Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotarou vs Ranmaru

3 posters

Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Feb. 08 2013, 13:04

Spoiler:

Nem voltam jó állapotban. És ez ezúttal nem a statjaimon múlt, vagy jártasságaim állapotán, hanem azon, hogy nem éreztem úgy, hogy száz százalékosan tényleg a SAO-ban élek. Ez… elég furcsa, és mindenfajta logikával szembemenő érzés volt, ettől függetlenül nem tudtam változtatni rajta. Belém ette magát, és úgy tűnt, hogy elég jól bekuckózott, hiszen nem tágított tőlem. Állandóan fojtogatott, ott ült minden pillanatban a vállamon, a szívemen csücsült, én meg lassan meghasonlódtam önmagammal: sohasem voltam jó az érzések definiálásában, de ezúttal saját magamat se értettem.
Leadtam a céhvezérséget, nem lobogott már rajtam a Köpenyem, nem feszült rajtam a Láncing… És hihetetlen, de még az is nyomasztott, hogy a Kezdő Íjam sem a régi már. Új. Remek. Valamiért mégsem töltött fel energiával a siker, hogy kilences szintre sikerült csak újat szereznem. Szánalmas kis embermaradványnak éreztem magam, aki ebben a játékban ragadt, és azt hitte, hogy ő valaki, miközben továbbra is egy senki maradt.
Különösen szép időjárást animált ma a SAO rendszere, és bár egy délelőttön át erőszakoltam magam, de végre kiléptem a fogadóból. Sétára indultam. Ezt az új szokást csak azért sajátítottam el, hogy valamivel elüssem azt az időt, amit egyébként a gép előtt szoktam tölteni. Nap mint nap. Nem ebben a világban, hanem a valódiban. Sok mindennel próbálkoztam, a menümben pötyögtem néha, vagy próbáltam beszélgetni, de vagy én voltam teljesen béna hozzá, vagy nem volt elég jó a hiánypótló. A séta lett a legtökéletesebb levezető. Az ember csak pakolta egymás után a lábait, élveztem, hogy szemmel tarthatom a világot, mint valami miniatűr isten lennék, úgy haladtam közöttük.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Kedd Feb. 19 2013, 16:46

Spoiler:
Ranmaru Vs Kota
A napi eltévedést is meg kell ejteni valamikor. Bár ez manapság elég nehéz, mivel lassan az egész területet kívülről fújom. Nemrég léptem meg a kilencedik szintet. Égetett a vágy, hogy lássam mennyit is számít az az egy szint, de inkább kóborlok helyette. Hülyeséghez most nincs kedvem, legalábbis ahhoz, hogy valakit random kiragadjak a tömegből és helyben hagyjam. Néha ténylegesen jó poén, de ez most más volt. Komolyabb kihívás kellett, viszont a kazamatákból is elegem volt. Az elmúlt héten túl sokat voltam ott, ideje volt már picit napfényen lenni, még ha virtuális is ez a napsütés. Aztán nem sokkal elindulás után érdekes és ritka jelenségre lettem figyelmes: Ranmaru. Most, hogy belegondolok, legutóbb alaposan megszorongatott. Valamint mindketten erősödtünk, s lehet ideje lenne felmérni, hogy mennyire. Mellé soroltam pár meggyorsított léptével.
-Hali Ranmaru. Régen láttalak, mi jót csinálsz mostanság?...Jobbra.
Kérdezek tőle párat, s közben irányt váltatok vele, hogy egy ismerős helyen lyukadjunk ki. Azon az általában elhagyatott aréna területén. Nosztalgikus picit, és remélem veszi a célzást a hellyel. Mivel, ahogy ismerem visszahúzódóbb nem tömöm meg dumával a fejét. Majd beszél, ha akar, a lehetőségemet meg nem akarom elpuskázni. Jó lenne kideríteni pár dolgot, hisz nem csak értékes információk lehetnek, de talán segíthetek is neki visszakerülni az élre, hogy őszinte legyek én picit hiányolom azt a bamba képét néha. Azonban, hogy segíteni lehessen valakin először tudni kell róla, hogy mi a baja. Remélem semmi komoly, s csak kicsit megviselte, hogy nem jutunk ki még egy darabig. Az olyanok számára, mint én ez nem akkora probléma, hisz én boldogan eléldegélek itt is, főleg, hogy itt van nekem a barátnőm, a barátaim, és a front, valamint egy kis hétköznapok feelinget is tudok kelteni, ha akarok. Azonban Ran... elég magányos lehet néha, és úgy én is hülyét kapnék, bár nem látok bele, úgyhogy majd kiderül. Csak reménykedek, hogy egy kis harc életet ver majd belé.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Feb. 19 2013, 19:09

Ismerős. Ne, azokat nagyon rühellem! Kellemetlen szituáció, amikor a társadalmi és szociális íratlan törvények small talkokra köteleznek egy olyan személlyel, akit nyilvánvalóan azért nem kerestél fel, mert nem akartál vele találkozni. Soha nem értettem, ezeknek a pár szavas beszélgetéseknek a funkcióját, és főleg nem láttam a pozitív eredményüket, hiszen az elválás általában a beszélgetésben beálló kényelmetlen csend után történt meg. Ki élvezi az információmentes beszélgetéseket? Senki! Akik meg igen, azoknak a társaságát meg én nem élvezem szívesen.
Nem véletlenül választom ilyenkor olyan területeit a városnak, amelyeket nem terhel a játékosok nagy forgalma. Az eldugott utcácskák nem örvendenek túl nagy népszerűségnek, főleg ilyenkor, amikor lassan naplementébe fog hajolni a világ. A sötétség ebben a napszakban hamar rátelepszik a városra, és ebben nincs számítógép, aminek a fényében még sokáig el lehet szórakozni.
Sze-szervusz – bököm ki. Megfigyeléseim szerint Kotarou sértette az elfogadott üdvözlési rituálét, mivel az előtt adott át adatokat további haladási útirányáról, mielőtt én is viszont üdvözölhettem volna. Mindezt olyan természetességgel tette, hogy megzavarodtam. Most akkor mi is történt velünk?
Ho-hogyne – mondtam, de csak azért, mert éreztem a belső motivációmat arra vonatkozóan, hogy valamilyen módon jelezzem neki, hogy megértettem, amit kommunikálni akar felém. Ettől függetlenül gondban voltam, miért is kellett jobbra fordulnunk. Úgy éreztem, túl kevés információ áll rendelkezésemre ahhoz, hogy megérthessem a szándékait, vagy amennyiben elégséges mennyiségű van a birtokomban, azok túlságosan szervezetlenek ahhoz, hogy végkövetkeztetést vonhassak le belőlük.
Miért jöttünk ide? – Két okból kérdeztem rá. Egyrészt, mert biztos voltam benne, hogy pillanatokon belül újabb adatokkal lát majd el, hiszen szokása volt a szócséplés, és felkeltette érdeklődésemet az a megfigyelésem, hogy mintha ezúttal máshogy viselkedne. Másrészről, mert az információéhségem kielégítést követelt, így engedelmeskedtem akaratának.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Feb. 21 2013, 11:44

Ranmaru Vs Kota
Azt gondoltam, hogy elindítok egy beszélgetést, és majd beszél magától egy keveset, de ilyen jót még egy kaviccsal is tudok társalogni, sőt lehet jobbat, mert nem tartanék a reakciójától, s legalább én tudnék beszélni, ha ő nem is. Erre tessék, egy gyenge beleegyezés az útirányba a köszönés után, s kész. Mintha járatta volna valamin az eszét, de a jó ég tudja, hisz nem láthatok bele az emberek fejébe. Tessék, már rám is ragad, ez veszélyes, a végén még elveszítem a beszélőkémet, és csak magamban fogok beszélni. Ah, ugyan, nem lehet ennyire vészes. Biztos csak le van hangolódva picit.
Aztán megérkeztünk, s ismét megszólal. Már felcsillant a szemem, mikor egy három szavas mondatot tett fel, ami derékba törte a várakozásaimat. Annyira szíven ütött a dolog, hogy még a saját lábam elé sem tudtam figyelni, így hirtelen egy szinttel lejjebb kerültem, méghozzá szó szerint fogtam padlót ettől a kérdéstől. Elgondolkodtam néhány másodpercet amíg a föld lehűtötte a túlbuzgó agyamat, ami a csendben túlpörgött, majd lassan felkeltem, s megfontoltan válaszoltam, reménykedve, hogy nem fogom elzavarni.
-Öhm, bocsi, nem figyeltem a kavicsra. Nos, gondoltam ha már a városnak ezen a részén voltunk benézhetnénk ide egy kicsit nosztalgiázni, valamint talán egy párbaj nem ártana egyikünknek sem, ugyebár én szokás szerint nem bírok a sok felesleges energiámmal, valamint eléggé lehangoló, hogy nem látni téged a fronton, és arra gondoltam, ha vannak, akkor talán néhány kérdésre kapsz választ egy harccal, vagy talán segíthet abban, hogy visszatérj, szerintem néhanapján nem árt egy ilyen kis barátságos meccs, legalábbis nekem helyre szokta rakni a közérzetemet. Mit gondolsz?
Az első mondat után tartottam egy lélegzetvételnyi időt, majd a többit egy szuszra daráltam le, s egy hatalmas levegővétellel pótoltam a már lassan negatívba hajló mennyiséget a tüdőmben. Majd a végén egy rövid kérdést tettem fel, mely az előző szó/másodperc fordulatszámhoz képest rettentően lassúnak és ártalmatlannak tűnt. Hihetetlen néha mit képes kihozni belőlem, ha természetem ellenére visszafogom magam a folytonos dumálását. Csak reménykedek benne, hogy bírta követni. Természetesen megeresztek egy már megszokott Kotás mosolyt, mely inkább már vigyor, egy kicsit túlbuzgó, de tökéletesen tükrözi életerőm, na meg a nagyszerű jellemem is.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Feb. 24 2013, 13:59

Zavartan fordultam oldalra, amikor Kotarou eltűnt egyik fókuszom látóteréből. Tekintetemmel követtem, és a kezemet nyújtottam neki. – A kavicsra? – Nem találtam elégségesnek egy kavicsot arra, hogy a srác elbucskázzon benne, és nem is fedeztem fel olyan méretű képződményt, ami egyrészt megfelelt volna a leírásának – avagy egy kavics lett volna – másrészt fel lehetett volna bukni benne. Ezt az apróságot is felírtam a napi furcsaságok közé, amiket produkált. Sebaj, (hosszú) órák kérdése és éjfél múlik, új lappal fog indulni. Addig meg hátha kapok válaszokat, és esetleg el is válunk egymástól.
Luftballon! Komolyan ez jutott eszembe, ahogy a fiú darálni kezdte mellettem a szavakat. Mint egy luftballon, amiből kiengedik a levegőt. Hogyan tud ennyit dumálni? – döntöttem oldalra a fejemet, miközben őt figyeltem, közvetlenül mellettem. Oh – hagyta el sóhaj a számat, ahogy leesett, hogy mit szeretne. Elfordultam tőle, a lábam megindult. Ő még beszélt hozzám, miközben én nekivágtam a régi helyszínnek. Szégyelltem magam, hogy nem jutott eszembe korábban ez a lehetőség: revánsot akar.
Emlékeztem a dobozokra, belerúgtam egybe a harctér közepénél. Ügyesen használta őket, de így sem volt esélye. Azóta beiktatásra került egy-két patch a játékban, gyengült az íjászatom, sem mint kaszt, sem mint személy, nem nagyon számítottam már élharcosnak. Ahogy nem is voltam az. Mostanában kevés személlyel tartottam a kapcsolatot. A számuk konvergált a nullához.
Észleltem, hogy nem beszél már. Érdeklődve emeltem fel a tekintetem. A fókuszaimmal közben már a pálya többi részét vizsgáltam, a lehetőségeimet mérlegeltem.
Van éjjellátásod? – kérdeztem, miután konstatáltam, hogy elfogytak a szavai. – Csak mert nem akarom, hogy hátrányból indulj – böktem fejemmel a lenyugvó nagy irányába. Azt hiszem, akaratlanul is halovány mosolyt produkáltam. Mögülem sütött. Odafigyeltem rá, hogy ezt ne tudja felhasználni ellenem. Aztán ha beáll a sötétség, már úgyis másra kell hagyatkozni.
Időközben lehívtam a menümet. Egy felszerelési rendszert választottam ki. Megjelent rajtam a páncélzatom, kezemben a fegyverem… Triviális kinyilatkoztatása annak, hogy készen állok a küzdelemre, jöhet a meghívó.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Vas. Márc. 03 2013, 23:39

Már beszédem közben megindult a helyszín felé. Ezt egy igennek vettem. Örültem, hogy újra megküzdhetek vele. Remek lehetőség visszavágóra, s talán még életet is tudok belé verni. Karkörzésekkel indultam meg a legutóbb is elfoglalt helyemre, egy doboz előtt álltam meg, szembe egy hosszú út egyenesen Ranmaruhoz. Ezer százalék, hogy én nem úsznám meg élve az utat, ha egyenesen nekirontok. Egy rövid bemelegítést nyomtam a lábaimra is. Régen volt már, hogy egy párbajban nagy szarban lettem volna, de gyanítom, hogy most sem lesz könnyebb dolgom. Amikor legutóbb láttam a fronton gyors és pontos volt, hasonló lehet a pontozása, mint az enyém.
-Van-van, nem kell aggódnod, nem foglak hagyni túl könnyen győzni. Felkészültél te is?- megvárom a válaszát, majd folytatom azzal, hogy elküldöm a párbajfelkérést. Mivel azt hallottam, hogy valami céhszabályzatfélében 50%ig menős párbaj van kikötve, így azt a típust jelöltem meg. Majd a számlálás végén hangosan én is belemegyek, hogy kicsit felspannoljam magam. -Akkor három, kettő, egy, ROCK 'N' ROLL!
Indítottam el a harcot és magamat is. Nulláról százra kapcsoltam egy pillanat alatt. (Bazeg jobb vagyok, mint egy gyorsulási kocsi.) Egyszóval mindent beleadtam a legelejétől. Különleges képességem által hátrahagyott kép egyenesen indul meg, míg én szélsebesen közeledem a jobb oldali dobozcsoporthoz. Ha lő, az egy tökéletes Headshot lesz a klónnak, mivel esélye sincs kitérni, nem ilyenre van ő tervezve. Még érezhetem is az elsüvítő nyílvessző szelét, s hallhatom búgó hangját. Engem viszont véd a jó öreg láthatatlanság leple, így kötve hiszem, hogy el tudna találni, bár nem lehetetlen. A dobozok mögül szólalok meg, bár felelőtlenség elárulni a rejtekem, de nem zavar.
-Ismerős egy helyzet, nemde? Eszméletlen vagy még mindig. Nos, hogy érzed, menni fog ez? Küzdő lélek nélkül nincs esélyed, remélem még képes vagy egy kicsit pörögni, mint régen.
Várom a válaszát, hisz elsődleges cél az, hogy Ran visszatérjen a frontra. Nagy szükség van olyan emberekre, mint ő. Ehhez azonban az kell, hogy újra fellángoljon a küzdeni akarása.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Márc. 04 2013, 12:24

Régóta nem gyarapodtak már a fókuszaim száma, kezdtem kellemetlennek érezni, ugyanis az igény, hogy egyre többet és többet használhassak, sohasem állt meg. A skillem azonban egyelőre nem volt a szintemtől függő, így hiába fejlődtem, amíg nem pakoltam a speciális képességeimre pontokat, nem álltak rendelkezésre számomra újabb fókuszok. Így azzal dolgoztam, amim volt: és azzal bizony Kotát fixíroztam.
Amíg az én csillagom lefelé ívelőben volt, addig ő töretlenül tett szert újabb és újabb eszközökre. A bossgyakások során a szerencse rendre a Voice pártjára állt, és az így kapott felszerelések rendre Kotarou-nál kötöttek ki. Némi irigységgel az arcomon mértem végig. Gyorstalpaló. Amire ő bónuszokkal tett szert, ahhoz én statokkal próbáltam felnőni. Szabdaló. Nálam volt a receptje, felismertem a kardot. Az íjam az egyik legjobb volt a piacon, de így sem adott annyit, mint amennyit az ő fegyvere. Felvillant a küzdőtérre invitálása. Ötven százalék. A mi sebzésünkkel ezen gyorsan túlleszünk!
- Gyere hát! – kiáltottam fel, és már feszült is íjamon a nyíl. Megszoktam, hogy nem egyszerűen gyors vagyok, hanem egyenesen követhetetlen sebességű. Nem így volt viszont Kotarou-val szemben. Döbbenten pislogtam, amikor nyilam csak egy lenyomatot hasított szét. Nem először láttam ilyet, de velem szemben még soha nem alkalmazta ilyen sikerességgel. Fókuszaim közül a maradékot is, amikkel egyébként a környezetünket tartottam szemmel, hogy memorizálhassam a tárgyak helyzetét, és így felkészülhessek egy vérbeli csatára, most azokat is Kotára irányítottam. Pontosabban oda, ahol őt sejtettem. A hangja alapján. Gúnyolódott. Riposztolni akartam.
- Nem kell aggódnod, nem foglak hagyni túl könnyen győzni – idéztem nem kevés felhanggal az ő szavait. – Nem tudom, hogy melyikünknek van szüksége több önbizalomra – kiabáltam.
Reméltem, hogy másodikra már nem fogok bedőlni a vizuális csapdáinak. Nem volt jobb ötletem, minthogy ne közvetlenül őt célozzam, ha meglátom, hanem köré, valahova. Nyilván ahogy egyre közeledik felém, úgy lesz egyre kevesebb esélye a manőverezésre. Úgy éreztem, komoly hátrányba kerültem, pedig ez még csak a meccs eleje. Nem lehetne ennyivel gyorsabb nálam!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Kedd Márc. 05 2013, 13:50

Ahogy sejtettem, ha nem használom a képességem, akkor már is elszenvedtem volna egy találatot. Sajnálatos, és eléggé bosszantó, de el kell ismerni, még mindig jobb nálam. Azonban unalmas lenne már is kikapni. Még van pár trükk a tarsolyomban, amit be tudok vetni ellene. Nem voltam, és nem is vagyok jobb nála. Gyors pontos, és nagyot üt. Bár Kanától hallottam, hogy gyengítve lett a sebzésük, még is tartok tőle, hogy ez nem volt túl nagy érvágás neki, legalább az esélyem meglesz, hogy győzhessek. Visszatérve az előző témára, talán egyszer jobb leszek nála, de odáig egy hosszú és rögös út vezet, amit nem biztos, hogy kardforgatóként meg tudok járni. Azonban a harcmodorunk nagyon is eltérő. Én lehetnék a bűvész, míg ő a pontos halál. Még gondolkozom, mivel is rukkoljak most elő, így tökéletes időhúzás a beszélgetés. Valamint nagyon megtetszett, hogy így visszavágott.
-Hihihihi. Ez jó volt, remélem is, bár az első lövéssel már alá is támasztottad a dolgot, azonban most nem fogok bedőlni a potionos trükknek. Mellesleg, mindketten tudjuk, hogy belém talán túl sok is szorult abból a bizonyos "önbizalomból". Nah, de folytassuk, három, kettő egy, SAJT!
Hát a fene tudja, hogy a Mr. Kocka becenevét mennyire kapta jogosan, így lehet, hogy csak számomra lesz a rajt el trollkodása. Még húztam a kirobbanásomat néhány másodpercig, hogy fokozzam feszültséget. Aztán Ismét a képességemet alkalmaztam, s már az illúziókép lépett ki (Rantól nézve balra) s egyenesen tartott a következő rejtekhez, ám előtte eltűnt, nem tartott ki egészen. Én magam pedig a másik irányba haladtam, s a végén egy becsúszással próbáltam meg biztosítani a találatmentes megérkezésem a következő helyre.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Márc. 05 2013, 14:51

„… három, kettő, egy, SAJT!” Tudtam, hogy csak meg akar zavarni. Hiszen mi másért mondta volt, hogy sajt? Semmi értelme! Végképp nem logikus. Sehogy sem illik bele abba, amiről eddig szó volt. Hogyhogy sajt?! Tudtam, hogy Kotarou-ra kéne figyelnem, arra, hogy tényleg kiröppen-e Gyorstalpalóján a búvóhelyéről, vagy csak etetett, de képtelen vagyok nem foglalkozni azzal a teljesen illogikus kijelentésével, hogy sajt. Hogyan sajt?! Hogy nem sajt?! Megőrjít a tudatlanság, cselekvésre ösztönöz!
Ordítva rajtolok el nyílt terepemről, így egyből el is felejthetem, hogy aktiválódjon a lopakodás jártasságom. Helyette meglepődve tapasztalom, mennyi pluszt ad az akrobatikám: ilyen jó lábizmaim még soha nem voltak, mint ahogy most el tudok rugaszkodni. Alig pár lépéssel szelném is át a Kotaru újabb menedéke és a köztem lévő helyet, hogy közvetlen közelről, a manőverezés alig minimális esélyével állítsam belé néhány nyílvesszőmet, amikor konstatálom: teljesen átvágott, egyáltalán nincs itt. Ez is egy újabb hallucináció volt csak.
Rémülten szórom szét a fókuszaimat: nem akarom, hogy hátba támadjon, vagy bármilyen módon is meglepjen. Beszéd! Igen, beszéltetni akarom, próbálom felidézni, mit is mondhatott. Nyilván tudja, hol vagyok, semmi értelme akkor csendben maradnom.
Nem úgy küzdesz, mint akiben túl sok az önbecsülés. Állandóan csak rejtekhelyek mögött bujkálni, saját magad árnyékával fedeztetni magad… Nem túl… hősies. – Keresnem kellett a szavakat. Soha nem akartam senkit direkt megsérteni. Hiszen ilyen szándék nélkül is mindig sikerült.
Amíg azokon rágódtam, amiket az előbb mondott, érdekes felfedezést tettem. Kielemezve néhány korábbi szavát, elméletem csak megerősítést nyert. Önirónia. Gúny. Logikátlanság. Ha az első kettő nem is lenne túl súlyos, a harmadik jellemvonás már tényleg súlyos károkra utalhat az emberi természetben. Kota ezek szerint… beteg lenne?
Kicsit lejjebb engedtem az íjamat, fejemet gondolkozva oldalra döntöttem. Fókuszaim serényen kutatták közben a környezetünket. Úgy tűnik, a sráccal nincs minden rendben.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Márc. 06 2013, 01:22

Úgy tűnik alaposan sikerült megzavarnom Ranmarut, hisz egy ideig nem cselekedett, majd minden eddigi ismeretemnek ellentmondóan lerohamozta a csali rejtekem. Úgy tűnt egy pillanatig, hogy nagyon kihoztam a sodrából. Hála a köpenyemnek nem vagyok az a fáradós fajta, de a fene tudja mennyire szívós ő. Ahogy elnéztem, még mindig gyorsabb vagyok, mint ő. Ez nem egy rossz ütőkártya, sőt mindig is csak ez az egy volt nekem, enélkül belevesznék a tömegbe. A hallgatásom is meghozta hamarosan az eredményt. Végre kezdeményezett egy beszélgetés, és a komolyabb fajtából. Azonban a szavai valahogy túlságosan pontosak voltak, mint a lövései.
Önbecsülés, bújkálás, árnyék. Való igaz, már csak árnyéka vagyok régi önmagamnak, annak aki bekerült és itt kezdett élni, az önbecsülésemről megfeledkezve rejtem el magam a látszattal alá.
A kardot úgy fordítottam, hogy láthassam magam a pengén. Még fél percen keresztül elmélkedtem, de arra jutottam, hogy ez van, és ennek is kell lennie most.
A látszatot tartani kell, hogy még mindig az a 150%ban magabiztos laza csávó vagyok, ki hallgatna, vagy nézne fel egy olyanra, aki mindezt már a vitrinben tudhatja? Valamint, Kanának is szüksége van a támaszra, nem engedhetem meg, hogy azok az érzések kerítsék uralmuk alá, mint amik a kezdetek kezdetén. Talán így még sem helyes az első pont. Csak a becsületem vesztettem el, nem az önbecsülésem. Mindig is flúgos voltam valamilyen szinten, azonban mindig megvolt az értelme annak is, ami másnak értelmetlennek tűnhetett. Egy logikátlan világ ellen csak logikával lehet harcolni. Mindennek megvan a rendje, módja, s ideje. Megbízható emberek kellenek a frontra, olyanok akikre hallgatnak. Ran köztük az egyik legjobb, ha kell két kézzel fogom visszacibálni, de jobb lenne, ha magától jönne, többet érne az egész.
Jöhet a következő fázis. Rajt állásba váltottam, s becéloztam Ranmaru irányát. Némán és gyorsan indultam meg, majd a maximumig fokoztam a sebességet. Homlokom elsötétül, arckifejezésem élettelen, a kisugárzásom pedig vészjósló. Mikor Ran fordul felém, márpedig szerintem nem fogja hagyni, hogy oldalba támadjam használom a különleges képességem, s a látszólagos énem átvetődik tőlem balra egy láda felett biztonságos rejtekbe érkezve. Azonban én nyíl egyenesen folytatom az utam, s az sem állíthat meg, ha bekapok egy találatot, majd viszonozom, amint elég közel kerültem hozzá. Hiába íjász, vagy akrobataművész, a belharcot még egy hosszú kardal sem egyszerű folytatni, így az én esélyeim is csökkenni fognak az első támadást követően, de az íjászatnak nullázódik, legalábbis remélhetőleg.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Márc. 06 2013, 11:40

Aktiválódott az észlelésem. Pontosabban én mindig annak képzeltem el azt, ahogy hirtelen a tarkóm bizseregni kezdett, fókuszaimat magára vonta valamilyen esemény. Gondolhattam volna valamilyen lassan kialakuló hatodik érzékre is, de nem hinném, hogy a SAO – akármennyire profi megvalósításokkal dolgozik – képes lenne ennyire komplex érzések generálására. Szóval igen, magára vonta Kotarou a figyelmem.
Beszív. Éreztem, hogy nagyot dobban a szívem, ahogy felém vágtat. Sokszor elképzeltem már azt a pillanatot, amikor így kerülök szembe egy ellenfelemmel. Rettegtem tőle. Kezdetben. Kifúj.
Beszív. Majd rájöttem, hogy talán nem csak supportként kéne részt vennem a küldetésekben. Észlelés. Éjellátás. Yagan. Fókuszok. Távolsági harcmodor. Tökélyre fejlesztettem annak a lehetőségét, hogy másokat támogassak, és felfedezzek. Nemrég azt kellett konstatálnom, felfedeznem, hogy magamra is költenem kell. Hogy nesztelenül közlekedhessek, beszereztem a lopakodást. Jobb, ha rólam senki sem tud, miközben a közelharcosok elterelik az aktuális ellen figyelmét. Akrobatika: mert mély hatást gyakorolt rám Daikyū harcmodora. Sokat rágódtam rajta, de adtam egy esélyt neki. Szükségem van arra, hogy mozgás közben is biztos legyen a célpontom. Kifúj.
Beszív. Egész eddig hagytam, hogy felém közeledjen a srác. Nem voltam biztos benne, hogy nem megint csak egy hallucinációjával szemeztem-e. Megeresztettem egy nyilat. Bizonytalanul. Nem arra figyeltem, hogy megsebezzem. Elvoltam a saját gondolataimmal: át kellett konvertálnom a harci taktikáimat. Itt láttam az idejét, hogy megpróbálkozzak vele. Kifúj.
És nekilendültem. Szembe a felém zúzó fiúval. Nem lehetett már néhány lépésnél több közöttük: ki akartam térni, hogy elszáguldjunk egymás mellett. Nem volt sokkal gyorsabb nálam, de még így is erős előnye volt sebesség terén. Ha sikerül a manőverem, egyszerű a koreográfia: nyíl az íjra, és tüzel-tüzel-tüzel, amíg csak a rendszer elégségesnek ítéli a közöttünk lévő távolságot rá.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Márc. 06 2013, 20:51

Az ugró klón nem sok vizet zavart, így azt az előnyt elvesztettem, azonban a láthatatlanságét nem. Ennek ellenére megeresztett egy vesszőt, ami szerencsémre nem volt túl pontos, így egy kis manőverezéssel ki tudtam térni előle. Néhány méterrel előtte lettem újra látható. Egész idáig tartottam tőle, mindig, ha túlságosan belemerülök, akkor talán megölhetek valakit, azonban most ez biztos ki volt zárva. Nem kívánkoztam veszíteni így az egyik biztos módszert választottam. Harcolj úgy, hogy meg akarod ölni az ellenfeledet, így még az erősebb ellenfelek ellen is van esélyed a győzelemere. Nem hezitáltam, nem gondolkodtam azon, hogy támadjak.
Amikor megpróbál kitérni én vele fordulok, s megindítok egy vízszintes csapást, ám megállni nem tudok hála a sebességnek, amivel közeledtem, így hiába vágom be a satu féket, továbbcsúszom egy picit. Elsőre ugyan nem sikerült teljesen közelharcba kényszeríteni, így már jönne is a támadás. Nem hagyom annyiban szembe megyek, s kardommal félrecsapom az íját, azonban elég pontos lövés volt ahhoz, hogy ha ki is mozdítottam még így is elkapta az oldalamat. Hiába súrolt, majd a fél életem levette, de nem álltam meg, hogy megnézzem mennyi maradt. Ezúttal már elég közel voltam hozzá, hogy ne tudjon tüzet nyitni, se a rendszer segítségével, se anélkül.
Egy egyenes szúrás indult a bal tüdeje felé, azonban jobb oldalról követte a rúgásom. Ezután megpróbáltam elkapni az íját, vagy a kezét, hogy a rögzítést kihasználva megpróbáljam kigáncsolni, pontosabban földre dönteni. Ha sikerülne olyan jó helyzetbe kerülnöm, és padlóra küldenem követem, hisz már majdnem elégséges távolsága lenne, ha én állva maradok. Ez esetben a kardomat a feje mellett állítom bele a földbe. A hangom telis-tele van indulatokkal, de egyik sem haragos, vagy bánatos, csupán keserű éle van.
-Lehet, a becsületemet elvesztettem, de az önbecsülésem még nem. Én még tudom mit kell tennem, hogy azzal megvédjem azt aki fontos, és előre haladhassak, akkor is, ha közben be kell mocskolódnom. De te tudod-e még, hogy mi az amit tenned kellene? Miért hagytad ott a frontot? Jó voltál, hallgattak is rád.
Ha nem sikerült volna a manőverem, akkor a folyamatos támadások közepette vágom a fejéhez a mondanivalómat. Ezúttal nem lóghat meg olyan könnyen a közelharcból. Elég tapasztalatot hoztam magammal, és szereztem a rendszerben, hogy ez egy nehezen kivitelezhető dolog legyen. Azonban a találataim már korántsem olyan nehéz hárítania, hála a rendszernek.

maradt: 17 életem. (15-nél érek 50%-ra)

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Márc. 06 2013, 23:18

Az, hogy majdnem mindent láttam abban a rövid néhány másodpercben, amíg hirtelen minden eldőlt, nem sokat számított. Pontosabban: majdnem mindent láttam abban a néhány másodpercben, amin minden eldőlt nem azt jelentette, hogy cselekedni is tudtam ellenük. Nyilvánvalóan kevés volt az akar, a lélekjelenlét, a felkészültség – talán mind a három, talán csak egy közülük. A lényeg az eredmény volt: hogy a földön landoltam. Csúnyán nyekkentem. Nem számítottam rá, egy ilyen fogásra nem, végképp nem. Kiszorult a tüdőmből minden levegő, ahogy hanyatvágott. Azt kell mondanom: hatásos volt. Életvonalam ko
Mivel a SAO-ban nem fordult még velem elő ilyesmi, első körben bénultan nyúltam el a földön: most mit kéne tennem? Hogyan kéne reagálnom? Mi normális egy ilyen szituációban? Hogyan kéne viselkednem? Ennek van valamilyen háttérjelentése is? Az egész jelképes? És ha igen, vajon mit jelent?
Kérdések özöne zúgott csak a fejemben, de sem megoldást nem találtam, mi kézen fogott, és kivezetett volna közülük, sem válaszokat, hogy eltüntessem őket.

Pedig olyan jól indult az egész! Igen, egy csapása még utolért, miközben én elléptem mellette, mégis sikeresnek ítéltem meg a cselemet. Igen, jó lesz ez, csak fejleszteni kell még rajta, de működni fog. Életvonalamból hatalmasat nyesett ki, de nem éreztem veszteségnek, hiszen az én nyilam viszont ő érte utol.
Aztán… valahogy felgyorsult minden. És hiába mondhatom azt, hogy az egészből majdnem mindent láttam, ez mégsem azt jelenti, hogy…

A Szabdalójának pengéje a fejem mellett áll bele a földbe. Nem kell odanéznem, hogy tudjam: a fókuszaim továbbra is rendelkezésemre állnak. Nyilvánvalónak könyvelem el, hogy direkt nem a fejemet roncsolta szét. Alapvetően nem nézek ki belőle olyan szintű brutalitást – még akkor sem, ha tisztában lehet azzal, hogy a fejem sebzése, sem fájdalmasabb vagy kényelmetlenebb, mint bárhol máshol –, és így felnyársaljon. Ráadásul jobban forgatja ő annál a kardot, semhogy ennyi alapján hibázzon vele.
Bevallom, fogalmam sem volt, hogy miről beszél. Érzelmekről volt szó benne, utalt dolgokra, amik számomra csonka hivatkozások voltak, és így nem tudtam lekövetni őket.
Sajnálom, de nem értem – mondtam bizonytalanul. Szemöldökömet ráncoltam kérdőn. – Sajnálom – ismételtem meg. Elfordítottam az arcomat.
Eszemben volt, hogy lehívom a menümet. Talán meg tudtam volna csinálni. És csak le fel kéne oldanom a harci öltözetemet. Ha a kezemből eltűnne így az íj, Kotarou talán megingana, és pedig újdonsült akrobatikámmal hátha tudnék kis előnyt szerezni. De sok volt a ha és a talán. Nem érte meg az energia-befektetést, túlságosan kockázatos volt. Így viszont nem maradt számomra más lehetőség, mint feküdni a földön. És meg sem moccanni.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Márc. 06 2013, 23:54

Nagyon úgy tűnik, hogy a piszkos harc metódus meglehetősen megzavarta, váratlanul érte. Sokkal nagyobb lendülettel értünk földet, mint terveztem, hisz belekalkuláltam eredetileg az ellenállásának lenyomásához szükséges erőt is. De hát ilyen az élet, meglepetések jönnek és mennek. Aztán, amikor rázúdítottam a verbális támadást, úgy tűnt túlterheltem a rendszerét szegény embernek. Eddig csak pislogott, most meg egy kérdésre sajnálommal válaszol. És még én tartom magamat flúgosnak. Mivel ez a totálisan röhejes helyzet elmosta a vérszomjamat az utolsó cseppig én is tehetetlenül álltam a helyzet előtt. Egy gyenge face-palm, és egy kínos kacagás közepette fogtam magam, és minden probléma nélkül ráültem, nagyjából a gyomrára, úgy, hogy azért kapjon levegőt. A kardom kikerült a földből, a most az ölemben várt bevetésre készen.
-Öregem, te aztán lassú vagy, mármint nem fizikailag értem. Sorba rendezem neked a dolgokat, szépen egyesével meg majd kibogarászod. Első legyen mondjuk a miért. Miért hagytad ott a frontot? A második lehetne a tenni. Mit csinálsz mostanság? Tudod-e, mit akarsz csinálni?
Ennyi bőven elég lesz egyszerre, nem akarom, hogy ismét errort kapjon a válaszok megalkotása, vagy épp a kérdések felfogása közepette. Úgy tűnik, hogy kicsi szünet kerül a párbajba, de nem gond, úgy sem az volt az elsődleges cél, majd befejezzük a beszélgetés után. Ráadásul, most lehetőségem van új információkhoz, nézőpontokhoz, valamint válaszokhoz jutnom, valamint talán kérdéseket is találok, amiket megválaszolva ismét tovább haladhatok. Igen, ezt legfőképp magamért csinálom, és a haladásért, az már másodlagos, hogy talán Rannak is jót tesz, bár tény, hogy nem egy utolsó szempont. Aki elesik, de nem adja fel, és talpra áll, az erősebb lesz. Erő nélkül sem ebben sem a másik világban nem lehet életben maradni. Ha elvesztem az akaratomat, azzal halálra ítélem magamat. Talán ettől félek a legjobban, hogy egyszer kifogyok az válaszokból, a miértekre, vagy elfogynak a kérdések, amikre válaszolni lehetne. Nem megyek semmire egy kulcs nélküli zárral, de a kulccsal sem, ha nincs hozzá zár.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Márc. 09 2013, 16:02

Súlyemelés – futott át agyamon a gondolat. Nem kevés keserű felhangja volt, ahogy megfogalmazódott bennem, hiszen nem sajátíthattam el több első szintű jártasságot. És második szintűt sem. Egyáltalán: semmilyen jártasság nem lehetett volna már az enyém. Csak fejleszthettem őket.
Sokat gondolkodtam az akrobatika és lopakodás kombón, mielőtt bevásároltam volna őket. Felmerült bennem helyettük a hallgatózás vagy a súlyemelés. Igen. Hogy meglephessem ellenfeleimet. Hiszen itt sokan az alkatuknak megfelelően osztották el pontjaikat, vásároltak skilleket. Ennél nagyobb botorságot. Kiszámíthatóak voltak. Egy sablon alapján építették fel önmagukat, tehát ők maguk is sablonosak lettek. Pedig a SAO lényege volt a különbözőség, a valóságtól való elrugaszkodás. Lehetnék én is rettegett erejű harcos. Szívós. Kitartó. Nem pedig sok életerejű és speciális íjász, belevaló sebzéssel. Simán megerőszakolhatnám a külsőmet. Hiszen itt a statok döntenek.
Utólag bántam, hogy én is beálltam a sablonok közé, és lopakodásra tettem szert. Meg akrobatikára. Utóbbi mondjuk legalább aktív skill volt, és mint ilyen, távol állt tőlem.
Nem megfelelő számomra a beszélgetésünk ebben a pozícióban – tájékoztattam Kotarout, borús gondolataim közül egyet szóvá téve. Nem mondtam hülyeséget. Elég kellemetlenül érintett, ahogy rám ült. A rendszer segítségével így szinte minden lehetőségem blokkolta. Mocorogtam, próbálkoztam, de hiába. Nem tudtam, mit kéne tennem. Nem tudtam, mit tehetek. Mit szokás ilyen helyzetben csinálni? Hogyan kell viselkedni?
Távlati terveim túl személyesek ahhoz, hogy társalgási témánk legyen. – Böktem ki végül. Reméltem, hogy nem leszek így bárdolatlan. Vagy bunkó. Troll. Vagy akármelyik. Már ha egyáltalán lehet én bármelyik is. Egyre jobban megfogant fejemben a gondolat, ahogy Kotarou virtuális ülepe rám nehezedett, átlépve mindenfajta és -féle személyes távolságot, hogy esetünkben talán a szokásostól eltérően mégse én vagyok az, aki normát szeg a harcunk során. Talán nem egészen helyénvaló és normális, ahogy ellenfelem cselekszik.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Márc. 09 2013, 18:33

Csendben ült, és néhány gyenge próbálkozást megengedett, de semmi több. Miért, miért kell ennyire a józan ész ellen menni? Egyértelmű, hogy a legjobb az az lenne, ha ő is visszatérne a frontra, Hoku is, így lelassultunk, meggyengültünk. Az újak közül nem egynél nem láttam mind a négy kereket. Aztán csak kinyögött valamit, amire csak elhúztam a számat. Nyafogás, komolyan, ezt az egyet nem bírom megszokni benne.
-Tudod, van egy mondás, amiben az áll, ha valaki bosszant ülj le, és gondolkodj el rajta. Nos ezt én gyakorlatba ültettem, de legyen.
Felkelek, de szemmel tartom, hogy ne trükközzön. Nem fogom csak úgy kiengedni a megfelelő távolságba. A kezemet nyújtom neki, ha el akarja fogadni. Aztán mondott valamit, amitől a néhány ér közül az agyamban az egyik elpattant.
-Távlati? Személyes? Én itt a múltról beszélek, és a jelenről! Valamint nagyon nem személyes dolgokról. A front nem egy emberes meló, nem is kettő. Egy csapaté, ha túl akarjuk élni ezt a haláljátszmát, ha ki akarunk jutni innen, akkor harcolni kell. A "remek" csapatmunka miatt, már megint otthagytam a fogamat a bossnál, pont úgy, mint az elsőnél. De többet nem lesz ilyen az fix. Megbízható emberek kellenek, hát nem érted? Olyanok akik képesek másokra hatni. Én ha át is látom a helyzetet az elsőnél láttad mire mentem! Semmire! Van valami drága holmi ami valamiféle biztosítéknak jó, de az ég szerelmére, a 4. boss volt! Az első még meglepetés, és káosz, de ez már a negyedik. Ahhoz, meg hogy hűdenehéz legyen semmi! az 1/25-énél vagyunk. Mégis milyen távlati tervek?! Egy tóparton ücsörögni, s közben halászgatni? Vannak akiknek nincs erejük, nincs tehetségük, nincs lehetőségük a fronton harcolni, de te egyik sem vagy. Néha nem elég mindent látni, az kell, hogy tisztán láss. Ezen gondolkodj el.
A végére kicsit megnyugszok, s a szemébe nézek. Ha még nem kezdett el közben viaskodni, akkor most kezdeményezek, s különleges képességemmel indítok, hogy előnyre tegyek szert, támadok. Aztán nem állok meg, miután felvette a ritmust akkor sem. Próbálom keresni a réseket, a védtelen pontokat. Ideje befejezni ezt.
Ha már a beszédem közben próbálkozna akkor is folytatom a papolást, de mindent beleadok, hogy ne tudjon meglépni előlem.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Márc. 10 2013, 01:02

Most mit mondjak? Ott álltam, pontosabban feküdtem, előtte, pontosabban alatta és… És?! Nem volt tovább. Ő beszélt hozzám, az én fejemben pedig lassan fényleni kezdett a megértés szikrája. Türelmem nem egészen volt végiggondolni, pedig mi másra lett volna időm, ahogy Kotarou rajtam terpeszkedett? Így hát taktikája hatásos volt, és az akaratlan figyelem lassan papirost nyújtott az értelem éledező tüzének, hogy legyen, amin erőre kapjon.
Hosszan bámultam a kezet, amit nyújtott felém. Nem igazán tudtam mit kezdeni a gesztussal. Kívülről láttam már, de velem szemben még nem alkalmazták. Lefagytam néhány pillanatra, és végül olyan hosszúra nyílt ez az idő, hogy éreztem: vagy nyújtanom kell a kezemet, vagy tétlenségem az elutasítás üzenetét sugallja majd. Végül elfogadtam a nekem nyújtott jobbot, és feltápászkodtam Kotarou segítségével.
Ruhám igazítgatására komoly időt szenteltem. Tudtam, hogy nem lehet különösebben mocskos, mégsem akartam ezt holmi teóriákra bízni. Majd ha a saját két szemem és hét darab fókuszom által megbizonyosodok róla, akkor elhiszem.
Hallottam, hogy megint nem élted túl. Rossz szokás, Kotarou – jegyeztem meg, a fiúra sandítva. – Többet kéne életre pakolnod. Még ha fáj is – tettem hozzá, és közben arra gondoltam, hogy nekem is mindig fájt, valahányszor mágus karakteremnél pl erőre kellett adnom. Nem volt könnyű döntés, de néha túl jó dolgokat adtak páncélok ahhoz, hogy ne adjam rá. És ahhoz bizony teljesíteni kellett bizonyos követelményeket.
A távlati terveim… – kezdtem bele, majd miután tekintetemmel elmerengtem a távolban, erőt vettem magamon, és végre megosztottam a gondolataimat –, hogy végre nyitok majd egy kovácsboltot. A Fegyvermester lesz a neve. Remekül fog futni az üzlet, hidd el. – Arcomra mosolyt varázsolt, ahogy lelki szemeim előtt máris láttam, milyen kis takaros kovácsműhely lesz. Nem túl nagy, éppen olyan, amire az aranyamból futja még, és kényelmes azért. Nincs sok elvárásom.
Elhatároztam, hogy leülök, ha már nem harcolunk, csak ilyen idillikus tervekről beszélgetünk. De elém lépett. Kitértem, de újra elém került. Próbáltam kitérni, de nem engedett, és így kezdtem el lassan én is gyorsulni. A szemüvegemet feltolva, homlokomat ráncolva igyekeztem meglépni előle – trükként ott lapult a tarsolyomban az ugrás lehetősége, hogy most kihasználjam az akrobatikám, és egy random beiktatott lendüléssel a magasba emelkedjek előle.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Márc. 11 2013, 02:32

A kezet elfogadni idő, ezt nagyon is jól tudtam. Ran sosem volt jó a fizikai kontaktusokban, bár arra nem emlékszem pontosan, hogy a kézfogás is bajos lett-e volna neki. Azonban végül elfogadta a nyújtott kezet. Feltápászkodás után pedig ruhája helyrerakásával foglalkozott, holott az szerintem totálisan rendben volt. Tökéletes alkalom befejezni a harcot, s megnyerni. Azonban ezt még én sem tenném meg. Bár megfordul a fejemben, az első néhány mondata után. Elhúzom a számat, de azért normális hangnemben válaszolok, bár egy kis sértettség még így is kerül bele.
-Ez kicsit fájó pont. Inkább a többieknek kellene érteniük a dolgukat. Öt, ÖT félig tankos vagy teljesen tankos ember nem váltotta le Mirikáról az a nyomorult pókot, így nekem kellett, meg egy valaki figyelmetlenségből még akkor is beleütött a bossba, mikor az a sebzés felét visszatükrözte. Ezek után még szép, hogy belehal valaki aki nem tank. Főleg úgy, hogy rajtam is elég sokáig volt a pók. Az oké, hogy a kis farmolás meg minden vicces meg mókás, de egy élet-halál boss harcot, amit a szabadulásért vívunk nem kellene délutáni teázásnak nézni. Ez a gond, és hiába nem tanulnak semmiből, ezért kellenél te.
Eztán meghallgatom a mondanivalója másik felét, amin már ténylegesen elvesztem a maradék harcolni akarásom. Felnevettem, majd még kommenteltem.
-Ez jól hangzik, és sok sikert hozzá, de szerintem elférne mellette a fronton megjelenés, és még a folyamatos hírnév is meglenne.
Már már keringőztünk, ahogy próbált és én nem engedtem meglépni. Egy hirtelen jött ugrással is bepróbálkozott, de elkaptam a grabancát, s visszarántottam a földre. Kis cselgánccsal kibillentettem az egyensúlyából, de nem löktem fel. Úgy tűnt az ilyen piszkos harcoktól nagyon el van szokva, így hatásos. Épp annyira akartam, hogy elvessze az egyensúlyát, hogy szembe tudjam magammal fordítani. A kezeimet a vállára helyeztem.
-Hé, ne erősködj már. Egy pillanatra állj meg, mondani akarok valamit. Nekem már nem maradt még egy lövés kibírására életem, s csak pár ökölcsapást tudnék kibírni. Viszont te sem állsz fényesen, ahogy elnézem még két-három csapás és én nyerek, valamint a gyorsaságunk lehet még mindig közelít egymáshoz, de egyelőre nem tudsz meglépni előlem. Mit szólnál, ha azt mondanám ez legyen döntetlen? Így összességében még mindig te vezetnél, szóval majd egyszer talán visszajövök revánst venni, de jelenleg a kis idilli terved, és eddigi értetlenkedésed elvette minden harci kedvemet, ez alkalomra. Valamint nekem hamarosan menni kell felsőbb szintre portyázni, a barátnőzés sok időt kivesz, és tartanom kell a tempót, nem gyengülhetek meg, túl sokan számítanak rám, köztük jómagam is, hihi.
Már megint megvolt a szövegelés, és a bár még keserű felhanggal rendelkező, de egyértelműen Kotás halvány kisugárzás. Bár magamban felmerült, hogy ezúttal is vesztettem, ha más nem lélekben, mert már nem volt meg az amiért elkezdtem, de ezt gyorsan elvetettem, az egóm nem engedne meg csak úgy egy vereséget, a "semmiért". Ha elfogadta, akkor elköszönök és megyek a dolgomra, ha nem akkor ideje a lovak közé csapni, s befejezni ezt.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Márc. 11 2013, 12:25

Nem voltam elég gyors. Nem az volt a lényeg, hogy ügyesebbnek kellett volna lennem, vagy fürgébbnek, itt tényleg egyszerűen arról volt szó, hogy nem pakoltam elég pontot a gyorsaságra. Vagy kicsit másként fogalmazva: az én lábamon bizony nem volt Gyorstalpaló. Próbáltam elslisszolni, de nem sikerült. Próbáltam trükközni, de hiábavaló volt. Az egy dolog, hogy ő sokkal több tapasztalattal rendelkezett a test a test elleni hadviselés terén, de… Nem, be kellett vallanom magamnak: nincs semmi de. Pont van. Pont. Én csak most próbálgattam az ilyen stílusú lehetőségeimet, addig ő a játék kezdete óta így küzdött. Lehet, hogy én gyakran voltam tanknak használva, hiszen nem féltem gyarapítani az életpontjaimat, de ő túlment ezen, ő közelharcos volt. Karforgató. Kilences szintű. Szinte behozhatatlan előnye volt így.
- Mirikának is olyan kevés élete van, mint neked? Mert akkor neki is adni kéne rá még néhány pontot – ráncoltam a szemöldököm, hogy lássa: nem értem. Nem voltam ott, nincs közvetlen információm az eseményekről, így képtelen vagyok megfelelően elemezni az elhangzottakat. Amik ráadásul nyilván szubjektívek is. – Mondd meg annak a… lánynak, hogy ne hozzon szégyent az íjászokra. Attól még, hogy íjász, ne miatta halljanak meg mások. Nem tudhatjuk, meddig lesz lehetőség feltámadásra a bossok gyakása után.
Azon gondolkodtam közben, hogy szerintem még kitartásban is fölém magasodik a gyerek. Pedig eddig ha mással nem is, azzal végül csak sikerült kellő távolságot tartanom az emberektől. Most viszont… már kezdtem érezni magamon a kimerültség jeleit, miközben ő még mindig friss és fitt volt. Magamban elmormoltam valami csúnyát – a leborult szivarvégit! -, majd igyekeztem túllépni a problémán, és szembenézni a tényekkel: bizony kevés vagyok Kotához.
Bólintottam, ahogy beszélni kezdett. Féltem bevallani már neki, hogy nem, nem igazán értem, mit is magyaráz. Hogy számítanak rám? Hogy jól jönnék? Nem értettem, milyen alapon mondják ezt. Milyen információk vannak róluk a birtokukban, amiről én nem tudok? Hiszen jelenlegi állapotomban… nem, jelenlegi állapotomban semmi értelme nincs a bossharchoz csatlakoznom.
Mindenesetre miközben elbúcsúztunk egymástól, a szavain gondolkodtam. És nem csak akkor, hanem utána még nagyon sokáig. Napokig a fejemben voltak. Végül négy nap elteltével úgy éreztem, kezdem kapizsgálni ezeket a dolgokat, amiket mondhatott, találtam valami értelmet bennük. Bizonytalanul lepötyögtem egy üzenetet, és fél napos hezitálás után végül elküldtem. Annyi állt csak benne: „kösz!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Márc. 11 2013, 14:32

Valahogy már kezdtem a futkározásba is belefáradni, már azon voltam, hogy döntetlen helyett is feladom, de még vártam egy kicsit. A kérdését kicsit értetlenül fogadtam, de aztán hamar elfogadtam, hogy talán én sem érteném, vagy épp kételkednék eme dologban, így hát válaszoltam neki.
-Nem-nem. Neki még mindig jóval több élete van, mint nekem, pedig már én is pakoltam rá egy keveset. Csak ő sok sebzést kapott be, és abban a helyzetben, ahol switcheltem közel olyan rosszul állt, mint én. Szerintem te is tisztában van azzal, hogy én miként döntök magam és Mirika között. Amúgy meg nem kell aggódnod, remek harcos. Viszont ami a túlélést érinti, ez volt az utolsó ilyen eset, ezt maga a boss közölte, mielőtt pixelekre robbant. Azonban most van egy újfajta holmi, ami kiteleportál téged automatikusan, bár méreg drága.
Aztán ismét jött egy kis agymosás, majd a küzdelmünk végének lezavarása. Ami épp időben volt, hisz már én is lassan kezdtem fáradni, ami nem jó, mert én még portyázni akarok. Mindenesetre a végén elköszöntünk egymástól, s a következő néhány napban nem futottam vele össze, azonban egy biztató jellegű üzenet jött. Bár nem tudom mire jött rá, vagy mire jutott, de a lényeg, hogy sikerült döntenie valamiben, már csak annyi volt hátra, hogy várjam az elültetett magból milyen hajtás nő. Csak reménykedni tudtam benne, hogy visszatér a frontra, még ha csak részben is. Magamban valamennyire tisztáztam a dolgokat, s úgy is terveztem, hogy a közeljövőben én is szervezek egy bossharcot, ha más nem abban megtanulják, hogy hogyan kell küzdeni, s alaposan megválogatott csapat lesz. Remélem Ran elfogadja majd a meghívást.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 12 2013, 13:24

Ossu! Very Happy

Érdekes, szórakoztató (írás)stílusú párbajt vívtatok. 10. szintű jutalmazást kaptok rá, ami jelen esetben 55 xp és 120 arany alapot jelent, illetve 26 xp képességbónuszt Ranmarunak. Lezárom a KT-t!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotarou vs Ranmaru Empty Re: Kotarou vs Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.