Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+80
Takeshi Sendo
K1
Rikomono
Silence
Tsukiko Teter
Kurokawa Yuuki
Raygart Arrow
Kuradeel
Chariton
Chakna
Ritsu
Ryutoshi Kurasai
Stingray
Nolan Daneworth
Danieru
Mayumi
Jekatyerina Natashenka
Angelica Katharina
Rey
Yue
Akairo
Koshitsu Esutel
Justin Taylor
Cardinal
Huramino Saito
Ilsette
Kokoro
Akiba Yoshino
Aeon
Maci
Utahime
Gunji
FigtherBunny
Itachi Saton
Astaroth
Ozirisz
Zakuro
Elysion
Danee
Asuka
Kagura
Sasaki Miyako
Aida Atsumori
Ai Hane
Nio
Jay
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Peter Worker
Shukaku
Dr. Hannibal Dan
Ken Reed
Noxy
Darmen Druin
Kusumi Ayani
Zhel T. Everett
Aiko
Kazuma
Anatole Saito
Enheriel
Akuma
Sakamoto Rin
Ryuninji Ren
Kyrena Juurei
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Hitodama
Hokushin
Mirika
Yoshiaga
Szophie
Hamano Tadayoshi
Viola
Taiga Kagami
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
RenAi
Taidana
Kayaba Akihiko
84 posters

19 / 32 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ai Hane Pént. Aug. 16 2013, 10:04

>>Ozirisz<<

Ahogy kimondtuk a szükséges szavakat a teleportációhoz, máris megjelent a fény körülöttünk , s hipp-hopp a kezdetek városában találtuk magunkat, ahol Ozirisz kezét fogva egyből el is indultam a még éppen jelenlegi lakhelyem felé. Kicsit talán gyorsan szedtem a lábam de sietni akartam. Mellettem Himeko már szárnyait használta, s vígan reppent előrébb - előrébb , hiszen így gyorsabb volt nálam, mindegy mennyire sietek. Kicsit hamarabb oda is ért a magas házhoz amiben a szobám volt. Sajnos elég magasan a legfelső emeleten, így kicsit, vagyis nem is olyan kicsit sétálni kellet fölfelé.
- Elég nagy porfészek, úgyhogy ne nagyon nézz szét. - Mondtam, Ozirisznek. S kicsit pirosabb lettem, hiszen nem sok fiút cipeltem még fel magamhoz, még így sem, hogy csak a költözködésben segít.
Elég sok idő, s fáradtság volt mire a felső emeletre értünk, s én ezt egyedül majd minden nap megteszem. Talán nem túl okos döntés, de eddig rendkívül jól bevált a közelsége a mobokhoz. Ahogy felcaplattunk a szobám ajtajáig, ott egy percre megálltam , nagy levegőt vettem, majd kinyitottam az ajtót.
Talán ebben a porfészekben ez a szoba az amiben nincsen por. Próbáltam viszonylag tisztán tartani amennyire lehetett, s kicsit át is rendeztem. Volt egy kör alakú asztal középen, s a szemben lévő falban egy ablak, alatta egy ágy hevert a padlón., vagyis valami olyasmi. Az asztalon volt egy kis virág, amit még nemrég Himeko talált valamelyik napon vadászat közben. Jobb oldalon a fal mellett volt néhány szekrény, s még valahonnan összeszedtem egy tükröt is, ahol minden reggel a hajamat kötöm össze, hiszen este elalvás előtt mindig leengedem. Valamint még az ágy végében volt egy mini ágynak, vagy ilyen kis vacoknak kinéző puha hely, ami Himeko kis helye volt, s ő a nap nagy részét amit itthon töltünk ott volt. Szerette mert puha és kényelmes volt.
Nem volt olyan szép, de talán nem is olyan szörnyű hely, s remélem Ozirisznak sem nagyon ellentmondó az én eddigi kis kuckóm.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 19 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Pént. Aug. 16 2013, 10:48

/Ai Hane/

Körberagyogott minket az ismerős kékesfehér fény, ahogy kimondtuk a teleportáláshoz szükséges "varázsszavakat", majd a főtéren megjelentünk. Hane-el kézen fogva sietve megindultunk a régi lakhelye felé, és Himeko is nagyon igyekezett, mintha ő diktálta volna a tempót, ahogy mindig elénk repült. A sietséget kicsit sem bántam, hiszen Aincrad napja már elég alacsonyan volt a nyugati égbolton, de ha belehúzunk, akkor a napnyugtát már az én lakhelyemen tudjuk tölteni. Nagyon örültem neki, hogy tényleg átköltözik.
Pár perc séta után megérkeztünk egy elég magas házhoz, aminek a legfelső emeletén lakott a kis Tündérkém. Ahogy odaértünk, szólt, hogy: Elég nagy porfészek, úgyhogy ne nagyon nézz szét - aztán szokásához híven ismét elpirult, aztán több se kellett, én is elpirultam elég rendesen. Felértünk a legfelső emeletre, majd egy kis hatásszünet után kinyitotta az ajtót.
A fogadó többi részéhez képest nagyon szép rendben tartotta a szobáját. Szemben az ajtóval láttam egy ablakot, ahonnan egész szép kilátás nyílik a városra, alatta az ágy Tündérkémnek, annak végében pedig Himeko ágya. Jobb oldalt szekrények és egy tükör, a szoba közepén egy kör alakú asztal, és rajta egy szál virág. Ugyanmár, egész szép rend van, és nem rossz szoba - mondtam Tündérkémnek. Aztán virágot megfogtam, és Tündérkém gyönyörű szép kék hajába tűztem, és halkan mondtam. Virágot a virágnak... - majd átöleltem, és hosszasan megcsókoltam.
Nah akkor siessünk összepakolni, mondd mit segítsek - mondtam a lánynak - A Nyugati részig viszont én hozom a csomagokat, és ez nem vita tárgya! - mondtam, és mosolyogtam Hane-re.
Majd amiben csak tudtam, segítettem a pakolásban, és utána, ahogy kész volt, megindultunk lefele, a nyugati városrészbe. Amikor déltájban elindultam, nem is gondoltam, hogy nem egyedül fogok visszatérni. Tényleg a Sors keze hozott minket össze, és tényleg egymásnak teremtettek minket. És most nagyon boldog vagyok, hogy ma egymásra találtunk.


_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ai Hane Pént. Aug. 16 2013, 21:44

>>Ozirisz<<

Egy finom kis csók után elkezdtem a pakolászást. Őszintén lányhoz képest is sok a cuccom, s ezt mire összepakolom. Húha....
Elkezdtem a szekrényben kutakodni, mire kibányásztam egy viszonylag nagy hátizsákot, amibe talán belefér a cuccaim..fele...S nemsokára előkaptam még egyet.
- Ez talán elég lesz.- Mondtam. Majd elkezdtem előszedni a ruháim majd elpakolgatni. Szinte minden ruhadarabom fekete vagy sötét színű, de remélem nem zavarja majd Oziriszt.
Ahogy lassan minden összehajtottam, melyben Ozi is segített már csak az volt hátra, hogy valahogy összehúzzam a táskát, hogy be tudjam zárni.
A szobában elpakoltam magam után, rendet hagytam , mindent a helyére, a vázát is eltettem amiben az a szál virág állt, melyet nemrég Ozi a hajamba tűzött. Majd csak az maradt, hogy bezárjam az ajtót, s hátra se nézzek. Furcsa volt elmenni innen, hiszen itt lakom mióta a játékba jöttem, igaz csupán taktikai célból voltam itt, mégis egészen jó volt ahoz képest mennyire poros és kopott volt mikor idejöttem. Lassan kiléptem az ajtón, s magam után becsuktam, majd elfordítottam a zárat. ~ Ezzel vége. Elmegyek innen, de hiszem, hogy jobb hely vár rám. - Gondoltam. S kifelé menet leadtam a kulcsom a portásnak.
Elindultam új életem felé, s igencsak jó érzés volt. Kicsit lassabban sétáltunk mint idefelé, de kellemes volt a levegő. Észre sem vettem eddig, hogy Himeko valahogy a csőrébe fogta eddigi kis pokrócát, melyen aludt, s ott cipeli magában. Jó biztosan nem nehéz, de azért vicces látvány volt, ahogy próbált magasan repülni , hogy ne érje a földet a " Szent Pokróc ". Ezen kicsit kuncogtam magamban, s arcom egészen színesé vált tőle. Jó volt a kedvem, hiszen így közel leszek ahoz akit szeretek ^^

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 19 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szer. Aug. 21 2013, 18:46

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Tsubaki maga elé nézett, szégyellte magát a figyelmetlensége miatt, ha jobban ügyelt volna, talán ő is észrevette volna azt a valakit, akinek létezésére a lány most felvilágosította. Nem igazán tudta, hogy valójában mi minden történt, főként azután, hogy ő elfutott onnan, de ha egy olyan sárkánya volt egy férfinak, mint amilyen Timidus, az akár egy elég gyanús körülmény is lehetett. Neki viszont a gondolatai még kicsit máshol jártak, zavarodott volt, meg szomorú is.
- Igen, ők olyanok. De akkor is... miért rajtam töltötted ki... - sütötte le szemeit, saját butasága ellenére így is bántotta a dolog, ám Shukaku elkapta a ruháját és majdhogynem feldúltan folytatta.
Némán hallgatott, eleinte még mindig önmaga bánatán keseregve, lassan azonban szemei figyelmesebbé váltak, majd megkomolyodott és rendezte a gondolatait is. Egyáltalán nem hangzottak butaságnak a szavak, valami nem volt rendjén, ha ennyire megzavarta Shukakut most és az imént is, a tisztáson. Összeszedte magát, muszáj volt, most nem kesereghetett saját sérelmein. A helyzet talán tényleg veszélyes volt, s még kétségek között is az elővigyázatosság volt az elsőszámú mérvadó. Shukaku ráadásul megkérte őt... talán valamennyire mégis bízott benne, hogy ilyesmivel forduljon hozzá? Gondolatban kirázta a fejét. Nem gondolhatott erre, ez nem a kétségek és elméletek ideje volt, bármi problémák is voltak kettejük, vagy hármuk között, az ráért később is.
- Rendben van! - válaszolta határozottan, s kezeit néhány pillanatra a lány vállára tette - De akkor rád is vigyázok! Már csak azért is, mert ha valami nagyon nagy bajod esik, akkor ugyanaz fog történni vele is! És egyébként sem hagyhatom, hogy egyedül álljatok a bajban, vigyázni fogunk egymásra! Esküszöm... a saját életemre, nem hagylak titeket cserben!
Azzal elengedte a vállait, s fegyverét a kezébe véve arra fordult, ahonnan ide jöttek. Némán pislogott, míg nem hallgatózás képessége, már ha lehetett ilyesmire használni, meg nem állapította, hogy valaki valóban közeledett. Shukakura nézett, majd megpróbálta kézen fogni, s kicsit szomorkásan a tekintetét kereste.
- Jön valaki onnan... ha túl erősnek bizonyul, én lefoglalom, ti ketten pedig fussatok el és használjátok a kristályotokat! - mondta neki mindenképp, szemei szikráztak az eltökéltségtől - Nem vagyok áruló, sosem voltam... ha máshogy nem tudom bebizonyítani, akkor így fogom. Élni fogtok, ha pedig mégsem, akkor utánatok megyek én is!

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 19 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Szer. Aug. 21 2013, 22:42

Hamar feltűnik, hogy a két lány már nincsen messze. Elég halkan mentem és Anika sem volt túl hangos így hát így szóltam:
-Anika ne lökdös már! Megyek. Nem kell siettetned. Biztos nincsen messze a lehetséges kis játszótársad. Szólok feltűnően és hangosan, ám mégis kedvesen, hogy még véletlenül se higgyék, hogy utánuk settenkedem. Éppen kitérek a fák közül és meglátom a két lányt és a kis tollassárkányt. A két lány kissé feszülten fegyvereikkel kezükben várnak minket. Kis kedvencem első dolga állat társához való odaszállás lett volna, de én rászóltam.
-Ground! Wait! Védő szigoromat halva rögtön le is száll a földre és vár. Pont az várt rám amit elpróbáltam kerülni, vagyis két ilyet kislány felfegyverezve aki gyanakvással tekint rám és készek lennének talán végezni velem ha éppen túlontúl veszélyesnek ítélnének. Ismét meghajolok s így szolok lágy hangon:
-Mint azt már kis barátnőd tudja Elysion vagyok, de bemutatkoznék neked is. Hop azt hiszem ezt már épp meg is tettem. Mosolyodom el egy kissé felnevetve.
-Ez a csöppség itt pedig Anika. Egyikőtök nevét sem ismerem még, bár érdekel igaz, nem túl rég. Ha nem áruljátok el, hát homály fedje el. Ha nem tudni miért nem kedveltek, átkozzatok, én nem tudom nevetek. Tudom nem vagyok én túl szép látvány, de nem vagyok ily ijesztő tán. Megállok picit majd leülök török ülésbe és mutatok kis kedvencem felé, hogy nyugodtan jöjjön az ölembe. Rögtön így is tesz és elkezdem simogatni.
-Okos dolog a gyanakvás lányok eme világba, de jó szándék mi hozzád jön ne vesszen el hiába. Győződj meg ki jön szembe, rabló jön vagy bölcs ki szende. Nem tudhatod míg nem szaval, s nem tudhatja míg nem szavalsz. Kérdések zápora röppen, s megértés mi általa ide szökken. Mosolyodom el.
-Csak nyugodtan tartsátok rám a fegyvereket a bizalom olyan dolog melyet ki kell érdemelni és nem lehet elvárni. Ja és nyugi nem kell félig meddig rímesen beszélnetek. Én is csak azért teszem mert éppen ilyen kedvem van. Nyugodtan figyelem erre mit lépnek a lányok. Nem lehet több köztünk két három lépésnél. Jól látom őket és jól látnak ők is engem. Nem tudom, hogy mi történt itt, de őszintén megtudom előbb utóbb úgy is ha jelenünkben ez most számít.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 22 2013, 09:42

/Tsubaki, Elysion, Shukaku/

*Halkan sóhajtott.*
~Talán tényleg hibáztam, amikor ezt a lányt okoltam azért, hogy ez a valaki képes volt rajtunk ütni.~
-Sajnálom.
*Az ezt követő mondatok még jobban meglepték.*
~A lány nemcsak, hogy megígérte, hogy vigyázni fog Timidusra, de még rám is vigyázni akar. Az előbb még dühös volt rám, az előbb még itt akart hagyni, mint a többiek. Nem tudom, hogy miért teszi ezt, de nagyon magányos lehet, ha mellém akar szegődni.~
-Köszönöm.
*A kezét először el akarta rántani, de az utolsó pillanatban mégsem tette. Ez a lány volt idáig az egyetlen, aki nem szánalomból maradt mellette. Megszorította Tsubaki kezét, és ő is a szemébe nézett.*
-Nem fogunk meghallni.
*Azokat a szavakat, amik arra vonatkoztak, hogy az ő halála esetén Timidus is el fog tűnni a játékból nem volt hajlandó meghallani. Igyekezett minden információt beszerezni és a tudásával a többiek fölé kerekedni, ha már az erejével nem tudott. Ismerni akarta a játékot, ami az új, talán jobb életét jelentette. Ezzel a részével azonban sohasem mert és nem is akart foglalkozni. Álmaiban persze megjelentek a rémképek, de ott nem érdekelte a halál, és a saját halála ébrenlétében sem nagyon foglalkoztatta. Álmaiban olykor-olykor akadt egy társa, legtöbbször az apja, vagy Peter sárkánya, Hisame, aki az ő halála esetén magához vette Timidust. Szerencsére nem is volt ideje elgondolkodni ezen, mert az idegen már meg is érkezett, és újra belekezdett a monológjába.*
-Úgy parancsolgatsz szegény Anikának, mintha a szolgád lenne. Miért követtél minket? Miért kémkedtél utánunk? Miért leskelődsz a fák árnyékából ha nem valami gonosz dologra készülsz? Minek ez az egész színjáték?
*Hosszabbra vette a beszédét a megszokottnál, de ez idő alatt megtudhatta amit szeretett volna. A fiúnak zöld indikátora volt, tehát még nem ölt meg senkit. Talán most kezdi. Talán ők az első prédája. Shukaku régen eldöntötte már, hogy ha fejlődni fog, akkor a jártasságok közül a látást és az észlelést fogja fejleszteni. Persze ez még messze van, de ha sikerül, akkor soha senki nem törhet rá többé és nem ijesztheti meg.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Aug. 22 2013, 14:32

//(valahol a 28. oldalon vesztem le, de most már újra vagyok és idetudok figyelni ismerkedősünkre)//

Nio

Az hogy elmondta nevét, azt hiszem innentől barátomnak tekinthetem teljes mértékig a félénk, de mégis harcban káprázatos Nio-t. Örülök, hogy ma az erdő ezen szegletét igyekeztem felderíteni, és belefutottam egy kedves emberbe. Vajon mire gondolhat, érdekelnének a gondolatai, ötletei, de azt hiszem ez tolakodás lenne, hacsak így rákérdeznék. Még Kyuu-val sem beszélgettem ennyit, mint most vele ezen a kalandon. És Kyuut pedig már elejétől fogva barátomnak tekintem, ahogy Chant is. Érdeklődve hallgattam kérdését, és igen, bebizonyosodott, férfinek néz. A férfi dolga pedig nem más, mint vezetni mégpedig a megfelelő irányba. Most okosan kell döntsek. Visszafele nem mehetünk, hisz újrajöhetnek a farkasok. A tavat is el kell kerülni kitudja van-e még ilyen teremtmény a vízben. Akkor a szirt túlvége talán rejt valami újdonságot és kevés szörnyet lehetőleg.
- Menjünk el a tó mellett, a visszaút veszélyes lenne, kerüljünk még erre és nézzük meg ott a szirt túlvégét, van-e lejutás vissza az erdőbe, vagy valami látnivaló - ajánlottam Nionak és ha bólintott rá, vagy megfelelt neki, el is indultam az adott irányba. Életerőnket elnézve nem volna jó szörnyekbe belefutni, viszont sajátom elég vészes. Ideje lenne elhasználnom az a potit amit induláshoz kaptam. Kicsit nőtt az életerőm a megivása után, de még így is alig volt javulás a pihenés ellenére is.
- Nio, te hogy bírod életerővel? Van egy rossz megérzésem, hogy lesz még harcunk, bármerre is megyünk. Túl fent vagyunk, ez a hely szépségével arányosan veszélyes ránk nézve. Igen ez a hely nagyon szép, tehát nagyon veszélyes is. Minden bizonyára, így kell lennie. A programozói gondolkodás lineáris, nem annyira összetett általában, eddig a Sword Art Online hozza a formát a többi VRMMO mellett. Erről jobb ha még hallgatok Nio előtt, ha megváltozna összetettsége, feltétlen szólok neki, hogy nagy veszélybe vagyunk. Azzal mosolyom visszatérve, felé fordultam.
- Nio, szabadna még kérdeznem valamit? - illedelem győzött az érdeklődésem felett, úgyhogy vártam válaszát, immáron jókedvvel.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Nio Csüt. Aug. 22 2013, 15:49

Yuichi

A mai nap izgalmasnak mutatkozott eddig. Rendkívül élveztem mind az eseményeket, illetve mind a társaságot. Az utóbbit kifejezetten. A tervezett edzés sem maradt el, de a horrorisztikus részek kimaradhattak volna. Ezt leszámítva... illetve összességében nagyon érdekes nap volt.
Yuichi a kérdésemre, hogy merre menjünk szinte azonnal válaszolt, és ahogy vártam, több használható ötlettel, útitervvel rukkolt elő, mint én.
-Vezess, én követlek!- álltam fel. -Bízok benned, jobban mint magamban- tettem hozzá, álltam fel és poroltam le magamat.
Ha ma egyedül jöttem volna ki idáig biztosan eltévedtem volna és most pánikolnék, hogy mit is csináljak. De Yuichi mellett valahogy nem érzek ilyet, bár lett volna okom ma pánikba esni. Jutott eszembe a vízi valami, ott nem sok híja volt.
-Mehetünk, még bírom, csak kicsit elfáradtam- reagáltam aggódó kérdésére.- A kitartásomat még fényeznem kell. Valahogy nem nekem való ez a pontozósdi- nevettem. Bár nemigen vagyok arra büszke, hogy rosszul raktam szét pontjaimat, és pont arra nem raktam ami pont kéne. A mai nap után rá kellett jönnöm, hogy a harcművésznek a kitartás lételeme. Főleg az akrobatikával karöltve. Ha nincsen kitartásom, akkor nem küzdhetek gőzerővel... szerintem, én így látom.
Indultunk is el a rövidke összeszedés után ismét. Ezúttal én mentem hátrébb, Yuichi mögött, mivel nem voltam biztos magamban, és hogy pontosan merre is kellene menni.
Menet közben se maradtunk viszont szó nélkül. Idegenvezetőm, aki feltehetőleg szintén nem ismerte a helyet ismét kérdezett, bár először egy semleges kérdéssel nyitott.
-Persze, nyugodtan kérdezhetsz- zárkóztam ezúttal fel mellé, és néztem rá óvatosan érdeklődve, várakozva.
Az igazat meg vallva nem tudtam mit fog kérdezni konkrétan. Nem mindig tudom kiismerni mit fog mondani. De így színes. Ha tudnám, ha mindenki tudná, hogy mit fog kérdezni a másik, akkor nem volna értelme beszélgetni. Vele pedig nagyon is jó, és szórakoztató beszélgetni. Nem csak azért mert nem vagyok egyedül, hanem azért is mert érdekes személyiség. Még nagyon sokat szeretnék vele találkozni.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Aug. 22 2013, 16:19

Nio

Miközben leseperte magáról Nio az eddig út porát, olyan kedves pillanatot adott. Ahogy a nap fénye megtört pár felhőn és a felhő árnyéka sötét foltokat hagyott ruháján, egyben volt mulatságos és lenyűgöző. Azonban szavai hallatán még jobb kedvem lett. A bizalom az fontos, és nem szabad eljátszani, kivezetlek az erdőből, fogadtam meg magamban, és ezt a kimondatlan szavam is megtartom, bármi áron. Bármennyi szörny támad ránk, kijutunk.
- Köszi - mosolyodtam el és indultam neki. - Azonban bízz magadban, mindig egy kicsit. Fontos az ilyen.. - jobb szót nem találtam rá hirtelenjében - dolog. Ahogy megindultam, a tó felszíne változatlan volt, nyugodt, szellő sem mozgatta, ami természetet feletti volt. És feltűnően gyanús, aggódnom kellene, ez olyasmi lehet, mint a vihar előtti csend. Figyeltem a vizet, de ahogy elsétáltunk mellette, nem változott a felszíne. Jó. Közben szavain rágódtam, nem neki való ez a pontozósdi. Remélem nem tart ezért bunkónak, hogy nem egyből válaszoltam.
- Szerintem, nagyon is kitartó vagy. Nem tudok egyetlen olyan lányról sem, aki eljött volna egy ilyen kalandra - bár ezzel szépen elárultam, hogy odakint nem sok lányt ismerek, buta - úgy értem, a kitartásod, szerintem sokak felett áll. Amit előbb kérdeztem volna, hogy miután összeszedtük az út porát, szeretnélek elhívni az onsenbe, igaz ott nem tudunk beszélgetni, de utánra is van tervem, vagy máskorra ötletem, mit látogathatnánk meg. Eljönnél az onsenbe? Igen akár előtte a padon ülve még az estében tudnánk beszélni. Jól ismerem a várost mégis megvetem, szeretnék ezen változtatni, de társaságban főleg, egyedül olyan ijesztő az a város és emlékeztet, arra a napra..
Megráztam a fejem, negatív emlékeket kiűztem és a közben felzárkózó Niora néztem mosolyogva. Kérdésem cifrára sikeredett, már csak az a kérdés, ahogy kijutottunk innen, velem tartana-e még egy ideig?
A tófelszínéről és arról is megfeledkeztem kicsit, hogy éppen hol tartunk. Figyeltem válaszára, azonban még válaszolni nem tudtam mert elértük a peremét. Elég sziklás volt, de járhatónak tűnt. Kicsit balra néztem, amerről Nio állt mellettem és ott meg fás volt nagyon. Jobb szélen volt egy rámpa leereszkedés, és egyenes sziklafal. Nem túl kecsegtető, a középső tűnik a legjárhatóbbnak.
- Nio, ha nagyon fáradt vagy nézzünk körbe még a tó szélénél, bár az a hely.. - nem tudtam befejezni a mondatot, ugyanis kiáltozás hang csapta meg a fülünk. De még egész messzi zaj volt, egy biztos, nem emberek csoportja lesz az.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Nio Csüt. Aug. 22 2013, 16:50

Yuichi

Miközben baktattunk valamerre a beszélgetés nem ült le, ahogy mi sem.
-Van kitartásom, ami nem a statoktól függ- kezdtem el egy rövidke monológot- Mikor Kyuushiróval párbajoztam először, rémesen kevés pontjaim voltak a kitartáson. De valami akkor is vitt. És bár vesztettem talpon maradtam míg csak az akaratom, vagy valami hasonló engedte- gondoltam vissza első harcomra. Valahogy olyan távolinak tűnik minden emlék. Még az is melyek már itt ebben a játékban történtek meg.
Ezek a mondatok után kicsit elhallgattam. Azon a bizonyos "ködös kérdésen" kicsit meglepődtem. Bár nem az volt furcsa amiről szólt a kérdés, hogy elhívott valahová, nagyon kellemes a társasága szívesen elmegyek vele, szeretnék még vele találkozni, ha van rá mód. Sokkal inkább az érzés lepett meg, amit én érzek. Még nemigen voltam fiúval sehol sem igazából. Ez kicsit olyan, mint valami randi meghívás...
-Rendben- feleltem végül mosolyogva és kicsit zavarban. -De még nem voltam ilyen helyen, előre szolok!
Kicsit tényleg vörösnek éreztem magamat, ami miatt el is fordítottam arcomat. Viszont benne volt a pakliba, hogy mi lesz ha tévedek. Elvégre csak most találkoztunk. Nem lenne kizárt vagy lehetetlen.
Mindenesetre újabb mondata visszazökkentett. Bár ami ekkor történt jobban.
- Nio, ha nagyon fáradt vagy nézzünk körbe még a tó szélénél, bár az a hely...-kezdte, de nem fejezte, mivel ijesztő hangok szakították félbe. Válaszolni se tudtam, mert egy kicsit megijedtem. Valahogy nem akartam több ilyesfajta izgalmat a mai napra, csak csendbe sétálni és beszélgetni.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Aug. 22 2013, 17:41

Nio

Figyelmesen hallgattam, szavait, és mosolyogva fogadtam egy emlékének a képét, és a jellemzését, hogy a stat pontokon kívül is van kitartása, ennek nagyon örülök. A képességem mellett, nekem nagyobb kényelmem van, ugyanis míg hat, felruház kitartással a kardom, avagy épphogy gyengít. Szóval ilyen volt az első harca, valahogy nekem is ilyen volt Kyuu ellen, tudtam hogy nincs esélyünk Channal ellene, de küzdöttünk, mert bizonyítani akartunk. és Nio is ilyen.
- A stat pontos kitartásra tegyél majd, bár én magam is gyorsan elfáradok még, inkább az a másik, ami belül van, az mozgat. most leginkább ott a fűben heverésznék és élvezném a napsütést. Mutatok vissza, ahol még az előbb tényleg el voltam nyúlva. Már közelített a szirt vége és érdekelt, ha elmegyünk innen, látom-e még. Úgy látszik túlmagyarázásom nem, törte meg kedvét, és elfogadta. Mosolyogtam, nem is azon, ahogy elfogadta, nem is azon, hogy elfordította a fejét. Úgyhogy csak magam elé suttogtam, "köszönöm", amilyen halkan csak tudtam.
..miatt borsódzik a hátam. Magamban tudtam csak befejezni a mondatot, ugyanis ahonnan a farkas falka leugrott, hogy belőlünk dézsmáljanak, ott most sorra villogott a levegő. Szivárvány színében pompázott a levegő, ahogy pixelekből összeálltak a koboldok. Egy, kettő, három, négy,.. sorra jelentek meg, és igen nagy sebességgel. Mire szám elérte az ámulatot már legalább egy tucat kis szörny járkált és hallgatott. Azonban a ricsaj csak egyre erősödött. Mire az egyik kobold, észrevett minket, közben három újabb megjelent. Nagyon hasonló és kevésbé távolinak tűnő ricsajjal és érthetetlen nyelven közölte a társaival, bizony itt van két játékos pixelezésre fel. Három másik felüvöltött, inkább visításnak tűnt, és máris elkezdték ledolgozni a nem túl nagy távolságot. Azonban a távoli ricsaj is kezdett igazán erősödni.. közeledtek. A fennsík túl végében már számtalan kobold tanyázott és fél tucat már futott felénk. Ekkor két oldalról és a koboldok mögül felbukkant pár a korábban lármázók közül. Csak másztak felfele, egyre többen. Már-már seregnyi. A tóba csak úgy potyogtak bele hely szűkében, és alig huszonöt méternyire lehettek már. Egyre sokasodott, az ellenfelek száma. Ezt nem győzhetjük le, még ha mind is egyetlen csapás lenne. Lehetetlen, hogy lehetnek ilyen sokan. Nio felé fordultam, és a korábbi meghívás nagyon távolinak tűnik, kérdés nélkül mellette termettem és felkaptam. Remélem annyit még tudott segíteni, hogy belém kapaszkodik. Azzal a jobb oldali rámpás rész végéig kifutottam és felmértem a közel hat méteres szakadékot. Nincs fájdalom, nincs törés. Nincs fájdalom, nincs törés. Azzal leugrottam, hogy lehetőleg lábbal érkezzek és hátamra essek.
Az esés sikeres volt, életerőt is alig vesztettem. Elengedtem Niot, hogy le tudjon szállni rólam és ekkor szóltam csak.
- Bocsánattal tartozom az előbbiért, és most futnunk kell úgy érzem! - néztem fel a fennsíkra. Még nem érték el a kis teremtmények a szélét, azonban, fegyver a fegyveren csendült. Furcsa, de tovább nem nézve a helyet, inkább Nio tekintetét kerestem, a forgatagban, ami körülöttünk zajlott. Egy nyugodt erdőben, a napfényben, ahol épp két ember most zuhant egy nagyot és pattog, hogy futás. Belegondoltam, ez azért muris lehet kívülről nézve gondoltam futás közben.
Ha még eddig nem eredtünk futásnak felbukkant az első kobold és még tíz. Azonnal ők is lefelé indultak, bár mind másztak, és jött egy újabb hullám kobold, ők már jóval többen lehetettek.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Nio Csüt. Aug. 22 2013, 21:26

Yuichi

A nyugis sétánkat és útkeresésünket rengeteg éhes illetve vérszomjas kobold zavarta meg. Mi jöhet még ezután? Feltéve ha túléljük ezt a támadást. Meg se tudtam számolni, hogy pontosan mennyien vannak. Csak azt láttam, hogy egyre többen és többen gyülekeznek felénk. De ami igaz az igaz, meg se tudtam számolni őket, sőt elő se tudtam szedni fegyveremet, mert Yuichi mellém lépett, felkapott, mint valami  nyugati, akció dús, romantikus filmben és visszafelé kezdett el rohanni velem.
Időm se volt meglepődni, inkább szorosan belé kapaszkodtam, és reménykedtem abban, hogy gyorsabban rohan mint azok a koboldok mögöttünk. Még szememet is behunytam és teljesen Yuichire bíztam magamat, és reméltem, hogy néhány perc múlva már csak nevetni fogunk ezen az egészen.
Miközben Yuichi futott egyszer csak a fiú leugrott valahonnan. Aztán letett. Mikor kinyitottam szemem azon a helyen találtam magamat, ahol a farkasokkal küzdöttünk nem is olyan régen.
-Nem tartozol bocsánat kéréssel. Megmentettél. A futás meg szégyen, de hasznos!- ragadtam meg ezúttal én a srác kezét és elindultam, feltehetőleg visszafelé az erdő sűrűjébe.
Eléggé sokat rohanhattunk, mert nagyon kifáradtam mikor megálltunk. Közben szinte zakatolt a szívem, de nem tudtam eldönteni, hogy miért.
Mikor megálltunk, elengedtem a kezét majd szembe fordultam vele, és lihegve lehajoltam. Utoljára még középiskolába futottam kifulladásig, de az már régen volt, és úgy tűnik a virtuális testem se bírja az ilyen kiképzést.
-Sajnálom... Remélem, most már kvittek vagyunk...- mondtam lihegve, majd az utolsó szó után felnéztem rá mosolyogva és fáradtan.- Csak ne lenne több rémség a környéken, akkor pihenhetnénk- kezdtem el szétnézni és fürkészni a terepet gyanús elemek után.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Aug. 23 2013, 10:55

Nio

Mikor felkaptam belém kapaszkodott, örültem, hogy nem kell morális kérdésekbe ütköznünk, és Nio is felismerte a helyzet súlyosságát. Ha azokkal harcba bocsátkozunk, egyszóval végünk. Mikor leugrottam, a gyomromat a torkomban éreztem, és ahogy elengedtem kellett egy pillanat szünet. Több is kellett volna, hisz nem volt nehéz futni vele. Legalábbis kitartásomat vette csak vissza, hogy mást vittem. Szavai megnyugtattak, bennem is ez volt az elsődleges mondat, futni kell, mert ez most tényleg hasznos. Ha akarunk még a későbbiekben élni. Azonban ahogy megragadta kezem és már húzott is erőmből segítettem, ahogy csak tudtam, igaz koloncként csak lassítottam, de ez épp elegendő volt, hogy a koboldokat, messze magunk mögött hagyjuk. A távoli csatazaj még hallatszott. Ahogy megálltunk kidőltem és az avarba lecsücsültem. Ha lenne fájdalom, most minden porcikám tiltakozna a mozgásért, főleg az ugrás után. Azonban csak kis szusszanás kell, de lehet még nyomunkban pár szörny, szóval nem henyélhetek sokáig. Nio sem tűnik kipihentebbnek tőlem, de csodával ő még képes talpon állni. Feltápászkodtam guggolásig, és válaszoltam.
- Köszönöm.. - fújtam ki a levegőt és lélegeztem egy nagyot lassan - te is megmentettél, és igen kvittek vagyunk - feleltem mosolyogva. Határozottan éreztem, hogy billentenem kell a mércét, amint lesz rá lehetőségem, de ahogy körbenézett, óvatosságot sugallt nekem is. Vállába kapaszkodva feltápászkodtam, ment volna enélkül is talán, de ahogy még itt volt lehajolva, ennyivel talán még terhelhetem és nem fog rám haragudni. Mikor felálltam, ha találkozott tekintetünk, kedvesen rámosolyogtam, majd tovább fordultam, hogy rendben körbelássak. Erdő, változatlanul, füves és földes változó avar. Egyetlen lehullott levél sincs. Tökéletes. A fák nem túl szorosan, de mégis sűrű áthatolhatatlannak tűnő közeget alkottak. A nap fénye alig-alig jutott le inkább csak úgy világos volt idelent. Elővettem térképem és ahogy látom, a patak tőlünk jobbra terül el, amit eddig követtünk. Pár száz méter választ el tőle. Rövidítünk, és indulnunk kell most. Távoli halk csörtetés hangja, járta be a közeli fákat.
Ránéztem Niora, bevárjuk, vagy futunk. Azzal kezem nyújtottam felé, pihentem egy kicsit ezzel visszanyertem némi erőmet. Ha tudnám aktiválni a kardomat, akkor.. könnyen elfuthatnánk.. azonban arra harc nélkül képtelen vagyok.
- Nio, fussunk szerintem még egy kicsit, mégpedig - arra, fordultam el és átlósan kicsit jobbra magunk elé mutattam. Ha elfogadta a kezem, ha nem megindultam, és figyelve, hogy meddig vagyunk képesek még futni. Első adandó alkalommal, ha nehezedett, erőltetett tempónk lassítottam és megálltam, ha láttam le-le maradozni szintén lassítottam és megálltam. Azonban hamarosan elértük a vízfolyást. Sodrás irányában, és ellentétesen, sehol egy ellenfél. Ahogy a filmekből tanultam, és mégha koboldok is átsétáltam a medren. Két lépés volt a hideg vízben és alig sípcsontig merültem be. Nyomon követni már nem tudnak.
- Lehet felesleg, de óvatos vagyok, ki tudja mit tudnak csapatban tenni ezek a szörnyek. - Feleltem kissé zavarban tettemre, ha követte példám, persze örültem neki, de egyben zavart is, hogy így hideg vízbe kényszerültünk. Vajon meg lehet itt fázni, ha sokáig vizes holmiba van az ember? - Egy kicsit sétáljunk még térkép szerint van itt egy tisztás ott pihenhetünk majd - mutattam rá térképemre. Most az egyszer jól jött, hogy folyamatosan felfedezek, mégha messze is van a térképemen a legtöbb felfedezett szeglet és ezen a részen kevés, vagy egyáltalán nincs, ez most pont jól jön. Emlékeim ha nem csalnak egy négyszer négy méteres kis tisztás magas derékig érő fűvel.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Nio Pént. Aug. 23 2013, 11:31

Yuichi

A rohanás után a tisztáson nagyon ki voltam merülve, de Yuichi szerint a biztonság kedvéért jobb lenne még egy kicsit beljebb futni. Valahogy engem is zavartak a koboldok, ki tudja milyen gyorsak, így miután a fiú felállt én is erőt vettem magamon és tovább futottunk valamerre.
Vágta közben éreztem, hogy már nincsen sok kitartásom, és most már inkább az akaratom hajt, mintsem azok a bizonyos pontok. Mindenesetre hatásosnak bizonyult, mert le tudtuk őket rázni, és megmenekültünk a kilátástalan és egyenlőtlen küzdelemtől. De mielőtt lazíthattunk volna egy folyócskán gázoltunk át. Mely még a vízi valami után is kellemes volt. Kellemesen hideg és hűsítő, mely most igen csak jól esett, ez a nagy hajsza után.
-Nem volt semmi ez a futás- jegyeztem meg séta közbe. Már feltehetőleg nem fognak utolérni, de remélem nem kiabáltam el egy kicsit se. Már nagyon jól esne az izgalmak után egy jó kis nyugtató séta, mert már alig állok a lábamon.-Remélem több nincsen erre felé- kezdtem fürkészni a tájat. Szerencsére mindenhol csak fát láttam, és szerencsére egy hangot se hallottam, ami kicsit is fenyegetőnek hangzana.- Valahogy mára elég volt ebből a sok izgalomból- néztem ezúttal rá mosolyogva.-Még edzettem is, és tanultam is ma eléggé sok mindent.
Most is csak az jutott eszembe mikor rá néztem, hogy ő jobb harcos lesz hamarosan, és sokkal gyorsabban fog fejlődni, mint én. Kicsit irigy is voltam emiatt, de ennek így kell lennie. Én még nagyon kezdő vagyok. Majdcsak belejövök egyszer. Muszáj leszek, főleg ha túl akarom élni ezt a játékot, haza akarok jutni és el akarok jutni egy onsenbe.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Aug. 23 2013, 13:28

Nio

Ahogy átértünk a patakon Nio is bátrabb lett és már beszélgetni is tudtunk anélkül, hogy hallanának a szörnyek, vagy kiszagolnának minket. Rajta kívül és az erdő apró neszein kívül mást nem hallottam, végre révbe értünk és vége a kalandnak.
- Hallod, igen. Le a kalappal előttünk - nevettem fel kissé - futottunk, mint a nyúl - mosolyogtam rá. Szerintem erre ritkásabban lesznek már, meg valószínűleg csak vaddisznók. Az a hely, valaminek a közepe, mi meg belecsöppentünk. Ez viszont aggaszt és az a rengeteg szörny.
- És hogy érzed, ez az edzés használt? Azon a rúgáson még mindig csodálkozom, és a mozdulataid, amikor bemutattad, hogyan használod lándzsád. Minden elismerésem - mondtam mosolyogva és kis csodálattal. Tudtam biztosan magasabb szintű tőlem, hisz ereje, és ügyessége felülmúlta, kapkodásom. A végére meg kölcsönösen húztuk ki egymást a csávából, akkor viszont nincs is más mára, ami hátramaradt a pihenés és az onsen, persze ha van kedve, kipihenni a nap fáradalmait társaságban.
- Nio, akkor áll még, velem tartasz az onsenbe? Gyalog messze van, de ha nem zavar, és jössz, még szerintem nyitva találjuk.
Kicsit másfelé néztem ezután, körbenéztem a helyen és a fény szögében. Közel az este, de még nincs túl későn. Biztosan nyitva kell lennie. De miért vonz ennyire a város, hisz ott a fa ahol alszom és a rét ahol eszem, minden tökéletes. A kard, igen az ott van a kovácsműhelyben, az az egy vonz leginkább. De a lehetőség, hogy ne egyedül fedezzem fel, még jobb. Remélem jön. Újra ránéztem, és türelmesen vártam, hogy sétálhatunk-e vagy összeessem a réten és itt helyben elaludjak, nem ez nem jó, veszélyes. Aludni a megszokott helyen fogok, nem akárhol. Ott biztosan nem támadhat rám semmi és senki.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Nio Pént. Aug. 23 2013, 14:10


Yuichi

-Az edzés mindenképpen használt, de a tanácsaidnak köszönhetően. Így még soha nem használtam a fegyveremet, ahogyan ma itt. Még soha nem használtam ennyire ki. Még az atlétika is kiment a fejemből- válaszoltam kicsit bővebben, és talán egy kicsit hadarva.
Tény hogy jót tett az oktatás, és rá tudtam jönni, hogy hogy is kell használni, vagy hogy milyen lehetőségek rejlenek a fegyveremben. Tudtam, hogy hasznos lehet még az akrobatika, de azt nem hogy ennyire. Eszembe se jutott. De a túlerő ellen biztos vagyok benne, hogy még lándzsámmal és újonnan szerzett tudásommal is vajmi kevés esélyem van jelen helyzetemben. De majd ha megnövök...
-Még szép hogy áll!- terelődött vissza a beszélgetés az onsen felé egy röpke szünet után.- De nem tudom merre van így hát te vezetsz- nevettem most már felszabadultabban, mivel veszély már nem volt a közelben.
Úgy éreztem, hogy az erdő valamennyire lenyugodott, mintha az előbbi izgalmak meg se történtek volna, mintha semmi az ég világon nem történt volna. De megtörtént, és még élünk. És megyünk az onsenbe.
Ami miatt kicsit be is vagyok zsongva, bár nemigen látszik. Nem akarok Yuichi előtt teljesen hülyét csinálni magamból, de... szeretnék most úgy ugrándozni, mint egy kisgyerek, akit éppen a vidámparkba visznek. Még soha nem voltam és kicsit fel is vagyok dobva.
-Akkor? Merre is van az az arra?

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Aug. 23 2013, 15:02

Nio

Zene füleimnek, hogy ő is hadar bár továbbra sem kimért hangon, inkább szerény hangon, dicsér. Magasztaló érzés meg kell hagyni. Azonban tőle is tanulhatok, akrobatika fontos, láthattam eredményét. Sokkal szabadabb a mozgása és lazább az enyémnél. Én mintha bilincsekben mozognék. Remélem ezt a gondolatom, sose felejtem el, hogy szükség lesz akrobatikára.
- Nagyon szívesen, bár még mindig van rajta mit csiszolni, ezt gondolom érezted te is. És itt nem feltétlen arra gondolok, hogy tőlem kellene tanulnod, szerintem benned van, magadban leled meg hogyan forgasd úgy a szörnyek ellen, hogy minél gyorsabb légy és mellé pontos és kitartó. Egy nap nagy harcos leszel, csak tarts ki és küzdj. Ezt nem tudom miért nem hangosan mondtam neki, hiszen bátoríthatnám vele, talán mert olyan búcsú szövegnek is helytáll, azonban, még kíváncsi vagyok válaszára. Egyedül megyek, vagy ketten megyünk.
Szavai és nevetése visszhangzott bensőmben. Akkor megyünk! Örültem válaszának, ez jó lesz, lemoshatjuk az út porát, képletesen.
- Nagyszerű! Természetesen tudom a járást, a kapuig. Pontos helyzete megvan a térképemen, azonban hogy belül hogy néz ki, nem tudom, egyet tudok, csak női és férfi rész külön van választva, szóval ha van valami váró termük, vagy fogadó helyiségük, összesen addig találkozunk, aztán fürdőzés alatt nem tudunk beszélni. Beöltözök lánynak, nem, Nio beöltözik fiúnak, nem. valami megoldást csak találunk. Örültem bár ez az apró üröm egy kicsit elrondította.
- Erre megyünk - mutattam, az ér folyás irányába. - Ezt követjük, majd egyenesen folytatjuk utunk, ránk fog sötétedni, mire odaérünk, azonban addig, ha van történeted, érdekel. Van még egy dolog, sose voltam még onsenben. Feleltem kissé nevetve és kínosan. Azzal meg is indult utunk. Esetleges hallgatás, vagy mosoly szünet esetén mindig mondtam egy történetet, kerülve a szakmámat, ugyanis abból még ha sokat is tudnék mondani, általában kutyát sem érdekli. Kalandjaimról számoltam be, hegyi balesetekről, hegymászásról, kalandtúrákról, odakinti erdei sétákról, amikor a veszélyes vad volt a vadász és én az üldözött. Valamint pár harcomat lándzsás harcosok ellen, hogyan küzdöttem ott.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 23 2013, 15:08

Nio: Birkózó Gyűrű (+1 kitartás)
Hayashi Yuichi: Halvány Erősítő Kristály (aktiválása után a következő sebzés +5-öt fog sebezni)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 23 2013, 15:46

Ai Hane: Gyenge Lénygyengítő Méreg (a mérgezett mob 10%-kal több sebzést szenved el 2 körig minden találat után, maximum 3 találatig marad a pengén)
Ozirisz: Éles Kés (+1 erő)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Aug. 25 2013, 14:34

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Apró mosoly húzódott Tsubaki ajkaira, éppen hogy csak szája szélén, de így is könnyen észrevehetően. Nem szorította meg nagyon a kezét, inkább határozottan megtartotta, hogy ezzel is némi bizonyosságot adjon át neki arról, hogy nem szándékozott meghátrálni, akárhogy is alakulnak majd a dolgok. Szerette volna, hogy valaki tényleg számíthasson rá és talán annyit maga is elismert, hogy a mai napon legalább egy kis támogatásra neki is szüksége volt, emezt pedig megkapta abban a néhány szóban, s a pillantásban.
- Nem fogunk, mindhárman kijutunk innen. - erősítette meg, s maga is megszorította picit az ő kezét.
Másik keze azonban fegyvere nyelét szorított mag határozottan, készen arra, hogy másik keze is csatlakozzon hozzá, amint arra szüksége lesz. Néhány pillanat aztán, s a férfialak előbukkant a fák közűl, már csak küllemével is alaposan meglepve Tsubakit, aki egy kicsit előrébb araszolt, lándzsáját védekezőn tartva maguk elé.
- E-ez valami bosszuszomjas Emishi Yurei lehet...? - suttogta zavarodottan, de cseppet sem kevésbé eltökélt testtartással, mint eddig.
Tsubaki a kialakuló helyzetben nem igazán érezte magát beszédesnek, ebben pedig temérdek szerepe volt annak, hogy a szakállas idegen rengeteg rímet és finom kifejezést használt, túl sokat Tsubaki leginkább más dolgokra összpontosuló intellektusa számára. Persze sikerült megérteni valahány szót és kifejezést, onnantól kezdve viszont a bizalommal volt probléma, mert cseppet sem volt meggyőződve Timidus és Shukaku biztonságáról.
- Így igaz! - tette hozzá határozottan a lány szavaihoz, a férfi rímes üzenetét kérdőjelezve - Attól, hogy valakivel elbeszélgetünk, még nem dönti el, hogy ellenség e vagy barát.
Shukakura pillantott, némi szégyenlősséggel arcán, hiszen az ő változtatással idézett szavait használta, melyeket nem sokkal az után intézett Tsubakinak, hogy korábban találkoztak.
- Lehet, hogy lyukat akar beszélni a hasunkba... - suttogta, hogy csak a lány és Timidus hallhassák.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 19 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Aug. 25 2013, 15:35

-Nos drága állatidomár társam egyáltalán nem parancsoltam Anika drágámnak, nem mintha lehetne neki. Amihez nincs kedve nem csinálja meg. Egyszerűen csak rászóltam mint gondos apa a lányára, mielőtt valami illetlent tett volna tudván, hogy arra készül, ő meg egyszerűen nem tette meg mert tudta, hogy azért szólok rá, hogy neki ne legyen gondja belőle. Bízik bennem annyira, hogy tudja jót akarok neki. Esetünkbe azért szóltam rá, mert rá ugrót volna birkózni a kis kedvencedre, persze természetesen játékból, de jelen helyzetben elég támadólagos cselekedettnek tűnt volna és nem vettétek volna valószínűleg jó néven. Mondom még mindig kényeztetve simogatásommal Anika-t.
-Először is nem kémkedtem utánatok csak felkeltettétek a figyelmemet és érdeklődően közelítettem. A kémkedés direkt és hosszú távú cselekvés. Bocs az okoskodásért sajnos mondhatni kényszeres dolog nálam. Aztán pedig nem tagadom követtelek titeket, mert Anika lökdösött már, mert jönni akart, mert nagyon érdekelte a kis tollassárkány barátod. Másrészt pedig egy kis rejtély és misztikum kis kedvencemen kívül üldözött felétek. Nem készülök semmi rosszra ha csak nem rossz dolog másokkal megismerkedni, bár ha világkép zavarom van és az, abban az esetben elnézést kérek. S végül ezért elnézéseteket kérem de ilyen vagyok, kissé színjátékosan adom elő magam mindig, talán kicsit túl hatásvadászra is sikerül egyszer kétszer bevallom, de esetünkben kissé béna fellépésről beszélhetünk. Szerintem.Mondom szinte egyben az egészet.
-így igaz. Mosolygok rá a másik pici lányra, majd felveszem Anika-t, adok neki egy puszit majd magam mellé leteszem.
-Nyugi kincsem. Simogatom meg a buksiját.
-Én nekem is meg van a jogom a gyanakvásra hisz az angyalarcú ördög a leggonoszabb és legveszélyesebb. Főleg ha ketten vannak vagy legalább is talált egy tudatlan báránykát. Felállok és lesöpröm a hátsómról a homokot.
-Mint már mondtam a bizalmat ki kell érdemelni és két útja is van az őszinteség és a tettek. Kis hatásszünetet tartok.
-Az indikátorom zöld ahogy a tietek is, de ez csak az itteni tetteinket mutatja. Ha tudni akarjátok már tapadt vér a kezemhez a kinti világban, de attól még az ember nem lesz lelketlen gyilkos. Nos ha okosak vagytok felmerülhet bennetek a kérdés. Ha ezt nem titkolom akkor mit nem? Kinézem mindkettőtökből. A válasz a hogyan az eseménnyel kapcsolatban. Arról nem beszélek bárkinek. S most hogy volt egy kis őszinteség jöhetnek a tettek. Előveszem a késem és tartok megint egy kis hatásszünetet majd elkezdem a kést a nyakamat szurkálni míg nem kell több csak egy csapás a halálhoz, majd letérdelek és a földre teszem a kést.
-Itt a tett, ha nem bíztok bennem csak egy csapás a megoldás és csak sárga lesz az indikátorotok ha minden igaz. Az meg hamar eltűnik. Amúgy meg ha piros is lenne ha nektek hát kinek hinnék el, hogy önvédelem volt vagy baleset. Mondom nyugodtan. Ez a nyugodtság nem holmi önhittségben vagy az emberi jóságban való hitben leledzett, hanem abban hogy a kezem úgy állt, hogy bármikor egy marék pórt felkapva rohanni kezdhessek. Így egyszerűen kitérhetek majd elportálhatnék, de itt van a kis aduászom Anika aki ha látja, hogy a gazdit találat érné rögtön elém ugorna, nem törődve avval, hogy azt mondtam neki nyugi ami köztünk a léci most ebbe ne szólj belével egyenlő. így szintén elportolhatnék és velem együtt portálodna Anika is aki bátor tettéért kapna egy fincsi sütit és jó alaposan megdicsérném. Itt csak jól sülhet el az egész ha minden igaz. Ha minden igaz. Sajnos soha nem lehetünk semmiben se biztosak.

(Bocs hogy sokat kellet várnotok.)
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 25 2013, 16:13

/Elysion, Tsubaki, Shukaku/

-Bosszúszomjas?
~Vajon miért lenne bosszúszomjas? Mi nem is ártottunk neki. Nem bosszúszomjas, hanem egyszerűen gonosz.~
*Tsubaki szavaira csak szó nélkül bólogatott. Látta az arcán a szégyenlősséget, de annak csak örült, hiszen legalább ebben egyetértett vele. Természetesen Tsubakiról sem vette le a szemét, de úgy gondolta, hogy saját magát talán nem fogja bajba keverni, és a fő célpont, ami leköti a figyelmét, az most a férfi, aki ismételten hosszú monológba kezdett. Türelmesen végigvárta, hiszen nem tudta, hogy ha közbevág, az mit eredményezne. Amikor szurkálni kezdte magát, egy kissé hátralépett.*
~Talán őrült, talán őrült volt a kinti világban is. Abban viszont igaza van, hogy így bebizonyíthatja, hogy ártalmatlan. Bár tudom, hogy ebben a világban az idomárok nem nagyon kerülnek közelharcba. Biztosan Anikát használná ellenünk, akkor viszont, ha erősebb nálunk, lényegtelen, hogy mennyi élete van. Anikáról pedig már amúgyis hazudott. Az egy szavas panancsokat a kutyáknál használjuk, nem annál, akit szépen meg szeretnénk kérni valamire. Apu is így nevelte a vadászkopóit.~
-Először válaszolok a kérdéseidre, mert úgy illik. Miért tett volna Anika ilyet, ha még csak játékból is? Ha jól tanítod, akkor nem keveri magát ilyen butaságba. Ugye Timidus?
*Hátranézett saját kis sárkányára, aki bár kicsit izgatottan, de ülve maradt ott, ahova letette.*
~Talán picit megijesztették az események, hogy mindenki kivont fegyverrel áll egymással szemben. Biztosan érzi a feszültséget és ezért marad ilyen okosan mögöttünk.~
-Az is úgy illik, hogy a bocsánatkérést elfogadjuk, és neked sem kell megbíznod bennünk. Te vagy a második, aki csak úgy megtalál. Nem szeretem a tömeget. A vérről pedig nem kell mesélned.
*Itt nagyot nyelt. Attól, amit a férfi mondott egyszerre rázta ki a hideg és töltötte el melegség. Teljesen igaz volt, és talán ez a mondat kellett volna számára nagyon régóta. Mindenki úgy próbált hozzá közeledni, hogy nem beszélt arról, amit tett. Úgy próbálták meggyógyítani, hogy a betegség okairól nem lehetett beszélni.*
-Ha befejezted az önmagad szúrkálását, akkor elvehetem a kést ugye? Úgy sem akarod már használni.
*Közelebb lépett, de még nem hajolt le a fegyverért.*
-Utána pedig elmesélheted, hogy mi az a rejtély és misztikum, amit bennünk látsz.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Aug. 25 2013, 17:40

/Shukaku, Elysion, Tsubaki/

Tsubaki kényelmetlenül állt, azonban mindezt arca egy hideg és határozott maszkja mögé rejtette el. Egy cseppet sem bízott a mézemsázos költői, de ugyanakkor alaposan össze is hadart szavakban. Számára leginkább egy pedofil szatír jutott eszébe róla, ki sárkányával is szívesen fajtalankodna, nem pedig egy békés hajléktalan költő, akinek szemmel láthatóan tűnni igyekezett. Féltette a többieket tőle, nagyon is, túlságosan is érthetetlen és idegen személyiségnek tűnt, aki bármire képes lett volna... dolgokért, amiket esze ágában sem volt átadni neki! Shukaku pedig tette fel neki őhelyette is a kérdéseket, így elég volt neki egyenlőre figyelni és várni, míg esetleges harcban rá is szükség nem lenne, nem akarta Shukaki és Timidus körömhegyni bizalmát eljátszani.
De nyugtalanították más dolgok is, sok minden szóba került ahhoz képest, hogy a helyzetük elég veszélyesnek látszott, s néma sem maradt azért.
- A vörös indikátor is elsárgul, aztán egy idő után zöld lesz... - vetette ellent a férfi bizalmi indokának - az elmúlt évben rengetegszer lehetett a magáé vörös, ahogy az enyém is volt sárga. De lehetett volna akár piros is, most akkor is zöld lennék!
Ha nem fogta volna Shukaku kezét, akkor most összefonta volna karjait a mellkasa felett, de így csupán csak komoran állt és figyelt. Nem esett kifejezetten jól a beszélgetés alakulása, s nem is a jelenlegi dolgok voltak a legzavaróbbal. A vérről akaratlanul is eszébe jutott egy bizonyos éjjel, melyen egy holttestet kellett azonosítania... Nem is igazán sikerült kiráznia gondolataiból, s ábrázata egy kicsit komorabbá vált, az eddigihez képest is. Szótlanul nézte, ahogy magát kezdte el szúrkálni, s nem igazán volt meggyőződve arról, hogy nem e kerülne közéjük sárkánya egy óvatlan pillanatban, s hajtana le egy nagy üveg gyógyfőzetet, mire bőven lenne ideje. Mikor Shukaku közelebb indult az eldobott fegyverhez, Tsubaki elengedte a kezét és mellette araszolva maga elé tartott lándzsával kísérte. Neki sokkal több kellett ennél, s mivel Shukaku már megadta neki az egyenlő bizalom állást, neki, mint jelen helyzetben a kíséretnek, nem kellett ugyanezt tennie. Lányegében, most volt egy vezér és ő egy gyalognak tekintette magát, vagy tisztnek... ilyesmi.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 19 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Aug. 25 2013, 18:50

-Tudod Anika egyszerűen ilyen kis hiperaktív játékos természetű alapból. Nem tanítom olyan régóta, de nem óhajtom a természetének alapjait kiölni belőle és vagy esetleg megváltoztatni. Egyébként is még gyerek az ilyen viselkedés nem szokatlan az ő korában. Magyarázom egyáltalán nem lekezelően.
-Timidus? Szép név. Háromból egyet már ismerek, ám gyógyírt ebben nem lelek. Felnézek az égre és megrázom a fejem.
-Bocs reflexből jött. Mondom majd hallgatom a lány mondandóját.
-Nos nem volt szándékomban zavarni és kérésed parancs. Nézek végig megint a lányokon és állapítom meg, hogy a helyzet nem változott nem lett se rosszabb se jobb.
-Persze, tessék. csúsztatom oda a pengét, majd elfekszek kezemet a fejem alá téve.
-Nos a többesszám helytelen és a látni szót kicserélném hallanira. Tudod idomártársam a hangod emlékeztet valakiére, de a koponyámban lakó intelligensebb énem nem árulja el kiére. Szeretem a rejtélyeket, de ennyire azért nem, de a hangod valamiért olyan nekem mint a bogaraknak a reflektorlámpa valahogy nem ereszt. Furcsa. Tudom. Legalább annyira kimondani gáz, mint gondolom hallani. Mondom kissé elmerengve még mindig vajon kiére emlékeztet eme névtelen lány hangja.
-Tényleg? Nem is tudtam ezt. Őszintén nem túl sokat tudok az indikátorokról, nem is foglalkoztam vele nagyon, mert egy kis jelentéktelen izé alapján nem lehet megítélni az embert. Példának okáért azt abból nem lehet megmondani, hogy ha a ti korotokban valaki ennyire gyanakvó az valószínűleg abból adódik, hogy van miért. Rossz élmények sorozata vagy egy nagy rossz esemény hatása, ami kiszakít a tündérvilágból a gyanakvás világába vagy mélyen elzár abban. Esetetekben az első inkább mint a második. Esetemben inkább a második mint az első, bár mindkettőnek kijut egy kicsivel több a másikból is mint az átlagnak. Legalábbis én így gondolom, bár lehet nagyon rosszul. Ha nem is lenne ez a bogárcsalogató, most már ezért is érdekeltek, mert az ilyen emberek hamarabb... ahogy szokták mondani érnek... vagy inkább jobban szólva ők beérnek. Nem úgy mint azok kik egy számhoz kötik szellemüket. Általában az ilyen emberek mélyen szántóak, nyitott szemmel járnak és igen okosak a maguk módján. Én szeretnék több ilyen embert ismerni, mert az ilyen emberek valahogy értelmes társaság. Anika hozzám dörgölőzik és a kérdő hangot add ki majd Timidus-ra néz.
-Ha megengeditek Anika odamehet Timidus-szal ismerkedni. Azt hiszem már nem tudja magát sokáig türtőztetni.
-Amúgy ha szabad közbevetnem Fegyverem sincs az állatkám se lesz a közelemben. Úgyhogy ne legyetek annyira feszültek. Mi történhetne? Elgondolkodok.
-Óriás kislányevő petúniává változom aki azt mondja soha már és olyan hangot ad ki mikor gyökereivel tova csoszog, mint amikor valaki szellent egyet. Megint elgondolkodok.
-Végül is ez elég valószínű. Mondom teljesen komolyan az esetleges poén hatást növelve.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 25 2013, 19:29

/Elysion, Tsubaki, Shukaku/

~A vörös indikátor. Még sohasem láttam egyetlen játékost sem vörös indikátorral, de még sárgával sem. Szerencsére nem jöttek a közelembe és én sem mentem az ő közelükbe. Igaz lehet az, amit Tsubaki mond? Tényleg nem tudhatjuk, hogy ki rejlik az indikátor alatt? Még ebben a világban sem?~
-Láttál te már valaha vörös indikátort játékoson?
*Fordul Tsubakihoz*
~Anika természetéről beszél… és milyen bölcsen. Úgy beszél a sárkányokról, ahogy apám beszélt régen az erdőben. Apu nagyon okos volt, és minden állatról tudott mindent, és még történeteket is hozzá. Talán ő tud válaszolni a kérdéseimre.~
-Honnan tudja, hogy mi a szokatlan? Mit tud a sárkányokról? Mit tud Timidusról?
*Óvatosan elveszi a felé nyújtott pengét.*
-Nem vagyok az idomártársa.
~ Nem vagyok társa senkinek! Egyedül vagyok!~
-A hangom pedig kevés ahoz, hogy érdekesek legyünk.
*Az ehhez csatolt hosszú történet nem nagyon érdekli, hiszen nyilvánvalóan csak valami behízelgő szöveg, és jelentéktelen. Mikor már nála van a férfi fegyvere, valamint az el is feküdt, így sokkal kevésbé látszik veszélyesnek, Shukaku is kissé bátrabb lesz.*
-Az én tündérvilágom ez a világ lenne, ahol csak az olyanok zavarnak meg, mint amilyen maga. A sárkányokban megbízom mert okosabbak és becsületesebbek mint az emberek. Érzik, ha valaki bántani akarja őket. Higgye el, a rossz élményekről pedig éppen eleget tudok. Nem teszik az embereket sem okosabbá sem értelmesebbé. Csak gyanakvóbbá.
*Egy halk, berregő hangot hallatva jelez Timidusnak, mire a kis sárkány közelebb húzódik.*
-Mit gondolsz pici? Szeretnél játszani?
*Timidus kis füttyentésekkel és izgatott mocorgással adja meg a választ, mire Shukaku bólint egyet Anika felé. A férfi engedélye vagy véleménye továbbra sem érdekli. Nem hiszi, hogy egy sárkány bántaná a fajtársát, de azért odasúgja Tsubakinak.*
-Figyelj rájuk kérlek.
*Kicsit oldalba böki Tsubakit, mert észreveszi, hogy nagyon szótlan, és nem akarja, hogy alárendelt szerepben érezze magát, és amúgy is elege van a szószólósdit játszani.*
-Szerinted történhet ilyen? Láttál már alakváltókat a játékban?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 19 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 32 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.