Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

+20
Tsubasa Norika
Joey Chrome
Thunder
Taidana
Mirika
Fuun Kotarou
Tiffany Williams
Ryuninji Ren
Peter Worker
Lotti
Hinari
Enheriel
Fuuko Shinatsu
Noxy
Anatole Saito
Szophie
Hermit
Dr. Hannibal Dan
Kyuushiro
Kayaba Akihiko
24 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jún. 26 2013, 21:39

Húúú, micsoda vérfürdő megy itt!O_O Mire észbe kapok, összesen TIZENHÁROM, ismétlen, TIZENHÁROM katonám maradt! Sajnos Üsti is benne van… Közben Eiji tapossa a nyulakat ezrével, Ichi eltűnt a nagy tömegben, Haru-t is csak azért látom, mert látom a griffjét, Hópelyhet a levegőben. Szép is helyzet, mondhatom… de legalább egy nyúlseregnek annyi, nyúlpörkölt lesz vacsorára.Very Happy
- Hé emberek! – Kiáltottam oda a maradék emberemnek. – Aki nem akar meghalni, akkor AGRESSZÍV MÓD! – És BUMM! Egy nyúl nekem ment. Visítva szálltam fel az égig, és jéé, látom KA-t! Jesszusom, pont fürdik!X( Várjunk, ilyen magasra repültem?o.o VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!D: Áú, megint eltörtek a tojásaim!>< Na, ma este se lesz rántotta…:S
- Na most kaptok a pofátokra répaevők! – Igazából nem a tojások miatt, hanem mert látnom kellett Kayaba-t pucéron…:S Egy tré csatakiáltással nekiugrottam a nyulaknak, és ütöttem-vágtam, ahol értem őket, és jó, hogy nincs itt bátyám barátnője, mert akkor olyan állatvédelmi hepajt csapott volna, hogy kettéállna a fülünk! Meg biztosan nyúljelmezbe öltöztetne, hogy én legyek a kabala, uramisten!>< Még jó, hogy nem vett magának egy másik példányt ebből a játékból, mert nem győznék akkor elbújni ilyen pillanatokban a szégyenektől. Mit sem sejtettem arról, hogy az a nőnek magát álcázó fickó, Üstökös aljas tervhez folyamodik a hátam mögött…
~ Ha szépen sikerül elintéznem, akkor a nyulak megölik a Szőke gyereket, és én irányítom majd a maradék embert a győzelembe, MUHAHAHAHA! ~ Mosolya olyan gonosz volt, mint a Sátáné, terve sötét, mint egy barlangba lakó néger szájában a fekete negró. Ichi észrevette rajta a mosolyt, és mindvégig fél szemmel figyelte, mert sejtette, hogy Üsti valami rosszra készül. én benyomtam egy buzdító szöveget:
- Gyerünk fiúk, ha nyerünk, Üsti fizet sört mindenkinek, és talán nők is vágyódnak majd rátok hőstetteitekért!

_________________
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 29 2013, 13:37

Meg kell hagyni, a rossz morál ellenére a derék katonák igencsak odatették magukat, egy-két morgolódáson kívül szó nélkül teljesítették, amit mondtam. És eképpen az eredmény sem maradt el, veszteségeink csupán minimálisak voltak, legalábbis ahhoz képest, hogy egyszerre két nyúlcsapat is ránk rontott. Miközben összeráncolt homlokkal néztem az eseményeket, és már éppen azon kezdtem gondolkodni, hogy nemsokára beszállok én is, odajött egy bajtársam, és tájékoztatott a pontos számokról. Tekintetét furcsának találtam, s csakhamar kiderült, hogy a halálok között bizony volt öngyilkosság is, amit nagyon rossz jelnek véltem.
- Emberek, nézzetek körül! Szinte épen és egészségesen vészeltük át ezt a kört, látjátok, mire vagytok képesek, ha összefogunk? – kiáltottam, s örömmel láttam, hogy van, akinek mosolyra húzódik a szája. A távolból énekhangot sodort felénk a szél, s jelentését ugyan nem értettem, de a hangulata sok harcosnak bátorságot adott – Gyerünk, csapat! Halljam azt az üdvrivalgást, tudják meg a nyámnyila nyulak, hogy ki itt a főnök! – fokoztam a dolgokat, és pár perc leforgása alatt már az összes megmaradt emberke hangosan kiáltozott, fegyverét lóbálva a levegőben. Mindenki jobb kedvre derült, és a buzdításom is elérte célját.

- Támadó taktika! Csak semmi meggondolatlanság, most kell odacsapnunk nekik! Mindenki a helyére, gyerünk, gyerünk, gyerünk! Aki sérült, potizzon, a többiek készítsék a nyilaikat, kardjaikat! Két hullámban támadunk, a jobb szél segít a mellettünk lévő csapatnak kiirtani a maradék nyulat, a többiek az előttünk lévő nyúlseregre koncentráljanak! Már előttünk a város, hajrá Hatos csapat! – ordítottam és utasítgattam, teljesen kilépve önmagamból egy pillanatra, és ekkor tényleg úgy éreztem, hogy sikerülhet. Testemet és talán a lelkemet is átjárta a harci kedv, s miután mindenki rohamra indult, gondoltam egyet, és én is csatlakoztam hozzájuk. Közben persze rápillantottam a térképemre is, elégedetten véve tudomásul, hogy az emberes csapatok lassan, de biztosan kerítik be a nyulakat, és szorítják vissza őket. Nyernünk kell, ez nem kétség!

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 05 2013, 20:47

A csapatom lelkesedésén dobott az, amit korábban mondtam, ez természetesen nem csoda, hiszen még az én harci kedvem is elkezdett nőni egy picikét. A bőséges jutalommal való kecsegtetés mindig megteszi a hatását, főleg ha valakinek ennyire perverz emberei vannak, mint nekem. Nem tudom biztosan, de hogy egy-két katona közülük még rajtam is túltesz, ami nagy szó, mert olyan emberrel nem találkoztam még, na jó, maximu8m Miri-chan, de mást itt a Sao-ban nem ismerek, kit ennyire a vágyai vezérelnek.  Az előttünk lévő nyúlsereg meghajol előttem, hű „követőim” felbuzdulva írtja őket, hullnak, mint a legyek, míg az én seregemből alig-alig sérül meg valaki. Ez már valami, nem is gondoltam, hogy ennyire jó vezér vagyok, hehehe. Gyakrabban is vezethetnék csatába embereket, mondjuk egy bosson… áááh, ez felejtős.. Az ott összegyűltek sosem hallgatnak arra, aki éppen szervezi, ez már egy íratlan szabály, azok csak dísznek vannak… sok nyomi…
A mellettünk lévő emberi csapat látszatra kevesebben vannak, mint mi… megszorongatták őket ezek a nyulak biztos, mindenesetre, ahogy így elnézem, nem érdekli őket, csak támadnak tovább. Veeeh, ezt nem hagyhatom annyiban, az én seregemnek kell a legtöbb ellent ölnie, mert menő vagyok meg minden, kell a dicsőség.
A bajt tetézi, hogy csapatom lelkesedése kissé alábbhagyott, amit tutira nem fogok nekik elnézni… megint ki kell nyitnom a számat, hogy megmutassam milyen ékesszóló is vagyok valójában ~.~
- Mi ez a lazsálás emberek? Ennyire nem érdekel titeket a jutalom? – teszem fel nekik a kérdést nemes egyszerűséggel.
- Aki a legtöbb nyulat lezúzza, azét megduplázom, amire mostantól én is hajtok– hehehe.. erre tuti ugranak.. Ekkora telhetetlen, perverz népségnek ez a tökéletes „bátorítás” Magamból kiindulva ez a logikus következtetés: F.. még én is elcsábulok a saját ígéreteimtől.  Reginald, aki eddig csak megfigyelt, most zuhanórepülésben közelíti meg a frontvonalat, aranyszínű lángcsóvát hagyva maga után. A nagy Ren is becsatlakozik a csatába végre, hogy megmutassa mennyire is menő
- Hora-hora-horaaa, csak agresszívan, zúzzuk le a hosszúfülűeket…


//agresszív taktika//
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hermit Pént. Júl. 12 2013, 12:30

*Sokáig csak kutyagoltak előre, csatát nem láttak, csak hallottak. Mikor végre kiértek a kapun, akkor már a távolban lehetett látni porfelhőket, harcoló nyulakat és embereket. Hermit végre kezdte élvezni a dolgot. A nyuszik odamentek, ahova ő diktálta, engedelmesek voltak, nem alakult ki egyelőre semmilyen bonyodalom.*
- Gyerünk nyuszik, fel északra!
* Igen, arra terelte őket, mint juhász a bárányait, mert ott nagyon sok emberi csapatot látott, de annál kevesebb nyúlcsapatot. Segíteni kell, ki kell irtani az NJK embereket! Mert miért? Csak mert buli, hogy a nyuszik zúzzák az embereket!*
~ Ezt az őrületet! ~
* Somolygott magában. Majd mikor elérték az egyik emberi csapatot, megszólalt. *
- Gyerünk nyulak! Én hiszek bennetek! Erősek vagytok! Bátrak vagytok! Kitartóak vagytok! Ééééééééééééééés.... NYULAK VAGYTOK! Éljen! Mert a nyluak nyrenek! Támadáááás!!!!!!!!
* És bár nem teljes erővel, azért mégis erős támadási stílussal belevágtak az emberi ellenfélbe! Úgy tűnik, minden rendben van. Hermit a nagy csatározás közepette egyszer megállt, s körbenézett. Bár az emberek még mindig többen voltak, mint a nyulak, mégis sokkal nagyobb százalékban fogytak, mint a nyuszik.*
- Így van nyuszik! Ne adjátok fel! Kibelezzük őket! JUHÚÚÚÚ! További támadás!!!
* Kiabált összevissza. Teljesen beleélte magát a csata hevébe. Otthon is csatározott, bár nem szokott ordibálni, de mindig élvezettel verte össze ellenfeleit, mindig felpezsdült tőle a vére. Amikor veszélyes helyzetbe került, olyankor érezte igazán, hogy él. Bár most nem volt veszélyes helyzetben, mégis felpezsdítette a harci közeg. Csatakiáltások, kiabálások, a robbanások, és egyéb harci eszközök zaja. Ő maga is harcolt, jól jött neki az akrobatika és persze az a tudás, amit otthon, az utcán sajátított el rövidke, de annál izgalmasabb életében. Élvezte a pillanatot. Elhagyni a SAOt-? Eszében sem volt. És nagyon megnyugtatta az a dolog, hogy még a 10es boss sincs kinyírva. Ugyanakkor az utóbbi időben mégis több bosstámadásokat szerveztek. Vajon mi lesz vele, ha végeznek mind a 100 szinttel? Vissza lehet térni? Mert sajnos ismét fel kell majd kelnie egy kórházban, s ismét ki kell kupálnia azt a fáradt megtört testet, ami most a kórtermek egyik ágyában fekszik szinte élettelenül. Nem lehet majd sokáig olyan szabad és mozgékony, mint most itt. Alig várta, hogy további pénzeket szerezzen, hogy még magasabbra növelje különleges képességeit. *


//Taktika: Támadó//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 16 2013, 14:26

Emberi csapatok: 11 - Kyuushiro, 10 - Joey, 1 - Fuuko, 6 - Hinari, 5 - Ren, 9 - Peter, 14 - Mirika, 8 - Anatole, 12- Ran

Nyúl csapatok: 11 - Szophie, 12 - Tiffany, 10 - Yurihime, 16 - Taidana, 3 - Hermit

Morálbónuszokat továbbra is lehet kapni az inspiráló beszédért. A mértéke továbbra sem változik.

Akik nem küzdenek azok továbbra is mozgathatják a seregüket, akik pedig harcolnak öt különböző taktika közül választhatnak (a taktika csak a következő körben fog érvényesülni, majd változtathatjátok, de persze, ha nem teszitek, akkor marad)

Agresszív: +50% morál támadáskor, viszont az ellened támadók is +50%-ot kapnak.
Támadó: +20% morál támadáskor
Védekező: -20% morál az ellenfélnek, mikor rád támad
Defenzív: -50% morál az ellened támadóknak, viszont támadáskor te is -50%-ot kapsz.
Menekülés: A körülötted állók még egyet támadhatnak rád, viszont ezután a sereged egy általad választott irányba menekülhet.

Joey agresszív taktikát vesz fel. Alap morálbónusza +100%, az inspiráló beszéd +10%-ot ad és a taktika miatt is kapott +50%-ot. 1-52-ig dobhatott és a dobás 17 lett.

Hinari támadó taktikát vesz fel. Alap morálbónusza +100%, az inspiráló beszéd +10%-ot ad, a taktikának köszönhetően is kapott +20%-ot. 1-46-ig dobhatott és 37 lett. A sebzés két nyúl sereg között oszlik meg, 19-19 sebzéssel. A nyulak 7-es csapata kiirtva.

Ren támadna, de csak az ellenség hűlt helyébe ütközött.

Hermit alap morálbónusza +20%, az inspiráló beszéd +10%-ot ad, a taktika pedig +20%-ot. A dobás 1-30-ig lehetett és 30 lett. 30-30 sebzést jelentett a két szembeálló seregnek.

NJK seregek, föntről lefelé:

Emberek 2-es serege (1-20): 17, nyulak 15-ös serege kiirtva.
Emberek 13-mas serege (1-20): 13
Emberek 15-ös serege (1-20): 19
Emberek 14-es serege (1-20): 1
Nyulak 13-mas serege (1-20): 18-18, az emberek 12-es serege kiirtva.
Nyulak 12-es serege (1-20): 36
Emberek 11-es serege (1-20): 7, a nyulak 12-es serege kiirtva.
Nyulak 11-es serege (1-30): 40, az emberek 10-es serege kiirtva, Joeynak egy körben át kell mennie egy másik seregbe és csak utána irányíthatja azt.
Nyulak 10-es serege (1-20): 32
Emberek 4-es serege (1-20): 2
Nyulak 8-as serege (1-30): 34

Emberek:
1-es csapat: 100 katona
2-es csapat: 54 katona
3-mas csapat: 100 katona
4-es csapat: 8 katona
5-ös csapat: 96 katona (Agresszív)
6-os csapat: 28 katona (Támadó)
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: 67 katona
9-es csapat: 100 katona
10-es csapat: kiirtva
11-es csapat: 14 katona
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 70 katona
14-es csapat: 58 katona
15-ös csapat: 32 katona
16-os csapat: 41 katona
Összes hadi erő: 768

Nyulak:
1-es csapat: 50 katona
2-es csapat: 50 katona
3-mas csapat: 3 katona (Támadó)
4-es csapat: 50 katona
5-ös csapat: 45 katona
6-os csapat: 50 katona
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: 17 katona
9-es csapat: 48 katona
10-es csapat: 24 katona
11-es csapat: 4 katona
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 33 katona
14-es csapat: 50 katona
15-ös csapat: kiirtva
16-os csapat: kiirtva
Összes hadi erő: 848

Morál Bónuszok:

Anatole Saito +100%
Hermit +100%
Mirika +100%
Tiffany Williams +50%
Lizzy +50%
Clio Chronos +50%
Szophie +20%
Kyuushiro +20%
Yurihime +20%
Judy Noxia -
Lotti -
Hinari -
Fuuko Shinatsu -20%
Enheriel -20%
Peter Worker -20%
Joey Chrome -50%
Ryuninji Ren -50%
Saru Taidana -50%
Tatsuki Ranmaru -90%
Thunder -90%
Fuun Kotarou -90%

Határidő: Továbbra is 10 nap mindenkinek és nem muszáj minden körben írni, akármikor dönthetsz úgy, hogy írsz vagy sem és hosszabb reagot sem kell írni, tehát ha kihagysz egy kört, akkor is csak 250 szó kell.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Júl. 16 2013, 15:51

Hála az égieknek, vagy ha lehetek ennyire nagyképű, akkor talán hála a megfelelő vezetésemnek, a seregem morálja végre olyan, amit minden tábornok kívánna magának. A csapatkohézió és a soraink között uralkodó hangulat egyszerűen varázslatos! Olyan érzés tombol a mellkasomban, hogy képes lennék akár az egész világot ketté szakítani, annyira feltüzeltem magamat is. Az énekszó kiváló lelki erősítésnek bizonyult, s megállíthatatlanul törünk előre.
Nem tudom, hogy éreztem-e már valaha ilyet, mint most, ennek a seregnek az élén. Talán amikor én vezettem az 5. boss ellen a frontharcosokat. Csak ezek az NJK-k sokkal alázatosabbak, mint az önfejű frontharcosok, hehe. De ez mégis csak egy komplett század, s bár veszítettünk embereket, még mindig igen komoly haderővel bírunk. Valóban úgy érzem, hogy puszta kézzel szét tudnám tépni azokat az alávaló nyulakat, olyannyira felbátorodtunk mindannyian, s a lelkesítő beszédeim valóban szívből jönnek, nem csak megjátszott szövegek a cél érdekében. Időnként elfelejtetem az NJK-król, hogy csak programok, s egyenlő társként, embereként tekintek rájuk. Azt hiszem most is ezt történt, hisz ezek a katonák ezúttal a bajtársaimmá is váltak.
Menetelésünk eredménye, hogy végre meg tudjuk közelíteni a két emberi sereget, amely egy fogyatkozó nyúlsereggel viaskodik. - Roham továbbra is DÉLNYUGATRA! Tartsátok a fegyelmezettségeteket, büszkeséggel tölt el, hogy a vezéretek lehetek! - Még egyszer ellenőrzöm a térképemet, hogy minden utasítás helyénvaló legyen, majd folytatom. - Ha az emberi NJK sereg végez azzal a maroknyi nyúllal, mire odaérünk, akkor vágjatok át megállás nélkül! Előre a városkapuhoz, előre a dicsőségért! Zengjen az ének, zengjen tovább! - s újabb harci induló éneklésébe kezdek, s erre buzdítom beosztottaimat is.
Sziklakő, jaj szét ne válj!
Mint a tölgy, oly büszkén állj!
Úgy vágj, mint egy kés!
Mit érsz, hogyha félsz!?

Mint a lég, gyengéd légy!
Bambusznád, mit forgat a szél.
Lassan járj, hiszen úgyis célba érsz.
Semmi gond hogy néha félsz.

KA-nak:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Júl. 21 2013, 00:31

Rendesen feltüzelem a bandát, erre mire odaérnénk a célpontunkhoz, azokat már kiirtotta egy másik sereg. Veeeeh, ezt jól benéztük, jöttünk ide, mint állat, tiszta agresszívan, és elkésünk? Ez azért még viccnek is rossz, de nem bánom, van még itt nyuszi elég, akiket az élettel teli katonáim apríthatnak kényükre, kedvükre.  Mondjuk nem tagadhatom le, hogy rendesen meglep a dolog. Tisztán láttam még pár perccel ezelőtt, hogy van itt még néhány csúnya nyuszika, akik más emberi csapatokkal küzdenek. Remek belépő lett volna, ha kiírtunk egyből egy nyuszi osztagot, de valaki beleköpött a levesembe… de gáz?
- Ne aggódjatok, van még nyúl bőven, akit apríthattok a jutalomért… előreeeee, írány északnak- adom ki a parancsom, hogy merre is kellene tovább mennünk. Hát csak természetes, hogy arra, amerre a csatazaj van, az pedig az északi irány, azt hiszem.  A seregem teszi, amit mondok, követik a parancsaimat, még szép, hiszen én vagyok itt a főnök 8)Ezt el is ismerik, na meg szinte biztos vagyok benne, hogy én vagyok itt a legerősebb. Ki más lenne itt nálam keményebb? Max Regi, de mivel ő velem van, így nem számít, hehe.  Tehát északnak tartunk, egyenesen arrafelé, ahonnan ütközet hangját halljuk. Reginald megy már elől, mivel túl jó jutalmat ígértem ahhoz, hogy ne én nyerjem el, ez nálam alap. Az enyém kell, hogy legyen, mert akkor járok a legjobban…. ezzel szerintem mindenki így van, és nem is önzőség, hanem.. hanem… hmmm, valami más.
- Emberek, vajon kié lesz a legnagyobb jutalom? Ha nem figyeltek oda, lehagylak titeket hehe… gyerünk, harcra fel a jutalomééééért- kiáltom el magam. Ezúttal csak támadó taktikát vetünk be, nem megyünk oda, mint az őrültek, azzal még várunk egy picikét.


// támadó taktika, észak felé menetelés//
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 22 2013, 17:24


Csapatom szilajul menetelt előre, útjuk s kedvük semmi sem szegte, úgy aprították a nyulakat, mint ahogy amazok vágták a fát maguk alatt. Kicsi nyúlcsapat, semmit sem ért, s mire a mellettem lévő csapat odaért, nem talált mást, csupán a tapsifülesek hűlt helyét. Mindeközben nemcsak a jobb szárny dolgozott, főerőm és a szél is előrefelé mozgott, pixelek árja sodródott a szélben, de nem minden emberem került ki onnan épen. Én magam is a fronton voltam, zászlóm s kardom két fegyverként hordtam, lecsapva arra ami mozgott, sok sok szőrös bánta ám a dolgot. Nemsokára jött a jelzés, mára elég ennyi, kész, s ahogy a mobok is fogytak szépen, úgy tűnt el sok játékos is a térképen. Fellélegezni azonban nem lehetett, bántuk is volna a dolgot éppen eleget, megpihentem én és a csapat, mielőtt újra nekivágtunk volna a bolond vadnak.

- Előre hát mind, aki nem fél! Nincs már előttünk sok ellenfél! Gyerünk, támadás, nem állhat az utunkba rajtunk kívül semmi más! Ha elhiszitek; minden amire vágytok, a tiétek lehet! Maradunk a taktikánál, támadjatok a nyuszik hátánál, s amikor robbannak, ne felejtsétek el emelni a pajzsokat!
Arcomon már a harc tüzének pírja égett, miközben a fél csapatom engem nézett, mentem hát előre én is, hogy a fronton küzdjek mégis. Reméltem, jelenlétem elég biztatás lesz nekik, s a szavaim nem feledve, rohannak ők is a csatatérre. Csalódnom persze most sem kellett, osztagom katonásan lépkedett a többi mellett, s eközben már azt is láttam, hogy a nyulak egyre csak apadnak, hála némi csapatmunkára képes csapatnak. Nem maradhattunk le tehát mi sem, rohamoztunk, győzelemre éhesen!

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Szophie Szomb. Júl. 27 2013, 17:11

Nah az történt, hogy amint nagyban harcolunk, meg harcolunk, egyszerre elkezdtek eltűnni mellőlem a nyuszik. Nem is nagyon tűnt fel egy darabig, csak aztán körbenéztem, hogy azért mégis legyen valami fogalmam arról, hogy mi is itt a helyzet, hogyan állunk, mennyire fáradt a sereg. És ahogy csapat szemlét tartanék, hát nem azt veszem észre, hogy nincs csapat? Az történt, hogy a sok ember között nem is láttam szinte nyulakat. Végül azért néhányat megpillantottam, akik még hősiesen küzdöttek. Nem voltak sokan, egy kezemen meg tudtam számolni őket, ugyanis négyen maradtak. Elgondolkodtam azon, hogy mondjak valami lelkesítést, de aztán inkább a menekülés gondolata felé vonzott a józan ész. Ugyanakkor... Mégis annyira hősi dolog a végsőkig harcolni. Tiszta dicsőség, ha az egész sereg a harctéren pusztul! De komolyan annyira, de annyira magasztos dolog.. És ha már így is annyi nyuszi elpusztult, pont én, a vezető vonuljak vissza, azzal a kevéske túlélővel? Ugyan már.. Megyek én is a seregem után!
- Harcoljatok elhunyt bajtársaitok emlékéért, előre! - kiáltottam, és előretörtem, miközben a nyulaim nagy erővel kaszaboltak le maguk körül mindent, és mindenkit. Az a négy fő Istenem, mily bátor.. Ezért kitüntetést érdemelnek.. a túlvilágon.
- Agresszív mód! - kiáltottam, és végignéztem, ahogyan az eddig is annyira vérengző, és cukimuki nyuszik egyszerre még inkább azok lettek. Hát nem édik?
- Akármi is történik, örülök, hogy a vezetőtök lehetek, és igazán büszke vagyok rátok. Győzelem, vagy hősi halál ugyanaz a dicsőség. Neveitek nem vesznek el az idő homályában, mint ahogy tetteitek sem! - igazából fogalmam sem volt arról, hogy hívták őket, de azért jó dolog volt ezzel biztatni szegénykéket.

_________________
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 0510[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 1110[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 0310
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hermit Csüt. Aug. 01 2013, 19:40

*Nocsak, egyszerűen túl nagy fába vágta a fejszéjét Hermit. Minden nagyon szuper volt, beszédére olyan lelkesen reagáltak a nyuszik, hogy egy harcos több emberrel is felért. De amikor harcoltak, közben beléjük ütközött egy újabb fullos csapat. De mindannyian a végsőkig küzdöttek, s igazán hősiesen helytálltak ebben a kilátástalan helyzetben. Hermit már csak akkor fogta fel, hogy mi is történt, amikor hárman maradtak a nyulak közül. Ekkor ezt mondta.*
- Halál reánk, ha ezt hagynánk! Ti vagytok a legbátrabb nyulak! Indulááás!!!
* Majd ő gyorsan megpróbált kikeveredni a nagy csatából, egy fa mögé rejtőzött, ott pedig fölvette egy női játékos alakját.*
~ Azt hiszem, az én harcom itt véget ért. ~
* Majd egy elégedett, de mégis gonosz mosollyal az arcán végignézte a csata kimenetelét, majd távozott. *

//Agresszív taktikába kergette a nyulakat, ő maga azonban lelép. Smile //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 05 2013, 22:16

Emberi csapatok: 11 - Kyuushiro, 10 - Joey, 1 - Fuuko, 6 - Hinari, 5 - Ren, 9 - Peter, 14 - Mirika, 8 - Anatole, 12- Ran

Nyúl csapatok: 11 - Szophie, 12 - Tiffany, 10 - Yurihime, 16 - Taidana, 3 - Hermit

Morálbónuszokat továbbra is lehet kapni az inspiráló beszédért. A mértéke továbbra sem változik.

Akik nem küzdenek azok továbbra is mozgathatják a seregüket, akik pedig harcolnak öt különböző taktika közül választhatnak (a taktika csak a következő körben fog érvényesülni, majd változtathatjátok, de persze, ha nem teszitek, akkor marad)

Agresszív: +50% morál támadáskor, viszont az ellened támadók is +50%-ot kapnak.
Támadó: +20% morál támadáskor
Védekező: -20% morál az ellenfélnek, mikor rád támad
Defenzív: -50% morál az ellened támadóknak, viszont támadáskor te is -50%-ot kapsz.
Menekülés: A körülötted állók még egyet támadhatnak rád, viszont ezután a sereged egy általad választott irányba menekülhet.

Anatole 100%-os morál bónusszal és inspiráló beszédért +10% további bónusszal támadott neki a 3-mas csapatnak, ami miatt további 50%-ot kapott. 1-52 között dobhatott és 8 lett. A nyulak 3-mas csapata kiirtva.

Hinari csapata továbbra is támadó taktikában volt, +20% morálbónuszt nyerve. Inspiráló beszéde +10%-ot adott. 1-26 között dobhatott és 20 lett. A nyulak 8-as csapata kiirtva.

Szophie agresszív taktikát vett fel, +50%-ot kapva. Alap morálbónusza +20%, beszéde +10%. 1-36 között dobhatott és a dobás 33 lett. Az emberek 11-es és 1-es csapata 33 sebzést szenvedett el. Az emberek 11-es csapata kiirtva.

Hermit még időben elmenekült, de mire a serege támadott volna már hűlt helye sem volt.

NJK seregek, föntről lefelé:

Emberek 13-mas serege (1-20): 18
Emberek 14-es serege (1-20): 5
Nyulak 13-mas serege (1-20): 16-16
Emberek 1-es serege (1-30): 27, nyulak 11-es serege kiirtva.
Nyulak 10-es serege (1-20): 40 (2x20), emberek 4-es serege kiirtva.

Emberek:
1-es csapat: 67 katona
2-es csapat: 54 katona
3-mas csapat: 100 katona
4-es csapat: kiirtva
5-ös csapat: 96 katona
6-os csapat: 28 katona (Támadó)
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: 67 katona
9-es csapat: 100 katona
10-es csapat: kiirtva
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 54 katona
14-es csapat: 42 katona
15-ös csapat: 32 katona
16-os csapat: 41 katona
Összes hadi erő: 681

Nyulak:
1-es csapat: 50 katona
2-es csapat: 50 katona
3-mas csapat: kiirtva
4-es csapat: 50 katona
5-ös csapat: 45 katona
6-os csapat: 50 katona
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: kiirtva
9-es csapat: 48 katona
10-es csapat: 24 katona
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 10 katona
14-es csapat: 50 katona
15-ös csapat: kiirtva
16-os csapat: kiirtva
Összes hadi erő: 754

Morál Bónuszok:

Saru Taidana +100%
Peter Worker +100%
Kyuushiro +100%
Anatole Saito +50%
Enheriel +50%
Lizzy +50%
Lotti +20%
Szophie +20%
Thunder +20%
Hinari -
Fuun Kotarou -
Joey Chrome -
Hermit -20%
Tatsuki Ranmaru -20%
Judy Noxia -20%
Tiffany Williams -50%
Ryuninji Ren -50%
Fuuko Shinatsu -50%
Yurihime -90%
Mirika -90%
Clio Chronos -90%

Határidő: Ameddig nem írok és nem muszáj minden körben írni, akármikor dönthetsz úgy, hogy írsz vagy sem és hosszabb reagot sem kell írni, tehát ha kihagysz egy kört, akkor is csak 250 szó kell.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Aug. 05 2013, 23:41

Igen, igen és igen! Végre a jó irányt is belőttük, s ez immáron a második nyúlsereg, amit egyesített emberi erővel győzünk le. Végül nagyon is jól jöttem ki abból a kis kiruccanásból a "másik észak" felé :roll:Ráadásul a minimapom szerint az előttem lévő két nyúlsereg közül az egyik a fősereg, amit ha legyőzünk mi emberek, akkor véget is vetünk a háborúnak. Nem kell több emberi pixelnek hullnia a győzelemért, csupán az az egyetlen kis akadály áll már csak előttünk ahhoz, hogy bevegyük a várost! Lehetséges, hogy a fősereg melletti másik nyúlhorda is ellenünk fog támadni, de ennyit muszáj kockáztatnunk a végső győzelemért. Persze ezt nem fogom közölni a katonáimmal, nem rombolhatom a moráljukat. Eddig elképesztően büszke vagyok rájuk, s reménnyel tölt el a tudat, hogy ha egy száz fős sereget el tudtam vezetni, akkor a 10 fős kis céhemmel is csak elboldogulok majd talán. Igaz ezek "csak" NJK-k, de mégis úgy érzem most, hogy az enyéim. Ők értem vannak, és persze a városukért, én pedig értük. Fel kell spanolnom őket a végső összecsapás előtt!
- Ez az fiúk! Csak így tovább! Látom hogy fáradtok, nekem is facsarni lehetne az izzadságot a gatyámból, de most nem szabad feladni. Tekintsetek előre és magatok is láthatjátok imádott városotok kapuit, melyet a fő nyúlsereg áll el. A buta nyulak védtelenül hagyták a fő csapatjukat, mi pedig elegen vagyunk ahhoz, hogy átgázoljunk rajtuk és bevegyük a várost! Ha azzal végzünk, vége a háborúnak és győzünk! Előre, előre a nyúlpörköltért, ELŐRE DÉLRE! AGRESSZÍV TAKTIKA!

Miután megindulok a 2-es nyúlsereg ellen, igyekszek valahogy kommunikálni a 15-ös emberi sereggel, hogy kövessen és segítsen a támadásban.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hinari Kedd Aug. 06 2013, 13:51


Csapatom újra mozgásba lendült, a buzdító szövegem sikeresen fellelkesítette őket, és a taktikát is jól alkalmaztuk: az előttünk lévő, immáron második nyúlsereg is elpixeleződött, egyszerűen megállíthatatlanok voltunk, bár a csaták során mi is sok embert vesztettünk. Talán túl sokat is, és ahogy így szétnéztem a csatatéren, egyre kevesebb és kevesebb ember állt mellettem. A mellettünk lévő csapatot sajnos kiirtották, viszont a jobb oldalunkon lévő még majdnem a teljes létszámát a magáénak tudhatta. Nem tudtam, mennyi körünk van hátra, ám nem hátrálhattunk, és nem is kockáztathattunk annyit, lévén a védelem és az emberes csapatok sikere is nagyban függött attól, hogyan is szerepeltünk. Hiába, a hatos csapat létfontosságú volt, s arcomon mosollyal nyugtáztam, hogy eddig megtettünk mindent, amit csak lehetett.

- Hajrá, emberek, harcoljunk a végsőkig! Láthatjátok, hogy újfent győzelmet arattunk, nincs már sok hátra, egy-két roham, és visszafoglalhatjuk Torubanát! Taktika továbbra is marad, mindenki előre, rohanjuk le a hitvány, félős nyuszikat!
Ordítottam, és velem kiabáltak ők is, majd már meg is indultunk. Persze a két támadás közti rövid szünetben elküldtem a leggyorsabb emberem az 5-ös csapat vezetőjéhez, megkérve, hogy ne agresszív taktikát alkalmazzon. Ha így tesz, aligha élhetjük túl a következő órákat, bár lehet, hogy ezt ő nem veszi figyelembe, illetve megeshet, hogy ígyis el fogunk késni a hírrel. Ez a szárny most a lehető legkevesebb veszteség melletti lehető legnagyobb sebzést igyekezne céljaként kitűzni, ha a vezető a térképre néz, tudni fogja ő is, hogy miért. Ezzel együtt az 1-es csapathoz is küldtem egy embert, hogy lehetőleg induljon délre, zárva az utat a nyulas csapat előtt. Nyeltem egy nagyot, és megindultam én is, a csapatom után, reménykedve benne, hogy nem ez lesz az utolsó csatánk.


Marad a támadó taktika, 1-es csapatnak üzentem, hogy zárja az utat a 10-es nyúlcsapat előtt, Rennek pedig, hogy ha lehet ne agresszív taktikát alkalmazzon (ha lesz olyan nyúl ami mindkettőnket támad). Támadás az előttünk lévő nyúlcsapatokra, arra amelyik közelebb lesz (9-es vagy 10-es, esetleg a 6-os ha feljönne hozzánk).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Aug. 11 2013, 19:41

A seregem elindul észak felé, ahonnan a csatazaj jön, de még nem érjük el a célunkat, messze van még tőlünk a csetepaté, arról nem is beszélve, hogy sorra esnek el a nyuszi seregek, miközben mi alig irtottunk ki közülük pár darabot, maximum 15-20 fülessel végeztünk eddig, ami valljuk be, egy háborúban vajmi kevés. Ez van, ezt kell szeretni, kicsit alábbhagyott emiatt a lelkesedés, de van egy olyan érzésem, hogy amint megízleljük a nyuszi pecsenyét, ez menten változni fog. Regi elől van, vagyis elől és fent a magasban, onnan tökéletesen lát mindent. Utasítom, hogy arrafelé szálljon, amerre a legközelebbi ellenséges sereg van.
- Jól van emberek, ideje dolgozni is, hogy legyen valami fizetség …- kezdek bele a lelkesítő beszédembe, mikor is odapofátlankodik egy küldönc a hatos csapattól. Csak pislogok, hogy mit akar ez itt, gratulálni, vagy behódolni, másra nem igen gondolok, de nem. Az hatoskák vezére éppenséggel utasítgatni akar engem, mert bizonyára azt hiszi, hogy ő jobban tudja. Nos, nekem más sem kell. Képességemmel elrepítem ezt a barmot, vagy 20 méterre. Nem sebződik, az életét megkímélem, igaz, elég nehézkesen egy ilyen égbekiáltó sértés után. Na mindegy, más dolgom nincs, mit ebből is egy kis hasznot csinálni.
- Hé embereeeeek!!!! Az előbb járt itt a hatos csapat egy küldönce, és azt mondják, hogy mi csak lógatjuk a lábunkat, míg ők megvívják a kemény harcokat. Hagyjuk ezt? Hagyjuk, hogy így beszéljenek rólunk? A legkeményebb emberi csapatról? Mutassuk meg nekik, hogy mennyire tévednek… - Ekkore Regi keletnek fordul, így az a menő, tutira.
- Irány kelet, a város felé, zúzzuk szét a nyulakat és nevessünk a hatoskák arcába, miközben nyúlpaprikás eszünk. Mindenki előre \o/ - és nagy csatakiáltással megyünk bizonygatni felsőbbrendűségünket.


Támadó taktika, Hinari küldöncének megreptetése Razz
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 18 2013, 23:13

// Uff a nyulak 4-es és 14-es csapata valahogyan eltűnt a térképekről még a 3. vagy 4. körnél, ezért vissza is rajzolom őket, mivel a sereg összesítőben (hadi erős cucc) még ott vannak, csak a térképről tűntek el rejtélyesen néhány köre. Az event végén az összes térkép be lesz illesztve és majd ti is láthatjátok. Ja és mozgás közben nincs taktika, csak állóharcoknál. //

Emberi csapatok: 11 - Kyuushiro, 10 - Joey, 1 - Fuuko, 6 - Hinari, 5 - Ren, 9 - Peter, 14 - Mirika, 8 - Anatole, 12- Ran

Nyúl csapatok: 11 - Szophie, 12 - Tiffany, 10 - Yurihime, 16 - Taidana, 3 - Hermit

Morálbónuszokat továbbra is lehet kapni az inspiráló beszédért. A mértéke továbbra sem változik.

Akik nem küzdenek azok továbbra is mozgathatják a seregüket, akik pedig harcolnak öt különböző taktika közül választhatnak (a taktika csak a következő körben fog érvényesülni, majd változtathatjátok, de persze, ha nem teszitek, akkor marad)

Agresszív: +50% morál támadáskor, viszont az ellened támadók is +50%-ot kapnak.
Támadó: +20% morál támadáskor
Védekező: -20% morál az ellenfélnek, mikor rád támad
Defenzív: -50% morál az ellened támadóknak, viszont támadáskor te is -50%-ot kapsz.
Menekülés: A körülötted állók még egyet támadhatnak rád, viszont ezután a sereged egy általad választott irányba menekülhet.

Anatole 50%-os morál bónusszal és inspiráló beszédért +10% további bónusszal támadott neki a 14-es csapatnak. 1-32 között dobhatott és 15 lett.

Hinari semmi morál bónusszal, de inspiráló beszédért +10% bónusszal támadott neki a 6-os és a 9-es csapatnak. 1-22 között dobhatott és 3 lett. 2-2 sebzés.

Anatole -50%-os morál bónusszal és inspiráló beszédért +10% további bónusszal támadott neki a 6-os és a 9-es csapatnak. 1-12 között dobhatott és 11 lett. 6-6 sebzés.

NJK seregek, föntről lefelé:

Emberek 15-ös serege (1-20): 3
Emberek 13-mas serege (1-20): 10-10 (19), a nyulak 13-mas serege kiirtva.
Nyulak 14-es serege (1-20): 3-3-3 (9)
Emberek 1-es serege (1-20): 1
Nyulak 10-es serege (1-20): 38 (19)
Nyulak 9-es serege (1-20): 15-15 (15)
Nyulak 6-os serege (1-20): 14-14 (14), az emberek 6-os serege kiirtva.

Emberek:
1-es csapat: 29 katona
2-es csapat: 54 katona
3-mas csapat: 100 katona
4-es csapat: kiirtva
5-ös csapat: 67 katona
6-os csapat: kiirtva
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: 64 katona
9-es csapat: 100 katona
10-es csapat: kiirtva
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 51 katona
14-es csapat: 42 katona
15-ös csapat: 29 katona
16-os csapat: 41 katona
Összes hadi erő: 577

Nyulak:
1-es csapat: 50 katona
2-es csapat: 50 katona
3-mas csapat: kiirtva
4-es csapat: 50 katona
5-ös csapat: 45 katona
6-os csapat: 42 katona
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: kiirtva
9-es csapat: 40 katona
10-es csapat: 23 katona
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: kiirtva
14-es csapat: 22 katona
15-ös csapat: kiirtva
16-os csapat: kiirtva
Összes hadi erő: 644

Morál Bónuszok:

Yurihime +100%
Thunder +100%
Taidana +100%
Hermit +50%
Szophie +50%
Lotti +50%
Joey Chrome +20%
Mirika +20%
Fuun Kotarou +20%
Tatsuki Ranmaru -
Ryuninji Ren -
Kyuushiro -
Enheriel -20%
Tiffany Williams -20%
Peter Worker -20%
Anatole Saito -50%
Lizzy -50%
Fuuko Shinatsu -50%
Clio Chronos -90%
Judy Noxia -90%
Hinari -90%

Határidő: Ameddig nem írok és nem muszáj minden körben írni, akármikor dönthetsz úgy, hogy írsz vagy sem és hosszabb reagot sem kell írni, tehát ha kihagysz egy kört, akkor is csak 250 szó kell.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 25 2013, 13:37

A 15-ös, sőt még a 13-mas emberi sereg is a segítségünkre siet a harcban, ugyanakkor a 14-es nyúlsereg önfeláldozóan beveti magát a fősereg elé, így előtte még rajtuk kell átverekednünk magunkat. A váratlan akadály és az elcsigázott harc egyre inkább kiveszi az erőt a csapatomból, a nyulak újabb veszteségeket okoznak számunkra, hisz már csak 64-en maradtunk. Igaz, 3 NJK vesztesége nem olyan súlyos, nem tudtak időben kitérni egy bomba elől, de most minden egyes katona számít. Egyetlen ember is képes eldönteni egy csata kimenetelét.
Azonban a probléma inkább az, hogy állóháborúba keveredtünk. Kiveszem én is a részem a harcból tisztességgel, ugyanakkor gondolkoznom sem árt a taktikát illetőleg. A jelenlegi morál mellett nem merek bevállalni egy agresszív taktikát, mert bár kiegyenlítené a mínuszomat, de az ellenfél is megkapná a +50% bónuszt, így megint ugyanott vagyok, ahol a part szakad, tehát 50%-os hátrányban. Így tehát egyértelmű, hogy a számomra hátránnyal nem járó támadó és védekező taktika között kell választanom. Kérdés persze az, hogy a támadásom értékét akarom-e erősíteni, vagy inkább a védekezésre koncentrálok és igyekszem minél több emberem életét megkímélni a fősereggel való összecsapás előtt. A két segítő csapatom talán bírni fog velem együtt annyi támadóerővel, hogy együttes erővel leverhetjük a 14-es sereget akkor is, ha védekező állásból támadok.
- Még 8 nyúlsereg van, nekünk pedig még 10 századunk, igaz erősen megcsappant létszámmal. Megfelelő taktikákkal, odafigyeléssel és a fősereg védelmével még bőven sikerülhet kivívnunk a végső győzelmet. Ehhez azonban le kell küzdenünk az előttünk álló akadályt, a mi feladatunk most az, hogy átgázolva az elővéden, elcsípjük és jó nagyot haraphassunk a fő nyúlseregből! Tartsatok ki! Nem gyermekeitek és asszonyaitok zokogását akarjátok hallani, hanem a dicsőséges fanfárok hangját, mikor győztesként bevonultok a városotokba! TÁMADJÁTOK TOVÁBB VÉDEKEZŐ TAKTIKÁVAL A 14-ES NYÚLSEREGET, S HA GYŐZTÜNK, AZTÁN IRÁNY DÉL A 2-ES FŐSEREGET ELKAPNI!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 26 2013, 15:35


Az emberem morogva tért vissza, és akármit is kérdeztem tőle a küldetése sikerességéről, csak ugyanazt ismételgette: az 5-ös csapat vezetője egy bunkó. Furcsállottam, de inkább nem szóltam semmit, helyette rohamra indítottam a megmaradt katonáim, és csak reménykedni tudtam benne, hogy a mellettünk lévő csapat nem csinál semmi esztelenséget.
Két csapat támadt ránk, és hiába volt az inspiráló beszédem, sok eredménye így sem lett, a folytonos ütközetek lassan, de biztosan morzsolták fel a bátor harcosokat, s már hiába kiáltottam nekik, mit is kéne tenniük. Azért még egyet rásóztunk a nyulakra, így utoljára, mielőtt az utolsó katona is szétpixeleződött volna. Kudarc. A szó keserű volt a számban, és a térképre pillantva sem lettem boldogabb, főcsapatunkat ugyanis már csak egy csapat védte – másik kettő ellen. Én azonban még talpon voltam, és ameddig így állt a helyzet, megtettem minden tőlem telhetőt, hogy –valahogy- megfordítsuk ezt a halálra ítélt próbálkozást. Igazán kellett volna már egy kis szerencse, ami úgy tűnik eddig nemigen kedvel minket. Sóhajtottam, gyorsan lenyitottam a menüm, s írtam egy üzenetet Anatnak, hogy bár a csapatom elpusztult, én azért még egyben vagyok. Mondjuk nem tudtam, aggódott-e egyáltalán abban a forgatagban, amibe a térkép szerint belekerült, de az én lelkiismeretemet mindenesetre megnyugtatta. De hogyan tovább?

Elmélyülten nézegettem egy darabig a felállást, majd úgy döntöttem, nem vonulok vissza: volt pár emberes csapat, akiket egyik társunk sem választotta a megbeszélésen, s eddig vezető nélkül voltak kénytelenek harcolni. A hozzám legközelebbi a 2-es csapat volt, így feléjük vettem az irányt. Nem… nem vallott rám, hogy csakúgy odamenjek egy seregnyi emberhez, és azt mondjam, hogy namármost innentől rám kell hallgatnotok, de a helyzet kritikus volt, így megkívánta ezt a lépést. Azok eleinte csak bambultak rám, ám amikor sikerült megszereznem a zászlót, máris megváltozott az arckifejezésük: lelkesen bólogattak minden szavamra, s amint megparancsoltam nekik, hogy irány a frontvonal, szó nélkül engedelmeskedtek.


/Mivel a csapatom (6-os) elpusztult, átfutottam a 2-es csapathoz, majd elindultunk segíteni az 1-es csapatnak./

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Aug. 28 2013, 15:51


A beszédem némileg eléri a kívánt hatást, csak nem annyira, mint szerettem volna, de ez nem baj, majd feltüzelik magukat. Regi mutatja az irányt, amerre az ellenség van. Azok a csúnya nyuszik, így arrafelé irányítom a csapatomat  Közben megmutatom egy hírnöknek, hogy kinek ugasson 8)Ezt meg kell tenni, különben a tekintélyemnek lőttek, az meg gáz, ha egy sereget akarok vezetni. Kelet felé menetelünk, míg fel nem bukkan az ellenség. Egy másik emberi csapat már küzd egyel, így becsatlakozunk mi is. Leszedünk párat a nyomi nyulakból, de elképedve nézem, hogy ők sem kímélnek minket. Hát jah, ezek a nyulak… nem olyanok, mint amiket eddig láttam. Már abban sem vagyok biztos, hogy fini kajának jók lennének. A helyzet nem túl jó, a mellettünk lévő mini egységet bedarálják a nyulak, így ők is nekünk jönnek. Ajajj, ez így nem okés, még a végén úgy járunk mi is, mint ők. A megfutamodás az lehetetlenség, kizárt dolog, hogy én olyat tegyek és ezzel leégessem magam. Főleg ennyi ember előtt… ha ennek híre megy, akkor én lehúzhatom a rolót és lehetek a „gyáva sztárocska” Tehát ez ki van csukva.
- Gyerünk emberek! Mindenki a főnix után a jutalomért \o/ - Reginald megy előre és mutatja a példát. Az ő harci kedvéhez nem mérhető másé, vagyis én még nem találkoztam olyan emberrel. Ahol csata van és Regi a közelben tartózkodik, akkor az tuti biztos, hogy becsatlakozik ő is, ha nem figyelek oda rá.
- Egy kismadár lemos titeket a pályáról? Gyerünk, tudtok ennél jobbat is. Mutassátok meg \o/  - mondjuk én magam ezt kétlem, mert az én petem a legerősebb 8)De inspirációnak ez tökéletes


//Támadó taktika//

_________________
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Szophie Csüt. Aug. 29 2013, 13:12

A csapatom úgy, ahogy volt, kinyiffant. Persze ez nem volt nehéz, tekintve, hogy a végére négy nyusziból állt az egész. Nem tudtam, mit is kezdhetnék most magammal, olyan haszontalannak éreztem magam egyedül. Úgy látszik, csatavezérként nem igen állom meg a helyem. Hisz sikerült az én kis nyuszikáimat a vesztükbe vezetni. Ilyen az én formám.
Nagy szomorúan akartam visszaballagni a bázisra, hogy aztán elmondjam, kudarcot vallottam. Érthetetlen. Hogy olyan elszánt buzgósággal, mint amilyen bennem volt, nemesi vérrel ereimben nem voltam képes megfelelően irányítani, és sikerült végül hoppon maradnom.. Lehetetlen.
Talán a nyuszikkal volt a baj. Talán ilyeneket nem vagyok képes irányítani. Talán csak az emberek irányításában vagyok jó. Talán csak mentséget keresek leszereplésemre.
Elszontyolodva vettem irányba a bázist. Körülöttem üvöltő tömegek csatáztak.
De ím, ott egy csapat, vezér nélküli, szép remény. Hisz reményvesztettnek a csapatváltás a legmegfelelőbb taktika. Azt mondom majd, hogy az én csapatomat irányította az a másik, és a másikét én.
Ez lesz a legcélszerűbb!
Gyorsan odasomfordáltam a tizennégyes csapathoz, és bőszen elkiáltottam magam.
- Itt van immár a vezetőtök! Még simán nyerésre visszük ezt a harcot! A hazáért előre! - kiabáltam. Erre értetlenül megfordult a seregem valamennyi tagja.. Izéé.. ezt nem jól csináltam. Kissé rosszul éltem magam bele a szerepembe. Köhintettem egy párat, majd kijavítottam magam. - Szóval a közös célunkért, előőőőőőőőree!! - ezzel már e is indult a kis nyuszi sereg.
Nem mintha sokat kellett volna haladniuk, hisz az ellenség éppen szemben volt velünk..
- Támadás! - adtam ki végül a parancsot.


/A 14-es csapat élére állok, és támadó taktikát alkalmazok./

_________________
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 0510[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 1110[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 0310
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 06 2013, 12:10

Emberi csapatok: 11 - Kyuushiro, 10 - Joey, 1 - Fuuko, 6 - Hinari, 5 - Ren, 9 - Peter, 14 - Mirika, 8 - Anatole, 12- Ran

Nyúl csapatok: 11 - Szophie, 12 - Tiffany, 10 - Yurihime, 16 - Taidana, 3 - Hermit

Morálbónuszokat továbbra is lehet kapni az inspiráló beszédért. A mértéke továbbra sem változik.

Akik nem küzdenek azok továbbra is mozgathatják a seregüket, akik pedig harcolnak öt különböző taktika közül választhatnak (a taktika csak a következő körben fog érvényesülni, majd változtathatjátok, de persze, ha nem teszitek, akkor marad)

Agresszív: +50% morál támadáskor, viszont az ellened támadók is +50%-ot kapnak.
Támadó: +20% morál támadáskor
Védekező: -20% morál az ellenfélnek, mikor rád támad
Defenzív: -50% morál az ellened támadóknak, viszont támadáskor te is -50%-ot kapsz.
Menekülés: A körülötted állók még egyet támadhatnak rád, viszont ezután a sereged egy általad választott irányba menekülhet.

Anatole -50%-os morál bónusszal és inspiráló beszédért +10% további bónusszal támadott neki a 14-es csapatnak. 1-12 között dobhatott és 12 lett.

Hinari -90%-os morál bónusszal támadott neki a 10-es csapatnak. 1-2 között dobhatott és 2 lett.

Szophie 50%-os morál bónusszal +10% inspiráló beszéd bónusszal (+20% taktika, viszont az ellenfél védekező taktikája -20%-ot ad, tehát +0%) támad neki a 13-mas, 8-as és 15-ös csapatoknak. A dobás 1-32-ig lehetett és 14 lett. 9-9-9 sebzés.

NJK seregek, föntről lefelé:

Emberek 15-ös serege (1-20): 10, nyulak 14-es csapata kiirtva
Emberek 14-es serege (1-20): 19, 10-10
Nyulak 5-ös serege (1-20): 20 (10)
Nyulak 1-es serege (1-20): 2 (1)
Nyulak 10-es serege (1-20): 6-6 (6)
Emberek 1-es serege (1-20): 7
Emberek 3-mas serege (1-20): 16
Nyulak 9-es serege (1-20): 15-15 (15)
Nyulak 6-os serege (1-20): 14 (7)

Emberek:
1-es csapat: 23 katona
2-es csapat: 48 katona
3-mas csapat: 85 katona
4-es csapat: kiirtva
5-ös csapat: 38 katona
6-os csapat: kiirtva
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: 55 katona
9-es csapat: 100 katona
10-es csapat: kiirtva
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 42 katona
14-es csapat: 20 katona
15-ös csapat: 20 katona
16-os csapat: 41 katona
Összes hadi erő: 472

Nyulak:
1-es csapat: 40 katona
2-es csapat: 50 katona
3-mas csapat: kiirtva
4-es csapat: 50 katona
5-ös csapat: 35 katona
6-os csapat: 33 katona
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: kiirtva
9-es csapat: 15 katona
10-es csapat: 14 katona
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: kiirtva
14-es csapat: kiirtva
15-ös csapat: kiirtva
16-os csapat: kiirtva
Összes hadi erő: 474

Morál Bónuszok:

Thunder +100%
Fuuko Shinatsu +100%
Ryuninji Ren +100%
Tatsuki Ranmaru +50%
Hermit +50%
Taidana +50%
Szophie +20%
Fuun Kotarou +20%
Mirika +20%
Kyuushiro -
Peter Worker -
Judy Noxia -
Yurihime -20%
Hinari -20%
Anatole Saito -20%
Lotti -50%
Joey Chrome -50%
Enheriel -50%
Lizzy -90%
Clio Chronos -90%
Tiffany Williams -90%

Határidő: Ameddig nem írok és nem muszáj minden körben írni, akármikor dönthetsz úgy, hogy írsz vagy sem és hosszabb reagot sem kell írni, tehát ha kihagysz egy kört, akkor is csak 250 szó kell.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Okt. 13 2013, 13:18

\o/ NYUSZIS MESÉLÉS \o/

A két oldalvéd csapattal, a 13-mas és a 15-ös emberi sereg együttes erejével legázoljuk és porig alázzuk a 14-es nyúl sereget. Fárad a csapaton, igaz, hogy csekélyke, de azért mégiscsak van újabb veszteségünk. Ennek ellenére még mindig erőtől duzzadónak érzem a seregemet. A harci morál ingadozik, na de mindjárt teszünk róla, hogy ez ne így legyen. Ha pedig már ilyen sikeresen végeztünk a nyulambulamokkal, és különben is nyúlpörköltet ígértem az embereimnek, akkor ideje összeszedegetni az alapanyagokat is hozzá. Legalább addig is tudnak kicsit szusszanni a fiúk. Inventorynkat jó alaposan megtömjük nyuszicombbal, akad egy-két nyúlláb is, amit a babonásabbak előszeretettel aggatnak az övükre szerencsehozóképpen. A zászlóhordozómat pedig különösen jó pillanatában kapom el, amint éppen egy maga költötte dalocskával szedegeti össze a nyúlmaradványokat.

Johohhó, johhohhó,
Nyulat fogni hú de jó!
Johohhó, johhohhó,
Nyulat enni hú de jó!

Elég amatőr dalocska, a rímképzése pedig igencsak hevenyész, de úgy látom rajtam kívül többeket is megmosolyogtat. Ha ennyire tetszik nekik, hát akkor rajtam ne múljék, énekeljük csak. A humor mindig is fontos, az ének pedig eddig is a legjobbat hozta ki belőlük. Kiadom az utasításokat a haladási irányt illetőleg, aztán énekre sarkallom őket.
- Irány tovább DÉLRE, támadjátok a 2-es fősereget és az oldalvéd 1-es nyúlcsapatot is egyszerre. Segítsünk a 14-eséknek, gyűrjük le végre a fősereget és vegyük be a városkaput! \o/ - Öklömet a magasba tartom, s a csapatom hömpölygő tengerként követi mozdulatomat. - Szóljon az ének emberek, szóljon!

Johohhó, johhohhó,
Nyulat fogni hú de jó!
Johohhó, johhohhó,
Nyulat enni hú de jó!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 16 2013, 16:25


Voltunk ketten egy ellen, ahogy így elnéztem a térképet. És a tízes nyúlcsapatból már alig néhány egyed tántorgott a csatatéren, úgy gondoltam, itt lehet az esély egy végleges mészárlásra, ha összefogok a mellettem lévő emberes osztaggal, akiknek momentán nem volt vezetőjük. Kettőt azonban nem irányíthattam, így visszafordultam a sajátjaimhoz, és egy biztató mosoly után felemeltem a hangom.
- A többiek már a nyulas fősereg kiiktatásán ügyködnek, ám a miénket is nyúlhordák fenyegetik! Nem szabad most meghátrálnunk, a célunk, hogy először elpusztítsuk az előttünk álló nyulakat, majd besegítsünk a főseregnek! Rajtunk áll vagy bukik a háború ezen része, előre hát, bátorság és fegyelem! – a kardom a magasba emeltem, a rá sütő nap szikrákat szórt szét a pengén, mi aranyba borította a megmaradt, csodálkozó arcokat. Most mindenki rám figyelt, itták a szavaimat, s noha a kezdeti morál nem volt a legjobb, igyekeztem fellelkesíteni őket – Támadó taktika, gyerünk! Söpörjük el az útból a mihaszna mobokat, ők nem parancsolhatnak nekünk! – először csak páran kiáltották utánam, majd egyre többen, amíg a végén már az egész csapat ordibált, egymást biztatva ragadtak fegyvert, és álltak csatasorba. Mosolyogva néztem szét, próbáltam a legtöbbjükkel felvenni a szemkontaktust, fontos momentuma volt ez a vezető-beosztott viszonynak, tudniuk kellett, hogy bízhatok bennük, és azt is, hogy számítok rájuk. Nagyjából a fele csapatom megvolt még, így reméltem, hogy elég lesz a kb egy tucat nyuszi kiirtásához.
- Előreeee! – indultam el én is, fegyverem magam előtt tartva, a legközelebbi nyulat kiszemelve magamnak – Ha kell, ketten-hárman menjetek egy nyúlra, de a robbanásra vigyázzatok! Továbbra is segítsük egymást, hajrá kettes csapat!


/Támadó taktika, 10-es nyúlcsapatot támadjuk./

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Okt. 16 2013, 18:35

Vicces… eddig az volt a problémám, hogy nem találkoztunk ellenféllel. Mondjuk az is, mert így nem mutathattuk meg, hogy milyen kemények vagyunk, vagyis, hogy én milyen nagyszerűen tudok elvezetni egy csapatot 8)Erre most kapásból két nyúlsereg is nekünk esik. Hát az állam majd leesik, ahogy látom milyen iramban ritkítják a nyájamat. Sajnos az sem segít túl sokat, hogy Reginaldot előreküldtem. Szépen teszi a dolgát, de a kőkemény nyúlsereg nem fogy olyan gyorsan, mint kellene.  
Már több mint a fele seregem felmorzsolták veeeeh, ez így nem járja.
- Ne adjátok fel, gyerünk előre, ezek itt csak nyulak az istenért! – kiabálok oda nekik, majd körbenézek, hogy felmérjem a nem túl rózsás helyzetet. Úgy volt, hogy mi esszük meg a nyulakat és nem a nyulak minket a fenébe is. Ezek a nyulak roppantul idegesítenek, már annyira, hogy azn töröm a fejem, hogy előre megyek és lepofozok párat, mert ez így nem járja. Regi mutatja a példát, de nem nagyon figyelnek rá a megmaradt embereim, lassan kezdenek bepánikozni a túlerő láttán. Beismerem, egy nagyon minimálisan tényleg ijesztő a helyzet, főleg így látva, hogy a vérszomjas kamikaze nyulacskák rávetik magukat az embereimre és elintézik őket.
Azon kezd járni az eszem, hogy visszavonulót fújok, amikor megpillantom hogy a mellettünk lévő sereg darál rendesen.. mi a …  ?!
- A mellettünk lévő csapat tagjai azt hiszik, hogy keményebbek, mint mi. Mutassuk meg ennek az ellenkezőjét, zúzzuk össze a nyomi nyulakat… minden erővel támadás Cool utasítom a katonáimat egy utolsó rohamra. Kitudja, talán simán leverjük őket, így, hogy jött egy újabb motiváció…. legalábbis remélem Rolling Eyes

//Támadó taktika a hatos nyúlcsapat ellen//

_________________
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Szophie Szomb. Okt. 19 2013, 19:01

- Sosem lesz vége.. - nyöszörögtem, ahogy kezdett elpárologni a harc utáni összes kedvem, lelkesedésem, meg úgy alapból az az erő, ami hajtott. Szóval ilyen, ha valaki megfárad? A nyulak meg még mindig olyannyira telve voltak erővel, mint az elején. Persze érthető a dolog, hisz nekik ott van az indok a harcra, ők szenvedtek sérelmeket, nem én, így természetes, hogy sokkalta kevésbé érint a dolog, mint őket, és sokkal hamarabb elunom. Na de, ha véget akarok vetni ennek az egésznek, azt tehetem feladással - amit biztosan nem fogok eszközölni, nem abból a fából faragtak, inkább veszítsek büszkén, mintsem sunyin megadjam magam. - vagy úgy érhetem el, ha nyerésre viszem a csapatokat. Ehhez pedig elengedhetetlen, hogy felvillanyozzam őket. Himnusz írásra nincs időm, de egy kis buzdítás azért jól jönne, az tuti. Nagy sóhaj hagyta el számat, majd felkészültem, hogy felemelem a hangom ma már sokadszorra, és elüvöltsem magam annyira, hogy mindenki értse. Az tuti, hogy ha most nem megy e la hangom, akkor sosem. És az is biztos, hogy napokig nem fogok ezek után beszélni, kímélnem kell egy picit a hangszálaimat. És egy csomó teát is fel fogok hörpinteni.
- Előre nyulak népe ha-arcba, ma győzelem vár, hív répád! - énekeltem hangosan, és hamarosan a nyuszik is belekapcsolódtak, és közösen énekeltük harc közben. Majd amikor végeztünk, felkiáltottam.
- Mi fogunk nyerni! - és ők ismételték. "Mi fogunk nyerni!" Tetszett a dolog..
- A tojások, a húsvét, a nyuszik nevében újra csak előre! Először a bombákat.. tojásokat hajítsátok el! Utána a szabadkézi támadás! - utasítottam őket. Továbbra is a támadó taktikát részesítettük előnyben. Ez volt a legtisztább, és legegyszerűbb..

_________________
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 0510[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 1110[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 0310
[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 20:59

Emberi csapatok: 11 - Kyuushiro, 10 - Joey, 1 - Fuuko, 2 - Hinari, 5 - Ren, 9 - Peter, 14 - Mirika, 8 - Anatole, 12- Ran

Nyúl csapatok: 14 - Szophie, 12 - Tiffany, 10 - Yurihime, 16 - Taidana, 3 - Hermit

Morálbónuszokat továbbra is lehet kapni az inspiráló beszédért. A mértéke továbbra sem változik.

Akik nem küzdenek azok továbbra is mozgathatják a seregüket, akik pedig harcolnak öt különböző taktika közül választhatnak (a taktika csak a következő körben fog érvényesülni, majd változtathatjátok, de persze, ha nem teszitek, akkor marad)

Agresszív: +50% morál támadáskor, viszont az ellened támadók is +50%-ot kapnak.
Támadó: +20% morál támadáskor
Védekező: -20% morál az ellenfélnek, mikor rád támad
Defenzív: -50% morál az ellened támadóknak, viszont támadáskor te is -50%-ot kapsz.
Menekülés: A körülötted állók még egyet támadhatnak rád, viszont ezután a sereged egy általad választott irányba menekülhet.

Anatole -20%-os morál bónusszal és inspiráló beszédért +10% további bónusszal rohant neki az 1-es és a 2-es csapatnak. 1-18 között dobhatott és 1 lett. 1-1 sebzés.

Hinari -20%-os morál bónusszal, +20%-os támadó taktikával és inspiráló beszédért +10% további bónusszal támadott neki a 10-es csapatnak. 1-22 között dobhatott és 14 lett. A 10-es nyúlcsapat ki lett irtva.

Ren +100%-os morál bónusszal, +20%-os támadó taktikával támadt a 6-os és 9-es nyúlcsapatnak. A támadás 1-44 között lehetett és 40 lett. 20-20 sebzés. A 9-es nyúlcsapat ki lett irtva.

Szophie +20%-os morál bónusszal , +20%-os támadó taktikával, +10% inspiráló beszéd bónusszal támad neki a 14-es emberi csapatnak. A dobás 1-30-ig lehetett és 23 lett. 46 sebzés. Az emberek 14-es csapata kiirtva.

NJK seregek, föntről lefelé:

Nyulak 1-es serege (1-20): 32 (16)
Nyulak 2-es serege (1-20): 30 (15), emberek 8-as serege kiirtva, Anatole keressen egy másik csapatot (lehetőleg a közelben)
Nyulak 4-es serege (1-20): 22 (11)
Emberek 3-as serege (1-20): 10
Nyulak 6-os serege (1-20): 6 (3)

Emberek:
1-es csapat: 23 katona
2-es csapat: 48 katona
3-as csapat: 63 katona
4-es csapat: kiirtva
5-ös csapat: 32 katona
6-os csapat: kiirtva
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: kiirtva
9-es csapat: 100 katona
10-es csapat: kiirtva
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: 42 katona
14-es csapat: kiirtva
15-ös csapat: 20 katona
16-os csapat: 41 katona
Összes hadi erő: 369

Nyulak:
1-es csapat: 39 katona
2-es csapat: 49 katona
3-as csapat: kiirtva
4-es csapat: 40 katona
5-ös csapat: 35 katona
6-os csapat: 13 katona
7-es csapat: kiirtva
8-as csapat: kiirtva
9-es csapat: kiirtva
10-es csapat: kiirtva
11-es csapat: kiirtva
12-es csapat: kiirtva
13-mas csapat: kiirtva
14-es csapat: kiirtva
15-ös csapat: kiirtva
16-os csapat: kiirtva
Összes hadi erő: 352

Morál Bónuszok:

Taidana +100%
Lotti +100%
Hermit +100%
Anatole Saito +50%
Fuuko Shinatsu +50%
Peter Worker +50%
Joey Chrome +20%
Lizzy +20%
Judy Noxia +20%
Clio Chronos -
Mirika -
Thunder -
Kyuushiro -20%
Szophie -20%
Enheriel -20%
Tatsuki Ranmaru -50%
Ryuninji Ren -50%
Hinari -50%
Tiffany Williams -90%
Yurihime -90%
Fuun Kotarou -90%

Határidő: Ameddig nem írok és nem muszáj minden körben írni, akármikor dönthetsz úgy, hogy írsz vagy sem és hosszabb reagot sem kell írni, tehát ha kihagysz egy kört, akkor is csak 250 szó kell.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak) - Page 5 Empty Re: [Event] Húsvéti Tojások (És robbanó nyulak)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.