Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+8
Mirika
The Gleam Eyes
Rey
Kayaba Akihiko
RenAi
Hayashi Yuichi
Hinari
Cardinal
12 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 19 2019, 10:40

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 3 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Villámló Barlang - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Leonard Szer. Jún. 19 2019, 14:52


- Persze, minden oké - bólintott a fiú, ám szemöldökét még mindig erősen ráncolta, ahogy Mirikát nézte, de a világért se akarta bevallani, hogy nem értette meg az utalást. Ami pedig még ennél is erősebben szöget ütött a fejébe, az a kijelentés, hogy feszült lenne. Csak most jött rá, hogy tényleg az volt. De miért is? Semmi oka nincs rá. Felnézett Hinarira válaszokat keresve, de aztán megrázta a fejét. Elhatározta, hogy abbahagyja a hülyeséget. Végül is, ez épp egy tökéletes alkalom arra, hogy helyretegye a fejében a képet Mirikáról.
Mindeközben beértek a kazamatába, és rövid időn belül fertelmes bűz csapta meg az orrukat, ami teljesen elterelte Leo figyelmét eddigi problémáiról. Rövid időn belül aztán a szag forrása is megérkezett pár rothadt krumpli meg saláta formájában. Aki ezt a játékba programozta, egy vadállat volt.
Érdekes dolog ez az elme. Valószínűleg Hinarinak ebben a szituációban teljesen mindegy lett volna, ki melyik mobokat támadja, Leonak mégis az az érzése támadt, hogy a legutóbbi incidens után szinte kötelező a lányon lógó zöldségeket leütnie. Meg kell mutatnia az elhatározását, jóvá kell tennie a hibát. Szóval a sajátjaival mit sem törődve kezdte el azt az egy gitárral dobálózós rettenetesen furcsa növényt támadni, amelyik megsértette céhvezérüket, és csak miután azzal sikerült végeznie, akkor kezdett el a rajta csimpaszkodó egyedekkel foglalkozni. Mondjuk ez beletelt egy kis időbe, mert az arcába kapott füstgomolyag egy kissé összezavarta az irányérzékelését, és csak nehezen tudta kipislogni. Picit csípte is a szemét, és gyanította, hogy kívülről nézve be is vörösödött neki.

(4 támadás.. A füst összezavarása mellett nem is csoda, hogy nem találtak Rolling Eyes)


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 19 2019, 14:54-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 19 2019, 14:52

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Csüt. Jún. 20 2019, 15:16


Kicsit váratlanul ért az érintés, de végül aztán bólintottam én is: rendben, felejtsük el. A mosoly azonban egyelőre nem jött - talán még az emlékek hatása alatt voltam én is, de amint elindultunk, fokozatosan hagytam hátra ezt és kezdtem el foglalkozni az előttünk álló feladatokkal.
- A harminckettest keressük - feleltem, majd felnéztem a fiúra és elmosolyodtam - Akkor már nem kell sok.
Azt nem tettem hozzá, hogy talán ha az utóbbi időben többet gyakorolok vele, már közelebb lenne. Hiszen nem kell mindig ott lennem, nem igaz? Bevallom őszintén fogalmam sem volt, hogy mit is kéne egy jó mentornak csinálnia, de amíg Leonak jó így, addig nem volt gond. A megtorpanására viszont nem bírtam megállni, hogy el ne nevessem magam: a zavartságát nem lehetett nem észrevenni; egészen kisfiús volt így.
- Mirika, igen. Kedvelem, főleg a közvetlensége és kisugárzása miatt. Neked... tetszik? - pillantottam fel oldalvást Leora és arcomon ott volt az a félreérthetetlen mosoly. De nem erőltettem a témát; a reakciója bőven elég volt - szóval inkább lenyitottam a térképem és megnéztem, Miri helyzetjelzője merre van. Nem volt a közelben, így végülis később találkoztunk, ami remélhetőleg elég volt Leonak arra, hogy kicsit összeszedje magát.
Jah, nem.
Én magam nem szóltam bele a "beszélgetésbe"; helyette a mosolyomat igyekeztem leplezni és üdvözöltem Mirit.
- Igyekszem - válaszoltam a kérésére vidáman - Mennyit sebez? - intettem a sárkány felé, hogy tudjam, mivel számoljunk. Ekkorra már a Katana is a kezemben volt, így észlelte ő is a diskurzust és a gondolati kérésem. A tizenkettő viszont nem volt sok. Van itt egyáltalán olyan mob, amit lehet last hitelni ennyivel, bárki is megsebzi a csapatból?
Nos, ezek a zöldségek nem azok voltak.
- Ó, üdv újra - mosolyom szélesebbé vált az ismerős zöldséget látva és bár mob volt, de azért nem voltam rest megfelelően köszönteni, miközben megnéztem magamnak a fejemre vágott gitárját. Viszont mielőtt megadtam volna neki másodszorra is, amit a múltkor kapott, egy másik kard robbantotta pixeleire: Leo tehát komolyan gondolta, amit a céhházban mondott. Hálásan biccentettem a fiúnak és megnéztem, mennyi mobot hagytak nekem. Max életük?
- Ötven - felelte a Katana.
- Az még kevés - pillantottam rá az idomárlányra a füstön keresztül, majd pár vágással befejeztem, amit csapattársaim elkezdtek. Talán a következő mobcsapatnál jobbak lesznek az arányok.
- Nem is tudtam, hogy a zöldséget is szereti - soroltam be Mirihez séta közben, tekintetemmel a sárkányt követve. Persze, itt bármi előfordulhat... és ha létezik húsevő ló, miért ne ehetnének a sárkányok zöldséget?



Leütöm a maradékot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jún. 22 2019, 12:15

Úgy látszik a fiú rossz parfűmöt használ. A reklám szerint a nőket kéne vonzania, de ahelyett, hogy a nők ugrálnának rá csak így, úgy 4 pincérjerdeg vetül rá csak úgy a semmiből. Zöldségek, arclehántók... gyűlik a csoport. Leonard 28 pontot sérül.


Villámló Barlang - Page 3 Scorpion


Hinari (Sebzés: 108, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.4 SP kiskörönként.)
Pincérjerdeg
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.1 SP kiskörönként.)
Pincérjerdeg
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Pincérjerdeg

Pincérjerdeg #1-#4: 30 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 77 páncél, 300/300 CSP
Leonard (30. szint): 125/125 HP, 39 páncél, 225/225 CSP
Mirika (11. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 55/55 CSP

Tartalék
Villámló Barlang - Page 3 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 23 2019, 00:04

Hangos, csalódott sóhajt csalt ki a kettőnk akciója belőlem. Úgy tűnik az én tudásom nem kopott meg, mert egy ideje már elég jó arányban találtam el a célpontjaimat, és ez biztató volt, még akkor is, ha a sebzésem nem ért jóformán semmit. Alapvetően a lelkem és a rendszer mélyén is íjász voltam, kívül-belül ismertem a "szakmát", és az Alfheimben is ugyanezeket a skilleket használtam, szóval még csak ki se estem a gyakorlatból. Momo viszont már nem volt ilyen szerencsés, neki valószínűleg a berögzült mechanizmusait tönkrevágta a bug, és ez most abban nyilvánult meg, hogy lángszóró helyett egy füstgép funkcióját töltötte be. Ennek is van haszna, csak... nem mobok ellen. A pet bocsánatkérő csippantása persze kicsalt belőlem egy mosolyt, elkaptam és magamhoz öleltem a kis teremtményt, megvakartam egy kicsit a füle tövét, hogy ne búsuljon.
- Mindent megrág, ami elé kerül, nem tudom, biztos a kora miatt - válaszoltam közben Hina-channak, majd útjára engedtem a sárkányt. A többiek simán ledarálták ezeket a zöldségeket. Kicsit úgy éreztem, hogy nélkülem talán tudnának komolyabb ellenfelekkel is harcolni, szóval mindenképp meg kell majd hálálnom, hogy magukkal cipelnek.
- A füstért meg bocsi :3 - vigyorogtam kínomban. Szegény srácot telibe kapta a felhő, még jó, hogy nem lett kormos a feje. Az mókás lenne, talán kis is zökkentené ebből a furcsa viselkedéséből. Mondjuk az is lehet, hogy neki ez az alap. Fene tudja.
- Upsz... - reagáltam le az újonnan érkező szörnyeket. Nagyjából tudtam, melyik mob mire képes, mire kell figyelni. Átnéztem a területre vonatkozó dolgokat, nem én lennék, ha felkészületlenül esnék be. Szóval ha teljesen pontosan nem is, de azt tudtam, hogy ezeket a vackokat rohadt nehéz eltalálni, mert fürgék, viszont papírból vannak. Egy pillanatra becsuktam a szemem, és mikor újra kinyitottam, aktiváltam a Látás jártasságom, bízva abban, hogy triggereli a macskatündér képességeimet. Az én nyilam vezette Momo támadását is, talán ez elég gyenge szörny lesz ahhoz, hogy meghozza a sikerélményt a kis kedvencemnek :3


Az első kocka enyém (30 seb), a második kocka Momo (12 seb).
Képiaktiválás, ha sikerül, akkor az én támadásom fixen talál.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 23 2019, 00:04

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 3 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Leonard Vas. Jún. 23 2019, 13:56


Leo össze volt zavarodva, Hinarinak pedig sikerült rátapintania a lényegre, hogy miért. Nem értette a saját tetteit, nem álltak összhangban a reakciói önmagával. Ez pedig megijesztette. Még ő is érzékelte, hogy épp olyan, mint egy fogyatékos, csak tenni nem sikerült ellene. Főleg így, hogy azt hitte, ennél jobban már nem zavarodhat össze, ám Hinarinak két másodperc se kellett hozzá, hogy erre rácáfoljon. Egyetlen mondat megtette a hatását.
- Persze, hogy tetszik, jól néz ki - válaszolta egyrészt abban a laza stílusban, ami jellemző volt rá, másrészt nem épp úgy nézett ki, mint akinek jól álltak ezek a szavak. Aki pedig kicsit is jobban ismerte, tudhatta már, hogy a kinézetnél sokkal kulcsfontosságúbb dolgok tettek vonzóvá előtte egy nőt, és ennyi soha nem lett volna elég rá, hogy eldöntse, tetszik neki valaki. Talán épp ebből volt a probléma, hisz alig találkoztak még, ennyiből senki se tudná megállapítani,  milyen érzelmek fűzik valakihez. És ráadásnak ott volt még az a hülye csat is.
Persze Hinari is érzékelhette, hogy ez a válasz csupán hárítás volt, többet viszont szerencsére nem faggatózott. Így is elérte a célját, és amíg a kazamatához értek, egyáltalán nem változott a szituáció,  talán csak még rosszabb lett.
Az egyetlen menedéket Leo számára a harc kezdete jelentette, és szinte örült is neki, hogy aznap a mob hívogató axe-ot választotta a polcról, legalább volt mi elterelje a figyelmét. Amire szüksége is volt ilyen cuki, kissárkányt boldogan ölelgető Mirika mellett. Legalább a pikkelyfétis kezdett értelmet nyerni.
A következő mobok viszont nem engedték, hogy túl sokat agyaljon, szinte rögtön lerohanták őt. Amíg Mirika és a sárkány ügyes támadással lerohanták az egyiket, addig ő megpróbált levakarni további három rondaságot magáról. Kardja gyakorlottan szelte a levegőt. Ahogy egyre közeledett rég elhagyott szintjéhez, és kezdték a pontjai is utolérni azt, amire képes volt, látványosan egyre ügyesebb volt a harcban is. Az előző kazamatában már egészen brillírozott, és ebben sem volt épp ügyetlen. Bár lehetett volna jobb is, ha akár egy kicsit is összeszedettebben tudott volna viselkedni a csajok jelenlétében.

(3 támadás 1-1 ellenfélbe Smile )

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 23 2019, 13:56

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 30 2019, 22:16


Nem igazán volt sok dolgom kettejük mellett. Leo a gyorsaságával egymaga képes lett volna végigvinni az egészet, én pedig mosollyal az arcomon sétáltam az oldalukon, leengedett Katanával. Persze... ez a mosoly azóta ott volt, mióta Leo megválaszolta a kérdést, azaz éppenhogy nem válaszolta meg. Talán kettesben kéne hagynom őket?
Ezt persze hangosan nem mondtam ki, mert Leo minimum kifutott volna a világból. És akkor még ő ugratott engem Allal az elején x3
- Mindent? - lepődtem meg Miri válaszán, mert az első találkozásunkkor Nysterben nem is tűnt fel a dolog - Még pár ilyen kazamata és kinövi - tettem aztán hozzá bizakodóan, mert bár nem voltam tisztában az idomársággal, de azt tudtam, hogy a petek előbb utóbb megnőnek, talán a tapasztalat miatt, amit a gazdájukkal együtt szereznek meg. Közben a csapat szintúgy megtisztította a mobok nagy részét és Momó is betalált egyszer, igaz nem last hittel, de ezeknél a lényeknél nem lett volna elég időnk csak őt hagyni érvényesülni.
- A kazamata mélyén lévő pókkal vigyázzunk. Az egyikünket megvakítja - ütöttem le az utolsó Pincérjerdeget is és mostmár két kézbe vett fegyverrel közelítettem meg a barlang mélyén rejtőző nyolclábút, aktivált Látással, még véletlenül sem nézve a szemébe.


Leütöm az utsót; ha esetleg az első miss lenne, a másodikkal fixen találok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 30 2019, 22:16

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Júl. 01 2019, 16:03

Végül csak sikerült legyakalni a szörnyhordát, azonban, ahogy továbbindultok, hatalmas ködfelhő borítja be a környkéket, majd Hinarit hirtelen egy villámcsapás éri el, mi 29 sebzést okoz a lánynak és ezen felül a következő körben csak 5 vagy afölött talál. A felhők közül páran észre is vehetitek a Viharpók jelenlétét.


Villámló Barlang - Page 3 0f0b040cff210e08a7e4ea9dd1712ab7


Hinari (Sebzés: 108, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.9+0.2 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.9 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Viharpók

Viharpók: 550 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 48 páncél, 300/300 CSP
Leonard (30. szint): 125/125 HP, 39 páncél, 225/225 CSP
Mirika (11. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 55/55 CSP

Tartalék
Villámló Barlang - Page 3 Treasure-Chest-iconVillámló Barlang - Page 3 Treasure-Chest-icon


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 01 2019, 19:43-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Hétf. Júl. 01 2019, 18:36

- Hát, mindent ami ehetőnek tűnik. Mint például az előző köpenyem - mondtam elgondolkozva, aztán elmosolyodtam - Amúgy a mandula a kedvence :3 - tettem hozzá, majd ránéztem Momóra. Hogy ki fogja-e nőni? Hát tény és való, Alfheimben nem rág meg mindent, de úgy vettem észre, hogy itt valamennyire másképp működik a programja. Mondhatni alkalmazkodik a játék világának szabályaihoz. Itt muszáj rendszeresen etetni, hogy megmaradjon a pet státusza, akár egy "őshonos" petet, odaát viszont teljesen mások az idomítás feltételei, nincs etetéshez kötve semmi. Úgy érzem fog még nekem bajokat okozni ez a váltogatás @.@
- Ööö... hopsz - pislogtam meglepetten, ahogy a nyílvesszőm nem csak hogy beleállt ebbe a... lénybe, de egyenesen pixelfelhővé is változtatta, úgyhogy Momo csak a semmibe vájta bele a karmait. A dragoon hasonlóan meglepetten fékezett le, és amint felfogta, mi történt, morcosan fújtatva fordult felém.
- Ne haragudj, Momo... - húztam el a számat bűnbánóan, és lesütöttem a szemem. Nem számoltam vele, hogy ennyire gyengék ezek a lények, pedig ez egy nagyon fasza lehetőség lett volna egy kis sikerélményt szerezni neki. Miért tettem pontot a sebzésemre legutóbb? :/ Úgy éreztem, a kissárkány megsértődött, legalábbis a pók megjelenésével nem úgy reagált rám, és a jeleimre, ahogy szokott. Helyette tett egy nagy kört a nyolclábú körül, majd egy harci morgást hallatva lecsapott rá, anélkül, hogy jeleztem volna neki. Szomorúan felsóhajtottam, és más választásom nem lévén igyekeztem én is beleereszteni a szörnybe egy nyilat.

Első kocka Momo (12 seb), második én (30 seb).
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 01 2019, 18:36

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Leonard Hétf. Júl. 01 2019, 19:03


Mindeközben a kazamata lassan a végéhez ért, már csak a legfőbb ellenség volt hátra, ami Hinari beharangozása szerint nem lesz egyszerű. Bár az eddigiek fényében Leo úgy gondolta, annyira vészesen nehéz sem lehet, hogy ne tudják megoldani.
Séta közben fél füllel hallgatta a lányok csevegését holmi mandulaevő sárkányokról, de éppen csak addig jutott el a gondolatmenetig, hogy összehasonlítsa a nadrágevő Nestorral, már meg is támadta őket egy rusnya pók. Mondjuk a testét először nem látta, csak azt, hogy valamiféle vihar kerekedik, és egy villám egyenesen Hinariba csap.
Leo egy pillanatra ledermedt, és aggódóan pislogott a kardforgató lány felé, de hamar rájött, hogy a veszteség még csak életpontot sem ért, így nem maradt több oka az aggodalomra. Támadásra annál is inkább. Most, hogy lassan kezdett hozzászokni a ködhöz, már egészen kivehetővé vált előtte a pók teste. A fiú tehát nem tétlenkedett, megrohamozta az ellenfelet, és három vágást intézett az irányába, megpróbálva a testére célozni, aminél a lehető legnagyobb a találat esélye. Ilyen látási körülmények között az ember nem bízhatta a véletlenre a dolgot.

[3 támadás]

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 01 2019, 19:03

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 01 2019, 19:23


A köpenyes visszaemlékezésre halványan elmosolyodtam, az utána lévő mondatot viszont jól elraktároztam - egy esetleges későbbi piacra menésig mindenképpen.
- Köszi az infót - feleltem Mirinek, Momó felé pillantva - Lehet veszek neki majd... nem igazán kedvel - húztam el a szám szélét, de nemsokára beértünk a pókbarlangba, így a továbbiakban inkább az előttünk lévő mobbal kezdtem el foglalkozni. Bárhogy is vigyáztam, persze sikerült engem elvakítania, így az amúgyis sűrűsödő ködben szinte semmit sem láttam színes, váltakozó méretű foltokon kívül.
- Ez rosszabb, mint a szivárvány köpeny... - konstatáltam és Látással, hunyorítva próbáltam kivenni a mob életcsíkját, több kevesebb sikerrel. Közben a többiek, ahogy ez már szinte megszokott volt nem tétlenkedtek sokat: csak villanásokat és egy repülő árnyékot láttam, de hogy mennyire vészes a helyzet...
- Nem vészes. Több, mint a felét levitték - tájékoztatott a Katana azonnal és én ekkor jöttem rá, hogy a jelenlegi kettőnél végülis harcban több szemem is van. Egy sárkányszemmel minimum. Viszont akkor ezek szerint ezt meg tudják oldani nélkülem is, ami halvány mosolyt csalt az arcomra.
- Ha nem haragszotok meg, ebből inkább kimaradnék. Látás ide vagy oda, fogalmam sincs merre induljak... szerintem leütitek ezt nélkülem is - léptem hátra és fordultam arra, amerre a társaimat sejtettem, próbálva kitörölni a szememből a villódzó hatást. Ha eddig nem kellettem, nem fogok előttük vagdalkozni feleslegesen, jószerivel amúgysem találnám el a mobot. Megoldják ezt ők hárman, egyszerűen ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Júl. 03 2019, 19:59

Mi az, nagyot villany és úgy megb*sz, mint egy 220. A viharpók. Bár... sajnos mivel nem a 18-as topicban van a mese, így kénytelen vagyok azzal beérni, hogy Hina megint megkapja azt a 29-es sebzést, ellenben Leo is a szeme elé kap és Hinához hasonlóan az ő szeme előtt is tütüszoknyás randa pókok táncolnak. Boom bitch! A kocka imád engem.... most ebben a körben mind a ketten 5 vagy afölött találtok? Vicces nem? A legkisebb üt legkönnyebben Very Happy


Villámló Barlang - Page 3 0f0b040cff210e08a7e4ea9dd1712ab7


Hinari (Sebzés: 108, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.9+1.1 SP kiskörönként.) //megvakult még 1 körig//
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.9+0.9 SP kiskörönként.) //megvakult még 2 körig//
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.1+0.1 SP kiskörönként.)
Viharpók

Viharpók: 184 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 19 páncél, 300/300 CSP
Leonard (30. szint): 125/125 HP, 39 páncél, 135/225 CSP
Mirika (11. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 44/55 CSP

Tartalék
Villámló Barlang - Page 3 Treasure-Chest-iconVillámló Barlang - Page 3 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 07 2019, 21:15

- Heheh, hát nem mutatkoztatok be neki túl szépen Nestorral ^^" De mivel azóta nem próbáltad kitekerni a nyakam, szerintem már el is felejtette :3 - mondtam Hinának, fél szemmel a gyíkra pislogva. Most speciel rám is haragudott, és bár van olyan hangjelzésem felé, amit abszolút parancsnak vesz a programja, nem akartam ráerőltetni az akaratom. Nem tett mást, mint amit tennie kellett, csak ezúttal nem tudtam összehangolni a támadásunkat, vagyis inkább nekem kellett alkalmazkodnom ahhoz, amit ő csinált.
- Uhh, ennyire rossz? Ne is erőltesd, ha nem látsz eléggé :/ - néztem a lányra sajnálkozva, ugyanakkor hamar azon kaptam magam, hogy egyedül én nem néztem bele a villanásokba.
- Na jó, azért egyedól nem fogjuk tudni lecsapkodni... - sóhajtottam fel, majd megköszörültem a torkom, és a támadásom után még egy picit hátrébb húzódtam.
- Leo, a lába öt lépésre van tőled, tíz óra irányában, Hina-chan, hozzád képest három óránál van a legközelebbi lába - távolság meg kábé nincs, elvégre most a kardforgatót csapkodta a pók, de a lényeg az, hogy próbáltam irányítani őket, hátha most lehetek én a szemük, amíg ki nem tisztul a látásuk. Vagy ameddig el nem vakít engem is Rolling Eyes


Első kocka Momo (12 seb), második én (30 seb)
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 07 2019, 21:15

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766612103_86ee832108_s Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Leonard Vas. Júl. 07 2019, 23:44


Támadásai után röviden megtorpant, várva, hogy Hinari elintézze a végét, de persze logikus módon a lány erre nem volt alkalmas állapotban, ezt pedig ki is fejezte. Ettől függetlenül Leo vészesen elkalandozott, abban a hitben, hogy már vége a dolognak. Fejében újra elővillant a pikkelyes valami kérdésköre, és ezzel egy időben a valóságban is villant valami, méghozzá egyenesen bele a pofájába. Vadul pislogott, és még kezeivel is törölni kezdte a szemeit, de jobb nem lett, mi több, holmi tütüszoknyás pókok jelentek meg a látóterében. Enyhén szólva sem volt a helyzet magaslatán, ami valószínűleg kívülről is látszódott, mert Mirika mély, panaszos sóhajt hallatott. Mondanám romantikus körítéssel, hogy a vakságnak köszönhetően a lány minden mozdulatát hallotta, de valójában ez a rövid idő semmilyen érzékszervi képességét nem erősítette fel, már ha a játékban erre egyáltalán lenne mód. Csak azért hallotta a sóhajt, mert a csaj ott állt tőle egy köpésre.
- Köszi - reagált Mirika segítségére széles vigyorral még ebben a kétségbeejtő állapotban is, aztán megpróbált az említett irányba kardjával vágásokat intézni, lehetőleg széles mozdulatsorokat végrehajtva, hogy minél több lehetősége legyen találni.

Aztán vagy így, vagy úgy, vége lett a harcnak. A tütüszoknyás pókok gyorsan eltűntek a látóteréből, és alig pár másodpercnyi pislogás után a látása is teljesen visszatért. Végeztek, megszerezték a jutalmat, és éppen indulni készültek. Nem volt kifogása ellene, hogy minél hamarabb elhagyja a helyszínt, már csak azért sem, mert amire készült éppen, az annyira ciki volt, hogy jobban járt vele, ha utána azonnal elteleportál. Még mindig nem értette magát, de most már annyira dobogott a szíve, hogy ha nem teszi meg ezt a hülyeséget, akkor talán fel is robban. Szóval lépett. Először lerázta magáról ezt a feszültséget, aztán a belső állapotához képest egészen lazán odalépett Mirihez. Addigra már a kezében volt az a nyomorult hajcsat, amit egy könnyed mozdulattal a lány hajába tűzött, eltűrve ezáltal a frufruja egy kis részét. Nem szólt semmit, csak rámosolygott Mirikára egy könnyednek szánt, laza mosollyal, aztán intett mindkettejüknek, és elteleportált. A portkapu túlsó végén aztán végre felsóhajtott. Ezt is megcsinálta.


(4 támadáspróbálkozás Rolling Eyes )

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 07 2019, 23:44

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766612103_86ee832108_s Villámló Barlang - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 08 2019, 00:23


Hogy is volt az a bemutatkozás?
- Hát... - gondolkoztam vissza - Nestor csak engem védett. Nem veszi jó néven, ha hátulról rám akarnak támadni - mosolyogtam rá Mirikára, azért a hangsúlyomból éreztetve vele, hogy ezt a "támadást" csak Nes vette annak és ő is csak eleinte - Remélem... - tettem aztán hozzá és magam is a sárkány felé pillantottam. Nemsokára beértünk a pók barlangjába és bár eleinte úgy voltam vele, hogy rájuk hagyom a harcot, de ahogy Miri utasításaiból ki tudtam szűrni, nemcsak engem, hanem Leot is vakítás érte.
- Tehát minden körében vakít... - sóhajtottam csakúgy magamnak, majd felemeltem a hangom - Köszi Miri. Megpróbálom leütni - ráncoltam össze a homlokom és arra a területre koncentráltam, amit céhtársam mondott. Közelebb léptem és a Katanát a lába felé fordítottam, pár vágáspróba után pedig egy újabb lépéssel már a feltételezett hasát vettem célba. Mert ott kellett lennie, nem? A lábak fölött-mögött valahol.
Gyorsaságom pedig pont elég volt hozzá, hogy két csapással elintézzem.

- Múltkor csak az egyikünket vakította - fújtam ki magam - Igaz akkor azonnal leütöttük - fordultam a többiek felé és így még éppen el tudtam kapni azt a pillanatot, ahogy Leo Mirika hajába tűz egy pikkelyes csatot. Halványan elmosolyodtam és inkább leguggoltam a ládához, hagytam őket kettesb...
Leo elteleportált Surprised
- Hát ezért viselkedett így - léptem Miri mellé kuncogva - Tetszel neki - állapítottam meg elégedetten és egy ideig még elnéztem a helyet, ahonnan kaszttársam felszívódott. De miért menekült el a reakció elől? Az biztos, hogy innentől bőven lesz mivel visszavágnom, ha elkezdi a félreérthető vicceit Alex előtt elsütni. És ez talán az előzőnél is nagyobb elégedettséggel töltött el.



6 támadás megy a pókba (vikinggyűrű miatt az első nem fogyaszt csp-t), majd egy pihi; a pernamensem miatt a 6ból 2 fixen talál, amivel le is ütöm a mobot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 08 2019, 00:23

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 3 4766612103_86ee832108_s Villámló Barlang - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Villámló Barlang - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Villámló Barlang - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Hétf. Júl. 08 2019, 10:06

Mélyeket kellett lélegeznem, hogy ne nevessem ki a két vaksi végtelenül mókás vagdalkozását, többnyire a levegővel. Hina-chan azért elég ügyes volt, és Leo is majdnem eltalálta egyszer a pókot, bár a fiúnak nehezebb dolga volt, mert neki még oda is kellett valahogy tévednie mellé úgy, hogy közben nem esik hasra egy kiálló gyökérben. Mint ahogy én majdnem hanyatt estem hátrálás közben >.> Nem számítottam ennél jobb eredményre, de mivel Hina-chan bevitte a végső csapást, én is megnyugodtam egy kicsit, és mikor kitisztult a látásuk, próbáltam nem kimutatni, mennyire vicces volt a vagdalkozásuk. Aztán Leo egyszer csak odalépett hozzám, én pedig kérdőn néztem fel rá, hogy most mégis mi van, de csak rakott valamit a hajamba, majd... se szó, se beszéd, elteleportált. Sűrűn pislogva próbáltam megfejteni, mi történt, és végül kivettem a hajamból ezt a valamit, hogy megnézhessem. Egy pikkelyes hajcsat volt. Az eddig elfojtott nevetés egy csapásra kiszakadt belőlem, talán még Hina-chant is meglepve.
- Igen, ezért viselkedett így - értettem egyet a könnyeimet törölgetve - Ez nagyon édes volt :3 - tettem vissza a hajamba a csatot, és megkérdőjeleztem volna a lány állítását, ha a srác nem szalad el. De ezt így nem lehet trollkodásnak minősíteni, azt hiszem :3 - Kár, hogy ilyen gyorsan lelépett, szerettem volna megmutatni neki a pikkelymintás bikinimet - vigyorogtam. Ez most így nagyon feldobta a napom. Már csak Momo haragjával kellett kezdenem valamit.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.