Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Széllel Bélelt Barlang

+6
Askr
Ronye Arabel
Magnus
Kayaba Akihiko
Noxy
Cardinal
10 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 17:02

Komoly csábereje van, ha nem vigyázol, bizony levesz a lábadról. Mármint a széllökések. Figyelj a süvítő hangra.


A terület főszörnye
3x Ősi Gekkó - HP:40 | F:0 | E:0 | GY:40 | S:30 | P:0
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 10 2016, 00:04

Noxy (24) - HP:100 | F:49 | E:48 | K:16 | GY:43 | S:19 | P:20


A barlang szájából kicsit hűvös, de lágy szellő fújdogál, felkapja a hajadat és játszik vele, megfodrozza a köpenyedet. Minimum száz szóban érkezz meg, és döntsd el, használod-e az észlelésed a zsírosabb Falatok érdekében.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Noxy Vas. Jan. 10 2016, 14:17

Úgy döntöttem megyek egy kicsit dungeonozni, gyilkolni néhány mobocskát meg behajtani némi kis szajrét, hogy legyen miből összeszednem magam. Hát akkor csapjunk hát a lecsóba.
Nodachi? Kéznél.
Képességeim? Készenlétben.
Erőlét? Egészségben.
Életerőm? Fullon.
Némi kis pia? Megvan.
Elsődleges jártasságaim? Bekapcsolva.
HP növelők? Hupsz... nincs. Na sebaj, nem lesz ez akkora gáz, túl fogom élni. Ha meg gázos a helyzet, használom a Hazatérés Kristályomat, ami azóta van meg, mióta beléptem a játékba.
Edzésnek jól jön a harc a szörnyekkel szemben, de azért jó lenne, ha nem egy olyan mob bujkálna itt a barlangban, ami túl nagy falat lenne nekem. Akkor bizony futás van.
- Helló! - kiabálok be a barlangba, mely egy darabig visszhangzik, viszont válaszul a szél belesüvített az arcomba. Ahhoz képest, hogy elég lágyan fújja a hajam és a köpenyem, ki tudja, hogy odabent ugyanilyen lágy lesz-e a szélfúvás.
- Wow... szép köpés. Lássuk, akkor mennyire fogsz azután is köpni, hogy megtisztítottam a belsődet!
Nodachi a kézben, nyomás befelé. A szél, ha úgy van, időnként erősödhet, hol gyengülhet. Erősebb szél esetében meg kell tartanom magam lábon, vagy belekapaszkodni valamibe, hogy ne tegyen el láb alól ez a süvítés. Azt tudom, hogy Széllel Bélelt Barlang nevet miért kapta ez a nagy darab lyuk, de arra nem számítottam, hogy ennyire szellős errefelé a hangulat.
- Jó nagyot kívánok, Szellő István vagyok, a barlangászati meterológia-jelentést láthatják... - élcelődtem magamban.
Keresés és észlelés jártasságaim folyamatosan működnek, hogy könnyebben találjak itt valami érdekeset, vagy ne lepjen meg hirtelen egy-két mobocska hátulról vagy elölről, mikor éppen nem számítanék rá.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jan. 11 2016, 10:50

Láttál-e már olyat, hogy egy erdő van a barlangban? Na most láthatsz. A huzat majdnem feldönt, de ahogy átverekeded magad a járaton, egy gigantikus teremben találod magad, és ebben a teremben bizony egy kisebb erdő található. Nyolc vén, terebélyes fa. Mondanám, hogy utadat állják, de ez koránt sincs így, gyanútlanul be is sétálhatsz közéjük, csak hát aztán az egyik beakasztja a csuklyádba az ágát, és visszaránt. Addig nem is hagynak távozni, amíg ki nem vágod őket.


Noxy (Sebzés: 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Noxy
Noxy
Noxy
Noxy
Noxy
8 Öreg Tölgy


Noxy (24. szint): 100/100 HP, 20 páncél, 80/80 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Noxy Hétf. Jan. 11 2016, 19:12

Dobálgat(na) a szél, de végül csak át tudtam verekedni magam a barlangfolyosón, amíg végül be nem jutottam egy hatalmas barlangi térbe, ahol... WTF?? Ez a Föld középpontja, vagy mi a fene? Nem létezik, hogy eljutottam volna a Föld középpontjába, hiszen egyrészt egy virtuális világban vagyok, ahol nem bolygó közepébe mentem bele, hanem egy szintnek a barlangjába, másrészt meg nincs itt olyan meleg. Meg nem is számítottam bele a dinoszauruszokat.
Na de a lényeg, hogy itt egy komplett erdő fogadott. Azt hiszem, másnapos vagyok... de ma még nem is ittam semmit. Majd akkor, ha sikeresre zártam az első magányos dungizásomat, amit meg is ünepelhetek egy jópofa sörrel. Mindenki a vendégem!
Azaz nem... nincs annyi pénzem, és nem hinném, hogy ezek a vén fák kérnének-e akár egy kortyot is. Csak vizet isznak. De lúzerek!
Ámde ezek a rohadékok nem nagyon akarnak átengedni. Próbálok köztük átmenni, de megfognak ágaikkal a köpenyem csuklyájánál fogva és visszadobnak.
- Hinnye - morogtam. - Szóval így állunk? Megmutatjátok, milyen fából faragtak titeket? Akkor engedjétek meg, hogy én is megmutassam, miből faragtak engem is, de oszt tüzifának sem lesztek jók!

//Sima támadással 1. 2. és 3. fára támadok x2, azaz fejenként 2x48=96 sebzést tolok beléjük, s akkor dobok Nodachi miatt a lángoló sebzés esélyére (balról jobbra kettesével az egymást követő fácskákra). Feszíts keresztre, ha valami nem oké ezzel!


A hozzászólást Noxy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 11 2016, 19:14-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 11 2016, 19:12

The member 'Noxy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang 4767250438_224285ea8b_s Széllel Bélelt Barlang 4767250438_224285ea8b_s Széllel Bélelt Barlang 4766612103_86ee832108_s Széllel Bélelt Barlang 4766609959_af0c0eb7c7_s Széllel Bélelt Barlang 4767250438_224285ea8b_s Széllel Bélelt Barlang 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 12 2016, 11:25

Ejj, ha ilyen könnyű lenne! Sajnos a kitartásod véges, három támadás után kifulladsz.

tipp: nézz utána a kitartás működésének

Öreg Tölgy #1 elpusztult.
Noxy 7x4 sebzést szenved el.

Öreg Tölgy #2: 2/50 HP
Öreg Tölgy #3-8: full HP

Noxy (24. szint): 92/100 HP, 0 páncél, 8/80 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Noxy Csüt. Jan. 14 2016, 18:44

Aucs! Ez fájhatott a Tölgyikének. Meg nekem is. Na jó, össze kell szedni magam, hogy továbbiakban ügyesen adjak ezeknek a növényi csávóknak, adig is hátrálok egyet. Csak aztán ki ne húzzák a gyökereiket a talajból és jöjjenek utánam azokat lábnak használva!

//Pihenőkör

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 14 2016, 19:50

Teljesen kipihened magad, hiszen gyakorlatilag mozogni se tudsz. Egy gyökér a földhöz köti a lábaidat, így nem tudsz kihátrálni. Mondjuk nagyon úgy fest, hogy mindjárt ki fognak dobni a barlangból.

tipp: 100 szavas limit van érvényben, pótolnod kell, a következő köröd 160 szó esetén lesz csak érvényes.

Noxy 7x4 sebzést szenved el.

Öreg Tölgy #2: 2/50 HP
Öreg Tölgy #3-8: full HP

Noxy (24. szint): 64/100 HP, 0 páncél, 80/80 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Noxy Csüt. Jan. 14 2016, 21:03

//Akkor inkább bepótolom, mert nem tudom mivel bepótolni a hiányt, habár eleve se volt ott annyi ötletem ^^"

- Mi a... - Az egyik kis mocsokja valahogyan megragadott a gyökereinél fogva, így teljesen lehetetlenné tette, hogy meghátráljak legalább addig, amíg el nem érnek. És kaptam szépen egy kis újabb tockost az egyiküktől, aminek a jutalma némi hp vesztesség, ami ugye nem túl jó, sőt... mihamarabb le kell kaszálnom ezeket a fiúkat, mielőtt kénytelen leszek a Hazatérés Kristállyal elhúzni innen a csíkot. Hát nem így akarom befejezni ezt az egészet. Volt már egy TCS Bukásom, nem hagyhatom magam lealázni néhány idióta fa miatt.
- Na jól van, srácok... ha harc, hát legyen harc. És ezt véresen komolyan mondom! Tüzifát csinálok belőletek!
Ideje hát bevetni az egyik specialitásomat. Lássuk mit szólnak ezek a gyökér fa uraságok, ha mindannyiuk sebzésének a fele semmire megy, de azzal együtt kapják meg azt, amit nekem adtak, ha össze is jön a dolog.
Mint az idióta anime sorozatokban (utálom az animét, mert túlságosan feldobott, és több időt töltenek ott azzal, hogy pofáznak, minthogy verekedjenek, pl. a Dragon Ball), beálltam képesség előhívó harci pozicióban, és pecsétjeleket kezdtem mutatni a levegőben.
- Sötétség Ereje, mutasd hatalmad! - kiáltottam el magam, és támadást indítottam a fák ellen.
Fák you all!

//2., 3. és 4. Tölgyre ütök, és bevetem a Sötétség Ereje képességet, ami sikeres dobás esetén elszívja a fele sebződést, majd az elnyelt sebződést a következő körben képességhez viszonyított szabályos dobással hozzá tudom adni a normális ütéshez. 1x48=48 sebzés fejenként.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 14 2016, 21:03

The member 'Noxy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 16 2016, 13:10

Talán ha nem pazarolod az erődet, és egy kicsit hamarabb jut eszedbe a képességed, akkor lehetett volna esélyed, de így csak annyit érsz el, hogy miután még egyszer megcsapkodnak, az egyik fa a lábadnál fogva felkap a gyökerével és szó szerint kihajít a teremből. Ha esetleg visszamész, már nem találod ott az erdőt, sőt, semmi mást sem. Kiürült a barlang és a szél is elmúlt.

Öreg Tölgy #2 elpusztult.
Noxy 7x4 sebzést szenved el.

Öreg Tölgy #3: 2/50 HP
Öreg Tölgy #4: 2/50 HP
Öreg Tölgy #5-8: full HP

A szörnyek visszavonulnak, a játékos időnek vége. Sikertelen a kazamata tisztítási kísérleted, lezárom a harcot. Jutalmad 8 exp.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Kedd Aug. 08 2017, 10:24

Magnus (13. szint) - HP:65 | F:13 | E:21 | K:12 | GY:9 | S:12 | P:40


Barlangászni támadt kedved? A sötét, huzatos barlang örömmel fogad. Nem sokkal azután, hogy belépsz a barlang száján, a félhomályban kedves fogadtatásban részesülsz négy elbűvölő cicalánytól. Igaz, ők nem olyanok, mint a mangákban, nekik vörös a szemük, csúnya agyaruk van, és nem azért vetik rád magukat, mert annyira szeretnek. Hanem mert meg akarnak ölni...


Agyaras Macskalány #1-4: 20/20 HP, 5 páncél


Magnus (Sebzés: 21, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Agyaras Macskalány


Magnus (13. szint): 65/65 HP, 40 páncél, 60/60 CSP


Harci gyorstalpaló:
CSP (cselekvéspont) - a kitartásod által meghatározott energiád, egy támadás annyi pontot vesz le, ahányadik szinten vagy, egy mellékcselekvés pedig a szinted felének megfelelő értéket
SP (sebességpont) - a gyorsaságod és az ellenfél gyorsasága által meghatározott viszonyszám, annyi támadásod van, ahány egész SP-pontod
Támadás - támadni úgy tudsz, hogy a Post Reply gombra kattintva a válaszod megírása után, a szövegdoboz alatt beállítod a kockadobásnál a hatos kockát, és azzal dobsz
Speciális képesség - a speciális képességedet úgy tudod használni, ha a kockadobásnál beállítod a római hatos kockát, és azzal dobsz
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Magnus Kedd Aug. 15 2017, 22:30

Miután Magnus elvált Chaknától a cukrászdában, úgy döntött, hogy ideje grindelni egy kicsit. El is indult hát az egyik kazamata felé, mely a Széllel bélelt barlang volt. Közelérve kivonta kardját, majd belépett. A sötét, és huzatos barlang alig pár lépés után drasztikusan félhomállyá változtatta a látási viszonyokat. Körbenézett, majd egyenlőre nem látott semmit, tovább ment. Beljebb haladva, vörösen fénylő szempárokra lett figyelmes. Négy Agyaras Macskalányt pillantott meg, akik érdeklődve nézték őt. A férfi tett pár lépést feléjük, mire a Macskalányok támadásba lendültek. Magnus is futni kezdett, de ő spórolt az energiájával. A szél süvítésével nem törődött. Ahogy közelért hozzájuk, a levegőbe ugrott, majd mikor elkezdett lefelé érkezni, kardját azonnal csapásra emelte, hogy eltalálja a vele szemben levő Macskalányt...


A hozzászólást Jun Takeo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 16 2017, 11:37-kor.

_________________
Megjegyzés:
- Amit Magnus mond / gondol, az dőlttel van kiemelve
- Beszéd és gondolat színe; #006600
- Gondolat jelzése: ~


Statisztika / Jártasságok:


Széllel Bélelt Barlang Hpcsikd
Magnus
Magnus
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 32
Join date : 2017. Aug. 01.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 15 2017, 22:30

The member 'Jun Takeo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Aug. 19 2017, 10:45

Szép találat! Mondjuk a lányok nem díjazzák, hogy bántod őket, az egyik harap, a többi karmol.

Magnus 4x5 sebzést szenved el.

Agyaras Macskalány #1: 4/20 HP
Agyaras Macskalány #2-4: 20/20 HP, 5 páncél


Magnus (Sebzés: 21, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
4x Agyaras Macskalány


Magnus (13. szint): 65/65 HP, 20 páncél, 47/60 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Magnus Szomb. Aug. 19 2017, 11:57

A támadás sikeres volt, majd ahogy Magnus leérkezett, a másik három Macskalány rávetette magát és némi sebzést okoztak. A férfi azonban kitört a szorításból, majd hátrább ugrott, hogy biztonságos távolságot vegyen fel, még ha csak pár másodpercig is, de nem pihent. Ennyi sérülés nem sokat számított egyenlőre. Megforgatta kardját, majd ismét támadásba lendült. Megindult a Macskalányok felé, majd megsuhintotta előttük kardját, hogy azok elhátráljanak egy-két lépést. Ezúttal egy csapássorozatot indított meg az előbb megsebzett Macskalány felé, vagyis többszörös kardcsapásokat akart bevinni a mobra, ahol csak érte azt a kard. De ezúttal ügyelt arra, hogy ne támadják hátba és szeme sarkából figyelt.

_________________
Megjegyzés:
- Amit Magnus mond / gondol, az dőlttel van kiemelve
- Beszéd és gondolat színe; #006600
- Gondolat jelzése: ~


Statisztika / Jártasságok:


Széllel Bélelt Barlang Hpcsikd
Magnus
Magnus
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 32
Join date : 2017. Aug. 01.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 19 2017, 11:57

The member 'Jun Takeo' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Aug. 19 2017, 12:40

Nos fiam, mivel egy sebességpontod van, így csak egyszer támadhatsz, mielőtt az ellenfeled újra elérnek. Azzal az egy támadással viszont pixelvérét ontod a kiszemelt cicalánynak, aki apró, csillogó darabokra robban. A barátai nem félnek tőled, rád vetik magukat és a földre döntenek.

Magnus 3x5 sebzést szenved el.

Agyaras Macskalány #1 elpusztult

Agyaras Macskalány #2-4: 20/20 HP, 5 páncél


Magnus (13. szint): 65/65 HP, 5 páncél, 34/60 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Magnus Szomb. Aug. 19 2017, 13:24

~ Jobb taktika kell. Kicsit kijöttem a formából
Ezúttal kicsit nehezebben tápászkodott fel, majd egy kicsit hátraugrott. Tekintete végigfutott a Macskalányokon, majd úgy döntött, hogy növeli a távolságot és hátrálni kezdett, miközben kardját maga elé szegezte. Sarka nekikoccant valaminek, amire lenézett. A félhomályban is ki tudta venni, hogy egy nagyobb kőbe. Gyorsan felkapta azt, majd erősen markolta.
- Ez még jól jöhet. És mindjárt fel is használom.
Persze a Macskáktól nem számíthatott sok pihenőre, mert már jöttek is felé. Egy kicsit célzott és kivárt, majd eldobta a követ az egyik Macskalány mellkasa felé, de csak elterelésnek. Ezalatt nem is habozott, és támadásba lendült egy másik Macskalány ellen és kardjával a fejére célzott...


A hozzászólást Jun Takeo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 19 2017, 14:13-kor.

_________________
Megjegyzés:
- Amit Magnus mond / gondol, az dőlttel van kiemelve
- Beszéd és gondolat színe; #006600
- Gondolat jelzése: ~


Statisztika / Jártasságok:


Széllel Bélelt Barlang Hpcsikd
Magnus
Magnus
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 32
Join date : 2017. Aug. 01.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 19 2017, 13:24

The member 'Jun Takeo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Széllel Bélelt Barlang 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 27 2017, 12:07

A Macskalányt még fejbe vágtad a karddal, de aztán megunják a harcot veled, és ott hagynak téged. Több szörny már nem spawnol, kénytelen vagy hazamenni.

A rendelkezésre járó három kör lejárt. 4 exp a jutalmad a legyőzött szörny után. Lezárom a kazamatát.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Feb. 14 2018, 13:33

Résztvevők:
Askr (lvl 25) É: 31 FK: 37 E: 16 I: 27 K: 19 Gy: 31 S: 29 P: 13

  • Felszerelés képességek: 
    - Csontköpeny (+10 erő +7 speciális képesség -2 gyorsaság, a csontváz mobok nem támadnak meg/nem ütnek rád)
    - Látnok irányítópálcája (+3 irányítás, +1 élet, küldetések után minden Tier 1-es látás jártasságra +1 képzettségpont jár, ha a táskában van)


Leo (lvl 23):  É: 16 (80Hp) FK: 46 E:50 K: 18 Gy:  55 S: 4 P: 55
Seishin (lvl 17): É: 24 FK: 36 E: 64 K: 14 Gy: 24 S: 9 P: 55

  • Felszerelésképességek:

         -1 Szélvész Köpeny (+8 gyorsaság +5 fegyverkezelés +5 páncél, a viselője közelében erősebben fúj a szél)
         -1 Igazság Rúnája (+4 erő +5 fegyverkezelés +5 gyorsaság, ha van a közelben piros játékos a fegyvered világítani kezd)
         -1 A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
         -1 Acél Taposó (+10 erő +10 páncél, vörös életcsíkú célpontokra +10 sebzés)

  • Jártasságok: Súlyemelés 2; Teherbírás 2; Nyersanyag ismeret 1; [size=13]Keresés 1[/size]


Nos, széllelbélelt csapat. Kérek szépen egy bevezetőkört. Miért döntöttetek úgy, hogy bementek a messziről is hallhatóan süvító barlangba? (aminek mint tudjuk, nincs éppen kellemes szaga Razz)
 //Ha valamit kihagytam ami fontos lehet, szóljatok!
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Askr Hétf. Feb. 19 2018, 09:43

A farkas ellentmondást nem tűrően törtetett előre, én pedig a nyomában loholtam. Az utóbbi időben elég sokat művelte ezt, amihez – hogy is mondjam – lassan hozzászoktam. Valóban jó érzés volt kiadni magamból a le nem vezetett agressziót, és másnak sem esett bántódása – pár érzelemmentes mobot leszámítva.
Utunk a nem túl kifinomult nevű barlanghoz vezetett. A pet lefékezett és csúfondáros, fogas félmosollyal meredt rám. Én visszapislogtam, rossz elszólást sejtvén.

– Szerinted miért hívják széllel bél...
– Nemtudomnemérdekelhagyjukabba. – zártam rövidre a beszélgetést, mire a démonfarkas csupán csúfosan kuncogott. Megindultam én, a pet kétlépésnyi távolságot tartva követett. Pálcám már a kezem ügyében volt, míg a partnerem szőrét fenyegetően kezdte el borzolni. Készen álltunk egy kis pixelfürdőre.

_________________
Széllel Bélelt Barlang Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Széllel Bélelt Barlang Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Seishin Kedd Feb. 20 2018, 18:10

- Nyan nyan nyan.
Mosolyogva énekelgetek miközben egy szeles hely felé tartok. Hallottam hírét a nagy puki lyuknak, remek kazamatát rejt magában. Ámbár a hely állítólag elég khmm szeles. Teljes felszerelésben lépdelek és mosolygok, szemem meg akad, valaki már téblábol a bejárat elött. Kicsit meg torpanok, mert azt is észre veszem nincs egyedül nagy farkas van vele. Már emlékszem is ki az, Askr a neve egyűt voltunk abban a másik kazamata szerűségben. Na az volt még egy furcsa csapat, elég szedett-vedett banda volt miénk még is túléltük.
- Oss.
Intek amikor közelebb érek, de két lépés távolságot meg tartom. Még mindig nem bízok a farkasokban. Na jó az nem bízok túlzás inkább félek tőlük egy kicsit. Egy helyben tipródtam, mentem volna meg nem is végig a farkast figyeltem.
- Ugye nem harapsz? Elégé rossz ízem van ám, nem éri meg kóstolni.
Férfit néztem én nem halhatom, hogy mit mond, ha csak nem tud beszélni, mint Chan petje.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.