Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szépségverseny [Event] - Szavazás

+20
Luv Delackrose
RenAi
Shiel D. Lewis
Viola
Ryuninji Ren
Tomoyama Tsubaki
Mirika
Szophie
Tachibana Makoto
Hitodama
Mesuda Reiko
Hinari
Koshitsu Esutel
Jasude
Yurihime
Tatsuki Ranmaru
Halász Alex
Anatole Saito
Peter Worker
Sachi
24 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Sachi Vas. Márc. 24 2013, 09:41

Itt lehet szavazni karakterenként olyan karakterekre, akiket a szavazó ismer, vagy aki részt vett a bemutatón és így láthatták. Két nevet kell megadni elsősorban, egy fiúét és egy lányét, illetve van egy harmadik-negyedik, opcionális választás is, ami afféle külön kiemelt résztvevőre van fenntartva (tehát, itteni szavazat nem számít bele a legszebbért gyűjtött szavazatba, hanem olyan második helyezett féleség). Mindennemű off ihletettségű szavazás vagy nem-szavazás tilos, itt most a karaktereitek (beleértve multik) szavaznak. A nevek mellé esetleg odaírhatod, hogy a karaktered miért adta az illetőre szavazatát. Séma:

Kód:
[b][size=18]Jelöltek[/size][/b]

[b]Lány:[/b]
[b]Fiú:[/b]

[b][size=18]Különdíj[/size][/b]

[b]Lány:[/b]
[b]Fiú:[/b]

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Peter Worker Vas. Márc. 24 2013, 19:39

Jelöltek

Lány: Koshitsu Esutel
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: Violeta del Sanchez
Fiú: Tatsuki Ranmaru

Szóval a szavazás. A nagy döntés. Kire adjam a voksom? Nehéz döntés, legalábbis azt hiszem.
Lewis menő volt, több magyarázat nem kellett a részemről. Íjászfiú Ranmaru meg merész… nagyon merész. Nagyot nyeltem miként megláttam és inkább távolról szemléltem tovább őt, de a különdíjat megérdemelte véleményem szerint.
De a lányok. Szép sorba írtam a neveket, majd rácsaptak az ujjaimra, hogy csak egyet. „Csak egyet?” Emlékszem mennyire akadtam ki rajta.
RenAi. Kellemes emlékek jutottak eszembe a fürdőzéséről, így újat nem láttam tőle. Sőt kevesebbet. Nézzük csak kit ismerek még. Rita. Céhtag, több infóm nem igazán volt róla, de néztem is tovább. Szép volt, de túl agresszívnak tűnt nekem. Szophie. Rá kislányként tekintettem, nem tudtam volna az első helyre emelni. Mirika. Ó, Mirika. Gyönyörű volt, erre már korábban rájöttem és a fürdőruha is remekül állt rajta, de valahogy mégis remegett a kezem a nevénél. Tartózkodtam és néztem tovább. Violetta. A lány, ki kiakarja nyírni Hisamét. Csupán csak ennyi maradt meg róla a számomra. Nem is akartam vele foglalkozni, de most néztem őt. Sokáig. A vágások és hogy így kiállt. Különdíjat neki! És Esutel. A kastélyos küldetés. Mit amit akkor szégyellt előttem, azt most közönség előtt művelte... Utál engem, más magyarázatot nem találtam rá. De ő az szépsége is mesébe illő volt, szebbnek szavaztam meg, mint Mirikát. Kész. Szavazás leadva.



A hozzászólást Peter Worker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 24 2013, 21:27-kor.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Szépségverseny [Event] - Szavazás 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Márc. 24 2013, 20:28

Jelöltek

Lány: Violeta del Sanchez
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: RenAi
Fiú: Tatsuki Ranmaru


Miután mindenki levonult a színpadról és elvegyültünk a nézők sokaságában, közben megjelenik a menünkben a szavazópanel, ahol le kell adnunk egymásra a voksunkat. Méregetem egy idei, egy névben biztos vagyok, a többin viszont komolyan agyalnom kell egy kicsit. Valószínűleg senkinek nem fogok meglepetést okozni a hölgy szavazatommal, otthon nagyon kikapnék, ha nem őt jelölném meg, ugyanakkor tagadhatatlan, hogy Violeta számomra a legszebb lány. Egészen addig biztos voltam abban is, hogy Peternek adom a különdíjat a férfi részlegben, amíg Ranmaru be nem vonult abban a fürdőgatyában! Öregem, már azért megérdemelte volna a szavazatot, mert indult, de ez, hát kész vagyok! Mármint nem a látványtól... azt azért nem... S ha már fiúknál tartunk, a kiállása alapján Sir Lewis cimborámra teszem a voksom az első kategóriában, mert egyrészt megvolt a kisugárzása, másrészt nem fogok Renre szavazni. Kinézem belőle, hogy félreértené. De komolyan. A sok tinilány meg úgyis felhúzza majd a szavazatait, nem kell félteni.
A lány különdíj viszont óriási dilemmát okoz számomra. Legegyszerűbb az lenne, ha automatikusan odaítélném Mirikának, de volt pár jelölt, aki jobban felkeltette az érdeklődésemet. Rita és Hinari kisasszony alkalmi ruhája lenyűgözött, Hitodama megjelenésén nagyon jót mulattam, Esutel is rettentő csinos volt és a többi, számomra ismeretlen lány is kitett magáért, de ahogy Ai-chan belibbent abban a bikiniben, komolyan el kellett takarnom a szemem, nehogy Vio észrevegye a túlzott érdeklődésemet a dekoltázsa iránt. Szóval megadom magam a férfiúi gyengeségemnek és nálam győznek a keblek, mármint RenAi a különdíjas kategóriában.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Halász Alex Vas. Márc. 24 2013, 21:41

Jelöltek

Lány: Hinari
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: Koshitsu Esutel
Fiú: Tatsuki Ranmaru

Tudom. Subjectív vélemény teljes egészében, de Hinari chan egyszerűen elbűvölő volt abban a vörös estélyiben! Ahogy megláttam a kitöltő kártyát, egyből ő jutott az eszembe, s már írtam is le a nevét. A kis loli lány érdekes egy felfordulást rendezett, de nem érdekel minden nő, akinek szőke a haja, nah...hol is tartottam. A fiúkról nem volt sok fogalmam. Csak épp, hogy párakat láttam, ahogy kiállnak a színpadra. Az viszont meglepett, hogy Ranmaru is kiállt. Már nem tudom, mit gondoljak róla.
Azonban, ahogy észrevettem a "Különdíj" lehetőségét, sorba vettem a lányokat. A fiúk nehezebb lesz, lehet ki se töltöm: \
Ott volt a szépséges vörös, Rita kisasszony a boltból, Szophie, de ő olyan kislány még, nem bántásként, de nem tudnám elképzelni mondjuk Hinari mellett. ... habár a szőke haj mindig is a gyengém volt.
És ekkor ugrott be. Volt ott egy csodás szőke hajú szépség, ő lesz az, csak hogy is hívták, hogy hívták...valamilyen Esu.
Megkérdeztem még egyszer e neveket, és már írhattam is.
Szóval Esutel.
A fiúk meg...Bwááá, Ren akkor sem, ha felkötnek érte. Azonban a lovag megnyerő volt, és hát, menő is. Sosem voltam híve a bagózásnak, de annak az embernek még a cigi is menő volt a kezében. Nah ő lesz a befutó. xD
Különdíjra majdnem Anatolet írtam be. Komoly szándékomban is ált, de végül győzött az undokság és a rosszindulat. Razz Eddig is subjectív voltam. [:
Szóval maradt Ranmaru, őt ismertem, és hát eléggé meg is lepett.

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Márc. 24 2013, 22:08

Jelöltek

Lány: Hitodama
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: Koshitsu Esutel
Fiú: Halász Alex



Nem azokat kerestem, akik képesek voltak magukban normális megjelenést biztosítani. Külön figyeltem, hogy a személyiségi torzulásoktól mentes pályázatot láthassak, amiben nem érvényesülnek az ide-zártság tipikus jelei: szocializáció lassú feloldódása a folyamatos mobgyakásokban; én-kép torzulása a megváltozott testi megjelenés miatt; egyéniség látható törése az új szituáció keltette feszültség hatására.
Választásom nem először esett Páncélra. Ahogy korábban, úgy most is megragadta a figyelmem, és amíg bemutatta önmagát, az utolsó pillanatig birtokolta figyelmemet. Még akkor is, ha fókuszaim nagy része egyébként továbbra is más területeteket tartott szemmel. Páncél így másodszor is remek választásnak tűnt. Bírta szavazatomat.
Mizuki látványa nagyon feldobott, legalábbis azt hiszem, hogy amit éreztem, az ezzel a szóval leírható. Régen nem találkoztunk, és ahogy én, úgy ő sem akart igazán részt venni ebben az egészben. Ahogy mindig, most is véghezvitte, amit elkezdett, és fürdőruhás képét is megcsodálhattam.
Figyelmem egy lány keltette fel. Nem Mirika. Nem Rita. Őket is megnéztem magamnak, ha már ott voltam. Visszafogott stílusával, szemérmes vetkőzésével azonban egy számomra eddig teljesen idegen lány markába kaparintotta fókuszaim nagy részét, és nem engedte el. Arányait tekintve szerintem soha ennyi fókuszom nem koncentrálódott még egyetlen személyre. Nevét kikutattam, szavazatom leadtam.
Különdíjra természetesen Anatolet akartam jelölni, azonban mielőtt határoztam volna, belefészkelte magát egy gondolat a fejembe: Anatole nem érdemel rosszabbat a fődíjnál. Ami értelemszerűen Páncélnak járna. Tépelődés indult, és végül azzal győztem meg magamat, hogy vagy a fődíj járna neki, vagy a verseny nem volt méltó hozzá. Új jelöltem így helyette az íjászfiú volt. Láthatóan megtalálta magát a kifutón. Ha már egyébként a szintlépésekben nem büszkélkedhetett túl sok sikerrel. Elvártam, hogy egy íjász szerezze meg a különdíjat.
Amint megtudtam, hogy a lány is az, Esutel, kérdés nélkül adtam le az ő párosukra különdíjas voksomat.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Yurihime Vas. Márc. 24 2013, 22:56

Jelöltek

Lány: Hinari
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: RenAi
Fiú: Peter Worker


Nem vettem részt, hiszen szégyenlős személyem esélytelennek mutatkozott a szebbnél szebb kisasszonyok mezőnyében, és meglehetősen kényelmetlenül éreztem volna magamat, ha nekem is egy olyan keveset takaró fürdőruhában kellett volna mutatkoznom ^.^" Csupán azért voltam ott, hogy Lewis-samát láthassam és szurkolhassak a céh tagjainak, akik mindannyian ugyanazért a nemes célért küzdöttünk vállt vállnak vetve. A közönség között, szerényen mosolyogva, időnként szememet eltakarva vagy éppen nagyokat pislogva néztem végig a szépség fesztiválját, hogy utána a szavazócetlit megkapja eltöprenghessek azon, ki is ragadta meg a figyelmemet kisugárzásával, belső szépségével, mely bearanyozta az egyformán gyönyörű külsejüket.
Különösen a fess férfiuraságok nehezítették meg a dolgomat, habár bárkire is pillantottam rá, egyikük sem ragyogott olyan fényesen, mint Lewis-sama. Csillogó mosolya, kiállása egyáltalán nem tűnt művinek, mint sokaknál, ő valóban magát adta. Utána sokat gondolkodtam, és noha ott volt a kissé különös, de aranyszívű Ren-sama, vagy a figyelmes Kotarou-sama, vagy az udvarias és segítőkész Anatole-sama, mégsem közülük választottam. Talán nem is tudtam volna. Figyelmem egy kék hajú, szerény és visszafogott fiatalemberre terelődött, akivel ismeretségünk csupán futó volt annak ellenére, hogy céhtársak vagyunk, igazán aranyos sárkánya volt. A hölgyeknél, ha szabad ilyet mondani, Hinari-sama nyűgözött le egyedül természetes szépségével, mellette pedig az ismerős RenAi-samára szavaztam döntésképtelenségemet leküzdve ^.^"
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Jasude Vas. Márc. 24 2013, 23:23

Jelöltek

Lány: Rita Hanami
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: Violeta del Sanchez
Fiú: Anatole Saito


Mindenki nagyon szép volt és nagyon nagyon jól éreztem magam, jeep, de ez most nem jön ide. Egyszóval, mindenkire tennék legalább egy-egy voksot, de ugye csak egyvalaki lehet, aki a legjobb lesz. Azért annak örültem, hogy van különdijjazás is, így több emberre szavazhatok. Nagyon elmélyülhettem a lap kitöltésébe és a nevek helyes beírásába, mert valaki rám szólt, hogy ne dugjam ki a nyelvem. De hát alkotok, kéremszépen ˇoˇ
Nah jó, vegyük sorra, áááh ne, olyan sokan voltak. Csak arra figyeltem így utólag, hogy ki volt az, aki megfogott. A ruha választásával a megjelenésével, a kiállásával, vagy a beszédével, modorával, egyszerűen, hogy hogyan adta magát. És aki előbb jutott eszembe azt lekörmöltem.
Akkor jó ötletnek tűnt.
És utólag jó is volt, mert ha nem így tezsek, végig sorjázva a népeket, majd leírva az elsőt aki a legjobbként beugrik, akkor sohase szavazok. :\
Tehát így került be Rita san az első helyre. A ruha és a bikini választás is illő volt és elegáns. Violeta san pedig valamiért egy szépen megformált Michelangelo szoborra emlékeztetett. Művészi volt minden egyes izma, ahogy végig futott rajta. Nem is tudom, hogy nézhet ki így egy ember. Mesteri. *-*
A fiúknál, Lewis sama lenyűgözött. Nem csk, hogy gáláns lovag, de mindemellett tényleg egy menő manó ...akarom mondani, macsó. ^^"
Anatole kicsattanó stílusa pedig megnevettetett, és jobb kedvre derített. Nem hagyhattam ki. :3
...
Jaj, hová írom így Rent? Várjatok! Rennek benne kellett volna lennie a szavazatomban! Mi lesz így most? Sad


_________________
~Adatlap~~Előtörténet~~Karakterlap~

Spoiler:
Jasude
Jasude
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 14.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Márc. 25 2013, 12:27

*Mindenkivel ellentétben én nem magyarázkodom, csupán kitöltöm ^^*

Jelöltek

Lány: Jasude
Fiú: Halász Alex

Különdíj

Lány: Hinari
Fiú: Ryuninji Ren

//És nem useri subjektivitás ez, hanem a kari véleménye ^^ persze egy harmadik üres bejegyzésnek is örültem volna, órákon át törtem a buksim... így akire nem szavaztam, ne vegye személyeskedésnek Smile //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 26 2013, 17:20


Jelöltek

Lány: RenAi
Fiú: Shiel D. Lewis

Különdíj

Lány: Szophie
Fiú: Halász Alex


Hmmm, senki sem mondta nekem, hogy nem elég részt venni, de szavazni is kell… ha ezt tudom, talán jobban megnéztem volna a többieket, jobban kielemeztem volna a produkciókat. Így alig áll rendelkezésemre megfelelő mennyiségű információ… de azért, van miből elindulni. Végtére is, ez egy szépségverseny.
Amikor megtudtam, hogy különdíj is van, még bizonytalanabb lettem, mint eddig. Alapjában véve ugye a legszebbet kellett volna leírnom a lapra, ám gondolatban elvetettem már magát az eseményt is, így nem voltam képes a tömeggel gondolkodni, őket követni. A szépség nem szerepelt a terveim között, ám most, hogy két-két nevet kellett beírnom, átgondoltam a helyzetet. Hiszen akik a fődíjra pályáztak, helyesen gondolták azt, hogy ehhez meg kell mutatniuk a bennük rejtőző szépséget (és ezzel én sem voltam másképpen). Egyszóval… egyen a díj a szépeké, a különdíjra való jelölésnél viszont én döntök, mi alapján határozom meg a nevet.

Lewis volt az abszolút alap, és bár most láttam először testközelből, úgy voltam vele, hogy ha már így odarakta magát, és nem utolsósorban jól is nézett ki, legyen övé a díj. Legalább ezzel is a céhet ékesíti, egy újabb dolog, amiben a JL a megfelelő dobogón képviseltetheti magát. A női jelöltemmel azonban óriási nagy gondban voltam. Egyáltalán nem néztem őket, néha-néha egy-egy pillantás erejéig, azon belül is inkább azokat, akiket ismertem. A fürdőruhás részleget pedig jó messzire elkerültem, ha lányok pózoltak benne. Végül RenAi-t írtam be, rá tisztán emlékszem, ahogy a színpadon mosolygott.
Különdíj. Azoknak jár, akik valamilyen módon képesek voltak gondolatokat előhívni egy szépségversenyen, akiken látszott, hogy nemcsak a magamutogatás miatt léptek ki a nagyközönség elé. Közülük is első helyen szerepelt Alex, aki még azt a pár percnyi figyelmet is arra használta fel, hogy másoknak segítsen, hogy lelket öntsön beléjük. Ennyiből volt más Aincrad, mint a valóság, és örültem, hogy egy szépségversenyen is átjöttek ezek az érzések, hogy nem dőlt be mindenki a mohó nyálcsorgatásnak. Lányok közül… naigen, Szophie esése igen látványos és szórakoztató volt, éppen akkor derített jobb kedve, amikor már azt kérdezgettem magamtól, hogy tulajdonképpen mit is keresek én itt. Természetessége sok lányt megvert az értékrendem szerint, így rá adtam a voksomat. A különdíjra mindenképpen alkalmas volt.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Mesuda Reiko Kedd Márc. 26 2013, 17:53

Jelöltek

Lány: Violeta del Sanchez
Fiú: Tachibana Makoto

Különdíj

Lány: Szophie
Fiú: Tatsuki Ranmaru

~ Basszus, ez totál elbambulás! Az ember annyit bámulja a vonuló figurákat hogy elfelejt felmenni közéjük,... a rohadt életbe, tök cuki lettem volna! De akkor már, ki a frász legyen a nyerő? "Majdnem Rita-chan"? Kézenfekvő lenne, ha nem Majdnem lenne a beceneve... hónapok óta a porondon láttam először, tudja fene hogy kivel akaszkodott össze azóta? Meg, azok a műszempillák valami illúziórombolók, egy fürdőrucira meg nem akarok építeni, amíg jobb is lehet. Az a kékfürtös, piriarcú csaj iszonyat aranyos volt egészen addig míg be nem durrantak a képbe azok az iszonyat (ellentétes értelemben vett) nagy mellei, amik... ó basszus, így mellek még sohasem törték össze egy csaj összképét! De komolyan, egy melle már majdnem feleakkora, mint a feje és eeeeh... ha nem egy debella dekoltázsát szabták volna egy ilyen formás csajszihoz, akkor tuti befutó lett volna, de... ebből nem lesz topmodell, iszonyat aránytalan! Ahhoz a lila csajszihoz viszont már mentek a görögdinnyék, hozzá egész egyszerűen totál illettek, meg amikor hónaljig húzta le a kimonoját a karddal, húúúúúúú, tuti nem volt alatta fehérnemű! De... az a kisscsaj a hegyes fülijeivel kawaii volt, meg a mellefejelésén pukkadtam, csak... ő nem gyönörű, hanem irtó aranyos és az basszuskulcs ég és föld! Azok a cosplayerek meg... nem csak én játszok még régi cuccokkal? De megint a bibi, túl arik és ezután a fekete csajszi fürdőruhás mutija már nem olyan nagy (még ha vissza is öregítette normálisra), szóval cukik, csak nem dögösek! Mellesleg, max akkor szavaznék rájuk, ha egy helyre kettőt lehetne, így meg egyiket se raknám a másik fölé, ezek együtt ütnek ipart nem külön! Az a Szo... vagy hogy a fenébe kell kiejteni, egyszerre volt viszont cuki is meg a maga módján dögös, imádom ha valaki lámpalázas, tiszta állat! Aztán az a szöszke félkülföldi csaj pirosban, az olyan... hű, fene tudja milyen volt... tök jó, csak bamba... de a fürdőrucis jól ment. Az az íjnővér meg... ú... a maga külföldi fizimiska módján túl egyszerű, túl átlagos... Esutel... basszus, pedig az a vetkőző ötlet dobott rajta, mégse az igazi! Bassz... BASSZUS! EZ SPANYOL? HOGY? Ezt hogy csinálta??? Abban a cuccban fel sem tűntek a szemei, az a fürdőruci meg... BASSZUS! Ari... de tök ari, vérprofi, meg tökjó! TÖKJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ~ Váááá... ~

~ A fene hitte volna, hogy pasik közül is képes leszek találni valami olyat, amitől nem kapok hányingert. Haggyuk a prémium muszkli muksók sorolgatását, Szivárvány Hatalom, az a transzi srác viszi a pálmát... ha pasi lennék, vajon én is csajnak öltöznék? A másik meg tök egyértelmű, az az öltönyös a retro fürdőgatyával tiszta tuti hogy kocka és még nem is titkolja! ~

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 27997yh4
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Hitodama Kedd Márc. 26 2013, 18:09

Jelöltek

Lány: Mirika
Fiú: Tatsuki Ranmaru

Különdíj

Lány: Sakamoto Rin
Fiú: Fuun Kotarou

~ Nekem halvány ötletem nem volt, mire is ment ki a szépség része a versenynek. Alig ismerek valakit, fiú után is csak Tatsuki-san jut eszembe, Sakamoto-san és Miyanari-san közűl pedig utóbbit ismerem jobban. Ők a legjobb harcosok! De akkor ki megy különdíjra, meg minek az? Itt csak győztes van! Meg Sakamoto-san, jó... legyen ő, de fiúnak ki legyen? ... ? ... ? Mi? ... ! Nem csak nekem van ilyen hajam??? ~
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Márc. 26 2013, 19:34

Jelöltek

Lány: Szophie
Fiú: Kazuma

Különdíj

Lány: Koshitsu Esutel
Fiú: Saru Taidana


Közömbös tekintettel bámultam a szavazólapot, miközben végigpörgettem a fejemben az elmúlt órák eseményeit. Egy bohóc, két bohóc, három... Megszámolhatatlanul sok giccses fellépésnek voltam tanúja, ami a férfiak mezőnyét illeti. Egyedül azt a szemüveges alakot találtam érdekesnek, aki egyrészt nem a lányoknak akart tetszeni, másrészt még jól is állt rajta az elegáns öltözet. Mégsem kapta meg a szavazatom, inkább olyanokat írtam fel, akik ilyen vagy olyan módon hatással voltak rám eddigi ittlétem során ezek helyett az ostoba fajankók helyett.
Ami a földre szállt angyalokat illeti, jóval nehezebb volt a dolgom. Ugyan egy részüket a 'túl kislány' kifejezéssel illetve ki tudtam ejteni, épp elég vadóc volt a sorban, akin el kellett gondolkodnom. Szophie-chan magával ragadó színjátéka, Shizuka-chan erotikus kisugárzása, Esutel-chan természetes szépsége és titokzatossága és végül Violeta-chan, akire már szavakat is nehéz találni... :] Ők voltak azok, akik között vacilláltam, bár néha-néha felbukkant Rita-chan képe is előttem, ám őt végül túl átlagosnak és szürkének találtam. Végül Shizuka-chan is kiesett, hiszen bájai mellé nem tudtam személyiséget társítani, a régóta nem látott virágszál pedig egy olyan banánhéjon csúszott el, mint a bikinije stílusa. Hümmögve kopogtam a tollal, aztán végül becsuktam a szemem, és akinek tüneményes alakja előbb lelki szemeim elé került, azt írtam fel végül az első helyre. Szophie-chan meggyőző performansza meglehetősen maradandó élménynek tűnt számomra :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 26 2013, 20:12



Lány: Hinari
Fiú: Kazuma

Különdíj
Lány: Tachi.. jaa.. hogy ő fiú? Akkor legyen Mirika
Fiú: Alex..

Meredten bámultam a kezemben levő kis papírra. Most kéne döntenem, mi??! Nahh nézzük csak végig, kik vannak itt.. Nehéz a dolgom, nem is kicsit. Nem is tudom.. talán ő? Vagy ő? Nem.. azért mégiscsak arra kéne szavaznom, akivel már majdhogynem járok, nem? Nem lenne szép, ha ezek után egy random nevet írnék be.. És a másik?? Vajon olyat ehet, hogy üresen hagyjam a négyzeteket?? Esetleg ott is ismerősökre kéne.. Na meg azért arra, aki előtt nyáladzottam egy sort. És a lányoknál? Az első nem kérdés, a legszebben ragyogó tündér a tökéletes választás.. na de a másik. Kisugárzás alapján.. Az a Tsubaki annyira kis édi volt.. No meg osztozott a szerencsétlenségemben is. Rita is elég szép volt, és az a Vio is.. És hogy Mirikának micsoda hosszú haja van? Akarom! Levágom a fejéről, és az enyémre csatolom! És az a masnis lány.. Masni! Masni! Imásom a masnit! És Ai-chan? Ő is csodás volt, és hozta azt a vidám kisugárzását, mint mindig.
- Vezér, dönts te, rád melyik fiú, és lány hatott úgy, hogy megadd nekik a különdíjat? - fordultam farkasomhoz.

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 0510Szépségverseny [Event] - Szavazás 1110Szépségverseny [Event] - Szavazás 0310
Szépségverseny [Event] - Szavazás Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Mirika Szer. Márc. 27 2013, 16:46

Jelöltek

Lány: Sakamoto Rin
Fiú: Fuun Kotarou

Különdíj

Lány: Tomoyama Tsubaki
Fiú: Anatole Saito


A szavazólapomat végignézve, azt hiszem rá lehetek kattanva az elfekre, vagy nem tudom... Biztos a fülüknek nem tudok ellenállni, de tény, hogy mindketten nagyon cukik és én azt értékeltem most. Tsubaki ráadásul egészen durva dolgokat tud, legalábbis van róla valami halvány emlékem, ahogy magyaráz nekem arról, hogyan lehetnék... bájosabb. Csak már nem tudom, honnan ._.
Fiúk, jaj *.* Kotát őszintén szólva nem tartottam a legjobb pasinak a mezőnyből, ha szigorúan azt nézzük, hogy... Deee... hát elfogult vagyok, na! A különdíj már annál érdekesebb volt, hiszen ott volt Anat, akin komolyan jót röhögtem megint, annyira nem illett hozzá az a nézés az öltönyében, a fürdőnadrágjában viszont már más miatt visítottam rajta x"D Aztán ott volt Ren, aki akárhogy is nézem, legyen bármilyen hülye, jó pasi és kész. Meg bakker, még Ranmaru is brutál jól nézett ki ha becsuktam a szememet, csak az a fecske volt nagyon gáz választás tőle Razz
Na jó, leadtam a papírt. És vááh, mikor már nem volt a kezemben, akkor jutott eszembe Peter @.@Mindegy, cukiság ide vagy oda, rá azért mégsem...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szer. Márc. 27 2013, 18:02

Jelöltek

Lány: Hanami Rita
Fiú: Ryuninji Ren

Különdíj

Lány: Yume RenAi
Fiú: Zhel T. Everett...

~ Még emlékszem arra a nagyon kínos dologra, amikor azon a színpadon kellett lennem és aztán abban a medencében... de most nem azt kell csinálni, úgy tűnik hogy ez ilyen szépségversen akkor és nekem is szavaznom kell. Az egyáltalán nem kérdés hogy ki a legszebb lány, bárki mond bármit az én nővérkémnél senki se lehet szebb és okosabb az egész világon! És Aoki-sant ismerem még, akiről tudom hogy nagyon jószívű és aggódó lány. De fiúk... uh, ki le... várjunk, nem volt ott Ryuninji Ren is a résztvevők között??? Igeeen, le tudom írni a nevét! Bárcsak én is népszerű lehetnék... De a különdíj az... uh... <nyel> ~

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 31 2013, 22:47

Jelöltek

Lány: Koshitsu Esutel
Fiú: -

Különdíj

Lány: Hinari
Fiú: -

Gyakran vettem részt zsűriként szépségversenyeken, biztos azért mert van szemem hozz és ezért hívtak, vagy csak a nevem miatt? Mindegy is a lényegm hogy van tapasztalatom. Bár most nem zsűri vagyok, csupán egyszerű szavazó, azért komolyan kezelem ezt az egészet. Mintha boss-t mennék ütni vagy valami. Alaposan megvizslattam már a női versenyzőket. Mi tagadás, nehéz döntés előtt állok. Láttam pár ismeretlen szépséget is. Ai-chant is, Miri-chant is, Esu-chan is. Szóval rengeteg ismerőst. Piszkosul nehéz dolgom van, de döntenem kell és kész. Legszebb lány szerintem… legyen.. Legyen… hmmmm…. átgondolom még egyszer, végigfutok a versenyzőkön, majd döntök.
Esu-chan legyen akármilyen hűvös természetű és durva, mindezek mellett gyönyörű is. Ezt nem tagadhatja le senki sem. Ezzel át is lépek az egyik akadályon, már csak a különdíjat kell kiosztanom. Itt is sok esélyes van, többek között Miri-chan is, de ha a mezőnyhöz viszonyítom, akkor ő a kislányok csoportjába tartozik még, azzal a Tsubaki-channal, meg Mizuki-channal. Ebből kifolyólag, egy másik szőkére teszem a voksom, arra a bizonyos Hinari-chan-ra. A fiúk meg? Nah persze… őket még csak meg se néztem, nem érdekelnek, nem szavazok rájuk. Nem vagyok én búza.

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Viola Vas. Márc. 31 2013, 22:57

Jelöltek

Lány: RenAi
Fiú: Anatole Saito

Különdíj

(kis)Lány: Tomoyama Tsubaki
Fiú: Peter Worker

Igazából nem sokat vacilláltam a dolgon. A férfi jelöltemnek természetesen Anatot tettem meg, mert hát nekem akkor is ő a legjobb, ha van mellette ezer kigyúrt dalia. Ai-chan pedig egyértelműen a női jelöltem, mert szép is, okos is és a mellei majdnem olyan nagyok, mint nekem. *khm*
A különdíjnál sem kellett agyalnom, gyorsan meg is jelöltem Petert, mint különdíjast, egyrészt mert ismerem, másrészt meg a többi férfi... hát izé. Őt is csak félve pötyögtem be, nehogy Anat meglássa... Ééés akkor ott volt az az annyira aranyos kislány, hogy azt hittem szétszeretgetem! *.* Tsubaki-chan! Muszáj volt őt a különdíjas nőnek (erhm, kislánynak) megjelölnöm!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Shiel D. Lewis Vas. Márc. 31 2013, 23:11

Jelöltek

Lány: Jasude
Fiú: Anatole Saito

Különdíj

Lány: RenAi
Fiú: Tatsuki Ranmaru

A döntés kemény és nehéz. Legszívesebben magát jelölné meg, de ezt persze nem teheti meg, így aztán még egyszer végigkukkant a férfiak táborán. Anatole-nál tesz egy karikát, majd szeme a lányokra vándorol. Szíve rögvest megdobban, mikor meglátja RenAi-t a fürdőruhájában. Szeme pedig kitágul, mikor meglátja Szophie-t és Hinari-t pózolni, nem beszélve Ritáról. És végül Jasude, az elbűvölő lovagina. Te jó ég, mily' szerencsés ember ő, hogy egy ilyen fehérnéppel teli céhet tudhat a kezei alatt! Legszívesebben mindet bejelölné, de csak egyikőjük lehet a kiválasztott, így a lovag Jasudét jelöli meg.
A különdíjaknál egy kicsit elidőzött, végül az ex-vezér Ranmarut írta be. A női jelöltnek Ai-chan pedig már-már törvényszerűen odakövetelte magát.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 01 2013, 00:36

Jelöltek

Lány: Hinari
Fiú: Tetsuko Jin

Különdíj

Lány: Rita Hanami
Fiú: Ranmaru



A fényképészek kérésztüzétől megszabadulva és fellélegezve végre én is körbenézhettem és számtalan vetélytársat véltem felfedezni, hisz mindenki olyan gyönyörű volt és látszott hogy mindent bele adnak, mi több élvezik is, bárki bármit is mond. Nem vettem valami komolyan a versenyt így nem is fogom veszteségként betudni ha veszítek… de mégis miket beszélek… hisze győztes vagyok, ennyi szexi pasit nem is tudom mikor láttam utoljára egy helyen… vagyis tudom… semmikor. XD Még a standon sem, pedig kijártam rendesen, de általában a legjobb helyeket mindig elhappolták és nekünk maradt csak a távoli part, ahonnan sok mindent nem nagyon láttunk. De most vissza ide. A sok meztelen felső test a fürdőruhás felvételeknél *-*Itt elidőztem kicsit, az inventorimból elővettem egy jégkrémet és azzal próbáltam kissé lehűteni gondolataim. Ugyanakkor amint a másik oldalra pillantottam észre kellett vennem hogy Hinari és Rita is csak úgy pompáznak a ruhájukban. Hinari abban a fehér fürdőruhában olyan ártatlanul tisztának tűnt míg Rita felhevítette a környezetét a fekete választottjában. Láttam őket előtte is, és akkor is hihetetlenül észvesztőek voltak, akkor Hinari is megmutatta hogy benne is van tűz és szenvedély mivel egy gyönyörű vörös selyemből készült ruhát viselt, míg Rita egy számomra ismeretlen fiúval pózolt, akivel tökéletesen össze illettek. Gyönyörűek voltak. A fiúknál Ran ütötte ki nálam a biztosítékot mindig egyszerű hivatalos és merev öltözetben láttam eddig csak, de mikor a törölköző mögül kivillantotta a fürdőnaciját… *-* Mit ne mondjak sexiii. Razz Persze szoros volt a verseny Ren-samaval, de nem valószínű hogy Rant még egyszer láthatom így, ezért Ő kapja a voksom. Egyedül egyvalakit nem láttam a versenyen, és hiányoltam is rendesen, bár ő valószínű most is épp jótékonykodik valahol, de mit tegyek mégis csak a szívem oda húz és így az Jinre szavazok.

/A szavazásom eredetileg Ran volt és mivel nem értettem hogy mégis hogy lehet olyanra szavazni aki nem is jelent meg a versenyen így ezért nem szavaztam Jinre amit most javítottam./


A hozzászólást RenAi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01 2013, 01:37-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Luv Delackrose Hétf. Ápr. 01 2013, 01:01

Jelöltek

Lány:
Fiú: Ryuninji Ren

Különdíj

Lány:
Fiú: Anatoale Saito


Fényesen sütött a nap, szinte már zavaró volt. És mégis hatalmas rivalgás és óriási csoport gyűlt ma össze a főtéren. Kilépve a potion szaküzletből lettem erre figyelmes és gyorsan utána is jártam hogy mégis mi folyik itt. Már messziről is láttam hogy vannak akik fürdőruhában, bikiniben flangálnak és vannak akik szebbnél szebbnek vélt csicsás hacukában mutatkoznak. Szinte már zavaró volt a szememnek. Már fordultam volna is meg, de kevés sikerrel mivel utánam is gyűltek még ide és képtelenség volt kitörni a tömegből. Nem maradt más, meg kell őket kerülnöm és úgy kijutni. Időközben egyre több fess fiatalembert véltem felfedezni, akik igencsak ízléses vagy épp lenge de annál szemet kápráztatóbb öltözékbe bújtak. Nagyszerűen festettek így úgy döntöttem maradok és kiderítem mégis mi ez. Időközben hallgatóztam és kiderült hogy nem más mint egy szépségverseny, sosem rajongtam az ilyesmikért így sosem voltam hasonlón sem, még tv-ben sem láttam ilyet. De ha már itt vagyok szavazok arra aki megérdemli. Így felkutatva a szavazói standot hosszas gondolkodás után le is adtam a voksomat.


A hozzászólást Luv Delackrose összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01 2013, 01:03-kor.
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Ápr. 01 2013, 01:01

Jelöltek

Lány:Mirika---hát egyértelmű, a legszebb, mint mindig.
Fiú:Kotarou/Lewis---Nem mondták, hogy magamra nem lehet Neutral , mellesleg akkor is ego hajrá Neutral , azon kívül Alexnak ítélném, nincs részlet, nagyon ok sincs, hisz férfi szemszögből még szép, vagyis jobb is, hogy nincs más, mint egyszerű vélemény(főképp <1;3>kép miatt).

Különdíj

Lány:RenAi---A második legszebb, és hát Kota már csak ilyen.
Fiú:Tachi---Meg kell hagyni kitett magáért főképp az első képpel.

(javítva Alexről Lewisre, benéztem a posztolót)

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Ápr. 02 2013, 12:39

Jelöltek

Lány: Ai-chan *-*
Fiú: Peter worker

Különdíj

Lány: Mirika-san
Fiú: Joey Chrome

A szépségversenyen én magam nem vettem részt. Egy félszemű embernek nincs ott semmi keresnivalója. Ez tény és nem is lomboz le túlságosan. Szavazni viszont szeretnék. Nem kérdéses, hogy számomra ki is a legszebb nő a világon *-* Jóformán le se tudtam róla venni a szemem, ezért nem is szenteltem elég figyelmet a többi versenyzőre. Szívem szerint a különdíjra is őt jelölném de nem tehetem. Mirika-san-t írom be oda. Nem néz ki rosszul és őt legalább már láttam sokszor, míg a többieket nem nagyon néztem Ai-chan miatt *-*. Talán kis elfogultság a részemről, talán nem. Megérdemli ezt az egy szavazatot tőlem.
A Fiúknál már jóval nehezebb a dolog. Őket sem néztem igazán, ráadásul fogalmam sincs, hogy miként osztályoznak minket. Egy lány dolga megmondani egy fiúról, hogy az szép, vagy sem. Azért írok két nevet.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Ápr. 02 2013, 13:33

Jelöltek

Lány: Jasude
Fiú: Zhel T. Everett

Különdíj

Lány: RenAi
Fiú: Zhel T. Everett

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Sachi Szomb. Ápr. 06 2013, 21:55

Fuun Kotarou írta: Nem mondták, hogy magamra nem lehet Neutral , mellesleg akkor is ego hajrá Neutral

https://swordartonline.hungarianforum.com/t643-szepsegverseny-event

Sachi írta:
Szavazni majd játékos karakterenként egy lány és egy fiú karakterre szabad majd, értelemszerűen saját magára senki sem szavazhat, illetve így offban a multikarira szavazás is tilos!

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Sachi Csüt. Ápr. 18 2013, 19:03

Vége
Jelöltek

Lány: Kohitsu Esutel (2), Violeta del Sanchez (2), Hinari (4), Hitodama (1), Rita Hanami (2), Jasude (3), RenAi (3), Mirika (2), Szophie (1), Sakamoto Rin (1), Koshitsu Esutel (1)
Fiú: Shiel D. Lewis (8), Halász Alex (1), Tachibana Makoto (1), Tatsuki Ranmaru (1), Kazuma (2), Fuun Kotarou (1), Ryuninji Ren (2), Anatole Saito (2), Tetsuko Jin (1), Peter Worker (1)

Különdíj

Lány: Violeta del Sanchez (2), RenAi (6), Koshitsu Esutel (3), Hinari (2), Szophie (2), Sakamoto Rin (1), Mirika (2), Tomoyama Tsubaki (2), Rita Hanami (1)
Fiú: Tatsuki Ranmaru (6), Halász Alex (3), Peter Worker (2), Anatole Saito (3), Ryuninji Ren (1), Fuun Kotarou (1), Saru Taidana (1), Zhel T. Everett (1), Tachibana Makoto (1), Joey Chrome (1)


Mivel máris van félreértelmezés győzteseket illetően:
Lányok: 1. helyezett: Hinari, 2. helyezett: RenAi
Fiúk: 1. helyezett: Shiel D. Lewis, 2. helyezett: Tatsuki Ranmaru


Jelmagyarázat:
2. helyezett = Különdíj

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.