Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szépségverseny [Event]

+17
Shiel D. Lewis
Fuun Kotarou
Rita Hanami
Koshitsu Esutel
Hinari
Jasude
RenAi
Kazesubayai Shizuka
Szophie
Anatole Saito
Ryuninji Ren
Hitodama
Halász Alex
Mirika
Peter Worker
Tomoyama Tsubaki
Sachi
21 posters

Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Feb. 27 2013, 17:49

Jellemfejlődési gyakorlatom második lépcsőfoka egy szépségverseny volt amit a napokban hirdettek meg. Na igen ez se éppen az én stílusom volt bár azért egy fokkal könnyebb volt erre rávennem magam mint a birkózásra. Már csak azért is mert itt legalább nem tudták letapizni egymást a résztvevők, vagy legalábbis nagyon reméltem, hogy erre nem kerül majd sor.
-Hé, kis lány! Gyere csak, gyere! – Szólított le egy idősebb nő. – Szükséged van egy megfelelő ruhára? Én szívesen segítek neked! – Ragadta meg a kezem és kezdett el vonszolni az egyik kis sátorhoz ami a verseny miatt volt felállítva.
- Van saját ruhám nincs…
- Ebben akarsz fellépni? Chh… szégyen! – Mérgelődött és tovább vonszolt. – Tessék válassz kedvedre. – Mutatott rá a sátorban kiállított ruhákra majd végül magamra hagyott.
- Hmm… elég sok szép ruha van itt. – Jegyeztem meg magamban majd gyorsan belevetettem magam a gondos és alapos… nagyon alapos ruha választást. Gyakorlatilag már fél órája próbálgattam, méregettem, nézegettem a jobbnál jobb ruhadarabokat de nem sikerült kiválasztanom a megfelelőt.
-Wáááááá… elegem van inkább kimegyek pucéran! – Kiáltottam el magam és mérgemben földhöz vágtam az éppen kezembe lévő felsőt.
- Annak én is örülnék! – Lépett be egy férfi a sátorba a vállán egy kis kék madárral, mire én gyorsan magam elé kaptam egy köpenyt de rájöttem hogy tökmindegy mert amúgy is fel vagyok öltözve.
- Mi a fenét csinálsz a lányok sátrában? – Kiáltottam rá a fiúra.
- Koedukált sátrak! Nem tűnt fel, hogy férfiruhák is vannak kiállítva? – Kérdezte csípőre tett kézzel és egy halvány mosollyal az arcán.
- Hát… ez megmagyaráz pár furcsaságot. – Emeltem fel a földről egy férfi alsóneműt.
- Mi lenne ha együtt lépnénk fel? Úgyis egy fiú és egy lányra lehet szavazni így segíthetek neked ruhát választani és az esélyünk is megnő a győzelemre. – Vetette fel az ötletet a fiú mire én kis habozás után bólintottam. Némi tanakodás és megbeszélést követően úgy döntöttünk, hogy végül a tradicionális öltözéknél maradunk így végül a választásom egy vörös Yukatára esett amihez egy fehér napernyő is járt és a fiú is eszerint választotta ki a ruháját a színpadon pedig az előre megbeszélt leghatásvadászabb pózt felvéve mutattuk be a nézőknek.

Szépségverseny [Event] - Page 2 Isayama-yomi-ga-rei-zero-umbrellas-japanese-clothes-new-hd-wallpaper_www.kepfeltoltes.hu_

A fürdőruhás rész már jóval könnyebben ment, ott könnyű volt a megfelelő ruhát kiválasztani csupán annyit kellet elviselnem, hogy kiálljak az igen csak keveset takaró bikiniben. Mikor bemondták a nevem egy mély levegővel erőt vettem magamon és a már kitalált pózban kiálltam a nagyközönség elé.
Szépségverseny [Event] - Page 2 70300065


A hozzászólást Rita Hanami összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 04 2013, 13:42-kor.

_________________
Szépségverseny [Event] - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltSzépségverseny [Event] - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltSzépségverseny [Event] - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Feb. 27 2013, 22:38

Nemrégiben megütötte a fülemet egy igencsak viccesnek ígérkező esemény: A Szépségverseny. Természetesen én a mindennapokkor is felvágok, nah meg a tornán sem volt másképp, de egy ilyen alkalmat kihagyni kész vétek lett volna. A kijelölt napon én is igyekeztem a helyszínre, bár még konkrét elképzelésem nem volt arról, hogy pontosan mit is fogok felvenni. Ez főképp azért történhetett meg, mivel a saját készletemből már kifogytam, s valami újjal akartam előrukkolni. Odaérve elég sok embert pillantok meg, s hihetetlen nagy mosoly, vagy inkább vigyor telepszik arcomra, mikor szembenézek Kanával. Főképp azért is, mert mint külső szemlélő látom, hogy ő a legszebb, najó picit elfogult vagyok, de ennek ellenére is lesznek komoly ellenfelei. A következő akit megpillantok nem más mint a helyi nagyasszony. Intek neki, hogy jöjjön jöjjön, aztán mikor odaér, és említi, hogy szívesen ad kölcsön ruhát rázúdítom a kéréseimet.
-Nos, szeretnék kérni egy ehhez hasonló ruházatot kérni, legyen matt sötétkék a színe, de az öv inkább szürkéskék. A haorinak egyértelműen élénknek kell lennie, de az is jó lenne kékben. Kellélkek vannak?- Megvárom a válaszát, majd odakísértetem magamat. -Nos, akkor lehetne mondjuk az ott, igen, és háttérnek mehetne mondjuk az, igen az tökéletes lesz. Aztán jó lenne pár marék virágszirom, de nem kell túlzásba vinni, igen igen, annyi szépen egyenletesen arra a fél percre, míg megcsodálhatnak. Tökéletes.
Miután elintéztettem mindent, amit kellett nekiállok készülődni, belövöm a sérómat, egy kis alapot rakok az arcomra, nem árthat a fényviszonyok miatt, majd Mikor kész az előkészület, meg a színpad is már be lett állítva számomra fellépek, s érkeznek a virágszirmok, tökéletes! Népek tessék ámulni bámulni, de ne felejtsetek el tapsolni sem. :3 Jegyeztem magamban, hogy az egóm is elégedett legyen.
Szépségverseny [Event] - Page 2 Nura_rikuo_by_myme1-d3a2iz8
Szépségverseny [Event] - Page 2 Nura_rikuo_ch_168_by_nikshi-d48r3vm
Természetesen nem maradhatott el a lehengerlő kacsintás sem. A tökéletes fellépés után, mikor sajnos el kellett hagynom a számomra tökéletes helyet kicsit kesernyéssé vált az örömöm, szívesen élveztem volna még egy darabig. Aztán jött a fürdőruhás fellépés. Újfent állíthattam át a frizurámat, hisz nincs semmi, talán a hajólakkot kivéve, ami még vízben is megtartaná a hajamat, s ha már forró nyár, akkor a fekete csak túl forrósítaná a fejemet, így a szín is csak az ezüstös-ősz avagy fehér marad. Természetesen a nem elhanyagolt testemet most ismét megcsodálhatják, sőt talán először, remélem azért nem fognak kifagyni a rendszerből. Mivel sajnos az nem tartozott a lehetséges opciók közé, hogy elbontatom a színpad háttámláját, így kénytelen voltam ismét egy háttérhez folyamodni. Hát naja fürdőruhában eddig nem is gondolkodtam, ki a fenének jutott eszébe egy ilyen gyilkos játék közben lubickolni? Bár lassan már tényleg ideje lesz találni kikapcsolódásokat, hisz beleőrülni sem kellene ebbe az egészbe. Nos, akkor úgy válasszunk kedves egóm, hogy későbbiekben is vadászunk egy olyat. Jó combközépig beér, hisz mégsem lehet olyan földhöz ragadt, vagy ódivatú, hogy térdig érjen, vagy fecske. pf. Lazának kell lennie, hisz mégiscsak rajtam fog szerepelni. Kisétálok, s az elmaradhatatlan pózolást is hamar bevetem, így direkte a nap felé fordulva adok lehetőséget a megcsodálásomra.
Szépségverseny [Event] - Page 2 51Sxdo6kFAL
Szépségverseny [Event] - Page 2 300_by_Tenchiismyname
Miután ennek a rövid lehetőségnek is vége, jobbnak látom hátul visszaöltözni, hisz ciki lenne, ha csak úgy eltűnne rólam a ruha, mikor lejár a kölcsönzési idő. Biztos lesznek páran akik megfeledkeznek róla, csak remélem, hogy nem Kana vetemedik már megint ilyesmire.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Shiel D. Lewis Csüt. Feb. 28 2013, 19:04

Szép aincradi napra ébredtünk, kedves olvasók, nagyon szépre. És hogy i lehetne ezt még jobban megkoronázni? A válasz nagyon egyszerű! Hősünkkel, amint benevez egy szépség versenyre, ahol el kívánja hozni a férfiaknak járó trófeát, természetesen!
Lazán fut be az eseményre, ahol már javában folynak az öltözködések, drukkolások, miegymások. Lewis csak most tudja meg egy halom fangirltől, hogy bizony az első versenyszám nem más, mint holmi maskarás pózolás. Hősünknek nem is kell több, nyomban át is vedlene bármilyen hacukába, de akadályba ütközik a gondolat végén ott, hogy nincs is neki semmilyen jelmeze, ami beleugorhatna. A mindenségit?! Hát illik így eljönni egy versenyre?
A helyzetet megmentendő egy hölgy lép elő a tömegből, kedves szavaival a lovagot megcélozva, felajánlva, hogy majd ad ő neki ruhát. Több sem kell a Justice League vezetőjének, nyomban követi a kedves nőszemélyt, aki megvillantja előtte az egész jelmez-mennyországot, engedve, hogy Sir Lewis úgy válogasson közülük, mint gazdag kisgyerek a játékboltban.
Nem is vacillál sokat, máris megtalálja a kedvére való öltözéket, amibe nyomban bele is pattan.
Szépségverseny [Event] - Page 2 Shizuo_heiwajima_by_reihibari-d3kuitz_www.kepfeltoltes.hu_
- Ohh, természetesen forgalomirányító közmunkásnak öltöztem be, aki nemsokára megy a főnöke céges szülinapi zsúrjába!

Ha ez még nem lenne elég, kihirdetik a következő versenyszámot, ami nem más, mint a fürdőruhás attrakció. A legközelebbi kis vizes medencében ácsoroghatnak és feszíthetnek azok, akik elég merészek, hogy arra is jelentkezzenek. Hősünk természetesen nem lenne önmagam, ha kimaradna egy ilyen nívós szereplésből. A korábbi hölgyet újra felkeresvén ezúttal egy fürdőnadrágot vesz kölcsön az arzenálból, s felkapva alsó fertályára rövidesen már ő is ott pancsol a többi versenyző között.
Szépségverseny [Event] - Page 2 AnimeGuyBeachPic_www.kepfeltoltes.hu_
- Hát igen, a testem egy hősé!

Pózolgat, feszít ezerrel, ahogy csak tőle kitelik, s szereplése annyira feltüzeli a közelében állókat, hogy nem csak a nők szívét nyeri el akciójával. Az, hogy egy kamera hogyan került vállára, inkább ne firtassuk!
Szépségverseny [Event] - Page 2 Lewisbeach2_www.kepfeltoltes.hu_
- Bocs haver, de ez a test csak a lányoké!

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Márc. 02 2013, 16:25

Szépségverseny [Event] - Page 2 Ishidauryuu6001288240
Átlagos ruhában érkeztem – úgy is mondhatnám: otthoniban –, és szándékomban állt abban is távozni, minden különösebb átöltözéses szünetek beiktatása nélkül. Egyetlen célom a málnaszörpös üdítőm elfogyasztása volt, lehetőség szerint minél kevesebb zavaró tényező nélkül. Láthatóan rossz döntés volt éppen ezért egy kora tavaszi természetcsodáló sétával egybekötni. Figyelmemet felkeltette a tömeg, azonban amikor megtudtam témáját a felvonulásnak, érdeklődésemet vesztettem irántuk. Ámításra és önmutogatásra épült az egész – és nem, már nem is vártam el tőlük, hogy erre ők maguk is rájöjjenek. Bármennyire mondta mindenki, hogy ezúttal valódi énünk mérettetik meg, nyilvánvalóan hibás premisszákból építkezett ez az állítás, és így a végkövetkeztetésnek is hibásnak kellett lennie: valóvilágbeli énünk „lebutított” avatarjáit kaptuk vissza csupán Kayaba Akihiko által, nem pedig igazi alakunkat. Eltűntek a szarkalábak az arcról, a szőr a testről, állítható lett a hajszín és forma… oh, ezek nem is apróságok. Elképzelhetetlennek tartottam, hogy eddig bele se gondoltam az így felszabaduló lehetőségekbe. Elhatároztam: Mr. Kocka Ranmarunak ezek bőven elégséges váltási lehetőségek lesznek arra, hogy megmutassa a sok béndzsának, milyen is egy igazi férfi, ha nem cicomázzák, egyszerűen elegánsan kiöltözik!
Nem kértem a hölgy segítségét, ugyan már, nekem nem jelenthet problémát, hogy kiöltözzem! Néhány bátortalan kezdő talán nem volt tisztában vele, de a küldetések nem csak ritka fegyvereket vagy átlagon felüli expet adhattak, az igazán igényesek és szemfülesek, akiknek volt érzékük a stílushoz, ráakadhattak egy-egy igazi kuriózumra. Érdemes beszélgetni az NPC-kel, olyan lehetetlen párbeszédeket végigfuttatni, amik az öltözködésről szólnak, és nyitott yagannal járni: így tettem szert én is egy olyan küldetésre, aminek jutalma a Performansz Frakk volt, ami sokkal inkább volt ránézésre öltöny. Aztán az ember felvette, és konstatálta, hogy remekül idomul bármilyen alkathoz: hossza változik, színe mélyül, pompája minden időjárási körülmény közepette töretlen. Kész főnyeremény, még akkor is, ha nem ad semmilyen pluszt a statokra. Felszerelésem éke lett. Idejét éreztem, hogy egy másik küldetésen szerzett díszes Futó Tollammal kiegészítsem öltözékem, és magam is kiálljak.

Szépségverseny [Event] - Page 2 Ishidasketchbymercurio2 Szépségverseny [Event] - Page 2 Uryuugiftbykimmehwolfwo
Látjátok, egyetlen ízléses öltöny új emberré tesz bárkit. Öltözködni tudni kell.
Az ember járjon nyitott szemmel.



A problémák ekkor kezdődtek, amikor kedves idős hölgy jött oda hozzám, hogy felajánlja: majd ő segít nekem fürdőruhát választani. Nem értettem, hova akar kilyukadni, miért akar egy fürdőruhát rám tukmálni. Rám! Nem, soha! Senki előtt le nem vetkőzöm. Az öltözés, az más. Vetkőzésről viszont szó sem lehet. Úgy tűnt, hogy ellenkezésem nem hatja meg, felhívta figyelmem a szépségverseny szabályzatára. Nyamvadt szabályzat!
Elhatároztam, hogy nem adom más kezébe a munkát. Emlékeztem még, hogyan öltöttünk és horgoltunk a technikás fakultációkon. Faragni sose szerettem, a véső könnyen felsebezte az ujjamat, aztán napokig fájt minden klikkelés. Ezért a legtöbbször én is inkább a lányokkal varrtam.
Szépségverseny [Event] - Page 2 Uryuubycatgirl0926
Szépségverseny [Event] - Page 2 Uryuu21bycatgirl0926
Biztos voltam benne, hogy képes leszek felskiccelni egy fürdőnadrágot.
Alapjául saját gyerekkori úszógatyámat vettem. Az iskola kötelezett minket, hogy uszodába járjunk. Magamtól én aztán nem mentem volna annak a klóros víznek a közelébe. Máig biztos vagyok benne, hogyha köhögök, akkor az ott benyelt fertőtlenítő miatt van. Halálom napjáig tüdőmön ég már a bélyeg: egykor uszodába kellett mennem!
Minden tudásomat belevetettem, és hamarosan készen is állt a remekmű.
Szépségverseny [Event] - Page 2 Bleachishida2

Találtam egy-két havert az öltözőben, velük hamar lepacsiztam. Nem voltak sem érzelmileg sem értelmileg túl fejlettek, így hamar bedőltek az általános emberek közötti, tudományos nevén locsi-fecsinek nevezett társalgás látszatának, és hamarosan élénk beszélgetés alakult ki közöttünk. Végül velük léptem ki az öltözőből, a legtöbbjük izmos teste határozottságot adott nekem is. Így ha saját adottságaim nincsenek is meg hozzá, legalább sugározni tudtam magamról az önbizalmamat. Még akkor is, ha egyébként kritikán alul sikerült a fürdőgatya…

Szépségverseny [Event] - Page 2 Bleach6004542182

A legfontosabb a kisugárzás!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 02 2013, 16:32

Mint a többiek a céhből, vagy Anat és Ren, úgy én sem akartam kimaradni a szépségversenyből, amit a környéken rendeztek meg. Olyan sok bókot kaptam mostanában arról, hogy milyen jól nézek ki, hogy milyen formás a testem, hogy egyszerűen nem bírtam magammal, én is beneveztem a megmérettetésre, hogy így is képviseljem az Artes Liberalest!
Megérkezésem után nem sokkal - amit persze a szokásos harci gúnyámban tettem - felocsúdva a kezdeti meglepődésből, hogy mindenki különböző kosztümökben, fürdőruhában feszít, úgy éreztem nekem is illene átöltözve valami olyanba, amivel elnyerem majd a szavazók pozitív reagálást.
Kissé félénken ugyan, de felkeresem a hölgyet, aki állítólag ruhákat kölcsönöz a résztvevőknek, ha nincs sajátjuk. Találkozásunk után nem sokkal fel is ajánlja a lehetőséget, aminek persze nem állok ellen, hisz' pont ezért jöttem hozzá... Rövid válogatás után úgy döntöttem, hogy valami hagyományosat öltök magamra, mert az is tud kihívó és szexi lenni, mint bármi más.

Szépségverseny [Event] - Page 2 InstaCam_2012-12-30_09-50-12-de._www.kepfeltoltes.hu_
- Violeta del Sanchez vagyok! Ne felejtsétek el rám leadni a voksotokat, kedves Szavazók..!

Ha ez nem lenne elég, ki kell bújnom a kimono-ból, hogy átvegyek egy bikinit, mert a következő versenyszám nem más, mint a fürdőruhás pózolás. Egy ideig eltart, mire rágyőzködöm magam, hogy hegeim ellenére megmerjem mutatni bájaimat másoknak is, de végül nagy elhatározást követően belebújok az enyhén visszafogott ruhaneműbe és besétálok a többiekhez a medencébe. Vágok néhány pózt, körbe forgok egyszer-kétszer, majd megállapodok a medence melletti kipárnázott részen.

Szépségverseny [Event] - Page 2 Tag124553wwwkepfeltolte_www.kepfeltoltes.hu_
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Márc. 13 2013, 11:05

Szépségverseny. Egy hely, ahol fiúk és lányok közösen próbálják elnyerni az ellenkező nem kegyeit. Vagyis, dehogy... Magamutogató, figyelemhiányos alakok össznépi áldozata egy relatív fogalom oltárán. Legalábbis többnyire igaz ez a kitétel, ámde el kell ismernem, nem minden indulója tartozik a szánalmas kategóriába, hiszen van aki a kihívást keresi, van aki pedig csupán jól akar szórakozni, mint jómagam is. Természetesen miért másért is érkeztem volna az event helyszínére, minthogy a földre szállt angyalkákban gyönyörködjek, ám ha már itt voltam, miért ne vehetnék részt én is? Az egyetlen probléma a külsőm volt, melyet határozottan ápolatlannak éreztem, miután az elmúlt napokban túlságosan tétlen üzemmódba kapcsoltam :/ Megérkezésem után rögtön felkerestem a borbélyt, hogy legalább borotválja meg apró borostákkal teli arcbőröm, ám ő meglepő módon akadékoskodni kezdett, hogy erre nincs szükség, és talán csak képzelődöm. Viszont, ha akarom, a frizurámat szívesen megváltoztatja. Sötét, fenyegető pillantásom hatására erről gyorsan le kellett tennie. A hajamhoz senki sem nyúlhat rajtam kívül Neutral A borotváláshoz pedig ragaszkodtam, így megtörtént, aminek meg kellett történnie, habár igencsak különös eszközökkel. Szánalmas, mennyire felkészületlen volt...
Elnézegetve a hölgyek gyönyörű ruhakölteményeit, illetve az urak elegáns vagy éppen laza megjelenését, elég közönséges lett volna, ha csak szimplán beállok a sorba, nem vallana rám. Egy mindent eltakaró köpeny rejtekében léptem hát ki a porondra, miután átöltöztem, és miután a figyelem rám összpontosult, vetettem le azt.

Szépségverseny [Event] - Page 2 Judalfull768586_zpsdb79bc3b
A nevem Tachi, mélyen tisztelt publikum. Ha tetszem, szavazzatok r... are? M-mi ez?! H-hé, Öreglány, n-nem ezt beszéltük meg!

Zavarba jőve, pánikolva futottam le a színpadról, hogy érhetett ekkora szégyen?! Vége az életemnek Sad ...nem :] Megkomponált remekművem hatásai triviálisak voltak, ezek után már csak a másik, a sokkal érdekesebb része volt hátra a rendezvénynek. Igazán szemet gyönyörködtető látvány volt a sok tüneményes lány egy szál bikiniben, erotikával fűtött pózokban. Egyik-másik igen komolyan megragadta a figyelmemet, így például a Szophie-ként bemutatkozó bátor tündérke, aki nem restellett átesni a ló túloldalára, de példának okáért Violeta-chant is felfedeztem a medencénél, hogy a többi elbűvölő szépséget ne is említsem. Egyik-másik mellettem elhaladó lánynak nem restellettem megsimítani egy-egy domborulatát a zavart és felháborodott, netán kacér pillantások kedvéért, azonban nem sokáig élvezhettem eme tevékenységemet, hiszen rám került a sor. Hogy az öltözetem nem egészen emlékeztetett egy fürdőruhára? Ugyan, aki az ilyen apró részleteken fennakad, az csak magára vethet :]

Szépségverseny [Event] - Page 2 Judalfull1407622_zps7755bfc2
Szabad egy táncra? :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Sachi Vas. Márc. 24 2013, 09:29

Hopp, kissé elcsúsztam. Tegnap azt hittem hogy már mindent megírtam, de akkor most lezárás. Akik nem írtak ide, azokra csak ismerős szavazhat majd

_________________
Szépségverseny [Event] - Page 2 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 18 2013, 19:44

A verseny szervezője két gigászi aranyzsákot maga mögött húzva érkezik meg a társaság elé.
- Gyönyörűségeim! Hatalmas nézőközösséget sikerült idevonzanotok és szponzoraink is elégedettek voltak. Aranymilliomos lettem és csakis nektek köszönhetem! Hadd háláljam meg!

Első helyezettek: 250 arany
Különdíjasok: 200 arany
Mindenki más, aki részt vett (és írt): 50 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.