Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

+3
Fuun Kotarou
Zhel T. Everett
Rosalia
7 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 09 2013, 22:04

Tűzrózsa megszabadította Kotát a két kis csigától, így erre a körre megtisztíottátok a terepet, egyedül a lépcsőn állomásozik még egyetlen őr csiga. Lilien nem tud felülkerekedni a bájoláson, továbbra is ropja bátyja zenéjére.

2. kör végére ennyi pontotok maradt:
Kota: 20 HP, 1 páncél
Kana: 20 HP, 8 páncél
Zhel: 14 HP, 0 páncél
Rin: 19 HP, 0 páncél
Ayani: 50 HP, 10 páncél (Tűzrózs: 25 HP)

3. KÖR
Leonard képessége még mindig kitart, megbabonázó zenéjét továbbra is igyekeznetek kell kizárnotok elmétekből. A boss továbbra sem mozdul, viszont újabb 6 kis csigát küld rátok, amelyek egyenként megrohamoznak benneteket.

KOTA KÖRE KÖVETKEZIK!

Emlékeztetőül:

Rosalia írta:
Kota: 4x támadhat egy körben, 2 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss
Kana: 3x támadhat egy körben, nem kell fegyverkezelésre dobnia, 6. körben pihen
mini-boss
Zhel: 2x támadhat egy körben, 3 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss
Rin: 2x támadhat egy körben, 3 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss
Ayani: 2x támadhat egy körben, 2 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, 5. körben pihen
mini-boss
Lilien: 2x támadhat egy körben, 3 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 10 2013, 19:31

The member 'Fuun Kotarou' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Fuun Kotarou Vas. Feb. 10 2013, 19:40

>>Egy hegedűművész sóhaja<<
Mit van mit nincs tenni, úgy tűnik a jó öreg mondásokhoz vagyok ragasztva. Segíts magadon, s én is megsegítelek, vagy mi. Ledarálom a három csigát, majd megindulok fel, s félúton átmegyek szuperszónikusba, meg használom a képességemet is, így reménykedek a meglepetés erejében. Csöppet felhúztak, s ekkor jön az, hogy nem a szavaimmal fogok lyukat ütni az emberek hasába, s elhozni a világvégét.

Még marad egy támadásom, de Rosalia-san jön Smile

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 13 2013, 01:52

Kota végez a rá és Mirikára támadó két csigával és a lépcső tetején állomásozó egyeddel is, majd az immáron megtisztítottá váló úton eléri végre Leonardot. Ahogy egyre megközelíti a hegedűs fiút, fény derül előtte a vörös indikátorosra.
Spoiler:

Kotának maradt még egy támadása, pótcselekvését ellőtte képességhasználatra.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Feb. 14 2013, 14:34

Amikor látom, hogy az élete rendben van, akkor nem állok meg, hanem lecsapok arra a dögre, ami fogva tartja.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 14 2013, 16:58

Kota eltalálja a bogarat és vörös pixelcsíkot vág rajta. Ennek ellenére a mob meg sem rezzen és életsávja sem változik. Leonard rendületlenül játszik hegedűjén, mint aki észre sem vette, hogy mi történik körülötte, lent pedig továbbra is 4 csiga támadja a többieket.

KANA KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 14 2013, 20:45

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Mirika Csüt. Feb. 14 2013, 20:51

Nehezen, de sikerült visszanyernem az irányítást a testem felett. Lihegve és morogva kaptattam fel újra a lépcsőn, addigra már Kota megtisztította az utat is, szóval végre láthattuk mi ketten, mi is az a piros indikátoros akármi, ami miatt szívunk :/
- Eh, még több ilyen dög? -.- - sóhajtottam fel panaszosan, elég cudar emlékeim voltak a Tünemény Bogárról, ami annak idején Mr. Kocka Ranmaru hátán tespedett. Igaz az ennél jóval kisebb volt, és remélhetőleg nem is fog elrepülni a nyilam elől. Elő is kaptam a felszerelésem, és igyekeztem belesorozni ebbe az undorító micsodába háromszor, hogy végre megszabaduljunk a varázszenétől...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 16 2013, 19:27

Mirika három pontos támadása miatt már a bogár élete is jócskán megcsappan, az utólsó lövés után életsávja rögtön a piros zónába kerül. A vörös indikátoros mobot földöntúli recsegő visítás hagyja el, majd csáprágóit belemélyeszti Leonárd hátába. A fiú ebben a pillanatban abbahagyja a zenélést, szemei kinyílnak és vöröses árnyalatúak lesznek, mint amikor elpattan egy ér az ember szemében. Egész testében megfeszül, ahogy a bogár elkezdi kiszipolyozni, ugyanis Leonard életpontjai elkezdenek csökkenni, a mobé pedig visszatöltődik maximálisra. Ráadásul egy aura szerű burkot is képez a saját maga és a fiú körül.

Innentől kezdve nem kell halál/koronával dobnotok! Lent továbbra is 4 kis csiga és a nagy csiga állomásozik.

ZHEL KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Zhel T. Everett Szomb. Feb. 16 2013, 20:21

Végre nem kínozta tovább a kényszer arra, hogy táncoljon szegény Zhel-t.. Így is elég kényelmetlenül érezte magát, hogy megmutatta tánctudását ennyi ember előtt. Szerencséjére nem egyedül esett ebbe a csapdába, hanem még egy jó páran. Mindenesetre érdekes látvány volt ennyiféle táncstílus bemutatója… lehetett volna vitatkozni arról, hogy kié volt a legcikisebb. Most, hogy nem kínozta tovább ez a vágy két könnyed mozdulattal elintézett még két csigát.
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 16 2013, 20:27

Két is csiga maradt lent, plusz a nagy csiga, miközben Kana és Kota az emeleten csépelik a bogarat.

RIN KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Sakamoto Rin Vas. Feb. 17 2013, 12:53

- Haiyaa! Nesze! N-ne… ne gyere közelebb! Nesze, nesze! – Kristályommal egymás után lövök a két megmaradt kiscsiga felé, nem hagyhatom, hogy még közelebb érjenek hozzám.

_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Vas. Feb. 17 2013, 13:21

Rin sikeresen leszedte az utolsó két kis csigát, így Ayani és Tűzrózsa következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 17 2013, 13:46

Úgy látszik kezdenek megkomolyodni a többiek. Abbahagyták a táncot, és végre komolyan veszik. Jobb ötletem nem lévén az utolsó talpon maradó mobra uszítom petem, aki nem más, mint a fő csiga.
- Tűzrózsa! Rohamozd meg kétszer azt a nyamvadt csigát!
Petem már szalad is ellenfele felé.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 17 2013, 13:46

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 19 2013, 00:56

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 19 2013, 01:21

Tűzrózsa mindkét támadása sikeres, olyannyira, hogy a nagy csigától levesz 18 HP-t, amitől annak életsávja rögtön a sárga zónába kerül, és a HP-inak több mint a felét elveszti. Ráadásul még a visszatámadása sem sikeres, viszont újabb 6 kis csigát szabadít rátok. Lilien a kezében szorongatja a kését, de támadásra képtelen. Felszalad a lépcsőkön, majd mielőtt átrohanna Mirika és Kota között, az utolsó lépéseket végül nem teszi meg.
- Bátyus, tarts ki! Tegyetek valamit, könyörgök! - pillant kérlelően az íjászra és a kardforgatóra könnyes szemekkel.


KOTA KÖRE KÖVETEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Feb. 20 2013, 21:31

Szerencsére eddig minden szépen ment, mikor is, a kis mocsok szörny aktivizálta magát. Egy "Bakker"-al reagáltam le a dolgot, s azonnal akcióba léptem.
-Te meg ne csak álldogálj, hanem ritkítsad a kis csigákat!- Mondtam Lili-nek, jobb ha kevesebb marad, a végén még valakit kispéciznek.
HA, Leonárd élete nagyon fogyna (sárga zónába vagy vörösbe érkezik) akkor használom rajta a halvány gyógyító kristályomat.
Ezen felül nem kívánok lelassítani. Amennyi kell a kis mocsokba annyit csapok, majd ha marad akkor a boss kapja meg ajándékba.

a kristály körönként 2-t gyógyít, összesen 6-ot. 3-mat dobok arra az esetre, ha annyi támadásom maradna a bossra.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 20 2013, 21:31

The member 'Fuun Kotarou' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Hétf. Feb. 25 2013, 13:16

//Hoppá, de el vagyok én itt késve! Elnézést!//

Elfelejtettem említeni, hogy a nagy csiga közben visszatámadt Tűzrózsára, így a pet 10 HP-t veszít (maradt még neki 15)

Lili próbálja egy elszánt bólintással viszonozni Kota kérését, de végül csak egy kétségbeesett pillantásra futja. Ökölbe szorított kézzel szemléli végig, ahogy a kardforgató megrohamozza a bátyját és három sikeres találatot visz be. Az elsőt simán felfogja az áthatolhatatlannak tűnő burok, a másodikkal viszont sikeresen lebontja a burkot. Mielőtt azonban bevihetné a harmadik támadást, a piros indikátoros mob újabb burkot növeszt, s ezzel párhuzamosan Leonard élete rögtön a piros zónába esik. Kota harmadik támadása szintúgy sikeres, de a megújított burkot nem tudja lebontani teljes egészében. Elvékonyodik a réteg, ami körbe veszi a mobot és a hegedűs fiút, de még bőven kitart. Elkél Kota gyógyító kristálya, de a visszatöltött életpontokkal sem kerül ki Leonard életsávja a piros zónából. A kristályt sikerült aktiválni rá, de ti magatok fizikálisan nem tudtok áthatolni, mondjuk potit itatni a fiúval, csak akkor, ha lebontjátok a burkot. Kotát közben eléri a ráuszított kis csiga és az 5 HP-t sebez rajta. Maradt a kardforgatónak 16 HP-ja és 0 páncélja.

Helyzetjelentés: Lent három kis csiga lófrál és egy félig kivégzett nagy dög. Fent egy kis csiga éppen Kana felé közelít, egy Lili felé, egy pedig Kota lábába kapaszkodott bele. Mindannyiótok életsávja a zöld zónában van, kivéve Tűzrózsáét, mert az övé sárgában. Leonardé ahogy említettem pirosban, a bogár életpontjai maxon.

KANA KÖRE KÖVETKZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Mirika Hétf. Feb. 25 2013, 16:35

- A francba! >.> - kiáltottam fel mérgelődve látván, hogy nem volt elég a három nyilam, a dög ráadásul valami fülsértő hangot hallatva nekiállt szipolyozni a srácból az életet, hogy visszatöltse saját magába... Eh, pedig nem hiányzott sok, ez így baromira bosszantó -.- Már arra gondoltam, hogy felvetem, piszkáljuk meg a burkot és lássuk, mi történik, de nem, Kota bevetette magát és nekiállt csépelni a bogarat, amivel csak azt értük el, hogy a fiú élete lezúgott a piros zónába.
- Ez nem jó... mi a fenét csináljunk? :/ - szólaltam fel kissé idegesen. Megtámadni nem mertem az egyedi hátitáskát, és mikor megpróbáltam leszedni róla a bogarat, az sem ment a pajzs miatt... Viszont a kristályok működnek?
- Rin! Emlékszel a Tünemény Bogárra? Valami hasonlót kéne leszedned innen a Lökés Kristályoddal, csak ne sebezz rá! - szólítottam meg a lent küzdő lányt jó hangosan és intettem neki, hogy jöjjön fel. Bíztam benne, hogy ez így összejöhet.
- Ha nem működik, akkor legfeljebb Teleport Kristályozunk, a biztonságos zónában visszatöltődne az élete is - közöltem Kotával és a kislánnyal. Más megoldást nem láttam. Közben, hogy azért csináljak is valamit, fogtam az íjam, és két nyilat belelőttem a hihetetlenül gyengének bizonyuló minibossba, majd az egyik felénk tartó kicsit is leszedtem.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Hétf. Feb. 25 2013, 17:09

Kana első két támadásának eredménye, hogy a miniboss csiga életsávja lecsúszik a piros zónába, majd meg sem áll a nulláig és pixeljeire szakad. A második szint bossja sem volt sokkal szívósabb nála, de talán mostanra rájöhettetek, hogy nem (csak) miatta ragadt itt Leonard és pusztult el a csapata. Kana második támadásával leszedi a felé közelítő kis csigát, így nem szenved el sebzést.

ZHEL KÖRE KÖVETEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Zhel T. Everett Hétf. Feb. 25 2013, 20:39

Most, hogy nem kellett azt a furcsa muzsikaszót hallgatniuk egyből javultak az arányok. Jobban mnet így, hogy nem kellett a kényszer tánc. Tűzrózsa leszedte a boss több mint fél életét, majd Mirika ki is végezte. Azonban még mindig voltak lent gusztustalan kis csigák. Ismét a képességéhez folyamodott.. eleget pihent ahhoz, hogy újra használhassa. Mikor a kék aura megjelent, megindult és sorra kaszálta le a mini csigákat... köztük a kislány felé tartót is. (4 mini csiga)
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Hétf. Feb. 25 2013, 21:43

Már csak Kota lábánál maradt egyetlen kis csiga. Zhel négy csapása jócskán lecsökkentette az ellenfelek számát, s mivel a miniboss pedig kimúlt, így nem lesz majd, ami újra ellenetek irányítsa a kis csigákat. Viszont a bogár még mindig kitart!

RIN KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Sakamoto Rin Hétf. Feb. 25 2013, 23:51

- H-hai! – felek Kana-nak mikor leszól hozzám és tüstént el is indulok felfele a lépcső. Szerencsére utamat nem háborgatja egy csiga sem, így gondtalanul felérek. Ám amint ránézek, a fiú hátára egy pár másodpercre megtorpanok.
Nyelek egy nagyot majd elkezdek közelebb lépegetni hozzá miközben a Sebzés kristályt inaktiválom, így már ugyan is a lökés kristályom nem sebez.
- A-akkor kezdem! – próbálom felspannolni magam, hogy ne féljek ennyire a fiúra akaszkodott mob-tól. Kezemet kinyújtom, majd teszek két lépést a fiú oldala felé, majd a bogár oldalába lövök egyszer, majd még egyszer.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.