Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marome falu

+13
Danee
Nio
Ayse
Hayashi Yuichi
Rosalia
Ozirisz
Szophie
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Koshitsu Esutel
Lotti
Thunder
Cardinal
17 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Márc. 10 2015, 14:26


Elmosolyodtam. – Nem tévedsz, megoldjuk közösen, ha vész fenyeget minket – mondtam és felderengett az emlékkép, hogy futunk az erdőben, és egymást védve meglógunk a kobold áradat elől. Vicces volt, és nem éreztem szégyennek sem a menekülést e szerint Nio sem annyira.
Ahogy elhelyezkedtem, csak egyetérteni tudtam, és picit nevettem is hozzá. Amit ismerek konstansként a világból, hogy menekülő út van, ha már nem volna akkor meg készítünk egyet, a fellelhető eszközökből.
- Igen, számtalan más játékos és az itt élők hoztak létre kerteket Maxweld felfedezései alapján. Köztük van az a parcella is, amit én gondozok, de az szerintem annyira nem jó, mint a többi – pirultam el. Azonban Nionak szeretném megmutatni. Ott megismerheti a gondolataim és azt, hogy alkotás terén mire lehetek képes. Bár még csak tanuló vagyok, de egy nap szeretném tanítani is. Amint kivisszük a játékot, a való életben is ezzel szeretnék foglalatoskodni és a kardot leteszem utána végleg. Törődése jólesett és örömmel fogadtam, mosollyal viszonoztam és lehunytam a szemem míg kézfeje eltakarta a napot. Odakint jobban bántotta a szemem a napfény, itt viszont ebből adódóan örültem, a röpke mesterséges árnyéknak, mozgolódtam kényelmesebb helyzetbe, majd újra kinyitottam szemem és őt láttam meg.
- Maradjunk még egy kicsit – kértem gyengéd hang tónussal. Igaz én hívtam el, hogy megmutassam a kertet, ami szép – estig még rengeteg idő van, és remélem a park változatlan - mosolyogtam rá – tényleg, voltál az óta ott? –kérdeztem egyből.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Nio Kedd Márc. 17 2015, 23:50

Mosollyal arcomon hallgattam végig Yuichi szavait. Bár ami azt illeti máshogyan nem is tudtam volna, mert ha vele vagyok az a mosoly mindig előjön és nem tűnik el addig, amíg vele vagyok. De ennek így kell lennie. Most igazán boldognak érzem magamat, nem úgy, mint mikor egyedül bolyongtam ebben a virtuális börtönben tudatlanul. Mindenesetre azok a napok elmúltak. Sokakkal ismerkedtem meg, sokat változtam, amit remélek jó irányba tettem.
-Maradhatunk, ha gondolod... Bár kezdek egyre kíváncsibb lenni, hogy milyen is a kerted, amit ápolsz. A laborod is érdekes volt, mikor megmutattad. Biztosan a kerted is az- ezen a ponton kicsit sajnáltam, hogy itt nem találtam módot arra, hogy tovább rajzoljak. Így most nem tudom neki megmutatni, hogy én mire is vagyok képes ezen a téren. Bár az is igaz, hogy nem nagyon láttam értelmét neki akkor amikor Kyuu felhozta, hogy a SAO-ban is van lehetőség a rajzolásra is, éppen úgy, ahogyan minden másra. Lehet, hogy mégiscsak bele kéne fognom ismételten...
Merültem el gondolataimban hátamat a fának vetve óvatosan, nem akartam, hogy Yuichi lecsusszanjon lábaimról. Ismételtem egy apróbb jövőkép jelent meg szemeim előtt. Ez viszont eléggé közeli kép volt, még itt a SAO-ban szándékozom végrehajtani. Elvégre nem lehet mindig csak a harcra és fejlődésre gondolni. Erre gondolom Yuichi is rájött, másképpen nem foglalkozna kertészettel, vagy bármi mással, és hasznosan is tölti szabadidejét. Ellentétben velem. Egyetlen kikapcsolódásom a sütizés volt mostanában.
-Hm...? Oh, nem. Sajnos az óta nem jártam arra- eszméltem fel kérdésére, mely vissza is rántott a jelenbe.- Bár nem bánnák egy kisebb nosztalgiát- tettem hozzá már Yuichi arcát fürkészve.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Ápr. 08 2015, 16:25


- Ez nem lesz olyan veszélyes, mint a laborom volt – kuncogtam egy keveset. Hogyan is tudnám elfelejteni azt a harcot, amit ellene vívtam, ennek pedig okozója talán az, hogy egyedül itt érdeklődtem az alkímia után, de itt valahogy minden esetben csúnya tréfát űz, velem és másokkal, ha nem azokat a komponenseket használom, ami elő van írva. A kísérletezés veszélyes, de eredménye konstans. A kert ennél szerencsére kedvezőbb, ott a kellékek előállításán kívül tudok kísérletezni, de nem úgy, mint magamon, vagy másokon. Nem lankadt továbbra sem jó kedvem, még akkor sem, ha nem minden úgy ment a kísérletekkel, ahogy kellene, félre sikerült mindig is lesz, viszont sokkal jobb megtapasztalni, hogy nem volt olyan szörnyű élmény számára. Ahogy számomra sem az Ő felfedezése, sőt kifejezetten, finom! Sok-sok finom sütemény vár még ránk. – Persze, hisz tudod, este visszasétálunk oda – mosolyogtam rá, ahogy visszafordultam a kert felé tekintéstől. Igazából, bennem is pezseg az energia, és nem is azért, hogy kapjak tőle egy dicséretet, hanem mert szeretek mellette létezni. Felemelkedtem lábairól és hátam mögé kinyújtottam kezeim, mosolyogva néztem rá, majd közelebb csusszantam. Lágy puszit adtam ajkaira. Maradtam még így közelében és beszívtam illatát. Tudtam, hogy piros lehetek, legalábbis pír eluralkodott rajtam, ahogyan mellkasomban is zakatolt szívem. Kezemmel kezeit kerestem, és amint elváltak ajkaink egymástól, gyengéden felálltam és húztam kezeimmel rajta egy keveset. – Gyere, megmutatom – mosolyogtam rá – érdekel mit szólsz hozzá – engedtem el bal kezét, hogy tudjunk egymás mellett sétálni. Igazándiból Ő fogja először látni, a kertben dolgozó játékosokon és karaktereken kívül. Emiatt elfogott némi plusz izgalom, érdekel, hogy milyen az a világ, amiben ketten lehetünk együtt Nekoval.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Nio Hétf. Ápr. 20 2015, 16:54

Kuncogása miatt az én szám is felfelé görbült. Az a párbaj volt ugyanis az egyik olyan emlék, melyet nem tudok kiverni fejemből. Bár nem volt egy hagyományos összecsapás, és egy kellemetlen emléket hozott elő, mégis arra a harcra jó emlékként gondolok vissza, mint minden olyan emlékre, melyet Yuichivel éltem át ebben a világban. Ezek azok a dolgok, amik miatt ismét vágyom arra, hogy megszűnjön létezni ez a világ és ismét a szabad ég alatt járhassunk.
Rövid elmélkedésemből Yuichi csókja zökkentett ki, mely váratlanul ért, de kifejezetten kellemesen. Pontosan úgy, ahogy minden érintése és csókja. Nem szóltam semmit, bár ami azt illeti nem is tudtam volna kicsikarni semmilyen hangot torkomból. Csak néztem Őt, majd vele együtt álltam fel én is és indultam meg nyomában kezét fogva. Bármiben lefogadtam volna, hogy olyan piros lehetek, mint Ő, vagy talán még nála is vörösebb. De nem érdekelt. Lehet, hogy ezt a reakciót nem fogom kinőni, de nem bánom, míg mellette lehetek.
Menet közben se találtam még meg a hangomat. Jóformán csak szívem dobbanását hallottam fülemben. A csend viszont nem volt kínos, kellemes volt. Bár meg akartam jegyezni egy-két dolgot, de nem baj. Majd, ha látom akkor biztosan ugyanezek a szavak fognak előjönni. Feltéve, ha megtalálom hangom.
Menet közben, bár nem szóltam, de egy lépéssel közelebb léptem hozzá, hogy olykor-olykor nemcsak kezeink értek össze, hanem lábunk is. Már az is boldogsággal tölt el, hogy mellette vagyok. Az meg csak hab a tortán, hogy megmutatja keze munkáját. Biztosan az is olyan lenyűgöző, mint a laborja.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Ápr. 22 2015, 14:52

Egyszerre éreztem olyan kellemes nyugalmat testemben és mellkasomban, miközben szívem pedig hevesen zakatolt. Valószínűleg, ha valaki erre sétálna, most két napon felforrósodott embert láthatna, akik szerelmesen andalognak a ragyogó őszi napfényben. Ugyan kellemes érzés volt, kéz a kézben vele lenni. Azt hiszem, romantikusabb lehetne, ha előtte befognám szemét, de ezzel most nem élnék, had lásson mindent szabadon, nem akarom megfosztani egy kis rejtély miatt. Pár perc lassú séta után, ami alatt, épp csak néhol pillantottam félre róla, mégis merre mehet az út, ne bukjunk fel. Ujjaim szorosabban ujjai közé fúrtam, olyan jó érezni, hogy van és Ő. Hamarosan fel is bukkant a keretet jelölő tábla és a mögötte elnyúló terület egészen a kastélyig, amit egy njk uralt. Tulajdonképp az ő birtokát kaptuk meg, mert szereti a virágokat és örömmel fogadta a játékosok önkéntes jelentkezését, hogy beborítják az udvarát.


Marome falu - Page 4 1472812-bigthumbnail_zps77bc2330

Nio szemébe néztem, majd lazábbra engedtem a kézfejét, ha bármikor el szeretne lépni, ne akadályozzam meg benne. Csak néztem sokadik alkalommal az íves megoldásokat, ahogyan felfut a rózsa, ami a tövisgyökérből fejlődött ki sok gondozással. Jött a késztetés is, hogy tépjek le neki egyet.., de ez meg ütközik a természet iránt érzett tiszteletemmel. Nagyon lassan lépegetve, elindultam a bal oldali emelkedő felé, ami kockakövekből volt kirakva, és hirtelen emelkedett. A fölötti területen alakítottam ki a számos parcella közül azt a helyet, ahová ültetem az éppen kihasználatlan növényeket, valamint a díszvirágokat.
- Hogy tetszik? – kérdeztem az elénk táruló látványra mutatva, amit alig derékig érő kerítés védett. Talán ez ilyen emberi szokás, hisz itt nincs veszélyben. Szörnymentes terület, a kastély személyzete miatt.
Ebben a pillanatban viszont elszégyelltem magam, nem vagyok dicsekvő ember, és nem is honoráriumot várok ezért, csak szerettem volna osztozni Vele, abban amilyen érzést nyújt e kert varázsa.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Nio Csüt. Ápr. 23 2015, 16:30

Séta közben egyre izgatottabb lettem, bár nem igazán akartam vagy értettem, hogy miért. Yuichinek több oka lenne annak lenni, mint nekem. Biztosan az is. Bár nincs miért annak lennie, mindig csodálatos helyekre vitt. Mindig lenyűgözött, hogy milyen tájékozott a SAO-t illetően. És a helyek, melyekre mentünk...
Néha lopva felnéztem rá mikor éppen nem volt semmi akadály lábam előtt. Az arcán még látszott iménti pirosság, mely valószínűleg az enyémen is látszott még annak ellenére, hogy a körülőtönk játszadozó hűs szellő valamennyire lehűtötte pírben úszó arcomat.
Mikor egy ilyen alkalom után ismét magam elé néztem előttünk fel is fedeztem úti célunkat. És ahogy sejtettem Yuichi ismét megmutatta ennek a világnak az egyik szépségét. Ismét egy gyönyörű élménnyel lettem gazdagabb, melyet Yuichi mutatott.
-Ez már most gyönyörű...- jegyeztem meg halkan egy kicsit megszorítva kezét, melyet eddig is fogtam.- Remélem még sok ilyen helyet megmutatsz nekem, és nemcsak itt a SAO-ban.
Lassan átvágtunk a kastély kertjén, és hamarosan Yuichi kertjéhez is megérkeztünk. Mely egy kisebb nyugodtabb rész volt a területen, melyben számtalan virág kapott helyet. Nem igazán vagyok járatos a virágok neveiben, de ha jól sejtem többségük csak ebben a világban létezik.
Miután kérdése elhangzott körbenéztem távolabb is.
-Nagyon szép, kellemes és nyugodt- néztem rá mosollyal és léptem elé. Előtte állva szinte kislánynak éreztem magam, több mint egy fejjel magasabb volt, mint én, ami nem is csoda. Ennek ellenére lábujjhegyre álltam, lágy puszit leheltem ajkaira, már amennyire elértem, majd, még mindig ebben a pózban kérdeztem-Körbevezetsz?

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Jún. 24 2015, 11:40

A színek kálváriája mindig megfogott és itt a játék a telítettségét úgy állította be, hogy ne legyen zavaró, de mégsem tökéletes mása a valóságnak. Viszont már olyannyira hozzá szokott a szemem, nem tudnám megmondani, milyen egy valós kerítés léc, vagy akár járdalap. Pedig ilyenekkel dolgoztam is a kikötőben még gyerekként, utána jött a választási lehetőség. Kezének tapintása viszont kirángatott a reggeli ködből, amit az iránta érzett szerelem úgy sepert el, mint lágy szellő a tollpihét. Ahogy pörögve forgatja a szellő és virágillattal tölti meg orrom, orrunk. Az már igaz, Maxweldnek sok tehetséges tanítványa van, és én is így lettem mester kertész és feltaláló Lewis után. Ha ő nincs talán sosem fog meg annyira a növények tanulmányozása, hogy ide jussak. Pírral arcomon Niora mosolyodtam és vezettem tovább. Természetesen rengeteg ilyen helyet megmutatok még. Hisz azt az időt, amit itt töltünk miért is ne lehetne szórakozással és nyugalommal is eltölteni? Nem csak szörnyöléssel és fejlődéssel. Nem csak itt a SAOban. Ez a szó valahogy többet ad, áttudtam adni célom és akar is tenni érte. Rámosolyogtam szememmel és biztosítottam, hogy ez így is lesz. Majd tovább vezettem a parcellámig. Érzéki csókja lágyan simított végig testemen és lelkemen is. Kérdésére amúgy sem tudtam volna ellent mondani, és kezét el nem engedve kifordultam oldalra. Mutattam a járástól balra és jobbra eső virágokat, aminek legtöbbje már keresztezés. Pitypangok és faenó levelek, keresztezéséből, valamint némelyhez kellett ritkaság is. Elmutogattam mi milyen nevet kapott, aminek legfőbb jellemzői a színek voltak, utána pedig mely komponensekből állnak. Igaz bonyolult nevek jöttek létre a virágoknak, de könnyebb azonosítani bármikor miből készültek. Becenevekre még várnak, de egyet azért letéptem, míg lehajoltam érte. Nem pixeleződött el, hisz elixir alapanyag volt, akár a legtöbb itt. Halvány piros szirmok között narancsos bibék meredeztek felénk.
- Virágot a virágnak - mondtam Nionak, és megvártam míg elveszi, majd cuppanós csókok nyomtam ajkaira. Az idő a környék, a hangok, mind nyugodt volt. Olykor-olykor mozgatta meg lenge szellő a virág fejeket, melyek úgy festettek Nio háta mögött, mint hajlongó tömegek sokasága, kik néha éljenzik királynőjüket, ki színre lépett. Tovább vezettem Niot, hacsak meg nem torpant. Majd a kék kerítés egy pontján megálltam és neki támaszkodtam. Vártam, majd megszólaltam - nem túl nagy a kertem, de a sok kis kert alkot egy nagyot, az itteni helyi nemes megadta nekünk a lehetőséget, hogy gondozzuk udvarát, csere alapon. Szeretett volna egy szép kertet magának, míg mi tanítványok pedig tanulni. Ezzel foglalatoskodom, amikor épp nem harcolok. Valamint van még egy másik hobbim is, de azt már közel fél éve nem űztem - mondtam és vártam mit cselekszik. Nagyon jól éreztem magam és vártam az estét, amikor is visszatérünk a ligetünkbe, immáron nem csak egymást nézni és nem lesz ott a kényszer sem, hogy elfussak előle.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Nio Kedd Jún. 30 2015, 16:54

Egy szó nélkül követtem és hallgattam végig minden szavát. Igaz voltak olyanok, amiket nem nagyon tudtam értelmezni, de gondolom a virágainak nevei voltak, melyeket bemutatott nekem. Örömmel hallgattam végig, elvégre régen hallottam hangját ilyen hosszú ideig... talán túl régen is. Ha nem történik meg ez a mai találkozás, akkor talán el is felejtem. Mindenesetre most végre itt van Ő is és én is. Egyik pillanatban egy virágot szakított le és adta át nekem, melyet el is fogadtam a lágy csókkal együtt mely vele járt. Váratlanul ért, hisz inkább hangjára figyeltem és keze melegére.
A rövid körbevezetés lassan a végéhez közeledett, Ő meg befejezte a rövid ismertetést, majd a kerítésnek dőlve lezárta, és rám emelte azt a szempárt, mely szinte megigézett. Kezét elengedtem és a virágra emeltem tekintetem egyre erősödő pirrel arcomon. Először nemigen tudtam, hogy mit mondhatnék, de végül az első kérdést tettem fel, ami eszembe jutott.
-Hobbi...?- néztem ismét fel rá miközben a virágot két ujjam között kezdtem el pörgetni. Ilyenem nekem is van, bár én idebent egyáltalán nem foglalkoztam vele. Engedtem le kezem és elindultam felé, majd még válasza előtt hirtelen átöleltem.
Ezen a ponton kicsit megmozdult bennem valami, amit legutolsó találkozásunk óta leplezek. Pontosabban az óta, hogy egy időre elváltak útjaink. A valóságban is magányos voltam, nem tagadom. Nem volt sok barátom, de Őket is másfelé sodorta tőlem az élet. Még idebent sem megy olyan egyszerűen a barátkozás, főleg, hogy nem is keresem a társaságot túlzottan. Bár megvagyok egyedül, mégis most valahogy rossz volt. Legszívesebben kimondtam volna, hogy "Soha többé ne hagyj magamra..." vagy valami hasonlót, de e szavak nem jöttek számra.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Júl. 08 2015, 13:13

Elmosolyodtam illetődöttségén, és boldogsággal töltött el a tudat, ahogy átölelt.
- Tudod az ember olyan, mint a virág - suttogtam halkan - törődsz vele és kinyílik - talán pont ezért tetszett meg a kertészkedés, ahogy volt céhmesterem elindított ezen az úton. - Igen, hobbik nélkül nélkül olyan üres lenne minden és mivel szeretek állandójelleggel mozogni, így muszáj vagyok hóbortoknak élni. Amit féléve nem tettem már az nem más, mint az erdőkön és mezőkön mob vadászat. Nem olyan, mint a szafarin, hanem olyan ami kihívás féle, amiben - jelenléte megnyugtatott, ugyan tudom halhatatlan nem vagyok, és túl vakmerő sem, csak van amikor szívesen elé állok bárminek, hogy más ne sérüljön. Szintén átöleltem. Jólesett jelenléte, az egész nap alakulása. Az esti programunk lágy szellőjének fuvallata, ahogy majd ott fekszünk megint a fák alatt, de most már ölelhetem, karjaimban nézheti a csillagokat, kijutásunk kulcsát a felsőbb szinteket. Nem akarok itt maradni a játékban, nem túl soká, mert félek. Félek meghalok. Vagy meghal. - a túlélésért harcolok. Vakmerő voltam, ahol csak az lehettem, de ezen ígérem változtatok. Ez a hobbi nem ér annyi kockázatot, hogy ebben a formában folytassam. Viszont ketten eredményesek lehetünk, és ha még mindig él benned aktívan, hogy szeretnél megtanulni harcolni, próbáljuk meg először mit tudunk ketten elérni. Mit gondolsz? - kérdeztem egészen közel hajolva és amennyiben nem távolodott el, továbbra is öleltem Őt.
Ugyanis a játék, ami körülöttünk van, haladni fog, és az elő nagy pihenő előtt amit csak lehet megszeretnék rólad tudni Nio. Legfőképp, mennyire vagy kitartó és ragaszkodó ahhoz, amit Te szeretnél. Mert a közös álmunk megvan már. Azonban, folytattam a gondolatmenetet mindkettőnknek jól kell teljesíteni.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Nio Csüt. Júl. 09 2015, 17:37

Csendben hallgattam végig minden egyes szavát, melyet mondott vagy suttogott. Miután elhallgatott néhány lélegzetvételnyi ideig gondolkodtam, kerestem a megfelelő szavakat, hogy elmondjam gondolataim, melyek lehet hogy nem éppen azok a szavak lesznek, melyet hallani akar, viszont számomra igaza... én így érzek.
-Szeretnék harcolni, és akarok is, -kezdtem halkan továbbra is őt ölelve. -de félek. Talán jobban, mint szabadna. Volt pár borzalmas küldetésem, ezeket tudod. Mindegyik után meginogtam. Gyanítom, hogy ahogy feljebb jutnak a fronton úgy fognak a küldetések is nehezedni és egyre jobban igyekszik a játék is kivetni minket magából. Nem akarok senkit elveszteni, és nem is nagyon akarok többet olyan küldetésekben részt venni, de attól tartok, ez lehetetlen. Nem igaz?- öleltem át még jobban és bújtam hozzá.
Mióta itt ragadtunk a játékba azóta fedeztem fel ezt a gyengeségemet, amit eddig még nem tudtam legyőzni, bármennyire próbálom, mindig visszatér. A valóságban nem kellett soha megküzdenem az életemért, de itt igen.
-Nem hiszem, hogy erre a válaszra számítottál...- engedtem ölelésemen, így kisebb hézag lett kettőnk között. -remélem egy nap én is meríthetek bátorságodból, hogy ne törjek többet össze... feltéve, ha nem hagysz magamra...- néztem fel rá kissé szomorkás tekintettel.
Nem hiszem, hogy erre a válaszra számított, azt se csodálnám, ha ezt meg is mondaná. Azt sem csodálnám, ha elveszíteném, amit talán nem tudnék elviselni. Bár jelenleg ez vagyok és, csak abban bízom, hogy ez hamarosan változni fog.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Júl. 09 2015, 20:59

Bólintottam, tudtam a küldetéseiről és egyiknél, legyőzhette, majd ketten együtt is legyőztük a démont, aki rengeteg játékost ölt meg. Remélem sosem fog visszatérni az a szörny. Hallgattam tovább és nem akartam kertelni, újra csak bólintottam. - Így igaz, nehéz lesz és nehezedni is fognak. A frontharc pedig változatos túlságosan. Van amikor egy bossharc könnyebb egy küldetésnél is - nem akartam beszínezni, amit nem lehet, jobb ha tudja mire számíthat, ezért remélem, vele tarthatok ezekre a küldetésekre, az biztos, hogy kapaszkodni fogok az élethez, amíg csak lehet. Sajnos nem végtelen egyikünk életereje sem. - Sokakat meglehet menteni, én ennek élek. És igyekszem segíteni, ahol csak tudok, de ezt már te is ismered, nem lehetsz ott mindenhol. Lásd, meddig nem voltam képes ezt tenni, mindössze pár dolog miatt - örültem, hogy itt van és persze nem lehet mindig a fényben lenni, hisz már maga a nap körforgása is megmutatja, vannak olyan dolgok is amiről nem feltétlen szeretünk beszélni, de megtesszük, mert keressük rá a megoldást.
- Nem hagylak magadra - öleltem meg és nyomtam puszit az orrhegyére, s közben kezem a szívvére tettem - a bátorságod legfőképp innen merítsd, igyekszem adni az enyémből, de én is félek. Nem akarok meghalni, sőt sokszor kellett elfussak. Ehhez idő kell és némi segítség. Elfogadod a segítségem benne? Felkészülünk a harcra együtt, mit szólsz hozzá Neko? - kérdeztem így ebben a pillanatban. Nem szerettem volna mást csak hogy biztonságba legyünk és legyen elég erőnk legyőzni a félelmünk.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Nio Pént. Júl. 10 2015, 00:34

Féltem ugyan reakcióitól, de nem kellett volna. Yuichi nem olyan, és soha nem hagyott még cserben. Szavai nemcsak szívemet dobogtatták meg, de könnyet csaltak szemembe, amit nem nagyon tudtam irányítani. Ölelése leírhatatlanul jól esett, minden egyes alkalommal valahányszor átölelt. Akárcsak csókjai akárhol is érjenek partot testemen... nyakamon,... arcomon,... orromon, vagy akárhol. A szavaival ugyanez a helyzet. Melyek lehet, hogy nem mindig értek meg elsőre, de... ez alkalommal minden szavát értettem, és minden szava a szívemig is elért.
Ölelését viszonoztam, talán kicsit erősebben is mint, az előbb. Abban a pillanatban meg is fogadtam, hogy történjék bármi Yuichiben mindig megbízok.
-Már az hogy itt vagy erőt ad. Az, hogy láthatlak mindennél többet ér. Küzdeni fogok, ahogy erőmből telik. Bár lehet, hogy sokáig nem látod majd hasznát, hogy veled vagyok, és esetleg...- kezdtem el valami olyat mondani, amit nem akartam. Lehet, hogy mind igaz, hogy haszontalan leszek, vagy hogy hátráltathatom, ha ott vagyok,... de nem ezt akartam mondani.- Harcolni akarok én is, és fejlődni...- néztem fel rá még mindig Őt ölelve. -Mindent megteszek azért az álomért, melyben mind a ketten ott vagyunk, és többé senkinek sem kell ebben a játékban szenvednie és az életéért harcolnia. Hiszek benne. Mindenkiben!

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Aug. 05 2015, 11:14

Hasznát?! Villant a vészjelző, de nem szóltam közbe azonnal. Nem egy tárgynak tartom, sőt nem is egy olyan személynek, akit kényemre-kedvemre mozgathatok. Nem is akarok ilyet. Végül is megértettem mire gondolt. Jobb, hogy csendben és bölcsebb maradtam. Az már biztos, hogy ha eddig nem volt elég elszánt, most az lett. Egy kicsit csak belenyúltam a lelkébe, de azért figyelnem kell, nem akarom irányítani, csak épp vezetgetni, ha valahol letérne az útról. Az útról, mely az életet jelenti, és hosszú távon a túlélést. Furcsa, hogy veszi át az irányítást egy ilyen egyszerű jelenség. Viszont a legjobb, nem szükséges görcsös ragaszkodó módon ezt elérni. Ugyanis nagyon szeretem és szeretve érzem magam. Ami annyira, de annyira.. - Nio, kezd melegem lenni - mondtam még mindig ölelésünkbe burkolózva, szememet leszegtem és a vállába fúrtam arcom. Úgy maradtam kissé, nem akartam még elmozdulni - hiszek benned - mondtam mosolyogva, de elrejtve tőle arcom. ne lássa, mennyire is gyenge és sebezhető vagyok, és mennyire szerelmes. Azt hiszem ez így mégsem jó. Az enyhén megrogyasztott térdeim kiegyenesítettem és hagytam, hogy lássa könnyeim potyogni. Örömkönnyek? Igen azok voltak, de a gyengeségem legjobb megnyilvánulása, a reszkető lábaim mellett. Egy szó nélkül magamhoz vontam egy csókra. - Szeretlek!

Nem tudom ugyan meddig tartott a csók, hogy egyszerűen csak elterültünk ott ahol voltunk, vagy épp csak egy szemhunyásnyi ideig forrtak össze ajkaink. Boldogok voltunk, úgy érzem. - Talán egy hideg ital jólesne - mosolyogtam rá - a kastélyban körbe vezetlek, mégis csak egy nagyon rendes vendéglátónk Mr. Bigglesworth nevű helyi idős úr. Amolyan hűsítőnek - kacsintottam, célzóan, hogy nem is picit piros az arca. A nap jó hatással van ránk.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 28 2015, 17:27

A kobold megszállás után.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Danee Kedd Júl. 11 2017, 22:54

Szafari

A teleport sziporkázó fényei lassan elillantak, mint megannyi halványkék pixel.
A tenyerem magam elé fordítva ellenőriztem, hogy minden rendben ment-e a térváltással, nehogy úgy járjak, mint Helmet az Űrgolyhókban, akit megtréfált a technikai, és életében először a seggét (sic!) tapogathatta, anélkül, hogy kitekerné a derekát.
Nos, velem láthatóan minden rendben volt. Minden megvolt, és minden a helyén, a megfelelő módon.
Árusok zsivaja csapott meg, ahogy leléptem a falatnyi alapterületű teleportkapuról.
Emberek sürögtek-forogtak, igyekezett mindenki a maga célja felé a szűk kis utcákba elkalandozó téren.
Egyetlen kávézó kitelepülését bírta el a cseppnyi terecske: alig négy asztal székekkel, de a járókelők így is majdcsak feldöntötték egyiket-másikat.
Én most nem akartam beülni, bár a falak szürke zordságát szépen ellensúlyozták a kávézó vidám, nyárias színei, és éppenséggel az elém siető pincérlány sem volt az a megkeseredett, megtört fajta, látszott rajta, hogy mostanában került ide. Mosolya elbájoló volt, hangja, mint a madárcsicsergés.
- Köszönöm, majd visszafelé - hessegettem el a tőlem telhető legnagyobb udvariassággal, nem kevésbé mosolyogva.
Majd a következő érkezőt úgy is le fogja tudni ültetni, ebben nem kételkedem.
De nekem dolgom volt. Szent célom.
A falu durva kontrasztokban élt. A megkérgesedett szívek kiültek az arcokra, de karok izomtól duzzadtak, az öles kezeken rezzenéstelenül feküdtek az új tartóelemek. Míg az eladók nagy hangon, és mosolygós szemekkel árulták portékáikat, amerre csak mentem. A földszinti részek, melyek ki voltak adva boltnak, kocsmának, mind színpompás színekben festettek, láthatóan nem olyan régen mázolva, az ablakokban függöny, előttük spaletta kitárva, aranyosa, ahogy az kell.
De ha felnéz az ember, az emeleti szintekre, akkor letagadhatatlanul visszaköszönnek az egykor börtönként szolgáló falu nyers fém és betonszínei, a maga minden zordságával, ami nem engedi elfelejtetni a szörnyű múltat, s a jelent, amit nem voltam képes meggátolni.
De nem azért voltam most itt, hogy hatással legyek az elfekre, vagy vezekeljek a balul elsült diplomáciai látogatás miatt.
Csakis személyes ambícióim hoztak most ide. Jobban mondva, nem ide. A város csak a legközelebbi teleport kapu volt, ezen a elf-verte szinten, ahol még biztonságban érezhettem magamat.
Bármennyire is igyekezett Marome falu népe életet lehelni a tragédia helyszínébe, nekem nem itt volt dolgom, ezért aztán hamarjában magam mögött hagytam a faluból kivezető kaput, s készenlétbe helyeztem a híres-hírhedt kinézet kristályt.
Ha jönnek az elfek, lehet kevés leszek egymagam, még így állig páncélban is.
Éppen ezért a látásom rögtön feltekertem hármasra, a nyomolvasás is bekapcsolásra került, hogy lássam, járnak-e errefelé elf járőrök.
De eddig mázlim volt.
Nem akartam nagyon eltávolodni a falutól, mert állítólag a környéken még viszonylagos a biztonság, de messzebbre már kíméletlenül levadásszák, akár még a magamfajtákat is.
Az íjam helyeztem készenlétbe.
Ugyanis vadászni jöttem.
Igen, 24 óra leforgása alatt, immár harmadszor. Először innen, nem rég, még tegnap az 5. szinten a kerek erdőben, aztán 20 szinttel feljebb, a 25.-en a dombok között lékhorgásztam, és találkoztam össze az elárvult Aisuval, és most itt, a veszélyzóna szélén, ismét vadakra fáj a fogam.
Jó, igen, igen, nem a vadakra, hanem a plecsnire, igen, ezt már korábban is leszögeztem, kell a recept. És most még bennem volt a lendület, az akarat, a mohóság hajtott előre, bár az orrom és az ujjaim még kicsit fájtak a tegnapi után, de sebaj, ez már csak fantom fájdalom, már az ég világon semmi nyoma az egésznek!
Szóval. Vadászunk. A nyomokból sok van, az állatok láthatóan nem kerülik el olyan messzire a falut, talán mert eddig nem nagyon vadásztak a helyiek, de ez most változni fog. És széles mosoly ült ki az arcomra.
Már csak azért is, mert olyan nyomra jutottam, ami egy kész főnyeremény: vaddisznócsalád!
Ha vannak kicsik is velük, akkor anya, apa nem menekülnek, hanem szembeszállnak a fenyegetéssel.
De egy második szinten kóválygó vaddisznó hol lenne már fenyegetés az én szintemmel?
Mázli, hogy az erdő ennyire közel kezdődik, s az én kis disznócskáim is oda igyekeztek be, így talán elkerülhetem az összecsapást az elfekkel.
Bár megmérgezni nem tudnak, és mire erre rájönnek én már hetedhét országon túl leszek, vagyis vissza a faluba.
Mellesleg, ha már messziről kiszúrom őket, akkor ott a kinézet kristály.
Most nem kellett olyan nagyon vigyáznom, hogy ne csapja zajt, elég volt csak kicsit visszafognom a lélegzetem, s elkerülnöm a legsűrűbben avar borította részeket.
Nem telt bele sok, boldog röfögés ütötte meg a nem túl képzett fülemet, a makkosban ott eszegetett a vaddisznó család apraja, nagyja, vagyis, egész pontosan a vaddisznó mama. Ő lesz ma az áldozat. Lesunyultam a közeli bokorban.
De cseppet se kell félni, kicsi vaddisznó borjak: egy-két perc és a mama új köztetek lesz megint.
Probléma egy szál se, csak egy kis ijedtség. Nem fog fájni, mondta a fogorvos és benyomta az injekciós tűt a szájpadlásba. Addig nem is fájt, csak szisszentem. De amikor elkezdte belenyomni az érzéstelenítőt! ...
Szóval íj elő, vessző illeszt, ideg feszít, levegő kifúj.
Paaaaang! Röppen a nyílvessző, egyenest a szeme közé. Nem agonizált sokat, hamar elterült a földön, a borjak szanaszét szaladtak, ahogy a vadász előmászott rejtekéből, hogy a mamadisznót feldolgozza annak rendje-módja szerint. Tiszta orrvadászat. Hiszen ilyenkor tuti vadásztilalom lenne.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Hétf. Május 21 2018, 12:47

Marome falu - Page 4 Esrb_teen
Date Night
Nia és Eiki

Nia pm-je Eikinek.:

Eiki pm-je Niának.:

Nia pm-je Eikinek.:

Eiki pm-je Niának.:

Nia pm-je Eikinek.:

Eiki pm-je Niának.:

Nia pm-je Eikinek.:

Ez a beszélgetés előzte meg a pillanatot, amikor a Kayabák Natsuko-ja belejtett a tükör elé, hogy kicsípje magát. Bár beígérte, hogy hajlandó hanyatt vetni magát az estéért cserébe, inkább a dolog azon aspektusát fogta meg, amit keveset tapasztalhatott. Kicsit női lénynek érezheti magát a játékban. Persze Nia nem volt az önmegtartóztatás híve, sem a saját maga megjátszásának, de bármily hihetetlen, kezdte megunni, hogy egyszerű, mezei kurvának nézik a legtöbb helyen. Zavarta az önérzetét, hogy senki nem vette a fáradtságot, hogy megismerje. Így aztán felkereste az egyetlen olyan személyt, akiről úgy gondolta, hasonlít hozzá felfogásban, és elhívatta magát randira. Nem volt az igazi, de hát főleg itt, mi lenne az?
Felhangosította a zenéjét (z), majd nekilátott készülődni. És ezúttal kitett magáért. Kicsípte magát. Így alakulhatott, hogy a testét kimono fedte, a hajába virágot tűzött, és a fegyvere helyett legyezőt vett a kezébe. (k) Kifejezetten szolid látványt nyújtott. Ez pedig neki tökéletesen megfelelt. A testét már látta a szőke barbár, úgyhogy nem abból akart neki mutatni. Persze nem indult ki a házból a napszemüveg és a Hentes nélkül, de nem felszerelve hordozta magával, hanem az inventory-ban elrejtve. Nem volt most szüksége Kagura kellemes háttérzajára. Csak zavarta volna az estét, annak pedig nem örült volna.
Ezekkel a gondolatokkal indult Marome irányába, majd a főtéren megjelenve keresni kezdte a partnerét. Viszont nem lépett oda. Ő most nem azért van itt, hogy letámadjon másokat. Kivételesen nem fog odarohanni és a földre vinni. Nem szabad. Most megvárja, hogy a másik kezdeményezzen.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Kedd Május 22 2018, 10:35

Hogy mi volt eredetileg a tervem? Igazából nem sok minden. Egy kis farmolás talán. Vagy épp egy kis ejtőzés valamelyik nagyobb szinten. Igen… egy kis lazulás. Rég volt már, hogy a frontra hívott volna a „kötelesség” és túlságosan ellustultam ez idő alatt. Én magam is nekiállhatnék keresni a kazit, de túl gyenge vagyok a 29-es szinten található kazimobokhoz szólóba, csapatszervezés meg túl bajos, így inkább hagyjuk ezt. Már épp eldöntöttem, hogy egy kis anyagiakat növelő farmolást intézek, amikor is felvillant az első üzenet. Nia írta és utánam érdeklődött. Visszaírtam neki, és hamarosan még egy üzenet villant fel, majd egy rövid folytatás után végül kijött a vége. Meglett a mai programom. A „randi” szó jelentése erős túlzás, mert nagy valszeg amolyan időtöltés lesz ez a nap mindkettőnknek szerintem, emiatt a kiöltözést sem erőltettem nagyon túl. Viszonylag elegánsabb, de továbbra is sima utcai öltözékben voltam… ezekben sokkal kényelmesebben éreztem magamat, mint ezekben a díszes, ünnepi vicik vacakokban. Én aztán ilyeneket hótziher hogy nem veszek fel. Még 11 előtt leteleportáltam Maroméba és hogy egy kicsit meglepjem a tüncit a lopakodásomat használva elrejtőztem a közelben és türelmesen vártam. Nem volt tervben, hogy sokáig játszak vele, mert a végén még elmenne, ha túl sokáig húzom az időt. Csak egy kis móka a részemről. Nia hamarosan megérkezett, és az is igaz, hogyha nem lettek volna olyan rohadt kevesen ezen a szinten először fel sem tűnt volna, annyira másképp öltözött (tekintve hogy csak a hátát láttam). De amikor profilból láttam már az arcát, mikor engem keresett, rögtön ráismertem. Megvártam míg ismét hátat fordít teljesen nekem, majd remélve, hogy nincs Észlelése megközelítettem hátulról és előrenyúlva alulról megmarkolom a kebleit, határozott mozdulattal. Teljesen hozzásimultam és finoman a fülébe súgtam.
- Na ki vagyok?
Persze el engedtem (egy kis gyömi után), majd odaléptem mellé és végigmértem.
- Hm… csini vagy, de a múltkori ruhák szerintem jobban állnak neked… ez a kimonó olyan furcsán áll neked… - jegyzem meg, majd mosolyogva a kezem nyújtom, hogy belém karoljon – Nos mindegy…. indulhatunk?
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Május 22 2018, 11:18

Marome falu - Page 4 Esrb_teen

Persze készülhetett volna rá, hogy olyan fogadtatásban részesül, amilyenben. Elvégre a múltkor mégiscsak ő mászott a Szöszkére és nem fordítva. Teljes magabiztossággal jelelte le neki, hogy nyugodtan lefektetheti. Valahogy mégsem erre számított, hanem valami kevésbé egyértelműre.
  – Hm. A tenyered méretéből meg a hangodból ítélve Eiki. De javíts ki, ha tévedek. – Mosoly húzódott a fejére, és úgy gondolta, csak azért sem hajlandó eldobni a jó kedélyét. – Próbáltam úgy öltözni, hogy szép legyek és könnyen bontható. Ahhoz pedig a kimonó az ideális, nem? – Persze ez hazugság volt, hiszen pont azért öltözött így, hogy elterelje a figyelmet a testéről, de egyszerűbb lesz így mindkettejüknek. – Te viszont jól nézel ki. – Ez viszont őszintén szólt belőle, mert tényleg tetszett a szemének a látvány. Aztán belekarolt a pasiba és kicsit sikerült megnyugtatnia magát, hogy talán nem lesz pontosan az, amit várt, azért mégiscsak lesz valami kis lehetősége embernek éreznie magát hentai-tárgy helyett.
Ahogy megindultak, azon kezdett agyalni, hogy talán teljesen meg kéne változtatnia a stílusát, és új embereket keresni maga köré, hátha azzal lemoshatja magáról a sztereotípiát, miszerint: Nia egy nagyképű, mindenbe beleszaró kurva, akit bárki megdönthet. Mert bár ez is benne volt a pakliban, mégsem csak ebből állt. Leginkább talán ez bántotta. A gondolat, hogy senki nem próbálta meg még soha egy pillanatra sem megismerni. Minden ismerőse beérte azzal, ami a felszínen volt.
– Az a hely az. – Bökött rá egy épületre, majd hagyta magát vezetni tovább. Talán többet kéne xp szerző körutakat járnia. Hátha fentebb már lenne létjogosultsága. Na persze ahhoz emberek kellenének a környezetébe. Márpedig szép lassan mindenki elkopott mellőle. Seiun egyszer csak otthagyta, aztán soha többet nem válaszolt. Lotte eltűnt, Seishin szintén. Tachival soha nem sikerült komolyabb dolgokat kitalálnia, ahogy a kis Taka gyerek sem kereste fel soha többet a pókerjátszma után. Lefele ívelt a pályája, ami miatt csak wanabe gangszta lehetett, igazi sosem. Ez pedig zavarta. Méghozzá hihetetlenül. Már-már az is megfordult a fejében, hogy inkább feladja magát a Supergirl-féle JL-nek, de azt meg hamar kukázta. Igazából senki nem ragadt meg mellette, ami azért bántotta. Ez pedig így a szórakozóhelyre sétálva kicsit ki is ült az arcára.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Május 23 2018, 00:57

Nem kifejezetten volt udvarias megközelítésnek mondható az a mozdulat, amivel letámadtam Niát, de sosem voltam az a finomkodós típus azokkal szemben, akikről úgy éreztem nem sértődős fajták. Persze a múltkori kamata járásból nem feltétlen ismerhettem meg teljesen, de úgy éreztem, nagyjából már tudom, mire számíthatok… úgy 40-50%-ban. Na jó lehet kevesebb. A nők bonyolult lények. Most is, kicsit úgy éreztem, mintha elhallgatna valamit, vagy nem a teljes igazságot mondta volna, mindenesetre nem erőltettem a dolgot.
- Igen én vagyok az, remélem, örülsz. :3 – nyomogatom meg egy kicsit a mellső ütközőit, majd elléptem tőle és hagytam, hogy végigmérjen – Kösz, bár nem volt tervben a kiöltözés. Rühellem azokat a kényelmetlen göncöket. – jegyzem meg egyszerűen.
Végül egyszerűen hagyom, hogy belém karoljon és látszólagosan elkezdtem vezetni, pedig valójában ő irányított, hisz a franc se tudja hol van ez a vacak fogadó. A Fallout sosem volt az én játékom, így nem nagyon érdekeltek az ilyen szórakozóhelyek. Ráadásul ezen a szinten is elég kevés időt töltöttem így nem vagyok valami jó tájékozódásban itt. Végül hamarosan ki is szúrta mai párom a helyet, így miután megvolt az irány, hamarosan el is indultam vele, hogy kicsit én vezessek. Már majdnem odaértünk, mikor láttam azt a fancsali képet, ami kiült az arcára.
- Mi a baj szivi, az én ölem már kevés, hogy boldoggá tegyen? – csipkelődök vele, bár érezheti, hogy csak viccelek, és nem várok komoly választ – Ma szórakozni jöttünk, szal felejtsd el a gondjaidat estére. Hidd el, így te is élvezni fogod. – nevetek fel, majd kinyitom előtte az ajtót, hogy beléphessen őkegyelméje, hisz végtére is… én egy úr vagyok :3 vagy mifene o.O

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Vas. Május 27 2018, 15:29

Marome falu - Page 4 Esrb_teen

Csak mosolyt dobott a másik kérdésére, majd közelebb húzódott, hogy a másik valami örömét lelje a közelségében. Hiába minden próbálkozása, teljesen nem vakarhatja le magáról az, amit éppen ő ragasztott oda. Ebbe talán időszerű lesz beletörődnie a Kayabák Niájának, azonban abban is biztos volt, hogy rajzolhat ő még mellé szép dolgokat.
– Elég az hozzá, ha arra van szükség. – Súgta aztán oda, ahogy lassan beléptek a helyre. Na persze éppen annyira volt köze az egésznek a Fallouthoz, mint a SAO-nak a WoW-hoz. Hasonlítottak ugyan az alapötletben, de egészen másképp mutatott a dolog. Az Acél testvéreihez címzett hely ugyanis valóban a világ vége utáni tematikát birtokolta, viszont a SAO modern elemekkel tarkított középkor hátterével művelte mindezt. Mintha azt mutatta volna meg, mi fog itt történni, ha mégis elvesztik a játékot. Mégis hívogató volt az egész, ezért is nézte ki magának a szőkeség.
A hely ugyan első ránézésre kocsma, melyet csontokkal díszítettek, törött, csorba pengék lógtak a falakon, s mindegyik egy kis táblával hirdette melyik múltbéli harcos elestéből, és melyik boss terméből menekült meg az adott relikvia. Az asztal peremére az alsóbb szintek szörnyeinek csontjait álmodták az alkotók, s az egész úgy tűnt meg is marad ennyiben, azonban a látszat komolyan csalókának bizonyult. Amint beléptek, Nia átvette a vezetést, minthogy kettejük közül ő volt jártas az itteni mozgásban, és amit keresett csupán a pult utáni kanyar megtételekor került elő. Ott ugyanis tágas étteremnek is beillő terem nyílt, a közepén táncparkettel, hogy az ide betévedő kalandor minden kívánságát teljesíthesse. Talán egyet leszámítva. Az asztalok hasonló módon készülhettek, mint a kintiek, azonban a csillár fényeit fakult teleport kristályok szórták szét, melytől furcsa fényhatás lengte be a teret.
Aztán a lány odalépett egy félreeső helyhez, s az asztalon felbukkanó kis menün egyetlen mozdulattal megnyomta az igent. Csak ahogy lenézett jutott eszébe, milyen menő is ez a hely, hiszen a talpuk alatt kövek helyett üveglap, alattuk pedig szépen rendezett, a játékban fellelhető fegyverek sorakoztak. Mondják, a SAO minden kardjából… akarom mondani fegyveréből látni itt egyet, természetesen név nélkül. Ahogy aztán megtörtént a helyfoglalás, Nia arcára mosoly ült.
– Azért hangulatos egy hely nem? Imádom mennyire oda tudtak figyelni az ilyen csicsás helyekre, de egy fő küldetésszálat nem csaptak a játékba, hogy ne ötven év legyen egy bosstermet előkeresni. – Mindig is csodálta, hogy a rokon mennyire felvágós volt a dizájnnal, és mennyire minimalista a tartalommal. – Nem is gondoltam, hogy ekkora úriember vagy. – Egy kacsintással karöltve adta át az üzenetet, mely szerint nem felejtkezett el és észre is vette, hogy ajtót nyitottak neki. – Egyébként ez a rész étterem, fent vannak szobák, amin meg átjöttünk, az az ivó. Szóval van lehetőség. Lent a pincében asszem kaszinó van, de ott még nem jártam, szóval nem tudom. Ha meg ennénk, akkor ints valamelyik pincérlánynak. Csak, hogyha nem jártál még fogadóban itt Aincradban, egy kis használati utasítás. – Újabb kacsintás után aztán az asztallapra könyökölt, várva a folytatást. Még egy mondatot fűzött hozzá. – Köszi, hogy eljöttél velem.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Kedd Aug. 07 2018, 15:10

Megvontam a csajszi válaszára a vállam. Nem igazán érdekelt sohasem a divat és a kiöltözés sem volt a kedvencem, mint már mondtam, így a vélemények is eléggé hidegen hagytak, ha a cicus azt mondja jó, akkor jó. Belépve körbe-körbenéztem, de valahogy nem leltem örömömet a helyben. Nem volt rosszul kinéző hely és valóban ötletes és hangulatos volt, meg minden, de valahogy kicsit túl csicsásnak gondoltam. Inkább valami elcsépelt warhammeres szülemény talán, vagy hasonló, de nem mondtam inkább ki hangosan, hátha a végén még megbántom partnerem és akkor oda a mai mókának és mehetek vissza haza unatkozni. Kérdésére ismét körbepillantottam.
- Hangulatosnak, hangulatos, bár én jobban szeretem az egyszerűbb dolgokat. De van alapja, annak, amit mondasz. – mosolygok rá – Az én fegyverem is éhezik egy kis akcióra néha.
Megvártam, míg elfogadja az asztalfoglalást, a rendszert és míg a partnerem nem akar leülni, aztán kihúzom alóla széket, hogy mikor leül, majd udvariasan visszatoljam alá… mint egy úriember. :3 Megjegyzésére persze mosolygok sokat sejtetően.
- Tökéletesnek születni kell. – mondom szinte nemesi hanghordozással – De mindent, a Madame-ért. – persze a pökhendiség valóban megjátszott, de csak a nő szórakoztatása miatt csináltam, melyet érezhet is – Valóban jól felszerelt kis helyecske ez. A mai napot állom teljese, mond majd mihez lesz majd kedved, jó, Cicus?
És ezzel én is leülök vele szembe, majd intek az egyik pincércsajszinak.
- Bármikor. – mosolygok rá ismét – Na de rendelj nyugodtan. A cehhet állom, válassz nyugodtan. Valami italt is nyugodtan, amivel koccinthatunk. Én bármit megiszok, szóval ezt is rád bízom.
Hagytam had nézegesse az étlapot, míg én magam utána valami sertéshúst rendeltem krumplival. Hiába sokféle dolog, meg a sok fantazy extranevű vacak… ezt a kaját semmi sem múlhatja fel!
- Jó étvágyat, Kedveském.

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Takada Hiroshi Vas. Júl. 26 2020, 14:32


Szafari



Amennyire csak lehetett minden információt begyűjtött a térségről, ahova tart. Ami nagyon fontos, és bárkit kérdezett is meg, az első mindig az volt;
– Marome falutól látótávolságnál messzebb ne menjen!

A falunak egyáltalán nem nevezhető, masszív fallal körülvett település Vastag falú, rácsos ablakú épületek közt szűk utcákkal, nyomasztólag hatott Takadára. ~Elvégre nem nyaralónak tervezték~ gondolja, mivel a település a nemkívánatos egyének elszeparálására, köznyelvben bebörtönzésére szolgált. A település terének közepén egy emelt kőtalapzaton masszív kőoszlop magasodik. Az oszlopból kiálló erős vaskarikák következtetni engedik az eredeti funkciójára, talán valami szégyenoszlop vagy bűntető hely, bár ez nem valószínű, mivel a játékban nincs fájdalomérzett így nem sok értelme lenne mondjuk egy megkorbácsoltatásnak. ~Bár az is igaz, hogy én nagyon utálnám, ha kikötnének és étlen-szomjan hagynának néhány napra…~ Filozofál magában az öreg. Bármi is volt a funkciója, mára jelentőségét vesztette. Az oszlop talpazata körül, több körben árusok állították fel asztalaikat. A módosabbja egyszerű állványzatra feszített ponyvával óvja magát a naptól, de a legtöbb kereskedő csupán egy asztallal rendelkezik, amire kipakolta portékáit. A harcművész egykedvű ábrázattal, pusztán unalom űzés gyanánt sétált az asztalok közt, és minden komoly érdeklődést mellőzve tekingetett a sokszínű kínálatra.
Nem sietett sehova. Mivel szándéka az volt, hogy próbára tegye képességeit a vadászat terén. A hely jellegéből adódóan a cserkelő vadászat szóba sem jöhetett, mert annak csak az lett volna az eredménye, hogy az elfek el porolják Takada hátsóját. Mindezek fényébe a bevárós, rejtőző és lecsapó módszer volt az egyetlen lehetséges megoldás. Ezzel azonban az is velejár, hogy hosszú és unalmas gubbasztásra számíthat, valami lombosabb cserje alatt. A portékák és a ’falu’ feltérképezésével igyekezett mennél több élményt, ingert magába szívni, hogy az azon történő töprengéssel üsse el az időt várakozás közben.
A masszív kapun át haladva, csak kisé oldalra, a falmentén haladt, majd hanyag eleganciával féllábát felhúzva, és talpát a falnak nyomva neki támaszkodott. Hosszú percekig maradt így, míg jó alaposan fel nem mérte a környéket. Mozgást semmit nem látott, így nagyot sóhajtva konstatálta, hogy ez a várakozás még a gondoltnál is sokkal hosszabb lesz. A terep adottságát és a kapun át csekélyszámú közlekedőt figyelembe véve kiválasztotta az általa optimálisnak tűnő helyet, és gyors, de nem feltűnő léptekkel megközelítette, majd elrejtőzött annak, a helyhez és lepusztultságához mérten, viszonylag nagy lombozatú bokornak a tövébe.

A vadászatnak nevezett türelemjáték, amit most művel sokkal jobban hasonlít a horgászatra, amit viszont nagyon kedvel. Ez felhozza régi emlékeit, mely őszinte (ami az ő esetében, manapság igen ritka) mosoly fut végig arcán. Az egyik gondolat után jön a másik, és cunamiként törnek rá gyerekkori emlékei.
Amikor megkapta első tenkara botját, emlékszik azonnal összerakta, és zsineg nélkül lóbálta, mintha csak horgászna. Eszébe jut a bot lágy suhogó hangja ahogy minden lendítésnél a botvég szinte ostorként hasította a levegőt, vagy a parafával borított nyél lágy tapintása a tenyerében. Arra is jól emlékszik, egy álló hétig úgy aludt, hogy a bot ott volt a futonja mellett a tokban, és reggel úgy ment az asztalhoz, hogy vitte magával. Kapott érte szidást nem keveset, de kedvét nem szegte. Még tisztán emlékszik így sok év távlatából is, amikor édesapja először mutatta meg, hogyan kösse fel a zsinórt, hogyan rögzítse az előkét és a horgot. Még arra a mérhetetlen nagy lelkesedésre is emlékszik, amikor először ment el apjával a hegyekbe egy patakhoz, hogy próbáljanak szerencsét. Az első halra amit megfogott, egy alig nyolc centis kis Kínai álküllőre, amit balszerencséje és éhsége az ifjú Hiroshi horga elé sodort a víz. Emlékszik a kis hal fényes sárga pikkelyeire, a nyolc homályos foltra az oldalán, ahogy az ijedségtő kifeszült a hatúszója, és kétségbe esetten tátogatta a kis bajszos száját ’levegő’ után kapkodva. Ahogy nyílként vágódott ki a kezéből, mikor visszaengedte a kristálytiszta patak vizébe. Persze csak az után, miután édesapja hosszan ecsetelte, hogy nem tudják hazavinni és akváriumban tartani, mert a szegény kis pára háromszor is elpusztulna a hosszú, hazavezető út során. Erről eszébe jut, hogy kompenzáció gyanánt még azon a nyáron, a fesztiválon egy aranyhalas standnál hét kört fizetett neki édesapja, hogy egy periszkópszeműt hazavihessen.

A visszaemlékezés valóságából egy gally reccsenése rántja vissza a nem valóvilágba. Szerencséjére a zaj nem a háta mögül jött így nem kellett azzal vesződnie, hogy annak irányába forduljon. Viszont a bokor még takarta a zaj forrását. Takada nagyon remélte, hogy nem egy óvatlan elf járőr érkezik, mert akkor nagyon csúnya vége lesz ennek a vadászatnak. Nagyon lassú és óvatos mozdulattal emelte fegyverét jobbjával, miközben baljára párszor rátekerte a láncot. ~Persze csak én lehetek olyan elvetemült, aki kusari-gamával megy vadászni~ gondolja, de figyelmét most a célpontra szegezi, melynek árnyéka lassan a bokor aljában gubbasztó harcművész felé közeledik. Végül mikor már elég közelvan az öreg, mint akit rugóra húztak kivágódik a bokor alól.


//Nyúl//

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Miko Csüt. Dec. 02 2021, 14:45

// Zsákba macska ismerkedés //

Némán, dúdolgatva jártam a második szint mezőségeit, melynek végtelensége igazán elképesztő volt. Érdekes, hogy egy ekkora táj néha oly kihaltnak tűnik, mintha semmi se lenne ott. Épp vadászok, vagy legalábbis aféleképpen tervezem eltölteni az időt, hisz ezen a szinten még nem sikerült szereznem magamnak egy kis vadacskát-halacskát. Vagyis hát bozótlakót, hogy pontosabb legyek. Végtére is ez a küldetés nem, de bár? Vagy achivements? Jól mondom? Nem? Hm… akkor Teljesítmény! Így. Így máris jobb. Akár, hogy is, de szükségem van ez kis vadacskára, amit tök véletlenül pont egy bokorba kell felfedeznem. Bár azt mondom, hogy kell, senki se kényszerít rá és senki nem kötelez ilyenre. Magam miatt csinálom, hogy elüssem az időt. Mostanság túl sok időt töltöttem lazítgatással, szórakozással, ideje lenne kicsit komolyabbra vennem a szót és csinálni valami értelmeset is a sok hülyeség mellé. Bár természetesen, mivel rólam van szó, az én általam értelmezett értelmes is egyfajta gúnyolása a szó eredeti értelmének. Akár, hogy is, jelenleg ezt találtam ki magamnak, és egyelőre egy fiúcska sincs, akire ráugorhatok a bokor, vagy fa árnyékából. Nyihi. Pedig vicces szokott lenni. Érdekes, mennyi ember mennyire másképp reagál a dolgokra. Természetesen így van rendjén, hisz ha mindenki ugyanúgy viselkedne, akkor a végén halálra unnánk magunkat mások társaságába, hisz miért ismerkedjünk másokkal, ha igazából ők is ugyanúgy viselkednek, mint a maradék 10 ember, akit már ismersz. Értelmetlen, lenne nem? Bár egy biztos. Akármennyi ember is legyen Aincrad területén, egy olyan különleges életforma sincs széles-e világon, aki ugyanúgy viselkedne, mint én! Hisz én bolond vagyok, HáHá! De még mekkora. És egy ilyen bolond, nem bolondulhat egyedül, így bármennyire is elszórakoztatom magam, mélyen remélem, hogy valaki így vagy úgy, de felbukkan majd, hogy felrázzon magányomból.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Marome falu - Page 4 Empty Re: Marome falu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.