Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Mr. Abraham

+3
Jun
Joey Chrome
Egil
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Hétf. Dec. 02 2013, 18:34

A kiáltás után jobban megnézve a falakat én is észrevettem pár csúszómászót. Rögtön lefékeztem, és a késemmel vágtam egyet a legközelebbi felé, de nem úgy tűnt, hogy bármi hatása lenne. Egy fél pillanatig haboztam de aztán úgy döntöttem egyelőre kár velük foglalkozni. Inkább tűntek valami furcsa díszítésnek, mint veszélyes moboknak. Remélhetőleg ez így is marad…
Végül nem kellett már sokáig rohannom mire egy meglepően nagy méretekkel rendelkező terembe érkeztem. A különlegességét viszont nem is annyira a mérete, mint inkább az azt kitöltő rengeteg lépcső adta. Volt ott mindenféle és szinte áthatolhatatlan labirintusnak tűntek, ahogy össze-vissza kanyarogva haladtak. Megindultam gyorsan az egyik lépcső felé, aminél pár zombi szerencsétlenkedett. Ezek is már az első küldetésem óta kísérik minden léptemet de, ha a prof azt hiszi, hogy ennyi megállít, akkor nagyon téved. Még csak le sem tudnak lassítani.
Magabiztosan emeltem a kezem hogy lesújtsak az elsőre mikor hirtelen kicsúszott a lábam alól a talaj. Még az akrobatika jártasságom se volt elég hogy talpon maradjak. A zombi megpróbált elkapni, de ahogy a lendületem miatt tovább csúsztam a padlón sikeresen elkaszáltam a lábait, amitől ő is a földre került és együtt siklottunk a másik két zombi és egy kisebb szakadék felé. Persze azok sem egy helyben várakoztak, miután megtámadtam a társukat. Rögtön megindultak ők is. Az egyik megpróbált fejen állva a közelembe jutni a másik meg valami lehetetlen break figurát bemutatva került egyre közelebb a zuhanás felé. Csak gratulálni tudok a professzornak a remek kivitelezésért. Lábaimmal ellöktem magam a mellettem kapálózó zombitól az egyik lépcső felé, míg azok szépen egymás után estek le a mélységbe. A zombit kihasználva sikerült a megfelelő irányba állítanom magam és az egyik fölfelé haladó lépcső állított meg.
Gyorsan talpra kászálódtam és elkezdtem felrohanni a lépcsőn. Épp elég időt sikerült elvesztegetnem a figyelmetlenségem miatt. A lépcső egy idő után kanyarodni kezdett de láttam egy másikat elérhető távolságban, ami jó irányba haladt így aztán egy kis nekifutással sikerült átugranom rá. Ez lefelé haladt de mielőtt elindultam volna rajta nevetést hallottam. Felkaptam a fejem, és a túloldalon felfedeztem a professzor árnyékát. Magam mögött is hangokat hallottam mire egy gyors pillantással felmérhettem hogy a többiek is megérkeztek. Indultam is tovább hogy ne veszítsek az előnyömből, de akkor a lépcső megmozdult a lábam alatt és pont az ellenkező irányba kezdett haladni, mint amerre menni akartam. Gyorsan a széléhez léptem és egy óvatos ugrással egy alacsonyabban lévő lépcsőn landolhattam. Ez cikcakkban haladt de legalább jó irányba. Majdnem el is értem a terem másik végére mikor a lépcsőnek vége lett. Megtorpantam hogy felmérjem merre tovább, de a többi lépcső túl messze volt. Ha nem akarom, hogy túl nagy előnyhöz jusson a prof, akkor muszáj lesz megpróbálnom átugrani. Hátráltam egy pár lépést aztán begyorsítottam amennyire tudtam, aztán minden erőmet beleadva elrugaszkodtam az utolsó lépcsőfokról.
Sikerült… bár a landolás elég kemény volt de sikerült megkapaszkodnom és lihegve feltápászkodtam, hogy lássam merre tovább…

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Vas. Dec. 08 2013, 21:20

Mind tovább jutottatok a lépcsőkön. Mr. Abrahamnak sincs különösebb baja.

Az újabb folyosó végén egy bestia. Ha nem lenne felirat a feje(?) magasságába, úgy nehéz lenne észrevenni. A Csápos Tök.
Hat csápja van.

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 P5ed

Kazuma (sebzés: 26/kés, minden 6. körében pihen, találathoz 2, vagy a fölött kell dobnia, spechez 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma
Csápos Tök

Alex (sebzés: 50, minden 6. körében pihen, találathoz 3, vagy a fölött kell dobnia, spechez 3 vagy afölött kell dobnia)
Csápos Tök
Joey
(sebzés: 12, minden 6. körében pihen, találathoz 3, vagy a fölött kell dobnia, spechez 3 vagy afölött kell dobnia)
Csápos Tök
Jun
(sebzés: 34, minden 6. körében pihen, találathoz 5, vagy a fölött kell dobnia, spechez 2 vagy afölött kell dobnia)
Csápos Tök
Mr. Abraham
Csápos Tök


Csápos Tök: Full HP
Kazuma: 110 HP 27 Páncél
Alex: 100 HP 41 Páncél
Joey: 60 HP 24 Páncél
Jun: 70 HP 27 Páncél
Mr. Abraham: 100 HP

Kazut beérik a többiek és kezdődik a harc. Első körben kérnék egy kétszázötven szót, de a többi körben részemről nem fontos, hogy meglegyen ez a szószám. Igyekszem mindig gyorsan reagálni. Ha valamit kihagytam, úgy kérlek szóljatok.

Kérlek dobjatok majd egy hat oldalú kockával is.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Szomb. Dec. 21 2013, 10:25

Sikeresen keresztülvágtam a lépcsők erdején és egy újabb folyosó tátongott előttem. Hátranéztem a többiekre, akik még mindig a lépcsőkön próbáltak átvergődni. Kicsit meglepett mikor megláttam a harcos kölyköt a levegőben rohangászni, de úgy döntöttem nem várom be. A mutatványával így is elég sokat lefaragott a hátrányából, viszont ha utol akarom érni a professzort, akkor nem ácsoroghatok egy helyben arra várva, hogy egyszer majd beérjenek. A folyosó felé fordultam és megszaporáztam a lépteimet. Az újabb sprint után pedig elértem a folyosó végére ahol az egyik legfurcsább lénnyel találtam szembe magam. Sok furcsa mobbal találkoztam már mióta itt vagyok, de ez egyikre sem hasonlított. Amíg el nem olvastam a nevét nem is nagyon tudtam rájönni, hogy mivel is állok szemben. Jobban megfigyelve egy nagy izé furcsa csápokkal fűszerezve. Ebben a házban valahogy semmi sem úgy nézett ki, ahogy annak kellett volna. Egy pillanatra megtorpantam. Lehet, hogy nem a legjobb ötlet nekirontani valaminek, amiről a nevén kívül semmit nem tudok.
Tétovázásomból viszont közeledő léptek zaja riasztott fel. Túl sok időt pazaroltam el. A vállam felett egy gyors pillantást vetettem a közeledő csapatra aztán megindultam a „tök” felé. Úgy tűnik mind egy darabban jutottak át az előző termen, és remélhetőleg besegítenek majd a csápos ellen. Még az is lehet, hogy gyorsan el tudom intézni, ha a csápjait kapom el. Ha pedig ez nem válik be, akkor lehet, marad a hosszadalmasabb, de biztos módszer. Végül mikor elértem négy gyors csapással próbáltam megszabadítani a csápjaitól mielőtt védekezésbe váltottam volna. A többieknek is jusson belőle…  ha még él.

//Ehh… ><” Bocs hogy megint rám kellett várni de az utóbbi napok(/hetek) nem egészen a tervek szerint alakultak >< //


A hozzászólást Kazuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 21 2013, 10:26-kor.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 10:25

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Csüt. Dec. 26 2013, 10:47

A támadások sikeresek, azonban nem számít, hogy a testét, vagy a csápjait támadjátok. Csak sérül, nem váll meg a végtagjaitól.

A Tök 104 sebzést szenved el.

A Tök mind a hat csápjával eltalálja Kazut, ki így 48 sebzést szenved el.

Csápos Tök: - 104 HP (sárga)
Kazuma: 89 HP
Alex: 100 HP 41 Páncél
Joey: 60 HP 24 Páncél
Jun: 70 HP 27 Páncél
Mr. Abraham: 100 HP

Alex jön.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Dec. 28 2013, 22:09

Úgy néz ki, hogy mindenki feltalálta magát, vagy így vagy úgy és átértek a lépcsős förmedvényen, ami valamiféle útvesztőnek készült. Azok a nyulak tényleg hatásosak voltak, a kígyókról nem is beszélve. Egyszerűen ott kellett lenniük, ahhoz, hogy a már elért hatás megmaradjon. Tisztára egy őrült kísértetkastély ez az egész, kezdve Kafka hernyócskájával, meg azzal a Gergővel, vagy hogy is hívták Abraham úraság babuciját? o.O
Mindegy is. Neutral
Ahogy lerakta Junt, nem is várta meg, hogy rendesen összeszedje magát, loholt Kazuma után, mégis hová rohan ez a srác, és mégis milyen gyors már? Suspect
Azonban ahogy halad előre a fiú megtorpan és a nyomában végül neki is kell, de ekkorra Kazu már aktivizálja is magát és megrohamozza a mobot. Egy ilyen szörny alakú tököcske, vagy miféle képződmény pont illik a hangulathoz. Már meg sem lepődik ezen. A hernyó kint durva volt, de a tök az tök normális nem? Suspect
Hátra néz, míg a másik csépel. Jönnek szép sorban Junék és még Mr. Abraham is zárja a sort utolsónak.
- Yoshi, akkor hát vágjunk bele.... először is. -
Leveszi a hátáról a pallost és egy switchel kezdi, majd egy rajttal folytatja, hogy végül lerója a tisztelet körét ő is a tököcskének.
Pusztulj rémség. \o/
- Switch Kazuma! -
Azért futás közben megpróbál aktiválni egy képit is, hátha fel tud lépni a levegőbe és ha már sikerült, akkor átvált aktívba, hogy nagyobb sebzése legyen. ^^"
Ha meg nem talál akkor csak szépen odasóz, így az az ötvenöt sebzés nem semmi. Cool Harcosnak nem is olyan rossz lenni, jól döntött, hogy nem ragaszkodott az íjászhoz, vagy váltott például harcművészre. Ez a kaszt tökéletes. \o/ És tökéletes is marad. \o/


// Támadásom 60 képivel, anélkül pedig 55
és switcheltem Kazut. //

edit, nem talált :facepalm, de a képi sikeres. Kövi aktív egy kör múlva >.>


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 28 2013, 22:11-kor.

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 28 2013, 22:09

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Dec. 28 2013, 22:45

még egy dobás ><

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 28 2013, 22:45

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Vas. Dec. 29 2013, 19:05

Alex nem talál.

A Tök három csápjával találja el Alexet, ki így 24 sebzést szenved el.

Csápos Tök: - 104 HP (sárga)
Kazuma: 89 HP
Alex: 100 HP 17 Páncél
Joey: 60 HP 24 Páncél
Jun: 70 HP 27 Páncél
Mr. Abraham: 100 HP

Joey jön.

Dobjatok hatos kockával.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Dec. 30 2013, 13:50

Mi a rákot keresek a szőkénél, aki el sem indult?? Mit csinált ez a kislány???
- Joey, balszerencse, ha jól hallom a kígyócskák téged akarnak. Neutral 
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! – gyorsan át is szaladtam a nyulakon, ahogy bírtam, így mire Alex megérkezett, én már a túl oldalon lihegtem, mint egy kutya, aki nem rég futotta le a maratont.
- Nem volt vicces!>< - mondtam szőkének. – Megállj csak, ezt még visszakapod!>< - csak még ki kell találnom, hogy hogy a rákba adom vissza neki.O.o Szerencsére Mr. Abraham Lincoln-nak kutya baja sem lett, jupíí.\o/ És még Maszkembert is beértük. De az rohant még mindig.
- Na srácok, ha már Maszkembert is üldözni kell, akkor kapjuk el a JÉZUSKRISZTUS-SZŰZMÁRIA-SZENTJÓZSEF! – a hajam is szónak égnek állt, ami miatt úgy néztem ki, mint aki belenyúlt volna a konnektorba, mikor megláttam a folyosó végén azt a rohadt nagy izét a csápokkal. FÚÚÚJ, ez a doki még perverz is, ha értitek, hogy mi jutott először az eszembe arról a tökről hirtelen!>< A Hamupipőke rondább verziója!>< De mi a maszkos neve? Na mindegy, szóval mi a neve már egyből megrohamozta a tököt, levágva a csápjait. Rohadtul nem sikerült neki. Aztán hallotam, hogy a harcos leváltja. Hoppá, szóval Kazuma a neve! Kicsit lányos, nem?o.o Na Szóval Alex támad, és… mellé.facepalm De hogy a rákba?! Jobb ha vigyázok, mert ha jól láttam, a tökk különböző mennyiségben használja a csápjait amikor támad.
- Én jövök, félre az útból! – kapom elő kardom-pajzsom, és egy csatakiáltással rohamozom meg a tököt. Csak aztán valamibe belekapaszkodott a lábam, amitől tanyáztam egyet, a kard meg pörögve száguld a kezemből a tök felé…

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 30 2013, 13:50

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Csüt. Jan. 02 2014, 19:56

Joey nem talál.

A Tök egy csápjával találja csak el Joeyt, ki így 8 sebzést szenved el.

Csápos Tök: - 104 HP (sárga)
Kazuma: 89 HP
Alex: 100 HP 17 Páncél
Joey: 60 HP 16 Páncél
Jun: 70 HP 27 Páncél
Mr. Abraham: 100 HP

Jun jön.

Dobjatok hatos kockával.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Csüt. Jan. 02 2014, 20:36

A tervem, hogy átmászok a vérengző nyulakon és feljutok azon a különös lépcsőn dugába dőlt, ugyanis Alex felfedte a képességét és kimentett a tömegből. Talán jobb is így, nem duzzogtam nem haragudtam rá, amúgy sem volt egy túl jó ötlet, sőt mi több talán kicsit veszélyes is lett volna.
- Nem is tudtam, hogy ilyen erős vagy. - lepődtem meg, majd hamarosan földet értünk. Szinte ki sem fújta magát a fiú de már rohant a vöröske nyomába. Én azért vettem egy mély levegőt és bevártam a lovagot akit oly gonoszan hátrányos helyzetbe juttattam. Ijedten kiáltozott, majd Mr. Abraham is megjelent. Jobb lenne a közelében maradni, ha valami csoda folytán meghal oda a jutalom, és persze kíváncsi is vagyok mi történt a feleségével, szóval jobb lenne nem elbukni már itt.
- Hű, minden elismerésem a tiéd Lovag-san. -veregettem hátba a megérkező fiút. - Kétszer is átverekedted magad azokon a kis édeskéken, egy mérges kígyót is túléltél ezek után már semmi baj nem érhet. - nevettem fel, majd előre engedtem, öt és Mr. Abrahamot is. Ha utolsónak megyek is nekem van a legkisebb esélyem megsérülni komolyabban, szerencsére bármikor újra kitolhatok szegénykével... vagyis megóvhatom az életünket. Kocogtunk a maszkos ürge után, már azon járt az agyam, hogy levadászta előttünk a dokit, viszont nem volt igazam. Talán túlságosan is könnyű lett volna a dolgunk, első számú veszélyforrás megjelent. Csápos tök névre hallgató mob. Nem siettem, hagytam, hogy a többiek kipróbálják magukat rajta, titkon reméltem, hogy nekem nem kell harcolnom vele. Viszont az élete nem igen akart elfogyni.
- Jajaj... Switch Alex - kiáltottam a nevét, átadva neki a körömet, viszont fegyveremmel készenlétben álltam, ha esetleg mégis arra kerül a sor, hogy komolyabban is bele kell mennem ebbe a harcba.

/Switch Al :3/

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Kedd Jan. 07 2014, 11:59

Ugye most Kazu után jöttem én. Ő megsorozza, és elég szépen talál is. Mekkorát sebez már? o.O Eehhh az árnyharcos kaszt elég táp ilyen szempontból. Egyszerre támadhatnak kettő késsel, olyan mintha kétszer támadhatnának egyszerre. Nah de ne ezen filozzunk, főleg, hogy most ez nekünk épp jó. Mire megindulok én is a többieket is hallom magam mögött. Nem aggódtam Junék miatt, van nekik is sütni valójuk és azok a mobok nem néztek ki túlságosan erősnek sem. Egyszóval megrohamozom én is a sütőtöknek valót ~ az pedig finom >.> ~ de nem találok! o.o Egyszerűen nem értem miért? Belevágom a húsába a pallost és semmi hatása! >< Kicsit meg is ijedek, egy ilyen után szokott jönni a filmekben az a jelenet, hogy a szerencsétlent, aki a legközelebb van elnyeli valami és soha többé nem látják >.<
Szóval hátrébb ugrottam. Rolling Eyes Aztán az űber lovag következett. Elszáguldott mellettem, de elbukott a saját lábaiban facepalm ezt meg miért, és hogyan tehette? Elejti a fegyverét is. >< Egy harcos soha ne ejtse el a fegyverét! ˇ^ˇ Cöhh, de épp bele talált, s mikor már reménykedni kezdtem volna, rá kellett jönnöm, hogy ez sem talált, csak úgy mint az én vágásom a mielőbb. Aztán Jun, egyszerűen csak switchel. Pff, ránézek a lány....fiúra >.> de végülis miért ne? Most én vagyok (Kazu után Rolling Eyes ) a legerősebb, még jó, hogy switchelnek rám. ˇ^ˇ
- Yoshi, akkor most feldarabollak! *.* -
Indulok meg végül, hogy egy újabb, lehetőleg most már találattal kecsegtető sebzést vigyek be. Surprised
- Switch Joey! - rohanok közben el a szerencsétlen lovag mellett, és vonom a tök figyelmét magamra.

//switchelem Joeyt, és sebzésem 55 (harcos bónusz) Rolling Eyes ill. képim 2/5 passzív rész, mert az előbb megpróbáltam aktiválni az aktív részt

edit;
második kocka az amit Egil külön kért, és nem találtam megint facepalm //


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 07 2014, 12:01-kor.

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 07 2014, 11:59

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 12 2014, 18:19

The member 'Egil' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Vas. Jan. 12 2014, 18:22

Alex nem talál.

A Tök hat csápjával találja el Alexet, ki így 48 sebzést szenved el.

Csápos Tök: - 104 HP (sárga)
Kazuma: 89 HP
Alex: 69 HP
Joey: 60 HP 16 Páncél
Jun: 70 HP 27 Páncél
Mr. Abraham: 100 HP

Abraham jön.


Abraham talál, 30 sebzést okoz a töknek.

A Tök három (ezt dobtam) csápjával találja Abrahamot, ki így 24 sebzést szenved el.

Csápos Tök: - 134 HP (sárga)
Kazuma: 89 HP
Alex: 69 HP
Joey: 60 HP 16 Páncél
Jun: 70 HP 27 Páncél
Mr. Abraham: 76 HP

Kazuma jön.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Hétf. Jan. 13 2014, 22:40

Keményen visszavágott a csápos, de már érkeztek a többiek hogy besegítsenek és miután az első rohammal levittem sárgába már azt vártam, hogy kis is végezzék. Luft, luft, luft. Hát veletek aztán sokra megyek… Végül a küldetésadónknak sikerült belesebeznie egyet bár sokat ő sem vett le. Úgy tűnik ideje mozgásba lendülni, mert ha így folytatják a professzor már a világ másik felén lesz, mire elindulunk. Ismét megindultam a tök felé de ezúttal már jobban figyeltem a csápjaira.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 13 2014, 22:40

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Pént. Jan. 24 2014, 19:32

Kazu mondhatni egyedül is elintézte a Csápos Tököt. A tök működése egyszerű. Leírom, bár szerintem ti is rájöhetettek. Bizonyos statokkal rendelkezett, kétszáz élettel, na meg hat csáppal. A hat oldalú kocka ezt jelentette és ezért kellett dobnotok vele, hogy ti dobjátok ki, hogy hány csápjával is talál el titeket.
A további Hp-kal indulhatok tovább, azonban ne feledjétek, hogy Mr. Abraham is sérült és ha meghal a küldetés megbízója, úgy a küldetés is véget ér a számotokra.
Már nem csak a Professzort kell elfognotok, de a segíteni szándékozó Abrahamot is védeni kell.
Csak egy irányba tudtok menni, így hát hajrá.
A járat továbbra is sötét, azonban hamar vége van és egy újabb teremhez érkeztek. Nem olyan hatalmas, mint az előbbi lépcsős térség, de elég nagy méretekkel rendelkezik ez is.
Azonban(!) a padlója víz. Előtettek három kisebb csónak és a túloldalt újabb járatok kezdődnek. Három csónak, melyekbe kettőnél többen nem fértek be és négy járat. Nyilván mind a három hajó kell, hogy mind az öten tovább menjetek.
A kérdés csak annyi, hogy szétváltok, vagy esetleg egy járatba mentek e mind? Sajnos az imént segített, de most nem segít a nyomkövetés jártasságotok.

Ha kérdés van, úgy hajrá.

Kellemes írást.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Jan. 26 2014, 15:34

Ez az, kinyuvadt a tök! És megvan a kardom is!Very Happy Igaz, a maszkos végezte ki szinte egyedül, de akkor is kinyuvadt!Very Happy Viszont megtapasztaltam, hogy Mr. Abraham-et is megölhetik, ami a küldetés bukását is jelenti. B@**meg! Pedig én csak a dilidoki elkapását terveztem, arról meg nem volt szó, hogy Mr. Abraham-et is védeni kell... Na mindegy, akkor védem ahogy bírom! Mivel egy út volt csak, azon mentem.
- Mindenki jöjjön, aki jót akar! - és indultam előre, mint útcsináló, ha netalán mobok jönnének elő. Miért van olyan sejtésem, hogy a maszkos fel fog majd lökni, hogy előre menjen?o.o Áá, biztos csak képzelődöm! Egészen üresnek érzem a fejemet, mióta George nem dumál benne. Bár mondjuk őrülök neki, mert elég hülyén néztem volna ki, ha azt látják, hogy hirtelen a semminek üvöltözök. Ahogy mentem előre, PLACSS! Valamibe beleléptem, pontosabban beleestem.
- Húzzatok ki ebből a valamiből! - kértem a többiektől segítséget, amit meg is köszöntem, ha megkaptam. Akkor láttam, hogy egy vizes teremhez értünk. Egyetlen közlekedési módszer pedig az a 3 darab kétszemélyes csónak, amik ott álltak. Ja meg négy járat.
- Tuti, hogy valamelyiken bement a prof! - mondtam a többieknek. Majd:
- Öööhm, ki megy Mr. Abrahammal? - ez tényleg jó kérdés volt, mert nem hagyhatjuk itt egyedül. Én azzal mentem, aki végül maradt, bár feltételezem, hogy egyesek inkább egyedül mennének. Csak nem akarja a maszkos egyedül elszedni az egész jutalmat, hiszen egyedül nem igen boldogulna itt, ugye? A többiekben legalább bízhatok, már amennyire ismerem őket. Bár a szőkétől akkor sem volt jó húzás, hogy rám ijesztett a kígyóval!><

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Hétf. Jan. 27 2014, 20:24

A csápos tök egyre idegesítőbbé kezdett válni, minden másodperccel amit itt pocsékolunk el növelik a professzor esélyeit a menekülésre. Micsoda pech... A tököcske élete lassan a vörös zónába került, és úgy látszik még a megbízónk is olyannyira felbátorodott, hogy nekivetette magát a csápos dögnek. Értetlenül figyeltem ahogyan saját életét csökkenteti vele... Mintha harc elején direkt szóltam volna neki, hogy hagyja a profikra a munka ezen részét, és ne kezdjen magán akciókba... De hallgat itt egyáltalán rám valaki? Senki... Nagyot sóhajtottam miközben léptem Mr Abraham mellé, a vállára tettem a kezem.
- Kérem a továbbiakban próbálkozzon tartózkodni az ilyen önfejű tervektől... Nem lenne egyikünknek sem jó ha esetleg meghalna. - ráztam meg a fejem, némi aggódást tanúsítva a korosodó férfi felé. Majd folytattam mellette az út további részét, miközben a fegyverem továbbra is kézben tartom, ügyelve arra, hogy ha felbukkan valami ne kelljen időt pocsékolni azzal is, hogy előkerítsem. Elégedetten pillantottam fel az életcsíkomra is ami a többiekével ellentétben makulátlan zöld maradt. Joey mellé állt ismét a szerencse és felfedezte nekünk, hogy víz van előttünk, illetve pár csónak, szám szerint három. Végigmértem a szemeimmel a csónakokat, illetve a három járatot amiket ugyan haloványan de kivehetőek voltak. Egy terv már elkezdett kirajzolódni a fejemben, viszont mielőtt a többiek elkezdik a saját hülye fejük után való menetelést inkább neki is kezdek.
- Van egy tervem. Először is mivel a csónakok túl szűkösek lennének kettőnél több embernek ezért különválunk. Nem valószínű, hogy eltalálnánk a prof. járatát. Joey, te a vörössel mész. - szögeztem le rögtön a legelején, ugyanis ők tökéletes párost alkotnának. Amúgy sem bíznám egyikőjükre sem Mr. Abrahamot... - Alex, te pedig vigyázol az úrra. - miközben kiosztottam Alnak is a feladatot behuppantam a jobb szélső csónakba, és elkezdtem evezni. - Én természetesen egyedül indulok tovább. Amúgy sem szívesen maradnék kettesben egy férfival sem egy ilyen sötét és ijesztő helyen...Ahol senki sem hallhatja a sikolyaimat... - nyújtottam nyelvet, habár nem vagyok benne biztos, hogy még látták, sietve eveztem mielőtt még bárki utánam tudna jönni.

//Egyedül a jobb oldali lyukba \o/ //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Vas. Feb. 02 2014, 14:56

~ Joey. wtf Kezdem azt hinni, hogy direkt csinálja. Neutral
Ezt a sok szerencsétlenséget senki nem tudja véletlenül megcsinálni. >< Hogy segítsek neki, nah még mit nem? o.O Előbb lökném vissza a vízbe, ha neki ez árt. Rolling Eyes Nem vagyok gonosz, csak, ... tényleg nem vagyok gonosz, csak... nah jó, az vagyok, de csak .... áá, mo mindegy! ><
~
És kihúzta a vergődő lovagot a partra teljes közönyt tanusítva az utána kapott köszönömre. Talán még mondott egy, "igyekezz nem megölni mindanyiunkat" majd Ábrahámhoz fordult. Lehívta a menüjét és matatni kezdett vele. Nem volt túl sok hp potija, csak amiket nagy hirtelenjében beszerzett innen-onnan. Lehívott két mini potit és Abraham kezébe nyomta.
- Szerintem mindkettőt felhasználhatja most. Nem sokat ad, de valamennyit visszatölt azért. Rolling Eyes
Jah és velem lesz. Én támadok, és én tankolok. Nem hiányzik, hogy meghaljon, wakatta? o.O
-
Jelentette ki nyomatékosan Abrahámnak, majd nem törődve se Kazuval se Joeyval, fogott egy csónakot, jelezte, hogy szájon be a küldiadó is, majd meglökte és abba a járatba vette az irányt, amelyiket Jun is.
- Ti menjetek a másik járatba! Később találkozunk! \o -
És eltűntek. Abrahamra tekintettek inkább Junnal tart mint egy ön és közveszélyes lovaggal és egy pirivel. wtf
Mondjuk Kazuval végül is semmi baja nem volt eddig, az indikátora meg aztán bármiből fakadhat. Ő volt az aki Neut is védte, de Joey már más. Ő zölden is sokkal rosszabb mint egy piri. Úgy is képes lenne ölni, hogy nem is akarja. Ennyi szerencsétlenséget még életében nem látott egyszerre. facepalm Nem csodálkozna, ha Kazu megölné a lovagot, míg együtt csónakáznak. xD Ezekkel és ehhez hasonló furcsa gondolatokkal evezett előre, amik furcsa grimaszt festettek az arcára. Nagyjából mint valami kéjgyilkos, aki kiválasztotta fejben a következő áldozatát. muhahahahaaa \o/ Razz
De persze nem ez a helyzet. Suspect

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kazuma Vas. Feb. 02 2014, 15:36

Második nekifutásra már jobban vigyáztam a csápokkal és sikerült is elkerülnöm őket, miközben befejeztem, amit elkezdtem és hamarosan már nyoma sem volt az ellenfelünknek. Rögtön tovább is indultam elég sietős léptekkel haladva, de a többiek is könnyen tarthatták a lépést, ha egy kicsit szedték a lábukat. Nem tetszett hogy Abrahamnek is sikerült lesérülnie bár tény hogy többet segített, mint a csapat, akiket azért szedett össze, hogy megoldják helyette a feladatot.
Nem tartott sokáig, míg elértük a következő termet. Az idióta lovag persze rögtön a vízben landolt és kapott volna egy facepalmot, ha úgy éreztem volna, hogy legalább ennyit megér… de nem. Lazán átugorva felette érkeztem meg az egyik csónakba, ami szép lassan meg is indult előre. Időközben a kislány is elkezdett magyarázni és csak fél füllel hallgattam a tervét de hamar megtaláltam benne a nyilvánvaló hibát.
– Először is hadd kezdjem, azzal hogy a vörös neve Kazuma. - kezdtem bele fennhangon hogy mindenki jól értse. - Másodszor… ha valaki megtalálja a profot, üzen nekem. Végül pedig… - fordultam az idegesítő lovag felé. - ha a közelembe mersz jönni kicsinállak. - mondtam a lehető legvészjóslóbb hangon és bizony komolyan is gondoltam. A kislány legalább olyan bolond, mint a lovag, ha azt hiszi, hogy én majd vele fogok csónakázni. Remélhetőleg kiismeri a szabályaimat, mielőtt megint valami hasonló ostobaságot ejt ki a száján.
– Oh… és mielőtt elfelejteném! Ha Abraham meghal, azt ajánlom az se jusson ki élve, aki vele van. Remélem érthető voltam...
Ezek után, ha a lovag meg is próbált utánam jönni, akkor először egy laza mozdulattal a vízbe lököm, ha pedig erősködik, akkor egy vágást is könnyen szerezhet magának. Egyikük sem hiányozna, hogy a nyakamban lihegjen de a lovag meg aztán a "csapat" legalja. Felkaptam az evezőlapátot és morogva vettem tudomásul, hogy kicsit változtatnom kell a régi evezési stílusomon. Remélhetőleg az erőm és a gyorsaságom kipótolja majd a két kezes evezés hiányát. Kezdetnek a látás és hallgatózás jártasságommal próbáltam bármilyen gyanús jelet felfedezni, amiből következtethetnék arra, hogy merre ment a prof és megindulhassak én is arra, de ha nem láttam semmi ilyesmit, akkor megcéloztam jobbról a második járatot.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.