Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Álmatlan nappalok

+3
Peter Worker
Tatsuki Ranmaru
Cardinal
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Jún. 10 2013, 10:39

A férfi felállt és mutatta az irányt ahhoz a bizonyos céhházhoz. Nem mondom, hogy teljes lelkesedéssel indultunk, indultam el, de Hisame érintés nélkül húzott engem maga után. Kételyek voltak bennem, de lelkesednem kellett, ha már például az Íjászfiú Ranmarut én rángattam ebbe bele.
Kellett egy perc, hogy felfogjam Ranmaru szavait. Nem volt bonyolult, egyáltalán nem, de mégis más volt, mint a megszokott. Mindegy is volt, nem nekem szánta a szavait.
A céhházhoz érve különleges dolog történt: Megálltunk. Nem miattam és nem is Hisame miatt, mert mi gondolkodás nélkül mentünk volna tovább, ám mögöttünk megálltak váratlanul. A férfi a fejét rázva jelezte, hogy ő nem jön tovább és Ranmaru sem erőltette a mostani további sétát. Felváltva néztem az ajtóra és rájuk, majd egy félpercnyi ilyen csend után egy Ranmaru tekintet világosított fel a továbbiakról.
- Ööö… azt hiszem, hogy én és Hisame bemegyünk. Talán jobb, ha csak mi ketten megyünk, talán még egy Kota, ha úgy gondolja, de ne keltsünk váratlan és szokatlan feltűnést. – mosolyogtam biztatóan – Ranmaru, ha maradsz az Apával, az nagyon jó lenne. – kacsintottam felé, majd fordultam a bejárat irányába. Lenéztem a lányomra, ki bólintott és a sétánk el is indult.
Midori. Csupán csak e egy név volt az információ, mivel rendelkeztem. Semmi több, minek most kivételesen inkább örültem, mert így tudatlanul legalább nem kellett játszanom a tudatlan szerepet, minthogy ment az magától is.
- Hisame, te vagy a rossz zsaru, én a jó. – az értetlen ábrázatán felnevettem, fogalma sem volt szegénynek, hogy mire is gondoltam most – Semmi, ne is törődj velem.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 19 2013, 16:53

Peter
Rád van bízva, hogy Ayani üzenetét megkapod-e még kint, vagy már csak azután, hogy belökted a vaskos kaput. Mindenesetre miután átléped a bejáratot, egy kisebb előcsarnokba jutsz, ahonnan vagy féltucat különböző helyiségre, folyosóra nyílik ajtó, vagy vezet fel lépcső. Néhány szobor és festmény díszíti a helyet, többnyire pingvinek vannak rajtuk. Nem túl meglepő. A márványpadló csúszik, Hisame talán még játékra is lelhet benne. Érkeztedre a teremben tartózkodó egyetlen alak felkapja a fejét, és rövid úton el is rohan az egyik ajtón keresztül. Percekig nem történik semmi, ám az ajtón, ahol a fiatal férfi bement, végül egy másik jön ki, és széles mosolyra húzva az ajkait feléd veszi az irányt. A 20-as éveiben jár, fényes, színes vértezete van, fején pedig egy cilinder figyel kissé félrebillenve. Az biztos, hogy egy stylist szívrohamot kapna az összeállítástól.
- Üdvözöllek kicsiny céhünkben! Locke vagyok, a guild alapítója és vezetője. Részemről az öröm, hogy megismerhetem a Sárkánylovagot személyesen! Mi szél hozott erre? Segíthetek valamiben? - köszönt az alak, és kalapját leemelve meghajol feléd, majd int, hogy kövesd. Némi sétát követően egy szobába vezet, ahol ülőhellyel kínál egy kényelmesnek tűnő pamlagon.

Ranmaru
Az apa megrökönyödötten pillant rád, mint aki kísértetet látott. Megrázza a fejét, még a feltételezésed is sokként érte, bár valószínűleg csak azért, mert amúgy sincs teljesen magánál az aggodalomtól.
- Persze, hogy a valódi lányom! Milyen beteg alaknak néz?! - kel ki magából, ám aztán néhány pillanat múlva lenyugszik - Olyan 3-4 éve együtt játszunk ilyen és ehhez hasonló játékokat. Ez az első olyan alkalom, hogy nem ugyanabba a klánba lépünk be és elszakadunk egymástól... - húzza el a száját, rosszalló tekintettel meredve az épületre. Látszik rajta, hogy kevés hiányzik neki az újabb rohamhoz, rettentő nyugtalanul és türelmetlenül toporog az épület előtt.

Ayani
Se égen, se földön nem leled Niliát. Nem tud repülni, és a talajba sem ásta le magát, bár arra nincs időd, hogy igazán alaposan körülnézz. Tűzrózsa rohamoz, neked viszont sikerül félrevetődnöd előle. A póni nagy kört leírva rohan tovább, de nem megy neked újra, tartja a távolságot. Egyelőre. Újabb üzenet érkezik.
Hát nem ismersz meg, gazdám? A kancád vagyok, Nilia! Gihihi =)
Tűzrózsa újra elindul feléd, azonban mielőtt reagálhatnál, váratlanul egy fekete folt reppen el előtted és kiszakít a karodból egy pixelcsíkot. Tökéletesen időzített, épp annyira zavar meg, hogy a lovad is elérhessen. Elveszíted a páncélod és további 8 HP-dtól inthetsz búcsút a találatoknak köszönhetően. Mit teszel?

Kota még egy körből kimarad. 750 szóval pótolhat, ellenkező esetben ebben a körben már kiírom a kalandból.
A következő mesélés két hét múlva fog érkezni, utána szeretnék visszaállni 3 nap/kör tempóra.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 04 2013, 03:44

A küldetést érdeklődés hiányában lezárom.

Ranmaru, Peter és Ayani 25 xp és 40 arany, Zhel és Kota 15 xp és 30 arany jutalomban részesül. Zhel jutalmát Rennek írom be.

Céhbónusz nem jár, félértékű nyersanyagot és receptet Peter és Ayani érdemel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 09 2013, 18:21

Peter Worker: Növénylátás: 28 -> 32, 5 Kis Tövisgyökér, 1 Barna Gomba, 1 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang
Kristályírás: Halvány Erősítő Kristály Recept, Hangrögzítő Kristály Recept

Kusumi Ayani: Fegyverkészítés: Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* Recept, Fa Irányítópálca Recept
Potion/Méregfőzés: Rövid Pontosság Potion Recept, Gyenge Kábító Méreg Recept
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Álmatlan nappalok - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Álmatlan nappalok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.