Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Mr. Abraham

+3
Jun
Joey Chrome
Egil
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Hétf. Szept. 30 2013, 15:39

Mr. Abraham


Részvevők:
- Kazuma
- Jun
- Joey
- Askr
- Alex (?)


A kezdetek városának faliújságján látjátok meg a küldetést. Hogy miért ezt választjátok, azt én nem tudhatom, ám szeretném megtudni. Udvarias, illedelmes fogalmazás és a pár sor, miben le van írva, hogy Mr. Abraham felesége eltűnt és segítséget kér tőletek. Az utolsó sorba utóiratként szerepel, hogy miként megvan a megfelelő létszám, úgy bárhol is lehettek, bármit csinálhattok, mégis egyszerre teleportáltok Mr. Abraham házának egy szobájába.

Sötét gyerekszoba, hol nem ég lámpa, csupán csak a Hold fénye világít be az ablakon. Dísz kevés van, csak egy – két apróság, gyerekjáték szétszórva a földön, no meg egy térdelő kisgyermek az egyik falnál, ki épp az ujjait csavargatja, hogy játszani tudjon az alkotott formák falra vetett árnyékaival.
- Nyamnyamnyamnyam. – imitálja a csámcsogást, miként a farkas vadul lakmározik a nyusziból, nincs boldog vége a fiú meséjének. Csak e színpadi előadás után vesz észre titeket, függetlenül attól, ha esetleg közben szóltatok is hozzá.
Feláll, látszik az alkatán, hogy jól van tartva, így totyogását, sétáját egy piciny kiskacsa meneteléséhez lehetne hasonlítani. Felnéz rátok minthogy a derekaitokig alig ér a fiú. Kopasz, gömbölyű feje van és szokatlanul nagy szemei, melyek úgy fehérlenek, mintha vak lenne az apróság.
- Ja, asszem meg kéne etetni Gregort. – húzza félre a száját és úgy tekint körbe, mintha félne valamit – Tudjátok, ő egy hernyó és szereti a penészes sajtot. – suttogja, majd rémülten tekint az ajtó irányába, ahogy az lassan, karcolva a padlót és nyikorogva nyitódik. A folyosóról érkező erős fény miatt Mr. Abraham alakja csak egy sötét foltként körvonalazódik előttetek.
- De nehezen nyílik ez a nyavalyás, viszont örülök, hogy megérkeztek.

[Küldetés] Mr. Abraham X0mc

Az első kör határideje legyen 5(öt) nap mindenki számára.


Kellemes írást!
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Szept. 30 2013, 21:42

Egy olyan küldetést fogadtam el, mi szerint Mr. Abraham… Abraham Lincoln mit keres itt?O.o  Na mindegy, a lényeg, eltűnt a felesége, meg kell keresni. Hogy minek fogadtam el? Mert egy bajbajutott hölgyről van szó! Plusz végre használható lesz talán a nyomkövetésem!Very Happy valami gazdag lehet ez a fickó, mert udvari szövegekkel írt, meg minden. Viszont az utósorban benne volt, hogy megfelelő létszám esetén oda teleportálódunk. Na, szupi. Nem volt még elég ember, úgy hogy tudtam szórakozni. Húú, egy csinos lány rám kacsintott!*.* Túl szép, hogy igaz legyen!*.* odamentem, és beszélgetünk. Cukinak tartott!*.* egy idő után… nem igaz... Meg akar csókolni!*.* de mielőtt elcsattant volna, PUFF! Nem el teleportálódtam??
- Hé, éppen egy csajjal voltam, csókolóm!! – Eléggé frusztráló volt, hogy megtaláltam valószínűleg álmaim nőjét, erre tessék! Be teleportálnak egy sötét, gyerek szobába, ahol alig volt valami. Elhanyagolják ezek a gyereket, aki az egyik falnál árnyjátékosat játszik a holdfényben, amint a farkas megeszi vadul a nyuszit… anyám… Majd észrevesz minket. Igen, minket, mert más is van ott. És sajnos az egyik egy vörös! Jobb, ha távol tartom magam tőle, mert a keze is gyanús! Mikor felállt, akkor láttam, hogy még sem hanyagolják, mert nem az az uram isten, de sovány volt. Emiatt a totyogása úgy nézett ki, mintha egy kiskacsa totyogna felénk. Ezzel a fejjel úgy nézett ki, mint egy műanyag baba. És úgy fehérlettek is azok a már szó szerint boci szemei, mintha vak lenne. De az kizárt, mert akkor nem látott volna minket.
- Ja, asszem meg kéne etetni Gregort. Tudjátok, ő egy hernyó és szereti a penészes sajtot. – Esküszöm, mintha félne valamit.
- Ahha… - Majd nem csak a gyerek, hanem én is betojtam egy pillanatra, mikor nyikorogni kezdett az ajtó. És karcolta az ajtót is. Szóval azért akad, és meg is kéne olajozni. Az erős fény miatt a fickóból, aki megjelent az ajtónál, csak az alakját láttam, mert sötét lett a fénytől.
- De nehezen nyílik ez a nyavalyás, viszont örülök, hogy megérkeztek. – Na, elég gyanús lett az alak, az biztos.O.O De szerezni kellett elsősorban az információkat mondjuk hogy mikor tűnt el!
- Khm, Üdvözlöm, Joey Chrome, lovag vagyok, Nyomkövető. Nos, mint gondolom, tudja, én is azért jöttem, hogy megtaláljam a feleségét. Elmondaná nekünk, hogy hol és mikor tűnt el a neje? - Basszus, nem is tudtam, hogy tudok udvarias is lenni.O.o


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 01 2013, 21:45-kor.

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Kedd Okt. 01 2013, 16:35

Mi ütött belém? Kérdeztem magamtól miközben csak úgy elfogadtam egy különös, vagyis szerintem annak mondható felkérést. Eddig mindenféle kalandos vércsorgató, emberkínzó feladatban vettem részt. Ez egyáltalán nem vall rám, egy normális küldetés. Kétszer is elolvastam mire felfogtam mit is vállaltam el. Egy férfi, egy bizonyos Mr. Abraham, feleségét keresi és ebben kéri néhány kalandor segítségét. Eddig oké...de minek kell egy csapat ahhoz, hogy megkeressünk egy nőt? Az ügy már alapból veszett ha, játékosról van szó, ugyanis lehet meghalt...de ha nem játékosról van szó na az már kicsit izgisen hangzik. Habár valamiért kétes érzések kavarognak bennem...szeretném meg nem is, vágyom rá de mégsem. Hatalmasat sóhajtottam és ültem le a hirdetőtábla melletti hordókupac egyik oldalsó darabjára. A küldetést elvállaltam, nincs semmi okom rá, hogy elmenjek innen. Pont jó ez nekem, süt a nap, viszonylag meleg is van. Legalábbis az őszi időhöz képest meleg. Kényelmesen nyújtóztam lestem a beérkező üzeneteimet, átnéztem a felszerelésem és összevetettem a pénzem, és a aprócska költségvetésem is, csupa olyan dolgot amire sosem szoktam elég időt szakítani. Hamarosan körülvett az ismerős jelenség, és teleportáltak.
- Tényleg... a felkérésben erről is volt valami írva... - sóhajtottam egyet, és egykettőre egy szobában találtam magam. Úgy tűnik este van, az ablakból beszűrődnek a hold erőteljes sugarai, egyenesen a falra vetülve.
- Bábjáték? - a falnál egy gyermeki alak játszadozott, kezével alakzatokat formált, azt hiszem árnyjátéknak nevezik. - Buta játék... - nem túl hangosan inkább csak magamnak említettem meg, de ami igaz az igaz, ez egy régi szegények játéka. Karba tett kézzel dőltem neki a mögöttem elterülő falnak. Közben figyeltem kik teleportálnak még be.
- Üdv, én Jun vagyok, - mutatkoztam be, nem sokat törődve se a vöröskével, sem a többiekkel. Inkább csak a jó modor diktálta, hogy megtegyem.. - Remélem együtt tudunk működni a közös munka közben és jól ki fogunk jönni. - arcomon széles mosoly terült el, inkább vigyorgásra hasonlított. Közben a földön játszadozó gyermek felkelt és felénk fordult, arca üres semmi érzelem nem tükröződött róla, vagyis nekem nem úgy tűnt... mint egy halott. Csupasz fejéről visszaverődött a hold fénye, alkata furcsa, járása még inkább. Undort váltott ki belőlem, sosem szerettem a beteg vagy ronda gyerekeket, próbáltam nem odafigyelni rá, sok zagyvaságot hordott össze. Az ajtó nyikorgó hangja már sokkal érdekesebbnek bizonyult, a hátamon végigfutott a hideg, a fejemet a hang irányába fordítottam. Az ajtó kinyílt és egy magasabb vékonyka férfi alakja húzódik meg mögötte.
- Örvendek a találkozásnak, - löktem magam el a faltól és kicsit kiléptem, hogy jól látható legyek.- Bizonyára ön a megbízó, nem tévedek ugye? Az én nevem Jun, fegyvermester lennék, és egy született csoda, bizton állíthatom, hogy bármilyen feladatot ad el a tőlem telhető legjobban fogom elvégezni. - próbáltam a lovag srác bemutatkozását utánozni, kevésbé túlozva, kicsit kuncogva. Közben próbáltam kicsit eltávolodni a vörös játékosunktól, és a szőkeségek felé közeledni minél jobban.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Askr Kedd Okt. 01 2013, 21:34


Most csak sétáltunk. Kettesben, illetve hármasban, mögöttünk a búsan kullogó Hatival. A kislány csendben, lehajtott fejjel, kézen fogva jött mellettem, és dúdolt valamit. Valamit, amit régi emlékeiből elevenített fel, és a tudtomra hozta. A dallam egyáltalán nem volt ismerős. Az elmúlt időben csakis egy dalt ismertem fel, és azt a tűzsárkány Nestor az elhunyt idomárának, Shikinek szentelte. Én még dúdolni se mertem, annyira tiszteltem - a lányról felállított emléket, és persze a dal magasztosságát. Persze egy ilyen réztorkú pacsirta mit is akar a magasztosságról énekelni? Még egy lá-t sem tudtam kiadni, üvegtörés nélkül.
A saját hangomat dicsérve járkáltunk, szépen, csendben, fel-alá, Nyster kanyargós, macskaköves utcáin. Némi ösztönből pillantást vetettem a küldetésfalra, és csodálkozva olvastam el az egyik megbízást. Mr. Abraham mátkájának nyoma veszett. Hogy mégis miért gondolkodtam el a kihíváson, az egy nagyon jó kérdés. Jeaniera néztem, aki bár kissé nehézkesen, de elolvasta a küldetés leírását.

- Nem veszélyes neked egy ilyen feladat? - kérdeztem, egy szelíd mosollyal az arcomon.
- Tudod - kezdett bele, mély lélegzetvétel kíséretében. - A szomszéd néni azt mondta nekem, hogyha a szerelmes gerlék közül az egyik meghal, a másik feladja a létét, és a lelki válságába hal bele. Szomorú, nem?
Mindig is csodálkoztam a kislány okos gondolatain. Hogy kilenc éves fejjel ennyi mindent tudott az életről, na meg a szerelemről. Egy kislány honnan tudhatna még a szerelemről? Óh, igen. Ez volt a másik, amin akkor, abban a pillanatban gondolkodtam. Miután sikerült úrrá lennem az indulataimon, - hála nekik - kifejezetten nyugodtnak éreztem magamat. A kis Jean gondolata pedig annyira meghatott, hogy el is fogadtam a küldetést. Vártunk egy kicsit. Még Hati is leült, noha mindvégig csöndben maradt. Azután mikor eljött az idő, egy kisebb szobába kerültünk. A Hold dicsőn fénylett be, melyre a démonfarkas rögtön felkapta fejét. Tetszett neki a Hold. A kislány pedig amint meglátta a szobában lévő gyereket, elmosolyodott. Viszont amikor megláttuk, kikkel is van dolgunk, - főleg a vörös indikátoros idegen miatt - ijedten bújt a hátam mögé, és úgy tett, mintha ott sem lenne. Nem tudtam, hogyan álljak a vörös indikátorosokhoz. Voltak rosszak, mint például Shiki gyilkosa, de lehet, hogy egyesek csupán valami baleset folytán kerültek a tévhitek hálójába. Egyelőre nem gondoltam a legrosszabbra, csupán gyanúsan méregettem őt, és persze a többieket is. Füttyentettem Hatinak, aki felhúzott szemöldökkel nézett rám.
- Vigyázz rá. - szóltam neki.
- A legjobbra bíztad a dolgot. - biccentett, miközben halálos nyugodtsággal mondta mindezt. Félmosoly húzódott az arcomra, majd kézen fogva a farkashoz vezettem a kislányt, és ott marasztaltam. Egy-két lépést tettem előrébb, hogy meghallgassam a küldetés instrukcióit. Egyelőre hanyagoltam a bemutatkozást. Nem bizalmatlanságból, hanem először inkább az információkat szerettem volna megtudni. És persze ott volt az alapvető gyanakodás is...

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Küldetés] Mr. Abraham Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Szer. Okt. 02 2013, 16:34

Egy újabb egyszerű nap. Bár tény hogy mostanában inkább ebből van kevesebb. Valaki vagy valami úgyis mindig tesz róla, hogy ne legyen olyan egyszerű. Ha más nem, akkor én. Rányomtam a küldetés elfogadására. Jó és hasznos időtöltés a mobok püfölése de jóból is megárt a sok. Na meg néha egy jó küldetéssel könnyebb fejlődni, mint bármi mással. A hátránya talán az, hogy többnyire együtt és össze kell dolgozni másokkal, ami a legegyszerűbb feladatokat is meg tudja bonyolítani. Nem mondom, hogy ez a küldetés a leírtak alapján egyszerűnek tűnik, hiszen sok buktatója lehet de, ez majdnem mindenhol így van. Murphy már úgyis rég kimondta a nagy igazságot. Viszont azt azért remélem, hogy nem leszünk túl sokan…
A küldetés elfogadása után el is hagytam a várost. Állandóan magamon éreztem a tekinteteket, ami nem tett jót a nyugalmamnak. Egy ideje egyre többen ismernek fel az utcán. Elvégre nem sok maszkos, vörös indikátoros ember van a játékban, aki a top tízben lavírozik. Így viszont a kelleténél többször vesznek észre. Nem is nagyon megyek a városok, közelébe ha nem, muszáj. A felszereléseim beszerzését is inkább Hanára bízom. Ő legalább azon kevesek, közé tartozik, akik nem valószínű, hogy hátba szúrnak az első adandó alkalommal.
Gyorsan ki is jutottam a szorongató falak közül és csak sétálgattam a védett övezeten kívül időnként lecsapkodva egy-két utamba kerülő mobot. Végül egy fa árnyékában vártam meg a kezdést.
Nem olyan sokkal később egy sötét szobában találtam magam. Gyorsan körbenéztem de nem tűnt veszélyesnek a helyzet. Ahogy a leírásban is szerepelt nem csak én kerültem ide. Többen voltunk, mint reméltem de nem többen, mint vártam. Mondhatnám úgy is, hogy nagyjából ennyire számítottam. Egyikük azonban halványan ismerős volt. Úgy rémlik valamelyik bossról… bár ő azt hiszem íjász volt. Végső soron teljesen mindegy. Kaptam pár gyanakvó pillantást de, ezek már leperegtek rólam.
Inkább az orrunk előtt játszadozó gyereket figyeltem. A természetes megvilágítás gyér volt, de ahogy látszólag a kisfiút sem, úgy engem sem zavart különösebben. Saját magamat jutatta eszembe, ahogy elmélyülten játszott a saját árnyékával. Átfutott az agyamon a gondolat hogy a saját képességemmel kicsit megvicceljem de gyorsan el is szállt. Inkább csak csendben figyeltem, ahogy a farkas elkapja a nyulat. Egyszerű kis metaforája a világnak. Azonban a farkas is gyorsan eltűnt. A torz kölyök felénk fordult és zagyvált valamiről, aminek hangos nyikorgás vetett véget. A hang irányába fordultam és az ajtón beáramló erős fényben egy ember sziluettje rajzolódott ki. Hunyorogva lestem felé a maszkom szemnyílásán át, bár gyanítottam hogy kivel van dolgunk. A beszédet már a többiekre hagytam.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Szer. Okt. 02 2013, 17:11

//Akkor írok, ha már Kazu észre vett \o/ //

Már egy jó ideje a hirdető tábla előtt szobrozott, és azon vacillált vajon bevállalja e. Most, hogy kiderült, valószínűleg nem fog megszűnni a fájdalom érzete, kezdett viszolyogni mindentől, csak úgy, mint annak idején. Azonban most már konkrét céljai voltak, és ezekbe nem fért bele a rettegés. Azzal győzködte magát, hogy kint sem sajnálta magát egy egy edzés által. Csak újra bele kell rázódnia, mint a való életben is. Talán még jobb is lesz. Nem fog belesüllyedni az egyesek és nullák forgatagába, és nem felejti el, hogy hol van és hogy honnan jött. Nem fog ellustulni, és azt kívánni, hogy bár soha ne lenne vége. Nem fogja elfelejteni azokat akik kint várnak rá, ő pedig teljes erejéből fog harcolni azért, hogy vége legyen a "játéknak".
Vett egy mély levegőt, és csak úgy mint egy rendes edzés előtt, "felszerelte" a harchoz szükséges dolgokat. Kristályok zsebbe, a kardot pedig a hátára csatolta. Az a szép nagy pallos, amit Anattól kapott. Amikor a fegyvert, kikerülve az inventoryból elkapta, az alakja megremegni látszott. Azonban azzal a lendülettel a hátára is tette, így abba maradt a folyamat, minden hatás nélkül.
Erre a jelenségre nagyon kíváncsi volt. Sokat kérdezősködött, de csak szóbeszédek alapján tudott tájékozódni. A sao kis könyv semmit nem mond, sőt. Teljességgel lehetetlenke tartja a kívülről jövő belepiszkálást a rendszerbe. Ergo, a sao rendszerét tévedhetetlennek titulálta. "Ne persze~ " Mostanra eljutott azért odáig, hogy bármi is lehet a probléma, biztos, hogy a fején lévő NerveGearrel, vagy annak megpiszkálásával, vagy meghibásodásával lehet összefüggésben. Úgy sejti, hogy ez az új alak, amit felvesz a rendszer, talán a mostani, idősebb alakja lehet. Elvégre már több mint egy év eltelt azóta, hogy belépett a Sword Art rendszerébe. Azonban még nem tudta teljesen elfogadni ezt tényként, és annyira másnak érezte magát ebben a testben. Nagyobb volt, markánsabb vonásokkal, mondjuk izmosabb is, ami tetszett, de még szoknia kell. Még akkor is, hogy ez a kinézett valóban ő.
Ezért nem változtatta meg, csak akkor nézett ki idősebb alakjában, ha fogta a fegyverét.
Ahogy úgy érezte, hogy kész is, mint akit megcsíptek nyomta le az "elfogadás" gombot. Egyből teleportálódott is egy nem túl bizalom gerjesztő helyre, többed magával.
Furcsa lehet, hátán egy oriási pallossal, de ez most a legkevésbé sem izgatja. >< Meg különben is, menő. Cool
Körbe nézett, hogy vajon kik is fogadták el még a küldit. Egy felettébb ismerős ... piri. Nem is tudná elfelejteni azt a kt-t amit lenyomtak íjászként. Árnyharcos, de mi-mi-miért lett piros? Akkor még zöld volt? o.O
Aztán a petes srác, egy igen félénk kislány kíséretében, és még két ismeretlen. A szöszire majdnem rászólt, hoyg mégis miért hord magával egy ilyen gyámoltalan lánykát magával, mikor elterelték a figyelmét.
Egy baba, aki eddig elfoglalta magát árnyjátékkal > amit nem figyelt meg < közelebb lépett. A szoba árnyékos volt és gyér világítással, amire a sápatag hold fénye még rá is játszott. Ennek tudta be a baba ijesztőségét. Elvileg egy baba még nem evett meg senkit. Rolling Eyes
Persze őnála, ha nem is maradtak ki a horrorok, mert megnézte a nagy fiús összejöveteleken, nem gondolt rá, hogy egy mmo-ban akár életre is kelhetnek az olyan rémtörténetek "ari" babócái. Surprised
Lehajolt a fiúhoz, és kedvesen szólította meg.
- Szia. És hol van Gregor? ^^
Csak hogy tudja, melyik ajtót kell elkerülni. No
Aztán megjelent a küldetés feladója is, és megpróbált bemenni, kevés sikerrel. Alex a neszezés, és persze a szavak hallatán felállt, hogy teljes egészében arra figyelhessen. A küldi adója prioritást élvez Gregorral szemben.
~ Olyan mintha egy Kafka novellában lennénk. Rolling Eyes ~
- Mi nem különben.
Válaszolt a férfinek, és most, hogy már volt erőpontja >imádja az erőpontokat! *-* < , fel is merte tenni a következő kérdést.
- Ne segítsünk?
Majd el is indult, hogy hátha belülről könnyebben tudja kinyitni azt a (rozsdás? o.O ) ajtót. >.<

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Hétf. Okt. 07 2013, 20:12

- Köszönöm, köszönöm. Igazán kedves. – fog kezet Alexszel és hálálkodik, hogy kapott segítséget az ajtónyitáshoz – Mr. Abraham, örvendek. – fog kezet az illedelmesen bemutatkozó lovaggal, majd Junnal, Askrrel és Kazuval. Jeaniehez inkább nem megy közel, látva, hogy milyen egy sötétnek látszó bestia is vigyázz a lányra – Menj játszani Fred. – szól a kisfiúnak.
- Oké, oké, megyek, megyek. – totyog ki a szobából.
- Sajnálom, elnézést, ha gondot okozott, kicsit magának való egy teremtés.
- Gregor a szobámban van! – kiabált még vissza választ adva Alex kérdésére.

- Persze, persze. Jöjjenek, közben mesélek. – és ezzel int, hogy kövessétek őt a folyosóra.
A folyosón fénylenek a lámpák, azonban nem nyújtanak teljes világosságot. Különös. A falak szürkék, a szőnyegek, - min sétáltok - pedig porosnak tűnnek. A falak és a plafon találkozásainál sötét tündérek repkednek, egyszerű díszek, ám igencsak sötétek.

[Küldetés] Mr. Abraham 8j0a
Kanyart kanyar követ, mintha egy labirintusba lennétek.
- A feleségem a napokban tűnt el. Nem értem, hogy hogyan. Egyszer egymás mellett feküdtünk, azonban egy reggelen már bumm – imitált közben egy robbanást a kezeivel – és nem volt mellettem. Nem szokott ilyet csinálni. Nem értem. – csak csóválta és csóválta a fejét. Gyors lépteivel egy újabb kanyart vett be, majd egy lépcsőn haladt lefele – A professzor azt mondta nekem, hogy látta miként elhagyta a házat, azonban már nem érte utol. Most lemegyünk hozzá, hogy őt is tudjátok kérdezni. – hirtelen megáll, majd ijedten tekint előre – Neki nem lenne szabad itt lennie. – és ekkor láthatjátok meg a falra vetett árnyékot, mi egy lovast, karddal és sisakkal és az ő bestiának látszó csápos paripáját ábrázolja.
- Fussatok bolondok! – egyre nagyobb és nagyobb lesz az árnyék, végül a fal mögül, mint azon a jelképen ágaskodó fekete ló válik láthatóvá Fred és az ő Gregorja. A fiú fején egy egyszerű lábas és fakanál a kezében, mit hevesen lóbál a levegőben.
- Tudod, hogy nem szabadna itt lenned Fred. Menj fel.
- Tudom, tudom. Megyek, megyek. Vágtass Gregor! – és a méretes hernyó a hernyókra jellemző mozgással vonszolja odébb magát vágtának igencsak nehezen nevezhető lassú mozgással.
- A Professzor nem szereti, ha az ő szintjén bóklászik. - csóválja ismét a fejét.

A poszt egy faajtó kopogtatásával érjen véget, esetleg az időközben felmerülő kérdéseitekkel.

Határidő: egy hét.

Kellemes írást!
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Szer. Okt. 09 2013, 17:22

Az ajtón belépő férfi Mr. Abraham kapott némi segítséget a bejutáshoz, kicsit szétszórt alaknak tűnik de nem azért vagyok itt, hogy mások magánéletével foglalkozzak. Sorban kezet fog valamennyiünkkel, aztán pedig a kopasz kölyök felé fordul és kiküldi játszani. Végignéztem ahogyan kiment a szobából, nem fér a fejembe, hogy tud valaki így járni, talán valami fura betegsége van vagy valami hasonló.
- Semmi probléma, - legyintgettem a kezemmel, nem akartam, hogy egy ilyen apróság miatt akár egy percre is rosszul érezze magát az úr, na meg persze nem árt jó kapcsolatot ápolni az emberekkel sem még ha ilyen különc is... De amint a gyerek vissza kiált a szobába, hogy bent van az a "Gregor" arcom elsápadt, nem mintha megijesztett volna ezzel a kis képzelt butaságával, csak óvatosan körbenéztem a szobában. Közben követtem kifelé sietősen a többieket. Ha mindenki kijött a szobából gyorsan becsuktam magam után. Jobb ha nem bízom a véletlenre, ha volt bent valami most már odabent is fog maradni. Az ajtó egy hosszú folyosóra vezetett amit néhány halványan pislákoló lámpa világított be, nem sokat látni, de épp elég fényt ad, hogy ne bukjak orra a poros régi szőnyegben. Ez a hely valami borzalom, nem szívesen tartózkodok itt, sőt alig bírom ki, anélkül hogy ne grimaszoljak. A próbáltam tartani a tempót és minél közelebb sétálni a megbízóhoz és figyelmesen hallgattam ahogyan elmeséli miként tűnt el drága felesége. Hatalmas beleéléssel meséli kezét össze vissza lóbálja néhány mozdulatánál elég közel volt hozzá hogy leüssön.
- Professzor? Nem csak egyedül él itt gyermekével és az eltűnt feleségével? - kérdeztem meglepetten, de amint jobban belegondoltam a dolgokba rájöttem, hogy ez a ház nevetségesen nagynak tűnik. Már kitudja hanyadszorra fordultunk, szóval lehet ez valami féle fogadó. Hirtelen megállt kérdőn pillantottam a férfire majd hátrapillantottam a többiekre, nem értettem mi van, de amikor a férfi megszólalt végigfutott a hátamon a hideg. De amint megpillantottam a gyereket a szobából, hogy is hívták? Fred? Igen, Fred volt... kezdtem kapiskálni, hogy semmi baj sincs, csak a gyerekkel nincs jó viszonyban... vagy valami hasonló lehet a dologban.
- Gregor? - hirtelen megpillantottam a gyerek alatt egy jókora férget, hatalmas testén csak úgy megcsillant a kitin, Fred súlyát alig bírja el ezért igen csak lassan arrébb kúszva. - ííííí - sikítottam fel undoromnak hangot adva, jó pár lépést hátra felé téve kellő távolságot tartva a ronda dögtől. - Ez a dolog Gre-Gregor? - most már világos, minden ez a gyerek nem normális. A professzor helyében pedig sürgősen elhagynám ez a helyet. Lehet talán én nem vagyok normális. Mielőtt még lenyugodhattam volna, egy különös koppanás ami hangjából ítélve fa lehetett rémisztett ismét meg. De csak egy hirtelen ugrással a tőlem jobb oldalra eső fal irányába, és némi nyafogáson kívül mást nem igen tudott kicsalni belőlem.
- Remélem Fred nem hozza vissza a kis játszópajtását közénk... valami nincs rendben vele... - súgtam a Joey néven bemutatkozó lovag felé.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Okt. 10 2013, 17:53

Gregor a szobájában van. Gregor egy hernyó, és penészes sajttal etetik. Egy ilyen kis gyerek egyáltalán minek érintkezik penészes sajttal??!! o.O Jó hát nem egy vérbeli francia szegény Alexünk. Aztán azon is rendre kiakadt a sajt után, hogy egyáltalán miért van a gyereknek hernyó a szobájában. Szerette volna szóvá tenni ezt az apró, de annál nyugtalanítóbb hibát, azonban a házigazda monológja, meg a tény, hogy közben elindultak, belé fojtotta a szót. Tulajdonképp utolsónak szaladt utánuk, mert persze most is, mint mindig egyszerre túl sok mindenen kezdett el agyalni, ami a fizikai lebénulást eredményezte. A folyosóra festett tündérszerű, szárnyas alakokat nézegette, míg vezetőjük elkalauzolta őket valahova. Alapvetően látott már rosszabb festményt is, azonban a kísérteties világítás hatására hátborzongató volt az összkép. Összeráncolta a homlokát a kusza gondolatokra, és ezt már igazán nem hagyhatta szó nélkül.
- Nem kevés kicsit itt a világítás? Túl nagy ez a hely.
...

Jun, a magát lánynak kiadó fiú sikolya szakította félbe, s nem túlozna, ha azt mondaná, hogy a sikoly jobban megrémisztette mint amit látott. Végig futott a hátán a hideg, és kővé váltan fordult arra, amerről az előbbi gyerkőc, meg Gregor elindult. Ekkor kiszaladt a tüdejéből az összes levegő.
- Anyám... - Mindezt természetesen magyarul, habár nem mintha túl sokat hablatyolna mostanában a saját nyelvén. Elhűlt a látványra, és egészen addig úgy is maradt, amíg el nem tűnt a gyerekkel együtt.

[Küldetés] Mr. Abraham A1_2013_10_10_n5y40q2k9w

Végül nagy nehezen mégis csak odafordította a fejét a küldiadójuk felé, egy kérdés, >pontosabban több kérdés is, de egy volt épp olyan állapotban, hogy ki is tudja mondani < fogalmazódott meg benne.
- Ezek után a professzor emberi lény, ugye? *nyel... s végül egy furcsa kopogtatás valahonnan. Már azt se tudja, honnan jött a hang, a választ akarta.*

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Okt. 12 2013, 11:08

Mr. Abraham elküldte a Fred nevű kölyköt, aki a totyogása közben válaszolt a harcosnak: a szobájában van Gregor. Hoppá, jobb ha vigyázok, el ne tapossam!O.O
- Persze, persze. Jöjjenek, közben mesélek. – És kövessük a folyóson. Na, itt mér jobb volt a világítás, de nem eléggé.
- Nem kevés kicsit itt a világítás? Túl nagy ez a hely. – Helyettem is megkérdezte Alex. De azok a tündérek, amik a falak és a plafon találkozásánál volt, inkább ijesztő, mintsem szép volt. Az egész hely olyan volt, mint ha nem is laknának itt. Vagy Consuela nem csinálja rendesen a dolgát. Bár mondjuk megértem, mert tiszta labirintus az egész hely. Mr. Abraham szerint egyik reggel tűnt el, mint akit elnyelt a föld, és utoljára a professzor, akiről kiderült, szintén itt lakik, látta, de már nem érte utol. Majd az egyik falon valami szörnyű árnyék vetült. Már készültem a védekezésre, erre kiderült, hogy csak Fred volt, és a Gregor-ja. Anyám, ebből mekkora pillangó lesz, ha bebábozódik!O.O Na mindegy, Abraham Lincoln felküldte a gyereket a hernyóval együtt. Közben a harcos olyan ijedt képet vágott, mint aki a halállal szembe találta volna magát. Majd egy ajtón történő kopogás hallatszott, ami fából volt, ám két társam nem igen látta, mert nagyon elfehéredtek, mint akiket még nem színeztek be.
- Nyugi lányok-fiúk, ez csak egy faajtó volt!
- Remélem Fred nem hozza vissza a kis játszópajtását közénk... – Suttogta nekem a kislány. - Valami nincs rendben vele...
- Csak nem. Különben is, nyugi. Gondolj arra, hogy lehet mire legközelebb találkozunk vele, addigra egy szép nagy pillangó lesz! Vagy molylepke. A lényeg, hogy legalább nem eszik húst!Very Happy Igyekeztem a kislányt ezzel nyugtatni, végül s azok szeretik a pillangókat, nem? Közben megböktem a harcost, hogy él-e még. A farkassal lévőket meg jobb ha békén hagyom. Szeretem a kutyákat, de élni is!

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Csüt. Okt. 17 2013, 20:03

Mr. Abraham végül nehézkesen de egy kis segítséggel bejutott a rossz ajtón és elkezdte futni az udvariassági köröket. Bemutatkozott majd szépen elindult hogy mindenkivel kezet fogjon és végül kicsit kelletlenül de, én is elfogadtam a felém nyújtott kezet. A gyerek elküldése után, pedig el is kezdhettük végre azt, amiért eredetileg idejöttünk. Az épület sokkal nagyobb volt mint elsőre gondoltam volna. Valóságos labirintuson kellett keresztülvergődnünk, ami nem volt túl tetszetős. Túl nagy ez a hely. Azon se csodálkoznék, ha a felesége csak eltévedt volna a kusza folyosókon. Tartottam a lépést, hallgattam a többieket és a helyet méregetve számoltam a kanyarokat. Biztos, ami tuti…
Hamar megállapíthattam, hogy itt valami nem stimmel és a furcsa kölyök csak a jéghegy csúcsa. Az egész hely olyan nyomasztó volt hogy már szinte vártam hogy majd megjelenik Jean néhány pohár mérgezett itallal, és hamarosan a ház pincéjében leszünk leláncolva, valami embertelen vudu mágia kellékeiként.
Sötét gondolataimból hirtelen Abraham ijedt hangja vert fel. Azonnal az oldalamhoz kaptam a köpenyem alatt rejtőző kés markolatára téve a kezem, ahogy megláttam a falra vetülő árnyékot, bár előhúznom már nem kellett. Az árnyék csak a kölyök újabb játékának mellékterméke volt ettől függetlenül továbbra is a késemen nyugtattam a kezem. Úgy éreztem egyelőre jó helyen volt ott a kezem. Hiába is próbáltam volna szabadulni a nyomasztó gondolatoktól egy ilyen helyen, így inkább csak az óvatosságomra bíztam magam.
Fred végül távozott köreinkből és egy gyors pillantás a többiek arcára elég volt hogy elkönyveljem magamban: nem szeretnének túl sokat időzni a házban. Mondjuk a szőke srác kérdésén sikerült elvigyorodnom magamban. Bár ház alapján tényleg kérdéses hogy milyen emberek is lakhatnak itt. Talán még igaza is van…

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Szomb. Okt. 19 2013, 11:30

Azt hiszem eleget vártunk, Askr pótol.

- Persze, hogy emberi lény, ne legyen ostoba. – jót nevet Alex kérdésén, és mint egy kocsmában levő jó barát, úgy csapja meg örömében a fiú hátát – A Professzor igazán kedves egy figura.
Az ajtó nyikorogva nyílik – valószínű, hogy ebben a házban mindegyik – és lassan válik láthatóvá a Professzor. Eleinte a hosszú, vékony ujjai és kézfeje, majd a teljes alakja. Kopasz fej, hegyes orr, szemüveg, fogatlan vigyor.

[Küldetés] Mr. Abraham 8i1j

- Estét, Professzor. Megérkeztek a vendégek, kikről meséltem.
- Ó, hogyne – hogyne, jöjjenek csak beljebb. – ezzel invitál is be titeket.
A szobája - vagy nevezhetnénk labornak is - sötét. A függöny behúzva, így a Hold fénye se világít be, csupán csak a sarkokba egy – egy állólámpa pislákol halványan. Az asztalokon üvegek, lombikok, könyvek. Pókhálók fednek majd mindent. A falakon por fedte festmények. Az egyik egy köntösbe bújó malacot ábrázol!
- Mi-miben lehetek a segítségükre? – az ujjaival fog meg egy kannát és önt magának egy pohárba gőzölgő teát.

Spoiler:

Kik rendelkeznek nyomkövetés jártassággal, azoknak vörösen izzanak léptek nyomai melyek egy tágas szekrényhez vezetnek. Kérdéseket várok, esetleg kik látják a lábnyomokat, azok reakcióit.

A határidő egy hét.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Okt. 21 2013, 21:32

- Ezek után a professzor emberi lény, ugye? – Kérdezte meg a harcos gyerek, mondjuk én is megkérdezném, főleg Fred és Gregor után.
- Persze, hogy emberi lény, ne legyen ostoba. – Legalább van Mr. Abraham-nak humora, mert jót nevet. – A Professzor igazán kedves egy figura. – Jó, jó, de kinek a szemszögéből?! És megint egy olajozandó ajtó nyílt ki, amiből kijött egy csontos kéz. Már éppen be akartam szólni valamit, hogy a társaimat megijesszem, mikor kijött a professzor, így kussoltam. Mint egy tudós, úgy nézett ki, csak foga hiányos volt. Pontosabban egy sem volt. Be is invitált a nagyon sötét szobájába. Olyan sötét volt, mint a Barlangban lakó néger szájában a negró, csak az állólámpák, amik a sarkokban voltak adtak némi fényt. Mik ezek, vámpírok?! A festményekre nézve igen döbbenetes volt az a disznós kép. Micsoda disznók!
- Mi-miben lehetek a segítségükre? – Kérdezi a kopasz, miközben tölt magának teát.
- Az eltűnt Feleség miatt jöttünk. Amikor utoljára látta, nem észlelt valami furát rajta? Mármint olyasmire gondolok, hogy például ne, ismerte meg magát, esetleg megijedt, vagy egyéb ilyesmi. – Kérdeztem gyorsan. Miközben a többiek adták nekik a kérdéseiket, és válaszolt rájuk észreveszek valami a nyomkövetésem segítségével: vörösen izzadó lépteket egy tágas szekrényhez. Nem akartam feltűnést, mert bűzlött valami, ezért egy üzenetet küldtem a tagoknak:


Látjátok ti is a lábnyomokat a szekrényhez? Tereljétek el a figyelmüket, én megnézem, mi van benne.
Csendben küldtem el, nehogy gyanússá váljak Mr. Abraham-nek. Ha terelik a figyelmet, halkan odalapozok a szekrényhez, és óvatosan bekukucskálok. Jaj, csak nehogy ez is nyikorogjon!

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Szer. Okt. 23 2013, 15:04

A lovag szavai cseppet sem nyugtattak meg, ha az a hernyó ilyen nagy akkor pillangóként sem fogja beérni virágokkal...valami nagyobbra fog vágyni...ember...húsra. Hatalmasat nyeltem, közben Mr. Abraham jókat nevetett Alex kérdésén, és már nyitotta is az ajtót. Az ajtó nyikorgásától végigfut az emberen a hideg...nem elég hogy sötét van, és nem látok szinte semmit, a lámpák pislákolása bántja a szemem, de még fülsértő nyikorgás is... Feltehetőleg a professzor volt az aki beinvitált minket a szobájába, a folyosóhoz képest még sötétebb volt, bent, egyetlen lámpa volt csak az is épp hogy pislákolt valamennyire. A szoba különféle tudományos eszközökkel volt teli, üvegcsék, szike, könyvek százai. De nem úgy tűnik mintha bármit is használnának ebben a szobában, mindenen áll a por, sőt annyira el van hanyagolva, hogy nem csak a sarkokat, de még az asztalokon és sűrű pókháló ural mindent.
- Szeretnénk ha minél részletesebben elmesélné mit látott. - miközben feltettem a kérdésem jelzett a rendszer, hogy üzenetet kaptam. Kicsit félreléptem a többiektől, hogy elolvashassam. A címzett a szőke lovag volt, kérdőn pillantottam felé, majd megnyitottam az üzenetet és minden világossá vált.
Jun írta:Siess, megpróbálom elvonni a figyelmüket, de nem tudom mennyi ideig fog tartani.
Az üzenet elküldése után gyorsan szétnéztem a szobában hátha akad valami amivel le tudom kötni mindenki figyelmét, még ha csak pár percre is. A leginkább különös dolog, egy festmény volt.
- Professzor úr, - szólítottam meg, és közben gyorsan a malac festményhez léptem. - még sosem láttam ehhez fogható képet, biztos van valami története, tudna róla egy keveset mesélni? - vigyorogtam, az öreg férfi felé. Habár cseppet sem érdekel sem a ronda festmény, sem az, hogy ki olyan beteg, hogy ilyesmit alkosson. Egy köntösbe öltözött malac... félek, hogy ez még csak a kezdet. Talán előveszi az öltönyt viselő kutyás képsorozatát is, ha túlságosan érdeklődök a kép iránt.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Okt. 24 2013, 20:44

Mondhatni kinevetik. wtf
Nah jó, túlélhető a szitu, de elég kelletlenül áll hozzá a küldi folytatásához. Nem arról van szó, hoyg megijedt volna a nagyra nőtt kukactól, egyszerűen csak eltér a normálistól és az már egy rossz előjel. Legszívesebben tenne egy könnyed kerülőt, és előbb levágná a fölösleges mobot, mielőtt folytatják ezt a rettentő kellemes kiruccanást a professzorhoz. Aki, mint Mr. Abraham mondotta volt, emberi lény. Ettől függetlenül nem úgy viselkedett. Alexet kirázta a hideg is, amikor összedörzsölte a kezeit. Ami ugyebár nem látszott rajta, a veszélyezett viselkedése viszont annál is inkább. Csak állt ott a bejárattól nem mesze és nézett ki a fejéből. Hátán a pallossal elég érdekes árnyékot alkotott a félhomályban. Jun közben aktivizálta magát. Nem lehetett nem észre venni, hogy olyan élénken vetette magát rá egy felettébb ronda festményre.
Ez a lány... azaz fiú valóban érdeklődik aziránt a bizarr rondaság iránt? Majdhogynem kirázta a hideg. A prof szavai vizhangzottak közben a fülében. "Miben segíthet?"
~ Lenne szíves megmutatni, hogy hova rejtette a hapi feleségét...??? <.< ~
Nem volt ínyére hely. Amit mutatott, nem arra engedte következtetni, hogy itt minden nap csinál valamit egy őrült professzor, de ha nem akkor minek tartózkodik jelenleg is itt? Nem, egyszerűen nem állt össze a kép, és ez igenis gyanússá tette a szemüveges alakot.
Inkább azzal foglalkozott, hogy ha már megvan az a "Nyomkövetés jártasság", akkor használja is ez egyszer. Bekapcsolta és találomra beírta, hogy "Mr. Abraham felesége". Ha kimutatta a szekrényt, akkor meglepve nézett a vörösen izzó talpak után, és a nyitott szekrény után, amin Joey ment be. Elindult hát ő is. Le akarta tudni ezt a küldit minnél előbb. ><
So let's go to inside!

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Hétf. Okt. 28 2013, 19:57

Határozottan kezdem úgy érezni, hogy direkt csinálják… Direkt nyikorog az összes ajtó és a megvilágítás sem véletlenül ilyen baljós. Csak azt nem tudom, hogy mi célja lehet. A nyomasztó légkörnél viszont jóval több kell ellenem bármi is folyik itt. A nyitott ajtóban aztán megjelenik a ház többi részéhez nagyon is illeszkedő professzor és beinvitált minket a házhoz nagyon is illeszkedő szobájába. Nem hiszem, hogy lesz ebben a házban bármi is, ami nem furcsa. Ha őszinte akarok lenni, azon sem lepődnék, meg ha kiderülne hogy a felesége önszántából döntött a költözés mellett. Belépve aztán a többiek el is kezdték a kikérdezést. Egyelőre nem igazán éreztem késztetést rá, hogy hozzátegyek bármit is. Majd ha valami fontosat kihagynak, akkor talán. Viszont az sosem hátrány, ha mások végzik a munka nehezét. Inkább a szobában néztem körül. Persze csak szemmel. Itt azért sokat segít a látás jártasságom, bár az is igaz hogy nem sok látnivaló van a rengeteg pókhálón kívül.
Egy üzenet rángatta vissza a tekintetemet vándorútjáról. Gyorsan átfutottam azt a pár sort, amit a lovag küldött és a szekrényre sandítottam. Nem láttam semmi „különöset” de feltételeztem, hogy nyomkövetésről lehet szó, ha már lábnyomokról írt. A csapat lánytagja, pedig látszólag úgy döntött érdemes lenne megpróbálni Joey tervét, mert elég látványosan terelte a ház lakóit egy érdekes festmény felé. Míg mindenki mozgásba lendült én szépen megálltam a kettészakadó csoport közepén, hogy szépen szemmel tarthassam az eseményeket mindkét oldalon. Egyelőre nem tervezek aktívan részt venni a dologban de, ha úgy adódik, akkor azt hiszem én sem maradhatok ki.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Hétf. Nov. 04 2013, 18:11

Hümmög, dadog, mintha nyitásra nyitná a száját, de mégsem szól.
- Igen – igen, megijedt, nem is értettem. Szegény, történhetett vele valami. – fikarcnyi sajnálat sem látszik az arcán, könnyen a pocsék színpadi előadás mögé lehet látni – A kép! – szinte fut Junhoz és karolja át a vállát – Örülök, hogy róluk kérdezel. Kaptam. – túr, keres valamit váratlanul az asztalon engedve Junt, majd emel fel még két képet miken egy – egy öltönyös kutyát festetettek meg Jun nagy örömére – Velük együtt! Hát nem csodásak? – néz lelkesen rátok és a képre felváltva – Bob, Rob, John. – mutatja a szereplőket – Házőrzők védik a szobát és támadják azokat, kik a ruháimat lopják. - a tekintette váratlan megváltozik és szúrós pillantásokkal nézi azokat, kik a szekrény felé léptek.
A malac és a két kutya tépve a festményt kel életre előtettek, nőnek két lábon álló kutya és malac nagyságúakra és támadnak meg titeket kérdezés nélkül. Bizar.

Egy - egy ütés elég rájuk, hogy semmivé váljanak, nem kell dobnotok.
A küzdelem végén észrevehetitek, miként a szekrény tárva nyitva áll és ruhák helyett egy lépcsőt láthattok, mi a sötétbe vezet. A professzor arra szökött.

Határidő: Egy hét.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Nov. 04 2013, 19:04

Majdnem elértem azt a rohadt szekrényt, mire:
– Házőrzők védik a szobát és támadják azokat, kik a ruháimat lopják. – Ajaj, bajt szimatolok, amiben én is benne vagyok! Megfordultam, a prof arca változott, S három darab, öltönyös állat képe, egyszerűen életre kelt!
- ANYÁÁÁÁÁÁÁM! – Úgy néztem ki, mint az a sikoly nevű festmény, amiben a hapi vagy nő úgy nézett ki, mint akire ráijesztett volna a festő, hogy így fesse le. Valahogy így:
[Küldetés] Mr. Abraham Scared
Na, miután kijöttem a sokkból, fogtam a kardot, és megcsaptam a disznót, aki egyből kifeküdt, pontosabban pixelekre esett. Hagytam, hogy a többiek is kivegyék a harcból a részüket, legalábbis a lendülettől pofára estem.
- Hmm, de kár, jó kis győzelmi lakoma lehetett volna belőle… - Próbáltam oldani a hangulatot, ami elég bizarr volt most így. Feltűnt ez Mr. Abraham-nek, hogy nem reagált?O.o Felpattantam, és keresni kezdtem a profot, hogy meggyanúsítsam, erre azt látom, hogy nincs. A szekrényben meg nem ruha volt, hanem egy lépcső. Hoppá, lehet ő rabolta el a feleséget!
- Mindenki a bátor lovag után! – Kiáltottam hősiesen, és kezdtem le a lépcső lemászását, mikor megláttam egy kígyót!
- ÚRISTEN, KÍGYÓ!! – És ijedten ugrottam vissza a lépcső tetejére, s dermedtem meg, mint a sajt. Vagy a szél (ami itt kizárt dolog), vagy valamelyik társam lökött meg végül, s gurultam le a lépcső aljáig.
- Srácok, ez nem volt vicces!>< - Szóltam le nekik, miközben másztak le. – Lehet, mérges volt az a kígyó!>< - Tudom, elég hülye kifogás a fóbiám takarására, de hát mindenki fél valamitől, nem? Csak Chuck Norris nem félt semmitől, sőt, a félelem félt Chuck Norris-tól még fénykorában!

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Vas. Nov. 10 2013, 13:54

Nagy unottan indul el a szekrény felé, egészen Joey után, de ekkor valami különös történik. Az eddig lelkesen magyarázó professzor hirtelen elhallgat, és ha nem nézne oda, akkor is érezné magán a szúrós tekintet. Nem túl jó jel, az már biztos. A lovag azonban már cselekszik is, és ezennel Bobnak már annyi. Ő volt utána közelebb, persze Joey barátunk nyargalt is tovább, mint ha nem lenne ott még Rob meg John haverja. Alex is leemeli a hátáról a pallost, aminek következtében egy kicsivel magasabbnak nézett ki, és az arca is megváltozott. Felnőttesebb lett... kicsit >.>
A pallost meglengetve az egyik kutyus előtt, kvázi azzal a lendülettel szelte ketté, amivel levette a fegyvert a hátáról. Nem túl erősre vannak programozva, az már fix, talán még is csak könnyű kis kalandnak ígérkezik ez a küldi. Eltekintve a hátborzongató külön effektektől. Pihent agyú lehetett a tervező. Ekkor Joey hangjára lett figyelmes. Kígyó?
Na és kit érdekel a kígyó? ... o.o
Ha volt ideje még távozóban rávágott a pallosával John kutyuskára, és ment a lovag után. Mikor beért egy laza fenéken billentéssel megoldotta a kígyó problémát.
- Hajrá, ne állj meg! -
És már lent volt ő is. Nézzük csak hova is vezet ez a ~kígyós~ út. Elvégre az elveszett asszonyságot kell megtalálniuk, és ha csak ott álldogálnak, akkor sosem találnak rá, nah meg már kicsit elege volt a buggyant doki hablatyolásából. Tudják le a dolgot azt jól van. Minél messzebb vannak az őrült laborától, annál jobb. o.o Nem szívleli sem a küldi adójukat, sem a bizarr kis srácot, aki petként tart a lakásban egy óriás hernyót, de a proffot főleg nem. Mintha Frankeinstein kelt volna életre... jobb ha a cselekedetek mezejére lépnek, még ha ezt a lovag fájó szívvel is veszi tudomásul. Egy kígyó csak nem állíthatja meg. o.o Mert őt aztán nem. \o/


[Küldetés] Mr. Abraham A1_2013_11_10_u7f4tus25z

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Vas. Nov. 10 2013, 14:12

Amint elkezdtem érdeklődni a kép után, szinte szárnyakat kapott a professzor úr és rohant is felém. Hatalmas beleéléssel kezdett mesélni, közben karját a nyakamba tette mintha régi barátok lennénk. Szemeim hatalmasra nyíltak, mint akinek éppen halálközeli élményben volt része, őszintén, szerintem a csapatból senki sem örült volna, ha egy félholt, ijesztő férfi kezdi el tapogatni a vállait. Sietősen arrébb szökellt, kicsit turkált a poros, asztalon, épp egy lélegzetvételnyi időm maradt, hátrapillantottam, hogy megnézzem, hogy haladnak a szekrénnyel, meglepő módon a fél csapat elindult, hogy kinyissák... Az elején már éreztem, hogy én vagyok egyedül okos a csapatban, de hogy tényleg igazam lett... Az öreg visszatért, és egy bekereteztetett képet tartott elém, újabb öltönyös állatok. Bele se merek gondolni milyen ember lehet az aki ilyen képet fest, nem hogy még megvásárolja valaki ÉS ajándékba adja...
- Tessék? - kérdeztem vissza, de már túl késő volt, észrevette a többieket, mielőtt még bármit is mondhattam volna amivel sikerül elterelnem a figyelmét még egy pillanatig. - Most már tényleg elegem van. - kiáltottam fel, és előrántottam fegyverem, hogy megállítsam a professzort, mielőtt még elrohan. De az utolsó pillanatban egy állat állt elém és a professzor elmenekült... Kettészeltem, és visszacsúsztattam a helyére a pengét. - Fenébe... - rúgtam fel egy széket, - Beszélgettem vele...megdicsértem a ronda festményeit, sőt még azt is kibírtam, hogy fogdos...ÉS MOST MEG ELMENEKÜL? - kirántottam ismét a fegyvert és az asztalon lévő kémcsövek és fiolák felé legyintettem, ha elég közel sikerült akár néhányat le is vertem vele. Mielőtt tovább folytathattam volna a rombolást, a lovag érdekes kijelentést tett. Felé fordultam és a szekrény nyitva, és egy lépcsőt rejtett.
- Ha elég gyorsak vagyunk, még elkaphatjuk. - tért vissza a kedvem, és rohantam a lépcső felé, Alex megkönnyítette a lökött lovag lejutását, én pedig utána léptem le. A kígyóval nem foglalkoztam, ha még ott volt csak lerúgtam a lépcsőn. - Legközelebb ti terelitek el a figyelmet, rendben?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Hétf. Nov. 18 2013, 23:02

Nyugodtan ácsorogtam a két részre szakadt „csapat” között és úgy figyeltem a prof és Jun társalgását, na meg a lovag és a szőke harcos lopakodását is. Elsőre úgy tűnt, hogy beválik a taktika, bár azért eléggé rizikós hisz szó szerint egy szempillantás alatt lebukhatnak, míg a szobában van mindenki. Egy pillantást vetettem az újabb előkerülő festményekre de sok újat nem árultak el nekem. Arra már rég rájöttem, hogy nem százas a prof így inkább a Joey felé siklott a tekintetem és csak hallgattam, hogy miről beszélgetnek a hátam mögött. Viszont ekkor valahogy megváltozott a légkör.
Bajt szimatoltam a beszélgetők felől és mire odafordultam már a képek életre kelve indultak meg felénk, de az ragadta meg inkább a figyelmemet, ahogy professzor megpróbált elslisszolni a szekrényen keresztül. Szinte gondolkodás nélkül lendültem utána, és míg a többiek az elszabadult állatkákat rendezték le én beszáguldottam a szekrény sötétjébe. Nem aggódtam túlzottan a többiek miatt. Ha a professzor inkább a menekülést választotta, akkor valószínűleg a házőrzői nem lehetnek túl erősek. Ha meg tévedek, akkor talán jobb is, hogy nem maradok ott a többiekkel. Reméltem hogy a gyorsaságom elég lesz ahhoz, hogy utolérjem és a látás jártasságom miatt, attól sem kell túlzottan tartanom, hogy nekimegyek valaminek a sötét járatban. Még hallottam a hátam mögül egy kiáltást és egy puffanást, amire felkaptam a fejem. Kígyó? Milyen állatsereglet lehet még odafent? Előhúztam a késemet és úgy rohantam is tovább. Nem veszélytelen az már biztos tehát nem árt az óvatosság. Ha pedig elkaptam, akkor kiszedem belőle, hogy egész pontosan mit is tud.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Hétf. Nov. 25 2013, 21:50

Kazu a többiek előtt lép be, így kettészakad a csapat, de a tájleírás ugyanaz lesz a számotokra.
Méterekig egy sötét lépcsős folyosón haladtok, ám kinek van látás jártassága, ő természetesen láthatja a pókhálós falakat és a hálók között a némán csúszkáló, kicsiny kígyókat. Ha már kígyót kiáltott az egyikőtök. A csúszómászók nem bántanak, úgy vannak a falakon, mintha egyszerű, mozgó és ijesztő díszek lennének csak. E pár méter után, viszont változik a fényviszony és a folyosó végén egy hatalmas tér mutatkozik meg nektek. Hatalmas, nem nagy, nem kicsit nagy, hatalmas. Lépcsők sokasága, melyek úgy vezetnek lentre, mint fentre. Vannak mik egyenesek, de zsákutcába végződnek, vannak, mik görbék, de szerteágazóak, és ha ez nem lenne elég, úgy ezek mozognak is. Véletlenszerűen, nem lehet logikát találni a mozgás rendszerében.
Visszhangzó ördögi nevetés és e tér, terem végén, a túlsó falnál a Professzor gúnyosan nevető árnyékát láthatjátok.
Hát utána.

Kazu. Te gyors vagy, hamarabb látod ezt, mint a többiek. Az utadat mi nehezíti az viszont az, hogy egy szakaszon csúszóssá  válik váratlan a talaj és láthatsz a talpaid alatt ezernyi csigát. A Professzor Foszló Zombikat küld még hozzád, hogy kellemetlenebb legyen a helyzeted, de nem igazán gondolkodott el ezt illetően, minthogy az ügyetlenebb Zombik alatt is hasonló tulajdonsággal bír a föld és komikus mutatványok után láthatod, hogy miként zakóznak a mélybe előtted a Zombik. Old meg valahogy a problémád és juss tovább.

Jun, Joey, Alex és Mr. Abraham. Együtt látjátok meg e teret és együtt indulhattok meg. Amennyiben ez nem történne meg, úgy mögöttetek hangos sziszegések sokaságát hallhatjátok és az eddig nem ártó kígyók indulnak meg felétek csak hogy ösztönözve legyetek a tovább haladást illetően. A ti utatokat mi nehezíti, az az hogy tucatnyi aranyos és véresszájú Vérnyúl pattog le hozzátok az egyik lépcsősoron. Hallhatjátok, hogy miként kattogtatják a fogaikat ijesztő, horrorfilmekbe illő zenei ritmust kölcsönözve a helynek. Megrohamoznak, de nem ártanak nektek csupán csak a zavaró hatásuk miatt lejjebb estek egy - két szintet külön választva titeket így. Külön – külön kell eljutnotok a célhoz.

A lépcsők folyamatosan és váratlanul mozognak, erre figyeljetek oda kérlek. Várok némi kreativitást tőletek és Kazu továbbra is gyorsabb lehet, amennyiben most nem késik a határidővel. Képességeket nyugodtan használhattok.

A határidő egy hét!

Kellemes írást!
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Nov. 27 2013, 19:04

Az alábbi helyzet a következő: a kislány tombolt egyet, a vörös szépen lelépett jóval előttünk, a professzor elmenekült, s le kell másznunk az alagútba. Ahol kígyók vannak!>< Ráadásul egy balognyi kúszott a falakon!
- Én nem fogom meg őket!>< A kígyók undorítóak!>< - Ekkor a lábamra mászott egy, én meg egy ijedt sikítással elrúgtam a francia borvidékekre, rövidebben a francba. Pár méter után egy hataaaalmas téren voltunk, annyi lépcsővel, hogy nem igaz. Volt egyenes, görbe, és uram jézus, mozogtak!O_O Hirtelen ördögi nevetés, prof a terem túl végében, pontosabban az árnyéka a falon.
- Ott van! UTÁNAAA! – Kiabáltam, mint Ispán a Ludas Matyiból, majd ekkor hallottam meg a sziszegéseket, egyre hangosabban. – MIELŐTT A SÁTÁN DÖGJEI MEGESZNEK!D8 – S megindultam… volna, de velünk szembe (aranyos?!) véres pofájú vérnyulak kattogtak. A programozónak elmentek otthonról?? Támadnak a nyulaaaak! Még jó, hogy nem ártanak, de külön tettek minket.
- A jó édes anyátokat! – És tán a kislány legnagyobb elszörnyedésére úgy elkezdtem rugdosni az utamból a falra a nyuszikat, mint a focilabdát. Egynek még sikerült is lerúgnom a fejét, s még a kardommal is odacsaptam egy nagyot valamelyikre, hogy eltűnjenek a többiek a félelemtől. Nagy nehezen, miután ha jól, számoltam, 245 nyulat a falhoz kentem a lábammal, beértem a célhoz, majd ha a többiek a közelbe kerültek, elkaptam őket, és kihúztam őket a nyúl tömegből, miközben csak azért is fejbe rúgtam párat belőlük. Majd mikor véget ért a nyúl mizéria, még elrúgtam az utolsó nyulat, s megkérdeztem a többieket:
- Éltek még? És Mr Abraham is? – Igazából az volt az igazi kérdés e mögött, hogy jól vannak-e.

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Csüt. Nov. 28 2013, 17:36

A vöröske mozgósította magát, sietősen rohant le a lépcsőn mit sem törődve a lovaggal aki az imént törte össze magát egy nyamvadt kis kígyó miatt. Csak megráztam a fejem, inkább nem szóltam neki semmit. A falakon hemzsegtek az iméntihez hasonló állatok, szerencsére nem tűntek veszélyesnek, sőt támadni sem támadtak. Miután leértem és sikerült a hősies lovagunkat is beelőznöm, megpaskoltam a vállát és rámosolyogtam.
- Ne aggódj, ezek csak játékszínesítő elemek nem bántanak. - közben a falról levettem egyet. - látod semmit nem csinál, nem fog megtámadni. - mosolyogtam felé, majd magam mögé hajítottam a jószágot. Vicces látni, hogy egy férfi fél valamitől ami ennyire jelentéktelen, és aprócska akár egy kukac... Ha több fény lenne bátrabban mernék lemenni a lépcsőkön, talán hagyni kellett volna, hogy ő felmérje a terepet... kitudja miféle csapdák vannak még itt... Végül a lépcső véget ért, az ember azt hinné, egy átlagos pincébe vezetett, még ha jó sokáig is tartott a lemenetel... Helyette egy óriási szobában lyukadtunk ki.
- Jól bírja az öreg, ha ilyen öregen is pihenő nélkül el tudott menekülni előlünk. - paskoltam meg a térdeim, közben vártam egy picit a többiekre, hogy mindenki megérkezzen. A terem, ahova érkeztünk jó pár lépcsővel gazdagodott. Ha ráérnék biztos sokat gondolkodnék rajta merre is kellene mennem... vagy nem. Az egyik lépcsőn aranyos bolyhos kis állatkák, pontosabban nyuszikák ugráltak le.
- Juj de kis cukik - csillogó szemmel rohantam és kaptam fel egyet a földről, majd a hátramaradt Mr. Abraham és Alex felé fordítottam a kis nyuszikát - akár egy földi csoda... - önfeledten fordultam a lovag felé, hogy neki is megmutassam, de ő már nagyban mészárolta le a többit. Leesett állal néztem utána, a nyuszit kiejtve a kezemből. Már elég szépen áthaladt, körülbelül a tömeg közepén lehetett. Hamar ráébresztett, hogy nem azért vagyunk itt, hogy állatokat simogassunk, köhintettem, egyet majd aktiváltam a képességem.
- Change Joey Chrome - sietve helyet cserélve a lovaggal, helyére kerülve én voltam a tömegben, ő pedig biztonságban a többiek mögött. Uticélnak pedig azt a lépcsőt vettem amin a tömérdek nyúl mászott lefelé. Legvalószínűbbnek tartom, hogy arra menekült, a professzor ahonnan özönlenek lefelé. De az is lehet, hogy csak egy csapdába sétálok. A fényviszonyok javítása érdekében még egy gyertyakristályt is elővettem, bal kezemben tartottam, és világítottam meg az utat, másik kezemben pedig szeretett fegyverem szorongattam, ha esetlegesen utat kell törni, kéznél legyen.

/ képességet aktiváltam, és elhasználtam egy gyertya kristályt. /

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Dec. 02 2013, 15:34

A piri egy szempillantás alatt elszelelt. Neutral Követni sem tudta... jééé téényleg! Ha már volt lábnyom, amikor Mr. Abraham nejére rákerestem, akkor miért ne kereshetnék rá a profra is? Lefelé menet a lépcsőn elhaladva Jun szórakozása egy kígyóval és a pojáca lovag siránkozásai mellett, szorosan mögöttem a küldiadóval. Vajon Mr Abraham miért is követ bennünket? Suspect Ő a küldi adó, mi meg azok akik végre hajtjuk. >.> Maradjon otthon, elvégre azért van nem? Meg még azt se néztem meg én hülye rendesen, hogy egyáltalán jk e. Ha játékos kari, akkor már értem, viszont ha njk, akkor kezd gyanússá válni az öreg pápaszem, a furi bogárfil gyerekével együtt. Suspect De most nem ennek van itt az ideje. >< Let'd go to the crazy proff... O.O Ez most komolyan levágott egy kilsé "ördögi kacajt" , csak hogy felfedje, hogy hol is van? Né, látom Kazut is, épp utána igyekszik. -.- Milyen gyors már ez a gyerek? Veehhh <.< Többet kell rakjak gyorsira, sokkal többet. ><
Közben hallom, hogy a többiek is szemügyre veszik a terepet, és Joey hangos szitkozódása kelti fel a figyelmem egy újabb jelenségre. Megérkeztek a vérnyulak. \o/ Mert miért ne, és Joey rugdossa őket, mert miért ne. \o/ .___."
- Gambatte lovag san <.< -
Én nem fogom azzal tölteni az időmet, hogy a tömérdek kis semmiséget inzultáljam, annyi is pont elég belőle, amennyit Jun elém tol. Csak elhessegetem, mutatva, hogy nem kérek a "cuki" nyuszikából.
- A számból vetted ki a szót, Jun chan, demo... -
Ekkor Joeyval néztem farkas szemet az előttem álló Jun helyett. Nani? o.o Ez valami képesség volt? De kié, Joey vagy...bánom is én. Ideje felprögetni az eseményeket. Özönlenek a hülye nyulak innen, és nem áll szándékomban megfulladni a cukiságuktól.
- Joey, balszerencse, ha jól hallom a kígyócskák téged akarnak. Neutral -
Azzal aktiváltam a képim és megfogva Mr Abrahamot feltettem az egyik üresen árválkodó, mozgó lépcsőre.
- Siessen utánunk Mr. Itt nincs biztonságban. Mi addig kiderítjük, hogy mi lett a feleségével. -
Joey egy nagy és erős lovag, ha jól tudom, egyzsóval ő majd kikeverdik innen, Junra viszont vetnék leginkább egy facepalmot. Minek ment a vérnyulak legsűrűjébe?
Odasietek hozzá, és levakarom róla a ráragadt vércukiságokat, majd egész egyszerűen a vállamra veszem a pöttömöt.
- Ne ficánkolj, ha lehet. >.> -
Egyik kezemben a pallos, a másikban Jun chan, én meg a levegőn állva minden teketória nélkül és akadály nélkül átvágok a sokfelé mozgó lépcsők forgatagén. Kissé le vagyunk maradva Kazutól, de még mindig gyorsabban érünk át mi ketten, mint a képi nélkül. Végül is egész gyorsan. Ott ahol eltűnt a prof, leteszem Junt és már megyek is tovább. >< Elviekben láthatom a nyomát, hála a Nyomkeresés jártasságomnak.

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.