Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kék Barlang

3 posters

Go down

Kék Barlang Empty Kék Barlang

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 25 2016, 12:50


A szinten lévő kiterjedt barlangrendszer egy különösen nagy terme, melyet a városon kívülről, de azon belül egy romos fogadó beomlott pincéjéből is el lehet érni. A kiszáradt tómedret - melybe lassanként visszacsordogál a víz - halványkéken izzó kövek övezik, melyek sejtelmes fényt adnak e helynek. Az innen induló barlangjáratokkal azonban érdemes vigyázni, Látás jártasság nélkül ugyanis hamar el lehet tévedni az egyre kevésbé sáros, kanyargó utakon.

Térkép (ideiglenes)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kék Barlang Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Jan. 22 2018, 22:42

Kanami nem is tudta, mit kezdjen magával mióta szabadult, egy ötlete támadt, hogy megnézi, mi változott. Szépen elindult a maga módján, kis bulikat csapott pár városban. Így tervezte a 13-ik szinten is, csak mielőtt a városba ért volna észrevett egy pici járatot a földben.
-Mi a?-nem emlékezett rá, hogy lenne bármi ilyesmi dolog errefelé, így úgy döntött benéz oda.
Lassan hajolt a bejárat felé, amikor lába alól hirtelen a föld leesett.
Kanami nagyot sikítva csúszott le a járatba, a hirtelen eséstől megijedt. Megütötte magát egy picit, de szerencsére nem eléggé ahhoz, hogy megsebezze, talán azért, mert a falon csüröszkölte végig a fenekét. Leérve fájlalta az esést, nagy sebet ejtett rajta. Mármint a büszkeségén.
Felállt és végignézett magán, leporolva a fenekét és a ruháját amennyire telt tőle. Majd úgy volt vele -ha már lecsúsztam legalább szétnézek-igazította az arcába lógó hajtincseit félre és elindult előre a különös barlangban.
-Világító kövek... nem is értem...-ált egy kő mellett zsebre tett kézzel, és bal lábával lazán megrugdosta, majd tovább indult, nem tudva, hogy most mégis mit talált, ekkor egy elágazáshoz ért.
Pár percig nézegette a két járatot, hogy mégis melyiket kéne választania, amikor meghalott egy hangot, nem tudta kié, vagy hogy merről jön, de valószínűnek látta, hogy a sikítására figyeltek fel. Kissé elpirult és a halántékára tette a kezét a kellemetlen helyzetben. Bár csak lépés hangok voltak, nem tudta, hogy tényleg játékos vagy egy mob közeledik-e irányába.

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Pént. Feb. 02 2018, 12:21

Szépen lassan nem marad üres folt a fejemben az első 20 szinten biztonságosan felderíthető helyek térképén.
Az egyik város, amit legkevésbé ismerek, Solvik. Ezt a  hiányoságot pótlandó néhány éjszakát a helyi fogadóban töltöttem, és napközben pedig a várost és a szintet jártam, hogy a lehető legjobban kiismerjem magam itt a későbbiekben.
Úgy terveztem, hogy ma estére már visszatérek a céhházba, de máshogy alakult a dolog. Ugyanis felfedeztem, hogy a fogadónak van egy pincéja.
A pincék pedig mindig érdekes dolgokat rejtegethetnek, amikkel jobb tisztában lenni, úgyhogy végül úgy döntöttem, ma este, amikor már nem figyel árgus szemekkel a fogadós fogom magam, és felderítem mit rejt a pince.
Egy óvatlan pillnatban be is slisszoltam az ajtón, arra számítva, hogy vagy valamiféle hordók, vagy pedig polcsor fog fogadni.
Hát nem teljesen felel meg a valóság ennek a naív elképzelésnek. Mert valóban, vannak polcsorok, de jóval hosszabbnak tűnik a kis "terem" mint hitem. Gyorsan előkapok egy gyertyakristályt, mert ahogy haladok a pince mélye felé, egyre sötétebb van. De… Csak egy pillanat van út közben, amikor teljes a sötétség, azután halvány kék fény dereng fel előttem.
Mi a csuda lehet ez? A legjobb lesz mindenesetre, ha utánajárok. Tehát megyek tovább. A kék fény pedig egyre határozottabb, annyira, hogy végül a gyertyakristályt el is teszem. Időközben a pince vakolt falából természetes barlangfal lett. Szóval ezt rejtette a pince... Egy barlangot... Ami kék fényt áraszt... Wow.
Ekkor hallottam meg a léptek zaját. De nem a fogadó felől… Nagyon remélem, hogy nem járok tiltott helyen…  

Biztos ami biztos, behúzódom a fal egyik kiszögelésébe, és aktiválom az észlelésemet, a hallgatózásomat, és a látásomat is, hogy biztosan előbb lássam meg én a jövevényt, mint ő engem.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Feb. 02 2018, 18:23

Nem jött semmiféle válasz ráadásnak a lépés hangok is elcsendesedtek, ez elkezdte zavarni Kanamit, megnyitotta az eszköztárját és elővette a fegyverét. Nem tudta mire készüljön, ezért lassan és amilyen halkan tudott lépkedett előre, persze ez ha játékos volt ott mit sem ért, a mobokat viszont talán megtudta lepni vele.
Lassan lépkedett előre, és nem hagyta közben nyugodni a tény, hogy a sok kis kavics körülötte világított, néhányat megrugdosott, hátha elmozdul és valamilyen fényforrásnak lehetne használni, de sajnos bármilyen erősen is próbálta útközben, mind tereptárgynak bizonyult, így lassan volt kénytelen lépkedni a rosszul megvilágított helyen.
Egyszer aztán elért egy rosszul megvilágított helyre, és megcsúszott.
Egy rövid pár centis mozdulatot tett a lába, ami egyben az egyensúlyának elvesztésével járt.
Jobb lába hirtelen előre szaladt és a bal is követte nem sokra rá. A feneke pedig maradt ahol volt, leszámítva, hogy a generált gravitációnak köszönhetően lefelé indult el a kemény kőnek.
Nagyot nyekkent Kanami amikor a puhábbik felével a kemény padlón landolt, de nem maradt úgy sokáig, sejtette valami nem stimmel itt, túl nagy lett a csend, pedig tuti hallott valamit.
Így picit megigazította magát, felvette az előtte nagyot csengő fegyverét és elindult tovább. Nem tudta, hogy egy bányapók, vagy egy másmilyen mob lesz-e az ami rátámad. Így tört előre a sok-sok kis zegzugot maga mögött hagyva

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Csüt. Feb. 22 2018, 00:35

Szerencsémre gond nélkül eljutottam a pincéből a barlangba. Lenyűgözve nézegetem a kéken vibráló köveket. Woow. Na ilyet nehezen találnánk a odakint :O Jó, ennél lenyűgözőbb dolgokra is képes a természet, de... ez valami lélegzetelállítóan gyönyörű! Egyszer elhozhatnám ide Tachit... Vagy nem.... valószínűleg nem az ő stílusa, hogy egy ilyen helyet cs/color]odáljon... (Nem, az hogy vörös nem lenne akadály, külön élvezet lenne valahogy kijátszani ezt a dolgot)
A gondolatokból a lépések halk zaja, és a tompa puffanás ránt ki. Nem, ez nem a pince felől jött. Mostmár teljesen biztos. Remélhetőleg nem egy mobbal sikerül összeakadnom... Nem sok kedvem van a küzdelemhez...
A fal egy sötétebb kiszögellésébe rejtőzve várom a közeledőt, és hogy kiderüljön miféle.
Szerencsére hamar megnyugodhatok. A jártasságaimat bekapcsolva szinte azonnal megállapíthatom, hogy egy játékos közeledik, rejtőzés nélkül. Na azért nem ugrok ki a rejtekhelyemről.  Felelőtlenség, és meggondolatlanság lenne. Megvárom, hogy mellém érjen. Ki kell használni az előnyt, hogy ő jó esélyjel nem fog észrevenni, csak ha véletlenül erre néz.
Hogy is mondjam... Majdnem... Vagyis ha monitor előtt ülnék, akkor leesnék a székről. Jó ég! Hát én őt ismerem! Takashival sokat hallgattuk a dalait, egész jó kis zenéi vannak! Hallottam pletykákat, hogy ő is bekerült, de... nem hittem volna, hogy tényleg igaz... o.o 
Ne így már azért nem olyan könnyű a helyemen maradni, pedig még mindig nem lehetek biztos benne, hogy nem veszélyes játékos... És nem is bírok megmaradni a fenekemen... A biztonságról megpróbálok azzal gondoskodni, hogy legalábbis egy kis ideig a legnagyobb esztelen rajongóként lépek oda. Ennek első lépéseként, hogy felhívjam magamra a figyelmét, énekelni kezdem a magam csiszolatlan, de hallgatható hangján énekelni az egyik kevésbé ismert számát.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Feb. 28 2018, 11:14

Nem igazán tudta Kanami mire számítson, valami gondolta mozog arrafelé, de sehol semmit nem látott. A mobok elég buták voltak, elbújni sem tudtak nagyon, így nem értette a kalandorlány, hogy mi a fenét hallhatott. Lassan lépkedett a csúszós padlón eleget esett már el, sajna a fizikai kondíció nem sokat segített ezen. Egyszer valami megfogta őt, egy halk éneklés a háta mögül.
Arra fordult és látta egy lány közelít felé, de ami jobban meglepte, az az volt, hogy az ő számát kezdte énekelni, ráadásul azt a számot, ami az utolsó lemezének egyik olyan száma volt amit mindenki elnyomott.

Kissé zavarban érezte magát, de felvéve a lapot, beszállt az éneklésbe. A kellemes dallam és hang melyet ketten adtak ki betöltötte a helyet és elég kellemes és bizalmas légkört adott magának a halványan pislákoló kék fényekkel. Ha ez egy olyan szituáció lenne, akkor egész romantikusnak lehetne mondani. Szerencsére ilyen nem járt Kanami eszében, inkább csak a meglepődés, hogy ennyi idő után találkozik valakivel, akivel elénekelheti a számot. A számot ami a múltról és a szép emlékekről szólt, a kellemes nevetéssel töltött estékről és a sok izgalomról és balhéról amit ekkor tettek.
-Köszönöm, nagyon megtisztelsz ezzel, Kanami vagyok, Kanami Minagawa. Nem igazán tudom mit mondhatnék, azon kívül, hogy nagyon szép hangod van.-Jézus Kanami sosem kezelte jól az ilyen helyzeteket, de azért ez már egészen gáz volt... Eltette a fegyverét nem volt rá szükség már és ezzel egyidőben egész közel ment a lányhoz.

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Hétf. Márc. 05 2018, 00:13

Nahát… Igazán nem számítottam társaságra, arra meg főleg nem, hogy az egyik kedvelt énekesemmel futok össze éppen itt.
Az meg pláne meglep, ha kizökkenteni nem is tud, hogy elkezd velem együtt énekelni. Széles mosolyra húzva a számat folytatom az éneklést, és még engem is meglep, hogy az erős hang támogatása mellett kifejezetten jól tudom végigénekelni a számot. És valljuk be… a helyzet stílusos, hangulatos, már-mér mesébe illő a világító kék kövekkel.
Lelkesen tapsolok egyet a szám végén, nem teljesen kikelve magamból, de kicsit rájátszva magamhoz képest a lelkesedésre.
- Ez csodálatos volt!- jelentem ki üdvözült mosollyal, vidáman csilingelő alt hangomon.
A dicsérete… Nos, az őszinte pírt csal az arcomra. Ő mondja nekem, hogy jó hangom van… Neee.. Messze van az a jótól.
- Ugyan, csak azért tűnt úgy, mert te is énekeltél, és a hangod segített.mosolygok rá ezúttal teljesen őszintén.
-Részemről a megtiszteltetés, Kanami. Én Chakna vagyok, nagyon örvendek. Nem is álmodtam róla, hogy pont itt, pont veled futok össze.-örvendezek őszintén, de kicsit ráerősítve a hatásra. Még mindig nem tudom bízhatok-e benne, ráadásul az indikátora vörös. Igen, megnéztem, és nem, nem ez alapján fogom sem elítélni, sem pedig kezelni. Shu megtanította, Makoto pedig be is bizonyította, hogy az indikátor, kifejezetten sablonos szöveggel élve, csak egy szín. Sokminden lehet mögötte, és van módja, hogy kijátszuk a szabályait.
- Ha nem sért a kérdés… Te is felfedezni indultál? Vagy máshogy találtad meg ezt a barlangot?.- kezdem el az információgyűjtést, amennyire lehet észrevétlenül figyelve a testbeszédét és a mimikáját..

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Márc. 19 2018, 10:36

A szép számot társaságban jó énekelni, ez mindig így van, és sajnos bármennyire szép is volt, sajnos mégis vége lett. Chakna amikor vége lett, akkor tapsolni kezdett, és bár pici késéssel, de Kanami is így tett.
-Pedig elhiheted, hogy jó hangod van, ehhez jó érzékem van-mutatott a lány a fülére és kacsintott a lány irányába. Majd a kapott kérdéstől kissé kellemetlenül a tarkójára kapta a kezét...
-No én inkább a szerencsétlen véletlen miatt kerültem ide, arra a másik irányba-mutatott arra amerről jött-van egy nyílás ide lefelé, én meg profi módon becsúsztam rajta-fogta meg egy pillanatra a fenekét ezzel jelezve, hogy igenis szép esés volt a maga módján.-De azt hiszem megérte, hiszen erről a helyről nem hallottam még, pedig aztán a maga módján csodálatos-miközben Kanami mondta a mondandóját végigmért a lányon vele szemben, akaratlanul és megformálva pár kérdést benne, bár úgy látta nem kéne mégsem feltennie még.
-Egyébként...-tartott drámai szünetet-barátod merre van?-Ó király megfogalmazás, a végén azt hiszi megakarod ölni... király.
-csak mert felfedezi többen jó...nem egyedül-tette hozzá a korrekciót, miközben a fegyverét letette a kőre és lepihent mellé.
-ezt félretéve... nem tudod véletlen merre van a kijárat? Nem nekem való a sok csúszós kő meg üreg

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Vas. Aug. 05 2018, 22:03

A sötétben szerencsére nem látszik, de enyhe pír önti el az arcomat, amikor Kanami megdicséri a hangomat. Ez az a pillanat, amikor kezdem feleslegesnek rezn a színjátékot, de csak így nem hagyom abba, hátha kiderül még valami, ami fontos lehet.
Amennyire a körülmények engedik figyelem a testbeszédét. Őszintének tűnik, amikor azt mondja, véletlen folytán került ide. Ez határozottn megnyugtató információ.
-Ugye, hogy gyönyörű? - nézek újra körbe. Többedik pillantásra is lélegzetelállító látvány
Egy pillanatra megijedek, hogy olyat tud rólam, amit nem szabadna tudnia. Hiszen soha az életben nem jutottunk el Takashival koncertjére, de pár pillanat alatt leesik, hogy nem így értette a barátot.
Elmosolyodom, és a fejem fölötti céhjelzésre mutatok.
- A barátaim nem ilyen közvetlenül fedeznek fel velem.  Mindannyian másfelé szoktunk járkálni, és közben figyelünk egymásra.- fejtem ki a céhünk működésének egyik oldalát.
Szóval kijáratot keres… Kellemetlen…
- Szívesen segítenék, de amerről én jöttem, oda te sajnos nem mehetsz - utalok minden előítéletes hangzás nélkül az indikátorára.- Mi lenne, ha megkeresnénk, hogy te merről jöttél? Vagy használhatod a teleportkristályodat, és elteleportálhatsz valami biztonságos helyre-javaslom. Mint mindig, most is szivesen segítek, ha engedi. Ha meg nem, akkor más utat kerEsek rá.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Aug. 06 2018, 10:46

Elég hirtelen lett csendben a lány a dícséretem után. Nem jó a túl nagy csend így én bátorkodom annak megtörésére

- Hangszerekkel hogy állsz? Nekem gitározáshoz van jó érzékem, bár ezt tippre már tudod… De azért engem érdekel, hogy vannak-e még idebent muzikális alkatok.

Ha tudná, hogy bandát akarok alapítani, akkor lehet hogy bepróbálkozna, de kíváncsi vagyok a lelkesedésére, mert ha így is nagyon lelkes és nem veszti el, még akkor sem, ha megemlítem, hogy segíthetek neki, akkor őt kerestem.

Később…

A barlang látványán legeltettük a szemünket. Ha egy randi lenne itt akkor a srácnak gyors győzelme lenne, mert még nekem is annyira tetszik ez a hely, hogy valósággal csak ámulni tudok rajta. Nem meglepő dolog, hogy nem híresztelik a helyet, ha egyáltalán már régóta itt van.

Mondjuk egy hasonló kinézetű erdőről hamar elterjedt a hír, hogy létezik, de az viszonylag nyílt terepen van, gondolom.


-Egyszerűen nehéz leírni a látványt. Tudod a Grand Canyon is hasonlóan szép egy skálán, de ez teljesen máshogy szép.

A Grand Canyon, ahogy a neve is sugallja nagy és azért lélegzetelállító. Ez pedig egyszerűen magában gyönyörű.

-Szóval magányos utazó vagy te is mi? Nekem sajna se Group-pom se céhem nincs. Nem nagyon kedvelnek az emberek Aincradon sajnos

Tettem hozzá erős grimaszolással és bólogatva. Nem tudom miért nem akar senki velem lenni egy céhben és miért csak az első látványból ítélnek. Tudni illik egyszer megkerestem egy céhvezért. De több dolog miatt sem akart velem foglalkozni, ami kissé bántott. Igyekeztem túltenni magamat a dolgon, ami részben sikerült is, de azt elérte viszont, hogy nem fogok vadászni másokra. Ha valaki esetleg szeretne rendesen megismerni és meghívni a céhébe, akkor úgyis meg fog találni. Nem akarok mégegy ilyen visszautasítást…

Utána rátértünk arra, hogy hogyan tudok innen kijutni. Neki egyszerű, kis zöldfülű lányka, de nekem…

Két út járható. Az egyik, hogy keresek egy harmadik kiutat ami nem a városon át megy. A másik pedig, ha átvágom magam a városon. Ami tény ami tény izgalmasabb és nagyon nagy poén lenne, mint WoW-on a kezdőket végig gyakni egyedül, de nem hiszem járható lenne alap felszereléssel.


- Igazából elméletileg mehetek, csak ahhoz nekem kicsit sokat kéne küzdenem… Ami végül is járható, de ha nem muszáj nem mennék át ezen.

Viszont az én bejáratom túlmeredek hozzá, hogy ott menjek ki, úgyhogy keresni kell egy másikat. A teleportkristály, nos kislány az túl könnyű megoldás lenne nekem


Kacsintottam rá egy kicsit kihívóan. Egyesek tényleg csak ennyit tennének, hogy kiteleportálnak, de az sem nem menő sem nem bátor. Nem akarok senkit bántani félreértés ne essék, csak izgalmasak kiosonni.

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Kedd Aug. 14 2018, 08:33

Hangszerek… Sose érdekeltek különösebben, de a nagymamám kedvéért egyszer egyet megpróbáltam…
- Csak a kotót próbáltam eddig, nem igazán vagyok zenész típus. - intek nemet a fejemmel is. Gondolom hiányzik neki, hogy szabadon zenélhessen…
Igen.. Látszik, hogy sikeres énekes. Grand Canyon… én még csak képekről láttam…
- Sokféle szépség létezik- bólintok. Azt hiszem egészen pontosan annyi, mint ahány ember. Mert mindenki mást lát szépnek.
Magányos… Valamikor használtam volna ezt a jelzőt magamra, de most…
- Egyáltalán nem vagyok magányos. - válaszolok mosolyogva- Elvégre vannak barátaim-kicsit elmerülök ebben a szóban… Szeretem úgy gondolni, hogy erre a helyre nem lett volna semmi szükség. De mégis… Kevesebb lennék. Sokkal kevesebb, ha nem ismertem volna meg azokat, akik itt körülvesznek.   És vajon lett volna lehetőségem rá másképp, hogy találkozzak velük? Némelyikükkel talán összefuthattam volna az utcán, de az már egyáltalán nem biztos, hogy megálltam volna, hogy beszélgessek velük.- és végtére is, most sem vagyok egyedül, nem igaz? -fejezem be a mondatot rámosolyogva Kanamira. Nem egyszerű Aincardban társakat találni… A felvételek alapján pedig amiket láttam, Kanami elég temperamentumos lány, hogy a többség nehezen viselje. Különösen ott, ahol tízezer játékosból kilenc neet, és/vagy antiszociális kocka, tehát nem igazán van hozzászokva az emberi interakcióhoz…
- Emiatt ne aggódj, előbb utóbb megtalálod azt a kis társaságot, ahova tartozhatsz Aincardban -igyekszem bátorítani, és bíztatni.

Na az már problémásabb, ha az amerről ő jött, csak egy irányú bejárat… Nem bíznék benne, hogy lesz másik kijárat, de végülis, miért ne lehetne? És ha nem találunk, maximum marad a teleportkristály megoldásnak… Elnevetem magam.
- Te is szereted a kalandokat, ugye? -kérdezem nevetve, aztán kicsit komolyabban folytatom.- Először is az a kérdés, hogy találtál-e idefelé leágazó járatot. Mert én bár kissé kanyargós, de “egyenes” úton jöttem, nem volt arra elágazás. ha ő nem találkozott ilyesmivel, akkor sajnos egész biztosan csak két járat vezet kifele a barlangból.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Aug. 14 2018, 09:40

Kotót említ nekem mint hangszert amit próbált, de honnan rémlik nekem ez?

-Koto…Koto…. ja várj tudom már! Az ilyen tradicionális japán húros hangszer nem? Egyszer amikor Japánban jártam, akkor megtetszett a fura hangja miatt, de sosem próbáltam ki, hogy milyen lehet egyen játszani. A kinézetéből adódóan elég nehéznek tűnik

Kezdtem el neki ecsetelni a tapasztalataimat. Igazából amikor Japánban jártam nem sokra futotta az időmből, leginkább a két-három fellépés elvitte az egészet Tokióban és Kyotóban, de a kettő közötti úton egy kedves öregúr megmutatta nekem a hangszerét, egy kotót, ami nos annyira fura volt, hogy elég sokáig játszott nekem rajta.

Áttértünk a szépség fogalmára, kissé zárkózottnak tűnik nekem ez a lány, de azért meg van a maga bája és kedvessége is, nem tudom, hogy az öltözete mennyire megszokás alapú a külvilágból, mert így elsőre ez is valami japán népviseletnek tűnik.

Ha én is a saját magam népviseletét hordanám, akkor sarkantyúm és kalapom lenne… De nem vagyok rá hajlandó…


- Igazából elég sok helyen jártam már, de talán egy éjjeli Las Vegast tennék a legszebb helyre, ez annyiban hasonlót rá, hogy sötét van és világít…

Elképeztően bugyuta összehasonlításomat egy vállhúzással spékeltem meg, de annyira bugyuta egy példa volt, hogy szégyenlettem magam miatta.

- Azon gondolkodtam akaratlanul is, hogy a te öltözeted mire utal?

Egy kis témaváltás, mielőtt rátérnénk a társaságra. Nos nem tudom ő mennyire érdeklődött utánam, de nem éppen egy hűvös alkat voltam idebent sem, emiatt pár évre parkolóra tettek. A szó szoros értelmében patkányhúst ettünk azzal a pár emberrel akivel egy-egy alkalomra összeálltunk. Sokan nem jutottak ki onnan….

- Az én esetem elég nehéz ilyen szempontból, főleg mert pár évre offos voltam, azóta pedig a fejem felett csillogó rubint miatt sokan szóba sem állnak velem…

Lesütött tekintettel mondtam el neki, a bekötött kezemen lévő kötést nézve. Kissé szomorú, hogy elítélnek az emberek és ez ilyenkor emlékeztető… Céhek többsége is elhajtott az indikátor miatt.

- Tudod van pár dolog amire nem vagyok büszke, de ugyanakkor nem változtatnék semmin, ahonnan jöttem eredetileg egy hasonlóan balhés hely volt, mint amit én is képviseltem idebent, de végülis ez tesz minket azzá akik vagyunk. Én pedig aki beszól, még mindig jól arcom vágom.

Szomorú az igazság, de már rég nem érdekel.

- Ha van is helyem valahol, akkor az olyan hely lesz, amit én is akarok. És egyenlőre nincs nagyon olyan alak idebent akivel tartósan jó kapcsolatom lett volna egy két alakot kivéve.

Elég nehéz téma, de végül át tértünk a kiszabadulásomra.

- Kalandokat ki ne szeretné? Ez lenne a lényege az ittlétünknek nem? Tulajdonképpen ez egy olyan hely, ahol csak kalandba csöppenhetsz…

Arról nem is beszélve, hogy simán belehalhatsz. Ami a legnagyobb poén az egészben, hiszen a sok eddigi MMOnak nem volt tétje, de idebent, a veszély valós és ez kissé felcsigáz…

- Egy elég csúszós leejtőn estem be pár kanyarral arrébb, nem tudom, hogy másfelé lesz-e kiút…

Btw… ha a városnak megyek kellene egy szem is nekem…

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Vas. Szept. 02 2018, 22:51

Bólintok. Ezek Szerint ismeri. Végülis, zenészről van szó, nem meglepő ha érdeklődik a különböző egzotikusnak mondható hangszerek után.
– Igen, az a kotó. Valóban, nem könnyű játszani rajta, de aki ért hozzá hihetetlen gyönyörű hangokat tud kicsalni belőle. Én nagyjából csak az alapokkal vagyok tisztában, úgyhogy nagyon amatőrnek számítok.- ismerem be. Az igazi mesterek évtizedekig gyakorolnak kotón, mire minden csínnyát-bínnyát megismerik a hangszernek. - Las Vegas?  Képeket már láttam róla, de nem tudom azok mennyire felelnek meg a valóságnak… Mindenesetre számomra inkább túlzsúfoltnak és veszélyesnek hatott az a város. - elmélkedek félhangosan megosztva vele a benyomásomat az „ördög” városáról. Ez is alátámasztja, hogy a szépség fogalma relatív.
A témaváltás kicsit meglep, de nem vagyok annyira merev, hogy komoly fennakadást okozzon a dolog.
- Oh, nem ismered? - kérdezem mindenféle rosszallás vagy lenézés nélkül- Ez a shinto papnők tradicionális öltözéke. - mutatom be a ruhát, majd egy pillanatnyi szünet után folytatom. - Részben azért hordom, mert kényelmes az íjászathoz, másrészről pedig fontos emlék számomra ez a hangulat. - nem komoly, és a legkevésbé sem felhasználható információ, de… mégiscsak megosztok vele valamit, lehetőséget teremtve, hogy akár mélyebbre is vájjon a dologban.
- Én két évvel ezelőttig aludtam… És csak 2 hónappal az ébredésem után kezdtem komolyan bele a „játékba” - jegyzem meg - Ne akadályozzon az, hogy kiesett némi idő. És hidd el nekem, vannak nem is kevesen, akiket nem zavar az a vörös szín. - egyáltalán nem szánalomból, és vígasztalásként mondom ezeket. Tiszta meggyőződésből beszélek.  - Egyikükkel épp most találkoztál. - mosolyodom el. Hitte volna rólam valaki másfél éve, hogy ezt így ki merem jelenteni? És lám, most mi sem természetesebb ennél… Talán mások is megtudnak így változni, ha találkoznak egy megfelelő emberrel…
- Ez a beszéd - bíztatom széles mosollyal -Nem éri meg olyan helyen lenni, ahol nem akarsz. –
És akkor végre jöhet a téma, hogy hogyan is találjunk ki a barlangból. Ha elég fény lenne, megkockáztatnám, hogy egy kötelet fellövök a csúszdán, ahol leesett, de azzoz elég alacsonynak kellene lennie, és viszonylag egyenesnek..
A kalandvágyára széles mosollyal, egyetértőn bólintok. Hiába, én is keresem a kalandot, bár eléggé óvatos ember vagyok.
- Nos, nézzük meg azt a lejtőt, aztán hátha útközben találunk valamit - javaslom- Lehet az íjam és egy kötél segítségével ott is ki tudlak juttatni, ha szerencsénk van. - És addig sem egyhelyben állunk, ameddig ezt megnézzük.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Szept. 03 2018, 12:34

Mulattató, hogy sokan azt hiszik, hogy mindenki profinak születik. Tény van pár ember akinek van egy kis érzéke a dologhoz, de alapvetően nem sokan. Kell hozzá egy háttér egy támogató légkör.

Mondjuk nekem nem volt…


- Hát a lényeg nem az, hogy profi légy, hanem hogy szeress játszani rajta, hidd el én sem voltam éppen egy profi anno…
Sőt előbb tituláltak volna engem drogosnak, mint gitárosnak, de erre most ne térjünk ki.

Szerencsére hamar váltunk is témát, ő elmondja hogy nem ismeri Vegast én pedig bevallom, hogy nem tudom honnan jön a ruhája.


-Ebben iagazad van, este miután lemegy a nap még gyönyörűbb, mint amilyennek sokan hiszik, mellette pedig a pörgő élet egyszerűen elképesztő…

A ruhádat sajnos nem ismerem… nem volt elég ahhoz az a kis idő, hogy mindent megtudjak Japánról, de azért van pár dolog amin csodálkozok veletek kapcsolatban… De most komolyan mentolos csoki? Nemár….

Teszem hozzá kissé viccesen neki. Sajnos viszont ez nem elég ahhoz, hogy a komoyl téma ne törje meg a lendületet.

Nem hittem volna, hogy vannak olyanok, akiknek kiesett ennyi idő, nem is halottam róla, hogy egyáltalán van olyan aki nem ébredt idebent fel.

-Ohh hát sajnálom… Nem is tudtam van olyan akivel ilyen megtörtént. Gondolom nem tudod miért történt meg mi? - váltottam sokkal komolyabb és mélyebb hangra, na nem dörmögősre, de úgy olyan igazán szomorú és komolyra. - Tudod attól ha te még nem is, de elég sokan kirekesztik a másikat félelemből, de mondhatni már hozzászoktam. Nem hiszem bírtam volna, hogyha folyton váltogatnék csapatok és klánok között, akkor meg inkább egyedül élek.

Igazából mióta bent vagyok vagyok aki vagyok. Nem is érdemes ezen gondolkodni, mert változni nem fog már, bármennyire is akarják ütni miatta a hátamat. Nem érdekel még az sem, ha maga Kayaba lenne aki beszólna miatta, hiszen attól még nem fogok tudni megváltozni. Ezt pedig mástól sem várom el. Na ezért nem fogok oda belépni, ahol ennyire kinézik az embert.

El is tereltük inkább a témát és elindultunk megkeresni azt ahol lecsúsztam.

-Egy próbát végülis megér. De nem is tudtam, hogy ilyent is tudtok… Nos kövess akkor
Indultam el pont arra amerre jöttem befelé, miközben a lányt vizsgálgattam ahogyan jön mellettem.

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Chakna Kedd Szept. 11 2018, 13:07

Igaz, "gyakorlat teszi a mestert". Engem viszont annyira sosem kötött le a hangszerek világa, hogy érdemesnek találjam belefektetni az energiát a gyakorlásba.
- Én inkább hallgatni szerettem a zenét mindig. - mosolyodom el. Például az ő zenéjét.
Mint mindig most is érdekesnek találom, hogy mennyire másként látja két ember ugyan azt a dolgot. Bár meg tudom érteni, hogy neki a pörgés tetszik, és az éjszakai képek alapján valóban megvan a városnak az a varázslatos hangulata, még ha én nem is vágyom rá, hogy meglátogassam.
- A legtöbb város éjszaka mutatja meg az igazi, gyönyörű arcát. -
Bólintok.
Nem tudom megállni nevetés nélkül, ahogy a japánnal kapcsolatos élményeiről beszél.
- Ha egy évet ott töltenél, nem ez lenne a legnagyobb furcsaság ami eszedbe jut- kuncogok. A külföldiek sokszor találnak minket furcsának. Ahogy számomra is rengeteg dolog furcsa, amit ők csinálnak. Nincs ebben semmi rossz, meg semmi különös.
- Van, és egyre több, ahogy ébrednek fel az újabb játékosok.- Kellemetlen téma? Nem. Már nem. De találkozhat olyannal, aki épp akkor szembesül vele, hogy ez történt. Nem árt, ha fel lesz rá készülve.
- Ez itt a kockák világa. Itt mindenkinek van valamilyen defekje, a legtöbb játékosnál szociálisan is. De pont ez hozott össze több csapatot is, mert együtt mégiscsak jobb az esély túlélni ebben a világban. De ehhez fontos, hogy te is akarj az adott csapathoz tartozni. Úgyhogy teljesen helyénvaló szerintem hogy addig nem is akarod "hitegetni" a csapatokat.- Bíztatni szeretném. Mert nem egyedi eset itt, hogy valaki nehezen találja a hangot a játékostársakkal.
Ő is egyetért, hogy érdemes megpróbálni a trükkömet, úgyhogy el is indulhatunk.

- Nem idebent fogtam először íjat a kezemben, úgyhogy vannak ötleteim. Remélem a rendszer nem fogja megakadályozni…- osztom meg vele. Észreveszem, hogy vizsgálgat, de inkább megvárnám, hogy kérdezzen ha van kérdése. Addig pedig lopva én is figyelem a gesztusait, szokásomhoz híven.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Szept. 21 2018, 22:48

Sosem gondoltam volna, hogy vannak olyanok akik késve ébredtek fel. Nem is igazán értem, hogy ez hogyan lehetséges, mondjuk emlékszem, hogy pár játéknál előfordul, hogy ha sokan próbálnak bejelentkezni egyszerre akkor várólistára teszi, de hogy ilyen sokáig... különös.

Nem is feszegetem a témát tovább, nem hiszem okos döntés volna- vakartam meg a fejemet kicsit a gondolataim közben

-Nem akartam sose lenni a fekete bárány, de valahogy mindig elér ez a sors. Mondjuk alapból is annak indultam. Tudod én sokáig a városban napról napra éltem, és nem tagadom lopnom is kellett néha, hogy életben maradjak. Idebent pedig... Nos szimplán kerülni kezdenek, már csak attól, hogy meglátják a nevem és a színem.
Na igen. Sok hely volt ahol már azért elhajtottak, mert vörös voltam, és ez még csak nem is a céheknél volt. Úgy érzem túl sok hátrány ér már, sokunkat már előre leírtak.

Persze pár kivételes alakról elterjedt a hír, hogy a vöröseknek jobban segít, mondjuk ellenár fejében. Például az egyik kovács állítólag akciósan csinálja a dolgokat ha tudsz neki valami olyat felajánlani ami neki kell.
Lehet egyszer benézek hozzá.

Visszatérve...
Jó elismerem nem voltam én sem ártatlan soha, de azóta nem ittam sokat sosem. Erre ügyeltem. De azt hiszem késő lenne akárkitől is elnézést kérni, bár nem érzem úgy, hogy lenne itt ezen a világon akitől bocsánatot kéne kérnem. Aki megérdemelné már rég nincs itt.- gondolataim alatt pedig egyre csak haladtunk a lyuk felé.

-Én úgy látom, hogy elég nyitott minden...
Lassan pedig oda is értünk, és néztem fel a saras lejáratra.-Nos én itt estem be... Nem volt sima lejárat ha érted mire célzok, de azért remélem kitalálunk valamit. Érdekes lenne a GYPs városon átvágni....

_________________
Kék Barlang 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék Barlang Empty Re: Kék Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.