Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Széllel Bélelt Barlang

+5
Atoru
Aoi Shizuka
Bacchus
Shukaku
Cardinal
9 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 20:11

Komoly csábereje van, ha nem vigyázol, bizony levesz a lábadról. Mármint a széllökések. Figyelj a süvítő hangra.

Lények
1. Ősi Gekkó - HP:40 | F:0 | E:0 | K:7 | GY:40 | S:30 | P:0
2. Ördög Ujja - HP:10 | F:30 | E:30 | K:5 | GY:2 | S:30 | P:0
3. Tigris - HP:35 | F:15 | E:7 | K:5 | GY:9 | S:8 | P:0
4. Denevér - HP:15 | F:25 | E:3 | K:3 | GY:25 | S:16 | P:0
5. Szürke Medve - HP:45 | F:10 | E:7 | K:10 | GY:7 | S:8 | P:0
6. Barlangi Gyík - HP: 20 | F:22 | E:4 | K:3 | GY:12 | S:5 | P:0

Zsákmányok előfordulási aránya
40% - 2x Faeno Levél, 2x Vörös Pitypang
30% - 1x Kis Potion (+20 HP)
20% - 2x Csontszilánk
10% - 2x Vércsepp


A hozzászólást Klein összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 18:08-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 06 2014, 23:55

Aoi Shizuka - HP:50 | F:23 | E:0 | I:8 | K:7 | GY: 22 | S:8 | P:24
Bacchus - HP:65 | F:20 | E:19 | K:4 | GY:12 | S:6 | P:6
Shukaku - HP:50 | F:15 | E:5 | I:18 | K:6 | GY:8 | S:7 | P:8

Aoi Shizuka (Sebzés: 8, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Ősi Gekkók
Bacchus (Sebzés: 19, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Ősi Gekkók
Shukaku (Sebzés: 5+18, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Ősi Gekkók

Életek:
Ősi Gekkó #1: 40 HP
Ősi Gekkó #2: 40 HP
Ősi Gekkó #3: 40 HP

Shizuka: 50 HP, 24 páncél
Bacchus: 65 HP, 6 páncél
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Írhattok egy bevezető kört, ahol megérkeztek, találkoztok, taktikáztok, vagy bele is mehettek rögtön a harcba, rajtatok áll. Előbbinél nincs sorrend, utóbbi esetben Shizuka kezd.

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 07 2014, 08:25


-Harc!
-Nem!
-De harc!
-De nem!
-De ez így úúúúúúúncsi.
-Maradhattál volna otthon is.
-Az is uncsi.
-C'est la vie.
-He?
-Azt jelenti, hogy ilyen az élet. Franciául.
-Hogy jön ide Anat?
-Nem… Na várj, elmagyarázom. A kinti világban van sok-sok fajta nép, akiknek különböző a nyelvük. Ugyanúgy nem értik meg egymást, mint ahogy mondjuk a petek az embereket, amíg meg nem tanulják a nyelvüket.
-De… én értem Anatot. Anat beszél, és én értem. Ez butaság.
-Csak… a rendszer valószínűleg lefordítja mindenkinek arra a nyelvre, amit megért, amit beállított. Te sem hitted, hogy mindenki tud japánul ugye?
-Dehogy is! Hova gondolsz?!

Rázta meg a fejét gyorsan a sárkány, de Shu látta rajta, hogy füllent.
~Eddig azt sem mondtad el, hogy ez valami ilyen hatalmas különbség. Honnan kellett volna tudnom?~
-Honnan tudsz te ilyet?

-Mit tudok?
-Anatot.

Shu egy ideig csak pislogott a sárkányra, majd hirtelen megértette a kérdést.
-Oh! Nem, nem tudok franciául, csak ez ilyen gyakran használt kifejezés. Mint az Oui, ami igent jelent.
~Na jó… az egy dolog, hogy én ezt nem tudtam, hogy van ilyen, meg ilyen… franciául sem tudok, de az, hogy egy mob, ráadásul pont a legkisebb malac jobban értse a nyelveket mint én, az már igazán túlzás…~
Shu látta Timidus rosszkedvét, és bár nem nagyon tudta az okát, és azt sem, hogy azon kívül, hogy ő csak nézelődni jött a barlang elé, mivel sérthette meg a sárkányt, de igyekezett kiengesztelni.
-Jól van Timidus. Ha jönnek mások is, és megelégszenek azzal, hogy én csak figyelem az eseményeket, akkor bemegyünk. Talán igazad lehet, és innen kintről tényleg nem láthatunk semmit.
-És harc!
-Nem, nem lesz harc. Peter azt mondta, hogy jön majd egy íjász, a Justice League-ból. Shizuka. Nem ismerem, de biztosan kedves, ha abban a céhben van. És még szabály is, hogy jóban vagyunk velük.

~Peter nem bízik bennünk. Felvigyázókat küld utánunk, mert gyengének tart. Az a baj, hogy igaza is van. Ruthnak is igaza volt. Ha nem vonom be Shu-t több harcba, akkor túl lassan fogok fejlődni ahhoz, hogy megvédhessem.~
És mintha a lány kitalálta volna a sárkány gondolatait, folytatta.
-Nem véletlenül botlunk bele szegényekbe, hanem mi zavarjuk meg az élőhelyüket. Főleg úgy, hogy még értelme sincsen egyébként a barlangba mennünk, mert semmi út nem vezet rajta keresztül, vagy ilyesmi. Szóval semmi okunk őket bántani, hanem majd csak megnézzük, lerajzoljuk az új mobokat, és utána kijövünk. Legutóbb még te győzködtél mindenkit arról, hogy értelmetlen harcokba nem érdemes belemenni.
-De ez nem értelmetlen.
Duzzogott a sárkány.
-De az.
-De nem.
-De igen.
-Megvédelek.
-Izé… nem tudom, hogy ez hogy jön ide, de… köszönöm.
-Szívesen.

Bólintott újra Timidus, és picit rosszul érezte magát amiatt, hogy nem mondja el a lánynak, amit tud.
~Eddig meg tudtad figyelni a mobokat. A lopakodásod nincs is, nyomkövetésed van, és sík terepen könnyű messziről figyelni, vagy a fák között elbújni. Ez viszont egy barlang. Zárt terület. Mint a folyosó… ahol Álomkelő legyőzött. Gyakorolnom kell ezt a fajta harcot. Nem győzhetnek le többször. Ha itt megtámadnak, akkor nincs hova menekülnünk, csak a teleportkristállyal. Tehát ha bemegyünk, akkor megtámadnak, nekem pedig meg kell védjelek. Mert megígértem.~
Végighallgathatjátok a beszélgetést, természetesen csak a lány szavait értve, valamint a válaszokból és a hanghordozásból következtetve Timidus szavaira. Mivel Shu a sárkányra figyel, nem fog észrevenni titeket, ha halkan közeledtek, és megfelelő távolságban álltok meg. Amikor észrevesznek, akkor meghajlással köszöntenek, és Shu elmondja a tervét, miszerint ő csak azért jött, hogy felfedezze az új mobokat. Észrevehetitek, hogy Timidus a vállán lemondóan ingatja a fejét, majd kérlelő tekintettel néz rátok, segítséget várva a meggyőzéshez.  

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Pént. Feb. 07 2014, 13:40

Furcsa helyre kerültem, és el is fogadtam a feltételeket. De hogy minek, mi cél vezérelt?? Fraggy, Malcolm és Xen nélkül belevágni egy kazamatába. Kazamata.. minek is egyáltalán, azt se tudom, hogy mit kell csinálni ott. Már egy ideje úton vagyok és még mindig eszembe van, ahogy Malcolm vállon vágott. Még hogy.. " még a végén lesz belőlem valami".. dehogy is. Pitiáner bűnöző nem leszek itt sem, sőt csicska sem. Az eszmém terjesztenem kell és magam mögé állítani az erőseket. Ez a feladat. Nem Kazamatázni..
Mikor beértem a barlang szájához már ott állt egy lány. Ahogy közelebb értem hozzá, hallatszott, hogy bolond magában beszélt.
- Szia - köszöntem rá és néhol néhol belehallgattam önmarcangolásába, amit a madara csipogva meghálált. Mikor abbahagyta kérdeztem.
- Ilyen helyen mit kell csinálni? - karjaim összefontam mellkasom előtt majd szám is kissé már felfelé görbült.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Feb. 07 2014, 16:39

A pixel-fűszálak sírva-sikítva hajlottak meg, az odébb rúgott kavicsok káromkodva dühöngtek, ahogy a kékszín gyorstalpaló kíméletlenül gázolt keresztül rajtuk. Persze ebből semmit sem hallhatott senki se ezen a harmatos madárcsicsergős reggelen, amikor még a lágy szellő is az erdő növényeinek és virágainak friss illatát vitte mindenfelé.

A frissen mosott, napon szárított hófehér blúzocskába és kék rakott szoknyába bújtatott lány a keze alatt halkan vibráló, áttetsző térképébe mélyedve sétált békésen, néha odébb lökve azt a levelet, ami miatt ma reggel útra kelt: Egy fontos megbízatás volt a részére, a két baráti céh újoncait hivatott egy közös hadgyakorlat akció küldetés„kirándulás” keretében megismertetni egymással, és egyúttal megerősíteni a Young Justice és a Justice League közötti kapocst. A részletek közt csak annyi szerepelt, hogy egy idomárt kell majd keresnie a kazamata bejáratánál. Merthogy a kirándulás egy barlangi kazamatába vitt, ez világosan látszott a térképen is.

Kicsit késében volt, ezért eltüntetve a levelet és a térképet, vidám indián szökellésekkel gyorsított a tempón, kiálló gyökerek felet, buckákon és pocsolyákon át. Csak akkor lassított le, amikor emberi hangokat sodort felé a lágy szellő: kétségtelen, hogy egy lányé volt az egyik, és a másik mély hang minden bizonnyal egy fiúé kellett, hogy legyen. Furcsállva ráncolta a homlokát, mert nem olvasott olyanról, hogy rögtön két embert is küldtek volna a YJ-ből.

- Ohayou Gozaimasu! – üdvözölte az elé táruló tisztásra kilépve az ott álldogáló két embert. Épp a tisztás végében tornyosuló barlang bejárata előtt álltak amazok, egy félmeztelen, izompacsirta fiú, és egy fiatalka kislány. Idomárnak kellett lennie ez egyiknek, és hopp, meg is pillantott egy szörnyet a kettejük társaságában: egy virgonc tollas sárkány karikázott a levegőben kettejük között

- Sziasztok! A kazamatára jöttem, Shizuka vagyok, a Justice League-ből! – mutatkozott be vidáman, egy meghajlással kísérve - Én leszek a csapat íjásza, már biztos értesített…tek titeket – újra gondolkodóba ejtette a dolog, hogy két embert is talált, pedig nem említet a levél egynél többet
- Ano… - nézett tanácstalanul rájuk, majd a kislányon megpillantva a YJ logóját, újból meghajolva felé fordult - … akkor biztos te leszel az idomár a Young Justiceból, ugye?
- És te ki vagy?
– nézett a fiúra érdeklődve - Te is velünk fogsz jönni a kazamatába? A levelem nem írt rólad, de ha van kedved én benne vagyok, hogy velünk tarts! Jól jönne a csapatba egy ilyen erős … - nem akart fiút mondani, de abban se volt biztos, hogy milyen kasztú lehet srác, végül úgy döntött, hogy a legegyszerűbbet mondja, amit mindenre rá lehet aggatni
- … harcos!

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Széllel Bélelt Barlang Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 07 2014, 20:17

Hirtelen valami nagy csörtetett az erdőben, és Timidus ezt azonnal észlelve rögtön Shu elé is röppent, védelmezve a lányt. A sűrűből azonban nem mob, hanem egy félmeztelen férfi bukkant elő. Mindketten csodálkozva mérték végig, Shu különösen a fura hajviseleten lepődött meg, csak utána a félmeztelenségen, Timidust azonban mindkettő elgondolkodtatta, hiszen ő is hordott szalagot a vállán átvetve, és neki Shu azt mesélte, hogy ilyet a hadvezérek hordanak, meg a szalagot ő is a lányokkal azonosította, de a kolosszus nem igazán tűnt a szemében lánynak.
-Te miért nem jársz így?
Shu elengedte a füle mellett a kérdést, amit nem is nagyon értett, és inkább az idegen felé fordult.
-Üdvözlöm! Shukaku vagyok a Young Justiceből, ő pedig Timidus… szintén onnan… egy íjásszal kellene itt találkoznunk, aki pedig a Justice Leagueből jön.
Végignézett az alakon, és bár azt nem tudta megállapítani, hogy íjász-e, de abban biztos volt, hogy Shizuka nem lehet, lévén az női név… bár azt választotta magának névnek amit akart, és bemutatkozni pedig elfelejtett, de mivel céhlogót sem látott rajta, így teljesen biztosra tudott menni.
-Azt nem tudom, hogy mit kell itt csinálni. Én azért jöttem, mert úgy tudom, hogy a barlangban új mobok vannak, és kíváncsi vagyok rájuk. Majd ha Shizuka megérkezik…
És az emlegetett Shizuka meg is jelent, félbeszakítva ezzel a kislány szavait. Meghajolt felé, neki is bemutatkozott, és bemutatta Timidust, mosolyogva, bólogatással megerősítve a lány szavait.
-Igen, én vagyok az. Shukaku, ő pedig itt Timidus. Örvendek a találkozásnak.
Mivel kiderült, hogy a harmadik felet a lány sem ismerte, Shu kettőt távolabb lépve tőle, közelebb húzódott az íjászhoz, és úgy folytatta.
-Azt ígértem neki, hogy te el fogod mondani, hogy mi is lesz itt a feladata. Én csak azért jöttem, mert érdekelnek az új mobok, fel szeretném őket fedezni, és majd később lerajzolni, meg írni róluk… ha láttam őket, akkor én már mennék is, csak sajnos innen kintről nem sokat lehet látni. Peter azt mondta, hogy várjalak meg téged, és majd te segítesz.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Pént. Feb. 07 2014, 23:03

- Aham, akkor már ketten vagyunk, aki nem tudja, mit kell itt csinálni.
Még mindig könyökeim tapodtam, hisz mit csináljak, úgy tűnt a lány még nem akar bemenni, hisz tudhatná, hogy hölgyeké az elsőbbség, még ha kis hölgyekről is van szó, aztán én meg csak elfelejtek bemenni. Ő meghal, ellopom a cuccait és mindenki jól jár. Történet vége, ja nem, mert megyek vissza kártyázni.
Azonban míg ezek a gondolatok betöltötték elmém egy újabb hang meg körülöttünk a levegőt töltötte be. Még egy csaj, sokkal látványosabb a törpénél, de hogy is mondjam elég alsó kategóriás...
- Én W.. Fried vagyok. W-vel kezdődik a családnevem de azt idegenek előtt nem használom.
Mi az a Fried? Létezik egyáltalán ilyen név? Remélem nem bukok bele ebbe, Fraggy rossz hatással van rám ő a pitiáner bűnöző..
- Örvendek Shukaku, Shizuka és Timidus. Mint látjátok nem vagyok céhben. Amúgy ja jövök a kazamatába. Számoljatok úgy velem, hogy testőrötök leszek. Szóval a frontvonal harcot igyekszem vállalni. Aztán meglátjuk, hogy bírjuk. Hogy, kell szörnyek ellen harcolni? - Néztem az íjászra.
Mivel többet nem nagyon akartam velük beszélgetni, így válasza után és ha küldtek valami csapat felkérést, akkor azt fogadtam és megindultam előre a kazamata bejárata felé.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Feb. 07 2014, 23:17

- Shukakuuu! – kiáltotta el magát boldogan, s hirtelen egy nagy öleléssel borította be az idomár lányt, meg is simizve a hátát, s közben a lány válla mögül a sárkányra kacsintott
- Timidus... – ízlelgette a szót – Milyen különleges nevet adtál neki! Nagyon aranyos peted van!
Végül csak elengedte Shut a karjai közül, s a sárkányra vetett szemét
- Téged is megölelhetlek Timidus? – kérdezte vidáman, majd amolyan engedélykérő tekintettel pillantott vissza a lányra

Amikor Shukaku bizalmatlanul elhátrált a fiútól, és Shizu mellé lépett, majd sugdolózni kezdett, az íjász lány csak ennyit tudott mondani elsőre:
- Ééén? Hehe, he... – lepte meg vele Shu, s zavarában nem igen tudott mit válaszolni, helyette csak zavartan a fiúra pillantott
- Öö, oké, persze, hogy segítek! – bólintott végül Shu kérésére, bár furcsállta, hogy csak efféle fura okból jelent meg az idomár lány. De végül is ez csak egy kirándulás, bemennek, szétnéznek, ha kell megvédik magukat
Végül a fiúhoz lépett közelebb:
- Ano... Fried onii-san! Épp kérni akartuk, hogy gyere velünk, mert szükségünk lenne a segítségedre! Én íjász vagyok, ő pedig idomár, és hát ööö... – tördelte a kezét lesütött szemmel – ...egyikőnk se hiszem, hogy igazán jó közelharcban... szóóóval... ha te ilyen közelharcos... izé kasztú vagy... akkor szuper lenne ha tényleg te lennél a testőrünk! – nézett fel reményteljesen csillogó szemekkel a fiúra
- Ööö, hátöö, hát, csak csapkodnod kell őket a fegyvereddel!
Minthogy Fried előre sietett, Shizu az idomárlányra visszanézve kacsintott boldogan, rá és a sárkányára, majd sietve teljes harci díszre váltott pár kattintással, és a fiú nyomába eredt.

Amint betoppannak, Freid válla fölött egy ronda sárkányizé lényt pillant meg, amint dühösen fújtatva-morogva feléjük caplat, Shizunak se kell sok, a fiú elé lépve gyorsan meg is kínálja a gyíkot egy finom nyillal

//8 sebzés megy az Ősi Gekkó #1-be

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Széllel Bélelt Barlang Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 07 2014, 23:40

A nyíl telibe kapja a lila gyíkot, mely ezáltal 8 HP-t veszít.

Ősi Gekkó #1 megmérgezi Shizut, aki 10 HP-t veszít. Életcsíkja sárgából zöldre vált, színe lilából zöldbe.
Ősi Gekkő #2 gyógyít Shizun 20 HP-t. Életcsíkja zöldből sárgába vált, színe zöldből lilába.
Ősi Gekkő #3 még tétlenül szemlélődik.

Életek:
Ősi Gekkó #1 (zöld): 32 HP (zöld)
Ősi Gekkó #2 (lila): 20 HP (sárga)
Ősi Gekkó #3 (lila): 20 HP (sárga)

Shizuka: 50 HP, 24 páncél (1 mérgezés)
Bacchus: 65 HP, 6 páncél
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Bacchus jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Pént. Feb. 07 2014, 23:51

Ez a sok beszéd.. Xen itt lenne kidadogná belőlük a beszélőkét. Ő legalább olyan hatással van az emberekre, hogy jól kinevetik, aztán meg hüledeznek, hogy milyen kis esetlen. Majd mint bárgyú birkák mehetnek a vágóhídra. Hiányoznak azok a hülyék.
Azonban ha ennek vége, megyek lovagolni, Szophiera is ráírok, hátha jönne megint. Jó volna, vannak ötleteim mit mutatnék még meg neki. A vakvarjú kocsmát ő is csípné, sok ott a jó arc és lehet is tanulni ott történetekből. Legendás helynek kellene lennie a Kezdetek városában és nem holmi északi városrészbeli neve nincs kocsmának.
- Jaja, testőr féleség vagyok, amolyan közelharcos. Szerinted miért vannak ekkora izmaim? - kacsintottam mellé egy ellenállhatatlant.
Ahogy bementünk, már lövöldözött is.. whó. Majd a gyíkocskák úgy voltak vele pipihusit esznek. De most ezt hagyhatja egy férfi? Nem.
A lány eléggé rosszul "fest"..
- Switch Shizuka! - majd nekirontok a sebzett "mellémászó" gekkónak, és a gourdal jól pofánverem.
- Hö - mondom elégedetten.


// 1 támadás gekkó #1-re

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 08 2014, 00:19

Shizuról lendületesen lereppen a gekkója, de makacs egy állat, visszamászik rá. Úgy fest, vonzódnak a lány bájaihoz, a harmadik ízlése azonban más lehet, mert Bacchusra mászik rá.

Ősi Gekkó #1 gyógyít Shizun 20 HP-t. Életcsíkja zöldből sárgába vált, színe zöldből lilába.
Ősi Gekkő #2 megmérgezi Shizut, aki 10 HP-t veszít. Életcsíkja és színe kizöldül.
Ősi Gekkő #3 megmérgezi Bacchust, aki 10 HP-t veszít. Életcsíkja és színe kizöldül.
Shizu elszenved 10 pont mérgezést (2/3)

Életek:
Ősi Gekkó #1 (lila): 13 HP (sárga)
Ősi Gekkó #2 (zöld): 40 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3 (zöld): 40 HP (zöld)

Shizuka: 50 HP, 24 páncél (2 mérgezés)
Bacchus: 55 HP, 6 páncél (1 mérgezés)
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Shukaku és Timidus következik!


A hozzászólást Klein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 08 2014, 01:01-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Szomb. Feb. 08 2014, 00:40


~Nem… de… miért?~
Már nem volt ideje elugrani az ölelés elől. Végig a fiút figyelte, a lány felől nem várt támadást, és ez a hatalmas lyuk a védekezésén el is nyerte a jutalmát. A lány a nyakába borult, és valami fura oknál fogva kezdte el tutujgatni, pedig igazából nem is ismerték egymást. Shu egyáltalán nem értette a kialakult szituációt, és csak habogni-hebegni tudott, Timidus azonban bőszen vigyorgott a háta mögött.
-Ne… nem a petem, hanem a barátom.
Mondta el századszorra is az ellenvetést, amit minden új ismerősének el kellett mondania, bár nem nagyon értette, hogy miért nem evidens ez senkinek… bár Shizu nem volt idomár, így vele kapcsolatban ez kevésbé zavarta.
-Kü… különleges? Csak egy mesehős… és illik hozzá… illetve régen illett. És ő is szereti…
-Persze!

Bólogatott a sárkány, és belefúrta magát a lány karjai közé, elfogadva a simogatást, és megmentve Shukakut a számára kényelmetlen szituációbol. A lány egy ideig még szótlanul pislogott, de amikor Timidus beröppent a többiek után, ő is szedni kezdte a lábait. A barlangban azonnal elkezdődött a harc, aminek Shu egyáltalán nem örül, hiszen így elesik attól a lehetőségtől, hogy megtudja, a gekkók megtámadnák-e az érkező játékost. Az események túl gyorsan történnek, és Timidus már azonnal támad is, az első gekkóra, Shu azonban még hezitál. Gyorsan elmondja magában amit a gekkókrol tud, tesz pár bizonytalan lépést hátra, majd jó szorosan behunyja a szemét…
-Gyerünk!
-De…
-Shu!

Egy hatalmas sóhaj hagyja el az ajkait, és célba veszi a második gekkót, és átkozza magát, amiért ilyen könnyen hagyta, hogy csapdába vezessék. Nem tudta, hogy ki tervelte ki, de abban biztos volt, hogy ha ennek vége, akkor el fog beszélgetni mindenkivel, aki ebben az aljas cselszövésben részt vett.


Timidus támadja az első gekkót, Shu a másodikat.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 08 2014, 00:49

Pixelek! Pixelek mindenütt \o/ Egy gekkónak annyi, hála Timidus hatatós közreműködésének, és még a második is elszenved némi sebzést.

Ősi Gekkó #2 gyógyít(ana) Shizun 20 HP-t, életcsíkja sárga, színe lila lett.
Ősi Gekkó #3 gyógyít Bacchuson 20 HP-t, életcsíkja sárga, színe lila lett.
Shizu elszenved 10 pont mérgezést (3/3)
Shizu elszenved 10 pont mérgezést (2/3)
Bacchus elszenved 10 pont mérgezést (2/3)

Életek:
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (lila): 15 HP (sárga)
Ősi Gekkó #3 (lila): 20 HP (sárga)

Shizuka: 50 HP, 24 páncél (1 mérgezés)
Bacchus: 65 HP, 6 páncél (1 mérgezés)
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Ismét Shizuka következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Feb. 08 2014, 14:38

- A barátod is? Nahát, dejó! - örült meg kettejüknek, aztán Timidussal együtt egymás nyakába borultak, kicsit megsimizte a sárkány fejecskéjét, odafigyelve, hogy a bajszába ne akadjon bele a keze, mert azt egyik állat se szereti.
Aztán, uzsgyi neki, le a barlangba!
Rögtön egy, sőt! nem is egy, hanem három félelmetesnek tűnő gyíkszerű lény támadt rájuk, Shizu a mobok viselkedését többé-kevésbé ismerve már, nem teketóriázott, rögtön felvette a harcot az egyikükkel
- Arigato Bacchus-san, Timidus-san! - köszönte meg hálásan, hogy megszabadították az egyik gekkótól, ami túlságosan is ragaszkodott hozzá
- Ano, Bacchus-san, ha switchelni szeretnél, a teljes nevem Aoi Shizuka! Úgy már működnie kell majd! - hadarta gyorsan a harc hevében a fiúnak, aki sikertelenül próbálta elhárítani a gekkók támadását a lány elől

Az első mob elpixeleződött, a másik is épp Shizura mászva molesztálta, amitől a hideg rázta ki, fél kézzel letépve magáról, elhajította a kis hüllőt, és még a levegőben rálőtt egyet az íjával.
Végre jutott egy lélegzetvételnyi ideje, amíg nem másznak rajta hüllők, így amíg a következő vesszőért nyúlt, gyorsban odafordult Shukakukhoz egy mosollyal a harctól felhevült arcán:
- Shu-chan! Sokkal ügyesebb vagy a botoddal, mint gondoltam! De ha gondolod nem kell neked is harcolnod, hárman is elegek leszünk Timidussal, te nyugodtan maradj mögöttünk és jegyzetelj vagy rajzolj, ahogy szeretted volna!


//Ősi Gekkó #2-est támadja 8 sebzéssel

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Széllel Bélelt Barlang Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 08 2014, 15:31

Nem nehéz ezeket eltalálni, újabb nyíl fúródik egy gekkótestbe, így talán nem jut el illetlen helyekre Surprised

Ősi Gekkó #2 megmérgezi Shizut, aki 10 HP-t veszít. Életcsíkja és színe kizöldül.
Ősi Gekkó #3 megmérgezi Bacchust, aki 10 HP-t veszít. Életcsíkja és színe kizöldül.
Shizu elszenved 10 pont mérgezést (3/3)
Bacchus elszenved 10 pont mérgezést (3/3)

Életek:
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 27 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3 (zöld): 40 HP (zöld)

Shizuka: 30 HP, 24 páncél (1 mérgezés)
Bacchus: 45 HP, 6 páncél (1 mérgezés)
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Bacchus jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Szomb. Feb. 08 2014, 22:33

Egész hatásosak ezek a szörnyetegek. már sok sok életerőt leráncigált rólam ez a dög. Nem is értettem mi alapján működik ez. Sokkal jobbak a játékosok ellene küzdelmek ennél, most vagyok itt utoljára. Ott legalább szétüthetek valakit, itt meg, a gourdomnak nem falat ezek a szörnyek és ahogy látom az íjász is és a sárkányos kis csajszi sem rosszak.
- Rendben megjegeztem, szóval Aoi Shizuka. Próbálom észben tartani - vigyorogtam rá.
Körbenéztem, és már csak ez a kettő idegesítő teremtmény maradt. Na akkor csapjuk is.. le.
Megfeszítettem izmaim és elkezdtem számolni.
- Kétezer.. ötezer.. hétezer.. kilencezer...! "It's over nine thousand!!" - harsogtam és nevettem el magam. Egy régi troll videó jutott eszembe, amit még bátyó mutatott. majd lecsaptam a rajtam lévő gekkóra. *wáháháh*


// #3-as gekkót ütöm. bocsi a rövid posztokért

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 09 2014, 00:58

Ha 9000 felett nem is, de 19-et rásebez a hüllőre Bacchus csapkodása, és riadt menekülésre készteti a békés kis gekkót. Na meg egy karmolásra.

Aoi Shizuka (Sebzés: 8, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Ősi Gekkók
Bacchus (Sebzés: 19, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Ősi Gekkók
Shukaku (Sebzés: 5+18, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Ősi Gekkók

Ősi Gekkó #2 20 HP-t gyógyít Shizukán. Életcsíkja besárgul, színe belilul.
Ősi Gekkó #3 20 HP-t gyógyít Bacchuson. Életcsíkja bevörösödk, színe belilul.
Shizu elszenved 10 pont mérgezést (2/3)
Bacchus elszenved 10 pont mérgezést (2/3)

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (lila): 7 HP (sárga)
Ősi Gekkó #3 (lila): 1 HP (piros)

Shizuka: 40 HP, 24 páncél (1 mérgezés)
Bacchus: 55 HP, 6 páncél (1 mérgezés)
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Timidus és Shukaku, a színpad a tiétek!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 10 2014, 07:21


-Miért is? Persze, sok minden azon kívül is, de…
Dünnyögte inkább magának a lány, és nem nagyon értette, hogy ennek miért kell olyan nagyon örülni, hisz számára ez egy teljesen természetes dolog volt. Persze örült ő mindig Timidusnak, minden reggel amikor felébredt mellette, vagy éppen alatta, de azért ilyen kitörő örömre nem számított. Igaz, sokkal jobb volt, mint a méltatlankodást hallgatni, amit Alextől kapott. Természetesen Timidust nem lepte meg, hogy ekkora figyelmet kap, és sütkérezett is benne vidáman. A harc alatt azonban a Shizuval iránti érzéseik csak még jobban eltávolodtak. Timidus majdhogynem a fejét verte a falba, amiért a lány, aki elvileg ugye csapatvezető volt, arra utasította a társát, hogy ne harcoljon. Illetve nem is utasította, hanem hadászattal kapcsolatos döntési lehetőséget adott Shukakunak. A sárkány nem is tudta eldönteni, hogy melyik volt a rosszabb döntés. Shu aggódva nézett a petre, inkább tőle várva a parancsot, hogy most végül is is mit kell csinálnia, Timidus azonban csak legyintett a farkával, és úgy döntött, hogy ha már Shizu elkezdte, a lány lelkiismeretére bízza a döntést. Egyébiránt pedig hízelgő volt neki a gondolat, és tudta is, hogy ha ő itt van, plusz még két segítő is, akkor valóban nem lehet nagy probléma.  
-Biztosan? Nem baj?
Tette fel a lány a kérdést, úgy általánosan mindenkinek célozva, de természetesen Timidus válaszolt a leggyorsabban.
-Persze. Majd én megvédelek. Megígértem.
-De…

~Most akarsz harcolni, vagy sem? Kikötöd, hogy nem akarsz, de amikor meg lehetőséget kapsz arra, hogy ne harcolj, akkor meg mégis… mi van ma veled?~
-Ha… csak… nem akarom, hogy bajod essen…
-Majd szólok…
-Igen… szóljatok ha kellek, és akkor segítek… és köszönöm!

Elpirulva meghajolt, és gyorsan előkapta a füzetét.
-Gekkó, gekkó, gekkó… Meg van! A gekkók hüllők, szeretik a meleg helyeket. Ha valaki tudna tüzet gyújtani, akkor az valószínűleg odavonzaná a gyíkokat.
-Tollas sárkány vagyok, nem tűz…

Méltatlankodott Timidus, és a hosszú, felesleges pepecselés helyett inkább továbbra is a jól bevált módszert alkalmazta, és nekiesett a gekkónak.
-Igen... de én viszont...
Igaz Timidus valóban nem volt a legmegfelelőbb tűzgyújtó eszköz, azonban mivel közel egy évig éltek a Kezdetek Erdejében, így Shu természetesen megtanult tüzet gyújtani, hiszen valahogy meg kellett sütnie az élelmet amit fogtak maguknak. Gyorsan a bejárathoz futott, ügyelve arra, hogy ne lépjen ki a barlangból, és annak talaján elkezdett gallyak és levelek, vagy bármi éghető után kutatni. Ha sikerrel járt, akkor előszedte a tűzszerszámot, és nekilátott a csiholásnak egy tiszta területen.
-Nekünk nem árt a füst, de az állatok félnek a tűztől, a gekkót pedig még vonzhatja is a meleg... sokkal könnyebb így, mint lekaszabolni szegénykéket, a következő ellenfelünk pedig...
Kicsit elgondolkodott, de azután eszébe jutott.
-Igen! Az Ördög Ujja. Ha sikerül tüzet csiholnom, akkor nem is kell harcolnunk vele.
Nagyon büszke volt magára, hogy ezt így ki tudta találni. Mindig is igyekezett elkerülni a harcokat, és tudta, hogy ésszel többre mennek mint erővel, és most talán más is büszke lehet majd rá azért, hogy megkönnyítette a dolgukat úgy, hogy fegyvert se kellett fognia.


Timidus támadja a harmadik gekkót, Shu pedig a leírtak szerint jár el.
Bocsi a hosszú várakozás miatt.  Embarassed

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 10 2014, 23:11

Shukaku elérte, hogy amíg a tűz közelében tartózkodik, a gekkók ne menjenek a közelébe, ám mivel a két ellenfél Shizun és Bacchuson lebzsel, és igencsak jól érzik magukat ott, egyelőre más hatása nincs a tűzcsiholásnak. Ellenben Timidus széttépett egy hüllőt.

Ősi Gekkó #2 megmérgezi Shizukát, aki 10 HP-val szegényebb lesz. A gekkó az életcsíkjával együtt kizöldül.
Shizu elszenved 10 pont mérgezést (3/3)
Bacchus elszenved 10 pont mérgezést (3/3)

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 27 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: 20 HP, 24 páncél (1 mérgezés)
Bacchus: 45 HP, 6 páncél
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Shizu következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Feb. 10 2014, 23:42

Miután Timidus kipasszírozta a lelket is a két gekkócska egyikéből, Shizuka is neki áll lefejteni a mellei fölül az egyetlen túlélő példányt. Ezek a gekkócskák nagyon kis "ragaszkodóak", nem csoda, hogy Falat is folyton valamelyik lány keblei közül bukkan fel, tiszta hentai népség! És ezek még karmolnak is! Falat legalább, már tudja a helyét!
- Ejj-ejj, gekkócska! Hát szabad ilyet csinálni? Karmolgatni, a lányok mellét? Meg illetlen helyekre bujkálni? - dorgálta a levegőben maga elé tartott kis állatot, miután sikerrel szabadította le magáról
- Így hamar kihalófélbe kerültök ám, respawn ide, vagy oda! - ingatta a fejét a lány.
- Shu-chan, remélem a gekkókkal végeztél, mert én most muszáj leszek! Illetve, lehet, hogy csak majd Bacchus-san... Csúnya mód mérgeznek, meg karmolnak, sajnálom, hogy csak ennyi időd volt rájuk, de vagy mi vagy a gekkó! - azzal óvatosan a földre helyezte a kis állatot, még meg is simogatta szomorúan, aztán az íjáért nyúlt, és ... belelőtt.
- Ne mássz vissza kérlek gekkócska! - kérlelte a lány majd a gyógyitalos táskájából előtúrt egy üvegcsét és felhajtotta a tartalmát


//8-at sebez a gekkóba, majd elhasználja az egyetlen árva darab Mini Potionjét

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Széllel Bélelt Barlang Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 12 2014, 00:18

Gekkócska nem olyan engedelmes lény, még ilyen kedves kérésekre sem hallgat. Önfejű és nagyon szereti Shizukát, mert a lány támadása után, mely lila színűvé változtatta a hüllőt, bizony visszamászik és megkarmolja megint, méghozzá a lábát.

Shizuka gyógyul 5 HP-t.

Ősi Gekkó #2 megmérgezi Shizukát, aki 10 HP-val szegényebb lesz. A gekkó az életcsíkjával együtt kizöldül.
Shizuka elszenved 10 pont mérgezést (2/3).

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 39 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: 5 HP, 24 páncél (2 mérgezés)
Bacchus: 45 HP, 6 páncél
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Bacchus jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Bacchus Szer. Feb. 12 2014, 01:30

A gekkó viszont mégis csak visszakotort a lányra egyenesen a mellén pihent meg. A jelenet felettébb szórakoztató volt. A rajtam lévő gekkó is mellemen mászott, de azért mégis csak másabb a helyzet állása. Fogtam odaléptem a lányhoz, megfogtam a mellét , majd a gekkóra is ráfogtam, levettem róla. Eltaposni, kéne? Nem tudom ugyan, hogy azzal mit érnék, a nyílvesszője sem fúrta át az előbb. Na mindegy, azzal megemeltem a gourdom és jó erővel ezúttal csak 19 egységgel csapattam oda neki, hogy érezze magát rosszul, amiért lányok melleit fogdossa. Én legalább ilyentől nem érzem magam rosszul, sőt, remélem lesznek még ennyire készséges "mobok". Valahogy így nevezte korábban Szophie. Sose gondoltam volna, hogy erre gondol mobok alatt. Mókás ez, akkor már csak egy hiányzik a következő legyen rúd alakú és táncolással kell legyőznie. Még a végén két melle közé kell némi aranyat tömnöm, hogy jól érezze magát...
Mondjuk pirosban van, nem értem én ezeket a bestiákat.
- Jól vagy? - kérdeztem, miután megcsapkodtam a gekkót, vagy mit.


// Támadás a #2-es gekkóra.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 12 2014, 01:44

Shizuka nincs jól, olyannyira, hogy kénytelen a teleportkristályához folyamodni. A gekkó ugyanis újra megmérgezi, lévén Bacchus sárgába taszítja a lény életét a gourdjával. Kékesfehér villanás következik, így maradtok ketten.

A célját tévesztett gekkó Shukaku, és a tűz melege felé kezd mászni.

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 40 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: kiteleportált
Bacchus: 45 HP, 6 páncél
Shukaku: 50 HP, 8 páncél

Shukaku és Timidus jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 12 2014, 10:06


-De… de…
A lány csak állt, és értetlenkedve bámulta a helyet, ahol az előbb még Shizu volt, és most már csak a szemükben káprázó villanás van.
-Idióta!
-Kértem, hogy szóljon, ha segítenem kell!
-Ne aggódj! Nem lett baja, csak hazament.
-De nálam még volt potion.
-De azt nem tudhattad, hogy nála már nincs.
-De… meg kellett volna mondania, hogy neki már elfogyott…
-Yap! Elvileg ő a csapatvezető. Illetve volt. No nem baj, innentől átveszem.
-Timidus…
-Nyugi már! Ha hangoskodsz, nem tudok gondolkodni.
-De…
-Psszt!

~Tehát karmol, veszít húsz HP-t, te pedig gyógyulsz húszat, majd három körön keresztül harmincat. És van negyven élete. Meh!~
-Te is támadsz!

-De…
-Nincs vita!
-Oké…
-És ha engem támadna, akkor switch. Ahogy megbeszéltük. A teleport kristály pedig legyen kéznél.
-Rendben!
-Én kezdek!
-Nem mehetünk inkább haza?

Suttogta halkan a lány, könyörgőn nézve Timidusra. Bár arra nem kellett felhívni a figyelmét, hogy tartsa elől a kristályt, hiszen amióta belépett a barlangba, ott szorongatta a zsebében, Timidus mégis jobbnak látta figyelmeztetni.  
~Hagyjuk itt szegény Bacchust egyedül? Ki védi meg, ha én nem leszek itt? Most azonban tervezni fogunk. Elég ebből az ügyetlenkedésből! Még hogy csapatvezető… még talán fiatalabb mint Shu. De az biztos, hogy ugyanolyan izgága mint Hisame. Berohanni a barlangba mindenféle tervezés nélkül?! Ha minden Justice League tag ilyen, akkor inkább a mi céhünknek kellene a nagy testvérnek lenni. Ki döntötte ezt el egyáltalán? Na majd ha találkozom Peterrel, akkor elmondom neki a véleményem… szörnyű… egyszerűen elképesztő!~
Méltatlankodott Timidus, és csak csóválta a fejét. Természetesen az a terv, hogy neki kellene vezetnie a céhet már régen megfogalmazódott a fejében, de Petert még elég alkalmasnak találta a feladatra, eddig semmi fontosat nem rontott el. Mondjuk az igaz, hogy nagyon ritkán viselkedett vezetőként, de legalább okos volt és jól irányította a csapatot, és beszélni is jól tudott. A most lejátszódott események azonban az anyacéhben való bizalmát eléggé megrendítették a sárkánynak, és elhatározta, hogy mindenképpen felülvizsgálja majd az ügyet.
-Shu leltár!
Adta ki a parancsot a sárkány. Ezt a hasznos szót még a kacatos küldetésnél tanulták, és Timidus most is alkalmazta volna a harc előtt, ha Shizu nem mutatkozik olyan magabiztosnak -azaz mint utólag kiderült túl sok önbizalommal is rendelkezett-, és nem rohan be előlük a barlangba. Shu természetesen engedelmeskedett, és fordított a sárkánynak.
-Bacchus! Szeretnénk tudni, hogy milyen itemeid vannak, hogy ne legyen megint… megint olyan, mint Shizuval. Nekünk öt Mini Potionunk van, és egy Halvány Füst Kristály… azokból, ami hasznos lehet.  
Azután, hogy a fiú is választ adott, már csak a cselekvés volt hátra. Timidus előrelendült és támadott, a lány azonban igyekezett úgy mozogni, hogy a tűz mindig közte, és a közeledő gekkó között maradjon. Kíváncsi volt arra, hogy hogyan reagál rá a mob, és arra is, hogy sebeződik-e a tűztől, ha belemegy. Még mindig nem adta fel, hogy információkat gyűjtsön, sőt, még arra is gondolt, hogy ha ilyen okosan védekezik, akkor a gekkó feladja, és elmenekül. Természetesen ha a gekkó átvágott a tűzön, vagy más utat választott, kicselezve a lányt, akkor kelletlenül ugyan, de támadott.


Timidus támad.
Shu a leírtak szerint cselekszik, ha a gekkó odaér, akkor ő is támad.
Ha a gekkó Timidust támadja, akkor Shu switcheli a sárkányt, és ő kapja meg a sebzést.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 13 2014, 21:07

A gekkó sokkal gyorsabban szalad, mint azt bármelyikőtök is gondolná, mire Shukaku felocsúdhatna, máris a kislányt ostromolja a hüllő. Úgyis, hogy a tüzet nagy ívben kikerülte végül. Az együttes támadás ismét sárgába taszítja a lény életét, ami megint nem jelent jót.

Ősi Gekkó #2 megmérgezi Shukakut, 10 pontot sebezve rajta. Színe és életsávja visszaváltozik zöldre.

Életek
Ősi Gekkó #1: halott
Ősi Gekkó #2 (zöld): 37 HP (zöld)
Ősi Gekkó #3: halott

Shizuka: kiteleportált
Bacchus: 45 HP, 6 páncél
Shukaku: 40 HP, 8 páncél (1 mérgezés)

Bacchus jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Széllel Bélelt Barlang Empty Re: Széllel Bélelt Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.