Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+80
Takeshi Sendo
K1
Rikomono
Silence
Tsukiko Teter
Kurokawa Yuuki
Raygart Arrow
Kuradeel
Chariton
Chakna
Ritsu
Ryutoshi Kurasai
Stingray
Nolan Daneworth
Danieru
Mayumi
Jekatyerina Natashenka
Angelica Katharina
Rey
Yue
Akairo
Koshitsu Esutel
Justin Taylor
Cardinal
Huramino Saito
Ilsette
Kokoro
Akiba Yoshino
Aeon
Maci
Utahime
Gunji
FigtherBunny
Itachi Saton
Astaroth
Ozirisz
Zakuro
Elysion
Danee
Asuka
Kagura
Sasaki Miyako
Aida Atsumori
Ai Hane
Nio
Jay
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Peter Worker
Shukaku
Dr. Hannibal Dan
Ken Reed
Noxy
Darmen Druin
Kusumi Ayani
Zhel T. Everett
Aiko
Kazuma
Anatole Saito
Enheriel
Akuma
Sakamoto Rin
Ryuninji Ren
Kyrena Juurei
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Hitodama
Hokushin
Mirika
Yoshiaga
Szophie
Hamano Tadayoshi
Viola
Taiga Kagami
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
RenAi
Taidana
Kayaba Akihiko
84 posters

20 / 32 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Aug. 25 2013, 20:02

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

- Igen... - válaszolta halkan - egy elég furcsa lány volt, furcsa nézéssel.
Lassan feladta a férfi iránt tanusított meghallgatás-kísérleteit, az elképesztően sokat hadart és egyáltalán nem ugyanúgy, ahogy ő maga szokott. Ebben szinte rendszer sem volt, vagy csupán ő volt képtelen megtalálni benne, egy idő után mostanra már az egész összefolyt, s habár ez nem látszott meg rajta más egyéb módon, földre szegezett szemeiben látható lett volna a küszködése, ha lett volna ott bárki, aki felfelé bámult volna, vissza őrá. Sokkal inkább figyelt Shukakura, ki jelenleg az értelem és minden jó dolog képviselőjének tűnt Timidussal karöltve: a férfi egyszerűen túlzottan idegen és megrághatatlanul mócsingos hús volt, szinte lehetetlen volt kiigazodni rajta.
Emlékezett, amikor valaki hasonló megjegyzést tett, hogy valamiféle társa volt, vagy akart lenni, Tsubaki pedig elküldte. Nem akarta magával rángatni a lányt a bajba, most viszont ez egy egészen más helyzet volt: ragaszkodott, hogy Shukaku és sárkánya közelében maradjon, legalább, amíg ez a férfi elkotródik a közelükből, ki az ő szemében a veszélyt jelentette, amiből kihúzni volt szokás a fenyegetetteket, nem pedig engedni őket belecsúszni. Szerencsére, annak ellenére, hogy engedte Timidust Anikaval játszani, Shukaku szintén megőrizte gyanakvását, melynek most sokkal jobban örült, mint amikor ő volt annak kizárólagos célpontja. Tsubaki bólintott válaszképp. Talán kicsit tényleg jobban bízott benne? Jól esett neki, még ha csupán kényszerképzet is volt valójában, amit ő nem tudhatott, nem látván bele a lány fejébe. S ez volt minden bizalmatlanság forrása, ő valamiért mégis vízott Shukakuban, s úgy vélte, ez az elfogultság volt. Egyszerűen bízni akart benne, s nem hozta lázba, hogy esetleg most is átverhette akár éppen. A lány kérdése azonban felkészületlenül érte, s mivel már szinte csak az ő szavait hallgatta, belezavarodott, lévén olyasmiről volt szó, amit a férfi mondott. Mindössze a másik kérdéssel összekötve volt képes valami választ adni.
- M-még nem láttam... biztosan vannak valahol...? - próbált bekapcsolódni, de láthatóan nem volt a helyzet magaslatán.
Inkább felhozta a menüjét és pötyögni kezdett benne, szöveges üzenetet küldve Shukakunak, kinek érdekes játékbeli nickje volt, nem is igazán tudta, hogyan kellett volna kiejteni.
- "Képtelen vagyok követni őt... nem csak a hasamba beszél lyukat, hanem az összes porcikámba..."

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Aug. 25 2013, 20:39

Elnevetem magam a hang birtoklójának szaván.
-A gyanakvó ember pedig figyel és aki figyel az tanul, illetve ha van min gondolkodni és az ember teszi is akkor az szintén eléri a hatást. Bocsánat ha kicsit kellemetlen vagyok, de remélem ez hamar változik. Mondom elmerengően.
-Menj csak Anika, de légyszííí ne legyél túl rossz. Megsimogatom a buksiját. Anika oda is siet a lábacskáin, és elkezd kommunikálni és táncikálni a fajtársának. Ezt követően felszáll és mutat pár trükköt. Hallom, hogy a lányok sugdolóznak, de nem hallgatózók inkább. A gondolataimba merülök. A hangon jár még mindig az agyam. Újra és újra mondhatni lejátszóm magamban a hangot, ám nem jön megoldás a rejtélyre, de eszembe jutott egy mese.
-Hallottátok már az erdő mélyi hang meséjét? Hirtelen a fejemhez kapok.
-Hogy is hallhattátok volna? Végül is csak két ember ismeri ezt a történetet és én vagyok az egyik történetesen. Érdekel titeket esetleg? Kérdem reménykedve ez megtöri a jeget és valami érdemlegesebb és belsőségesebb beszélgetés kezdeményezésének alapja lesz ez. Nem tudom igazából érdekli-e őket a mesék, de abból indulok ki, hogy a mesékre a gyerekek még nyitottak.
-Ha nem akkor mindegy csak gondoltam talán érdekel egy kis misztikus történetecske. Nem nagy szám végül is még kis koromban találtuk ki. Mondom felülve.

(Azt hiszem nem leszek most egy jó ideig durván 2 óráig biztos nem, de holnap jobban rá fogok érni, mert most volt egy kis váratlan nyüzsgés.)
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 25 2013, 21:24

/Elysion, Tsubaki, Shukaku/

~Furcsa lány furcsa nézéssel.~
*Ismétli el a Tsubaki által mondottakat a fejében, és megpróbál belenézni a fiú szemébe.*
~Ha a szeme nem is furcsa, de a beszéde egészen biztosan az. És ez az alakváltó mizéria… Most pedig még mesét is akar mesélni nekünk. Talán bele kellene mennünk a játékba, mert csak úgy árulna el nekünk dolgokat a sárkányokról.~
*Csak ez forgott a fejében. Ha nem lett volna itt Anika, már rég elküldte volna a férfit, vagy ő maga menekült volna el a tömegből, azt a kockázatot is vállalva, hogy Tsubakit sem találja meg többé. Ránézett a sárkányokra. Timidus egyelőre csak figyelte a másikat, aki mutatványaival próbálta elkápráztatni őt, amire a kis sárkány halk füttyentésekkel reagált, ami talán dicséretet, tapsolást jelenthetett náluk. Azonban az végig látszott Timiduson, hogy folyamatosan figyeli Shukakut, és zavarja, hogy a társában érzi a feszültséget, és nem tudja, hogy pontosan mi történik. Lenyűgözte, hogy találkozhatott egy fajtársával, de úgy látszik, hogy Shukakut jobban szerette, és ez melegséggel töltötte el a lány szívét, mert válaszolt egy nagyon fontos kérdésére. Ekkor érkezett meg Tsubaki üzenete, amit rögtön el is olvasott. Nem nagyon zavartatta magát, hiszen teljesen normális, hogy privát tanácskozást hajtsanak végre ilyen esetekben a való életben is, és itt, az üzenetküldés csak megkönnyíti ezt, hiszen nincs szükség arra, hogy félrevonuljanak. Gyorsan megfogalmazta a válaszát, és remélte, hogy Tsubaki belemegy a játékba.*
„Én sem értem, hogy pontosan mit akar velünk, de szerintem a sárkányokhoz ért. Talán tudna egy-két fontos dolgot mondani Timidusról. Szerintem játsszuk egy darabig az ő játékát, és meglátjuk, hogy arra hogyan reagál.”
*Elküldte az üzenetet, majd amikor látta Tsubakin, hogy el is olvasta, egy mosolyt és egy biccentést intézett felé, majd egy ártatlan gyermeki mosolyt az idegen felé is. Leült a földre, de arra ügyelt, hogy mindkét fegyvert a keze ügyében tartsa továbbra is.*
-Persze, szerintem mindketten nagyon örülnénk egy mesének. Ugye Tsubaki? Milyen hangról szól, és melyik erdő mélyén? Tudod én sokat járok az erdőben, és mindig csöndes vagyok és figyelem a hangokat, az apró zajokat, ahogy apu tanította.
*A férfi biztosan észreveszi, és furcsállni is fogja,  hogy túl hamar váltott távolságtartóból és szótlanból lelkessé és beszédessé, de Shukaku kíváncsi volt arra, hogy ez mennyire zökkenti ki abból az imidzsből, amit szerinte csak felépített magának. Szerette volna tudni, hogy meddig képes játszani a szerepét.*
~Furcsa. Eddig arról beszélt, hogy a magunkfajták intelligensek, most pedig gyermekmesékkel akar minket traktálni.~
*Talán egy kis duzzogás is vegyült a gondolatok mellé, de az elsődleges továbbra is az volt, hogy kiismerhetetlen az idegen, ami Shukakut nagyon zavarta. Félt az ismeretlentől, és az idegen semmit nem akart elmondani nekik.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Aug. 25 2013, 22:15

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Tsubaki merengve fülelt, két kezében még mindig fegyverét szorongtava, amikor éppen nem mást csinált. Nem igazán fogant meg benne új gondolat helyzetét illetően, inkább csak a korábbiakat ismételte magában, kimondottan zavartan. Örült azonban, hogy kapott némi figyelmet Shukaku irányából is, ennek hála könnyebben viselte el azt a zűrzavart, amit ez a férfi produkált a szavaival. Bár, most valamivel követhetőbbek voltak azok, talán éppen, mert nem hadart annyira és úgy összességében sem mondott annyi mindent, mint ahogy az imént. Ettől azonban még nagyobb lett benne a kérdés, hogy vajon nem e volt ez éppen arra bizonyíték, hogy valaki más bújkált bozontos koponyájában, mint aki hozzájuk szólt. Ami azt illeti, hamarosan kiderült, hogy valószínűleg erről Shukaku is hasonlóképpen vélekedett, mikor az ő válaszüzenetének sorait olvasta, melyben az éppen felvetődött mesélés ötletéről volt szó. Lehetett benne valami, Shukaku láthatóan bele is kezdett terve megvalósításába, így neki kevés ideje maradt, hogy megtervezze viselkedését. Abból indult hát ki, hogy miként reagált volna, ha egy sorozat kényelmetlen szóváltás után, végre sikerült volna nevezőre jutnia valakivel.


Kezdetek Erdeje - Page 20 B7sz
- Hmpf... - pirult el sértetten és durcásan, köszönhetően annak, hogy valami kínos dologra gondolt a cél érdekében - Legyen akkor, de csak ha még nem hallottam azelőtt...


Kicsit ügyetlen mozdulattal földbe szúrta lándzsáját, majd pedig egymásra fektetett kezeir tette állát, úgy próbálta játszani szerepét. Kimondottan igyekezett, nem akart haszontalannak lenni Shukaki számára, muszáj volt jól csinálnia. Azzal pedig nem segített volna, ha hozzá hasonló páli fordulattal reagál a dologra, egy kislánytól el lehetett volna hinni, de egy őt utánzó másikról már nem.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Aug. 25 2013, 23:38

-Tényleg! Nos akkor mindjárt el is kezdem. Mondtam gyermeteg örömmel hangomban, mert jó régen nem volt már alkalmam mesét mondani, se történetet, se semmilyen story-t. Embernek. Kiropogtattam az ujjaimat megmozgattam a csuklóimat és köröztem kettőt a fejemmel. Hogy miért? nos talán csak azért mert fogalmam sincs de jól esett... talán.
-Egyszer volt hol nem volt. Volt egyszer egy kardforgató, egy igazi hős ki állandóan a világot járta és szembeszállt mindenkivel, ki csak az útjába állt és másnak ártott legyen az király vagy részeges paraszt őt nem érdekelte, hogy ki az ki a legszentebb elvet megsérti mely szerint élt. Ez az elv nem volt más mint legyőzni a rosszat, mely a gyenge jót sanyargatja. Egyébként ezt a hőst a nép csak úgy ismerte, hogy... tippeljetek, hogy hívták a hőst! Nos mivel eddig nem mondtam róla túl sokat nehéz is lett volna kitalálni. A hőst Arany Virágnak hívták. Ez nem volt az igazi neve azt már rég hátrahagyta maga mögött. Ez a név onnan eredt, hogy egy nagy szép aranyszínű virágot hordott a hajában. Bevallom kissé különös látvány volt a kis sovány hószúhajú ifjú fiú azzal a nagy arany virággal a hajában. De a nép pont erről ismerte fel őt, no meg persze kardjáról Banshe-ről. Tudjátok minden igazi fegyverforgatónak hű társa fegyvere s számára ő már személy, sőt családtag. Banshe egy félkar hossznyi kard volt egy furcsa lila fémből, melynek nem volt lapja, vagyis mindkét oldalán él volt. Az egész kard eme fémből volt és a markolata csak körbe volt csavarva egy bőrszíjjal amelynek végéről egy kis hófehér toll volt beleszúrva. Remélem érthetően írtam le és eltudtátok képzelni ezt a hatalmas hőst akit nem izmai és termete tett azzá. Kis szünetet tartok majd folytatom úgy ahogy eddig vagyis szépen lassan ízlelvén a szavakat, mondhatni igézően mesélve csak nekik.
-Arany Virág egy nap egy faluba ért ahol a falusiak elmondták neki, hogy a közeli erdőbe él egy gonosz boszorkány, aki állandóan gondot okoz a falu lakóinak. Nem is kellet több neki már el is indult az erdőbe, hogy megküzdjön azzal. Ment az erdőben, ment és mendegélt míg le nem ült egy köre kicsit megpihenni. Milyen lesz szerinted a boszorkány Napsugár? Nehéz dolgunk lesz vele? Kérdezte a hős. Én a az aranyló virág napsugár nem tudom hanyadszor mondom, hogy kérdez pontosabban, mert csak akkor felelhetek a kérdésedre ha úgy teszed és kimondod a varázsszót. Válaszolta Napsugár a virág ki Arany Virág hajában utazott vele jó ideje. Szerintetek mi a varázsszó? Kérdem a lányokat kis szelíd mosollyal arcomon kedvesen tudván, hogy valószínűleg úgyse találják ki.
-Nos az volt a varázsszó, hogy kérlek szépen pici virágom. Hihetetlen nem igaz, mily egyszerű és mégis csak keveseknek jutna eszébe. Újra megkérdezte a hős a virágot. Kérlek szépen pici virágom megmondanád milyen a boszorkány és könnyen meg-e küzdök vele kardommal? Nem úgy néz ki mint bárki gondolná és nem lesz vele kőnyű harcolnod a szíved miatt. Mondta Napsugár miközben ragyogott. Hogy érted ezt? Úgy ahogy mondtam. Mostantól a a szerepek elmondását elkerülendő okosan kissé elváltoztatom hangomat, hogy meg lehessen különböztetni, hogy ki beszél. Arany Virág hangja egy leheletnyit kedvesebb és vidámabb volt, míg napsugáré nyugodtabb és lágyabb. Érdekel titeket a folytatás? Ha nem abbahagyhatom. Tudom eddig egy kicsit uncsi volt de ezután kezdődik az izgi rész. Eközben Anika társalgott egy ideig fajtársával, majd a két lány mellé ült és figyelni kezdte a mesét. Gyakran szoktam mesét mondani neki vagy dalolászni úgyhogy ebben nem volt semmi különös. A kérdésemre helyeslő hangokat adott és rázta a fejét, hogy igen folytassam, mert őt érdekli. Nagyon husin festett a kis párám. Meg tudtam volna zabálni.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 27 2013, 09:13


~A lány okos. Okosabb mint hittem. Talán sokkal okosabb. Talán ketten még ennél a valakinél is okosabbak vagyunk, akinek úgy forog a nyelve, és bizonyára képes volna minden szavunkat kiforgatni. Néha talán mégis jól jön egy társ. Persze az egész az ő hibája. Miatta kerültünk ebbe a helyzetbe, de örülök annak, hogy talán segíthet kimászni belőle.~
-Biztosan nem hallottad még Tsu.
*Direkt ejtette ki a lány nevét hangosan, hogy a férfi is hallhassa, de arra is figyelt, hogy ne mondja el az egészet.*
~Így elérhetem, hogy mindketten figyeljenek. Talán picit gonosz dolog volt tőlem, de nem akarok bajba kerülni azért, mert megint elbambul. Még a fegyverét is a földbe szúrta. Nem kellene ennyire túl jól játszania a szerepét. Valószínűleg még sohasem csinált ilyet. Még sohasem kellett megjátszania magát komolyan mások előtt. Milyen szerencsés.~  
*Hallgatta a mesét, és tényleg nagyon megpróbált figyelni, de folyamatosan azon járt inkább az agya, hogy mire jó ez az egész. Mi lehet a férfi gonosz terve és hogyan, a terv melyik részét segíti elő az, hogy most gyermeteg mesékkel traktálja őket.*
~Úgy készülődik és illegeti magát, mintha mesteri fokon űzné, és legalább egy színdarabot adna elő. Pedig milyen unalmas. Azt hittem, hogy legalább az életéről fog mesélni valamit, amiből megtudhatunk egy-két dolgot róla, de még ez sem. Túl okos ehhez. Arany Virág? Napsugár? Hol vannak az állatok? Én az állatmeséket szeretem.~
*Már meg is rándultak az ajkai, hogy durcásan elhúzza a száját, de azután rögtön el is szégyellte magát. Hát mégis ő lesz az, aki miatt befuccsol a tervük?*
~Valamit biztosan jelent ez az egész mese. Valamire biztosan jó és figyelnem kell akkor is, ha ilyen unalmas.~
*Érdeklődést erőltetett az arcára. Sokkal nehezebb volt ez, mint érdektelenséget mímelni, mert ez a színjáték teljesen hamis volt.*
~Nem lehet igaz, most még hang utánozni is elkezd. Vajon a bábjait is elő fogja szedni? Hány évesnek gondol minket?~
*A kérdés kizökkentette de sikerült lelkesen bólogatnia, miközben az mese alatt az ölében pihenő Timidust tudta simogatni. Ez a cselekedet legalább megnyugtatta és nem kelt ki magából amiért ilyen ostobának nézik.*
-Persze. Folytasd kérlek. Ugye téged is érdekel Tsu?
~Folytasd. Talán végre eljutunk a fontos részéhez, ami miatt elkezdted. Vagy legalább vége lesz. AZ is valami.~
*Ha nem is vallotta be magának, egy állatmesének még talán örült is volna. Talán képes lett volna odafigyelni és élvezni a történetet, de ez a valami egyáltalán nem fogta meg, és mivel nem szerette az értelmetlen csacsogást, valamint az is zavarta, hogy érettségét ennyire alábecsülik, nem sokat javított a helyzeten eddig.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Enheriel Vas. Szept. 01 2013, 18:01

//AI HANE//

A lány Ai Hane néven mutatkozott be. Eléggé félénk volt szegényke, biztos szokatlan neki még, hogy be vagyunk zárva ebbe a játékban.
- Örvendek Hane.^^ Nagyon szép neved van.^^ - Ránéztem Hane-el együtt a két griffre, és egész jól megvoltak. Bár a lány Griffje félénk volt, akárcsak gazdája.
- S Mikor kelt ki a peted?^^ - Kérdeztem tőle, hátha jobban megnyílik, s remélem majd a petje is.

Villámlás:
Ahhoz képest, hogy fajtárssal beszélget, igen visszahúzódó. Még lapítani is kezdett a fűben, mikor látta, hogy a két idomár minket néz, ami zavarta. Nem érzem a hangjában az örömöt, hogy más pettel beszélgethet. Sőt, semmit sem. Eltompultak az érzékeim, vagy tényleg ilyen?
- Villámlás a nevem. És a tiéd? – Eszembe jutott hirtelen, hogy nem mutatkoztam be az elején, így pótoltam ezt a hiányosságot.


Észrevettem, hogy Hane petje visszahúzódik. Talán fura neki, hogy egy olyan pet beszélget vele, akit nem látott soha előtte, illetve, hogy fajtárs létére teljesen máshogy néz ki.
- Úgy látom, a peted igen visszahúzódik. – Jegyeztem meg. – Az enyém, mikor kikelt, még meg is védte magát egy neveletlen kölyök ellen, aki el akarta venni tőlem, hogy az övé lehessen. Gondolom te voltál olyan szerencsés, hogy nem találkoztál olyannal. – Sajnos még emlékszem arra a kis szemétre. De szerencsére az óta nem láttam, mióta alaposan elverte az a másik játékos. Villámlás próbálkozott társalogni a másik griffel a petek nyelvén, én meg azt reméltem, hogy sikerülni fog neki, mert mostanság tényleg igen magányos volt. Azon gondolkodtam, hogy talán a két griff összejön egy idő után, és akkor milyen aranyos kis fiókáik lennének.^^

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Kezdetek Erdeje - Page 20 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Pént. Szept. 13 2013, 21:21

Tsu. Nos legalább az egyiküket tudom már valahogy hívni, habár erős gyanúm, hogy ez vagy neve rövidítése vagy beceneve, mert kicsit rövidkének tűnik nekem felhasználó névnek, vagy akár rendes japán névnek ha esetleg a valódi nevén szólította volna. Bár nem vagyok túl jártas japán nevekben, úgyhogy kitudja. Örömömre a rejtélyes lány igenlő választ adott az én kis folytassuk-e kérdésemre. Ám váratlan fordulattal az öröm ürümbe csapott át. A másik leányzó ajka szóra nyílt volna, ám ekkor összeesett. Nem úgy mint egy rongybaba ki csak úgy összecsuklik, hanem mint aki igen gyorsan erejét veszti. Látszott ahogy szépen lassan izmai erejüket vesztik és térde összerogy, majd térdre érkezik és két keze is elveszti erejét lassan mellyel támasztani próbálta magát és lágyan előre bukott arcával valószínűsíthető barátja felé nézve, arcán mély meglepettséggel és némi félelemmel. Arcomról a döbbenet lerítt, ha csak egy picit is számítottam volna erre én lettem volna az első aki oda nyúlt volna, hogy elkapjam. Szépen lassan ajkam szóra nyílt.
-Mi a kénköves...
Majd abbahagytam, erőt véve magamon gondolva arra, hogy kicsik is vannak közvetlen környezetemben, és itt most első sorban Anika-ra gondoltam. A kis drágám nem kevésbé lepődött meg, rögtön félre is ugrót és ijedten nézett körül, hogy felmérje a helyzetet, majd ő volt az első aki szinte azonnal odasietett és kicsit megbökdöste a lányt, hogy ébredjen fel.

(Ezt gondoltam ki hátha visszajönne a leányzó.)
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 14 2013, 09:27


/Elysion & Shukaku/

*Felsikolt, amikor látja, hogy Tsu összerogy. Nem volt ideje elkapni, mindenre számított, csak erre nem. Egy időre le is dermed, és csak nézi, hogy mi történt, mi történik és azt, hogy mi fog történni. Teljesen leblokkol a történtektől, és nem tudja, hogy mit tegyen. Még jobban megszorítja a kezében lévő tőrt és a fiú felé sandít, miközben összeesett társát is folyamatosan figyeli.*
-Te voltál!
*Sziszegi fogai között.*
~Nem nézhetem meg, hogy mi van vele, mert akkor biztosan rögtön rám támadna. Biztosan valami csalással érte el, hogy van ilyen képessége. Elaltatta azzal a bugyuta álnok ördögi mesével. Mi másért mesélt volna ilyeneket?~
*Folyamatosan figyelte Tsu életcsíkját, de tudta, hogy az egyetlen nála lévő élesztő fiola nem sokat érne, ha az ellenfelüknek ilyen hatalmas erő áll a birtokában, hogy Tsubakit is könnyűszerrel leterítette. Csak állt, és figyelt, majd úgy döntött, hogy ennek az egésznek semmi értelme, a férfira emelte a szemeit, a kifejezéstelen, ijesztő tekintetét, amiből csak úgy sugárzott a fájdalom, és színtelen hangján szólalt meg, mintha már mindent elrendezett volna, mindenbe beletörődött volna, és sem a való világban, sem az itteni világban nem lenne semmi értelme élnie. Hangja nyugodt volt, olyan, mint a filmekben a holtaké.*
-Gondolom most én következem.
*Felemelte a kezében tartott idomár kést, majd pár mozdulattal eltüntette az eszköztárjába.*
-Hát mégis utánam jöttél. Miért egyedül?
*Maga mellé engedte a kezeit.*
-Semmi értelme harcolnom. Gondolom nem a tárgyaimért vagy az aranyért akarsz megölni, hiszen semmim nincsen, és akkor nem is engem választottál volna ki. Akkor viszont csak harcolni szeretsz, de ezt tőlem nem fogod megkapni.
*Timidus persze nem értette az egészet, és rögtön Tsubakihoz rohant, hátha tud valamit neki segíteni. Mivel semmit nem tehetett, hiába bökdöste orrával a lányt, az nem kelt fel, tanácstalanul figyelte a társát, és halkan vinnyogott. Shu letérdelt hozzá, az ölébe vette, majd újra a férfira nézett.*
-Gondolom Timidust akarod. Gyűjtöd a sárkányokat. Teljesen megértem, hiszen nagyon szép teremtmények.
*Végigsimította Timidust, majd a másik sárkányra pislantott.*
-Anikáért is megöltél valakit? Bár mindegy is. Ahogy látom, sikerült magadhoz édesgetned, vagy kínzással érted el, hogy hallgasson a parancsolgatásodra. Láttam, ahogy a többi vadász kiképzi a kutyáit. Szörnyű emberek.
*Ránézett a saját sárkányára, majd magához szorította.*
-Timidussal nem lesz ilyen gondod. Nagyon naiv szegény, és azt hiszi, hogy mindenki jót akar neki. Szeretném, ha nem bántanád. Ha már elveszed tőlem, akkor talán ennyit kérhetek.
~Hát úgy látszik eddig tartott. Tudtam, hogy bajba fogom magam keverni, ha másokkal találkozom. Mi mást akarna, mi mást vehetne el tőlem, mint az egyetlen lényt, aki fontos nekem. Az emberek gonoszak, és mindig tudják, hogy mi fáj a legjobban.~
*Természetesen belül azért sírt, zokogott és ellenkezett. A még mindig benne élő gyermek nem akarta, hogy elvegyék tőle az egyetlen „játékát”, ordított és toporzékolt, és legszívesebben nekirontott volna a férfinak, és sírva püfölte volna ahol éri.*
~Miért, miért, miért?! Nem teheted ezt! Nem adom oda! Soha nem lesz a tiéd!~
*Azonban ez a gyermek már nagyon mélyen volt. A jó dolgok néha előcsalogatták, de a rosszak már nem. Ahhoz a tudatos énje már túlságosan hozzászokott, és nem is érte meglepetésként, hogy ez a csöppnyi boldogság eltűnik. Számított erre, csak nem tudta, hogy mikor. Gondolataiban még egy hang megjelent a kétségbeesetten zokogó gyermeken kívül, aki szintén pici volt, de durcásan és lenézően, utálattal tekintett az idegenre.*
~Egy gyermektől a sárkányát. Egy csecsemőtől a nyalókát. Gratulálok. Sokra viheted még idegen.~
*Ezeket a hangokat azonban sikerült elnyomnia. Tudta, hogy mindkettőnek igaza van. Minden hangnak igaza van a fejében, még akkor is, ha ellentmondanak egymásnak, de mindig a legerősebbre kell hallgatnia, az ösztönére, mert az ő maga, és most az ösztöne tehetetlen volt, és lemondott mindenről.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Szept. 15 2013, 12:06

Ilyen az én szerencsém. Itt a csúnya, gyanús idegen aztán az egyik lány összeesik. Tökéletesen borzasztó egy helyzet, ám általában a borzasztó helyzetek szülik a legjobb lehetőségeket. Még szép, hogy én vagyok az első számú gyanúsított, de most lehetőségem van bizonyítani, hogy nincs miért gyanakodni rám. Ajkam már a nyugtató szóra állt mikor eltette kését és monológjába kezdett. Csak úgy ömlőt belőle, miként látja ő a világot és miként reagál rá. Kissé emlékeztetett önön kevésbé fényes korszakomra. Az átlag nem mélyed el így a kétségbe esésben, s nem tud ily módon beletörődni semmibe. Volt valami fontosa és elveszítette, pont mint én. Lerít róla és az is, hogy bár van sütni valója, az érzelmek és ész közti egyensúlyra nem talál rá, bár ha tényleg hasonlít rám, ez csak idő kérdése. Ő is hasonlóként tekinthet állatára, mint én, vagyis valószínűleg gyógyírt és pótlást keres benne arra, ami elveszett és emberként viselkedik vele. Mikor végzet az ő kis gondolat menetének világba szavalásával, én felálltam és lassan odaléptem az ájult lányhoz, eközben csak ennyit mondtam.
-Szörnyetegnek szörnyeteg vagyok, de nem másokat hanem magamat marcangoló.
Lehuppantam a földre és a hátára fordítottam a lányt úgy hogy a feje a combomon legyen és fülemet a szájához tettem, hogy halljam, hogy lélegzik-e. Lélegzett halkan és nyugodtan, de mégis gyors tempóban.
-Lélegzik! Légy szíves, ha túl lépsz azon, hogy most itt a vég, mert itt a gonosz farkas és én vagyok piroska, segítenél és meghallgatnád a szívverését, hogy egyenletes-e?
Mondom parányi mosollyal a lánynak a hasonlatos részt.
-Ha az akkor nincs nagy gond, Csak kicsit meg kell masszíroznod a mellkasát, hogy a bordaközi izmok elernyedjenek, mert valószínűleg akkor csak az a gond, hogy azok nem tudnak ellazulni.
Folytatom mondandóm, várva a másik most már még inkább érdekes és rejtélyes lánynak, Közben elkezdem simogatni az aktuális beteg homlokát a legjobban reménykedve, miközben dúdolni kezdek miután az "asszisztensem" meghallgatta a szívét. (zene) Ha minden úgy van ahogy gondoltam, akkor ettől hamar felkel.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Szept. 15 2013, 14:22

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

/+ Bocsi, ha az utolsó reagodra már nem reagáltam, a reagom félkészen hagytam itt a gépemmel együtt és most csak befelyeztem/

- Majd meglátjuk, Shu - válaszolta, akaratlanul is rávillantva a lányra egy rövidke mosolyt.
Így hát támasztani kezdte lándzsáját, reflexeit készenlétbe helyezte, elméjét megtisztította és érzékelő képességeit... hegyezte? Mindegy is, a szavak sosem számítottak sokat, inkább a jelentésük, elég volt hát annyit megjegyezni, hogy a látszat ellenére, ő bizony készen állt bármire. Talán csak arra nem, ami ezután következett. Eleinte nem volt probléma, hallgatta az idegen meséjét és folyvást arcvonásait és testhelyzetét figyelte, lábai megfeszültek minden apró, hirtelen mozdulatakor. Lassan azonban, a meséje elkezdett tanyát ütni a fülében. Annyira nem kedvelte a hasonló történeteket, nem is a semmiért, hisz keveset értett meg belőlük, nem működött mindig jól a képzelőereje. Ezúttal azonban más volt a mesélő. Mert ennek a történetének legalább annyi értelme jutott el Tsubaki elméjébe, mint amennyi egyszerű beszédéből: majdhogynem semmi. Ezúttal azonban képtelen volt nem odafigyelni rá, hiszen Shukaku hallgatott, s az ő kezében nem volt kissárkány, akit simogathatott volna megnyugtatásképpen.
A történet érthetetlen zagyvasága tehát beszivárgott máshoz szokott elméjébe, s szép lassan átvette felette az uralmat, egyre nagyobb és töményebb mennyiségben. A világ elhomályosult, végtagjai meggyengültek és elnehezedtek, s remegés futott át testén, mely nem akarózodd abbamaradni. Szerencsétlenül markolta lándzsája nyelét, már csupán a földet nézte maga előtt, míg fejében a férfi szavai visszhangoztak annak káoszának és hadarásának teljes, elsöprő erejével. Még meghallotta Shukaku kérdését, maradék erejével felé fordította tekintetét, s kibuggyant belőle néhány szó. Csak az ígéretére emlékezett: végighallgatni a mesét... Shukaku és Timidus kedvéért... hogy okosabbak lehessenek és... mert megígérte...
- É-érdekel... Shu-chan... - motyorogta, aztán kikapcsolt benne valami

Először sötétség vette körül, majd kivilágosodott és egy erdőben, egy másik erdőben találta magát. Egy férfi lovagolt el mellette, kinek feje kétszer akkora volt mint a teste, s ijesztően hasonlított a szakállas mesélőhöz. Egy sárga virág repkedett körülötte, sárkányszárnyakkal és úgy vinnyogott, mint valami... valami túlvilági lény, vagy hasonló. Az egésznek semmi értelme volt, ahogy hangjának visszhangjainak sem: a szavak valami idegen, démoni nyelven hangzottak... talán angolul, nem tudta volna megmondani. Próbált volna elfutni, vagy legalább füleit befogni, azonban nem voltak végtagjai, sőt mi több, teste sem! Egyszerűen csak tehetetlenül lebegett a rémlovas nyomában és legalább sikítani szeretett volna. Ez ébresztette fel, saját sikolya, ahogy a földről önkéntelen w-helyzetbe ült fel, s haját tépve felsikoltott mesebeli álma rémképeinek kínjaitól. A következő pillanatban előrerogyott, ám visszatért végre ereje, tenyerével megtámaszkodott a földön, s hosszú pillanatokon át tartó lihegést követően felnézett, Shukaku és az idegen alakját fedezve fel: újra itt volt. Látta a lány helyzetét és tekintetét: semmi jót nem sugalltak, valami rossz dolog volt készülőben... közbe kellett lépnie!
- Meg... védelek! - szólt meg elakadt, ám emelt hangon, s lándzsanyelét megragadva talpra erőszakolta magát, majd kitépve a földből feléjük botorkált. Fogait csikorgatta, vérben forgó szemeit az idegenre szegezte, fegyvere hegyével egyetemben, így közeledett
- Kilyuggatlak... ha bántani próbálod őket...!

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 17 2013, 10:52


/Tsubaki, Elysion, Shukaku/

*Teljesen lemerevedett. Nem az ijedtségtől vagy a félelemtől, hiszen nagyon régóta várta már azt, hogy ez az esemény bekövetkezzen. Attól merevedett le, mert tudta, hogy megint nem tehet semmit. Ugyanúgy nem tehet semmit, mint amikor… ugyanúgy tehetetlen. Lehunyta a szemeit amikor a férfi Tsu felé kezdett el közeledni. Nem akarta látni, hogy mit fog tenni. Nem akarta, hogy ezek a szörnyűségek is örökre az emlékezetébe rögzüljenek, bár nem gondolta, hogy az emlékezete még nagyon sokáig megmaradna ezek után. Igyekezett a fülét is bezárni, de a szavak mégis eljutottak a tudatához, de érdekes módon a sikolyon és a széthulló pixelek üvegként csörömpölő szörnyű hangja helyett újra csak a férfi érthetetlen szavait hallotta. Újra csak mesékről beszélt, majd valami orvosi hablatyot kezdett el mondani, és valami segítségről beszél, meg dúdolgat, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, de a következő pillanatban már Tsu hangját hallotta, és mire kinyitotta a szemeit, már Tsut látta, ahogy erőtlenül vonszolja magát az idegen felé fegyverével a kezében. Összeszorította a fogait és a következő pillanatban fájdalmasan, kétségbeesetten és dühösen felsikoltott, de ezt a sikolyt talán üvöltésnek is lehetett volna nevezni.*
-Eléééég! Mindenki fejezze be!
*Legszívesebben a földre kuporodott volna és Timidust magához szorítva újra kizárta volna a külvilágot a tudatából, de ehelyett felvette a jól ismert köpenyét, a kifürkészhetetlen, kifejezéstelen  arcát, és nyugodt, jellegtelen hangját.*
-Azt akarom, hogy mindenki fejezze be.
*Mondta szinte suttogva.*
-Azt akarom, hogy mindenki mondja el, hogy mit akar és miért akarja, és miért pont tőlem.
*Csak állt, várt, kezeit teste mellett nyugtatva szemeivel egyikőjükre sem nézve, csak a semmibe meredve, mintha minden fontosabb lenne, de legalábbis biztosabb és megnyugtatóbb mint ez a két érthetetlen őrült az érthetetlen világukkal és az érthetetlen céljaikkal, az érthetetlen társaságukkal, amibe őt is bele akarták rángatni.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Kedd Szept. 17 2013, 19:27

Tsubaki, Elysion, Shukaku

Az ájult lány fel is ébredt hamar, míg a másik amennyire tudta kizárta a külvilágot maga körül. Nem is tudom melyikükért kéne jobban aggódnom a magam módján. Na itt jön az egykori gondolatmenet, hogy komplett-e vagyok, melyre mindig jön a megnyugtató válasz. Nem. Ezzel a két lány nincs közös múltam, nem rokonaim vagy véreim, nem voltak eddig túl kedvesek hozzám, sőt mint az emberrabló szörnyetegre úgy tekintettek rám és épp ész ember hagyná őket mert látja, hogy velük sincs minden rendben s mi oka lenne arra, hogy gondot zúdítson a nyakába, de én... (belső nevetés) aggódok értük. Nem ám holmi illem aggódásból, hanem az mély, elemi... apai?... aggódásból. A szeretet és törődésadásra való igényem mint mindig, most is olthatatlan volt, ám jelen esetben is csak a kis törőt szárnyú madárkákra vált oly elviselhetetlenné, hogy cselekedni akarjak és ténylegesen cselekedjek. S ha egyszerű ember volnék ezt azzal magyaráznám ilyen a természetem, de mivel nem az vagyok tudom jól, hogy ilyenné lett. Általam s a világ által egyaránt. Hogy a sors vagy holmi nyolcadik vagy akármelyik érzék hozott ide, esetleg mindkettő, azt nem tudom, de azt igen, hogy most hogy itt vagyok nem mennék sehova. Nem azért mert egyetlen részem sem akart volna innen elmenni, viszont az a részem mi maradni akart... mindig is mindent felülíró volt, olyan ami a logika és az ösztön fölé kerekedett bármikor. Borzalmasan ijesztő belegondolnom, eme achilles sarkamba, mert az tény, hogy ilyenkor rövid idő alatt el tudtam jutni arra a szintre, hogy érte bármit. S a legszörnyűbb, hogy pontosan tudom miért és ez szánalmasan szomorú és szánalmasan szánalmas. Az eddig ápolt "beteg" miután magához tért felkecmergett, ekkor már én is álltam. Szegény alig állt hirtelenjében a lábán, ám ami hirtelen meglepetést nyújtott, az az volt, hogy ennek ellenére milyen anyatigris módjára határozott óvással, ám mégis enyhe reménytelenség ízzel ordított rám nem éppen szépeket. Ennek következménye nem is volt más, mint hogy Anika hasonlókként ugrott közénk fenyegető hangot hallatva, persze a reménytelenség íz nélkül. Amennyire veszélyesnek akart tűnni annyira tündér bogár is volt ekkor, nem beszélve arról, hogy aranyossága miatt nem is lehetett igazán komolyan venni, csak az tudta mekkora komolyság van ilyenkor benne aki ismerte. Nagyon ragaszkodó volt a kis drágám és az ő apucijára ha valaki ráförmedt azt nem vette túl jó néven. Erre már csak a szavak még rátettek, hiszen azokat értve érthetően nem morcos és ellenséges, hanem engem védő és támadólagos lett pillanatok alatt.
-Anika nyugalom.
Mondtam halál nyugodtan, ám ő engedelmes kis lurkóból, azonnal a magáét védő vadállattá vált az események által. Soha nem láttam még ilyenek. Legalább is ennyire intenzíven ilyenek még soha. A konfliktusnak végül a konfliktusból kívül álló fél vetett véget. Szinte ledermedtünk mind halván ahogy kitör a magába bomlásból a világba. A libabőr végigfutott rajtam, kis kedvencem pedig hirtelen visszatért alaptermészetéhez.
-Gyere ide Anika.
Mondtam halkan és édesen. Ő a karomra szált és elkezdtem simogatni, hogy végleg megnyugodjon. A kis szíve hevesen vert még az izgalmaktól de már lassult a normálisra, persze az hevesebb volt az emberi szívnél, de én már jól tudtam milyen a szívverése ha nyugodt. A rejtélyes lány mint egy kísértett tárta elénk kérését. Talán nem is ő volt az hanem holmi gyanakvó kínzott kísértet mely mélyen a szívében honolt és nem volt képes elviselni a gondolatot, hogy van jó is a világban, olyan mi és ki nem ellene tör, vagy legalábbis ténylegesen aggódna iránta. Nem vártam s nem haboztam. Válaszoltam szépen röviden és velősen. Legalábbis így akarta,de nem így sikerült.
-Mit akarhat egy ember a világban vajon? Saját önző célom vezet, mint bárkit. Régmúlt kínszenvedéstől szabadulnék. A feloldozást keresem, de nem lelem. Mások segítése segít rajtam, főleg azoké kikben látok valami hasonlót. Erős apai ösztön él bennem, mi forgótengelye a Elysion-nak s Abyss-nak bennem. Egészen pontosan valami olyasmi inkább. Zagyva szöveg lehet ez most elhiszem, de a legőszintébb beszéd mindig zagyva. Én csak adni vágyok és segíteni. Fortuna a drága volt ki idehozott és egészen pontosan nem csak te érdekelsz már valahogy mindkettőtök. Mindketten ugyanolyannak tűntök. Kissé elvesztenek. Elvesztenek önön mélységetekben. Pont mint én.
Kevésszer szoktam így megnyílni, pedig szinte semennyire nem nyíltam még meg, de ez még így is több volt, mint amit a legtöbbeknek nyújtottam és nyújtok majd valaha is magamból.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Szept. 22 2013, 10:49

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Tsubaki lépett előre még egyet, nem titok, hogy lándzsája hegyével a férfi felé bökjön látni, marad, vagy meghátrál. Fegyverét azonban nem mozdította szúrásra, ugyanis az idegen sárkánya kettejük közé került, sőt tudta, amit önmaga fogadott meg.
- Élő pajzsnak használnád?! - kérdezte dühödten.
Esze ágában sem volt a petjét bántani, elvégre egészen bizonyosan tudta, hogy Shukaku azt nem akarta volna, hogy megtörténjen. Neki csak a férfival volt dolga, nem értette őt, nem rokonszenvezett vele, ellenben veszélyeztetett olyan értékeket, melyeket nem hagyhatott veszni semmi körülmények között, még az élete árán sem. Ez Anika részéről is hasonló lehetett, mint kiderült, nem igazán akart hallgatni gazdájára. Tsubaki mereven tartotta fegyverét, harcra készen várt, de nem arra, hogy a talán megtévesztett és ártatlan kissárkányban okozzon kárt. Hogy ki lépett volna előbb, az nem derült ki, ugyanis háta mögől egy sosem hallott hang késztette tekintetét megfordulni. A lány volt az. Tsubaki még látta eltűnő, újszerű arckifejezését, ahogy visszaváltozott ama modorába, mer általában jellemezte. Ám ez mit sem változtatott azon, amit látott és amit most hallott.
~ Hogy mi...??? ~ hagyta volna el ajkait hitetlenül, ám puszta gondolaton nem jutott túl a két szó, ehelyett megkeményítette akaratát és visszafordította tekintetét az előtte álló 'ellenfelekre'. Ám szavai nem neki szóltak, annak aki most is érthetetlenségeket beszélt, hanem a lánynak és barát... testvérének a háta mögött.
- Megvédelek! - mondta komoran, szemeit a szakállas idegenre szegezve - Értetek, mindkettőtökért, akárkik is vagytok. És mert megesküdtem rá! Timidusu-sant, mert megkértél rá, és téged, mert én ezt akarom. És mert ami értékes a világon, azt meg kell óvni... és nem én leszek az, aki ezt elmulasztja!
Tény volt minden, kétség semmi. Csupán igazság és őszinteség, nyilvánvaló dolgok, melyeket talán nem kellett volna kimondani, ha nem lett volna nyilvánvaló, hogy a lány nem értette őket. Talán megdorgálhatta volna, de nem tette, a helyzet egyszerűen mást követelt: támogatást, határozottságot és készenlétet... bármire.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 22 2013, 13:30


/Tsubaki, Elysion, Shukaku/

*Kezdett elege lenni mind a kettő idegenből. Türelmes volt, mert az elején még úgy tünt, hogy a lány talán még megérteni is képes lehet őt, valamint nem is szaladt el tőle azonnal. Elüldözni nem akarta az embereket magától sohasem, legalább is nem azonnal, de amikor mindenki rajta köszörülte a nyelvét, akkor igenis kiállt magáért és elmenekült. Goromba akkor sem volt, nem beszélt csúnyán, csak otthagyta azokat, akik kötekedtek vele, vagy szépen türelmesen kivárta, amíg megunják, és mivel azok nem kapták meg amit akartak, azaz Shukaku nem fakadt sírva és nem borult ki, így ez általában hamar megtörtént. A többieknek azért is volt kiváló célpont, mert sohasem árulkodott, és akkor sem panaszkodott, amikor esetleg rajtakapták azokat, akik piszkálták.Talán valahol úgy gondolta, hogy megérdemli a szekálást. Most azonban ezek ketten egymást akarták lekaszabolni, szegény kis Anika is veszélybe sodorta volna magát, és Shu még azt sem tudta, hogy miért. Ráadásul azután sem tudta meg ezt, miután konkrétan rákérdezett. Halkan felsóhajtott és összegezte a történeteket.*
-Nem értem az embereket. Titeket sem értelek.
*Ránézett az idegen férfira.*
-Te segíteni akarsz rajtunk, amikor azt sem tudod, hogy kik vagyunk, és azt sem tudod, hogy miben segíthetnél.
~Talán úgy segítettél volna a legjobban, ha nem jöttél volna ide, vagy csak Anikát küldöd.~
-De ez már nem is lényeges.
*Ezután a lányra nézett, és ugyanolyan színtelen hangon folytatta.*
-Te meg akarsz védeni egy fegyvertelen valakitől, aki talán bántani sem akart, csak azért, mert nem érted.
*Megrázta a fejét, és egy halk füttyentéssel magához hívta Timidust, akit az ölébe vett.*
-Egyikőtök sem tudja, hogy mit csinál, és nincs értelme annak, amit csináltok.
*Megfordult, és lassan elindult, távolodva a többiektől, most már csak Timidusnak mesélve.*
-Az emberek érthetetlenek Timidus. Örülök, hogy te legalább nem csinálsz ilyen butaságokat.
*Most már nem érdekelte sem a lány, de még a másik sárkány sem, csak el akart tűnni ebből a veszélyes káoszból, amit ezek ketten hoztak rá.*
~Majd Hisame segít megválaszolni a kérdéseimet, és a férfi biztosan tele is pakolta szegény sárkány fejét csacsiságokkal. Én sem bírnám sokáig ép ésszel ha folyamatosan azokat a zagyvaságokat kellene hallgatnom.~
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Szept. 22 2013, 16:51

Tsubaki, Elysion, Shukaku

Némán figyeltem ahogy a lány elindult, majd szemem lehunyva gyors végig pörgetem a dolgokat a fejemben. Ez az előadásmód. Szinte ordít belőle az elnyomott érzelmek özöne, ha Puck volnék most szinte belehalnék a fájdalomba. Mondjuk akkor Anika lenne Guts ami vicces gondolat. Talán egy pillanatra valami ismerős hideg is végigfut a gerincemen a felismerésre, hogy ebben a lányban valami nagyon eltörött, de ez talán csak képzet és valójában csak jelezni akart önmagam személyemnek, hogy na itt a vége fuss el véle, de nem, nem hagyom a dolgokat ennyiben és nem fogok, mint egy sértődött kisgyerek odébb állni. Kinyitom szemem a távolodó lányra nézek és csak ennyit szólok.
-Addig nem érthetsz másokat, míg nem mered megérteni őket és szörnyű szívből való sajnálatom az, mit közölnöm kell az iránt, hogy nem érted az embereket, mert ezek szerint magad se érted, s nem is értheted, míg meg nem ért más téged. Higgy nekem ez a kor tapasztalata. Bár így belegondolva a te korodban az ember nem is akar igazán semmit érteni csak holmi dolgok mögé bújik, mint a sors és az "ilyenek születem" mondóka, mert félnek és vagy lusták tanulni és elmélyülni a tudásban. Szerintem te félsz és elveszett vagy, ahogy a barátnőd is a maga módján. Nekem ennél nem kell több egyelőre bőven elég ennyire ismernem TITEKET, hogy akarjak, segíteni. Nem úgy mint egy hős lovag aki egyszer ott van ha kell, aztán várja a jutalmát, hanem mint az öreg mentor ki útja során kísér és csak mutatja az utat, hogy te magad lehess többé. Bocsánat a nyereségemért, de ha nem tévedek nyomorultabban érzed magad a nyomornál, félelem, kétségbeesés és feladásra való vágy környékez folyvást, nem is beszélve az örökös bizalmatlanságról ami mindenre kiterjed. A szemem előtt bontakozott ki ez mind. Ha meguntad ezt akkor most megfordulsz, viszont ha eddigi utadat akarod járni csak menny tovább. Nem akarok rád erőszakolni semmit, a döntés a tiéd. A segítő jobb itt van. Nem kell megfognod, még csak mellette sem járnod csak elfogadni, hogy van és érte nyúlni ha kell. Tu...
Abbahagytam a beszédet és leültem a földre. Anika a vállamon követte az eseményeket és nem értette igazán mi is folyik itt úgyhogy értetlenül kapkodta a fejét egyikünkről a másikra. Ha beszédem másra nem is volt jó remélem legalább egy szép kis gondolat menetet elindítottam a lányban.
-Amúgy ha engem kérdezel az, hogy óvni akar valaki még a virágszáltól is miközben te óriás vagy, az igen csak logikus, ha ragaszkodik hozzád vagy legalábbis akar hozzád.
A másik lány felé fordulok.
-Amúgy te jól érzed magad? Nem fáj semmid? Ha jól gondolom nem először történik ilyen amennyire lazán kezeled azt, hogy beájultál.
Figyelmem most már teljesen a másik lányé. Ha akar a másik visszajön, ha nem akkor nem. Több figyelmet nem szentelek neki, ha nem akar figyelmet szentelni nekünk. Önzők a gyermekek, s saját gondjaikon kívül ritkán foglalkoznak máséval. Most sincs másként. Nem tudatosan, de végül is most is magának követelné a szemet az elhaladó, miközben az elájult, egyrészt maga mögött hagyná, csak önön magára gondolva, más szemszögből pedig a saját frusztrációjával törődik, miközben a nem rég ájult és kiszolgáltatott lányt hagyja magára, még kiszolgáltatottabban nem is törődve esetleges állapotával. Mit ítélkezek. Én sem voltam különb gyermekként a legtöbbször, sőt pont ilyen voltam leszámítva egy emberrel szemben. De a múlt elmúlt és én most itt a jelenben élek, nincs itt az ideje a múltba merengésnek.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szomb. Szept. 28 2013, 16:16

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Tsubaki arcon vágta magát, majd tenyerébe temetkezett, fejét rázva. Nem értett semmit, de valahogy mégis, az egész egy hatalmas őrületvolt, egy rossz álom ébredés nélkül. Mit csinált még itt? Ki volt az ellenség? Ki volt kicsoda? Kábulatban vesztette eszméletét, de káoszban ébredt fel és senki sem akart segíteni. Shukaku vádaskodott és a hátát fordította neki, a férfi pedig megint csak beszélt, sokat, tömöret, őrjítő volt.
- Te mégis... mennyire láttad akkor őt jobban nálam? - szorította ökölbe kezét, s a lány után fordult - Nem értettünk egyet? Vagy te a semmiért szoktál óvatos lenni?
Elhallgatott, s csak akkor szólt hozzá ismét, ha az ignorálta a szavait.
- Még hogy félni tőled... fogalomzavarban vagy! - szólt emelt hangon - Ha mindig ez a vége, nem félnek tőled, hanem összezavarsz mindenkit! Ha nem beszélek veled őszintén, megbánom! Ha őszintén beszélek, akkor is! Te nem értesz engem? Meglehet és meg is értem... de te akkor mennyire akarod, hogy téged megértsenek? Fogalmam sincsen, hogy milyen illúzióid vannak rólam a fejedben... de kiverhetnéd végre őket, ha azt hiszed, csak hátat fordíthatsz te is!
Megragadta földbe szúrt fegyverét, kirántotta, majd eltűntetve keze ügyéből a lány után indult. Elhaladva az ücsörgő és hozzá szóló férfi mellett csúnya pillantást mért rá, s majdhogynem szó nélkül elment, ám megállt és felé fordult.
- Nem tudom, hogy ki maga... - morogta, nem létesítve vele szemkontaktust - de úgy beszél, mint aki azt hiszi hogy mindent tud és a szava törvény...
Erővel fordította el tekintetét, s bizonytalanul, mert nem volt szokása idősebbeket kritizálni. Jobb is volt hallgatni, s inkább lábait szedte, hogy utolérhesse. Néhány lépés után azonban lassított, s arcán düh helyett csalódottság lett úrrá. Nem voltak szavai a lányhoz, nem tudta mit mondhatna neki, amit értene.
- Timidusu-san... - szólt halkan - maga miért nem mond erről... semmit...?

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 28 2013, 20:26


/Tsubaki, Elysion, Shukaku/

*Megállt és halkan mormolt magában, a felé közeledő Tsubaki talán hallhatott valamit.*
-Hogyan értsem az embereket, amikor érthetetlenül viselkednek? Én tudom, hogy mit miért teszek.
*Kezét ökölbe szorította, megállt, majd visszafordult és szembenézett a többiekkel. Dühös volt, talán sohasem volt még ennél dühösebb. Szembenézett a férfival, és csak várt. Várta, hogy Tsubaki mit szól, majd amikor közelebb ért hozzá, megszólalt, szavait a férfinak intézve.*
-A kor nem jelent semmit! A felnőttek talán nem csinálnak buta dolgokat? Nem bújok el sehova és nem születtem ilyennek, lusta pedig egyáltalán nem vagyok. Igen félek. Maga talán nem félne? Nekem talán nem szabad félnem?
*Egy furcsa, talán egy kicsit őrült vigyor suhant át az arcán.*
-Maga nem tudja, milyen az a nyomor és a kétségbeesés. Én nem adtam fel, és nem is fogom feladni. Ha segíteni akar, akkor segítsen. Itt vagyok.
*Ezután Tsubakihoz fordult és a szemébe nézett. Szemeiben szomorúság és félelem egyszerre volt jelen.*
-Nem tudom. Nem tudom, hogy miért szoktam óvatos lenni. Talán azért, mert félek. Talán azért, mert ha nem vagyok óvatos, akkor mindenki kiabál velem és kioktat, mint most is. Nem akarok senkit összezavarni, és nem akarom, hogy megbánj dolgokat. Nem akarok semmit! Nem gondolok rólad semmi rosszat, hátat sem akarok fordítani… csak… nem akarom, hogy veszekedjetek. Nem akarom, hogy miattam bántsa valaki a másikat. Nem akarom, hogy megint az én hibám legyen!
*Nyelt egyet, és megnyugtatásképpen megszorította Timidust, aki csak halk nyávogással jelezte, hogy zavarja a kialakult légkör, de nem akar a nagyok dolgába beleavatkozni.*
-Te legalább kérdezel, nem csinálsz úgy, mintha mindent tudnál.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 12 2013, 10:30

Miyako: Szalmakalap (+1 páncél)
Nagoyaka Kiyoshi: Bőr Cipő (+2 gyorsaság)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Hétf. Okt. 14 2013, 14:42

Mindkettőjük mondandójára azonnal viszontláthatnám a mondandóm, de tudom annyit érne mint egy halottnak a csók az előzőek fényében, hát nem teszem. Mély levegőt veszek, majd hirtelenjében a földre fekszek.
-Igazság és csúnya szembesülés, mért vetettél erre Fortuna.
Jegyzem meg alig halhatóan magamnak. Anika a hasamra telepszik és onnan figyeli a két lányt tovább. Lehunyom szemem veszek még egy mély lélegzetet.
-Bocsássatok meg a stílusért és még inkább a tolakodásért. Tudjátok mit...
Tenyeremmel befedem arcom és egy fárad sóhaj hagyja el számat.
-Ennek így semmi értelme.
Mondom elfulladó hangon. Miközben az jár az eszemben, hogy Hagyjam a fenébe, maradjak csöndbe és várjam meg míg elviharzanak, de mégse így teszek. Rohadjon meg az a szemét azért is elv ami belém lett táplálva.
-Feküdjetek le ti is lányok mindenki kapjon magához egy kis nyugalmat és kezdjünk el emberhez méltóan beszélgetni, ha akartok. Mondom ezt totál nyugodt átlag hangon. Majd szétterítem két kezem, szippantok egyet a levegőből és elmosolyodok mert valami édeskés virág illatot érzek.
Ez az egyetlen dolgot céloztam megszüntetni ami a kommunikációt eddig ellehetetlenítette, ez pedig a feszültség. Remélem ha kicsit megnyugszunk akkor mindenki összetudja szedni kérdéseit és válaszait és azt emberi módon előadni. Így talán egy kis megértés és értelmes beszédi kapcsolat alakulhat ki köztünk. Anika eközben pedig érezve saját nyugodtságomat illetve érezvén, hogy ö egy kicsit fáradt alvó pózba gömbölyödik a hasamon és elkezd pihengetni miután egy kicsit dúdolok neki, közvetlen az után, hogy ö az általam jól ismert aludni szeretnék hangot adja ki.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szomb. Okt. 19 2013, 14:12

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Összefonta karjait és elhallgatott, körülötte szállingóztak a szavak és valamennyi közülük az elmléjén is áthaladt, Tsubaki pedig igyekezett jól megrágni őket. Shukaku reagált a mondandójára, a férfi pedig meglehetősen váratlan meglepetést okozva, változtatott valamelyest a beszédstílusán... tehát eddig szándékosan csinálta és nem csak valami berögződés volt? Összevonta szemöldökét, aki színészkedni tudott az bármire használhatta a tudományát, jóra vagy rosszra, attól függően hogy kinek a szempontjából nézi, persze. Megrázta a fejét, nehéznek tűnt úgy megválogatnia a szavait hogy azzal ne okozzon problémát a jövőben az ő vagy a két 'nővér' számára. Nem akart nekik rosszat.
- Inkább állok most, köszönöm - nézett semlegesen a férfira, amikor az ismét hozzájuk szólt ezúttal már a földről, de ajkait aztán zárva tartotta, míg csend nem lett és ismét zavartalanul szólhatott a lányhoz.
- Attól félek az óvatosság nem számít sokat, míg mindenki akarata szabad - mondta neki rezignált szelídséggel, mellé próbálva lépni és tekintetét keresni - ha nem lenne, akkor pedig azért lenne minden rossz... vagy nem tudom, nem vagyok társadalmi akadémikus...
Egy pillanatra elhallgatott a homlokát ráncolva, tessék, máris elkezdett térni a lényegtől, muszáj volt visszarázódnia.
- Mármint... azt akarom csak mondani, hogy talán nem minden rossz azért történik, mert te nem vagy elég óvatos...? Én szerintem, nem lehet hogy tényleg így van? Engem is ki szoktak oktatni és másokat is, talán te is szoktad még ha szerinted nem is volt az, legalábbis nekem néha úgy tűnt, amikor valamiben nem értettünk egyet...
Sóhajtott és félig elfordította tekintetét, egy cserjebokort vizslatva, szavai azonban most is Shukaku felé irányultak.
- De az nem baj, mindenki máshogy élt eddig ugye? Akkor talán a vélemények sem ugyanazok, vagyis ezért nem ugyanazok. Egyszóval... - fordult vissza, közelebb hajolva hozzá egy félmosollyal arcán - Mi lenne ha kevesebbet hallgatnál óvatosságból? Ha valaki aztán válaszul kimondja az ostobaságát, ami nem igaz, akkor az az ő hibája már és nem a tiéd. Ez talán a veszekedésekre is igaz, szerintem nem a te hibád ha valakik veszekednek melletted! Amit mondtál egy dolog, hogy abból valaki veszekedést csinál, az az ő hibája hogy rosszul fogja fel amit mondasz, nem? Mmm... - lépett vissza egyet az arcát megvakarva - Van aki okos, van aki bölcs, van aki mindkettő és van aki egyik se. Én mondhatom hogy milyen vagyok, de ha igazam is van és mások máshogy gondolják, akkor az a szemükben mit sem ér az egész. Én tudom az számít, ha mégsem, csak akkor tudom meggondolni magam ha rájövök, vagy valaki elmagyarázza. Szóval, néha beszélni is kell! Azt jobban szeretem, mint amikor megfordulsz és el akarsz menni, mert akkor nem tudlak könnyebben megérteni szerintem...
Zavartan nyelt egyet, talán kicsit sokat beszélt ezúttal és bolondot csinált magából, főleg ha összefolytak a szavai a többiek fülében. Akkor pedig mindegyik csak felesleges lehetett...?
- Ha valami nincs rendben, szólhatsz bármikor! - kapta fel fejét pillanatnyi hiperaktivitással, izgatottan szorítva ökölbe kezeit - Ha ostobán reagálok, utólag úgyis rájövök és átgondolom!
Lelkesedése gyorsan alább hagyott, majd sóhajtott egyet
- Amiatt ne te törd magad... az Timidusu-sannak sem esik jól, nem így van?

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 19 2013, 17:33


/Tsubaki, Elysion, Shukaku/

*Szemében továbbra is látszott a félelem, és villogott a harag a férfi felé, aki lustának merte őt nevezni. Ő sem ült le, továbbra is állt, indulásra készen, kezében Timidussal. A férfi szavaira csak bólintott egyet.*
-Ennek valóban semmi értelme.
~De abban nincs igaza, hogy így… vagy, hogy miért. Ennek soha sehogyan sincsen semmi értelme. Butaság az egész.~
*Ezután Tsubakihoz fordult, egy ideig csak nézte, figyelte, próbálta összerakni magában a lány szavait. Néha már válaszra is nyitotta a száját, de utána mégis inkább további némaságba burkolózott.*
~Annyi mindent mondott. Hogyan válaszoljak? Mire válaszoljak? Miért illetlenség közbevágni, amikor így meg nagyon nehéz válaszolni? Ez is csak egy buta felnőtt szabály.~
*Mivel a gondolataiban is elkalandozott, ahelyett, hogy sikerült volna összeszednie a mondandóját, úgy döntött, hogy inkább sorra kimondja amiket gondol, ha a lány már úgyis ezt kérte. Nagy levegőt vett, sóhajtott egyet, majd újra nagy levegő, és belekezdett a mondatába.*
-Nem akartalak kioktatni. Én csak azt mondom el, amit én tudok, mert megkérdezted… és máris baj van abból, hogy elmondtam, mert azt hiszed, hogy én kioktattalak, pedig nem is. Ezért jobb, ha hallgatok.
*Mivel elfogyott a levegője, így adott egy kis időt még magának a gondolkodásra, amíg újra feltöltötte a tüdejét, majd lehajtott fejjel folytatta.*
-Hogy mi lenne? Akkor kinevetnének, kicsúfolnának, mert nem úgy gondolom a dolgokat, mint ahogy mások. Kinevetnek, mert szeretek egyedül lenni, mert szeretek gondolkodni és olvasni és elemezni és összerakni dolgokat és rendet tartani, és mások csak összekavarják a dolgaimat, amik eddig rendben voltak, és ne olvassak olyanokat, amik a felnőttek dolga, és majd kiheverem és…
*Ekkor újra levegőt kellett vennie, de miközben ezt megtette, lehajtott fejét felemelte, és a férfi felé sandított.*
-És azt mondják, hogy nem értek semmit, mert gyerek vagyok, és másokat sem értek, mert az a nagyok dolga, de ők értik, mert ők nagyok, de én nem is fogom érteni, mert nincs tapasztalatom, és lustának neveznek, meg a koromról beszélnek butaságokat.
*Ekkor már újra a düh lángolt a szemében, és immár teljesen a férfihoz intézte a szavait.*
-Elveszettnek és magányosnak hisznek azért, mert egyedül vagyok, és nem akarják, hogy féljek, amikor mindenhol azt mondják, hogy jobb félni mint megijedni. Azt hiszik, hogy tudnak segíteni, és ha nem tudnak, az biztosan csak azért lehet, mert én nem hagyom magam, és amikor már sokadszorra nem tudnak segíteni, és én megunom és elmegyek, akkor azt mondják, hogy elfutottam, és nem fogadtam el a segítségüket.
*Arca kipirosodott és már lihegve vette a levegőt, kezeit összeszorítva tartotta. Pár másodpercig ismét hallgatott, majd nyugodtabb hangnemben fojtatta, ezúttal ismét Tsubaki felé intézve szavait.*
-Ha valaki butaságot mond, az nem az én hibám, de meghallgatni nem akarom, amikor bántanak vele. Apu azt mondta, hogy az ostobákkal nem lehet vitatkozni, ezért a legjobb, ha rájuk hagyjuk. Ezért szoktam elmenni, mielőtt buta vitákat kezdenének, csak azért, mert azt hiszik, hogy nekik van igazuk, és minél hangosabban mondják, annál jobban van igazuk. Nem akarom látni, ahogy veszekednek, és azt sem akarom, hogy Timidus lássa.
*Megsimogatta a sárkányt, miközben halk, doromboló hangot hallatott. Nem érdekelte már, hogy a többiek mit gondolnak róla, mert tudta, hogy ez megnyugtatja a sárkányt, és most ez volt számára a legfontosabb. Hiába nem emelte fel a hangját a beszéde alatt, Timidus végig érezte a feszültséget, és ezt a lány is tudta. Ezért akart mihamarabb elmenni, mert tudta, hogy azért mert leülnek, még semmi sem lesz nyugodtabb, és nem akarta ennek kitenni kedvencét.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Nov. 10 2013, 18:44

/Shukaku, Tsubaki/

Most Tsubakin volt a hallgatás és mérlegelés sora, meg talán az idegen férfin is, ki azonban úgy tűnt, hogy nem fordított elegendő figyelmet már, s valamit a menüjében pötyögött. De ő nem bánta, így legalább ő a másik kettőnek szentelhette figyelme nagy részét, s csupán elővigyázatosságból sandított néha férfi és sárkánya felé. Habár mindent nem tudott összekapcsolni, hiszen nekik is intézett szavakat, Tsubaki kissé elszégyellte magát.
- Elnézését... - szólalt meg bocsánatkérőn - én nem bántani akartalak a szavaimmal, Shukaku-san. Ezért szeretném ha szólnál, amikor mégis úgy érzed, jó? És tudom, hogy nem nekem mondtad, de... én egyáltalán nem hiszem, hogy magásnyos lennél! Hiszen ott van neked Timidusu-san!
Próbált lelkesítő hangtónust felvenni, mert igazából ez volt a célja, de neki annyira nem ment az ilyesmi. Ha valaki fiatalabbra rá kellett szólni, akkor az általában könnyen ment, ám ez személyiségtől is függött. Shukakuhoz például nem akart megint barátságtalanul szólni, hiszen attól még nem értette meg jobban az álláspontját, bármi is lett volna éppen az. Sóhajtott, s éppen mondott volna valamit, mikor szeme sarkát fényár ütötte meg. Mire azonban arra fordult, a férfi és sárkánya után már mindössze hűlt helyük maradt: elteleportáltak. Egy pillanatig csupán bámult a semmibe, s azt akarta mondani, hogy "elmentek", de úgy érezte hogy ez szavak nélkül is elég nyilvánvaló volt Shukaku és Timidus számára. Gyorsan megköszörülte torkát.
- Nézd... - fordult hozzá kicsit bátortalanul, nem akarván sértő dolgot mondani - én nem azért emelem fel a hangom, mert azt gondolom attól igazam lesz...
Elakadt, s zavartan igazgatta haját, még mindig a megfelelő szavak miatt aggodalmaskodva.
- Ez csak úgy jön... én... amikor megszólalok néha, nem igazán esik jól azt látni, hogy nem figyelnek a mondandómra... vagy nem akarnak figyelni rá. Ha pedig rám hagynak valamit, akkor az a baj hogy nem tudom meg, mit is éreznek. De most legalább tudom, hogy ha te nem válaszolsz semmit, akkor csak Timidusu-sant szeretnéd megóvni! Ugye...?
Reménykedve fürkészte az arcát, nem akarta rosszul értelmezni Shukaku szavait ismét, bár ki tudja, lehet megint csak ez történt.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 13 2013, 08:56


*Igyekezett figyelni a lányra, nem akarta, hogy az neveletlennek gondolja őt, de amikor a sárkány elteleportált, nem tudott tovább Tsubaki szavaira koncentrálni, és akaratlanul is odafordította a fejét. Szerencsére Tsubaki is így tett, így Shukakunak volt ideje arra, hogy újra a lányra tudjon koncentrálni, bár gondolatai legszívesebben teljesen más irányt vettek volna fel. Mire a lány végzett a mondandójával, Shu fejében már annyi minden kavargott, hogy nem tellett tőle többre, minthogy szavak nélkül, egy gyenge bólintással nyugtázza mindazt, ami történt. Egyáltalán nem tudta már követni az eseményeket, belezavarodott a rengeteg egymás után történő érthetetlen dologba, és már csak arra vágyott, hogy újra csak nyugalma lehessen, és egy picit összeszedhesse magát.*
~Az első valaki, akivel itt találkozok… úgy igaziból, és máris teljesen összezavar. És a sárkány is elment, és most Timidus biztosan haragszik rám, amiért engedtem elmenni.~
-Szerinted miattam mentek el? Biztosan miattam.
*Nagyot sóhajtott, és megtörölte a szemét, amiben lassan gyülekezni kezdtek a könnyek, de szerencsére még idejében sikerült elfojtania a sírást. Nyelt egy nagyot, majd reménytelen tekintettel nézett újra a lányra, mint aki nem tudja, hogy mihez kezdjen ezután.*
~Nem tudom ezt csinálni! Miért nem akart Anika Timidussal maradni? Ha én nem lettem volna itt, akkor biztosan összebarátkoztak volna, és csak miattam nem sikerült, mert goromba voltam a bácsival.~
*Timidus ekkor kezdett el mocorogni, és halkan vinnyogni Shukaku ölében. Ennyi negatív érzelmet és félelmet azóta nem érzett a társában… nem is emlékezett, hogy mióta.*
~Néha, amikor Shu aludt, akkor sírt álmában, és beszélt is, de nem énhozzám, pedig senki más nem volt ott, rajtam kívül.~
*Amikor elsőnek megtörtént ez az eset, és Shu sírva forgolódott a füvön, majd sikítva ébredt, Timidus elhatározta, hogy megvédi ettől a lányt, és a következő éjjeleken folyamatosan piszkálta, hogy ne tudjon elaludni, hiszen akkor nem is történhetnek vele olyan rossz dolgok. Napokon keresztül játszották ezt, mire a lánynak sikerült kiszednie a sárkányból, hogy mi ezzel a célja. Ezek után persze Shu elmagyarázta neki, hogy miként működnek ezek a dolgok, és bár a sárkány nem teljesen értette, de azóta csak akkor ébreszti fel a lányt, amikor észreveszi, hogy elkezdődnek a rossz álmok.*
~De most Shu nem alszik, a szeme is nyitva van, és a szája csukva, tehát biztosan nem alszik.~
*Timidus ránézett a másik lányra, és újra felmérte magának.*
~Talán ő okozhatja azt, hogy Shu szomorú? De akkor miért nem hagyjuk itt? Nem láttam volna, hogy bántaná, de lehet, hogy csak úgy csinálja, hogy ne lássam.~
*Megrázta a fejét, mert belefáradt a rengeteg gondolkodásba, és inkább úgy döntött, hogy Shukakutól kérdezi meg a dolgokat, mielőtt megint magánakcióba kezdene. Tudta, hogy nem teljesen értheti a játékosok viselkedését, és sokszor nem úgy gondolják a dolgokat, mint ő, hanem sokkal bonyolultabban. A társa elé állt, kérdő pillantást intézett felé, és egy kis érdeklődő vinnyogást is hallatott, majd a másik lány felé fordult, és alig észrevehetően kivillantotta kis, hegyes fogait. A lány egy ideig értettlenül bámulta, és Timidus nem tudta, hogy a szavait nem érti, vagy megint valami rosszat kérdezett-e, de szerencsére Shu válaszolt.*
-Nem. Ő nem rossz, csak…
~Én vagyok a rossz.~
*Mellső lábai alatt óvatosan megfogva felemelte Timidust, majd magához ölelve suttogott neki.*
-Ne aggódj, semmi baj nincsen.
~Semmi baj? De akkor miért szomorú? Az emberek akkor is szomorúak, amikor nincs baj?~
*Timidus hagyta magát ölelni, de közben ő is ugyanazt érezte, amit a lány, és ami szomorúvá tette mindkettőjüket. Nem értette meg az embereket, ők sem értették őt, és nem tudta, hogy miként segíthetne a társának.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szomb. Nov. 30 2013, 15:26

- Azt hiszem, hogy inkább miattam - sóhajtott válaszul, kissé nyöszöröge veszítvén jobb hangulatából - egyszerűen nem bízok benne, egy szavát alig értettem és... és annyit beszélt, mint kofák a nagy város piacán...!
Folytatta volna, azonban észrevette hogy Shukaku most nem igazán figyelt rá és láthatóan gondolataiba mélyedt. Sóhajtott még egyet, s elfordította tekintetét a párosról. Fogalma sem volt, hogy ilyenkor mi is lett volna a teendő, mármint a megfelelő. A lány nem tűnt boldognak, s arra gondolt hogy megszólítja, de nem sikerült megtalálni a megfelelő szavakat, nem is tudta, ezúttal mi bánthatta. Volt egy érzése azonban, hogy megint sikerült magát rosszul kifejeznie, bármennyire is próbálkozott. Akár egy átok.
Miért volt ez mindig? Régen is annyit dolgozott, hogy tisztelettudó legyen és az iskolában is úgy cselekedjen, ahogy azt az elvárások szerint is kellett, mégsem értékelték a legtöbben, mindig félreértették a szándékait, nem figyeltek az érveléseire, így pedig ő sem volt képes megérteni másokat. Amióta a játékba került sorra találkozott emberekkel, futólag és kevés pozitív élménnyel gazdagodva, akiket pedig mégis megkedvelt, vagy nem értették meg, vagy pedig eltűntek a közeléből. Megígérte, hogy bármi áron is megvédi a nővérét, de képtelen volt vele tartani a lépést, alacsonyabb szintje miatt egyszerűen lejjebb ragadt, ő pedig nem jött vissza hozzá, se nem üzent. Az elf-ügy idején sem volt egyszerűbb a dolog, egy amolyan plüssállat szerepet kapott mások szemében, rajongtak érte ugyan, de nem azért mert kifejezetten érdekelte őket, hogy kicsoda is volt. Talán csak addig voltak képesek mások szeretni és eljátszani, hogy megértik, míg az érdekük úgy tartotta?
Most még a sárkány is felé vicsorított, Shukaku szavai pedig csak még bizonytalanabbá tették... mit "sugdolóztak" róla maguk között? Már senki se akarta venni a fáradtságot, hogy megpróbáljon szót érteni vele...? És akkor mi értelme volt neki vért izzadni mindig, hogy a szintjükre emelkedjen vagy éppen ereszkedjen? Mit kellene mégis csinálnia? Egyáltalán mit vártak ők mind tőle... vagy épp nem is vártak el semmit?
- Nekem... - motyogta, s hátrálni kezdett a fák felé - sürgős dolgom van...! Aviszontlátásra!
Azzal hátrébb szökdécselt és az erdő határán megfordult, beljebb futva a rengetegbe, mintegy eltűnve az árnyak közt. Most nem futott könnyekre, csupán fogait szorította vicsorba, lándzsájával felnyársalva minden mobot, ami az útjába állt. Elege volt

//Köszöntem szépen akkor a játékot, és elnézést a várakoztatásokért!//

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 20 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 20 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 32 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 32  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.