Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

+3
Fuun Kotarou
Zhel T. Everett
Rosalia
7 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 15:48

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Zhel T. Everett Szer. Feb. 06 2013, 16:26

A tömegoszlatásban való segédkezést a csapat másik férfi tagja nem vette jó néven. Még le is kölyközte a kékszeműt, pedig a vak is megmondhatja, hogy kettejük közül melyik nézett ki fiatalabbnak. Ráadásul egyből kihívta egy párbajra is. Kölyök ez még és mindent erőszakkal akar megoldani. Az ilyen emberekből lettek többnyire a sorozatgyilkosok. Zhel figyelmen kívül hagyta a kicsi borz szavait. Fölösleges lett volna bármit is mondania.
Az úton végig hátul kullogott, nem beszélt a többiekkel és ez így is volt jól, majd elértek egy kapuhoz-amihez Ayani-nak már volt is egy ötlete. Ami persze be is vált, majd a kicsi borz képzelte magát a főnöknek. Zhel belement a játékba.. bele bizony, hiszen ők mind egy céh tagjai voltak és közülük kettőnek is eléggé bűnöző feje volt. Majd hírtelen szemcsés lett a kép.. a fiú megrezzent, majd vigyázzállásba vágta magát.
- Aye-aye sir- felelte és levágott egy szalutálást is. Majd Lilienhez lépett..ő volt az egyetlen rajta kívül ,aki nem tartozott ugyan abba a céhben amibe a többi jelenlévő. Meg kellett védenie. . Csak úgy volt hajlandó megindulni, hogy az összes bokrot átkutatta, megböködte a kardjával. Ahogy haladtak az úton tovább végig Lilien előtt ment és védte, óvta a gusztustalan, terrorista csigáktól. Nem engedte előremenni, se hátra, és még a falhoz se mehetett közel. A fiú teljes védelme alatt állt. Folyamatos készenlétben volt, hogy mikor megjelenik egy gaz ellenfél.. egy erősebb terrorista, megvédhesse a célszemélyt. És Persze figyelte a parancsnokát is.. hátha újabb utasításokat adna.
- Kérem maradjon nyugton. Ez parancs- felelte Zhel a lánynak, ha annak nem tetszett volna valami. A lánynak csak az lett volna a dolga, h csendben hagyja magát védelmezni.. ennyi. Mikor meghallották a hegedűjátékot a fiú a fejéhez kapott.. egy kis fájdalom miatt, majd újra szemcsés lett a kép és megjelent egy Error felirat is. Zhel összeeset… egy ideig nem is mozdult, majd hírtelen felkelt, mintha mi sem történt volna.
Alaposan körülnézett.. Felmérte az undorító csigát és hallgatta közben a muzsikát.. a muzsikát melynek hatására nem tudott megálljt parancsolni a lábának és elkezdett táncikálni. Nem volt nagy táncos, ezért teljesen röhejes volt az amit csinált.. Főleg a kifejezéstelen arca miatt. Támadni szeretett volna, de nem sikerült… Ez a muzsika mozgatta most a testét… elég kényelmetlenül érezte magát.

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 06 2013, 16:59

A halál kocka értelmében Zhel cselekvésképtelenné válik, viszont a hozzá közel eső kis csiga támad és 3 HP-t sebez rajta. Ebből kettőt felfog a páncélja, így csak egyetlen életpontot veszít a kardforgató.

RIN KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 17:27

The member 'Sakamoto Rin' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Feb. 06 2013, 17:36

Mirika-nyan szavaira elmosolyodom és az ölelését is örömmel fogadom. Tehát én különleges vagyok… Igen, én, én leszek az elf hercegnő, sőt már az is vagyok. Very Happy
Utunk végül a rejtvénnyel ellátott szikláig vezet. Szerencsére Ayani hamar megfejti, így miután a kövek a helyükre kerülnek, a kapu kitárul. Hátul, állok, leghátul, de még így is elég hamar megpillantom a csúszós, nyálkás szörnyetegeket. A hideg kiráz hirtelen.
- Kya~ Fuúúúúj! – vetődöm egyenest Ayani-ra mint legközelebbi személy, aki talán megmenthet a gonosz csigusz bagázstól.
- B-bocsánat… – térek végül észhez és szedem, össze magam amennyire lehet. Gyorsan mielőtt megindulnánk, aktiválom is a sebző kristályom, míg a lökésért felelőst a jobb kezembe veszem. - Tünés, tünés, tünés, tünés! – ahogy haladunk előre felé vaktában hunyorítva lövöm el a lökéshullámokat, amik valami szerencse folytán mind betalálnak.
Végül elérünk a boss termébe. A szemem alig merem kinyitni, tudom, érzem, hogy itt is csigák vannak. De mi ez…
Nyitom ki szemem hirtelen és látom, hogy bár én nem akarok még is táncolok…
- Nya~?


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 06 2013, 18:09

// Hogy ti milyen pechesek vagytok XD Nyugalom, én törölgetem a fölös, dobások előtti postokat. //

A halál kocka értelmében Rin cselekvésképtelenné válik, viszont a hozzá közel eső kis csiga támad és 3 HP-t sebez rajta. Ebből kettőt felfog a páncélja, így csak egyetlen életpontot veszít az elf lányka. /A lökés kristályokat sem használhatod, ha halált dobtál/

AYANI KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 18:57

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Feb. 06 2013, 19:01

(csak kérni kell Very Happy)

Nem tudom mi ütött a többiekbe, mert elkezdtek táncikálni Kana-n kívül. Igazából én még nem óhajtok támadni, így petemet utasítom, hogy rohamozza meg a boss védőit. Eközben én kifürkészhetetlen arccal távolabb húzódak az emberektől, de próbálok a Lilien közelében maradni.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 02:34

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 07 2013, 03:11

Tűzrózsa végez két kis csigával, s mivel eddig egyet kapott Kota, egyet Kana, egyet Zhel, egyet Rin, kettőt leszedett Aya, így ennek a körnek a végén nincs, ami támadjon. Ráadásul az idomárlány és petje sikerének hála Lilien is megmenekül egy kis csiga támadása elől. Azonban a kislány egyelőre hiába is próbálkozhatna segítségetekre lenni, menthetetlenül táncra perdül ő is. - Lonard! Kérlek hagyd abba, bátyó! - esdekel Lili testvérének kiáltva, de könyörgése süket fülekre talál, bátyja ugyanis továbbra is a megbabonázó játékot játsza, anélkül, hogy egy pillanatra is kinyitná a szemét vagy kiszakadna révületéből.

1. kör végére maradt:
Kota: 20 HP, 8 páncél
Kana: 20 HP, 8 páncél
Zhel: 14 HP, 0 páncél
Rin: 19 HP, 0 páncél
Ayani: 50 HP, 10 páncél (Tűzrózs: 25 HP)

2. KÖR:
A mini-boss eddig meg se moccant, nem lépett fel ellenetek támadó jelleggel, s most sem teszi. Viszont újabb 6 kis csigát uszít rátok, akik a lyukakból előbújva egyenként felétek tartanak. Így tehát Kota, Kana, Zhel és Rin felé immáron két csiga közelít, míg Ayani és Lilien felé is egy. Összesen tehát 10 kis csiga grasszál a harctéren, 3 még a lépcsőn állomásozik, s persze a nagy dögről se feledkezzünk meg. Leonard rendületlenül játszik tovább, így ebben a körben is először halál/koronával kell dobnotok, hogy kiderüljön, sikerül-e ellenállnotok a zenéjének.
KOTA KÖRE KÖVETKEZIK!

Emlékeztetőül:

Rosalia írta:
Kota: 4x támadhat egy körben, 2 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss
Kana: 3x támadhat egy körben, nem kell fegyverkezelésre dobnia, 6. körben pihen
mini-boss
Zhel: 2x támadhat egy körben, 3 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss
Rin: 2x támadhat egy körben, 3 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss
Ayani: 2x támadhat egy körben, 2 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, 5. körben pihen
mini-boss
Lilien: 2x támadhat egy körben, 3 vagy afelett kell fegyverkezelésre dobnia, nem kell pihennie
mini-boss

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 14:38

The member 'Fuun Kotarou' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Feb. 07 2013, 14:44

>>Egy hegedűművész sóhaja<<
Megacélozom akaratomat, s kiszakadok ebből a hátrányos helyzetből. Azonnal nekiiramodok, Levágom a két csigát ami még ott állomásozott a lépcsőn, s a kettőt, ami Kanára menne.
- A fenébe is. Óvatosan, a kicsik is hármat sebeznek! Egyelőre ne menjetek neki a Bossnak, hanem a kicsiket irtsátok ki!

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 07 2013, 15:18

Mivel Kota nem a saját kis csigáival volt elfoglalva, ezért azok rámásznak a lábára és tovább sebzik őt: 1x3, majd 1x4 sebzést szenved el a kardforgató, de mindezt felfogja még a páncélja. Közben odaér Kanához és sikerül megszabadítania az íjászt az őt üldöző két kis csigától, plusz az előttük, a lépcsőn álló csigákból is kivégzett kettőt. //Jelezném, kis csigákhoz továbbra sem kell dobni, mert egy ütéstől kinyúvadnak.//

Csiga helyzetjelentés: 1 csiga van még a lépcső legfelső fokán, 2 csiga csócsálja Kota lábát, 6 csiga a többi játékos között van lent. Boss továbbra sem mozdul.

KANA KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 15:25

The member 'Miyanari Kana' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Mirika Csüt. Feb. 07 2013, 15:47

Bakker! Rám mászott az egyik dög, amilyen gyengék olyan nagyot sebeznek ezek a nyomorékok, ráadásul baromi sokan kezdtek lenni, ahogy elő-előbújtak a résekből >.> Ez a hegedűszó megbabonázóbb volt, mint gondoltam, asszem jó döntést hoztam amikor először azt akartam kiiktatni. Máskor ráripakodnék Kotára, hogyne velem törődjön, amikor a többiek körül lent hemzsegnek a csigák, de most igazat adtam neki abban, hogy besegített.
- Kösz! - kiáltottam feléje, és már tapostam is volna le az uccsó csiguszt, hogy feljuthassak, ám ekkor én is megéreztem azt, amit talán a többiek is. Elvesztettem az irányítást a végtagjaim felett, ami egy lépcsőn hadakozva... ciki. Konkrétan legurultam a lépcsőről az első lépés után, hála az égnek nem fájt, csak kellemetlen volt. Hanyatt érkeztem meg a nyálkás padlóra, de a rendszer nem esett kétségbe, úgy gondolta így is lehet táncolni Rolling Eyes Éreztem, ahogy engedetlen izmaim megfeszülnek, hogy így, fekvésből ugorjak talpra, majd szinte azonnal meg is csúszott a lábam és nyomtam egy spárgát, ami totálisan meghazudtolta az akrobatikám képességeit! o.O Odakünn simán megcsináltam mondjuk, lehet hogy erre az időre visszatértek a való fizikai paramétereim? Hát nem, ugyanis ahhoz nem vagyok elég erős, hogy kiemeljem magam a spárgából a két karommal és átpozicionáljam magam lábaim ollózó mozdulatai segítségével úgy, hogy hátul támaszkodom a kezeimen és közben a lábammal mindenféle trükkös mozdulatot végezzek o.o?
- Vááá, segítség! - Nyöszörögtem kétségbeesetten, miközben a fél kezemre támaszkodva pördültem meg a tengelyem körül majdnem teljes 360 fokban, aztán a hátamon átgurulva nyomtam egy hasast, amiből ilyen hullámzó mozdulatok segítségével mozogtam tovább, mint valami giliszta @.@ Egész konkrétan breakdenszeltem, ami totál nonszensz dolog volt, nem is illett a zenéhez :/ Tökre ki is ment a fejemből, hogy heló, nekünk itt harcolni kéne, annyira elképedtem ezen az egészen...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 07 2013, 16:14

A halál kocka értelmében Kana cselekvésképtelenné válik, de Kotának hála nem sebződik, amíg break dance mozdulatokat produkál.

ZHEL KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 19:33

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Zhel T. Everett Csüt. Feb. 07 2013, 20:02

Zhelt nagyon zavarta ez a kis tánci… rettentően.. bár ennek semmiféle jelét nem mutatta… fapofával ropta a muzsikaszóra… végül azonban sikerült uralkodnia magán és visszanyerte teste felett az uralmat. Aktiválta képességét és ezzel megduplázta gyorsaságát… a hozzá legközelebb álló csigákból kaszált le négyet, majd meg is szüntette a képességét…. Túl korai lenne még elfáradnia…
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 09 2013, 09:51

Zhel aktiválva a képességét megduplázta a sebességét, így olyan gyorssá tudott válni, mint Kota. A következő körben viszont pihentetnie kell a spec. képességét. Négy támadásának hála megszabadított benneteket 4 kis csigától, 1 csiga van még a lépcső legfelső fokán, 2 csiga csócsálja Kota lábát, 2 csiga a többi játékos között van még lent. Boss továbbra sem mozdul, Leonard pedig rendeületlenül hegedül.

RIN KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 09 2013, 15:32

The member 'Sakamoto Rin' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Sakamoto Rin Szomb. Feb. 09 2013, 15:36

Jaj, végre nem táncikálok tovább. Kicsit kifújom magam, majd szemem sarkából rápillantok a HP csíkomra, ami bizony hiányos!
- T-te… Gonooosz! Nesze, nesze… neked is!- kiáltok, miközben két csigára kilövök egy-egy lökéshullámot.
- Ezt nektek… Ne merjetek megint a közelembe jönni!


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 09 2013, 16:22

Rin sikeresen végez azzal a két kis csigával, ami még lent volt, 1 csiga van még a lépcső legfelső fokán, 2 csiga csócsálja Kota lábát.

AAYANI KÖRE KÖVETKEZIK!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 09 2013, 17:41

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 09 2013, 17:45

Nagyjából már mindenki összeszedte magát, és abbahagyta a tánci-táncit. Miután már csak 3 csiga volt jelen a bosson kívül egy harci kiáltással ráuszítom Tűzrózsát a Kotarou lábát rágcsáló dögökre. Tűzrózsa úgy próbálja elpusztítani őket, hogy patáival lerúgja a csigákat. Azért reméltem nem találja el, főleg nem a kínos pontját.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 09 2013, 21:44

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Egy hegedűművész sóhaja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.