Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szépségverseny [Event]

+17
Shiel D. Lewis
Fuun Kotarou
Rita Hanami
Koshitsu Esutel
Hinari
Jasude
RenAi
Kazesubayai Shizuka
Szophie
Anatole Saito
Ryuninji Ren
Hitodama
Halász Alex
Mirika
Peter Worker
Tomoyama Tsubaki
Sachi
21 posters

Go down

Szépségverseny [Event] Empty Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Sachi Kedd Feb. 19 2013, 11:00

A szavazást megelőző szabad bemutató 1-2 hétig folyik egy nagy szabad, védett füves téren felállított terepen. Két része van: az egyik egy porond ahol a választott kosztümben mutogathatják magukat a játékosok, míg a másik egy sekély vizes medence, ahol a fürdőruhás pózolást végezheti az, aki úgy gondolja hogy jobb mintha azt is a porondon csinálná
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/10Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Kedd Feb. 19 2013, 11:40

Tsubakit ezúttal elég keményen csapdába ejtették a szokásos üldözői. Nem kevés utcán és sikátoron loholt végig, de amikor a város széléhez ért egyszer csak egy vásárias forgatagban találta magát. Ott igyekezett elvegyülni a tömegben, csak hogy az olyannyira sűrű volt hogy egyszerűen magával sodorta mintha valami sebes vizű folyó lett volna. Mire észbe kapott, a páncélja már le is varázsolódott (?) róla és az átlagos itteni ruháját találta magán
Meglehetősen zavarba jött hiszen ilyesmi azért nem szokott egykönnyen megtörténni a játékban, de ellenőrizve a felszerelését megnyugodhatott hogy minden benne volt, még ha nem is aktuálisan felszerelve. Az igazi megrázkódtatás azonban akkor érte, amikor egy csapat lány és fiú társaságában találta magát egy emelt porondon állva, sok-sok játékos szeme előtt. Rettenetesen megijedt, ahogy mindenki láthatta őt és a mostanság kívánt nászajándéknak számító fülecskéit, amire oly sokan vágytak. Aztán mindenki egyenként bemutatkozott, sok volt közöttük a random játékosi név, s ő maga is úgy gondolta ez lenne a legjobb, hiszen ki tudja kik bujkálhattak mint ismerősök, akik őt más külsővel ismerték... így amikor rá került a sor...

Szépségverseny [Event] Szv1
- Tsucchan! H-hívjanak egyszerűen Tsucchannak!


És ez még nem volt semmi, hamarosan megjelent néhány fegyveres játékos és lekísérték őt meg a többieket a porondról, majd elszéledtek egy csapat ugyanolyan ruhát viselő nem játékos karakter között, akik most körbeállták őket
- Még nincs vége hölgyek-urak, a fürdőruhás bemutatkozás még hátra van! - mondta az egyikük
Aztán már hoztak is keretezett képeket mutogatni, melyek különböző fürdőruha fazonokat ábrázoltak, hogy aztán rájuk kattintva felöltsék magukra a kiszemelt szerelést. Tsubaki illemtudó lány volt és az iskolai viselethez szokott, szerencséjére pedig volt éppen ilyen fürdőruha is, persze iskolai embléma nélkül. Gyorsan rákattolt, hogy végre túl legyen ezen az egész publikus szereplésen, s így a kényelmes kis fürdőruci már rajta is termett.
Végignézett magán, s tudta hogy ezzel a megjelenéssel főként kövér és szemüveges férfiak figyelmét fogja felkelteni, de nem tudott az ügyben mit tenni. Így került át most egy neki térdig érő vizes medencébe más fürdőruhás lányokkal és fiúkkal együtt. Ez eléggé zavarba ejtő volt a sok tekintet között, melyek közűl nem egy nyálasan csorgott rajta. Néhány perc múlva úgy érezte, hogy elég volt már a mutatványból, azonban az egyik njk a medence szélénél elkapta és visszarántotta azzal, hogy még nem láthatták elegen. Csak hogy az illető ügyetlennek bizonyult, így Tsubaki teljes sebességgel nekiugrott valakinek. Keze belegabalyodott valamibe, míg arca valami puha és szerfelett élő anyagon landolt, s mikor felocsúdott hogy az a valami egy kimondottan megtermett lány dekoltázsa volt, s az illetőt éppen az ő kezei szabadították meg felkötős bikini felsőjétől, felsikoltott. Rémülten futkározott körbe a kezére csavarodott fürdőruhadarabbal, nem is törődve azzal hogy egy szép tömeg ujjongott és hajrázott a nem szándékos mutatványa miatt...

Szépségverseny [Event] Szv2_www.kepfeltoltes.hu_
- Goooooooooomenasaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal135/400Szépségverseny [Event] Exp_ures  (135/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Sachi Kedd Feb. 19 2013, 12:30

A sok játékos forgatagában egy különösen kicicomázott nő sétálgat fel és alá, lopva húzva félre néhány játékost, akiknek látszólag nincsen megfelelő ruhája. Sejtelmesen mosolyog, hangja lágy és barátságos


Szépségverseny [Event] 32782
- Nocsak... hát nincsen szép ruha, amit fel lehetne venni egy ilyen versenyképes testre? A nevem Öreglány és szívesen adok kölcsön a ruhatáramból, de csak fél óráig viselheted, utána magától visszakerül hozzám... (...) Fizetség? Ó nem, legyen ajándék!


//Ezt azért tettem be, hogy szabadabban válogathassátok meg a nem fürdőruha kosztümeiteket, ergo bármi lehet, amit Öreglány kölcsönad! Fiúnak és lánynak egyaránt ad kölcsön-kosztümöt//
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/10Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Peter Worker Pént. Feb. 22 2013, 11:29

Egy érdekes nő öltöztetett fel. Fehér öltönyöm és nadrágom alatt egy kék inget viseltem. Egy nyakkendőt is kaptam, ám nem akartam, hogy fojtsa az a nyakam, így nem húztam meg teljesen, az ingem legfelsőbb gombját sem gomboltam be. Szorult helyzetbe kerültem volna és azt nagyon nem akartam most és miközben a tükörben néztem magam, azon gondolkodtam, hogy miként is kerültem ide.

- Nocsak... hát nincsen szép ruha, amit fel lehetne venni egy ilyen versenyképes testre? – bár bemutatkozott még, én az elején megakadtam, miként versenyképesnek nevezte a vézna testem, azonban húzott magával és én nem ellenkeztem. Nyomomban Hisame mit sem törődött a helyzettel, csupán csak szó nélkül követett.

A színpad nem az én helyszínem volt és bár lelkesednem kellett volna, arcomon mégis csodálkozás és kedvtelenség uralkodott. Egyáltalán nem voltam még ilyen helyzetben és nem véletlenül. A színpad és én két külön világ voltunk, ám most vonultam a porondon levőkkel és mutatkoztam be én is. Hangom halk volt.
- Peter Worker. - szóltam és hajoltam meg.

Szépségverseny [Event] 21855642

Egy rövid nadrágban ültem egy padon és vártam a következő versenyszámra, mikor egy fürdőruhás gyönyörű lány lépett hozzám.
- Te nem aggódsz? – kérdezett mosolyogva engem, miközben leült mellém. Csodás alakja volt, karcsú csípője, dús keblei. Rózsaszínes haja a háta közepéig, ha nem tovább ért.
- Én, aggódni? Nem, nem aggódom. – nevettem fel – Vézna és csúf vagyok, az esélytelenek nyugalma uralkodik most bennem.
- Esélytelen? – csodálkozott szavamon és nézett végig rajtam, majd hajolt közelebb hozzám –Szerintem nincs semmi baj veled. – kacsintott és én nagyot nyeltem erre, majd egy pillanattal később mindketten a medencében voltunk.
Nem éreztem magam fellépőnek, így nem tudtam, hogy mit kellett volna csinálnom, csak álltam egy helyben, néztem a műsort, egy szabadjára engedett kebel párt és a kétségbeesett elkövetőt.

Szépségverseny [Event] Kurokoxmomoi
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal2601/2700Szépségverseny [Event] Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Mirika Pént. Feb. 22 2013, 18:34

Ilyen céltudatosan ritkán készültem bármire is, mint most ez a kis eventecske a Kezdetek Városában. Büszkeségem nem engedte, hogy elmenjek egy szépségverseny mellett anélkül, hogy meg ne mérettessem magam :3 Mindig is élveztem, ha népszerű lehettem a fiúk körében, és erre rá is dolgoztam folyton. Elég volt a szokásos itteni öltözködésemre gondolnom, egyszerre volt cuki és vonzó a ruhám a maga rózsaszín, szívecskés, masnis jellegével, míg a másik oldalon a dekoltázs, a rövid szoknya és a combharisnya állt. Csakhogy ezt a két jellegzetességet most szét akartam szedni, és külön-külön megmutatni ezt a két oldalam, hogy kellőképpen kiemeljem mindkettőt Razz
Hosszú órákon át válogattam a ruhák és a bikinik között, mire rátaláltam a megfelelő darabokra, az Öreglány segítségére kösz, de nem volt szükségem. Pontosan tudtam, mit akartam, épp ezért volt olyan nehéz az igényeimhez passzoló dolgokat találni. Nem mondom, hogy kihoztam a 100%-ot, de a pink, masnikkal díszített, csinos ruci a visszafogottsága ellenére is megfelelt, elvégre nekem most talán pont egy szolid öltözet kellett és nem az a kihívó.

Szépségverseny [Event] E7c0e579-ae3c-4d32-b89a-21411f839bce_zpsb90ab51d

- Napsütéses szép napot, a tündéri Mirika-chan vagyok~ :3 - villantottam meg legédesebb mosolyomat immár a színpadon állva, majd a hosszú szoknyámat megfogva megpördültem a tengelyem körül, rábízva a látványt a bő ruha lobogására, bemutatkozásomat pedig egy kacsintással és egy, a közönség felé dobott puszival zártam :3 Könnyed és légies mozgással akartam lenyűgözni a nézőket, szerintem nem tűnt erőltetettnek sem. Csak azon morfondíroztam, hogy nem lett-e volna jobb az angyali jelzőt használni?

Mihelyst levonultam a színpadról és felöltöttem a bikinit, mintha csak kicseréltek volna. Gondoltam rá, hogy valami fodros, kislányos fürdőruhát választok, de végül elvetettem az ötletet, ezúttal a nőiességemre akartam helyezni a hangsúlyt. Méghozzá anélkül, hogy túlzásba vinném, szóval a medencébe egy meglehetősen egyszerű bikiniben léptem, és elsősorban arra figyeltem, hogy a mozgásommal emeljem ki a domborulataimat. Mint valami vadmacska :3 Igyekeztem pózolás közben figyelmen kívül hagyni Tsubaki kétségbeesett rohangálását kezében egy melltartóval, inkább azok felé fordultam, akik nem a lolicon hajlamúak közé tartoztak látszólag :3


Szépségverseny [Event] 492f52eb-8a36-465c-8bee-6185344a556f_zps8e446cb6
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal11225/10500Szépségverseny [Event] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Halász Alex Pént. Feb. 22 2013, 19:38

~ Ezt muszáj elmondanom… szóval ott ülök a padon és nézelődöm, szokásomhoz híven egy gömb alakú nyalókát eszegetve, s ekkor egy hölgy lép oda hozzám. Csak ennyit mond. ~Csodásan szép hajad van, nem mutatnád meg másoknak is? ~ Majd mikor értetlenségemet látta, egyszerűen felhúzott karon fogva a padról, és elviharzott velem a „Verseny” helyszínére. Hát ez felettébb érdekes. Mondhatom, oly annyira, hogy majdnem lenyeltem keresztbe a számban tartott cukrot, ami azért sem lett volna túl kellemes, mert a nyele még mindig nem ehető. Nyalókák. Most ehhez mit szóljak? Átfutottam a nevezést, díj nincs, de mindkét számon részt kell venni. Egy fürdőruháson, és egy bemutatkozóson. Hívni fogják egyesével a részt vevőket, röviden be kell mutatkozni, majd a következő számhoz is, ahogy az előzőnél, kis várakozási idővel hívásra meg kell jelenni, aztán elérni, hogy rád szavazzanak. Mit ne mondjak…hát, unatkoztam. Rámosolyogtam a hölgyre és megkérdeztem tőle, hogy mit kéne tegyek azért, hogy bekerüljek. Meg aztán, volt még valami, amit meg akartam tenni, de erre majd annak idejében mindenki rá fog jönni.
A nő csak annyit mondott, hogy egy ehhez illő öltözet kell csupán, semmi más, mire gondterhelten vakargatni kezdtem a fejem. Nem költöttem ruhákra…a páncél fontosabb volt. De a nő csak nevetett, s nem soká ott találtam magam az ő kis birodalmában, ahol ezernyi ruhából lehetett választani. Gondoltam, úgy is leginkább japán testvéreink játszanak itt a SAO-ban, és csak elvétve akad pár „szerencsés” külföldi, mint én, akik megkaparinthatták a szoftvert. Így ennek értelmében egy az itteni, (azaz Japán) gimim egyenruhájához nagyon hasonlót választottam ki. Vörös nyakkendő, fehér ing, és világos barna nadrág. Virít róla, hogy egy állami iskola „egyen”je, s amennyire a japánok imádják az egyenruhákat fel fog tűnni nekik. Hívnak, én meg teljes nyugalommal vonulok ki, rámosolyogva arra, akivel épp egyszerre találkozott a szemünk, majd a porond közepén lazán beálltam egy kényelmes testtartásba. A virtuálisan generált tavaszi szél épp ekkor indult meg, s még érzékibb hatást váltott ki azzal együtt, ahogy kijelentettem a nevem. Nagyszerű, most jöhet még valami.

Szépségverseny [Event] Usuitakumiicon12byshobe
//képcsere közkívánatra//

- A nevem Halász Alex. Magyar vagyok, és imádom Japánt! ^.^ Ezzel pedig szeretnék minden külföldinek kitartást és sok szerencsét kívánni! Hajrá minna!


Mosoly illetve integetés. Nem azért, mert így illik, hanem tényleg így is gondoltam. Ez a hely, ahol mindenki oda figyel pár másodpercig valakire, egy igazán jó alkalom arra, hogy megpróbáljunk kicsit lelket önteni a nagy népbe. Én is elveszett voltam, de mostanra már igenis sokkal jobban érzem magam, és ezt most meg is mutatom mindenkinek. Nem fogok karót nyelt módra lecövekelni egy helyen, hanem kilépek. Hiszen most figyelnek! Surprised Véééégre! *-*
A második egy amolyan menjünk ki mind, majd miután a nézők ki legeltették az összversenyzőkön a szemüket, akkor egyesével is kiállunk. Így meg kellett várnom a lányokat, hiszen ők külön vannak, majd jöttünk mi ….fiúk. Egy kicsit csüggedt, kék hajú srácot hívtak ki előttem. Mintha nem érdekelné a dolog. Hát, nem mintha engem is a nyerés hajtana, egyszerűen ez is egy jó móka, amit a magam módján próbálok minél jobban élvezni. Majd bemondják a nevem. …
Én pedig szépen kiállok a nagy közönség elé, kicsivel előrébb állva, hogy jól látsszon kiről is van szó. Egy fekete fürdőnadrágot vettem fel, de direkt magamon hagytam az inget, majd kilépve, szépen levettem előttük. Olyan izgalmas szokott lenni, nah nem nekem, hanem nézni, ahogy a hölgy nézők majd elolvadnak, mikor lekerül az ing, pedig a többiek eleve anélkül jöttek ki…. :3
Trükkök, de hát ha egyszer nem volt megtiltva. Kicsit feldobom a helyzetet. Nem egy vézna fiúcskáról van szó itt, hanem egy olyasvalakiről aki kendón, és különféle harcművészeteken edzette férfias izmait. Rólam. :3


Szépségverseny [Event] Takumiusuibyakagraphics

Szépségverseny [Event] Usuitakumi77usuitakumi3


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 25 2013, 18:48-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal5187/5300Szépségverseny [Event] Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Hitodama Szomb. Feb. 23 2013, 14:26

Mizuki kimondottan nem kedvelte az ünnepségeket, hacsak nem olyasmiről volt szó mint ő maga vagy valami amit ő is érdekelt. Egykedvűen sétált hát a tömeg között, nézelődve hogy mégis miként juthat ki leghamarabb mert ez nem bizonyult olyasminek, ami neki tetszett. Mutatósabbnál mutatósabb fiúk és lányok, férfiak és nők ácsorogtak vagy éppen sétálgattak mások előtt, azt bizonygatva hogy ők a legszebbek. Őt az efféle titulus egyáltalán nem érdekelte, sokkal inkább a legerősebb és a legbátrabb versenyek érdekelték volna...
Talán ott is hagyta volna az egész csődtömeget, ha egyszer csak nem pillantott volna meg egy ismerős alakot felbukkanni a versenyzők mutogatószínpadán. Így kapta hát azon magát, hogy váratlan ötlettől hajtva felugrott egy jól megtermett afro-amerikai játékos nyakába és integetni kezdett
- Mirika-san! MIRIKA-SAN! - kiáltozott - MIRIKA-SAAAAAAAAAAN!
Tehát végre akadt valami indok, hogy itt maradhasson. Kana biztos szebb volt nála és rajta kívül nem látott akkor éppen ismerős arcot, és pont hasonló rózsaszín vagy valami olyasmi ruhája volt amihez hasonlót egyszer Mizuki egy njkval akart megvetetni. Azonban nem kiáltozhatott sokáig, mert a fickó akinek a nyakában ült egyszerűen fogta és ledobta. Földet érve méterekkel odébb, már rohant is volna vissza hogy verekedést kezdeményezzen bosszúból és persze izgalomkeltésből, amikor valaki megragadta a vállát és kis híján egy öklöst kapott az arca közepébe válaszként. Azonban Mizuki meglepetten konstatálta, hogy az illető egy falfehérre meszelt nő volt, kimondottan alkalmi ruhában. Természetesen azért csak csúnyán nézett rá, no meg persze kérdőn. Mit akarhatott?
- Megállj csak, kislány... - kezdte nem kimondottan a legcélravezetőbb megszólítással - a nevem Öreglány és... versenyképesnek látszol!
- Á-á! - rázta meg a fejét, mert gondolta hogy be akarja nevezni arra amit ő hülyeségnek tartott - Felejtse el, ez nem a harcosok sportja!
- Hm... - engedte el a nő, de nem távozott hanem csípőre tette kezét - nem is akarsz ott lenni a barátod mellett?
Ez gyors volt, Mizuki tűnődve nézett fel az odafent elhelyezkedő játékosokra, tényleg nem lett volna rossz... és vajon ha felmenne Kana mellé, az odavonzaná Rint és Ranmarut is?
- Ugyan már, adnék neked hozzá illő ruhát, kicsit megigazítanám a hajad és mindenki hanyatt esne tőletek! Tökéletes cosplay volna, egészen biztosan többen szavaznának így rá is!
Most Mizukira esett a csípőre vágás sora, még néhány pillanatig játszotta a meggyőzendő kis hercegnő szerepét, aztán zordan bólintott


***

Nem volt teljesen biztos a sikerben, a ruhája egyáltalán nem volt olyasmi amire számított és még inkább kételkedett abban hogy miért kell csinálnia, amit... De azért nem lépett vissza, ha már vállalkozott a kihívásra akkor végig is fogja küzdeni, nem ronthatta el már csak Kana sikere miatt sem! De akkor sem értette... egy kupac masni... nadrág, ing... meg melltartó, amit éppen hogy csak kitömött neki a nő azzal az indokkal, hogy valami azért legyen neki ott is. Így hát, némi felkészülést követően, fogta magát és kiugrott a tömeg közül egyenesen Kana mellé, s a meglepetés erejével satuba fogta a nyakát, majd nyomott a fejére egy barackot. Nem értette miért, de állítólag ez a koreográfia kellett a kosztümökhöz, vagy micsoda. Sőt, hatása is volt, Kana esetleges ellencsapásától függetlenül a tömeg nagy része elég bambán meredt rájuk, aztán a pillanat elillantával egy kórus wow után, többen is pozitív üvöltözésben törtek ki. Mizuki összefonta karjait, nem értette a siker okát...
- Újabb perfekt duó! - mosolygott a tömeg között a nő, miközben már következő "áldozatát" öltöztette

Szépségverseny [Event] Bc1b
- Hitodama vagyok... és ez nem az én ötletem volt!



Azután nem is igen figyelt az egészre, lekerülve a színpadról valahogyan elveszítette Kana nyomát és félreállítva végezte egy rakás jk és njk között. Öreglány azonban megint lecsapott rá, megszabadította kölcsön ruhájától, beleértve még a tömést is, majd az egyik képkeret felé irányított, kezébe pedig valami fehér dolgot nyomott írással...
- Ezt majd ragaszd a fürdőruhára a mellkasodon - utasította, majd irányba taszigálta, megtoldva még egy jégkrémmel is - el ne felejtsd: arcpír és szégyenlős tekintet! Hajrá, kis cosplayerem! Nyald a fagylaltot!

Szépségverseny [Event] Bc2j
- ... (?)
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal135/500Szépségverseny [Event] Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Feb. 23 2013, 17:28

Mikor hírét vettem ennek a kis eventecskének, már tudtam, hogy nekem bizony nem lehet ilyet kihagyni. Egyszerűen nem létezett számomra olyan opció, hogy kihagyás. Minden olyan rendezvényen ott kellett legyek, ahol tudtam magam, ha csak egy picikét is, sztárolni. Ez hiányzott ebből a világból a legjobban. Elenyésző mennyiségű rajongót találtam csak a kockák ezen földjén, ami rettentően kellemetlen érzéssel töltött el. A lényeg, hogy minden esélyt meg kell ragadni és én ezt meg is tettem. Leadtam a jelentkezést és már be is léptem az öltöző részbe. Legörgettem a menümet és elkezdtem válogatni a meglévő ruháim között. Azonban ez nem tartott sokáig, mert egy szimpatikus hölgy szólított le kedves szavakkal.
- Óhh nem dehogy.. A kidolgozott testemen bármilyen férfiruha jól áll.. Éppen ez a baj… túl sok a lehetőségem.. – finoman utasítottam vissza a kedves hölgy ajánlatát és tovább válogattam saját ruhatáramból, ami nem volt kicsi. Felhalmoztam egy csomó darabot. Egy sztár sosem jelenik meg kétszer ugyan abban. Ez alapszabálynak számított. Kicsit visszafogottabb öltözéket választottam magamnak, mint általában szoktam. Még meg is dobtam egy stílusos sállal és szemüveggel. Így nem sokan láthattak még...
Határozottan, mégis lazán sétáltam ki a tömeg elé.. nekem ez már nem volt újdonság… nem ijedtem meg… sőt, inkább hiányzott már ez az érzés.
- Sziasztooook!! Ryuninji Ren vagyok.. ha valaki még nem ismerne..- mutatkoztam be a szinpad szélénél állva. A nézők női tagjaira próbáltam nagyobb hatást gyakorolni. Egy kacsintás.. pár csábos mosoly tőlem és már el s végeztem a dolgom. A nők nem tudtak ellenállni nekem, legalábbis az eredeti világban így volt… Itt meg majd meglátjuk. Egy két nekem tetsző lányka felé böktem az ujjammal kacsintás közben.. jelezve, hogy lenne nálam esélye. Miután kiprodukáltam magam elhagytam a színpadot, hogy készülhessek a következő versenyszámra.

Szépségverseny [Event] Ren_www.kepfeltoltes.hu_

Pár gombnyomás után már a fürdő nadrágomban feszengtem, úgy ahogyan azt kellett. Szerencsém volt és még a lányok rajtam legeltették a szemeiket.. addig én is találtam magamnak néznivalót. Hála a szexi Miri-channak és egy kis törpének, aki elég menő műsorral kedveskedett nekünk. Mikor én következtem kihúztam magam, hogy izmaim rendesen látszódjanak. Nem voltam egy izomhegy, de sokat jártam edzőterembe. Elküldtek… szakemberek sora segített abban, hogy a testem is eladható legyen, persze normális értelemben. Büszke voltam a testemre melyet kemény munkával kellett karbantartsak. Meg is érte.. mert újfent élvezhettem, hogy rengeteg figyelem szegeződött rám. Kicsit több időt is töltöttem szolid pózolással, mint az előttem lévők.. de ennyit megérdemeltem szerintem.. hiszen én voltam, vagyok és leszek mindig a sztár.

Szépségverseny [Event] Ren2_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal6382/6500Szépségverseny [Event] Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Feb. 24 2013, 12:19

Ha a való életben szépségversenyre került sor, mondjuk a suliban, akkor állandó látogatója voltam az eseménynek, de csak mint néző. Mint minden egészséges férfiú, szerettem legeltetni a szemeimet a hölgyek bájain. Sosem gondoltam viszont arra, hogy lehetek olyan népszerű, hogy induljak is egy ilyen jellegű versenyen és a testemet sem éreztem elég kidolgozottnak hozzá. Itt, Aincradban viszont nem zavart az ilyesmi, a sok kocka között talán van esélyem kitűnni és eladni magam, ha más nem, hát a humorommal kell virítani. Így hát nem vacilláltam tovább, magabiztosan léptem a jelentkező pulthoz és leadtam a nevezésem. Talán ha elhiszem, hogy akár én is nyerhetek és hozom a lehengerlő stílusomat, akkor akár még sikerülhet is. Vágjunk bele!

Első körben elegánsabb ruhát kellett ölteni, így már rögtön nyeregben is éreztem magam. Én magam vagyok a megtestesült elegancia, ebben senki sem veheti fel velem a versenyt itt! Finoman visszautasítok valami kicicomázott nőt, aki felajánlja segítségét, hogy válogassak a ruhatárából. Ám én már tudom, hogy melyik ruhámat akarom felvenni és kellően tisztában vagyok azzal is, hogy mi áll jól nekem. Ma viszont mellőzök minden ékszert, kirívó színt és kiegészítőt. Letisztult megjelenést szeretnék kölcsönözni magamnak, minden zavaró sallang nélkül. Egyszerű szabású fehér selyeminget öltök magamra a kicsit fénylő hatású, fekete nadrágomhoz, majd gondosan megkötöm a nyakkendőmet is. Először jól meghúzom, aztán végül úgy döntök, hogy engedek rajta és kigombolom az ingem legfelső gombját is. Nem kell, hogy karót nyelt pasas benyomását keltsem, fő a lazaság. Mindenesetre a zakóm alá egy mellényt is felveszek, szintén fekete színben, a letisztultság jegyében. Megnézem magam a tükörben és begyakorolok pár mosolytípust, amit szeretni szoktak a csajok. Kilépve a porondra, megeresztek pár, a titokzatosságával sármos mosolyt, s tulajdonképpen önmagamhoz képest visszafogott vagyok. Ren már úgyis előtte előttem a bugyiáztató sztárocska viselkedését, ha most én is ezt dobnám be, akkor úgy tűnhetne, hogy majmolom őt. Élénk, smaragdzöld szemeimmel azért próbálok pár hamisás, csibészes pillantást intézni a hölgyek felé.
Szépségverseny [Event] Versenyanat
Üdvözletem hölgyek-urak! Anatole Saito vagyok.

Még mielőtt lesasszéznék a kifutóról, megállok a végén a közönség előtt, ujjammal megérintem a mellényemet a megfelelő ponton, amitől az visszakerül az inventorymba, majd egy könnyed mozdulattal megválok a zakómtól is, amit a vállamon átvetve lazán tartok egy ujjammal. Mintha csak a párizsi divathétről pottyantam volna ide, legalább is nagyon munkálkodok a pózoláson. Valakinek azonban nem tetszik, hogy ennyi ideig igyekszem a hölgyek szívébe lopni magam, ezért egy almával próbál megdobni. Ügyességpontjaimmal meg se kottyan elkapni a felém dobott gyümölcsöt és egy "kösz, haver" odavetéssel próbálom élét venni a helyzetnek. Mielőtt kínosba átfordulhatna a szituáció és azt hihetné bárki is, hogy le tudna égetni, jóízűen beleharapok az almába, majd egy utolsó sejtelmes pillantás és mosoly a közönségnek. Most már levonulhatok.
Szépségverseny [Event] Anatk

[justify]Gondolkozok azon, hogy elsütök még valami frappáns dumát, de azt inkább a fürdőruhás részhez tartogatom. Ott végre megmutathatom a másik oldalamat is, és nem kell visszafognom magam. Felveszek egy szokványos fürdőnadrágot, majd nyomok pár fekvőtámaszt, persze tök feleslegesen, a sporttól szálkás, de a konditerem hiányától csenevészebb izmaimat már úgysem tudom felpumpálni. Nem is biztos, hogy az mindenkinek bejön...
Fejben egy ősrégi "macsó dalt" játszok le, majd kiszambázok a nézősereg elé, lábaim szó szerint siklanak a porondon, testem minden porcikájával azt üzenem, hogy fess vagyok és imádjatok. Most már jöhetnek az ezer wattos vigyorgások is, nem spórolok velük. Ebben a pillanatban tényleg képes vagyok elhinni magamról, hogy jóképű vagyok és igyekszem a közönség szeretetét magamba szívni, hogy újabb lendületet adjon. A vállamig felhúzott macskás úszógumit nemes egyszerűséggel a közönségbe dobom, abban reménykedve, hogy többen is utánakapnak majd.
Szépségverseny [Event] Versenybeachanat
Heyo, hölgyek! Ha van kedvetek, verseny után megmártóztathatnánk a habtestünket a vízben! Az első három jelentkező vendégem egy koktélra!

//Ha már ennyi bókot kaptam az új avi képemre, akkor betettem azt is pár mondat hozzáfűzésével Very Happy //


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 27 2013, 14:01-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/5000Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Szophie Hétf. Feb. 25 2013, 17:47

Hallottam hírét, hogy valamiféle szépségversenyt rendeznek. Természetesen nem nagyon értettem, hogy a mob gyilkoló kockák között ennek mennyi értelme lehet, épp ezért lettem nagyon kíváncsi az eseményre. Sajátos véleményem volt erről az egész helyről, és a valós világban társasági életet igen mellőző játék függőkről is, akik itt nagy számban előfordultak, sőt túlzott többségben voltak. Elhízott, vagy épp vézna, pattanásos, ápolatlan, társadalomból kirekesztett emberek mind. Persze azért itt is vannak kivételek, sok normálissal is találkoztam, de az a kisebbség.
- Vajon ide túlzott egoval rendelkező emberkék jönnek el villogni, vagy a tényegesen normálisak? - tettem fel a kötői kérdést fakasomnak, aki mellettem baktatott. - Valahogy vicces lenne megnézni a hájas alakokat, ahogy végig bicegnek a kifutón. Persze a másik véglet is jó lenne, megismerni pár normálisabb alakot. - elmélkedtem tovább.
Az arénához érve, eléggé hátul álltam meg, egy kis bokor előtt, nem akartam elvegyülni a tömegben. Onnan is kitűnő rálátás bizonyult a modellekre. Meg is lepődtem, amikor egykori idomár tornás ellenfelemet pillantottam meg, amint épp félénken andalog ki a nagyközönség elé, bemutatkozik, majd gyorsan távozik is.
- Hát ő? Ez érdekesebb, mint gondoltam. - motyogtam Vezérnek, akit nem is igazán érdekelt az egész, el volt foglalva egy újabb bogárral, amit a fűben talált. Ezután eszméletlen édes, és csinos kis hölgyek pózoltak a közönségnek, melyet nem kis tapsvihar viszonzott.
- No lám.. a csinos emberkék jöttek, nem a ronda kockák.. - mondtam meglepetten, megint csak magamnak. Ezután mit látok, mit nem? Szőke hajú Alex barátom feszít a kifutón. A megdöbbenéstől magamhoz sem tértem. Ezek után Ren libegett ki az emberek elé, és sármos mosolyával minden nő nemű alakot elkápráztatott. Ekkor már összerázódtam az előbbi hirtelen lefagyásból, és boldogan, ámde félénken integetni kezdtem az ismerős arcnak.
Szépségverseny [Event] Images?q=tbn:ANd9GcSKPR-RjBnfA_OMptynkXtsXnQy4VlPv9SWAO067lq9PBHpS1qd9Q
Eszembe jutott viszont az, hogy megígérte, hogy ha észrevesz, akkor felinvitál maga mellé a színpadra, így inkább hamar abba is hagytam a kezem lóbálását. Bár az az ígéret a valós világra vonatkozik, mégsem mertem tovább kockáztatni. Amúgy is jobban el van foglalva most az önfényezéssel - amit meg kel hagyni eszméletlenül csinál, még engem is levesz a lábamról. - mint hogy velem foglalkozzon.
Épp egy édi barna hajú srác csibészes, féloldalas mosolyában gyönyörködtem, amikor egy nő lépett oda hozzám.
- Hmmm.. Nem is olyan rossz. - mondta, miközben engem méregetett.
- E- ezt meg hogy érti? Mégis mi nem rossz? - kérdeztem értetlenül, és eléggé megijedve a nő furcsa viselkedésén. Ekkor választ sem adva karon fogott, és maga után kezdett cibálni, a tömegen át. Természetesen Vezér ügyet sem vetve rám ott maradt, és bogarászott.
- Mé- Mégis hova visz? - kiabáltam kétségbeesetten. Próbáltam kapaszkodót találni, kiszabadulni a kezéből, de mind hiba, céltudatosan húzott maga után. A tömegen áthaladva valami furcsa helyiségbe vezetett, ami tele volt ruhákkal.
- Most pedig válassz egy ruhát, és porondra fel! - mosolygott barátságosan.
- H-hogy miii?? - kerekedett el a szemem. - Én nem, biztos, hogy nem! Nem, nem és nem! - tiltakoztam hevesen. Ha az a szándéka, hogy engem most kiküld oda a sok sok ember közé, akkor én most szépen elájulok. Tudniillik, igencsak lámpalázas típus vagyok, és a szépségemmel sem voltam túlzottan megelégedve, pláne nem ennyi csinos lányka után.
- Na jó.. oké, oké, okééé.. kimegyek oda, de van saját ruhám is, ne adja rám azt az izét! Pláne ne pirosat! - tiltakoztam, amikor valami piros, csipkés vackot akart rám erőltetni. Láttam, itt nincs menekvés, jobb lesz, ha belemegyek a dologba, vagy egyszerűen csak a kellő pillanatban megszökök. Közben, hogy ne legyen átlátszó az én kis szökési tervem, felvettem egy egyszerű, ámde csinos kis szoknyát, megigazgattam a hajamat, pózoltam a tükörbe, meg minden ehhez hasonló, amiket ilyenkor kell csinálni. Végül eljött a nagy pillanat, és én készültem, hogy egy jól irányzott ugrás, majd egy kis futás segítségével elszabadulok a kijáraton át, de mindez nem jött össze, ugyanis utamat állták, és az Öreglány elkapta a kezemet, majd végül a kifutó felé taszigált. Ott egy jól irányzott lökéssel a függönyök közül kitolt a közönség elé. A nap szikrázóan sütött, a tömeg tombolt, és én rosszul lettem. Ennyi ember, és mind engem bámul. Persze, hogy ilyenkor hozom a szokásos ügyetlen formámat. A sajt lábamban képes voltam elesni, és hozzá egy elég vicces arckifejezést vágni.
Szépségverseny [Event] Images?q=tbn:ANd9GcTQAH282kQuwjpysWutJNxEBi7LraQ1vk4BiqGl59RHlilooY7J
- Áuucs.. - fájlaltam a hátsómat. - Jajajajjj.. már megint ez, hogy én mindig mindent elrontok! - zsörtölődtem halkan. Az csak természetes, hogy kinevettek. Miért ne tették volna? Szerencsétlen vagyok, ennyi az egész. Közben felálltam, megigazítottam a ruhácskámat, és visszanyertem a tartásom. Szelíden elmosolyodtam, majd egy kicsike póz, és máris javítottam az előbbi baklövésemen.
Szépségverseny [Event] Szophie_www.kepfeltoltes.hu_
- Sziasztok, a nevem Szophie, és... hát.. egy kissé szerencsétlen, mint láthattátok.. - pirultam el icipicit, majd fürgén, és szégyenlősen visszaszaladtam az öltözőbe.
- Huhh.. megint hoztam a formám.. - siránkoztam. - Na de.. Most, hogy végül én is részt veszek ezen az egészen, nekem is a legjobb formámat kell hoznom! Itt az ideje, hogy az ari kislány egy kicsit nőiesebb legyen! Mert soha semmilyen játékban nem veszthetek, és ez is csak egy játék!- határoztam el, hogy most valami igazán versenyképeset alakítok. És át is öltöztem egyetlen fürdőruhámba, ami viszont igazán hangsúlyozza a női idomokat. Épp ezért eddig még egyszer sem hordtam. Magabiztosan lépkedtem végig a kifutón, majd legvégül egy szexi póz, megfűszerezve egy csábos mosollyal és a tapsvihar garantált.
Szépségverseny [Event] Tumblr_m3kqmvjrlh1qbbs2ao1_500
Hát igen, azért én is tudok valamit, ha akarok. Emberek figyelem, mert soha többet nem fog engem nyilvánosan senki ilyen pózban látni, azt garantálom.
- És most végre nem estem el! Igen! - örvendtem. - És ha tetszem, előre is szólok, nem kérek virágot, csakis csokiiiiiiiiit!!! Na meg persze sütikét! Puszi.:3
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal12046/10500Szépségverseny [Event] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Kedd Feb. 26 2013, 11:55

Annak ellenére, hogy nincs oda a nagy tömegért, valahogy mindig belekeveredik mindenbe. A tervei közel sem úgy sikerültek, mint szerette volna. Szép lassan viszont beletörődött. Így esett a mai napon is. Egy kis sétát akart tenni a város mellett, aminek az lett a vége, hogy felfedezett valami furcsa rendezvényt. Kicsit közelebb kerülve kiderült, hogy itt szépségverseny zajlik. Már fordult is volna sarkon, mondván ez nem az ő világa, de aztán az egyik szervező elkapta, közölve, hogy jó hogy végre megérkezett ő is. Ez elég különös volt, mivel tisztán emlékezett rá, hogy ő semmi ilyesmire nem jelentkezett. Valaki meg akarta tréfálni és benevezte őt a versenyre. Vagy csak esélyesnek találta? Nem tudni. A felszerelése akarata ellenére lekerült róla és sima civil ruhában volt kénytelen körbejárni a terepet. Nem mintha bárkit is meg akart volna támadni, de jobban érzi magát, ha készenlétben van a fegyvere. Hamar a porondon találta magát és közeledett az ő ideje. Úgy döntött, ha már itt van, akkor miért is ne? Hátha nyer legalább pár aranyat egy harmadik hellyel. Vagy vigaszdíjként kap egy életerő italt. Viszont ha nem, az se baj. Viszont szüksége lett volna valami más ruhára. Ezt igen hamar megoldotta egy magát Öreglánynak nevező hölgyemény, aki a versenyzőknek kínált mindenféle ruhakölteményt, hogy legyen miben pózolni. A dolog szépsége az volt, hogy mindezt ingyen. Így nem volt oka visszautasítani egy ilyen ajánlatot. Gyorsan átfutotta a lehetőségeket és kiválasztott egy ruhát. Illetve kettőt, mert mindkettő tetszett neki. Bár az egyik inkább utcára való viselet volt. Abban nem volt semmi érdekes. Ennyi erővel kiállhatna a porondra abban is, amiben érkezett. Így végül nem tartott sokáig a válogatás. Magára kapta azt a szép kis ruhát, amit talált. Remélte, hogy nem csak szerinte fog jól állni neki.
Szépségverseny [Event] 17489692
Csak hogy kicsit feldobja a látványt, még a kardját is elővette. Valahogy jobban érezte magát tőle. Hátha valakinek túlzottan is megtetszene és kedve támadna rávetni magát.
-Ööö...Üdv! Shizuka vagyok! Remélem mind jól szórakoztok!-mondta, miközben magára erőltette a legbájosabb arcát. Bár karddal a kezében ez talán nem a várt eredményt hozza.
Kicsit mutogatta még magát a ruhában, majd meghajolt és visszament az öltözőbe.
~Na jó, essünk túl a második körön is.
Úgy döntött, hogy nem a porondon fogja mutogatni magát, hanem a medencében. Elvégre ott jobban mutat a fürdőruha. Ha már rávette magát, hogy részt vegyen ezen a kis versenyen, akkor illik megadni a módját.
Szépségverseny [Event] 572726saekobusujima032
Miután befejezte, a tömegből figyelte ő is a műsort. Persze a ruháit visszavette. Nehogy orrvérzést okozzon, amikor a kölcsön ruhák vissza kerülnek az Öreglányhoz.
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal460/500Szépségverseny [Event] Exp_ures  (460/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by RenAi Kedd Feb. 26 2013, 13:38

A kezdetek városában sétálgatva véltem felfedezni egy nagyobbacska tömeget, nem bírtam a kíváncsiságommal így hamar feléjük vettem az irányt. Közelebb érve nem csak a zsinat lett egyre hangosabb, de a nyüzsgés is. Mindenki járt-kelt jobbra-balra, fényképp csattogások, akku villanások és megpillantva pár szépen kiöltözött playert, köztük néhány ismerőst is, hasított belém a felismerés. ~ Ez egy szépség verseeeeny! ~ Imádom az ilyeneket bár eddig még nem volt szerencsém egyhez sem. Gyorsan körbe pillantottam mégis hol lehet jelentkezni, és hamar meg is találtam a standot. Ott egy kisebb kérdőív után rögtön egy kedves nő állított meg, és ajánlott fel pár ruhát a kölcsönzőjéből. Persze csak fél óráig viselhetem, de nem is gond, bőven elég lesz arra hogy Ai-chan megmutathassa magát Aincard lakóinak.

- Tudom hogy mi is kell neked! Tessék fogd ezt! - Ajánlott fel kedvesen egy takaros ruhácskát egy idősebb hölgy, amit gyorsan magamra is öltöttem.
- Ahh, Ai-kisasszony, kérem álljon oda a többi versenyző mellé hogy készíthessek önökről egy csodaszép csoportképet is. - Szólított fel egy fényképész fiú, aki kedvesen mosolygott ránk. Persze hogy is ne lenne jó kedve mikor ennyi gyönyörű szépséget kaphat lencsevégre, persze itt nem magamra céloztam, hanem mindazokra akik bátorkodtak megmérettetni magukat egy ilyen versenyen rajtam kívül is.
- Póózt és egy széles mosolyt a hölgyektől! - Majd egy kattanás és:

Szépségverseny [Event] Rtreddddd

Nem sokkal utána egy váróba invitáltak minket, ahol egy kicsit el is beszélgethettünk, míg a másik fényképhez való terepet elő készítették. Már a fürdőruhám is ki lett választva, és azt hiszem tökéletesen illik hozzám, de persze ezt majd a zsűri eldönti.
- Ai-kisasszony, kérem fáradjon be! - Szólítottak a nevemen, kissé idegesen de valahol mégis kitörő örömmel fogadtam hogy ilyen gyorsan sorra is kerültem, elköszöntem a lányoktól és sok sikert kívántam nekik, majd beléptem az ajtón ahol már vártak rám.
- Kérem nyugodjon meg, ha ideges azt viszontlátjuk a képeken is. Kérem öltözzön át, és csak adja önmagát. - Meg is tettem, és az eddigi izgalom nyomát vesztve kényelmesedtem el, és pózoltam a kamerának ^^

Szépségverseny [Event] Animepapern9

- Maoo... nem is sejtettem hogy ilyen fárasztó lehet a modellkedés, a sok mosolygás és pózolás, megfeszített testtartás, rezzenéstelen arc, miközben tényleg csakis önmagunkat kell adni kicsit fárasztó móka, de ideje egy kis energiát gyűjteni, vagyis indulhat a: Pasi vadászaaaat! :3 Már indultam is szétnézni a tömegben és minél több fiút kilesni a fürdőruhás versenyszámban. De ugye nem indulhatok el egy szál fürdőruciba így vissza is öltöztem abba a ruhámba amiben érkeztem. Pár pillanat múlva egy kezet éreztem a vállamon, el sem tudtam képzelni hogy mégis ki lehet, így ösztönösen megfogtam a karját és a súlyemelést kihasználva rántottam egyet rajta és szépen a földhöz vágtam. (Mivel valahol élveztem, így ilyen fejet vágtam Razz)
- Tapizóóóóós!!! - Kiáltottam, majd rápillantottam a fiúra aki enyhén szólva meglepetten feküdt a földön egy fényképezőgéppel a kezében.
- Csak egy képet...szerettem volna...- Nyögte ki, miközben megpróbálta összeszedni magát.
- Ohh.. gomenna, azt hittem hogy maga egy perverz! De egy fénykép még belefér ^^ - Kértem elnézést, a fényképész sráctól és már pózoltam is.

Szépségverseny [Event] Scalephp


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 26 2013, 20:16-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/7300Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Jasude Kedd Feb. 26 2013, 16:09

Ahogy lenni szokott, ami esemény a közelében zajlik, azon ott kell, hogy legyen ő is. Az első sorokban nézte a helyes fiúkákat, és mindegyikre mosolygott, a helyesebbeket, azaz helyesebben, akik neki jobban bejöttek, azoknak még integetett is. Teljesen magával ragadta a hangulat. Az a zsivaj, ami általában megtölti a teret, egy-egy ilyen eseménykor, az neki valóságos muníció. Egy félénk kék hajú srác jött ki a porondra, és amikor bemutatkozott, szinte érezte a fiú szorongását. Teli vigyorral üdvözölte, hátha ad egy kis erőt a szép kék hajúnak, Peternek. Majd egy szőke szépség érkezett ki, a szőkéért egyszerűen odavan. Az pedig amit mondott Alex, olyan édes volt. Leginkább két csillaggal a szemében lehetne most Jasut ábrázolni, ahogy elolvad.
- Hajrá minna. Úgy vaan! ^ ^ Hősök előre… : D
Ragadta megint csak el a lelkesedés, talán nem haragszik meg a kedves srác. Meg aztán, épp össze is néztek, és egymás mosolyával tisztelhették meg a másikat. Azután jött ki a porondra valaki, akinek láttán egy halk „fan-girl” sikoly szakadt fel a torkán.
- *-* Reeen!!! *Ugrál, és jószerivel még láthatja is a másik, mert hiszen majdhogy nem a porond közvetlen közelében van.* - Ő Ryuninji Ren, Japán egyik nagy sztárja! Júúúú *.* Szeretünk!
Mutatta be hírtelen a többieknek is a nagy pózoló művészt. Azt persze, hogy milyen sztár, azt már elfelejtette közölni. Majd elmúlt a vihar, és Jasu is kicsivel alább hagyott az ugra-bugrálásnak, szomszédai nagy örömére. Ám ez nem jelentette azt, hogy a következő fiú alanyt ne rajongja ugyanúgy körül. Ez jelentette egyfelől a fülig érő mosolyt, és az integetést, mikor a srác távozott.
- Hihi…Üdv!
Majd ahogy kitombolta magát, jöttek a lányok. Hátrébb állt, kedvesen, udvariasan, előre engedte a férfi nézőket Razz
Azonban épp észre vette, hogy egy idősebb nő a részvételre akar rávenni valakit. Lehet még jelentkezni! *.*
- Én megyeeek! Lehet még, ugye?
A nő kedvesen elmosolyodott, és bólintott hozzá, majd intett mindkettőjüknek, hogy kövessék. Jasunak sem volt ruhája, a kezdő felszerelésén kívül, hiszen mindent elveszített. Majd ha lép pár szintet, vesz magának valami szépet, de ahogy belépett a nőci „birodalmába” elámult. Itt aztán keresgélhet magának való ruhát, és még mennyit.
- Csak el ne időzzek itt.. a végén nem fogok tudni választani. xD
Hosszas keresgélés, kutakodás, és tanakodás után, végül kiválasztotta a legjobbakat. Egy rózsaszínű hosszú pólót, ami felül csipkében végződött, és hozzá egy egész rövidnadrágot, ami alig kandikált ki a hosszú fölső alól. Sajátos volt, nőies, és lányos is egyben, és még a szép idomait, na meg a lábát is megmutatta, amire nagyon büszke, táncos lévén.

Szépségverseny [Event] Aoshiki600772398

Kilépve megmutatta magát a nézőknek, kicsit pózolt, majd intett egy vidámat mindenki felé.
- Sziasztok, Jasu vagyok, és biztos vagyok benne, hogy velem mindenki fog találkozni egyszer! ^^

Szépségverseny [Event] Jasu

Aztán levonulás, és öltözködés. Nagyszerű dolog ez a „egy gombnyomás és már fel is vagy öltözve” opció. Bárcsak ilyen lenne a hétköznap is. Élvezné, azt meg kell hagyni. Fürdőruhának azonban nem a szokványos bikinit szedte elő. Ő egyedi, és meg akarta mutatni ezt másoknak is. Persze az egy részes sem jöhet szóba semmiképpen. Egy olyan testszínű felsőt vett fel, ami azért eltér a saját bőre színétől, így csak a távolabbi nézők szemei káprázhatnak, de ami a lényeg, hogy a fölső leért egészen a köldökéig. Alulra meg egy mini fekete nadrágot választott. Miután kipózolta magát, illetve kikapta az arra rohangáló Tsubaki chantól az „elkobzott” fürdőruha fölsőt (majd visszaszolgáltatta a gazdájának ), egy sekélyebb részhez vonult, hogy ott ülve, persze a legnagyobb bájait mutatva várja meg a jelzést, hogy mikor cserélnek. Mennek el ők, és jönnek ki a fiúk.

Szépségverseny [Event] Jasude

Mikor végzett, már a rendes ruháiban feszített a néző közönség között, és hangosan éljenzett, vagy integetett, ha a versenyzők beszéltek hozzájuk, vagy integettek. Alex ruhás bemutatója egy kaján vigyort festett az arcára…nyam nyam, azért nem gyenge felsőteste van Razz
Ren egyszerűen elbűvölte, végül mégis… talán ösztönösen nyúlt a felé hajított úszógumi után és vigyorogva kereste a gazdáját, akit meg is lelt nem sokára a barna hajú fiúban. Ő az, aki olyan szépen bemutatkozott, nem csak úgy odavágta a nevét, oszt jó van. Nagyon szimpi, és ha nem is vöröses de szép gesztenyebarna haja van. Felállt és az úszógumit a feje fölé tartva integetett vissza.
- Nálam van az úszógumid, megyek és vissza kapod!
Egyik kezében az ominózus úszógumi, a másikat meg a szája elé tartotta, hogy hangosabban beszélhessen. Majd fülig érő vigyorral huppant vissza a helyére. Ez a nap felejthetetlen lesz. Végre kitombolta(hatja) magát.
Szépségverseny [Event] Takenakafull
Jasude
Jasude
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 14.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/250Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 26 2013, 16:45


Egy csöndes, békés helyre vágytam, valahova, ahol magam lehetek, távol a sűrű embertömegtől, ahol gondolkozhatok kicsit. Igen, az előző pár nap, hét, talán hónap (?) során olyannyira felgyorultak körülöttem az események, hogy nem győztem kapkodni a fejem. Új ismeretségek sorozata, pár érdekfeszítő mérkőzés és egy-két kimerítő küldetés után tényleg úgy éreztem, rám férne már egy kis kikapcsolódás.
Egy sík területet választottam, ami emlékeim szerint pár fa kivételével elhagyatottan állt, csakis arra várva, hogy valaki betegye oda a lábát, és egy kis színt vigyen a néma sivárságba. Legnagyobb meglepetésemre azonban már elég sokan betették oda a lábukat, sőt, a színkavalkádban hirtelen azt sem tudtam, hová is csöppentem. Érdeklődve sétáltam a tömegben, a legközelebbi árnyas területet becélozva, majd miután elhelyezkedtem, szemeimmel – tőlem egyáltalán nem megszokott módon – ismerősöket kerestem. Alexet rögtön kiszúrtam, ahogyan az emelvényen pózolt, iskolai egyenruha-szerűségében, a maga természetességével. Szavait innen már nem hallottam, ám mosolyától önkéntelenül is jobb kedvem lett, még ha a hihetetlen mennyiségű játékos minden erejével azon volt, hogy elrontsa azt. Aztán Anatole következett, majd Szophie, és én azt vettem észre, hogy igenis furdal a kíváncsiság, milyen is lehet odafönt lenni. Volt, aki teljes magabiztossággal lépegetett föl s alá, de volt olyan is, akin látszott, hogy semmi kedve sincsen ehhez a hercehurcához. Ami engem illet, egyre jobban megtetszett nekem az egész, és amikor megláttam RenAi-t, végleg eldöntöttem, hogy ki kell próbálnom. Nem nagyon értettem, mégis mi szállhatott meg, hogy ilyenre vetemedtem, de amikor már az öltözőben nézegettem a fehérarcú nő által elém tárt ruhákat, már nem is nagyon érdekelt. Tudtam, hogy most valami mást, valami különlegeset kell mutatnom, nem a nyálcsorgató fiúknak, hanem önmagamnak. Olyat szerettem volna, ami emlékezetesebbé teszi számomra ezt az eseményt és mégis, közben maximálisan önmagamat adhatom.

Amikor megláttam a színt, tudtam, hogy ez lesz az, én ezt szeretném, s amikor kezem végigsimítottam az anyagon, beleborzongtam az érintésbe. Egy pillanat alatt magával ragadott a szépségverseny hangulata, s én egyre több magabiztossággal méregettem magam a tükörben. Végül úgy döntöttem, a kardot és a köpenyt mégsem öltöm fel, így azokat otthagytam a székben, majd elegáns lépésekkel kisuhantam a nézőközönség elé, fél vállamat a rubintvörös lepellel takarva. Mikor kiértem a színpad elejére, kissé oldalt fordultam, és egy mosoly kíséretében levettem a leplet. A hatás emelésének érdekében, még előzőleg megkértem pár legényt, hogy szórjanak rózsaszirmokat az égbe, így minden tökéletesre sikerült.

Szépségverseny [Event] Vaairv7v5ww528f1xyvi

A második versenyszám már nagyobb aggodalomra adott okot, de végül ebben is megtaláltam a sok lehetőség közül a leginkább hozzám illőt. Semmi magamutogatás, csak egypár kék szalag, amik lágyan libbentek fel, miközben megfordultam. A medencés bemutatkozót egy viszonylag erős szélfúvás szakította meg, ami kapóra is jött, kiengedett tincseimet vidáman lengette, s az első csodálkozásomból felocsúdva, a végére még egy mosoly is belefért, mielőtt visszavonultam volna.

Szépségverseny [Event] Amz9of7fq8waoa0tgjm
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal29686/10100Szépségverseny [Event] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Feb. 26 2013, 23:49

*Ch... ennyit erről. Mindig akad valaki, aki elrontja a kedvemet, aki kikényszerít a megszokott kis magányos békémből. Most is csak sétáltam, majd megtudtam, hogy valami verseny van. Gondoltam, megnézem magamnak. Mert miért ne. Majd megtudtam, hogy szépségverseny. Kicsit zavarba jöttem, ha olyan lennék, el is pirultam volna. *
~ Mit tegyek? Megengedhetem magamnak? ~
*Kérdeztem magamtól félénken, persze nem a benevezésre gondoltam, csak arra, hogy megnézzem. Úgy döntöttem: egyszer élünk, s ha meghalok, anyám úgy sem tudja meg! Szóval elmentem meglesni a versenyt. A lányok közül egyet sem ismertem, a fiúk közül azonban mindenkit! Teljesen zavarba jöttem. Anat!!*
~ Te jóóóó éééég!!!! ~
* Kikerekedett szemekkel néztem rá a néző seregből. Hát őrá számítottam itt a legkevésbé. Nocsak, megismertem egy új oldalát. Mosolyognom kellett. És persze be kellett magamnak vallanom, hogy nem néz ki rosszul. És persze Ren is itt volt. Ő belőle kinéztem, hogy itt lesz, de mégis meglepődtem. És megint csak be kellett vallanom, hogy iszonyatosan jól néz ki és jó pasi. Jól válogatta ruháit. De sosem szavaznék rá... pff... főleg ez a stílus... mármint ahogy viselkedik a csajok előtt... egyszerűen nekem ez már túlzás. De itt volt Alex is. Na ő rajta aztán tényleg meglepődtem. és ami a legdöbbentőbb volt... Nagyon tetszett, nagyon jól nézett ki. Az a szőke haj, az a zöld szem! Rögtön beleszerettem. Persze nem kell komolyan venni, de akkor is, nagyon meglepett, hogy is néz ki igazából. Majd ekkor valaki megragadott.*
- Nocsak egy rejtett szépség! Miért nem vagy a színpadon?
*Kikerekedett szemekkel csak hebegtem...
- Hogy... ééén?? Így???!!!
*Néztem végig magamon, nem éppen versenyképes öltözetem miatt.
-Nocsak... hát nincsen szép ruha, amit fel lehetne venni egy ilyen versenyképes testre? A nevem Öreglány és szívesen adok kölcsön a ruhatáramból, de csak fél óráig viselheted, utána magától visszakerül hozzám...
*Felelte a hölgyemény. Magával rángatott kedvesen. Én megszólalni sem tudtam, követtem, de habozva.*
~ Most mit tegyek? Én, mint résztvevő a szépségversenyen? Jézusom! Segítség!! ÁÁÁÁH!
* De belementem. Mutogatta a ruháit a hölgyemény, s én egyszerűen beleszerettem az egyikbe. A nő javaslatára kibontottam a hajam, s fölvettem az ezüstszürke ruhát.*



Szépségverseny [Event] Aoshikifull1234222

*Majd kiálltam a nagy közönség elé. Kissé megszeppenve köszöntem nekik.*
- Sziasztok... Esutel vagyok...
* Majd hagytam, hogy bámuljanak. Furcsa érzés volt. Úgy éreztem, mégis csak versenyképes vagyok. Sosem képzeltem magam igazán szépnek, fiús stílusom miatt valahogy sosem fejlődött ki bennem oly igazán a nőiesség. De mélyen mégis bennem volt. Úgy tűnik, mégis csak nő vagyok, annak érezhettem most magam. És emiatt boldog voltam. Rájuk mosolyogtam szelíden, néha biccentettem feléjük, vagy kedvesen lágyan intettem a közönségnek. Majd mikor úgy láttam, elég volt, lementem a színpadról. A szívem hevesen vert, nagyon zavarban voltam, de izgatott is voltam. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni a zavart mosolygást. Majd jött a bikinis rész. Nagyon féltem tőle, nem akartam. De láttam, hogy a többiek is ezt teszik, így végül mégis választottam magamnak egy fürdőruhát. Majd kiálltam a többiekkel. Amikor az egyik lányról lekerült a bikini felső egy buta hiba miatt, nagyon megszeppentem, oda se mertem nézni.*
~ Szegény! Oh, de zavarba ejtő. Remélem ilyen velem nem lesz. ~
* Ha megtörténne, biztosan sikítanék megállás nélkül, csak hogy az emberek befogják a fülüket és elforduljanak. Pff... ennyit a férfias mivoltomról. Szóval kiálltam a közönség elé. *

Szépségverseny [Event] 583034-bigthumbnail

*Majd amikor itt volt az ideje, alig vártam, hogy elbújjak valahova. Persze mégis elegántosan sétáltam ki a medencéből, nem fogom égetni magam. És remélhetőleg nagyszerűen lepleztem zavaromat. Még ilyet! Ha ezt apa megtudja!! Azt hiszem hallgathatnám halálomig, s a szégyen sosem mosódna le rólam. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal1900/1900Szépségverseny [Event] Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Feb. 27 2013, 17:49

Jellemfejlődési gyakorlatom második lépcsőfoka egy szépségverseny volt amit a napokban hirdettek meg. Na igen ez se éppen az én stílusom volt bár azért egy fokkal könnyebb volt erre rávennem magam mint a birkózásra. Már csak azért is mert itt legalább nem tudták letapizni egymást a résztvevők, vagy legalábbis nagyon reméltem, hogy erre nem kerül majd sor.
-Hé, kis lány! Gyere csak, gyere! – Szólított le egy idősebb nő. – Szükséged van egy megfelelő ruhára? Én szívesen segítek neked! – Ragadta meg a kezem és kezdett el vonszolni az egyik kis sátorhoz ami a verseny miatt volt felállítva.
- Van saját ruhám nincs…
- Ebben akarsz fellépni? Chh… szégyen! – Mérgelődött és tovább vonszolt. – Tessék válassz kedvedre. – Mutatott rá a sátorban kiállított ruhákra majd végül magamra hagyott.
- Hmm… elég sok szép ruha van itt. – Jegyeztem meg magamban majd gyorsan belevetettem magam a gondos és alapos… nagyon alapos ruha választást. Gyakorlatilag már fél órája próbálgattam, méregettem, nézegettem a jobbnál jobb ruhadarabokat de nem sikerült kiválasztanom a megfelelőt.
-Wáááááá… elegem van inkább kimegyek pucéran! – Kiáltottam el magam és mérgemben földhöz vágtam az éppen kezembe lévő felsőt.
- Annak én is örülnék! – Lépett be egy férfi a sátorba a vállán egy kis kék madárral, mire én gyorsan magam elé kaptam egy köpenyt de rájöttem hogy tökmindegy mert amúgy is fel vagyok öltözve.
- Mi a fenét csinálsz a lányok sátrában? – Kiáltottam rá a fiúra.
- Koedukált sátrak! Nem tűnt fel, hogy férfiruhák is vannak kiállítva? – Kérdezte csípőre tett kézzel és egy halvány mosollyal az arcán.
- Hát… ez megmagyaráz pár furcsaságot. – Emeltem fel a földről egy férfi alsóneműt.
- Mi lenne ha együtt lépnénk fel? Úgyis egy fiú és egy lányra lehet szavazni így segíthetek neked ruhát választani és az esélyünk is megnő a győzelemre. – Vetette fel az ötletet a fiú mire én kis habozás után bólintottam. Némi tanakodás és megbeszélést követően úgy döntöttünk, hogy végül a tradicionális öltözéknél maradunk így végül a választásom egy vörös Yukatára esett amihez egy fehér napernyő is járt és a fiú is eszerint választotta ki a ruháját a színpadon pedig az előre megbeszélt leghatásvadászabb pózt felvéve mutattuk be a nézőknek.

Szépségverseny [Event] Isayama-yomi-ga-rei-zero-umbrellas-japanese-clothes-new-hd-wallpaper_www.kepfeltoltes.hu_

A fürdőruhás rész már jóval könnyebben ment, ott könnyű volt a megfelelő ruhát kiválasztani csupán annyit kellet elviselnem, hogy kiálljak az igen csak keveset takaró bikiniben. Mikor bemondták a nevem egy mély levegővel erőt vettem magamon és a már kitalált pózban kiálltam a nagyközönség elé.
Szépségverseny [Event] 70300065


A hozzászólást Rita Hanami összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 04 2013, 13:42-kor.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/1300Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Feb. 27 2013, 22:38

Nemrégiben megütötte a fülemet egy igencsak viccesnek ígérkező esemény: A Szépségverseny. Természetesen én a mindennapokkor is felvágok, nah meg a tornán sem volt másképp, de egy ilyen alkalmat kihagyni kész vétek lett volna. A kijelölt napon én is igyekeztem a helyszínre, bár még konkrét elképzelésem nem volt arról, hogy pontosan mit is fogok felvenni. Ez főképp azért történhetett meg, mivel a saját készletemből már kifogytam, s valami újjal akartam előrukkolni. Odaérve elég sok embert pillantok meg, s hihetetlen nagy mosoly, vagy inkább vigyor telepszik arcomra, mikor szembenézek Kanával. Főképp azért is, mert mint külső szemlélő látom, hogy ő a legszebb, najó picit elfogult vagyok, de ennek ellenére is lesznek komoly ellenfelei. A következő akit megpillantok nem más mint a helyi nagyasszony. Intek neki, hogy jöjjön jöjjön, aztán mikor odaér, és említi, hogy szívesen ad kölcsön ruhát rázúdítom a kéréseimet.
-Nos, szeretnék kérni egy ehhez hasonló ruházatot kérni, legyen matt sötétkék a színe, de az öv inkább szürkéskék. A haorinak egyértelműen élénknek kell lennie, de az is jó lenne kékben. Kellélkek vannak?- Megvárom a válaszát, majd odakísértetem magamat. -Nos, akkor lehetne mondjuk az ott, igen, és háttérnek mehetne mondjuk az, igen az tökéletes lesz. Aztán jó lenne pár marék virágszirom, de nem kell túlzásba vinni, igen igen, annyi szépen egyenletesen arra a fél percre, míg megcsodálhatnak. Tökéletes.
Miután elintéztettem mindent, amit kellett nekiállok készülődni, belövöm a sérómat, egy kis alapot rakok az arcomra, nem árthat a fényviszonyok miatt, majd Mikor kész az előkészület, meg a színpad is már be lett állítva számomra fellépek, s érkeznek a virágszirmok, tökéletes! Népek tessék ámulni bámulni, de ne felejtsetek el tapsolni sem. :3 Jegyeztem magamban, hogy az egóm is elégedett legyen.
Szépségverseny [Event] Nura_rikuo_by_myme1-d3a2iz8
Szépségverseny [Event] Nura_rikuo_ch_168_by_nikshi-d48r3vm
Természetesen nem maradhatott el a lehengerlő kacsintás sem. A tökéletes fellépés után, mikor sajnos el kellett hagynom a számomra tökéletes helyet kicsit kesernyéssé vált az örömöm, szívesen élveztem volna még egy darabig. Aztán jött a fürdőruhás fellépés. Újfent állíthattam át a frizurámat, hisz nincs semmi, talán a hajólakkot kivéve, ami még vízben is megtartaná a hajamat, s ha már forró nyár, akkor a fekete csak túl forrósítaná a fejemet, így a szín is csak az ezüstös-ősz avagy fehér marad. Természetesen a nem elhanyagolt testemet most ismét megcsodálhatják, sőt talán először, remélem azért nem fognak kifagyni a rendszerből. Mivel sajnos az nem tartozott a lehetséges opciók közé, hogy elbontatom a színpad háttámláját, így kénytelen voltam ismét egy háttérhez folyamodni. Hát naja fürdőruhában eddig nem is gondolkodtam, ki a fenének jutott eszébe egy ilyen gyilkos játék közben lubickolni? Bár lassan már tényleg ideje lesz találni kikapcsolódásokat, hisz beleőrülni sem kellene ebbe az egészbe. Nos, akkor úgy válasszunk kedves egóm, hogy későbbiekben is vadászunk egy olyat. Jó combközépig beér, hisz mégsem lehet olyan földhöz ragadt, vagy ódivatú, hogy térdig érjen, vagy fecske. pf. Lazának kell lennie, hisz mégiscsak rajtam fog szerepelni. Kisétálok, s az elmaradhatatlan pózolást is hamar bevetem, így direkte a nap felé fordulva adok lehetőséget a megcsodálásomra.
Szépségverseny [Event] 51Sxdo6kFAL
Szépségverseny [Event] 300_by_Tenchiismyname
Miután ennek a rövid lehetőségnek is vége, jobbnak látom hátul visszaöltözni, hisz ciki lenne, ha csak úgy eltűnne rólam a ruha, mikor lejár a kölcsönzési idő. Biztos lesznek páran akik megfeledkeznek róla, csak remélem, hogy nem Kana vetemedik már megint ilyesmire.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/1200Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Shiel D. Lewis Csüt. Feb. 28 2013, 19:04

Szép aincradi napra ébredtünk, kedves olvasók, nagyon szépre. És hogy i lehetne ezt még jobban megkoronázni? A válasz nagyon egyszerű! Hősünkkel, amint benevez egy szépség versenyre, ahol el kívánja hozni a férfiaknak járó trófeát, természetesen!
Lazán fut be az eseményre, ahol már javában folynak az öltözködések, drukkolások, miegymások. Lewis csak most tudja meg egy halom fangirltől, hogy bizony az első versenyszám nem más, mint holmi maskarás pózolás. Hősünknek nem is kell több, nyomban át is vedlene bármilyen hacukába, de akadályba ütközik a gondolat végén ott, hogy nincs is neki semmilyen jelmeze, ami beleugorhatna. A mindenségit?! Hát illik így eljönni egy versenyre?
A helyzetet megmentendő egy hölgy lép elő a tömegből, kedves szavaival a lovagot megcélozva, felajánlva, hogy majd ad ő neki ruhát. Több sem kell a Justice League vezetőjének, nyomban követi a kedves nőszemélyt, aki megvillantja előtte az egész jelmez-mennyországot, engedve, hogy Sir Lewis úgy válogasson közülük, mint gazdag kisgyerek a játékboltban.
Nem is vacillál sokat, máris megtalálja a kedvére való öltözéket, amibe nyomban bele is pattan.
Szépségverseny [Event] Shizuo_heiwajima_by_reihibari-d3kuitz_www.kepfeltoltes.hu_
- Ohh, természetesen forgalomirányító közmunkásnak öltöztem be, aki nemsokára megy a főnöke céges szülinapi zsúrjába!

Ha ez még nem lenne elég, kihirdetik a következő versenyszámot, ami nem más, mint a fürdőruhás attrakció. A legközelebbi kis vizes medencében ácsoroghatnak és feszíthetnek azok, akik elég merészek, hogy arra is jelentkezzenek. Hősünk természetesen nem lenne önmagam, ha kimaradna egy ilyen nívós szereplésből. A korábbi hölgyet újra felkeresvén ezúttal egy fürdőnadrágot vesz kölcsön az arzenálból, s felkapva alsó fertályára rövidesen már ő is ott pancsol a többi versenyző között.
Szépségverseny [Event] AnimeGuyBeachPic_www.kepfeltoltes.hu_
- Hát igen, a testem egy hősé!

Pózolgat, feszít ezerrel, ahogy csak tőle kitelik, s szereplése annyira feltüzeli a közelében állókat, hogy nem csak a nők szívét nyeri el akciójával. Az, hogy egy kamera hogyan került vállára, inkább ne firtassuk!
Szépségverseny [Event] Lewisbeach2_www.kepfeltoltes.hu_
- Bocs haver, de ez a test csak a lányoké!
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal115/700Szépségverseny [Event] Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Márc. 02 2013, 16:25

Szépségverseny [Event] Ishidauryuu6001288240
Átlagos ruhában érkeztem – úgy is mondhatnám: otthoniban –, és szándékomban állt abban is távozni, minden különösebb átöltözéses szünetek beiktatása nélkül. Egyetlen célom a málnaszörpös üdítőm elfogyasztása volt, lehetőség szerint minél kevesebb zavaró tényező nélkül. Láthatóan rossz döntés volt éppen ezért egy kora tavaszi természetcsodáló sétával egybekötni. Figyelmemet felkeltette a tömeg, azonban amikor megtudtam témáját a felvonulásnak, érdeklődésemet vesztettem irántuk. Ámításra és önmutogatásra épült az egész – és nem, már nem is vártam el tőlük, hogy erre ők maguk is rájöjjenek. Bármennyire mondta mindenki, hogy ezúttal valódi énünk mérettetik meg, nyilvánvalóan hibás premisszákból építkezett ez az állítás, és így a végkövetkeztetésnek is hibásnak kellett lennie: valóvilágbeli énünk „lebutított” avatarjáit kaptuk vissza csupán Kayaba Akihiko által, nem pedig igazi alakunkat. Eltűntek a szarkalábak az arcról, a szőr a testről, állítható lett a hajszín és forma… oh, ezek nem is apróságok. Elképzelhetetlennek tartottam, hogy eddig bele se gondoltam az így felszabaduló lehetőségekbe. Elhatároztam: Mr. Kocka Ranmarunak ezek bőven elégséges váltási lehetőségek lesznek arra, hogy megmutassa a sok béndzsának, milyen is egy igazi férfi, ha nem cicomázzák, egyszerűen elegánsan kiöltözik!
Nem kértem a hölgy segítségét, ugyan már, nekem nem jelenthet problémát, hogy kiöltözzem! Néhány bátortalan kezdő talán nem volt tisztában vele, de a küldetések nem csak ritka fegyvereket vagy átlagon felüli expet adhattak, az igazán igényesek és szemfülesek, akiknek volt érzékük a stílushoz, ráakadhattak egy-egy igazi kuriózumra. Érdemes beszélgetni az NPC-kel, olyan lehetetlen párbeszédeket végigfuttatni, amik az öltözködésről szólnak, és nyitott yagannal járni: így tettem szert én is egy olyan küldetésre, aminek jutalma a Performansz Frakk volt, ami sokkal inkább volt ránézésre öltöny. Aztán az ember felvette, és konstatálta, hogy remekül idomul bármilyen alkathoz: hossza változik, színe mélyül, pompája minden időjárási körülmény közepette töretlen. Kész főnyeremény, még akkor is, ha nem ad semmilyen pluszt a statokra. Felszerelésem éke lett. Idejét éreztem, hogy egy másik küldetésen szerzett díszes Futó Tollammal kiegészítsem öltözékem, és magam is kiálljak.

Szépségverseny [Event] Ishidasketchbymercurio2 Szépségverseny [Event] Uryuugiftbykimmehwolfwo
Látjátok, egyetlen ízléses öltöny új emberré tesz bárkit. Öltözködni tudni kell.
Az ember járjon nyitott szemmel.



A problémák ekkor kezdődtek, amikor kedves idős hölgy jött oda hozzám, hogy felajánlja: majd ő segít nekem fürdőruhát választani. Nem értettem, hova akar kilyukadni, miért akar egy fürdőruhát rám tukmálni. Rám! Nem, soha! Senki előtt le nem vetkőzöm. Az öltözés, az más. Vetkőzésről viszont szó sem lehet. Úgy tűnt, hogy ellenkezésem nem hatja meg, felhívta figyelmem a szépségverseny szabályzatára. Nyamvadt szabályzat!
Elhatároztam, hogy nem adom más kezébe a munkát. Emlékeztem még, hogyan öltöttünk és horgoltunk a technikás fakultációkon. Faragni sose szerettem, a véső könnyen felsebezte az ujjamat, aztán napokig fájt minden klikkelés. Ezért a legtöbbször én is inkább a lányokkal varrtam.
Szépségverseny [Event] Uryuubycatgirl0926
Szépségverseny [Event] Uryuu21bycatgirl0926
Biztos voltam benne, hogy képes leszek felskiccelni egy fürdőnadrágot.
Alapjául saját gyerekkori úszógatyámat vettem. Az iskola kötelezett minket, hogy uszodába járjunk. Magamtól én aztán nem mentem volna annak a klóros víznek a közelébe. Máig biztos vagyok benne, hogyha köhögök, akkor az ott benyelt fertőtlenítő miatt van. Halálom napjáig tüdőmön ég már a bélyeg: egykor uszodába kellett mennem!
Minden tudásomat belevetettem, és hamarosan készen is állt a remekmű.
Szépségverseny [Event] Bleachishida2

Találtam egy-két havert az öltözőben, velük hamar lepacsiztam. Nem voltak sem érzelmileg sem értelmileg túl fejlettek, így hamar bedőltek az általános emberek közötti, tudományos nevén locsi-fecsinek nevezett társalgás látszatának, és hamarosan élénk beszélgetés alakult ki közöttünk. Végül velük léptem ki az öltözőből, a legtöbbjük izmos teste határozottságot adott nekem is. Így ha saját adottságaim nincsenek is meg hozzá, legalább sugározni tudtam magamról az önbizalmamat. Még akkor is, ha egyébként kritikán alul sikerült a fürdőgatya…

Szépségverseny [Event] Bleach6004542182

A legfontosabb a kisugárzás!
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal115/1700Szépségverseny [Event] Exp_ures  (115/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 02 2013, 16:32

Mint a többiek a céhből, vagy Anat és Ren, úgy én sem akartam kimaradni a szépségversenyből, amit a környéken rendeztek meg. Olyan sok bókot kaptam mostanában arról, hogy milyen jól nézek ki, hogy milyen formás a testem, hogy egyszerűen nem bírtam magammal, én is beneveztem a megmérettetésre, hogy így is képviseljem az Artes Liberalest!
Megérkezésem után nem sokkal - amit persze a szokásos harci gúnyámban tettem - felocsúdva a kezdeti meglepődésből, hogy mindenki különböző kosztümökben, fürdőruhában feszít, úgy éreztem nekem is illene átöltözve valami olyanba, amivel elnyerem majd a szavazók pozitív reagálást.
Kissé félénken ugyan, de felkeresem a hölgyet, aki állítólag ruhákat kölcsönöz a résztvevőknek, ha nincs sajátjuk. Találkozásunk után nem sokkal fel is ajánlja a lehetőséget, aminek persze nem állok ellen, hisz' pont ezért jöttem hozzá... Rövid válogatás után úgy döntöttem, hogy valami hagyományosat öltök magamra, mert az is tud kihívó és szexi lenni, mint bármi más.

Szépségverseny [Event] InstaCam_2012-12-30_09-50-12-de._www.kepfeltoltes.hu_
- Violeta del Sanchez vagyok! Ne felejtsétek el rám leadni a voksotokat, kedves Szavazók..!

Ha ez nem lenne elég, ki kell bújnom a kimono-ból, hogy átvegyek egy bikinit, mert a következő versenyszám nem más, mint a fürdőruhás pózolás. Egy ideig eltart, mire rágyőzködöm magam, hogy hegeim ellenére megmerjem mutatni bájaimat másoknak is, de végül nagy elhatározást követően belebújok az enyhén visszafogott ruhaneműbe és besétálok a többiekhez a medencébe. Vágok néhány pózt, körbe forgok egyszer-kétszer, majd megállapodok a medence melletti kipárnázott részen.

Szépségverseny [Event] Tag124553wwwkepfeltolte_www.kepfeltoltes.hu_
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal1535/1700Szépségverseny [Event] Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Márc. 13 2013, 11:05

Szépségverseny. Egy hely, ahol fiúk és lányok közösen próbálják elnyerni az ellenkező nem kegyeit. Vagyis, dehogy... Magamutogató, figyelemhiányos alakok össznépi áldozata egy relatív fogalom oltárán. Legalábbis többnyire igaz ez a kitétel, ámde el kell ismernem, nem minden indulója tartozik a szánalmas kategóriába, hiszen van aki a kihívást keresi, van aki pedig csupán jól akar szórakozni, mint jómagam is. Természetesen miért másért is érkeztem volna az event helyszínére, minthogy a földre szállt angyalkákban gyönyörködjek, ám ha már itt voltam, miért ne vehetnék részt én is? Az egyetlen probléma a külsőm volt, melyet határozottan ápolatlannak éreztem, miután az elmúlt napokban túlságosan tétlen üzemmódba kapcsoltam :/ Megérkezésem után rögtön felkerestem a borbélyt, hogy legalább borotválja meg apró borostákkal teli arcbőröm, ám ő meglepő módon akadékoskodni kezdett, hogy erre nincs szükség, és talán csak képzelődöm. Viszont, ha akarom, a frizurámat szívesen megváltoztatja. Sötét, fenyegető pillantásom hatására erről gyorsan le kellett tennie. A hajamhoz senki sem nyúlhat rajtam kívül Neutral A borotváláshoz pedig ragaszkodtam, így megtörtént, aminek meg kellett történnie, habár igencsak különös eszközökkel. Szánalmas, mennyire felkészületlen volt...
Elnézegetve a hölgyek gyönyörű ruhakölteményeit, illetve az urak elegáns vagy éppen laza megjelenését, elég közönséges lett volna, ha csak szimplán beállok a sorba, nem vallana rám. Egy mindent eltakaró köpeny rejtekében léptem hát ki a porondra, miután átöltöztem, és miután a figyelem rám összpontosult, vetettem le azt.

Szépségverseny [Event] Judalfull768586_zpsdb79bc3b
A nevem Tachi, mélyen tisztelt publikum. Ha tetszem, szavazzatok r... are? M-mi ez?! H-hé, Öreglány, n-nem ezt beszéltük meg!

Zavarba jőve, pánikolva futottam le a színpadról, hogy érhetett ekkora szégyen?! Vége az életemnek Sad ...nem :] Megkomponált remekművem hatásai triviálisak voltak, ezek után már csak a másik, a sokkal érdekesebb része volt hátra a rendezvénynek. Igazán szemet gyönyörködtető látvány volt a sok tüneményes lány egy szál bikiniben, erotikával fűtött pózokban. Egyik-másik igen komolyan megragadta a figyelmemet, így például a Szophie-ként bemutatkozó bátor tündérke, aki nem restellett átesni a ló túloldalára, de példának okáért Violeta-chant is felfedeztem a medencénél, hogy a többi elbűvölő szépséget ne is említsem. Egyik-másik mellettem elhaladó lánynak nem restellettem megsimítani egy-egy domborulatát a zavart és felháborodott, netán kacér pillantások kedvéért, azonban nem sokáig élvezhettem eme tevékenységemet, hiszen rám került a sor. Hogy az öltözetem nem egészen emlékeztetett egy fürdőruhára? Ugyan, aki az ilyen apró részleteken fennakad, az csak magára vethet :]

Szépségverseny [Event] Judalfull1407622_zps7755bfc2
Szabad egy táncra? :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/7700Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Sachi Vas. Márc. 24 2013, 09:29

Hopp, kissé elcsúsztam. Tegnap azt hittem hogy már mindent megírtam, de akkor most lezárás. Akik nem írtak ide, azokra csak ismerős szavazhat majd
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Szépségverseny [Event] Exp_bal10/10Szépségverseny [Event] Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 18 2013, 19:44

A verseny szervezője két gigászi aranyzsákot maga mögött húzva érkezik meg a társaság elé.
- Gyönyörűségeim! Hatalmas nézőközösséget sikerült idevonzanotok és szponzoraink is elégedettek voltak. Aranymilliomos lettem és csakis nektek köszönhetem! Hadd háláljam meg!

Első helyezettek: 250 arany
Különdíjasok: 200 arany
Mindenki más, aki részt vett (és írt): 50 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] Empty Re: Szépségverseny [Event]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.