Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Álmatlan nappalok

+3
Peter Worker
Tatsuki Ranmaru
Cardinal
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Ápr. 27 2013, 17:58

Rég nem tetszett az egész. Az, hogy Ayaninak sehol az emberfóbiája, ráadás ezzel a Zhel csávóval elég laza ismeretsége van, ha mindenféle jelző nélkül, s ilyen hangon beszél. Csak azért nem indultam meg és osztottam le pár istenest, mert úgy tűnt céhtársam tudja kezelni a helyzetet, s ez a fapofa sem tűnt ártó szándékkal rendelkezőnek, inkább, mintha segíteni próbálta volna, még, ha elég egy egyedi módon is. A kérdés továbbá az maradt, hogy miért tűnt el Midori, és hogyan. Elég sok volt az ismeretlen tényező. Alvás közben kihívták, megölték. Ez futott át az agyamon először, de ezen felül is lehetett még számos indok a jelenlegi helyzetre. Begurult és meglépett, vagy nem is az igazi lánya volt, és a csaj megunta, tehernek vélte a kapcsolatot, vagy egyszerűen elrabolták, és kitörölték a barátlistáját, míg aludt, hogy ne tudja senki követni. Neki is álltam pötyögni.
Címzett: Mirika
"Légy szíves nézz utána egy névnek: "Midori". Remélem ráérsz, és nem fognak a személyeddel kötözködni, hogy odaengedjenek a táblához, ahol mindenki neve szerepel. Köszi, puszi."
Csak reméltem, hogy rövid időn belül le tudja csekkolni nekem a nevet, hogy egyáltalán létezik-e, s nem csak egy megőrült fickóról van szó, akinek agyára ment a bezártság. Azonban nem várhattam el, hogy csak úgy röppen, s már írja is, hogy mi a helyzet, így valahogy témában kellett maradni.
-Hé, ha nem nyugszik meg, nem fogunk segíteni. Üljünk be egy teára, ha kell, de higgadtan összeszedjük amit lehet, aztán tudunk csak valamit csinálni. Amíg van valami amit nem tudunk, de kellene, addig csak lassabb lesz a megtalálása. Szóval, ha lehet szeretném tudni, hogy volt-e valaki akivel rosszban voltak, hogyan viszonyultak egymáshoz, mármint mesebeli apa-lánya minden szép és jó, vagy mifene. Készültek-e valamire mostanság, vagy vittek-e végbe a közelmúltban valami nagyobb dolgot, egy miniboss, vagy nagyobb nyeremény, bármi, ami lényeges lehet.
Próbáltam nyugodt maradni, és a lehető legsegítőkészebb lenni. Szépen lassan tagolva beszéltem, hogy biztos megértsen mindent. Valamint eszembe jutott még valami. Ugyan nem voltam a legjobban vele, de nem tűnt túl rossz embernek az egykori társam, aki amolyan fejvadásznak tűnt. Talán tőle is megtudhatok valamit, talán nem. Próba cseresznye alapon küldtem neki is egy levelet, hátha kapok választ.
Címzett: Cathrine
"Hali! Gondoltam megkérdezlek, hogy tudsz-e valamit egy Midori nevezetű lányról. Nem igazán forgatok semmit a fejemben, csak valaki aki kedveli elő akarja keríteni, ha tudsz valamit mondani, annak örülnék. Ha ti voltatok sem fogok érte harapni, azt egyelőre csak Mirikáért teszem."
Ezután nem volt több ötletem, talán sikerül valamit megtudni, talán nem, én megtettem mindent, amit most lehetett, sőt, ezzel az utóbbi levéllel többet is.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Ápr. 27 2013, 20:59

Távozási kísérletem nem járt sikerrel. Csekély érdeklődéssel fordultam a fiú felé. Ismerős volt nekem, de nem tudtam volna megmondani, pontosan honnan is. Rövid keresés után több találatot is elkönyveltem: bossharc. Illetve a publikusra állított információk között ott volt rajta a céhlogó is. A volt Ököl, most már JL tagja. – Szia – köszöntöttem, és fejben jóváírtam a részére nagyjából fél percet. Ennyi időt adtam neki, hogy elmagyarázza, mit is szeretne tőlem.
Egy kérdést vártam. Vagy mondjuk, hogy faggatózni kezd, belső információk után. Esetleg Páncéllal való kapcsolatom érdekli. Annak a céhnek a története, amelynek most ő is a tagja. A tudásszomjnak álcázza majd feneketlen kútként funkcionáló kielégíthetetlen kíváncsiságát. Készen álltam a terelésre, esetleg néhány általános téveszme megszüntetésére. Huszonkilenc, huszonnyolc. Huszonhét.
Egy szó is száz: sokkal komplexebb és több emocionalitással átitatott prezentációra számítottam, mint amit kaptam. – Ennyi csak? – kérdeztem megütközve. Huszonhat, huszonöt.
Nos… – Nem használt érveket. Ez nagyon ravasz taktika volt, így nem volt mivel szembeszállnom. Egy ilyen felkéréssel szemben nem a logika volt a jó fegyver. A szemöldököm ráncoltam, zavartan feljebb toltam a szemüvegem. Huszonnégy, huszonhárom, huszonkettő.
Nem igazán találtam a memóriámban ehhez passzoló szituációt, ami megfeleltethető lett volna ennek is. Tapasztalat híján képtelen voltam vele mit kezdeni. Huszonegy, húsz.
Tizenkilenc.
Tizennyolc.

Fókuszaim a fiú arcát vizslatták. Könnyű dolgom volt, hiszen ezt nem láthatja. A mosolya ragadta meg leginkább a figyelmem. A mosoly szimbolikája szerint pozitív jelzés, amely általában megerősítésre, támogatásra, szolgál. Boldogságunk kifejezése. Felmerült bennem az ötlet: akkor ez talán valami emberi rituálé lehet. Elmerengve gondolkodtam rajta. Tizenhét.
Rendben van – mondtam ki óvatosan. Ez amolyan próba 1.0 volt. Ha jól reagál, máskor is alkalmazható. Éreztem, hogy a szituáció Schrödinger macskáját idézi. Soha nem tudhatom, a macska túlélte-e a kísérletet, vagy sem, ha nem nézek utána.
Jelen pillanatban pedig nem jutott eszembe más módszer arra, hogy teszteljem a saját feltevésem.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Peter Worker Szer. Május 01 2013, 13:35

- Remek! – mosolyogtam, majd intettem neki, hogy menjünk a többiekhez, kik már úgy tűntek, hogy intézkedtek a férfit illetően.
Nem akartam szólni, fölöslegesnek éreztem, hogy a férfit egy negyedik hanggal és még több szóval terheljem. Persze, biztos jól esett volna neki egy pár nyugtató szó, de nem az a típus voltam, ki tudott vigasztalni másokat ilyen helyzetben függetlenül attól, hogy még nem kerültem ilyen helyzetbe egyszer sem. Inkább csak hallgattam, nem erőltettem semmit sem. Hogy Ranmaru nem ment sehová, az jól esett. Biztonságot nyújtott a személye, ha persze nem is volt az a hős alkat, de neve már volt, nem is rossz.
Hisame értetlenkedett. Nem ismerte a férfit, de látszott rajta, hogy sajnálta. Közelebb lépett hozzá és távolodott, közelebb és ismét távolabb. Nem tudta eldönteni és kétségbe esetten nézett rám, majd mosolyogtam, jelezve, hogy nincs mitől tartania. Nem bújt hozzá, nem akarta, hogy ölelje őt az ismeretlen, de azért a karjai alá bújt és együtt érzően tekintett rá.
- Nem sok dolgunk lesz. – súgtam Ranmarunak, miként láttam, hogy a többiek már intézkednek.
Hogy ez jót jelentett, vagy épp rosszat, azt részéről nem tudtam eldöntetni, ám én örültem ennek. Úgy segíteni, hogy közben nem csinálni semmit sem? Jobb nem is lehetett volna. Nem voltam lusta, félreértés ne essék, de mégis, míg nem kell, addig ne fáradjunk. Persze a bűntudat ilyenkor mindig előtérbe kerül, hogy na, mégis, tegyünk valamit, de még korai volt, szinte semmit sem tudtunk. Vártam és néztem, hol a levelező társakra, hol az óvatos Hisamére, hol a szemüveges Ranmarura. Vártam, hogy történjen valami érdekes. A Kotarou által említett teázás sem tűnt rossz ötletnek a több információ érdekében, meg hát addigra hátha választ is kap Ayani levele, bár abban nem igazán bíztam, túl egyszerű lett volna.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 04 2013, 16:32

Az információk lassan, de biztosan csöpögni kezdtek a csapból. A férfi megmaradt zaklatottnak, de képessé vált értelmes, összefüggő mondatokat alkotni azt látva, hogy amire vágyott, azaz a segítséget megkapja. Egyedül Zhel kérdésére néz egy kicsit zavartan, nem tudja mit felelhetne, csak bizonygatja tovább, hogy azt se bánja, ha kisemmizik. A lényegi információk csak ezután jönnek, a lányról gyorsan kiderül, hogy már nem kislány. 20 éves, a játékbeli neve pedig Nilia. A férfi állítása szerinte nagyjából másfél hete csatlakozott a Flying Penguins névre hallgató céhhez, ám ennél többet nem nagyon tud, azóta most találkoztak először, hogy együtt töltsenek egy kis időt, apa a lányával, és nem éppen a játékbeli dolgok kerültek szóba közöttük.

Feltételezem az üzeneteket a játékbeli nevével küldtétek el, miután azt megismertétek, így választ is kaptok rájuk. Először Cathrine üzenete fut be Kotához, szinte pillanatok alatt.
Cathrine írta:Harapni? Ez aranyos, de nem, nem ismerek semmilyen Niliát, nekem nincs hozzá közöm. Hogy a többiek? Nem tudom, de nem fogom kérdezni őket.
Puszi.

Ayani időközben sikeresen felveszi a barátlistájára a lányt, a válasza pedig perceken belül meg is érkezik. Tömör és velős, de így is elég dacosan hangzik. Érted-e az angolt?
Nilia írta:Liar.

A legtöbbet Mirika levelére kell várni, Kota várakozásaival ellentétben azonban viszonylag hamar megérkezik az is. A tartalma már annál meglepőbb, főleg ha addig Ayani ismerteti Nilia válaszát.
Mirika írta:Megnéztem, át van húzva a neve, sajnálom :/ Miért érdekel??

A kérdés adott: hogyan tovább? Erre a körre javaslom az Ayani, Kota, többiek sorrendet. Egilnek köszönöm a segítséget Cathrine leveléhez Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Május 04 2013, 20:07

Sikerült kiszedni a szükséges adatokat a férfiből, és már ütöttem is be az üzenetbe a szükséges adatokat. A barátlistára is sikerült felvennem, és az üzenetet is elküldtem. Pár percen belül meg is jött a válasz. Na persze, hogy nem azon a nyelven írta, ami az anyanyelvem. Annyi a szerencsém, hogy alapszinten tudok angolul, és csak szavakat meg tudok érteni, míg a mondatokkal bajban vagyok, ám kicsit azért fel kell frissíteni memóriám. Vagy úgy öt percig agyaltam, mire végre megtaláltam a helyes szót, ami nem volt más, mint a „Hazug”. Na, én sem tudok, úgy látszik jól hazudni, de hát ez van. A lényeg, hogy meg tudom nyugtatni a férfit, és érdekes infóval. Odafordulok a többiekhez.
- Figyeljetek! Megtudtam, hogy még életben van! Nemrég sikerült választ kapnom Niliától. Sajnos azonban nem sikerült sok mindent kiszednem belőle.
(Amennyiben Kotarou közzé teszi Mirikától kapott levelét, akkor) elgondolkozok vajon mi a fene történhet itt. Egyszer csak felkaptam a fejemet. Rápillantottam a menümre, és ott a térkémre, ami eszembe juttatott egy nyilvánvaló dolgot.
- Tűzrózsa induljunk! – amennyiben valaki utána kérdezősködne, hogy mit akarnék, akkor válaszolok – Eszembe jutott egy sorsdöntő infó! Megkérem azokat, akik követni próbálnának, hogy ne tegyék!
Ezzel megfordulok és elfutok. Próbáltam elkerülni a társaim hatóköréből, és csak azután nyitottam meg barátlistámat, miután biztos voltam benne, hogy senki sem követ. Kikerestem Nilia koordinátáit, és remélem, hogy nem fog menet közben kitörölni a barátlistájáról. Amennyiben sikerül a nyomára akadnom, mielőtt a közelébe érek, még ráírok, ugyanis nem szándékozom lerohanni, hanem szeretném békésen megoldani.

„Bár szó, mi szó nem voltam valami őszinte…. tényleg csak nemrégen találkoztam édesapáddal, viszont én mindig kész voltam segíteni bárkinek. A bocsánatodat kérem, de lekövettem a koordinátáidat a barátlistáról, ahova felvettelek. Nem szándékozok galibát, így egyedül jöttem (a petem természetesem velem tartott). Rám fogsz ismerni, ugyanis Tűzparipával rendelkezek.”

Ezzel sietősebbre vettem a lépteimet, és megpróbáltam megtalálni Niliat, és hogyha megtalálom, felemelem mindkét kezemet, hogy megmutassam, hogy nincsen fegyver a kezemben, ugyanis azt eltettem.

/amennyiben Klein úgy dönt, hogy valami nem úgy történik, ahogy leírtam, vagy valamit rosszul csináltam, akkor bocsánatot kérek/

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 13 2013, 14:14

Egy sóhajjal vettem tudomásul, hogy meggyőztek, és visszafordítottak. Nem volt ínyemre a szituáció, de be kellett látnom, hogy tényleg szükség lehet rám. Az alatt a néhány lépés alatt próbáltam összeszedni, hogy eddig mit is tudok. – Egy Midori nevű lány eltűnt, a férfi szavaiból kislánynak tűnik. A közöttük lévő kapcsolat nem ismert, de a férfi viselkedése arra enged következtetni, hogy az eset különleges. Megtudtunk azóta még valamit? – idéztem fel a korábbi információkat. A legtöbb még ott volt az emberi gyorsítótáramba, így nem okozott problémát, hogy újra előhívjam őket. Peterhez beszéltem. Emlékeztetve magamat, hogy az emberek nem látják, ha csak fókuszommal tekintek rájuk, egy gyors pillantásra valódi tekintetem is rá emeltem.
Nem tudta nem felkelteni a figyelmem, hogy időközben sok minden történt a férfi körül. Ayani javában készülődött, viszont a korábbról már ismert férfi kardforgató még ott volt. Szükségünk volt információra ahhoz, hogy tovább léphessünk, és ennyi idő elég volt arra, hogy végre elővarázsoljam a nevét memóriám mélyebb rétegeiből is. Határozott sikerkényt könyveltem ezt el, hiszen ha valakit nevén szólítunk, az sokkal komolyabb felhívás, mint bármilyen más szimpla megszólítás. – Everett. Információkra lenne szükségünk, szolgáltass kérlek, hogy mit tudtatok meg az elmúlt néhány percben. – A férfit figyeltem. Felmérve azt láttam, hogy nehezen szedi össze magát. Nem csodálnám, ha ezzel a csapattal nem sokra mennénk, hiszen nem feltétlenül jó alapanyagok ahhoz, hogy segítsenek neki. Letámadni, majd teljesíteni a kívánságait… Nem. Ebből a szempontból sokkal több bizalmat tudtam fektetni az idomár fiúba és feltűnő sárkányába.
Volt valami terv a fejedben? Mit akartál tenni? – kérdeztem felé fordulva. Addigra már a férfihoz léptem. Rühelltem a fizikai kontaktust, ezért hozzátettem a korábban elhangzottakhoz:
Segítenél? – böktem fejemmel egy közeli pad felé. Nem túl komfortos itt, talán olajozottabb a gépezet, ha kényelmesebb terepen beszéljük meg az információkat.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Peter Worker Kedd Május 21 2013, 08:46

Eszem ágában nem volt követni Ayanit, nem hittem benne, hogy sikerrel jár, bárhova is készült.
Ran szavaira felé fordultam.
- Talán húsz éves az eltűnt lány. Asszem. – vakartam a fejem tetejét, mert nem tudtam, hogy hihető információt kaptunk e – És valami Flying Penguins céhnek a tagja. Talán.
Bevallom, nem voltam túl bizalmas. Eleinte azt hittem, hogy egy kislány, egy valódi, emberi kislány tűnt el, ki a derekunkig is alig ért volna, de nem. Egy húsz éves érett lányt kellett keresnünk, kit rendesen siratott az Apja. Sóhajtva nyugtáztam a helyzetet és fordult meg a fejemben, hogy fölöslegesen lettünk mellette. Nem, mert nem segítenénk, de egy felnőtt lány eltűnése nem nagy dolog, persze csak ha szántszándékkal tette a dolgát. Felnőtt lány volt, nő, kételkedtem benne, hogy elrabolták volna, esetleg elkóborolt volna. Hirtelen elmélkedve e helyzet pozitív végkimenetelében annyira hittem benne, mint abban, hogy a pingvinek tudnak repülni: Semennyire. Viszont tartanom kellett magam, ha már Ranmarut én marasztaltam.
Hisame a lábaim mögül figyelte a történéseket, majd miként Ranmaru szólt, úgy a kis sárkány is rám támaszkodva tolt, hogy legyek a segítségére.
- Persze. – csimpaszkodtam a férfi derekába, majd emeltem, emeltük fel őt függőleges helyzetbe. Mintha a teste is gyenge lett volna, nem csak a lelke a szerencsétlen Apának. Nehéz volt, szenvedés volt vele míg a padhoz nem értünk. Kitartásom volt, de nehezen bírtam emelni nehéz dolgokat. Nem rendelkeztem a súlyemelés oly becses tudásával. Talán majd ezután.
A szemüveges Ranmaru felé fordultam.
- Lehet erről a Flying Penguins céhről kéne információkat szereznünk. – súgtam neki - Kétlem, hogy itt egyszerű eltűnés állna a háttérben, szerintem okkal ment a lány, nem véletlenül. – csak megérzés volt, semmi több.
Repülő Pingvinek? Még mindig csóváltam a fejem e névre gondolván, mintha valakik a Szelíd Cápák lettek volna. Abszurd.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 02 2013, 20:06

Ranmaru, Peter és Kota:
Zhelt jól láthatóan nem győzték meg a férfi szavai, és miután Ayani elviharzik, nem érzi kötelességének, hogy válaszoljon Ranmarunak. Jégkék szemeit még egyszer az íjászra emeli, hűvös és érzelemmentes pillantást vet feléje, majd faképnél hagy titeket.
Az aggódó apát tehát feltámogatjátok és egy padhoz viszitek, hátha ott sikerül belé egy kis lelket verni. Búsulásának Peter javaslata vet véget, legalábbis felemeli a fejét és az idomárra, majd a sárkányára néz.
- Meg tudom mutatni, hol van a céhházuk - jelenti ki, és felkászálódik. Mondjuk azt, hogy Kota még nem kapott választ Mirikától, így ha gondoljátok, a férfivel tarthattok, aki egy kétemeletes épülethez vezet titeket körülbelül negyed órányi sétával. Ha azt várjátok, hogy tovább mutassa az utat, csalódnotok kell, nemet int a fejével. Ő nem hajlandó belépni a céhlogóval díszített kapun, ami egyébként egy szárnyas pingvint ábrázol. Bizarr látvány.

Ayani:
Elszakadtál a csapattól és Nilia nyomára indultál. Nem töröl a barátlistádról, így a minimapod tisztán jelzi a helyzetét. Nincs a városban, a városfalon túli mezőséget jelzi a térképed tartózkodási helyéül. Az üzenetedre azonban csak akkor érkezik válasz, amikor odaérsz. Nem látod őt sehol, pedig nem igazán lenne hová elbújnia, csak néhány magányos fa tarkítja a területet. 20 év körüli lányból egyet sem látsz, csak néhány mob sertepertél errefelé, akik rád se hederítenek, hiszen nem vagy elég közel hozzájuk.

Látlak, kotnyeles lány. Melletted állok, te látsz? =)
Érkezik az üzenet. Melletted azonban csak Tűzrózsa kaparássza a földet. Niliának nyoma sincs, pedig a térkép pontosan ott jelzi ki őt, ahol állsz. Kancád közben körözni kezd, galoppozik körülötted, majd a megfelelő sebességet elérve aktiválja a képességét, a Lángoló Unikornist. Igen, a te parancsod nélkül.

Zhel kiszállt a küldetésből, Kota pedig kimarad a körből.
Új határidő: 4 nap/fő
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Jún. 04 2013, 20:17

Egy funkcionális, tettre kész apa. Remek! – erőltettem mosolyt az arcomra, ahogy a férfi felajánlotta, hogy elkísér a Flying Pinguinshoz minket. Mélyen a gondolataimba merültem út közben, így nehéz volt komoly interakciót imitálnom. Láttam, hogy lehetetlen másra bízni a kemény munkát, így kénytelen leszek én átverekedni magam az ámítások és hazugságok hálóján. Rendszerismeretem minden bizonnyal jó hasznunkra lesz, és erről biztosítottam a férfit is, hogy megnyugodjon.
Reménykedtem benne, hogy Peter a segítségemre lesz, és ahol a logikám nem talál utat, ott majd az ő emberismerete elirányít minket. Nem láttam, hogy más dolgom lenne, mint az alapkövek letétele. Zhel reakcióját nem tudtam mire vélni, a legminimálisabb információk álltak így csak rendelkezésünkre. Igyekeztem felidézni, hogy pontosan mik is hangoztak el eddig. Tézisem az volt, hogy minden információ, amellyel most rendelkezünk, labilis. Állításom szerint érdemesebb lenne mélyebb vizsgálatoknak alávetni őket, hogy kiderüljenek az átfedések, pontatlan adatrögzülések. Érzelmi sokk hatása alatt sok minden rosszul tárolódik el az agyban.
Egy Midori nevű karakterről beszéltél nekünk, hogy ő a kislányod. A vérségi kapcsolatok gyakran problémásak a SAO-ban. Előfordul ugyanis, hogy a user a való életből hiányzó fizikai és főként szellemi közelséget valótlan testvéri kapcsolatokkal próbálja megerősíteni, egyfajta pótlékként – igazítom meg a szemüvegemet. – Midori a való életben a lányod, vagy ebben a világban közös megegyezés alapján döntöttetek az apa-lánya viszony mellett?
A céhházhoz érve dilemma elé kerülök. Úgy gondolom, hogy a férfi még nem elég tiszta, a korábbi sokk hatása alatt áll. Éppen ezért nem akarom egyedül hagyni. Másrészről pedig egy ilyen alacsony szintű céh sem érdekel feltétlenül. Kellemetlenül toporgok, nem tudok dönteni. Nem kedvelem az emberi gondolkodásmódot, mert nem igazodok el felette. Segítségkérően pislogok Peter felé, el-elkapva a tekintetem, mielőtt közvetlen szemkontaktus alakulna ki közöttünk.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 09 2013, 10:48

Szerencsére sikerült megpillantanom a helyét a minimappon, így hát el is indultam feléje. Tűzrózsa követett engem, így nem éreztem magamat veszélyben. Szépen lassan kiérek a városból, és a mezőre lépek ki. Hiába.. nem látom a lányt, pedig a térkép itt jelzi a közelben. Gyorsabbra fogom a tempóm, ám amint elértem a jelzett helyett sajnos csalódnom kell. Tényleg nincsen itt, pedig ezen a helyen kéne lennie. Mielőtt azonban elgondolkozhattam volna ezen üzenetet kaptam. Amit benne olvastam sajnos nem nevezhető túl jónak. Elméletileg itt volt, de rajtam, és petemet leszámítva nem volt itt senki. ismét váratlan dolog történt. Tűzrózsa egyszer csak elkezd galoppozni körülöttem, míg max sebességére nem ér, majd hirtelen belobban. Nem hittem a szememnek. Utasításom nélkül aktiválta petem a képességét, vagyis itt nagy bajban leszek, ha nem sietek. Gyorsan legördítem menümet, és privát üzenetet küldök Peternek:

„Figyi ha még mindig ott vagytok, gyors nem kérdeznéd meg a férfit, hogy a lánynak nincsen valami megszálló vagy ilyesmi képessége? És még annyit, hogy milyenek a képességei pontosan, és van-e gyengéje. Extra gyorsan kérlek, mert azt hiszem, nagy bajban leszek, ha nem kapom meg.”

Ezután, a lánynak küldök üzenetet.

„Köszönöm szépen, de nem vagyok kotnyeles, csak segítőkész. A kettő nagy különbség! És ha csináltál valamit Tűzrózsával, akkor hagyd abba, mert nem állok jót magamért!”

Ezek után felnézek az égre, hátha van olyan képessége, hogy repülni tud, ám gyorsan visszanézek petemre, és ha fönt nincs, akkor két lehetőség van. Vagy Tűzrózsát szállta meg, vagy pedig…Mini térképemre pillantok, és pontosan odaállok, ahol jelzi a pont, és fegyveremmel a földet kezdem el kotorni, hátha a föld alá bújt. Ha Tűzrózsa támadni cselekszek. Tudom, hogy ebben az állapotban nagyon nehéz neki a váratlan irányváltoztatás, ha nem tervezte be, így megpróbálok mellette elvetődni. Remélem gyors választ kapok Petertől.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Jún. 10 2013, 10:39

A férfi felállt és mutatta az irányt ahhoz a bizonyos céhházhoz. Nem mondom, hogy teljes lelkesedéssel indultunk, indultam el, de Hisame érintés nélkül húzott engem maga után. Kételyek voltak bennem, de lelkesednem kellett, ha már például az Íjászfiú Ranmarut én rángattam ebbe bele.
Kellett egy perc, hogy felfogjam Ranmaru szavait. Nem volt bonyolult, egyáltalán nem, de mégis más volt, mint a megszokott. Mindegy is volt, nem nekem szánta a szavait.
A céhházhoz érve különleges dolog történt: Megálltunk. Nem miattam és nem is Hisame miatt, mert mi gondolkodás nélkül mentünk volna tovább, ám mögöttünk megálltak váratlanul. A férfi a fejét rázva jelezte, hogy ő nem jön tovább és Ranmaru sem erőltette a mostani további sétát. Felváltva néztem az ajtóra és rájuk, majd egy félpercnyi ilyen csend után egy Ranmaru tekintet világosított fel a továbbiakról.
- Ööö… azt hiszem, hogy én és Hisame bemegyünk. Talán jobb, ha csak mi ketten megyünk, talán még egy Kota, ha úgy gondolja, de ne keltsünk váratlan és szokatlan feltűnést. – mosolyogtam biztatóan – Ranmaru, ha maradsz az Apával, az nagyon jó lenne. – kacsintottam felé, majd fordultam a bejárat irányába. Lenéztem a lányomra, ki bólintott és a sétánk el is indult.
Midori. Csupán csak e egy név volt az információ, mivel rendelkeztem. Semmi több, minek most kivételesen inkább örültem, mert így tudatlanul legalább nem kellett játszanom a tudatlan szerepet, minthogy ment az magától is.
- Hisame, te vagy a rossz zsaru, én a jó. – az értetlen ábrázatán felnevettem, fogalma sem volt szegénynek, hogy mire is gondoltam most – Semmi, ne is törődj velem.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 19 2013, 16:53

Peter
Rád van bízva, hogy Ayani üzenetét megkapod-e még kint, vagy már csak azután, hogy belökted a vaskos kaput. Mindenesetre miután átléped a bejáratot, egy kisebb előcsarnokba jutsz, ahonnan vagy féltucat különböző helyiségre, folyosóra nyílik ajtó, vagy vezet fel lépcső. Néhány szobor és festmény díszíti a helyet, többnyire pingvinek vannak rajtuk. Nem túl meglepő. A márványpadló csúszik, Hisame talán még játékra is lelhet benne. Érkeztedre a teremben tartózkodó egyetlen alak felkapja a fejét, és rövid úton el is rohan az egyik ajtón keresztül. Percekig nem történik semmi, ám az ajtón, ahol a fiatal férfi bement, végül egy másik jön ki, és széles mosolyra húzva az ajkait feléd veszi az irányt. A 20-as éveiben jár, fényes, színes vértezete van, fején pedig egy cilinder figyel kissé félrebillenve. Az biztos, hogy egy stylist szívrohamot kapna az összeállítástól.
- Üdvözöllek kicsiny céhünkben! Locke vagyok, a guild alapítója és vezetője. Részemről az öröm, hogy megismerhetem a Sárkánylovagot személyesen! Mi szél hozott erre? Segíthetek valamiben? - köszönt az alak, és kalapját leemelve meghajol feléd, majd int, hogy kövesd. Némi sétát követően egy szobába vezet, ahol ülőhellyel kínál egy kényelmesnek tűnő pamlagon.

Ranmaru
Az apa megrökönyödötten pillant rád, mint aki kísértetet látott. Megrázza a fejét, még a feltételezésed is sokként érte, bár valószínűleg csak azért, mert amúgy sincs teljesen magánál az aggodalomtól.
- Persze, hogy a valódi lányom! Milyen beteg alaknak néz?! - kel ki magából, ám aztán néhány pillanat múlva lenyugszik - Olyan 3-4 éve együtt játszunk ilyen és ehhez hasonló játékokat. Ez az első olyan alkalom, hogy nem ugyanabba a klánba lépünk be és elszakadunk egymástól... - húzza el a száját, rosszalló tekintettel meredve az épületre. Látszik rajta, hogy kevés hiányzik neki az újabb rohamhoz, rettentő nyugtalanul és türelmetlenül toporog az épület előtt.

Ayani
Se égen, se földön nem leled Niliát. Nem tud repülni, és a talajba sem ásta le magát, bár arra nincs időd, hogy igazán alaposan körülnézz. Tűzrózsa rohamoz, neked viszont sikerül félrevetődnöd előle. A póni nagy kört leírva rohan tovább, de nem megy neked újra, tartja a távolságot. Egyelőre. Újabb üzenet érkezik.
Hát nem ismersz meg, gazdám? A kancád vagyok, Nilia! Gihihi =)
Tűzrózsa újra elindul feléd, azonban mielőtt reagálhatnál, váratlanul egy fekete folt reppen el előtted és kiszakít a karodból egy pixelcsíkot. Tökéletesen időzített, épp annyira zavar meg, hogy a lovad is elérhessen. Elveszíted a páncélod és további 8 HP-dtól inthetsz búcsút a találatoknak köszönhetően. Mit teszel?

Kota még egy körből kimarad. 750 szóval pótolhat, ellenkező esetben ebben a körben már kiírom a kalandból.
A következő mesélés két hét múlva fog érkezni, utána szeretnék visszaállni 3 nap/kör tempóra.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 04 2013, 03:44

A küldetést érdeklődés hiányában lezárom.

Ranmaru, Peter és Ayani 25 xp és 40 arany, Zhel és Kota 15 xp és 30 arany jutalomban részesül. Zhel jutalmát Rennek írom be.

Céhbónusz nem jár, félértékű nyersanyagot és receptet Peter és Ayani érdemel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 09 2013, 18:21

Peter Worker: Növénylátás: 28 -> 32, 5 Kis Tövisgyökér, 1 Barna Gomba, 1 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang
Kristályírás: Halvány Erősítő Kristály Recept, Hangrögzítő Kristály Recept

Kusumi Ayani: Fegyverkészítés: Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* Recept, Fa Irányítópálca Recept
Potion/Méregfőzés: Rövid Pontosság Potion Recept, Gyenge Kábító Méreg Recept
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.