Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justice League céhbolt

+17
Takada Hiroshi
Afton
Eru
Chakna
Echo
Chancery
Seishin
Ditto
K1
Kayaba Akihiko
Danee
Tsujimoto Eiki
Tachibana Makoto
Hinari
Rikomono
Simeon
Yurihime
21 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Justice League céhbolt Empty Justice League céhbolt

Témanyitás by Yurihime Kedd Dec. 27 2016, 17:03


Justice League céhbolt Jl_czy10


A Kezdetek Városában, a Palace of Justice mellett megnyitott a Justice League céhboltja. Az apró üzletben csupán két helyiség található. Az előtérben egy pult, mely mögött Yurihime várja a vevőket, illetve egy függönnyel elkerített tágas próbafülke, ahol a kalandorok felpróbálhatják a megvásárolni kívánt felszerelést. Az üzletet csupán virágkompozíciók díszítik, egyedül a kirakatban van kiállítva néhány felszerelés, fegyver és főzet, hiszen a tárgyak nem itt készülnek, a bolt csupán a rendelések felvételére és az elkészült eszközök átadására való. Utóbbira általában másnap kerülhet sor legkorábban, de ha valaki reggel érkezik, az már egyes esetekben délután is átveheti a kész tárgyat.

A boltban kapható:
- T5 felszerelés
- T4 felszerelés
- T1 felszerelés
- T4 fegyver
- T3 fegyver
- T2 fegyver
- T1 fegyver
- T5 potion és méreg
- T4 potion és méreg
- T2 potion és méreg

Az árlista a bolt előtt található táblán, a kirakatban és a bolt előterében is ki van függesztve.




Az üzletben ki van plakátolva egy másik lehetőség is.


Speciális statcsere-lehetőség frontosoknak!

Ha két azonos fajtájú alapanyag-item statjai közül van olyan, ami mindkét itemnél ugyanannyi pontot ad adott statra, akkor a boltban - az élet és a páncél kivételével - van lehetőség ezen statok cseréjére. Figyelem! Az egyedi tárgyaktól eltérően ezen módosítások átadás után is megmaradnak! A kovácsoláshoz az alapanyagokon kívül a kívánt tárgy tierjével azonos és azonos mennyiségű, bármilyen gyakori érc is kell, amit szintén a vevőnek kell állnia. Az ajánlat hozott alapanyagokkal, a nagyobb tierű alapanyag*100 arany áron érhető el, maximum 2 napos várakozási idővel.
Példa statcserére:
[T2] Alkony Páncél (+6 kitartás +10 páncél) + [T4] Fényes Pikkelypáncél (+6 fegyverkezelés +45 páncél) + 4db Fekete Holdkő VAGY 2db Drágakő = [T4] Egyedi Fényes Pikkelypáncél (+6 kitartás +45 páncél) VAGY [T2] Egyedi Alkony Páncél (+6 fegyverkezelés +10 páncél)


Frissítve: 2022.03.13.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Simeon Vas. Aug. 13 2017, 21:38

Rendelnék Ozirisztől egy Páncélhordozó Rúnát, illetve egy kicsivel később Szophietól a következőket: 1 Gyémánt Mellvért, 1 Villanás (egyedi, 3GY-t 3FK-ra)

Utóbbihoz nincs még meg minden, de amint meglesz, küldöm csere-berében az alapanyagokat és az aranyakat is Smile
Köszönöm szépen!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Rikomono Pént. Aug. 18 2017, 21:16

Cső szívi! *lecsap egy listát az asztalra* Kérek valami árajánlatot erre itt-e!


10x használt cipő
2x Mithril gyűrű
1x Viking páncél
1x Pegazus bakancs
2x Vikinggyűrű


Ezüströggel lehet gebasz maximum, amúgy mindent állok. Természetben is tudok fizetni ;P Ja, meg lehet élek azzal a statcserével az egyik gyűrűnél, francnak se kell ennyi kitartás Rolling Eyes De azt nem vágom, mi kell hozzá, nekem ez bonyi -.-"
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Hinari Szer. Aug. 23 2017, 23:42


Ha Yurihime rákérdez Hinánál, a lány felírja a füzetéből a tételeket és az áraikat, a T5ös itemeknél a megbeszélt félárú kovácsolást is beleszámolva; a 15 hiányzó Ezüströgöt pedig az áráért cserébe kis hezitálás után kiveszi a JL céhbankból, bár azért megmondja az őt kérdező céhtársának, hogy egyelőre ez egy kivételes dolog volt és csupán a korábbi üzlet és a nagy mennyiségű megrendelés miatt tette meg. Végül azt az üzenetet adja át, hogy kerek ötezer aranyért minden kész lesz 24 órás határidővel, amennyiben pedig Rikomono egyedit szeretne - akár simán, akár statcserével - úgy az elkészülési idő 2 napra tolódik ki.
A statcsere elmagyarázását valószínű Hime meg se kérdezte tőle, hiszen ki van írva, de ha mégis, úgy természetesen elmondja a harcművész lánynak, hogy hogyan működik - ezek után pedig csak Himén múlik, miként tájékoztatja erről a megrendelőt Wink Egyediesítés esetén viszont mindenképpen legyenek feltüntetve a pontos adatok - jut eszébe Hinának és szól Hime után -, hogy miről mire mennyi pontot kellene áttenni, illetve ha statcsere is lesz, úgy az árban az azokhoz szükséges itemek, anyagok és arany nincsenek benne.

Hime részét pedig ezennel Himére bízom Razz

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Szept. 14 2017, 12:04

*otthagy egy cetlit*

Teljesen Anonim Céhnélküli Héderezők Igazgatósága írta:Kell egy halom kacat, a ritka ércen kívül mindent meg tudok adni.

T5 - Pegazus Bakancs
T4 - Platinum Láncing, Centurio Sisak, Mithril gyűrű, Fekete Bőrmellény, 2 Vitalitás Gyűrű, 2 Káosz gyűrű
T3 - Holdsugár Mellvért, Topáz Sisak
T1 - 9 Használt Cipő, 2 Szakadt Köpeny, 4 Koboldgyűrű, 4 Birkózó Gyűrű

*a cetli mellett van 19 bronzérc, 19 munkálatlan bőr, 4 sida kő*
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Szept. 15 2017, 17:11

villámlátógatóba jöttem csak :3

ezt felhasználva légyszi Hina pakold át a köpenyem 4 Irányítását Fegyverkezelésre <3
1 Ezermester Köpeny (+4 fegyverkezelés +4 kitartás +3 gyorsaság +4 speciális képesség)

a dolgok mentek csereberébe

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Hinari Pént. Szept. 15 2017, 17:37


@Tachi:

Hina egy rövid gondolkozás után rábólint a dologra, hiszen lehet véletlen is, így - hacsak otthagyott cetlik és csomagocskák képében is -, de előbb-utóbb minden elkészül, amit az inkognitóban lévő vevő óhajtott. Persze Hinari nem felejtette el, így valahol azért kíváncsi rá, ki az a játékos, aki elérte a T5 szintjét és nem bossol - vagy éppenhogy bossol, csak nem akar személyesen megjelenni. Természetesen, mint minden Hinari-féle kovácsolás "termékén", ezen a cipőn is megtalálható az aprócska sárkánypikkely gravírozás, a lány hivatalos jelzése.

@Eiki:

Szerencséd van, mert éppen Hina is a közelben van, így tényleg nem kell sokat várnod a köpenyedre. A kardforgató lány az alapanyagokkal és arannyal együtt elkéri azt is, majd hátraviszi a műhelybe, pár perc múlva pedig már kezedben is lehet a statmódosított felszerelés.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Danee Kedd Szept. 26 2017, 11:10

bemegy, köszön: "hello", kipakol egyenként 8 db gazt, meg két löttyöt a pultra
- 2 darab Vasbőr potiont kérnék ezekből az alapanyagokból

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Danee Kedd Jan. 30 2018, 12:06

Kérnék Ozirisztől egy T4 Mithril Gyűrűt
alapanyagot, munkadíjat küldtem

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Danee Csüt. Feb. 01 2018, 11:43

Kérnék Hinaritól 2 db Egyedi Viking gyűrűt, az alábbi módosításokkal, a módosításokhoz, mint T5 Fegyverkovács, Cearso tud segíteni:
5 Kitartás => 5 Erő
A nyers és alapanyagokat elküldtem 6 Ezüströg kivételével, kérnék egy árat, és küldöm az aranyat is

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Hinari Pént. Feb. 16 2018, 17:44


Szia,
Az alapanyagokkal együtt a két gyűrű összesen 2550 arany lesz : )

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by K1 Szomb. Szept. 29 2018, 14:59

Mivel bal lábbal keltem, fel a következő bejelentést jelentem be. Ha az igazság ligájának van egy elfekvőben lévő T2-es tárgya amit nem használ azt megveszem, csak ne legyen drágább 2000 aranynál. Mindegy mi, lepjetek meg valamivel és nem kell becsomagolni. Ha nem kérek áfás számlát akkor mennyit lehet alkudni a feléből?  Ha esetleg van ilyen és eladnátok K1-nek nyugodtan küldjétek el privát üzenetben.
A lényeg, hogy meg legyek lepve. A többi mellékes.
Igaz az jó lenne ha tudná a lovag kaszt használni, de az sem baj ha nem.
Mindegy mim van vagy mim nincs írtam föntebb bármi jöhet.
Lényeg, hogy az Igazság ligájától legyen.
Amire szüksége van egy megértő asszony és egy kényelmes ágy. Gondolom az nincs raktáron.
Nem a mi a lényeg hanem a kitől.
És ha kérhetem legyen valami szép szöveg gravírozva bele. Megfizetem a felárat.


A hozzászólást K1 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 29 2018, 15:01-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 29 2018, 14:59

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Justice League céhbolt 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Yurihime Szomb. Szept. 29 2018, 20:27

Haaai~ ^.^ A fiatalúr kérésére küldtem egy meglepetést, 300 arany lesz ^.^ Szöveg alatt nem egészen tudom, mire gondolt, de remélem ez megfelel ^.^

"Mosolyogj, és minden napod szép lesz!"
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by K1 Hétf. Okt. 22 2018, 01:12

Visszavonva, előbb második jártasságokat veszek majd ami minden spórolt pénzemet felemésztheti.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Ditto Szer. Okt. 31 2018, 19:24

- Üdvözlöm a Fiatalokat. - lépett be a Céh üzletébe az Idős Úr. Kicsit gyámoltalanul, csodálkozva bámulva a kirakatot, lopva kedves pillantást intézve a kiszolgálók irányába.
- Kellene egy köpeny, amolyan hősi, úgy hallottam az jó a kezdőknek... - kezdi kezébe véve bevásárló listáját.
- Aztán, hogy valami védjen az eső elől, egy bőr sisakot is. - folytatta tovább.
- Aztán nem ártana valami ruha is, láncból, hogy védjen a támadások ellen. - fejezte be ezzel, majd letette listáját a pultra a hozzávaló nyersanyagokkal együtt. *

- 3 megmunkálatlan bőr
- 2 halvány rubint
- 2 vasérc
- 2 bronzérc

_________________
Előtörténet / Adatlap / Szín: 009933 / Karakterlap

Justice League céhbolt Saoadv21

Adventi állás. Köszönet érte Hinnarinak. Smile
Elérhető: Ötletelő - Adventi naptár
Ditto
Ditto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2018. Oct. 28.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Yurihime Szer. Okt. 31 2018, 19:51

Meglepődve pislogtam az üzletbe belépő úrra, azt hiszem még nem is láttam ilyen koros játékost, mióta itt vagyok. Pillanatnyi zavaromon túlesve azonban mélyen meghajolva köszöntöttem.
- Szép napot kívánok, miben segíthetek? ^.^ - mosolyogtam rá, és midőn sorolni kezdte a listáját a maga megfontolt stílusában, én sűrűn bólogatva igyekeztem megjegyezni. Mosolyom pedig csak szélesebbé vált, mikor megláttam az érceket.
- Még nyersanyagot is hozott, ez nagyszerű! Így csak néhány perc türelmét kérem ^.^ - vettem el az érceket, és egy rövid időre eltűntem, hogy átszaladjak a kovácsműhelyembe. Talán tíz perc telhetett el, mire visszaértem, karjaim között cipelve a kért felszereléseket.
- Elnézést kérek a várakozásért, elkészült egy Bőr Sisak... egy Láncing... és egy Hősi Köpeny ^.^ - tettem le a pultra a tárgyakat - Száz aranyat szeretnék kérni értük ^.^ - jelentettem ki.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by K1 Szer. Okt. 31 2018, 21:45

Elözetes egyeztetés után szeretnék venni egy Nyúl cipőt s egy harmat gyűrűt. Átutalom a 300 aranyat és adok mellé még plusz 50-et (azaz fízetek 350-et) a gyürüre és az egy cípőre kérek valamilyen ábrát.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Yurihime Szer. Okt. 31 2018, 22:16

Tessék, K1-sama, engedje meg, hogy egy Nagy Potionnal is megajándékozzam, amiért ilyen nagylelkű és kedves ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Seishin Hétf. Jún. 10 2019, 20:17

Fura talán elsöre kicsit kótyagos? Nem inkább csak rá csodálkozó vagyok, hogy menyi minden van itt. Mindenfele azt hallom, ha kell valami jó ide jőj és itt meg kapod.
- Ohm kHzm rendelni szeretnék nyan.
Kis listám elő kapom és már sorolom is mi a szívem vágya.
- Egy bőr Gyűrű hoztam hozzá valókat is Nyan. Oh mielőtt elfelejteném kobakra is kellene valami az pedig Obszidián Burgonet nyan hozzávalókat is hoztam.

Amint valaki rá bólint vágyaim tárgyaira már villantom is az ütemeket és a Goldot.
- Kinek is is pakoljak és utaljak?

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Yurihime Hétf. Jún. 10 2019, 22:33

- Szép jó napot kívánok, miben segíthetek? ^.^ - köszönt vissza kedves mosollyal, majd amikor Seishin sorolni kezdi a rendelését, serényen jegyzetelni kezdi magának, majd megnézi a pulton lévő kis táblázatokat, és megkeresi rajtuk a kért tárgyakat.
- Rendben van, kérem hagyja itt a hozzávalókat, és amint elkészültünk, értesítem. Szabad a nevét esetleg, kisasszony? ^.^ - kérdi, hogy azt is felírhassa, és utána értesíthesse Szophie-samát.



Szophienak add át csere-berében, kérlek
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Chancery Szomb. Júl. 13 2019, 12:58

-Hoi :3 -először csak leskelődik befele a cicamosollyal, amíg Yurihime észre sem veszi. Addig nem mer beljebb lépni, de mikor megbizonyosodik róla, hogy a kint maradt macska nem fogja elkapni menet közben a főnixmadarat, a pulthoz lép és arra koncentrál, hogy kivételesen ő kérjen bármit is. Nem kell sok, hogy két kupac alapanyag, egy kisebb és egy nagyobb teremjen a pulton, ő pedig büszke mosollyal sorolja.
-Ha minden igaz, ez a kisebbik Ozirisznak fog kelleni, a nagyobbik Hinarinak. Ozirisztól egy Faeno Koszorú kéne, de azt nyugodtan adhatja is majd tovább Hinarinak a Gyöngykoszorúhoz, a többi pedig Kaméleon Köpenyhez és Pegazus Bakancshoz lenne. Csak cipőket nem tudtam hozni hozzá, mennyire baj? -ejt meg egy bűnbánó mosolyt.


/röppennek a Csereberében is, ha bármit elszámoltam volna, sikítsatok. Táblázat alapján dolgoztam :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Simeon Vas. Szept. 29 2019, 16:52

Sziasztok!
Rendelnék pár T5ös dolgot, amik nagyon illenének a karakteremhez! Very Happy

1x Egyedi Napkalap 4S --> 4E (+4 erő +13 fegyverkezelés +4 speciális képesség +35 páncél)
1x Pegazus Bakancs (+25 gyorsaság +6 kitartás)
2x Egyedi Kraken Gyűrű 5GY --> 5I (+29 irányítás +2 gyorsaság)

T4 és T5-ös gyakori érceket tudok szerezni hozzá meg Fekete Pikkelysisakot, 1db Bőr Gyűrűt és pár T1es ércet, ritkákat sajnos nem Sad De van cserére például burgonetem meg még zafírgyűrű meg ami az adatlapomon nem felszerelt!
Mennyire lenne megoldható ez így? Smile Ha nem is az összes de valamennyi? Very Happy
Előre is köszönöm szépen!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Echo Kedd Dec. 31 2019, 07:09

Egy aprócska denevér libeg be a boltocskába és szinte le pottyan a páncélkovács pultocskára. Kissé kimerült és miért ne merült volna ki, ugyanis a fél városon át cipelgette az arannyal teli erszényecskéjét. Végül fenekére pottyan és pihegve kapkodva levegő után. Ezt a kis szünetet nem sokáig csinálja, mert ha hamar fel is pattan egy csipogva kezdi el keresgélni a pult tulajdonost, Yurihimet, akit ha megtalál azonnal a feje körül kezd el zsongani.
- Hé-hé! Úgy hallottam tudsz Hősi Köpenyt csinálni! Hé-hé, ez igaz? Tudsz nekem is csinálni egyet? Úú-úúú ha igen legyen szép piros egy sárga E-vel a közepén. Na? Na tudsz? Úúúú... ugye tudsz! - zsibongva körül a lányt, aki ha azt várja, hogy kis szünetet tartson a kis bőregér, hogy válaszolhasson, akkor bizony csalódnia kell.

_________________
"Helló a nevem Echo, a Denevér, ki vér helyett, CSP-t szív."

Spoiler:
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Chakna Szomb. Jan. 04 2020, 16:31

Szeretnék ajánlatot kérni a következő itemre (Az érceket majdnem mind tudom hozni, az itemeket sajnos nem, úgyhogy azokat is készíttetném)

[T4] Csodás Koboldgyűrű  5 Mithril + 2 Platinum + Erős Koboldgyűrű (item) (2 Sida Kő + 2 Munkálatlan Bőr + 2 Bronzérc)  + 4 Koboldgyűrű (item) (4 Sida Kő + 4 Munkálatlan Bőr + 4 Bronzérc)

Tehát összesen: 5 Mithrilt, 2 Platinumot, 6 Sidakövet, 5 Munkálatlan bőrt és 6 Bronzércet hozok, 1 munkálatlan bőrt pedig tőletek kérnék hozzá.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Justice League céhbolt Empty Re: Justice League céhbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.