Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+80
Takeshi Sendo
K1
Rikomono
Silence
Tsukiko Teter
Kurokawa Yuuki
Raygart Arrow
Kuradeel
Chariton
Chakna
Ritsu
Ryutoshi Kurasai
Stingray
Nolan Daneworth
Danieru
Mayumi
Jekatyerina Natashenka
Angelica Katharina
Rey
Yue
Akairo
Koshitsu Esutel
Justin Taylor
Cardinal
Huramino Saito
Ilsette
Kokoro
Akiba Yoshino
Aeon
Maci
Utahime
Gunji
FigtherBunny
Itachi Saton
Astaroth
Ozirisz
Zakuro
Elysion
Danee
Asuka
Kagura
Sasaki Miyako
Aida Atsumori
Ai Hane
Nio
Jay
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Peter Worker
Shukaku
Dr. Hannibal Dan
Ken Reed
Noxy
Darmen Druin
Kusumi Ayani
Zhel T. Everett
Aiko
Kazuma
Anatole Saito
Enheriel
Akuma
Sakamoto Rin
Ryuninji Ren
Kyrena Juurei
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Hitodama
Hokushin
Mirika
Yoshiaga
Szophie
Hamano Tadayoshi
Viola
Taiga Kagami
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
RenAi
Taidana
Kayaba Akihiko
84 posters

21 / 32 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 02 2014, 16:41

Shukaku: Gyenge Anti-mob Kristály (aktiválásakor egy kiválasztott mobot hatástalanít egy körig, így az nem fog tudni megmozdulni)
Tomoyama Tsubaki: Görbe Bot (+4 irányítás)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Astaroth Szomb. Jan. 11 2014, 16:16

//Astaroth x Itachi Saton//

~ Éhes vagyok. ~ Jelentette ki Asmodeus. A szoba végében általa kialakított - párnákból, és takarókból lévő - fekhelyéről szólt gondolati úton Astaroth-hoz. Astaroth az fogadó ágyán feküdt. A fogadó, mely a Kezdetek Városában volt, egy szűk sikátorban helyezkedett el. Astaroth mászkálása közben fedezte fel a helyet. Elnyerte tetszését a hely egyszerűsége, és szinte üressége. Nem volt népszerű a többi játékos körében, mert a tulajdonos nem adott valami sokat a látszatra. Mikor Astaroth betért a fogadóba, éppen a poros pult mögött, és éppen egy koszos ronggyal törölgette a tisztulni nem kívánó vízfoltos poharat. Mikor az idegen belépett a kocsmába - mely a fogadó alatti helyiséget töltötte be - enyhén felhúzott szemöldökkel szemlélte, a nem éppen átlagos megjelenésű férfit. Astaroth odalépett hozzá, rendelt egy üveg sört, és megkérdezte hogy van-e kiadó szobája. Erre a kocsmáros elvigyorodott - sárga fogai kivillantak -, és egy egyszerű "Csak az van" kijelentéssel leemelt egy kulcsot és átnyújtotta a férfinak. Ez ma délután történt, és azóta Astaroth és Asmodeus ki sem lépett a szoba falai közül. Most azonban felült Astaroth, és a petjéhez fordulva felmordult.
- Nagyon remélem, hogy nem válsz olyanná, mint a kinti világban. És mond csak, mit kívánnál enni? - kérdezi gunyorosan. - Ott van lent a kocsma, biztos készít neked a tulajdonos valamit.
~ Ostoba! Nem vagyok én kutya, hogy minden undorító mocskot megegyek. És, még ha mégis, meséld már el, hogyan kérjem meg rá! Sajnos, te vagy az egyetlen, aki érti amit mondok. - vicsorog Astaroth-ra a farkaskölyök. - Inkább valami fogamra valóbbat ennék. Mondjuk nyúl, vagy vaddisznó húst.
- Akkor tanulj meg beszélni, bolhatelep! Rendben, legyen így. Akkor elmegyünk vadászni egyet. - közölte bosszúsan Astaroth.
Este volt. Az utcákon és tereken kevés embert lehetett látni, de még azok is hamar kitértek az óriási, vörös szemű ember útjából. Amaz egymagában zsebre dugott kézzel sétált, mellette egy kék-ezüst színű farkaskölyök kocogott. Láthatóan, mind a ketten élvezték a sötétet, és a csendet. Negyed órával később, már a Kezdetek Erdejében sétáltak. Mindkettejük figyelt, hátha felbukkan valami mob, vagy csak egy állat, ami megfelelő lenne Asmodeus számára. A kis farkas jól érezte magát. Élvezte, hogy a férfi - aki mellette lépdelt - aláveti magát akaratának. A vicsor, mely a mosolyt jelezte az állat pofáján, lehervadt, miután kordult a gyomra egyet.~ Éhes vagyok! - fújtatott egyet. - Igazán remek helyen keresgélünk mi is. Nem tudtál volna valami olyan helyet találni, ahol van is kaja nekem? - kérdezi megvetően Astaroth-tól. - Ha még egy darabig nem találunk kaját, letépem az egyik karodat, és azt eszem meg! - csattogtatta fogsorát felé. - Enni akarok!
- Hallgass már el! Most először járok itt, akárcsak te! Honnan tudhattam volna, hogy nincs itt semmi? Hahh, még ha képes lennél rá. - nevetett fel megvetően Astaroth a fenyegetésre. - Ha képes lennél rá, akkor nem kellenék ahhoz, hogy egyél! Ha nem tetszik valami, akkor nyugodtan tovább keresgélhetsz. Egymagad. Szóval tartsd a szád, és inkább figyelj! Majd maga is csendben lépkedett tovább. Nagyjából egy öt percet sétálhattak, mikor Asmodeus a levegőbe szagolt, és hátán felmeredezett a szőr . ~ Egy ember van előttünk. - mordult fel.
- Biztos vagy benne? - kérdezte Astaroth, bár teljesen megbízott petének szaglásában. Lelassította lépteit. - Menj be az erdőbe, és rejtőzz el! Ha gond van, csak akkor gyere elő! - utasította a kölyök farkast. - Gyerünk!
~ Te csak ne parancsolgass nekem! - vicsorgott rá Asmodeus a vörös szeműre. De minden további nélkül megindult, és egy pillanattal később el is tűnt az erdő sűrű aljnövényzetében. Astaroth nyugodt léptekkel haladt tovább, és nem sokkal előtte fel is bukkant egy apró tisztás, melynek közepén egy fiú álldogált. Barna haja elütött a környezettől. Még nem vette észre Astaroth-ot, aki a tisztás előtt egy fa, és a körülötte lévő magasabb bokrok rejtekében megállt szemügyre venni őt. Alacsony volt - legalábbis Astaroth-hoz képest - és bőrdzseki volt rajta. Arcát egy kendővel takarta el. Egyedül kék szeme csillogott a csuklya alól, mely a fején húzódott. Látszólag semmit nem csinált, csak állt, és figyelt. Miután megunta a várakozást Astaroth, kilépett a bokrok mögül, és a tisztásra lépett. Zsebre dugott kézzel megállt a srác előtt, arca nem árult el semmilyen érzelmet. Várta a fiú reakcióját a felbukkanására.

_________________
Asmodeus betűszíne: #2EFE2E
Astaroth betűszíne: #FF0000

Akinek értelme van,
számlálja meg a
fenevad számát;
mert emberi szám:
és annak száma

666
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Itachi Saton Vas. Jan. 12 2014, 11:44

//Astaroth & Itachi//

Éppen az erdőben sétálgattam, gondolkodtam és vadászgattam. Már elég fáradt voltam és kicsit megálltam pihenni és megmostam az arcomat a patakban kicsit felfrissítettem magam. Már elég sötét volt és zajt hallottam. Azt hittem még maradt vad de körbe néztem és nem igazán láttam sok mindent.Tovább álltam és csak hallgatóztam. ~Mi lehet ez a zaj?? Lehet, hogy ember? Vagy tényleg csak egy vad? Tök mind egy nagy a szint különbség esélye sincs egyiknek sem.~ Már egy ideje ott álltam és még mindíg csak zajt hallottam.
-Nem kell rejtőzni, gyere csak elő...
És továbbra is csak zaj volt, aztán hátrafordultam nem volt semmi de mire visszafordultam ott állt előttem egy hosszú hajú úr és lenézett rám.
-Üdv segíthetek? - dördültem fel majd folytattam - Ha vadászni akar arról már lemaradt itt mindent elvadásztam de fent a hegyekben talán még van ha akarja segíthetek én 5-ös vagyok felmehetek önnek segíteni. De ha nem akkor én mennék mert nekem még kell az étel.
Majd kicsit levállaztam az urat, lehajtottam a fejem és tovább sétáltam a hegy felé.
-Én ott leszek gondolja meg
És elindultam majd néztem hátra, hogy jön-e vagy sem.~Örülnék ha jönne szükségünk lenne az emberre a céh-ben, egyébként is elég szimpatikus a srác, viszont lehet gondok lesznek a szintjével.~ Azzal tovább sétáltam a sötétségben és vártam a reakcióra. Ahogy hátrafordultam csak akkor láttam meg, hogy vicsorogva jön elő a bokorból egy farkas. Már elég messze voltak csak a világító szemeit és a vicsorgó fogait láttam. ~Vajon meg birkózik vele egyedül, vagy menjek neki segíteni? ~ Visszaindultam és szélsebesen futottam oda, hogy megakadályozzam, hogy a szörny lenyelje keresztben a srácot. Gyorsan elé ugrottam előkaptam a fegyveremet és kicsit hátrébb taszajtottam az urat.
-Álljon hátrébb, majd én elintézem...
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Astaroth Hétf. Jan. 13 2014, 08:50

//Astaroth x Itachi//


A fiú ideges volt. És amit mondott, mármint, hogy levadászott a környéken mindent, nem jelentett jót. - Megint hallgathatom annak buta farkasnak a siránkozásait. - gondolta bosszúsan Astaroth. Amúgy a srác tök hétköznapinak tűnt, nem lehetett túlzottan erős, hiszen felszerelései - fegyver nélkül - nem adták jelét az állítás ellenkezőjének. Felajánlotta, hogy menjen vele a hegyekbe, ott még maradt mob bizonyára. - A srác még segíteni is tudna annak a bolhazsáknak, és akkor nem kellene nekem melóznom a nyeszlett korcs helyett. - morfondírozott magában tovább. Még mindig nem szólalt meg az idomár. Egyenlőre csak latolgatott. Azonban mikor a srác elindult, vállával mellkason bokszolta Astaroth-ot. a lökés erejétől lépett egyet hátra. Felhúzta szemöldökét. ~ Menjünk utána! - érkezett valahonnan az erdőből, telepatikus úton a már jól ismert hang.
- Annak a srácnak vörös volt az indikátora. - közölte a tisztással a férfi. - Nem lenne bölcs dolog a nyomába eredni, csakhogy végezhessen velem. - morogta.
~ Csak nem beijedt a hatalmas úr? - hallatszott gunyorosan a hang a fejében.
- Ostoba rühtelep! Én legalább tudok mérlegelni, és nem mindig csak a zabáláson kattog az agyam. - köpte a fák felé. - Kövesd, és hallgatózz, hátha elejt valami lényegeset! - parancsolta meg a petnek. A gondolat átvitelen keresztül valami hideg érzést juttatott el a gazdájához, dühe gondolathullámait. ~ Emberszabású...baah! Mintha nem emlékezne a megállapodásunkra. - dohogott magában Asmodeus, és már indult volna teljesíteni a "gazdája" óhaját, mikor az úton elrohant valami. A levegőbe szagolt, hátán a szőr felmeredezett. ~ Farkas! - kiáltott egy hang a fejében, épp idejében ahhoz, hogy még a felé ugró állat elől ki tudjon térni. Ekkor megjelent az imént elment srác, és a farkas és Astaroth közé állt. Mondatára felhorkantott.
- Válogasd meg a szavaidat kölyök! Nem holmi pápaszemes, ficsúr áll előtted. Nem igénylem a segítségedet. Legalábbis itt, és most nem! Asmodeus! - kiáltott fel. Mintha csak a hangra teleportálódott volna ki a farkaskölyök, a mob mögül elrugaszkodva, annak hátára ugrott és el kezdte marcangolni a nyakát. Astaroth lehívta kését, majd a fiút megkerülve egy balos rúgással indított, amit egy vágás követett. Kettejük nyomása nem enyhült az állaton, de fájdalomérzet híján a mob fel sem vette az őt ért találatokat. Maga is harapott. Astaroth éppen következő rúgó mozdulatát megtörve harapott annak lábába. Amaz gyorsan visszarántotta járókészülékét, és újfent megkóstoltatta vele a kését. Hamar vége volt. Az állat kevés élete is lenullázódott, és robbant szét a teste pixelekben. A harc során mindössze két életpontot veszített a férfi. Miután az utolsó pixel darab is elenyészett az éterben, mindketten szembefordultak a fiúval. Astaroth mellkasáig ért fel, még úgyis, hogy kihúzta magát.
- Mint mondtam, nincs szükségem dajkára! De ennek a vakarcsnak - megnevezéséért gazdája felé kapott a kölyökfarkas - már annál inkább. Láthatod elboldogulunk. De azért jóval könnyebb lenne nekem, ha lenne kivel vadászni, olyannal aki tudja is hogy hol érdemes. Viszont a szavaiddal vigyázz! Nem érdekel hányas szintű vagy. Az sem érdekel, hogy öltél-e már embert. Ez bizonyára nem lehet nagy feladat idebent kölyök! De elmondom neked - nézett Astaroth szúrós szemekkel a fiúra, és mellé kihúzta magát, úgy tekintett le rá, mint sas a prédájára. - Hogy tőlem sem áll távol az emberölés.
~ Hagyd már abba az ömlengést! Egy órája mondtam, hogy éhes vagyok és még mindig nem ettem! - szólt rá Asmodeus.
- Akkor menj és edd meg a fajtársad húsát farkasKA! - vesztette el türelmét Astaroth, majd kissé nyugodtabban folytatta. - Döntsön ő! - mutatott a petre. - Nekem jobb dolgom is lenne ennél. - fejezte be, majd kissé távolabb lépett a sráctól, ha esetleg az meggondolná magát, és segítségnyújtás helyett, inkább a megtámadásuk mellett döntene. Asmodeus gazdája mellé lépett, és felnézett az idegen szemébe.
~ Mond meg a fiúnak, hogy vele tartunk. De csak akkor ha biztosítani tudja, hogy ehetek! És a saját fajtámból nem kérek, mondtam már! - mondta miközben a srác szemébe fúrta tekintetét. Ideges volt. Már kínozta az éhség, és nem sok választotta el attól, hogy bárkit megtámadjon, és ételnek minősítse. ~ De siethetnénk! - mordult még fel. Astaroth unottan lefordította a szavakat, melyeket a fejében hallott. Mindketten merőben nézték a srácot, várták annak válaszát.
- És ha már itt tartunk, azt hiszem illene bemutatkoznod is! - közölte vele Astaroth. - És ne hívj még egyszer Úrnak vagy Uramnak! - figyelmeztette. - Nem vagyok én senkinek sem az ura, még ennek a korcsnak sem itt mellettem. - Szavai jutalmául Asmodeus a lábikrájába harapott.

_________________
Asmodeus betűszíne: #2EFE2E
Astaroth betűszíne: #FF0000

Akinek értelme van,
számlálja meg a
fenevad számát;
mert emberi szám:
és annak száma

666
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Itachi Saton Hétf. Jan. 13 2014, 17:35

Mikor elé léptem rossz néven vette, hogy segíteni akartam pedig most tényleg nem a felvágás céljából akartam segíteni neki. Azt mondta, hogy nem kell neki a segítség és kicsit hátrébb taszajtott, majd pár csapásból megölték a farkast. Nagyon felkapta a vizet azon, hogy megakartam védeni és lenézett. ~Hehh, kicsit sok ez a srác, mintha magamat látnám.~ És elég bátor is elvégre itt látja az indikátoromat kicsit óvatosabbnak kéne lennie de nekem nincs szükségem holmi nyámnyilára most már elhatároztam ő lesz az én emberem.
-Rendben ha nincs szükség hát nincs viszont vigyázz magadra picit.Még a végén bajod esik...
Lehulltak a farkas pixelei és amikor eltűnt mind visszafordult hozzám. Elég magas volt mondhatni "felnéztem rá" viszont szerintem ez fordítva is igaz csak becsületből ekkora a szája.
-Ügyes kis farkas hamar szétszedte a másikat segíthetek neki is, éppen ráérek.Régebben sokat jártam erre tudom a jó vadászhelyeket. -majd kitértem a másik témára is -viszont látom észrevetted az indikátoromat, hidd el barátom ezt nem holmi könnyű gyilkolásért érdemeltem ki, ám a szóhasználat legyen kölcsönös!
Majd ismét szólt Astaroth és valamit beszélt a farkaskölyöknek, én nem értettem mit válaszolt neki a farkaskölyök de a fordításnak azt mondta Astaroth, hogy velem tartanak vadászni és az illemre is tanított. ~Amiben részben igaza volt de nem hiszem, hogy bármikor is alkalmas lett volna az idő bemutatkoznom~
-Rendben akkor induljunk világosban nem sok finom hús van. Egyébként ne haragudj eddig nem volt alkalmas de most akkor bemutatkoznék én Itachi Saton vagyok. Na de mind egy is induljunk mert a farkasod éhen hal mire odaérünk. Kicsit sétálni kell felfelé a hegyre de nagyon megéri ezt ígérhetem.
majd elindultam neki a hegynek a holdfényes éjszakában.
-Egyébként téged hogy is hívnak? Noss említetted, hogy nem áll távol tőled az emberölés... Noss ez igaz? Meert lehet tudnék neked egy munkát ami szerintem tetszene neked én is ott dolgozom.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by FigtherBunny Kedd Jan. 14 2014, 13:57

Eddig még nem mertem egyedül bemenni az erdőbe, így annak szélénél gyakoroltam egy picit mozdulataimat. Most nem vegyítettem a stílusokat csak is kizárólag ezer csapás technikákat gyakoroltam. Eme harcstílus gyors támadásokkal operál és lényege az ellenfél támadásainak ellehetetlenítse a folyamatos támadással és fontos és fájdalom pontjainak megcsapásával. Sajnálatos és nagyszerű, hogy ebben a játékban nincs fájdalom érzet, eme technika szempontjából elsősorban sajnálatos, de ettől függetlenül még igen jó. Én ezt a technikát kobra kéztartással használtam mindig is és most jelen esetben is így használtam. Egy kis ideje már edzettem. Az égre felnézve láttam, hogy délidőre járhat. Éhesnek még nem éreztem magam, de tévén róla, hogy ne is legyek leültem egy kicsit enni. Szerény kis lakoma volt, egy kis kenyér és víz össz-vissz. Bár szerettem és alapból tudtam főzni, ám eme világban a főzés is skill-hez van kötve és bár próbálkoztam már, de még nem sikerült ehetőnek ítélt végeredményt kicsikarnom magamból. Miután végeztem, visszamentem egy kicsit gyakorolni. Ezúttal képzeletbeli csapásokat próbáltam eltéríteni a kezemmel, illetve eltérni előlük bármi nemű érintkezés nélkül. Hát ha egy külső szemlélő meglátott volna biztos furán nézett volna rám, szerintem, bár nem tudom lehet lenyűgözte volna a gyors mozgásom a semmi elől. Ki tudja lehet, hogy valaki figyelt is vagy megszólított, de annyira magamba merültem és képzeletbeli harcomba, hogy észre sem vettem.
FigtherBunny
FigtherBunny
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Jan. 06.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Astaroth Kedd Jan. 14 2014, 14:00

//Astaroth x Itachi//


Miközben harcoltak, a srác motyogott valamit a háta mögött, amit nem igazán értett Astaroth. Nem is foglalkozott vele, a küzdelemre összpontosított. Végül a fiúnak csak sikerült bemutatkoznia, és állította, hogy tud egy jó vadászhelyet. Követve az illemszabályokat az idomár is megmondta a nevét:
- Én Astaroth vagyok, ez pedig a petem, Asmodeus!
Megindultak a hely felé, melyet a srác mondott. Séta közben Astaroth a petre pillantott, amaz visszanézett rá. Megértették egymást. A pet egyszer csak eltűnt. Lehet, hogy utálták a másikat, de szükségük volt egymásra, és ez a srác még akár tőrbe is csalhatja őket. Astaroth minden idegszálával a srácot figyelte, készen arra, hogy használja a képességét. Eközben Itachi - legalábbis így mutatkozott be - rákérdezett, hogy érdekli-e egy munka.
- Idebent nem kedvtelésből gyilkolok. Csupán a célomat akarom elérni, de ha bárki az utamba áll, azt kérdés nélkül eltakarítom! Miféle munkáról lenne szó? Tudd, hogy számomra semmi sem fontosabb a célomnál, és bármilyen körülményben azt fogom legelőre helyezni. Viszont, ha tudsz mondani egy jól fizető állást, azt meggondolom még! - közölte a fiúval.
~ Te mindig csak arra az ostoba kölyökre gondolsz?! - hallatszott a jól ismert hang a fejében. ~ Még az sem biztos, hogy él még. - folytatta szenvtelenül. ~ Lehet, hogy csak egy délibábot követsz. Kitudja, lehet mégsem húzta a fejére a sisakot, és te most potyára kockáztatod érte az életed. - mondta tovább, és hangjában elégedettség sejlett.
- Elhallgass! - kiáltotta Astaroth, és szavait petjének intézte. Azonban egy pillanattal később rájött, hogy Itachi nem hallotta a szavakat, melyeket a pet ejtett ki a szájából, és mivel a pet eltűnt, bizonyára nem érti mostani kirohanását sem. - Nem neked szóltam. - mondta a fiúnak. - Mégis mikor érünk oda? Mennyit kell még gyalogolni? - kérdezte a férfi a fiútól, egyre nagyobb gyanakvással. - Remélem nem akarsz átverni! Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de nem tudnál megölni! - közölte nyugodtan, és minden nagyképűség nélkül vele. Várta annak válaszát, és felkészült, hogy bármelyik pillanatban támadás érheti.

_________________
Asmodeus betűszíne: #2EFE2E
Astaroth betűszíne: #FF0000

Akinek értelme van,
számlálja meg a
fenevad számát;
mert emberi szám:
és annak száma

666
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Jan. 14 2014, 16:18

Menet közben szóba elegyedtünk Astaroth-al és beszélt a céljairól viszont érdekelte a munka.
-A munka elég jól fizet, viszont mi a fizetésünkből támogatjuk a magad fajta kezdő játékosokat pénzel és más adománnyal segítjük őket.A munka pedig elég összetett. Noss mi egy titkos szervezet vagyunk és úgy gondolom, hogy bár kicsi a létszám de a legelitebbek is mi vagyunk. Mi zsoldosok vagyunk akik pénzért segítenek esetleg harcban vagy, hogy is mondjam embert ölünk ha valakinek olyan érve van amit mi úgy bírálunk el, hogy meghalhat. Tehát mi nem holmi gyilkosok vagyunk hanem megbízottak az olyan munkára amit egyébként is megtennének és mi ebből pénzt csinálunk, ilyen egyszerű. Ehhez viszont képzett emberek kellenek akik biztos és nyom nélkül hibátlan munkát végeznek és azok pedig mi vagyunk.Ez egy hivatás amit sok ember tiszteletben tart és a többi pedig elítéli oktalanul. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy nagy valószínüséggel aki meghal az  a való életben feléled, de ez már csak humbuk ezzel nem is kell foglalkozni.
Majd sétáltunk a hegy felé és távolról már igaz alig-alig de lehetett látni a hegy árnyékát. Odamutattam a hegyre és szóltam:
-Annak a hegy tetejére kell feljutni...
Majd haladtam tovább. Menet közben észrevettem, hogy eltűnt a petje de nem igazán foglalkoztam vele hisz esélytelenek ellenem. Majd ahogy mentünk a csendet megtörte ismét Astaroth szava.
-Átverni? chh -majd kuncogtam keveset -nem szokásom másokat átverni, viszont jól mondod, tényleg nem tudnálak megölni hisz nálunk ez tilos és kár lenne érted, igen tehetséges embert látok benned, de ha ez nem lenne akkor ne aggódj a tapasztalatom miatt...
~Hihetetlen a srác, viszont csak annyit tud, hogy 5-ös vagyok de ennyire mégsem kéne bíznia magában.~ Majd elértünk a hegy lábához.
-Itt volnánk ide kell felmenni és ott van bőséggel minden féle vad.
És el indultam a hegy tetejére. Már kezdett világosodni annyit sétáltunk felfelé olyan sok volt az út de nem fordultunk vissza Astaroth-ék sem hátráltak meg. Majd megérkeztünk:
-Itt vagyunk itt pár méteres körzetben találsz vadat.
Ás éppen, hogy kimondtam felénk szaladt egy 2-es szintű vadkan.
-Ez a tiétek. Szóljatok ha be szálljak.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 21 27k9m7cqiz8uyz6cmg5
Kezdetek Erdeje - Page 21 81ks
Pontok:

Színem: Wasabi
Vámpír én: Vérvörös
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Astaroth Szer. Jan. 15 2014, 15:19

Astaroth miután választ kapott menet közben a kérdésére, válaszolt is rá:
- Engem hidegen hagy, hogy segítetek-e bárkinek, én, személy szerint nem fogok. Elég a magam gondjával foglalkoznom, nem áll szándékomban bébi csőszködni senki felett. Örülök, ha a saját felszerelésemet tudom valamiből finanszírozni. A munka nem probléma, bár mint mondtam nem kedvtelésből ölök, de ha az anyagi helyzetem úgy hozza, ráfanyalodok. A képességeink - az enyém és a farkasé is - tökéletesek bérgyilkosságra. Afelől semmi kétségem, hogy Asmodeus bele fog menni, mivel neki meg csak a harc, és a kaja a fontos. - fejezi be. Miután a fiú biztosítja arról, hogy nem áll szándékában átverni őt, és petjét, egy kissé megnyugodva követi Itachit. ~ Mindjárt ott vagyunk. Érzem a vadak szagát. - hallatszik elméjében a mondat. Erre előhúzza Astaroth a kését, és úgy megy a srác után. Már éppen felértek a hegyre, mikor Itachi szólt, hogy itt vannak. Ám amint kimondta, már rohant is feléjük egy vadkan. A fiú utolsó mondatára Astaroth csak felhorkant, majd megszólalt.
- Asmodeus, húzz át! - szólt petjének, és érezte, amint hátulról valaki megrántja, és a következő pillanatban már az Árnybirodalomba volt maga is. A vadkan - mely innen feketének látszott teljes egészében, kivéve vörösen égő szemei - megtorpant, miközben az ellenfelét kereste, aki eltűnt. Jobb híján az ácsorgó fiú felé fordult, és őt rohamozta meg. Azonban támadása soha nem talált be. Mikor két méterre volt a sráctól hirtelen a bal oldala felől feltűnt az előző célpontja, és mért torkára egy vágást. A vadkan a magas férfit figyelte, így nem vehette észre a hátulról - a semmiből - előbukkanó farkaskölyköt, aki a hátán landolt, és vadul elkezdte marcangolni az áldozatát. Mire a vadkan felocsúdott élete már a sárga zónában volt. Lerázta magáról a kis farkast, és trappolva megindult felé. Ekkor Astaroth állt útjába, egy újabb vágás kíséretében, de a disznót már nem tudta megállítani, aki feldöntötte őt. Oldalra hemperedett, és fel is pattant. Ismét megrohamozta a mobot, és Asmodeus is megtámadta. Mindketten egyszerre csaptak le rá, és a vaddisznó élete lenullázódott. Amint eltűnt a pixel darabokban, a pet megrázta magát, és Astaroth is leporolta az esés nyomán füves nadrágját. Astaroth élete még a zöld zónában volt, de nagyjából egyötöd hp-t veszített. Ő tudta, hogy csupán 1sebzést szenvedett el a mobtól, és a maradék 5-t pedig az Árnybirodalom átka mérte rá, de ezzel a velük szemben lévő srác nem lehetett tisztában. Majd kiszedte a mobból a húsát, materializáltatta, és odadobta a farkas elé.
- Jó étvágyat! - közölte vele, és nem várta meg míg az neki is esik a nyers húsnak, odalépett a fiúhoz. - Igazad van, tényleg van itt elég mob. Még egy párat szeretnék levadászni, és jó lenne a húsukat eltenni. Segítesz? Mint láthattad, megoldjuk a dolgainkat, de veled azért jóval gyorsabban menne. - Lehívta a konzolját és egy party meghívást küldött Itachi-nak. - Amennyiben segítesz nekem összeszedni, és levadászni az itt lévő összes mobot, úgy elfogadom az ajánlatod. - közölte a sráccal. Asmodeus felől egyetértő morgás hallatszott. Míg kajájával volt elfoglalva, elégedetten figyelte az eseményeket. Astaroth zsebre dugott kézzel várta a választ.

_________________
Asmodeus betűszíne: #2EFE2E
Astaroth betűszíne: #FF0000

Akinek értelme van,
számlálja meg a
fenevad számát;
mert emberi szám:
és annak száma

666
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Itachi Saton Szer. Jan. 15 2014, 17:11

A vadat elég hamar megölték, éppen csak kicsike csete-paté volt, viszont elég látványos és tetszetős. A harc után a húst odadobta a farkasának Asmodeus-nak majd hozzám fordult:
-Mondtam, hogy nem hazudok. Segítek levadászni már az elején mondtam, hogy segítek. ~Astorath invited to the party~ ~Accept~ Hamar végzünk viszont legyetek elővigyázatosak, itt vannak nagyobb mob-ok is kicsit veszélyesebbek. ~Majd küldtem neki egy céh meghívót~ Akkor üdv a Crazy cemetery-ben.
Majd hátat fordítottam és elmentem keresgélni. Mivel már kezdett világosodni rengeteg volt az állat mindegyik haza indult így nagy volt a húzás. Előkaptam mind kettő karmomat és vadásztam de a nagy szint különbség miatt kicsit unalmas volt. Rengeteg kis állat volt amit lehet, hogy nem kellet volna megölni de gondoltam a farkas megeszi. Majd hirtelen furcsa szagot éreztem. ~Szagoltam kettőt a levegőbe~
-Koboold! -mondtam halkan majd keresgéltem tovább. -Astaroth gyertek ide gyorsan! -szóltam nekik hangosan de akkor már valami felmordulást is halottam -Érzitek ezt a szagot? Ez egy kobold lessz, ha azt megtaláljuk egy hétig finomat esztek. -és keresgéltem tovább majd csak a szemem sarkából vettem észre, hogy figyel minket valami. Tényleg egy kobold volt az.
-Megvaaan! -kiáltottam fel és nevettem kicsit -Kicsit álljatok hátrébb veszélyes is lehet!
Majd mikor már rájött, hogy észrevettem előjött egy 5-ös szintű kobold, ami várható volt.
-Ezt csak a látvány és a szórakozás kedvéért
Majd felugrottam és csak egy karom-al támadtam egyenesen a fejére de csak akkor láttam meg, hogy ott van mellette két hármas kobold harcos is de ők még nem jöttek elő. Véghez vittem a támadást és egyenesen a kobold fejébe állt a karmom majd szét is esett de a két harcos egyből támadott és egyszerre rontottak rám és hátralöktek. Alig bírtam megállni a lábamon, majdnem elestem. ~6 életet vesztettem~ ~39 maradt~
-Na srácok ezek hármasok viszont vigyázni kell velük, tiétek a bal enyém a jobb és mehet is a móka ha nem megy a dolog menjetek haza a kristály-al és a városban találkozunk 1,5 óra múlva de szerintem menni fog!
Ahogy kimondtam a két kobold harcos azonnal támadott viszont mind kettő Astarothékra.
-Vigyázz! -kiáltottam és futottam ahoz a koboldhoz amit kinéztem magamnak viszont a támadásom nem sikerült csak elcsalogatni tudtam onnan.
-Cicc-cicc -kiáltottam a koboldnak és erre nagyon bepipult és rám rontott azonnal.
-Na jól van vessünk véget a játéknak -de a másik karmot nem tudtam elővenni mert már nem volt elég időm.Ahogy nekem rontott alig tudtam elugrani, elég gyors volt viszont egy szúrást mértem a nyakába. ~-9 hp Kobold harcos 1 hp maradt~ Majd tovább szaladt, lefékezett és ismét felém állt. Most volt elég időm elővenni a másik karmot is így nem vártam meg míg ő támad én támadtam és a szívére mértem a kivégző csapást. ~1 Harcos Kobold Meghalt~
Hamar felkellet ébrednem mert Astaroth-ék még veszélyben voltak.
-Nem szórakozunk most már még a végén ki csináljátok az új barátom. Ezzel birkózz meg ha tudsz! MADÁRKÉÉÉS!
És hirtelen megjelent 10 holló majd a Kobold Harcos felé tartottak hátulról és a madárkák késsé alakultak ami mind a Kobold hátában landolt majd pixeleire hullott.
-Ez jó volt! Jól vagytok ? Elég lesz ennyi hús?
Majd felszedegettem a koboldok húsát és odadobtam a farkasnak az egyikét a többit Astaroth-nak nyujtottam.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 21 27k9m7cqiz8uyz6cmg5
Kezdetek Erdeje - Page 21 81ks
Pontok:

Színem: Wasabi
Vámpír én: Vérvörös
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Astaroth Csüt. Jan. 16 2014, 08:43

Miután elfogadta az invitálást, Itachi is küldött egy meghívót. Egy meghívót egy céhbe. Az elfogadásra kattintva Astaroth felnézett rá, elejtett egy vigyort, és megköszönte. Ezután a fiú el is indult a mob vadászatra. Astaroth és Asmodeus szorosan követték. Pár perccel később a pet beleszagolt a levegőbe, hátán a szőr felmeredezett, úgy jelezte Astaroth-nak, hogy ellenség van a közelben. Ezt megerősítette a fiú is, és már az idomár is érezte azt a kegyetlen büdöset, melyet egy három hete nem ürített kuka sem képes magából kibocsájtani. Előhúzta kését.
~ Ezek nagyobb szintűek mint eddig voltak. Ne halj meg! - morgott neki farkasa, miközben eltűnt a másik síkon. ~ Én ilyen büdöset biztos meg nem eszek!
- Te igen hülye! A húsa bizonyára zabálható. - hurrogta le állatát Astaroth. Odalépett Itachi mellé, és várt. A kobold kilépett a bokrok közül, a srác pedig egy hirtelen mozdulattal elrugaszkodott, és meg is támadta azt. Azonban nem vette észre a még bokorban bujkáló két társát, akik kapva kaptak az alkalmon és csapást mértek a fiúra. Amaz közölte Astaroth-tal, hogy ő elintézi a jobb oldalit, az övék pedig a bal oldali. A férfinek nem állt szándékában használni a képességét, nem akarta felfedni az összes ütőkártyáját a fiú előtt, bármennyire is bízott benne. Így csak egymaga rohamozta meg a koboldot. Mivel egy kis idővel ezelőtt használta a képességét Asmodeus, így kénytelen volt visszatérni az ő síkjukra. Harapófogóba fogták ellenfelüket úgy támadtak rá. A kobold azonban kitért előlük és egy erős csapást mért a petre. ~ Asmodeus hp: 7 (zöld); Kobold Hp: 10 (zöld) ~ Látszott, hogy túl nagy a szintkülönbség a két küzdőfél között, így Astaroth és a farkas meghátrált, és fejben azon tanakodtak vajon hogyan támadjanak legközelebb. Az egyiket legalább lefoglalta Itachi, de a másik még mindig a nyakukon maradt, és képtelen lettek volna megsebezni, vagy ha még, hát legalább annyi élete volt a mobnak mint nekik, így elég veszélyes lett volna. Szerencsére a srác hamar kivégezte a saját ellenfelét, és át is fordult segíteni a duónak. A háta mögül támadta, valamit rikoltozott mellé, melyet valamiféle "birdknifeeeeee"-nak értelmezett Astaroth, aki a szemét forgatta a srác hülyeségén. Azonban a fiú előtt megjelent tíz holló melyek a kobold irányába tartottak, nagy sebességgel. Még oda tudott fordulni a mob, de elkerülni már nem kerülhette el őket. A hollók az ellentől pár méterre késekké alakultak át, és mindegyik a kobold hátában állt meg, aki megpróbált elmenekülni.
Itachi odalépdelt Astaroth-hoz. Kérdésére azonban a pet válaszolt:
~ Megteszi. Egyenlőre. - mondta, és hangjában elégedettség, és valamiféle tisztelet érződött. Astaroth úgy gondolta, ennek a szintkülönbség lehet az oka. A sráchoz fordult, és tolmácsolta az elhangzottakat. Majd hozzátette:
- Még hogy 5-ös szintű vagy mi? Ne viccelj! Nem lettél volna képes ilyen könnyedén legyőzni - egyetlen támadással - egy azonos szintű mobot, és még kettő kisebbet! - morogta Astaroth. - Szóval? Hányas szintű vagy valójában?
Itachi a farkas elé dobta a koncot, aki erre megharagudott, és rávicsorgott, de a húst azért azonnal bekebelezte. A többit, szám szerint tizenkét darabot átnyújtotta Astaroth-nak, aki eltette az inventory-jába őket. A petre nézett, utána fel a fiúra.
- Azt hiszem ezzel nem kedvelteted meg magad ezzel az éhenkórásszal. Tudod, egyedül nekem engedi meg, hogy az ételt dobjam neki. És elhiheted, nem érzem magam kiváltságosnak emiatt. - mondta a fiúnak. - Azt hiszem egy időre megteszi ez a mennyiség. Fogadd köszönetemet! Amondó vagyok menjünk vissza a Városba! Mond csak! Van most valami meló? - kérdezte még, de már csak út közben.

//Köszi az ismerkedést, és köszönöm a céh meghívást is ^^//

_________________
Asmodeus betűszíne: #2EFE2E
Astaroth betűszíne: #FF0000

Akinek értelme van,
számlálja meg a
fenevad számát;
mert emberi szám:
és annak száma

666
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Itachi Saton Csüt. Jan. 16 2014, 16:15

Nem kellett volna bevetni a madárkéseket de már nem sok kedvem volt az össze vissza harcoláshoz így hát ezt a lépést hoztam de rosszul mivel Astaroth elkezdett gyanakodni.
-A szintem? Menet közben megbeszéljük...Meló egyelőre neked nincs sőt nekünk sem nagyon van, elég nagy a pangás...
Majd kicsit húztam a számat és folytattam:
-De te ezzel ne foglalkozz egyenlőre a te kiképzésedre kell hangolódni elvégre még elég kicsi a szinted és a fegyverekkel sem állsz jól viszont előnyös, hogy itt van neked Asmodeus, egyébként bocs nem akartam megsérteni! Mihelyst megleszel 6-8-as vagy legalábbis 4-es és fegyverileg és tökéj lesz minden akkor lesz munka is. Már énis utánanézek és elkezdek küldetéseket vállalni mert a céh helye sem a legjobb mindig rajtunk ütnek kis idő után és mi pedig alig bírunk kikecmeregni a harcból és új helyet találni. Ezért most fontos a pénz, hogy megtudjuk venni a birtokot ahol rendesen gyülekezünk és aztán -szétnéztem és kicsit lejjebb vittem a hangom -mehet az amihez értünk és az pedig a harc. A rivális céheket ki kell iktatni mert sok a konfilktus és én azt nagyon nem szeretem.
Majd elindultam lefelé a hegyről csendesen.
-Akkor ismét fedek fel egy kis titkot számodra és elmondom a valódi szintemet. Én igazából 10-es vagyok és azért is ment olyan könnyen a harc na meg azért mert értek hozzá. -nevettem fel- Viszont most, hogy tag vagy tudd, hogy mi elég laza céh vagyunk de szeretem ha mindenki megadja a másiknak a kellő tiszteletet de ha túlléped a határt... Tudod mi a büntetés... Na de mind egy is hamarosan bemutatom a céh társakat két csaj ők kicsit kezelhetetlenek de régóta ismerem mind a kettőt és értenek a harchoz így hát ők maradnak. A titoktartás érdekében nem barátom egyik sem nekem tehát ha akarok tőlük valamit meg kell őket keresnem de már dolgozok rajta, hogyan lehet egyszerűbb a dolog.
Elég világos volt mikor leértünk és besétáltunk a városba.
-Na akkor üdv a céh-ben még beszélünk szólj ha bármire szükséged lenne meg majd énis keresni foglak.


Üdv a Crazy Cemetery-ben!

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 21 27k9m7cqiz8uyz6cmg5
Kezdetek Erdeje - Page 21 81ks
Pontok:

Színem: Wasabi
Vámpír én: Vérvörös
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Gunji Szer. Jan. 22 2014, 18:28

[[ Peter Worker x Gunji & Abe ]]

Csoda szép kora reggelem volt jól keltem és az idő és szép volt és nem volt nagy sár.Már-már elfogadtam, hogy a barátom elhagyott és ismét csak a szenvedélyemnek élek. De mielőtt még elindultam volna Abe-et is kirugdostam az ágyból.
-Hééééj kejjél már fel mennyünk sétálni!
-Haaaj hagyjál már még kicsit aludni!
-Naa kifelé te bolhás dög és menjünk!
Felpattan hirtelen Abe:
-Mi az, hogy bolhás dög? A bolhás dög mindig téged ment meg úgyhogy nem szidni kéne hanem dicsérni!
-Te megmenteni engem? Én mentem meg mindig a te szőrös segged szóval te csak ne vernyogj nekem itt a hősködésedről!
-Jah persze...
-Na nyomáás!
Majd elindultunk a városközpont felé!
-Szép napunk van nem?
-Jahh főleg ha hagytál volna aludni...
-Ajh hagyd már abba folyton csak zabálsz meg alszol aztán meg beszélsz nekem itt a kamu hőstetteidről.
-Milyen kamu hőstett amit mondok az megtörtént eset.Apropó kéne már kicsit enni.
-Aaajh... Megnézem mit adhatok -majd elővettem egy kis salátát -nesze egyed, úgyis fogynod kell!
-Micsodaaa? Füvet egyek?
-Az nem fű hanem saláta úgyhogy egyed!
-Én ezt nem eszem meg!
-Akkor vegyél magadnak valamit -majd adtam neki egy kis pénzt -ha valaki kérdezi én küldtelek.
Addig én megnéztem a hirdető táblát de sajnos semmi sem volt rajta ami nekem jó lett volna. Vártam Abe-re elég sokat ~Hol van már az a dög?~ majd egyszer csak megjelent.
-Hol a fenébe voltál eddig?
Láttam hogy valami dögöt zabál.
-Tudod milyen nehéz ilyen hús-t milyen nehéz beszerezni?
-Jó jó persze csak haladjunk már!
Majd elindultunk az erdő felé. Sétálgattunk elég sokat de sehogy sem találtuk meg.
-Na fene eltévedtünk nagyon jó.
-Hát ha ilyen hülye vagy akkor mit vártál?
-Mi az hogy hülye? Tudjad, hogy kivel beszélsz te bolhapiac!
-Jah persze... nem én tévedtem el...
-De te is el tévedtél mivel együtt vagyunk!
-A francba...
-Na keressük meg az erdőt mert ránk sötétedik ha csak itt balhézunk ahelyett, hogy mennénk.
Nagyon sokat sétáltunk de még mindig szép volt az idő és még sehol sem láttuk a sötétedést. Majd pár óra séta után megtaláltuk.
-Na mondtam, hogy erre kell jönni...
-Nem is te mondtad, én mondtam!
-Persze... Te mondtad...
Törődtem bele, hogy ilyen hülye ez az Abe de én már nem veszekszek vele csak menjünk már végre az erdőbe is! Neki indultunk és most inkább oda mentünk ahol még nem igazán jártunk, bár az is igaz, hogy olyan sok helyen nem voltunk.

_________________
Én színem: #c2e9ff
Abe színe: #3a9bff
Zsebem::
Gunji
Gunji
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Peter Worker Vas. Jan. 26 2014, 19:39

Gunji

A Nap lement lassan és a sugarai rózsaszínbe borították most az égboltot, már ahol lehetett látni azt a szétterülő szürke felhők miatt. Túlzás lett volna azt mondani, hogy eltévedtünk az erdőben, mert nem, de egyszerűen nem akartunk még hazatérni. Az erdő veszélyes volt, ezt tagadni sem lehetett, de mi viszont erősebbek az átlagnál és ott volt a tény is, hogy Hisame erős szárnyakkal rendelkezett, így a menekülés is már új értelmet nyert a számunkra. Nem féltem, hogy mellettem volt a lányom, így csak később indultunk el a céhház felé.
- Apa… - fordultam felé – Semmi, bocsi.
Mostanában sokszor csinálta ezt. Belekezdett valamibe, majd még az elején félbehagyta, és nem csak a mondataival történt ez, hanem majd mindennel mihez köze volt. Legutóbb egy napig várt lelkesen egy olyan sétára, mit másnap öt perc után megunt. Nem értettem, hogy mi gondja lehetett és kerülte a témát, ha épp próbáltam róla kérdezni. Talán a neméhez volt köze, talán látott valami olyat, mit nem kellett volna, de míg ez a viselkedése nem volt súlyos, míg nem esett kár sem benne, sem másban miatta, úgy nem erőltettem jobban a megfejtését.
- Apa…
- Igen?
- Van ott valakik, vagy valakik. – nézett egy fiú és annak egy kisebb társa irányába.
- Valóban.
A különlegesége mindennek azonban nem abban volt, hogy voltak, hanem hogy itt és még inkább, hogy ilyenkor. Sosem volt jó ötlet az erdő éjszaka és látva, hogy most érkeztek, úgy némi kétely is férkőzött belém, hogy jó dolog volt e amit csináltak.
Hisamével eléjük álltunk.
- Hali. – intettem nekik. Idegenek voltak és mi is nekik, így nem is akartam sokkal közelebb menni hozzájuk, e pár lépés tökéletes volt – Az erdőben lenni nem biztos, hogy jó ötlet már ilyenkor. Mit kerestek erre?

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kezdetek Erdeje - Page 21 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Gunji Hétf. Jan. 27 2014, 17:14

Miközben gyönyörködtünk a tájban beszélgettünk Abe-el.
-Szép ez a hely nem?
-De bár... -fojtottam magába szót.
-De mi?
-De nem az igazi havas erdő... -lógatta az orrát.
-Tudom-tudom nekem is jobb lenne. De majd ha jól fejlődünk és elég magas lesz a szintünk akkor majd lesz havas rész is, De az még messze van.
-Óóóó Gunji már nagy szükségem van a hóra...
-Igen nekem is lételemem úgyhogy megígérem, hogy eljutunk odáig!
-Ígéred?
-Ígérem!
Aztán csak nézelődtünk és egy szót sem szóltunk tovább. Már lassacskán indulni akartunk amikor egy srác lépett elénk és köszönt.:
-Helló miben segíthetünk?
-Szia? Remélem nem balhét akarsz! -Mondta fennhangon Abe.
A fiú nem rosszat akart nekünk sőt inkább jó tanácsokat adott.
-Mi az, hogy nem jó ötlet? Ez a legjobb ötlet a világon, akinek esze van az erdőbe jár szabadidejében.
-Igen-igen tudod mi Gunji senpai-al imádunk erdőkben flangászni.
-És akkor már gondolom válaszoltunk is a kérdésedre, hogy mit keresünk itt. Mi itt a természetet keressük. Nekünk ez a hobby-nk ezt szoktuk csinálni szabadidőnkben. Valaki bélyeget gyűjt, valaki focizik mi pedig erdőt járunk, felfedezünk. Ennyi...
-Úgyhogy ha csak nem akarsz velünk nézelődni akkor ellehet innen menni, mi nem keressük a bajt!
Kicsit alréb taszajtottam Abe-t és közelebb hajoltam hozzá.
-Vegyél vissza kicsit, nem hiszem , hogy velünk egy szintű ember lenne ez a csávó. Kicsit óvatosabban. -majd ismét felegyenesedtem és a sráchoz beszéltem -elnézést kérek Abe viselkedése miatt. De miért zavar téged az, hogy mi mit csinálunk itt? ~Hajjaj ebből baj lesz ez a srác rosszat tenni jött ide és biztosan sokkal nagyobb szintű nálunk, esélyünk sincs~
Majd vártam a srác válaszát óvatosan.

_________________
Én színem: #c2e9ff
Abe színe: #3a9bff
Zsebem::
Gunji
Gunji
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 21:01

Astaroth: Éles Kés (+1 erő)
Itachi Saton: Fotó Kristály (A kristállyal fényképet lehet készíteni, amit egy régimódi fényképezőgép módjára kilök magából, ezután összetörik.)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Utahime Kedd Jan. 28 2014, 22:07


/Shukaku/

Még mindig féltem ugyan a játéktól, de nem ülhetek tovább bezárkózva. Az erdőben biztonságosan mászkálhattam, hiszen csak olyan állatok vannak itt, amik nem támadnak amíg én sem támadok. Itt talán komolyabb veszély nélkül rájöhetek, hogy is védhetem meg magam, ha messzebb megyek. Egy ideje már bolyongtam a fák közt. Lenyűgöző, hogy milyen valóságos ez a játék. Pont olyan mint a házam melletti erdő... egészen megnyugtatott a környezet. És persze Falco. Amióta kikelt a tojásból, végre nem voltam már teljesen egyedül. A pihés tűzgolyó aranyos házi kedvenc, bár nem igazán tudtam mit kezdeni vele. Tekintve, hogy egy madárfiókáról van szó, még nem tud repülni, de a földön is elég esetlen. Úgy tűnik legjobban a fejemen érzi magát, még fészket is rakott a hajamban. Bár először próbáltam tiltakozni ellene, de a kezemben folyton hangoskodott. Ráadásul, így szabad a kezem is. Otthon biztosan megszidnának, hogy lány létemre olyan a fejem, mint egy madárfészek - ezúttal szó szerint - de engem sosem érdekelt különösebben, hogy hogy nézek ki. Időről időre megtámadtam a békésen mászkáló kék vaddisznókat, kísérletet téve a harcrendszer kiismerésére. Végül mindig egy tűzcsóva mentett meg, a fejem tetejéről. Ennek örültem, hiszen a kis csirke egész erős és megvéd. De valami mégis egyre jobban aggasztott. Mégpedig, hogy nem csak az állatokra lőtt tűzet, de bizonyos időközönként csak úgy, a levegőbe eresztette lángjait. Mintha tüzet tüsszentene, vagy valami hasonló... Csak nem allergiás valamire? Egyáltalán lehet egy pet beteg? Mivel már eltelt egy kis idő, és ezen kívül nincs különösebb baja, annyira már nem aggódtam, de elhatároztam, hogy ha meglátok egy játékost, aki mellet kisállat is van - így nagy eséllyel idomár - akkor megpróbálom megkérdezni erről.
Így sétáltam az erdőben, és énekeltem, ahogy szoktam. Mintha csak kint lennék, a házunk melletti domboldalon. Majd elhallgattam, amikor megláttam egy lányt, egy... madárral? Bár tollas, és szárnya is van, mégsem néz ki madárnak. Igaz az én madaram, sem egészen az, de ez egy rendes sólyom, csak lángol, vagyis főnix. Az övé inkább egy helyes tollas dínóra hasonlít. Remélve, hogy segít, lassan közeledni kezdtem felé, halló távolságba érve tétován megálltam.
- Szia, te is idomár vagy, ugye? - Tettem fel a felesleges kérdést, de hallottam, hogy petet csak kedvencnek is lehet tartani, és még messze voltam attól, hogy a felszereléséből rájöjjek.


Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Kedd Jan. 28 2014, 22:55

Shu mint ahogy régóta tervezte is, újra átette gyakorlásaik székhelyét az Északi részről a Kezdetek Erdejébe. Valahogy jobban feküdt mindkettejüknek ez a terep, és otthonosabban is érezték magukat rajta, mert igen sok időt töltöttek itt. Bár Timidus mesélt arról, hogy a harmadik szinten van egy másik erdő is, amit mindig köd borít, és szeretné megnézni, Shu kötötte az ebet a karóhoz, hogy ő látás jártasság nélkül aztán nem fog ilyen buta helyekre mászkálni, még akkor sem ha a kis térképen ugye folyamatosan tudják követni egymás helyzetét. Szerette, hogy ha átlátja a dolgokat, és nem akarta kitenni magát néhány éppen rosszul rossz helyen lévő mob, vagy akár idióta őt ijesztgetni akaró játékosok jumpscare játékának. Magától biztosan nem fog áldozattá válni, és nem fog ilyen helyekre önként besétálni. Legalább is addig nem, amíg nem értesül arról, hogy ott valami számára érdekeset találhatnak Timidussal. Így hát ennek a döntésnek az okán maradt a Kezdetek Erdeje, és ott gyakorlatoztak tovább. Éppen pihentek, amikor a távolból felvillant valami fény, ami ugye fényes nappal az erdő közepén nem igazán volt jellemző. Utoljára akkor láttak ilyet, amikor az a buta monitor jelent meg a még butább filmjével a klónosharcosijesztős dolgokról. Shu már fordított is volna hátat az egésznek, hogy még csak véletlenül se pillanthasson rá újra ilyesfajta dolgokra, és még a fülét is befogta, de érdekes módon nem hangzott fel egy narrátornak a hangja sem, aki közvetítene valamit, de még Kayaba bácsié sem, akinek a kedvéért viszont azonnal visszapördült volna. Lassan elvette a füléről a kezeit, fülelni kezdett, és bár nem azt hallotta meg, amire számított, valami mégiscsak megtörte az erdő átlagos zajainak állandóságát. Ez a valami énekhang volt. Természetesen nem olyan szép, mint Hisame éneke, de azért nem is valami ajtónyikorgás, mindenesetre azt jelezte, hogy valaki, vagy valakik közelednek, így Shu jobbnak látta, ha a hang irányába fordulva várja az érkezőt, aki bizonyára már nem lehet messze, Timidus pedig azt, ha Shu elé röppenve védelmezőn takarja el… legalább is amennyire eltakarhatta macskaméretű kis testével.
-Miért nem bújunk el? Rejtőzzünk! Meneküljünk!
-Minek?
-Hát… mert jön valaki…
-Most nem. Kíváncsi vagyok.

Shu nem tudta, hogy mi az ami felkelthette a sárkány érdeklődését, mindenesetre biztos volt abban, hogy Timidus ösztöneiben eddig nem nagyon csalódott, így mögötte maradt.
~A magasabb szinteken van okunk elbújni, ha jön valaki, de itt mindig csak valami elkóválygó kicsikkel találkozunk. Még ránk is itt talált Peter. Hátha találunk olyasvalakit, akinek még nincsen céhe. Hogy fog örülni, ha most én fogok neki egy céhtagot! Azám!~
Shu ha bátortalanul is, de ott maradt, így a valaki ideért, meglátta, és még közeledni is kezdett felé, ráadásul minden szó, vagy jelzés nélkül. Shu már épp azon tanakodott, hogy Timidus elhatározása ellenére azért mégiscsak ő szólítja meg előbb, de az érkező végre megszólalt, és köszöntötte őt, majd a kasztjáról érdeklődött.
-Esetleg sziasztok! Huhúúú! Én is itt vagyok!
Csipogta picit sértődötten Timidus, és már nem volt annyira biztos abban, hogy beengedi a céhbe az újoncot. Shu természetesen illemtudó volt, és helyesen köszönt, és a bemutatkozást sem felejtette el, a szükségszerű meghajlással kísérve.
-Szervusztok! Shukaku vagyok, ő pedig itt Timidus. És igen, valóban idomár vagyok. És ha jól látom te is, a társad pedig főnix. Ti csináltátok azokat a villanásokat?
~Talán tényleg nem kell félni. Még egészen pici a madárka, tehát biztosan kis szintűek, és céhben sincsenek benne… viszont ha tényleg ők voltak, akik a fényességet okozták, akkor jobban kellene vigyázniuk, mert a végén még megsérül valaki. Főnixet még nem láttam, de állítólag nagyon ficergő természetük van… mint Timidusnak.~

Egyenlőre még nem akarta kérdésekkel elárasztani a jövevényt a madárkáról, és mivel ő jött ide hozzá, feltételezte, hogy valamit szeretne tőle, így csak várakozóan pislogott a lányra.


(A sárkány szavait te nem érted, csak csipogás, a peted értheti. :3 )
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Utahime Szer. Jan. 29 2014, 10:15


/Shukaku/

- Szia. - Csipogott Falco Timidus felé. - Én Falco vagyok. Nem hiszem, hogy érdemes az emberekhez beszélni. Úgysem értik, amit mondasz. Legalábbis én hiába próbáltam neki mondani bármit is.
- Ah, ne haragudj, én Utahime vagyok. - Mutatkoztam be a "felhasználó nevemen" és esetlenül biccentem hozzá.  - Az ő tüzét láthattátok. - Böktem a fejem fölé elgondolkodva. Meglepett, hogy többesszámot használt. Értelemszerűen a petre utalt vele, de vajon egy pet érti-e amit mondanak neki? Végül is, ez egy "robot" így fel kell dolgozza a parancsokat. Ha elég fejlett, akkor mesterséges intelligenciának is mondható, akkor pedig kommunikálni is lehet vele. De a városi NPC-k nem tűntek értelmes beszélgetőpartnernek, így a petről is úgy gondoltam eddig, hogy csak a csatára szóló parancsszavakat érti. Ennek ellenére meglepően sokat beszéltem hozzá - mint otthon a plüss nyulamhoz is.
- Falconak neveztem el, mert olyan mint egy sólyom fióka... A te madarad egy Archaeopteryx, vagy valami hasonló őslény? Nagyon aranyos. - ...és ijesztően csipog. Kíváncsian néztem Timidusra. Határozottan élénkebbnek tűnt, mint az én csibém, de lehet csak azért, mert az csak pár hete kelt ki. Elmosolyodtam a kellemes meglepetésre, tehát tényleg egy "társat" kaptam, aki a barátom lehet.
- Megsimogathatom? - Kérdeztem közelebb lépve, majd óvatosan felé nyúltam, ha szabad. - Szervusz, Timidus. - Majd egyet visszalépve tétován sikerül kiböknöm, miért is jöttem.
- Öhm... a petem most kelt ki a tojásából nem rég, ezért reméltem, hogy valaki segítene kiigazodni ebben a világban. - Mondtam egyre halkuló hangon, a nyakláncomat birizgálva. -  Úgy tűnt Shukaku-san, te már jártasabb vagy az itteni dolgokban... és megérted a petedet is... - Az látható, hogy többféle felszerelése van a lánynak, és mintha beszélgetett volna a petjével, amikor közeledtem. Biztosan régebb óta játszik már, és ha ellátna néhány tanáccsal, az rengeteget segítene egy ilyen kezdőn, mint én. Egész eddig ki sem mertem jönni a Kezdetek Városából. Viszont, ha már kijövök erősebbnek kell lennem, mindenképp. Ha nem leszek erősebb, akkor megöl a játék, a városon kívül veszélyes gyengének lenni... és én az vagyok. De vajon helyes-e csak odaállni valaki elé segítségét? Hiszen semmim nincs, amit adni tudnék cserébe. Se tudásom, se pénzem, se értékes tárgyaim... és azt is kétlem, hogy bármiben hasznomat venné. - Ha nagyobb leszek, talán viszonozni is tudom majd... - Motyogtam végül, arra a megállapításra jutva, hogy semmi oka sincs segíteni a jó -vagy éppen rossz- szándékán kívül...
Ekkor a csirkém csipogott egy kicsit, - Ne haragudjatok, most ki kell engedem a lángjaimat. - és egy függőleges tűzoszlopot lőtt az ég felé.
- Ah! Falco! - Kiáltottam fel, félve, hogy megijeszti a többieket. Bár csak egy villanásnyi ideig tartott, nekem is nehéz volt hozzászokni a hirtelen kitöréseihez. Azt legalább tudja, hogy csak felfele fújhat, vagy amerre nincs senki a közelben. - E- Emiatt is akartalak kérdezni... Folyton ezt csinálja. - Fél kézzel ölbe veszem a csirkém, és a másikkal hátra söpröm a hajam.
- Na tessék, már megint elrontottad a fészkem!
- A a te Timidusod is szokott ilyet csinálni? Félek, hogy valami baja van. Olyan realisztikus ez a játék... lehet, hogy beteg? - Aggodalmamban hirtelen ömlenek belőlem a kérdések, míg az elégedetlenül csipogó madarat simogattam, majd inkább elhallgatok... nem akarom jobban megijeszteni őket.
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 29 2014, 11:45


-Szia Falco!
Timidus kuncogott egy kicsit, ami nála apró, szaggatott csiviteléseket jelentette, majd integetett is a madárkának.
-Valamelyiknek tényleg nem érdemes, de még akkor sem, ha értik a beszédedet. Viszont ha elég kitartó vagy, akkor tanulékonynak tudnak ám bizonyulni. Én például sok-sok szóra megtanítottam már Shukakut, és nagyon lelkes.
Mialatt Timidus csivitelt, a lány is igyekezett szót érteni az érkezővel.
-Szia Utahime!
Azonban csak eddig jutott, mert egyrészt ő maga is kuncogni kezdett, másrészt Timidus is erős ellenkezésbe fogott a megnevezését hallva.
-Eszed tokja az őslény az! Még csak fióka vagyok! Hát nem látszik? Tollas sárkány! Méghozzá a legszebb és legügyesebb! Archemicsoda… persze! De aranyosnak természetesen aranyos vagyok!
Ezután újra Falco felé fordult, és mintegy reprezentálva legelső felé intézett mondatát, egy „Nézd milyen sokat tanult már!” büszke arckifejezést mellékelve fordult Shukakuhoz.
-Shu! Tollas sárkány! Mondd!
Csipogta sértődötten és méltatlankodva, hogy így összekeverték holmi valamivel, amit ráadásul nem is ismert. Shu természetesen magától is kijavította volna a hibát, de így még gyorsabban tért rá, hogy megnyugtassa társát, és ha már ott tartott, tisztázta azt a kérdést is, amit minden új ismerősével elsőnek tisztázott, hogy Timidusnak ideje se legyen megsértődnie.
-Nem, nem Archaeopteryx. Az Archaeopteryxek nem így néznek ki. Ő egy tollas sárkány. És az sem igaz, hogy a madaram lenne. Egyrészt ugye inkább a hüllők családjába tartozik mint a madarakéba, de egyáltalán nem is az enyém. Nem birtokolom vagy ilyesmi, hanem a társam. Saját akaratából van mellettem, amióta csak kikelt a tojásból.
Egy újabb mosolyt intézett a lány felé, majd Timidusra nézett, és összekacsintottak.
-Azt pedig, hogy megengedi-e, hogy megsimogasd, kérdezd meg tőle nyugodtan. Általában meg szokta engedni, de nem tudom, hogy most mennyire sértetted meg azzal, hogy leőslényezted.
-Hááát… annyira nagyon nem. Egy bocsánatkérést azért elfogadok.
És Timidus már fel is libbentette a farkát, hogy amennyiben a jövevény elnézést kér tőle, akkor azonnal jelezhesse egy legyintéssel, hogy nem történt semmi. Tudta, hogy nem szándékosan sértették meg, és ilyen esetekben nem volt az a haragtartó fajta.
-És ha már a megsértődéseknél tartunk, én sem vagyok san, a segítségért cserébe pedig nem nagyon szoktam elvárni semmit.
Hiába ő volt talán az, aki a legtöbb időt töltött a petek tanulmányozásával és megfigyelésével, eddig mind Peter, mind Chan meg tudta lepni újdonságokkal, már csak azért is, mert több tapasztalatuk volt. Talán Alex után ez volt az első eset, amikor tényleg mindent ő taníthatott egy újoncnak, aki ráadásul –szokás szerint- idősebbnek tűnt nála, így ennek nagyon megörült. Amennyiben Utahime bocsánatot kért Timidustól, úgy a sárkány engedélyt adott a simagatásra, és odatartotta a fejét a lánynak. Miután így kibékültek, Shu feltette a legfontosabb kérdést.
-Mit szeretnél tudni?
A választ azonban maga a madár adta meg, amikor újabb lángcsóvát lövellt az ég felé. Illetve igazából a lány is feltette a kérdést, de Shu valahogyan már sejtette, hogy erre fog vonatkozni.
-Ne aggódj, beteg semmiképpen nem lehet. Itt nem léteznek betegségek, illetve én még sohasem találkoztam ilyennel.
~A főnixeket rögtön a sárkányok után kezdtem tanulmányozni, de eddig csak egyszer futottam össze véletlenül egyel a könyvtárban… és ő is gyorsan elment valamiért. De szerencsére a könyvtárban sok mindent találtam róluk, így segíthetek.~

Elő is vette a lil könyvecskéjét, és fellapozta a főnixmadárról készült jegyzeteknél, és készenlétbe helyezte, hogy bármikor belekukkanthasson.
-Ugye Falco egy főnixmadár, így lételeme a tűz. Igaz ahogy látom ő már nem ugyanaz a főnixmadár, mint a mitológiás könyvben, mert ott arany tollazatú volt és gólyaszerű… és persze csak hím madár lehetett.
~Tollak nélkül persze nem tudom, hogy Falco milyen nemű, de nem szeretném megsérteni. Nagyon remélem, hogy elmondják.~
-Timidus nem szokott ilyet csinálni, mert ő elvileg nem tartozik egyik elemhez sem. Ha csak nem ugye a levegőhöz, mert nagyon szeret repülni. Azonban ismerek egy jégsárkányt, Hisamét, akit már láttam jeget tüsszenteni. Persze ő sem fázott meg, csak viccelődött. A te társadhoz talán legközelebb a tűzsárkányok állnak, így legtöbbet talán Nestor tudna neked segíteni ebben… de azt hiszem én is tudom a megoldást. A peteknek szükségük van arra, hogy valamiképpen levezessék az energiáikat. Amikor Timidus kisebb volt, akkor folyamatosan akrobatikamutatványokat csinált a levegőben, most pedig állandóan a harcolással nyaggat. Talán ez lehet a problémája Falconak is… persze a legegyszerűbb úgy megtudni, ha megkérdezed tőle.

Mosolygott rá, majd egy füttyentés szerű csipogással hívta fel magára Timidus figyelmét, ami a sárkány jelzőhangja volt.
-Figyelj csak Timidus! Ha Falco megpróbálja nekünk elmagyarázni, hogy miért csinálja ezeket a tűzizéket, akkor segítesz lefordítani?
-Persze-persze!
Egyezett bele a sárkány, de inkább a madárka felé fordult már, és együtt érzően bólogatott.
-Mindig ezt csinálják. Miután kikelünk az ágyból, úgy kell könyörögni neki, hogy hagyja meg az odút amit építettem a párnákból meg a takaróból, mert mindig csak szét akarja szedni… persze ő ezt rendrakásnak csúfolja…  
 
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Utahime Szer. Jan. 29 2014, 14:15


/Shukaku/

- Oh, valóban? Most, hogy mondod, Uta fejlődőképesnek tűnik. Például amikor fejbeverem, és egy irányba mutogatok, akkor ő is arra néz. De a te társad nagyon okos lehet, ha megérti amit mondasz. - Csipogja a kiscsibe.
Szóval egy sárkány! Hát nem csoda, hogy ilyen félelmetes. Gyorsan bocsánatot is kértem tőle és még több kíváncsisággal néztem rá. Sajnos - többek közt - a mitológia terén is elég hézagos a tudásom, és még sosem hallottam tollas sárkányokról. Bár az óriáshűlők legendái is a régi korokban felfedezett csontokból erednek… Ha megkérdezném, hogy „mi is az a tollas sárkány?” csak újfent megsérteném, és talán nem is békülne ki ilyen könnyen még egyszer.
Shukaku nagyon kedvesnek, és segítőkésznek tűnt, de az, hogy semmit nem kér cserébe igazán meglepett. A valóságban kétlem hogy ilyen segítőkész emberbe tudnék botlani. Vagy ha mégis, az még gyanúsabb lenne. Itt viszont ennek a kislánynak nyilvánvalóan semmi haszna nincs abból, hogy rám pazarolja az idejét, mégis ilyen segítőkész. Ebből is látszik, hogy ez egy RPG játék, ahol majdnem bárkit leszólíthat az ember, ha szüksége van valamire. Így nem győztem elég hálás lenni, és magamban elkönyveltem az adósságomat felé.
A leány elővett egy könyvet, és elkezdett a főnixekről mesélni. Igyekeztem feldolgozni a szavait.
- Hogy hím? Én azt hittem, Falco lány. – Csodálkoztam el.
- Ezt már én is próbáltam elmagyarázni neki. De nem hiszem, hogy különbséget tudna tenni a nemek között. Most nézz csak rá. Olyan mint egy kamasz fiú, egyébként is magas lánynak. Igazán nem várható el tőle, hogy megállapítsa mások nemét…
A további magyarázatra majdnem eltátottam a számat. Mennyi rengeteg petet ismer… valóban jó emberhez tévedtem.
- Oh, szóval ők értik egymást? Öhm… izé… - Nézek tanácstalanul Falcora. - Tehát… miért eregetsz tűzcsóvákat…? - Majd egy fura félmosollyal a sárkányra nézek. Tehát a főnix a sárkánynak, a sárkány a gazdájának, a gazdája nekem?! Ez aztán fura módja a kommunikálásnak. Most vagy a bolondját járatja velem, - de egyáltalán nem úgy tűnt - vagy tényleg lehet a petekkel beszélni. Így viszont az én hibám, hogy nem értem a saját petem, és csak még jobban elszégyelltem magam.
- Köszönöm, hogy tolmácsolsz, de nem kell, kérdezni, hiszen a gazdád is elmondta már. Muszály kiengedni az felesleges hőt, ha a sokáig tartanám magamban a tüzem, a testem őt is megégetné… talán ha kinőnek a rendes tollaim, az megvédi majd, nem úgy mint ezek a kis pihék. Egyébként megkérdezhetem, hogy te hogyan tanítottad meg beszélni a gazdád? Lehet, hogy csak akkor fog érteni, ha megnövök?
Megnyugodva, hogy nem lehet beteg, és a petek ilyenek a játékban, hirtelen jobban kezdett érdekelni a könyv a leány kezében. Egy leírás sokat segítene, és magamat ismerve, úgysem tudnám fejben tartani az összes tanácsát.
-  Egyébként az milyen könyv? Valami leírás a játékban lévő petekről… vagy mítoszokról? Merre lehet ilyent szerezni? – Talán a saját jegyzetei, azokról a petekről, amikkel találkozott már, hiszen rengeteget felsorolt csak azokból, amik valamilyen szempontból hasonlítanak az enyémre… De ha valami mitológia könyv, akkor igencsak érdekelne – hiszen ebben a világban minden a különböző mesékre épül. És talán azt is megtudnám, hogy mi az a tollas sárkány, ami nagyon izgatta a fantáziámat, de nem mertem megkérdezni.
-  Nem sokat tudok még az ilyen dolgokról, de amióta itt vagyok elkezdett érdekelni… - Mondtam szinte mentegetőzve, hogy az okítás közbe vágok.
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 29 2014, 15:15


Miután a sárkány engedélyt adott a simogatásra, és el is kezdték egymás között az emberek kibeszélését, Timidusnak nagyon jól esett, hogy a madárkában partnerre talált ebben, és az vígan bekapcsolódik az idomárok vicces hibáinak kivesézéséhez.
-Igen. Egyáltalán nem annyira vészesek, mint amilyennek látszanak. A jeleket viszonylag hamar el tudják sajátítani, amit mutogatunk nekik. Azt is, hogy mikor vagyok éhes, mikor unatkozom, mikor akarok vele játszani. Azt azonban már nehezebben, hogy éppen mit. Shu valóban nagyon okos és szorgalmas, de megérteni még ő sem ért meg mindent. Sok-sok szót ért abból, amit hall, de csak azért, mert rengeteget beszélgetünk. Körülbelül még egyszer ennyi van leírva a füzetébe, amit elő tud keresni, és sokszor ennyi, amit hiába mondok el neki végtelenszer, akkor se értené meg. Mindenesetre még mindig okosabb, mint bármelyik idomár, akivel eddig találkoztam. Legalább is ilyen téren.
Shu ismét elmosolyodott a lány kérdésére.
-Mint mondtam, ez csak a mitológiában volt így, még az egyiptomiaknál. Legalább is a könyvben ez állt. Persze ezt még te is meg tudod tőle kérdezni. Ha csak kettőből kell választani… illetve azt hiszem, hogy nekik is csak két nemük lehet… szóval azt nagyon könnyű megbeszélni. Mi úgy csináltuk az elején, hogy egy csipogás az igen…
-Kettő a nem. Húú de sokáig tartottak azok…

Fejezte be Timidus a lány szavait, és csivitelő hangon felkacagott, majd ahogy a főnix ajánlotta, végignézett a lányon.
~Azt nem tudom, hogy milyen az a kamasz fiú, de tényleg nem valami lányos. Se szalag, pedig az Shukakunak is van meg nekem is ugye, és tényleg magas, pedig Shu is alacsony, és Peter a magas, mert ő fiú. Ilyen egyszerű lenne? Akkor Shu miért mondta, hogy ezt bonyolult elmagyarázni?~
Timidus végighallgatta Falcot, és a bősz bólogatás közben csak egyszer húzta el a száját.
-Shukakunak általában igaza van velünk kapcsolatban. Viszont arra kérlek, hogy ne hívd a gazdámnak. Nem a gazdám, hanem a barátom.
~Miért mániája ez az összes petnek? Álomkelővel is alig tudtam megértetni. Persze Hisame rögtön megértette, de ő meg az apukájának hívja Petert… de még mindig jobb, mint a gazda.~

Először visszafordult a lányhoz, hogy jelezhesse a fordítás eredményét.
-Shu! Shu okos. Fény. Meleg. Süt. Sérül. Finomhal. Fáj… Shu okos. Igaza van.
Igyekezett a legtöbb szót felsorolni, ami elvezethette a lányt a megoldáshoz, és amikor  már az bólogatott, ő újra a főnixmadár felé fordult.
-Megtanítani egy hosszadalmas és bonyolult folyamat. Először csak igent és a nemet érti meg. Ezen kell elindulni, és amikor megkérdezi, hogy mit szeretnél, akkor ha sikerül kitalálnia, akkor mondod neki. hogy igen, meg bólogatsz. Jutalmazni nem nagyon kell őket, mert Shu nagyon örült annak is, hogy megérthet.
Halkan kuncogott, hogy láthassa a madár, hogy azért picit túloz.
-Szóval rengeteg kitalálós játékot kell játszani, és amikor eljuttok a helyes megoldáshoz, akkor szépen lassan kiejted neki azt a szót, amit te arra használsz. Sokszor, újra és újra elismételve. Ugyanúgy nehéz nekik megjegyezni a mi szavainkat, mint nekünk például azt az arhemicsodát, aminek engem képzelt. Vagy még sokkal nehezebb. A lényeg az, hogy ha megjegyzi, akkor legközelebb már elég azt a szót mondani, és tudni fogja, és szépen lassan egyre többet és többet tanítasz neki, meg közben te is tanulsz új szavakat, amit ő ismer, és te nem, meg mozdulatokat is. Rengeteget mozgatják a kezüket beszéd közben, és ez általában jelent valamit. Teljesen megérteni sohasem fog tudni így azt hiszem, de elvileg ha szintet lépünk, akkor majd meg fogunk tudni szólalni emberi nyelven. Ugye természetesen mi vagyunk a fejlődőképesebbek, így mi fogjuk megtanulni az ő nyelvüket, nem ők a miénket. Ők még csak nem is növekednek, ha szintet lépnek.
Mialatt Timidus Falconak magyarázott, addig  Shu ugyanezt próbálta saját fajtársával.
-Azt hiszem sikerült eltalálnom az okokat. A tűzre ugyan nincs közös szavunk, de valószínűleg azt mondta, hogy fájna neked, ha nem csinálna így. Lehet, hogy megégetne, vagy valami. Mindenesetre legyetek óvatosak, mert nem lenne jó, ha véletlenül felgyújtanátok valamit…
Kicsit elgondolkozott, hogy látott-e már meggyulladni valamit a játékban, de azután úgy döntött, hogy jobb az elővigyázatosság.
-Ez a könyv pedig… semmiség…
-Shu!
-De még nincs kész…
-Shu!
-Jól van na… szóval ebben a könyvbe jegyzetelek le mindent, amit tanulok, látok vagy olvasok a céhkönyvtárban. Ezt a könyvet a második szint piacán vettem, de ugye akkor még üres volt…

Kicsit kutatott az eszköztárjában, és elővett egy kisebb könyvet.
-Ilyened viszont neked is lehet, ha beszerezted. Ingyen árulják, és Bestiáriumnak hívják, de én nem szeretem így hívni, mert a bestia olyan… nem valami kedves. Szóval ebben benne vannak a petek, de csak felsorolva, és a felfedezett mobok az adataikkal, de róluk sincsen sok minden, csak egy kép, meg néha egy pici leírás. Állandóan frissül, ha valaki felfedez egy új mobot.
-Például mi!
-Igen… mi is fedeztünk fel már. Ha még nem szereztél ilyet, én szívesen odaadom az enyémet, és majd szerzek magamnak másikat. Azt mondják, hogy ez nélkülözhetetlen a kezdőknek, és tényleg hasznos volt. Ha pedig nem sokat tudsz… én pont ezek miatt a dolgok miatt jöttem ide… mert nagyon érdekesek az állatkák és az egész világ…
-Falco, harcolni legalább tud? Meg tudja védeni magát, vagy ezt is te csinálod helyette, mint anno én Shukakuval? Ugye nem elég ha hadonászik, hanem aktiválni kell a harci skilljeit. Ezt mire meg tudtam vele értetni…

~Ha nincs Peter, akkor máig én csinálnék mindent… még annál jobban is, mint most. Mindegy, végülis mára még ebben is nagyon ügyes lett.~
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Peter Worker Szer. Jan. 29 2014, 16:14

Gunji

Felvont szemöldökkel értetlenkedve néztünk egymásra Hisamével. Szó mi szó nem erre a reakcióra számítottam, vagy számítottunk inkább. Nem támadni akartam őket, csupán csak a jó szándék vezérelt, de úgy tűnt, hogy ez nem lett értékelve a részükről, pedig… pedig én próbálkoztam.
Újra feléjük fordultam, sóhajtottam nagyot, majd hátráltam egy lépésnyit.
- Bocsánat, nem akartunk rosszat. – inkább a kis társnak szántam ezeket a szavakat, sem mint a gazdájának. A kis szőrös kétlábú kicsit szabadabb szájú volt, de ezen már meg sem lepődtem. Igazából az eddig látott idomároknál a kis társak mind hasonló jellemmel bírtak. Itt Hisaméra néztem és könyveltem el, hogy ő sem különbözött a többitől. Kevés volt a kivétel, ha úgy tényleg belegondolt az ember ebbe.
- Csak nem soká sötétedik. A vörös játékosok pedig ilyenkor ébrednek fel. Az erdő sötét. Lopakodás jártasság náluk. Látás, vagy észlelés jártasság hiánya és... Távol mindentől. – soroltam lassan, mik az eszembe jutottak függetlenül attól, hogy nem tudtam hanyas szintű is volt ő és hogy mikben voltak jártasak ketten.
- Menjünk Apa. Úgy tűnik, hogy tudják, mit csinálnak. Hehe.
- Igen. Igazad lehet. – vontam a vállam és léptem el mellettük – Azért remélem, hogy nem lesz egy újabb halott holnap a listán. Kellemetlen lenne a tudat, hogy tudtam volna mit tenni ez ellen. – szóltam kicsit hangosabban, hogy hallják még és féljék ilyenkor az erdőt.
Igazából tehettem volna többet is, de most még nem voltak veszélybe, követni meg e céllal még senkit sem követtem és nem is akartam. Sokszor segítettem már, de bárhogy is néztük ennyire azért mégsem voltam egy óvó jellem. Hátra tekintettem még egy pillanatra, kíváncsi voltam, hogy miként is reagáltak minderre.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kezdetek Erdeje - Page 21 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Utahime Szer. Jan. 29 2014, 17:09


/Shukaku/

- Értem, akkor csak türelmesnek kell lennem, és sokat beszéljek hozzá? Remélem az én gazdám is megért majd.
- Aha, tehát barkóbázni kell vele? - Sandítottam a csirkére, és talán a sárkány is ezt mondhatta neki, mert felém fordította a fejét és egy hosszú éles csipogást hallatott, amit addig nem hallottam tőle... Esetleg próbáljam megtanítani a morze jelekre? Egész jó ötletnek tűnt, és a kislány is megértette valahogy a sárkányát, tehát semmiképp nem lehetetlen.
- Barát? Uta azt mondta ő a gazdám, és én a petje vagyok... Vagyis ő keres nekem enni, és a fején egész kényelmesen lehet aludni, meg ilyen magasból jó a kilátás is. Bár elég értetlen még, de bármit megcsinál amit kérek tőle - feltéve, ha nem ért félre. Igaz néha nem hagy aludni, mert gyakorolni akar és olyankor is enni akar adni amikor nem is vagyok éhes... Talán a jelzéseket sem érti csak ráhibázik néha? Bár azt hiszem, én megértem amit mond... ha nagyobb leszek, majd úgy tudok beszélni mint ő?
A fordítást hallgatva eszembe jutott, hogy tényleg megégetett amikor kikelt a tojásból... igaz nem fájt, de néhány életpontomat azért levitte, és igencsak meglepődtem.
- Arra vigyázni szokott, hogy ne találjon el senkit, ha épp nem harcolunk... De ezt úgy érted, hogy erről nem fog leszokni? - Kapom fel a fejem hirtelen. És mi van, ha be akarok menni egy épületbe? Jó, a városi tárgyak elpusztíthatatlanok, de lehetnek benne apróbb tárgyak, vagy városon kívüli erdei házak... meg úgy egyébként is, nem vihetem fedett területre?!
- Már nem mintha a kempingezés ellenemre lenne, és este még tábortüzet sem kell rakni... - Mormogtam a gondolataim hangosan is.
A könyvét pedig a jelek szerint valóban az ő jegyzetei töltik meg. Újra a sárkányával beszélget~ Kezdem irigyelni. Felajánlott egy könyvet, ami elvileg ingyenes volt. Hálásan megköszöntem, majd Falcot visszatéve a fejem tetejére, átvettem és belelapoztam amíg mesélt.
- Végre, vissza a kényelmes fészkembe. - Csipogott, majd elkezdte a csőrével összefűzni a hajamat, hogy visszaállítsa a rendet.
Valóban nem sok leírás volt, csupán ami a játék szempontjából hasznos sok szép képpel. - Ti is találtatok már új fajt? - Én eddig nem is mertem sokkal messzebb menni, nehogy valami ismeretlen dologgal találkozzak. De ez a kislány és a sárkánya igazi felfedezők. Bizonyára látszott rajtam, hogy megijesztett a gondolat, hogy még az után is találkozhatok ismeretlennel, hogy van egy ilyen könyvem. Mosolyogva becsuktam, és magamhoz öleltem.
-  Biztos megtarthatom? - Kérdeztem hitetlenül. Hogy lehet valaki ilyen kedves?
Majd egy szó csengett a fülemben. Céhkönyvtár?
- A céhekben könyvtárak is vannak? - Ott talán sok mitológiai történetet is találok! - Esetleg vannak nyitott könyvtárak is, vagy ahova bárki bemehet? - Kérdeztem, tekintve hogy egy céhkönyvtárat nagy valószínűséggel egy céh tagjainak tartanak fenn.
- Hogy harcolni? Próbálkozik szegénykém, de nem aktiválta még egyszer sem a skilljeit. Igazából még én is kicsi vagyok, hogy segítsek neki, még nem is tudok repülni... És folyton nekimegy a kisállatoknak "gyakorlás" címen, majd a végén persze nekem kell lefújni tűzzel, hogy túlélje. De szerencsére még egyszer sem kezdett valódi harcot. Még én sem tudok sokat a harcokról, bár Utánál azért biztosan többet. Te biztosan nagyon erős lehetsz, ha meg tudod védeni a barátod.

Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 29 2014, 19:13


-Hát… ha ez neked csak. Rengeteg türelem kell hozzá és rengeteg ismétlés. Kimerítő tud lenni. És igen, barát. Persze a te megoldásod is jó, hogy te irányítgatod mindenhova, de ahhoz, hogy jól tudjatok együttműködni, ahhoz kell valamiféle kommunikáció. Az első harcunkat úgy nyertük meg egy másik játékos ellen, hogy együtt beszéltük meg a terveket. Nektek is nagyon tudom ajánlani. Hasznos. Azt nem tudom, hogy biztosan úgy fogsz-e tudni beszélni, de akiket eddig láttam, azok ha elérték a következő szintjüket, akkor nemcsak értették az emberi nyelvet, de meg is tudtak rajta szólalni. Például Hisame is. De addig sok idő kell ám, mert mint látod, még én sem tartok ott. Szóval érdemes valahogy megértetni magad vele, legalább az alap szavakat.
Timidus egy pillanatra elcsendesedett, amíg belehallgatott a lány sopánkodásába, majd valamennyire igazat adott neki, és ő is elgondolkodott.
-Mit gondolsz, ha mondjuk kicsatázhatnád magad úgy igaziból, nem csak bökdösve a mobokat, akkor nem kellene lángokat köpködnöd? Ha egyszer mondjuk csatlakozni szeretnétek majd egy céhhez, ahol ugye majd céhházban fogtok lakni, olyanban, amilyenben mi is, ott nem lenne jó, ha mindig elárasztanád tűzzel a szobát. Bááár… Shu mondott nekem egy mesét, ahol valami tüzes cica lakott a házban, és a kandallóban aludt, mert ott nem volt veszélyes. Úgy lehet, hogy akár neked is meg lehetne oldani.
~Vagy csak a kandallón, és a kandallóban volt a tűz? Nem is tudom…~
-Egyébként ha szeretnél tanulni a harcról, akkor én mindent megtaníthatok neked. Az összesmindent elolvastam egytől-egyig a könyvtárban, és olyasvalakivel gyakorlatoztam már, mint Álomkelő, aki már a következő szinten jár, és még így is legyőztem őt egyszer. Szóval szívesen segítek.

Ezalatt Shu is elgondolkodott ugyanezen a kérdésen, és ő is igyekezett megnyugtatni a másikat.
-Hát… igazából nem csak neked van főnixed, tehát biztosan megoldották már mások is. És a városban minden sebezhetetlen, tehát ott biztosan nem lenne baj. De azt nem tudom, hogy itt mi történne, ha véletlenül felgyulladna valami… vagy felgyulladhat-e. Ugye a fa is sebezhetetlen, de azt nem tudom, hogy nem kap-e lángra, mert tábortüzet például lehet rakni, ahogy mondtad is. A könyvet pedig természetesen megtarthatod, mondtam, hogy bármikor tudok szerezni másikat.
Mosolyodott el, bár azért még mindig nem szeretett a városban mászkálni, de ekkora áldozatot azért igazán hozhatott egy kis kedvességért.
-És… azt nem tudom, hogy a céhekben úgy általában vannak-e, mert én csak a saját céhemet ismerem úgy tüzetesebben, de ott van, és Chan vezeti, és szerintem be lehet menni neked is. De egyébként ha csak céhtagokat engednénk be, akkor az sem lenne bonyolult, mert céhtag is gyorsan lehetsz, csak meg kell beszélni Peterrel. Elvileg arra is keletkezett a céh, hogy a kis szintű játékosokat segítse, és Chan még nálam is többet tud a petekről… azt hiszem… szóval biztosan tudna neked segíteni. És… és ha… szóval Peter szerint veszélyes az erdő, szóval a céhházban még szobák is vannak, a védett területen belül… és ugye estére az csak kényelmesebb…
Kicsit elpirult, mert nem nagyon akart ő rákényszeríteni a másikra semmit, de ha követte azt az elvet, amiért Peter őt anno beinvitálta az erdőből a céhházba, akkor most neki is így kellett tennie, ha segíteni akart.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 21 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 32 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 32  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.