Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+8
Mirika
The Gleam Eyes
Rey
Kayaba Akihiko
RenAi
Hayashi Yuichi
Hinari
Cardinal
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Júl. 11 2019, 10:12

Gratulálok, kivittétek a kazamatát

1. hullám, Nincs láda
2. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Olcsó Katyvasz Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Tisztító Potion, 3 db Kristálykő

Összesen:
Mirinek: 69 Exp és 300 Arany
Leonak: 79 Exp és 300 Arany
Hinarinak: 69 Exp és 345 Arany

Leo és Hinari Akaitoja 1 játéknyit fejlődik

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Vas. Okt. 20 2019, 21:55


Tsujimoto Eiki (Falánk) (43) - HP:100 | F:83 | E:138 | K:58 | GY:87 | S:58 | P:120 - legi van
Chan (45): HP:65(325) | FK:57 | E:10 | I:90 | K:52 | Gy:75 | S:69 | P:105 - epikus+legi van

Érkezzetek meg és jelezzétek, használtok-e Észlelést x3

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Chancery Pént. Okt. 25 2019, 18:31

Valahányszor a rendszer úgy dönt, kicsit viharral sújtja a játékosokat, Chancery az ablakba ül és olyan mosollyal figyeli a villámok táncát odakint, mint egy fanatikus rajongó a kedvenc énekesét a színpadon. A lánynak valamiért mindig is két szerelme volt így; a tűz és a villámlás. A mennydörgés hangjától mindig repesett a szíve, és táncolni támadt kedve tőle az esőben.
Az egyik ilyen villámló estén jutott eszébe valami. Kortyolt egyet a kakaóból és szemét le sem véve az ablak üvegéről megkérdezte.
-Eik, van kedved eljönni majd velem a Villámló Barlangba?
Lévén a végeredmény egy pozitív válasz volt, a lány alig leplezett izgalommal várta, mikor elindultak. Valamiért különös, rá nem jellemző önbizalom szállta meg, ahogy ellenőrizte felszerelését, majd a férfi társaságában elindultak. Csendes mosollyal lépdelt végig, még talán egy könnyed beszélgetés is elindult közöttük, igaz, mire a barlanghoz értek, már erre se nagyon tudott volna visszaemlékezni.
Négyen vannak, két ember, két állat. Sima ügy lesz. Bátran lépett be elől, Észlelését készenlétben, bekapcsolva tartva, lévén sosem lehet tudni. Epekedve várta, mi lesz az első, ami eléjük kerül.


/Határozottan nem emlékszek, ekkor 100 vagy 250 a szóhatár-e. Ha 250, kipótlom. Pláne, ha a kezem is meggyógyul XD /

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Nov. 03 2019, 14:20

Míg Chan-chan a az asztalnál, a tájat nézegette, én a kanapén nyújtóztam egyet. Mostanság elég gyakran ültünk így össze kicsit… elbeszélgetni? Fogjuk rá. Bár egyelőre nem túl volt túl sok beszédtéma közöttünk, mindketten elvoltunk a magunk dolgával. Ő kakózott, én lazultam. Nincs ezzel probléma. Nem volt ellenemre céhvezérem társasága és ilyen rossz időben jól esett másokkal eltölteni az időt, mint egyedül. Nem félek a vihartól, nem arról van szó, csak ilyenkor olyan nyomott a hangulat, mikor nem lehet csak úgy kimenni. Bár a kérdése meglepett, mert eléggé spontán volt, de igazából nem volt vele gondom.
- Persze, miért ne? Mikor akarsz indulni?
A válaszát megvárva az általa meghatározott időt figyelembe véve kezdek el nekiállni készülődni, majd el is indulok a társaságában, akár pár percen belül, ha mostanság akart indulni. Ha felvet valami témát, persze örömmel beszélgetek vele, azonban kénytelen voltam megjegyezni mosolyogva:
- Igencsak energikus vagy ma Chan-chan, látom feltöltöttek energiával. Ne aggódj majd lefárasztalak a kaziban. – dugom ki rá játékosan a nyelvem, majd leveszem a hátamról a Falánkot – Azt mondják, hogy hölgyeké az elsőbbég, de ide jobb, ha közösen megyünk. Ha esetleg félsz a szörnyikéktől, megfoghatom a kezecskédet. – mondom, hogy egy kicsit húzzam az agyát.

// minden jártasság aktív //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Vas. Nov. 03 2019, 15:20


Vörös szemek fogadnak titeket a barlang bejáratánál, alighogy beléptek a kazamata területére. Ahogy a szemetek szokja a félhomályt, úgy válik láthatóvá a négy szörny, a négy bestia, kik roppant méreteikkel pillanatok alatt belétek mélyesztik tűhegyes fogaik, csámcsognak húsotokon és...
Nem, nem a nyulakon túl.
A nyulak azok!
Mindenesetre mire bármit is reagálhatnátok, a négy Vérnyúl összesen 30 sebzést oszt ki Eikinek és 10-et Chancerynek. Ha tovább akartok menni, először rajtuk kell túljutnotok, de vigyázzatok! Több hős lovag vesztette már el itt életét...

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:151 / S:165 / P:179, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
4x Vérnyúl


Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 90 páncél, 290/290 CSP
Chancery (45. szint): 325/325 HP, 95 páncél, 260/260 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Chancery Vas. Nov. 03 2019, 15:50

/ÉN ÉRTETTEM EZT AZ UTALÁST \O/ *random LMole kiáltás*/

-Ne reménykedj, a villámok tehetnek róla -w- -vigyorodik el pajkosan, szelíden szúrós pillantásokat vetve Eikire, és viszonozza a nyelvnyújtást egy pillanatra. -Ez azt jelenti, hogy ki akarsz állni ellenem, kis szörnyeteg? Razz Bár, egye-fene. Gyere, majd én megvédelek Razz -folytatja az incselkedést, és megragadja Eiki kezét, mielőtt belépnének.
Mikor az ellenfelek rájuk támadnak, megáll és már-már unott ábrázattal szemléli, ahogy a nyúl megpróbálja átütni a páncélon a fogait. Egyik kezével megfogja a mobot a tarkójánál, leemeli magáról, majd a másik, kesztyűbe bújtatott kezével (mindezt persze azután végigvíve, hogy elengedte Eikit) alaposan gyomron öklözi, hogy kicsit odébb repüljön a vehemens kis bestia. Álomkelő mint a nyíl, ugrik a nyúl után annak érdekében, hogy karmaival elkaphassa és belemélyeszthesse fogait annak torkába. Dust inkább Eiki nyulaira röppen, és aprócska karmaival, verdeső szárnyaival próbál besegíteni a fiúnak.


/tehát: megütöm az engem támadó nyulat, majd Álom is megkísérli megharapni. Dust Eiki egyik nyulának esik neki./

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 03 2019, 15:50

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Villámló Barlang - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Nov. 03 2019, 20:27

Chan-chan mindig benne van a buliban és komáltam benne ezt a féle „vadságot” Megjegyzésére persze felnevetek.
- Figyi Chan, miattam feküdhetek is, nekem úgy is jó.
Szeretem, mikor adják alám a lovat és Chan, mint mondtam, nincs ellene, hogy kicsit lefárasszam. Hehe. Ő tudja. Mindenesetre hagyom, hogy vezessen és el is engedem, amikor a nyulak ránk támadtak. Persze közönyösen lehámoztam csak magamról őket (amelyikbe nem ütött bele a pet), majd feldobom őket és két szép vágással pixelezem is őket. Persze ehhez az is kellett hozzá, hogy előtte aktiváljam a buffduplázó képességemet, de a lényegen nem változtat. Persze figyeltem, hogy a madarat ne találjam el, mert Chan mérges lenne, ha véletlen pixelezném.


// buffduplázó képi aktív, 165/hit mostantól a sebzésem, -2 Nyúl //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Kedd Nov. 12 2019, 20:17


Bár Dust igyekszik, Eiki egyetlen csapásától hullanak a nyulak, a kis madárkának tehát a sok pixel között manőverezve kell újabb célpont után nézni, akit megkarmolhat. Chanék pedig közben leütnek sárgába egy másikat... ami mondjuk a nyulaknak nem igazán tetszik, így akár egy főnixmadarat is meghazudtoló repülő ívvel ütnek újabbat belétek. Mintha repültek volna, ugye? Pedig egészen biztosan nem képesek rá. Vagy mégis?
Furcsa egy nyulak ezek... de legalább csak vörös pixelek látszanak a szájuk sarkában. És a csapat felén már túlvagytok. Hajrá tovább, bátor lovagok!

Vérnyúl #1-2 elpixelezve.
Vérnyúl #3 - 160/60 hp
Vérnyúl #4 - 160/151 hp

Chancery és Eiki 10-10 sebződést szenvednek el.

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 80 páncél, 290/183 CSP
Chancery (45. szint): 325/325 HP, 85 páncél, 260/215 CSP

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:151 / S:165 / P:179, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7+0.7 SP kiskörönként.)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Chancery Hétf. Nov. 18 2019, 20:32

-Felőlem akár ülhetsz is. Úgyis túl OP vagy, és simán leterítesz egy csapással, amekkorát sebzel. -emeli ki a szót és kuncog, fél szemmel lesve a srác reakcióját. Álomkelő közben elsőre bár tartaná magát eredeti taktikájához, hogy mindig a nagyobb életerővel rendelkező mobra koncentrál, most viszont Chan füttyent egyet, mire felé fordítja a fülét.
-Nyugodtan végezd most be a másikat.
~Gondolom, a dolognak köze van az iménti megjegyzésedhez.~ -így a macska marad a sebzett nyúl mellett, és ki tudja, talán konkrétan repülés közben is sikerül lekapnia a levegőből. Úgyse evett még repülő nyulat.
Dust, bár ő nem fél attól, hogy szétkaszabolnák a nagy káoszban, jobbnak látja, ha nem zavar és feljebb repül, hogy szemmel tartsa a helyzetet. Ha gazdagabb lenne a programozás, talán még meg is próbálna kavicsokkal támadni, de végülis, a sebzés akkor is adott. Így marad annál, hogy bíróként vizsgálgatja őket.


/Álom megpróbálja bevégezni a gyengébbik nyulat. Én támadom, ami marad/

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 18 2019, 20:32

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Kedd Nov. 19 2019, 14:07

A lány szavaira úgy teszek, mintha meg lennék lepődve és mintha bántóak lennének a szavai.
- Szóval azt mondod olyan gonosz lennék, hogy megcsapnék egy hölgyet? Hát ilyen szörnyetegnek tartasz? Brühühü. – mondom majd elvigyorodok – Csak nehogy megint megcsapjalak. Valld be, hogy ki se térnél előle. – dugom ki rá játékosan a nyelvem, majd a nyulak felé fordulok – Viszont komolyra fordítva a szót, lehet ki kéne kapcsolnom az Észlelésem. Kilenc ilyen dögöt nem lennénk képesek leütni szerintem időben, bár kitudja, max megpróbáljuk legközelebb.
Azért végül egyetlen csapással elintézem a fennmaradó nyulat, amit Chanék esetleg nem tudtak elintézni. Végül elrakom a Falánkot majd vigyorogva a lány felé fordulok.
- Úgy halottam erre felé az Üreglakók elég huncutok a csinos lányokkal. Ugye nem haragszol, ha élvezem a műsort, ha esetleg szembe kerülünk párral. – viccelődök a lánnyal kicsit, bár kitudja mennyit gondolok belőle komolyan.


// pixelezve a maradék //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 01 2019, 15:52


Nos, tán legendaszámba megy, de komolyabb sérülések nélkül továbbjutottatok a vérengző, halálos, förtelmes, vad vérnyulakon. A barlang elcsöndesedik - márha Eiki mellett lehet ilyesmit mondani, ugyebár. Utatok is viszonylag békés, egészen addig, amíg a föld hirtelen meg nem remeg a lábatok alatt: 5db orrszarvú rohan felétek és öklel is fel. ... De vajon hogyan kerültek ide és hogy férnek el ezekben a szűk játatokban? Surprised

Chancery 5x12=60 sebződést szenved el.

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 80 páncél, 290/290 CSP
Chancery (45. szint): 325/325 HP, 25 páncél, 260/260 CSP

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:151 / S:165 / P:179, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.1 SP kiskörönként.)
5x Vak Orrszarvú

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Chancery Vas. Dec. 01 2019, 17:42

-Pedig csapkodtál már meg Razz -kuncog, majd direkt csak később teszi hozzá, amennyiben a srác elgondolkodna. -Harcoltunk már a céhkertben egyszer, még nagyon régen Razz
Az utolsó nyúl is eltűnik, mikor nyújtózik egyet és úgy válaszol.
-Ahogy érzed, drága. Szerintem meglennénk ládák nélkül is, szóval nyugodtan kapcsold ki. Én már annak is örülök, hogy bejutottunk. -vigyorog, a bőre is szinte bizsereg a gondolatra, hogy végül csak beteszi a lábát a Villámló Barlangba. Azon kívül, hogy figyel a srácra, kicsit eltöpreng, vajon lesz-e neki villámló képessége a jövőben. Bár a rendszer eddig a tüzet preferálta nála, talán marad is ez a vonal, mindenesetre örülne egy tűz-villám kombónak. Nem is lenne rossz.
-Majd otthon nézz hentait. -mosolyog ravaszkásan a megjegyzésre, majd megtorpan. Mire fülelhetne igazán, az orrszarvúak megjelennek. A két pet fürgén félreugrik, de Chan nem ilyen gyors, talán még túlságosan el volt telve azzal, hogy örüljön a helyszínnek, ahova került, és végül nagyot esik a fenekére a köveken.
-Aucs, ez nem esett jól. Meg én sem... -derekát masszírozva kel fel még mielőtt a bestiák megfordulhatnának. -Pedig szerintem ezek nem olyan lehengerlő személyiségek. :/
Mivel még megvan mindenki páncélpontja, nem nyúl a Phoenixhez. Helyette összeteszi a kezeit, és egy másfajta tüzet indít útjára, amíg össze nem szedi magát rendesen. Álomkelő és Dust közös erővel ugranak rá a legközelebbi orrszarvúra, hogy szétcincálják.


/Wildfire elindítva, minden kiskörben sebződik egy orrszarvú 69-et (tehát nem tudom, itt jól értelmezhetjük-e, hogy mire ismét te jössz, Strea, akkor az első kettő orrszarvú sebződik vele).
Álomkelő és Dust 2-2 támadást intéznek az ötös számú orrszarvú ellen, majd úgy mennek szépen számsorban visszafelé, ha pixeleződne.

Ez annyit tesz, hogy két orrszarvú elpixeleződik Álom miatt, kettő pedig sebződik/

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Dec. 02 2019, 18:03

- Az lehet, de élvezted nem? – kérdem gúnyolódva, majd úgy teszek, mintha meglepődnék a felvilágosításon – Ja, hogy az? Én azt hittem másra gondolsz. – játszom az értetlent, bár jól tudhatja, hogy csak szívatóm.
Igazából jól esett ezekben a pocsék időkben ez a felemelő kazamatázás a lánnyal, Channak mindig sikerül hangulatba hozni, hol így, hol úgy.
- Egye fene, meggyőztél. Te is jössz drága? – kérdezem nevetve meginvitálva egy kis TV-zésre… már ha lenne itt ilyen.
Ekkor azonban eltrampoltak mellettem az orrszarvúk és fel is taszítják a lányt. Felvonom kérdőn a szemöldököm.
- Cöh… én úgy tudtam, hogy az Urad dönthet csak le ilyen durván a lábadról. Na szép. Akkor most én jövök.
Erősen elrugaszkodva termek Chan mellett és két hatalmas lendítéssel elpixelezem a két közelben lévő egy… khmm orrszarvút. Persze tök véletlenül pont olyan erővel és szögből csapok, hogy az esetleges általam keltett szél felreptesse lánypartnerem szoknyácskáját, melyet egy pajkos kacsintással díjaznék a lány felé.

// 2 orrszarvú pixelezve //

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 03 2019, 08:54


A gyors és hatékony ellentámadásotok után összesen egy orrszarvú maradt, aki dühödten (és Chan képessége nyomán kissé feltüzelve is) ront rá a lányra újra. Persze miközben megfordul, nekivágódik a barlang szűk falának, ami így megremeg és ha felnéztek, láthatjátok, hogy egy ponton repedni is kezd felettetek a plafon. Meg nem kevés por zúdul rátok - milyen kár, hogy pont akkor megy bele Eiki szemébe és kezd el tőle könnyezni a fiú, amikor Chan szoknyája egy pillanatra fellibben, ugye? Sad

Chancery 10 sebzést szenved el.

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 80 páncél, 290/290 CSP
Chancery (45. szint): 325/325 HP, 15 páncél, 260/260 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Chancery Kedd Dec. 03 2019, 17:04

Ha állna, még talán Marilyn Monroe-t is játszhatna, de még a földön csücsül, az események túl gyorsan zajlottak le hirtelen. Chan sosem volt az a kifejezetten gyors típus észben, pontok ide vagy oda, és kezeivel a fal apró kiszögeléseibe kapaszkodva próbálta feljebb tornázni magát annak érdekében, hogy egyrészt a harcot is folytathassa, másrészt a látszólag igencsak rá zabos orrszarvú csapását kikerülhesse.
-Mégis miért orroltak meg ezek rám ennyire? D: -kiáltott fel kicsit, bár a mondatot először nem is szánta kifejezetten szóviccnek, egyszerűen így alakult. Szerencsére mire az orrszarvú elérhette volna, Álomkelő egy jól irányzott ugrással termett annak hátán és karmolt bele még egyet annak érdekében, hogy a lányt már csak a kék pixelek teríthessék be fél másodpercre az eltűnésük előtt.
Chan köhögve hessegette el maga elől a port, majd kicsit a levegőben tapogatózva megfogta Eiki karját, majd róla is elkezdte lesöpörni a barlang falának apró kis morzsáit. -Jól vagy? -kérdezte, bár fölöslegesen. A hatalmas bestiák nem a fiúk támadták, hanem őt, az aggodalma mégis, mint mindig, inkább másra irányult. -Mehetünk tovább? :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 16 2019, 20:27


Eikit úgy tűnik elrabolta egy perverz kecske Surprised Kérjük vissza! Razz

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Dec. 18 2019, 17:21

Még is mit árthat nekem egy kis por, meg könny! Pff ugyan kérlek, nekem semmit! Ha kell vérző szemmel is képes lennék nyitva tartani a szemem, ha egy nő szoknyája alá láthatok…. bár cask ha megéri a látvány. Azért... vannak kivételek. Végül Chan macsekja befejezi a dolgot és én a mob helyett, a lány felé fordulok és felsegítem a földről baráti jobbosommal.
- Biztos nagyon lehengerlő a stílusod és csak le akartak venni a lábadról. Bár az utóbbinak sikerült ez nem? Hehe.
Végül miután megvolt a tollászkodás, meg is indulhattunk az utolsó terem felé, ahol asszem az idegesítő pókica várt ránk.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 23 2019, 22:09


Nos, az idegesítő pókica tényleg idegesítő lehet, főleg Eiki számára: ahogy beléptek, hirtelen egy nagy villanást láttok: ahogy a pók rágói összeérnek, elektrosztatikus kisülés keletkezik, Eiki pedig pont belenéz. Következmény: fixen ötössel vagy hatossal talál csak. A pók ezután pedig még meg is támadja őt, 32 sebzést osztva ki.

Eiki megvakult (1/2).

Tsujimoto Eiki (43. szint): 100/100 HP, 48 páncél, 290/290 CSP
Chancery (45. szint): 325/325 HP, 15 páncél, 260/260 CSP

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:151 / S:165 / P:179, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Viharpók

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Villámló Barlang - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Chancery Kedd Dec. 24 2019, 12:19

-Inkább az ő stílusuk volt lehengerlő -w- -kuncogott kicsit, majd folytatta útját az utolsó teremig. Ahogy beléptek és meglátta, mi vár rájuk, ahogy fülébe jutottak a jellegzetes, sistergő hangok, és ahogy azok a csáprágók villantak, bár Eiki valószínűleg ezt nem látta, de határozottan hallhatta és szinte érezhette, ahogy a lány mellett szinte szó szerint elolvad. Nyöszörgött a gyönyörűségtől, mintha minimum egy cukorfalat kiskutyát vagy kismacskát látna, megragadta Eiki karját és szorosan hozzábújva közölte, hogy
-Nekem KELL egy ilyen!!!!
~Hajrá -_- ~
Kicsit odébb ugrott, mikor a pók feléjük csapott, de a fiút már nem tudta időben elhúzni a csapás elől. Látva, hogy Eikivel valami baj van, kicsit hátrább tolta, -Maradj itt, ezt majd én elintézem, -mosolygott rá, majd a pók felé fordult. -Na gyere ide, te kis drágasága anyának, nem szabad ám ilyesmit csinálni! Oooh, kár, hogy az idomár itt nem azt jelenti, mint a Perfect Worldben, mert ezt most tuti inkább megszelídíteném. Oooo, a viharba! Mindenképp be akarok szerezni egy viharpókot! -rázta a fejét, majd intett. Álomkelő és Dust közös erővel ugrottak neki a bestiának, majd Chan is határozott léptekkel odalépett és kicsit erősebben paskolta meg a bestia potrohát, mint amúgy kellene. -Szégyelld el magad, kicsikém, nem szabad ám bántani csak úgy mindenkit, mi szeretünk <3 Olyan kis gyönyörű vagy, istenem <3


/avagy akkor támadunk mind a hárman kétszer \o

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Jan. 03 2020, 05:21

Bár tovább haladhattunk, azért rövidesen egy jóval kellemetlenebb hangra leszünk figyelmesek. Vagyis hát... nekem kellemetlen. Erős villanás és már csak az elfehérült „monitort” bámulhatom, így morogva dörzsölöm ki szememből az effektet… már ha tudnám… de mivel nem tudom, így egyszerűen csak hagyom a fenébe. Aktiválom a buffduplázó képességemet, mellyel bár a 2 körös hatást 4 körig kitolom, de egyelőre, most nem kell foglalkoznom ezzel.
- Chan-chan, csak nem az hiszed, hogy gondot okozna nekem így harcolni. Aztmondják hülyéknek kedvez a szerencse, nézzük, olyan hülye vagyok, mint amilyennek Riko hisz. – mondom vigyorogva, majd miután meggyőződkor róla, hogy se a macska, se a lány nem lesz benne a hatókörömbe, megtámadom a pókot – Meg amúgy is… A végén még féltékeny leszek, hogy inkább a pók kell, helyettem. – gúnyolódok a lánnyal, csak úgy.


// képi próba (buff/debuff duplázó), 2 támadás //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 03 2020, 05:21

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


#1 'Kaszinó Kocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766592775_6836b838f4_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Jan. 03 2020, 05:21

rossz kocka xd
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 03 2020, 05:21

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 4 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.