Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Északi rész

+44
Silence
Fulma
Chakna
Bruce Jefferson
Rogan Hartnett
Sak
Rosalia
Kazura
Enheriel
Ryutoshi Kurasai
Kurokawa Yuuki
Szophie
Cardinal
Chancery
Miu
Suzume
Nio
Ayse
Gunji
Elysion
Shukaku
Danee
Hinari
Halász Alex
Ekiguchi Ran
Hayashi Yuichi
Lotti
Peter Worker
Jasude
Dr. Hannibal Dan
Ken Reed
Aiko
Kazuma
Tetsuko Jin
RenAi
Tachibana Makoto
Aizawa Shibō
Anatole Saito
Tomoyama Tsubaki
Zhel T. Everett
Hokushin
Fuun Kotarou
Mirika
Kayaba Akihiko
48 posters

21 / 23 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Seishin Pént. Márc. 02 2018, 10:30

Ezt könnyű mondani, nem foglalkozzak. Még ha tudom is igaza van, nehéz meg tenni a dolgot. Az agyam akarja, de a lelkem visszahúz mindig, bár már sokat fejlődtem. Régebben arcom egészét egy maszk takarta szinte, ma meg már csak szem kötőt viselem. Azt is egyre gyakrabban veszem le, bár még az utcára nem merészkedtem ki sosem nélküle.
- Könnyű azt mondani, még ha akarom is és tudom, igazad van. Akkor is nehéz meg tenni. Bár már sokat fejlődtem, régebben az egész arcom egy maszk takarta és nem csak a szemem.
Meg érintem az arcom, amit mindig takargattam és elmosolyodom. Eszembe jutottak Ai szavai ott az onsenben. Ekkor el vesztettem az egyen sulyom és halk sikkantás közben Kán landoltam. Hát belőlem se lenne jó pilóta az biztos, se kötéltáncos. Nem nyúlt illetlen helyre, de az első gondolatom nem azzal foglalkozót, jaj ne nyúljon olyan helyre. Inkább a basszus, lehet agyon nyomtam?
Felugrottam és bocsánatot kértem, hevesen hajbókolva amitól hajam ide oda csapongót jól össze kócolva magam.
- Gome gome gome gome.
Felnézek, rá egyenesen az arcát fürkészem és láthatólag nem okoztam sérülést. Ja, tényleg védett területen vagyunk, nem is sérülhetett volna meg.
- Öhh izé ha nem szeretnél nem kell jönnöd, nem akarok semmit rád erőltetni. Nem fogok meg sértődni, hiszen mondtad van néhány elintézni valód.
Mondtam, amikor láttam az arcát, hallottam mit mondott. Nem akartam csak azért jöjjön, mert nem akar meg bántani egy elutasítással.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal3371/3500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Seishin

Témanyitás by K1 Vas. Márc. 04 2018, 13:38

Azt mondta, hogy sokat fejlődött és régebben az egész arcát egy maszk takarta most már csak egy szemkötője van. Még mindig nem értettem mi célt szolgálhat, de nem ittam eleget ahhoz, hogy megkérdezzem. Arra gondoltam alapos indoka lehetett hozzá, és ha azt akarja, tudjak, róla akkor majd elmondja.
-Nagy veszteség ez a világ számára. Maszk mögé rejteni egy ilyen angyali arcot.
Fogalmam sincs miért mondtam ezt, bizonyára az a korsó tehetett róla, vagy ami még valószínűbb a tartalma. Valami oknál fogva közölte vele azt, ami a lelkem mélyén rejtőzködött, amit valójában gondoltam róla.

Ezután megtörtént a balesett és én képtelen voltam megtartani őt. Már másodszor történt ez meg velem mióta beléptem a játékba ám annyi pozitívuma volt a dolognak, hogy mindkét esetben csinos lányok alatt találtam magam. Persze a való világban is volt hasonlóban részem, a buszon, mikor a sofőr hírtelen fékezett. Akkor viszont morcos képű férfiak estek rám vagy olyan hölgyek, akik akár az édesanyám is lehettek volna. Ott viszont léptem nyomon valódi szépség királynőkbe botlottam és ezt vehetitek szó szerint. Az utóbbival ellentétben a félszemű nem akart végezni velem, talán azért mert nem tettem kínos megjegyzést a súlyára. Szegényke úgy pattant fel rólam mintha tüskebokorra ült volna és nem győzött bocsánatot kérni. Miközben hajbókolt előttem, amitől a haja ide-oda csapkolodott és ettől még ellenállhatatlanabbnak látszott.
-Nem történt semmi. És mutasd az utat. Veled tartok. –mondtam határozottan.
Nem akartam megbántani meg ezek után tartoztam neki annyival, hogy megpróbálok kicsikét a kedvében járni.
-Szóval te már jártál ott. Mesélnél valamit, amíg oda nem érünk, vagy maradjon titok? – kérdeztem.
/Bocsánat a késésrt./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Seishin Hétf. Márc. 05 2018, 19:30

Egy szem szemem elkerekedett, mi jól hallottam? Igen mert bár az agyam nem reagált elég gyorsan, de a lelkem és szívem az igen. Elpirultam aztán le eset fázis késéses agyamnak is. No, csak lehet lagolok?
Tündér és angyal, meg cukiság furcsa pedig egyiknek sem hiszem vagy gondolom magamat. Úgy hiszem ezektől én elég távol állok, inkább csak egy lány és kész egy bazi nagy kardal.
-Kö...kö ..köszönöm.
Csak ennyit tudtam ki nyögni és olyan gyorsan fordultam el, hogy majd bele szédültem. Inkább mentem előre a teleport felé, ami már láthatáron volt.
- Ez esetben az útirány előre.
Kezemmel mutattam, és mosolyogtam még mindig elpirulva. Ezt a mondatot szeretem volna kimondani mindig is. Rengeteget játszottam és filmeztem a négy fal közt. Egy nagyon régi filmben mondta a kapitány néha ezt.
- Nem titok és mondani is akartam, mert lehet, ha oda érnénk, vissza fordulnál.
A hely habár egy falu nem a földön van, hanem magasan fent a fák tetején. Az egyik különlegesége a sok közül ez. A másik ilyen, hogy nem védett terület. Nagyon ritkán előfordul, fel jut egy két mob. Egyébként még sose történt játékos halál ott se más komoly dolog.

Kicsit be várom mellém érjen majd csípömmel finoman meg lökőm Kát. Mikor már szinte ott álunk a teleport elött.
- Egyébként nem félek, tudom, ha baj történne meg védenél. Ahogy a kazamatában is viselkedtél látszik nem csak a kasztod lovag.
Ezt már mosolyogva mondtam kicsit nyakam is behúzva igazi cuki módon előadva.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal3371/3500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Vas. Márc. 11 2018, 13:06

Mintha egy kicsikét zavarba jött volna ugyanis eléggé dadogósan kezdett beszélni, ám meglehet, hogy tévedtem. Általában én szoktam lenne ama személy, aki zavarba jön másoktól, főleg ha az a valaki ennyire csinos, mint ő. Majd hírtelen megfordult és kijelölte az útirányt, ami nem volt más, mint előre.
-Úgy legyen. – mondtam és követtem.
Abban a pillanatban teljesen úgy tűnt, mint egy kalóz kapitány, aki a legénységnek oszt ki parancsokat. Nem tudom mitől gondolhattam ezt talán a mozdulatai miatt vagy az a fránya szemkötő miatt. Elmesélte nekem, hogy a hely ahova készültünk egy rendkívül különleges falú, ami a fák tetején helyezkedett el. Ilyenről nem is halottam azelőtt ráadásul ott nincs védett zóna bár ritkán törtét szörnytámadás. Ezután finoman meglökött a csípőjével pont, úgy ahogyan a barátok szokták egymás lökögetni.

Meglepett, hogy ennyi idő után képes a barátjaként gondolni rám, hisz még alig ismert. Együtt voltunk egy küldetésen utána meg közösen iszogattunk mást nem történt. Az is lehet, hogy csak a bolondját járatta velem, hogy az oromnál fogva vezessen, de én nem tudtam ilyet feltételezni róla. Az ő lelke oly ártatlan és tiszta akár a frissen esett hó. Azt mondta nekem, hogy tudja, ha bármi gond lesz akkor én meg fogom védeni hisz a kazamatában is lovagiasan viselkedtem. Úgy tűnt szegény lány emlékezetvesztésben szenvedett ugyanis nekem egészen máshogy rémlettek az akkori dolgok.
- Még szép. Ennyivel tartozom a meghívásért. Bár szerintem nincs rá szükség, amint meglátnak téged visítva elmenekülnek.
Ezt bóknak szántam ugyanis tudtam, hogy mennyire erős ráadásul még a fegyverét is úgy forgatja akár egy vérbeli harcos.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Seishin Kedd Márc. 20 2018, 21:12

- Úgy is lesz. Legutóbb tudod még Aial voltunk ott mig a fiúk elmentek szórakozni. Mi ott szórakoztunk vagy is izé szórakoztattuk egymást. Elég régen volt már, azóta párszor jártam már ott.
Régi szép emlékek, ma, már ha vissza emlékszek nem kerülget a sírás nem ragadnak el az érzelmek. Igyekszem a boldog emlékeket felidézni nevetést az együtt töltőt időt. Tudom egyszer majd Chaknára, Niára és többiekre is ugyan igy fogok vissza emlékezni. Az a nap már odakint lesz, kinti céljaim egyike felkutatni evilági barátaim lesz.
- Ohh azt gondolod, hogy olyan illesztő vagyok? Ejnye Ká mit gondolsz te rólam?
Vissza vágtam egy korábbi kérdése miatt. Nem tudom, hogy le esik-e neki mi miatt is mondtam.
- Nem vagyok én egy szemű szörnyeteg. Ha...hiszed...ha... nem... két....szemem...van.
Lassan Szavánként ejteni ajkaimon a mondatot és kezemet felemelve ujjaimmal kettest mutatok.
- Egy számomra kedves lány szerint über menö. Nővérem szerint is az, de én még is szégyellem.
Na tessék elmondom ezt is neki, teljesen bolond vagyok. Teljesen kifordulok önmagamból és ez mind miattatok van. Ejnye, mit műveltetek velem, már magamra se ismernék, ha vissza utaznék a múltba.
- Nem tartozol semmivel sem. Örülök, hogy velem jössz. Kicsit kíváncsivá tettél és a macska veszte is a kíváncsiság lett. Nehogy ennek a macskának is az legyen.
Mutattam magamra mi közben felléptem az első lépcsőfokra.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal3371/3500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Szer. Márc. 21 2018, 22:48

Elmesélte, hogy valami Aial volt ott utoljára, míg a srácok elvoltak szórakozni én meg helyeslően bólogattam. Igaz fogalmam sem volt róla, hogy kik is azok a fiúk, de ő nem adott több információt én pedig nem kérdeztem. A való életben jártam egyszer úgy, hogy az egyik ismerősöm meg volt róla győződve mivel, hogy ő ismerte xy-t így én is ismerem. Egyszóval örültem, hogy egy kellemes helyre megyünk és, hogy nem lett dühös, azért mert alája kerültem. Az örömöm sajnos nem tartott, sokáig mert megint kinyitottam azt a nagy lepcses számat. Én arra gondoltam, hogy rendkívül erős azonban ez kétértelműre sikeredett. Először azt kérdezte tényleg olyan ronda-e majd azt, hogy mit képzelek én róla. Lefagytam mind a Windows, ha nem bánjátok, hogy egy ezer éves mondással éllek. Köpni, nyelni nem tudtam az ostobaságom miatt csak néztem magam elé kidülledt szemmel. Egyáltalán nem tartottam rondának, sőt éppen ellenkezőleg. Eme sokknak köszönthetően az ital maradék hatása is kiszállt a testemből és most verejtékeztem. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg csorgott az izzadság az arcomon vagy csak én képzeltem. Amíg én a partra vetett hal szerepében tetszelegtem ő arról mesélt, hogy nem egyszemű szörnyeteg és akár hiszem akár nem két szeme van. A végét talán a drámai hatás kedvéért tagolva mondta.

-Nem, nem, nem, persze, hogy nem, te egyszerűen csodálatos vagy akár egy földre szállt angyal. A hozzád hasonlóra szokták mondani a mosolyáért érdemes meghalni. Reggel csakis érted kell fel a nap, hogy láthasson. Csak arra, arra gondoltam olyan voltál abban a barlangban tudod mikor a farkasok pukkantak körülötted, mint egy természeti csapás. Akar mondani egy félisten, egy harcos amazon, egy emberi testbe bújt természet haragja.

Bizonyára csodálkoztak miért ázott el a valódi testem alatt a lepedő, mert meg vagyok róla győződve, hogy úsztam a verítékben. Fel sem fogtam, hogy valójában miről beszélek csak egymás után rakosgattam a szavakat hol gyorsan beszéltem máskor meg csak makogtam. Megkönnyebbültem mikor végre másra terelődött a téma pontosabban a nővérére és egy bizonyos macskára.
-Nincs mitől tartanod, legalábbis tőlem nincs.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 16 2018, 17:06

K1

Aznap verőfényes napsütés volt, és tiszta, kék ég. A téli hideg ellenére is szépnek tetszett az időjárás, és csupán a hideg emlékeztetett rá, hogy bizony december van. Fázósan húztam össze magamon a kabátot, nem is csoda, hosszú ideje egy helyben toporogtam, átfújt egészen a szél. Arcom kipirult, hajam összekócolódott. Élénkpiros kabátomat szorosra fogtam magamon fekete kesztyűimmel, szintén piros kalapomat pedig mélyen a homlokomba húztam.
Igen, ez nem egy szokványos színösszeállítás volt tőlem. És mégis az. Többé nem az a Szophie voltam, mint a börtön előtt, és ez nem csupán viselkedésemre, de még öltözködésemre is hatással volt. A vörös kabát alól csupán két sötétfekete hosszú szárú csizmám kandikált ki, és egy picike hófehér, bőr színű harisnyába bújtatott lábaimból. Élénk volt rajtam minden, elsöprően új és vibráló. Arcomon mégis a letörtség érzelemvihara tobzódott.
Álltam az épület előtt, és bámultam. A hatalmas kastély most üresebbnek tetszett, mint bármikor valaha. Habár eddig is elhagyatottságról árulkodott, a virtuális világ mégis megengedte, hogy ne lepje el a por és a gaz, mint ahogy eddig tette.
Eddig viszont nem léphetett be ide akárki. Volt tulajdonosa, egy letűnt céh épülete volt ez, annak legutolsó tagja birtokolta. És nekem volt belépési engedélyem. Talán rajtam kívül alig pár embernek. Talán mindössze csak nekem. Bemenni mégis képtelen voltam.
Látszott rajtam a kétségbeesés és tanácstalanság, ahogyan az épületet bámultam. Még abban sem voltam biztos, hogy most, hogy gazdátlan lett az épület, beléphetek-e egyáltalán. Mindenki beteheti ide a lábát? Vagy csupán én, egyedül, akinek eddig is meg volt engedve? Mi történik egy céhházzal, aminek teljesen eltűntek a tulajdonosai? Vajon mi kell hozzá, hogy birtokomba vegyem? És egyáltalán vegyem-e, ha ennyi csodálatos, és egyben irtózatosan fájó emlék köthet engem hozzá?
Nem sírtam, nem toporzékoltam, nem öntött el a harag és a szomorúság. Azokat az érzelmeket továbbra sem a napfénynek tartogattam, és a forgalmas utcáknak. Itt állni, ezen a helyen, az épület előtt, ahol valaha megkérték a kezem, viszont kifejezetten különös volt. Egyben rémisztő is, és én tökéletesen tanácstalan lettem. Merjek-e belépni, tudván, hogy megrohamoznak az emlékek? Mit teszek, ha a rendszer nem engedi meg, hogy bemenjek?
Ácsorgásom talán idegeneknek is feltűnhetett, hiszen már jó ideje ott voltam. Persze mégsem hittem azt, hogy bármi kirívót is teszek azzal, hogy ott vagyok. Végül is, mire gyanakodnának az emberek? Biztosan sokan vannak, akiket megigéz egy ilyen szép kastély, és be akarnak térni. Én sem vagyok különb, ugyebár. És legalább ma nincs Telihold.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Vas. Dec. 16 2018, 17:45

Mióta történt az a bizonyos incidens azon a helyen mintha teljesen kicseréltek volna. Rám se lehetett ismerni úgy szólván nem voltam önmagam. Az a jelenet teljesen megváltoztatott, mármint, lelkileg mert a testet nem befolyásolhatja semmi. Azt mondták nekem, hogy ez egy semmiség és nem érdemes miatta bánkódni viszont képtelen voltam túltenni magamat rajtam. Minden éjjel ott voltam abban a barlangban és végignéztem azt a kegyetlen mészárlást. És az a legrosszabb az egészben, hogy meg sem próbáltam megakadályozni, ugyanazt tettem, mint azon a bizonyos napon. Persze az egészről csakis és kizárólag én tehettem, mert ha nem fogadom, el azt a felkérést mindez nem történik meg. Persze a változás nem azonnal indult be, hanem szép lassan, mondhatni fokozatosan. Éjszakánként arra ébredtem, hogy hevesen ver a szívem, vagy amim szív helyett volt, de nem úsztam a verítéktől. Odakint bizonyára vakarhatták a fejüket, hogy ennek a fiúnak mitől ugrik meg minden nap a vérnyomása. Ezután addig mászkáltam föl s alá a kis bérelt szobámban, míg rám köszöntött a nap és így indultam kalandozni.

Tisztában vagyok vele, hogy nem egy valódi ember lett orvul letámadva viszont mégis csak egy gyerek volt. Mindig kerültem az összetűzéseket más játékosokkal, hogy ilyen sose történhessen meg és csakis a mobokat támadtak. A szörnyeket akkor öltem meg, ha rám támadtak, ez alól kivételt élveztek a vaddisznók, mert ők megérdemelték. Szóval mardosó lelkiismeretemmel viaskodva éltem tovább az életemet.
Egyszer mentem a város északi részén egyedül fejembe egy kapucnit húztam így az emberek láthatták a személyiségemet. Azzal, hogy arcom árnyékba burkolózót kicsit könnyített a helyzetemen viszont a kapucnitól alig láttam valamit oldalra. Ennek köszönhetően sikerült neki mennem egy kimondottan csinos lánynak, ráadásul fel is löktem. Amint észrevettem, hogy mi is történt lehajoltam és a hónaljánál fogva megpróbáltam felsegíteni.
- Nem esett baja? – tettem fel a fölösleges kérdést.
Ez egy helyénvaló viselkedés lenne, ha a hangom nem lett volna olyan hideg, érzelem mentes.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 16 2018, 18:08


Egy villanásnyi ideig tartott csupán. Belém mart az az ismerős érzés, mely folyton emlékeztetett rá, hogy a remény, az a komisz, kirobbanthatatlan, még mindig él bennem. Még a történtek ellenére is ott volt, és bármennyire is igyekezett agyam elhitetni vele, hogy ez lehetetlen, ő mindig szembe ment az elvárttal, és a káprázatban keresett támaszt nekem.
Szívem hatalmasat dobbant, ahogy megláttam a csuklyás idegent. Természetes reakció ez, ha ennyire hiányzik valaki, főleg akkor, ha ezekben a pillanatokban is rá gondolsz. Makotom biztosan megmagyarázta volna nekem, ez mennyire emberi, és hogy számíthattam volna rá, hogy a lelkem így fog reagálni, meg még kifejtette volna, hogy ezzel nincs semmi gond, és még sok minden mást tett volna. Például a karjaiba von, hogy lenyugtassa pulzusomat. Testemben a vér úgy száguldott, hogy azt hittem, menten elájulok. Ezért sem keltem fel rögtön a földről. Szédültem, és csak nagyokat pislogtam az idegenre.
Sem a magassága, sem a testalakja, de még csak a kisugárzása sem volt hasonló. Nem volt más összeköttetés közöttük, mint a különös csuklya, amely mögé arcukat rejtették - és oly sokan még rajtuk kívül. Ennyi mégis elég volt rá, hogy elbizonytalanítson. A kábulatból a hangja ejtett ki, a hang, amely végképp meggyőzött róla, hogy nem állhat velem szemben Tachibana Makoto. Ő egy ismeretlen férfi volt, aki véletlenül pont erre tévedt, és ellökött. Teljesen hétköznapi szituáció. Nem kellett volna úgy elbambulnom. Lassan rendeztem kalapáló szívemet, letöröltem a hirtelen támadt verítéket homlokomról, és felálltam. Gyorsan kaptam magamra az álcát az előző megingás után, ahogyan azt kell. Arcomra mosoly ült ki, és úgy néztem rá, miközben ruhámat porolgattam kóros berögzültséggel.
- Nem esett, semmi gond. - legyintettem könnyedén. - Nekem sem kellett volna elbambulnom úgy. - mosolyogtam rá. Valami mégis zavart. Talán a hangjából csengő apátia volt az. Fájdalmasan távoli volt, mégis oly ismerős. Mintha láttam volna már ilyesmit valahol.. Csak az mélyebben gyökeredzett. Úgy éreztem, ez a mostani fakó hang mást rejt magában, mint amit én ismertem. Bár nem voltam az a fajta ember, aki helyesen tudta volna megállapítani az érzelmeket, talán tanultam egyet s mást az elmúlt hat évben. Kétségbeesetten a keze után kaptam, valami mély ösztönből vezérelve, és úgy néztem fel rá.
- Minden.. rendben? - tettem fel neki a kérdést, elfelejtkezve róla, hogy én is olyan személy vagyok, aki segítségre szorul. Jóindulatúan rámosolyogtam, és tőlem szokatlan türelemmel ácsorogtam előtte.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Vas. Dec. 16 2018, 18:56

Amint rám nézett egyből kitalálhatta, hogy ki is vagyok én, én voltam a sötét lovag. Van egy régi európai játék, ami nagyon hasonlít a shogira, ott található pár olyan figura, mint én. Igaz csak a hátsó sorban, mert az elsőt elfoglalták a parasztok, de ebbe most ne menjünk bele. Bár így utólag visszagondolva a kasztomat nem találhatta ki ugyanis nem volt nálam se fegyver se pajzs.

Visszatérve az eredeti vonalhoz lehet az a szegény lány arra gondolt ennek a srácnak bár hangja van, bár csak ne halottam volna. Viccet félre téve tényleg hidegen és érzelem mentes beszéltem és egy kicsikét sem kellett megerőltetnem magamat. Úgy éreztem mintha kiveszett volna az életből minden szín és vidámság és magam is olyan voltam akár egy hegycsúcs. Egyrészről mert magas, másrészről pedig elég kellemetlen tud lenni a teteje. Miután láttam azt a szörnyűséget nem tudtam mit is kéne tennem és úgy viselkedtem, mint akinek elmentek otthonról. Képes voltam órákon át bámulni a nagy semmit, majd ha valaki kérdezett tőlem valamit nagy eséllyel ostobaságot feleltem. Ez pár napig tartott, míg az agyam felfogta csak úgy van esélyem ha kizárok minden érzelmet. Nincs szükség félelme, se haragra szeretetnek meg pláne nincs semmi haszna. Onnantól kezdve úgy viselkedtem akár egy gránit tömb vagy inkább, mint egy jéghegy. Azelőtt sem voltam egy nagy társasági ember, de utána még azt a kevés kapcsolatomat is megszakítottam. Mikor a lány megkérdezte tőlem kissé félve, hogy minden rendben van szintén hideg hangon válaszoltam már majdhogynem vághatott a mondandóm.
- Igen.
Ami eddig történt nem valami szívmelengető dolog, de nincs semmi különös benne. A nagydarab srác egy kicsit kiborult majd megzizzent az agya, bárkivel megeshet az ilyen, ott bent meg pláne. Az ilyet vagy békén szokták hagyni vagy pedig elküldték egy dokihoz, aki drága pénzért elmesélte neki mindez azért történt, mert gyerekkorában elvesztette a plüss nyusziját. Igen, ebben még nincs semmi különös dolog, ám ami ezután történik tényleg nem normális. Minden figyeltetés nélkül kihajtottam a lány kezeit, amitől olyan lett, mint egy kereszt. Az államat vakargatva alaposan megnéztem a feje búbjától a lábáig. Ezután következett a hátsó fele, amit szintén nagy odaadással vizsgálgattam, ezután jött a bal majd a jobb oldala. Miután végeztem ismét elé álltam majd közöltem vele a diagnózisomat.
- Tényleg nincs semmi bajod, de vigyázz, máskor mert sok idióta mászkál az utcákon.
Az egyik pillanatban olyan voltam, mint egy jég királynő a következőben, meg mint egy aggódó orvos.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 16 2018, 19:15


Nem mondhatnám, hogy megilletődve, de nagy szemeket meresztve pislogtam a válaszára, és annak hanghordozására. Igazából számítottam is rá, hogy így fog viselkedni. Nem is gondoltam azt, hogy sokat kellene foglalkoznom vele, hiszen látszott rajta, hogy akármi is van vele, teljesen beletemetkezett. Sem neki, sem nekem nem érte meg a kérdezősködést. Nem voltam egy angyalka, meg a Mikulás sem, hogy jószándékot és szeretetet vigyek mások életébe. Pusztán az előző szívritmus zavarom okozhatta, hogy olyan nagy figyelmet szenteltem a hanghordozásának. Csak a hasonlóság okán figyeltem fel rá egyáltalán.
Úgy döntöttem, hagyom tovább menni. Lehorgasztottam a fejemet, és komoran pillantottam rá, nem szólva semmit. Ekkor azonban valami különös történt, valami megmagyarázhatatlan, ami képes volt kibillenteni az eddigi hangulatomból. Ezért történhetett meg, hogy szó nélkül hagytam, hogy kinyújtsa a kezeimet. Mi több, azt is végigtűrtem, ahogy végigmustrál, pedig az agyam egy kis szegletében elkezdett motoszkálni a gondolat, hogy hát ezt azért még sem kéne. Nagy nehezen összeszedtem aztán leesett állaimat, és rámeredtem az idegenre. Valami olyasmit akartam kérdezni tőle, hogy ez mégis mi a franc volt. Aztán jól be akartam olvasni neki, amiért ezt művelte, ilyen látványosan. Össze voltam zavarodva, és ezt csak fokozta a kellemetlen érzés, hogy én még hagytam is neki, hogy körbeméricskéljen csak így, mint valami kirakati portékát. Ám aztán megszólalt. A mondatát aztán erős szemöldökráncolás követte részemről. Elképzelni nem tudtam, mi üthetett belé, hogy ilyen hatalmas hangulatváltozáson esett át egyik pillanatról a másikra. Az érzéstől még az előző bosszúságomat is elfelejtettem. Kissé lefagyva, halkan és félénken mondtam ki a következő mondatot.
- Nem.. Nem csökkent az életpontom. - mutattam a fejem fölé, aztán felbátorodva folytattam. - Védett övezeten belül vagyunk, nem is üthettél volna úgy meg. - végül pedig közöltem a teljesen nyilvánvalót. - A játékban nincs is fájdalomérzet. - pislogtam rá nagyokat, de azért a végére elmosolyodtam.
- Aranyos, hogy aggódsz. - fejeztem ki hálámat, habár nem tudtam, hogy az előző kifejezéstelen válaszolgatások után vajon ez mennyire volt őszinte, vagy mégis hova tegyem ezt a reakciót.
- Remélem, nem haragszol meg, ha én is aggódok. Nem épp úgy festesz, mint akinél minden rendben van. - Nem kerteltem. Nem érdekelt, akar-e a témáról beszélni, vagy sem. Nem figyeltem oda a viselkedésemre, vagy a szavaimra, csupán csak mondtam, ami kikívánkozott belőlem.
- Az apátia igazán nem megfelelő megoldás, nekem elhiheted. - pislogtam rá aztán szigorúan, és vártam, mikor fog elküldeni a.. tudjátok, hova. Az előző mondataiból legalább is éppen erre számítottam. Nem mintha annyira zavarta volna a lelkivilágomat, ha ez is történik. Ki voltam már képezve rendesen, hogy lepörögjön rólam az ilyesmi.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Vas. Dec. 16 2018, 20:12

Valami olyan gyerekes butasággal akart megnyugtatni, hogy nem csökkent a hápéja ami engem egyáltalán nem érdekelt. Amúgy is mindig kiment a fejemből, hogy figyelnem kell azt az átkozott vonalat meg azt a nyomorult térképet. A valóságban nem lebegett a szemünk előtt semmi, hogy mutassa nekünk az irányt.
- Nem érdekel, hol vagyunk, a világ túlságosan is veszélyes. Légy sokkal óvatosabb. Neked csak egyetlen életed van, ne pazarold el.
Igaz, hogy nekem se volt második viszont ezt már nem kötöttem az orrára. Az élet tele volt rossz dolgokkal, amik károsak lehetnek másokra főleg az ilyen aranyos és bájos lányokra. Hogy nyomatékosabbá tegyem mondandómat, beszéd közben a vállára tettem a kezemet.
- Az aranyos nem számít, csakis az élet.

Egyesek bizonyára rájöttek, hogy itt egy klinikai esettel van dolguk. Először úgy viselkedtem, akit nem érdekel senki és semmi főleg a saját élete nem. Utána pedig hogy pattog egy lány körül akár egy kotlós tyúk. Ez is annak az idegösszeomlásnak volt köszönhető.
- Értem nem kell aggódni, senkinek teljességgel értelmetlen. Vigyázok magamra, és ha nem sikerül, hát így jártam. –mondtam hegykén.
Végig őszinte voltam ezzel az idegen lánnyal ugyanis tényleg nem érdekelt akkor élek-e vagy hallok viszont az ő épségét féltettem. Talán azért mert az a gép állttal irányított ember szintén nagyon aranyos volt.

Végül mondott valamit, amin kissé meglepődtem, és amitől a szemöldököm fel is szökött a homlokomra. Valamien apáról vagy apácákról beszélt, igaz egyiknek sem láttam semmi értelmét. Nem tudom mi üthetett bele, hogy félre beszélt, de mivel jó szándékú teremtésnek tűnt azzal jutalmaztam, hogy nem szidom le. Igaz amúgy sem hordtam volna le, mert az is csak fölösleges lett volna.
- Semmi dolgom apácákkal.- feleltem kurtán. majd elkezdtem a nem létező szakállamat simogatni. – Hova is menjek most?
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 16 2018, 20:46


Nem voltam biztos benne, hogy most csak viccel, vagy komolyan gondolja, amit nekem mond. Úgy, mintha nem vette volna észre a fejem feletti vörös indikátort, pedig épp az előbb mutattam is rá, a hp csíkom fölött. Vagy éppen azért gúnyol ki, hogy erről beszél nekem, akinek látszólag nem számított egy másik ember élete, pedig igenis kellene, vagy pedig halálosan komolyan egyáltalán nem ért ezekhez a jelzésekhez, és nem is figyeli őket. Valamiért meg mertem volna kockáztatni, hogy ez utóbbi az igazság, de én sem tudom pontosan, hogy miért. Nem tűnt együgyünek, nem azért. Csak olyan kedves kis személyisége volt. Valahogy kezdett körvonalazódni bennem a gondolat, hogy talán most ért abba a fázisba az élete, hogy elgondolkozzon a halál kérdésén. Vagy pedig most történt vele valami, ami miatt ez eszébe juthatott, és elkezdhetett aggódni. Erre a gondolatra én is elkomorultam, habár én már egy évtizede is, hogy nem a saját életemért aggódtam, és nem a személyeket magukat gyászoltam. Az fájt, hogy elhagytak, és tudtam, hogy mindig azoknak lesz a legrosszabb, akiket itt hagynak. Ez persze további keserű gondolatokat szőtt szívembe, hiszen én magam voltam az, aki itt hagyott mindent és mindenkit, és a börtönbe száműztem magam a problémáim elől. Mások ilyenkor legalább meghalnak. Nekem még ahhoz sem volt bátorságom, hogy kilépjek a játékból, pedig az emlékeim közt szerepel az élő bizonyíték, hogy van rá lehetőségem.
Ahogy megfogta a vállaimat, és a szemembe nézett, valamit válaszolni akartam neki. Valamit arról, hogy nem félek, szembe nézek a veszéllyel. Olyasmit akartam mondani, hogy az élet nem számít, ha... de nem tudtam befejezni gondolatban a mondatot. Nem számít, ha nincsenek barátaid? Nem számít, ha nincs motivációd? Nem számít, ha elvesztesz mindent? Nem számít, ha nincs hatalmad? Mi az igazság, mi rejlik a mélyemen? Mi az, ami miatt elveszthetném a motivációmat az életre? A halál? A szerelmem halála.. Még ez sem volt elég hozzá. Még így is talpon maradtam. Komoran néztem vissza rá, szemeimben kialudt a fény.
- Túlélem azt is, ami lehetetlen. - néztem rá szenvtelenül. - Örökké csak.. túlélek - tekintetemet aztán elfordítottam, és a kastélyra vetettem. Annak valahavolt tagjaira gondoltam, akik már mind így vagy úgy, de kiléptek a játékból. Akik már réges-régen elvesztek. Aztán azokra, akiket én magam juttattam a halálba. Nem csak idebent. Odakint is.
És akkor, akkor jöttem rá az életigazságomra. Mindig nyerek.. Még akkor is, amikor nem úgy érzem, még akkor is, ha elveszítek közben mindent. A halál játszmájában egyelőre nyertesként vonulhatok fel, és nincs semmi, ami ezt megrendítse. Várom már a pillanatot, amikor megtör az élet végre, és elveszítem a játékot.. Ennek viszont még nem jött el az ideje, és ezt bizonyította a fejemen ülő babérkoszorú is, melyet a Viadalon nyertem még, mint egyetlen túlélője a harcoknak. Meghalt mindenki, nálam klasszisokkal magasabb szintű játékosok, nálam bátrabbak, erősebbek, csapatmunkában dolgozók, figyelmesek és türelmesek. Én csupán magamban bolyongtam, mégis én voltam az egyetlen, és legutolsó túlélője a megmérettetésnek. Büszkén viseltem azóta is az ékszert, melyet jutalmul kaptam.
- Ennél többet nem tehetünk - bólintottam. - Vigyázunk magunkra, aztán meglátjuk, mi lesz.. - válaszoltam nagy bölcsen, és megeresztettem felé egy félénk mosolyt. Különös alak volt, de azt hiszem, most éppen rá volt szükségem.
- Nem apácákkal, te buta - kuncogtam aztán a kijelentésére. - Apátia. Nem hallottad még a szót? Bár ahogy beszélgetünk, talán nem is húzható rád annyira ez a dolog. Közönyösséget jelent, te pedig bizton állíthatom, hogy nem vagy az, csak előadtad magad, amikor rád irányultak a kérdéseim.
- Mi lenne, ha sehova sem mennél, csak még beszélgetnénk egy kicsit? - tettem fel aztán a költői kérdést. Segített, hogy volt társaságom hozzá, hogy átgondoljam a dolgokat. Segített a beszélgetés, hogy egyről a kettőre jussak, akármerre is legyen az..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Vas. Dec. 16 2018, 21:09

Olyan butaságokat mondott nekem ez a lány, hogy amit lehet, azt túlél, meg mindig csak túlél. Ez nekem egyáltalán nem tetszett ugyanis nem ezt akartam hallani.
-Nem. Nincs választási lehetőség. Mindent vagy bármit.
Mikor arról beszélt, hogy vigyáz magára elkezdtem vadul bólogatni és igyekeztem helyeslően nézni rá. Igaz mivel nem látta, az arcomat a csuklya miatt így ennek az egésznek nem volt semmi értelme. Annak ellenére, hogy nem akartam senkivel sem szóba állni, ennek ellenére elég jól elbeszélgettünk.

Nem tudom mit tettem, de ennek a csinos lánynak láthatóan sokkal jobb lett a kedve, talán én mondtam valamit. Elmondása szerint félre értettem, amit mondott és nem apácákról, hanem apátiáról beszélt. Az előbbinek volt valami értelme, nem úgy, mint az utóbbinak, de nem kellett sokáig az ostobaságomtól szenvedni. Felvilágosított arról, hogy közömbösséget jelent.
- Nem vagyok közömbös, csak mindenki törődjön a saját dolgával. Én nem foglalkozok velük és ők se foglalkozzanak velem. Ennyi. Tényleg nem ütötted meg magad túlságosan?

Mikor azon tanakodtam, hogy hova is kéne mennem arra kért maradjak és beszélgessek vele. Ez jó ötletnek tűnt, viszont közben akadt egy kis elintézni valóm. Észrevettem, hogy valaki nem is olyan messze áll és minket figyel. Az is lehet, hogy nem utánunk leskelődött csak olvasott vagy csak nézelődött, de ez nem lényeg. Minden előzmény nélkül tettem pár ujj mozdulatot a levegőben mire előkerült a buzogányom és tettem pár lépést a fickó felé. Húsz év körülinek tűnt és vékony testalkatúnak bár a szintjét ebből nem állapíthattam meg.
- Vagy elhordod az irhádat magadtól vagy magam rugdoslak el a következő szintig. – a srác fülét farkát behúzva távozott a helyszínről.
Hogy ne tűnjek kötözni való bolondnak elmagyaráztam a beszélgető partneremnek mi is történt.
- A szeme sem állt jól és egy ideje minket bámult. - ezzel eltüntettem a fegyveremet.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 16 2018, 21:33


Valami olyasmire gondoltam, hogy ez a fickó egy kötözni való sültbolond. Viszont mókás, kedves bolond, aki nincs tisztában vele, hogy mit miért tesz, vagy mi van vele. Úgy döntöttem inkább, hogy nem megyek bele a részletekbe, és nem fogom felvilágosítani a dolgokról. Semmi értelmét nem láttam. Ha nem, hát nem. A látható ellentmondás a szavaiban viszont jókedvre derített. Fogalmam sem volt róla, honnan tört elő belőlem, de mélyről jövő, csilingelő kacagással jutalmaztam a különös viselkedését.
- Tényleg, nem történt veled valami baj? - feleltem kérdésre a kérdésére, és ki is nyújtottam hozzá játékosan a nyelvemet, hogy viselkedésemmel rávezessem mondandójának hülyeségére.
- Ne foglalkozz velem. Én nem foglalkozok másokkal, ők se foglalkozzanak velem, meg hogy megütöttem-e magam, vagy sem. - kacarásztam tovább, majd hirtelen ötlettől vezérelve lehajtottam fejéről a csuklyát. Jobb ez így. Szeretek a szemébe nézni annak, akivel beszélgetek.
Habár a kastély továbbra is ott magasodott fölöttem, átvette a lelkem vezetését valamiféle kellemes derű. Nem, a fájdalom nem tűnt el belőle, az emlékek továbbra is uralták mindenemet, azt viszont nem tagadhattam, hogy láthatólag most nagyon jól éreztem magamat. Mint a kavargó óceán mélye, melyet tükörsima felszín takar. Egy időre elfeledkeztem hát belső morgásomról, és a jelenre koncentráltam. A múlton és a hibáimon rágódtam már épp eleget, és azok nem fognak elfutni előlem soha.
A következő pillanatban azonban meglepetten pislogtam - újfent. Hirtelen elfogott a félelem, hogy itt fog hagyni mégis, hogy elmegy, hiába kérleltem. Ez a gondolat nagyobb hatást gyakorolt rám, mint gondoltam volna, ami további értetlenséget okozott számomra - magammal szemben. Nem volt jellemző rám, hogy így kapaszkodjak valakibe. Valakibe, akinek még csak a nevét sem tudom, és nem is állt szándékomban megkérdezni. Akit csak úgy írtam fel magamnak lelkem jegyzékébe, mint az idegen jótevőm; A sors. Ő volt éppen az, akit elém vezérelt az út, én pedig elfogadtam a felkínált lehetőséget. Mindeközben végignéztem, ahogy ráront egy szerencsétlen játékosra, és úgy döntöttem, nem fogom elrontani azzal a játékát, hogy belerondítok néhány kijelentéssel. Mondjuk azzal, hogy az észlelésem már jó ideje jelezett. Úgy döntöttem, belemegyek a dolgokba, amit ez a nap kitalált nekem. Arra az elhatározásra jutottam, hogy be fogok térni a kastélyba. És ez a fickó az oldalamon, a sors, velem fog tartani, és segíteni fog nekem. Amikor visszatért, meghatározhatatlan mosollyal néztem fel rá.
- Hihetetlen vagy - dicsértem meg félszegen. - Megmentettél engem, hálával tartozom - rápislogtam párat, és belül dicsértem magamat, hogy ilyen jól el tudom játszani a szerepemet, habár azt sem tudtam, mégis mi szükségem van rá. A következő mondatomat viszont már teljesen őszintén mondtam.
- Szerintem a mai nap elkerülhetetlen volt, hogy mi találkozzunk. Fellöktél, aggódtál értem, majd megmentettél. Egy utolsó szívességet szeretnék még kérni tőled, lovagom - pislogtam rá, és nem a fegyvere miatt vontam le ezt a következtetést, simán lehetett volna még harcművész is. Ezt a szót a másik értelmében használtam most.
- Bejönnél velem oda? - mutattam rá a kastélyra magam előtt. - Nincs bent semmi mob, vagy ilyesmi. Csak kell egy kis támogatás - magyaráztam aztán, és rápillantottam. Hogy lehet valaki ennyire magas?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Vas. Dec. 16 2018, 22:13

Arra a kérdésre, hogy tényleg nem történt velem valami-e egyenes, tömör és főképp őszinte választ adtam. Nem láttam értelmét annak, hogy mindenféle hazugságot, meg köntörfalazást találjak ki.
- Megszülettem. – mondtam kissé mogorván.
Bizonyára másokkal is megtörtént már, ha nagyon el voltak keseredve azt kérdezik, hogy miért kellett a világra jönniük. Na, én is valami ilyesmi helyzetben voltam csakhogy nekem még a kedvem is rossz volt. Arra gondoltam, ha nem létezem, akkor nem történhet velem meg az a sok szörnyű dolog, ráadásul én se tudnék egy csomó marhaságot elkövetni. Ez után olyan butaságokat hordott össze, hogy ne foglalkozzak vele, mert más se teszi. Mielőtt bármit és felelhettem volna váratlanul levettem a fejemről a csuklyát. Nem, nem csókolt, meg mint a romantikus filmekben szokás, amikről én természetesen semmit se tudtam és most se tudok. Csak elintézte, hogy ezen túl közvetlenül a szemembe tudjon nézni. Ez nem volt valami jó ötlet ugyanis így láthatta a kusza tekintetemet, bár, hogy milyen volt az arcom nem tudhatom, mert több napja nem tudtam tükörbe nézni. Tekintetem akár az űzött vad és az agyon használt mosórongy keveréke. Folyton ott voltak a homlokom a gondterheltség ráncai és a szám le volt biggyesztve. Arcvonásom az örülten mérges és az örült között ingázott. Bárki, aki rám nézett kapásból kiutalt volna nekem öt, évet egy magáncellába annyi szent. Ez is annak volt a jele, hogy teljesen megőrültem, vagy pedig, hogy napok óta alig aludtam.

Dicséretére szólva nem menekült el, bár az is lehet, hogy sokkal szörnyűbb dolgokat is látott, ami azt jelentette, hogy még inkább óvni kell ezt a szegény párát. Megfogtam a csuklyát és visszahúztam a fejembe sokkal jobb az árnyak között.
- Jobb ez így.

Miután elkergettem azt a fickót a lány majdhogynem imába foglalta a nevemet olyan hálás volt nekem. Kinyújtottam a mutató ujjamat és megérintettem vele a homlokát.
- Látod, ezért mondtam vigyáz. Honnan tudhatod ez nem egy csapda, hogy elnyerjem a bizalmadat? Ne bíz senkiben, olyanba, főleg nem aki arra kér, bízz benne. Régi szabály, ha úgy érzed, hogy át akarnak verni, az úgy is van.
Majdnem olyan voltam, mint egy tanár, aki lehordta egyik diákját, amiért nem volt elég óvatos. Ez után arról kezdett beszélni ez a sors műve, hogy mi találkoztunk és megkért arra, hogy kísérjem be egy kastélyba. Ez annyira megijesztett, hogy hátrálás közben sikeresen elestem és elterültem a földön majd mintha mi se történt volna így fekvő helyzetben folytattam a társalgást.
- Nem tartom jó ötletnek. Rossz dolgok történnek másokkal a közelemben. Nem szeretném, ha bajod esne miattam. - hiszen az a kislány is az én hibámból veszett oda, de ezt már nem mondtam ki.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 17 2018, 15:11


- Szóval ez egy csapda? - szegeztem neki a kérdést nyíltan, egyértelműen. Ajkaimon mosoly játszott. Nem mondom, hogy nem bántott a csuklya jelenléte, de ha neki így jobb, akkor minek szóljak én bele. Arcvonásait ugyan nem tudtam leolvasni így, de nem is kellett, a társalgás egy szép irányt és ritmust vett fel a maga vonalában. És még mindig nem történt semmi. Úgy gondoltam, eljött az én időm. Ami azt illeti, egy ideje már fontolgattam ezt a kis mókázást, de az előző hőstettes incidens megerősített benne, hogy itt lesz az ideje. Habár arra nem számítottam, hogy hátára fogja vetni magát, és onnan beszél hozzám a továbbiakban olyan lazasággal, mintha mi sem történt volna. Nagyokat pislogtam a jelenségre, most nem nevettem hangosan. Ehelyett ajkaimra sunyi vigyor ült ki, körülnéztem, lát-e valaki, majd válasz nélkül hagyva gyorsan a mellkasára ültem. Megfogtam a két kezét, és egy sebtében előszedett kötéllel jó szorosan összekötöztem, majd ezt követően térdeit is. Ha a műveletem sikert aratott - már pedig kellett, hogy arasson, hisz súlyemelésemet is segítségül hívtam ehhez, akrobatikámat is, és a meglepetés erejét is -, akkor pedig megfogtam két bokáját, és annál fogva kezdtem el befelé ráncigálni a palotába. Na nem mintha nem lett volna meg bennem a félsz, hogy nem enged be a rendszer, ám ezzel most nem törődtem, mert a huzakodás jobban lekötött. Végül probléma nélkül be tudtunk menni. Vagyis kevés gonddal, mivel a fiú valahol ott járt súlyban, ami már csöppnyi nehézséget okozott súlyemelés jártasságomnak, és kevés izzadtságot a homlokomra. Végül csak becipeltem azért, ott pedig kicsit beljebb, ahol már senki sem hallhatta, megálltam. Rámeredtem, gonosz vigyorral ajkaimon.
- Látod, ezért vigyázz. Nem tudhatod, hogy ez nem-e egy csapda, és hogy megbízhatsz-e a másik személyben. - váltottam át egy másik stílusra, amit éppen a játék megkövetelt tőlem. Hangom kegyetlen volt, és halálosan hideg. Felültettem egy oszlop mellé, és hozzá kötöztem őt, majd folytattam.
- Kiabálj csak nyugodtan. Vagy idejön valaki, vagy nem. Talán az a fickó, akit az előbb elüldöztél, és figyelmeztetni akart téged. - megvontam a vállaimat. - Persze most már késő siránkozni.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 16:19

Életem során összefutottam egy-két fura lánnyal és sok mindent csináltunk, de ő túltett mindenki. Az első élményem Kanamival volt mikor bezártak minket egy kis szobába és összebilincseltek. Ennek köszönhetően valamelyikünk megbotlott, ami miatt a lány rám esett, bár arra már nem emlékszem, hogy letaperoltam-e. Minden esetre nem az én hibám volt, hanem a véletlen műve, de azért nem panaszkodtam. Ezután eme tréfa kiagyalói elvették a ruháimat és egy pelenkára cserélték, és ebben kellett végigmennem a városon és szívtipró lányhoz láncolva. Később ismét elraboltak akkor Nia nevezetű szőkeséggel próbáltak össze boronálni és akkor a lány volt fél meztelen bár őt, egy cseppet sem zavarta. Szóval a véletlennek köszönthetően sok izgalmas szituációba kerültem viszont ilyenben, mint ezzel a lánnyal még soha.

Ott feküdtem a földön az eget bámulva sok mindenre számítottam, erre viszont nem. Ráült a mellkasomra, ami már önmagában izgató lehet majd váratlanul szinte a semmiből elővarázsolt egy kötelet és összekötözte a kezeimet meg a bokámat. Meg kell hagyni, hogy annak ellenére, hogy egy sebtiben összeállított terv volt elég alaposan átgondolta. Nyugodtan kiabálhattam volna segítségért, vagy rángathattam volna magamat ide-oda abban reménykedve, hogy a kötél elszakad. És én mit tettem? Feküdtem ott, mint egy nagydarab sonka és vonszolás közben figyeltem azt a formás fenekét. Tudom ez nem valami szép dolog, de az égen már nem találtam több érdekességet. Miközben vonszolt minket befelé, megpillantottam egy szőke hajú férfit, aki minket bámult. Nem tűnt valami meglepettnek, inkább mintha teljesen természetes lett volna, amit lát. A távolság miatt alig értettem mit mondott talán azt, hogy szerelmesek.

Odabent kikötözött egy oszlophoz, ahogyan az elrabolt embereket szokás majd közölte velem, ez tényleg csapda volt, méghozzá az övé és nincs menekvés.
- Most már késő, de nem érdekel, azt csinálhatsz, amit akarsz, egyáltalán nem izgat. De valami azt súgja, hogy nem lesz semmi túl kedves a szemed. Ha meg mégis hát akkor tévedtem. – mondtam a szokásos érdektelen hangomon.
Arra számítottam, hogy közli, velem ez az egész egy vicc majd szépen elenged és elválnak útjaink. Tudtam, hogy vannak beteg emberek, de a kínzás nem vezet eredményhez, védett helyen meg pláne nem.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 17 2018, 17:18


Nézhettük volna ezt a játékot úgy, mint valami szexi szórakozás. Kinézhetett ez sok mindennek, és habár nem foglalkoztam a férfival, aki út közben pont arra tévedt, és szemtanúja volt vonszolásomnak, azért elmosolyodtam szavaira. Végül is lehetne ez akár egy jó ideje tartó házastársi vita vége is. Itt, ahol a nőknek is ugyanúgy megvoltak a képességei a pontoknak köszönhetően, kicsit sem volt meglepő, ha ilyesmi előfordult. Viszont nem, egy pillanatig sem tekintettem az ismeretlen Sorsra úgy, mint egy amolyan szexi játszópajtás. Ez most egy másféle játéknak indult, fene azt a perverz fantáziáját mindenkinek, egyáltalán nem a szex a fő mozgatórugója az életemnek. Főleg nem itt és most. Ebben a.. mocskos.. palotában. Köhöm.
Igyekeztem kizárni emlékeimet ezekben a percekben. Egyáltalán nem álltam készen rá, hogy most felelevenítsem őket, arra viszont igen, hogy újakkal is felülírjam a régieket. Ez - mondjuk úgy - segíthetett valamelyest elviselni a dolgokat. Az, hogy nem koncentrálok oda, hogy új, élő képeket gyártok ezen a helyszínen. Épp egy olyan oszlophoz kötöttem oda a fiút, ami mögött én magam is bujkáltam azon a napon.
Kedves a szemem. Ezen a kijelentésen sokkal inkább meglepődtem, mint a hangsúlyon, amilyen érdektelenséggel szemlélte az eseményeket. Már kezdtem szép lassan hozzászokni ezekhez a hangulatváltásaihoz, szinte már meg sem lepett. Nagyon furcsa fiú volt, de legalább érdekes. Soha nem tudhattam, mire számítsak tőle, és ez összezavart. Nagyon ritkán történt velem ilyesmi. Általában én voltam a káosz okozója, és most is igyekeztem kezembe venni ezt a szerepkört, ám ez a Sors elnevezést viselő férfi újra és újra keresztbe tett nekem. Egyszerre volt mókás, és bosszantott a dolog. Az viszont meglepett, hogy kedvesnek találja a szemem.  Még én magam sem tudtam pontosan, ki vagyok legbelül, mélyen, de eddigi életem és tettem világosan utaltak rá, hogy kedves maximum a felszínen lehetek. A szemek mégsem hazudhatnak, és azok meleg kisugárzása. Itt és most, ezen a helyen, ezekkel az emlékekkel. Vajon tényleg képes vagyok melegen nézni erre az idegen férfira? Minden szándékom ellene szólt a szavaknak. És ez az egész elgondolkodtatott. Vajon mi indíthatta el a folyamatot, amiért szelídséget láthatott a lélektükreimben? A hely, az emlékek, vagy a jelen volt az oka? Mi az?
Mérges voltam a tanácstalanságban. Nem tudtam választ találni az okára. Idegesen ökölbe szorítottam kezemet, és az oszlopba csaptam, éppen a fiú feje mellett. Meg akartam kérdezni tőle, hogy miért. Miért mond nekem ilyeneket? Mégis helyette csak szikrázó tekintettel meredtem rá. És talán közben mégis kedvesen. Összezavarodtam. Egy hosszú másodpercig meredtem még rá, majd hátrább léptem. Nem tudtam, mit tegyek. Legszívesebben magára hagytam volna béklyóiban. Legszívesebben bementem volna a medencés terembe. Legszívesebben elfutottam volna valahová nagyon messze..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 18:20

A lány odakötözött engem egy oszlophoz viszont nem csinált semmi rosszat vagy borzalmasat velem, csak átvette a szerepemet. Ezúttal ő nézett engem, mint én rá korábban csak egy kicsikét másképpen. Fogalmam sem volt arról, hogy mik lehetnek a szándékai, egyedül, amire gondolni tudtam az volt, hogy ez egy tréfa. A nagyon aranyos lányok általában szerették megtréfálni az olyan mamlaszokat, mint jómagam. Nem tudtam róla elképzelni, hogy képes lenne bármiféle szörnyűség elkövetésére, igaz a szőkeségről sem gondoltam egészen addig a napig. Mégis elkerekedett szemmel néztem végig, ahogyan annak a teremtést megtámadja az a kedvesnek tartott fiú. Lehet, hogy kiabálnom kellett volna vagy esetleg könyörögni az életemért, de mégsem tettem. Ha ezt sikerült kitalálnia talán arra is megoldást talált, hogyan végezzen velem. Például csak az egyik kezemet szabadítaná, ki majd elérné, hogy elfogadjak egy élet halál harc kihívást. Igaz ez nem annyira valószínű ugyanis meg van rá az esély, hogy ellen állok, és akkor kiszabadítom magamat.

Csak ültem majdnem teljesen szótlanul és bámultam azokat a gyönyörű szemeket. Talán én mondhattam neki valamit ugyanis mérgében lecsapott méghozzá félelmetes sebességgel. Valamiért a fejemet akarta szétverni a fejemet, de az utolsó pillanatban úgy tűnt, hogy meggondolta magát. Sajnálatos módon ezzel nem ért volna el semmit tekintve, hogy védett övezetben voltunk. Ha valakit egy nála tízszer erősebb támadás találja el, akkor sem történik semmi, legfeljebb elrepül, jó-jó messzire.
- A rossz emlékek elég kellemetlenek tudnak lenni. Mint mondtam azt teszel velem, amit csak akarsz. Ha így végre megszabadulsz a szenvedéstől ám legyen. Mindnyájunknak megvan a maga keresztje. – úgy beszéltem mint egy igazi vesztes.
Egész végig a szemébe néztem, de ő ebből nem látott semmit sem hála a csuklyának. Ismertem egy történetet, amiben egy vén kéjenc azért hordott napszemüveget, hogy ne lássák, ha a mellüket bámulja.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 17 2018, 18:59


Még csak most vettem észre a felugró panelt, ami azt jelezte, hogy beléptem a palotába, ami most senkinek a tulajdonában nincs, és szabadon látogatható. Kiírta, hogy megvásárolható, ám egy elég hatalmas összeget kértek érte cserébe a játék készítői. Hát igen, ez a ház egy egész céhnek készült, nem pedig arra, hogy egyetlen egy személy megvásárolja. Nyeltem egyet. A fejembe vettem, hogy akarom. Mivel a börtön előtti időkből elég szép tartalékaim voltak, nem is tűnt olyan lehetetlen célnak, hogy megvegyem. Eldöntöttem, hogy beszélni fogok erről Leoval. Ez mondjuk azt jelentette volna, hogy le kell lépnem a mostani lakhelyünkről, és beköltözni ide, hiszen nem maradna több pénzem fenntartani a jelenlegi lakásunkat. Ezt egyelőre nagyon nem akartam. Nem tudtam, mennyire volna jó ötlet épp ide költözni, ebbe a házba. Viszont megválni sem voltam hajlandó tőle, megvárni, amíg egy esetleges céh lecsap a kínálkozó lehetőségre. Nagyot dobbant a szívem a gondolatra. Talán segítséget kérhetnék.. Talán, ha nem lenne az a hülye büszkeségem..
Álltam, és hallgattam a szavait. Hangja még sokáig visszhangot vert a palotában. Nem válaszoltam, nem mozdultam, szinte levegőt is alig vettem. Nem tükröződött rajtam semmi, mintha csupán egy odavetett szobor lennék, piros kabátkába csomagolva. Ám az agyam fogaskerekei forogtak. Nem mondom, hogy jó irányba. Nem tudtam eldönteni, hogy mihez kezdjek a gondolatokkal, a lehetőséggel, amit a kezembe adott.
- Ez igaz. Mind szenvedünk valamitől - mélyet sóhajtottam, és lezuttyantam mellé a földre. Elszomorodva néztem magam elé.
- De van, amin nem olyan egyszerű segíteni.. Vagy talán nem is lehet. A világ nem ilyen egyszerű. Az események, amelyek körülvesznek minket, végérvényesen is eltorzítják az ember személyiségét, míg végül már azt sem tudod, ki is vagy valójában.. - a többi már magamban tettem csak hozzá. Már azt sem tudod, mi is a fontos. Miért éri meg küzdeni, és mit éri meg itt hagyni. Csak akkor jössz rá az egészre, amikor elveszíted, és végérvényesen nem kaphatod vissza, soha többé.
- Mondd csak. Veled mit kell csinálni, hogy levegyed végre magadról azt a szerencsétlen csuklyát? - kérdeztem aztán végül, reá emelve tekintetemet. Annyira zavart, hogy nem láthatom Sorsot. Bár talán jobb is így.. Talán így marad meg a leginkább a maga titokzatosságában. Annak a névtelen embernek, akit én megismertem, és akivel megosztom ezt a szörnyű pillanatot itt.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Hétf. Dec. 17 2018, 20:55

Annak megvolt az oka, hogy miért hordtam azt a csuklyát, de ezt majd később fogom elmesélni. Foglalkozzunk először azzal a kastéllyal, ami elég kihaltnak tűnt első ránézésre, de az is lehet, hogy ez pusztán látszat volt. Sokszor tapasztalhattuk az életben, hogy a szem sokszor megtréfálja az embert. Például amikor valaki látszatra egy kedves, békés, szőke hajú srácnak tűnik, ám valójában egy gyilkos. Jól van, tudom, hogy megvoltak a saját indokai meg nem egy igazi embert támadott meg azonban mégis egy gyerek volt és nekem premier plánban ellett végig néznem. A kastély viszont egyszerre volt megnyugtató és magányos is. Sosem gondoltam rá, hogy vegyek magamnak egy házat, mert egy sosem volt rá annyi pénzem. Kettő mindig volt, ami sürgősebben szinte létszükségletnek éreztem, hogy megvásároljak. Igaz, rendelkeztem egy furcsa szokással, hogy bőkezű borra valóval jutalmaztam meg az eladókat. Azért tettem, hogy jó viszonyban legyek velük és így legközelebb jobb alku pozícióba kerülhessek.

Lényeg a lényeg, hogy mindig olcsó szálásokon szálltam meg és egyszerű ételeket ettem viszont párszor felöntöttem a garatra és degeszre zabáltam magam. Viszont az után az eset után az életem szürke lett és sivár alig aludtam és csak akkor táplálkoztam mikor az éhség érzett már nagyon zavart. A lány a kastélyban sok mindent mesélt nekem én pedig egyikre sem reagáltam csak figyeltem. Olyan voltam akkor egy totem oszlop annak ellenére, hogy egyetlen lényből álltam, magamból. Lehet nem tudta, de megbízhatott bennem, akármit elmondhatott volna nekem, mert nem árultam volna el egy léleknek sem. Majdnem, mint egy pap hisz ők is szoktak csuklyát viselni majdnem, mint én.
-Azt kérded, miért van rajtam ez? Hogy én legyek a sötét lovag. És mert a szem elélek tükre. A tiedben egy kedves gondoskodó teremtést látok, az enyémben egy tehetetlen idiótát.
Sejtettem, hogy mi volt ezzel a célja, azt akarhatta elérni, hogy ez a megfáradt idegen ismét életvidám legyen, ne pedig ilyen gyászhuszár.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Kedd Dec. 18 2018, 17:27


Szóval, tisztázzuk a helyzetet. Azért jöttem ide, hogy elmerüljek az emlékeimben, de aztán megfutamodtam. Nem is tudom, mi volt a célom az egésszel. Most mégis bent vagyok a kastélyban, és tökre nem azzal foglalkozok, amivel kéne, és köszönhetem mindezt ennek a csuklyás Sors alaknak. Ha mindez nem lenne elég, a fickót alig pár perce ismerem, de már egy oszlophoz kellett kötöznöm, még mindig szinte alig láttam az arcát, a nevét sem tudom, és egyre biztosabb, hogy bolond, mivel úgy váltogatja a személyiségeit, mint mások az alsógatyájukat. Igen, minden bizonnyal én sem vagyok normális, hogy még nem futottam el jó messzire, és hagytam itt, amíg rá nem találnak a saját sötét démonai, és cincálják szét a lelkét. Viszont az én saját kis szent helyemen meg csak nem hagyhatom, hogy a végén még egy elborult pillanatában valami nagyon nem kellőt csináljon valamivel, vagy tönkretegyen bármit is. Kezdtem rossz ötletnek tartani, hogy épp ide cipeltem be egy ilyen flúgost, de hát úgy néz ki, tökéletesen kijövök a pszichológiai zárt osztállyal, mert valahol mélyen még élvezem is a szituációt.
- Kedves? Gondoskodó? - horkantottam egyet. Az első még csak-csak igaz lehetett néha, de a gondoskodóról éppen azok az állataim tudnának beszélni, akiket hátrahagytam minden ok nélkül. Vagy Vezér, aki csak azért él még, mert tud magáról gondoskodni. Vagy a barátaim és szerelmem, akiket csak úgy itt hagytam évekre, mert éppen kedvem szottyant börtönbe jutni. Mélyet sóhajtottam. Hagyjuk ezeket a dumákat. Nem mindenki kedves, akinek olyan az arca. A tekintetem talán sugallhatott valamit, ami félreérthető. A viselkedésem is talán, ha azt nézem, hogy még mindig nem csináltam vele semmit. Ez viszont nagyon csak a felszínem kapargatása volt, és véletlenül sem mondanám ki ennyire magabiztosan ezt a megállapítást. Ebből is látszott, hogy ha valakinek vigyáznia kell magára és az életére, az itt a fiú volt, aki nem tudta helyesen megítélni az embereket. Nem mintha újdonság lenne a dolog. Sokáig jártam a JL céhlogója alatt, ami már egyfajta álcát nyújtott. Most pedig a vörös indikátor alatt tengetem a napjaimat, ami miatt szintén levonnak rólam egy következtetést az emberek. Valójában egyiket sem érzem magamhoz valónak, igazán egyik sem vagyok, és közben mindkettő bennem lappang valahol. És ennél még sokkal több is.
Lehajoltam hozzá, éppen úgy, hogy a feje mellett legyen az arcom, kezeimmel pedig úgy nyúltam át rajta, mintha csak ölelésbe akarnám vonni. Hozzá viszont nem értem, csupán lélegzetemet érezhette a nyakán és tarkóján. Meglazítottam a kezén a szorítást, de csak épp annyira, hogy még eltarthasson egy pár percig kibújni belőle, nem beszélve a térdeit szorító kötelekről.
- Játsszunk! - suttogtam oda neki lágyan. - Én most itt hagylak. Te pedig vagy megkeresel, vagy nem - elhúzódtam, és rámosolyogtam, majd elsétáltam. Cipőim sarka ütemesen kopogott, visszhangot vert a kihalt palotában. Kiléptem az utcára. Felnéztem az égre, majd találomra elindultam valamerre. Nem mentem gyorsan, nem siettem. Kíváncsi voltam.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by K1 Kedd Dec. 18 2018, 18:09

Meg voltam róla győződve, hogy ez a kis csíny azért lett kitalálva, hogy én ne búslakodjak többet és legyek újra normális. Igaz azt le kell szögeznem, hogy sosem voltam épp elméjű, születésem óta egy idióta vagyok, bár vannak ezzel még egy páran rajtam kívül. Azon se lepődtem volna meg, ha a lányok tervelték volna ki ezt az egészet. Kissé felemeltem a fejemet és körbenéztem hova bújhattak el azok a haszontalan, komiszok. Engem nem kellett meggyógyítani ugyanis nem volt az égadta világon semmi bajom. A nőkben, vagyis a többségükben volt egy gén, ami rávettek őket, ha valakit gyámoltalannak tartottak, akkor azt babujgatni és pátyolgatni kell. Bizonyára azzal a híres anyai ösztönnel lehetett összefüggésben, bár erről nekem lövésem se volt. Egyszer-kétszer tettem egy tétova kísérletet, hogy megértsem mi is folyik a fejükben, de rövid idő után mindig kudarcot vallottam. Megelégedtem azzal a tudattal, ha én nem is értem őket ők tökéletesen megértenek engem, kvázi egy nyitott könyv voltam előttük.

Valami oknál fogva visszamondta a szavaimat mintha megpróbálná megemészteni a halottakat, bár erre semmi szükség nem volt. Csak tudnia kellett volna saját magáról, hogy milyen is ő valójában. Én például tisztában voltam vele, hogy egy arrogáns, kétszínű és hazug seggfej vagyok vagy lettem a játékban. Ha nem így lett volna, akkor nem vettem volna fel egy nálam sokkal jóképűbb alak külsejét és játszottam volna el a lovagot.

Egyszer csak különös dolog történt méghozzá az, hogy a lány közel hajolt hozzám szinte már túl közel. A korábban történt volna ez bizonyára elpirultam volna, de igyekeztem volna játszani a kemény legényt. Akkor viszont nem volt szükség a színjátékra, mert nem érdekelt, hogy mit csinál velem. Benne volt a pakliban, hogy meg akar csókolni engem, ahogyan előtte és tették már néhányan. Azt sem tartottam elképzelhetetlennek, hogy megölel, és végre kisírja valaki vállán magát. Előbb utóbb mindenkinél elszakad az a bizonyos cérna, és ha nem tesz érte valamit, akkor a lelke teljesen kiég, és nem marad más belőle, mint egy csupasz héj. Ehelyett egy ostoba játékra invitált, aminek nem volt semmi értelme. Eldönthettem, hogy megkeresem-e vagy sem miután ő elhagyta az épületet. Nem mondom furmányos egy kis terv, bizonyára sokáig törhette a kis kobakját mire sikerült kiagyalnia. Én nem szóltam egy árva szót sem, csak végignéztem, ahogyan kiszambázik az épületből azokkal az isteni lábaival. Nem tudom, hogy az álmatlanságtól voltak ilyen furcsa gondolataim vagy, mert elzárkóztam az emberektől, de alaposan végignéztem a lányt és úgy határoztam még mindig aranyos.

Miután sikerült kiszabadulnom a kötélből, megdörzsöltem a csuklómat majd én is távoztam és elindultam az utca egy bizonyos irányába. Halottam valamiféle kopogást, de nem tudtam pontosan meghatározni, hogy honnan is jöhet. Azon tanakodtam, hogy mitévő is legyek, hagyjam futni vagy védjem meg az akarata ellenére is ettől a csúnya világtól. Egy védencem már volt és jó ideje nem találkoztam vele, meg kellett volna keresnem, bár elsőre se ment könnyen. Több mint fél évembe tellett mire rátaláltam arra a kis gyöngyszemre és folyton elváltak az útjaink. Magam sem tudtam, hogy mit is akarok tenni ezért zsebre vágtam a kezeimet és arra mentem amerre éppen az orrom mutatott.

/Hogy a helyes irányt választottam-e azt a sors döntötte el./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal1721/1900Északi rész - Page 21 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Szophie Kedd Dec. 18 2018, 19:45


Önkéntelenül is elnevettem magam, amikor észrevettem, hogy ott van. Amikor bejelzett az észlelésem, és rájöttem, hogy ő követ engem. Most már biztos volt, hogy a Sors a mai napra ezt az utat adta a kezembe, és képtelen vagyok megszabadulni tőle, bármit is teszek. Ez már így marad. Megingattam a fejemet, és megálltam. Akár direkt, akár véletlenül került megint az utamba, most már biztos volt, hogy le nem rázhatom. Nem is akartam. Megvártam, hogy odaérjen mellém, majd az oldalán sétáltam tovább a napsütéses, ám mégis levegőjű utcákon.
Nem tudtam, mit mondhatnék, akarok-e bármit is. Most jó volt ez így, csupán csendben sétálni, nem gondolni igazán semmire. Kicsit levetettem terheimet a vállamról, hiába akartam ezen a napon velük foglalkozni. Kicsit megpihentem, lenyugodtam, midőn kizökkentett ez a bolond fiú a saját gondomból. Úgy döntöttem, félreteszem egy kicsit a problémáimat, és megpróbálok a jelenre koncentrálni. Nem mintha ez biztató dolog lett volna egy olyan ember mellett, aki úgy váltogatja a hangulatait, mintha több személyisége lenne, de hát a sors hozott már cifrább dolgokat is. Ha azokat túléltem, ez már semmiség hozzá képest.
Arra gondoltam, hogy talán elfeledkezhetnénk róla, mikről beszélgettünk az előbb, és terelhetnénk hétköznapi dolgokra a témát. Aztán rájöttem, hogy ez lehetetlen valakivel, aki ennyire furcsa, mint ez az idegen itt mellettem. Szóval úgy döntöttem, hogy akkor én is furcsa leszek, na nem mintha eddig ne viselkedtem volna már én is őrült módjára. Ám úgy tűnt, neki ez fel sem tűnt. Hozzá képest még kispályás volt az őrültségem. Ez pedig zavart, mintegy kihívást láttam benne. A következő pillanatban gondoltam egyet, és felnyitottam a csatornafedőt, ami éppen az orrunk előtt vezetett lefelé. Hirtelen ötlet volt, és nem mondhatom, hogy nem vezetett ez is rossz emlékek sorához, de ezek az emlékek legalább végül megoldódtak valamennyire. Rámosolyogtam az idegenre, és kuncogva megkérdeztem tőle:
- Jössz? - majd lemásztam a járatba. Jahh hát.. Berángatom szegényt mindenféle helyre. Neutral Ha ezek után sem hagy itt, végérvényesen beutalhatnak minket párosan egy pszichiátriára.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Északi rész - Page 21 Exp_bal12046/10500Északi rész - Page 21 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Északi rész - Page 21 Empty Re: Északi rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 23 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.