Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+8
Mirika
The Gleam Eyes
Rey
Kayaba Akihiko
RenAi
Hayashi Yuichi
Hinari
Cardinal
12 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Feb. 16 2016, 12:01

Hogyan is szokás ezt mondani? Megcsináltuk! \o/
Megvan Rey ép és sértetlen szerencsére. Ha már ennyire előre kalandozott, tekintsük játéknak a barlangot? Akár annak is lehetne, a negyedik szinthez képest nehezebbek az itteni szörnyetegek, de Hinarinak ez meg sem kottyan.
A póksárkányok megjelenése után már öt el is pixeleződött. Ezúttal sem hagy Hina csak egyet? De nem is ez volt az amin legjobban fennakadtam. Ahogyan levágta őket, mintha elfelejtette volna, amit tanult, csak egyszerűen csapkodott, mint egy átlagos kardforgató.
- Ez meg mi volt? – kérdeztem meglepődve. Nem is azon, ahogy a förtelmes póksárkányok ketté estek a vágások alatt, hanem az a slendrián nem törődöm mozdulat, ahogyan tette. – Hol hagytad a technikát? – kérdeztem rá pontosabban lélegzet visszafojtva.

A kard információi szerint sok életük van. Nekem meg nincs elegendő sebzésem hozzá, egyet sem tudok leütni, nem hogy ötöt. Na jó… talán egyet, de csak akkor, ha előtudom hívni. végig néztem a szárnyas soklábú egyfejű lényeken. Ketten voltak már csak, de szürkés-feketés szőrös néhol pikkelyes eltorzult testük cseppet sem az a szép látványt nyújtják, mint a tigrisek. Jobb ha ezek nem nyúlnak hozzá egyik céhtársamhoz se.
- Switch Hinari! Niji Double! – kiáltottam, és ahogy materializálódott a két arany katana, hozzá érintettem a jobb kezemben tartott katanához, amit újonnan tokjából rántottam elő. Egy karácsonyi meglepetés volt korábban, amihez fogható aligha létezik. Bár egyes hírek szerint azon karácsonykor, az első szinten árusok tucatjával árulták. Pletykáknak viszont nem adok esélyt sem.
Ahogy a második kard is hozzá ért az nem tűnt el, mint korábbi társa, fenn maradt bal kezemben. Megugrottam és neki estem a legközelebb eső póknak. A pengével eltoltam rusnya fejét és jobb kezes ívelt felső vágással két óra irányból potroháig vágtam a pengével. A mohás sziklafalnak nekiestem a lendületemtől, de ezt csak azért tettem, hogy a következő szúráshoz felvegyem a megfelelő lendületet. Bal kezes kardom sérülésokozás nélkül csúszott be a sörtés póklábak közé, míg jobb kezemben tartott kard markolat gombjával ellöktem magam a faltól, remélhetőleg átszúrva ezután a lény koponyáját.  Ha nem sikerült, úgy visszahúzva a kardot, kaszáló mozdulattal akartam levágni négy baloldali lábát és egyetlen szárnyát.
Ellenben tovább estem, hogy a hátralévő egy póksárkányra vessem magam. A félig a barlang falán és plafonja között fröcsögő gurgulázó hangot kiadó nyolclábú riadalom felé ugrottam, egy-egy fentről és lentről indított irdatlan erejű támadásra készültem. A sebtében mozgó penge kilengéseit vártam, megpattan-e a sárkány pikkelyén vagy az acélos szőrszálak tengerében?
Vélhetőleg a többieket fedezve addig a marástól, biztos, ami biztos.


Támadás Vad póksárkány #6-ra majd #7-re 2-2 támadás, ha az első kettő betalál, ha nem, addig ütöm míg bírom #6-ost. Az első támadás 68+36 sebzéssel landol találat esetén.

------
*immortal object* Crying or Very sad 6-os Vadpóksárkánynak maradt 4 Hp-ja #7-es fullon


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16 2016, 12:02-kor.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal4298/4400Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 16 2016, 12:01

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Rey Vas. Feb. 21 2016, 22:23

Rey előtt nem sok idővel az ébredése után megjelent Hinari és az állapotáról érdeklődött.
- Jól vagyok köszönöm, és elnézést kérek hogy gondot okoztam.
A fiú próbálja felmérni hogy ténylegesen mi is történik körülötte. Látta hogy a csapatban az életéből még senki nem veszített így arra jutott hogy próbálja játszani a szerepét és támogatja a csapatot egy kis buffal. Rey testét kék írás borította szeme pedig fehéré vált, majd a csapatában lévő összes tag megkapta a páncél buffot amivel szám szerint 10-el nőtt a páncéljuk.
- Nem segít túl sokat ez a kis buff, de a semminél mégis csak több úgy hiszem. Itt az ideje hogy én is kivegyem a részemet a munkából és ne csak nézzem ahogy ti harcoltok!
Mondatát befejezve már kardját rántotta amivel célbavette a 6-os számú pókot, hisz annak volt a legkevesebb élete. Ugyan szeme végig célpontján volt még sem tudta hogy vajon eltalálta-e a póksárkányt, nem látott vágást rajta, de azt sem látta hogy melléütött volna.
-Lehetséges hogy nem kellet volna elhasználjam a pajzsos képességem, így most csak 3 kör múlva tudok aurát váltani.- Gondolta az ifjú kardforgató.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal570/600Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 21 2016, 22:23

The member 'Rey' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 22 2016, 19:37

Akkor közmegegyezéssel Ai kimarad most.

Koncentrációs képességeitek a sárkányok jelenlétében minimum hiányosnak tűnnek. Hinari idő előtt elfáradt, Yuichi és Rey pedig inkább a levegőt csapkodja, semmint a mobokat. Mi tereli el a figyelmeteket, kalandorok? Talán az, ahogy Reyre ráesnek, segít összpontosítani?


Póksárkány #1-4 elpusztult.
Rey 3x13 sebzést szenved el.

Póksárkány #5: 140/140 HP
Póksárkány #6: 4/140 HP
Póksárkány #7: 140/140 HP


Hinari (44. szint): 240/240 HP, 55 páncél, 42/240 CSP
Hayashi Yuichi (32. szint): 173/175 HP, 0 páncél, 22/150 CSP
RenAi (35. szint): 460/460 HP, 81 páncél, 105/105 CSP
Rey (10. szint): 40/40 HP, 6 páncél, 15/25 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 22 2016, 20:04


Yuichi, a karakter nem szokott csakúgy vagdalkozni, ő mindig elegánsan és a tanultak alapján oldja meg, akkor is, ha ezt nem részletezem külön. Éppen ezért - és erre való tekintettel - a reagod erre vonatkozó részét nem tekintem megtörténtnek, így reagálni se fogok rá karival. Az meg a másik, hogy a karijellembe az sem fér bele, hogy Yuinak "tucatjával árult" ajándékot vegyen, főleg, ha erre semmilyen utalást nem teszek, egyik hszemben sem. Szóval máskor kérdezz. Vagy ne, ha te így akarsz játszani... Rolling Eyes

-----

Éreztem, ahogy kezdek fáradni, és az ötödik póksárkány előtt csak felizzítani tudtam a fegyverem, támadni vele már nem. Sóhajtva léptem hátrébb: a tervezettnél így eggyel többen maradtak, de bíztam a többiekben, hogy megoldják. Ez azonban nem történt meg, a mobok ráadásul a csapat legkisebb szintű tagját sebezték, mind a hárman. Át kellene ütemezni a sorrendet, hogy ne ő legyen a legközelebb. Reynek már nem volt ideje a pajzs mögé ugrani, Yuichi meg nem tudom, miért engem switchelt le, hisz én voltam az egyedüli, akit messze elkerült eddig minden, ami idebent mozog... üreglakókkal meg már csak nem fogunk találkozni Rolling Eyes
- Köszi Rey - mosolyogtam rá a fiúra, miután felpillantottam a páncélom állására - Maradok most utolsónak - engedtem le a Katanát és töltöttem fel a cselekvéspontjaim, amíg a fiúk támadtak; ezúttal azonban odafigyeltem rá, hogy miután Rey befejezte, végig közte és a megmaradt sárkányok között maradjak. Végül, ha hagytak nekem is, azokat elpixeleztem, ha viszont egy sem maradt körülöttünk, úgy mehettünk tovább. Elég régóta itt vagyunk, nem lehet már túl sok hátra.


Első kör pihi, közben bevárom a fiúkat és ha hagynak nekem sárkányt, akkor leütöm ami maradt (még 2 pihikörrel is megvan a 3 támadásom, tehát a kör végére biztosan nem marad már egy mob sem).
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal29686/10100Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Feb. 23 2016, 15:28

Jójó csak szokatlan volt a leírás hiánya, olyan snassznak tűnt így a vágásod, mint amikor valaki levág egy szelet kenyeret No Még szerencse, hogy karid nem tud gondolatot olvasni, de úgy látom nem sikerült kiragadnod a lényegi részét Yuichi gondolatának. (facebook tökéletesen alkalmas a társalgásra amúgy meg Razz)

A kard ezúttal megjelent, de a vágásom elől kitért a pók, szárnyaival elmanőverezett és ahelyett, hogy felöklelt volna, vagy belém mart volna inkább csak egyszerűen kikerült. Ugyan jelentősen megsebeztem a barlang falán állomásozót, de azok is mind egyesével átugrottak s repültek fölöttem, hogy nem is Hinát vagy Ait támadják, hanem egyenesen Reyt. Minden porcikám mozdult volna, de nem tettem. A státusz jelzőim teljes fáradságot mutattak, így azonnal nem tudtam cselekedni, csak kis késleltetéssel. Egy rövid szusszanásnyi idő után megugrottam, hogy befejezzem a vörösben lévő mob életerejét. Rey ugyan megpróbálta de ő is elhibázta a támadást. Ez így nem jó. Másik mobot nem tudok eltávolítani róla, talán majd a lányok.
- Köszi - mondtam én is, ahogy megláttam a jelző változását. Területi páncél buff? Érdekes dolgokat tud a srác kardja.
Ideje támadni a következőt, újabb szúrással készültem, amit hátulról igyekeztem beszúrni a lény koponyáján.


// Gyors pihi, ezzel CSP-m feltöltöm 75-re. Első támadás Póksárkány #6-ra majd még egy Póksárkány #5-re
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal4298/4400Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 23 2016, 15:28

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Rey Kedd Feb. 23 2016, 21:07

Rey észlelve hogy még azt a piros hp-s lényt sem tudta megölni kicsit elcsüggedt, de az azt követő köszönetek ami a pajzsokért kapott nagyon jól estek neki. Ellenben azzal a 3 marással amit bekapott a pókoktól. Szerencsére még a páncéljából maradt egy kevés illetve az aurája is megvolt. A többiek szépen lassan legyőzték a majdnem az összes szörnyet. Rey meg is látott egy már lesebzett póksárkányt így azt vette célba és próbált ezúttal nem mellé ütni. A kardját pengével hátrafelé megfogva elindult a 6-os számú pók felé.
-Csak ne üssek megint mellé.... Csak ne üssek megint mellé...- Mondat magában a mantrát.
Egy kis szökkenéssel és egy köríves vágással támadt rá a póksárkányra, de hasonlóképp az előző csapásához itt sem észlelte hogy sikerült megvágnia avagy sem. Leért a földre és szinte már el is könyvelte magában hogy megint mellé csapot, pedig még egy pillantást sem vetett a célpontra.
- Sajnálom hogy nem tudok több páncélt biztosítani nektek, de ez minden ami tőlem telik.


Támadom a 6-os számú Póksárkányt.


A hozzászólást Rey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 23 2016, 21:08-kor.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal570/600Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 23 2016, 21:07

The member 'Rey' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 24 2016, 10:16

Hűha, begorombult a csapat. Szegény nyolclábú hálóköpők seperc alatt találkoztak végzetükkel, ti pedig indulhattatok tovább. Mentek, mendegéltek, és egyre gyakrabban találkoztok a rejtélyes felvillanásokkal, melyek híressé tették a barlangot. Egy ponton aztán véget ér a járat, amiben haladtok, és csak egy út van tovább: lefelé. Le kell vetnetek magatokat egy ismeretlen, sötét lyukba, de a véletlenszerűen felvillanó fények onnan jönnek, szóval ha szeretnétek felfedezni, akkor muszáj lesz. Meredek lejtővel találkoztok, csúszás közben itt-ott beleakadtok egy adag pókhálóba, de végül lehuppantok a barlang központi termébe, ahol egy gigantikus pók táplálkozik éppen... valamivel. Remélhetőleg nem ti lesztek a következő ebédje.

A villanások természetére is hamar fény derül. Ahogy a pók rágói összeérnek, elektrosztatikus kisülés keletkezik, Rey pedig pont belenéz. Következmény: fixen ötössel vagy hatossal talál csak.

Rey megvakult (1/2).


Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Hayashi Yuichi (Sebzés: 68, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
RenAi (Sebzés: 5, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
RenAi
Rey (Sebzés: 19, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Viharpók


Hinari (44. szint): 240/240 HP, 65 páncél, 240/240 CSP
Hayashi Yuichi (32. szint): 173/175 HP, 10 páncél, 150/150 CSP
RenAi (35. szint): 460/460 HP, 91 páncél, 105/105 CSP
Rey (10. szint): 40/40 HP, 16 páncél, 25/25 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 24 2016, 19:21


- Szép volt - dicsértem a fiúkat, akik ezúttal már nem tévesztettek célt, majd izzítottam én is a Katanát, elpixelezve azt, amelyik még előttünk állt. Ai segítsége szerencsére most nem kellett; nem sebeztek annyit hogy védeni kelljen és egyikünk sem aktivált csapdát, együtt maradhattunk. Az út pedig egyelőre egyfelé ment, sokáig pedig semmi mob nem tűnt fel, sőt a közelben sem volt egy se - csupán villanások, egyre növekvő számban. Később már azt is megtudtuk, hogy honnan, hisz mentünk a fény felé, ez viszont egy lyukhoz vezetett; alagutat, végén megnyugtató világossággal sehol sem láttam. Csípőre tettem kezeim, a lyuk fölé hajolva:
- Ugrok elsőnek - ajánlottam, másfele ugyanis nem tudtunk menni. És egyébként is: érdekelt, mitől villog ez a barlang, mi lapul az alján, ami ilyesmit generál. Ezen szinteken úgyse lehetett olyasmi, ami meg tudna ölni minket, kivéve talán egy minibosst... arra viszont ott a teleport kristály. Ha nem volt ellenvetés, le is ugrottam; hála az akrobatikámnak nem esve el, lábon csúszva egészen a végéig. Lent persze bevártam a többieket - Nézzétek Surprised - mutattam előre, rá a pókra, ami éppen egy másik mobot (talán) eszegetett. Ez azonban nem volt túl jó ötlet, a nyolclábú ugyanis újabb villámot idézett elő, én pedig önkéntelenül csuktam be a szememet.
- Véleményem szerint az idő előtt lenne érdemes sebzést bevinni, hogy újfent elvakítana - mondta a Katana, én pedig bólintottam. Két kézbe fogtam a fegyvert, és elindultam a "Viharpók" nevű, ritka mob felé.
- Megtámadjuk? Hát hogy a viharba ne! - kuncogtam, majd egy alulról indított, gyors vágással kezdtem, egyenesen a csáprágói alatti testfelületet célozva, folytatva a mozdulatsort egy oldalra lépéssel egybekötött, vízszintes vágással... ám még mindig volt időm. Félig hátrapillantva viszont Rey már korántsem volt jól, alig látott valamit úgy indult felénk. Segítenünk kéne neki. De hogy? Közben a pók mögé kerültem és beleszúrtam a Katanát a potrohába, hogy ne essek ki a ritmusból, ám még egy képességre futotta. Talán a több lehetőség segít - és nem utolsó sorban, nekünk is ad egy kis pluszsebzést a már meglévőn felül. Kitámasztottam, majd RenAi felé pillantottam: a képessége pont passzolt ahhoz, amit el szerettem volna érni - Ai, ha tudsz egy gyorsaságbuffot, azzal sokat segítenél - mosolyogtam rá, majd aktiváltam a fénysárkányt, és a két képesség hatásától függően tettem még egy vagy két, vörös csíkot a pókra, a maradék időmet pihenéssel töltve.



Szóóóval Surprised Aktiválok egy fénysárkányt, ami 21 stattal viszi le a pók gyorsaságát, illetve neki 19, nekem 21 sebzést okoz, erre a passzívom miatt nem kell dobnom még mindig. 3 támadás fixen. A gyorsidebufftól azonban még hozzájutottunk támadásokhoz, fogalmam sincsen mennyihez, viszont amíg ki nem derül, hogy Ai buffol-e gyorsit vagy sem, illetve hogy az ad-e plusztámadást vagy sem, addig ki sem tudom számolni \o/
xD
Így inkább leírom az alternatívákat :3
1. Ai buffol és ezzel +1 támadáshoz jutok: 4x154+(21x4)=700 sebzés.
2. Ai nem buffol VAGY Ai buffol de nem jutok plusztámadáshoz: 3x154+(21x3)=525 sebzés.
És azt a 19et se felejtsd ki a sari harapásának nyomán.
Plusz mivel bőven lesz még többletköröm, pihizek is ^^

Többieknek: ha a fénysárkány hatására plusz támadáshoz juttok (szerintem Yui +sokhoz, Rey pedig +1hez minimum), akkor a normál sebzéseteken felül a maximális sebzés: annyiszor a szintetek fele, amennyi támadásotok volt eredetileg.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal29686/10100Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Feb. 26 2016, 09:01

Az út innentől lefelé vezet. Ahogy beígérte Hina végzett is a maradék szárnyas nyolclábúval és Rey pengéje is mélyen felhasította az egyik pók pikkelyes bőrét. Még is csak tud bánni a fegyverével, bár a mozgása lomha, és durva. Ha elfogadja adok majd neki pár leckét a céhkertben, ahogy annó Rita is segített nekem.

Belépve az új területre a barlang járat egy csarnokba torkollt, ahol a villámok barátságtalan cikáztak egy teremtmény körül. A megtermettebb pók, lakmározott valamiből, mielőtt Reyt kiütötte. Hina viharos támadását követve, folytattam a támadás sorozatot.
A pók másik oldala felől rontottam rá, mint a lány első sorban végig szántani a fej-tor-potroh felületen, majd visszakézből, az egyik hátsó lábát igyekeztem lekaszabolni.
- Niji Double! - kiáltottam el magam, s a két materializálódott kard erejét hozzáadtam elsődleges fegyvereméhez. Egyetlen nagyobb támadás erejéig, keresztvasig nyomtam a puha villámoktól cikázó potrohba. Ha jótékony buff segített rajtam, úgy még egy támadásra volt lehetőségem azzal kihúzva a kardot, még egy lábat igyekeztem levágni.



// 3 vagy 4 támadás. A 3. támadáskor aktiváltam a Niji double képességem, ha sikerül. Ezzel +36 erőt nyerek.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal4298/4400Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 26 2016, 09:01

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by RenAi Vas. Feb. 28 2016, 21:56

Egy amolyan nővérkés megnyugvós mosoly ült az arcomra amint megpillantottam magunk mellett Rey-t. Örültem neki, annak meg végképp hogy nincs baja. Mindenki jól van, bár feszültek vagyunk... Ki kéne valamit találni erre is, bár sérültünk annyit az elmúlt időszakban, hogy fogalmam sincs mit lehete... Bárcsak erre is megoszthatnék egy potiont. Ugye milyen egyszerű volna? De sajonos nem így működik, és mivel jómagam is magam alatt vagyok manapság, én sem látom olyan derűsen a napot mint szoktam... Mondhatni hogy azt is csodálom hogy itt vagyok. Vagyis az nem, hisz azért vagyok itt hogy ne okozzak még nagyobb gondot a többiekkel... a sajátommal. Így egy megkopott mosollyal, de most is mosolygok. De min? Mindenen... És meddig bírom még? Meddig kell még ezt csinálnom?... Választ sem várok a fentiektől, sem magamtól sem mástól... Csak úgy elhangzott, a semmiért. Igyekszem bekapcsolódni a a szóváltásokba, de közben figyelek arra amit kérnek tőlem. Így egy biccentéssel jelzem Hinarinak, hogy egy gyorsbuff megy.
- Oké. - Jegyzem meg hangosan is, így neki is látok, remélve hogy nem sül fel megint...
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal10/7300Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 28 2016, 21:56

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Rey Vas. Feb. 28 2016, 22:16

Reynek sikerült megsebezni a pókot, majd a többiek meg is ölték az összes többit. Ahogy folytatták útjukat hirtelen egy villanást látott a fiú ezt követően alig látott túl saját orrán. Felnézett az életére, de szerencsére annak semmi baja sem lett és ekkor Ai-chan egy buffot aktivált, Hinari pedig debuffolta a pókokat. Rey egy pillanatra látta a célpontot és úgy döntött hogy ilyen látási körülmények között is megpróbálja azt eltalálni.
- Köszi a Buffot.
Mosolygott a fiú. Majd kardja pengéjét vállára helyezte és megindult a célpontja felé. Érezte hogy gyorsabban mozog mit eddig és látta a lehetőséget a támadásra, és talán egy gyors második vágásra is. Felugrott, majd vágott ezt követően ahogy földet ért megfordult és ismét vágott egyet.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal570/600Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 28 2016, 22:16

The member 'Rey' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 29 2016, 12:17

Ez rendesen overkill volt, szegény pók... nem erre tervezték. Reynek még egy darabig káprázik a szeme, de a kazamatát megtisztítottátok. Lezárom a harcot, jutalmatok 111 exp, 50 arany és három bronzláda.

A bronzládákban további 450 aranyat, egy Szerencsés Ritmus Potiont, egy Kikerülés Potiont és egy Különleges Erő Potiont találtok mindenki számára, Yuchi és Hinari ezen felül kap 3-3 kristálykövet is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal0/0Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jún. 13 2019, 17:06

Hinari (50) - HP:300 | F:86 | E:108 | K:60 | GY:201 | S:80 | P:85 *van epikus*
Leonard (30) HP:125 | F:46 | E:83 | K:45 | GY:114 | S:18 | P:75 *van epikus*
Mirika (11) - HP:80 | F:26 | E:12 | I:30 | K:11 | GY:35 | S:20 | P:40 *van epikus*

A kecske látá, hogy lő türelmetlenség. A kecske látá, hogy ez jó. Ám jö a saláta betakarítási szezon, így midőn látá, hogy nem kap nasit, ha nem mesél, így tessenek írni kezdőt, 500 regényi igeszavakban és heted napi elnyugvással.

The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 15 2019, 13:44


Furcsa volt visszatérni ide. Még a gyomrom is összeszorult, de idejét láttam, hogy megmutassam nekik a helyet. Itt... itt utoljára még Aival, Reyjel és Yuival kalandoztunk. Régi céhtársakkal, akikkel nem fogok eljönni többet.
De azóta sokminden változott és úgy voltam vele, hogy megpróbálom elengedni a múlt csalódásait, hogy nyitott lehessek az újra. Nem zárkózhattam el előle, hiszen bár megtettem eddig, ők ketten mégis megtaláltak. Leo és Miri, akiknek nem kell az életét féltenem idebent.
És akiket fel szeretnék segíteni a frontig, minél hamarabb.

Persze ez - tudatában az előző kazamaták történéseinek - nem volt éppen egyszerű. Megtaláltam a dobozt, szerencsére én és nem Alex és így még magyarázkodnom sem kellett; a fiú a csokival volt elfoglalva, a feliratot magához hűen észre sem vette egyáltalán. Én azonban rosszul éreztem magam és szégyelltem is a viselkedésem, így hamar igyekeztem megtalálni az alkalmat rá, hogy összefussak Leoval újra. Írtam neki és Mirinek is egy levelet, hogy nincs-e kedvük mobolni egy kicsit, az időpont-egyeztetés után pedig bekopogtam a fiúhoz, éppen indulás előtt még.
- Szia - köszöntem zavartan - Én... szeretnék bocsánatot kérni - vettem nagy levegőt - Úgy tűnik rosszul ítéltem meg a szituációt, nem... gondoltam bele, hogy a pontjaid miatt nehezebb segítened és ezért hagytál... úgy. Illetve voltál kénytelen - ráncoltam a homlokom és önkéntelenül is megdörzsöltem a karomat ott, ahol azok a csápok akkor leszorítottak. Kellemetlen volt az egész helyzet, nem is szívesen gondoltam vissza rá. Felpillantottam a látóterem sarkában lévő órára: mindjárt indulni kellett ahhoz, hogy ne késsünk el.
- Ha gondolod, mehetünk együtt akár. Mirit majd útközben felszedjük - néztem rá kérdőn és ha rábólintott, mellette ballagtam le a lépcsőn abba az irányba, amerre a lány helyzetjelzője mutatott - Apropó, mennyi szint kell még neked a bossig? - kérdeztem Leot, az utóbbi időben ugyanis kissé lemaradtam fejlődésének követésében. Allal másnap terveztünk egy nagyobb csónakázást az új szinten; hátha sikerül leszűkíteni a 32.boss lehetséges területeit: úgy tűnt, ezeket kevésbé rejtette el Kayaba, mint az előző párat. A gyors haladás pedig elsődleges cél volt, nem várhattunk hónapokat új emberekre. Még akkor sem, ha éppenséggel pont Leo vagy Mirika az.

Nem sokkal később pedig mindhárman ott álltunk a barlang előtt. Bekapcsoltam a jártasságaim és beléptem a kazamatába, kivont karddal, felkészülten. A boss nem vár rájuk, de ők még utolérhetik azt. Főleg, ha együtt dolgozunk érte, ha együtt, egy csapatként működünk.



Észlelés 4 bekapcsolva, illetve a többi jártasság is.
Az akaitonk fejlődött (csak még nem írták be), mostmár 15%-os bónuszokat ad.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal29686/10100Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 15 2019, 22:48

Vannak napok, amikor minden összedolgozik ellened. Tudod, hogy oda kell érned valahova időre, jelen esetben haza, erre pont akkor ugrik a vonat elé valaki, amikor neked fontos lenne, hogy a vonatod ne késsen. Helyette buszra szállnál, még úgy is, hogy ezzel jókora sétára kényszerülsz, de az meg dugóba kerül. Mire az állomáshoz érsz, ami ott van az otthonomtól három perc sétára, addigra a vonat újra jár, vagyis megvárhattad volna a leállást feleannyi idegeskedéssel. Lényeg az, hogy egy órával később keveredtem haza, mint szerettem volna, úgyhogy örültem, hogy egyáltalán rákerültünk a térképre a megbeszélt időpont előtt. Még a céhházig se jutottunk el, úgyhogy végül úgy voltam vele, megvárjuk őket a teleportkapunál a főtéren.
- Hahó! - intettem nekik, aztán ahogy ideértek mindkettejükkel lepacsiztam. Momo is fújtatott egyet üdvözlésképpen, az orrából némi füst is szivárgott. Mintha izgatott lenne. Szerintem meg akarja mutatni, hogy ő is képes hasznos lenni - Jöttem szórakoztatni titeket, ha már a harcban csak biodíszletnek vagyok jó, legalább legyek jó társaság, nem? :3 - vigyorogtam rájuk, majd Hina-chan mellé léptem, és a fülébe súgtam - Hálás lennék, ha Momo bevihetne egy végső találatot, a múltkori után nagyon nyugtalan volt - kacsintottam rá a lányra, majd átlibbentem Leóhoz, és oldalba böktem a könyökömmel - Ma rajtam is van valami pikkelyes :3 - mondtam halkan, bár ez az öltözékemen nem látszott. Biztos eltakarja hentai
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal11225/10500Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Leonard Hétf. Jún. 17 2019, 23:48


Szóval Leo a csokoládé dologgal a kérdést elintézettnek tekintette, habár attól kezdve megtartotta a jó szokását, hogy nem nagyon kereste Hinarit. Úgy gondolta, megadja neki az időt, hogy megtalálja a választ, meg a dobozt. Mert ki tudja, mikor találja meg azt. Persze, mivel mostanában elég sokat találkoztak az akaito miatt, ez egyáltalán nem volt hosszú idő, és mondhatjuk úgy, hogy Leonak még csak ellustulni se nagyon volt ideje, mire Hinari megint felkereste egy kazamatázás ötletével.
Arra viszont nem igazán számított, hogy a lány rögtön a lényegre is fog térni, amikor találkoznak aznap, és méghozzá ennyire kínosan próbálja lerendezni a félreértést. Leo szinte zavarban érezte magát, amiért most Hinari került ebbe a kényes szituációba. Szinte.
- Spongyát rá - tette a vállára a kezét, lehajolt, hogy egy magasságba kerüljön a szemük, és barátságosan Hinarira mosolygott.
- Ne is gondolj rá többet, felejtsük el. Mindkettőnknek kellemetlen volt - nézett le most a lány vállára, amit amaz kínosan simogatott, szinte vakargatott. Megpróbálta lemosni magáról az őt ért mocskot. Abból a csatából Leonak is megvolt a maga sara.
- Erősebb leszek, hogy többet ne fordulhasson elő ilyesmi. Ennyire egyszerű a megoldás - biztosította még róla a lányt összevont szemöldökkel, teljesen komoly arckifejezéssel, de a megnyugtató mosoly továbbra is ott virított az arcán.
A bossos kérdésen azonban ez a kifejezés hamissá vált.
- Hát ööhh.. Nem sok. Izé.. Hányadiknál is tartotok? Harmincason vagyok most - vakargatta meg zavarában a nyakát, és a plafont kezdte el bámulni. Közben egymás oldalán elindultak a folyosókon, ahogy azt Hinari tanácsolta, de aztán Leo hirtelen megtorpant, mintha csak most jutott volna el a tudatáig valami.
- Várj, Mirit mondtál? - nézett szinte kétségbeesetten a lányra, aztán elöntötte a zavarodottság. Elolvasta. Hát persze, hogy rendesen elolvasta azt az üzenetet, és tudta, hogy kikkel megy. Természetesen nem érte váratlanul a kijelentés.
Ohh, dehogynem.
Ami azt illeti, az út hátralévő részét egészen zavarodott állapotban töltötte. Egyrészről fogalma sem volt, hogyan viselkedjen az idomár lánnyal, hiszen nem tudta, mit vehet komolyan és mit viccnek. Kész rejtély volt a csaj, amit ilyen rövid ismertség alatt nem igazán lehetett kibogozni. Másrészről az is furcsa volt neki, hogy hiába céhtársak, nem igazán futott össze vele még, pedig mindent megtett ennek érdekében. A legutóbbi elválás pedig tökéletesen összezavarta. Fogalma sem volt róla, mit kezdjen a lánnyal. Az a halálciki hajcsat pikkelymintákkal mégis ott feküdt az invertoryjában.
Szóval amikor elértek a bejárathoz, és összefutottak Mirikával meg Momoval, Leo bemutatta ugyan a szélesfogsoros köszöntését, de ez jórészt inkább szólt a sárkánynak, mint a gazdájának. Amikor pedig Mirika oldalba könyökölte ezzel a kijelentéssel, a férfi egészen látványosan leblokkolt. Nem látott semmilyen pikkelyt. Sehol. Szótlansága egészen a kazamata belsejéig kitartott, és az értetlenül vizslató tekintet is folyamatosan követte Mirika mozdulatait. Miféle pikkely?
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal18220/10500Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Jún. 19 2019, 08:13

Ahogy haladtok előre, úgy válik egyre biztosabbá, hogy valai nincs rendben. Erős bűz csapja meg az arcotokat. Ahogy a mobrohamra számítotok, úgy meg is érkezik a csoport, csak épp nem szokványos irányból. Négy Rothadó Zöldség zohan rá Leonardra és fogaikkal, rothadt száraikkal csapkodják szegény fiút, kinek talán még a szájába is kerül a szörnyű ízű cucc. Hinari, ki talán a a segítségére sietne, hirtelen kénytelen megtorpanni, midőn egy eléggé romos állapotban lévő gitár találja fejen. Ha hátrál és megnézi mi okozta ezt a hirtelen "sokkot" láthatja, hogy egy rodhadó állapotban lévő fejeskáposzta tartja kezében a gitárt és csakis őt nézi. Testén mintha vörös, kard okozta régi-régi pixelcsík éktelenkedne. Lehet régi ellenfele tért vissza? Leonard 36, Hinari 8 P-t sérül.


Villámló Barlang - Page 2 8a3b016d18ca9619f4d0e168a690e4b3


Hinari (Sebzés: 108, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 7.9 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 4.5 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Rothadó Zöldség

Rothadó Zöldség #1-#5: 50 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 77 páncél, 300/300 CSP
Leonard (30. szint): 125/125 HP, 39 páncél, 225/225 CSP
Mirika (11. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 55/55 CSP
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Szer. Jún. 19 2019, 10:40

Ahogy beértünk a kazamatába, úgy került fel a vállamra is az íjam. Azt hiszem, itt még nem jártam sose, valószínűleg azért, mert a barlangokért nem igazán rajongok. Sötét, nyirkos meg furcsa hangok szűrődnek ki belőlük, szóval ha lehet, inkább kihagytam őket. Bár most nem a helyszín foglalkoztatott elsősorban, hanem Leo-kun, akiben a nyomát se láttam a múltkori vagány srácnak, aki abszolút vevő volt a stílusomra.
- Minden oké? Feszültnek tűnsz - kérdeztem a fiútól kissé aggódva, majd Hina-chanra néztem tanácstalanul. Ha valaki, akkor ő biztos tudja, ha valami baj van. Nekem úgy tűnt, mert a srác rettentő csendes volt, és látszott rajta, hogy valami zavarja. Momo is megérezhette a hangulatváltozást, mert egy kérdő csippantással hozta tudomásomra a kíváncsiságát, de nem igazán tudtam mit válaszolni neki. Ellenben lassan be kellett fogni az orromat, és hamar kiderült az is, miért.
- Azt hiszem ezekből már nem lesz saláta... Momo, nem eheted meg őket! - figyelmeztettem a törpegyíkot, majd léptem kettőt hátra, hogy ne a csapattársak arcában kelljen harcolnom, és intettem a petemnek. Úgy voltam vele, hogy nem akarom Hina-chant terhelni a taktikázással, ha nem muszáj, és ha jól rémlik, ezek az izék elég gyengék voltak. Szóval a cél az volt, hogy az egyikbe beleállítok egy nyilat, Momo pedig megsüti. Más kérdés, hogy a lelki szemeim előtt egy félrement nyíl és egy füstfelhő jelent meg Rolling Eyes


Egy natúr támadás az egyik Leót csapkodó zőccségre, illetve egy spec támadás Momótól. Mindkettő 30-at sebez, a spechez kell egy korona is, koponyánál csak füstöt kapunk az arcunkba.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Villámló Barlang - Page 2 Exp_bal11225/10500Villámló Barlang - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 2 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.