Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

5 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Hétf. Okt. 14 2013, 22:46

Hinari:
Ahogy az ajtót magadra zárod és végre alkalmad nyílik felvenni a szemüveget, megláthatod a falon lévő kéznyomok között a foszforeszkáló számokat: 23

Kazu:
Az emeletre érve a megfelelő szíves kulccsal könnyedén ki tudod nyitni a fiókot, s az ésszerű döntésért a jutalmad sem marad el, ugyanis egy újabb mozaikdarabot találsz és egy kobrafejes kulcsot is.

2 mozaik Hinarinál, 2 mozaik Kazunál, az utolsó a vitrinben, melyhez tartozó számsor számain szintén osztoztok.

6 perc maradt

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 16 2013, 15:41


Nem is kellett sokáig kutakodnom, elég volt egyetlen pillantás, és már meg is voltak a számok, amik kellettek. 23. De akárhogy is néztem, az még csak kettő volt a négyből, ami a vitrint nyitotta, így joggal gondolhattam, hogy a fiú mégsem hazudott. Legalábbis nem teljesen. Sóhajtottam, és a lehetőségeinken agyaltam, miközben azért végigkutattam a konyha többi részét is, ügyet sem vetve a dörömbölésre, ami nem igazán akart megszűnni. Csak az idejét vesztegeti, ahelyett, hogy végre felmenne az emeletre, és kinyitná azt a fiókot, persze csak ha nála van a kulcs. Ránéztem a visszaszámlálóra, és elhúztam a számat: a vége felé járunk. De vajon a kúria kitisztításának is? Lehetetlen feladatot úgyse bízna ránk a Játékmester, ebben reménykedtem. Nálam volt két mozaikdarab, az már fél siker, a szekrényben is volt egy, az már három, a többiről semmit sem tudtam. Talán birtokol belőlük Piroska is. Talán. Vagy éppenhogy nem, és ezért akar végezni velem olyan nagyon.

Eltettem a szemüveget, és kinyitottam a kallantyút, majd hirtelen vágtam ki az ajtót teljes erővel, hogyha a fiú előtte van, hát jól hátraessen a meglepettségtől. Ha sikerült, ha nem, azt azért rögtön észrevettem, hogy csupán egy árnyékkal van dolgom, így igyekeztem tenni is ellene, feléje vágtam párat, reménykedve benne, hogy szertefoszlik, ahogy a múltkor. De hol van Piroska? A felismerés villámként hatott rám, a csengőhöz futottam, amilyen gyorsan csak tudtam, és már nyomtam is meg, de éreztem, hogy ezzel elkéstem. Valószínű gyorsabb volt, mint én, hiszen elpazaroltam némi időt a konyha felfedezésével, így aligha volt rá esély, hogy be tudtam zárni. Viszont addig nem intéztem semmit sem a vitrinnel, se a bejárati ajtóval, amíg nem volt itt, ígyhát kénytelen voltam vagy bevárni, vagy utánaeredni. Amennyiben nem tűnt fel a lépcső tetején, így én másztam meg a fokokat, és kukkantottam be óvatosan a folyosóra, ezúttal aktiválva a Lopakodást, hogy ne vegyen észre. Kíváncsi voltam, mit csinál fönt olyan sokáig.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Szer. Okt. 16 2013, 18:44

Úgy tűnik megérte hallgatni az üzenetre, viszont ettől még nem fogom megbocsátani az eddigi ténykedését. Talán ha megúszom és elég nagy jutalmat kapok érte, akkor lehet róla szó. Kíváncsi lennék, én mit hagytam ott a lánynak. Bosszantó hogy csak így küldözget, és kényére-kedvére játszadozhat velünk. Felmarkoltam a fiók tartalmát így már egyel több mozaikdarabot, tudhattam az inventorymban, a kulcsot viszont nem raktam el. Pontosan emlékeztem rá, hogy hová való. Egy gyors pillantással felmértem a szobát hátha feltűnik még valami, aztán kiszáguldottam az ajtón és egyenesen a gyűrött szőnyeg alól kikandikáló csapóajtóhoz siettem. Lehajoltam és a helyére illesztettem a kulcsot de akkor zajt hallottam lentről a következő pillanatban, pedig egy árnyékot vettem észre a szemem sarkából. Kicsit összerezzentem de odapillantva láttam, hogy csak a saját árnyékom tért vissza. Ezek szerint nem tudta túl sokáig a konyhában marasztalni a másolatom. Egy-két másodpercig csak a lépcső irányába nézve füleltem. Aztán hirtelen becsapódott a csillagvizsgáló ajtaja. Észbe kaptam és gyorsan elfordítottam a kulcsot a zárban. Be akart zárni, nem mintha bármit is elérhetett volna vele, ha sikerül neki. Legfeljebb annyit érhetett volna el vele, hogy egyikünk sem jut ki. Remélem, itt rejtőzik a szám második fele, mert az azt jelentené, hogy ő még nem szerezhette meg. Na meg a két hiányzó mozaiknak is örülnék de, csodák sajnos nincsenek. A Parazitát tenném rá, hogy lesz nála minimum egy. Viszont nem kéne megvárni, hogy feljöjjön, míg nem végeztem itt. Nem lenne jó osztozni vele a felfedezés örömében, bármi is rejtőzzön itt.
Gyorsan felnyitottam a csapóajtót. Ideje meglesni a kirakójáték egy újabb darabkáját.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 17 2013, 00:11

Twisted Evil Csapda sikeresen aktiválva! Twisted Evil

6-os kocka = a szőnyeg alatti rejtett zugból előtóluló kobrák száma

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 17 2013, 00:11

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 17 2013, 00:12

Mázlista Sad Lássuk megharap-e! :twisted

halál = igen
korona = ki tudsz térni

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 17 2013, 00:12

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 17 2013, 00:16

Kazu, téged bizony megharapott egy kobra Rolling Eyes A harapás 10 páncélpontodat vette le, de a mérgezés miatt HP-t nem veszítetttél, viszont haloványan mintha elnehezülne a tested. Nem jelentős a változás, de darabosabbnak érzed a mozgásodat. Óh, és csak Hinari tudja az ellenszert, meg neki vannak alapanyagai a gyógyfőzethez. Rolling Eyes Visszanyalt a fagyi, most te szorulsz segítségre. Azonban van még egy rossz hírem... a kobra nem iszkol el, továbbra is támadó jelleggel ágaskodik.

4 perc van hátra


A hozzászólást Rosalia összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 24 2013, 10:23-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 17 2013, 17:13


Még éppen elcsíptem, ahogy megtámadta őt a kobra. Éppen felé igyekeztem, de megtorpantam, és hátraléptem, vissza a fal takarásába. Alig volt időnk. Kezem ökölbe szorult, fogalmam se volt mitévő legyek, egyikünk se fog kijutni így. Mostmár biztos voltam benne, hogy nála van a maradék, a két mozaik és a szám másik fele is, egyszerűen nem lehetett másképpen, az nem szórakoztató, ha eleve esélyt sem hagy nekünk a Játékmester. De most, mit csináljak ezzel a gyerekkel? Pontosan tudtam, mi történik, mi fog történni vele, mégha ő nem is. Már átéltem ezeket, bolondok voltunk, hiszen a múltkor is onnan jött ki a kígyó, figyelhetett volna rá. Csak idő kérdése, és teljesen lebénul, akkor pedig nem lesz választása, át kell adnia nekem mindent. Viszont pont ez az, ami nem volt sok. Idő. Nekidőltem a falnak, és behunytam a szemeimet. Fél perc. Jól láttam, a kígyócska nem siklott el, továbbra is ott volt, és ameddig ez volt a helyzet, eszemben se volt megközelíteni őket.
- Milyen érzés? – léptem előre, hangom hideg és egy kicsit gúnyos volt, biztos távolságból figyeltem őket, és készen álltam a váratlanra – Lassan elnehezül a tested, amígnem végleg lebénulsz teljesen. Mozogni sem fogsz tudni, védekezni sem – soroltam fel neki a hatásokat, mintha csak egy könyvből olvasnék fel – Az ellenszer nálam van. Nélkülem esélyed sincs – mosolyodtam el.
Őt néztem, meg fél szemmel a mobot, magabiztosabb voltam, mint eddig, válaszfélére vártam, és hogy mérlegelje a lehetőségeit. Sajnos azonban nem reménykedtem túlságosan, szép is lenne, ha egyezséget tudnánk kötni. Egy próbát azonban megért.
- Nos, van egy ajánlatom. Odaadod a két mozaikdarabot, ami nálad van, és elmondod a maradék két számjegyet. Cserébe meggyógyítalak, így a mostaninál több esélyed lesz életben maradni. És csak hogy tudd, én betartom a szavam.
Egyelőre nem mozdultam a folyosó végéről, biztos távolságban akartam lenni a kobrától, még akkor sem közelítettem, ha a fiúnak esetleg sikerül eliminálnia az állatot. Közben gondolkodtam, megoldáson, de sajnos rossz párosítás voltunk, ha a csapatmunkát kellett nézni…

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Szer. Okt. 23 2013, 20:44

Felrántottam a csapóajtót és egy fél pillanatig farkasszemet nézhettem a kobrával. Dühösen sziszegve felágaskodott előttem, én pedig mozdulatlanul vártam. Talán ha vigyázok a hirtelen mozdulatokkal, akkor megúszhatom. Jó lenne tudni, hogy mennyire élethű a programozása. Csigalassúsággal hátrafelé csúsztattam a lábam, de akkor hirtelen megmozdult. Elrugaszkodtam hátrafelé de ugyanakkor ő is villámgyorsan kilőtt felém. A csúszómászótól kicsit távolabb kerültem viszont abban nem voltam biztos, hogy elkerültem-e. A szemem sarkában lebegő zöld csíkra néztem de, nem vesztettem életet viszont mellette a kis jelzés egyértelműen jelezte felém a mérgezést és a lábamon is vörösen fénylett a fogak nyoma. Átkoztam magamban a balszerencsémet, miközben továbbra is farkasszemet nézhettem az állattal. Ekkor vettem észre a mozgást a folyosó másik végén és hallottam meg a lány hangját. Gúnyosan beszélt mintha máris győzött volna, és mintha csak a lány szavait akarná nyomatékosítani, érezni kezdtem a méreg hatását. A lábam, ahol megmart kezdett elnehezülni és éreztem, ahogy lassan erősödve terjed szét az egész testemben.
– Hát persze! - kiáltottam neki vissza egy pillanatra sem véve le a szemem a kígyóról. - Adjam oda, hogy te szépen kijuss, én meg várjam meg itt a Játékmester döntését? Mégis mit gondolsz!? Ennyire hülyének nézel!? Gondolj csak bele, hogy mit tennél a helyemben, és én pont azt fogom tenni! - dühös sziszegés jött szemből, és míg a lehetőségeimet latolgattam tovább beszéltem. - Ha már az értelmetlen ajánlatoknál tartunk… Egy mozaikdarabot adhatok az ellenméregért. Na hogy tetszik? - fejeztem be gúnyosan. Akármit is teszek gyorsan, kell cselekednem, különben tehetetlen leszek a méregtől. Az órára pillantottam, ami négy percet jelzett. Már túl késő. Valószínűleg még az előtt vége lesz, hogy teljesen lebénulok. Egy dolgot azért még megpróbálhatok. Nem mintha négy perc alatt meg tudnám ölni és meg tudnám szerezni a hiányzó számokat. Még úgy sem lenne egyszerű, ha nem nyomtak volna belém egy adag mérget. A siker esélyét talán 1%-ra jósolnám, ha minden lépés összejön. Ebben az esetben pedig már érdemes megpróbálni, nem igaz? A bal karomat a kobra felé nyújtva léptem közelebb. Reményeim szerint megpróbálja majd elkapni de, készen leszek a válasszal. Amint mozdul, elrántom a karom az orra elől, ugyanis nem szándékozom rá pazarolni a bénító mérgemet. Itt jön be a másik kezem, amivel megpróbálom elkapni a nyakát közvetlenül a feje mögött. Talán még nem romlott le annyira a reakcióidőm hogy elrontsam de, ha mégis akkor valószínűleg a bal kezem elintézi a kígyót, és én itt maradok méreg nélkül legyengülve. Reménytelen helyzetben csak az őrült terveknek lehet esélyük.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 24 2013, 18:46

Korona - Kazunak sikerül elkapnia a kobrát
Halál - Kazunak nem sikerül elkapnia a kobrát

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 24 2013, 18:46

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 24 2013, 18:51

Kazunak szerencséje van, a méreg még nem fejtette ki teljesen a hatását és kellően gyors ahhoz, hogy meg tudja ragadni a kobrát. Közben arra lehettek figyelmesek, hogy mint minden helyiségben, ezen a folyosón is fény villan a sarokban, teleportáció ismerős fénye, s egy óra jelenik meg itt is, s ha másfelé mentek, minden teremben, szobában lesz majd egy ugyanilyen nagy álló óra. A kattogásuk nemcsak figyelmeztet arra, hogy fogytán az időtök, de olyan hangerejük van, hogy lassan, de biztosan az agyatokra fog menni.


3,07 perc maradt

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Pént. Okt. 25 2013, 12:52


Szerencsére vagy sem, de nem csalódtam benne, a válasza olyannyira nyilvánvaló volt, mint az a tény, hogy innen egyikünk se fog kijutni. A másik lábamra álltam, nekitámaszkodva a falnak, és sóhajtottam egyet. Tovább beszélt, de minek? Az időnk fogytán volt, s én már inkább az ajtó és a vitrin felé igyekeztem volna, mintsem folytatni ezt az eleve kudarcra ítélt beszélgetést. Persze nekem nem kellett a kígyóval foglalkozni, ám nem voltam teljesen felelőtlen, megtehettem volna, hogy amíg ő az állattal foglalatoskodik, én megtámadom, pár perc alatt talán le tudnám vinni pirosba az életét, és akkor nem lenne más választása, mint átadni nekem mindenét, hiszen máskülönben meghalna. De képes lennék megölni őt? Alig észrevehetően elhúztam a számat: nem, valószínűleg nem, és sajnos ezt lehet ő is tudta. Blöffölhettem is volna, de előbb-utóbb úgyis kiderülne. Nem volt szükségem a gúnyos mosolyára, de be kellett vallanom, hiába voltam előnyben, őneki volt több esélye.
- Miért öltél? – kérdeztem hirtelen, továbbra is őt néztem, a kérdés magától jött, a miérteken nem gondolkoztam. Meg úgyse hittem volna el a választ. Mégis, ez már egy ideje foglalkoztatott, kíváncsi voltam a reakciójára, a feleletére.

Időközben sikerült elkapnia a kígyót, nem volt kérdés, mit tervez vele, megöli, vagy felém hajítja, bár én még mindig közelebb voltam a lépcsőhöz, mint ő, így gyakorlatilag bezárta volna magát. Hmmm. Vagy nekem támad, és úgy dob meg vele, biztos találattal. Igen, de az órák is megjelentek, jelezve, hogy egyáltalán semmi időnk nincs most egy harcra. Észlelésemet persze bekapcsoltam, majd csípőre tett kézzel mértem végig őt.
- Gyere – hátat fordítottam neki, és elindultam lefelé a lépcsőn, s ha követett, és nem támadott hátba (amire ügyeltem, hogy ne legyen lehetősége), akkor meg is érkeztünk az üvegszekrényhez. Tudtam, hogy megvan az összes mozaikdarab, az ajánlatából kiderült, hogy nem csak egy van nála, háromnak pedig tudtam a pontos helyét – Csak utánad – intettem a számlap felé, azért készenlétben tartva a Katanát.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Csüt. Okt. 31 2013, 10:49

– Ugyanazért, amiért te is megölnél most engem… az életben maradásért. Ez a fő cél nem igaz? - vetettem oda neki a választ. A kígyó jelenleg jobban lekötötte a figyelmemet. Lassan mozogtam, pedig nem volt időm. Viszont ha túlzottan sietek és elvétem, akkor valószínűleg az a minimális esélyem is elszáll. Lassan de fenyegetően közelítettem felé a bal kezem és a rászegezett szemeiből láttam, hogy bekapta a csalit. A nyakán lévő bőrt a kobrákra jellemző módon kifeszítve készült a támadásra. Eközben észrevétlenül a jobb kezemet is közelebb csúsztattam. Aztán elrántottam az orra elől a bal kezemet. A kobra utána kapott és a nyaka pontosan belecsúszott a felé száguldó jobb kezembe. A csapda bezárult. Erősen szorítottam a nyakát, ahogy vergődve próbált kiszabadulni de már nem eresztettem. Vártam egy-két másodpercet hogy megbizonyosodjak róla, hogy semmiképpen sem tud kicsusszanni majd sokat sejtető mosolyutánzattal a lány felé fordultam.
Volt pár tippem hogy mit takarhat az a „gyere” de nekem egyik lehetőség sem jelentett túl sok hasznot. Amíg a méreg dolgozik bennem addig semmiképpen. Minden egyes elvesztegetett másodperccel csökken az esélyem, arra hogy előnyhöz jussak. Tartom magam a tervhez. Válaszul csak a fejemet ráztam. Most kell bevetnem a maradék erőmet vagy soha.
Megindultam felé és reménykedtem, hogy nem akar fogócskát játszani. Nem az a fajta, aki csak úgy elfut a harc elől. Kezemben a kígyóval a lehető legnagyobb gyorsasággal próbáltam minél közelebb kerülni hozzá. Nem érdekelt túlzottan hogy hány életpontot kell ezért a támadásért feláldoznom. Minden azon múlott, hogy sikerül e karnyújtásnyira megközelítenem. Ha meg akart vágni vagy le akart szúrni akkor sem lassítottam vagy próbáltam kivédeni a bal kezemmel. Hagytam, hogy eltaláljon. Minél mélyebbre megy annál jobb. A kígyót tartó kezemmel az arca felé kaptam, hogy ezzel is zavarjam szerencsés esetben, pedig meg is marja. A fő cél viszont hogy a bal kezem eltalálja akárhol, és ezzel lebénítsam egy kis időre az ellenfelem bármi áron. Kamikaze akció, de ha nem nulláz le mielőtt sikerül lebénítanom, akkor még akár ki is juthatok.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 31 2013, 11:56


Másfél percetek maradt... most, vagy soha!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 31 2013, 13:11


Kérdezhettem volna tovább, de nem volt értelme. Nyilván azért nem válaszolt konkrétan, mert eszében sem volt kimentenie magát. Tehát szándékosan ölt, s ez a tény csak megerősített az elhatározásomban, hogy nem engedhetem, hogy innen élve kijusson. Mély levegővétel, s megacéloztam kicsit az akaratomat. Egy valamiben tévedett, nem lettem volna képes megölni őt. Azt hiszem. Talán. De most?
Persze elkapta a kígyót, ám hogy nem vette át azt a bal kezébe, meg a mosolya… semmi jóra nem számítottam. Hirtelen indult meg, ám én számítottam rá, amíg még messze volt, addig indítottam felé a vízsárkányt, kételkedtem benne, hogy meg fog torpanni és hátrálni fog, az előbb látta, hogy az érintkezéstől szerte fog foszlani a képesség, így biztosan nem félt tőle. Ha mégis visszavonult, úgy én léptem előre, biztos kézzel tartva a kardot a belőle tekergőző sárkánnyal. Nem volt annyira erős, hogy idő előtt meg tudjon ölni, a sebességemet ígyis megemeltem már, viszont azt akartam, hogy fáradjon ki, minél hamarabb, és hogy váratlanul érje a változás. Ha belement, vagy valahogyan sikerült kikerülnie, úgy koncentrálhattam a közelharcra, már jó előre eldöntve, hogy melyik keze lesz a fontosabb. Az egyikben bénulást okozó kígyó, a másik egy ismeretlen fegyver. Az persze látható volt, hogy nem célja a védekezés, csak a támadás, de mégis, valahol megdöbbentett az akciója. Dupla vagy semmi? Sajnos kevés tapasztalatom volt még az árnyharcosokkal, a kétkezes harcmodor is új volt, nem tudtam még hatékony védekezést kitalálni ellene. De biztosra mentem. Annyi bizonyos, hogy nem szabad egyhelyben állnom, amikor ideér, így én is megindultam, sebességemet erőre váltva. A Katanával a jobb kezét és az abban lévő kígyót céloztam, majd próbáltam végighasítani a fiút, minél többször: ha látja az erőnövekedést, le kell állnia. Ha nem teszi, meghal. Nem tudom pontosan, mennyiszer találtam el, és hogy mennyit vittem le az életéből, de legalább a kígyót távol tudtam tartani magamtól, ha szerencsém volt, el is pixeleződött. Az életsávom melletti sárga villogás viszont egyértelműen jelezte a bénulást. Hátraléptem, mintha csak pihennék egy kicsit, belül azonban magamat szidtam, mert az esetleges mérgekről meg is feledkeztem, élőben sem hiszem, hogy valaha is láttam volna a használatukat. Meg kell hagyni, okosan csinálta. A kígyóra legalább lett volna ellenanyagom, erre viszont nem volt, habár ha jól emlékszem, ez egy idő után magától semlegesítődik.
- Most mindketten meghalunk. Ez volt a célod? – kérdeztem tőle, tekintetem az órára vándorolt, majd vissza a fiúra. De legalább ő sem fog kijutni, ezt sikerült megakadályoznom. Elmosolyodtam: vajon ilyen érzés lehet feláldozni magadat egy magasabb célért? Nem mintha lett volna választásom.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Csüt. Okt. 31 2013, 14:36

Rohantam felé és ő menekülés helyett inkább megvetette a lábát. Az órák kattogása elhalványult, ahogy minden porcikámmal a célra összpontosítottam. A kardját felém, nyújtotta és egy sárkány száguldott ki belőle egyenesen felém. Ezt a képességet láttam korábban, viszont akkor nem nekem kellett elszenvednem a találatot. Most viszont nincs „pajzsom” ami előttem rohanva felfogja. Csak remélni tudtam, hogy átjuthatok rajta. A bal kezemet védekezően a fejem elé emeltem és még jobban begyorsítottam. Fogalmam sincs, hogy csak mellé ment-e vagy a kezem védte ki, mert egy pillanatra becsuktam a szemem de, nem éreztem, hogy bármi hatása lett volna. A lány is megindult felém. A jobb kezemmel felé csaptam de, a kardja válaszolt, és ha egy kicsivel arrébb megy a vágás, akkor nem csak a kígyó fejét vágja le, hanem a kezemet is. Eközben a bal kezemmel is felé kaptam, de centiméterekkel vétettem el a karját. Egy újabb vágás következett a részéről és végigszántott a gyomrom magasságában drasztikus életcsökkenést okozva. Több mint az életem felét levitte egy találattal. Még egy ilyen és nekem annyi. Azonban ugyanakkor én is eltaláltam a karját. Egy pillanatig nem látszott semmilyen hatás de aztán hátrált egy lépést. Sikerült! Lebénult!
Fáradtan fújtam egyet. Ha valahogy esetleg a kígyó túlélte volna a csapást, akkor a bal kezemmel roppantottam össze a csúszómászót. Innentől nem volt rá szükség. Követtem a lány tekintetét a szerteszéjjel álló órák között. Igaza van. Visszafordultam hozzá és bal kézzel a pengéjénél fogva kivettem a lány kezéből a katanát. Furcsa módon a Parazita nem akarta vagy nem tudta megenni. Még csak meg sem próbálta. Sejtettem mi lehet az oka. Elég sok jel utalt rá.
– Nyertem. - mosolyodtam el. Egyszerűen leültem a lány közelében hátamat a folyosó falának támasztva. Letettem a kardot a földre, elővettem a késemet és mellé ejtettem.
– Ha lenne még tíz percem, akkor addig adagolnám a mérget, míg le nem tudom nullázni az életed, aztán valahogy megoldanám a kijutást… - kezdtem beszélni, nyugodtan mintha még éveink lennének hátra a játék végéig. - Ha már akkor sikerül beadnom a mérget mikor először megtámadtalak, akkor sikerülhetett is volna. - vigyorodtam el. - Van egy olyan érzésem, hogy direkt nem hagyott nekünk esélyt…
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 31 2013, 19:31

Csend van. Mélabús, rideg csend. Nem kattognak már az órák, el is tűntek a sarkokból. Nem kaptok több üzenetet, nem nyílik az ajtó kacagó hangok közepette és nem mondja senki sem, hogy "itt a vége a játéknak, jó móka volt, hazamehettek"... Itt ragadtatok tán örökre, a SAO végéig kell vegetálnotok? Nem érkezik válasz a megannyi bennetek felmerülő kérdésre. Csak csend. Csend. Csend...

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 31 2013, 20:01


Egy pillanatra tényleg felmerült bennem, hogy mindaz, amit Lewis képviselt, a hősies önfeláldozás, ez így nagyon szép és jó, de mégis… nem akartam itt meghalni. Nem tudnám megmondani, annak a pár percnek melyik szakaszában érzékeltem a legerősebben, talán akkor, amikor a fiú kivette a Katanát a kezemből. Én pedig képtelen voltam megmozdulni, képtelen voltam tenni ellene. És ez az érzés… talán még soha nem éreztem magam ennyire tehetetlennek. Dühös voltam, bár hamar rájöttem, tulajdonképpen nincs is miért: hogy az idő lejártakor nálam van-e a fegyverem, vagy sem, az már tényleg nem számít. Leült mellém, látszólag ő is belenyugodott mindebbe, mindketten elfogadtuk, a felszínen legalábbis… mélyen, belül azonban soha. Az órát néztem, de tudtam, hogy a méreg hatása még kitart a végéig: szótlanul kell meghallgatnom az utolsó óraütést.

Csak ketten maradtunk. Lehetett volna frusztráló is, ám én inkább nyugodt voltam, s amint újra tudtam mozogni, csak hátradőltem, neki a falnak, majd, térdeimet behajlítva lecsúsztam a fiú mellé. Nem tudtam mit mondani, nem akartam megtörni a csendet, lassan nyúltam a Katanáért, és vettem az ölembe. Nem gondoltam, hogy Piroska meg fog támadni. Miért tenné? Már vége van.
- Szerinted mire vár még? – tettem fel végül a kérdést, és felnéztem a plafonra. Vártam, valamire, akármire. Ez így… nem volt jó. Játszott velünk eddig is, és most is ugyanezt csinálja, s amikor az ember éppen a biztos halála előtt áll, nemigen szereti, ha megváratják. „Legyen vége gyorsan” – szokták mondani. A fogaimat csikorgattam, mert még ezt sem adta meg nekünk a Játékmester.
Amúgy hogy hívnak?
A fiúra érdekes módon nem haragudtam. Rosszindulatú volt, érdekből cselekedett, és szemrebbenés nélkül megölt volna, ha teheti. De levette a maszkját. Elmosolyodtam, majd nyújtóztam egyet, és fölálltam: a hely megváltozott hangulata rám is rámragadt, ám most megpróbáltam levetkőzni mégis. Roppant furcsa volt, mintha… ezzel az egész időlimittel csak ki akarta volna élezni a szituációt, ám nem gondolta komolyan. Kíváncsi voltam. Arra, hogy a fiú vajon mit gondol, és egyáltalán, vajon ki tudunk még menni? Vajon működik a vitrin számlapján a kód, és vajon kinyílik a bejárati ajtó, ha mind az öt mozaikdarabka a helyén van? Egy próbát megért, ám továbbra is ketten kellettünk hozzá. Sóhajtottam, majd ránéztem a fiúra, valószínű benne is felmerülhettek ezek a kérdések… ám most nem szóltam. Tudnom kellett, hogyan vélekedik, addig semerre sem akartam továbbhaladni.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Pént. Nov. 01 2013, 01:20

Valahogy miután beláttam, hogy nincs tovább törékeny nyugalom szállt meg. Nyugodt voltam hisz hiába is kapálóznék tovább, ugyanakkor törékeny is volt hisz ki tudja, mi következik most? Csak egy kis lökés kell, hogy ez megváltozzon. Már csak néhány másodperc maradt. Gondolkodtam. Talán mondanom kéne valamit, de mégis mit? Nem igazán volt mit mondanom neki. Nem jutott eszembe semmi, ami megérte volna a fáradtságot, hogy kinyissam a szám. A lány nem mozdult, bizonyára még hat a méreg. Így teltek le az utolsó másodperceink az órák kattogásával kísérve.
Vártam hogy hirtelen megjelenik előttünk a játékmester. Szinte már láttam is a kárörvendő mosolyát, ahogy közli velünk a tényt miszerint vesztettünk. Vagy egyszer csak jön a fájdalom és mindennek vége lesz? Valahogy mindig is így képzeltem. Egy kis fájdalom, aztán a nagy semmi. Ez már igazán nem nagy ügy azok után, amiken eddig keresztülvergődtem. Belegondolva már az is egy kisebb csoda hogy idáig eljutottam. Megacéloztam magam a padló egy pontjára szegezve a tekintetem. Bárhogy is legyen vége és bármennyire is nem számít már, én emelt fővel nézek szembe vele.
A lány megmozdult. A szemem sarkából figyeltem a mozdulatait. Az óvatosságom árnyéka még tovább dolgozott. Leült mellém. Láttam, hogy a keze a kardhoz közelít de nem próbáltam megállítani. Bár nem terveztem az ő kezétől meghalni de, nem igazán hinném, hogy pont erre készül most. Az ölébe tette a fegyvert és feltette a kérdést, ami az órák eltűnése óta motoszkált a fejemben.
– Nem tudom… talán csak figyel minket. Vagy csak bosszantani próbál… - a következő kérdésére viszont nem válaszoltam rögtön. Mit számít már?
– Kazuma. - mondtam meg mert miért ne.
– Legendás? - tettem fel a kérdést melyre már amúgy is tudtam a választ. - Ez is. - emeltem fel a kezem halvány mosollyal. Meglepett hogy ez az egyszerű mozdulat milyen nehezen ment. Aztán leesett. Itt ücsörgök már talán percek óta, a méreg meg csak dolgozik tovább.
– Kíváncsi lennék mi lesz vele ezután… - néztem komoran a Parazitát. - Vajon velem együtt eltűnik? Vagy csak máshoz kerül... - hagytam lehanyatlani magam mellé. Már nehézkesen tudtam megtartani. A lány talán már adna az ellenméregből. Azonban nem akartam kérni és energiám sem volt alkudozni érte. Magamon éreztem a tekintetét. Talán az elnyúló csend jelent valamit. Van értelme megmozdulni?
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Pént. Nov. 01 2013, 13:07



Csend.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 01 2013, 15:50


Ott ültem mellette, és beszélgettünk. Mintha már régóta ismernénk egymást, ámbár ami a legfurcsább volt, hogy mindezt őszintén tettük, semmi fölösleges szófecsérlés nélkül.
- Jah. Lehet – feleltem, és néztem körbe, hátra meglátok valamit, ami a Játékmester jelenlétére utalhat – Vagy mindvégig fals volt az időlimit – tettem hozzá óvatosan. Igen, ahogy teltek múltak a percek, egyre jobban kezdtem hinni ennek a feltételezésnek, hiszen tényleg nem történt semmi. Csak csend. Amit mi igyekeztünk megtörni.
- Ühüm, az – bólintottam, ujjaimat végigvezetve a sárkánymintán. Hirtelen tört rám a szomorúság, a fiú szavaiból is érződött. Nem… nem akartam elveszíteni a Katanát. Ahogy ő sem a saját legendás fegyverét. Talán csodálkozhattam volna rajta, hogy van neki, de már nem számított, igazából. Átadtam magam a csöndes búnak, annyi mindent akartam még megtenni, fejleszteni a legit, magamat, a többiekkel együtt lenni… ez a várakozás pedig kikészített. Jobban, mint azt gondoltam. De legalább nem voltam egyedül, és a fiú, Kazuma, nem volt velem ellenséges. Mostmár.
- Hinari – mondtam én is, egy kis szünet után: így illett, ám engem nem ez motivált. Igazából… már nem motivált semmi. Elvoltunk, mintha csak egy végtelen, légüres térben lebegnénk. De biztos, hogy ez volt a helyes döntés a részünkről?

Felálltam, mert már tennem kellett valamit, ő azonban nem mozdult. Eleinte nem értettem miért, aztán rájöttem, igen, valószínű az idő lejártával nem semlegesítődött benne a kígyómarás okozta méreg. Ehh, most mit csináljak veled? Több variáció is létezett, ilyen állapotban nyilván esélye se lett volna eljutni a vitrinig, s ha támogatnám, még úgyse, hiszen ő sem ostoba, nem adná ki a kódot, amíg meg nem gyógyul. Ha meg meggyógyítom, akkor valószínű ellenem fog fordulni, és egy pillanat alatt beáll a régi viszony közöttünk, ezt pedig nem akartam. Ezek mellett pedig ott volt a tény, hogy lehet teljesen fölösleges mostmár a kúriával és a mozaikdarabokkal foglalkoznunk: lejárt az idő, veszítettünk. Viszont hogyan tovább? Vajon mit akar látni a Játékmester? Volt egy tippem, és a fiú talán meg is tette volna, ha a helyemben van, de… én nem voltam ilyen. Nem lettem volna képes megölni őt, így, ezek után. És tán tudat alatt pont ezért nem hatástalanítottam a mérgét sem. Mert amíg nem tud mozogni, én meg nem fogok rá fegyvert, addig patthelyzet. És ez így volt jó.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Szomb. Nov. 02 2013, 00:32

Nem szokásom sokat jártatni a számat. Szeretem a csendet. Ez a mostani azonban nem az a fajta csend volt, amihez hozzászoktam. Ezt utáltam. Talán ezért törtem meg. Az a kis hang is elég volt. Dühös voltam hogy így alakult de nem a lányra. Ő sem tett mást, mint én. Egyszerűen csak nem akart itt maradni. Tény hogy a vereséghez ketten kellettünk. Azonban a Játékmester miatt alakultak így a dolgok. Valahol azért örültem neki, hogy a lány is itt ragadt. Magammal beszélgetve nehezebben bírnám ezt a csendet. Ahogy teltek a másodpercek percek talán órák már kezdtem elveszíteni az időérzékemet és percről percre erősödött bennem az elhatározás, hogy megnézzem végre mi a francra várunk még.
Végül Hinari kelt fel előbb. Vártam pár másodpercet aztán a mellettem heverő kés után nyúltam. Nehéz volt. Nem annyira a kés, mint inkább a kezem. Erőlködnöm kellett, azért hogy a mellettem heverő kést el tudjam rakni. Elhúztam a számat miután nehézkesen, de sikerült visszaakasztani az oldalamra. Ez így nagyon nem lesz jó. Nem sok kedvem van teljesen lebénulni, de könyörögni még annyi sem. Vártam. Ideje lesz felkaparni magam és lemenni azon a lépcsőn. Nem tudom, mit várok ettől de, nem akarok már tovább itt ülni. Nem érdekel mi lesz, csak történjen már valami.
Kezeimet lassan a padlóra támasztottam és megpróbáltam feltápászkodni valahogy. A lábaimat magam alá húztam és egyre nagyobb súlyt, helyeztem rájuk, ahogy megpróbáltam talpra kászálódni. Tudtam, hogy sikerülni fog. Mégis mennyire lehet nehéz? Felnyögtem az erőlködéstől, de már majdnem sikerült. Jobb kezemmel a falnak támaszkodtam. Nem győzhet le egy ilyen kis harapás. Ha ennyi elég lenne, akkor nem kerültem volna be ide. Ennyi idő alatt már biztosan gyengült valamit a méreg hatása. Csak egy kicsit kell jobban megerőltetnem magam és menni fog.
Háttal nekidőltem a falnak, és lihegve csúsztam vissza a földre. Képtelenség. Hiába is hitegetem magam ez a vonat már elment. A gravitáció győzött.
– Na jó… - morogtam. Hátradöntöttem a fejemet a falnak hogy láthassam az előttem álló lány arcát. - hogyan tovább? - még nem ölt, meg pedig most esélyem sem lenne védekezni. Csak a számra tudtam következtetni. Lehet, arra gondol, hogy talán még kijuthat. Ebben az esetben csak a szám lehet az, ami visszatartja attól, hogy elvegye tőlem a hiányzó mozaikdarabokat. Kíváncsi voltam a válaszára. Lehet, hogy végzetes hibát követtem el mikor nem használtam ki az alkalmat, hogy félreállítsam de, ez már nem számít. Abból kell boldogulnom, amim van. Jelenleg az ő kezében van szinte minden az életemmel együtt, így nem tehetek mást, minthogy megvárom, ő hogy dönt.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 02 2013, 15:54



Csend.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.