lehet mondani, hogy senki sem átlagos. Most már értem, hogy miért mondják azt, hogy nincs két egyforma ember. Folyamatosan megcsapdosta az a fülemet, hogy magázott engem azt illető.
- Ó kérlek, prof. Ne magázz légy szíves, elég magázást kaptam én a való életben.
Mondtam neki, kérve tőle. Komolyan gondoltam, mert végre már nem akartam különleges bánásmódban részesülni, aminek nem voltam ellenére, azért, mert ha ez az ember, nem bánt volna velem, ilyen jól, akkor soha nem találtam volna meg ezt az éttermet. Lehet, hogy megtaláltam volna, de csak nagy keresések árán. Ha most nem ő, én nyilván valami penészedésnek induló kenyeret ennék most, valahol az utcán. Hát még, nem merem elképzelni, ez az egész mennyi pénzbe fog nekem fájni.
Folyamatosan figyeltem azt a csavart a fejében. Nem értettem, mit keres az ott, fura… De nagyon… Nem bírtam a szemem levenni arról a csavarról, olyan érzés, mintha megint 5 éves lennék, és valami nagyon furát látnék. Tisztára gyereknek éreztem magam. De felnőtt gyereknek, mert gyerekek nem járnak csak úgy éttermekbe, főleg nem ilyen fura alakokkal, akivel aznap találkoztam, főleg egy virtuális világban, amelyben isten tudja meddig ragadtunk benn. Hát, végül is… Mindenkivel meg kell egyszer ismerkedni. Jó, ha vannak fura barátaid. Legalább van kivel, közös idiotizmussal foglalkozni. Ez az elmélkedés nem tartott sokáig. Megkérdeztem, mert így illendő:
- Te mit fogsz enni?
S mosolyogtam rá. Gyűjtöttem a bátorságot, hogy feltegyem neki a kérdést. Hogy mi a frásznak van a fejében az a csavar. Kényelmes az egyáltalán úgy? Végül-végül annyit gondolkodtam, hogy csak kiböktem:
- Mondd csak, miért van az a csavar a fejedben?
Gyerekkori baleset lehet? Vagy ő valójában egy őrült tudós? Netán Frankenstein? Hogy fér rá a fejére a Nerve Gear, hogyha ez a csavar van ott?... Egy csokor kérdésem lett volna hozzá, de mindet hülyeségnek tartotta volna. Mivel nem a legudvariasabb emberkék vettek körül, csak a prof volt nagyon úriember, ezért rákönyököltem egyik kezemmel az asztalra, és a hajam végét kezdtem el piszkálni. Időtöltésnek pont jó volt, hiszen vártam a válaszára. De nem nehézkedtem a könyökömre. Csak vártam, a válaszra, meg persze az ételre.
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal125/150Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (125/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yoshiaga Csüt. Nov. 29 2012, 00:35

A leányzó először rákérdezett az árakra, majd utána figyelmen kívül hagyta a kérdését és hamar rendelt is, ami után megkérte, hogy ne magázzam.
- Elnézést kérek a magázásért, csak úgy gondoltam, hogy illetlen lenne tegezni, de ha így szeretnéd, akkor megteszem.
Mellesleg ismét profnak szólított, megint kissé elámultam, miközben a fejem a bal oldalra dőlt. Imádom ezt, olyan mintha egyszerre egy csomó kiskutyus rohamozna meg. Hamarosan meg is kérdezte, hogy mit szeretnék enni. Hirtelen az eszembe jutott, hogy nekem is rendelnem kell, de kifejezetten gondosan kellett válogatnom, hiszen éreztem az ereimben, hogy ezúttal evési rekordot fogok dönteni. Gondoltam, hogy a spagetti tökéletes lesz ennek a célnak a teljesítéséhez, azt mindig is gyorsan meg tudtam enni. Az egyetlen nehézség azonban, hogy egy hölgy is a társaságomban volt. Elmélkedtem, hogy valahogyan el kell terelnem a figyelmét, miközben bekebelezem az ételt, vagy valamilyen másik megoldást kéne találni, például kimenni a mosdóba és ott elfogyasztani. Kiválasztottam a spagettit, majd meg is rendeltem. Már csak meg kellett várni, hogy kihozzák a frissen rendelt kaját, ami elméletben nem kéne, hogy egy hosszú folyamat lenne, hiszen a főzés eléggé le lett egyszerűsítve a játékban. A vadászoknak és halászoknak sokkal több dolguk volt, mint a szakácsnak...szerintem.
A leány egy kérdést tett fel, mégpedig a csavarommal kapcsolatban, ami a fejemben volt. Még sohasem kérdezte ezt meg, nem igazán tudtam rendesen válaszolni. Kicsit megvakartam a fejem hátulját, majd halkan egy hosszú meditáló hangot adtam ki, de a kínos csöndet szerettem volna elkerülni. szóval felajánlottam neki valamit.
- Szeretnéd megcsavarni?
Ha megcsavarta, akkor elmosolyodtam, majd visszacsavartam a szokásos helyére, ha nem csavarta meg, akkor csak egy kicsit tovább tartana a kínos csönd. Majd rájöttem, hogy mit mondjak ahhoz, hogy elhúzzam az időt.
- Elnézést kérek, de magam sem emlékszem, hogy mégis hogyan kaptam ezt a különös csavart a fejembe.
Ezután már csak vártam, hogy kihozzák az ételt és, ha kihozták, akkor megvártam volna Kimikot, hogy elsőnek fejezze be az ételét, és addig csendben várnék, a menümmel elfoglalva magamat. Miután végzett, megkérném, hogy forduljon el két percig, az elvileg már megdöntené a rekordomat.
- Kérlek elfordulnál két percig? Nyugalom, nem csinálok semmi rosszat.
Reménykedtem, hogy meg fog bízni bennem. Nem tudhatta a sötét titkomat, miszerint mindenről rekordot tartok. Túlságosan is abnormális ahhoz képest, hogy a többiek mit csinálnak szabadidejükben. Ha nem fordult el, akkor kikérném magam a mosdóba, az étellel együtt és ott próbálnék evési rekordot dönteni, ha pedig elfordult, akkor ott helyben bezabáltam volna. Mindkét esetben 103.62 lenne az új rekordom. Ha elfordult, akkor amikor visszafordulna, azt látná, hogy egy kendővel a számat törölgetem egy üres tányér előtt.

// Elnézést, ha vannak benne hibák, nem igazán olvastam amit írok, túl kényelmes volt az ágyamban ahhoz, hogy felkeljek Very Happy //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10500/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kimiko Pént. Nov. 30 2012, 16:24

- Semmi kép sem prof, szerintem az fáj…
Ekkor rájöttem, hogy mekkora hülyeséget mondtam. Lehet, hogy a valóságban ez fájna neki, de itt biztos, hogy nem. Itt nem fáj az ég adta világon semmi, még ha egy férfit tökön is rúgok, max megszokásból érzi azt a fájdalmat, amit érez. Elmagyarázta, hogy ő sem tudja, hogyan lett ez a cucc a fejében, ekkor egy kissé humoros kérdést tettem fel:
- Akkor te most vele születtél? Azt meg hogy?
Néztem rá, ezzel a kérdéssel az arcomon. Érdekelt, hogy nem tud az ember emlékezni arra, hogy hogyan lett egy óriási csavar a fejében, ami még, ráadásul mozog is. Az anyja lenyelhetett volna egy csavart, miközben született a gyerek? Vagy netán, ő egy mesterségesen előállított emberke? Nem tudhatom, nem is akarom megkérdezni. Ebben a világban, a valóságról való kérdezősködés illetlenségnek számít. Csak azok beszélnek a valóságról egymás között, akik nagyon jól ismerik egymást, vagy szerelmesek. Vagy csak szimplán, nem ismerik a viselkedést. Mondjuk, lehet, hogy nincs itt ilyen szabály, hogy nem szabad beszélni a való életedről. De ekkor, a prof azt kérte, hogy forduljak el. Válaszoltam neki:
- Rendben van, de nem elfordulok. Kimegyek a mosdóba, ha nem bánod.
Persze, semmi indokom nem volt, kimenni a mosdóba, de jó volt ez így. Valamire készült, de mondta, hogy nem lesz nagydolog. Remélem, nem kever semmi bajt. Ekkor felálltam, és a pulthoz vettem az irányt. Megkérdeztem, hogy merre van a női mosdó. A pultos persze, egyből válaszolt:


- Itt, jobbra

Mutatta kezével az irányt. Én el is indultam arra.
- Köszönöm
Mosolyogtam rá. A pultos, úgy viselkedett, mint egy rendes ember. Fura volt… Nem mondanám meg, hogy ez nem egy élő ember. Nagyon is olyan volt, mintha egy vér-hús ember lenne. Ez a játék, csodás. De csak az a bökkenő, hogy itt ragadtunk, ameddig át nem visszük ezt a játékot. Nagyon élvezném a játszását, hogyha csak egy játék lenne, nem pedig egy ideiglenes életvitel. Amikor beértem a mosdóba, nem mentem dolgaimat csinálni, szimplán, csak megálltam a tükör előtt. Megmostam az arcomat, rendbe szedtem magam úgymond. Nem kell sminkelnem itt magam, smink sincs a játékban. Nem is bántam. Megigazítottam a hajamat. Még nézelődtem a tükörben, esetleges elváltozásokat kutatva, de nem találtam semmi különbséget. Néztem, hogy elég időt adjak a profnak. Nem tudom, mit agyalt ennyi ideig. Lehet, hogy valamit felrobbantani akart? Esetleg, egy salátából meg egy spagettiből összetákolt valami óriási spagetti szörnyet, ami síp-sup átviszi a játékot nekünk? Jó is lenne egy ilyen spagetti szörny. Az emberke, nagyon egy érdekes alkat volt. Így képzeltem el az őrült tudósokat, akiknek talán fura szokásaik is vannak. Felkészültem mindenre, egy félig felrobbantott étteremre, egy félholt profra, netán valami ajándékra. Szinte mindenre kész voltam. Néhány utolsó simítás, és kiléptem a mosdóból.

És ami ott várt…


//Folytasd Very Happy//
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal125/150Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (125/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Dec. 08 2012, 23:36

Egy szép suhintás balra és jobbra is. Így töröltem le arcomról a kendővel a spagetti szószt. Közben úgy látszott, hogy Kimiko is megérkezett. Egy visszatérő hölgyet a megfelelő tisztelettel kell fogadtatni, ezért rekordsebességgel, 2.66 másodperc alatt összehajtogattam a kendőt. Még mielőtt a hölgy a székéhez érhetett volna, kapkodtam magamat, felálltam a székemtől, betoltam, a székéhez mentem, kihúztam, majd a kezemet a leány felé nyújtottam, hogy nyugodtan leülhet. Kissé furának éreztem a szituációt, a szokásosnál is szokatlanabbnak, általában nem szoktam így fogadtatni egy mosdóból visszatérő leányzót, lehet, hogy csak a szokás ördöge fordult el tőlem. Általában megteszi a székének kihúzása is, nem kell hozzá a kéz meg a jelzés, gyorsan magam mellé is tettem. Lojálisan álltam a széke mellett, várva, hogy leüljön, azon gondolkodva, hogy vajon kellemetlenül érezheti-e magát, amiatt, hogy ki kellett vonulnia.
Miután leült, ha egyáltalán megtette, ellenkező esetben csak folytattam volna ott állásom, miközben mindenfélét dobálna felém...vagy sem, elfoglaltam volna én is a helyemet. Illedelmesen, úriember módjára kihúztam magam, majd csendesen, de mély, nyugodt hangon megszólaltam.
- Elnézést, fontos elintéznivalóm volt...mármint...elfogyasztottam a spagettit. - gondolkodtam egy keveset, sosem voltam kifejezetten jó a titkokban. Nyeltem egyet, majd fújtam egy nagyot végül folytattam. - Nem eszek úriember módjára, ezért rejtegetnem kell.
Igazán reménykedtem, hogy elfogadja ezt a választ, nem esett volna jól, ha magyarázkodnom kellett volna, de természetesen megpróbáltam volna. Ha magyarázkodnom kellett, ha nem, ismét oda nyújtottam az étlapot a hölgynek.
- Talán valami desszertet?
Kérdeztem meg, majd csavartam egyet a csavaromon, feltehetőleg észrevétlenül. Jó érzés volt megtenni, mivel nem volt fájdalmas, na meg úgy nagyjából nem is a részem. Én is már a desszerten gondolkodtam, valami csoki torta jól jött volna, ha a hölgy nem lenne biztos a választásában, biztos felkínálnám neki.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10500/10500Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Viola Csüt. Dec. 20 2012, 21:22

[Anatole Saito]


Kicsit vacilálok, mikor a férfi felajánlja nekem a karját belekarolásra. De ahh, ha elvisz vacsorázni, akkor talán ezt a gesztust is ennek az eseménynek a számlájára írhatom, amibe viszont belementem. Következésképpen eleget kell tennem a feltételeknek és ez is hozzá tartozik. Mi a francon gondolkodom?! Tisztára, mint egy kezdő ügyvéd, de még annak is rossz..!
Sejtelmes mosollyal az arcomon karolok Anatba, s pillantásomat gyorsan végigjárom a helyszínen, ahol vagyunk. Mikor nemrég erre viharzottam, meg sem néztem, hogy mi van tőlem egy karnyújtásnyira... A bámészkodók, akik a küzdelmünket nézték végig, szépen feloszlottak már, mire félénken rámutattam egy vendéglő-szerűségre, ami nem is messze volt tőlünk, éppen szembe.
- Hmm, talán az jó lesz... - mondom habozva, ahogy közelebb érve az étterem illúziója tovaszáll, s egy pofon-egyszerű kínai kajálda nő a helyére. Ételből meg annyi a választék, mint egy hagyományos teszkóban. Én szerettem ezt a fajta étket mindig is, szóval ha a hely finomsága nem is vesz le a lábamról, a vacsi finom gondolata annál inkább.
A férfira nézek, majd az eladóra, aki unottan ücsörög a pult másik oldalán, egy fogpiszkálót rágcsálva. Rámutatok az egyik ételszerűségre, s kinyögöm:
- Abból a... csirkéből..?..Szeretnék! - a boltos előkap egy tányért, meg egy merőkanalat, kicuppant egy adagot a furcsa állagú, de ugyan akkor finom kajcsiból, s belenyomja azt egy tálba, amit elém rak.
Ohh ja igen, azt majdnem elfelejtettem mondani, hogy vannak ám székek is, meg asztalok, amiknél helyet lehet foglalni. Egy sarok-garnitúrát már ki is szemeltem magamnak, ahova majd a popómat kívánom lecsüccsenteni. Ezt egyből kiviteleztem, amikor Anat is kikérte a saját ételét és odabattyogtunk és helyet foglaltunk.
Rossz szokásom, hogy evés közben beszélek és ezt hoztam magammal a játékba is. Persze a valóságban is csak akkor volt ez aktív, ha volt valaki, akivel beszélhettem. Rendszerint nem, de hát ez olyan ösztönös lehet, hogy nem halt ki belőlem. Viszont elkerülendő, hogy általános vackok, teszem azt az időjárás helyett másról beszéljünk, még be sem kaptam az első falatot, de már löktem is a szavakat.
- Szóval milyen céh a tiéd..?
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal1535/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 21 2012, 02:36

[Violeta del Sanchez]


A leányzó pár pillanat erejéig vonakodik elfogadni a felajánlott karomat, de végül, mire már majdnem meggondolnám magam, mégis jobb belátásra tér, és az oldalamra szegődik. Érdekes mosolyt intéz felém... Eddig azt hittem, hogy én kezemben van a gyeplő, de ez a lány egyetlen mosolyával képes levenni a lábamról. Valamiért bejönnek az ilyen temperamentumos nők, akiknek duplán dolgozni kell a kegyeiért. Igazi kihívás a flörtölés ilyenkor, habár most a szórakozás és az ismerkedés a fő cél, nem pedig az, hogy rámozduljak a hölgyeményre. Próbálom leplezni elragadtatottságom iránta, de ez az egyetlen hamiskás mosoly képes feledtetni velem az iménti párharcunkat. Hozzá kell tenni, hogy a párbajban nyújtott ügyessége is lenyűgözött, nemcsak egzotikus női bájai. Válaszképpen mosolyomba próbálok némi titokzatosságot és komolyságot is csepegtetni, aztán lehet, hogy teljesen másként értelmezi, mint aminek szánom. Hagyom, hogy vezessen, s hogy válasszon a városi kavalkád közepette egy étkezdét. Ahogy közel érünk, rá kell eszmélnem, hogy egy nem túl különleges helyre jöttünk. Egy hangyányit csalódott vagyok. Na jó, hangyánál kicsit jobban, mondjuk szarvasbogárnyira. Igazság szerint nekem olyan sznob, nagyratörő terveim voltak, hogy valami flancos fogadóba viszem a leányt, ahol majd afrodiziákumokkal tömöm tele, de be kell lássam, hogy azzal igencsak el is ijeszteném így első körben. Finoman bólintok, amikor a lány rám pillant, és emlékeztetem magam arra, hogy attól mert Kína az évszázadok során sokszor ősellensége volt hazámnak, Európában és Amerikában nagyon is szeretik ezt az ételtípust. Tulajdonképpen be kell vallanom magamnak, hogy én is szeretem ezt a kaját, főleg ha csíp! Legalább kétszer Very Happy Még az sem riaszt el, hogy a Vio által választott csirke igencsak groteszk módon cuppan, ahogy belekanalaz a roppantmód "szimpatikus" pultos úriember, a háttérben pedig a párafelhő és az olajszag egyvelegén valami asszonyság kornyikálása hallatszik ki, mint amolyan romantikus hangulatkeltő zenei aláfestés.
- Én marhát kérek a lehető legcsípősebb szósszal és zöldséges pirított tésztával - adom le a rendelésem én is, s amíg a pultos tálal nekünk, addig Viot odahessegetem arra a helyre a sarokban, amit kilesett magunknak. A megrakott tányérokkal odaszambázok az asztalunkhoz, majd lehuppanok a lánnyal szembe. Értetlenül nézek rá, hogy miért nem lát hozzá az evésnek, mire rájövök, hogy nem hoztam evőeszközöket. Kínosan elvigyorodok, majd már rohanok is vissza a kimaradó evőpálcikákért. Amikor ismét lehuppanok, megnyitom az inventorymat, majd néhány gombnyomás után a vértemen, a sisakomon és a köpenyemen ujjbegynyi zöld körök jelennek meg, melyeket ha megérintek, akkor az adott holmik visszaszállnak a menümbe. Jó étvágyat kívánok, majd ezután összecsapom a tenyereimet, majd összedörzsölöm azokat örvendve annak, hogy végre itt az evési szeánsz ideje. Mert számomra az étkezés szent és sérthetetlen volt. Nem látszott cingárabb kis testemen, de nagyon szerettem a hasamat. És ilyenkor mohó voltam, ezért elkezdtem betermelni a csípős étket. Vio céhes kérdése zökkent ki a nagy táplálkozási rítusból, felnézek rá egy a számból kilógó tésztadarabbal, majd gyorsan betömködöm a végét a számba. Ahogy megállok az evésben, csak akkor veszem észre, hogy számomra még pont jólesően lángol a szám. Más ennyire erős ételtől már rég könnyekben törne ki, de nekem pont ideális. Megszoktam már a fűszeres étkezést, még ha ez némi mazoizmussal is járt. Megtörlöm a számat, majd jó nagyot kortyolok a hűs limonádéból, hogy csillapítsam a maró érzést, majd nekilátok a regélésnek, amíg a lány is eszeget velem szemben.
- Nos, az én céhem egy igazi nyuszisimogató kis tünemény - vigyorodok el ismét - de komolyra fordítva a szót, úgy vélem jelenleg Aincrad legnívósabb céheinek az egyike vagyunk, talán már a legkiválóbb is! Nem nagyképűségből mondom, hanem az eredmények beszélnek magukért. A főnökasszony és még két társam megjárta már az 1. szint kazamatáját is. Nem semmi frontharcosok, ráadásul mindenkinek más a specialitása és a te teleportod is nagyon beleillene a koncepciónkba. Igazán megleptél azzal a kis trükkel és jó lenne, ha ezután ezt a javunkra fordíthatnánk és a moboknak okoznál inkább csalódást, mikor luftot ütnek az elteleportálódó testedbe. Mit szeretnél pontosan tudni a céhemről? Kérdezz bátran, válaszolok szívesen, feltéve, ha te is válaszolsz néhány kérdésemre magaddal kapcsolatban...
Lehengerlően sármosnak szánt mosolyt igyekszem intézni a lány felé, hogy tudassam vele ez az ebéd többről is szól, mint üzleti megbeszélés. Kellemeset a hasznossal, szokás mondani.


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 26 2012, 12:32-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 24 2012, 18:30

[Anatole Saito]
Anat komótosan lenyelte a falatot, majd száját megtörölve válaszolt nekem. Kicsit ideges lettem amiatt, hogy megzavartam étkezés közben, úgy tűnt nagyon bele van merülve. Lehet hibát követtem el, vagy csak én verem nagy dobra..?
A férfi nagy beleéléssel elkezdte sorolni, hogy a céhük milyen érdemekkel rendelkezik, vagyis inkább csak a lényegesebb dolgokra tért ki, onnan tudom azt is, hogy az ő céhük most a legmenőbb és legjobb. Nekem ez jött le belőle, de a srác mégis úgy csűri-csavarja a szavakat, mintha muszáj lenne. Hát az tuti, hogy én nem bírnék sohase így megfogalmazni dolgokat, sosem volt az erősségem. Óhh, lehet azért is, mert nem vagyok eredeti japán és ezért a nyelvre se áll rá úgy az ajkam..?
Kicsit bökdösöm a csirke szerű ételt, amin a máz tükrös felületét majdhogynem viszontlátom a pofikámat. Felszúrok a villára valami hosszú és ragadós dolgot, majd egy szempillantás alatt bedobom a számba, s nagy rágcsálás után lenyelem. Akármi is volt az, legalább finom, de hús tuti nem. Áhh, mindegy is...
- Hát, legalább itt nem kell félnünk attól, hogy mi van az ételben... - mondom, majd megköszörülöm a torkomat, s hogy viszonozzam a férfi korábbi gesztusát, én is megtörlöm a számat, s csak azután kezdem el folytatni a szövegelést.
- Így, kimondva nagyon izgalmasnak hangzik a céhe, kedves uram... Nézd, én sokáig agyaltam azon, hogy... Hogy szívesen csatlakoznék egy ilyen céhbe. Azon kívül, hogy a játék egyedül nem olyan jó és egy lapáttal az is rátesz, hogy veszélyes. A felsőbb szinteken szóló játékosok már nem életképesek, csak ha beaterek... - itt tartok egy kis szünetet, hogy Anat ne csak a kajcsit, de az én szavaimat is megemészthesse. Már biztos tudja, hogy mire akarok kilyukadni, ez tuti, hiszen már mondtam is...
- És én nem vagyok beater... Gondolom te sem, ezért vagy a céhben. - a szám jobb fele felfelé kanyarodik. Gúnyosnak tűnhet, de inkább azt kívánom vele közölni, hogy ez biztos egyértelmű volt. Áhh, fogalmam sincs, hogy miért gondolom azt, hogy ez ennek a férfinak újat tudnék mondani. Egyszerűen biztos, hogy már akkor levágta, hogy mi a szándékom, amikor legelőször a céhe felől érdeklődtem. Na sebaj, legalább tisztában van a szándékaimmal!
- Ezek szerint volna hely számomra a céhben...? A többi tag nem ellenkezne, ha egy magamfajta nyers husi csatlakozna? - kérdezem, de eszembe jut Anat korábbi feltétele, vagyis cserébe a kérdéseimért, nekem is válaszolnom kell az övére.
- És mit szeretnél tudni rólam..? - kérdezem egy újabb adag állítólag-csirke betömése előtt, melyet megint itallal öblítek.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal1535/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 26 2012, 13:03

[Violeta del Sanchez]
Először elgondolkozom kicsit, hogy mire értheti a lány azt, hogy itt nem kell félnünk mi van az ételben, aztán majdnem homlokon csapom magamat a felismeréstől. Hát persze, nem is igazi csirkét és marhát eszünk. Szalmonella meg lejárt szavatosságú hús tuti nincs Aincradban. Meg úgy konkrétan étel sem, hisz csak pixeleket eszünk, és az ízek érzete meg az étkezés cselekménye olyan üzeneteket küld az agyamnak, mintha jóllaknék. Vajon az igazi testemet táplálják odakint? Bizonyára, hiszen elsorvadó testtel valószínűleg már itt sem élnék. Kellemetlen belegondolni mindebbe, de próbálom elhessegetni ezeket a gondolatokat, mert csak elszomorítanak. Nem szeretném, ha ezt asztaltársaságom is észrevenné, ezért válaszképen a megjegyzésére inkább csak intézek felé egy halovány mosolyt.
Csendben végighallgatom a lány további mondandóját és végül csak kiböki, hogy szeretne csatlakozni a céhemhez. Nyilvánvaló volt, hogy nem véletlenül érdeklődik, és engem is hasonló körülmények között toboroztak be anno a Voiceba.
- Neeem, nem vagyok beater. Bevallom őszintén nem vagyok egy nagy MMORPG-s sem, szóval én csak közvetlenül azelőtt ismertem meg a játékot, mikor kiadták. Szegény anyám biztosan nem gondolta volna, hogy ekkora galibát okoz a születésnapi ajándékával... - ez utóbbit már halkabban, inkább magamnak mondom, és ismét átfut arcomon a bánatos nosztalgia érzete - No, de visszatérve a céhre, mert ugye erre vagy kíváncsi. Nagyon jól látod a helyzetet! Egy erős csapatba összeverbuválódva több esély van a túlélésre, mint egyes egyedül. Még párban, úgy értem egy harcos társsal az oldaladon is biztonságosabb, de még így sem indulnék el bossokat öldökölni - kortyolok egyet a limonádéba, inkább hatásszünetet tartva, mintsem azét, mert kiszáradt volna a torkom - Annak idején, mielőtt csatlakoztam volna a Viocehoz, komolyan gondolkodtam egy saját céh alapításán. De mivel tapasztalatlan voltam és csóró, értelmetlen gondolat volt ez a részemről. Még most is dédelgetem egy saját céh álmát, de jelenleg nagyon elégedett vagyok a mostani helyemmel is. És szerintem te is hasonlóképpen éreznél, mint én, ha csatlakoznál. Amiatt pedig ne aggódj, hogy a többiek mit fognak gondolni. Mindannyiunknak szüksége van erős csapattársakra, és ha a főnökasszonynak beajánllak, nem hiszem, hogy elutasítana. Nagyon kedves teremtés Mirika, nem az a vérengző hajcsár. Na de befogom a szám, mert megint sokat dumálok... - majd ismét beletemetkezem az étkezésbe. Amint végeztem a maradékkal, ismét megtörlöm a szám, és most már rátérek a személyes beszélgetés fonalára.
- Egyezzünk meg abban, hogy ha válaszolsz egy kérdésemre, akkor te is feltehetsz egyet velem, vagy bármi mással kapcsolatban. Ha túl indiszkrétnek érzel egy kérdés, akkor persze elutasíthatod - elgondolkozom azon, hogy rögtön rákérdezek a bőrét elcsúfító hegekre, de ez túl korai letámadás lenne - Hmm, biztos vagyok benne, hogy nem vagy japán. Igazam van? Nagyon aranyos az akcentusod és a gyönyörű kreol bőröd elárul, a nem mandulavágású szemedről már nem is beszélve. Valamilyen mediterrán felmenőre tippelek.
Való igaz, az én szemeim sem tökéletesen mandulavágásúak és kaukázusi embertípusra utaló felmenőkre hajaz nekem is sok arcvonásom. Mivel a francia mellett a japánt is anyanyelvként tanultam, ezért nálam nem lehet felfedezni akcentust.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Viola Szer. Dec. 26 2012, 19:50

[Anatole Saito]
Egy kicsit örülök. Anat megerősítette az eddig tapasztalataimra épülő levont következtetéseimet a szóló játékkal kapcsolatban. Ez a mondat megizzasztott és béna.
És mint szavaiból kiderül, hogy lenne helyem a céhében. Izgalommal tölt el a gondolat, hogy egy csapat tagja lehetek, sőt már szinte látom magam előtt, hogy a menümben megjelenik a céh neve, sőt a fejem felett. Gyorsabban kezd verni a szívem. Okosnak kell lennem a válasznál, nem olyan jó az, ha látja rajtam: epekedek a csatlakozás után. Egyébként ez így nem túl igaz, tartózkodom is félig-meddig. Úgy érzem nagyon képlékeny a halmazállapotom ezzel kapcsolatban és még én sem tudom, hogy mit akarok, csak gyűjtöm az infót, hogy minél nagyobb rálátásom legyen a dologra. Annyi szent, hogy el kell kezdenem gondolkodni egy céhen, csak az nem mindegy, hogy ez, amiben Anat is van, megfelelő lesz-e nekem, vagy a tagoknak megfelelek-e majd én..? Hiába, hogy a férfi nyugtatgat, bennem van a félsz, hogy nem fognak bírni a többiek és ezt semmivel sem tudja kihozni belőlem. Max vodkával. Sok vodkával.
- Igazából még csak gondolkodom... - sutyorgom Anat monológjára, amiben azt is megtudhattam, hogy a céhvezér egy nő, bizonyos Mirika, aki ráadásul kedves is. Hmmm, róla még nem hallottam, de ha nő, akkor már most meg vagyok nyugodva.
- Rendben van, válaszolok neked... Nos, mi lenne az első kérdésed..? - nyomom a visszakérdést, mikor a srác felajánlja, hogy én is kérdezhetek tőle. Kedves, habár túl egyértelműen ki van jelentve, hogy infókat gyűjtünk egymásról, s így elég mesterkéltnek tűnik, de elhessegetem ezt a gondolatot, s inkább Anat következő szövegére figyelek. A csávó kiszúrta, hogy nem vagyok japán! Hmm, az álcám úgy tűnik nem működik megfelelően... Ehh! Csak vicceltem! Mindenki láthatja rajtam egyből, hogy nem vagyok japán, de eddig még senki sem kérdezett rá konkrétan. Na nem mintha büszkén újságolnám mindenkinek. Egy halott apával és áruló anyával senki sem vágna fel. Igaz, ez csak az életem spanyol fele, a japán apám, Hiroki teljesen más tészta...
- Jól látod, nem japán vagyok, hanem spanyol. Hát igen, én vagyok itt a játékban Miss España! - teszem hozzá mosolyogva, s közben forgatom a szemem. - Ugyan is nem láttam még rajtam kívül más spanyol lányt, de kicsi a világ, még simán van rá esélyem, igaz..? - kérdezem, de ez inkább költői volt, így nem bánom, ha nem válaszol rá a srác, meg amúgy is, szerintem ő is értette ezt.
- Áhh igen, én azt szeretném megtudni, hogy mit csinál ilyenkor Saitoné... Nem bánja, ha te más nőkkel habzsolod a kínait a háta mögött? - kérdezem burkoltam azt, hogy van-e neki barátnője, vagy egyéb ilyen hozzátartozója. Nem akarok bajba kerülni azzal, hogy esetleg felbukkan egy dühös kis japó csaj, aki felszecskáz, mert szóba álltam a pasijával. Meg amúgy is, jobb tisztában lenni ezzel... Wink
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal1535/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 26 2012, 22:39

[Violeta del Sanchez]
- Elnézést kérek, ha túl rámenősnek tűntem... Nem áll szándékomban belekényszeríteni téged olyasmiben, ami nem illik a személyiségedhez - válaszolok kicsit megilletődötten, aztán hagyom, hogy a lány a személyes kérdésekre terelje a szót. Már csak azért is, mert elsősorban róla szeretnék megtudni többet, nem pedig arról a céhemről dicsekedni, amelyet még én sem ismerek igazán. Hálásan mosolygok rá, mikor hajlandó beadni a derekát és készséggel mesél magáról.
- Miss España! Parádés egy név, és roppant mód illik kegyedhez - vigyorodok el őszintén - Akkor én ilyen alapon lehetnék Mr. vagy Monsieur [Möszjő] Canada? - török ki huncut nevetésben, de bízom abban, hogy Violeta nem hiszi majd azt, hogy őt nevetem ki, hiszen csupán magamon viccelődök - Esetleg ajánlanál nekem is egy titulust? Vagy még nem érdemeltem ki? - mosolyodok el sejtelmesen. A költői kérdést elengedem a fülem mellett, csak bólintok egyet rá. Aztán akasztják a hóhért, szokás mondani, ugyanis megkapom a nem várt kérdést. Legalábbis nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar előáll a farbával ez a bájos szépség itt velem szemben. De hát mit is várok egy temperamentumos latin nőszemélytől, hogy majd finomkodni fog velem, mint a hímes tojással?
- Saitoné köszöni szépen jól van, de nem bánnám, ha előbb-utóbb felfedné előttem is személyét, mert bár megmásztam érte az Üveghegyet is, kerestem túl az Óperencián, s még a Felkelő Nap országának is bejártam minden szegletét utána, de még egyetlen olyan teremtést sem találtam, ki igazán rabul ejtette volna azt az állítólag dobogó izét a mellkasomban - ha kimondtam volna a lírai szavak végén még a "szívem" szót is, akkor már gumicsizmában járkálnánk a nyáltengerben. Ismét elvigyorodok, hogy érezze a viccet és az öniróniát a mondandóban, ugyanakkor megkaphatta a keresett információt is.
- Ha nem tévedek a Miss angolul hajadon hölgyet jelöl meg, tehát kegyed ezek szerint szintén nem élt még a vagyonmegosztás adta lehetőséggel itt Aincradban... és azon is túl? - próbálom úgy csűrni csavarni a szót, hogy ne tűnjön tolakodónak, de ne is legyen egyértelmű rákérdezés. Szeretem az ilyen csalafinta, ki nem mondott játékokat. Megvan a varázsa az ilyesminek, s én is inkább ennek vagyok a híve, mint az ajtóstul rárontásnak.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Viola Pént. Dec. 28 2012, 16:46

[Anatole Saito]
- Ugyan, ugyan... Én voltam az, aki érdeklődött a céheddel kapcsolatban. - mondatom közben integetek a kezemmel, nehogy azt higgye, hogy neheztelek rá. - De igazság szerint azt hittem saját céhed van... Úgy értem, hogy te vagy a Gildam Dominatus - csillogtatom meg gyér latin tudásomat, melyhez sűrű pislogást is párosítok. Fogalmam sincs, hogy miért gondoltam: Anat a céhe vezére. Lehet, hogy a viselkedéséből..? Hmm, jobban illene hozzá egy saját "vállalkozás" mint másokéban legyen. Plusz sikerült belerejteni a mondatba a férfi titulusát is, amit úgy szeretett volna tőlem.
- Ahh igen, nekem is tetszik a Miss España, klasszul illik hozzám..! - mondom boldogan, majd elengedem az evőeszközöket, s a két kezemmel az ellentétes felkarom végigsimítom. A szép barna bőröm, amiért mások sokat napoznak, a legfőbb megkülönböztető elemem a játékban. Ebbe még eddig bele sem gondoltam. A hegek meg ráadások. Azt hiszem tévedtem, nem a bőröm a fő ismérvem, hanem azok, ahogy tigrissé változtatnak engem. Szuper.
Mint kiderült, a nincsen Saitoné a láthatáron, szóval nem kell majd mérges kis csajokkal harcolnom, akik féltékenységi rohamot kapnak, ha meglátnak minket. De az is lehet, hogy hazudott nekem ezzel kapcsolatban, hisz mégis csak férfi, simán el tudom róla képzelni.
Én is megkapom a magamét, természetes, ha érdeklődöm a párkapcsolata iránt, nekem is válaszolnom kell, mert úgy illedelmes.
- Jól gondolod, nincsen senkim, se itt, se kint. Engem nem várnak "haza"... - mosolygok, habár eléggé groteszknek tűnhetek. Az, hogy senki se vár haza és a boldogság, messze jár egymástól, az én esetemben mégis helyt áll.
- Nem sok szerencsém volt még a férfiakkal... - nyögöm, miközben szemem akaratlanul is a hegeimen kezd legelni. Ez az állításom legnagyobb bizonyítéka, de erről Anat nem tud és nem is baj, ha még nem jön fel egy jó darabig. Nem az a kifejezett asztaltéma. Most sz én köröm jön, én kérdezhetek. Nem is húzom az időt, egyből nekiszegezem a következő kérdésem.
- Hogy érzed magad itt a játékban..? Én meg tudnám szokni, érted, itt nem az az elesett lány vagyok, mint odakint. Itt a pontok diktálnak... - megint felszúrok egy darab csirkét, lassan elfogy a tányér tartalma.

És ez volt a századik postom, yay! :3
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal1535/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 28 2012, 18:29

- Gildam Dominatus? Ha jól sejtem ez valami céhvezért vagy céhmestert jelenthet. Igazán hízelgő titulus, köszönöm kegyednek a megtisztelő rangot! Valóban jól cseng, könnyedén el tudnám képzelni magam ebben a pozícióban. De mint mondottam volt, jelenleg elégedett vagyok a helyemmel a Voiceban.
Kissé gondterhelté válok, ahogy az én pillantásom is a lány bőrére téved. Már nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság a hegekkel kapcsolatban, de még mindig tapintatlanságnak tartottam volna, ha nyíltan rájuk kérdezek. Mint kiderül, Mr. España sincs a láthatáron, s ami azt illeti, az ilyesmivel sosem árt tisztában lenni. Az "engem nem várnak haza" rész viszont megüti a fülemet, talán jobban, mint a tudat, hogy a lány szabad préda.
- Sajnálattal hallom ezt - pillantok rá komoran, de próbálok nem szánakozó bocifejet vágni, mert biztosan elege lehet már a sok lesajnáló tekintetből. Nem tudom mit mondhattam volna még, semmilyen értelmes vigasztalás nem jutott most az eszembe, úgyhogy inkább nem folytatom tovább valami marhasággal amit nyomulásnak érezhetne. Ezután a férfiügyeire térünk át.
- Nem ígérhetek semmit kegyednek, hiszen én is férfiból volnék. Ám afelől biztosíthatlak, hogy nem vagyok egy átlagos férfiú. Tudom-tudom, biztosan ezerszer hallottad már ezt a mondatot, de ha alkalmam nyílik rá, akkor bizonyítani is fogom ezt neked. Persze csak ha engeded... - lehet ideje behúzni a kéziféket, azonban ő kérdezett rá nyíltan a nőkre nálam. Szóval számára is nyilvánvaló, hogy vibrál közöttünk a levegő, csak éppen mindketten túlságosan tartunk attól, hogy megégethetjük magunkat. Különben is, még csak egy órája ismerjük egymást. Nem gondoltam volna, hogy a szándékos bukdácsolásom ilyen jól fog elsülni. Most azonban az ő köre következett, s nem is feledkezett meg arról, hogy kérdezhet.
- Én is hozzád hasonlóan érzek ezzel a világgal kapcsolatban. Itt minden könnyebb, és persze egyben nehezebb is. Itt is mindannyian idegenek vagyunk egymás számára, mint a valóságban, de itt még a legnyápicabb alak is lehet a legkiválóbb harcos, ha a pontjai úgy diktálják. Szóval én rengeteg lehetőséget látok Aincradban, amikkel szeretnék élni... amiket szeretnék kihasználni és kiélvezni. Például a jártasságok rengeteg kaput nyitnak meg az ember előtt. Te vásároltál már esetleg valamilyen látást vagy készítést? Van egy olyan sejtésem, hogy még jó ideig be leszünk ide zárva, ezért próbálom minél inkább elfelejteni a kinti életemet és ide koncentrálni. Próbálok nem azon agyalni, hogy mi lehet a kinti testemmel, ezért igyekszem lefoglalni magamat idebent. Például meghívok egy gyönyörű hölgyet ebédelni, miután egy jólesőt vívtunk egymással - Persze elmosolyodok, ez nem is maradhatna el az ismét hosszúra sikeredett monológom végén. Nem baj, jobb ha időben megszokja, hogy sokat beszélek. Ha zavarja, majd úgyis leint. Most pedig az én kérdésem következhetett.
- Miért éppen szigony? Na meg, miért hordod mindig a hátadon? Inventorydban nem kényelmesebb, vagy jobb szereted ezt a baljós amazon küllemet, amit kölcsönöz neked?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal10/5000Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Viola Vas. Dec. 30 2012, 22:45

[Anatola Saito]
- Hát te tudod... Én csak azt mondtam, ami eszembe jutott... - csiripelem kellemesen, majd leharapom a villáról a virtual-csirkét. Hmm, nyami! :] Nem ártana nekem is vennem egy ilyen főzés képességet. Mondjuk első szinten max a kő levesig lehetne eljutni, de fene tudja, hátha dob a játék egy zsíros kenyér receptet! Óhh, én már boldog lennék... Mondjuk akkor meg az alapanyagok beszerzésével lenne a probléma... Vagy nem..! Lehet, hogy minden cucc ugyan úgy betermelődne a táskánkba, mint a fű meg a kő! Ha erdőben vagyunk, betermelhetünk kis aszott áfonyát...és egy nagy lópikulát! Ez egy hülye ötlet...
- Jaj, mindent, csak ezt ne, kérlek. Emiatt nem kell sajnálnia senkinek! - mondom kellemetlenül és közben a bal szemem reflexből hunyorítani kezd, plusz a szám is kinyílik kicsit. Még jó, hogy az előbb lenyeltem a csirkét, különben is az látszana. Szóval ilyen hülye fejet vágok, de csak ösztönösen, mert szinte kiráz a hideg attól, ha valaki emiatt szánalomra méltat...
- Ez egy olyan dolog, ami így alakult... - egykedvűen ejtem ki a szavakat, de utána apró vigyor jelenik meg a számon - De lehet rajta változtatni, szóval nem aggódom... - majd hátradőlök a székben, mert bekaptam az utolsó falatot is.
Az üdítő után nyúlok, s Anat akkor fejti ki a véleményét saját magáról, igaz nagyon röviden és tömören. Ő egy nem átlagos férfiú... Nem bírom, amikor a férfiak így dicsérik önmagukat, annyira snassz, hogy így próbál mindegyik "titkolózni"...
- Az ígéret szép szó nem-átlagos-úr... - Belekortyolok az italomba. Az uras részt szándékosan lassabban tagoltam, talán ebből megérti, hogy nekem végül nem ígéretekre van szükségem, hanem bizonyítékra.
- Még nincsen jártasságom, de mindenképpen szeretnék vásárolni a közeljövőben, mert állítólag tényleg jól jönnek... - mondom, mikor Anat befejezi a monológját. Akaratlanul is eszembe juttatja a valóságot...
- Tudod... - kezdeném el, de nem akarok Anatra nézni, inkább elfordítom a fejemet és kilesek az ablakon. Nem tudom miért nem akarom a férfi arcát figyelni, miközben a következő mondatokat mondom el. Vagy azt nem akarnám, hogy ő lássa az én arcomat..? Nem értem magamat sem...
- Sokszor sokszor eszembe jut a valóság, hogy ott van a testem... De az a világ nekem nem nyújtott semmit, ami miatt visszavágynék oda. Csak... Csak bízni tudok abban, hogy Aincradban minden máshogy fog alakulni. Egy új élet, egy új lehetőség... - visszafordítom a tekintetemet a srácra. Mosolygok, igen, szinte fülig ér a szám.
- Az az igazság, hogy én azt sem bánnám, ha örökre itt maradnánk..! - Talán most elég hülyén festek így, vigyorogva, miközben bevallom, hogy szeretek itt lenni... Nem, nem érdekel, ha szapulni is kezd, nekem ez a világ már most jobb, mint az előző, ez a dolce vita, a másik pedig a Börtön!
De nem felejtkezem el ám Anat kérdéséről sem, s szorgalmasan válaszolni kezdek:
- Biztonságban érzem magamat így, hogy csak egy karnyújtásnyira van. Értek a menüpanelhez, nem arról van szó, hogy nem bírnám elővenni, csak így praktikusabb és jól mondod, talán a küllememen is javít valamit. Tudod, karizma, így talán nem a melleimet nézi mindenki...- annyira megfeledkezek magamról a mondat közben, hogy meg is fogom az érintett testrészeket és kicsit megnyomkodom. Felvonom az egyik szemöldököm, a bal oldalit, mikor észreveszem magamat, s egyből abbahagyom a cselekvést, kezeimmel visszatérek az ölembe. Köhintek egyet.
- És fene tudja, hogy pont emiatt-e, de még nem kötekedett velem senki... De akkor jött egy bizonyos nem-átlagos-férfiú, akit a marcona amazon külső nem zavart... - ekkor elvigyorodom megint. Ejj, olyan vagyok, mint egy vadalma!
- Óhh igen, én arra volnék kíváncsi, hogy mi a te spéci képességed, ha már te láttad az enyémet...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Keleti rész - Page 2 Exp_bal1535/1700Keleti rész - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 2 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 24 oldal 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.